Speeldag 3 - 09.08.2009 16:00 tenzij anders vermeld ( intrede derdeklassers )
127: KSK Hasselt - Exc.Veldwezelt 1 - 1 (3-1 n.p.)
128: Spouwen-Mopertingen - Patro Maasmechelen 2 - 1
129: K.Diegem Sport - Dilbeek Sport 1 - 1 (3-4n.p.)
130: Couillet-La Louvière - Wallone Ciney 1 - 0
131: FC Bioul - SC.Wielsbeke 0 - 3
132: KV.Turnhout - Esperanza Neerpelt 1 - 0
133: Heppignies-Lambusart-Fleurus - R.White Star Woluwe FC. 0 - 1
134: RCS Verlaine - K.Racing Waregem 0 - 5
135: R. Jumet - Walhain 1 - 6
136: FC Oppagne-Wéris - K.FC.Racing Mol-Wezel 0 - 7
137: Hoogstraten VV. - ES Couvin-Mariembourg 1 - 0
138: Malmundaria - K.Rupel Boom FC. 0 - 2
139: VC.Eendr.Aalst 2002 - Givry 3 - 1
140: K.SV.Oudenaarde - Elsautoise 6 - 2
141: KSK Heist - K.Stand.Wetteren 0 - 3
142: K.VC.Willebroek-Meerhof - Sprimont Comblain 3 - 2
143: R.RC.Hamoir - Hoei 0 - 3
144: K.SV.Sottegem - Ent. Bertrix 1 - 2
145: Verbr. Geel-Meerhout - K.FC.Dessel Sport 0 - 1
146: FC.N.Sint-Niklaas - Ol. Wijgmaal 4 - 0
147: VV Koksijde - R.FC.Union La Calamine 0 - 0 (3-4 n.p.)
148: Olsa Brakel - URS.Du Centre 0 - 2
149: Boezinge - KV.Woluwe-Zaventem 2 - 2 (3 - 4 n.p.)
150: FC Bleid - Duffel 3 - 1
151: R.RC.Peruwelz - Verbr. Meldert 0 - 1
152: Sint Eloois Winkel - K.Bocholter VV. 0 - 2
153: FC Katelijne Waver - R.Union St.-Gilloise 2 - 1
154: KFC Vrasene - K.Sportclub Tongeren 2 - 3
155: Diksmuide - R.CS.Verviétois 0 - 1
156: SK Zingem - R.RC.Gent-Zeehaven 0 - 4
157: Tamines - FC Lille 1 - 2
158: KSK Ternat - R.Boussu Dour Borinage 0 - 0 (4-2 n.p.)
159: VV Vlijtingen - R.FC.Sérésien 0 - 4
160: SK Londerzeel - K.RC.Mechelen 1 - 2
161: R.Cappellen FC. - Berchem Sport 1 -1 (3- 5n.p.)
162: KVK Ieper is Bye
163: KSK Opwijk - CS.Visé 0 - 4
Speeldag 2 - 02.08.2009 16:00
Grp 1
85: BS Poperinge - KVK Ieper 1 - 2
86: SK Zingem - Wevelgem City 5 - 0
87: Torhout 1992 KM - Boezinge 1 - 2
88: FC Varsenare - SV Diksmuide 1 - 4
89: Sint Eloois Winkel - SC Blankenberge 2 - 0
90: Olsa Brakel - FC Izegem 4 - 0
91: VV Koksijde - Sparta Petegem 5 - 1
Grp 2
92: SK Halle - Verbr. Meldert 0 - 2
93: VC Sterrebeek - SK Ternat 4 - 5
94: Korbeek - Londerzeel 0 - 8
95: RC Bambrugge - SK Opwijk 3 - 3 (6-7 n.p.)
96: Dilbeek Sport - Eendracht Zele 2 - 1
97: Ol. Wijgmaal - SC Grimbergen 1 - 0
Grp 3
98: SV Temse - Berchem Sport 0 - 0 (2 - 4 n.p.)
99: Verbr. Geel-Meerhout - FC St Lenaarts 2 - 0
100: FC Vrasene - FCO Wilrijk 2 - 1
101: FC Duffel - KV Bonheiden 9 - 1
102: FC Lille - FC De Kempen 0 - 0 (11-10 n.p.)
103: FC Katelijne Waver - SV Bornem 2 - 1
104: SK Heist - Lyra TSV 3 - 0
Grp 4
105: SK Hasselt - Thes Sport Tessenderlo 2 - 0
106: Heusden-Zolder - Patro Maasmechelen 2 - 3
107: Spouwen-Mopertingen - Lutlommel 0 - 0 (4-2 n.p.)
108: Leopoldsburg - Vlijtingen VV 2 - 2 (4-5 n.p.)
109: Herk De Stad FC - Esp. Neerpelt 1 - 2
Grp 5
110: FC Hoei - T. Faymonville 3 - 0
111: ET Elsautoise - Daring Club Cointe 1 - 0 ( Elsautoise speelt volgend weekend op KSV Oudenaarde )
112: Aywaille - Sprimont Comblain 1 - 2
113: FC Tilleur - FC Malmundaria 0 - 1
114: Sp. Grace-Hollogne - CS Verlaine 2 - 2 (4-5 n.p.)
Grp 6
115: US Givry - ES Champlonaise 5 - 1
116: US Martelange - Ent. Bertrix 0 - 2
117: ES Vaux - FC Oppagne-Wéris 0 - 3
118: FC Bleid - Le Lorrain Arlon 4 - 1
Grp 7
119: Arquet FC - RU Wallonne Ciney 0 - 2
120: RW Walhain - US Beauring 61 3 - 2
121: Racing Jet Wavre - ES Couvin 1 - 1 (4-5n.p.)
122: Jeun. Aischoise - FC Bioul 81 1 - 2
Grp 8
123: US Beloeil - Heppignies-Lambuasrt-Fleurus 3 - 3 (4-5 n.p.)
124: US Genty - Couillet-LaLouvière 0 - 1
125: Gosselies Sp. - JS Tamines 1 - 5
126: Jumet - FC Bleharies 4 - 0
Speeldag 1 - 26.07.2009 16:00
Grp 1
1: VV.Sparta Ursel - SK.Zingem 1 - 6
2: K.Sassport Boezinge - SK.Eernegem 2 - 1
3: Football Club Gullegem - K.SK.Wevelgem City 1 - 1 (3-4 n.p.)
4: W.S.Lovrienden Lotenhulle - Torhout 1992 KM. 0 - 5
5: K.FC.Izegem - Sporting W.I.Harelbeke 2 - 1
6: SK.Staden - K.VV.Coxyde 0 - 15
7: K.V.Eendracht Aalter - K.Olsa Brakel 0 - 2
8: K.SC.Blankenberge - K.WS.Club Lauwe 2 - 1
9: K.FC.Varsenare - VC.Zevergem Sp. 1 - 0
10: K.FC.Sparta Petegem - R.Knokke FC. 3 - 0
11: K.SV.Diksmuide - SVD.Kortemark 1 - 0
12: SV.Anzegem - K.Sint-Eloois-Winkel Sp. 1 - 2
13: K.BS.Poperinge - VG.Oostende 3 - 2
14: K.FC.Evergem-Center - K.VK.Ieper 1 - 3
Grp 2
15: K.SK.L.Ternat - SK.Terjoden-Welle 1 - 0
16: K.Vilvoorde FC. - K.Londerzeel SK. 0 - 3
17: K.Racing Club Bambrugge - K.VC.Jong Lede 2 - 1
18: Verbroedering Meldert - Tempo Overijse 2 - 1
19: K.FC.Eendr.Zele - R.Un.Auderghem 5 - 1
20: Sporting Eizeringen - K.SC.Grimbergen 0 - 2
21: K.V.Tervuren - K.Olympia SC.Wijgmaal 1 - 3
22: K.Eendr.Opstal - K.OVC.Sterrebeek 0 - 2
23: Dilbeek Sport - FC.Forest 8 - 2
24: Korbeek Sport - KFC.Rhodienne-Verrewinkel 1 - 1 (4-2 n.p.)
25: R.Racing Club de Waterloo - SK.St.P.Opwijk 0 - 3
26: K.SK.Halle - SK.Berlare 1 - 1 (5-4 n.p.)
Grp 3
27: K.FC.Duffel - K.SK.Retie Branddonk 3 - 0
28: K.Berchem Sport 2004 - K.FC.Zwarte Leeuw 2 - 2 (5-3 n.p.)
29: KFC.Oosterzonen Oosterw. - K.Lyra TSV. 0 - 2
30: K.V.Bonheiden - K.Schelle Sport 2 - 2 (5-4 n.p.)
31: K.VC.Oostmalle Sp. - K.FC.O.Wilrijk 0 - 4
32: K.Nieuwmoer FC. - K.FC.St.-Lenaarts 2 - 3
33: KFC.Vrasene - K.Witgoor Sport Dessel 2 - 0
34: K.SK Heist - Zandvliet Sport 5 - 0
35: K.FC.Sp.St-Gillis Waas - K.SV.Temse 0 - 0 (3-4 n.p.)
36: K.VV.W.S.Sombeke - K.FC.Lille 0 - 4
37: K.FC.Katelijne-Waver - K.Tubantia Borgerhout VK. 1 - 0
38: Verbr.Geel-Meerhout - Rochus Deurne 4 - 0
39: K.FC.De Kempen T.L. - K.FC.Schoten SK. 1 - 1 (5-4 n.p.)
40: K.SV.Bornem - K.Ternesse VV.Wommelgem 5 - 0
Grp 4
41: K.Vlijtingen VV. - VKM. Sint-Truiden 5 - 0
42: K.Alt-Hoeselt VV. - K.Lutlommel VV. 0 - 3
43: K.Esperanza Neerpelt - SC.Zichen-Zussen-Bolder 3 - 1
44: K.VV.Verbr.Maasmechelen - K.Herk-De-Stad FC. 0 - 6
45: K.VK.Beringen - K.VV.Heusden-Zolder 2 - 2 (4-5 n.p.)
46: Spouwen-Mopertingen - Zutendaal V.V. 3 - 1
47: K.SK.Bree - VV.Thes Sport Tessenderlo 0 - 1
48: Real Neeroeteren-Maaseik - K.SK.Hasselt 1 - 1 (3-4 n.p.)
49: K.Patro Eisden Maasmech. - S.K. Moelingen 3 - 0
50: K.Overpeltse VV. - K.ESK.Leopoldsburg 1 - 3
Grp 5
51: Daring Club de Cointe - R.Spa FC. 1 - 1 (4-1 n.p.)
52: R.FC.Tilleur St.-Gilles is vrij
53: R.Sprimont Comblain Sport - R.CS.Welkenraedt 4 - 0
54: Solières Sport - RFC.Turkania Faymonville 1 - 2
55: ET.Elsautoise is vrij
56: R.FC.Vyle-Tharoul - Cité Sport Grace-Hollogne 1 - 2
57: R.FC.Hannutois - R.Aywaille FC. 1 - 2
58: R.FC.Huy - Sparta Walshoutem 7 - 0
59: SC.Petit-Waret - R.FC.Malmundaria 1904 1 - 4
60: R.CS.Jalhaytois - R.CS.Verlaine 0 - 2
Grp 6
61: Tenneville Sports - R.ES.Champlonaise 0 - 0 (4-5 n.p.)
62: R.Ent.Bertrigeoise - R.RC.Mormont 3 - 0
63: FC.Le Lorrain Arlon - R.Jeunesse Arlonaise 2 - 0
64: FC.Paliseulois - R.All.FC.Oppagne-Wéris 3 - 4
65: R.SC.Athusien - ES.Vaux 2 - 2 (7-8 n.p.)
66: FC.Montleban - FC.Bleid 0 - 5
67: US.Givry - K.FC.Olympia Recht 10 - 1
68: US.Martelangeoise - JS.Habaysienne 3 - 2
Grp 7
69: R.Arquet FC. - R.AC.Leuze-Longchamps 1 - 0
70: US.Beauraing 61 - R.CS.Condruzien 3 - 0
71: R.Jeun.Aischoise - R.FC.Surice 2 - 0
72: Racing Jet Wavre - Flavion Sport 1 - 3
73: R.ES.Couvin-Mariembourg - Ent.Sp.Fernelmont 2 - 2 (5-4 n.p.)
74: R.W.Walhain CG. - J.Rochefortoise Jemelle A 4 - 1
75: La Jeun.Sportive Morialmé - R.FC.Bioul 81 1 - 1 (0 - 3 n.p.)
76: R.U.Wallonne Ciney - R.FC.Yvoir 3 - 1
Grp 8
77: R.SC.Templeuvois - R.ACS.Couillet 1 - 4
78: R.Gosselies Sports - Espoir Cl. Erpion 1 - 0
79: R.Jumet SC. - R.UFC.Ransartoise 2 - 1
80: FC.Rapid Symphorinois - JS.Taminoise 0 - 3
81: Heppig.-Lambusart-Fleurus - R.FC.De Gilly 4 - 0
82: R.US.Genly-Quevy 89 - R.SC.Paturageois 3 - 1
83: FC.Bleharies - Athl.CLub Le Roeulx 3 - 1
84: R.US.Beloeil - FC.Etoiles D'Ere-Allain 3 - 1