Jullie zijn op ontdekking gegaan in de natuur rond de school en hebben hiermee een heerlijk parfum gemaakt. Jullie zijn nu als het ware echte parfumontwerpers. Ze ruiken trouwens heel goed! Hmmm... ;) Proficiat aan jullie allemaal!
De affiches die jullie maakten zien er ook veelbelovend uit! Ik ben alvast benieuwd wanneer we ze gaan ophangen in onze buurten, jullie ook?
Ook maakte Ben foto's van jullie met die leuke brilletjes, snorren, strikjes ... . Het zag er erg leuk uit! Hopelijk ontvang ik die foto's snel van Ben dan plaats ik ze ook op onze blog!
Jullie hebben vandaag heel goed mee gewerkt met Ben. Ik ben erg fier op jullie! Als je dit leest, geef je jezelf maar een applausje :) Bravo!
Vandaag brachten we een bezoek aan het stadhuis. We mochten zelfs binnen in het kantoor van de burgemeester, Wim Dries! Leuk toch! Hier kan je nog even nagenieten van ons bezoek!