Aantal bezoekers :
Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • REEKSINDELING OOST-VLAANDEREN seizoen 2019 - 2020
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18, 19, 22 en 26 mei 2019
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE, DERDE AMATEURKLASSE en INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE LIMBURG
  • EINDRONDE ANTWERPEN
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • EINDRONDE HENEGOUWEN - NAMEN - LUIK - LUXEMBURG
  • EINDSTANDEN NATIONAAL 2018-2019
  • EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN 2018-2019
  • EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN 2018-2019
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • Eurovision 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20, 21 en 22 april 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Brabant en Henegouwen - 28 april en 5 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 april 2019
  • Champions League van finale tot finales en Europa League van finale tot 1/16e finales
  • Informatief bij Radio Media en Waregem1
  • EOTS (End of the season) gaat op zoek naar de beste voetballers uit lagere reeksen
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 3 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 3 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 29, 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 30 en 31 maart 2019
  • Kalender Play Off's - voetbalseizoen 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - UITGESTELDE WEDSTRIJDEN van SPEELDAG 20 - 9 en 10 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 2 en 3 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 26 en 27 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 19 en 20 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 12 en 13 januari 2019
  • Waar gaan de eersteklassers op winterstage ?
  • AMBIANCE TOP 106.3 van de 21ste eeuw
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 1 en 2
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 3 en 4
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 5 en 6
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 7 en 8
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 9 en 10 en Play Off's
  • HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 5 en 6 januari 2019
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 en 10
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, 6, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Finale, 1/2de,1/4de, 1/8ste en 1/16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Oefeninterlands Rode Duivels - WK 2018
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Borussia Dortmund maakt transfer van Thorgan Hazard officieel: contract tot 2024
  • Vincent Kompany kiest zijn beste elf van Manchester City en maakt bijna een blunder: "Oh wacht... Kevin De Bruyne"
  • NBA. Toronto knokt zich tegen Milwaukee weer op gelijke hoogte in halve finale
  • Nederlandse eerste klasse sleutelt sneller aan competitieformat: komend seizoen al twee rechtstreekse degradanten
  • Kevin De Bruyne en Sergio Agüero trollen het internet met “trophy prank” van Manchester City: “Briljant!”
  • Antoine Griezmann met gezicht op magazine en furieus: “Bij homofobe opmerkingen staak ik een wedstrijd, dit is een misdaad”
  • Ismael Bako en Laure Resimont favorieten Belgische Speler en Speelster van het Jaar
  • 21 en een vrouw: de nieuwe ontwikkelingsrijdster bij het Williams F1 team
  • Ex-ploegmaat verbaast zich over prestaties van Roglic in Giro: “Waarom kan de rest niet mee?”
  • Vandaag in de Giro: laatste kans voor sprinters, wie volgt Rik Van Linden op?
    Foto
    Nieuws VTM
  • Minister De Crem: "200 miljoen euro extra voor politie"
  • [LIVE] E40 van Gent naar Brussel volledig versperd in Wetteren
  • Steeds vaker staan studenten al voor de klas door lerarentekort
  • Clement verlaat Genkse onderhandelingstafel, gepakt en gezakt
  • LIVE: Verkiezingsnieuws over tekort bij politie
  • Groningen vanmorgen opnieuw getroffen door aardbeving
  • "Aantal kandidaten voor job bij politie neemt af"
  • 1 op de 2 zelfstandigen kreeg afgelopen 5 jaar klacht van buren
  • Stiptheid van Belgische treinen bij slechtste van Europa
  • NASA biedt grote publiek de kans om naam naar Mars te sturen
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (13)
  • Croky Cup - Beker van België (38)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (109)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (661)
  • info (167)
  • KSV Oudenaarde (16)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (220)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (133)
  • Voetbal West Vlaanderen (126)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (166)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Borussia Dortmund maakt transfer van Thorgan Hazard officieel: contract tot 2024
  • Vincent Kompany kiest zijn beste elf van Manchester City en maakt bijna een blunder: "Oh wacht... Kevin De Bruyne"
  • NBA. Toronto knokt zich tegen Milwaukee weer op gelijke hoogte in halve finale
  • Nederlandse eerste klasse sleutelt sneller aan competitieformat: komend seizoen al twee rechtstreekse degradanten
  • Kevin De Bruyne en Sergio Agüero trollen het internet met “trophy prank” van Manchester City: “Briljant!”
  • Antoine Griezmann met gezicht op magazine en furieus: “Bij homofobe opmerkingen staak ik een wedstrijd, dit is een misdaad”
  • Ismael Bako en Laure Resimont favorieten Belgische Speler en Speelster van het Jaar
  • 21 en een vrouw: de nieuwe ontwikkelingsrijdster bij het Williams F1 team
  • Ex-ploegmaat verbaast zich over prestaties van Roglic in Giro: “Waarom kan de rest niet mee?”
  • Vandaag in de Giro: laatste kans voor sprinters, wie volgt Rik Van Linden op?
    Foto
    Nieuws HLN
  • Koelkast kopen? Hier moet je op letten
  • Zo koop je het best een nieuwe koelkast
  • “VS wil nog vijf andere Chinese techbedrijven op zwarte lijst”
  • Franse Senaat stemt voor digitaks voor internetgiganten
  • Gedienstige Siri en Alexa “bevestigen gendervooroordelen”, klaagt de VN
  • Amerikaanse overheid waarschuwt nu ook voor Chinese drones
  • Google en Huawei zoeken oplossing voor ban
  • 5 lessen voor gsm-gebruikers: zo wordt uw smartphone zuiniger
  • Verenigde Staten stellen restricties Huawei 90 dagen uit tot half augustus
  • Verenigde Staten verlenen Huawei drie maanden uitstel van executie
    Foto
    Zoeken in blog

    Foto
    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    31-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Anderlecht wint Supercup van Lokeren

    Anderlecht wint 'SUPERCUP'



    RSC Anderlecht heeft het voetbalseizoen 2014-2015 meteen ingezet met een trofee.
    De landskampioen won van Bekerwinnaar Lokeren de Supercup met 2-1.
    GOALS : Mitovic 1-0, Harbaoui 1-1 , Odoi 2-1 (own-goal).




    Erelijst Supercup :

    1979 : Beveren - Beerschot   1 - 1    pen. 3-2
    1980 : Club Brugge - Beveren    1 - 1   pen. 4-3
    1981 : Standard - Anderlecht    0 - 0   pen.  3-1
    1982 : Waregem - Standard    3 - 2
    1983 : Standard - Beveren    1 - 1  pen. 5-4
    1984 : Beveren - AA Gent    5 - 1
    1985 : Anderlecht - Cercle Brugge    2 - 1
    1986 : Club Brugge - Anderlecht   1 - 0
    1987 : Anderlecht - KV Mechelen   1 - 1 en  2 - 0
    1988 : Club Brugge - Anderlecht    1 - 0
    1989 : KV Mechelen - Anderlecht = niet gespeeld
    1990 : Club Brugge - Club Luik   2 - 2  pen. 7-6
    1991 : Club Brugge - Anderlecht    3 - 3  pen. 6-5
    1992 : Club Brugge - Antwerp    1 - 1  pen. 4-1
    1993 : Anderlecht - Standard    3 - 0
    1994 : Club Brugge - Anderlecht   3 - 1
    1995 : Anderlecht - Club Brugge   2 - 1
    1996 : Club Brugge - Cercle Brugge   5 - 2
    1997 : Lierse - Germinal Ekeren    1 - 0
    1998 : Club Brugge - RC Genk    2 - 1
    1999 : Lierse - RC Genk    3 - 1
    2000 : Anderlecht - RC Genk    3 - 1
    2001 : Anderlecht - Westerlo    4 - 1
    2002 : Club Brugge - RC Genk    2 - 0
    2003 : Club Brugge - La Louvière    1 - 1  pen. 5-4
    2004 : Club Brugge - Anderlecht    2 - 0
    2005 : Club Brugge - Germinal Beerschot    1 - 1  pen. 4-2
    2006 : Anderlecht - Zulte Waregem   3 - 1
    2007 : Anderlecht - Club Brugge    3 - 1
    2008 : Standard - Anderlecht   3 - 1
    2009 : Standard - RC Genk   2 - 0
    2010 : Anderlecht - AA Gent    1 - 0
    2011 : RC Genk - Standard   1 - 0
    2012 : Anderlecht - Lokeren    3 - 2
    2013 : Anderlecht - RC Genk   1 - 0
    2014 : Anderlecht - Lokeren   2 - 1

    Winnaars :
    Club Brugge is koploper met 13 supercups.
    Anderlecht volgt met 12 supercups.
    Dan volgen Standard met 4, SK Lierse en SK Beveren met 2.
    RC Genk en SV Waregem wonnen er elk 1.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    30-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van België - Cofidis Cup : 1/16de finale - 1/8 finale - 1/4 finale - 1/2 finale en FINALE.
    COFIDIS CUP       BEKER VAN BELGIE : 

    FINALE : Zondag 22 maart om 18 uur

    ( zondag 22 maart in het Koning Boudewijnstadion te Brussel )

    Club Brugge - RSC Anderlecht       2 - 1

    Club Brugge wint Beker van België.
    Het won met 2-1 van Anderlecht met goals van De Sutter (1-0), Mitrovic (1-1) en Refaelov (2-1).  
    Het was geleden van het voetbalseizoen 1993-1994 dat beide clubs nog eens in de finale stonden.
    Anderlecht won toen met 2-0. Sinds de start van het Belgisch voetbal stonden beide teams nog maar twee keer
    tegenover elkaar in de finale. De eerste keer was in het seizoen 1976-1977, Club Brugge won toen met 4-3 van Anderlecht.     
    Anderlecht won voor het laatst de beker in het voetbalseizoen 2007-2008 waar het in de finale AA Gent versloeg met 3-2. 
    Club Brugge won ook de beker in het seizoen 2006-2007. Het won toen in de finale met 1-0 van Standard. 


    1/2 finale  

    Terug : 11 en 12 februari

    Cercle Brugge - Club Brugge     2 - 3

    Anderlecht - AA Gent     3 - 0

    Heen : 3 en 4 februari

    Club Brugge - Cercle Brugge     5 - 1

    AA Gent - Anderlecht     0 - 2


    1/4 finale  

    ( terugwedstrijden 20 en 21 januari )

    Cercle Brugge - Charleroi    2 - 0

    Club Brugge - KV Mechelen     3 - 2

    Anderlecht - Zulte Waregem      4 - 2

    AA Gent - Lokeren      1 - 0

    ( heenwedstrijden 17 december )

    Charleroi - Cercle Brugge      2 - 1

    KV Mechelen - Club Brugge     0 - 0

    Zulte Waregem - Anderlecht       0 - 3

    Lokeren - AA Gent       1 - 4


    1/8 finale  ( dinsdag 2 en woensdag 3 december )

    Cercle Brugge - Koksijde       3 - 0  na verlengingen

    Charleroi - KV Oostende       2 - 0

    Olsa Brakel - KV Mechelen        2 - 3

    KV Kortrijk - Club Brugge       0 - 3

    Zulte Waregem - Lierse         2 - 1   na verlengingen

    Anderlecht - RC Mechelen         4 - 1

    Lommel United - AA Gent       0 - 1

    Standard - Lokeren      1 - 4


    1/16 finale :  ( woensdag 24 september )

    Koksijde - Moeskroen-Peruwelz      0 - 0   na verlengingen   strafschoppen   4 - 3

    Sint Gillis Waas - Cercle Brugge     1 - 7

    Charleroi - Eupen      2 - 0

    Woluwe-Zaventem - KV Oostende    1 - 3

    Olsa Brakel - Westerlo     6 - 1

    Dessel Sport - KV Mechelen    0 - 2

    Oud-Heverlee Leuven - KV Kortrijk     1 - 3

    Club Brugge - Eendracht Aalst     6 - 1

    Antwerp - Zulte Waregem     0 - 4

    Lierse - Sint Truiden     4 - 0

    Patro Eisden - Anderlecht     3 - 5   na verlengingen

    RC Genk - RC Mechelen     0 - 1

    Namen - AA Gent    1 - 3

    Lommel United - Waasland-Beveren     2 - 1

    Lokeren - Sint Eloois Winkel     6 - 0

    Heist - Standard      0 - 3

    4 eersteklassers uit de 1/16de finale gewipt : RC Genk, Westerlo, Moeskroen-Peruwelz en Waasland-Beveren.


    Reacties na de loting :
    Op sporza.be is Patro Eisden tevreden met de loting van Anderlecht. Dit was sowieso een club waarop de Limburgers gehoopt 
    hadden. 'Of we kunnen stunten ?' 'Waarom niet, elke wedstrijd moet gespeeld worden.
    Ook Eendracht Aalst was tevreden met de komst van Club Brugge maar daar stak de Aalsterse Burgemeester Christoph D'Haese (N-VA) een stokje voor. Door 'te veel risicofactoren om een veilig verloop te garanderen' volgens D'Haese, verkocht Eendracht Aalst zijn thuisvoordeel aan Club Brugge. De wedstrijd wordt dus op Jan Breydel gespeeld.

    Vierdeklasser Sint Gillis Waas, die KSV Oudenaarde uitschakelde, krijgt met Cercle Brugge geen klepper.
    Ook derdeklasser Olsa Brakel krijgt geen topaffiche met de komst van neo-eersteklasser Westerlo.
    Sint Eloois Winkel, wat SK Ronse uitschakelde, moet op bezoek naar Bekerwinnaar Lokeren. Aanvankelijk speelde het eerst thuis.
    De wedstrijd tussen Heist en Beerschot-Wilrijk uit de vijfde ronde kreeg nog een staartje maar zonder resultaat voor Beerschot-Wilrijk.
    Beerschot-Wilrijk diende een klacht in omdat tijdens de strafschoppenreeks een geldige strafschop niet werd toegekend maar kreeg geen gelijk.
    Voor Zulte Waregem wacht een uitwedstrijd naar 'The Great Old' Royal Antwerp. De wedstrijd wordt om 20.45 uur gespeeld 
    en zal LIVE te zien zijn op SPORZA. Deze loting vond plaats op maandag 25 augustus 2014 om 12 uur.

    Laatste seizoen Cofidis Cup.
    COFIDIS trekt zich na dit voetbalseizoen terug als hoofdsponsor van de Beker van België.
    Sinds 2007 heet de landsbeker de COFIDIS CUP.
    De beslissing is een gevolg van de gewijzigde communicatiestrategie bij kredietverlener 'COFIDIS'.
    DE KBVB gaat op zoek naar een nieuwe sponsor.






    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (33 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    29-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van België - Cofidis Cup - 2014 - 2015 - Ronde 5 - 4 en 3
    COFIDIS CUP   BEKER VAN BELGIE  

    RONDE 5 :  ( weekend 24/08 )

    Wedstrijden zondagmiddag 16 uur tenzij anders vermeld.

    247.   Sint Gillis Waas - KSV Oudenaarde      2 - 1

    248.   Woluwe-Zaventem - Roeselare      2 - 1

    249.   Eendracht Aalst - Waterloo    2 - 1

    250.   Ronse - Sint Eloois Winkel     2 - 3

    251.   Sint Truiden - Geant Athois      2 - 0

    252.   RC Mechelen - White Star Brussels      2 - 0

    253.   KSK Heist - Beerschot-Wilrijk      2 - 2    na verlengingen     strafschoppen   5 - 4

    254.   Dessel Sport - Tubeke       3 - 0

    255.   UR Namur - Tamines     3 - 0

    256.   Antwerp - Seraing United      3 - 1

    257.   Bornem - Oud-Heverlee Leuven      1 - 4

    258.   Lommel United - Bergen     2 - 0

    259.   Walhain - Eupen      0 - 1

    260.   KVV Coxyde - Torhout     4 - 0

    261.   Geel - Olsa Brakel     1 - 2

    262.   KSK Hasselt - Patro Eisden    0 - 1


    Vanaf RONDE 6 zullen de eersteklassers hun intrede maken



    RONDE 4 : INTREDE TWEEDEKLASSERS  ( weekend 17/08 )

    Wedstrijden op zondagmiddag 16 uur tenzij anders vermeld.

    215.   Sint Lenaarts - Bergen     1 - 4

    216.   La Calamine - Ronse     3 - 4   na verlengingen

    217.   Lommel United - City Pirates Antwerpen      1 - 0

    218.   Zwarte Leeuw - Sint Gillis Waas    1 - 2

    219.   Hoogstraten - Geant Athois      1 - 2

    220.   Eupen - Franc Borains    1 - 0

    221.   Beerschot-Wilrijk - Gent Zeehaven        4 - 2  na verlengingen 

    222.   La Louvière-Centre - Olsa Brakel     0 - 2

    223.   Tempo Overijse - Antwerp     1 - 2   na verlengingen

    224.   Patro Lensios - UR Namur     1 - 4

    225.   Ingelmunster - Walhain      1 - 1   na verlengingen      strafschoppen   2 - 3

    226.   Torhout - Visé     1 - 0

    227.   KVV Coxyde - Temse     5 - 2

    228.   Esperanza Pelt - Patro Eisden     1 - 2  na verlengingen

    229.   Oud-Heverlee Leuven - Bocholt     1 - 0

    230.   Sint Eloois Winkel - Eendracht Zele     2 - 0

    231.   VK Westhoek - KSV Oudenaarde      1 - 2

    232.   RC Mechelen - Ethe Belmont     5 - 0

    233.   Harelbeke - Tamines      2 - 4    na verlengingen

    234.   Roeselare - Rebecq       1 - 0

    235.   Sint Truiden - Deinze      3 - 2  na verlengingen

    236.   Waterloo - Virton    2 - 0

    237.   Knokke - KSK Hasselt     0 - 1

    238.   Binche - KSK Heist    1 - 4

    239.   Union Sint Gilles - Seraing United      0 - 1

    240.   Sprimont-Comblain - Dessel Sport      0 - 3

    241.   Ciney - Tubeke        0 - 0   na verlengingen       strafschoppen   3 - 5

    242.   Bornem - Berchem Sport      3 - 2   na verlengingen

    243.   Givry - White Star Brussels       2 - 4

    244.   Tienen - Geel     1 - 3

    245.   Eendracht Aalst - Vosselaar    2 - 1

    246.   Woluwe-Zaventem - Rupel-Boom     5 - 3



    RONDE 3 :  INTREDE DERDEKLASSERS ( weekend 10/08 )

    Wedstrijden zondagmiddag 16 uur tenzij anders vermeld - mogelijk volgen er nog wedstrijden op zaterdagavond.

    De stopgezette wedstrijden nr 178 en 179 worden opnieuw gespeeld op het veld van de bezoekende ploeg !

    178.  Turnhout - City Pirates Antwerpen      2 - 6

    179.  Zwarte Leeuw - VW Hamme      2 - 1



    169.   RC Hades - Sprimont-Comblain     0 - 2

    170.   Torhout - Aywaille    2 - 1

    171.   Stade Disonais - Temse    0 - 2

    172.   Beaufays - Walhain    0 - 4

    173.   Sparta Petegem - Visé    1 - 2

    174.   Rumbeke - Rupel-Boom       0 - 5

    175.   Duffel - La Louvière-Centre    3 - 5

    176.   Hamoir - La Calamine     1 - 2

    177.   Sint Lenaarts - Grimbergen      3 - 0

    178.   City Pirates  Antwerpen - Turnhout    STOPGEZET

    179.   VW Hamme - Zwarte Leeuw    STOPGEZET door regen

    180.   Esperanza Pelt - Oosterzonen      0 - 0   n.p.   6-5

    181.   FC Merelbeke - Geant Athois    0 - 4

    182.   De Ruiter Roeselare - Bocholt VV      0 - 1

    183.   Beringen - Sint Eloois Winkel     1 - 4

    184.   Bertrix - Union Sint Gillis        0 - 0   n.p.  5-6

    185.   Givry - Dender     1 - 0

    186.  Melosport Zonhoven - Ciney    2 - 6

    187.   Deinze - Zonhoven VV      7 - 1

    188.   Tienen - Eernegem    2 - 0

    189.   Ethe Belmont - Londerzeel     2 - 0

    190.   Ronse - Cappellen       1 - 1   n.p. 3-1

    191.   KSV Oudenaarde - Wetteren-Kwatrecht       5 - 0

    192.   Beerschot-Wilrijk - Sint Niklaas       2 - 1

    193.   Standaard Wetteren - Bornem      0 - 4

    194.   KSK Hasselt - Chatelet     3 - 0

    195.   FC Gullegem - UR Namur     1 - 1   n.p.   2-4

    196.   Binche - RFC Tournai    1 - 0

    197.   Ransart - Berchem Sport     2 - 6

    198.   KFC Izegem - Ingelmunster     0 - 0   n.p. 3-4

    199.   Champlon - Eendracht Zele      1 - 4

    200.   Diegem Sport - Tempo Overijse     0 - 0   n.p.  3-4

    201.   KVV Coxyde - Adinkerke    6 - 1

    202.   Knokke - Rochefort     10 - 0

    203.   Olsa Brakel - Couvin-Mariembourg       8 - 1

    204.   Spouwen-Mopertingen - Hoogstraten     1 - 2

    205.   RFC Huy - Sint Gillis Waas    1 - 1   n.p.  3-5

    206.   Verviers - Franc Borains    1 - 2

    207.   Gent Zeehaven - Crossing Schaarbeek       2 - 0

    208.   Vosselaar - Borght    2 - 2   n.p.   4-3

    209.   Tamines - FC Liège    3 - 2

    210.   Herentals - Waterloo    1 - 4

    211.   Mormont - Rebecq     0 - 2

    212.   Harelbeke - RFC Meux     0 - 0   n.p.   9-8

    213.   Wolvertem - Patro Lensios    1 - 1   n.p.   1-2

    214.   Grand-Leez - VK Westhoek     4 - 4   n.p.  5-6



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (36 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    28-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van België - Cofidis Cup - 2014 - 2015 - Ronde 1 en 2
    BEKER VAN BELGIE    COFIDIS CUP - SEIZOEN 2014 - 2015


    RONDE 2 :  ( weekend 02 en 03 augustus )

    Wedstrijden op zondagmiddag 16 uur tenzij anders vermeld.

    113.   VK Westhoek - Westkapelle     3 - 0

    114.   Ingelmunster - Wielsbeke     2 - 0

    115.   De Ruiter Roeselare - Wingene     3 - 1

    116.   Boezinge - Adinkerke     0 - 0   n.p.   3-5

    117.   Toekomst Menen - Eernegem     1 - 1   n.p.  3-4

    118.   Meulebeke - Harelbeke     0 - 2

    119.   Knokke - Oostnieuwkerke    3 - 0

    120.   Warcoing - Rumbeke     1 - 2

    121.   Berlare - Sint Niklaas     1 - 3

    122.   Merelbeke - Lovendegem      4 - 4    n.p.   4-2

    123.   Ninove - Sparta Petegem      0 - 4

    124.   Sint Gillis Waas - Zelzate     1 - 1   n.p.  5-3

    125.   Wetteren-Kwatrecht - Jong Lede     1 - 0

    126.   Standaard Wetteren - TK Meldert     8 - 1

    127.   RC Lebbeke - Ronse      0 - 3

    128.   Tisselt - Duffel    0 - 7

    129.  Beerschot-Wilrijk -  Lyra      3 - 1

    130.   Herentals - Horendonk       1 - 0

    131.   FC Turnhout - Vosselaar      1 - 2

    132.   Ternesse Wommelgem - Sint Lenaarts    1 - 5

    133.   Schoten - Zwarte Leeuw     0 - 5

    134.   City Pirates Antwerpen - Kessel    6 - 0

    135.   Stade Bierbeek - Borght      1 - 1   n.p.  1-4

    136.   Crossing Schaarbeek - FC Baal    STOPGEZET bij 4-0

    137.   Tempo Overijse - SK Leeuw      6 - 0

    138.   Rebecq - Lovenjoel    5 - 0

    139.   Wolvertem - Rixensart      1 - 0

    140.   Terjoden-Welle - Grand Leez        1 - 1   n.p.  4-5

    141.   RFC Meux - FC Pepingen     7 - 2

    142.   Waterloo - Wijgmaal      1 - 1   n.p.   4-2

    143.   Saint Ghislain - Franc Borains    0 - 2

    144.   Beloeil - Tamines    0 - 2

    145.   Ransart - FC Ligny      4 - 0

    146.   Solré Sambre - UR Namur     1 - 1  n.p.  3-4

    147.   Montignies - Binche     3 - 3   n.p.    2-4

    148.   Rhisnes/Estinnes - Chatelet     0 - 3

    149.   Couvin-Mariembourg - FC Fosses     5 - 0

    150.   Spouwen-Mopertingen - Helchteren     1 - 1  n.p.   4-2

    151.   Beringen - Reppel       2 - 1

    152.   Melosport Zonhoven - Lutlommel     2 - 1

    153.   RC Hades - Bilzen-Waltwilder     3 - 0

    154.   Tessenderlo - Esperanza Pelt      0 - 3

    155.   Zonhoven VV - Vlijtingen     3 - 1

    156.   Hamoir - Tilleur     2 - 1

    157.   Herstal - Stade Disonais     0 - 1

    158.   Waremme A - Beaufays      3 - 6

    159.   Seraing Athl - FC Liége      0 - 2

    160.   Raeren - RFC Huy     0 - 3

    161.   Patro Lensios - Richelle     3 - 1

    162.   Waremme B - Aywaille      1 - 6

    163.   Wallonia Club Sibret - Mormont    2 - 4

    164.   Bertrix - Longlier       2 - 1

    165.   La Roche - Champlon    1 - 3

    166.   Givry - Nassogne    5 - 0

    167.   Ethe Belmont - Arlon     1 - 0

    168.   FC Eprave - Rochefort    0 - 4



    RONDE 1 : ( weekend 26 en 27 juli )  

    WEDSTRIJDEN OP ZONDAGMIDDAG 16 UUR TENZIJ ANDERS VERMELD

    1.   Adinkerke - Zwevegem    3 - 0

    2.  Westkapelle - Wervik    1 - 0

    3.   Nieuwkerke - Ingelmunster    1 - 3

    4.   Oostduinkerke - Boezinge     0 - 3

    5.   Wielsbeke - RC Waregem      2 - 2   n.p. 10-9

    6.   E. Brugge - Harelbeke     1 - 6

    7.   Estaimbourg - VK Westhoek      0 - 3

    8.   Antoinien - Oostnieuwkerke     1 - 1   2-3 n.p.

    9.   Meulebeke - Helkijn    2 - 1

    10.  RC Lauwe - De Ruiter Roeselare     0 - 4

    11.  Langemark - Wingene     1 - 2

    12.  Rumbeke - Vlamertinge    2 - 1

    13.  Toekomst Menen - Molenbaix     15 - 1

    14.  Knokke - Peruwelz FC   4 - 0

    15.  Eernegem - Anvaing     7 - 1

    16.  Warcoing is vrij

    17.  Sparta Petegem - Eine     4 - 1

    18.  Gavere-Asper - Jong Lede     0 - 2

    19.  Kruibeke - Sint Gillis Waas     2 - 4

    20.  Wetteren-Kwatrecht - KV Sint Gillis      6 - 0

    21.  Klinge - Ronse     0 - 4

    22.  Dikkelvenne - Berlare     3 - 6

    23.  Nazareth-Eke - Standaard Wetteren     1 - 6

    24.  Appelterre - Sint Niklaas     1 - 3

    25.  Hamme-Zogge - Lovendegem    0 - 2

    26.  Meldert - Laarne-Kalken       2 - 2      4-3 n.p.

    27.  Ursel - RC Lebbeke       0 - 1 

    28.  Merelbeke - Acrenoise    2 - 1

    29.  Melsele - Ninove    1 - 2

    30.  Zelzate - Lochristi     4 - 2

    31.  Herenthout - Duffel   0 - 3

    32.  Beerschot-Wilrijk - Wuustwezel     4 - 0

    33.  Antonia - Lyra     0 - 1

    34.  Zwarte Leeuw - Grasheide     7 - 0

    35.  Sint Lenaarts - Poederlee      6 - 0

    36.  Tisselt - Berlaar-Heikant     3 - 1

    37.  Vosselaar - Mariekerke    3 - 3   n.p.   4 - 2

    38.  KFC Sint Job - Herentals     0 - 1

    39.  Puurs - Schoten     0 - 1

    40.  Kessel - De Kampen    2 - 2  n.p.  5-4

    41.  Retie - Merksem   1 - 3

    42.  Schelle Sport - Ternesse Wommelgem     0 - 6

    43.  Witgoor Dessel - FC Turnhout      2 - 2    n.p.  3-4

    44.  Horendonk - Gierle   3 - 2

    45.  Sporting Bruxelles - Crossing Schaerbeek    2 - 3

    46.  Oudegem - Wolvertem    0 - 6

    47.  Borght - Huizingen    2 - 0

    48.  Rebecq - FC Perk    5 - 0

    49.  Sterrebeek - SK Leeuw    1 - 2

    50.  Union Lovenjoel - Ase De Chastre     2 - 0

    51.  Betekom - Tempo Overijse      0 - 2

    52.  Aischeoise - Terjoden-Welle    0 - 3

    53.  Ganshoren - Grand-Leez    0 - 1

    54.  Pepingen - Vissenaken     2 - 0

    55.  FC Baal - Leopold Ukkel      0 - 0   4-2 n.p.

    56.  Rixensartoise - Mazenzele     2 - 0

    57.  RFC Meux - Sint Jozef Londerzeel      5 - 1

    58.  Wijgmaal - Black Star FC       5 - 0

    59.  Stade Everois - Stade Bierbeek    2 - 2  n.p. 3-4

    60.  Kampelaar - RC Waterloo      0 - 2

    61.  Jemeppe - Namur     1 - 13

    62.  Montignies - Flénu   2 - 0

    63.  Chatelet - Spy    2 - 1

    64.  FC Fosses - Beaumontois     5 - 1

    65.  Ransartoise - Arquet     2 - 0

    66.  l'Entité Floreffe - Franc Borains      1 - 7
     
    67.  Gosselies - Taminoise      0 - 0   n.p.  4-5

    68.  Pont-a-Celles Buzet - Couvin Mariembourg      2 - 4

    69.  Saint Ghislain - Onhaye      1 - 0
     
    70.  Manageoise - Beloeil       1 - 2

    71.  Solrezienne - US Beauraing     2 - 1

    72.  Flawinne - Binchoise     0 - 2

    73.  FC Ligny - Grand Reng      0 - 0  n.p.  3-1

    74.  RFC Rhisnois - Union Enité Estinnoise      2 - 1

    75.  Herk de Stad - Zonhoven     1 - 2

    76.  Lutlommel - Wellen     4 - 0

    77.  Neeroeteren-Maaseik - FC Esperanza Pelt     0 - 4

    78.  Helson Helchteren - Brustem      2 - 1

    79.  Leopoldsburg - Reppel   0 - 0 n.p.   3-4

    80.  Bree - Melosport Zonhoven     1 - 2

    81.  Apollo 74 Gellik - Vlijtingen      1 - 1   n.p.  0-3

    82.  Lindelhoeven - Spouwen-Mopertingen      0 - 4

    83.  Nieuwerkerken - Tessenderlo    0 - 4

    84.  Lummen - Beringen      0 - 5

    85.  Bilzen-Waltwilder - Halen      3 - 1

    86.  Termien - RC Hades      0 - 5

    87.  Elsautoise - Patro Lensios     1 - 5

    88.  Seraing Athletique - Wanze-Bas-Oha     4 - 0

    89.  Stade Disonais - Retinne     4 - 3

    90.  Stade Waremmien A - Fizoise      3 - 0

    91.  Richelle - Hanuutois      5 - 0

    92.  Oheytois - Herstal     0 - 2

    93.  RFC Huy - Condruzien     3 - 0

    94.  Beaufays - RC Amay     1 - 0

    95.  Tilleur - Assesse    3 - 0

    96.  Cornesse - Hamoir     0 - 7

    97.  RFC de Liège - Momalloise     3 - 0

    98.  Stade Waremien B - Solières       0 - 7

    99.  Aywaille - Stockay-Marfusée    4 - 3

    100. Moelingen - Raeren     1 - 5

    101. La Roche - Aubange     7 - 0

    102. Leglise - Nassogne    2 - 4

    103. Oppagne-Wéris - Wallonia Club Sibret    1 - 2

    104.  FC Eprave - Paliseulois     0 - 0     5-3 n.p.

    105. Ex De Fouches - Ethe Belmont     1 - 5

    106. Bastogne - Jemelle    0 - 2

    107.  Champlonaise - Vaux       3 - 0

    108.  Longlier - Bièvre      3 - 0

    109.  Givry - Freylangeoise     8 - 0

    110.  Sartoise - Bertrix      1 - 8

    111. Arlonaise - Wellinoise      2 - 1

    112. Mormont - Meix-Dt-Virton     3 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (47 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    27-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender Jupiler Pro League - voetbalseizoen 2014-2015.

    KALENDER JUPILER PRO LEAGUE  VOETBALSEIZOEN 2014-2015



    SPEELDAG 1 : ( weekend 26/07 )
    Anderlecht - Moeskroen-Peruwelz     3 - 1
    Standard - Charleroi     3 - 0
    Zulte Waregem - KV Kortrijk    2 - 0
    KV Mechelen - RC Genk     3 - 1
    Lierse - KV Oostende     2 - 0
    Westerlo - Lokeren        1 - 0
    Waasland-Beveren - Club Brugge       0 - 2
    Cercle Brugge - AA Gent      0 - 0

    SPEELDAG 2 :  ( weekend 02/08 ) 
    Club Brugge - Lierse     1 - 0
    RC Genk - Cercle Brugge       1 - 1
    AA Gent - KV Mechelen       3 - 1
    KV Oostende - Anderlecht      0 - 2
    Charleroi - Westerlo      2 - 3
    Moeskroen-Peruwelz - Waasland-Beveren     1 - 0
    Lokeren - Zulte Waregem       2 - 1
    KV Kortrijk - Standard      2 - 3

    SPEELDAG 3 : ( weekend 09/08 ) 
    Anderlecht - Charleroi     1 - 0
    Standard - AA Gent       0 - 1
    RC Genk - Lokeren       0 - 0
    Zulte Waregem - Club Brugge      1 - 1
    KV Mechelen - KV Kortrijk       1 - 2
    Lierse - Moeskroen-Peruwelz      2 - 2
    Waasland-Beveren - Westerlo      1 - 1
    Cercle Brugge - KV Oostende      0 - 1

    SPEELDAG 4 : ( weekend 16/08 ) 
    Club Brugge - Cercle Brugge     1 - 1
    AA Gent - Zulte Waregem      3 - 1
    KV Oostende - KV Mechelen     2 - 0
    Charleroi - Waasland-Beveren      2 - 2
    Moeskroen-Peruwelz - Standard     5 - 2
    Lokeren - Lierse      2 - 0
    KV Kortrijk - RC Genk      1 - 1
    Westerlo - Anderlecht      2 - 2

    SPEELDAG 5 : ( weekend 23/08 ) 
    Anderlecht - Waasland-Beveren     1 - 0
    Standard - Westerlo     2 - 2
    RC Genk - AA Gent      3 - 2
    Zulte Waregem - Moeskroen-Peruwelz      1 - 1
    KV Kortrijk - KV Oostende      0 - 2
    KV Mechelen - Club Brugge       3 - 1
    Lierse - Charleroi      0 - 2
    Cercle Brugge - Lokeren      1 - 0

    SPEELDAG 6 : ( weekend 30/08 ) 
    Club Brugge - Anderlecht     2 - 2
    AA Gent - KV Kortrijk       0 - 1
    KV Oostende - RC Genk     1 - 1
    Charleroi - KV Mechelen      2 - 0
    Moeskroen-Peruwelz - Cercle Brugge     4 - 0
    Lokeren - Standard      1 - 1
    Westerlo - Zulte Waregem      2 - 2
    Waasland-Beveren - Lierse      2 - 0

    SPEELDAG 7 : ( weekend 13/09 )
    Standard - KV Oostende      3 - 5
    RC Genk - Club Brugge      1 - 1
    AA Gent - Moeskroen-Peruwelz      1 - 0
    Zulte Waregem - Waasland-Beveren      1 - 4
    KV Kortrijk - Lokeren      2 - 3
    KV Mechelen - Westerlo     5 - 2
    Lierse - Anderlecht      2 - 2
    Cercle Brugge - Charleroi     1 - 0

    SPEELDAG 8 :  ( weekend 20/09 ) 
    Club Brugge - KV Kortrijk     5 - 0
    Anderlecht - Cercle Brugge       3 - 2
    KV Oostende - AA Gent      1 - 3
    Charleroi - Zulte Waregem       2 - 1
    Moeskroen-Peruwelz - RC Genk       1 - 2
    Lokeren - KV Mechelen      3 - 2
    Westerlo - Lierse       6 - 1
    Waasland-Beveren - Standard      0 - 2

    SPEELDAG 9 : ( weekend 27/09 ) 
    Standard - Lierse     2 - 2
    RC Genk - Charleroi     1 - 1
    AA Gent - Lokeren      1 - 1
    KV Oostende - Club Brugge      2 - 2
    Zulte Waregem - Anderlecht      0 - 2
    KV Kortrijk - Moeskroen-Peruwelz      3 - 0
    KV Mechelen - Waasland-Beveren      2 - 0
    Cercle Brugge - Westerlo     2 - 3

    SPEELDAG 10 : ( weekend 04/10 ) 
    Club Brugge - Standard      3 - 0
    Anderlecht - RC Genk       0 - 0
    Charleroi - KV Kortrijk      0 - 2
    Moeskroen-Peruwelz - KV Mechelen     1 - 1
    Lokeren - KV Oostende     3 - 1
    Lierse - Zulte Waregem      3 - 1
    Westerlo - AA Gent       0 - 0
    Waasland-Beveren - Cercle Brugge    1 - 0

    SPEELDAG 11 : ( weekend 18/10 ) 
    Standard - Zulte Waregem    1 - 2  
    RC Genk - Westerlo     3 - 1
    AA Gent - Charleroi       2 - 2
    KV Oostende - Moeskroen-Peruwelz       0 - 0
    Lokeren - Club Brugge      1 - 3
    KV Kortrijk - Waasland-Beveren      2 - 1
    KV Mechelen - Anderlecht      1 - 1
    Cercle Brugge - Lierse      1 - 2

    SPEELDAG 12 :  ( weekend 25/10 ) 
    Club Brugge - AA Gent     2 - 2
    Anderlecht - Standard      0 - 2
    Charleroi - KV Oostende      2 - 0
    Zulte Waregem - Cercle Brugge     1 - 2
    Moeskroen-Peruwelz - Lokeren     2 - 2
    Lierse - KV Mechelen      0 - 1
    Westerlo - KV Kortrijk     2 - 1
    Waasland-Beveren - RC Genk     0 - 1

    SPEELDAG 13 : ( woensdag 29/10 ) 
    RC Genk - Lierse     3 - 0
    AA Gent - Waasland-Beveren     4 - 1
    KV Oostende - Westerlo      4 - 0
    Moeskroen-Peruwelz - Club Brugge      1 - 4
    Lokeren - Charleroi     5 - 2
    KV Kortrijk - Anderlecht     2 - 3
    KV Mechelen - Zulte Waregem      1 - 1
    Cercle Brugge - Standard    0 - 1

    SPEELDAG 14 : ( weekend 01/11 ) 
    Anderlecht - Lokeren     1 - 1
    Standard - KV Mechelen     2 - 0
    Charleroi - Club Brugge     0 - 0
    Zulte Waregem - RC Genk     2 - 0
    Lierse - AA Gent      0 - 1
    Westerlo - Moeskroen-Peruwelz      1 - 3
    Waasland-Beveren - KV Oostende     1 - 0
    Cercle Brugge - KV Kortrijk     0 - 4

    SPEELDAG 15 : ( weekend 08/11 ) 
    Club Brugge - Westerlo     5 - 0
    RC Genk - Standard      0 - 2
    AA Gent - Anderlecht     0 - 2
    KV Oostende - Zulte Waregem      1 - 3
    Moeskroen-Peruwelz - Charleroi     0 - 2
    Lokeren - Waasland-Beveren      3 - 0
    KV Kortrijk - Lierse      1 - 0
    KV Mechelen - Cercle Brugge      1 - 1

    SPEELDAG 16 : ( weekend 22/11 ) 
    Club Brugge - Waasland-Beveren      4 - 2
    RC Genk - KV Mechelen     3 - 0
    AA Gent - Cercle Brugge     4 - 0
    KV Oostende - Standard      3 - 2
    Charleroi - Anderlecht      3 - 1
    Moeskroen-Peruwelz - Lierse     2 - 1
    Lokeren - Westerlo      0 - 0
    KV Kortrijk - Zulte Waregem      3 - 1

    SPEELDAG 17 : ( weekend 29/11 ) 
    Anderlecht - Club Brugge      2 - 2
    Standard - KV Kortrijk      0 - 2
    Zulte Waregem - AA Gent       2 - 1
    KV Mechelen - KV Oostende      0 - 0
    Lierse - Lokeren      1 - 1
    Westerlo - Charleroi      2 - 3
    Waasland-Beveren - Moeskroen-Peruwelz      2 - 1
    Cercle Brugge - RC Genk      0 - 1

    SPEELDAG 18 : ( weekend 06/12 ) 
    Club Brugge - Zulte Waregem      2 - 1
    AA Gent - RC Genk     0 - 0
    KV Oostende - Lierse      2 - 1
    Charleroi - Standard      0 - 1
    Moeskroen-Peruwelz - Anderlecht      4 - 2
    Lokeren - Cercle Brugge      0 - 0
    KV Kortrijk - KV Mechelen      3 - 0
    Westerlo - Waasland-Beveren      1 - 2

    SPEELDAG 19 : ( weekend 13/12 ) 
    Anderlecht - KV Oostende     3 - 0
    Standard - Club Brugge     1 - 3
    RC Genk - KV Kortrijk      3 - 0
    Zulte Waregem - Lokeren      1 - 0
    KV Mechelen - AA Gent       0 - 0
    Lierse - Westerlo      3 - 3
    Waasland-Beveren - Charleroi     1 - 3
    Cercle Brugge - Moeskroen-Peruwelz     2 - 1

    SPEELDAG 20 :  ( weekend 20/12 ) 
    Club Brugge - RC Genk      4 - 1
    AA Gent - Standard     1 - 2
    KV Oostende - Cercle Brugge      2 - 0
    Charleroi - Lierse      6 - 0
    Moeskroen-Peruwelz - Zulte Waregem      0 - 1
    Lokeren - KV Kortrijk      1 - 2
    Westerlo - KV Mechelen      1 - 1
    Waasland-Beveren - Anderlecht    0 - 2

    SPEELDAG 21 :  ( weekend 27/12 ) 
    Anderlecht - Westerlo      4 - 0
    Standard - Lokeren      2 - 0
    RC Genk - KV Oostende     1 - 1
    Zulte Waregem - Charleroi     1 - 3
    KV Kortrijk - AA Gent        2 - 3
    KV Mechelen - Moeskroen-Peruwelz      1 - 0
    Lierse - Club Brugge       0 - 6
    Cercle Brugge - Waasland-Beveren

    Van 27/12 tot 16/01 is er winterstop : Alle clubs trekken op winterstage

    SPEELDAG 22 : ( weekend 17/01 ) 
    Club Brugge - KV Mechelen     1 - 1
    Anderlecht - Lierse     3 - 0
    KV Oostende - KV Kortrijk     1 - 7
    Charleroi - Cercle Brugge      0 - 2
    Moeskroen-Peruwelz - AA Gent     1 - 3
    Lokeren - RC Genk     1 - 1
    Westerlo - Standard      1 - 1
    Waasland-Beveren - Zulte Waregem     1 - 3

    SPEELDAG 23 : ( weekend 24/01 ) 
    Standard - Anderlecht      2 - 0
    RC Genk - Moeskroen-Peruwelz     2 - 0
    AA Gent - KV Oostende     3 - 1
    Zulte Waregem - Westerlo      1 - 3
    KV Kortrijk - Charleroi      0 - 0
    KV Mechelen - Lokeren       0 - 1
    Lierse - Waasland-Beveren       1 - 1
    Cercle Brugge - Club Brugge      0 - 3

    SPEELDAG 24 : ( weekend 31/01 ) 
    Club Brugge - KV Oostende     2 - 0
    Anderlecht - Zulte Waregem     0 - 0
    Charleroi - RC Genk     1 - 0
    Moeskroen-Peruwelz - KV Kortrijk      0 - 3
    Lokeren - AA Gent      3 - 3
    Lierse - Standard      2 - 3
    Westerlo - Cercle Brugge      1 - 0
    Waasland-Beveren - KV Mechelen      2 - 2

    SPEELDAG 25 : ( weekend 07/02 ) 
    Standard - Moeskroen-Peruwelz     3 - 0
    RC Genk - Waasland-Beveren      1 - 0
    AA Gent - Westerlo      4 - 0
    KV Oostende - Lokeren     0 - 1
    Zulte Waregem - Lierse      2 - 3
    KV Kortrijk - Club Brugge      1 - 0
    KV Mechelen - Charleroi     0 - 0
    Cercle Brugge - Anderlecht     0 - 2

    SPEELDAG 26 : ( weekend 14/02 ) 
    Anderlecht - KV Mechelen      1 - 1
    Club Brugge - Lokeren     1 - 1
    Charleroi - AA Gent       0 - 0
    Zulte Waregem - Standard      1 - 1
    Moeskroen-Peruwelz - KV Oostende     0 - 1
    Lierse - Cercle Brugge     2 - 1
    Westerlo - RC Genk     1 - 2
    Waasland-Beveren - KV Kortrijk     1 - 0

    SPEELDAG 27 : ( weekend 21/02 ) 
    Standard - Waasland-Beveren    3 - 2
    RC Genk - Anderlecht     0 - 1
    AA Gent - Club Brugge      2 - 1
    KV Oostende - Charleroi      1 - 3
    Lokeren - Moeskroen-Peruwelz     1 - 0
    KV Kortrijk - Westerlo     6 - 0
    KV Mechelen - Lierse      2 - 1
    Cercle Brugge - Zulte Waregem      2 - 2

    SPEELDAG 28 : ( weekend 28/02 ) 
    Club Brugge - Moeskroen-Peruwelz    3 - 0
    Anderlecht - KV Kortrijk      2 - 0
    Standard - Cercle Brugge      1 - 0
    Charleroi - Lokeren      1 - 0
    Zulte Waregem - KV Mechelen      2 - 3
    Lierse - RC Genk      0 - 2
    Westerlo - KV Oostende      3 - 0
    Waasland-Beveren - AA Gent     0 - 1

    SPEELDAG 29 : ( weekend 07/03 ) 
    Club Brugge - Charleroi     1 - 0
    RC Genk - Zulte Waregem     3 - 2
    AA Gent - Lierse      2 - 1
    KV Oostende - Waasland-Beveren      4 - 3
    Moeskroen-Peruwelz - Westerlo     1 - 0
    Lokeren - Anderlecht     1 - 2
    KV Kortrijk - Cercle Brugge     1 - 0
    Kv Mechelen - Standard     1 - 0

    SPEELDAG 30 : ( weekend 14/03 ) 
    Anderlecht - AA Gent    1 - 2
    Standard - RC Genk      1 - 0
    Charleroi - Moeskroen-Peruwelz     2 - 0
    Zulte Waregem - KV Oostende      1 - 4
    Lierse - KV Kortrijk      0 - 0
    Westerlo - Club Brugge     1 - 3
    Waasland-Beveren - Lokeren     0 - 0
    Cercle Brugge - KV Mechelen     2 - 3

    EEN PAAR DATA : 
    Maandag 23 juni wordt speeldag 2 tot 4 definitief vastgelegd 
    Vrijdag 8 augustus wordt speeldag 5 tot 7 definitief vastgelegd 
    Vrijdag 29 augustus wordt speeldag 8 tot 12 definitief vastgelegd 
    Donderdag 25 september wordt speeldag 13 tot 18 definitief vastgelegd 
    Dinsdag 4 november wordt speeldag 19 tot 22 definitief vastgelegd 
    Vrijdag 5 december wordt speeldag 23 tot 27 definitief vastgelegd 
    Vrijdag 23 december wordt speeldag 28 tot 30 definitief vastgelegd 
    PLAY OFF'S 
    De kalender voor de Play Off's wordt samengesteld op maandag 16 maart 2015.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    26-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE TWEEDE KLASSE - BELGACOM LEAGUE

    EINDRONDE TWEEDE KLASSE         BELGACOM LEAGUE :


    SPEELDAG 1 : 04/05 om 15 uur 

    Oud-Heverlee Leuven - Moeskroen-Peruwelz     0 - 0

    Sint Truiden - Eupen       2 - 3


    SPEELDAG 2 : 08/05 om 20.30 uur 

    Eupen - Oud-Heverlee Leuven     0 - 3

    Moeskroen-Peruwelz - Sint Truiden      2 - 1


    SPEELDAG 3 : 11/05 om 15 uur 

    Moeskroen-Peruwelz - Eupen      0 - 1

    Oud-Heverlee Leuven - Sint Truiden      0 - 1


    SPEELDAG 4 : 15/05 om 20.30 uur 

    Eupen - Moeskroen-Peruwelz     2 - 2

    Sint Truiden - Oud-Heverlee Leuven      2 - 1


    SPEELDAG 5 : 18/05 om 15 uur 

    Eupen - Sint Truiden     2 - 2

    Moeskroen-Peruwelz - Oud-Heverlee Leuven      1 - 0


    SPEELDAG 6 : 22/05 om 20.30 uur 

    Sint Truiden - Moeskroen-Peruwelz     2 - 4

    Oud-Heverlee Leuven - Eupen      2 - 1

     

    Oud-Heverlee Leuven die als enige eersteklasser deelnam aan de eindronde zakt naar tweede klasse.

    Moeskroen-Peruwelz stijgt samen met kampioen Westerlo naar eerste klasse.

    Sint Truiden en Eupen blijven in tweede klasse.






    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    25-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE DERDE KLASSE
    EINDRONDE - DERDE KLASSE

    Ronde 1 : Heen
    Union Sint Gillis - Turnhout      0 - 3

    Terug 
    Turnhout - Union Sint Gillis    1 - 4


    Deinze en Patro Eisden zijn vrij in eerste ronde.


    Ronde 2 :
    Terug 22/05

    Deinze - Union      1 - 0

    Hoogstraten - Patro Eisden     1 - 2

    Heen : 18/05

    Union - Deinze     2 - 0

    Patro Eisden - Hoogstraten    3 - 0


    Ronde 3 :

    Heen 25/05

    Union - Patro Eisden     2 - 1

    Terug 29/05

    Patro Eisden - Union     2 - 0

    Patro Eisden speelt volgend seizoen in tweede klasse.

    De wedstrijd Deinze - Hoogstraten wordt niet meer gespeeld   FF 5 - 0




          

    FINALE DERDE KLASSE :
    RC Mechelen is de kampioen uit derde klasse !
    Kampioen uit derde klasse a RC Mechelen speelde tegen de kampioen uit derde klasse b Woluwe-Zaventem.

    RC Mechelen - Woluwe-Zaventem      3 - 2



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    24-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE VIERDE KLASSE
    EINDRONDE VIERDE KLASSE

    Ronde 1 :
       ( zaterdag 10/05 en zondag 11/05 )

    1.  Neerpelt - Hades     1 - 0

    2.  Aywaille - Ukkel       1 - 0

    3.  Duffel - Overpelt      2 - 3   na verlengingen

    4.  FC Luik - Cité Sport Grace Hollogne     1 - 3

    5.  VK Westhoek - Sint Gillis Waas     5 - 0

    6.  Sint Eloois Winkel - Ingelmunster      2 - 1


    Ronde 2 :      ( zondag 18/05 )

    7.  Grimbergen - Overpelt       5 - 3   na verlengingen

    8.  VK Westhoek - Sint Eloois Winkel       1 - 2

    9.  Aywaille -  Cité Sport Grace Hollogne     2 - 3

    10. Neerpelt -  Bornem       1 - 3


    Ronde 3 :    ( zondag 25/05 )

    Grimbergen - Sint Eloois Winkel       2 - 1

    Cité Sport Grace Hollogne - Bornem         1 - 2

    Bornem en Grimbergen blijven in derde klasse.


    Bijkomende wedstrijd :   ( donderdag 29/05 )

    Sint Eloois Winkel - Cité Sport Grace Hollogne     3 - 0



    TESTWEDSTRIJDEN VOOR BEHOUD :

    Onhaye - RC Waregem     2 - 0

    Spouwen-Mopertingen - Ganshoren      5 - 2

    Onhaye en Spouwen-Mopertingen blijven in vierde klasse, de verliezers spelen verder in de interprovinciale eindronde.
    Zie INTERPROVINCIALE EINDRONDE ...


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    23-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE OOST-VLAANDEREN

    EINDRONDE OOST-VLAANDEREN

    Uitslag onvolledig mail aan wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :   Jong Lede stijgt naar vierde klasse !

    finale terug : 25/05

    Lovendegem - Lede       2 - 1


    finale heen : 18/05

    Lede - Lovendegem        1 - 0   


    terug :  10 en 11/05

    Lovendegem - Ninove      1 - 0

    Lede - Zelzate     2 - 0

    heen :  04/05

    Ninove - Lovendegem       0 - 0

    KVV Zelzate - Jong Lede     2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE :


    zondag 5 mei :

    Robur - Houtem       4 - 1

    Vrasene - Windeke       4 - 2   na verlengingen

    SK Lebbeke - Elene       2 - 1

    Sleidinge - Bambrugge      1 - 4    na verlengingen

    Vrij eerste ronde : HO Kalken, Aalter , Adegem en Waarschoot

    Testwedstrijd deelname eindronde :  HO Kalken - Buggenhout       2 - 0


    zondag 11 mei :

    Bambrugge - Robur      1 - 2

    Aalter - Adegem      2 - 1 na verlengingen

    SK Lebbeke - Waarschoot    2 - 0

    Vrasene - HO Kalken      0 - 1


    zondag 18 mei :

    Aalter - SK Lebbeke      4 - 0

    Robur - HO Kalken     0 - 0   na verlengingen    strafschoppen   3 - 0


    zondag 25 meiFINALE

    Aalter - Robur     0 - 0     na verlengingen    strafschoppen   5 - 6
    Robur stijgt naar eerste provinciale.


    Bijkomende dalers :

    Klinge - Azalea       FF    5 - 0

    De Pinte - Klinge      1 - 1       2 - 3 n.p.

    Azalea - De Pinte     FF    0 - 5


    Testwedstrijden eventuele zakker :  ( Munkzwalm en Schoonaarde blijven in tweede provinciale ! )

    Munkzwalm - De Pinte      2 - 1    na verlengingen

    Schoonaarde - Klinge      4 - 1



    DERDE PROVINCIALE :

    zondag 4 mei :

    SK Erembodegem - Serskamp-Schellebelle    2 - 3  na verlengingen 

    Wortegem - Burst    3 - 1

    Kluisbergen Sportief - Edeboys      1 - 1    na verlengingen   4 - 5 n.p.

    Wachtebeke - SK Gerda     1 - 4

    Meetjesland - Cercle Melle      1 - 1   na verlengingen    3 - 4 n.p.

    Zomergem - Denderhoutem       1 - 1    na verlengingen   4 - 3 n.p.

    Bassevelde - KFC Kluisbergen      3 - 6   na verlengingen

    Nevele - Haasdonk      1 - 2

    Vrij eerste ronde : Oudenhove , VSV Gent , Heikant en St Gillis


    zondag 11 mei :

    SK Gerda - Zomergem     0 - 5

    Sint Gillis - Wortegem      2 - 1

    VSV Gent - Heikant       0 - 1   na verlengingen

    Oudenhove - Cercle Melle      5 - 1

    Edeboys - KFC Kluisbergen       3 - 2

    Serskamp-Schellebelle - Haasdonk     1 - 3


    zondag 18 mei : 

    Haasdonk - Zomergem      2 - 2   verlengingen

    Sint Gillis - Oudenhove     0 - 1

    Heikant - Edeboys      4 - 1


    Voor behoud :

    Zingem - Wit Zwart 93       3 - 4

    White Boys Sint Niklaas - Ophasselt     3 - 2

    Zingem - Vinderhoute      4 - 3

    White Boys Sint Niklaas - Zingem       0 - 1

    Ophasselt - Vinderhoute     2 - 2   3 - 4 n.p.



    VIERDE PROVINCIALE :

    zondag 4 mei :

    Zandbergen - Middelburg      1 - 2

    VK Hamme - Strijpen     2 - 1

    KSV Sottegem B - VS Destelbergen       2 - 1

    Haasdonk B - FC Mere      0 - 1

    Ursel B - Meerdonk      1 - 3

    Yildiz Gent - SK Merelbeke     1 - 0


    zondag 11 mei :

    Meerdonk - Lochristi B     3 - 2

    Sint Laureins - Hofsatde      2 - 1

    Sottegem B - VK Hamme     2 - 1

    VV Horebeke - Vinkt       0 - 1   na verlengingen

    Mere - Baasrode    5 - 0

    Yildiz Gent - Herzele    1 - 0

    Balegem - Middelburg      1 - 3


    De loting vond plaats op maandag 28 april op de terreinen van KRC Gent Zeehaven - Eikstraat - Oostakker (Gent) om 19 uur.


    OOST-VLAAMSE KAMPIOENEN :

    EERSTE PROV :   Sparta Petegem

    TWEEDE PROV A :   Drongen

    TWEEDE PROV B :   Voorde

    TWEEDE PROV C :   Stekene

    DERDE PROV A :   Lembeke

    DERDE PROV B :   Vurste-Semmerzake

    DERDE PROV C :   KSV Sottegem

    DERDE PROV D :   Winnik

    DERDE PROV E :   Sinaai

    VIERDE PROV A :   Watervliet

    VIERDE PROV B :   T. Melle

    VIERDE PROV C :   Sint Goriks

    VIERDE PROV D :   Baardegem

    VIERDE PROV E :   Hamme-Zogge

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (61 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    22-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE WEST-VLAANDEREN

    EINDRONDE WEST-VLAANDEREN

    Weet je meer mail wimvermeer40@gmail.com

    29 mei 

    Westkapelle en Vlamertinge spelen de finale maar beide clubs promoveren naar eerste provinciale door het stopzetten van SK Torhout.

    Vlamertinge - Westkapelle     4 - 0


    24 en 25 mei

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Kortemark - Westkapelle       0 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Vlamertinge - VV Tielt     3 - 2


    DERDE PROVINCIALE A :

    Bredene - Nieuwpoort    0 - 3
     
    Nieuwpoort stijgt naar tweede provinciale en Bredene stijgt mee.



    DERDE PROVINCIALE B :

    Beselare - Westrozebeke      3 - 2
     
    SK Westrozebeke stijgt naar tweede provinciale 



    DERDE PROVINCIALE C :

    Luingnois - Dottignies     2 - 1
     
    Luingnois stijgt naar tweede provinciale en Dottignies stijgt mee.



    VIERDE PROVINCIALE A :

    Kruiseke - Comines-Warneton     1 - 1
     
    Comines-Warneton stijgt naar derde provinciale.



    VIERDE PROVINCIALE B :

    Lissewege - Dar. Brugge      5 - 0
     
    Lissewege stijgt naar derde provinciale en Dar. Brugge stijgt mee.



    VIERDE PROVINCIALE C :

    Dadizele - Jong Vijve     6 - 2
     
    VK Dadizele stijgt naar derde provinciale en Jong Vijve stijgt mee.



    17 en 18 mei :

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Ruiter Roeselare is uitgeschakeld door Meix Dt Virton

    en RC Waregem uitgeschakeld door Chatelet  in de INTERPROVINCIALE EINDRONDE ( zie verder op dit blog )

    Maar RC Waregem speelt volgend seizoen in vierde klasse door het verplicht dalen van Ol. Charleroi. 
    De Ruiter Roeselare speelt volgend seizoen in eerste provinciale.


    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Westkapelle - Kortemark     2 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE B :

    VV Tielt - Vlamertinge       2 - 3


    DERDE PROVINCIALE A :

    Nieuwpoort - Bredene      0 - 0


    DERDE PROVINCIALE B :

    Westrozebeke - Beselare       2 - 0


    DERDE PROVINCIALE C :

    Dottignies - Luingnois     0 - 0


    Eventuele dalers :

    Aartrijke - Desselgem      1 - 0


    VIERDE PROVINCIALE A :

    Comines-Warneton - Kruiseke     0 - 0


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dar. Brugge - Lissewege      1 - 2


    VIERDE PROVINCIALE C :

    Jong Vijve - Dadizele    2 - 3


    10 en 11 mei :

    EERSTE PROVINCIALE :

    Oostnieuwkerke - De Ruiter Roeselare    1 - 2

    De Ruiter gaat naar de interprovinciale eindronde.


    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Kortemark - SV Koekelare     2 - 1

    Westkapelle - Oudenburg      1 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Vlamertinge - Kanegem      3 - 0

    Anzegem - VV Tielt     1 - 2

    Eventuele dalers :

    Dosko Beveren - Diksmuide    4 - 0


    DERDE PROVINCIALE A :

    Gistel - Bredene    1 - 2

    Westende - Nieuwpoort       2 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :

    Staden - Beselare     0 - 2

    Moorslede - Westrozebeke     2 - 2


    DERDE PROVINCIALE C :

    Dottignies - Moen    6 - 3

    Oostrozebeke - Luingnois      2 - 4

    Eventuele dalers :

    Passendale - Aartrijke      3 - 2


    VIERDE PROVINCIALE A :

    Geluveld - Comines-Warneton     0 - 3

    Brielen - Kruiseke      0 - 2  


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dar. Brugge - Keiem      5 - 1

    Hertsberge - Lissewege     0 - 0


    VIERDE PROVINCIALE C :

    Hulste - Jong Vijve       0 - 2

    Dadizele - Gits      7 - 1



    4 en 5 mei : 

    EERSTE PROVINCIALE :


    De Ruiter - Wervik     1 - 0

    Adinkerke - Oostnieuwkerke      0 - 4

    Terugwedstrijden op 4 mei :

    Wervik - De Ruiter    1 - 3

    Oostnieuwkerke - Adinkerke    4 - 2



    TWEEDE PROVINCIALE A :
      
    SV Koekelare - Kortemark      3 - 3

    Oudenburg - Westkapelle       1 - 1



    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Kanegem - Vlamertinge        4 - 0

    VV Tielt - Anzegem      0 - 0


    Eventuele dalers :

    Diksmuide - Dosko Beveren     5 - 1


    Testwedstrijd : Dosko Beveren - Bissegem     0 - 6



    DERDE PROVINCIALE A :

    Nieuwpoort - Westende     1 - 0

    Bredene - Gistel     1 - 0



    DERDE PROVINCIALE B :

    Westrozebeke - Moorslede      3 - 2

    Beselare - Staden      2 - 2



    DERDE PROVINCIALE C :

    Moen - Dottignies     0 - 0

    Luingnois - Oostrozebeke      2 - 0


    Eventuele dalers derde provinciale :

    Desselgem - Passendale      2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Comines-Warnteon - Geluveld      2 - 1

    Kruiseke - Brielen       1 - 1


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Keiem - Dar. Brugge    2 - 0

    Lissewege - Hertsberge    4 - 2


    VIERDE PROVINCIALE C :

    Jong Vijve - Hulste     2 - 1

    Gits - Dadizele    1 - 3



    De trekking van de eindronde vond plaats op maandag 28 april in het Bourgondisch Kruis te Beveren-Roeselare.

    18.30 uur - trekking eerste provinciale

    19 uur - trekking tweede provinciale

    19.30 uur - trekking derde provinciale

    20 uur - trekking vierde provinciale




    WEST-VLAAMSE KAMPIOENEN :

    EERSTE :   Knokke

    TWEEDE A :   SK Torhout

    TWEEDE B :   Langemark

    DERDE A :   Oostkamp

    DERDE B :   Geluwe

    DERDE C :   RC Lauwe

    VIERDE A :   Jonkershove

    VIERDE B :   Snaaskerke

    VIERDE C :   Zwevezele


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (32 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    21-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.INTERPROVINCIALE EINDRONDE

    INTERPROVINCIALE EINDRONDE

    SPEELDAG 1 :   ( zondag 11/05 )

    1.  Onhaye - RC Waregem     2 - 0

    2.  Spouwen-Mopertingen - Ganshoren    5 - 2


    SPEELDAG 2 :   ( zondag 18/05 )

    3.  RC Waregem - Chatelet      1 - 1   na verlengingen     strafschoppen  2 - 4

    4.  Meix Dt Virton - De Ruiter Roeselare      3 - 1

    5.  Assesse - Waltwilder      4 - 0

    6.  Ganshoren - Patro Lensios       3 - 1


    SPEELDAG 3 :    ( zondag 25/05 )

    Chatelet - Meix Dt Virton      3 - 1

    Ganshoren - Assesse      3 - 1

    FC Ganshoren blijft in vierde klasse. Chatelet stijgt naar vierde klasse.




    EINDRONDE BRABANT :

    EERSTE PROVINCIALE : Waterloo kampioen !

    Rebecq - Eppegem      1 - 0

    Eppegem - Rebecq      0 - 1

    Rebecq stijgt naar vierde klasse.


    Rebecq - Betekom      4 - 3

    Strombeek - Eppegem      2 - 0


    Betekom - Rebecq      1 - 1

    Eppegem - Strombeek     2 - 0




    EINDRONDE PROVINCIE ANTWERPEN

    EERSTE PROVINCIALE : Beerschot Wilrijk is kampioen en Herentals stijgt als winnaar van de eindronde !

    De eindronde wordt gespeeld met Herentals - Branddonk - Schriek en FC De Kempen

    Schriek - Herentals     2 - 0

    Herentals - Schriek      5 - 1


    FC De Kempen - Schriek     2 - 1

    Herentals - Branddonk     1 - 0


    Schriek - FC De Kempen    4 - 2

    Branddonk - Herentals      2 - 5



    EINDRONDE LIMBURG

    EERSTE PROVINCIALE : Wellen is kampioen !

    De eindronde wordt gespeeld met Gellik - Herk-de-Stad - Termien - Waltwilder

    Waltwilder - Termien      4 - 1

    Gellik - Herk-De-Stad       3 - 1


    Herk-De-Stad - Waltwilder      0 - 3

    Waltwilder - Herk-De-Stad      2 - 1


    Gellik - Termien        1 - 4

    Termien - Gellik     3 - 1



    EINDRONDE HENEGOUWEN - TOUR FINAL HAINAUT

    EERSTE PROVINCIALE : Solre Sambre is kampioen !

    Ransart - Chatelet      1 - 3


    Manageoise - Chatelet      1 - 2

    Gosselies - Ransart    0 - 4


    EINDRONDE NAMEN - TOUR FINAL NAMUR

    EERSTE PROVINCIALE : Tamines is kampioen !

    Biévre - Aische    3 - 6

    Loyers - Assesse    1 - 1  n.v.    1 - 3 n.p.


    Aische - Assesse    0 - 2

    Bièvre - Loyers     4 - 4  n.v.    2 - 4 n.p.


    EINDRONDE LUIK - TOUR FINAL LIEGE

    EERSTE PROVINCIALE :  Waremme kampioen !

    woensdag 14 mei :

    Richelle - Lensios      1 - 1


    zondag 4 mei :

    Richelle - Sérésien      2 - 2

    Lensios - Beaufays      3 - 1



    EINDRONDE LUXEMBURG - TOUR FINAL LUXEMBOURG

    EERSTE PROVINCIALE : Mormont is kampioen !

    Meix-Dt-Virton - Bastogne       1 - 0


    La Roche - Meix-dt-Virton    0 - 2

    Bomal - Bastogne       2 - 2    n.v.    3 - 5








    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    20-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nog dit als seizoensafsluiter ...

    Francky Dury krijgt Guy Thys award


    Zulte Waregem trainer Francky Dury heeft de Guy Thys Award 2013 in ontvangst mogen nemen.
    De coach kreeg van zijn collega's de voorkeur op Bondscoach Marc Wilmots en Lokeren trainer Peter Maes.
    De Guy Thys Award, vernoemd naar de legendarische Bondscoach, wordt uitgereikt door de BFC Pro. Vorig jaar won Peter Maes.

    Thorgan Hazard is Profvoetballer van het jaar.


    Thorgan Hazard (Zulte Waregem) is door de collega's voetballers verkozen tot Profvoetballer van het jaar.
    Hazard, die eerder de Gouden Schoen won, haalde het met 682 punten van Michy Batshuayi (Standard) 541 punten en
    Hans Vanaken (Lokeren) werd derde met 303 punten.



    Mathew Ryan is doelman van het jaar

    Mathew Ryan, de 22-jarige doelman van Club Brugge is uitgeroepen tot doelman van het jaar.
    Hij haalde het met 755 punten. Silvio Proto van Anderlecht werd tweede met 569 punten.
    Eiji Kawashima van Standard werd derde gevolgd door Sammy Bossut van Zulte Waregem.



    Youri Tielemans beste jonge prof van het jaar


    Youri Tielemans (Anderlecht) is door de spelers van de Pro League verkozen tot beste jonge speler van het seizoen.
    De 17-jarige middenvelder won voor ploegmaat Chancel Mbemba en Bjorn Engels (Club Brugge)


    Peter Maes is coach van het jaar


    Lokeren-trainer Peter Maes is door de profvoetballers verkozen tot coach van het jaar.
    De Limburger kreeg 769 punten achter zijn naam.
    Zulte Waregem trainer Francky Dury werd tweede met 695 punten gevolgd
    door Michel Preud'homme van Club Brugge met 274 punten.


    Sammy Bossut (Zulte Waregem) is Rode Duivel


    Zulte Waregem doelman Sammy Bossut vervangt de geblesseerde Silvio Proto in de selectie van de Rode Duivels.
    Sammy Bossut: "Dit is een schitterende kans die ik met beide handen grijp, maar ik blijf hier allemaal rustig en realistisch onder.
    De feiten zijn wat ze zijn: als Koen Casteels fit geraakt, gaat hij naar Brazilië. Ik heb er sowieso een mooie ervaring bij.
    Het enige wat ik nu kan doen is keihard blijven werken en tonen aan de Bondscoach wat ik in mijn mars heb.
    Dit is een prachtige erkenning voor SV Zulte Waregem en mezelf, ik moet nu mijn reis annuleren maar doe dit
    met een glimlach. Ik wil Silvio Proto een spoedig herstel toewensen, een doelman voor wie ik veel respect heb".
    Geen huwelijk
    Sammy Bossut en zijn vriendin Annelore Boutens hadden netjes gewacht tot Marc Wilmots zijn selectie
    bekend maakte om een datum voor hun wettelijk huwelijk vast te leggen.
    Het zou 14 juni worden maar de blessure van Silvio Proto zorgde ervoor dat de doelman van Zulte Waregem alsnog
    werd opgeroepen. Sammy's vriendin heeft met plezier het gemeentehuis van Dentergem afgebeld want voor Sammy is dit
    de kans van zijn leven. "Dat huwelijk komt er een andere keer wel", vertelt ze ...
    Sammy Bossut verdedigde het Belgische doel in de vriendschappelijke interland België - Luxemburg (5-1)
    op maandag 26 mei 2014 in Genk. Sammy Bossut mag uiteindelijk als derde doelman ook mee naar Brazilië

    Verbouwingen in het Regenboogstadion


    Essevee eindigt vierde in de Jupiler Pro League en werkt dus op 17 juli en 24 juli de heen- en de terugwedstrijd af
    van de tweede kwalificatie van de Europa League. De loting is op 23 juni in Nyon.
    Deze Europese kwalificatie impliceert werken aan het Regenboogstadion.
    De veldaanpassingen, zitjes, verlichting en nog enkele andere zaken worden onder handen genomen
    om Europees voetbal te kunnen spelen in Waregem. In de vorige Europese campagne moest Essevee uitwijken
    naar Anderlecht en Brugge.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    19-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BUITENLANDS VOETBAL seizoen 2013 - 2014.

    BUITENLANDS VOETBAL :

     foto: hln.be 


    BELGIE - JUPILER PRO LEAGUE

    Kampioen : RSC Anderlecht

    Bekerwinnaar : Lokeren

    Topschutter : Hamdi Harbaoui ( Lokeren - 22 )

    Chamions League : Rechtstreeks  RSC Anderlecht

    Play-Off : Standard de Liège

    Europa League : Club Brugge - Zulte Waregem - Lokeren

    Degradatie : Oud-Heverlee Leuven - Bergen

    Promotie : Westerlo en ....


    NEDERLAND - EREDIVISIE    

    Kampioen : Ajax Amsterdam

    Bekerwinnaar - PEC Zwolle

    Topschutter : Finnbogasson ( Heerenveen - 29 )

    Champions League : Rechtstreeks Ajax

    Play-off : Feyenoord

    Europa League : FC Twente - PSV Eindhoven - FC Groningen - PEC Zwolle

    Degradatie : RKC Waalwijk - NEC Nijmegen - Roda JC

    Promotie : Willem II - Excelsior - FC Dordrecht


    FRANKRIJK - LIGUE 1    

    Kampioen : Paris Saint Germain

    Bekerwinnaar : Guingamp

    Topschutter : Ibrahimovic ( PSG - 26 )

    Champions League : Rechtstreeks : Paris Saint Germain - AS Monaco

    Play-off : Lille

    Europa League : St-Etienne - Ol. Lyon - Guingamp

    Degradatie : Sochaux - Valenciennes - Ajaccio

    Promotie : Metz - Lens - Caen


    DUITSLAND - BUNDESLIGA  

    Kampioen : Bayern München

    Bekerwinnaar : Bayern München

    Topschutter : Lewandowski ( Dortmund - 20 )

    Champions League : Rechtstreeks : Bayern München - Dortmund - Schalke 04

    Play-off : Leverkusen

    Europa League : Wolfsburg - Mönchengladbach - Mainz

    Degradatie : Nürnberg - Braunschweig

    Promotie : FC Köln - Paderborn


    ENGELAND - PREMIER LEAGUE

    Kampioen : Manchester City

    Bekerwinnaar : Arsenal

    Topschutter : Luis Suarez ( Liverpool - 31 )

    Champions League : Rechtstreeks : Manchester City - Liverpool - Chelsea

    Play-off : Arsenal

    Europa League : Everton - Tottenham - Hull City

    Degradatie : Norwich - Fulham - Cardiff

    Promotie : Leicester City - Burnley - Queens Park Rangers


    SPANJE - PRIMERA DIVISION    

    Kampioen : Atletico Madrid

    Bekerwinnaar : Real Madrid

    Topschutter : Christiano Ronaldo ( Real Madrid - 31 )

    Champions League : Rechtstreeks : Atletico Madrid - Barcelona - Real Madrid

    Play-off : Atletic Club Bilbao

    Europa League : Sevilla - Villarreal - Sociedad

    Promotie : Eibar - Deportivo La Coruna - Cordoba

     

    ITALIE - SERIE A     

    Kampioen : Juventus

    Bekerwinnaar : Napoli

    Topschutter : Immobile ( Torino - 22 )

    Champions League : Rechtstreeks : Juventus - AS Roma

    Play-off : Napoli

    Europa League : Fiorentina - Inter Milan - Parma

    Degradatie : Bologna - Catania - Livorno

    Promotie : Palermo - Empoli - Cesena

    * Juventus is in Italië de eerste club die meer dan 100 punten haalt. Het vorige record stond op naam van Inter Milan die in het seizoen 2006-2007 97 punten totaliseerde.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (29 Stemmen)
    Categorie:info
    18-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Steven Ghys (Oudenhove):'Mijn team is klaar om de strijd aan te gaan'.
    Steven Ghys (Oudenhove): 'Mijn team is klaar om de strijd aan te gaan'.

    Dit weekend valt het doek over het provinciale voetbalseizoen 2013-2014 in Oost-Vlaanderen.
    Een niet onbelangrijk weekend want er maken nog tal van clubs kans op promotie.
    In de Vlaamse Ardennen is er nog één club in de running en dat is derde provincialer EC Oudenhove.
    Speelt de club, die zijn thuiswedstrijden afwerkt in Pijperzele - Sint Maria Oudenhove volgend seizoen in derde 
    provinciale of gaat het een trapje hoger waar men buur en kampioen KSV Sottegem ongetwijfeld zal tegenkomen.
    We voelen even EC Oudenhove-trainer Steven Ghys aan de tand .......


    Steven, allereerst gefeliciteerd met een plaats in de finale zondag waar een uitwedstrijd
     bij KV Sint Gillis Dendermonde wacht. Was je verrast dat jullie reeksgenoot Sparta Wortegem
     daar werd uitgeschakeld ?
    Voor mij was Wortegem de grote favoriet om deze eindronde te winnen. Ze hebben een uitstekende ploeg en de ambitie
    om te promoveren was zeer groot. Het feit dat ze uitgeschakeld werden door KV Sint-Gillis toont aan
    dat ons zondag een zware verplaatsing te wachten staat.

    Heeft zondag iemand die wedstrijd gevolgd voor Oudenhove ?
    Neen, we hebben geen scout naar Dendermonde gestuurd omdat we zelf eerst Cercle Melle opzij moesten zetten. 
    Via collega trainers kon ik wel al wat nuttige informatie bemachtigen, maar het blijft toch een onbekende tegenstander.

    Wat verwacht je zelf zondag ?
    Afgaande op de cijfers (punten, doelsaldo, ...) zal het wellicht een evenwichtige wedstrijd worden, waarin details over
    het eindresultaat zullen beslissen. Hun thuisvoordeel zal wellicht een belangrijke factor worden, maar mijn team is wel klaar om 
    de strijd daar aan te gaan.

    Durf je een pronostiekje te wagen voor zondag ?
    De tegenstander is voor mij te onbekend om een realistische pronostiek te kunnen geven.
    Ik hoop alleen dat mijn spelers er alles aan doen, om de zege te behalen, zodat ze zich 
    achteraf niets hoeven te verwijten. Na wat ik vorige week zag tegen Melle ben ik wel hoopvol en 
    gestemd in de goede afloop.

    Nu nog eens terug naar vorige zondag. Cercle Melle werd op een overtuigende manier met een 5-1 nederlaag 
    naar huis gestuurd, dus ik neem aan dat je een tevreden coach bent ?
    Ik ben inderdaad zeer tevreden over wat de ploeg vorige zondag getoond heeft. We speelden de beste
    wedstrijd van het seizoen en collectief waren we erg sterk. Tijdens de trainingen had ik al gemerkt dat de spelers
    gedreven en geconcentreerd bezig waren. Hopelijk kunnen we dit niveau nog een extra week aanhouden.

    Is EC Oudenhove klaar om volgend seizoen een trapje hoger te spelen ?
    Uit ervaring weet ik dat het verschil tussen derde en tweede provinciale groot is, maar aangezien mijn jonge spelerskern nog
    heel wat progressie kan maken, moeten we de stap nu al durven zetten. De intussen gerealiseerde transfers moeten bovendien
    een meerwaarde vormen, ook in tweede provinciale.

    Hoe groot zou de ontgoocheling zijn moest men naast de promotie grijpen ?
    Wat het resultaat zondag ook mag zijn, we mogen niet vergeten dat we met onze vernieuwde spelersgroep een
    fantastisch seizoen achter de rug hebben. We haalden 51 punten en eindigden op de derde plaats achter Zottegem
    en Wortegem. Vooraf hadden we daar zeker voor willen tekenen. Uiteraard zal het mislopen van de promotie 
    voor ontgoocheling zorgen, maar we denken positief en gaan vol voor de overwinning.

    Je gaf al aan dat de gerealiseerde transfers een meerwaarde zullen zijn voor komend seizoen ?
    Dit seizoen stelden we vast dat er heel wat kwaliteiten in de spelersgroep aanwezig zijn, maar voor bepaalde
    posities konden we toch iets extra gebruiken. Daarvoor contacteerden we aanvaller Thomas Haegeman (Elene),
    middenvelder Stef Du Seuil (Voorde) en verdediger Kenneth Eggermont (Idegem)

    Is Steven Ghys volgend seizoen ook trainer bij Oudenhove ?
    Dit is mijn eerste seizoen bij ECO. Ik voel me er uitstekend, geniet veel respect en het is dus zeker mijn
    bedoeling om nog een tijdje te blijven. Samen met mijn broer -die T2 is- beleefde ik een fantastisch seizoen.

    Je werkt in KA Ninove, wat doe je daar precies ?
    In het Atheneum van Ninove werk ik sinds dit schooljaar als technisch directeur. Voordien stond ik 17 jaar
    voor de klas als leraar Nederlands - geschiedenis - aardrijkskunde.

    Moet je maandag werken ?
    In het onderwijs kun je geen vakantie nemen als je dat zelf wil. Ik zal dus zeker aanwezig zijn maandag.
    Hopelijk met een houten kop, want dat zou betekenen dat de finale voor ons goed is afgelopen

    Ik wens je in ieder geval alle succes toe zondag en bedankt voor dit gesprek.
    Bedankt en graag gedaan, Wim.




    KV Sint Gillis - EC Oudenhove - zondag 18 mei om 15 uur.
    De winnaar stijgt naar tweede provinciale.


    Interview - Wim Vermeer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    16-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eric Deleurere (Sparta Wortegem): Graag naar tweede provinciale !
    Eric Deleurere (Sparta Wortegem): 
    'Graag naar tweede provinciale' !

    Eén van de meest opvallende ploegen in derde provinciale bij het competitieslot was ongetwijfeld Sparta Wortegem.
    De club van trainer Guy De Baere, voorzitter Jan Van De Voorde en ex-voorzitter Eric De Leurere versloeg alles
     wat men kon verslaan. Via mijn blog is het dus tijd voor een babbel met de huidige pr-verantwoordelijke
     en tot vorig seizoen nog voorzitter van de club. Eric Deleurere, een man met Kluisbergense roots 
    en een voetbalverleden bij het toenmalige Kwaremont Sportief, nu Kluisbergen Sportief.
    Eric was 10 jaar voorzitter van de club en zit reeds 24 jaar in het bestuur.
    Hoe graag Wortegem naar tweede wil en wat men vindt van de tegenstanders in de eindronde verneem je hier .... 


    Eric, hoe komt een Kluisbergenaar bij Sparta Wortegem terecht ?
    Het is vrij simpel, mijn vrouw was kleuteronderwijzeres in Wortegem en van bij ons huwelijk zijn
    we in Wortegem komen wonen. De eerste jaren ging ik steevast naar toen nog Kwaremont Sportief kijken, met o.a je broer Luc
    als een rots in de branding, maar na enkele jaren begon ik dan al eens naar een thuismatch 
    van Wortegem te gaan. Zo aan het babbelen geslagen met enkele mensen van het bestuur
    en er stilletjes ingeglipt en langzaam opgeklommen.

    Sparta Wortegem heeft een fantastisch seizoen gespeeld met een tweede plaats met uiteindelijk 60 punten.
    Tegen KSV Sottegem kon niemand op, dus verdiend kampioen ?
    Sottegem was de gedoodverfde titelkandidaat en ze hebben het ook met glans afgewerkt.
    Zonder hen in de reeks was het waarschijnlijk een heel spannend kampioenschap geweest.

    Als we alle derde provinciale-reeksen overlopen zien we dat er maar 3 ploegen zijn die tweede eindigden 
    en de kaap van 60 punten hebben behaald. Toevallig is één van de 3 zondag jullie
    tegenstander in de eindronde. Burst behaalde 66 punten. Een zware brok en wat weet je van Burst ?
    Wij speelden tegen Burst in de voorbereiding voor de beker van Oost-Vlaanderen en wonnen
    toen maar dat stelt helemaal niets voor. In de voorbereidingen staan ploegen niet altijd op hun sterkst.
    Ze hebben in het seizoen net als wij 83 goals gemaakt, dus zullen ze ook wel zoals wij een
    Tom Vindevogel (onze topschutter) lopen hebben die er een twintigtal heeft binnengevlamd.
    Het zijn dus twee aanvallende ploegen die tegenover elkaar komen te staan.

    Veronderstel dat Burst opzij wordt geschoven dan volgt KV Sint Gillis , dus uit naar Dendermonde, een club
    die derde eindigde met 59 punten. Wellicht komt Wortegem daar in een heksenketel terecht ?
    Van deze club hebben we niet de minste info. Ik heb wel hun website al eens bezocht en het ziet er
    op het eerste gezicht een goed gestructureerde ploeg uit. Ik denk dat zij over ons ook niet veel weten dus 
    die eventuele confrontatie wordt een stap naar het onbekende.

    In ronde 3 is Oudenhove een mogelijke tegenstander, een club waar jullie op de laatste speeldag
    met 2-0 van wonnen en eindelijk eens een club die jullie wel goed kennen.
    Ja, dat zou een haalbare kaart moeten zijn. Ze hebben zondag wel een paar jongeren opgesteld,
    kwestie van een paar titularissen te sparen voor de eindronde.
    Daarenboven zijn ze vrij geloot voor de eerste ronde.

    Hoe graag wil Wortegem naar tweede provinciale ?
    Wij willen heel graag nog eens naar tweede. Het is wel een heel verschil en ik ben
    niet blind voor het feit dat de twee stijgers uit onze reeks van de laatste twee jaren,
    met name Zeveren en Nazareth-Eke in 2012-2013 en Machelen en Nederename
    in 2013-2014 telkens weer meteen degradeerden.

    Hoe lang is het geleden dat Wortegem in tweede speelde ?
    We speelden nu ons vierde seizoen in derde.

    Hebben jullie al aan eventuele versterkingen gedacht voor volgend seizoen ?
    Er zijn al wat nieuwkomers maar als de promotie er komt moeten we misschien nog wel iets zoeken.
    Het is wel niet de bedoeling om paniekaankopen te gaan doen.

    Nog een paar persoonlijke vraagjes om af te sluiten:
    Naast je job bij de club doe je ook nog het radioverslag van de thuiswedstrijden voor lokale
    radio's Media in Kluisbergen en Brouwer in Oudenaarde. Je houdt dus alles bij tijdens de wedstrijden ?
    Ja ik sta altijd met pen en papier in de aanslag en heb ook altijd de ploegopstellingen bij.
    Zo kan ik bijvoorbeeld als nummer 9 van de tegenpartij scoort er meteen een naam op plakken.
    Ik noteer de belangrijkste fases en de doelpunten want ik schrijf ook steeds een matchverslag
    op de website van Sparta Wortegem. Sportverslaggever worden was altijd mijn ultieme droom
    en nu kan ik dat toch via de lokale media een beetje waarmaken.

    Je echtgenote Josiane is blijkbaar ook een voetbalfan want zij neemt
    deel aan onze pronostiek. Heeft ze het goed gedaan in haar eerste seizoen ?
    Ze is een geweldige sportfanate en heeft inderdaad voor de eerste maal deelgenomen.
    Slecht begonnen, rond de negentigste plaats maar vooral in de tweede seizoenshelft een geweldige remonte
    gemaakt naar een plaats in de top 50. Alleen jammer dat ze zich op de slotdag
    wat heeft laten vangen aan sommige 'rare' uitslagen waardoor ze amper 3 punten bij mekaar sprokkelde
    en zo finaal op een 53ste plaats eindigde.

    Je bent een vaste bezoeker van dit blog vertelde je me al ?
    Ja hoor, we volgen je al lang. Mijn vrouw is je trouwens nog komen steunen in de gietende regen tijdens
    de opnames van Fata Morgana in Oudenaarde. Je blog is zo een actuele bron van informatie over onze
    regio dat we daar bijna dagelijks een bezoekje aan brengen.

    Bedankt Eric voor deze babbel en veel succes met Sparta Wortegem in de eindronde !
    Bedankt Wim !



    Sparta Wortegem - Burst - zondag 4 mei om 15 uur.


    Interview : Wim Vermeer
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    12-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTANDEN NATIONAAL VOETBALSEIZOEN 2013-2014

    NATIONALE STANDEN : 2013-2014

    EERSTE KLASSE :  EINDSTAND

    PLAY OFF 1 :
    1. Anderlecht   51
    2. Standard   50
    3. Club Brugge   48
    4. Zulte Waregem   41
    5. Lokeren     34
    6. RC Genk     32

    PLAY OFF 2 : 
    Poule A
    1. Oostende     14
    2. AA Gent     10
    3. Lierse   6
    4. Waasland-Beveren   4

    Poule B
    1. KV Kortrijk   13
    2. Charleroi   13
    3. KV Mechelen     9
    4. Cercle Brugge     0

    PLAY OFF 3 : EINDSTAND
    1. O-H-Leuven     10
    2. Bergen     1



    TWEEDE KLASSE :  EINDSTAND
    1.   Westerlo   78
    2.   Eupen   74
    3.   Sint Truiden   67
    4. Moeskroen-Per   66
    5.   Lommel United   59
    6.   Tubeke   54
    7.   Antwerp   49
    8.   RWDM Brussels   45
    9.   Boussu Dour   45
    10. Geel      43
    11. Eendracht Aalst   42
    12. WS Brussel    40
    13. Virton    38
    14. Roeselare    35
    15. Dessel Sport    35
    16. Ksk Heist    31
    17. Hoogstraten    28
    18. Wezet     13


    DERDE KLASSE A :   EINDSTAND

    1. RC Mechelen     74
    2. KSV Oudenaarde   67
    3. Deinze   57
    4. Londerzeel   57
    5. Koksijde   56
    6. Olsa Brakel   50
    7. Ath   50
    8. Gent Zeehaven   48
    9. Doornik    46
    10. Torhout   41
    11. Dender   40
    12. VW Hamme   40
    13. Rupel-Boom   39
    14. Izegem   38
    15. Temse   37
    16. Bornem   36
    17. Sint Niklaas   33
    18. Wetteren    32


    DERDE KLASSE B :    EINDSTAND

    1. Woluwe-Zaventem   70
    2.  Verviers    69
    3. Patro Eisden   62
    4. Turnhout    56
    5. La Louvière-Centre   50
    6. Union   49
    7. Bocholt   49
    8. La Calamine   45
    9. Hasselt   45
    10. Sprimont-Comblain   44
    11. Ciney   43
    12. Cappellen   42
    13. Diegem   41
    14. Berchem   40
    15. Oosterzonen   39
    16. Grimbergen   37
    17. Charleroi-Fleurus   36
    18. RFC Huy   35


    VIERDE KLASSE A :   EINDSTAND

    1. Gullegem   72
    2.  VK Westhoek   60
    3. Sint Eloois Winkel   60
    4. Ingelmunster   60
    5. Menen   52
    6. Ol. Charleroi   50
    7. Harelbeke    49
    8.  Eernegem   42
    9. Ronse   42
    10. Boezinge   38
    11. Binche   38
    12. Acrenoise   34
    13. RC Waregem   29
    14. Genly-Quevy   24
    15. Templeuvois   22
    16. FC Charleroi   5

    VIERDE KLASSE B :   EINDSTAND

    1. Zele   55
    2. Duffel   55
    3. Ukkel   54
    4. Wijgmaal   49
    5. Terjoden-Welle   45
    6. Pepingen   45
    7. Overijse   44
    8. Sterrebeek   42
    9. Wolvertem   40
    10. Sint Gillis Waas   40
    11. Berlare   38
    12. Wetteren-Kwatrecht   36
    13. Ganshoren    33
    14. Meldert   30
    15. BX Brussels   27
    16. Halle   26

    VIERDE KLASSE C :   EINDSTAND

    1. Tienen   57
    2. Hades   54
    3. Overpelt   50
    4. Merksem   49
    5. Zwarte Leeuw   48
    6. Neerpelt   46
    7. Bree   44
    8. Leopoldsburg   38
    9. Witgoor Dessel   37
    10. Sint Lenaarts   36
    11. Lyra   35
    12. Vosselaar   35
    13. Spouwen-Mopertingen   33
    14. Vlijtingen   33
    15. Lutlommel   25
    16. Sint Job   25

    VIERDE KLASSE D :   EINDSTAND

    1. Walhain   68
    2. FC Luik   65
    3. Aywaille   51
    4. Grace Hollogne   51
    5. RFC Meux   49
    6. Givry   45
    7. Couvin-Mariembourg   44
    8. Namur   44
    9. Arlonaise   42
    10. Soliéres   37
    11. Hamoir   35
    12. Onhaye   32
    13. Bertrix   31
    14. Longlier   25
    15. Spa   25
    16. Faymonville   19

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    11-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN VOETBALSEIZOEN 2013-2014
    EINDSTANDEN OOST VLAANDEREN VOETBALSEIZOEN 2013-2014 : 

    EERSTE PROVINCIALE :

    1. Sparta Petegem    74
    2. Lede    59
    3. Ninove   55
    4. Lovendegem   55
    5. Zelzate   50
    6. Kruibeke   47
    7. Eine     41
    8. RC Lebbeke   38
    9. Laarne-Kalken   38
    10. Melsele   37
    11. Dikkelvenne   36
    12. Maldegem   35
    13. Appelterre   35
    14. Ursel   33
    15. Merelbeke   26
    16. Lochristi   13

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    1. Drongen   68
    2. Aalter   61
    3. Sleidinge   59
    4. Waarschoot   51
    5. Adegem   38
    6. Latem   46
    7. Merendree   45
    8. Kleit   41
    9. Sint Denijs   37
    10. KFCO Gent   37
    11. Destelbergen   36
    12. Sint Kruis Winkel   36
    13.  Mariakerke   36
    14. Azalea   32
    15. Heusden   27
    16. Assenede   8

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    1. Voorde   73
    2. Bambrugge   68
    3. Elene   63
    4. Houtem   55
    5. Windeke   46
    6. Meerbeke   46
    7. KVV Ardennen   42
    8. Geraardsbergen   42
    9. Bonanza   39
    10. Lebeke-Aalst   35
    11. Gavere-Asper   34
    12. Jong Zulte   34
    13. Munkzwalm   33
    14. De Pinte   33
    15. Machelen   24
    16. Nederename   9

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    1. Stekene   63
    2. SK Lebbeke   59
    3. Vrasene   53
    4. HO Kalken   52
    5. Buggenhout   52
    6. Verrebroek   45
    7. Opdorp   42
    8. Moerbeke   41
    9. Kemzeke   39
    10. Grembergen   38
    11. Robur    37
    12. Dendermonde   31
    13. Schoonaarde   30
    14. Klinge   30
    15. Kallo    29
    16. Zaffelare    24


    DERDE PROVINCIALE A :

    1.  Lembeke   62
    2. Nevele   59
    3. Meetjesland   57
    4. Zomergem   54
    5. Bassevelde   52
    6. DKW Evergem   49
    6. Bellem     49
    8. Belzele   45
    9. Knesselare   43
    9. Zeveren    43
    11. Maria Aalter    41
    12. Poesele    39
    13. Evergem Center   35
    14. Vinderhoute   26
    15. Hansbeke   16
    16. Lotenhulle   6

    DERDE PROVINCIALE B :

    1. Vurste-Semmerzake   72
    2. Edeboys    55
    3. VSV Gent    49
    4. Cercle Melle   48
    5. Serskamp-Schellebelle   47
    6. VC Zwijnaarde   46
    7. Gijzel-Oosterzele   44
    8. Muide Gent   43
    9. Nazareth-Eke   40
    10. Massemen   37
    11. Melsen   36
    12. HT Zwijnaarde   36
    13. Moortsele   34
    14. Zingem    30
    15. Nokere-Kruishoutem   25
    16. Bottelare   17

    DERDE PROVINCIALE C :

    1. Sottegem   74
    2. Wortegem   60
    3. Oudenhove   51
    4. Kluisbergen Sportief    50
    5. KFC Kluisbergen   49
    6. Idegem   46
    6. Velzeke   46
    8. Boekel   44
    9. Bevere   41
    10. Jong Geraardsbergen   40
    10. Moerbeke   40
    12. Deftinge   30
    13. Sparta Geraardsbergen   29
    14. Ophasselt   26
    15. Maarkedal   24
    16. Michelbeke   18


    DERDE PROVINCIALE D :

    1. Winnik   67
    2. Burst   64
    3. Sint Gillis   58
    4. Erembodegem   54
    4. Denderhoutem   54
    6. Borsbeke   49
    7. Denderleeuw   48
    8. Oudegem   44
    9. SV Ressegem   43
    10. VC Ressegem   36
    11. Nederhasselt   35
    12. Kerksken   34
    13. Wieze   33
    14. Wit Zwart 93   27
    15. Doggen   22
    16. Moorsel   8


    DERDE PROVINCIALE E :

    1. Sinaai   67
    2. Heikant   66
    3. Wachtebeke   59
    4. Haasdonk   57
    5. SK Gerda   53
    6. Waasmunster   50
    7. Bazel   44
    8. Doorslaar   41
    9. Kieldrecht   39
    10. Sint Pauwels   38
    11. Tielrode   34
    12. Daknam   29
    13. Melsele B   27
    14. WB Sint Niklaas   24
    15. Beervelde   23
    16. YB Beveren   17


    VIERDE PROVINCIALE A : 

    1. Watervliet   74
    2. Vinkt    71
    3. Sint Laureins   60
    4. Middelburg   56
    5. Ursel B   50
    6.  Gentbrugge   47
    7.  Ertvelde   46
    8. Balgerhoeke    46
    9. Kaprijke-Bentille   45
    10. Avrasya Gent   40
    11. Boekhoute    37
    12. Muide Gent B   35
    13. Donk   28
    14. Mariakerke B   25
    15. Oostakker   20
    16. Genc Turk Gent    7


    VIERDE PROVINCIALE B :

    1. T. Melle   76
    2. Yildiz Gent   62
    3. Lochristi B   54
    4. VS Destelbergen   48
    5. SK Merelbeke   44
    6. Overmere   43
    7. Heusden B   42
    8. Zevergem   42
    9. Wichelen   39
    10. Bavegem   38
    11. Smetlede   36
    12. HO Kalken B   36
    13. Oordegem   31
    14. Beervelde B   31
    15. Laarne-Kalken B   25
    16.  Landskouter   25


    VIERDE PROVINCIALE C :

    1. Sint Goriks   65
    2. Horebeke   62
    3. Sottegem B   57
    4. Balegem   57
    5. Olsene   55
    6. Strijpen   53
    7. Nazareth-Eke B    45
    7.  Petegem Schelde   45
    9. Mater   39
    10. Everbeek   37
    11. Volkegem   36
    12. Opbrakel   34
    13. Grotenberge    34
    14. Zegelsem   33
    15. Huise-Ouwegem   17
    16. Ophasselt B   8



    VIERDE PROVINCIALE D :

    1. Baardegem   68
    2. Mere    60
    3. Herzele   52
    4. Hofstade   52
    5. Zandbergen   48
    6. Vlierzele   43
    7. Neigem   40
    8. Gijzegem   36
    9. Okegem   35
    9. Overboelare   35
    11. Nieuwerkerken 34
    12. Herdersem   30
    13. Idegem B   25
    14. Aaigem   25
    15. Haaltert    9
    16. Wieze B    0


    VIERDE PROVINCIALE E :

    1. Hamme-Zogge   75
    2. VK Hamme    63
    3. Meerdonk   61
    4. Baasrode   61
    5. Haasdonk B   60
    6. Stekene B   52
    7. Rupelmonde   51
    8. Eksaarde   49
    9. Bosdam Beveren   48
    10. Moerbeke B   47
    11. Sombeke   43
    12. Belsele   39
    13. Kallo B   30
    14. Waasmunster   28
    15. Hoogeinde   24
    16. Sinaai B   17
    17. Kruibeke B   15
    18. Bazel B   0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    10-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN VOETBALSEIZOEN 2013-2014

    EINDSTANDEN WEST VLAANDEREN VOETBALSEIZOEN 2013-2014 :

    EERSTE PROVINCIALE :

    1. Knokke   72 
    2. De Ruiter Roeselare  68 
    3. Oostnieuwkerke  53 
    4. Wervik   47 
    5. Adinkerke 46 
    6. Wielsbeke 44 
    7. Meulebeke   41 
    8. Wingene   39 
    9.  Damme 32
    10.  Zwevegem 32
    11.  Rumbeke 32
    12.  Oostduinkerke   29
    13.  Helkijn   25
    14.  Wevelgem  24
    15.  Club Roeselare   4
    16. VG Oostende   0

     


    TWEEDE PROVINCIALE A :

    1.   SK Torhout   68
    2.   Westkapelle   64
    3.   Kortemark   55
    4.   Koekelare   53
    5.   Oudenburg   50
    6.  De Haan   49
    7.   Jabbeke   46
    8.   E. Brugge   45

    9.   Varsenare   44

    10. KFC Heist   42
    11.  Zedelgem   41
    12.  Blankenberge   31
     
    13.  Veldegem   25 
    14. Diksmuide   25 
    15.  Sperm-Middelkerke  25 
    16. Veurne   9


    TWEEDE PROVINCIALE B :

    1.  Langemark   57
    2.   Anzegem   55
    3.   Vlamertinge   49
    4.   Kanegem   46
    5.  Otegem   45
    6.   Deerlijk Sport   43
    7.   Heestert   43
    8.   Houthulst   41    

    9.   Ledegem 41 
    10.  VV Tielt 40 
    11.  Pittem 40 
    12.  Avelgem 39 
    13. Bissegem   36 
    14.  D. Beveren   36 
    15. Hooglede   27 
    16. Lendelede 24


    DERDE PROVINCIALE A :

    1.   Oostkamp   71
    2.  Bredene   64
    3.  Nieuwpoort   59
    4.  Westende   54
    5. Gistel   54
    6.   C. Oedelem   52
    7.  Moerkerke   50
    8.   Steenbrugge   43
    9.   Beernem   39
    10.  Wenduine   32
    11.  Zandvoorde   30
    12. De Panne   30
    13.  HO Oedelem   29
    14.  Loppem   26
    15.  Aartrijke   22
    16. Zeebrugge   14

    DERDE PROVINCIALE B : 

    1.   Geluwe   76
    2. Westrozebeke   62
    3.  Staden   56
    4.   Moorslede   50
    5.  Beselare   48
    6.   Nieuwkerke   47
    7. Ichtegem   45
     
    8.  Zonnebeke   45 
    9.  VK Koekelare   44 
    10.  KFC Poperinge   42 
    11.  Elverdinge   39 
    12.  Proven    39 
    13.  Voormezele   28 
    14.  Dikkebus   21 
    15. Passendale   15 
    16.  Ploegsteert   14


    DERDE PROVINCIALE C : 

    1.  RC Lauwe   70 
    2.   Oostrozebeke   57 
    3.   Luingnois   56 
    4. Moen   54 
    5.   Dottignies 53 
    6.   WS Lauwe   41 
    7.  Beveren-Leie   39 
    8.   KSV Kortrijk 38 
    9.   Ingooigem 37 
    10.  Ardooie   36 
    11.  Ruddervoorde 35 
    12. Kuurne   33 
    13.  Aarsele   32 
    14.  Heule  31 
    15.  Desselgem 28 
    16. Emelgem-Kachtem  26

    VIERDE PROVINCIALE A : 

    1. Jonkershove   65  
    2. Comines-Warneton   64 
    3. Brielen   56 
    4. Geluveld   56 
    5. Kruiseke   54 
    6. Reningelst 50 
    7. Houthem 48 
    8. Alveringem 46 
    9. Merkem   44 
    10. Westouter 34 
    11. Lo-Reninge 27 
    12. Woesten 24 
    13. Zillebeke  15 
    14. Bulskamp  9 
    15. Heuvelland  8

    VIERDE PROVINCIALE B : 

    1. Snaaskerke   65 
    2. Lissewege   59 
    3. Dar. Brugge   58 
    4. Hertsberge   51 
    5. Keiem   51 
    6. Sint Joris 50 
    7. Jong Male 43 
    8.  Zarren 42 
    9. Doomkerke 41 
    10. Sint Kruis  39 
    11. Lombardsijde  33 
    12. Zerkegem  27 
    13. Dudzele  20 
    14. Handzame   17 
    15. Leke-Vladslo  6

    VIERDE PROVINCIALE C : 

    1.  Zwevezele   76
    2.   Jong Vijve   64
    3.  Dadizele   63
    4.   Hulste   63
    5.  Gits   51
    6.   Ruiselede   49
    7.   Moorsele   42
    8.  Lichtervelde   34
    9.  Bellegem   33
    10.  Toekomst Menen   31
    11.  Rekkem   30
    12. Aalbeke   26
    13.  Dentergem   25
    14. Marke    15
     
    15. Stasegem  2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    09-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTAND REGULIERE COMPETITIE VOETBALSEIZOEN 2013-2014

    EINDSTAND REGULIERE COMPETITIE


    1 Standard 30 20 3 7 59-17 67
    2 Club Brugge 30 19 5 6 54-28 63
    3 Anderlecht 30 18 9 3 61-31 57
    4 Zulte Waregem 30 14 5 11 51-38 53
    5 Lokeren 30 15 9 6 48-31 51
    6 KRC Genk 30 14 13 3 42-39 45
    7 AA Gent 30 12 10 8 39-37 44
    8 KV Kortrijk 30 10 11 9 42-44 39
    9 KV Oostende 30 9 14 7 28-46 34
    10 Sp. Charleroi 30 8 12 10 36-41 34
    11 Cercle Brugge 30 9 15 6 29-55 33
    12 Lierse 30 9 16 5 36-53 32
    13 KV Mechelen 30 8 15 7 34-51 31
    14 Waasland-Beveren 30 6 11 13 28-35 31
    15 OH Leuven 30 6 15 9 30-47 27
    16 Bergen 30 6 20 4 29-53 22

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    07-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.JUPILER PRO LEAGUE : PROGRAMMA PLAY OFFS - VOETBALSEIZOEN 2013-2014

    PROGRAMMA PLAY OFF's

    PLAY OFF 1 :

    Eerste speeldag (28-30/03):

    Vr 28/03 - 20.30u: Club Brugge - Lokeren    5 - 1
    Za 29/03 - 20u: RC Genk - Zulte Waregem     0 - 3
    Zo 30/03 - 18u: Standard - Anderlecht       1 - 0

    Tweede speeldag (04-06/04):
    Vr 04/04 - 20.30u: Zulte Waregem - Standard     2 - 0
    Za 05/04 - 20u: Lokeren - RC Genk       1 - 1
    Zo 06/04 - 20u: Anderlecht - Club Brugge       3 - 0

    Derde speeldag (11-13/04):
    Vr 11/04 - 20.30u: Lokeren - Anderlecht     1 - 2
    Za 12/04 - 18u: Zulte Waregem - Club Brugge      2 - 1
    Zo 13/04 - 18u: RC Genk - Standard       2 - 2

    Vierde speeldag (15-17/04):
    Di 15/04 - 20.30u: Anderlecht - Zulte Waregem    0 - 0
    Wo 16/04 - 20.30u: Club Brugge - RC Genk      2 - 0
    Do 17/04 - 20.30u: Standard - Lokeren       2 - 2

    Vijfde speeldag (20-21/04):
    Zo 20/04 - 20u: Lokeren - Zulte Waregem    3 - 2
    Ma 21/04 - 14.30u: Club Brugge - Standard      0 - 0
    Ma 21/04 - 18u: RC Genk - Anderlecht       1 - 0

    Zesde speeldag (25-27/04):
    Vr 25/04 - 20.30u: Zulte Waregem - RC Genk    2 - 2
    Za 26/04 - 18u: Lokeren - Club Brugge      1 - 3
    Zo 27/04 - 18u: Anderlecht - Standard

    Zevende speeldag (02-04/05)
    Vr 02/05 - 20.30u: Standard - Zulte Waregem     4 - 1
    Za 03/05 - 18u: RC Genk - Lokeren     1 - 2
    Zo 04/05 - 18u: Club Brugge - Anderlecht       0 - 1
     
    Achtste speeldag (10-11/05):
    Za 10/05 - 20u: Zulte Waregem - Lokeren      3 - 1
    Zo 11/05 - 14.30u: Standard - Club Brugge      0 - 1
    Zo 11/05 - 18u: Anderlecht - RC Genk       4 - 0

    Negende speeldag (15/05):
    Do 15/05 - 20.30u: Zulte Waregem - Anderlecht      1 - 2
    Do 15/05 - 20.30u: RC Genk - Club Brugge       3 - 2
    Do 15/05 - 20.30u: Lokeren - Standard        1 - 3

    Tiende speeldag (18/05):
    Zo 18/05 - 14.30u: Club Brugge - Zulte Waregem      2 - 0
    Zo 18/05 - 14.30u: Anderlecht - Lokeren       3 - 1
    Zo 18/05 - 14.30u: Standard - RC Genk       1 - 0

    PLAY OFF 2 :

    Groep A

    29/3 - 20u - Waasland-Beveren - Lierse      2 - 0
    29/3 - 20u - AA Gent - Oostende       0 - 1

    05/4 - 20u - Lierse - AA Gent      1 - 0
    05/4 - 20u - Oostende - Waasland-Beveren     0 - 0

    12/4 - 20u - AA Gent - Waasland-Beveren      2 - 1
    12/4 - 20u - Oostende - Lierse        2 - 0

    19/4 - 20u - Waasland-Beveren - AA Gent    2 - 4
    19/4 - 20u - Lierse - Oostende      0 - 2

    26/4 - 20u - Lierse - Waasland-Beveren     4 - 2
    26/4 - 20u - Oostende - AA Gent       1 - 1

    03/5 - 20u - Waasland-Beveren - Oostende     0 - 1
    03/5 - 20u - AA Gent - Lierse      4 - 0

    Groep B

    29/3 - 20u - Kortrijk - Cercle Brugge      4 - 0
    30/3 - 20u30 - KV Mechelen - Charleroi       0 - 2

    05/4 -18u - Cercle Brugge - KV Mechelen     0 - 1
    05/4 - 20u - Charleroi - Kortrijk      1 - 1

    12/4 - 20u - Cercle Brugge - Charleroi      2 - 4
    12/4 - 20u - Kortrijk - KV Mechelen      4 - 1

    19/4 - 20u - Charleroi - Cercle Brugge      2 - 0
    19/4 - 20u - KV Mechelen - Kortrijk      2 - 1

    26/4 - 20u - Cercle Brugge - Kortrijk      0 - 4
    26/4 - 20u - Charleroi - KV Mechelen       3 - 0

    03/5 - 20u - KV Mechelen - Cercle Brugge     2 - 0

    03/5 - 20u - KV Kortrijk - Charleroi      2 - 1

     


    Finales/barrages

    Finale winnaars A-B (heen): 9-11 mei

    Oostende - Kortrijk      2 - 2


    Finale winnaars A-B (terug): 15 mei

    Kortrijk  - Oostende       2 - 2      strafschoppen    7 - 6


    Barrages winnaar PO2 - nummer 4/5* PO1 (heen): 22 mei
    Barrages winnaar PO2 - nummer 4/5* PO1 (terug): 25 mei

    De barrages werden niet meer gespeeld doordat KV Oostende geen Europese licentie heeft.




    PLAY OFF 3 :

    29/3 - 20u - Oud-Heverlee Leuven - Bergen       2 - 0
    05/4 - 20u - Bergen - Oud-Heverlee Leuven      1 - 1
    12/4 - 20u - Oud-Heverlee Leuven - Bergen     2 - 0

    Oud-Heverlee Leuven speelt barragewedstrijden met tweedeklassers. Bergen zakt naar tweede klasse.



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    06-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van België - Cofidis Cup - 2013 - 2014

    Beker van België - Cofidis Cup : 

    Ronde 10 : FINALE

    De finale werd gespeeld op zaterdag 22 maart 2014 in het Koning Boudewijnstadion te Brussel.

    Lokeren - Zulte Waregem      1 - 0



    Ronde 9: 1/2 finale


    TERUG : 5 februari

    KV Oostende - Lokeren      1 - 1 n.v.   7 - 8 n.p.

    Zulte Waregem - AA Gent      0 - 0


    HEEN : 28 en 29 januari

    Lokeren - KV Oostende    1 - 1

    AA Gent - Zulte Waregem    0 - 1




    Ronde 8: 1/4de finale 
    Heenwedstrijden op woensdag 18 december 2013. Terugwedstrijden op woensdag 15 januari 2014.

    TERUG :

    KV Oostende - RC Genk      1 - 0  n.v.

    Lokeren - Westerlo       4 - 2

    KV Kortrijk - AA Gent      1 - 0  n.v   4 - 5 n.p.

    Cercle Brugge - Zulte Waregem      3 - 2


    HEEN :

    RC Genk - KV Oostende    0 - 0

    Westerlo - Lokeren      0 - 1

    AA Gent - KV Kortrijk       1 - 0

    Zulte Waregem - Cercle Brugge       1 - 0



    Ronde 7 : 1/8ste finale

    Wedstrijden op woensdag 4 december.


    KV Oostende - Lierse     0 - 0   na verlengingen      strafschoppen   8 - 7

    KV Mechelen - Rc Genk      1 - 2

    Westerlo - Anderlecht        2 - 2   na verlengingen        strafschoppen    4 - 3

    Waasland-Beveren - Lokeren    1 - 3

    KV Kortrijk - Club Brugge      1 - 0    na verlengingen

    AA Gent - Oud-Heverlee Leuven      3 - 0

    Charleroi - Zulte Waregem     0 - 3

    Cercle Brugge - Standard      1 - 0




    Ronde 6 : 1/16de finale



    Intrede eersteklassers - 1/16de finale

    Wedstrijden op woensdag 25 september 2013.


    Lommel - Lierse      2 - 3

    KV Oostende - Geant Athois     5 - 1

    Rc Genk - Tubeke     3 - 1

    KV Mechelen - Boussu Dour     5 - 1

    Westerlo - Bergen     1 - 1   na verlengingen    strafschoppen   4 - 3

    Anderlecht - Eupen    7 - 0

    Roeselare - Waasland-Beveren     1 - 5

    Geel - Lokeren      0 - 1

    KSV Oudenaarde - Club Brugge      0 - 1
     
    Overijse - KV Kortrijk       0 - 1

    AA Gent - Oosterzonen      4 - 0

    Wezet - Oud-Heverlee-Leuven      0 - 2

    VW Hamme - Zulte Waregem      1 - 2

    Charleroi - Vk Westhoek      1 - 0

    Wolvertem - Cercle Brugge    0 - 3

    White Star Brussels - Standard     0 - 4


    Aimé Antheunis ; 'Ik verwacht verrassingen'

    De 1/16e finales worden op woensdag 25 september afgewerkt. De matchen kunnen eventueel nog omgedraaid worden, als beide clubs akkoord gaan. Opvallend is dat er slechts vier eersteklassers het thuisvoordeel lootten: Genk, KV Mechelen, Anderlecht en Charleroi. "Ik verwacht dan ook wat verrassingen op het veld van de lager geklasseerde clubs", zegt ex-bondscoach Aimé Anthuenis, die de loting uitvoerde.
    Er zitten nog drie vierdeklassers (Overijse, Westhoek en Wolvertem), vier derdeklassers (Aat, Oudenaarde, Oosterzonen en Hamme) en negen tweedeklassers in de beker.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    03-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van België - Cofidis Cup : Ronde 5 en 4
    Beker van België - Cofidis Cup : Ronde 5 :

    Wedstrijden in het weekend van 24 en 25 augustus 2013.
    Wedstrijden op zondagmiddag 16 uur tenzij anders vermeld.

    Uitslag onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    247. Tempo Overijse - Rc Mechelen    2 - 0

    248. Wolvertem - Ingelmunster     2 - 1   na verlengingen

    249. Dender - Oosterzonen     0 - 2

    250. Westerlo - Ciney     2 - 1

    251. Deinze - VK Westhoek      2 - 3   na verlengingen

    252. Moeskroen-Peruwelz - Lommel United     2 - 2  na verlengingen   pen 5 - 6

    253. Leopoldsburg - KSV Oudenaarde     0 - 1

    254. Wezet - Ksk Heist    4 - 1

    255. Boussu Dour Borinage - Walhain      4 - 2

    256. VW Hamme - Zele    2 - 1   na verlengingen

    257. Duffel - Tubeke       1 - 3

    258. Bocholt VV - Eupen     1 - 2

    259. KVV Coxyde - Geant Athois     3 - 4  na verlengingen

    260. Roeselare - Verviers      1 - 0

    261. White Star Brussels - Dessel Sport    3 - 1

    262. Temse - Geel     1 - 2   na verlengingen


    Vanaf RONDE 6 maken de eersteklassers hun intrede, de loting is op woensdag 28 augustus om 11.30 uur.

    Deze niet-eersteklassers zijn al zeker van een ontmoeting met een eersteklasser :

    Tubeke, Wolvertem, Geel, Roeselare, Boussu Dour Borinage, Oudenaarde, VK Westhoek, Westerlo, Lommel United,
    Tempo Overijse, Oosterzonen, Wezet, Eupen, White Star Brussels, Zele en Geant Athois.





    Beker van België - Cofidis Cup : Ronde 4 :

    INTREDE TWEEDEKLASSERS

    Wedstrijden in het weekend van 17 en 18 augustus 2013.
    Wedstrijden zondag om 16 uur tenzij anders vermeld.

    Uitslag onvolledig mail  wimvermeer40@gmail.com

    215. Roeselare - Grand Leez    5 - 0

    216. Wijgmaal - Geant Athois     2 - 4

    217. Eendracht Aalst - Temse     2 - 4

    218. Geel - SC Menen    3 - 0

    219. Sterrebeek - Ingelmunster    1 - 1    na verlengingen   1 - 3

    220. UR La Louvière-Centre - Boussu Dour Borinage   1 - 3

    221. Sint Eloois Winkel - Eupen       1 - 1  na verlengingen  4-5 n.p.

    222. Sint Niklaas - Walhain     1 - 1 na verlengingen  1-4 n.p.

    223. RFC Tournai - Westerlo    0 - 2

    224. Sint Truiden - Leopoldsburg    1 - 2

    225. Lommel United - Sprimont-Comblain    1 - 0

    226. Verviers - SK Ronse     4 - 4 na verlengingen   7-6 n.p.

    227. UR Namur - White Star Brussels   1 - 2

    228. KVV Coxyde - RWDM Brussels     2 - 2 na verlengingen   5-4 n.p.

    229. Woluwe-Zaventem - VK Westhoek   1 - 1  na verlengingen  2 - 3

    230. Neerpelt - Dender    1 - 2

    231. Zele - Virton     1 - 1   na verlengingen   4-2 n.p.

    232. Tubeke - Gent-Zeehaven   4 - 1

    233. Dessel Sport - Zwarte Leeuw   1 - 0

    234. Duffel - Witgoor Dessel    3  - 2

    235. Tempo Overijse - La Roche     3 - 0

    236. La Calamine - Moeskroen-Peruwelz    0 - 1

    237. Union St Gilloise - Oosterzonen      1 - 1  na verlengingen   3-5 n.p.

    238. KSV Oudenaarde - Patro Eisden  2 - 2  na verlengingen   5 - 2

    239. Rupel-Boom - VW Hamme     1 - 1  na verleningen   4-5 n.p.

    240. St. Wetteren - Wezet     0 - 2

    241. Ksk Heist - FC Gullegem     3 - 1

    242. Loyers - KMSK Deinze    0 - 2

    243. Hoogstraten - Wolvertem    0 - 1

    244. RC Mechelen - KSK Hasselt    2 - 0

    245. Ciney - Grimbergen     6 - 0

    246. Antwerp - Bocholt     0 - 1



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (11 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    02-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van België - Cofidis Cup : Ronde 3
    Beker van België - Cofidis Cup : Ronde 3

    INTREDE DERDERKLASSERS :

    Wedstrijden in het weekend van 10 en 11 augustus 2013.
    Wedstrijden zondag om 16 uur tenzij anders vermeld.

    Uitslag onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    169. Torpedo Hasselt - Temse   0 - 4

    170. Geants Athois - Genly-Quevy    5 - 2

    171. KSV Bornem - VK Westhoek     1 - 3

    172. Damme - Grand Leez     0 - 0  n.p.  2 - 4

    173. Sint Eloois Winkel - RFC Huy     2 - 0

    174. Olsa Brakel - Menen     1 - 1   n.p.   3 - 4

    175. Pepingen - Ingelmunster     1 - 2

    176. Hamoir - Sint Niklaas    2 - 5

    177. RFC Tournai - Katelijne   3 - 2

    178. Hades - Patro Eisden      1 - 4

    179. Boezinge - Sprimont-Comblain    1 - 2

    180. Dikkelvenne - KVV Coxyde    1 - 3

    181. RC Lebbeke - SK Ronse     0 - 3

    182. Leopoldsburg - Charleroi-Fleurus   1 - 1  n.p.  6 - 5

    183. Zele - Lutlommel     5 - 1

    184. Diegem Sport - Duffel    1 - 1  n.p.  2 - 4

    185. Zwarte Leeuw - SK Londerzeel      2 - 2  n.p.  6 - 5

    186. Berchem Sport - Neerpelt     1 - 1  n.p.  3 - 4

    187. UR Namur - KM Torhout     3 - 1

    188. Walhain - Cappellen FC      3 - 1

    189. KFC Putte - UR La Louvière-Centre      0 - 2

    190. Terjoden-Welle - VW Hamme    1 - 1    n.p.  3 - 5

    191. Averbode-Okselaar - Standaard Wetteren      0 - 4

    192. Spouwen-Mopertingen - Tempo Overijse      0 - 2

    193. Loyers - KV Turnhout      1 - 0

    194. Wijgmaal - Spy     2 - 2  n.p.   3 - 1

    195. KMSK Deinze - Wetteren-Kwatrecht     2 - 0

    196. Wolvertem - Aywaille     4 - 1

    197. Manageoise - KSV Oudenaarde    1 - 4

    198. BX Brussels - FC Gullegem    0 - 2

    199. Witgoor Dessel - KFC Izegem      2 - 1

    200. Binchoise - RC Mechelen     2 - 2  n.p.  1 - 4

    201. Eernegem - KFC Oosterzonen    1 - 2

    202. Rupel-Boom - Meerbeke    2 - 0

    203. Ol. Charleroi - La Roche     3 - 3  n.p.  3 - 5

    204. RC Gent-Zeehaven - Givry    2 - 1

    205. La Calamine - Hannut      4 - 0

    206. Longlier - KV Woluwe-Zaventem    0 - 3

    207. Wallone Ciney - Libramont   3 - 1

    208. Verviers - Mormont   3 - 0

    209. Spa - Bocholt VV      1 - 1  n.p.  4 - 5

    210. Sint Lenaarts - KSC Grimbergen    1 - 2

    211. KSK Hasselt - Kaart      5 - 0

    212. Sterrebeek - RFC de Liège      2 - 1

    213. FCV Dender - Tilleur St Gilles    1 - 0

    214. Arlon - Union St Gilloise     3 - 3  n.p.   5 - 6


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    01-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van België - Cofidis Cup : Ronde 2 en 1
    Beker van België - Coupe de Belgique 

    Cofidis Cup : Ronde 2 :

    Wedstrijden in het weekend van 3 en 4 augustus 2013.
    Wedstrijden zondag om 16 uur tenzij anders vermeld.

    Uitslag onjuist of onvolledig mail:  wimvermeer40@gmail.com

    GROEP 1 :

    113. Maldegem - VK Westhoek     1 - 7

    114. Templeuvois - Gullegem      1 - 2 

    115. Harelbeke - Menen    1 - 2

    116. Sint Eloois Winkel - Zwevegem     3 - 2

    117. De Ruiter Roeselare - Eernegem    1 - 3

    118. Wingene - Boezinge    1 - 2

    119. Ingelmunster - Wervik     2 - 0

    120. RC Waregem - Damme     1 - 2

    GROEP 2 :

    121. Terjoden-Welle - Meldert    4 - 1

    122. Voorde - Zele     0 - 2

    123. Sparta Petegem - Wetteren-Kwatrecht     1 - 3

    124. Dikkelvenne - Lede    1 - 1   n.p.   4 - 2

    125. Ronse - Zelzate   1 - 0

    126. RC Lebbeke - Bambrugge    4 - 0

    127. Meerbeke - Berlare     3 - 3   n.p.  3 - 1

    GROEP 3 :

    128. Halle - Wijgmaal   1 - 3

    129. Hekelgem - Tempo Overijse    0 - 3

    130. Tienen - Wolvertem    0 - 0  n.p.  4 - 5

    131. Sterrebeek - Leopold Ukkel   2 - 1

    132. Groot Dilbeek - Pepingen       0 - 3

    133. Ganshoren - BX Brussels     0 - 2

    GROEP 4 :

    134. Vlijtingen - Torpedo Hasselt      1 - 1   n.p. 8 - 9

    135. Termien - Spouwen-Mopertingen   1 - 1  n.p.   3 - 5

    136. Bree - Neerpelt     2 - 5

    137. Hades - Zonhoven    2 - 1

    138. Lutlommel - Landen    2 - 1

    139. Wellen - Averbode-Okselaar   1 - 3

    140. Leopoldsburg - Beringen     1 - 1   n.p.  3 - 0

    GROEP 5 :

    141. Duffel - Edegem   4 - 0

    142. Merksem - Zwarte Leeuw     1 - 1  n.p.  7 - 8

    143. Turnhout - Katelijne   1 - 3

    144. Sint Lenaarts - Lyra    2 - 2  n.p.  4 - 3

    145. Kaart - Ternesse    2 - 2   n.p.  5 - 3

    146. Witgoor Dessel - Oevel     2 - 0

    147. KFC Putte - Wilrijk     1 - 0

    GROEP 6 :

    148. UR Namur - Sartois   2 - 0

    149. Chatelet - Walhain    2 - 2   n.p.  3 - 5

    150.  Couvin-Mariembourg - Ol. Charleroi    0 - 3

    151.  Vencimont - Grand Leez   0 - 3

    152. Binchoise - Onhaye    2 - 1

    153. Genly-Quevy - RC Gouy    11 - 0

    154. Assesse - Spy    0 - 3

    155. Loyers - Ligny   3 - 0

    156. RFC Meux - Manageoise  1 - 1  n.p.  4-5  (Manageoise speelt volgende week thuis tegen KSV Oudenaarde )

    GROEP 7 :

    157. Aywaille - Stockay   2 - 0

    158. Faymonville - Hamoir   1 - 2

    159. Spa - Raeren   2 - 0

    160. Hannut - Xhoffraix    2 - 0

    161. Cité Sport - RFC de Liège    3 - 3  n.p.  4 - 5

    162. Cointe Liège - Tilleur St Gilles     2 - 2    n.p.  4 - 5

    GROEP 8 :

    163. Mormont - St Léger     2 - 0

    164. Libramont - Melreux      5 - 2

    165. Givry - Bomal     2 - 2  n.p.  4 - 3

    166. Longlier - Rossignol      2 - 0

    167. Wellin - La Roche      1 - 3
     
    168. Champlon - Arlon    0 - 2




    Cofidis Cup : Ronde 1 :

    Uitslag onjuist of onvolledig .... mail wimvermeer40@gmail.com


    Wedstrijden op zaterdag 27 en zondag 28 juli 2013.
    Wedstrijden op zondagmiddag 16 uur tenzij anders vermeld.

    GROEP 1 :


    1. Wingene - Helkijn   2 - 0

    2. Wevelgem - De Ruiter Roeselare   0 - 0   n.p 4 - 5

    3. Damme - VG Oostende   4 - 0

    4. Club Roeselare - Ingelmunster    0 - 3

    5. RC Waregem - SK Torhout     1 - 1  n.p.   4 - 1

    6. Sint Eloois Winkel - Oostduinkerke   6 - 0

    7. Boezinge - Adinkerke    5 - 1

    8. Etoiles D'eres - Wervik    0 - 4

    9. Kanegem - Zwevegem    1 - 3

    10. Templeuvois - Meulebeke     0 - 0  n.p.   6 - 5

    11. Pays Blanc Antoinien - Maldegem    2 - 4

    12. Eernegem - Dottignies     5 - 3
     
    13. VK Westhoek - Knokke    4 - 0

    14. Oostnieuwkerke - Harelbeke     0 - 2

    15. Gullegem - RUS Beloeil    1 - 0

    16. Menen - Rumbeke    3 - 2

    GROEP 2 :

    17. Sint Gillis Waas  - Bambrugge   2 - 3

    18. Terjoden-Welle - Appelterre    2 - 0

    19. Sparta Petegem - Acrenoise    1 - 0

    20. Zele - Lessines-Ollignies     2 - 1

    21. Ostiches - Dikkelvenne     0 - 5

    22. Lovendegem - Wetteren-Kwatrecht     0 - 2

    23. Meerbeke - Destelbergen     2 - 2   n.p.   4 - 3

    24. Geraardsbergen - Lede    1 - 7

    25. Wit Zwart 93 - RC Lebbeke    1 - 4

    26. Melsele - Zelzate     1 - 1  n.p.   1 - 3

    27. SK Ronse - Eine    2 - 1

    28. Buggenhout - Voorde    2 - 4

    29. Kruibeke - TK Meldert    0 - 2

    30. FC Merelbeke - Berlare     1 - 4

    GROEP 3 :

    31. Ternat - KSK Halle    3 - 1

    32. Sterrebeek - Kampenhout    2 - 1

    33. Lovenjoel - BX Brussels    1 - 3

    34. Suryoyès Bruxelles - Tempo Overijse     1 - 3

    35. Pepingen - Schaerbeek    4 - 0

    36. Leopold Ukkel-Woluwe - Sporting Bruxelles     1 - 1   n.p.  4 - 2

    37. Jeunesse Molenbeek - Ganshoren    0 - 15

    38. Hoeilaart - Wolvertem    1 - 2

    39. Waterloo - Tienen     2 - 4

    40. Hekelgem - Itterbeek    3 - 0

    41. Erps-Kwerps - Wijgmaal     1 - 2

    42. Opwijk - Groot-Dilbeek    2 - 5

    GROEP 4 :

    43. Diest - Leopoldsburg    1 - 1   n.p.   2 - 4

    44. Wellen - Opoeteren    3 - 0

    45. Tessenderlo - Termien     2 - 2  n.p.   3 - 4

    46. Linkhout - Vlijtingen   0 - 4

    47. Nieuwe Kempen - Spouwen-Mopertingen    0 - 8

    48. Torpedo Hasselt = vrij

    49. Moelingen - Lutlommel    0 - 3

    50. Herk de Stad - Neerpelt    1 - 1  n.p.   3 - 5

    51. Beringen - Overpelt       2 - 1

    52. Hades - Waltwilder    3 - 2

    53. Zonhoven - Herderen-Millen    6 - 1

    54. Bree - Racing Peer    3 - 0

    55. Landen - Lindelhoeven     5 - 2

    56. Vorst - Averbode-Okselaar     1 - 3

    GROEP 5 :

    57. Schelle - Oevel    0 - 3

    58. Turnhout - De Kempen     2 - 1

    59. Belgica Edegem = vrij

    60. Grasheide - Zwarte Leeuw     1 - 6

    61. Lyra - Rapid Leest    2 - 1

    62. Duffel - Wuustwezel     1 - 0

    63. Hooikt - Ternesse    1 - 2

    64. Vosselaar - KFC Putte     1 - 2

    65. Merksem - Houtvenne    4 - 1

    66. Katelijne - Witgoor Dessel     0 - 5

    67. Groen Rood Katelijne - Berlaar    4 - 2

    68. Sint Job - Kaart     2 - 2    n.p.  4 - 5

    69. Heikant - Sint Lenaarts     0 - 1

    70. SK Wilrijk = vrij

    GROEP 6 :

    71. Assesse = vrij

    72. RFC Spy = vrij

    73. Ol Charleroi-Marchienne - Marbaix    6 - 0

    74. Binchoise - Hornu   4 - 1

    75. Walhain - Ransart    3 - 2

    76. Anderlues - Meux    2 - 5

    77. Couvin-Mariembourg = vrij

    78. Chatelet - Rhisnes     4 - 1

    79. Wépion - Sartois     1 - 2

    80. Namur - Turque    5 - 0

    81. Ronquières - Genly-Quevy    0 - 4

    82. Gouy = vrij

    83. Fontainoise - Grand-Leez    1 - 7

    84. Clermont - Vencimont     1 - 4

    85. FC Charleroi - Entité Manageoise    FF  0 - 5

    86. Houdeng - Loyers    1 - 2

    87. Forchies - Ligny     0 - 4

    88. Aische - Onhaye    2 - 5

    GROEP 7 :

    89. Hannut - Tharoul    4 - 3

    90. Xhoffraix - Amay     0 - 0   n.p.   5 - 3

    91. Jalhay - Raeren     1 - 3

    92. Seraing Athl - Stockay    0 - 0  n.p.   4 - 3

    93. Cointe Liège - Solières   1 - 0

    94. Aubel - Aywaille    1 - 3

    95. Momalle - Tilleur St Gilles     1 - 4

    96. Faymonville - Francorchamps    1 - 3

    97. Cité Sport - Adrimont     8 - 0

    98. Elsautoise - Spa    0 - 5

    99. Disonais - Hamoir     2 - 3

    100. Bas-Oha - FC Liège     0 - 1

    GROEP 8 :

    101. La Roche - Nothomb-Post    5 - 1

    102. Champlon - Meix-Dt-Virton    4 - 2

    103. Vance - Melreux    1 - 2

    104. Oppagne - St Léger     0 - 3

    105. Libramont - Han-Lesse     4 - 2

    106. Longlier - Rochefort    1 - 0

    107. Habaysienne - Bomal     2 - 3

    108. Mormont - Montleban    0 - 1

    109. Givry - Chatillon     6 - 0

    110. Rossignol - Bertrix    1 - 0

    1111. Bastogne - Arlon     0 - 3

    112. Wellinoise = vrij
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België




    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Ronde van Vlaanderen 2019 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2019 - 2
  • E3 BinckBankClassic - Brug Kluisbergen-Kerkhove
  • E3 BinckBankClassic - Oude Kwaremont
  • E3 BinckBankClassic - Eerste helling Kattenberg Oudenaarde
  • Music For Life - De Warmste Week
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 1
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 2
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 3
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 4
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • Een paar statistieken - deel 1
  • Een paar statistieken - deel 2
  • Een paar statistieken - deel 3

    Foto

    Zondag 5 april 2020: De 104de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 met 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 waren er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen ging op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen en de finish ligt zeker tot 2023
    in Oudenaarde. Op naar de 104e editie in 2020 .....

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?


    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem. 
    2020 : .....


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge
    2023 : Izegem

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Regio Oudenaarde
  • Oudenaarde
  • Kluisbergen
  • Ronse
  • Wortegem-Petegem
  • Maarkedal
  • Zwalm
  • Horebeke
  • Brakel
  • Gavere
  • Kruisem

    Regio Zottegem
  • Zottegem
  • Herzele
  • Sint-Lievens-Houtem
  • Oosterzele
  • Lierde
  • Ninove
  • Haaltert
  • Erpe-Mere
  • Wetteren
  • Geraardsbergen

    Regio Waregem
  • Waregem
  • Deerlijk
  • Harelbeke
  • Anzegem
  • Avelgem
  • Zwevegem
  • Spiere-Helkijn
  • Zulte
  • Wielsbeke
  • Kortrijk

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 10 - PO
  • klassementen speeldag 10 - PO (vervolg)
  • speeldag 10 - PO
  • voorspellingen speeldag 10 - PO
  • reglement pronovoetbal Jupiler Pro League 2019-2020

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Wall Street sluit met winst
  • ’Facebook moet nieuwe topman aanstellen’
  • Auto- en motorbranche erg somber gestemd
  • Zo glipte opgepakte jihadleider Nederland binnen
  • Zestien arrestaties bij actie tegen wietteelt
  • Illegale migranten en vuurwapen op vakantieparken
  • ’Hipsterjihadi’ was informant van de AIVD
  • Gewonde bij schietpartij Rotterdam
  • Gedoe binnen Forum over tweet Baudet
  • Washington staat composteren lichamen toe

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • Zuckerberg moet aftreden als Facebookdirecteur, vindt oud-beveiligingstopman
  • Groningen weet weer: de aarde laat zich niet temmen
  • Volleybalsters zijn begonnen aan een loodzwaar interlandseizoen
  • De laatste column over FC Emmen: een toegift in de avondzon
  • Nederlandse wetenschappers bezorgd over alternatief ‘antikankerdieet’
  • Vlak voordat hij aftrad, bood Harbers extra transparantie over de transparantie
  • Gebrek aan enthousiasme over Klimaatwet is voelbaar in Eerste Kamer
  • Rivalen chagrijnig aan zijlijn bij hanengevecht tussen Rutte en Baudet
  • Premier May zet deur naar tweede Brexit-referendum halfopen, maar het effect is averechts
  • Vijfde NBA-finale op rij – niks kan basketballers Golden State Warriors nu nog stoppen

    Foto

    Nieuws Ned. AD
  • Toch geen staatssteun Real Madrid: club hoeft geen 18,4 miljoen euro terug te betalen
  • Hazard naar Dortmund, Namli en Ehizibue richting uitgang PEC
  • Feyenoord heeft geen geld, maar oude bekenden willen graag terug
  • Nummers 17 en 18 degraderen aankomend seizoen rechtstreeks uit eredivisie
  • Nieuwe Eredivisie-directeur: ‘Nederland moet de zesde competitie van Europa zijn’
  • Sterling wil in zomerstop om de tafel met FA over racisme
  • Roord is rugnummer 12 zat: ‘Ik wil gewoon spelen, klaar’
  • Raptors en Bucks gaan gelijk op bij jacht op NBA-finals
  • De Europa League-finale in Bakoe, de ondergang van het voetbal
  • Namli en Ehizibue op weg naar PEC-uitgang

    Nieuws CNN
  • Trump's economic peace plan for Mideast is doomed before it begins, Palestinian businessmen say
  • 5 things to know before the bell
  • 'Trump's peace plan for Mideast doomed before it begins'
  • More China friction; Amazon meeting; Fed minutes
  • More storms for the Central Plains
  • Stolen RV sets off violent car chase
  • Chinese airlines demand compensation from Boeing over 737 Max grounding
  • Kamala Harris will reintroduce bill tackling racial disparities in maternal health
  • Morning news briefing from CNN
  • 20 of the most beautiful villages in Italy

    Foto


    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!