Inhoud blog
  • Selectie 07/03
  • Selectie 29/02
  • Selectie 15/02
  • Selecties 08/02
  • Selecties 01/02
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    KSK Steenbrugge U11
    Ksk Steenbrugge U11
    05-03-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie 07/03
    Beste ouders,

    Zaterdag 05/03 11u00 KSK Steenbrugge - KSV Bredene
    Verzamelen in kleedkamer 5 om 10u15
    • Thibaut
    • Luca
    • Fil
    • Fons
    • Sem
    • Finn
    • Ward
    • Jens
    • Matisse
    • Benito
    Sportieve groeten
    Dave

    05-03-2020 om 20:04 geschreven door TrainerDanyel u11  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    27-02-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie 29/02
    Beste ouders,

    Zaterdag 29/02 11u00 KSK Steenbrugge - R. Knokke FC
    Verzamelen in kleedkamer 1 om 10u15
    De wedstrijd wordt gespeeld op het kunstgrasveld
    • Kasper
    • Diego
    • Gareth
    • Fons
    • Luca 
    • Finn
    • Ward
    • Nils
    • Matisse
    • Benito
    Sportieve groeten
    Dave

    27-02-2020 om 18:36 geschreven door TrainerDanyel u11  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    13-02-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie 15/02
    Beste ouders,

    Zaterdag 15/02 11u00 VVC Beernem - KSK Steenbrugge olv trainer Ian
    Verzamelen in Oedelem om 10u15
    Den Akker, Sportstraat 1 Oedelem
    • Kasper
    • Lorenzo
    • Emile
    • Gareth
    • Xander
    • Sander
    • Diego
    • Ward
    • Jens
    • Finn
    Sportieve groeten
    Dave

    13-02-2020 om 10:58 geschreven door TrainerDanyel u11  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    06-02-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties 08/02
    Beste ouders,

    Zaterdag 08/02 11u00 KSK Steenbrugge - Dosko Sint-Kruis
    Verzamelen in de kleedkamer om 10u15
    • Kasper
    • Gareth
    • Xander
    • Diego
    • Lorenzo
    • Emile
    • Firas
    • Nils
    • Benito
    • Matisse
    Zaterdag 08/02 09u30 KSC Blankenberge - KSK Steenbrugge
    Verzamelen in Blankenberge om 08u45
    K. Boudewijnlaan 15, 8370 Blankenberge
    • Thibaut
    • Luca
    • Fil
    • Fons
    • Finn
    • Sem
    • Ward
    • Wannes
    • Jens
    • Sander
    Sportieve groeten
    Dave

    06-02-2020 om 14:46 geschreven door TrainerDanyel u11  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    30-01-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties 01/02
    Beste ouders,

    Zaterdag 01/02 10u00 KSK Wenduine - KSK Steenbrugge olv trainer Branco
    Verzamelen in Wenduine om 09u15
    Adres: Leopold II laan, 8420 De Haan
    • Thibaut
    • Gareth
    • Xander
    • Sander
    • Emile
    • Firas
    • Lorenzo
    • Nils
    • Juul
    Zaterdag 01/02 11u00 KSK Steenbrugge - SK Eernegem olv trainer Ian
    Verzamelen in de kleedkamer om 10u15
    • Matisse
    • Fil
    • Fons
    • Finn
    • Sem
    • Jens
    • Ward
    • Wannes
    • Benito
    Sportieve groeten
    Dave

    30-01-2020 om 19:24 geschreven door TrainerDanyel u11  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    23-01-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties 25/01
    Beste ouders,

    Zaterdag 25/01 11u00 KSK Steenbrugge - Z. Zeebrugge
    Verzamelen in de kleedkamer om 10u15
    • Kasper
    • Sander
    • Xander
    • Diego
    • Nils
    • Emiel
    • Firas
    • Gareth
    • Juul 
    • Lorenzo
    Zaterdag 25/01 09u30 KSV Bredene - KSK Steenbrugge
    Spuikomlaan 21, 8450 Bredene
    Verzamelen in Bredene om 08u45
    • Thibaut
    • Luca
    • Fil
    • Fons
    • Jens
    • Ward
    • Wannes
    • Sem
    • Benito
    • Finn
    • Matisse
    Sportieve groeten
    Dave

    23-01-2020 om 18:04 geschreven door TrainerDanyel u11  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    16-01-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties 18/01
    Beste ouders,

    Zaterdag 18/01 11u00 KSK Steenbrugge - Jong Male
    Verzamelen in kleedkamer 6 om 10u15
    • Kasper
    • Gareth
    • Fons
    • Xander
    • Lorenzo
    • Emile
    • Sander 
    • Matisse
    • Firas
    • Diego
    • Juul
    Zaterdag 18/01 11u00 KSK Steenbrugge - Wingene
    Verzamelen in kleedkamer 5 om 10u15
    • Thibaut
    • Luca
    • Fil
    • Finn
    • Sem
    • Nils
    • Ward
    • Jens
    • Wannes
    • Benito
    Sportieve groeten
    Dave

    16-01-2020 om 18:28 geschreven door TrainerDanyel u11  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-01-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie 11/01
    Beste ouders,

    Zaterdag 11/01 11u00 VK Dudzele - KSK Steenbrugge
    Amaat Vynckestraat, 8380 Dudzele
    Verzamelen in Dudzele om 10u15!
    • Thibaut
    • Sander
    • Xander
    • Firas
    • Gareth
    • Lorenzo
    • Diego
    • Emile
    • Nils
    • Fons
    Sportieve groeten
    Dave

    09-01-2020 om 10:21 geschreven door TrainerDanyel u11  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    18-12-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdkalenders
    Gewestelijke reeks met 8 ploegen, 14 wedstrijden:
    • 11/01 11u00 VK Dudzele - KSK Steenbrugge
    • 18/01 11u00 KSK Steenbrugge - Jonge Male
    • 25/01 11u00 KSK Steenbrugge - Z. Zeebrugge
    • 01/02 10u00 KSK Wenduine - KSK Steenbrugge
    • 08/02 11u00 KSK Steenbrugge - K. Dosko Sint-Kruis
    • 15/02 11u00 VVC Beernem - KSK Steenbrugge
    • 29/02 11u00 KSK Steenbrugge - R. Knokke FC
    • 07/03 11u00 KSK Steenbrugge - VK Dudzele
    • 14/03 11u00 Jong Male - KSK Steenbrugge
    • 21/03 09u30 Z. Zeebrugge - KSK Steenbrugge
    • 28/03 11u00 KSK Steenbrugge - KSK Wenduine
    • 04/04 09u00 K. Dosko Sint-Kruis - KSK Steenbrugge
    • 18/04 11u00 KSK Steenbrugge - VVC Beernem
    • 25/04 11u00 R. Knokke FC - KSK Steenbrugge
    Provinciale reeks met 5 ploegen, 11 wedstrijden:
    • 18/01 11u00 KSK Steenbrugge - K. VC Wingene
    • 25/01 09u30 K. SV Bredene - KSK Steenbrugge
    • 01/02 11u00 KSK Steenbrugge - SK Eernegem
    • 08/02 09u30 K. Sp. Club Blankenberge - KSK Steenbrugge
    • 29/02 11u00 K. VC Wingene - KSK Steenbrugge
    • 07/03 11u00 KSK Steenbrugge - K. SV Bredene
    • 14/03 09u30 SK Eernegem - KSK Steenbrugge
    • 21/03 11u00 KSK Steenbrugge - K. Sp. Club Blankenberge
    • 04/04 11u00 KSK Steenbrugge - K. VC Wingene
    • 18/04 09u30 K. SV Bredene - KSK Steenbrugge
    • 25/04 11u00 KSK Steenbrugge - SK Eernegem

    18-12-2019 om 09:48 geschreven door TrainerDanyel u11  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    04-12-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.selecties en info indoorvoetbal
    Beste ouders,

    Zaterdag 07/12, 2 zaalvoetbalwedstrijden in sporthal Drogenbrood, Wellingstraat 29a 8730 Beernem.
    12u00 KSK Steenbrugge - SK St Kruis
    13u30 KSV Oostkamp - KSK Steenbrugge
    Een wedstrijd duurt 27 minuten.
    Selectie: Emile - Kasper - Diego - Xander - Nils - Firas - Sander
    Verzamelen in de sporthal om 11u20.

    Donderdag 26/12, 1 zaalvoetbalwedstrijd in sporthal Den Akker, Sportstraat 1 8730 Oedelem.
    13u00 VVC Beernem - KSK Steenbrugge
    De wedstrijd duurt 2 x 25 minuten.
    Selectie: Lorenzo - Sander - Firas - Juul - Gareth - Finn - Ward
    Verzamelen in de sporthal om 12u20.

    Vrijdag 27/12, zaalvoetbal kersttornooi KSKV Zwevezele in sporthal De Zwaluw, Kasteelstraat 74a 8750 Zwevezele.
    08u20 KSV Nieuwpoort - KSK Steenbrugge
    09u20 KVC St Eloois Winkel - KSK Steenbrugge
    10u20 KSK Steenbrugge - KDC Ruddervoorde
    Na de poulewedstrijden worden er nog 2 wedstrijden gespeeld om 
    11u, 11u20 of 11u40
    12u, 12u20 of 12u40
    De wedstrijden duren telkens 1 x 15 minuten.
    Selectie: Sem - Thibaut - Finn - Ward - Fil - Fons - Benito
    Verzamelen in de sporthal om 07u45.

    Zondag 05/01, 2 zaalvoetbalwedstrijden in sporthal De Polder Dudzele.
    Info volgt
    Selectie: Arne - Luca - Fil - Fons - Jens - Wannes - Benito

    Sportieve groeten
    Dave

    04-12-2019 om 19:22 geschreven door TrainerDanyel u11  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 02/03-08/03 2020
  • 24/02-01/03 2020
  • 10/02-16/02 2020
  • 03/02-09/02 2020
  • 27/01-02/02 2020
  • 20/01-26/01 2020
  • 13/01-19/01 2020
  • 06/01-12/01 2020
  • 16/12-22/12 2019
  • 02/12-08/12 2019
  • 25/11-01/12 2019
  • 18/11-24/11 2019
  • 11/11-17/11 2019
  • 04/11-10/11 2019
  • 28/10-03/11 2019
  • 21/10-27/10 2019
  • 14/10-20/10 2019
  • 07/10-13/10 2019
  • 30/09-06/10 2019
  • 23/09-29/09 2019
  • 16/09-22/09 2019
  • 09/09-15/09 2019
  • 02/09-08/09 2019
  • 26/08-01/09 2019
  • 12/08-18/08 2019
  • 05/08-11/08 2019

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!