juf Katia en mesterFrank zijn de beste leerkragten van de hele wereld ze geven heel goed les ik begrijp alles wat ze zegen en ze zijn heel grapig wel tot morrgen juf Katia en mester Frank van stefan
vandaag was het leuk op school want ik heb leuke dingen gedaan maar ik heb gebatmintont met mijn vrienden en dat was niet zo leuk maar er was nieuw speelgoed dus ik pakte het nieuw speelgoed
Aujourd'hui nous sommes mardi, leerden we vandaag tijdens Frans, demain nous sommes mercredi ... En morgen is de week weeral half. Wat gaat het weer snel. (Voor je het weet zijn we weg op sportklassen).
Het enthousiasme van de eerste schoolweken moest vandaag bij sommigen terug een beetje aangewakkerd worden. Maar ik ben er zeker van dat met de sportweek in het verschiet, dit voor 100% zal lukken. In de namiddag ging dat alvast weer de goeie weg op, ik voelde bij verschillende kinderen het enthousiasme en de leeshonger groeien, terwijl ze in de boeken van het Leespaleis aan het grasduinen waren. Ook het groepswerk over de tijdsband lukte in de meeste groepjes goed. Sommige groepjes werkten heel goed samen, ze bewezen dat ze zo sterk konden zijn als een touw Bij andere was het nog een beetje een 'troep' - hoewel dit dan meer letterlijk dan figuurlijk moet begrepen worden
vandaag heb ik het niet zo goed gedaan op een franse toets.maar gisteren heb ik het wel goed gedaan op een toet van frans ik had een 12/15 dat is goed he!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tot morgen idereen daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaag!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hallo beste lezers, Ik ben Yassir ik ben 11 jaar en zit in 6B Ik ben NIET de grootste van de klas maar de kleinste Ik ga vertellen over het sfeer in de klas. Onze klas vind ik de leukste klas van allemaal want iedereen is anders sommige zijn grappig zoals Omar. De grapigste van de klas hij kan wel iedereen laten lachen van onze klas En de slimste van de klas is tuurlijk de meester. Wij 6B hebben een meester genaamd meester FRANK. Meester Frank doet elke morgent wiskunde. Maar dinsdag morgent doen we wiskunde met meester Frank plus spelling. Maar 6b heeft geluk want wij hebben een juf en een meester!! Onze juf genaamd juf Katja zij is heel erg gevaarlijk want zij doet judo. Zij heeft de zwarte band 1ste graad dat is al top niveau Maar in de school blijft ze rustig ze geeft dan les als een gewone juf. Ze geeft les als meester Fank klaar is.
Hey,ik ben stefan.Op 1/09/11 was het heel leuk. de 1 dag op school hebben wij veel boeken uitgedeeld en veel gepraat.Ik heb all mijn vrinden ontmoed en wij hebben veel bij gepraat.Op startdag vond ik het niet zo leuk.Omdat wij veel moesten lopen en de kliene kideren liepen altijd weg.Maar toen wij in de park gingen was het wel leuk.Ik Yannick,Vincent,Fabritio,Denis,Mohamed hebben ge voedbald. Hier op deze leuke school is de speelplaats heel groot.Ik heb veel op het gras gepeeld.de eerste keer dit jaar waneer ik heb geturnd hebben wij ge voedbald .En op elke dinsdag gaan wij op een andere school turne.Daar hebben we ge basket.Dat was leuk omdat ik van basket hou. Ik kom elke dag met de fiets naar school.Ik heb toffe leerkragten juf Katia doet judo en heeft een zwart band.Meester Frank is heel grapig en is een treener bei een voedbal club
de eerste dag van schooljaar was ik er niet ik had een klein probleemke mr ja... ik kwam wel 2 september ik kreeg onze nieuwe uniform zijn kleur is blauw . onze meester is frank en onze juf is katje.
startdag was super tof. ik en nurilija en annes hebben leuk gespeeld. er was een kleine jongen die mij en nurilija waw slaan maar annes heeft onz beschermt ;) goede nieuws wij gaan bijna naar sportklassen yoepie het gaat heel leuk zijn ik voel het zekker bonte-avond make-up mee brengen en zo... en het laaste is afscheidfeest en diploma krijgen en dan voor echt afscheid nemen
Goed nieuws ! Vanaf vandaag is 6B online. We zijn immers gestart met onze blog.
Op deze webstek kunnen jullie vanaf nu het wel en wee volgen van de leerlingen
van 6B. We hopen dat jullie de berichten met veel plezier zullen lezen. We
zullen niet alleen vertellen wat er in de klas gebeurt, maar ook wat we
daarbuiten, op de speelplaats of op uitstap allemaal meemaken en beleven. Er is
zowel plaats voor plezante als serieuze berichten, goed nieuws of gewoon iets
grappigs. Maar ook als er al eens iets minder leuk of droevigs gebeurt, kan dit
een plaatsje krijgen in deze blog. Ik ben alvast benieuwd!
Het schooljaar is inmiddels al meer dan twee weken bezig. We komen dus stillaan
op kruissnelheid. Onze klas is ondertussen ook voltallig, oef! Nadat eerder al
Rayene en Douaa erbij waren gekomen, mochten we maandag immers Fabricio terug
verwelkomen. Hierdoor zijn we met nu met z'n 15. Of zoals we met Frans leerden
deze week: 'nous sommes quinze'.
Op donderdag was het dan eindelijk Startdag, het zonnetje scheen en de hele school
trok naar het Nachtegalenpark voor een hele dag spelplezier. Ik hoop snel wat
berichtjes op deze blog terug te vinden over de Startdag, want jammer genoeg
heb ik deze moeten missen. Samen met juf Veerle ging ik naar een bijscholing
voor een heel tof project waar we binnekort rond gaan werken, maar daarover
horen en lezen jullie later meer.
Ik wens jullie alvast een hele fijne week!
Heel veel groetjes,
Heeyyy iedereen, Wij hebben vandaag gefietst het was heel leuk. wij hebben proeven gedaan. Wij hebben daarna spelletje gespeeld het was ook kei leuk. Wij zijn verloren tegen 6a . Maar toch was het leuk . Wij moesten een kegel door geven. En daarna moesten wij een toets doen. DOEII IEDEREEN :))))))))))
Hey iedereen, We hebben vandaag gefits het was heel leuk. Ik heb veel geleerd. Maar de juf was wel streng niet onze juf hee. We hebben een spel geleerd wij moesten een kegel naar elkaar geven. Wij hebben verloren 6a heeft gewonnen. daaggg iedereen :)))))