deze week hebben we gewerkt aan het project ; "Bloem op zonne-energie". dit was erg leuk, echter ook omdat we het zelf eens mochten proberen. ook konden we vorige week maandag en dinsdag een uurtje langer op school blijven, voor aan ons eindwerk te kunnen werken. je welt nu vast en zeker wel weten wat we moeten doen voor ons eindwerk hé? We moeten een brug van papier maken waar een autotje over moet kunne rijden zonder dat de brug breekt! hopenlijk lukt het ons allemaal en krijgen we allemaal een 10!
Hallo iedereen We hebben deze week geleerd over windenergie en waterenergie. We hebben veel informatie gekregen hoe het in zijn werk gaat. Nadat hadden we nog eventjes mogen werken aan de groepverdeling van onze brug. Maar dat gaat nog heel lang duren tegen dat dat af is.
Maandag hebben we in de 8ste les van techniek veder gewerkt aan het project "bloem op zonne-energie". We hebben info moeten opzoeken over 3 thema's, nl. zonne-energie, windenergie en waterenergie. Daarvoor hebben we in groepjes gewerkt. We hebben heel wat informatie gevonden die we zullen gebruiken om een groepswerk voor te bereiden over één van de 3 thema's.
hoi allemaal, in de 7de les techniek zijn we met een nieuw projectje gestart 'bloem op zonne-energie' We hebben het gehad over energie, energiebronnen, brandstof en elektriciteit. Voor wat we de volgende keer gaan doen moet je volgende week maar terug komen kijken.
Hallo iedereen. De vorige keer hadden we een agendaklem gemaakt van kunststof en dat ging op punten . De agendaklem van Inias was in stukken gegaan want hij had er te hard aan geplooid.. Ophet einde van de les techniek hadden wij onze rapportcijfer gekregen en Miet van m'n klas had 100op100 dus ze moest trakteren.
Beste blogbezoekers, De 5de les techniek is weer voorbij gevlogen. We hebben de figuurtjes uit kunsthoorn bijgeschuurd tot ze glad waren. Dan hebben we ze geschilderd en laten drogen. We zijn begonnen aan de agendaklem. We mochten een kleurtje kiezen(rood,blauw,geel). En dan moesten we het op een machine leggen die het opwarmde. Dan nog plooien en klaar.
in de vorige les tecniek , hebben we de eerste keer met onze handen gewerkt. eerst kookte mevr.melk af en deed er een beetje azijn bij . toen was het kunsthoorn dat deden we in een vormpje . en nu is het aan het drogen.
In de 3de les van techniek zijn de projectjes van vorige keer opgehaald. Dat projectje noemde Blogmaster. Nu zijn we bezig in een nieuw projectje ( Agendaklem ). We hebben geleerd over kunststof, de geschiedenis van de kuststof, polymeren en monomeren. Eerst moeten we de vragen oplossen in groep in potlood, als iedereen gedaan heeft verbeteren we het klassikaal en schrijft de leerkracht de antwoorden op het bord. De les was heel leuk!!!
de 2de les hebben we een een nieuw projectje gekregen: agendaklem. we moesten een probleemstelling oplossen. daarna mochten we ook een woordzoeker maken in groepjes. het was een hele leuke les met veel gelach en plezier.
Halllo, wij zijn klas 1loww. Dit is onze klasblog. Hierop kan je vinden wat wij doen in de lessen techniek. 1e les: In de eerste les techniek hebben we geleerd wat de klasregels zijn en hoe de lessen techniek in zijn werk gaan. We hebben geleerd over wat de blogmaster doet. De blogmaster onderhoudt deze blog, hij zet hier artikels/berichten, foto's en filmpjes op. Elke week is er een andere blogmaster. De eerste week ben ik dit geworden.
tweedaagse zelem(diest)
We gingen deze week ook op tweedaagse naar zelem(diest)Met de fiets.Daar leerde we elkaar kennen aan de hand van verschillende activiteiten zoals uitstap naar de halve maan,barbecue,nachtspel.En de volgende dag gingen we zwemmen in het stedelijke zwembad van diest daarna vertrokken we op weg naar huis onderweg aten we een broodje en aten we een ijsje in Averbode.Het was heel fijn.