Hallo, zo als elk kind ga je ooit wel eens naar het middelbaar. Ja en voor mij is het zover, ik ga naar de grote school. Je moet veel keuzes maken : - welke school? - welke richting? - ga ik mijn hobby's nog kunnen doen? - Zal ik mijn vrienden nog zien? Ik weet het al ik ga naar het college in Menen en doe latijn ! En weten jullier het al ? Daaag ,
In het begin van het 6de was ik heel nieuwsgierig,
ik verlangde naar mijn vormsel.
maar het was niet zo plezierig zoals ik dacht, die lessen van de catechiste pfff....ma ja. als je je vormsel hebt gedaan dan krijg je wel vele cadeautjes, zoals en GSM,geld,enz..... ik verlang niet echt naar de eind proeven zaols de meeste jullie weten best wat ik bedoel....hé.
Dingen doen:proefjes,onderzoeken, En ik ga naar Moorsele voor het middelbaar. En ik word deze week gevormd het duuurde lang maar eindelijk is het bijna zover. Om gevormd te worden .
Hallo alle leerlingen van het 6de leerjaar ! Ik ben blij dat ik mijn vormsel mag doen ! Ik krijg vele cadeautjes zoals:GSM,WII,........ GROETJES VIKTOR
Nog 2 keer slapen en het is zover!!! Jullie Heilig Vormsel!!! Ik wil jullie nu alvast al een onvergetelijke dag wensen. Geniet er allemaal met volle teugen van!!!