Aantal bezoekers :
Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • REEKSINDELING OOST-VLAANDEREN seizoen 2019 - 2020
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18, 19, 22 en 26 mei 2019
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE, DERDE AMATEURKLASSE en INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE LIMBURG
  • EINDRONDE ANTWERPEN
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • EINDRONDE HENEGOUWEN - NAMEN - LUIK - LUXEMBURG
  • EINDSTANDEN NATIONAAL 2018-2019
  • EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN 2018-2019
  • EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN 2018-2019
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • Eurovision 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20, 21 en 22 april 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Brabant en Henegouwen - 28 april en 5 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 april 2019
  • Champions League van finale tot finales en Europa League van finale tot 1/16e finales
  • Informatief bij Radio Media en Waregem1
  • EOTS (End of the season) gaat op zoek naar de beste voetballers uit lagere reeksen
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 3 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 3 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 29, 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 30 en 31 maart 2019
  • Kalender Play Off's - voetbalseizoen 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - UITGESTELDE WEDSTRIJDEN van SPEELDAG 20 - 9 en 10 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 2 en 3 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 26 en 27 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 19 en 20 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 12 en 13 januari 2019
  • Waar gaan de eersteklassers op winterstage ?
  • AMBIANCE TOP 106.3 van de 21ste eeuw
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 1 en 2
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 3 en 4
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 5 en 6
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 7 en 8
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 9 en 10 en Play Off's
  • HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 5 en 6 januari 2019
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 en 10
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, 6, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Finale, 1/2de,1/4de, 1/8ste en 1/16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Oefeninterlands Rode Duivels - WK 2018
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Stoffel Vandoorne imponeert in Berlijn: West-Vlaming grijpt net naast pole position
  • Nu ook officieel: Simon Davies wordt de T1 van Vincent Kompany bij Anderlecht
  • Thomas Buffel kondigt afscheid aan
  • COLUMN. Hugo Coorevits: “Het is alsof de Colombiaanse kevers beetje bij beetje vleugellam worden”
  • Club Brugge sluit Philippe Clement na twee jaar weer in de armen. Zijn eerste opdracht? In de Champions League geraken
  • Bondsprocureur Kris Wagner voert de druk op: KV Mechelen riskeert ook eerste amateurklasse
  • Vandaag in de Giro: ultrakort, maar superzwaar met vijf cols
  • Vijf conclusies na de eerste Giro-bergrit: als twee honden vechten om een been...
  • De leerlingen uit Kompany’s klas getuigen 15 jaar later: "Ik dacht niet dat hij het zou maken"
  • Volg hier live de vierde zitdag in Operatie Propere Handen: het woord is aan bondsprocureur Kris Wagner
    Foto
    Nieuws VTM
  • Felice Mazzu moet Philippe Clement bij Racing Genk opvolgen
  • Zestig satellieten van SpaceX bij ons te zien
  • Nu al 30 patiënten met legionella
  • Crombez: “Wij gaan de verrassing zijn, net als socialisten in Nederland”
  • 7.500 klimaatjongeren komen laatste keer op straat
  • Kompany neemt Simon Davies mee naar Anderlecht
  • Thomas Buffel kondigt einde carrière aan
  • Van afpersing tot zedenfeiten: kindercriminelen tussen 9 en 14 jaar oud teisteren Gent en blijven vrij rondlopen
  • Bom ontploft in voetgangerszone Lyon
  • Livestream VTM NIEUWS
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (13)
  • Croky Cup - Beker van België (38)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (109)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (673)
  • info (167)
  • KSV Oudenaarde (16)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (220)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (133)
  • Voetbal West Vlaanderen (126)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (166)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Stoffel Vandoorne imponeert in Berlijn: West-Vlaming grijpt net naast pole position
  • Nu ook officieel: Simon Davies wordt de T1 van Vincent Kompany bij Anderlecht
  • Thomas Buffel kondigt afscheid aan
  • COLUMN. Hugo Coorevits: “Het is alsof de Colombiaanse kevers beetje bij beetje vleugellam worden”
  • Club Brugge sluit Philippe Clement na twee jaar weer in de armen. Zijn eerste opdracht? In de Champions League geraken
  • Bondsprocureur Kris Wagner voert de druk op: KV Mechelen riskeert ook eerste amateurklasse
  • Vandaag in de Giro: ultrakort, maar superzwaar met vijf cols
  • Vijf conclusies na de eerste Giro-bergrit: als twee honden vechten om een been...
  • De leerlingen uit Kompany’s klas getuigen 15 jaar later: "Ik dacht niet dat hij het zou maken"
  • Volg hier live de vierde zitdag in Operatie Propere Handen: het woord is aan bondsprocureur Kris Wagner
    Foto
    Nieuws HLN
  • Deze veelzijdige smartphone biedt uitkomst voor de mobiele hobbyfotograaf
  • Zit je te veel op je smartphone? “Spreek niet over digitaal dieet, maar over wat je erbij wint als je je smartphone afzet”
  • Waarom je wel/niet een smartphone met 5 camera's moet kopen
  • 5 camera's op 1 smartphone: waar is dat nu goed voor?
  • “Facebook onderzoekt lancering eigen cryptomunt”
  • Google geeft bug rond paswoorden toe die 14 jaar aansleepte
  • Amazon werkt aan draagbaar toestel dat menselijke emoties kan lezen
  • Panasonic schort leveringen aan Huawei op
  • Tijd voor een andere smartphone? Let goed op deze 4 punten
  • Zit ook jij te veel op je smartphone? “Spreek niet over dieet, maar over wat je erbij wint als je je smartphone afzet”
    Foto
    Zoeken in blog

    Foto
    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    31-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - KV Oostende
    Foto's Zulte Waregem - KV Oostende   (1-1)







    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:foto's
    30-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 februari 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 2, zaterdag 3 en zondag 4 februari 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 25


    Antwerp - Waasland-Beveren    1 - 2

    Lokeren - Standard      0 - 3

    Eupen - AA Gent    1 - 1

    Sint-Truiden - KV Kortrijk    0 - 2

    Moeskroen - RC Genk    0 - 1

    Anderlecht - KV Mechelen     2 - 2

    Club Brugge - Charleroi    3 - 3

    Zulte Waregem - KV Oostende    1 - 1


    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 25

    Oud-Heverlee Leuven - Cercle Brugge    2 - 2

    Tubeke - Roeselare    0 - 0

    Westerlo - Lierse     6 - 0

    Union St-Gilloise - Beerschot-Wilrijk     1 - 0


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 19

    Dessel Sport - Dender      1 - 0

    Seraing - Chatelet-Farciennes     6 - 2

    Deinze - KSV Oudenaarde    4 - 0

    KSK Heist - Patro Eisden   6 - 0

    Virton - Berchem Sport    3 - 0

    VW Hamme - Oosterzonen     1 - 2

    Knokke - Lommel United   1 - 4

    Eendracht Aalst - Geel    1 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   

    Geen voetbal 

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : 

    Geen voetbal - enkel inhaalwedstrijden 

    Vosselaar - Zwarte Leeuw    0 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 20

    Ol. Charleroi - Waremme     0 - 0

    RFC De Liège - Hamoir     3 - 2

    La Calamine - Rebecquoise    0 - 2

    RFC Meux - Solières Sport   1 - 0

    RWD Molenbeek - Ciney   1 - 0

    Sprimont-Comblain - Acren-Lessines     1 - 2

    La Louvière-Centre - Walhain    0 - 1

    Durbuy - White Star Brussels   UITGESTELD


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  

    Geen voetbal - enkel inhaalwedstrijden 

    Stekene - Wingene     1 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : 

    Geen voetbal 

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 20

    Taminoise - Albert Quevy-Mons    1 - 1

    Manageoise - Spy     3 - 2

    Franc Borains - Léopold FC   2 - 2

    Binchoise - RAAL La Louvière   1 - 3

    Stade Brainois - Solréziènne   3 - 0

    Onhaye - Racing Jet Wavre   1 - 2

    RFC Tournai - Couvin-Mariembourg    0 - 0

    Waterloo - Ganshoren   1 - 0
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 20

    Givry - Stockay-Warfusée     3 - 3

    Aywaille - Richelle   0 - 3

    Cointe-Liège - FC Tilleur   0 - 4

    Herstal - Aischoise    1 - 1

    URSL Visé - Longlier   4 - 0

    RFC Huy - Verlaine    1 - 1

    UR Namur - Mormont    1 - 1

    Bertrix - Habay-La-Neuve    AFGELAST

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    29-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - zaterdag 3 en zondag 4 februari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Pinte - Berlare     UITGESTELD door lichtpanne

    Aalter - HO Kalken     1 - 0

    Sint-Gillis-Waas - Sottegem    1 - 1

    Dendermonde - Voorde    2 - 0

    Drongen - KVV Ardennen    0 - 1

    Appelterre - Robur   0 - 0

    Zelzate - Lochristi    3 - 3

    Elene-Grotenberge - Zele    1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Lovendegem    5 - 2

    Meetjesland - Zomergem     0 - 0

    Belzele - Bellem   1 - 3

    Waarschoot - Evergem Center    1 - 1

    Poesele - Mariakerke    2 - 0

    Zeveren - Adegem   3 - 1

    Kleit - Merendree    2 - 2

    Sleidinge - Assenede    1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Kluisbergen Sportief - Denderhoutem     1 - 2

    Burst - Geraardsbergen   4 - 0

    Munkzwalm - Edeboys    4 - 2

    Meerbeke - Bambrugge    0 - 0

    Gavere-Asper - Machelen    1 - 3

    Eine - Windeke   2 - 4

    Winnik - Jong Zulte    0 - 2

    Gijzel-Oosterzele - Borsbeke    2 - 5

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Heikant     1 - 1

    Sp. Waasmunster - Sinaai     2 - 1

    Haasdonk - Moerbeke    2 - 5

    Grembergen - YB Beveren    1 - 1

    Bazel - Doorslaar    2 - 1

    Schoonaarde - Meldert    4 - 0

    Buggenhout - Kruibeke    1 - 2

    Sint-Gillis - Zaffelare   2 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - DKW Evergem    1 - 1

    Ertvelde - Wachtebeke     2 - 0

    Maria-Aalter - VSV Gent   0 - 1

    Hansbeke - Nevele    0 - 1

    Knesselare - Vinkt   2 - 3

    Watervliet - Sint-Kruis-Winkel   0 - 5

    Lembeke - Ursel    4 - 1

    Kaprijke-Bentille - Sint-Laureins    0 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - 9000 Gent    6 - 2

    Sint-Denijs - Houtem   4 - 0

    HT Zwijnaarde - Serskamp-Schellebelle   1 - 2

    Overmere - Heusden    1 - 2

    Moortsele - Destelbergen   0 - 2

    Beervelde - Massemen    1 - 0

    VC Zwijnaarde - Cercle Melle    1 - 1

    Zevergem - Latem   0 - 4

    DERDE PROVINCIALE C :

    Boekel - Wortegem      2 - 2

    Vurste-Semmerzake - FC Kluisbergen    5 - 2

    Zingem - Bevere     4 - 1

    Sottegem B - Nazareth-Eke     1 - 4

    Oudenhove - Elene-Grotenberge B     2 - 0

    Nokere-Kruishoutem - Michelbeke    7 - 0

    Velzeke - Volkegem    2 - 0

    Sint-Goriks - Olsene    3 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Kerksken - Deftinge   0 - 0

    Doggen - Nederhasselt   0 - 1

    Mere - Moerbeke-Geraardsbergen   3 - 5

    Denderleeuw - Haaltert      2 - 1

    Bonanza - Hofstade    4 - 2

    Gijzegem - Okegem   4 - 2

    Zandbergen - Wieze   UITGESTELD

    Baardegem - Erembodegem     0 - 3

    DERDE PROVINCIALE E :

    SK Gerda - Klinge    1 - 1

    SKB Sint-Niklaas - Bosdam Beveren    1 - 0

    Melsele B - Daknam    5 - 4

    Oudegem - Kieldrecht    2 - 3

    Kallo - SVH Waasmunster    1 - 3

    Robur B - Rangers Opdorp    1 - 1

    Hamme-Zogge - WB Sint-Niklaas    1 - 4

    Eksaarde - Sint-Pauwels    0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Vinderhoute - Lotenhulle     2 - 0

    Boekhoute - Sint-Denijs B   3 - 0

    Sint-Amandsberg - Balgerhoeke    0 - 2

    Oostakker - Bassevelde    1 - 5

    VS Destelbergen - Ooidonck-Leerne    2 - 4

    Donk - Poesele B   3 - 0

    Heusden B - Middelburg    0 - 0

    Avrasya Gent - Muide Gent B   1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Kluisbergen Sportief B   0 - 3

    Nazareth-Eke B - Nokere-Kruishoutem B    1 - 3

    FC Kluisbergen B - Boekel B     FF

    Volkegem B - Huise-Ouwegem    2 - 2

    Mater - Munkzwalm B    1 - 5

    Maarkedal - Eine B   7 - 0

    Petegem Schelde - FCLC Ronse    2 - 3

    Horebeke - Zingem B   6 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Strijpen    2 - 3

    Neigem - Vlierzele    1 - 1

    Jong Geraardsbergen - Zegelsem     2 - 7

    Everbeek - Sint-Antelinks   0 - 1

    Ophasselt - Oudenhove B    4 - 0

    Aaigem - Idegem    2 - 0

    Herzele-Ressegem - Opbrakel   3 - 1

    Bavegem - Bonanza B   2 - 3

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 23

    Melsen - Wichelen    1 - 2

    Bottelare - T. Melle     2 - 1

    Nieuwerkerken - Jong Lede B     2 - 0

    Laarne-Kalken B - Smetlede    2 - 4

    HO Kalken B - SK Merelbeke    7 - 0

    Edeboys B - Moorsel   FF   0 - 5

    Rangers Merelbeke - Herdersem    0 - 6

    FC Dampoort - Gijzel-Oosterzele    FF   

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 23

    Zaffelare B - Waasmunster B     5 - 1

    PD Kruibeke - Hoogeinde    0 - 1

    Zele B - Tielrode    1 - 2

    Lochristi B - Rupelmonde    4 - 0

    Meerdonk - Lebbeke B   4 - 1

    Haasdonk B - Verrebroek   3 - 3

    Baasrode - Buggenhout B     FF   5 - 0

    Stekene B - Kemzeke    1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (28 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    28-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - zaterdag 3 en zondag 4 februari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Zwevezele - RC Lauwe    1 - 0


    Rumbeke - Varsenare     1 - 1


    Westkapelle - Eernegem    2 - 0


    WS Lauwe - Kortemark    2 - 2


    Poperinge - Blankenberge     1 - 1


    Oostkamp - Wielsbeke   2 - 2


    RC Waregem - Oostnieuwkerke    1 - 3


    Boezinge - Oostduinkerke     3 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Club Roeselare    3 - 0

    Diksmuide - Jabbeke    1 - 2

    Veldegem - Damme    3 - 0

    Oudenburg - Heist    0 - 7

    Beernem - Bredene   1 - 3

    De Ruiter Roeselare - Staden    3 - 1

    Spermalie-Middelkerke - Gistel    1 - 2

    VV Tielt - Zedelgem    2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Ingooigem - Geluwe    3 - 0

    Wevelgem - Nieuwkerke    0 - 4

    Heestert - Dadizele   4 - 2

    Beveren-Leie - Beselare   2 - 3

    Deerlijk - Emelgem-Kachtem    1 - 1

    Anzegem - Moen    1 - 1

    Ledegem - Dottignies    0 - 1

    Zwevegem - Otegem    1 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Zonnebeke - Proven    2 - 4

    Moorslede - Brielen   5 - 2

    Dikkebus - Veurne   0 - 2

    Comines-Warneton - Handzame   1 - 1

    Westrozebeke - Geluveld    2 - 1

    Hooglede - Gits   2 - 1

    De Panne - Merkem   0 - 1

    Ploegsteert - Houthulst     3 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Jong Male - Loppem     0 - 2

    Sint-Kruis - Steenbrugge     2 - 3

    Dar. Brugge - Westende   6 - 0

    Lissewege - Keiem   1 - 4

    Ruddervoorde - Moerkerke   1 - 3

    Koekelare - Ichtegem   0 - 0

    De Haan - Snaaskerke    1 - 2

    Zandvoorde - Nieuwpoort   0 - 4

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Aarsele    5 - 0

    Avelgem - Hulste    3 - 0

    Ardooie - Luingnois     1 - 1

    Dosko Beveren - Zwevezele B      2 - 1

    Kanegem - Lichtervelde    2 - 1

    Lendelede - Pittem     3 - 1

    Moorsele - Desselgem    1 - 0

    Bissegem - KSV Kortrijk   3 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 24

    Passendale - Lo-Reninge    2 - 0

    Poperinge B - Bulskamp    0 - 4

    Voormezele - Alveringem   5 - 0

    Vleteren - Veurne B    3 - 0

    Westouter - Reningelst   5 - 3

    Kruiseke - Zarren   6 - 1

    Jonkershove - Diksmuide B   5 - 0

    Elverdinge - Langemark-Poelkapelle   2 - 1

    Hollebeke - Zillebeke    2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    E. Brugge - Zerkegem   1 - 7

    HO Oedelem - Beernem B    4 - 1

    Lombardsijde - Dudzele   5 - 1

    Aartrijke - Dosko Beveren B    6 - 0

    Sint-Joris - SK Torhout   2 - 3

    Ruiselede - Oostduinkerke B   FF

    Wenduine - Hertsberge     3 - 3

    Steenbrugge B - Doomkerke    0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C : Speeldag 24

    Sint-Eloois-Winkel B - Jong Vijve     3 - 2

    Dottignies B - Dentergem     1 - 0

    Dadizele B - Wevelgem B    2 - 6

    Bellegem - Ledegem B    1 - 1

    Kuurne - Rekkem   3 - 2

    Aalbeke - Marke   2 - 1

    Menen United - Izegem-Ingelmunster B   3 - 2

    Wikings Kortrijk - Stasegem   2 - 1

    NS Heule - Wervik B     4 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (25 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    27-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 februari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 3 en 4 februari 2018


    LIMBURG : Speeldag 21

    Vlijtingen - Park Houthalen    0 - 1

    Bregel - Herk-De-Stad    0 - 1

    Bree-Beek - Helson Hechteren     2 - 2

    Racing Peer - Beringen    2 - 2

    Hoepertingen - Zonhoven VV     0 - 2

    Daring Huvo Jeuk - Mechelen aan de Maas    0 - 0

    Melo Zonhoven - Herkol    2 - 1

    Zepperen-Brustem - Koersel      1 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 22

    Antonia - Berg en Dal    6 - 1

    Heikant Berlaar - Sint-Job     3 - 1

    Oppuurs - Branddonk    1 - 2

    RC Mechelen - Schriek    1 - 1

    Rapid Leest - Lyra     0 - 1

    Merksplas - Lille   0 - 1

    Vorselaar - GR Katelijne   3 - 1

    Witgoor Dessel - Kontich    0 - 3


    BRABANT - BVV :  Inhaalwedstrijden speeldag 15

    Tervuren-Duisburg - Boka United      4 - 2

    Aarschot - Out-Hoegaarden      0 - 2

    Butsel - Linden     1 - 1

    Liedekerke - Bertem-Leefdal   3 - 1

    Meise - Borght-Humbeek   0 - 1

    HO Veltem - Strombeek     5 - 1


    BRABANT - ACFF :  Inhaalwedstrijden van speeldag 12

    Kosova Schaerbeek - Crossing Schaerbeek     2 - 1

    RCS Brainois - Stade Everois   2 - 1

    Ren. Cl. Schaerbeek - Lasne-Ohain     4 - 5

    Jodoigne - RSD Jette   1 - 2

    Chastre - Villers-La-Ville   0 - 3

    BX Brussels - Sporting Bruxelles   0 - 0

    Stockel - Ixelles     1 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Inhaalwedstrijden speeldag 16

    Symphorinois - Beloeil     3 - 4

    Peruwelz FC - Le Roeulx   0 - 0

    Sognies - Gosselies   3 - 2

    Montkainoise - Monceau    0 - 3

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Albert Quvey-Mons B    0 - 0

    Ostiches-Ath - Pont-A-Celles Buzet     1 - 2

    Ransart - Paturages   1 - 4

    Antoinien - Houdeng   4 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    24-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 januari 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 26, zaterdag 27 en zondag 28 januari 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 24


    KV Mechelen - Moeskroen    0 - 2

    Charleroi - Antwerp     1 - 1

    Waasland-Beveren - Zulte Waregem    2 - 2

    KV Kortrijk - Eupen   0 - 0

    RC Genk - Sint-Truiden      1 - 1

    AA Gent - Club Brugge     2 - 0

    Standard - Anderlecht     3 - 3

    KV Oostende - Lokeren    2 - 3



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 24

    Oud-Heverlee Leuven - Westerlo     0 - 1

    Cercle Brugge - Roeselare     1 - 0

    Beerschot-Wilrijk - Tubeke      1 - 0

    Lierse - Union St-Gilloise     1 - 0


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 18

    KSV Oudenaarde - Seraing      2 - 0

    Geel - VW Hamme     2 - 1

    Patro Eisden - Knokke   0 - 0

    Oosterzonen - KSK Heist   0 - 1

    Lommel United - Virton   6 - 0

    Chatelet-Farciennes - Deinze     2 - 1

    Dender - Eendracht Aalst      1 - 1

    Berchem Sport - Dessel Sport    3 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 19

    Sint-Niklaas - Torhout     1 - 0

    Sint-Eloois-Winkel - Pepingen-Halle    3 - 1

    Westhoek - RC Gent    1 - 3

    Gullegem - Londerzeel   1 - 1

    Rupel-Boom - Olsa Brakel   2 - 2

    Sparta Petegem - Mandel United Izegem-Ingelmunster    0 - 1

    Bornem - Harelbeke   0 - 3

    Ronse - Temse    0 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 19

    Spouwen-Mopertingen - City Pirates Antwerpen    0 - 1

    Zwarte Leeuw - Sint-Lenaarts      1 - 2

    Hades - Turnhout    0 - 1

    Tessenderlo - Wijgmaal     1 - 0

    Tempo Overijse - Tienen    1 - 0

    Duffel - Hoogstraten     0 - 0

    Bocholt - Vosselaar   3 - 3

    Cappellen - Hasselt   1 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Inhaalwedstrijden

    Geen voetbal enkel inhaalwedstrijden :

    RFC De Liège - Acren-Lessines    4 - 1

    Solières Sport - La Louvière-Centre      2 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 19

    Ninove - Grimbergen     2 - 1

    Dikkelvenne - Wingene     0 - 1

    Lebbeke - Melsele      2 - 0

    Merelbeke - Eppegem     3 - 3

    Mariekerke - Stekene    3 - 1

    Vlamertinge - Wervik    2 - 0

    Menen - Wetteren      1 - 1

    Wolvertem-Merchtem - Jong Lede   2 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 19

    Nijlen - Bilzen-Waltwilder    1 - 0

    Houtvenne - Hoeilaart     4 - 2

    Wellen - Diest     4 - 1

    Termien - Sterrebeek      1 - 1

    Kampenhout - Heur-Tongeren   2 - 3

    Woluwe-Zaventem - Esperanza Pelt    2 - 0

    Diegem Sport - Leopoldsburg    0 - 0

    Ternesse - Herentals    2 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :

    Geen voetbal 
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : Inhaalwedstrijden

    Geen voetbal enkel inhaalwedstrijden :

    Longlier - RFC Huy    2 - 3

    Mormont - Aywaille      1 - 1

    Richelle - Habay-La-Neuve    4 - 2

    en  ......

    Habay-La-Neuve - Aywaille   ( woensdag 20 uur )

    Longlier - Cointe-Liège    ( woensdag 20.30 uur )



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    23-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - zaterdag 27 en zondag 28 januari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    HO Kalken - Dendermonde   0 - 3

    KVV Ardennen - Appelterre   1 - 1

    Robur - De Pinte   0 - 1

    Zele - Zelzate    1 - 2

    Voorde - Drongen   1 - 3

    Lochristi - Sint-Gillis Waas   1 - 1

    Sottegem - Aalter   1 - 0

    Berlare - Elene-Grotenberge   0 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Mariakerke - Belzele     5 - 1

    Assenede - Meetjesland   1 - 2

    Zomergem - Maldegem   2 - 0

    Bellem - Sleidinge   2 - 3

    Lovendegem - Kleit   2 - 2

    Merendree - Waarschoot   3 - 1

    Adegem - Poesele   2 - 2

    Evergem Center - Zeveren    0 - 5

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Geraardsbergen - Munkzwalm    3 - 2

    Borsbeke - Kluisbergen Sportief   0 - 1

    Jong Zulte - Eine   3 - 0

    Denderhoutem - Winnik   1 - 0

    Edeboys - Meerbeke    1 - 3

    Bambrugge - Gavere-Asper   3 - 1

    Machelen - Gijzel-Oosterzele   3 - 2

    Windeke - Burst     1 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Zaffelare - Vrasene   1 - 1

    Doorslaar - Sint-Gillis   1 - 2

    Moerbeke - Sp. Waasmunster   1 - 5

    Meldert - Haasdonk   1 - 1

    Kruibeke - Grembergen    1 - 3

    Heikant - Schoonaarde   2 - 4

    YB Beveren - Bazel   2 - 3

    Sinaai - Buggenhout    1 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Vinkt - Watervliet   1 - 2

    Nevele - Knesselare   1 - 1

    DKW Evergem - Hansbeke   1 - 2

    Sint-Laureins - Maria-Aalter   1 - 1

    Sint-Kruis-Winkel - Kaprijke-Bentille   0 - 0

    VSV Gent - Lembeke   1 - 0

    Ursel - Ertvelde   1 - 3

    Wachtebeke - Muide Gent    0 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Cercle Melle - Zevergem    7 - 1

    Houtem - Overmere   9 - 1

    FC Destelbergen - HT Zwijnaarde    4 - 1

    Massemen - Moortsele    1 - 0

    Serskamp-Schellebelle - Laarne-Kalken   0 - 4

    Heusden - Beervelde   4 - 2

    Latem - Sint-Denijs   2 - 0

    9000 Gent - VC Zwijnaarde    0 - 3

    DERDE PROVINCIALE C :

    Olsene - Sottegem B   0 - 2

    Elene-Grotenberge B - Boekel   2 - 4

    Volkegem - Sint-Goriks   2 - 4

    Wortegem - Vurste-Semmerzake   0 - 3

    FC Kluisbergen - Nokere-Kruishoutem   0 - 2

    Nazareth-Eke - Zingem    1 - 1

    Bevere - Oudenhove   2 - 2

    Michelbeke - Velzeke    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :

    Haaltert - Bonanza   3 - 2

    Moerbeke-Geraardsbergen - Denderleeuw   4 - 1

    Nederhasselt - Mere   3 - 3

    Deftinge - Zandbergen   1 - 0

    Erembodegem - Kerksken   1 - 0

    Hofstade - Baardegem   2 - 2

    Wieze - Gijzegem   2 - 7

    Okegem - Doggen   0 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    Rangers Opdorp - Eksaarde   1 - 1

    WB Sint-Niklaas - Robur B   4 - 0

    Klinge - Kallo   2 - 2

    SVH Waasmunster - Hamme-Zogge   3 - 2

    Daknam - SK Gerda   0 - 0

    Bosdam Beveren - Oudegem    3 - 3

    Kieldrecht - Melsele B    5 - 0

    Sint-Pauwels - SKB Sint-Niklaas    5 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Denijs B - Sint-Amandsberg     8 - 0

    Ooidonck-Leerne - Oostakker   6 - 3

    Middelburg - Donk   1 - 2

    Balgerhoeke - Vinderhoute    4 - 1

    Lotenhulle - Heusden B    1 - 2

    Poesele B - VS Destelbergen   1 - 2

    Bassevelde - Avrasya Gent   FF  5 - 0

    Muide Gent B - Boekhoute   1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Bevere B      3 - 4

    Boekel B - Petegem Schelde     0 - 1

    Kluisbergen Sportief B - FC Kluisbergen B     1 - 1

    Huise-Ouwegem - Maarkedal   0 - 2

    Zingem B - Nazareth-Eke B    2 - 1

    Nokere-Kruishoutem B - Mater   2 - 0

    Munkzwalm B - Volkegem B   2 - 1

    FCLC Ronse - Horebeke   1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Sint-Antelinks - Ophasselt   3 - 2

    Zegelsem - Everbeek   0 - 4

    Opbrakel - Bavegem   3 - 3

    Vlierzele - Michelbeke B     1 - 1

    Strijpen - Jong Geraardsbergen   6 - 2

    Oudenhove B - Aaigem   0 - 2

    Idegem - Herzele-Ressegem    1 - 3

    Bonanza B - Neigem    0 - 6

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 22

    Jong Lede B - FC Dampoort    6 - 2

    Wichelen - Bottelare     0 - 2

    T. Melle - Rangers Merelbeke     1 - 1

    Herdersem - Laarne-Kalken B    2 - 1

    Moorsel - HO Kalken B    1 - 2

    Smetlede - Nieuwerkerken   3 - 0

    SK Merelbeke - Balegem     4 - 1

    Gijzel-Oosterzele B - Edeboys B    FF   

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 22

    Zaffelare B - PD Kruibeke      1 - 1

    Waasmunster B - Lebbeke B     3 - 0

    Rupelmonde - Zele B   2 - 5

    Buggenhout B - Meerdonk   0 - 2

    Tielrode - Verrebroek    2 - 0

    Hoogeinde - Stekene B     0 - 2

    Kemzeke - Sombeke   2 - 2

    Baasrode - Lochristi B   1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    22-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - zaterdag 27 en zondag 28 januari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Blankenberge - WS Lauwe   4 - 1


    Wielsbeke - Poperinge    0 - 1


    Eernegem - Rumbeke    0 - 3


    RC Lauwe - RC Waregem   1 - 2


    Oostduinkerke - Zwevezele    0 - 1


    Varsenare - Boezinge   0 - 0


    Oostnieuwkerke - Oostkamp   3 - 1


    Kortemark - Westkapelle   1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Damme - Oudenburg    3 - 1

    Gistel - Diksmuide    0 - 3

    Heist - Beernem    5 - 1

    Staden - Spermalie-Middelkerke   1 - 3

    Club Roeselare - VV Tielt    0 - 0

    Jabbeke - Meulebeke   0 - 3

    Bredene - De Ruiter Roeselare   1 - 2

    Zedelgem - Veldegem    2 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Ledegem    1 - 2

    Dottignies - Anzegem    3 - 1

    Nieuwkerke - Deerlijk    1 - 3

    Otegem - Ingooigem    3 - 0

    Geluwe - Beveren-Leie    0 - 0

    Dadizele - Wevelgem    1 - 1

    Moen - Zwevegem    1 - 2

    Beselare - Heestert    0 - 5

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Westrozebeke     2 - 2

    Gits - Zonnebeke   4 - 0

    Proven - De Panne   3 - 3

    Geluveld - Moorslede   0 - 5

    Handzame - Ploegsteert   0 - 2

    Houthulst - Hooglede    4 - 1

    Brielen - Dikkebus    1 - 1

    Veurne - Comines-Warneton     2 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Loppem - Lissewege   4 - 0

    Keiem - Ruddervoorde   5 - 1

    Steenbrugge - De Haan   1 - 2

    Snaaskerke - Jong Male   4 - 5

    Moerkerke - Koekelare   1 - 1

    Westende - Zandvoorde   0 - 3

    Ichtegem - Dar. Brugge   1 - 1

    Nieuwpoort - Sint-Kruis   4 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    Aarsele - Moorsele      3 - 1

    Zwevezele B - Avelgem     2 - 2

    Lichtervelde - Bissegem   1 - 1

    Desselgem - Lendelede   1 - 1

    Pittem - Dosko Beveren     2 - 1

    Kortrijk - Ardooie   0 - 2

    Luingnois - Oostrozebeke     1 - 3

    Hulste - Kanegem    2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 23

    Zillebeke - Kruiseke      2 - 0

    Bulskamp - Passendale     3 - 1

    Veurne B - Jonkershove     0 - 1

    Lo-Reninge - Elverdinge    0 - 0

    Diksmuide B - Voormezele    1 - 2

    Langemark-Poelkapelle - Hollebeke    0 - 0

    Alveringem - Poperinge B   0 - 0

    Zarren - Westouter    0 - 2

    Reningelst - Vleteren   3 - 4

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dosko Beveren B - Lombardsijde   1 - 0

    Hertsberge - E. Brugge    5 - 1

    Doomkerke - Wenduine   2 - 1

    Beernem B - Steenbrugge B    3 - 2

    Oostduinkerke B - Sint-Joris   1 - 9

    SK Torhout - Aartrijke    2 - 3

    Zerkegem - Ruiselede   1 - 1

    Dudzele - HO Oedelem   0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE C : Speeldag 23

    Wevelgem B - Menen United     4 - 2

    Ledegem B - Dottignies B      5 - 2

    Izegem-Ingelmunster B - Aalbeke     1 - 1

    Rekkem - Bellegem    0 - 1

    Dentergem - Wikings Kortrijk    4 - 1

    Jong Vijve - Dadizele B    2 - 2

    Wervik B - Kuurne    0 - 4

    Stasegem - Sint-Eloois-Winkel B    0 - 2

    Marke - NS Heule   1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    21-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 27 en 28 januari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 27 en 28 januari 2018


    LIMBURG : Speeldag 20

    Zonhoven VV - Racing Peer    4 - 1

    Beringen - Bree-Beek    1 - 2

    Herk-De-Stad - Herkol     2 - 2

    Park Houthalen - Melo Zonhoven    3 - 0

    Bregel - Hoepertingen   1 - 3

    Helson Helchteren - Daring Huvo Jeuk    1 - 0

    Mechelen aan de Maas - Zepperen-Brustem    1 - 4

    Koersel - Vlijtingen     2 - 1


    ANTWERPEN :  Speeldag 21

    Lyra - Heikant Berlaar    0 - 2

    Lille - Vorselaar     2 - 1

    Sint-Job - Oppuurs    1 - 4

    Branddonk - RC Mechelen    1 - 2

    Merksplas - Schriek   UITGESTELD

    Kontich - Rapid Leest   3 - 2

    Berg en Dal - Witgoor Dessel    2 - 1

    GR Katelijne - Antonia    0 - 5


    BRABANT - BVV :  Speeldag 19

    Borght-Humbeek - Betekom    1 - 2

    HO Veltem - Aarschot   1 - 4

    Meise - Butsel   3 - 0

    Bertem-Leefdal - Tervuren-Duisburg   4 - 1

    Linden - HO Bierbeek   1 - 1

    Liedekerke - Strombeek   2 - 0

    Out-Hoegaarden - Houtem-Oplinter   1 - 3

    Melsbroek - Boka United   1 - 0


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 16

    RSD Jette - Crossing Schaerbeek    0 - 0

    Stade Everois - Kosova Schaerbeek   1 - 3

    Lasne-Ohain - Stockel   1 - 1

    Villers-La-Ville - BX Brussels  0 - 1

    Ren. Cl. Schaerbeek - Jodoigne   1 - 1

    Sporting Bruxelles - Ixelles     0 - 0

    RCS Brainois - Chastre    4 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 20

    Antoinien - Pont-a-Celles Buzet    1 - 1

    Soignies - Ostiches-Ath   0 - 3

    Ransart - Peruwelz FC   1 - 0

    Symphorinois - Le Roeulx   2 - 2

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Paturages   1 - 0

    Montkainoise - Gosselies   0 - 1

    Albert Quevy-Mons B - Houdeng   1 - 2

    Beloeil - Monceau    3 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    19-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - Standard de Liège
    Foto's Zulte Waregem - Standard de Liège  (2-1)





    De stoel van Standard-coach Ricardo Sa Pinto bleef leeg ....

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:foto's
    18-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 januari 2018
    NATIONAAL VOETBAL van dinsdag 23, woensdag 24 en donderdag 25 januari 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 23


    Zulte Waregem - Standard     2 - 1

    Sint-Truiden - KV Mechelen     2 - 0

    Moeskroen - KV Kortrijk     0 - 3

    Lokeren - RC Genk     1 - 2

    Eupen - Charleroi   1 - 0

    Anderlecht - Waasland-Beveren     2 - 2

    Antwerp - AA Gent    1 - 1

    Club Brugge - KV Oostende    3 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    15-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 januari 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 19, zaterdag 20 en zondag 21 januari 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 22


    Charleroi - Moeskroen     2 - 0

    Standard - Eupen     3 - 2

    Waasland-Beveren - Sint-Truiden    3 - 1

    KV Oostende - KV Kortrijk    2 - 1

    KV Mechelen - Zulte Waregem    0 - 2

    Antwerp - Club Brugge     2 - 2

    RC Genk - Anderlecht     0 - 1

    AA Gent - Lokeren    3 - 0



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 23

    Cercle Brugge - Lierse    4 - 1

    Union St-Gilloise - Westerlo     1 - 1

    Roeselare - Beerschot-Wilrijk    0 - 0

    Tubeke - Oud-Heverlee Leuven     0 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 18

    Dessel Sport - Oosterzonen     1 - 0

    Geel - Dender    3 - 3

    Deinze - Seraing    2 - 3

    Virton - Patro Eisden    2 - 0

    Chatelet-Farciennes - Berchem Sport   1 - 0

    Eendracht Aalst - KSK Heist    1 - 1

    VW Hamme - Lommel United     0 - 3

    Knokke - KSV Oudenaarde     4 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 18

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Gullegem      1 - 0

    Torhout - Rupel-Boom     3 - 1

    RC Gent - Sint-Eloois-Winkel    3 - 1

    Temse - Olsa Brakel    0 - 2

    Londerzeel - Westhoek     4 - 2

    Harelbeke - Sparta Petegem      0 - 4

    Ronse - Bornem    2 - 1

    Pepingen-Halle - Sint-Niklaas    2 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 18

    Turnhout - Spouwen-Mopertingen    1 - 2

    City Pirates Antwerpen - Tessenderlo    1 - 3

    Hoogstraten - Hades    1 - 2

    Hasselt - Tempo Overijse     4 - 3

    Vosselaar - Sint-Lenaarts     2 - 0

    Bocholt - Duffel    2 - 1

    Tienen - Zwarte Leeuw    1 - 1

    Wijgmaal - Cappellen     1 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 19

    Sprimont-Comblain - RWD Molenbeek   0 - 3

    Ciney - RFC de Liège    1 - 1

    Walhain - La Calamine      3 - 1

    Solières Sport - La Louvière-Centre   AFGELAST

    Acren-Lessines - Waremme   1 - 1

    Hamoir - RFC Meux   1 - 0

    Rebecquoise - Durbuy   0 - 2

    White Star Brussels - Ol. Charleroi   UITG.


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 18

    Wervik - Merelbeke     4 - 2

    Stekene - Wingene    AFGELAST

    Jong Lede - Menen     0 - 0

    Mariekerke - Ninove    1 - 1

    Eppegem - Wolvertem-Merchtem     1 - 1

    Grimbergen - Lebbeke    0 - 0

    Melsele - Vlamertinge     2 - 1

    Wetteren - Dikkelvenne     1 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 18

    Bilzen-Waltwilder - Kampenhout    5 - 1

    Leopoldsburg - Nijlen    2 - 2

    Diest - Houtvenne    3 - 5

    Heur-Tongeren - Woluwe-Zaventem     1 - 2

    Sterrebeek - Wellen    0 - 3

    Herentals - Esperanza Pelt     3 - 0

    Ternesse - Termien     1 - 4

    Hoeilaart - Diegem Sport    0 - 5

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 19

    Spy - Franc Borains    1 - 6

    Couvin-Mariembourg - Taminoise     5 - 0

    RAAL La Louvière - Manageoise    2 - 1

    Albert Quevy-Mons - Stade Brainois    3 - 0

    Waterloo - RFC Tournai     2 - 2

    Léopold FC - Onhaye      0 - 2

    Ganshoren - Racing Jet Wavre   1 - 1

    Solréziènne - Binchoise   0 - 2
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 19

    Aischoise - Stockay-Warfusée   3 - 2

    Longlier - Cointe-Liège   AFGELAST

    Mormont - RFC Huy     AFGELAST

    FC Tilleur - UR Namur    5 - 0

    Herstal - URSL Visé    0 - 2

    Verlaine - Bertrix       7 - 0

    Richelle - Givry      5 - 1

    Habay-La-Neuve - Aywaille     AFGELAST

    Inhaalwedstrijd woensdag 17/01 :
    Habay-La-Neuve - Stockay-Warfusée     1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    14-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - zaterdag 20 en zondag 21 januari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Aalter - Lochristi     1 - 3

    De Pinte - KVV Ardennen     2 - 0

    Drongen - Appelterre   2 - 2

    Sint-Gillis-Waas - Zele   2 - 7

    Elene-Grotenberge - Robur    1 - 0

    Zelzate - Berlare   2 - 0

    Voorde - HO Kalken   1 - 0

    Dendermonde - Sottegem     1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Assenede    3 - 3

    Zeveren - Merendree    1 - 2

    Waarschoot - Lovendegem    1 - 1

    Kleit - Zomergem     4 - 1

    Sleidinge - Meetjesland    0 - 2

    Bellem - Mariakerke   3 - 1

    Poesele - Evergem Center   1 - 0

    Belzele - Adegem     1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Denderhoutem - Borsbeke   5 - 2

    Winnik - Eine   2 - 2

    Kluisbergen Sportief - Machelen   1 - 2

    Burst - Jong Zulte    2 - 3

    Munkzwalm - Windeke    1 - 1

    Meerbeke - Geraardsbergen   1 - 5

    Gavere-Asper - Edeboys    1 - 3

    Gijzel-Oosterzele - Bambrugge    2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Doorslaar     2 - 2

    Sp. Waasmunster - Meldert     2 - 1

    Haasdonk - Heikant   2 - 2

    Buggenhout - Moerbeke   3 - 2

    Kruibeke - Sinaai    1 - 2

    Grembergen - Bazel   5 - 2

    Schoonaarde - Zaffelare   1 - 0

    Sint-Gillis - YB Beveren   3 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Hansbeke    2 - 2

    Ertvelde - VSV Gent     1 - 1

    Wachtebeke - Ursel   1 - 1

    Knesselare - DKW Evergem    1 - 1

    Watervliet - Nevele    3 - 1

    Kaprijke-Bentille - Vinkt   3 - 0

    Maria-Aalter - Sint-Kruis-Winkel   1 - 2

    Lembeke - Sint-Laureins    1 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - VC Zwijnaarde    0 - 1

    Overmere - Latem   0 - 7

    Sint-Denijs - Cercle Melle   3 - 1

    Zevergem - 9000 Gent    2 - 4

    Serskamp-Schellebelle - FC Destelbergen   1 - 1

    Moortsele - Heusden   1 - 3

    HT Zwijnaarde - Massemen   3 - 0

    Beervelde - Houtem     1 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    Vurste-Semmerzake - Elene-Grotenberge B    6 - 2

    Zingem - Olsene    4 - 1

    Boekel - Bevere     2 - 3

    FC Kluisbergen - Wortegem     AFGELAST

    Sottegem B - Volkegem    3 - 0

    Oudenhove - Nazareth-Eke    0 - 1

    Nokere-Kruishoutem - Velzeke   4 - 1 

    Sint-Goriks - Michelbeke     1 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Gijzegem - Deftinge    0 - 0

    Okegem - Wieze   3 - 1

    Doggen - Mere   1 - 0

    Denderleeuw - Nederhasselt   3 - 4

    Bonanza - Moerbeke-Geraadsbergen    1 - 0

    Baardegem - Haaltert    1 - 0

    Kerksken - Hofstade   1 - 5

    Zandbergen - Erembodegem    0 - 5

    DERDE PROVINCIALE E :

    Sint-Pauwels - Rangers Opdorp    2 - 0

    SKB Sint-Niklaas - Oudegem   2 - 3

    Melsele B - Bosdam Beveren     0 - 4

    SK Gerda - Kieldrecht   0 - 2

    Eksaarde - WB Sint-Niklaas    0 - 1

    Hamme-Zogge - Klinge   UITGESTELD

    Kallo - Daknam   7 - 3

    Robur B - SVH Waasmunster   3 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Vinderhoute - Sint-Denijs B    3 - 1

    Lotenhulle - Balgerhoeke   1 - 2

    Heusden B - Donk    3 - 4

    VS Destelbergen - Middelburg   2 - 1

    Oostakker - Poesele B    4 - 1

    Avrasya Gent - Ooidonck-Leerne    1 - 3

    Sint-Amandsberg - Muide Gent B    2 - 2

    Boekhoute - Bassevelde     4 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - FC Kluisbergen B     1 - 6

    Volkegem B - Nokere-Kruishoutem B      0 - 4

    Eine B - Huise-Ouwegem    1 - 3

    Nazareth-Eke B - FCLC Ronse    4 - 1

    Horebeke - Boekel B   7 - 0

    Maarkedal - Munkzwalm B   4 - 1

    Mater - Zingem B   1 - 4

    Petegem Schelde - Kluisbergen Sportief B    3 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Bonanza B     1 - 5

    Strijpen - Vlierzele    0 - 4

    Jong Geraardsbergen - Everbeek   0 - 6

    Ophasselt - Zegelsem   3 - 1

    Aaigem - Sint-Antelinks   2 - 1

    Bavegem - Idegem   1 - 4

    Herzele-Ressegem - Oudenhove B   7 - 0

    Neigem - Opbrakel   5 - 1

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 21

    T. Melle - Wichelen   2 - 2

    FC Dampoort - Smetlede   1 - 9

    Nieuwerkerken - Herdersem   0 - 2

    Melsen - SK Merelbeke   5 - 0

    Balegem - Moorsel    0 - 4

    Rangers Merelbeke - Laarne-Kalken B    4 - 5

    HO Kalken B - Gijzel-Oosterzele B    FF

    Edeboys B - Jong Lede B    FF

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 21

    Stekene B - Zaffelare B      1 - 5

    Sombeke - Hoogeinde     2 - 0

    PD Kruibeke - Lebbeke B     3 - 1

    Lochristi B - Buggenhout B   FF  5 - 0

    Meerdonk - Waasmunster B   5 - 0

    Haasdonk B - Kemzeke   1 - 3

    Rupelmonde - Verrebroek   2 - 0

    Zele B - Baasrode    6 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    13-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - zaterdag 20 en zondag 21 januari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Zwevezele - Varsenare    5 - 0


    Rumbeke - Kortemark    0 - 2


    Oostkamp - Poperinge     4 - 0


    Westkapelle - Blankenberge   5 - 0


    WS Lauwe - Wielsbeke    2 - 2


    RC Waregem - Oostduinkerke    2 - 1


    Boezinge - Eernegem     4 - 0


    Oostnieuwkerke - RC Lauwe    4 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Staden - Bredene    1 - 4

    Beernem - Damme   1 - 2

    De Ruiter Roeselare - Heist    5 - 2

    Spermalie-Middelkerke - Diksmuide    1 - 1

    VV Tielt - Jabbeke    1 - 3

    Veldegem - Club Roeselare    2 - 2

    Oudenburg - Zedelgem    1 - 0

    Meulebeke - Gistel    2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Beselare    1 - 0

    Heestert - Geluwe    4 - 3

    Otegem - Moen    1 - 1

    Anzegem - Emelgem-Kachtem    2 - 0

    Zwevegem - Dottignies    2 - 2

    Deerlijk - Dadizele   0 - 1

    Ledegem - Nieuwkerke    3 - 4

    Ingooigem - Beveren-Leie     1 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Westrozebeke - Proven   0 - 2

    Dikkebus - Geluveld   4 - 3

    Moorslede - Merkem    6 - 2

    Handzame - Veurne    1 - 1

    Ploegsteert - Hooglede   1 - 2

    De Panne - Gits    3 - 0

    Zonnebeke - Houthulst    2 - 1

    Comines-Warneton - Brielen    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Sint-Kruis - Westende     2 - 1

    Zandvoorde - Ichtegem    1 - 1

    Snaaskerke - Steenbrugge   3 - 1

    Jong Male - Lissewege    2 - 1

    Koekelare - Keiem    1 - 3

    Ruddervoorde - Loppem    4 - 5

    Dar. Brugge - Moerkerke    3 - 0

    De Haan - Nieuwpoort    3 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - KSV Kortrijk    1 - 1

    Avelgem - Pittem     4 - 3

    Desselgem - Aarsele    1 - 1

    Lendelede - Dosko Beveren   1 - 2

    Bissegem - Hulste   5 - 2

    Kanegem - Zwevezele B   2 - 2

    Ardooie - Lichtervelde    4 - 5

    Moorsele - Luingnois    4 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 22

    Passendale - Alveringem     2 - 2

    Hollebeke - Lo-Reninge    AFGELAST

    Westouter - Zillebeke    4 - 1

    Kruiseke - Langemark-Poelkapelle    2 - 0

    Jonkershove - Reningelst   4 - 1

    Vleteren - Zarren    3 - 2

    Voormezele - Poperinge B     1 - 0

    Diksmuide B - Veurne B    1 - 2

    Elverdinge - Bulskamp    5 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dosko Beveren B - SK Torhout    1 - 3

    Aartrijke - Oostduinkerke B    9 - 0

    Steenbrugge B - Dudzele    1 - 7

    Ruiselede - Hertsberge    2 - 2

    Sint-Joris - Zerkegem    1 - 3

    Lombardsijde - HO Oedelem    0 - 1

    E. Brugge - Doomkerke    0 - 3

    Wenduine - Beernem B    2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C : Speeldag 22

    Wikings Kortrijk - Ledegem B    0 - 5

    Dadizele B - Stasegem     3 - 2

    Sint-Eloois-Winkel B - Dentergem    2 - 2

    Menen United - Jong Vijve    0 - 8

    Bellegem - Wervik B    7 - 0

    NS Heule - Kuurne    1 - 0

    Aalbeke - Wevelgem B   2 - 1

    Dottignies B - Rekkem    1 - 1

    Marke - Izegem-Ingelmunster B    2 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    12-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 20 en 21 januari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 20 en 21 januari 2018


    LIMBURG : Speeldag 19

    Vlijtingen - Mechelen aan de Maas    0 - 3

    Bree-Beek - Zonhoven VV     3 - 1

    Racing Peer - Bregel     0 - 1

    Daring Huvo Jeuk - Beringen    1 - 1

    Melo Zonhoven - Koersel     1 - 0

    Zepperen Brustem - Helson Helchteren    0 - 4

    Hoepertingen - Herk-De-Stad     1 - 0

    Herkol - Park Houthalen     2 - 2



    ANTWERPEN :  Speeldag 20

    Oppuurs - Lyra      AFGELAST

    Vorselaar - Merksplas      1 - 1

    Heikant Berlaar - Kontich     2 - 2

    Antonia - Lille     2 - 3

    RC Mechelen - Sint-Job     5 - 0

    Schriek - Branddonk     4 - 0

    Witgoor Dessel - GR Katelijne    2 - 0

    Rapid Leest - Berg en Dal    0 - 2



    BRABANT - BVV :  Speeldag 18

    Houtem-Oplinter - Melsbroek     1 - 3

    HO Bierbeek - Out-Hoegaarden     3 - 0

    Betekom - Bertem-Leefdal     2 - 2

    Tervuren-Duisburg - Linden     3 - 1

    Liedekerke - Meise    1 - 1

    Butsel - HO Veltem   1 - 0

    Aarschot - Borght-Humbeek    0 - 0

    Strombeek - Boka United      1 - 1


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 15

    Chastre - Ixelles    1 - 5

    Kosova Schaerbeek - RSD Jette   1 - 0

    Jodoigne - Villers-La-Ville   2 - 2

    Stockel - Stade Everois   5 - 3

    RCS Brainois - Ren. Cl. Schaerbeek    2 - 1

    BX Brussels - Lasne-Ohain   0 - 2

    Crossing Schaerbeek - Sporting Bruxelles   3 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 19

    Pont-A-Celles Buzet - Soignies    4 - 0

    Beloeil - Albert Quevy-Mons B   2 - 1

    Ostiches-Ath - Ransart   3 - 0

    Gosselies - Saint-Ghislain Tertre Hautrage   2 - 3

    Houdeng - Montkainoise   2 - 0

    Le Roeulx - Antoinien   1 - 3

    Paturages - Symphorinois   1 - 1

    Monceau - Peruwelz FC    3 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    08-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 januari 2018

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 12, zaterdag 13 en zondag 14 januari 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE : 


    Winterstop tot het weekend van 19, 20 en 21 januari - 
    INHAALWEDSTRIJD van speeldag 21 

    KV Oostende - RC Genk    1 - 2





    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 22

    Westerlo - Roeselare    0 - 0

    Beerschot-Wilrijk - Cercle Brugge    2 - 3   

    Lierse - Tubeke     2 - 1

    Oud-Heverlee Leuven - Union St-Gilloise     3 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 17

    KSV Oudenaarde - Dessel Sport    1 - 1

    Dender - Chatelet-Farciennes   1 - 1

    Seraing - Virton     2 - 0

    Patro Eisden - VW Hamme      0 - 2

    Oosterzonen - Deinze    0 - 1

    KSK Heist - Knokke     2 - 1

    Lommel United - Eendracht Aalst     2 - 1

    Berchem Sport - Geel     1 - 3


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 17

    Olsa Brakel - Torhout      1 - 1   ( Op 23/12 gespeeld )

    Sint-Niklaas - RC Gent   4 - 0

    Bornem - Temse     2 - 0

    Sint-Eloois-Winkel - Londerzeel    1 - 1

    Rupel-Boom - Pepingen-Halle    4 - 0

    Westhoek - Mandel United Izegem-Ingelmunster   2 - 0

    Sparta Petegem - Ronse     1 - 1

    Gullegem - Harelbeke     3 - 3


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 17

    Zwarte Leeuw - Hasselt    2 - 1

    Tessenderlo - Turnhout    2 - 0

    Hades - Bocholt      5 - 1

    Sint-Lenaarts - Tienen      3 - 3

    Tempo Overijse - Wijgmaal    3 - 1

    Cappellen - City Pirates Antwerpen     1 - 1

    Duffel - Vosselaar      2 - 1

    Spouwen-Mopertingen - Hoogstraten     1 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 18

    Ol. Charleroi - Rebecquoise    2 - 2

    RFC Meux - Ciney    1 - 1

    RWD Molenbeek - Acren-Lessines    2 - 1

    Durbuy - Walhain     1 - 3

    La Calamine - Solières Sport      2 - 2

    RFC de Liège - Sprimont-Comblain    3 - 0

    La Louvière-Centre - Hamoir     1 - 5

    Waremme - White Star Brussels    UITG. 


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 17

    Dikkelvenne - Jong Lede     4 - 1   ( Op 23/12 gespeeld )

    Wolvertem-Merchtem - Wervik     1 - 1

    Ninove - Stekene   3 - 0

    Lebbeke - Mariekerke    0 - 2

    Merelbeke - Melsele    2 - 4

    Vlamertinge - Grimbergen    0 - 1

    Menen - Eppegem     1 - 3

    Wingene - Wetteren    0 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 17

    Esperanza Pelt - Heur-Tongeren    1 - 0

    Nijlen - Hoeilaart       4 - 2

    Houtvenne - Sterrebeek      2 - 0

    Termien - Herentals    3 - 0

    Wellen - Ternesse    3 - 0

    Kampenhout - Leopoldsburg    0 - 3

    Woluwe-Zaventem - Bilzen-Waltwilder    1 - 2

    Diegem Sport - Diest     1 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 18

    Racing Jet Wavre - Léopold FC    3 - 1

    Franc Borains - RAAL La Louvière     2 - 1

    RFC Tournai - Ganshoren      2 - 0

    Onhaye - Spy     4 - 2

    Stade Brainois - Couvin-Mariembourg     2 - 2

    Binchoise - Albert Quevy-Mons    1 - 1

    Manageoise - Solréziènne      1 - 0

    Taminoise - Waterloo    3 - 0
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 18

    UR Namur - Longlier      1 - 4

    Bertrix - Mormont     1 - 4

    Givry - Habay-La-Neuve    1 - 1

    Aywaille - Verlaine     2 - 1

    Stockay-Warfusée - Verlaine   2 - 2

    Cointe-Liège - Herstal     3 - 8

    URSL Visé - Aischoise    2 - 1

    RFC Huy - FC Tilleur     0 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (39 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    07-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - zaterdag 13 en zondag 14 januari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - Sint-Gillis-Waas    4 - 1

    Sottegem - Voorde    1 - 3

    KVV Ardennen - Elene-Grotenberge   3 - 1

    Appelterre - De Pinte    2 - 2

    Lochristi - Dendermonde     1 - 2

    Robur - Zelzate    0 - 3

    HO Kalken - Drongen    1 - 1

    Zele - Aalter     1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Belzele    0 - 1

    Meetjesland - Maldegem   2 - 0

    Zomergem - Waarschoot     5 - 2

    Mariakerke - Sleidinge    2 - 3

    Assenede - Kleit     2 - 1

    Merendree - Poesele    0 - 1

    Lovendegem - Zeveren     0 - 1

    Adegem - Bellem     5 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Meerbeke     2 - 1

    Machelen - Denderhoutem     0 - 3

    Edeboys - Gijzel-Oosterzele    6 - 1

    Geraardsbergen - Gavere-Asper    1 - 0

    Eine - Burst    0 - 3

    Jong Zulte - Munkzwalm    2 - 3

    Bambrugge - Kluisbergen Sportief     5 - 1

    Borsbeke - Winnik     4 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    YB Beveren - Vrasene    0 - 1

    Bazel - Sint-Gillis    6 - 4

    Doorslaar - Schoonaarde     2 - 1

    Moerbeke - Kruibeke     2 - 3

    Heikant - Sp. Waasmunster     0 - 1

    Zaffelare - Haasdonk     4 - 1

    Sinaai - Grembergen    1 - 1

    Meldert - Buggenhout     2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    DKW Evergem - Watervliet    2 - 1

    Nevele - Kaprijke-Bentille   1 - 0

    Vinkt - Maria-Aalter   1 - 1

    Ursel - Muide Gent   0 - 0

    VSV Gent - Wachtebeke    5 - 2

    Sint-Laureins - Ertvelde    0 - 1

    Hansbeke - Knesselare     1 - 2

    Sint-Kruis-Winkel - Lembeke   2 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Sint-Denijs     2 - 2

    Latem - Beervelde    1 - 4

    FC Destelbergen - Laarne-Kalken    3 - 3

    Houtem - Moortsele   2 - 1

    Massemen - Serskamp-Schellebelle   0 - 4

    VC Zwijnaarde - Zevergem     2 - 1

    Cercle Melle - Overmere      0 - 1

    Heusden - HT Zwijnaarde   3 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Sottegem B    3 - 3

    Nazareth-Eke - Boekel   0 - 2

    Bevere - Vurste-Semmerzake    3 - 1

    Volkegem - Zingem    0 - 2

    Elene-Grotenberge B - FC Kluisbergen    3 - 0

    Wortegem - Nokere-Kruishoutem    0 - 2

    Olsene - Oudenhove      0 - 3

    Velzeke - Sint-Goriks    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :

    Moerbeke-Geraadsbergen - Baardegem    0 - 1

    Haaltert - Kerksken     3 - 0

    Hofstade - Zandbergen    1 - 2

    Erembodegem - Gijzegem    4 - 1

    Deftinge - Okegem    1 - 0

    Mere - Denderleeuw     0 - 2

    Wieze - Doggen    2 - 4

    Nederhasselt - Bonanza    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Kallo   3 - 1

    Bosdam Beveren - SK Gerda    0 - 2

    Daknam - Hamme-Zogge     3 - 2

    Klinge - Robur B    1 - 1

    Rangers Opdorp - SKB Sint-Niklaas    2 - 3

    WB Sint-Niklaas - Sint-Pauwels   2 - 1

    Oudegem - Melsele B     3 - 2

    SVH Waasmunster - Eksaarde     1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent B - Vinderhoute    1 - 2

    Poesele B - Avrasya Gent      STOPG.

    Bassevelde - Sint-Amandsberg    4 - 0

    Sint-Denijs B - Lotenhulle     1 - 1

    Middelburg - Oostakker   3 - 3

    Donk - VS Destelbergen    11 - 2

    Ooidonck-Leerne - Boekhoute   2 - 2

    Balgerhoeke - Heusden B     3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Petegem Schelde   2 - 4

    Boekel B - Nazareth-Eke B    2 - 3

    Zingem B - Volkegem B   3 - 2

    Munkzwalm B - Eine B    2 - 3

    Nokere-Kruishoutem B - Maarkedal    2 - 3

    FCLC Ronse - Mater     3 - 0

    Huise-Ouwegem - Bevere B     3 - 2

    Kluisbergen Sportief B - Horebeke   2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Strijpen      1 - 3

    Idegem - Neigem     0 - 3

    Zegelsem - Aaigem     2 - 2

    Everbeek - Ophasselt    2 - 1

    Opbrakel - Michelbeke B    3 - 0

    Sint-Antelinks - Herzele-Ressegem    3 - 0

    Vlierzele - Jong Geraardsbergen     17 - 1

    Oudenhove B - Bavegem     2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 20

    Jong Lede B - HO Kalken B    0 - 8

    Wichelen - Rangers Merelbeke    8 - 1

    Smetlede - Edeboys B      FF   5 - 0

    Moorsel - Melsen      1 - 1

    Herdersem - FC Dampoort     5 - 1

    SK Merelbeke - Bottelare   0 - 2

    Laarne-Kalken B - Nieuwerkerken     1 - 4

    Gijzel-Oosterzele B - Balegem    FF  

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 20

    Zaffelare B - Sombeke    2 - 2

    Kemzeke - Tielrode    0 - 2

    PD Kruibeke - Waasmunster B   1 - 4

    Lebbeke B - Stekene B   1 - 6

    Verrebroek - Baasrode   0 - 4

    Meerdonk - Lochristi B   3 - 1

    Hoogeinde - Haasdonk B    1 - 6

    Buggenhout B - Zele B     FF  0 - 5


    Nog dit : Vanaf volgend weekend starten alle wedstrijden op zondag opnieuw om 15 uur.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (26 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    06-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - zaterdag 13 en zondag 14 januari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Poperinge - WS Lauwe   2 - 0


    Oostduinkerke - Oostnieuwkerke   1 - 4


    Blankenberge - Rumbeke   2 - 1


    Wielsbeke - Westkapelle    3 - 1


    Eernegem - Zwevezele    0 - 1


    Kortemark - Boezinge    4 - 0


    RC Lauwe - Oostkamp    1 - 3


    Varsenare - RC Waregem    0 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Damme - De Ruiter Roeselare   2 - 1

    Diskmuide - Meulebeke   3 - 1

    Gistel - VV Tielt    1 - 2

    Heist - Staden    2 - 1

    Bredene - Spermalie-Middelkerke    0 - 1

    Zedelgem - Beernem     3 - 2

    Club Roeselare - Oudenburg   0 - 1

    Jabbeke - Veldegem    3 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Zwevegem    3 - 1

    Dottignies - Otegem   0 - 1

    Dadizele - Ledegem    1 - 1

    Nieuwkerke - Anzegem    2 - 5

    Beveren-Leie - Heestert     1 - 4

    Moen - Ingooigem     4 - 1

    Geluwe - Wevelgem     1 - 1

    Beselare - Deerlijk      1 - 3

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Dikkebus    1 - 3

    Proven - Moorslede    1 - 1

    Gits - Westrozebeke     3 - 4

    Brielen - Handzame   2 - 2

    Hooglede - Zonnebeke    2 - 0

    Houthulst - De Panne    4 - 6

    Geluveld - Comines-Warneton    1 - 2

    Veurne - Ploegsteert     1 - 3

    DERDE PROVINCIALE B :

    Ichtegem - Sint-Kruis   1 - 5

    Steenbrugge - Jong Male   2 - 2

    Loppem - Koekelare    3 - 1

    Moerkerke - Zandvoorde    1 - 0

    Keiem - Dar. Brugge    6 - 5

    Westende - De Haan    2 - 2

    Nieuwpoort - Snaaskerke   3 - 0

    Lissewege - Ruddervoorde    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Zwevezele B - Bissegem   1 - 0

    Dosko Beveren - Avelgem    0 - 3

    Aarsele - Lendelede    1 - 3

    Pittem - Kanegem    0 - 3

    KSV Kortrijk - Moorsele    3 - 3

    Lichtervelde - Oostrozebeke   2 - 0

    Luingnois - Desselgem     5 - 2

    Hulste - Ardooie    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 21

    Veurne B - Voormezele   0 - 3

    Bulskamp - Hollebeke    4 - 3

    Lo-Reninge - Kruiseke    2 - 1

    Poperinge B - Passendale   0 - 3

    Reningelst - Diksmuide B   1 - 3

    Zarren - Jonkershove    0 - 1

    Langemark-Poelkapelle - Westouter    1 - 1

    Alveringem - Elverdinge    2 - 0

    Zillebeke - Vleteren    1 - 6

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Oostduinkerke B - Dosko Beveren B    1 - 6

    SK Torhout - Lombardsijde      2 - 0

    HO Oedelem - Steenbrugge B    6 - 3

    Hertsberge - Sint-Joris     1 - 0

    Doomkerke - Ruiselede     5 - 2

    Beernem B - E. Brugge      0 - 0

    Dudzele - Wenduine    5 - 1

    Zerkegem - Aartrijke    1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE C :  Speeldag 21

    Ledegem B - Sint-Eloois-Winkel B     4 - 2

    Wevelgem B - Marke    1 - 2

    Izegem-Ingelmunster B - NS Heule  0 - 1

    Jong Vijve - Aalbeke    2 - 1

    Dentergem - Dadizele B    2 - 4

    Wervik B - Dottignies B    1 - 5

    Rekkem - Wikings Kortrijk    5 - 1

    Kuurne - Bellegem    2 - 2

    Stasegem - Menen United    4 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    05-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 13 en 14 januari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 13 en 14 januari 2018


    LIMBURG : Speeldag 18

    Bregel - Bree-Beek   1 - 3

    Zonhoven VV - Daring Huvo Jeuk    0 - 1

    Beringen - Zepperen-Brustem    0 - 0

    Helson Helchteren - Vlijtingen     2 - 0

    Hoepertingen - Racing Peer   2 - 1

    Herk-De-Stad - Park Houthalen   0 - 4

    Koersel - Herkol   3 - 1

    Mechelen aan de Maas - Melo Zonhoven     2 - 0



    ANTWERPEN :  Speeldag 19

    Vorselaar - Antonia    0 - 0

    Lille - Witgoor Dessel     2 - 1

    Kontich - Oppuurs    1 - 2

    Merksplas - Branddonk    0 - 0

    Sint-Job - Schriek    2 - 3

    Lyra - RC Mechelen    1 - 2

    Berg en Dal - Heikant Berlaar   1 - 1

    GR Katelijne - Rapid Leest     2 - 1



    BRABANT - BVV :  Speeldag 17

    Bertem-Leefdal - Aarschot   0 - 2

    Meise - Strombeek     2 - 2

    Linden - Betekom    1 - 0

    Boka United - Houtem-Oplinter    1 - 1

    Melsbroek - HO Bierbeek     0 - 2

    Borght-Humbeek - Butsel    1 - 1

    HO Veltem - Liedekerke    1 - 0

    Out-Hoegaarden - Tervuren-Duisburg   1 - 1


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 14

    Ixelles - Crossing Schaerbeek    1 - 0

    Stade Everois - BX Brussels     3 - 3

    Sporting Bruxelles - Kosova Schaerbeek    6 - 0

    Villers-La-Ville - RCS Brainois     2 - 3

    RSD Jette - Stockel    0 - 2

    Lasne-Ohain - Jodoigne    1 - 3

    Ren. Cl. Schaerbeek - Chastre    1 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 18

    Peruwelz FC - Ostiches-Ath    0 - 2

    Montkainoise - Beloeil    3 - 1

    Symphorinois - Gosselies   1 - 0

    Soignies - Le Roeulx     0 - 1

    Albert Quevy-Mons B - Monceau    1 - 3

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Houdeng    0 - 2

    Ransart - Pont-A-Celles Buzet     1 - 1

    Antoinien - Paturages       1 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    02-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waar zijn onze eersteklassers op winterstage ?
    Waar trekken onze eersteklassers op winterstage ?

    Tijd voor winterstop in de Jupiler Pro League.
    Maar die winterstop wordt voor bijna alle clubs uit de Pro League besteed aan een winterstage in 
    zonniger en vooral warmere oorden. Een overzicht in alfabetische volgorde :

    RSC Anderlecht van 5 tot 12 januari in La Manga (Spanje)
    Oefenwedstrijden : 
    FC Utrecht - Anderlecht   4 - 3
    SC Heerenveen - Anderlecht   0 - 0

    Royal Antwerp van 5 tot 14 januari in Algorfa (Spanje)
    Oefenwedstrijden : 
    Heidenheim - Antwerp   3 - 1
    Torrevieja - Antwerp   0 - 4

    Club Brugge van 4 tot 11 januari in Sotogranda (Spanje)
    Oefenwedstrijd : 
    FC Groningen - Club Brugge   1 - 2

    Sporting Charleroi van 6 tot 13 januari in Murcia (Spanje)
    Oefenwedstrijd : 
    Charleroi - FC Seoel    1 - 0
    Charleroi - Yanbian    4 - 0

    AS Eupen van 7 tot 16 januari in Doha (Qatar)
    Oefenwedstrijd : 
    AS Eupen - Guangzou Evergrande   2 - 0

    KV Kortrijk van 4 tot 6 januari in Nieuwpoort (België)
    Oefenwedstrijd : 
    KV Kortrijk - Roda JC    2 - 5

    KRC Genk van 5 tot 12 januari in Benidorm (Spanje)
    Oefenwedstrijd : 
    Arminia Bielefeld - KRC Genk    2 - 0
    KRC Genk - Schalke 04

    KAA Gent van 5 tot 11 januari in Oliva (Spanje)
    Oefenwedstrijden : 
    AA Gent - Nürnberg    1 - 0
    AA Gent - Union Berlin   1 - 3

    Sporting Lokeren van 7 tot 13 januari in Alicante (Spanje)
    Oefenwedstrijd : 
    Lokeren - Elche    3 - 4
    Lokeren - FC Seoel   2 - 1

    KV Mechelen van 5 tot 12 januari in Lepe (Spanje)
    Oefenwedstrijd : 
    KV Mechelen - Osnabrück   2 - 1
    KV Mechelen - Ingolstadt   2 - 2

    Exel Moeskroen van 6 tot 13 januari in Cadiz (Spanje)
    Oefenwedstrijd : Geen

    KV Oostende van 6 tot 13 januari in Algorfa (Spanje)
    Oefenwedstrijden : 
    VfB Stuttgart - KV Oostende   5 - 2
    Erzgebirge Aue - KV Oostende    0 - 2

    Standard de Liège van 4 tot 10 januari in Marbella (Spanje)
    Oefenwedstrijd : 
    Fortuna Düsseldorf - Standard   1 - 3

    Sint-Truiden van 6 tot 13 januari in La Manga (Spanje)
    Oefenwedstrijd : 
    Sint-Truiden - Holstein Kiel    2 - 2

    Waasland-Beveren van 6 tot 13 januari in San Pedro del Pinatar (Spanje)
    Oefenwedstrijd : 
    Darmstadt - Waasland-Beveren    3 - 0

    SV Zulte Waregem van 5 tot 12 januari in Marbella (Spanje)
    Oefenwedstrijd : 
    Borussia Dortmund - Zulte Waregem   3 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    01-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beste wensen voor 2018 + nieuwsoverzicht

    Ik wens al mijn blogbezoekers een fantastisch en vooral gezond 2018 !

    Wim Vermeer

    Nieuwsoverzicht 2018 :
    1 januari : Om middernacht verdwijnen 17 lokale radio's in België. Eén daarvan is Radio Brouwer.
    De oudste lokale radio van Oudenaarde zet zijn uitzendingen na meer dan 36 jaar stop.

    4 januari : Ray Thomas (76), oprichter en zanger van The Moody Blues, sterft.

    5 januari : Sven Vermant wordt de nieuwe trainer van waasland-Beveren.

    6 januari : Radio-icoon Peter Van Dam sterft op 65-jarige leeftijd.

    7 januari : De Franse zangeres France Gall sterft op 70-jarige leeftijd.

    8 januari : De Nederlandse provincie Groningen wordt getroffen door een aardbeving met een kracht van 3,4.

    10 januari : De Vlaamse comédienne Lies Lefever sterft overwachts op 37-jarige leeftijd.

    13 januari : Angeline Flor Pua is Miss België 2018.

    14 januari : Wout Van Aert kroont zich tot Belgisch kampioen veldrijden in Koksijde.

    15 januari : Dolores O' Riordan, de 46-jarige zangeres van The Cranberries, sterft. Grootste hit : Zombie
    Bij een ontploffing in Antwerpen storten drie gebouwen in en vallen er twee doden.

    20 januari : De wereldberoemde Franse sterrenchef Paul Bocuse (91) sterft.
    Ook Mario Guccio, zanger van de Belgische groep Machiavel, sterft. De zanger van 'Fly' werd 64 jaar.

    22 januari : België verlaagt terreurniveau van 3 naar 2.

    24 januari : KV Mechelen ontslaat zijn tweede coach van het seizoen. Aleksander Jankovic wordt door Dennis Van Wijk vervangen.

    29 januari : VTM-journalist Boudewijn Van Spilbeeck (58) gaat voortaan als vrouw door het leven. Boudewijn wordt Bo.

    30 januari : Tante Terry, Terry Van Ginderen is overleden. Ze werd 86 jaar.

    31 januari : Rita Deneve, de zangeres van 'De allereerste keer', werd 73 jaar.

    2 februari : Dennis Edwards, zanger van The Temptations, sterft net voor zijn 75ste verjaardag.

    4 februari : In het Nederlandse Valkenburg kroont Wout Van Aert zich opnieuw tot wereldkampioen veldrijden.
    Bij de beloften ging deze titel ook naar een landgenoot Eli Iserbyt en Sanne Cant kroonde zich zaterdag al
    naar de wereldtitel bij de dames.

    6 februari : Ronald Koeman is de nieuwe bondscoach van Nederland.

    7 februari : Club Brugge-speler Ruud Vormer wint de Gouden Schoen.

    9 februari : Patrick Janssens wordt ontslagen als algemeen directeur van KRC Genk, Eric Gerits volgt hem op.

    11 februari : In Moskou stort een vliegtuig neer, alle 71 inzittenden komen om.

    14 februari : Mircea Rednic werd ontslagen als coach van Moeskroen, Frank Defays volgt hem op.
    Anderlecht stuurt club-icoon Olivier Deschacht naar de B-kern.
    Bij een schietpartij in een school in Florida vallen 17 doden.

    18 februari : Vliegtuigcrash in Iran, alle 66 inzittenden komen om.

    20 februari : Samsonite Oudenaarde kondigt uitbreiding aan met een nieuw distributiemagazijn in Kluisbergen
    op de vroegere elektriciteitscentrale van Ruien.

    23 februari : Barbara Alston, zangers bij The Crystals (74), is overleden.

    24 februari : Een nieuw wielerseizoen gaat van start zonder bloemenmeisjes en zonder RO-DA-NI-A.
    Omloop Het Nieuwsblad werd door Michaël Valgren Andersen gewonnen.
    Schaatser Bart Swings pakt zilver op de Olympische winterspelen in Pyeongchang.

    25 februari : Kuurne-Brussel-Kuurne werd gewonnen door Dylan Groenewegen.

    26 februari : De Nederlandse tv-presentatrice Mies Bouwman sterft op 88-jarige leeftijd.

    28 februari : Ons land kreunt onder een koudegolf. Deze 28 februari was de koudste ooit.
    Het vroegere kouderecord uit 1904 (-0,8°C) werd verbroken. Max t° -2°C.

    1 maart : Hugo Broos wordt technisch directeur van KV Oostende.

    4 maart : Davide Astori, aanvoerder van het Italiaanse Fiorentina, sterft in zijn slaap op 31-jarige leeftijd.
    De Italiaanse serie A gelast hierdoor alle zondagswedstrijden af.

    5 maart : Oud-wielerjournalist Mark Vanlombeek sterft. Hij verliest de strijd tegen kanker op 67-jarige leeftijd.

    7 maart : Gepensioneerd radio en tv-journalist Jan Schodts sterft op 80- jarige leeftijd.

    10 maart : Cercle Brugge mag zich vanaf volgend voetbalseizoen opnieuw een eersteklasser noemen.

    11 maart : KV Mechelen degradeert uit de hoogste voetbalklasse.

    14 maart : Natuurkundige Stephen William Hawking (76) is overleden.
    Ook de bekende Oudenaardist Jan Broekaert sterft. Hij is net geen 90 jaar geworden.

    15 maart : Acteur Bernard Verheyden sterft. Bompa Lawijt werd 79 jaar.

    17 maart : Standard wint de finale van de Croky Cup - Beker van België. Het versloeg KRC Genk met 0-1 na verlengingen.
    17 maart 2018 gaat de geschiedenis is als de koudste 17 maart ooit met een maximum temperatuur van 2°C.

    18 maart : Het kouderecord uit 1975 (3°C) werd verbroken. Met amper 2°C wordt deze 18 maart de koudste ooit.

    23 maart : Niki Terpstra wint E3 Harelbeke.

    25 maart : Peter Sagan wint Gent-Wevelgem.

    28 maart : Yves Lampaert wint Dwars door Vlaanderen.

    31 maart : 16.000 wielertoeristen uit 66 verschillende landen rijden hun Ronde van Vlaanderen.
    Vlaams acteur Frank Aendenboom sterft op 76-jarige leeftijd.

    1 april : Niki Terpstra wint de 102e Ronde van Vlaanderen.

    2 april : Winnie Mandela, ex-vrouw van de Zuid-Afrikaanse president Nelson Mandela, sterft op 81-jarige leeftijd.

    3 april : Vlaamse pianist en componist Johan Stolzz (Concerto voor Natasha) overleden. Hij werd 82 jaar.

    4 april : Olivier Deschacht traint opnieuw mee met de A-kern van Anderlecht.

    6 april : Luc Devroe volgt Herman Van Holsbeek op als manager van Anderlecht.

    7 april : In Münster in Duitsland rijdt een bestelwagen in op een mensenmassa. Er vallen 4 doden en een 20-tal gewonden.
    De Australiër James Whelan wint de Ronde van Vlaanderen bij de beloften.
    De thermometer gaat voor het eerst dit jaar boven de 20°C.

    8 april : Peter Sagan wint Parijs-Roubaix. De Belgische renner Michael Goolaerts (23) komt om het leven 
    na een hartstilstand tijdens Parijs-Roubaix. Ook ex-radiocollega Ad Roberts (62) sterft.
    Warmste 8 april ooit met een warmterecord van 23,3°C.

    14 april : De VS, Groot-Brittanië en Frankrijk bombarderen Syrië met kruisraketten na een vermoedelijke aanval met gifgas.

    18 april : Barbara Bush, voormalige First Lady en echtgenote van ex-Amerikaans President George Bush, sterft op 92-jarige leeftijd.

    19 april : Met 28°C is deze 19 april de warmste 19 april ooit.
    Kettingbotsing op de N60 in Nazareth. Een vrachtwagen rijdt in op 15 wagens.

    20 april : De Zweedse top-dj Acicii sterft, hij pleegt zelfmoord op 28-jarige leeftijd.

    25 april : Gert Verheyen wordt de nieuwe coach van KV Oostende, zijn assistent wordt Franky Van Der Elst.

    6 mei : Eric Geboers, motorcrosser en sportman van het jaar uit 1988 komt om het leven door verdrinking.

    8 mei : De Waalse zangeres Mauranne sterft op 56-jarige leeftijd.
    België stoot niet door naar de finale van het Eurovisiesongfestival. A matter of time van Sennek sneuvelt in de eerste halve finale.

    9 mei : Voetbalclub SK Lierse is failliet, de club met stamnummer 30 verdwijnt.
    Sven Vermant wordt ontslagen als coach van Waasland-Beveren.

    12 mei : Israël wint het 43ste Eurovisiesongfestival met het nummer Toy van Netta Barzilai.

    13 mei : Club Brugge pakt zijn vijftiende landstitel in het Belgisch voetbal.

    16 mei : In Lyon werd de finale van de Europa League gespeeld.
    Atletico Madrid wint met 3 - 0 van Olympique Lyon.

    18 mei : Een vliegtuigcrash in Havana (Cuba), het pas opgestegen vliegtuig stort neer. Er vallen meer dan 100 doden.

    19 mei : Huwelijk in Engeland : Prins Harry stapt in het huwelijksbootje met Meghan Markle.

    20 mei : Ricardo Da Pinto kondigt vertrek aan bij Standard de Liège ondanks een tweede plaats voor de Luikenaars.

    21 mei : Marc Brys volgt Jonas De Rouck op als coach van Sint-Truiden.
    Radja Nainggolan wordt door Bondscoach Roberto Martinez thuis gelaten voor het WK.

    23 mei : Michel Preud'homme wordt volgend seizoen opnieuw trainer van Standard.

    26 mei : Kleine aardbeving in België, provincie Limburg, met een kracht van 3,1 op de schaal van Richter in Kinrooi.
    Real Madrid wint voor de derde keer op rij de finale van de Champions League met 3-1 van Liverpool in Kiev.

    29 mei : Een 30-jarige ex-gevangene schiet drie mensen, waarvan twee politieagenten, koelbloedig neer in Luik.

    1 juni : Samsonite topman Ramesch Tainwalla stapt op.

    6 juni : Laurent Guyot wordt trainer van Cercle Brugge.

    7 juni : Yannick Ferrera wordt de nieuwe coach van Waasland-Beveren.

    12 juni : Historische ontmoeting tussen Donald Trump en Kim Jung-Un (Noord-Korea).

    14 juni : Het WK voetbal in Rusland gaat van start. Het gastland wint de openingsmatch met 5-0 van Saoudi-Arabië.

    18 juni : België wint eerste wedstrijd op het WK met 3-0 tegen Panama.

    19 juni : Georges Leekens wordt ontslagen als bondscoach van Hongarije.

    23 juni : België wint ook tweede wedstrijd op het WK, dit keer versloeg het Tunesië met 5-2.

    24 juni : Yves Lampaert is Belgisch kampioen wielrennen in Binche.

    27 juni : Joe Jackson, vader van Michael Jackson, sterft op 89-jarige leeftijd.

    28 juni : België wint van Engeland met 1-0 en wordt zo groepswinnaar op het WK in Rusland.

    2 juli : België plaatst zich voor de kwartfinales op het WK in Rusland. De Rode Duivels zetten
    een 0-2 achterstand om in 3-2 tegen Japan.

    6 juli : België wint met 1-2 van Brazilië en stoot zo door naar de halve finales van het WK voetbal.

    10 juli : België verliest voor het eerst op het WK-voetbal. De Fransen spelen de finale dankzij een 1-0 winst tegen België.
    Met bijna 2,5 miljoen kijkers is dit een kijkcijferrecord voor de Rode Duivels.

    14 juli : België werd derde op het WK-voetbal in Rusland. Het versloeg Engeland in
    de kleine finale met 2-0.
    Nancy Sinatra sterft op 101-jarige leeftijd.

    15 juli : Frankrijk is wereldkampioen voetbal na 4-2 winst tegen Kroatië.

    21 juli : Nationale Feestdag, Koning Filip is vijf jaar Koning der Belgen.

    22 juli : Club Brugge wint de Belgische Supercup met 2-1 van Standard.

    25 juli : België puft onder een hittegolf met een enorme droogte tot gevolg.

    31 juli : Vandaag 25 jaar geleden stierf Koning Boudewijn totaal onverwachts.

    5 augustus : Bij een aardbeving in Lombok (Indonesië) komen meer dan 350 mensen om het leven.

    7 augustus : De tweede hittegolf van deze zomer is een feit. Na de warmste 7 augustus ooit trekt
    's avonds een hevig onweer over ons land.

    8 augustus : Rode Duivels in trek op transfermarkt :
    Thibaut Courtois wordt de nieuwe doelman van Real Madrid en Axel Witsel aan de slag in Borussia Dortmund.

    12 augustus : Niels Destadsbader wint voor het tweede jaar op rij de radio 2 zomerhit.
    Deze keer met 'Verover mij'.

    14 augustus : De Morandi-brug in Genoa stort in. Er vallen meer dan 40 doden.

    16 augustus : Queen of Soul, zangeres Aretha Franklin, sterft op 76-jarige leeftijd

    17 augustus : Grou wint opnieuw het SKS Skûtsjesilen in Friesland.

    20 augustus : KV Mechelen (1B) ontslaat coach Dennis Van Wijk al na drie speeldagen in de Proximus League.

    29 augustus : Zanger Tim Visterin (77) sterft. Grootste hit was 'De Vogel'.

    30 augustus : Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro League is een feit : Moeskroen ontslaat Frank Defays.

    16 september : Zangeres Anneke Grönloh sterft op 76-jarige leeftijd.
    Simon Yates wint de Vuelta (ronde van Spanje).
    Een nieuw veldritseizoen gaat van start, Lars Van Der Haar wint Brico Cross in Geraardsbergen.

    20 september : In het Nederlandse Oss sterven vier kinderen na aanrijding tussen bakfiets en trein.

    21 september : Actrice Sjoukje Hooymayer, alias Dokter van der Ploeg uit 'Zeg 'ns aaa' sterft op 78-jarige leeftijd.

    27 september : Remco Evenepoel is Wereldkampioen wielrennen bij de junioren.

    28 september : De Nederlandse zanger Koos Alberts sterft. Hij werd 71 jaar.

    29 september : Bij een tsunami in Sulawesi (Indonesië) vallen meer dan 1200 doden.

    30 september : Alejandro Valverde (38) kroont zich tot WK-wielrennen in Innsbruck.

    1 oktober : De Franse zanger Charles Aznavour (94) sterft.

    3 oktober : Kleinkunstzanger Hugo Raspoet sterft. De zanger van 'Héléna' werd 77 jaar.

    5 oktober : TV-icoon Walter Capiau sterft. Hij werd 80 jaar.

    6 oktober : De legendarische Spaanse sopraan Montserrat Caballé (85) sterft.

    7 oktober : Mathieu van Der Poel wint de Brico Cross op de Hotond.

    8 oktober : Yves Vanderhaeghe werd ontslagen als coach van KAA Gent.

    10 oktober : De Deen Jess Thorup wordt de nieuwe coach van KAA Gent.

    11 oktober : Twee Belgische eersteklasse-scheidsrechters worden geschorst op beschuldiging van corruptie.
    Het gaat om Bart Vertenten en Sebastien Delferière.

    13 oktober : Karikaturist Nesten sterft. Hij werd 72 jaar.

    14 oktober : België trok naar de stembus voor de Gemeente- en Provincieraadsverkiezingen.

    20 oktober : Wim Kok (80), oud-premier van Nederland sterft.

    24 oktober : Zanger Tony Joe White (75) sterft.

    27 oktober : Lokeren zet coach Peter Maes aan de deur, Trond Sollied volgt hem op.
    Leicester- en Oud-Heverlee Leuven- voorzitter Vichai Srivaddhanaprabha komt om bij een helikoptercrash in Leicester.

    29 oktober : Pas opgestegen vliegtuig in Jakarta (Indonesië) stort neer in zee. Alle 191 inzittenden komen om.

    1 november : Toon Aerts wint de Koppenbergcross.

    2 november Nina Derwael is Wereldkampioen gymnastiek in Qatar.

    4 november : Mathieu van der Poel werd in Rosmalen Europees Kampioen veldrijden.

    11 november : 100 jaar geleden kwam een einde aan 'Den Grooten Oorlog'.
    Yannick Ferrera wordt als coach van Waasland-Beveren ontslagen.
    Mathieu van der Poel is de winnaar van de Superprestige veldrit in Gavere.
    KRC Genk is herfstkampioen in de Jupiler Pro League !

    15 november : KV Kortrijk ontslaat trainer Glenn De Boeck en Yves Vanderhaeghe neemt zijn plaats in.

    17 november : Adnan Custovic wordt de nieuwe trainer van Waasland-Beveren.

    25 november : De Italiaanse filmregisseur Bernardo Bertolucci (76) sterft.

    27 november : Acteur Manfred de Graaf sterft, dokter Hans Lansberg uit 'Zeg 'ns Aaa' werd 79 jaar.

    30 november : George HW Bush, voormalig president van Amerika (1989-1193) sterft op 92-jarige leeftijd.
    Rode Neuzendag van VTM brengt in totaal € 4.269.073 op.

    8 december : De populaire Ketnet-actrice Désirée Viola (26), prinses Roos uit Prinsessia, stapt uit het leven.
    Premier Michel vervangt alle N-VA ministers in de regering naar aanleiding van het VN-migratiepact.
    Regering Michel II is een feit.

    14 december : Gewezen beursgoeroe en politicus Jean Pierre Van Rossem (73) sterft.

    15 december : Ex-politicus Philippe Moureaux (PS) sterft op 79-jarige leeftijd.

    16 december : België is Wereldkampioen Hockey, de Red Lions verslaan Nederland in de finale.
    RSC Anderlecht zet coach Hein Vanhaezebrouck aan de deur.

    17 december : José Mourinho wordt als coach van Manchester United ontslagen.
    Meer ontslagen ..... Premier Charles Michel dient bij de Koning het ontslag van de regering aan.

    22 december : Eden Hazard werd verkozen tot sportman van het jaar en Nina Derwael werd sportvrouw.

    23 december : Indonesië werd getroffen door een tsunami, er vallen meer dan 300 doden.

    24 december : Music For Life brengt € 17.286.122 op.

    28 december : Gerechtsdeurwaarder Jo Van Backlé (91) overleden.
    Aanslag op toeristenbus bij piramides in Egypte, er vallen twee doden.
    Egypte doodt 40 terroristische militairen na de aanslag.

    31 december : Ray Sawyer, zanger van Dr Hook sterft. Hij werd 81 jaar.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:info




    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Ronde van Vlaanderen 2019 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2019 - 2
  • E3 BinckBankClassic - Brug Kluisbergen-Kerkhove
  • E3 BinckBankClassic - Oude Kwaremont
  • E3 BinckBankClassic - Eerste helling Kattenberg Oudenaarde
  • Music For Life - De Warmste Week
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 1
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 2
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 3
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 4
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • Een paar statistieken - deel 1
  • Een paar statistieken - deel 2
  • Een paar statistieken - deel 3

    Foto

    Zondag 5 april 2020: De 104de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 met 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 waren er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen ging op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen en de finish ligt zeker tot 2023
    in Oudenaarde. Op naar de 104e editie in 2020 .....

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?


    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem. 
    2020 : .....


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge
    2023 : Izegem

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Regio Oudenaarde
  • Oudenaarde
  • Kluisbergen
  • Ronse
  • Wortegem-Petegem
  • Maarkedal
  • Zwalm
  • Horebeke
  • Brakel
  • Gavere
  • Kruisem

    Regio Zottegem
  • Zottegem
  • Herzele
  • Sint-Lievens-Houtem
  • Oosterzele
  • Lierde
  • Ninove
  • Haaltert
  • Erpe-Mere
  • Wetteren
  • Geraardsbergen

    Regio Waregem
  • Waregem
  • Deerlijk
  • Harelbeke
  • Anzegem
  • Avelgem
  • Zwevegem
  • Spiere-Helkijn
  • Zulte
  • Wielsbeke
  • Kortrijk

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 10 - PO
  • klassementen speeldag 10 - PO (vervolg)
  • speeldag 10 - PO
  • voorspellingen speeldag 10 - PO
  • reglement pronovoetbal Jupiler Pro League 2019-2020

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Beursagenda: ’Bereid je voor op ergste met handelsoorlog’
  • Glennis heeft plannen met Duncan
  • Betrapt: docent raakt meisje aan in klaslokaal
  • Pas op: vleermuizen in uw spouwmuur
  • Column: We gaan onzekere tijden tegemoet
  • ’Pensioenfondsen doen het uitstekend’
  • Belegger houdt moed ondanks malaise
  • Boris Johnson: ’Voorbereiden op no-deal Brexit’
  • Weervrouwen gaan de mist in
  • Timmermans mag nog lang niet dromen dat buit binnen is

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • Langstrekkende ‘satelliettrein’ boven Nederland baart opzien en verwondering
  • ‘Kinderen zijn geen engelen en de kindertijd is niet per se mooi’
  • Het ‘Timmermans-wonder’: ervaring wint van spektakel
  • Ontslagen traumachirurg Medisch Spectrum Twente was al eerder in opspraak
  • Deze 18-jarige gaat van Groningen naar Barça: ‘Ik kom niet uit mijn woorden’
  • Begrafenis in Brabant: worstenbrood, worstenbrood, worstenbrood
  • Alles komt weer tot stilstand in de VS na felle clash Trump en Pelosi
  • Voltooit Djokovic zijn ‘Nole Slam’? (en nog vier vragen over Roland Garros)
  • Mollema ziet aanvalslust beloond: nog 41 seconden achter Roglic
  • In de bochten van Monaco schuilt overal gevaar: in vier races crashte Verstappen al drie keer

    Foto

    Nieuws Ned. AD
  • Nacompetitie is een kerkhof voor eredivisieclubs
  • ‘Een goed idee? Nee, een ver-schrik-ke-lijk goed idee’
  • Nieuwe klap voor gezin Casillas: vrouw geopereerd aan eierstokkanker
  • Maher hakt knoop door en vertrekt bij AZ, Vlaar lijkt wel te blijven
  • Namli definitief naar Rusland, Hazard naar Dortmund
  • Olympisch kampioene Meilutyte (22) beëindigt zwemcarrière
  • Maher hakt knoop door en vertrekt bij AZ
  • Nummers 17 en 18 degraderen komend seizoen rechtstreeks
  • Norris: Ik heb angst voor de dood, blessures en grote crashes
  • LIVE | Drie Italianen op avontuur in laatste vlakke rit

    Nieuws CNN
  • Trump blocked from using Defense funds
  • US 'emergency' allows Saudi arms sales
  • Trump eager for a visit salted with flattery and pomp
  • Trump arrives in Japan eager for flattery and pomp
  • Hiker who vanished weeks ago found alive
  • Ashley Judd says she's not part of Harvey Weinstein's $44 million settlement
  • El Chapo's demand for outdoor exercise may be part of an escape plot, US says
  • A photographer went inside three Huawei campuses in China and this is what he saw
  • Trump touches down in Tokyo
  • Trump visits Japan

    Foto


    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!