wit zwart 93 sint antelinks
voetbalclub

Technische Staf

Foto
Van Der Haegen Eddy
    Voorzitter
Foto

Van Cauter Jean Paul 
    Ondervoorzitter

Foto

Frank VandenBossche
T1

Inhoud blog
  • kalender weekend 22 - 23/10
  • uitslagen zondag 16/10
  • wedstrijden weekend 8-9 oktober
  • uitslagen weekend 1-2 oktober
  • kalender weekend 1 en 2 oktober - 4e prov C
    Gastenboek
  • cheap viagra without prescription det
  • cialis pill markings
  • order cialis online toronto
  • canada cialis no prescription
  • cialis pldora libre

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Welkom op mijn blog!
    Foto
    Cieters Kris
    Foto

    Daeleman Olivier


    Daem Dennis
       geen foto

    Foto
    De Beule Tom
    Foto
    De Meu Kristof
    Foto
    De Meuter Jonas
    Foto
    De Mulder Tom
    Foto
    De Smet Bjorn
    Foto

    De Sterck Pieter

    De Vos Gert
       geen foto
    Foto
    Demonie Peter
    Foto
    Fransen Teun
    Foto
    Gerard Glen
    Haegeman Thijs
       geen foto
    Heymans Matthias  
       geen foto
    Foto
    Kaewsakdee Chanyut
    18-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.kalender weekend 22 - 23/10

    Zaterdag 22 oktober 2011

    15:00

    2 RESERVE I

    ST.GORIKS(09438) -
    WIT-ZWART 93 B(08647)

    15:00

    2 RESERVE J

    WIT-ZWART 93 A(08647) -
    OKEGEM(07055)

    Zondag 23 oktober 2011

    10:00

    3 RESERVE D

    SK.DENDERHOUTEM(09415) -
    WIT-ZWART 93 B(08647)

    10:00

    3 RESERVE D

    WIT-ZWART 93 A(08647) -
    E.MOERBEKE(06144)


    15:00u Zandbergen – E Onkerzele
    15:00u Michelbeke – Zegelsem
    15:00u Ophasselt – Everbeek
    16.00u St Goriks – E Wit-Zwart
    15:00u Opbrakel – Deftinge
    15:00u E. Moerbeke – Jong G’bergen


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:RANGSCHIKKING
    18-10-2011, 11:21 geschreven door sabinedc  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen zondag 16/10
    Zondag 16 oktober 2011
    15:00u Zegelsem – Opbrakel 2 - 1
    15:00u Everbeek - Overboelare 4 - 1
    15:00u Wit-Zwart – Ophasselt 2 - 1
    15:00u E Onkerzele – Michelbeke 1 - 4
    15:00u Deftinge – St Goriks 0 - 3
    15:00u Idegem B – Zandbergen 2 - 0
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:RANGSCHIKKING
    18-10-2011, 11:08 geschreven door sabinedc  
    Reacties (0)
    06-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wedstrijden weekend 8-9 oktober

    4de provinciale C

    Zondag 9 oktober 2011
    15:00u Zandbergen – Jong G’bergen
    15:00u Michelbeke – Idegem B
    15:00u Ophasselt – St Goriks
    15:00u Zegelsem – Deftinge
    15:00u Opbrakel – E Onkerzele
    15:00u Overboelare – E Wit-Zwart
    15:00u E Moerbeke – Everbeek


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:RANGSCHIKKING
    06-10-2011, 13:23 geschreven door sabinedc  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen weekend 1-2 oktober

    4de provinciale C

    Zaterdag 1 oktober 2011
    20:00u Jong G’bergen – Michelbeke 1 - 1
    Zondag 2 oktober 2011
    15:00u E Onkerzele – Zegelsem 2 - 1
    15:00u St Goriks – Overboelare 7 - 0
    15:00u Idegem B – Opbrakel 1 - 4
    15:00u E Wit-Zwart – E Moerbeke 0 - 1
    15:00u Deftinge – Ophasselt 2 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:RANGSCHIKKING
    06-10-2011, 13:22 geschreven door sabinedc  
    Reacties (0)
    01-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.kalender weekend 1 en 2 oktober - 4e prov C
    Zaterdag 1 oktober 2011
    20:00u Jong G’bergen – Michelbeke
    Zondag 2 oktober 2011
    15:00u E Onkerzele – Zegelsem
    15:00u St Goriks – Overboelare
    15:00u Idegem B – Opbrakel
    15:00u E Wit-Zwart – E Moerbeke
    15:00u Deftinge – Ophasselt
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:RANGSCHIKKING
    01-10-2011, 13:29 geschreven door sabinedc  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Algemene rangschikking
    Doelpunten
    Plaats Clubnaam W. W V G S + - Ptn
    1 DEFTINGE 4 4 0 0 11 15 4 12
    1 EVERBEEK 4 4 0 0 7 11 4 12
    3 WIT-ZWART 93 3 3 0 0 13 16 3 9
    3 E.MOERBEKE 4 3 1 0 3 8 5 9
    3 JONG GERAARDSBERGEN 4 3 1 0 3 7 4 9
    6 OPHASSELT 3 2 1 0 4 6 2 6
    6 ZEGELSEM 3 2 1 0 3 7 4 6
    8 ZANDBERGEN 4 1 3 0 -4 5 9 3
    8 FCE.ONKERZELE 3 1 2 0 -4 4 8 3
    10 ST.GORIKS 3 0 2 1 -3 2 5 1
    10 MICHELBEKE 3 0 2 1 -5 2 7 1
    12 WILSKR.IDEGEM B 4 0 4 0 -6 4 10 0
    12 OPBRAKEL 3 0 3 0 -11 2 13 0
    12 OVERBOELARE 3 0 3 0 -11 1 12 0



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:RANGSCHIKKING
    01-10-2011, 13:29 geschreven door sabinedc  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Voor al de supporters van Wit-Zwart die niet beschikken over facebook heb ik de foto's op de site gezet. De linken bevinden zich hieronder.

    Vele groetjes en veel succes het komende seizoen. Lien De Vos

    https://picasaweb.google.com/105803502347717244779/Voorbereiding?authuser=0&authkey=Gv1sRgCMKtv96fmcelzwE&feat=directlink

    https://picasaweb.google.com/105803502347717244779/OnderonsjeTussenVrienden?authuser=0&authkey=Gv1sRgCKqgmOep6b-n6gE&feat=directlink

     


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:RANGSCHIKKING
    01-10-2011, 13:26 geschreven door sabinedc  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    De foto's van het voetbalweekend van 3 en 4 september:

     

    de zaterdagreserven van Jan tegen Volkegem: https://picasaweb.google.com/105803502347717244779/BeloftenBVolkegem?authkey=Gv1sRgCIK5kI-FpODttgE#

    de eerste ploeg tegen Opbrakel: https://picasaweb.google.com/105803502347717244779/WZOpbrakel?authkey=Gv1sRgCLiCm8j8tdTcCQ# (alsook de foto's van Kim)

     

    sorry voor de anderen maar ik kan jammer genoeg niet op twee plaatsen tegelijk zijn

     


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:RANGSCHIKKING
    01-10-2011, 13:26 geschreven door sabinedc  
    Reacties (0)
    04-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    AUGUSTUS 2011

    Ma

    1

    Beker van de Denderstreek C : op Zottegem (Erwetegem)

    Adres : Kastanjelaan 85 – 9620 Zottegem

    19:30 u

    Di

    2

    Wo

    3

    Beker van de Denderstreek D : thuis tegen Nederhasselt

    19:30 u

    Do

    4

    Training

    Vr

    5

    Training (beperkt groep)

    Za

    6

    Zo

    7

    Vriendschapswedstrijd : Beloften op Huise

    Beker van Oost-Vlaanderen : 1e elftal op Huise

    Adres : Lange Aststraat – 9750 Huise

    14:45 u

    17:00 u

    Ma

    8

    Di

    9

    Training

    Wo

    10

    Beker van de Denderstreek C : thuis tegen Vlierzele

    Beker van de Denderstreek D : op Winnik

    Adres : Steenhoudt 27A – 9400 Denderwindeke

    19:30 u

    19:30 u

    Do

    11

    Vr

    12

    Training (beperkt groep)

    Za

    13

    Zo

    14

    Vriendschapswedstrijd : Beloften thuis tegen Balegem

    Beker van Oost-Vlaanderen : 1e elftal thuis tegen Balegem

    Adres : Houte – 9860 Balegem

    Zondagreserven thuis tegen Boekel

    14:00 u

    17:00 u

    10:00 u

    Ma

    15

    Di

    16

    Training

    Wo

    17

    Beker van de Denderstreek D : thuis tegen Bonanza

    19:15 u

    Do

    18

    Beker van de Denderstraak C : op SV Ressegem

    Adres : Ressegemstraat – 9551 Ressegem

    Training

    19:15 u

    Vr

    19

    Training (beperkte groep)

    Za

    20

    Zo

    21

    Vriendsschapswedstrijd : Beloften op Volkegem

    Beker van Oost-Vlaanderen : 1e elftal op Volkegem

    Adres : Hongarije 17 – 9700 Volkegem

    Zondagreserven op Bevere

    Adres : Doornikse Heerweg 12A – 9700 Oudenaarde

    14:00 u

    17:00 u

    10:00 u

    Ma

    22

    Di

    23

    Training

    Wo

    24

    Beker van de Denderstreek C : thuis tegen Bambrugge

    19:00 u

    Do

    25

    Beker van de Denderstreek D : thuis tegen Terjoden-Welle

    19:00 u

    Vr

    26

    Training (beperkte groep)

    Za

    27

    Zo

    28

    Vriendsschapswedstrijd : Beloften tegen Landskouter

    Beker van Oost-Vlaanderen : 1e elftal thuis tg Landskouter

    14:00 u

    17:00 u

    Ma

    29

    Di

    30

    Training

    Wo

    31


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:RANGSCHIKKING
    04-08-2011, 13:36 geschreven door sabinedc  
    Reacties (0)
    Technische Staf
    Foto
    Luc De Vuyst 
       T2
    Foto
    Heymans Jan
    T3
    Archief per week
  • 17/10-23/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 01/08-07/08 2011
    Blog als favoriet !
    Foto
    Neufkens Sebastien
    Foto
    Riangkhamhai Kronchamp
    Foto

    Speliers Jo

    Stevens Filip
       geen foto
    Foto
    Stevens Sven
    Van Cauter Glen 
       geen foto
    Foto
    Van Der Haegen Bram
    Foto
    Van Der Haegen Robby
    Foto
    Van Dijck Jan 
      
    Foto
    Van Snick Ken
    Foto
    Van Hamme Kevin
    Foto
    Vernaillen Joris

    Wynant Jonas
       geen foto

    Foto
    Willekens Kirsten
    Foto

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!