Inhoud blog
  • Wat is nu het gezondste stuk fruit?
  • Batterijen (niet af)
  • Waar komt elekticiteit vandaan?
  • recupel
  • hoe maak je een goede lay-out ?
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Tech@Nelle

    19-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.recupel
    wat is recupel?

    Recupel is een bijdrage die je betaald bij de aankoop van een elektronisch toestel . Het is een bijdrage voor de recyclage van het product wanneer je het niet meer nodig hebt. Hoeveel je bijbetaald staat op de aankoopfacturen , maar meestal is dat helemaal niet veel , volgens de website van recupel (http://www.recupel.be) , betaal je voor huishoudelijke apparaten slechts enkele eurocenten tot 50 cent. Totaal niet veel dus . Iedereen heeft de reclame van recupel of het logo wel al eens gezien ! Afbeeldingsresultaat voor recupelGerelateerde afbeeldingAfbeeldingsresultaat voor recupel reclame

    Waarom moet je recycleren ?

    Recycleren is veel beter dan je apparaat gewoon wegsmijten , jij bent van je 'rommel' af en andere mensen kunnen die nog gebruiken .Als je voorwerp nog goed werk kun je hem ook gewoon naar de kringloopwinkel brengen , dan krijgt je apparaat een nieuw leven en verdien jijzelf er ook nog een centje aan.
    Recycleren is ook gewoon veel beter voor het milieu , en in deze tijden met de opwarming van de aarde , is goed zorgen voor het milieu en de planeet HEEL erg belangrijk ! Wat ook een vorm is van recycleren is voorwerpen zelf omzetten  tot een nieuw voorwerp ! Je kan fietsbanden omtoveren tot oorbellen , oude kledingstukken kun je ook makkelijk nieuw leven inblazen ! Je vind tal van tips op internet !

    Wat recycleert recupel?

    Elektronische apparaten , lampen , huishoudapparaten , GSM ,... . Je kunt het allemaal recycleren . Je kan ze vaak kwijt bij de recupel inzamelpunten , soms vind je deze in winkels zoals de Brico maar ook soms in de kringloopwinkel of in het containerpark .
    Het is vergelijkbaar met de Bebat inzamelpunten voor je lege batterijen (deze vind je ook gewoon in de supermarkt bv. Aldi in Koksijde ,...)

    DUS RECYCLEREN IS DE BOODSCHAP
    Gerelateerde afbeelding


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 23/04-29/04 2018
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs