Aantal bezoekers :
Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • REEKSINDELING OOST-VLAANDEREN seizoen 2019 - 2020
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18, 19, 22 en 26 mei 2019
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE, DERDE AMATEURKLASSE en INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE LIMBURG
  • EINDRONDE ANTWERPEN
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • EINDRONDE HENEGOUWEN - NAMEN - LUIK - LUXEMBURG
  • EINDSTANDEN NATIONAAL 2018-2019
  • EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN 2018-2019
  • EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN 2018-2019
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • Eurovision 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20, 21 en 22 april 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Brabant en Henegouwen - 28 april en 5 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 april 2019
  • Champions League van finale tot finales en Europa League van finale tot 1/16e finales
  • Informatief bij Radio Media en Waregem1
  • EOTS (End of the season) gaat op zoek naar de beste voetballers uit lagere reeksen
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 3 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 3 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 29, 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 30 en 31 maart 2019
  • Kalender Play Off's - voetbalseizoen 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - UITGESTELDE WEDSTRIJDEN van SPEELDAG 20 - 9 en 10 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 2 en 3 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 26 en 27 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 19 en 20 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 12 en 13 januari 2019
  • Waar gaan de eersteklassers op winterstage ?
  • AMBIANCE TOP 106.3 van de 21ste eeuw
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 1 en 2
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 3 en 4
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 5 en 6
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 7 en 8
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 9 en 10 en Play Off's
  • HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 5 en 6 januari 2019
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 en 10
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, 6, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Finale, 1/2de,1/4de, 1/8ste en 1/16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Oefeninterlands Rode Duivels - WK 2018
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Stoffel Vandoorne imponeert in Berlijn: West-Vlaming grijpt net naast pole position
  • Nu ook officieel: Simon Davies wordt de T1 van Vincent Kompany bij Anderlecht
  • Thomas Buffel kondigt afscheid aan
  • COLUMN. Hugo Coorevits: “Het is alsof de Colombiaanse kevers beetje bij beetje vleugellam worden”
  • Club Brugge sluit Philippe Clement na twee jaar weer in de armen. Zijn eerste opdracht? In de Champions League geraken
  • Bondsprocureur Kris Wagner voert de druk op: KV Mechelen riskeert ook eerste amateurklasse
  • Vandaag in de Giro: ultrakort, maar superzwaar met vijf cols
  • Vijf conclusies na de eerste Giro-bergrit: als twee honden vechten om een been...
  • De leerlingen uit Kompany’s klas getuigen 15 jaar later: "Ik dacht niet dat hij het zou maken"
  • Volg hier live de vierde zitdag in Operatie Propere Handen: het woord is aan bondsprocureur Kris Wagner
    Foto
    Nieuws VTM
  • Felice Mazzu moet Philippe Clement bij Racing Genk opvolgen
  • Zestig satellieten van SpaceX bij ons te zien
  • Nu al 30 patiënten met legionella
  • Crombez: “Wij gaan de verrassing zijn, net als socialisten in Nederland”
  • 7.500 klimaatjongeren komen laatste keer op straat
  • Kompany neemt Simon Davies mee naar Anderlecht
  • Thomas Buffel kondigt einde carrière aan
  • Van afpersing tot zedenfeiten: kindercriminelen tussen 9 en 14 jaar oud teisteren Gent en blijven vrij rondlopen
  • Bom ontploft in voetgangerszone Lyon
  • Livestream VTM NIEUWS
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (13)
  • Croky Cup - Beker van België (38)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (109)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (673)
  • info (167)
  • KSV Oudenaarde (16)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (220)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (133)
  • Voetbal West Vlaanderen (126)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (166)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Stoffel Vandoorne imponeert in Berlijn: West-Vlaming grijpt net naast pole position
  • Nu ook officieel: Simon Davies wordt de T1 van Vincent Kompany bij Anderlecht
  • Thomas Buffel kondigt afscheid aan
  • COLUMN. Hugo Coorevits: “Het is alsof de Colombiaanse kevers beetje bij beetje vleugellam worden”
  • Club Brugge sluit Philippe Clement na twee jaar weer in de armen. Zijn eerste opdracht? In de Champions League geraken
  • Bondsprocureur Kris Wagner voert de druk op: KV Mechelen riskeert ook eerste amateurklasse
  • Vandaag in de Giro: ultrakort, maar superzwaar met vijf cols
  • Vijf conclusies na de eerste Giro-bergrit: als twee honden vechten om een been...
  • De leerlingen uit Kompany’s klas getuigen 15 jaar later: "Ik dacht niet dat hij het zou maken"
  • Volg hier live de vierde zitdag in Operatie Propere Handen: het woord is aan bondsprocureur Kris Wagner
    Foto
    Nieuws HLN
  • Deze veelzijdige smartphone biedt uitkomst voor de mobiele hobbyfotograaf
  • Zit je te veel op je smartphone? “Spreek niet over digitaal dieet, maar over wat je erbij wint als je je smartphone afzet”
  • Waarom je wel/niet een smartphone met 5 camera's moet kopen
  • 5 camera's op 1 smartphone: waar is dat nu goed voor?
  • “Facebook onderzoekt lancering eigen cryptomunt”
  • Google geeft bug rond paswoorden toe die 14 jaar aansleepte
  • Amazon werkt aan draagbaar toestel dat menselijke emoties kan lezen
  • Panasonic schort leveringen aan Huawei op
  • Tijd voor een andere smartphone? Let goed op deze 4 punten
  • Zit ook jij te veel op je smartphone? “Spreek niet over dieet, maar over wat je erbij wint als je je smartphone afzet”
    Foto
    Zoeken in blog

    Foto
    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    10-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ook dit nog .....
    Ook dit nog ...

    Vier keer een knal en 20 seconden later was hij weg !
    Pinksterzaterdag 3 juni veranderden de Vlaamse Ardennen drastisch van uitzicht. Het herkenningspunt, de centrale van Ruien,
    verdween. Voor velen een bron van inkomsten, door anderen aanzien als een vloek in het landschap. Het neerhalen
    van de drie grote schoorstenen en de koeltoren lokte de grote massa : op de Kwaremont stond zelfs meer volk
    dan bij de Ronde van Vlaanderen. Om 17.12 uur stipt na vier knallen en 20 seconden later restte enkel een
    grote stofwolk. Toen die was opgetrokken, zag het landschap eruit zoals voor 1958, het jaar dat het eerste deel
    van de centrale werd gebouwd. In maart 2013 werd de voormalige thermische kolencentrale met de grootste
     CO2 uitstoot van het land gesloten. 


    De zomer van 2017 begon met Coldplay voor twee maal 50.000 fans
    Voor 100.000 fans is de zomer van 2017 begonnen met 'Coldplay' in het Koning Boudewijnstadion.
    Op woensdag 21 en donderdag 22 juni kwam de rockgroep rond zanger Chris Martin naar ons land  
    afgezakt. De fans kregen waar voor hun geld.

    Benefiet voor Sarah
    Op zaterdag 1 en zondag 2 juli werd er in Zaal De Kring in Oudenaarde-Eine een eetfestijn/benefiet voor 
    Sarah Vandersteene georganiseerd. Sarah (23) leidt aan een zeldzame ziekte VHL of Von Hippel Lindau. 
    De bedoeling van dit evenement is deze ziekte meer aandacht te geven in België aangezien deze nog niet erkend 
    is. Momenteel hersteld Sarah van een operatie aan de rug waar in februari een tumor werd verwijderd uit haar 
    centraal zenuwstelsel. De voorbije vijf jaar had Sarah reeds 15 operaties. Het eetfestijn/benefiet voor Sarah kan men een
    succes noemen. Bezoek het blog van Sarah op : www.voorhetleven.weebly.com 

    Oud-Burgemeester Oudenaarde krijgt 'Orde van de Vlaamse Leeuw'
     foto hln
    Voormalig Burgemeester van de stad Oudenaarde Jan Verroken heeft de 'Orde van de Vlaamse Leeuw' gekregen.
    Deze onderscheiding wordt jaarlijks toegekend door de organisatie 'Orde van de Vlaamse Leeuw' die daarmee
    verdienstelijke Vlamingen wil eren. Jan Verroken zat jarenlang in het parlement voor de toenmalige CVP en was
    Burgemeester van Oudenaarde. In de jaren 60 speelde hij een belangrijke rol in het vastleggen van de taalgrens en
    in de splitsing van de Leuvense Universiteit. Verroken verzette zich fel tegen het Egmontpact, eind jaren 70, waardoor
    dat compromis tussen Vlamingen en Franstaligen sneuvelden. Op maandag 30 januari 2017 vierde Jan Verroken zijn
    honderdste verjaardag. Hij was van 1983 tot 1988 Burgemeester van Oudenaarde maar wou er graag nadien nog
    7 jaar bijdoen met een eigen partij (OK) tegen zijn CVP. Het was uiteindelijk Lieven Santens (CVP) die zijn opvolger
    werd bij de Gemeenteraardsverkiezingen van 1988. Verroken verblijft in een woonzorgcentrum in Koksijde en is
    opvallend nog zeer actief op Twitter. @verroken heeft meer dan 2500 volgers en is daarmee de oudste twitteraar van het land.

    Stijn De Bleeker nieuwe coach Kluisbergen Sportief
    Stijn De Bleeker (34) wordt vanaf volgend seizoen de nieuwe trainer van Kluisbergen Sportief uit tweede 
     provinciale. Hij volgt daar succestrainer Tom Lodens op, die de club in tien jaar tijd van vierde naar tweede  
    provinciale loodste. Tom Lodens verhuist naar reeksgenoot  Gavere-Asper, die hun trainer Bert Dhondt naar  
    KSK Ronse zag vertrekken. Stijn De Bleeker trainde eerder al Kluisbergen Sportief B in vierde provinciale.  
    'Ik ben blij dat ik deze kans kreeg van de club, dit is een teken van waardering', aldus Stijn.

    KSV Oudenaarde oefende tegen Club Brugge en Anderlecht
    Ter voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen oefende KSV Oudenaarde tegen de vicekampioen en de kampioen
     van het afgelopen voetbalseizoen. Zowel Club Brugge en Anderlecht kwamen naar het Burgemeester Thienpontstadion
    afgezakt. Club Brugge won met 0-6, Anderlecht met 1-3.

    De laatste
    Radio Brouwer organiseerde de laatste BBQ in het bestaan van het Oudenaardse radiostation. De lokale radio
    diende geen vergunningsaanvraag meer in en zal vanaf 1 januari 2018 niet meer te beluisteren zijn
    in Oudenaarde en omgeving op 106.3 FM.
    Radio Media uit Kluisbergen organiseerde reeds eerder een BBQ maar het radiostation heeft 
    aangegeven wel door te gaan na 2018.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:info
    09-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fata Morgana in Oudenaarde 10 jaar later .....
    Fata Morgana in Oudenaarde (2007) - Nu 10 jaar later
    Op 17 juni 2017 was het precies 10 jaar geleden dat de één-crew van het populaire tv-programma
    Fata Morgana in Oudenaarde kwam neergestreken. Fata Morgana was een programma waar vijf 
    sleutelfiguren op één week tijd vijf bijna onmogelijke opdrachten moesten realiseren met behulp van de
    inwoners van de stad waar het evenement in die week plaats vond. 17 juni 2007 kwam deze eer te beurt
    aan de stad Oudenaarde. Sinds die dag mag Oudenaarde zich ook een 5-sterrenstad noemen.
    Via mijn blog blikken we nog even terug naar deze bijzondere gebeurtenis met een fotoreportage
     van 10 jaar geleden met als thema : 'Witte Kerst in de zomer'.













    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:Fata Morgana - Oudenaarde
    06-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REEKSINDELING NATIONAAL VOETBAL SEIZOEN 2017-2018

    REEKSINDELING NATIONAAL - VOETBALSEIZOEN 2017-2018

    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE

    Anderlecht 
    Antwerp  
    Club Brugge 
    Charleroi  
    Eupen 
    KRC Genk 
    AA Gent 
    KV Kortrijk 
    Lokeren 
    KV Mechelen 
    Moeskroen 
    KV Oostende  
    Sint-Truiden 
    Standard de Liège 
    Waasland-Beveren 
    Zulte Waregem

    EERSTE KLASSE B  PROXIMUS LEAGUE :

    Beerschot-Wilrijk 
    Cercle Brugge 
    Lierse 
    Oud-Heverlee Leuven 
    Roeselare 
    Tubeke 
    Union St-Gilloise 
    Westerlo


    EERSTE AMATEURKLASSE :

    Eendracht Aalst 
    Berchem Sport   
    Chalelet-Farciennes  
    KMSK Deinze  
    Dender   
    Dessel Sport   
    Patro Eisden   
    Geel   
    VW Hamme   
    Heist   
    Knokke   
    Lommel United   
    Oosterzonen    
    KSV Oudenaarde   
    Seraing   
    Virton 


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :

    Mandel United (fusie tussen Inzegem en Ingelmunster) 
    Torhout 
    Gullegem 
    Sint-Eloois-Winkel 
    Harelbeke 
    Westhoek 
    SK Ronse 
    Sparta Petegem 
    Olsa Brakel 
    RC Gent 
    Sint-Niklaas 
    Temse 
    Pepingen-Halle  
    Londerzeel 
    Bornem 
    Rupel-Boom


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :

    Bocholt 
    Hasselt 
    Hades 
    Spouwen-Mopertingen 
    Tessenderlo 
    Cappellen 
    City Pirates Antwerpen 
    Duffel 
    Turnhout 
    Hoogstraten 
    Sint-Lenaarts 
    Vosselaar 
    Zwarte Leeuw 
    Wijgmaal 
    Tempo Overijse 
    Tienen


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :

    Ciney 
    RFC de Liège 
    Olympique Charleroi 
    La Louvière-Centre 
    Hamoir 
    Acren-Lessines 
    Solières 
    Walhain 
    La Calamine 
    Waremme 
    Meux 
    RWD Molenbeek 
    Rebecquoise 
    Durbuy 
    Sprimont 
    White Star Bruxelles

    DERDE AMATEURKLASSE : 
    De Brabantse clubs zitten dit seizoen dan toch in de a-reeks, de Antwerpse in de b-reeks 
    nadat deze al eens gewijzigd werden.

    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : 

    Vlamertinge 
    Wervik 
    Menen 
    Wingene 
    Merelbeke 
    Wetteren 
    Dikkelvenne 
    Jong Lede 
    Ninove 
    Lebbeke 
    Stekene 
    Melsele  
    Mariekerke   
    Wolvertem-Merchtem 
    Grimbergen 
    Eppegem


    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :

    Herentals 
    Nijlen 
    Ternesse Wommelgem
    Kampenhout 
    Sterrebeek 
    Hoeilaart 
    Diegem 
    Woluwe-Zaventem 
    Diest 
    Houtvenne 
    Esperanza Pelt 
    Leopoldsburg 
    Termien 
    Bilzen-Waltwilder 
    Wellen 
    Heur-Tongeren


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :

    Binchoise 
    Stade Brainois 
    Couvin-Mariembourg 
    Ganshoren 
    RAAL La Louvière 
    Léopold FC  
    Manageoise 
    Onhaye 
    Albert Quevy-Mons 
    Solrézienne 
    Spy 
    Taminoise 
    RFC Tournai 
    Waterloo 
    Racing Jet Wavre


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :

    Aischoise 
    Aywaille 
    Bertrix 
    Cointe-Liège 
    Girvry 
    Habay-La-Neuve 
    Herstal 
    RFC Huy 
    Longlier 
    Mormont 
    UR Namur 
    Richelle 
    Stockay-Warfusée 
    Tilleur 
    Verlaine 
    URSL Visé


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (28 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    05-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018

    REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2017-2018 (voorstel)

    EERSTE PROVINCIALE :

    Aalter 
    Appelterre 
    KVV Ardennen 
    Berlare 
    Drongen 
    Dendermonde 
    De Pinte 
    Elene-Grotenberge 
    KVV Zelzate 
    HO Kalken 
    Lochristi 
    Robur 
    Sint-Gillis-Waas 
    Voorde 
    Zottegem 
    Zele

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Kleit 
    Adegem 
    Meetjesland 
    Maldegem 
    Lovendegem 
    Waarschoot 
    Sleidinge 
    Evergem Center 
    Belzele 
    Zomergem 
    Merendree 
    Bellem 
    Mariakerke 
    Assenede 
    Zeveren 
    Poesele

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Eine 
    Kluisbergen Sportief 
    Bambrugge 
    Gijzel-Oosterzele 
    Munkzwalm 
    Gavere-Asper 
    Windeke 
    Borsbeke 
    Machelen 
    Burst 
    Denderhoutem 
    Edeboys 
    Meerbeke 
    Winnik 
    Geraardsbergen 
    Jong Zulte

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene 
    Haasdonk 
    Bazel 
    Moerbeke 
    Sinaai 
    Sp. Waasmunster 
    Doorslaar 
    Heikant 
    Grembergen 
    Kruibeke 
    YB Beveren 
    Buggenhout 
    Schoonaarde 
    KV Sint-Gillis 
    Meldert 
    Zaffelare

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent 
    Watervliet 
    Sint-Laureins 
    Kaprijke-Bentille 
    Vinkt 
    VSV Gent 
    Wachtebeke 
    DKW Evergem 
    Sint-Kruis-Winkel 
    Knesselare 
    Ursel 
    Maria-Aalter 
    Lembeke 
    Hansbeke 
    Nevele 
    Ertvelde

    DERDE PROVINCIALE B :

    Latem 
    Zevergem 
    Overmere 
    Heusden 
    FC Destelbergen 
    Cercle Melle 
    9000 Gent 
    Serskamp-Schellebelle 
    Massemen 
    Beervelde 
    Laarne-Kalken 
    Houtem 
    Moortsele  
    Sint-Denijs 
    VC Zwijnaarde 
    HT Zwijnaarde

    DERDE PROVINCIALE C :

    Boekel 
    Zingem 
    Volkegem 
    Bevere 
    Wortegem 
    Nokere-Kruishoutem 
    Nazareth-Eke 
    Olsene 
    FC Kluisbergen 
    Elene-Grotenberge B 
    Sint-Goriks 
    Michelbeke 
    Oudenhove 
    Vurste-Semmerzake 
    Velzeke 
    Zottegem B

    DERDE PROVINCIALE D :

    SK Erembodegem 
    Doggen Erembodegem 
    Baardegem 
    Wieze 
    Bonanza 
    Gijzegem 
    Hofstade 
    Haaltert 
    Kerksken 
    Denderleeuw 
    Okegem 
    Nederhasselt 
    Moerbeke 
    Zandbergen 
    Deftinge 
    Mere

    DERDE PROVINCIALE E :

    Bosdam Beveren 
    Kieldrecht 
    Kallo 
    Klinge 
    Hamme-Zogge 
    Melsele B 
    Sint-Pauwels 
    SK Gerda Sint-Niklaas 
    White Boys Sint-Niklaas 
    SKB Sint-Niklaas 
    Robur B 
    Rangers Opdorp 
    Waasmunster 
    Eksaarde 
    Daknam 
    Oudegem

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Boekhoute 
    Balgerhoeke 
    Middelburg 
    Avrasya Gent 
    Muide Gent B 
    Jago Sint-Amandsberg 
    Oostakker 
    KVVKL Bassevelde 
    Lotenhulle 
    Ooidonk-Leerne 
    Sint-Denijs B 
    Poesele B 
    Donk 
    VS Destelbergen 
    Heusden B 
    Vinderhoute

    VIERDE PROVINCIALE B :

    FCLC Ronse 
    Kluisbergen Sportief B 
    FC Kluisbergen B 
    Maarkedal 
    Petegem Schelde 
    Nokere-Kruishoutem B 
    Munkzwalm B 
    Nazareth-Eke B 
    Boekel B 
    Horebeke 
    Huise-Ouwegem 
    RC Mater 
    Volkegem B 
    Zingem B 
    Eine B 
    Bevere B

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Aaigem 
    Herzele-Ressegem 
    Jong Geraardsbergen 
    Neigem 
    Bavegem 
    Ophasselt 
    Vlierzele  
    Michelbeke B 
    Strijpen 
    Idegem 
    Zegelsem 
    Opbrakel 
    Sint-Antelinks 
    Everbeek 
    Bonanza B 
    Oudenhove B

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Dampoort Gent 
    Tenstar Melle 
    SK Merelbeke 
    Moorsel 
    Herdersem 
    Gijzel-Oosterzele B 
    Melsen 
    HO Kalken B 
    Laarne-Kalken B 
    Edeboys B 
    Smetlede 
    Jong Lede B 
    Bottelare 
    Balegem 
    Nieuwerkerken 
    Rangers Merelbeke

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Baasrode 
    Wichelen 
    Meerdonk 
    Hoogeinde 
    Stekene B 
    Haasdonk B 
    PD Kruibeke 
    Rupelmonde 
    Tielrode 
    Buggenhout B 
    Zele B 
    Verrebroek 
    Sombeke 
    FC Lebbeke B 
    Sp Kemzeke 
    Waasmunster B 
    Lochristi B 
    Zaffelare B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (77 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    04-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018

    REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2017-2018

    EERSTE PROVINCIALE :

    Blankenberge, Boezinge, Eernegem, Kortemark, Racing Lauwe, White Star Lauwe, Oostduinkerke, Oostkamp, Oostnieuwkerke, Poperinge, Rumbeke, Zwevezele, Varsenare, Wielsbeke, RC Waregem, Westkapelle

    TWEEDE PROVINCIALE :

    KFC Meulebeke komt opnieuw uit in de A-Reeks.

    Reeks A: Jabbeke, Damme, Tielt, Oudenburg, Zedelgem, De Ruiter, Veldegem, Beernem A, Gistel, Bredene, Staden, Diksmuide A, Spermalie-Middelkerke, Heist, Club Roeselare, Meulebeke.

    Reeks B: Ingooigem, Zwevegem, Deerlijk, Geluwe, Otegem, Wevelgem A, Beselare, Dottenijs A, Ledegem A, Moen, Anzegem, Heestert, Nieuwkerke, Dadizele A, Beveren-Leie, Emelgem-Kachtem.


    DERDE PROVINCIALE :

    Voorstel 1 werd goedgekeurd

    Reeks A: De Panne, Veurne A, Gits, Hooglede, Moorslede, Houthulst, Handzame, Geluveld, Proven, Merkem, Ploegsteert, Westrozebeke, Dikkebus, Zonnebeke, Komen-Waasten, Brielen.

    Reeks B: Westende, Zandvoorde, Snaaskerke, Nieuwpoort, Keiem, Ichtegem, Ruddervoorde, Koekelare, Loppem, Steenbrugge A, Sint-Kruis, Daring Brugge, Jong Male, Moerkerke, Lissewege, De Haan.

    Reeks C: Lichtervelde, Zwevezele B, Beveren A, Ardooie, Pittem, Kanegem, Aarsele, Moorsele, Oostrozebeke, Lendelede, Hulste, Avelgem, Bissegem, SV Kortrijk, Desselgem, Lowingen.


    VIERDE PROVINCIALE :

    Voorstel 3 werd goedgekeurd

    Reeks A: Bulskamp, Alveringem, Jonkershove, Veurne B, Lo-Reninge, Vleteren, Langemark-Poelkapelle, Poperinge B, Zarren, Westouter, Diksmuide B, Elverdinge, Zillebeke, Hollebeke, Reningelst, Voormezele, Passendale, Kruiseke.

    Reeks B: Lombardsijde, Oostduinkerke B, Beernem B, Wenduine, Eendracht Brugge, Dudzele, Beveren B, Zerkegem, Steenbrugge B, Aartrijke, SK Torhout, Oedelem, Ruiselede, Hertsberge, Doomkerke, Sint-Joris.

    Reeks C: Sint-Eloois-Winkel B, Ledegem B, Izegem B, Dentergem, Wervik B, Heule, Dadizele B, Rekkem, Aalbeke, Menen United, Marke, Wikings Kortrijk, Jong Vijve, Kuurne, Stasegem, Bellegem, Wevelgem B, Dottenijs B. 


    Met een speciale dank aan Luc Termote (Dosko Beveren).


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (48 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    03-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REEKSINDELING BRABANT, ANTWERPEN, LIMBURG, HENEGOUWEN

    REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL BRABANT - SEIZOEN 2017-2018

    EERSTE PROVINCIALE :

    Eerste provinciale Brabant wordt gesplitst in twee reeksen : Een Vlaamse en een Franstalige reeks

    Vlaamse reeks : 
    Borght-Humbeek 
    Tervuren-Duisburg 
    KFC Meise 
    Hoegaarden-Outgaarden 
    Betekom 
    Bierbeek 
    HO Veltem 
    Strombeek 
    Melsbroek 
    Bertem-Leefdaal 
    Bodegem Kapelle United 
    Houtem-Oplinter 
    VK Linden 
    Racing Butsel 
    VK Liedekerke 
    SC Aarschot

    Franstalige reeks : 
    Ixelles 
    RCS Brainois 
    RAS Jodoigne 
    RSD Jette 
    RFC Stockel 
    Union Lasne Ohain 
    Crossing Schaerbeek 
    Renaissance Club Schaerbeek 
    Sporting Bruxelles 
    Villers La Ville 
    BX Brussels 
    Kosava Schaerbeek 
    ASE De Chastre 
    Stade Everois


    REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL ANTWERPEN - SEIZOEN 2017-2018

    EERSTE PROVINCIALE :

    RC Mechelen 
    KFC Lille 
    Lyra 
    Oppuurs 
    GR Katelijne 
    Heikant Berlaar 
    Rapid Leest 
    Branddonk 
    Schriek 
    Berg en Dal 
    Antonia 
    Kontich 
    Merksplas 
    KFC Sint-Job 
    Witgoor Dessel 
    KVV Vosselaar


    REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL LIMBURG - SEIZOEN 2017-2018

    EERSTE PROVINCIALE :

    Beek-Bree 
    Beringen 
    Bregel 
    Helson Helchteren 
    Herk-de-Stad 
    Herkol 
    Hoepertingen 
    Daring Huvo Jeuk 
    Koersel 
    Mechelen a/d Maas 
    Melo Zonhoven 
    Park Houthalen 
    Racing Peer 
    Vlijtingen 
    Zepperen-Brustem 
    Zonhoven VV


    REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL HENEGOUWEN - SEIZOEN 2017-2018

    EERSTE PROVINCIALE : 

    Gosselies 
    Houdeng 
    Ransart 
    Soignies 
    Saint-Ghislain Tertre Hautrage 
    Paturages 
    Antoinien 
    Monceau 
    Albert Quevy-Mons 
    Beloeil 
    Symphorinois 
    Montkainoise 
    Pont-a-Celles Buzet 
    Le Roeulx 
    Otsiches-Ath 
    Peruwelz FC


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (42 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    02-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE

    EINDRONDE NATIONAAL

    EERSTE AMATEURKLASSE : Play Off's : 
    Beerschot-Wilrijk is kampioen en was al zeker van promotie omdat het als enige ploeg een licentie kreeg voor 1 B. 

    Zondag 7 mei :

    Beerschot-Wilrijk - Virton     3 - 1

    Dessel Sport - Heist      2 - 1

    Woensdag 10 mei :

    Heist - Beerschot-Wilrijk     1 - 5

    Virton - Dessel Sport       2 - 3

    Zaterdag 13 mei :

    Virton - Heist     3 - 2

    Dessel Sport - Beerschot-Wilrijk     1 - 2

    Woensdag 17 mei :

    Heist - Virton     2 - 3

    Beerschot-Wilrijk - Dessel Sport    4 - 0

    Zaterdag 20 mei

    Virton - Beerschot-Wilrijk    2 - 0

    Heist - Dessel Sport    2 - 2

    Zaterdag 27 mei :

    Beerschot-Wilrijk - Heist     2 - 2

    Dessel Sport - Virton     0 - 0



    TWEEDE AMATEURKLASSE :

    Kampioenenwedstrijden tweede amateurklasse :

    Knokke - Berchem Sport     1 - 2

    Berchem Sport - Knokke      1 - 1

    EINDRONDE VFV :

    Speeldag 1 op zondag 7 mei

    Sint-Eloois Winkel - Eendracht Aalst    0 - 4

    Rupel-Boom - Tessenderlo      0 - 2

    Speeldag 2 op donderdag 11 mei

    Eendracht Aalst - RC Gent     1 - 0

    Olsa Brakel - Tessenderlo     2 - 2  na verlengingen   strafschoppen    4 - 3

    Speeldag 3 op zondag 14 mei en woensdag 17 mei

    Hasselt - Eendracht Aalst     1 - 3

    Olsa Brakel - RFC de Liège      3 - 1

    Eendracht Aalst - Hasselt      2 - 3    na verlengingen

    RFC de Liège - Olsa Brakel      3 - 1    na verlengingen   strafschoppen   4 - 2

    Speeldag 4 op zondag 21 en 28 mei

    Eendracht Aalst - RFC de Liège      0 - 1

    RFC de Liège - Eendracht Aalst    1 - 2

    Eendracht Aalst stijgt naar de eerste amateurklasse !


    Testwedstrijd voor het behoud

    Bornem - Tienen     1 - 4

    TOUR FINAL ACFF :

    Ol. Charleroi - La Louvière-Centre     2 - 2   na verlengingen  strafschoppen    6 - 5

    RFC de Liège - Ol. Charleroi      2 - 1



    DERDE AMATEURKLASSE :

    Kampioenenwedstrijden derde amateurklasse :

    Turnhout - Ingelmunster      FF

    Ingelmunster - Turnhout      FF

    RWD Molenbeek - Durbuy       3 - 1

    EINDRONDE VV

    Speeldag 1 op zondag 7 mei :  (winnaars promoveren naar tweede amateurklasse)

    City Pirates Antwerpen - FC Wetteren     3 - 2

    Dikkelvenne - Sint-Lenaarts      0 - 3

    Pepingen - Ronse      2 - 3

    Vosselaar - Diegem     2 - 0

    Speeldag 2 op donderdag 11 mei :

    Dikkelvenne - FC Wetteren     2 - 0

    Pepingen - Diegem Sport     2 - 1

    Speeldag 3 op zondag 14 mei

    Pepingen - Dikkelvenne     3 - 2


    Eventuele dalers :

    Vlamertinge - Diest     3 - 0


    TOUR FINAL ACFF :

    Speeldag 1 op zondag 7 mei

    Rebecquoise - Albert Quevy-Mons     4 - 2

    Tilleur - Verlaine    1 - 1 na verlengingen   strafschoppen  3 - 4

    Mormont - Franc Borains     3 - 2

    Richelle - RFC Tournai     1 - 0

    Speeldag 2 op zondag 14 mei

    Verlaine - Richelle     4 - 0

    Rebecquoise - Mormont     2 - 1

    Speeldag 3 op zondag 21 mei

    Verlaine - Rebecquoise     2 - 2 na verlengingen   strafschoppen   2 - 4

    Mormont - Richelle      2 - 1


    Eventuele dalers :

    Warnant - Taminoise     1 - 4



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (27 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    01-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE OOST-VLAANDEREN

    EINDRONDE OOST-VLAANDEREN

    Op Paasmaandag 17 april vond de loting plaats voor de provinciale eindrondes in Oost-Vlaanderen. 
    De loting gebeurde binnen de accommodatie van de club JV De Pinte - Nieuwstraat - De Pinte. 

    Wedstrijden zondag 15 uur tenzij anders vermeld.


    EERSTE PROVINCIALE :

    Terug 7 mei

    Stekene - Zelzate     2 - 1

    Lochristi - Elene-Grotenberge     1 - 3

    De winnaars spelen verder in de interprovinciale eindronde.

    Heen 30 april

    Zelzate - Stekene     0 - 4

    Elene-Grotenberge - Lochristi     0 - 0

    Avanti Stekene en Eendracht Elene-Grotenberge spelen verder in de INTERPROVINCIALE EINDRONDE  
    ( zie lager op dit blog )


    TWEEDE PROVINCIALE :

    Ronde 1 op 23 april :

    Meetjesland - Sinaai    1 - 0

    Grembergen - Dendermonde    1 - 7

    Gavere-Asper - Jong Zulte      1 - 2   na verlengingen 

    Merendree - Meldert    1 - 0


    Ronde 2 op 30 april :

    Merendree - Jong Zulte     1 - 2

    Windeke - Dendermonde    0 - 4

    De Pinte - Burst      4 - 0

    Meetjesland - Heikant    2 - 2 na verlengingen  strafschoppen  3 - 2


    Ronde 3 op 7 mei :

    Jong Zulte - Dendermonde    0 - 2

    Meetjesland - De Pinte     0 - 1


    Ronde 4 op 14 mei :

    Dendermonde - De Pinte     1 - 0

    De winnaar van de finale promoveert naar eerste provinciale.


    Bijkomende dalers :

    23 april :

    Houtem - Latem     5 - 1

    30 april : 

    Latem - Serskamp-Schellebelle    4 - 1

    7 mei :

    Serskamp-Schellebelle - Houtem     0 - 1


    DERDE PROVINCIALE :

    Ronde 1 op 23 april :

    Denderleeuw - WB Sint-Niklaas    0 - 1

    Nederhasselt - Machelen     1 - 4

    VC Zwijnaarde - Watervliet     1 - 3

    Melsele B - Rangers Opdorp    3 - 0

    Testwedstrijd : VSV Gent - Cercle Melle    5 - 1


    Ronde 2 op 30 april :

    SK Erembodegem - Poesele    0 - 2

    WB Sint-Niklaas - Watervliet     3 - 0

    Laarne-Kalken - Oudenhove     2 - 3 

    VSV Gent - Assenede    2 - 3

    KV Sint-Gillis Dendermonde - Zingem    1 - 2

    Wortegem - Zaffelare     0 - 1

    Hofstade - Machelen     1 - 2

    Vinkt - Melsele B     2 - 2 na verlengingen   stafschoppen   4 - 5


    Ronde 3 op 7 mei :

    Melsele B - Assenede      1 - 3

    WB Sint-Niklaas - Machelen    1 - 1 na verlengingen   strafschoppen  4 - 5

    Zaffelare - Zingem     0 - 0 na verlengingen   strafschoppen   4 - 1

    Poesele - Oudenhove    5 - 0


    Ronde 4 op 14 mei :

    Machelen - Zaffelare     2 - 2 na verlengingen   strafschoppen  4 - 5

    Poesele - Assenede     4 - 2

    Twee winnaars van de finalewedstrijden promoveren naar tweede provinciale.


    Bijkomende dalers :

    23 april :

    Daknam - Wichelen    3 - 1
    (Daknam blijft in derde)

    30 april :

    Horebeke - Wichelen      1 - 0

    Zandbergen - Bassevelde    3 - 0

    7 mei :

    Zandbergen - Horebeke    3 - 2

    Wichelen - Bassevelde     0 - 5



    VIERDE PROVINCIALE :

    Ronde 1 op 23 april :

    Avrasya Gent - Donk    2 - 4

    9000 Gent - VC Boekhoute    4 - 2

    Wieze - HO Kalken B    1 - 0

    Maarkedal - Aaigem     0 - 2

    SVH Waasmunster - Vlierzele    1 - 0

    Bottelare - Bosdam Beveren     0 - 1

    Okegem - Nieuwerkerken     3 - 1

    Zevergem - Meerdonk    3 - 0


    Ronde 2 op 30 april :

    9000 Gent - Aaigem    2 - 0

    Wieze - Bosdam Beveren     3 - 2

    Okegem - SVH Waasmunster    0 - 0 na verlengingen   strafschoppen   3 - 4

    Donk - Zevergem     0 - 4

    Deftinge - Volkegem     1 - 1 na verlengingen   strafschoppen   5 - 4

    Hamme-Zogge - Herzele-Ressegem    3 - 0

    De winnaars van de tweede ronde promoveren naar derde provinciale.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (146 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen




    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Ronde van Vlaanderen 2019 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2019 - 2
  • E3 BinckBankClassic - Brug Kluisbergen-Kerkhove
  • E3 BinckBankClassic - Oude Kwaremont
  • E3 BinckBankClassic - Eerste helling Kattenberg Oudenaarde
  • Music For Life - De Warmste Week
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 1
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 2
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 3
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 4
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • Een paar statistieken - deel 1
  • Een paar statistieken - deel 2
  • Een paar statistieken - deel 3

    Foto

    Zondag 5 april 2020: De 104de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 met 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 waren er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen ging op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen en de finish ligt zeker tot 2023
    in Oudenaarde. Op naar de 104e editie in 2020 .....

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?


    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem. 
    2020 : .....


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge
    2023 : Izegem

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Regio Oudenaarde
  • Oudenaarde
  • Kluisbergen
  • Ronse
  • Wortegem-Petegem
  • Maarkedal
  • Zwalm
  • Horebeke
  • Brakel
  • Gavere
  • Kruisem

    Regio Zottegem
  • Zottegem
  • Herzele
  • Sint-Lievens-Houtem
  • Oosterzele
  • Lierde
  • Ninove
  • Haaltert
  • Erpe-Mere
  • Wetteren
  • Geraardsbergen

    Regio Waregem
  • Waregem
  • Deerlijk
  • Harelbeke
  • Anzegem
  • Avelgem
  • Zwevegem
  • Spiere-Helkijn
  • Zulte
  • Wielsbeke
  • Kortrijk

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 10 - PO
  • klassementen speeldag 10 - PO (vervolg)
  • speeldag 10 - PO
  • voorspellingen speeldag 10 - PO
  • reglement pronovoetbal Jupiler Pro League 2019-2020

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Beursagenda: ’Bereid je voor op ergste met handelsoorlog’
  • Glennis heeft plannen met Duncan
  • Betrapt: docent raakt meisje aan in klaslokaal
  • Pas op: vleermuizen in uw spouwmuur
  • Column: We gaan onzekere tijden tegemoet
  • ’Pensioenfondsen doen het uitstekend’
  • Belegger houdt moed ondanks malaise
  • Boris Johnson: ’Voorbereiden op no-deal Brexit’
  • Weervrouwen gaan de mist in
  • Timmermans mag nog lang niet dromen dat buit binnen is

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • Langstrekkende ‘satelliettrein’ boven Nederland baart opzien en verwondering
  • ‘Kinderen zijn geen engelen en de kindertijd is niet per se mooi’
  • Het ‘Timmermans-wonder’: ervaring wint van spektakel
  • Ontslagen traumachirurg Medisch Spectrum Twente was al eerder in opspraak
  • Deze 18-jarige gaat van Groningen naar Barça: ‘Ik kom niet uit mijn woorden’
  • Begrafenis in Brabant: worstenbrood, worstenbrood, worstenbrood
  • Alles komt weer tot stilstand in de VS na felle clash Trump en Pelosi
  • Voltooit Djokovic zijn ‘Nole Slam’? (en nog vier vragen over Roland Garros)
  • Mollema ziet aanvalslust beloond: nog 41 seconden achter Roglic
  • In de bochten van Monaco schuilt overal gevaar: in vier races crashte Verstappen al drie keer

    Foto

    Nieuws Ned. AD
  • Nacompetitie is een kerkhof voor eredivisieclubs
  • ‘Een goed idee? Nee, een ver-schrik-ke-lijk goed idee’
  • Nieuwe klap voor gezin Casillas: vrouw geopereerd aan eierstokkanker
  • Maher hakt knoop door en vertrekt bij AZ, Vlaar lijkt wel te blijven
  • Namli definitief naar Rusland, Hazard naar Dortmund
  • Olympisch kampioene Meilutyte (22) beëindigt zwemcarrière
  • Maher hakt knoop door en vertrekt bij AZ
  • Nummers 17 en 18 degraderen komend seizoen rechtstreeks
  • Norris: Ik heb angst voor de dood, blessures en grote crashes
  • LIVE | Drie Italianen op avontuur in laatste vlakke rit

    Nieuws CNN
  • Trump blocked from using Defense funds
  • US 'emergency' allows Saudi arms sales
  • Trump eager for a visit salted with flattery and pomp
  • Trump arrives in Japan eager for flattery and pomp
  • Hiker who vanished weeks ago found alive
  • Ashley Judd says she's not part of Harvey Weinstein's $44 million settlement
  • El Chapo's demand for outdoor exercise may be part of an escape plot, US says
  • A photographer went inside three Huawei campuses in China and this is what he saw
  • Trump touches down in Tokyo
  • Trump visits Japan

    Foto


    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!