Hallo mama, papa en broertjes. Hier gaat alles goed ik hoop met jullie ook. Ik mis jullie wel maar het is hier heel leuk. Doe ook de groetjes aan oma en opa. Tot morgen dikke kus Tom.
Reacties op bericht (2)
30-04-2009
Wow....
Hey....
Wow... mega-tof, je verblijf met de klas aan zee. Ik zou ONMIDDELIJK met je willen ruilen. Een paar dagen heerlijk uitwaaien aan de kust, en ik denk dat het weer ook reuze meevalt voor jullie. Fijn wandelen, leuke dingen ontdekken (zoals die zeester... hebben jullie die zelf gevonden?) enz... Ik krijg ook al zin om er voor een dagje op uit te trekken!!!
Hmm.. morgen bij de pizza-kes thuis kan je je verhaal helemaal vertellen.
Groetjes en nog een fijne terugreis met de trein.
Vanwege uwe Peter....
30-04-2009 om 07:37
geschreven door Je Peter
29-04-2009
dag Tom,
ik vind het tof dat we een berichtje van je lezen, wij missen jou ook erg veel, maar geniet er maar van hé. We zijn blij te lezen dat je het tof vindt daar, dat doet ons goed. Slaapwel voor straks en morgen zien we elkaar weer.
Dikke dikke knuffel van ons allemaal ook van oma en opa hé.
Groetjes mama, papa, Robbe en Kobe. Ps : het gras is al lang haha