PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - zaterdag 17 en zondag 18 december 2016.
Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail wimvermeer40@gmail.com
EERSTE PROVINCIALE :
Robur - Aalter 1 - 1
Zelzate - Lovendegem 0 - 0
Voorde - KVV Ardennen 2 - 2
Buggenhout - Melsele 2 - 2
Elene-Grotenberge - Maldegem 7 - 1
Lochristi - Appelterre 3 - 0
Kemzeke - Stekene 0 - 3
Bambrugge - Kruibeke 4 - 0
TWEEDE PROVINCIALE A :
Evergem Center - Sint Kruis Winkel 4 - 1
De Pinte - Meetjesland 2 - 0
Drongen - Adegem 3 - 0
Kleit - Belzele 2 - 1
Lembeke - Zeveren 2 - 2
Waarschoot - Merendree 1 - 3
Sleidinge - Jong Zulte 2 - 2
Zomergem - Latem 3 - 3
TWEEDE PROVINCIALE B :
FC Kluisbergen - Windeke 2 - 1
Munkzwalm - Kluisbergen Sportief 5 - 3
Gavere-Asper - Burst 1 - 1
Meerbeke - Houtem 0 - 2
Winnik - Denderhoutem 2 - 1
Lebeke-Aalst - Sottegem 4 - 2
Eine - Meldert 2 - 2
Geraardsbergen - Vurste-Semmerzake 0 - 0
TWEEDE PROVINCIALE C :
Haasdonk - Grembergen 1 - 3
Schoonaarde - Heikant 0 - 2
Bazel - Doorslaar 3 - 1
HO Kalken - Moerbeke 3 - 0
Massemen - Vrasene 1 - 4
Dendermonde - Edeboys 1 - 2
Serskamp-Schellebelle - Sinaai 0 - 3
Beervelde - Sp. Waasmunster 2 - 5
DERDE PROVINCIALE A :
Ursel - Nevele 0 - 2
Maria-Aalter - Knesselare 0 - 1
Balgerhoeke - Watervliet 1 - 5
Hansbeke - Bassevelde 1 - 3
Sint Laureins - Vinkt 1 - 1
Middelburg - DKW Evergem 1 - 4
Kaprijke-Bentille - Bellem 2 - 3
Poesele - Assenede 3 - 4
DERDE PROVINCIALE B :
Muide Gent - Zaffelare 1 - 1
Vinderhoute - Laarne-Kalken 1 - 3
Wachtebeke - VSV Gent 2 - 1
Daknam - Cercle Melle 0 - 1
FC Destelbergen - HT Zwijnaarde 2 - 2
VC Zwijnaarde - Heusden 4 - 0
Mariakerke - Lochristi B 6 - 1
Sint Denijs - Eksaarde 1 - 1
DERDE PROVINCIALE C :
Michelbeke - Gijzel-Oosterzele 0 - 3
Boekel - Melsen 5 - 2
Sottegem B - Nazareth-Eke 1 - 0
Balegem - Moortsele 1 - 3
Nokere-Kruishoutem - Zingem 3 - 1
Machelen - Horebeke 4 - 0
Velzeke - Bevere 1 - 2
Wortegem - Oudenhove 0 - 1
DERDE PROVINCIALE D :
Borsbeke - Bonanza 2 - 1
Denderleeuw - Sint-Antelinks 6 - 2
Haaltert - Mere 4 - 0
Doggen - Elene-Grotenberge B 4 - 3
Hofstade - Erembodegem 2 - 3
Baardegem - Kerksken 0 - 2
Zandbergen - Moerbeke-Geraardsbergen 2 - 1
Nederhasselt - Idegem 2 - 0
DERDE PROVINCIALE E :
SK Gerda - Robur B 2 - 0
Melsele B - Opdorp 0 - 0
YB Beveren - Sint-Pauwels 2 - 0
Oudegem - Klinge 1 - 1
Overmere - Kieldrecht 2 - 0
Sombeke - Verrebroek 1 - 2
WB Sint-Niklaas - Wichelen 8 - 2
Sint-Gillis - SKB Sint-Niklaas 3 - 0
Inhaalwedstrijd van speeldag 14 :
Klinge - Rangers Opdorp 0 - 1
VIERDE PROVINCIALE A :
Poesele B - Muide Gent B 4 - 1
Ertvelde - Avrasya Gent 2 - 0
Oostakker - FC Dampoort 3 - 0
Donk - Sint-Amandsberg 7 - 2
9000 Gent - Boekhoute 1 - 1
Heusden B - T. Melle 1 - 6
VS Destelbergen - Ursel B 3 - 2
VIERDE PROVINCIALE B :
Nazareth-Eke B - Zevergem 0 - 6
Kluisbergen Sportief B - Ophasselt B 1 - 0
Olsene - Huise-Ouwegem 2 - 1
FCLC Ronse - Bottelare 0 - 4
Mater - FC Kluisbergen B 2 - 1
Maarkedal - Nokere-Kruishoutem B 3 - 2
VIERDE PROVINCIALE C :
Aaigem - Jong Geraardsbergen 4 - 1
Strijpen - Zegelsem 4 - 3
Sint-Goriks - Deftinge 2 - 1
Ophasselt - Michelbeke B 3 - 1
Appelterre B - Volkegem B 1 - 3
Everbeek - Okegem 1 - 1
Opbrakel - Neigem 4 - 3
VIERDE PROVINCIALE D :
Jong Lede B - Baasrode 2 - 2
Laarne-Kalken B - Herdersem 2 - 3
Nieuwerkerken - HO Kalken B 1 - 0
Edeboys B - Gijzegem 3 - 3
Vlierzele - Bavegem 4 - 1
Oranje-Blauw@Wieze - Buggenhout B 5 - 0
VIERDE PROVINCIALE E :
PD Kruibeke - Haasdonk B 3 - 2
Bosdam Beveren - Stekene B 1 - 0
Zele B - Zaffelare B 3 - 1
Hoogeinde - Tielrode 1 - 5
Meerdonk - Rupelmonde 2 - 2
SVH Waasmunster - Beervelde B 2 - 1