Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Inhoud blog
  • Mijn lichaam
  • Thema winter
  • foto's november en december
  • Foto's van de maand november
  • De foto's van de maand oktober
    Mijn favorieten
  • VBS Het Appelmanneke
  • Blog 1kk
  • Blog 3kk
  • Oudervereninging Het Appelmanneke
  • Agenda schooljaar 2014-2015

    Druk op 'Bekijk agenda' dan kan je de belangrijke data al noteren in je agenda.

    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    Foto

    Als gevolg van de wet op de privacy 
    heeft iedereen het recht om gegevens
    en/of beeldmateriaal met betrekking tot
    zijn eigen persoon of zijn/haar minderjarige
    kind(eren), van deze blog te laten verwijderen.

    Indien u dit wenst, gelieve mij dan
    via de link hierboven
    een mailtje te sturen.

    2de kleuterklas 'Het Appelmanneke'
    Wil je weten wat wij allemaal doen in onze klas? Kijk en lees al onze avonturen!!!
    28-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Thema lente

    De lente!  We spraken deze week over de bloembollen, de bloesems, de dieren en hun jongen, de temperatuur,… 

    Maandag hebben we onze paasboom versierd. Die is heel mooi geworden! Kom zondag maar gerust eens een kijkje nemen in onze klas, op de opendeurdag! ;-)

    We leerden een nieuw versje over ‘bloembolletje klein’. Iedere dag herhalen we ze, om ze in ons geheugen te ‘plakken’. Dus daar gaan we volgende week zeker mee verder, samen met een liedje over Pasen! Maandagnamiddag moest juf Lieve naar de dokter. De kinderen van haar klas zijn dan bij ons komen spelen.

    Dinsdag stond alles in het teken van de bloembollen. We hebben een paar bloemen van dichtbij bekeken: de tulpen, de narcissen, de hyacinten en viooltjes. Daarna hebben we ze getekend op het ritme van muziek (de schrijfdans!). Namiddag maakten we bloemen met Playmaïs. De kapoenen mochten ook kiezen wat ze schilderden rond het thema lente en Pasen. Heel kleurrijke resultaten!

    Woensdag maakten we enkele bloemen om onze boom buiten te versieren! Ik speelde een poppenspel met schaapjes en een wolf. Jullie hadden een vlieg moeten zijn! Zo gefascineerd dat ze waren door dat verhaaltje..! En we hadden nog geluk ook: het lammetje vond zomaar tussen de struiken een mandje met lekkere chocolaatjes in! Mmmmm…. J

    Donderdag had ik een Smart Game bij van een konijntje voor het ruimtelijk inzicht nog eens te oefenen met onze kinderen. We gingen naar de turnzaal voor Bodymap. Sommigen mochten van mij op het raam van de klas schilderen! ‘Oh juf, mogen we dat doen??? Dat mag toch eigenlijk niet? Van mijn mama mag ik dat niet… ’ Wauw! Een hele ervaring! ;-) En omdat het zondag Palmzondag is, vertelde ik het verhaal van Jezus op Palmzondag. 

    We speelden vrijdag het verhaal van Palmzondag nog eens na. We turnden bij meester Tom. De kinderen mochten vrij kiezen wat ze wilden spelen en we maakten onze klas klaar voor de OPENDEURDAG! 

    IEDEREEN WELKOM!

     

    Denken jullie eraan?

    Maandag is het sportdag voor alle kleuters. Om kwart voor 9 vertrekt de bus ! Zijn jullie er om 8.30u?Exclamation

    We doen hun turnpantoffels / sportschoenen aan op school (of van thuis uit, met hun gewone schoenen in een apart zakje)! Dus op tijd op school zijn is de boodschap!

    Donderdag 2 april mogen jullie de verkochte wafels komen afhalen in de turnzaal (van 15u tot 16u).

    En vrijdag komen de paasklokken langs! Shhhhht! Nog niet verklappen! ;-) Wink



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)


    Foto

    Welkom op onze blog!
    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Op woensdag eet ik fruit!
    Neen mama en papa,
    de koekjes komen er
    dan echt niet uit!
    Ze blijven in mijn tasje,
    want op woensdag
    eten we gezond in
    ons klasje!


    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs