Inhoud blog
  • soorten verpakkingen
  • de voedingsdriehoek
  • hoeveel moet een jongen eten?
  • project energie: stroomkringen
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    techniek met mevrouw Gouwy

    25-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Welke eisen stel je aan je zeep in opzichten van kwaliteit en waar moet je op letten bij het maken van zeep?
    Hallo beste lezer ik ben Jens, en vandaag ga ik jullie vertellen welke eisen je moet stellen aan je zeep en waar je moet op letten bij het maken van zeep. In het vorige bericht vertelde ik jullie over welke beroepen er nodig waren om zeep te maken en te ontwerpen, en ik had 1 woord vetgedrukt gezet omdat ik in dit bericht er nog wat over ging spreken. Namelijk: een kwaliteitscontroleur moet de kwaliteit controleren maar wat is een goede kwaliteit? Wel:
    - allereerst moet de zeep een lekkere geur hebben.
    - ten tweede moet het een goede werking hebben.
    - en ten laatste moet het een goede vorm hebben.
    Als je zeep dit allemaal heeft dan heb je een zeep met een goede kwaliteit.

    Nu het tweede deel van het bericht. Bij het maken van zeep moet je opletten met de stof genaamd: Natriumhydroxide beter bekend als Caustische of bijtende soda. Hiermee moet je opletten omdat als je het laat oplossen in water krijg je natronloog en dit is sterk bijtend en kan brandwonden veroorzaken. Laat staan als je dat in je ogen krijgt.


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)


    Archief per week
  • 16/05-22/05 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs