Ik ben nieuw voor een Blog , ik droom er al lang van om een boek te schrijven , in mijn 48 jaar heeft zich al heel wat voor gedaan .
Graag had ik een boek geschreven , schrijven is altijd een hobby geweest , maar waar begin je , hoe moet dat ........ zo vaak al begonnen en telkens gestopt omdat het gewoon een optelling van jaren werd maar geen verhaal lijn er in kreeg .
Nu hoor als maar vaker over een Blog , en dit lijkt me mooi om mijn hobby verder te zetten , en of het nu gelezen word of niet , ik kan schrijven :)
Het leven is voor veel mensen niet gemakkelijk , tegenslagen heeft ieder van ons en ieder huisje heeft zijn kruisje , maar soms verdriet of een moeilijke periode delen maakt het dragelijker . Of iemand raad geven of steun kan ook mooi zijn .
Ik ben een alleenstaande moeder van 2 kinderen , zij zijn al het huis uit , ik ben ook al van 2 kapoentjes moeke
Mijn leven is druk bezet door mijn werk , maar werk graag en wil nog vooruit komen in het leven
( dat zeer duur is als je er alleen voor staat )
Mijn leven heeft ook mooie kanten gekend die ik zeker koester , en blijf een positief mens .
Ik wens iedereen nog een mooie avond toe , voor vandaag ga ik het hier nog eens bekijken hoe hier alles in zijn werk gaat en hoop morgen iets moois neer te schrijven .
|