Rondvraag / Poll
Wie zal op 1 mei de Beker van België in de lucht steken ?
KV Mechelen
KAA Gent
Bekijk resultaat



Aantal bezoekers :
Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • Kalender Play Off's - voetbalseizoen 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 maart 2019
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 maart 2019
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • Champions League 1/4e, 1/8e finales en Europa League 1/4e, 1/8 en 1/16e finales
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - UITGESTELDE WEDSTRIJDEN van SPEELDAG 20 - 9 en 10 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 2 en 3 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 maart 2019
  • Informatief bij Radio Media en Waregem1
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 26 en 27 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 19 en 20 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 12 en 13 januari 2019
  • Waar gaan de eersteklassers op winterstage ?
  • AMBIANCE TOP 106.3 van de 21ste eeuw
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 3 en 4
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 5 en 6
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 7 en 8
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 9 en 10 en Play Off's
  • HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 5 en 6 januari 2019
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 en 10
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, 6, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/4de, 1/8ste, 16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Oefeninterlands Rode Duivels - WK 2018
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2019-2020
  • Skûtsjesilen van 27 juli tot en met 9 augustus 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 29, 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 30 en 31 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 mei 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Brabant en Henegouwen - 28 april en 5 mei 2019
  • Reeksindeling Nationaal seizoen 2018 - 2019
  • Reeksindeling Oost-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Reeksindeling West-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • Eurovision 2018
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE en INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE EERSTE/TWEEDE PROVINCIALERS
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Vrouweninterland tussen Rusland en Zwitserland ontaardt in ordinaire vechtpartij: stampen en boksen
  • Opvolger Stoffel Vandoorne na eerste F1-race: "Ik heb mezelf en McLaren teleurgesteld"
  • Voorlopige deelnemerslijst Milaan-Sanremo
  • Viviani droomt van succes in Milaan-Sanremo: “Maar ik ga niet vragen aan Alaphilippe om niet aan te vallen op de Poggio
  • Om de twee weken een nieuwe fiets: hoe Mathieu van der Poel pendelt tussen cross, weg en mountainbike
  • Het gaat van kwaad naar erger met LA Lakers: vierde nederlaag op rij
  • Victor Campenaerts is meer dan klaar voor zijn aanval op het werelduurrecord in Mexico (en zo ziet zijn fiets eruit)
  • Onze wielerspecialist Wim Vos: “Er valt veel te vertellen over de tijdritzege van Victor Campenaerts in de Tirreno-Adriatico”
  • Acht op acht voor Antwerp Giants op Student Night?
  • Voor topkinesist Lieven Maesschalck zijn coureurs oermensen: “De verpersoonlijking daarvan is voor mij Johan Museeuw”
    Foto
    Nieuws VTM
  • Ouders tonen begrip voor staking leerkrachten
  • Grote staking in het onderwijs
  • Amsterdam verbiedt rondleidingen op de Wallen
  • Europa geeft Google nieuwe miljardenboete
  • Vuurbal bij ontploffing in Texas
  • Zo warmen wereldkampioenen klifduiken zich op
  • Onbewoond Unesco-gebied bedolven onder afval
  • Man meldt zich bij politie na uitzending Faroek Live
  • Dreiging met aanslag op gaybars Oostende, politie verscherpt toezicht
  • Hinder op luchthaven door 'ziekte' bij luchtverkeersleiders
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (13)
  • Croky Cup - Beker van België (38)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (105)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (557)
  • info (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (219)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (131)
  • Voetbal West Vlaanderen (124)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (166)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Vrouweninterland tussen Rusland en Zwitserland ontaardt in ordinaire vechtpartij: stampen en boksen
  • Opvolger Stoffel Vandoorne na eerste F1-race: "Ik heb mezelf en McLaren teleurgesteld"
  • Voorlopige deelnemerslijst Milaan-Sanremo
  • Viviani droomt van succes in Milaan-Sanremo: “Maar ik ga niet vragen aan Alaphilippe om niet aan te vallen op de Poggio
  • Om de twee weken een nieuwe fiets: hoe Mathieu van der Poel pendelt tussen cross, weg en mountainbike
  • Het gaat van kwaad naar erger met LA Lakers: vierde nederlaag op rij
  • Victor Campenaerts is meer dan klaar voor zijn aanval op het werelduurrecord in Mexico (en zo ziet zijn fiets eruit)
  • Onze wielerspecialist Wim Vos: “Er valt veel te vertellen over de tijdritzege van Victor Campenaerts in de Tirreno-Adriatico”
  • Acht op acht voor Antwerp Giants op Student Night?
  • Voor topkinesist Lieven Maesschalck zijn coureurs oermensen: “De verpersoonlijking daarvan is voor mij Johan Museeuw”
    Foto
    Nieuws HLN
  • Niet langer ‘koekeloeren bij de hoeren’: Amsterdam maakt eind aan rondleidingen langs ramen op de Wallen
  • “Een ondoordringbare muur van geld”: zorgen in wielerwereld om opvolger van Team Sky
  • Grote naam, klein hartje: deze sterren zijn veel introverter dan ze doen uitschijnen
  • Khloé Kardashian onder vuur na oproep om “racisten lief te hebben”
  • ‘Bird Box’-bedenker werkt aan vervolg
  • Lionel Richie gaat werken voor prins Charles
  • Lionel Richie gaat werken voor prins Charles
  • Bancontact urenlang verstoord deze ochtend
  • Fans woest nadat Drake concerten in Amsterdam en Antwerpen afzegt
  • Cardi B heeft eerste filmrol te pakken
    Foto
    Zoeken in blog

    Foto
    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    19-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !


    Mail mij:  wimvermeer40@gmail.com  Bezoek ook mijn fotoblog www.bloggen.be/wimvermeerfotoblog


    WEEK 26 : Eén winnaar met acht punten :
    Frederik Bouten uit Langemark

    STAND NA ZESENTWINTIG WEKEN :
    Vier leiders met 154 punten:
    Erwin Merchiers uit Brakel-Elst, 
    Clement Heyse uit Oudenaarde,
     Patrick Haezebout uit Zottegem en
    Jurgen De Geyter uit Zottegem.
    DERDE PERIODE:
    Twee leiders met 40 punten: 
    Adrien Putman uit Oudenaarde en
    Luc De Bleeker uit Kluisbergen.
    TWEEDE PERIODE:
    Erwin Merchiers uit Brakel-Elst won de tweede periode.
    EERSTE PERIODE:
    Danny Roos uit Michelbeke won de eerste periode.
    SEIZOENSRECORD: 11 punten
    Op speeldag 3, 6 en 14 werden elf punten gescoord.
    Dit record staat op naam van Humprey Bauters uit 
    Berchem, Eddy De Schamphelaere uit Baaigem en
    Franky Devrieze uit Asper.
    Alles over onze pronostiek op:
    Kalender Play Off's
    De kalender voor Play Off 1 en Play Off 2
    staat online. Ook de wedstrijden uit de Proximus
    League in Play Off 3 kan je op mijn blog
    vinden. De Play Off's gaan van start op
    vrijdag 29 maart met Standard - Antwerp.

    KV Mechelen is kampioen in 1B
    KV Mechelen heeft de allesbeslissende titelmatch
    in 1B gewonnen van Beerschot-Wilrijk met 2-1,
    nadat de heenwedstrijd vorig weekend 0-0 bleef.
    In principe stijgt KV Mechelen na één jaar 
    afwezigheid opnieuw naar de hoogste 
    voetbalklasse. Al blijft dit nog even afwachten na 
    het voetbalschandaal. Voor Beerschot-Wilrijk was dit
     het tweede net niet jaar op rij. Vorig jaar verloor het
     de finale van Cercle Brugge. KV Mechelen kan zich
     ook nog kronen tot Bekerwinnaar op 1 mei tegen AA Gent.


    Beleef de strijd tussen Evenepoel, Vanderpoel en andere kleppers tijdens de 74e Danilith Nokere Koerse Classic en stem
    op woensdag 20 maart af op radio Media tussen 14 uur en 18 uur. Mis via 105 FM, 106.3 FM of wereldwijd via
     www.radiomedia.be geen seconde van deze wielerklassieker in eigen streek. Blijf op de hoogte van Nokere Koerse 
    vanuit de volgwagen van Garage Colpaert uit Ingooigem.



    Vanaf donderdag starten de kwalificatiewedstrijden voor het Europees Kampioenschap voetbal genaamd 'EURO 2020'.
    Onze Rode Duivels starten komende donderdag met een thuiswedstrijd tegen Rusland en drie dagen later wacht de
    verplaatsing naar Cyprus. Een overzicht van alle wedstrijden kan je op mijn blog vinden.

    EOTS (End of the season) gaat op zoek naar de beste voetballers uit lagere reeksen
                                  
    EOTS gaat op zoek naar de beste voetballers uit tweede en derde amateurklasse en eerste en tweede provinciale,
    zowel uit Oost- als West-Vlaanderen. Alle trainers en kapiteins van elke ploeg konden hun stem uitbrengen.
    Uiteraard volgt er in april nog een tweede stemronde. 
    Dit zijn spelers per reeks in willekeurige volgorde die
    de meeste stemmen wisten te verzamelen : 

    Tweede Amateurklasse A : Vijf Oost-Vlaamse en zes West-Vlaamse ploegen met de meeste stemmen voor : 
    Hebbelinck Kevin en Kabanda Yves (Olsa Brakel), Mohammed Achahkbar, 
    Makongo Geatan (SK Ronse), Oumedjeber Soufiane en Munoz Antonio (Sint-Eloois-Winkel), Beyens Jasper,
    Clyncke Michiel en Tamsin Nicolas (Mandel United) en Cardon David (Menen)
    Tweede Amateurklasse B : Drie Oost-Vlaamse ploegen met de meeste stemmen voor :
    Triest, Merckx, Laref, Scheelen en Spreutels (Sint-Niklaas).
    In Derde Amateurklasse A spelen zeven Oost-Vlaamse en vijf West-Vlaamse clubs waarvan de meeste stemmen
    gingen naar : Zwart Thomas (Merelbeke) en Van Peteghem Matthias en Bliki Yoran (Wetteren),
    Vandendriessche Aaron en Cousement Niels (Zwevezele), Brogniez Jeremy (Wingene), Shema Tresor (Torhout)
    en Bonny Kelian (Oostkamp).
    ----------------------------------------------------------------------------------
    Oost-Vlaanderen (in willekeurige volgorde) : Eerste provinciale :
    De Schryver Jelle (Lochristi), Schamp Mathias en Romero Gomez Oliver (Ninove)
    Tweede provinciale A : Berwouts Lorenzo en Verougstrate Tim (Latem) en Cordonnier Matthias (Ertvelde)
    Tweede provinciale B : Van Poelvoorde Niels en Scheerlinck Gianni (Denderhoutem) en Vervurst Sepp (Windeke)
    Tweede provinciale C : Geldof Matthias (Kruibeke), Van De Velde Yentl (Vrasene) en Lauwers Gauthier (Berlare).
    ---------------------------------------------------------------------------------
    West-Vlaanderen (in willekeurige volgorde) : Eerste provinciale :
    De Deygere Stijn, Munteaunu Cosmin en De Groote Nick (Oostnieuwkerke), Chateau Kevin (Poperinge) en
    Vandewalle Marijn (Racing Waregem).
    Tweede provinciale A : Vermeersch Michael en Woodruff Robinson (Rumbeke), Vandepitte Louis (De Ruiter),
    Tahiri Muhamed (Bredene) en Braem Stan (Varsenare)
    Tweede provinciale B : Devacht Guillaume (Wevelgem), Malfait Gwen (Nieuwkerke), Opbrouck Gwenny (Anzegem),
    Syx Bart (Otegem) en Roussel Romain (Dottignies).
    Op zaterdag 5 mei is er in Place2Party te Torhout de awarduitreiking gevolgd door een spetterende afterparty
     voor de West-Vlaamse voetballers, de Oost-Vlaamse spelers zullen één week later gehuldigd worden
    op zondag 12 mei in EXO te Sint-Niklaas.  Meer info volgt .....




    Een paar belangrijke data
    Kruis deze data met stip aan in je agenda :
    woensdag 20 maart: Nokere Koerse
    donderdag 21 en vrijdag 22 maart: 3-daagse
     Brugge-De Panne
    vrijdag 29 maart: E3 Harelbeke
    zondag 31 maart: Gent-Wevelgem
    woensdag 3 april: Dwars door Vlaanderen
    zondag 7 april: Ronde van Vlaanderen
    woensdag 1 mei: Finale Croky Cup voetbal
    26 mei: Parlementsverkiezingen
    vrijdag 28, zaterdag 29 en zondag 30 juni :
    Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde.
    zondag 30 juni: BK-wielrennen Gent


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (548 Stemmen)
    Categorie:info
    08-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voetbal in het buitenland 2018-2019
    NEDERLAND - EREDIVISIE

    SPEELDAG 26 : weekend 16 maart
    Fortuna Sittard - FC Emmen    3 - 1
    SC Heerenveen - De Graafschap    0 - 3
    Feyenoord - Willem II    2 - 3
    NAC Breda - FC Utrecht   0 - 4
    Heracles Almelo - Vitesse    3 - 2
    VVV-Venlo - PSV    0 - 1
    AZ - Ajax    1 - 0
    FC Groningen - ADO Den Haag    1 - 0
    Excelsior - PEC Zwolle    0 - 2
    ENGELAND - PREMIER LEAGUE
    SPEELDAG 31 : weekend 16 maart
    Bournemouth - Newcastle    2 - 2
    Burnley - Leicester City    1 - 2
    West Ham United - Huddersfield Town    4 - 3
    Fulham - Liverpool    1 - 2
    Everton - Chelsea    2 - 0
    Dit weekend zijn er ook de kwartfinales in de FA CUP.
    Een overzicht hiervan staat onderaan deze pagina.
    Hierdoor zijn onderstaande wedstrijden UITGESTELD.
    Brighton - Cardiff City, Watford - Southampton,
    Wolverhampton - Arsenal, 
    Tottenham Hotspur - Crystal Palace en 
    Manchester United - Manchester City.
    NEDERLAND - EERSTE DIVISIE/KEUKEN KAMPIOEN DIVISIE

    SPEELDAG 29 : vrijdag 15 maart
    Cambuur Leeuwarden - Jong PSV   3 - 1
    Jong Utrecht - FC Eindhoven   1 - 3
    FC Dordrecht - Roda JC   3 - 2
    MVV Maastricht - RKC Waalwijk   1 - 4
    NEC Nijmegen - FC Den Bosch   5 - 0
    FC Oss - Jong Ajax    2 - 1
    Almere City - Sparta Rotterdam   1 - 3
    Telstar - Jong AZ   1 - 0
    FC Twente - FC Volendam   5 - 0
    Helmond Sport - Go Ahead Eagles   1 - 1

    DUITSLAND - BUNDESLIGA
    SPEELDAG 26 : weekend 16 maart
    Bor. Mönchengladbach - SC Freiburg    1 - 1
    Schalke 04 - RB Leipzig    0 - 1
    VfB Stuttgart - Hoffenheim   1 - 1
    FC Augsburg - Hannover 96   3 - 1
    VfL Wolfsburg - Fortuna Düsseldorf   5 - 2
    Hertha BSC - Borussia Dortmund    2 - 3
    Bayer Leverkusen - Werder Bremen   1 - 3
    Eintracht Frankfurt - FC Nürnberg   1 - 0
    Bayern München - FSV Mainz    6 - 0
    FRANKRIJK - LIGUE 1
    SPEELDAG 29 : weekend 16 maart
    Nice - Toulouse    1 - 1
    Lille - AS Monaco    0 - 1
    Angers - Amiens   0 - 0
    Caen - Saint-Etienne   0 - 5
    Guingamp - Dijon   1 - 0
    Nimes - Strasbourg   2 - 2
    Olympique Lyon - Montpellier   3 - 2
    Reims - Nantes    1 - 0
    Bordeaux - Rennes    1 - 1
    Paris Saint-Germain - Olympique Marseille   3 - 1
    SPANJE - LA LIGA - PRIMEIRA DIVISION
    SPEELDAG 28 : weekend 16 maart
    Real Sociedad - Levante     1 - 1
    Huesca - Alaves    1 - 3
    Real Madrid - Celta de Vigo    2 - 0
    Athletic Club Bilbao - Atletico Madrid   2 - 0
    Leganes - Girona    0 - 2
    Eibar - Valladolid    1 - 2
    Espanyol - Sevilla    0 - 1
    Valencia - Getafe    0 - 0
    Villarreal - Rayo Vallecano   3 - 1
    Real Betis - FC Barcelona    1 - 4
    ITALIE - SERIE A 
    SPEELDAG 28 : weekend 16 maart
    Cagliari - Fiorentina    2 - 1
    Sassuolo - Fiorentina    3 - 5
    SPAL - AS Roma    2 - 1
    Torino - Bologna    2 - 3
    Genoa - Juventus    2 - 0
    Atalanta - Chievo Verona    1 - 1
    Empoli - Frosinone   2 - 1
    Lazio Roma - Parma   4 - 1
    Napoli - Udinese    4 - 2
    AC Milan - Inter Milan    2 - 3
    BEKERVOETBAL FA CUP: weekend 16 en 17 maart
    KWARTFINALES ENGELAND FA CUP: 

    Watford - Crystal Palace    2 - 1
    Swansea City - Manchester City   2 - 3
    Wolverhampton - Manchester United  2 - 1
    Millwall - Brighton    2 - 2  n.v.  pen   4 - 5


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (35 Stemmen)
    Categorie:info
    30-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Informatief bij Radio Media en Waregem1
    Wim Vermeer bij Radio's Media en Waregem1

    In de Scheldestreek regio Vlaamse Ardennen is lokale Radio Media aan zijn 36ste werkjaar toe. 
    Radio Media ging voor het eerst in de ether op 21 januari 1983 onder de naam Radio Express.
    Elke werkdag brengt Wim Vermeer Radio Media Informatief tussen 9 en 11 uur via 
    105 FM (regio Kluisbergen en Ronse) en 106.3 FM (regio Oudenaarde). 
    Luisteren kan ook online via www.radiomedia.be 
    Alle info is welkom: Mail wimvermeer40@gmail.com



    In de regio's Waregem en Deerlijk is Waregem1 aan zijn tweede werkjaar toe. 
    WRGM1 ging voor het eerst in de ether op 1 januari 2018. 
    Elke werkdag brengt Wim Vermeer Waregem1 Informatief tussen 10 en 12 uur en van 18 tot 19 uur
    via 
    105.4 FM (regio Waregem) en 107.7 FM (regio Deerlijk). 
    Op zaterdag is er van 10 tot 12 uur de weekendeditie van Informatief.
    Luisteren kan ook online via www.waregem1.be 
    Alle info is welkom: Mail wimvermeer40@gmail.com


    wimdebleeker wimdebleeker
    wimdebleeker wimdebleeker
    wimdebleeker wimdebleeker


    Ook dit nog .....


    2020 : 50 jaar Kluisbergen
    In 2020 zal de gemeente Kluisbergen een halve eeuw jong zijn. De deelgemeenten Berchem, Kwaremont, Ruien en Zulzeke
    fusioneerden in 1970 tot het nagelnieuwe Kluisbergen. In 1976 gingen er zelfs stemmen op om Kluisbergen uit te breiden
    met Kerkhove, Meerse (deel Melden) en Nukerke. Hier kwam evenwel niets van in huis.
    50 jaar Kluisbergen zal dan ook luisterrijk gevierd worden in 2020.

    Welkom blogbezoekers uit Kruisem!
    Home
    Sinds 1 januari mocht ik via mijn blog de inwoners van Kruisem welkom heten. Deze gemeente is
    ontstaan na een fusie van de gemeentes Kruishoutem en Zingem. Kruisem telt zo'n
    15.850 inwoners en telt in totaal zeven deelgemeentes: Huise, Ouwegem, Zingem,
    Kruishoutem, Lozer, Nokere en Wannegem-Lede. Joop Verzele (CD&V) is er de eerste burgemeester.
    Website: www.kruisem.be 
    We heten sinds 1 januari trouwens ook de inwoners van Lievegem, Puurs - Sint-Amands, Pelt en Oudsbergen welkom!

    Belgisch kampioenschap wielrennen 2020 in Anzegem en 2021 in Waregem

     Foto hln
    De stad Waregem zal in 2021 de organisator zijn van het Belgisch kampioenschap wielrennen.   
    Het stadsbestuur van Waregem zal hiervoor samenwerken met 'Waregem Vooruit'    
    die de organisatie van Dwars door Vlaanderen op zich neemt. Het zal de derde keer zijn dat Waregem  
    het BK organiseert. De eerste keer was in 1966 toen Guido Reybrouck won en de tweede keer was in 1989   
    waar Carlo Bomans de tricolore trui mocht aantrekken. Opmerkelijk is dat één jaar  
    in 2020, het BK in buurgemeente Anzegem zal gereden worden. In 2019 zal het BK wielrennen in Gent plaatsvinden  
    en in 2022 is Blankenberge aan de beurt en ook in 2023 blijft het in West-Vlaanderen met name in Izegem.

    Nederland op 27 april: Koningsdag
     
    Op zaterdag 27 april, ter ere van de verjaardag van Koning Willem Alexander, zal Nederland opnieuw de Nationale Feestdag vieren.
    Koningsdag wordt door het Nederlandse Koningspaar elk jaar op een andere locatie gevierd.
    Dit jaar zal de Oranje-familie Koningsdag vieren in Amersfoort. 
    De Nederlandse radio 538 zal Koningsdag vieren in Breda. Alle info www.radio538.nl 



    SPORTOVERZICHT: 
    Telkens op vrijdag hoor je een kort sportoverzicht voor het komende weekend (16-17 maart) bij Informatief

    Jupiler Pro League : Speeldag 30 dit weekend in de Jupiler Pro League met o.a. Sint-Truiden - AA Gent, die onderling uitmaken wie play off 1 zal spelen.
    Alle wedstrijden zondag om 18 uur.
    Proximus League : Terugwedstrijd van de finale : KV Mechelen - Beerschot-Wilrijk op zaterdag 16 uur. Heenwedstrijd eindigde op 0-0.

    Eerste amateurklasse : Oudenaarde - Rupel-Boom zaterdag 19.30 uur.
    In Tweede en derde amateurklasse zijn er de wedstrijden van de 24e speeldag:
    Tweede : Zaterdag om 20 uur speelt Ronse tegen Wijgmaal.

    Provinciaal voetbal Oost-Vlaanderen :
    Eerste provinciale : KVV Ardennen gaat op bezoek bij Dendermonde zondag om 15 uur.
    Tweede provinciale : Kluisbergen Sportief trekt naar Machelen zondag 15 uur.
    Derde provinciale : Zingem - Oudenhove, Bevere - Velzeke en FC Kluisbergen - Michelbeke zijn de zaterdagavondwedstrijden. Op zondag is er o.a. Wortegem - Boekel.
    Vierde provinciale : Vanavond al Munkzwalm B - FC Kluisbergen B om 20 uur.

    West-Vlaanderen :
    Eerste provinciale : 
    Tweede provinciale : Eén derby : Heestert - Otegem.
    Derde provinciale : Avelgem speelt thuis tegen Emelgem-Kachtem zaterdag 19 uur.
    Vierde provinciale : 



    Jupiler Pro League : De laatste speeldag in de reguliere competitie. Voor Zulte Waregem een thuiswedstrijd tegen leider RC Genk.
    Alle wedstrijden worden zondag om 18 uur gespeeld. Het laatste play off 1 ticket gaat tussen Sint-Truiden en AA Gent die het in een onderling duel zullen uitmaken wie play off 1 en play off 2 zal spelen.
    Proximus League : Terugwedstrijd van de finale : KV Mechelen - Beerschot-Wilrijk op zaterdag 16 uur. Heenwedstrijd eindigde op 0-0.

    Eerste amateurklasse : 
    Tweede amateurklasse en Derde amateurklasse : Wedstrijden van speeldag 24 met in tweede amateur voor Harelbeke een thuiswedstrijd zondag tegen RC Gent.

    West-Vlaanderen : 
    Eerste provinciale : Deerlijk moet op zoek naar punten bij Zedelgem en ook RC Waregem kan de punten gebruiken tegen White Star Lauwe. Wielsbeke, nummer drie in de stand, speelt de topper uit bij leider Oostnieuwkerke.
    Tweede provinciale : Derby Heestert - Otegem, Beveren-Leie gaat bij Zonnebeke op bezoek.
    Derde provinciale :
    Vierde provinciale : Desselgem - Dentergem en Jong Vijve - Kuurne.

    Oost-Vlaanderen :
    Eerste provinciale : Jong Zulte moet naar Drongen aftrap zaterdag 20 uur.
    Tweede provinciale : Machelen krijgt het bezoek van Kluisbergen Sportief, Nokere-Kruishoutem gaat bij Meldert op bezoek.
    Derde provinciale : Sparta Wortegem speelt in eigen huis tegen Boekel.
    Vierde provinciale : 

    Dan nog dit :
    Vandaag vrijdag 15 maart vieren de laatstejaars van het middelbaar onderwijs in Waregem 100-dagen.
    Hierdoor is parkeren op de Markt vandaag verboden.



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (93 Stemmen)
    Categorie:info
    31-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AMBIANCE TOP 106.3 van de 21ste eeuw

    Bij Radio Media hoor je op de laatste dag van 2018 de 107 beste ambiance-hits van de 21ste eeuw.
    We gaan dus van 2000 naar 2018 met de dikste ambiance-hits van de afgelopen 18 jaar in
    de AMBIANCE TOP 106.3 van de 21ste eeuw.
    Waarom TOP 106.3 ? Omdat FM 106.3 één van de twee frequenties van Radio Media FM is, de andere is FM 105.
    Beluister Radio Media ook online via www.radiomedia.be

    We starten ermee op 31 december om 10 uur en het einde is om 18 uur voorzien.
    Samenstelling : Wim Vermeer
    Presentatie : Chris Van Toren, Wim Vermeer, Filip Duprez en Rob Van Roy.
    Assistentie : Chris Van Der Lauw en Luc Baert.

    Dit is de top 106.3 :

    106.3 Jo Vally - Si Si Si Kerida
    106. Las Ketchup - Ketchup song
    105. Filip Dhaeze - Nina Bonita
    104. Laura Lynn - Dans je de hele nacht met mij
    103. Helmut Lotti - Such a night
    102. Los Frequencies - Are you with me
    101. Scissor Sisters - I don't feel like dancing
    100. Niels Destadsbader - Verover mij
    99. Willy Sommers - Vogelvrij
    98. David Vandijck - De trollendans
    97. Lindsay - Als jij me kust
    96. DNCE - Cake by the ocean
    95. K3 - 10.000 luchtballonen
    94. Jeniffer Lopez & Pitbull - Hit the floor
    93. Pharrell Williams - Happy
    92. M-Kids - Indianendans
    91. Bazart - Goud
    90. T.N.T. - Al wie dat niet springt
    89. Alvaro Soler - La Cintura
    88. Christoff - Als ik in je blauwe ogen kijk
    87. DJ Bobo - Chihuahua
    86. Magic System - Magic in the air
    85. Laura Lynn & Frans Bauer - Al duurt de nacht tot morgenvroeg
    84. Stan Van Samang - Een ster
    83. Pitbull - I know you want me
    82. Danzel - Pump it up
    81. George Erza - Shotgun
    80. Christoff - Miljonair
    79. Will Tura - Kom do the line dance
    78. Jetti Paletti - Hey knul
    77. Jannes - Een beetje meer
    76. Acapulco - Les sunlights des tropiques
    75. Gustavo Lima - Balada
    74. Frans Bauer - Ratadadada
    73. Alcazar - Crying at the discoteque
    72. Martin Garrix - Animals
    71. Gilles Simons - Wat een nacht
    70. Regi - Ellie
    69. Swoop - Country roads
    68. Clouseau - En dans
    67. Laura Lynn - Arrividerci Hans
    66. Lykke Li - I follow rivers  ( Magician remix ) 
    65. Lindsay - Ik lig nog steeds van jou te dromen
    64. Natalia - Boom
    63. Vengaboys - 2 Brazil
    62. Frans Bauer - 'n Ons geluk
    61. Sam Sparro - Happiness ( Magician remix )
    60. Luis Fonsi & Daddy Yankee - Despacito
    59. Calvin Harris ft Dua Lipa - One kiss
    58. Zware Jongens - Jodeljump
    57. David Guetta ft Akon - Sexy bitch
    56. Niels De Stadsbader - Gloria
    55. Romeo's - Viva de Romeo's
    54. Alvaro Soler - Sofia
    53. Hélène Ficher - Atemlos durch die nacht
    52. Laura Tesoro - What's the pressure
    51. Laura Lynn & Matthias Lens - De kusjesdans
    50. DJ Ötzi - Sweet Caroline
    49. Martin Solveig - Hello 
    48. Willy Sommers - Als de nacht verdwijnt
    47. Natalia - I've only begun to fight
    46. 2 Fabiola - She's after my piano
    45. Romeo's - We gaan feesten
    44. PSY - Gagnam style
    43. K3 - Oya lélé
    42. Steve Tielens - Het is weer couckenbak
    41. Stromae - Alors on dance
    40. Justin Timberlake - Can't stop the feeling
    39.  Willy Sommers - Dromen van verre stranden
    38. David Vandijck - Een superlange nacht
    37. Virtual Zone - Tom Boonen Remix
    36.  Laura Lynn & Frans Bauer - Kom dans met mij
    35.  Michael Lanzo - C'est la vie
    34. Dimitri Vegas & Like Mike - The hum
    33. Blof en Geike Arnaert - Zoutelande
    32. Kabouter Plop - kabouterdans
    31. Gebroeders Ko - Boten Anna
    30.  Black Eyed Peas - I gotta feeling
    29.  Kate Ryan - Désenchantée
    28.  Christoff - 't Is weer tijd voor de polonaise 
    27. Avicci - Levels
    26.  Bob Sinclair - Love generation
    25.  Yves Segers - Een beetje gay
    24.  Jettie Pallettie - Ik zit in een cafeetje
    23.  Jessy Matador - Olé Ola Olé
    22.  Frans Bauer - Jouw hart is als chocolade
    21.  Khaled - C'est la vie
    20. Niels Destadsbader - Ik ben van 't stroate
    19. Pitaboys - Waar is da feestje
    18. Underdog Project - Summerjam
    17.  Safri Duo - Played alive
    16.  Double DJ's - Boven op de berg
    15.  Jody Bernal - Que si que no
    14.  Jo Vally - Mooi is het leven 
    13. Christoff - 7 zonden
    12. Klubb 3 - Ho-Dio-Di-Jee
    11.  Avicci - Wake me up
    10.  Swoop - Sardienendans
    9.  Laura Lynn - Jij doet de wolken verdwijnen
    8.  Niels en Wiels - Skwon meiske
    7.  DJ Ötzi - Anton aus Tirol 
    6. Partyfriekx ft Schorre Chef - Ik moet zuipen
    5.  Christoff - Sweet Caroline
    4.  Willy Sommers - Laat de zon in je hart
    3.  Tom Waes - Dos cervezas 
    2.  Frans Bauer - Heb je even voor mij ?
    1.  André Hazes Jr - Leef

    Als dat voor geen ambiance gaat zorgen op de laatste dag van het jaar !
    Hou je telefoon in de buurt want er zijn diverse prijzen te winnen.

                 



    Na de Ambiance TOP 106.3 is er bij Radio Media een aangepast oudejaarsprogramma met Wim Vermeer van 18 tot 22 uur. 

    Dit zijn de playlsiten (18-22 uur) :

    18-19 uur 
    Umberto Tozzi - Gloria
    ABBA - Dancing queen
    Peter Kent - It's a real good feeling
    Marianne Rosenberg - Ich bin wie du
    Claude François - Alexandrie alexandra
    Rob De Nijs - Hou me vast
    Will Tura - Mooi 't leven is mooi
    Paradisio - Bailando
    Good Shape - Take my love
    Royal Showband Waterford - Hucklebuck
    Rita Deneve - De allereerste keer
    Barry White - You're the first, the last, my everything
    Ottowan - D.I.S.C.O.
    Shorts - Comment ça va ?
    Berry Van Wijk - Carmen
    Jive Bunny - Swing the mood

    19-20 uur 
    Village Peopole - YMCA
    Tavares - Heaven must be missing an angel
    Maria De Rossi - Salut crocodille
    Patrick Hernandez - Born to be alive
    Gibson Brothers - Que sera mi vida
    Wizz Stars - A brand new day
    Marco Borsato - Dromen zijn bedrog
    Bart Kaëll - Zeil je voor het eerst
    Paul Severs - Zeg eens meisje
    Jimmy Frey - Zaragoza
    Willy Sommers - De nacht wordt lang
    Los Del Rio - Macarena
    Acapulco - Les sunlights des tropiques
    Début De Soirée - Nuit de folie
    Noordkaap - Ik hou van u
    Eddy Wally - Onder je balustrade

    20-21 uur
    Kaoma - Lambada
    Peter Maffay - Du
    Christophe - Aline
    Chris Andrews - Pretty Belina
    Soulful Dynamics - Mademoiselle ninette
    Luv - You're the greatest lover
    Olivia Newton John & John Travolta - You're the one that I want
    Dolly Dots - Love me just a little bit more
    Maywood - Late at night
    Pointer Sisters - I'm so excited
    Katarina and the Waves - Walking on sunshine
    Bryan Adams - Summer of 69
    Rednex - Cotton eye Joe
    Dusty Springfield - In private
    Cher - Believe
    Ruth McKenny - Rockin in the street
    Twist 81 - Medley twist 81

    21-22 uur
    Paul De Leeuw - Vlieg met me mee
    Lou Bega - Mambo N° 5
    Booming People - Chihuahua
    Guus Meeuwis - Per spoor
    Dennie Christian - Schlager medley
    Tony Christi - Is this the way to Amerillo ?
    Millie Jackson - My man is a sweet man
    Donnie Elbert - I can't help myself
    Hervé Vilard - Capri c'est fini
    Garry Hagger - Lingering on
    Francis - Schat wat kost een zoen van jou ?
    Soulsister - The way to your heart
    Phil Collins - You can't hurry love
    Al Martino - Volaré
    René Froger - Alles kan een mens gelukkig maken
    James Last - Happy music

    Beluister radio Media 105 FM (Kluisbergen en Ronse) 106.3 FM (Oudenaarde) en ook online via www.radiomedia.be                                                        



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (53 Stemmen)
    Categorie:info
    30-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rittenschema Tour de France 2019
    Rittenschema Tour de France 2019

    Het rittenschema van de Tour de France 2019 werd bekend gemaakt. De Tour start op zaterdag 6 juli in Brussel en 
    komt na 3.460 km aan in Parijs. Rit 1 van de 106de Tour is een rit van 192 km met start op de Grote Markt van 
    Brussel en na een passage over o.a de Muur van Geraardsbergen volgt de aankomst aan het Koninklijk Paleis in Laken. 
    In de tweede etappe wordt een ploegentijdrit over 28 km gereden, met finish aan het Atomium.
    Dag 3 start in Binche, waarna de grens met Frankrijk wordt overgestoken.

    Rit 1 op 6 juli: Brussel - Charleroi - Brussel (192 km)
    Rit 2 op 7 juli: Brussel - Brussel (ploegentijdrit over 27 km)
    Rit 3 op 8 juli: Binche - Epernay (214 km)
    Rit 4 op 9 juli: Reims - Nancy (215 km)
    Rit 5 op 10 juli: Saint-Dié-des-Vosges - Colmar (169 km)
    Rit 6 op 11 juli: Mulhouse - La Planches des Belles Filles (157 km)
    Rit 7 op 12 juli: Belfort - Chalon-sûr-Saône (230 km)
    Rit 8 op 13 juli: Mâcon - Saint-Etiènne (199 km)
    Rit 9 op 14 juli: Saint-Etiènne - Brioude (170 km)
    Rit 10 op 15 juli: Saint-Flour - Albi (218 km)
    16 juli: Rustdag in Albi
    Rit 11 op 17 juli: Albi - Toulouse (167 km)
    Rit 12 op 18 juli: Toulouse - Bagnères-de-Bigorre (202 km)
    Rit 13 op 19 juli: Pau - Pau (tijdrit over 27 km)
    Rit 14 op 20 juli: Tarbes - Tourmalet (117 km)
    Rit 15 op 21 juli: Limoux - Foix (185 km)
    22 juli: Rustdag in Nîmes
    Rit 16 op 23 juli: Nîmes - Nîmes (177 km)
    Rit 17 op 24 juli: Pont-du-Gard - Gap (206 km)
    Rit 18 op 25 juli: Embrun - Valloire (207 km)
    Rit 19 op 26 juli: Saint-Jean-de-Maurienne - Tignes (123 km)
    Rit 20 op 27 juli: Albertville - Val Thorens (131 km)
    Rit 21 op 28 juli: Rambouillet - Parijs Champs-Elysées (127 km)


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:info
    01-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Daar is de zomer van 2018 ....

    Vuelta de Espana

    De 73e editie van de Vuelta gaat op zaterdag 25 augustus 
    van start in de Spaanse badplaats Malaga. De Gran Salida 
    wordt opgeluisterd met een individuele tijdrit van 8 km. 
    Op zondag 16 september komen de renners na 3.271 koers 
    aan in de Spaanse hoofdstad Madrid.

    Sculptour 2018


    De grote beeldentuin Sculptour opent deze zomer opnieuw 
     zijn deuren. Er zijn werken van 30 kunstenaars te zien.  
    De expositie van zowat 120 beelden van kunstenaars uit  
    alle windstreken van Europa en voor het eerst ook werken 
     van een Japanner en een Argentijn. De expositie met 100 
     beelden en 50 andere werken vindt plaats in de 3,5  
    hectare grote tuin van Lieve en Piet Willequet in de  
    Ronde van Vlaanderenstraat te Kluisbergen-Kwaremont.  
    Het thema dit jaar is Reflections. Blikvanger dit jaar zijn 
     de zeer grote werken van Josef Lang. De  
    beelden-tentoonstelling is open op zaterdag-, zon- en  
    feestdagen van 14 tot 19 uur of op afspraak en loopt  
    de ganse zomer tot 23 september. Inkom €5  
    Meer info : www.beukenhof.be 

    .

    .

    .

    .

    .

    .

    .

    .

    Plan Bier in de Vlaamse Ardennen


    Hou je ook van een lekker biertje na een stevige  
    wandeling of fietstocht ? De gloednieuwe bierkaart  
     'Plan Bier' verzamelt 8 brouwerijen en bijna 100   
    bieren in de Vlaamse Ardennen. Bovendien krijg je een  
     uitgebreid overzicht van de beste, charmantste en   
    gezelligste cafés in Vlaanderens mooiste landschap   
    en zijn alle leuke stops makkelijk bereikbaar met drie  
     kant-en-klare wandelingen en vier ontspannende  
     fietsroutes. www.planbier.be

    Zomerse beiaardconcerten in Oudenaarde


    Tijdens de zomermaanden hoort men van op één van    
    de vele gezellige terrasjes in Oudenaarde de beiaard spelen.
    De beiaard in de Sint-Walburgakerk is de oudste van     
    het land en bestaat uit 49 klokken. Het hele jaar
    door zijn er op zondag beiaardconcerten van 12 tot 13 uur.    
    Tijdens de maanden juli en augustus concerteert    
    stadsbeiaardier Lode Schynkel of een gastmuzikant     
    ook op donderdagavond van 20.30 uur tot 21.30 uur.     
    Iedere donderdagvoormiddag, tijdens de wekelijkse    
    marktdag, weerklinkt het automatisch beiaardspel    
    van 10 uur tot 11 uur. 

    Oudenaarde : De fietsstad !


    Oudenaarde wil de stad en haar deelgemeenten uitbouwen tot 
    'de fietsstad van de streek'. Deze doelstelling is opgenomen 
    in het meerjarenplan van de stad. Los van de aankomst 
    van 'Vlaanderens Mooiste', besteedde Oudenaarde in het 
    verleden al heel wat aandacht aan functioneel fietsverkeer 
    en aan de uitbouw van een degelijk fietspaden-netwerk. 
    Het resultaat is de fietskaart, een gratis kaart met de beste 
    fietsverbindingen. Ook de recreatieve fietser wordt verwend 
    in Oudenaarde. Fietsen in de streek van De Ronde is het 
    geliefkoosde terrein van duizenden wielertoeristen. 
    De routes gaan van 42 tot 181 kilometer. Ook mountainbikers 
    komen aan hun trekken in de talrijke bossen en velden. 
    Voor al dit fietsplezier is het Centrum Ronde van Vlaanderen 
    aan de Markt de ideale startplaats. En geef nu zelf toe, 
    wat is er aangenamer om een fietstocht af te sluiten 
     met een Oudenaards biertje op één van de terrasjes  
    op de vernieuwde markt of in de talrijke café's wat  
    de stad van Adriaen Brouwer rijk is.

    Leeuwarden Culturele Hoofdstad in Europa

    Leeuwarden, de hoofdstad van Friesland, mag zich samen 
     met de Maltese hoofdstad Valetta, in 2018 de Culturele  
    Hoofdstad van Europa noemen. Leeuwarden-Fryslân 2018  
    zal een jaar lang laten zien hoe de Friezen het leven  
    vieren en daarbij een gezonde planeet achter laten voor  
    de generaties die nog komen. De honderden projecten  
    vinden niet alleen in Leeuwarden plaats, maar in het rijke  
    landschap dat Friesland juist zo speciaal maakt.  
    Bekijk het volledige programma via de website :
    www.friesland.nl/LF2018 

    SKS Skûsjesilen 
    Nog in Friesland organiseert men tijdens de zomer 
     een zeilwedstrijd op de Friese meren met oude zeilende  
    vrachtschepen. Het 'Skûtsjesilen' werd deze zomer 
    georganiseerd van 4 tot 17 augustus. Grou won net als  
    vorig jaar wedstrijdInfo : www.skutsjesilen.nl

    Volg vrienden of familie terwijl ze naar hun 
    vakantiebestemming vliegen


    Binnenkort vertrekken ongetwijfeld ook mensen  
    uit je omgeving op vakantie. Via de website 
    www.flightradar24.com kan men het volledige 
     luchtverkeer meevolgen. Thuisblijvers kunnen 
    op deze manier zien wanneer hun vrienden 
    of familie opstijgen of op hun reisbestemming  
    aankomen. Of omgekeerd, wanneer ze het vliegtuig 
    opnieuw huiswaarts nemen. Ook als je aan 
    het genieten bent van de zon en er vliegt een vliegtuig 
    over, kan je via www.flightradar24.com zien 
    wat de bestemming van het toestel is. 
    De app is ook te downloaden voor op je smartphone 
     of tablet.

    Tips voor een veilig barbecue weekend


    Een gezellig feestje aan de BBQ hoeft niet op de  
    spoedafdeling te eindigen. Daarom een paar veilige 
     BBQ-tips : 
    - Plaats de barbecue op een stevige, stabiele,  
    vlakke ondergrond.  
    - Zorg dat de barbecue niet omver gelopen  
    kan worden door spelende kinderen of huisdieren.    
    - Wie bakt is BOB en drinkt dus niet !!    
    - Pas op met licht ontvlambare kleding. In de buurt 
     van een barbecue draag je een speciale  
    barbecueschort en handschoenen. Een zwempak, 
    zwembroek of ontbloot bovenlijf zijn zeker  
    uit den boze. Eet smakelijk !

    Roberto: 'tropische zomer, puffen en blazen'


    Ik vroeg aan Roberto, de weerman van lokale radio Media, 
    of de zomer van 2018 nog veel warme dagen in het  
    verschiet heeft. 'Zeker en vast' vertelde de 78-jarige  
    Elsegemnaar. 'We hebben ook al een prachtige lente gehad 
    en de zomer is ook zeer warm. Het is vooral zuchten, 
    puffen en blazen' aldus Roberto. 'Deze zomer is dezelfde 
    als de zomer van 1976, weet je nog ? De zomer toen 
    Lucien Van Impe de Tour de France won'. 'Tot nu toe was 
    deze zomer de warmste zomer ooit maar ik denk dat deze 
    van 2018 nu alle records gaat breken'. 'Regenen ?  
    De regen van de laatste dagen heeft enorm deugd gedaan 
    want de landbouwers waren met de droogte niet tevreden  
    hoor, aldus Roberto.

    De zomerhits van .....

    Kent u ze nog de zomerhits van weleer ? 
    1976 : Jesse Green - Nice and slow 
    1980 : Jay and the Americans - Cara Mia 
    1982 : June Lodge - Someone love's you honey 
    1984 : Baltimora - Tarzan boy 
    1988 : Salt 'N' Pepa - Push it 
    1994 : Culture Beat - Mr. Vain 
    1996 : Los Del Rio - Macarena 
    1999 : Lou Bega : Mombo Nr. 5  
    2005 : Belle Perez - Que viva la vida 
    2009 : Pitbull - I know you want me   
    2012 : Gusttavo Lima - Balada  
    2017 : Luis Fonsi feat. Daddy Yankee : Despacito


    In de zomer van 2018 zal de Belg gemiddeld 2318 euro besteden aan zijn zomervakantie. Frankrijk, Spanje en Italië zijn deze 
    zomer de populairste vakantiebestemmingen. Zelfs één reiziger op drie trekt naar Frankrijk. De autovakanties krijgen de voorkeur
     deze zomer. Vier op de tien landgenoten blijft gewoon thuis. Dat blijkt uit de jaarlijkse vakantiebarometer van Europ Assistance.
    Bij de vliegvakanties is Turkije terug een populaire bestemming geworden net als Griekenland, Bulgarije, Tunesië en Marokko.
    De absolute koploper bij de vliegvakanties is Spanje.
    Franse tolwegen nog duurder
    De tarieven voor het gebruik van de Franse snelwegen zijn op 1 februari met 1,03 tot 2,04 procent de hoogte ingegaan. 
    De prijzen stegen sterker dan in 2016 en 2017, toen ze gemiddeld met 1 procent omhoog gingen.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (192 Stemmen)
    Categorie:info
    31-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een gesprek met Niels Destadsbader
    Niels Destadsbader: 'Momenteel zit ik in een heel toffe periode!'
    Tijdens de Adriaen Brouwer Bierfeesten in Oudenaarde had ik een gesprek met Niels Destadsbader.
    De Deerlijknaar is momenteel de populairste artiest in ons land en vooral fan van de Rode Duivels.
    Het interview werd opgenomen voor lokale radio's Media en Waregem1. Diegenen die het radio-interview 
    hebben gemist kunnen hier de geschreven versie lezen.


    Niels, ik mag dit toch zeggen hé dat jij momenteel de populairste artiest bent in ons land?
    Ik hoor u dat graag zeggen maar ik denk dat er momenteel nog meerdere populaire artiesten zijn maar het is zo
    dat we een fantastische kans krijgen. Dat we hier in Oudenaarde vorig jaar al stonden en dit
    jaar terug mogen komen betekent toch ook wel iets. Vorig jaar heb ik mooie prijzen gewonnen en 
    op vele podia gestaan en dit jaar komt mijn droom uit want we gaan het Sportpaleis doen. 
    Ook deze zomer wordt het plezant want in Oudenaarde tijdens de Bierfeesten gaven we de aftrap van onze zomertour.

    Je bent acteur, radioman, tv-presentator, zanger en wat nog allemaal, ik denk soms: 'heeft Niels wel tijd om te slapen?'
    Af en toe toch hé en slapen doe ik ook graag hoor. Het voordeel is dat ik niet zoveel slaap nodig
    heb, maar tijdens optredens krijg je zoveel energie van je publiek dat je de weinige uren slaap heel
    snel vergeet. Ik weet hoe hard ik hiervoor heb moeten werken om hier te staan en ik probeer daar nu
    heel hard van te genieten.

    Misschien komt er een dag dat je een keuze moet maken, wat zou je bijvoorbeeld nooit kunnen missen?
    Dat is een vervelende vraag omdat ik hoop dat dit nooit gaat komen dat moment, tot nu toe heb
    ik het geluk gehad dat ik niet heb moeten kiezen, maar ik denk dat muziek het diepst in
    mijn hart zit. Ik doe de andere dingen ook heel graag maar muziek zal nooit stoppen denk ik.

    Een 'Liefde voor muziek' dus en dat brengt ons meteen bij het populaire VTM-programma wat aan een artiest
    toch nog eens een extra boost kan geven.
    Sowieso, we hadden al een boerejaar achter de rug met Zomerhit, Werchter Boutique enz ..
    Maar wat ik merk is dat er toch nog een ander publiek is die mij leren kennen heeft.
    Het is heel prettig om te zien, maar ook om het te doen. Ik heb het gevoel dat ik
    na dat programma op een rollercoaster zit en ik hoop dat ik er nog een tijdje mag blijven opzitten.

    Uit 'Liefde voor muziek' zijn mij heel wat dingen bijgebleven en wat ik ook onthoud
    is dat je geen vers ondergoed mee had naar Spanje.
    (lacht) klopt ja, ik denk aan alles waar ik moet aan denken dus het zingen en mijn teksten maar
    daarnaast vergeet ik echt alles. Vorige week ben ik naar de politie moeten gaan omdat
    ik mijn portefuille kwijt was, de week ervoor was ik mijn vest kwijt en daar had ik
    dus geen vers ondergoed mee. Helaas is ook dit een deel van mijn persoonlijkheid.

    Je hebt nu toch ondergoed bij?
    Ja hoor, ik heb het zelfs aan (lacht).

    Eind mei kwam je album '30' uit en ook dat is een voltreffer?
    Je wordt 30 en mensen beginnen zich vragen te stellen, heb je een vriendin en wil je nog geen
    kinderen en een eigen huis enz.. Wanneer je 30 bent wordt van iedereen verwacht dat je serieuze dingen
    gaat doen in het leven. Aangezien ik nog geen huis of kinderen heb, is dit mijn tweede kind.
    Ik denk dat mijn muziek een beetje volwassener is geworden vandaar '30'.
    Het gaat heel goed met het album want we hebben al een gouden plaat wat ongelooflijk is en
    the best is yet to come, hoop ik.

    Alvast gefeliciteerd! Nog twee data: 19 augustus
    Dat is mijn verjaardag, dan zal ik voelen hoe het is om dertig te zijn.

    En 31 oktober?
    Zet daar ook maar 1 november bij want we hadden het geluk dat het zo snel ging
    met de eerste show dat we er nu twee mogen doen. Twee keer Sportpaleis, dat is elke dag ermee 
    opstaan en ermee gaan slapen. Ik bel twee à drie keer per dag naar Live Nation om te weten hoe het loopt.
    Ik ben vorige week ook naar het Sportpaleis geweest om te zien hoe we het podium opkunnen of afgaan.
    Het Sportpaleis doen is een droom waarvan ik dacht 'once in a lifetime' maar
    dat is ondertussen 'twice in a lifetime' geworden.

    Ik weet dat jij een enorme voetbalfan bent, het WK voetbal is volop aan de gang mis je 
    de wedstrijden van de Rode Duivels niet door alle drukte?
    Neen, want bij de Rode Duivels is het zelfs zo dat ik op alle wedstrijden vrij heb genomen en ook
    de dag erop tot twee uur 's middags. Opstaan is de volgende dag sowieso moeilijk, als men nu wint of verliest.

    Wie geef je de voorkeur om de Wereldbeker de hoogte in te steken?
    Ik denk de Belgen, wij zijn altijd negatief ingesteld vind ik. Als we met 3-0 van Panama
    winnen is het van 'het was maar Panama' of 'het is maar Tunesië', maar we doen het toch.
    De andere favorieten hebben het toch al serieus laten afweten.
    We spelen toch, vind ik, het meest overtuigende voetbal. Ik denk dat
    de halve finale een optie wordt en met een beetje geluk worden we wereldkampioen.

    Als wij het niet worden wie geef je dan de meeste kans?
    Mexico heeft een goeie ploeg, Zwitserland eveneens, Duitsland en Argentinië hebben nog niets
    bewezen maar ik vrees toch voor Brazilië.

    Niels, bedankt voor dit gesprek en ik wens je heel veel succes in alles wat je doet.
    Dat is heel vriendelijk, bedankt !


    Niels Destadsbader op de Bierfeesten

    De zomertour met start in Oudenaarde. Haltes in Gent, Lokeren, Kortrijk... en einde in Puurs

    Tickets Niels 30 in het sportpaleis via proximusgoformusic.be en livenation.be
    www.nielsdestadsbader.be 


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:info
    27-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
      Premier League - Seizoen 2018-2019

    SUPERCUP - COMMUNITY SHIELD :
    Chelsea - Manchester City    2 - 0

    Speeldag 1 : Het nieuwe seizoen Premier League ging van start in het weekend van 11 augustus
    Manchester United - Leicester City   2 - 1
    Newcastle - Tottenham Hotspur   1 - 2
    Bournemouth - Cardiff City   2 - 0
    Fulham - Crystal Palace    0 - 2
    Hudderfield Town - Chelsea   0 - 3
    Watford - Brighton    2 - 0
    Wolverhampton - Everton    2 - 2
    Liverpool - West Ham   4 - 0
    Southampton - Burnley   0 - 0
    Arsenal - Manchester City  0 - 2

    Speeldag 2 : weekend 18 augustus
    Cardiff City - Newcastle   0 - 0
    Everton - Southampton   2 - 1
    Leicester City - Wolverhampton   2 - 0
    Tottenham Hotspur - Fulham   3 - 1
    West Ham - Bournemouth   1 - 2
    Chelsea - Arsenal     3 - 2
    Manchester City - Huddersfield Town    6 - 1
    Burnley - Watford    1 - 3
    Brighton - Manchester United    3 - 2
    Crystal Palace - Liverpool    0 - 2

    Speeldag 3 : weekend 25 augustus
    Wolverhampton - Manchester City   1 - 1
    Bournemouth - Everton    2 - 2
    Arsenal - West Ham   3 - 1
    Huddersfield Town - Cardiff City   0 - 0
    Southampton - Leicester City   1 - 2
    Liverpool - Brighton    1 - 0
    Watford - Crystal Palace    2 - 1
    Newcastle - Chelsea    1 - 2
    Fulham - Burnley   4 - 2
    Manchester United - Tottenham Hotspur   0 - 3

    Speeldag 4 : weekend 1 september
    Leicester City - Liverpool    1 - 2
    Brighton - Fulham   2 - 2
    Chelsea - Bournemouth   2 - 0
    Crystal Palace - Southampton   0 - 2
    Everton - Hudderfield Town   1 - 1
    West Ham - Wolverhampton   0 - 1
    Manchester City - Newcastle    2 - 1
    Cardiff City - Arsenal    2 - 3
    Watford - Tottenham Hotspur   2 - 1
    Burnley - Manchester United   0 - 2

    Speeldag 5 : weekend 15 september
    Tottenham Hotspur - Liverpool   1 - 2
    Bournemouth - Leicester City   4 - 2
    Chelsea - Cardiff City   4 - 1
    Hudderfield Town - Crystal Palace   0 - 1
    Manchester City - Fulham   3 - 0
    Newcastle - Arsenal   1 - 2
    Watford - Manchester United    1 - 2
    Wolverhampton - Burnley    1 - 0
    Everton - West Ham   1 - 3
    Southampton - Brighton   2 - 2

    Speeldag 6 : weekend 22 september
    Fulham - Watford    1 - 1
    Burnley - Bournemouth    4 - 0
    Cardiff City - Manchester City    0 - 5
    Crystal Palace - Newcastle    0 - 0
    Leicester City - Huddersfield Town    3 - 1
    Liverpool - Southampton    3 - 0
    Manchester United - Wolverhampton    1 - 1
    Brighton - Tottenham Hotspur    1 - 2
    West Ham - Chelsea   0 - 0
    Arsenal - Everton    2 - 0

    Speeldag 7 : weekend 29 september
    West Ham - Manchester United    3 - 1
    Arsenal - Wotford    2 - 0
    Everton - Fulham   3 - 0
    Huddersfield Town - Tottenham Hotspur   0 - 2
    Manchester City - Brighton   2 - 0
    Newcastle - Leicester City   0 - 2
    Wolverhampton - Southampton   2 - 0
    Chelsea - Liverpool     1 - 1
    Cardiff City - Burnley     1 - 2
    Bournemouth - Crystal Palace    2 - 1

    Speeldag 8 : weekend 6 oktober
    Brighton - West Ham United    1 - 0
    Burnley - Huddersfield Town    1 - 1
    Crystal Palace - Wolverhampton   0 - 1
    Leicester City - Everton   1 - 2
    Tottenham Hotspur - Cardiff City   1 - 0
    Watford - Bourenmouth   0 - 4
    Manchester United - Newcastle    3 - 2
    Fulham - Arsenal   1 - 5
    Southampton - Chelsea   0 - 3
    Liverpool - Manchester City    0 - 0

    Speeldag 9 : weekend 20 oktober
    Chelsea - Manchester United    2 - 2
    Bournemouth - Southampton    0 - 0
    Cardiff City - Fullham   4 - 2
    Manchester City - Burnley    5 - 0
    Newcastle - Brighton    0 - 1
    West Ham United - Tottenham Hotspur    0 - 1
    Wolverhampton - Watford    0 - 2
    Hudderfield Town - Liverpool    0 - 1
    Everton - Crystal Palace   2 - 0
    Arsenal - Leicester City    3 - 1

    Speeldag 10 : Weekend  27 oktober
    Brighton - Wolverhampton    1 - 0
    Fulham - Bournemouth    0 - 3
    Liverpool - Cardiff City   4 - 1
    Southampton - Newcastle    0 - 0
    Watford - Hudderfield Town    3 - 0
    Leicester City - West Ham United    1 - 1
    Burnley - Chelsea   0 - 4
    Crystal Palace - Arsenal    2 - 2
    Manchester United - Everton    2 - 1
    Tottenham Hotspur - Manchester City  0 - 1

    Speeldag 11 : Weekend 3 november
    Bournemouth - Manchester United    1 - 2
    Cardiff City - Leicester City    0 - 1
    Everton - Brighton   3 - 1
    Newcastle - Watford   1 - 0
    West Ham United - Burnley   4 - 2
    Arsenal - Liverpool     1 - 1
    Wolverhampton - Tottenham Hotspur    2 - 3
    Manchester City - Southampton    6 - 1
    Chelsea Crystal Palace    3 - 1
    Huddersfield Town - Fulham   1 - 0

    Speeldag 12 : Weekend 10 november
    Cardiff City - Brighton    2 - 1
    Huddersfield Town - West Ham United    1 - 1
    Leicester City - Burnley    0 - 0
    Newcastle - Bournemouth   2 - 1
    Southampton - Watford   1 - 1
    Crystal Palace - Tottenham Hotspur   0 - 1
    Liverpool - Fulham    2 - 0
    Chelsea - Everton    0 - 0
    Arsenal - Wolverhampton    1 - 1
    Manchester City - Manchester United    3 - 1

    Speeldag 13 : Weekend 24 november
    Brighton - Leicester City    1 - 1
    Everton - Cardiff City   1 - 0
    Fulham - Southampton   3 - 2
    Manchester United - Crystal Palace    0 - 0
    Watford - Liverpool   0 - 3
    West Ham United - Manchester City   0 - 4
    Tottenham Hotspur - Chelsea    3 - 1
    Bournemouth - Arsenal     1 - 2
    Wolverhampton - Huddersfield Town   0 - 2
    Burnley - Newcastle    1 - 2

    Speeldag 14 : Weekend 1 december
    Cardiff City - Wolverhampton    2 - 1
    Crystal Palace - Burnley   2 - 0
    Huddersfield Town - Birighton    1 - 2
    Leicester City - Watford   2 - 0
    Manchester City - Bournemouth   3 - 1
    Newcastle - West Ham United   0 - 3
    Southampton - Manchester United    2 - 2
    Chelsea - Fulham    2 - 0
    Arsenal - Tottenham Hotspur     4 - 2
    Liverpool - Everton     1 - 0

    Speeldag 15 : Midweek 4 en 5 december
    Bournemouth - Hudderfield Town    2 - 1
    Brighton - Crystal Palace   3 - 1
    West Ham United - Cardiff City   3 - 1
    Watford - manchester City    1 - 2
    Burnley - Liverpool    1 - 3
    Fulham - Leicester City   1 - 1
    Wolverhampton - Chelsea   2 - 1
    Everton - Newcastle   1 - 1
    Manchester United - Arsenal   2 - 2
    Tottenham Hotspur - Southampton   3 - 1

    Speeldag 16 : Weekend 8 december
    Bournemouth - Liverpool   0 - 4
    Arsenal - Huddersfield Town    1 - 0
    Burnley - Brighton   1 - 0
    Cardiff City - Southampton   1 - 0
    Manchester United - Fulham   4 - 1
    West Ham United - Crystal Palace   3 - 2
    Chelsea - Manchester City    2 - 0
    Leicester City - Tottenham Hotspur    0 - 2
    Newcastle - Wolverhampton     1 - 2
    Everton - Warford    2 - 2

    Speeldag 17 : Weekend 15 december
    Manchester City - Everton   3 - 1
    Crystal Palace - Leicester City    1 - 0
    Huddersfield Town - Newcastle   0 - 1
    Tottenham Hotspur - Burnley   1 - 0
    Watford - Cardiff City   3 - 2
    Wolverhampton - Bournemouth   2 - 0
    Fulham - West Ham United    0 - 2
    Brighton - Chelsea    1 - 2
    Southampton - Arsenal   3 - 2
    Liverpool - Manchester United    3 - 1

    Speeldag 18 : Weekend 22 december
    Wolverhampton - Liverpool    0 - 2
    Arsenal - Burnley    3 - 1
    Bournemouth - Brighton   2 - 0
    Chelsea - Leicester City   0 - 1
    Huddersfield Town - Southampton   1 - 3
    Manchester City - Crystal Palace   2 - 3
    Newcastle - Fulham   0 - 0
    West Ham United - Watford   0 - 2
    Cardiff City - Manchester United    1 - 5
    Everton - Tottenham Hotspur    2 - 6

    Speeldag 19 : Midweek 26 en 27 december
    Fulham - Wolverhampton    1 - 1
    Burnley - Everton     1 - 5
    Crystal Palace - Cardiff City   0 - 0
    Leicester City - Manchester City    2 - 1
    Liverpool - Newcastle   4 - 0
    Manchester United - Huddersfield Town   3 - 1
    Tottenham Hotspur - Bournemouth   5 - 0
    Brighton - Arsenal    1 - 1
    Watford - Chelsea    1 - 2
    Southampton - West Ham United   1 - 2

    Speeldag 20 : Weekend 29 december
    Brighton - Everton   1 - 0
    Fulham - Huddersfield Town   1 - 0
    Leicester City - Cardiff City   0 - 1
    Tottenham Hotspur - Wolverhampton   1 - 3
    Watford - Newcastle   1 - 1
    Liverpool - Arsenal   5 - 1
    Crystal Palace - Chelsea   0 - 1
    Burnley - West Ham United    2 - 0
    Southampton - Manchester City    1 - 3
    Manchester United - Bournemouth   4 - 1

    Speeldag 21 : Midweek 1, 2 en 3 januari
    Everton - Leicester City   0 - 1
    Arsenal - Fulham   4 - 1
    Cardiff City - Tottenham Hotspur   0 - 3
    Bournemouth - Watford   3 - 3
    Chelsea - Southampton   0 - 0
    Hudderfield Town - Burnley   1 - 2
    West Ham United - Brighton    2 - 2
    Wolverhampton - Crystal Palace   0 - 2
    Newcastle - Manchester United   0 - 2
    Manchester City - Liverpool   2 - 1

    Speeldag 22 : Weekend 12 januari
    West Ham United - Arsenal    1 - 0
    Brighton - Liverpool   0 - 1
    Burlney - Fulham    2 - 1
    Cardiff City - Huddersfield Town   0 - 0
    Crystal Palace - Watford    1 - 2
    Leicester City - Southampton   1 - 2
    Chelsea - Newcastle    2 - 1
    Everton - Bournemouth    2 - 0
    Tottenham Hotspur - Manchester United    0 - 1
    Manchester City - Wolverhampton    3 - 0

    Speeldag 23 : weekend 19 januari
    Wolverhampton - Leicester City    4 - 3
    Bournemouth - West Ham United   2 - 0
    Liverpool - Crystal Palace   4 - 3
    Manchester United - Brighton   2 - 1
    Newcastle - Cardiff City    3 - 0
    Southampton - Everton    2 - 1
    Watford - Burnley   0 - 0
    Arsenal - Chelsea    2 - 0
    Huddersfield Town - Manchester City   0 - 3
    Fulham - Tottenham Hotspur    1 - 2

    Speeldag 24 : midweek 29 en 30 januari
    Arsenal - Cardiff City   2 - 1
    Fulham - Brighton    4 - 2
    Huddersfield Town - Everton   0 - 1
    Wolverhampton - West Ham United   3 - 0
    Manchester United - Burnley    2 - 2
    Newcastle - Manchester City    2 - 1
    Southampton - Crystal Palace  1 - 1
    Bournemouth - Chelsea    4 - 0
    Liverpool - Leicester City   1 - 1
    Tottenham Hotspur - Watford    2 - 1

    Speeldag 25 : weekend 2 februari
    Tottenham Hotspur - Newcastle    1 - 0
    Brighton - Watford    0 - 0
    Burnley - Southampton   1 - 1
    Chelsea - Huddersfield Town   5 - 0
    Crystal Palace - Fulham    2 - 0
    Everton - Wolverhampton   1 - 3
    Cardiff City - Bournemouth    2 - 0
    Leicester City - Manchester United   0 - 1
    Manchester City - Arsenal    3 - 1
    West Ham United - Liverpool    1 - 1

    Speeldag 26 : weekend 9 februari
    Fulham - Manchester United    0 - 3
    Crystal Palace - West Ham United    1 - 1
    Huddersfield Town - Arsenal   1 - 2
    Liverpool - Bournemouth   3 - 0
    Southampton - Cardiff City    1 - 2
    Watford - Everton    1 - 0
    Brighton - Burnley    1 - 3
    Tottenham Hotspur - Leicester City   3 - 1
    Manchester City - Chelsea    6 - 0
    Wolverhampton - Newcastle   1 - 1

    Speeldag 27 : weekend 23 februari
    Everton - Manchester City   0 - 2
    Cardiff City - Watford    1 - 5
    West Ham United - Fullham    3 - 1
    Burnley - Tottenham Hotspur   2 - 1
    Bournemouth - Wolverhampton    1 - 1
    Newcastle - Huddersfield Town   2 - 0
    Leicester City - Crystal Palace    1 - 4
    Arsenal - Southampton    2 - 0
    Manchester United - Liverpool    0 - 0
    Chelsea - Brighton    (wordt later gespeeld)

    Speeldag 28 : midweek 26 en 27 februari
    Huddersfield Town - Wolverhampton    1 - 0
    Leicester City - Brighton    2 - 1
    Cardiff City - EVerton   0 - 3
    Newcastle - Burnley   2 - 0
    Arsenal - Bournemouth   5 - 1
    Southampton - Fullham    2 - 0
    Crystal Palace - Manchester United    1 - 3
    Chelsea - Tottenham Hotspur   2 - 0
    Liverpool - Watford   5 - 0
    Manchester City - West Ham United   1 - 0

    Speeldag 29 : weekend 2 en 3 maart
    Tottenham Hotspur - Arsenal   1 - 1
    Bournemouth - Manchester City    0 - 1
    Brighton - Huddersfield Town   1 - 0
    Burnley - Crystal Palace   1 - 3
    Manchester United - Southampton   3 - 2
    Wolverhampton - Cardiff City   2 - 0
    West Ham United - Newcastle   2 - 0
    Watford - Leicester City   2 - 1
    Fulham - Chelsea    1 - 2
    Everton - Liverpool    0 - 0

    Speeldag 30 : weekend 9 en 10 maart
    Crystal Palace - Brighton    1 - 2
    Cardiff City - West Ham United   2 - 0
    Huddersfield Town - Bournemouth   0 - 2
    Leicester City - Fulham   3 - 1
    Newcastle - Everton   3 - 2
    Southampton - Tottenham Hotspur   2 - 1
    Manchester City - Watford    3 - 1
    Liverpool - Burnley    4 - 2
    Chelsea - Wolverhampton    1 - 1
    Arsenal - Manchester United    2 - 0

    Speeldag 31 : weekend 16 en 17 maart
    Bournemouth - Newcastle    2 - 2
    Burnley - Leicester City   1 - 2
    West Ham United - Huddersfield Town   4 - 3
    Fulham - Liverpool    1 - 2
    Everton - Chelsea     2 - 0
    Brighton - Cardiff City    UITGESTELD
    Watford - Southampton    UITGESTELD
    Wolverhampton - Arsenal    UITGESTELD
    Tottenham Hotspur - Crystal Palace    UITGESTELD
    Manchester United - Manchester City    ( 24/04 om 21 uur )

    Speeldag 32 : weekend 30 en 31 maart
    Volgt ...

    Finale League Cup : zondag 24 februari
    Chelsea - Manchester City    0 - 0  na verlengingen - strafschoppen   3 - 4



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:info
    26-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
       Ligue 1 - Seizoen 2018-2019

    SUPERCUP : zaterdag 4 augustus 
    Paris Saint Germain - AS Monaco   4 - 0

    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen in Frankrijk ging van start in het weekend van 11 augustus
    Olympique Marseille - Toulouse   4 - 0
    Nantes - AS Monaco   1 - 3
    Angers - Nimes   3 - 4
    Lille - Rennes   3 - 1
    Montpellier - Dijon   1 - 2
    Nice - Reims   0 - 1 
    Saint-Etienne - Guingamp    2 - 1
    Olympique Lyon - Amiens   2 - 0
    Bordeaux - Strasbourg   0 - 2
    Paris Saint-Germain - Caen   3 - 0

    Speeldag 2 : weekend 18 augustus
    Reims - Olympique Lyon   1 - 0
    Guingamp - Paris Saint-Germain   1 - 3
    Amiens - Montpellier    1 - 2
    Caen - Nice   1 - 1
    Dijon - Nantes   2 - 0
    AS Monaco - Lille   0 - 0
    Rennes - Angers   1 - 0
    Strasbourg - Saint-Etienne   1 - 1
    Toulouse - Bordeaux    2 - 1
    Nimes - Olympique Marseille    3 - 1

    Speeldag 3 : weekend 25 augustus
    Olympique Lyon - Strasbourg   2 - 0
    Paris Saint-Germain - Angers   3 - 1
    Amiens - Reims    4 - 1
    Montpellier - Saint-Etienne   0 - 0
    Nantes - Caen   1 - 1
    Nice - Dijon   0 - 4
    Toulouse - Nimes   1 - 0
    Lille - Guingamp     3 - 0
    Bordeaux - AS Monaco   2 - 1
    Olympique Marseille - Rennes   2 - 2

    Speeldag 4 : weekend 1 september
    Olympique Lyon - Nice     0 - 1
    Nimes - Paris Saint-Germain    2 - 4
    Angers - Lille   1 - 0
    Dijon - Caen   0 - 2
    Guingamp - Toulouse   1 - 2
    Reims - Montpellier   0 - 1
    Strasbourg - Nantes   2 - 3
    Saint-Etienne - Amiens     0 - 0
    Rennes - Bordeaux    2 - 0
    AS Monaco - Olympique Marseille   2 - 3

    Speeldag 5 : weekend 15 september
    Nice - Rennes      2 - 1
    Paris Saint-Germain - Saint-Etienne   4 - 0
    Caen - Olympique Lyon    2 - 2
    Amiens - Lille    2 - 3
    Dijon - Angers    1 - 3
    Montpellier - Strasbourg    1 - 1
    Toulouse - AS Monaco    1 - 1
    Nantes - Reims     0 - 0
    Bordeaux - Nimes    3 - 3
    Olympique Marseille - Guingamp    4 - 0

    Speeldag 6 : weekend 22 september
    AS Monaco - Nimes    1 - 1
    Lille - Nantes     2 - 1
    Angers - Toulouse   0 - 0
    Montpellier - Nice   1 - 0
    Reims - Dijon   0 - 0
    Saint-Etienne - Caen   2 - 1
    Strasbourg - Amiens   3 - 1
    Rennes - Paris Saint-Germain   1 - 3
    Guingamp - Bordeaux    1 - 3
    Olympique Lyon - Olympique Marseille    4 - 2

    Speeldag 7 : midweek 25 en 26 september 
    AS Monaco - Angers    0 - 1
    Nantes - Nice   1 - 2
    Toulouse - Saint-Etienne    2 - 3
    Amiens - Rennes   2 - 1
    Bordeaux - Lille   1 - 0
    Caen - Montpellier   2 - 2
    Dijon - Olympique Lyon   0 - 3
    Olympique Marseille - Strasbourg   3 - 2
    Nimes - Guingamp   0 - 0
    Paris Saint-Germain - Reims    4 - 1

    Speeldag 8 : weekend 29 september
    Saint-Etienne - AS Monaco    2 - 0
    Nice - Paris Saint-Germain    0 - 3
    Angers - Guingamp    0 - 1
    Caen - Amiens    1 - 0
    Olympique Lyon - Nantes    1 - 1
    Reims - Bordeaux    0 - 0
    Strasbourg - Dijon    3 - 0
    Rennes - Toulouse    1 - 1
    Montpellier - Nimes   3 - 0
    Lille - Olympique Marseille    3 - 0

    Speeldag 9 : weekend 6 oktober
    Toulouse - Nice   1 - 1
    Lille - Saint-Etienne    3 - 1
    Amiens - Dijon    1 - 0
    Angers - Strasbourg   2 - 2
    Guingamp - Montpellier   1 - 1
    Nimes - Reims   0 - 0
    Bordeaux - Nantes    3 - 0
    Olympique Marseille - Caen    2 - 0
    AS Monaco - Rennes   1 - 2
    Paris Saint-Germain - Olympique Lyon   5 - 0

    Speeldag 10 : weekend 20 oktober
    Olympique Lyon - Nimes    2 - 0
    Paris Saint-Germain - Amiens    5 - 0
    Caen - Guingamp    0 - 0
    Dijon - Lille   1 - 2
    Nantes - Toulouse   4 - 0
    Reims - Angers   1 - 1
    Strasbourg - AS Monaco    2 - 1
    Montpellier - Bordeaux    2 - 0
    Saint-Etienne - Rennes   1 - 1
    Nice - Olympique Marseille    0 - 1

    Speeldag 11 : weekend 27 oktober
    Nimes - Saint-Etienne   1 - 1
    Angers - Olympique Lyon    1 - 2
    Amiens - Nantes     1 - 2
    Guingamp - Strasbourg    1 - 1
    Lille - Caen    1 - 0
    AS Monaco - Dijon    2 - 2
    Toulouse - Montpellier    0 - 3
    Rennes - Reims    0 - 2
    Bordeaux - Nice     0 - 1
    Olympique Marseille - Paris Saint-Germain   0 - 2

    Speeldag 12 : weekend 3 november
    Paris Saint-Germain - Lille     2 - 1
    Olympique Lyon - Bordeaux   1 - 1
    Caen - Rennes     1 - 2
    Dijon - Nimes    0 - 4
    Nice - Amiens    1 - 0
    Reims - AS Monaco    1 - 0
    Strasbourg - Toulouse    1 - 1
    Nantes - Guingamp    5 - 0
    Saint-Etienne - Angers    4 - 3
    Montpellier - Olympique Marseille    3 - 0

    Speeldag 13 : weekend 10 november
    Lille - Strasbourg     0 - 0
    Guingamp - Olympique Lyon    2 - 4
    Angers - Montpellier    1 - 0
    Nimes - Nice   0 - 1
    Saint-Etienne - Reims   2 - 0
    Toulouse - Amiens    0 - 1
    Bordeaux - Caen     0 - 0
    Olympique Marseille - Dijon    2 - 0
    Rennes - Nantes    1 - 1
    AS Monaco - Paris Saint-Germain   0 - 4

    Speeldag 14 : weekend 24 november
    Olympique Lyon - Saint-Etienne    1 - 0
    Paris Saint-Germain - Toulouse    1 - 0
    Caen - AS Monaco   0 - 1
    Dijon - Bordeaux   0 - 0
    Nantes - Angers    1 - 1
    Reims - Guingamp   2 - 1
    Strasbourg - Nimes    0 - 1
    Montpellier - Rennes   2 - 2
    Nice - Lille    2 - 0
    Amiens - Olympique Marseille   1 - 3

    Speeldag 15 : weekend 1 december
    Saint-Etienne - Nantes    3 - 0
    Lille - Olympique Lyon    2 - 2
    Angers - Caen    1 - 1
    Guingamp - Nice    0 - 0
    AS Monaco - Montpellier    1 - 2
    Nimes - Amiens    3 - 0
    Toulouse - Dijon    2 - 2
    Olympique Marseille - Reims   0 - 0
    Rennes - Strasbourg    1 - 4
    Bordeaux - Paris Saint-Germain    2 - 2

    Speeldag 16 : midweek 4 en 5 december
    Amiens - AS Monaco   0 - 2
    Nice - Angers    0 - 0
    Montpellier - Lille   0 - 1
    Bordeaux - Saint-Etienne    3 - 2
    Caen - Nimes   1 - 2
    Dijon - Guingamp   2 - 1
    Olympique Lyon - Rennes   0 - 2
    Nantes - Olympique Marseille   3 - 2
    Reims - Toulouse   0 - 1
    Strasbourg - Paris Saint-Germain     1 - 1

    Speeldag 17 : weekend 8 december
    Guingamp - Amiens    1 - 2
    Rennes - Dijon    2 - 0
    Strasbourg - Caen    2 - 2
    Lille - Reims    1 - 1
    AS Monaco - Nice    1 - 1
    Paris Saint-Germain - Montpellier    5 - 1
    Angers - Bordeaux     1 - 2
    Toulouse - Olympique Lyon    2 - 2
    Saint-Etienne - Olympique Marseille   2 - 1
    Nimes - Nantes     1 - 0

    Speeldag 18 : weekend 15 december
    Reims - Starsbourg    2 - 1
    Nimes - Lille     2 - 3
    Nice - Saint-Etienne     1 - 1
    Olympique Lyon - AS Monaco    3 - 0
    Caen - Toulouse   2 - 1
    Dijon - Paris Saint-Germain    0 - 4
    Nantes - Montpellier    2 - 0
    Amiens - Angers     0 - 0
    Olympique Marseille - Bordeaux    1 - 0
    Guingamp - Rennes    2 - 1

    Speeldag 19 : weekend 22 december
    Angers - Olympique Marseille    1 - 1
    Lille - Toulouse   1 - 2
    AS Monaco - Guingamp   0 - 2
    Montpellier - Olympique Lyon   1 - 1
    Paris Saint-Germain - Nantes   1 - 0
    Reims - Caen   2 - 2
    Rennes - Nimes   4 - 0
    Saint-Etienne - Dijon   3 - 0
    Strasbourg - Nice   2 - 0
    Bordeaux - Amiens    1 - 1

    Winterstop

    Speeldag 20 : weekend 12 januari
    Caen - Lille    1 - 3
    Olympique Lyon - Reims    1 - 1
    Amiens - Paris Saint-Germain     0 - 3
    Guingamp - Saint-Etienne   0 - 1
    Nice - Bordaeux   1 - 0
    Nantes - Reims    0 - 1
    Toulouse - Strasbourg    1 - 2
    Dijon - Montpellier     1 - 1
    Olympique Marseille - AS Monaco    1 - 1
    Nimes - Angers    3 - 1

    Speeldag 21 : weekend 19 januari
    Lille - Amiens    2 - 1
    Paris Saint-Germain - Guingamp    9 - 0
    AS Monaco - Strasbourg   1 - 5
    Nimes - Toulouse   0 - 1
    Reims - Nice   1 - 1
    Rennes - Montpellier    0 - 0
    Caen - Olympique Marseille    0 - 1
    Angers - Nantes    1 - 0
    Bordeaux - Dijon    1 - 0
    Saint-Etienne - Olympique Lyon   1 - 2

    Speeldag 22 : weekend 26 januari
    Olympique Marseille - Lille     1 - 2
    Dijon - AS Monaco    2 - 0
    Guingamp - Reims   0 - 1
    Nice - Nimes   2 - 0
    Strasbourg - Bordeaux   1 - 0
    Montpellier - Caen    2 - 0
    Amiens - Olympique Lyon    0 - 1
    Toulouse - Angers      0 - 0
    Paris Saint-Germain - Rennes    4 - 1
    Nantes - Saint-Etienne   1 - 1

    Speeldag 23 : weekend 2 februari
    Lille - Nice    4 - 0
    Angers - Dijon    1 - 0
    AS Monaco - Toulouse   2 - 1
    Rennes - Amiens     1 - 0
    Reims - Olympique Marseille   2 - 1
    Nimes - Montpellier    1 - 1
    Olympique Lyon - Paris Saint-Germain    2 - 1
    Saint-Etienne - Strasbourg     2 - 1
    Caen - Nantes    0 - 1
    Bordeaux - Guingamp    0 - 0

    Speeldag 24 : weekend 9 februari
    Dijon - Olympique Marseille    1 - 2
    Paris Saint-Germain - Bordeaux    1 - 0
    Amiens - Caen     1 - 0
    Strasbourg - Angers   1 - 2
    Montpellier - AS Monaco    2 - 2
    Toulouse - Reims   1 - 1
    Nantes - Nimes   2 - 4
    Guingamp - Lille    0 - 2
    Rennes - Saint-Etienne   3 - 0
    Nice - Olympique Lyon    1 - 0

    Speeldag 25 : weekend 16 februari
    Nimes - Dijon    2 - 0
    Olympique Lyon - Guingamp    2 - 1
    Olympique Marseille - Amiens    2 - 0
    Angers - Nice   3 - 0
    AS Monaco - Nantes    1 - 0
    Bordeaux - Toulouse    2 - 1
    Caen - Strasbourg   0 - 0
    Lille - Montpellier   0 - 0
    Reims - Rennes    2 - 0
    Saint-Etienne - Paris Saint-Germain   0 - 1

    Speeldag 26 : weekend 23 februari
    Dijon - Saint-Etienne    0 - 1
    Strasbourg - Lille    1 - 1
    Paris Saint-Germain - Nimes    3 - 0
    Amiens - Nice    1 - 0
    Guingamp - Angers   1 - 0
    Montpellier - Reims   2 - 4
    Nantes - Bordeaux    1 - 0
    Toulouse - Caen   1 - 1
    Rennes - Olympique Marseille    1 - 1
    AS Monaco - Olympique Lyon   2 - 0

    Speeldag 27 : weekend 2 maart
    Caen - Paris Saint-Germain    1 - 2
    Angers - AS Monaco   2 - 2
    Reims - Amiens    2 - 2
    Guingamp - Nantes    0 - 0
    Lille - Dijon   1 - 0
    Nice - Starsbourg   1 - 0
    Olympique Lyon - Toulouse    5 - 1
    Olympique Marseille - Saint-Etienne    2 - 0
    Bordeaux - Montpellier    1 - 2
    Nimes - Rennes   UITGESTELD

    Speeldag 28 : weekend 9 maart
    Strasbourg - Olympique Lyon    2 - 2
    Amiens - Nimes    2 - 1
    Dijon - Reims   1 - 1
    AS Monaco - Bordeaux    1 - 1
    Montpellier - Angers    2 - 2
    Saint-Etienne - Lille   0 - 1
    Toulouse - Guingamp    1 - 0
    Rennes - Caen     3 - 1
    Olympique Marseille - Nice     1 - 0
    Nantes - Paris Saint-Germain   UITGESTELD

    Speeldag 29 : weekend 16 maart
    Nice - Toulouse    1 - 1
    Lille - AS Monaco    0 - 1
    Angers - Amiens   0 - 0
    Caen - Saint-Etienne   0 - 5
    Guingamp - Dijon   1 - 0
    Nimes - Strasbourg   2 - 2
    Olympique Lyon - Montpellier    3 - 2
    Reims - Nantes    1 - 0
    Bordeaux - Rennes    1 - 1
    Paris Saint-Germain - Olympique Marseille    3 - 1

    Speeldag 30 : weekend 30 maart
    Rennes - Olympique Lyon   ( vrijdag 20.45 uur )
    Olympique Marseille - Angers   ( zaterdag 17 uur )
    Amiens - Bordeaux    ( zondag 15 uur )
    Dijon - Nice
    AS Monaco - Caen
    Saint-Etienne - Nimes
    Nantes - Lille    ( zondag 17 uur )
    Toulouse - Paris Saint-Germain   ( zondag 21 uur )
    Montpellier - Guingamp   ( woensdag 19 uur )
    Strasbourg - Reims   ( woensdag 19 uur )

    Speeldag 31 : weekend 6 april
    Volgt ...

    Coupe de France : Halve finales 2 en 3 maart
    Olympique Lyon - Rennes   ( dinsdag 21 uur )
    Paris Saint-Germain - Nantes   ( woensdag 21 uur )


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:info
    25-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
        Bundesliga - Seizoen 2018-2019

    SUPERCUP :
    Eintracht Frankfurt - Bayern Munchen    0 - 5

    Speeldag 1 : De Bundesliga seizoen 2018 - 2019 ging van start op vrijdag 24 augustus
    Bayern München - Hoffenheim   3 - 1
    Hertha BSC - FC Nürnberg   1 - 0
    Werder Bremen - Hannover 96   1 - 1
    SC Freiburg - Eintracht Frankfurt   0 - 2
    VfL Wolfsburg - Schalke 04   2 - 1
    Fortuna Düsseldorf - FC Augsburg   1 - 2
    Borissia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen    2 - 0
    FSV Mainz - VfB Stuttgart    1 - 0
    Borussia Dortmund - RB Leipzig    4 - 1

    Speeldag 2 : weekend 1 september
    Hannover 96 - Borussia Dortmund     0 - 0
    Hoffenheim - SC Freiburg    3 - 1
    Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg   1 - 3
    Eintracht Frankfurt - Werder Bremen   1 - 2
    FC Augsburg - Borussia Mönchengladbach   1 - 1
    FC Nürnberg - FSV Mainz   1 - 1
    VfB Stuttgart - Bayern München  0 - 3
    RB Leipzig - Fortuna Düsseldorf    1 - 1
    Schalke 04 - Hertha BSC    0 - 2

    Speeldag 3 : weekend 15 september
    Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt    3 - 1
    Bayern München - Bayer Leverkusen   3 - 1
    RB Leipzig - Hannover 96   3 - 2
    FSV Mainz - FC Augsburg   2 - 1
    VfL Wolfsburg - Hertha BSC   2 - 2
    Fortuna Düsseldorf - Hoffenheim   2 - 1
    Borussia Mönchengladbach - Schalke 04    2 - 1
    Werder Bremen - FC Nürnberg   1 - 1
    SC Freiburg - VfB Stuttgart    3 - 3

    Speeldag 4 : weekend 22 september
    VfB Stuttgart - Fortuna Düsseldorf    0 - 0
    Hoffenheim - Borussia Dortmund     1 - 1
    Hertha BSC - Borussia Mönchengladbach    4 - 2
    FC Augsburg - Werder Bremen   2 - 3
    VfL Wolfsburg - SC Freiburg    1 - 3
    FC Nürnberg - Hannover 96    2 - 0
    Schalke 04 - Bayern München    0 - 2
    Bayer Leverkusen - FSV Mainz    1 - 0
    Eintracht Frankfurt - RB Leipzig   1 - 1

    Speeldag 5 : midweek 25 en 26 september
    Werder Bremen - Hertha BSC    3 - 1
    Bayern München - FC Augsburg     1 - 1
    Hannover 96 - Hoffenheim    1 - 3
    SC Freiburg - Schalke 04    1 - 0
    Fortuna Düsseldorf - Bayer Leverkusen    1 - 2
    Borussia Dortmund - FC Nürnberg   7 - 0
    RB Leipzig - VfB Stuttgart   2 - 0
    Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt   3 - 1
    FSV Mainz - VfL Wolfsburg   0 - 0

    Speeldag 6 : weekend 29 september
    Hertha BSC - Bayern München    2 - 0
    Schalke 04 - FSV Mainz    1 - 0
    Hoffenheim - RB Leipzig    1 - 2
    VfB Stuttgart - Werder Bremen   2 - 1
    VfL Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach   2 - 2
    FC Nürnberg - Fortuna Düsseldorf   3 - 0
    Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund    2 - 4
    Eintracht Frankfurt - Hannover 96    4 - 1
    FC Augsburg - SC Freiburg    4 - 1

    Speeldag 7 : weekend 6 oktober
    Werder Bremen - VfL Wolfsburg   2 - 0
    Borussia Dortmund - FC Augsburg    4 - 3
    Hannover 96 - VfB Stuttgart   3 - 1
    FSV Mainz - Hertha BSC   0 - 0
    Fortuna Düsseldorf - Schalke 04   0 - 2
    Bayern München - Borussia Mönchengladbach   0 - 3
    SC Freiburg - Bayer Leverkusen    0 - 0
    Hoffenheim - Eintracht Frankfurt   1 - 2
    RB Leipzig - FC Nürnberg    6 - 0

    Speeldag 8 : weekend 20 oktober
    Eintracht Frankfurt - Fortuna Düsseldorf    7 - 1
    Bayer Leverkusen - Hannover 96    2 - 2
    VfB Stuttgart - Borussia Dortmund   0 - 4
    FC Augsburg - RB Leipzig   0 - 0
    VfL Wolfsburg - Bayern München    1 - 3
    FC Nürnberg - Hoffenheim   1 - 3
    Schalke 04 - Werder Bremen    0 - 2
    Hertha BSC - SC Freiburg    1 - 1
    Borussia Mönchengladbach - Mainz    4 - 0

    Speeldag 9 : weekend 27 oktober
    SC Freiburg - Borussia Mönchengladbach    3 - 1
    Borussia Dortmund - Hertha BSC    2 - 2
    Hannover 96 - FC Augsburg    1 - 2
    Mainz - Bayern München   1 - 2
    Fortuna Düsseldorf - VfL Wolfsburg   0 - 3
    Hoffenheim - VfB Stuttgart    4 - 0
    FC Nürnberg - Eintracht Frankfurt    1 - 1
    RB Leipzig - Schalke 04    0 - 0
    Werder Bremen - Bayer Leverkusen    2 - 6

    Speeldag 10 : weekend 3 november
    VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt    0 - 3
    Bayern München - SC Freiburg     1 - 1
    Schalke 04 - Hannover 96   3 - 1
    Bayer Leverkusen - Hoffenheim   1 - 4
    FC Augsburg - FC Nürnberg   2 - 2
    VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund   0 - 1
    Hertha BSC - RB Leipzig    0 - 3
    Borussia Mönchengladbach - Fortuna Düsseldorf  3 - 0
    FSV Mainz - Werder Bremen    2 - 1

    Speeldag 11 : weekend 10 november
    Hannover 96 - VfL Wolfsburg    2 - 1
    Hoffeheim - FC Augsburg        2 - 1
    Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach   1 - 3
    SC Freiburg - FSV Mainz    1 - 3
    Fortuna Düsseldorf - Hertha BSC   4 - 1
    FC Nürnberg - VfB Stuttgart   0 - 2
    Borussia Dortmund - Bayern München   3 - 2
    RB Leipzig - Bayer Leverkusen     3 - 0
    Eintracht Frankfurt - Schalke 04    3 - 0

    Speeldag 12 : weekend 24 november
    Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart   2 - 0
    Bayern München - Fortuna Düsseldorf   3 - 3
    Hertha BSC - Hoffenheim     3 - 3
    FC Augsburg - Eintracht Frankfurt    1 - 3
    FSV Mainz - Borussia Dortmund    1 - 2
    VfL Wolfsburg - RB Leipzig    1 - 0
    Schalke 04 - FC Nürnberg    5 - 2
    SC Freiburg - Werder Bremen   1 - 1
    Borussia Mönchengladbach - Hannover 96   4 - 1

    Speeldag 13 : weekend 1 december
    Fortuna Düsseldorf - FSV Mainz    0 - 1
    Borussia Dortmund - SC Freiburg  2 - 0
    VfB Stuttgart - FC Augsburg   1 - 0
    Werder Bremen - Bayern München   1 - 2
    Hannover 96 - Hertha BSC   0 - 2
    Hoffenheim - Schalke 04    1 - 1
    RB Leipzig - Borussia Mönchengladbach   2 - 0
    Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg   1 - 2
    FC Nürnberg - Bayer Leverkusen    1 - 1

    Speeldag 14 : weekend 8 december
    Werder Bremen - Fortuna Düsseldorf  3 - 1
    Bayern München - FC Nürnberg    3 - 0
    Schalke 04 - Borussia Dortmund   1 - 2
    Bayer Leverkusen - FC Augsburg   1 - 0
    SC Freiburg - RB Leipzig   3 - 0
    VfL Wolfsburg - Hoffenheim   2 - 2
    Hertha BSC - Eintracht Frankfurt   1 - 0
    FSV Mainz - Hannover 96    1 - 1
    Borussia Mönchengladbach - VfB Stuttgart   3 - 0

    Speeldag 15 : weekend 15 december
    FC Nürnberg - VfL Wolfsburg   0 - 2
    Hoffenheim - Bor. Mönchengladbach  0 - 0
    VfB Stuttgart - Hertha BSC   2 - 1
    FC Augsburg - Schalke 04   1 - 1
    Hannover 96 - Bayern München   0 - 4
    Fortuna Düsseldorf - SC Freiburg   2 - 0
    Borussia Dortmund - Werder Bremen   2 - 1
    RB Leipzig - FSV Mainz    4 - 1
    Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen  2 - 1

    Speeldag 16 : midweek 18 en 19 december
    Borussia Mönchengladbach - FC Nürnberg  2 - 0
    Hertha BSC - FC Augsburg     2 - 2
    VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart   2 - 0
    Fortuna Düsseldorf - Borussia Dortmund   2 - 1
    Schalke 04 - Bayer Leverkusen    1 - 2
    Bayern München - RB Leipzig   1 - 0
    Werder Bremen - Hoffenheim   1 - 1
    SC Freiburg - Hannover 96   1 - 1
    FSV Mainz - Eintracht Frankfurt   2 - 2

    Speeldag 17 : weekend 22 december
    Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach   2 - 1
    Bayer Leverkusen - Hertha BSC    3 - 1
    RB Leipzig - Werder Bremen   3 - 2
    VfB Stuttgart - Schalke 04   1 - 3
    Hannover 96 - Fortuna Düsseldorf   0 - 1
    FC Nürnberg - SC Freiburg    0 - 1
    Eintracht Frankfurt - Bayern München   0 - 3
    FC Augsburg - VfL Wolfsburg   2 - 3
    Hoffenheim - FSV Mainz    1 - 1

    Winterstop

    Speeldag 18 : weekend 19 januari
    Hoffenheim - Bayern München   1 - 3
    VfB Stuttgart - FSV Mainz   2 - 3
    Bayer Leverkusen - Borussia Mönchengladbach   0 - 1
    Eintracht Frankfurt - SC Freiburg   3 - 1
    FC Augsburg - Fortuna Düsseldorf   1 - 2
    Hannover 96 - Werder Bremen   0 - 1
    RB Leipzig - Borussia Dortmund    0 - 1
    FC Nürnberg - Hertha BSC    1 - 3
    Schalke 04 - VfL Wolfsburg    2 - 1

    Speeldag 19 : weekend 25 januari
    Hertha BSC - Schalke 04    2 - 2
    Borussia Dortmund - Hannover 96    5 - 1
    Borussia Mönchengladbach - FC Augsburg   2 - 0
    SC Freiburg - Hoffenheim   2 - 4
    FSV Mainz - FC Nurnberg   2 - 1
    VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen   0 - 3
    Werder Bremen - Eintracht Frankfurt  2 - 2
    Bayern München - VfB Stuttgart  4 - 1
    Fortuna Düsseldorf - RB Leipzig    0 - 4

    Speeldag 20 : weekend 2 februari
    Hannover 96 - RB Leipzig   0 - 3
    Hoffenheim - Fortuna Düsseldorf   1 - 1
    Bayer Leverkusen - Bayern München   3 - 1
    Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund   1 - 1
    Hertha BSC - VfL Wolfsburg   0 - 1
    FC Nürnberg - Werder Bremen   1 - 1
    Schalke 04 - Borussia Mönchengladbach   0 - 2
    FC Augsburg - FSV Mainz      3 - 0
    VfB Stuttgart - SC Freiburg    2 - 2

    Speeldag 21 : weekend 9 februari
    FSV Mainz - Bayer Leverkusen     1 - 5
    Borussia Dortmund - Hoffenheim    3 - 3
    RB Leipzig - Eintracht Frankfurt   0 - 0
    Borussia Mönchengladbach - Hertha BSC   0 - 3
    Hannover 96 - FC Nürnberg    2 - 0
    SC Freiburg - VfL Wolfsburg    3 - 3
    Bayern München - Schalke 04    3 - 1
    Werder Bremen - FC Augsburg    4 - 0
    Fortuna Düsseldorf - VfB Stuttgart   3 - 0

    Speeldag 22 : weekend 16 februari
    FC Augsburg - Bayern München   2 - 3
    Schalke 04 - SC Freiburg    0 - 0
    Hoffenheim - Hannover 96    3 - 0
    VfB Stuttgart - RB Leipzig   1 - 3
    Vfl Wolfsburg - FSV Mainz   3 - 0
    Hertha BSC - Werder Bremen    1 - 1
    Eintracht Franfurt - Borussia Mönchengladbach   1 - 1
    Bayer Leverkusen - Fortuna Düsseldorf   2 - 0 
    FC Nürnberg - Borussia Dortmund     0 - 0

    Speeldag 23 : weekend 23 februari
    Werder Bremen - VfB Stuttgart    1 - 1
    Bayern München - Hertha BSC   1 - 0
    Borussia Mönchengladbach - VfL Wolfsburg   0 - 3
    SC Freiburg - FC Augsburg   5 - 1
    FSV Mainz - Schalke 04   3 - 0
    Fortuna Düsseldorf - FC Nürnberg   2 - 1
    Hannover 96 - Eintracht Frankfurt    0 - 3
    Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen    3 - 2
    RB Leipzig - Hoffenheim    1 - 1

    Speeldag 24 : weekend 2 maart
    FC Augsburg - Borussia Dortmund   2 - 1
    Schalke 04 - Fortuna Düsseldorf   0 - 4
    Bayer Leverkusen - SC Freiburg   2 - 0
    Eintracht Frankfurt - Hoffenheim  3 - 2
    Hertha BSC - FSV Mainz   2 - 1
    FC Nürnberg - RB Leipzig   0 - 1
    Borussia Mönchengladbach - Bayern München  1 - 5
    VfB Stuttgart - Hannover 96    5 - 1
    VfL Wolfsburg - Werder Bremen    1 - 1

    Speeldag 25 : weekend 9 maart
    Werder Bremen - Schalke 04    4 - 2
    Bayern München - VfL Wolfsburg   6 - 0
    Borussia Dortmund - VfB Stuttgart   3 - 1
    RB Leipzig - FC Augsburg   0 - 0
    SC Freiburg - Hertha BSC   2 - 1
    FSV Mainz - Borussia Mönchengladbach   0 - 1
    Hoffenheim - FC Nürnberg    2 - 1
    Hannover 96 - Bayer Leverkusen    2 - 3
    Fortuna Düsseldorf - Eintracht Frankfurt    0 - 3

    Speeldag 26 : weekend 16 maart
    Bor. Mönchengladbach - SC Freiburg    1 - 1
    Schalke 04 - RB Leipzig    0 - 1
    VfB Stuttgart - Hoffenheim   1 - 1
    FC Augsburg - Hannover 96   3 - 1
    VfL Wolfsburg - Fortuna Düsseldorf   5 - 2
    Hertha BSC - Borussia Dortmund    2 - 3
    Bayer Leverkusen - Werder Bremen   1 - 3
    Eintracht Frankfurt - FC Nürnberg    1 - 0
    Bayern München - FSV Mainz   6 - 0

    Speeldag 27 : weekend 30 maart
    Volgt

    DFB POKAL
    Paderborn - Hamburger SV    (02/04 18.30 uur )
    FC Augsburg- RB Leipzig    ( 02/04 20.45 uur )
    Bayern München - Heidenheim   ( 03/04 18.30 uur )
    Schalke 04 - Werder Bremen   ( 03/04 20.45 uur )






    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:info
    24-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
      La Liga / Primeira Division - Seizoen 2018-2019

    Supercup : 12 augustus
    Barcelona - Sevilla   2 - 1

    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen ging in Spanje van start in het weekend van 18 augustus
    Girona - Valladolid    0 - 0
    Real Betis - Levante      0 - 3
    Celta de Vigo - Espanyol     1 - 1
    Villarreal - Real Sociedad    1 - 2
    FC Barcelona - Alaves    3 - 0
    Eibar - Huesca   1 - 2
    Rayo Vallecano - Sevilla    1 - 4
    Real Madrid - Getafe     2 - 0
    Valencia - Atlético Madrid    1 - 1
    Athletic Club Bilbao - Leganes    2 - 1

    Speeldag 2 : weekend 25  augustus
    Getafe - Eibar   2 - 0
    Leganes - Real Sociedad   2 - 2
    Alaves - Real Betis    0 - 0
    Atlético Madrid - Rayo Vallecano   1 - 0
    Valladolid - FC Barcelona   0 - 1
    Espanyol - Valencia    2 - 0
    Sevilla - Villarreal    0 - 0
    Girona - Real Madrid   1 - 4
    Levante - Celta de Vigo    1 - 2
    Athletic Club Bilbao - Huesca    2 - 2

    Speeldag 3 : weekend 1 september
    Getafe - Valladolid     0 - 0
    Eibar - Real Sociedad    2 - 1
    Villarreal - Gerona    0 - 1
    Celta de Vigo - Atlético Madrid   2 - 0
    Real Madrid - Leganes    4 - 1
    Levante - Valencia    2 - 2
    Alaves - Espanyol    2 - 1
    FC Barcelona - Huesca    8 - 2
    Real Betis - Sevilla    1 - 0
    Rayo Vallecano - Athletic Club Bibao   1 - 1

    Speeldag 4 : weekend 15 september
    Huesca - Rayo Vallecano    0 - 1
    Atlético Madrid - Eibar    1 - 1
    Real Sociedad - FC Barcelona    1 - 2
    Valencia - Real Betis     0 - 0
    Athletic Club Bilbao - Real Madrid   1 - 1
    Leganes - Villarreal    0 - 1
    Espanyol - Levante    1 - 0
    Valladolid - Alaves    0 - 1
    Sevilla - Getafe    0 - 2
    Girona - Celta de Vigo   3 - 2

    Speeldag 5 : weekend 22 september
    Huesca - Real Sociedad     0 - 1
    Rayo Vallecano - Alaves     1 - 5
    Celta de Vigo - Valladolid   3 - 3
    Eibar - Leganes   1 - 0
    Getafe - Atlético Madrid    0 - 2
    Real Madrid - Espanyol     1 - 0
    Levante - Sevilla     2 - 6
    Villarreal - Valencia   0 - 0
    Real Betis - Athletic Club Bilbao    2 - 2
    FC Barcelona - Girona     2 - 2

    Speeldag 6 : midweek 25 en 26 september
    Espanyol - Eibar     1 - 0
    Real Sociedad - Rayo Vallecano    2 - 2
    Athletico Madrid - Huesca     3 - 0
    Athletic Club Bilbao - Villarreal    0 - 3
    Leganes - FC Barcelona   2 - 1
    Valencia - Celta de Vigo   1 - 1
    Sevilla - Real Madrid    3 - 0
    Alaves - Getafe    1 - 1
    Valladolid - Levante   2 - 1
    Girona - Real Betis   0 - 1

    Speeldag 7 : weekend 29 september
    Rayo Vallecano - Espanyol    2 - 2
    Real Sociedad - Valencia   0 - 1
    FC Barcelona - Athletic Club Bilbao   1 - 1
    Eibar - Sevilla     1 - 3
    Real Madrid - Atletico Madrid   0 - 0
    Huesca - Girona    1 - 1
    Villarreal - Valladolid    0 - 1
    Levante - Alaves     2 - 1
    Real Betis - Leganes    1 - 0
    Celta de Vigo - Getafe    1 - 1

    Speeldag 8 : weekend 6 oktober
    Athletic Club Bilbao - Real Sociedad    1 - 3
    Girona - Eibar    2 - 3
    Getafe - Levante    0 - 1
    Alaves - Real Madrid    1 - 0
    Leganes - Rayo Vallecano     1 - 0
    Valladolid - Huesca     1 - 0
    Atletico Madrid - Real Betis   1 - 0
    Espanyol - Villarreal    3 - 1
    Sevilla - Celta de Vigo   2 - 1
    Valencia - FC Barcelona     1 - 1

    Speeldag 9 : weekend 20 oktober
    Celta de Vigo - Alaves   0 - 1
    Real Madrid - Levante   1 - 2
    Valencia - Leganes    1 - 1
    Villarreal - Athletico Madrid   1 - 1
    FC Barcelona - Sevilla   4 - 2
    Rayo Vallecano - Getafe    1 - 2
    Eibar - Athletic Club Bilbao   1 - 1
    Huesca - Espanyol    0 - 2
    Real Betis - Valladolid    0 - 1
    Real Sociedad - Girona   0 - 0

    Speeldag 10 : weekend 27 oktober
    Valladolid - Espanyol   1 - 1
    Girona - Rayo Vallecano    2 - 1
    Athletic Club Bilbao - Valencia    0 - 0
    Celta de Vigo - Eibar    4 - 0
    Levante - Leganes    2 - 0
    Atletico Madrid - Real Sociedad    2 - 0
    Getafe - Real Betis   2 - 0
    FC Barcelona - Real Madrid    5 - 1
    Alaves - Villarreal    2 - 1
    Sevilla - Huesca    2 - 1

    Speeldag 11 : weekend 3 november
    Leganes - Atletico Madrid   1 - 1
    Real Madrid - Valladolid    2 - 0
    Valencia - Girona     0 - 1
    Rayo Vallecano - FC Barcelona    2 - 3
    Eibar - Alaves   2 - 1
    Villarreal - Levante    1 - 1
    Real Sociedad - Sevilla   0 - 0
    Huesca - Getafe     1 - 1
    Real Betis - Celta de Vigo    3 - 3
    Espanyol - Athletic Club Bilbao    1 - 0

    Speeldag 12 : weekend 10 november
    Levante - Real Sociedad    1 - 3
    Valladolid - Eibar   0 - 0
    Getafe - Valencia    0 - 1
    Atletico Madrid - Athletic Club Bilbao   3 - 2
    Girona - Leganes    0 - 0
    Alaves - Huesca    2 - 1
    FC Barcelona - Real Betis   3 - 4
    Rayo Vallecano - Villarreal    2 - 2
    Sevilla - Espanyol   2 - 1
    Celta de Vigo - Real Madrid     2 - 4

    Speeldag 13 : weekend 24 november
    Leganes - Alaves    1 - 0
    Eibar - Real Madrid    3 - 0
    Valancia - Rayo Vallecano     3 - 0
    Huesca - Levante    2 - 2
    Atletico Madrid - FC Barcelona    1 - 1
    Athletic Club Bilbao - Getafe    1 - 1
    Sevilla - Valladolid    1 - 0
    Espanyol - Girona     1 - 3
    Villarreal - Real Betis    2 - 1
    Real Sociedad - Celta de Vigo   2 - 1

    Speeldag 14 : weekend 1 december
    Rayo Vallecano - Eibar     1 - 0
    Celta de Vigo - Huesa    2 - 0
    Valladolid - Leganes    2 - 4
    Getafe - Espanyol    3 - 0
    Real Madrid - Valencia    2 - 0
    Real Betis - Real Sociedad    1 - 0
    Girona - Atletico Madrid    1 - 1
    FC Barcelona - Villarreal    2 - 0
    Alaves - Sevilla    1 - 1
    Levante - Athletic Club Bilbao    3 - 0

    Speeldag 15 : weekend 8 december
    Leganes - Getafe    1 - 1
    Atletico Madrid - Alaves   3 - 0
    Valencia - Sevilla    1 - 1
    Villarreal - Celta de Vigo   2 - 3
    Espanyol - FC Barcelona    0 - 4
    Eibar - Levante   4 - 4
    Huesca - Real Madrid    0 - 1
    Real Sociedad - Valladolid    1 - 2
    Real Betis - Rayo Vallecano    2 - 0
    Athleic Club Bilbao - Girona   1 - 0

    Speeldag 16 : weekend 15 december
    Celta de Vigo - Leganes     0 - 0
    Getafe - Real Sociedad   1 - 0
    Valladolid - Atletico Madrid    2 - 3
    Real Madrid - Rayo Vallecano    1 - 0
    Eibar - Valencia    1 - 1
    Sevilla - Girona    2 - 0
    Espanyol - Real Betis    1 - 3
    Huesca - Villarreal    2 - 2
    Levante - FC Barcelona   0 - 5
    Alaves - Athletic Club Bilbao    0 - 0

    Speeldag 17 : weekend 22 december
    Girona - Getafe     1 - 1
    Real Sociedad - Alaves    0 - 1
    Real Betis - Eibar    1 - 1
    Atletico Madrid - Espanyol    1 - 0
    FC Barcelona - Celta de Vigo   2 - 0
    Athletic Club Bilbao - Valladolid   1 - 1
    Valencia - Huesca   2 - 1
    Leganes - Sevilla    1 - 1
    Rayo Vallecano - Levante    2 - 1
    Villarreal - Real Madrid   2 - 2

    Winterstop

    Speeldag 18 : weekend 5 januari
    Levante - Girona    2 - 2
    Espanyol - Leganes   1 - 0
    Valladolid - Rayo Vallecano    0 - 1
    Alaves - Valencia    2 - 1
    Huesca - Real Betis    2 - 1
    Eibar - Villarreal     0 - 0
    Sevilla - Atletico Madrid   1 - 1
    Real Madrid - Real Sociedad    0 - 2
    Getafe - FC Barcelona    1 - 2
    Celta de Vigo - Athletic Club Bilbao   1 - 2

    Speeldag 19 : weekend 12 januari
    Rayo Vallecano - Celta de Vigo   4 - 2
    Leganes - Huesca     1 - 0
    Valencia - Valladolid    1 - 1
    Girona - Alaves    1 - 1
    Villarreal - Getafe    1 - 2
    Atletico Madrid - Levante    1 - 0
    Athletic Club Bilbao - Sevilla    2 - 0
    FC Barcelona - Eibar    3 - 0
    Real Betis - Real Madrid    1 - 2
    Real Sociedad - Espanyol    3 - 2

    Speeldag 20 : weekend 19 januari
    Getafe - Alaves    4 - 0
    Real Madrid - Sevilla    2 - 0
    Huesca - Atletico Madrid    0 - 3
    Celta de Vigo - Valencia    1 - 2
    Real Betis - Girona    3 - 2
    Villarreal - Athletic Club Bilbao   1 - 1
    Levante - Valladolid    2 - 0
    Rayo Vallecano - Real Sociedad   2 - 2
    FC Barcelona - Leganes   3 - 1
    Eibar - Espanyol    3 - 0

    Speeldag 21 : weekend 26 januari
    Sevilla - Levante   5 - 0
    Atletico Madrid - Getafe    2 - 0
    Leganes - Eibar     2 - 2
    Valencia - Villarreal    3 - 0
    Valladolid - Celta de Vigo   2 - 1
    Girona - FC Barcelona    0 - 2
    Real Sociedad - Huesca    0 - 0
    Athletic Club Bilbao - Real Betis  1 - 0
    Espanyol - Real Madrid    2 - 4
    Alaves - Rayo Vallecano    0 - 1

    Speeldag 22 : weekend 2 februari
    Huesca - Valladolid    4 - 0
    Levante - Getafe    0 - 0
    Real Sociedad - Athletic Club Bilbao   2 - 1
    FC Barcelona - Valencia    2 - 2
    Celta de Vigo - Sevilla    1 - 0
    Villarreal - Espanyol    2 - 2
    Real Betis - Atletico Madrid    1 - 0
    Eibar - Girona    3 - 0
    Real Madrid - Alaves    3 - 0
    Rayo Vallecano - Leganes    1 - 2

    Speeldag 23 : weekend 9 februari
    Valladolid - Villarreal    0 - 0
    Getafe - Celta de Vigo    3 - 1
    Atletico Madrid - Real Madrid    1 - 3
    Espanyol - Rayo Vallecano    2 - 1
    Girona - Huesca    0 - 2
    Leganes - Real Betis   3 - 0
    Valencia - Real Sociedad   0 - 0
    Sevilla - Eibar     2 - 2
    Athletic Club Bilbao - FC Barcelona     0 - 0
    Alaves - Levante    2 - 0

    Speeldag 24 : weekend 16 februari
    Eibar - Getafe    2 - 2
    Celta de Vigo - Levante   1 - 4
    Rayo Vallecano - Atletico Madrid   0 - 1
    Real Sociedad - Leganes     3 - 0
    FC Barcelona - Valladolid     1 - 0
    Real Madrid - Girona   1 - 2
    Valencia - Espanyol     0 - 0
    Villarreal - Sevilla    3 - 0
    Real Betis - Alaves     1 - 1
    Huesca - Athletic Club Bilbao    0 - 1

    Speeldag 25 : weekend 23 februari
    Espanyol - Huesca    1 - 1
    Getafe - Rayo Vallecano    2 - 1
    Sevilla - FC Barcelona   2 - 4
    Alaves - Celta de Vigo    0 - 0
    Athletic Club Bilbao - Eibar   1 - 0
    Leganes - Valencia    1 - 1
    Atletico Madrid - Villarreal    2 - 0
    Valladolid - Real Betis    0 - 2
    Levante - Real Madrid    1 - 2
    Girona - Real Sociedad    0 - 0

    Speeldag 26 : weekend 2 maart
    Rayo Vallecano - Girona    0 - 2
    Espanyol - Valladolid    3 - 1
    Villarreal - Alaves    1 - 2
    Huesca - Sevilla    2 - 1
    Real Madrid - FC Barcelona    0 - 1
    Eibar - Celta de Vigo    1 - 0
    Real Betis - Getafe    1 - 2
    Real Sociedad - Atletico Madrid   0 - 2
    Valencia - Athletic Club Bilbao   2 - 0
    Leganes - Levante    1 - 0

    Speeldag 27 : weekend 9 maart
    Athletic Club Bibao - Espanyol    1 - 1
    Alaves - Eibar    1 - 1
    Atletico Madrid - Leganes    1 - 0
    FC Barcelona - Rayo Vallecano   3 - 1
    Getafe - Huesca    2 - 1
    Celta de Vigo - Real Betis    0 - 1
    Girona - Valencia    2 - 3
    Levante - Villarreal    0 - 2
    Sevilla - Real Sociedad   5 - 2
    Valladolid - Real Madrid    1 - 4

    Speeldag 28 : weekend 16 maart
    Real Sociedad - Levante    1 - 1
    Huesca - Alaves    1 - 3
    Real Madrid - Celta de Vigo    2 - 0
    Athletic Club Bilbao - Atletico Madrid    2 - 0
    Leganes - Girona     0 - 2
    Eibar - Valladolid    1 - 2
    Espanyol - Sevilla    0 - 1
    Valencia - Getafe    0 - 0
    Villarreal - Rayo Vallecano   3 - 1
    Real Betis - FC Barcelona    1 - 4

    Speeldag 29 : weekend 30 maart
    Volgt ....


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:info
    23-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
      Serie A - Seizoen 2018-2019

    Supercup : 16 januari 2019
    Juventus - AC Milan     1 - 0

    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen ging in Italië van start in het weekend van 19 augustus
    Chievo Verona - Juventus    2 - 3
    Lazio Roma - Napoli    1 - 2
    Torino - AS Roma    0 - 1
    Bolgona - SPAL    0 - 1
    Empoli - Cagliari   2 - 0
    Parma - Udinese   2 - 2
    Sassuolo - Inter Milan   1 - 0
    Atalanta - Frosinone    4 - 0
    Sampdoria - Fiorentina   1 - 1
    AC Milan - Genoa   2 - 1

    Speeldag 2 : weekend 26 augutus
    Juventus - Lazio Roma    2 - 0
    Napoli - AC Milan   3 - 2
    SPAL - Parma    1 - 0
    Cagliari - Sassuolo    2 - 2
    Fiorentina - Chievo Verona   6 - 1
    Frosinone - Bologna   0 - 0
    Genoa - Empoli    2 - 1
    Inter Milan - Torino   2 - 2
    Udinese - Sampdoria   1 - 0
    AS Roma - Atalanta    3 - 3

    Speeldag 3 : weekend 1 september
    AC Milan - AS Roma    2 - 1
    Bologna - Inter Milan    0 - 3
    Parma - Juventus   1 - 2
    Fiorentina - Udinese    1 - 0
    Atalanta - Cagliari    0 - 1
    Chievo Verona - Empoli   0 - 0
    Lazio Roma - Frosinone    1 - 0
    Sampdoria - Napoli    3 - 0
    Sassuolo - Genoa    5 - 3
    Torino - SPAL    1 - 0

    Speeldag 4 : weekend 15 september
    Inter Milan - Parma     0 - 1
    Napoli - Fiorentina    1 - 0
    Frosinone - Sampdoria    0 - 5
    AS Roma - Chievo Verona    2  - 2
    Genoa - Bologna   1 - 0
    Juventus - Sassuolo   2 - 1
    Udinese - Torino    1 - 1
    Empoli - Lazio Roma    0 - 1
    Cagliari - AC Milan    1 - 1
    SPAL - Atalanta    2 - 0

    Speeldag 5 : weekend 22 september
    Sassuolo - Empoli     3 - 1
    Parma - Cagliari    2 - 0
    Fiorentina - SPAL    3 - 0
    Sampdoria - Inter Milan    0 - 1
    Torino - Napoli    1 - 3
    Bologna - AS Roma    2 - 0
    Chievo Verona - Udinese   0 - 2
    Lazio Roma - Genoa   4 - 1
    AC Milan - Atalanta   2 - 2
    Frosinone - Juventus    0 - 2

    Speeldag 6 : midweek 25 en 26 september
    Inter Milan - Fiorentina    2 - 1
    Udinese - Lazio Roma    1 - 2
    Atalanta - Torino    0 - 0
    Cagliari - Sampdoria    0 - 0
    Genoa - Chievo Verona    2 - 0
    Juventus - Bologna    2 - 0
    Napoli - Parma    3 - 0
    AS Roma - Frosinone    4 - 0
    SPAL - Sassuolo    0 - 2
    Empoli - AC Milan   1 - 1

    Speeldag 7 : weekend 29 september
    AS Roma - Lazio Roma  3 - 1
    Juventus - Napoli    3 - 1
    Inter Milan - Cagliari    2 - 0
    Bologna - Udinese   2 - 1
    Chievo Verona - Torino    0 - 1
    Fiorentina - Atalanta    2 - 0
    Frosinone - Genoa   1 - 2
    Parma - Empoli     1 - 0
    Sassuolo - AC Milan    1 - 4
    Sampdoria - SPAL    2 - 1

    Speeldag 8 : weekend 6 oktober
    Torino - Frosinone    3 - 2
    Cagliari - Bologna    2 - 0
    Udinese - Juventus   0 - 2
    Empoli - AS Roma    0 - 2
    Genoa - Parma   1 - 3
    Atalanta - Sampdoria   0 - 1
    Lazio Roma - Fiorentina    1 - 0
    AC Milan - Chievo Verona   3 - 1
    Napoli - Sassuolo    2 - 0
    SPAL - Inter Milan     1 - 2

    Speeldag 9 : weekend 20 oktober
    AS Roma - SPAL      0 - 2
    Juventus - Genoa     1 - 1
    Udinese - Napoli    0 - 3
    Frosinone - Empoli   3 - 3
    Bologna - Torino    2 - 2
    Chievo Verona - Atalanta    1 - 5
    Parma - Lazio Roma   0 - 2
    Fiorentina - Cagliari    1 - 1
    Inter Milan - AC Milan   1 - 0
    Sampdoria - Sassuolo    0 - 0

    Speeldag 10 : weekend 27 oktober
    Atalanta - Parma     3 - 0
    Empoli - Juventus    1 - 2
    Torino - Fiorentina    1 - 1
    Sassuolo - Bologna   2 - 2
    Cagliari - Chievo Verona    2 - 1
    Genoa - Udinese   2 - 2
    SPAL - Frosinone    0 - 3
    AC Milan - Sampdoria   3 - 2
    Napoli - AS Roma    1 - 1
    Lazio Roma - Inter Milan   0 - 3

    Speeldag 11 : weekend 3 november
    Napoli - Empoli     5 - 1  
    Inter Milan - Genoa    5 - 0
    Fiorentina - AS Roma    1 - 1
    Juventus - Cagliari   3 - 1
    Lazio Roma - SPAL    4 - 1
    Chievo Verona - Sassuolo    0 - 2
    Parma - Frosinone    0 - 0
    Sampdoria - Torino     1 - 4
    Bologna - Atalanta    1 - 2
    Udinese - AC Milan   0 - 1

    Speeldag 12 : weekend 10 november
    Frosinone - Fiorentina     1 - 1
    Torino - Parma    1 - 2
    SPAL - Cagliari    2 - 2
    Genoa - Napoli    1 - 2
    Atalanta - Inter Milan    4 - 1
    Chievo Verona - Bologna    2 - 2
    Empoli - Udinese   2 - 1
    AS Roma - Sampdoria    4 - 1
    Sassuolo - Lazio Roma    1 - 1
    AC Milan - Juventus    0 - 2

    Speeldag 13 : weekend 24 november
    Udinese - AS Roma    1 - 0
    Juventus - SPAL     2 - 0
    Inter Milan - Frosinone    3 - 0
    Parma - Sassuolo     2 - 1
    Bologna - Fiorentina    0 - 0
    Empoli - Atalanta    3 - 2
    Napoli - Chievo Verona   0 - 0
    Lazio Roma - AC Milan    1 - 1
    Genoa - Sampdoria    1 - 1
    Cagliari - Torino    0 - 0

    Speeldag 14 : weekend 1 december
    SPAL - Empoli   2 - 2
    Fiorentina - Juventus    0 - 3
    Sampdoria - Bologna     4 - 1
    AC Milan - Parma    2 - 1
    Frosinone - Cagliari     1 - 1
    Sassuolo - Udinese   0 - 0
    Torino - Genoa   2 - 1
    Chievo Verona - Lazio Roma    1 - 1
    AS Roma - Inter Milan   2 - 2
    Atalanta - Napoli   1 - 2

    Speeldag 15 : weekend 8 december
    Juventus - Inter Milan   1 - 0
    Napoli - Frosinone    4 - 0
    Cagliari - AS Roma     2 - 2
    Lazio Roma - Sampdoria   2 - 2
    Sassuolo - Fiorentina    3 - 3
    Empoli - Bologna    2 - 1
    Parma - Chievo Verona    1 - 1
    Udinese - Atalanta   1 - 3
    Genoa - SPAL     1 - 1
    AC Milan - Torino    0 - 0

    Speeldag 16 : weekend 15 december
    Inter Milan - Udinese     1 - 0
    Torino - Juventus    0 - 1
    SPAL - Chievo Verona    0 - 0
    Fiorentina - Empoli    3 - 1
    Frosinone - Sassuolo    0 - 2
    Sampdoria - Parma    2 - 0
    Cagliari - Napoli   0 - 1
    AS Roma - Genoa    3 - 2
    Atalanta - Lazio Roma   1 - 0
    Bologna - AC Milan   0 - 0

    Speeldag 17 : weekend 22 december
    Lazio Roma - Cagliari     3 - 1
    Empoli - Sampdoria    2 - 4
    Genoa - Atalanta   3 - 1
    AC Milan - Fiorentina   0 - 1
    Napoli - SPAL    1 - 0
    Sassuolo - Torino   1 - 1
    Udinese - Frosinone   1 - 1
    Chievo Verona - Inter Milan    1 - 1
    Parma - Bologna   0 - 0
    Juventus - AS Roma    1 - 0

    Speeldag 18 : midweek 26 december
    Frosinone - AC Milan   0 - 0
    Atalanta - Juventus   2 - 2
    Bologna - Lazio Roma   0 - 2
    Cagliari - Genoa   1 - 0
    Fiorentina - Parma   0 - 1
    Sampdoria - Chievo Verona   2 - 0
    SPAL - Udinese    0 - 0
    AS Roma - Sassuolo    3 - 1
    Torino - Empoli    3 - 0
    Inter Milan - Napoli    1 - 0

    Speeldag 19 : weekend 29 december
    Juventus - Sampdoria    2 - 1
    Chievo Verona - Frosinone    1 - 0
    Empoli - Inter Milan    0 - 1
    Genoa - Fiorentina     0 - 0
    Lazio Roma - Torino     1 - 1
    Parma - AS Roma     0 - 2
    Sassuolo - Atalanta    2 - 6
    Udinese - Cagliari     2 - 0
    Napoli - Bologna      3 - 2
    AC Milan - SPAL     2 - 1

    Winterstop

    Speeldag 20 : weekend 19 januari
    AS Roma - Torino   3 - 2
    Udinese - Parma    1 - 2
    Inter Milan - Sassuolo    0 - 0
    Frosinone - Atalanta   0 - 5
    SPAL - Bologna    1 - 1
    Fiorentina - Sampdoria
    Cagliari - Empoli    3 - 3
    Napoli - Lazio Roma   2 - 1
    Genoa - AC Milan   0 - 2
    Juventus - Chievo Verona    3 - 0

    Speeldag 21 : weekend 26 januari
    Sassuolo - Cagliari    3 - 0
    Sampdoria - Udinese    4 - 0
    AC Milan - Napoli    0 - 0
    Chievo Verona - Fiorentina    3 - 4
    Bologna - Frosinone    0 - 4
    Atalanta - AS Roma   3 - 3
    Parma - SPAL   2 - 3
    Torino - Inter Milan   1 - 0
    Lazio Roma - Juventus    1 - 2
    Empoli - Genoa    1 - 3

    Speeldag 22 : weekend 2 februari
    Empoli - Chievo Verona    2 - 2
    Napoli - Sampdoria    3 - 0
    Juventus - Parma    3 - 3
    SPAL - Torino    0 - 0
    Udinese - Fiorentina    1 - 1
    Genoa - Sassuolo   1 - 1
    Inter Milan - Bologna   0 - 1
    AS Roma - AC Milan    1 - 1
    Frosinone - Lazio Roma   0 - 1
    Cagliari - Atalanta    0 - 1

    Speeldag 23 : weekend 9 februari
    Lazio Roma - Empoli    1 - 0
    Chievo Verona - AS Roma     0 - 3
    Fiorentina - Napoli    0 - 0
    Parma - Inter Milan    0 - 1
    Bologna - Genoa     1 - 1
    Sampdoria - Frosinone    0 - 1
    Atalanta - SPAL   2 - 1
    Torino - Udinese   1 - 0
    Sassuolo - Juventus   0 - 3
    AC Milan - Cagliari     3 - 0

    Speeldag 24 : weekend 16 februari
    Juventus - Frosinone    3 - 0
    Cagliari - Parma    2 - 1
    Atalanta - AC Milan    1 - 3
    SPAL - Fiorentina    1 - 4
    Udinese - Chievo Verona    1 - 0
    Genoa - Lazio Roma   2 - 1
    Empoli - Sassuolo   3 - 0
    Inter Milan - Sampdoria   2 - 1
    Napoli - Torino    0 - 0
    AS Roma - Bologna    2 - 1

    Speeldag 25 : weekend 23 februari
    AC Milan - Empoli    3 - 0
    Torino - Atalanta    2 - 0
    Frosinone - AS Roma    2 - 3
    Sampdoria - Cagliari    1 - 0
    Chievo Verona - Genoa    0 - 0
    Bologna - Juventus   0 - 1
    Sassuolo - SPAL   1 - 1
    Parma - Napoli    0 - 4
    Fiorentina - Inter Milan    3 - 3
    Lazio Roma - Udinese   UITGESTELD

    Speeldag 26 : weekend 2 maart
    Cagliari - Inter Milan   2 - 1
    Empoli - Parma    3 - 3
    AC Milan - Sassuolo    1 - 0
    Lazio Roma - AS Roma    3 - 0
    Torino - Chievo Verona   3 - 0
    Udinese - Bologna   2 - 1
    Genoa - Frosinone     0 - 0
    SPAL - Sampdoria    1 - 2
    Atalanta - Fiorentina    3 - 1
    Napoli - Juventus    1 - 2

    Speeldag 27 : weekend 9 maart
    Juventus - Udinese    4 - 1
    Parma - Genoa    1 - 0
    Chievo Verona - AC Milan    1 - 2
    Bologna - Cagliari    2 - 0
    Sampdoria - Atalanta   1 - 2
    Inter Milan - SPAL   2 - 0
    Frosinone - Torino   1 - 2
    Sassuolo - Napoli   1 - 1
    Fiorentina - Lazio Roma    1 - 1
    AS Roma - Empoli     2 - 1

    Speeldag 28 : weekend 16 maart
    Cagliari - Fiorentina    2 - 1
    Sassuolo - Fiorentina   3 - 5
    SPAL - AS Roma   2 - 1
    Torino - Bologna   2 - 3
    Genoa - Juventus    2 - 0
    Atalanta - Chievo Verona   1 - 1
    Empoli - Frosinone   2 - 1
    Lazio Roma - Parma   4 - 1
    Napoli - Udinese    4 - 2
    AC Milan - Inter Milan   2 - 3

    Speeldag 29 : weekend 30 maart
    Volgt




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:info
    09-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Skûtsjesilen van 27 juli tot en met 9 augustus 2019
    Wat is Skûtsjesilen?

    Skutsjesilen is het jaarlijks terugkerende evenement in Fryslan waarin binnen twee verenigingen, de Iepen Fryske Kampioenskippen en de Sintrale Kommisje Skutsjesilen, wedstrijden met skutsjes worden georganiseerd. Skutsjes zijn van origine oude zeilende vrachtschepen, waarmee ook al vroeger met vracht om het snelst werd gevaren. Immers tijd was ook toen al geld.

    Sinds halverwege vorige eeuw werden er al wedstrijden voor deze "skuten" georganiseerd, voornamelijk door plaatselijke kasteleins en zeilverenigingen. De horecazaken voor de omzet en de verenigingen voor de sport.

    De prijzen die men in die tijd konden winnen waren niet mis. Voor 1 wedtrijd kon men, als men won, wel een week inkomen winnen. Alles werd dan ook uit de kast gehaald. Zeilen getaand, de huisraad en servies van de vrouw op de kant om gewicht te besparen. Het servies zou immers toch sneuvelen als het gangboord diep in het water lag.

    Bij het "moderne" skutsjesilen gaat het niet meer om geld maar om onvergangklijke roem waarvoor alles uit de kast word gehaald. Schepen worden verlengd en van onderen geplamuurd, masten verhoogd, tuigen vergroot en alles moet zo licht mogelijk. Dit alles wel tussen de geldende regels, want alles wordt gecontroleerd.

    Gedurende de drie weken skutsje silen staat Fryslan op de kop, de sport trekt steeds meer belangstelling, ook van buiten Friesland. Waar het circus afmeert ontstaat er een waar volksfeest. Tijdens de wedstrijden is het een en al sensatie, waarbij de meeste schippers natuurlijk op de wal staan.

    Westfries Business Sailing heeft verschillende arrangementen ontwikkeld waarbij u eens mee kunt zeilen op een machtig imposant schip. Ook kunt u met een van onze schepen het SKS skutsjesilen van dichtbij meemaken, in een sfeer waarover uw relaties nog lang zullen napraten.  


     
    De rivaliteit tussen de Sneker en de Grouster skutsjesilers beperkt zich niet tot de zomer want
    ook in de wintermaanden zoeken de partijen elkaar op. 

    Het SKS kampioenschap 2019 staat gepland in de periode van zaterdag 27 juli tot en met vrijdag 9 augustus :

    zaterdag 27 juli - Grou 
    maandag 29 juli - De Veenhoop 
    dinsdag 30 juli - Earnewald  
    woensdag 31 juli - Terherne  
    donderdag 1 augustus - Langweer  
    vrijdag 2 augustus - Elahuizen  
    zaterdag 3 augustus - Stavoren  
    maandag 5 augustus - Woudsend  
    woensdag 7 augustus - Lemmer  
    donderdag 8 augustus - Lemmer  
    vrijdag 9 augustus - Sneek

    Grou won de wedstrijd in 2018, 2017, 2015 en 2014, Sneek in 2016.

    Info en foto's :  www.skutsjesilen.nl

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (28 Stemmen)
    Categorie:info
    30-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....

    ALLES OVER HET EUROVISIESONGFESTIVAL
              

    Dit zijn de Belgische deelnemers sinds 1956 en hun stand :

    1956 : Fud Leclerc - Le noyés de la seine en Mony Marc - Le plus beau jour de ma vie

    1957 : Bobbejaan Schoepen - Straatdeuntje   7/10

    1958 : Fud Leclerc - Ma petite chatte    5/10

    1959 : Bob Benny - Hou toch van mij    6/11

    1960 : Fud Leclerc - Mon amour pour toi    6/13

    1961 : Bob Benny - September gouden roos    15/16

    1962 : Fud Leclerc - Ton nom   13/16

    1963 : Jacques Raymond - Waarom    10/16

    1964 : Robert Cogoi - Près de ma riviere   10/16

    1965 : Lize Marke - Als het weer lente is    14/18

    1966 : Tonia - Un peu de poivre un peu de sel    4/18

    1967 : Louis Neefs - Ik heb zorgen   7 / 17

    1968 : Claude Lombard - Quand tu reviensdras   7/17

    1969 : Louis Neefs - Jennifer Jennings   7/16

    1970 : Jean Vallée - Viens l'oublier   8/12

    1971 : Jacques Raymond & Lili Castel - Goeiemorgen morgen   14/18

    1972 : Serge & Christine Ghisoland - A la folie ou pas du tout   17/18

    1973 : Nicole & Hugo - Baby baby    17/17

    1974 : Jacques Hustin - Fleur de liberté   9/18

    1975 : Ann Christy - Gelukkig zijn   15/19

    1976 : Pierre Rapsat - Judie et compagnie   8/18

    1977 : Dream Express - A million in one,two,three    7/18

    1978 : Jean Valée - L'amour ça fait chanter la vie   2/20

    1979 : Micha Marah - Hey nana    18/19

    1980 : Telex - Eurovision   17/19

    1981 : Emly Star - Samson   13/20

    1982 : Stella - Si tu aimes ma musique    4/18

    1983 : Pas de deux - Rendez-vous   18/20

    1984 : Jacques Zegers - Avantie la vie    5/19

    1985 : Linda Lepomme - Laat me nu gaan    19/19

    1986 : Sandra Kim - J'aime la vie    1/ 20

    1987 : Liliane St Pierre - Soldiers of love   11/22

    1988 : Joseph Reynaert - Laisser briller le soleil   18/22

    1989 : Ingeborg en Stef Bos - Door de wind   19/22

    1990 : Philippe Lafonteine - Macédomienne   12/22

    1991 : Clouseau - Geef het op   16/22

    1992 : Morgane - Nous,on veux des violons   20/23

    1993 : Barbara Dex - Iemand als jij   25/25

    1994 : Geen deelname

    1995 : Fréderic Estherlinck - La voix est libre   20/23

    1996 : Lisa Del Bo - Liefde is een kaartspel   16/23

    1997 : Geen deelname

    1998 : Mélanie Cohl - Dis oui   6/25

    1999 : Vanessa Chinitor - Like the wind   12/23

    2000 : Nathalie Sorce - Envie de vivre   24/24

    2001 : Geen deelname

    2002 : Sergio @ the ladies - Sister   13/23

    2003 : Urban Trad - Sanomi   2/26

    2004 : Xandee - 1 life   25/26

    2005 : Nuno Resende - Le grand soir ( niet verder dan de halve finale )

    2006 : Kate Ryan - Je t'adore ( niet verder dan de halve finale )

    2007 : The KMG's - The love power ( niet verder dan de halve finale )

    2008 : Ishtar - O julissi ( niet verder dan de halve finale )

    2009 : Copycat - Copycat ( niet verder dan halve finale )
              
    2010 : Tom Dice - Me and my guitar  5/39

    2011 : Witloof Bay - With love baby ( niet verder dan halve finale )

    2012 : Iris - Would you  ( niet verder dan halve finale )

    2013 : Roberto Bellarosa - Love kills   12/39

    2014 : Axel Hirsoux - Mother  ( niet verder dan halve finale )

    2015 :  Loic Nottet - Rhythm inside   4/40

    2016 : Laura Tesoro - What's the pressure    10/42

    2017 : Blanche - City lights   4/42

    2018 : Sennek - A matter of time  ( niet verder dan halve finale )

    2019 : Elias - Wake up



    Dit zijn de winnaars :

    1956 : Lys Assia - Refarain ( Zwitserland )

    1957 : Corry Brokken - Net als toen ( Nederland )

    1958 : André Claveau - Dois mon amour ( Frankrijk )

    1959 : Teddy Scholten - Een beetje ( Nederland )

    1960 : Jacqueline Boyer - Tom tillibi ( Frankrijk )

    1961 : Jean-Claude Pascal - Nous les amoureux ( Luxemburg )

    1962 : Isabelle Aubret - Un premier amour ( Frankrijk )

    1963 : Grethe & Jergen Ingmann - Dansevise ( Denemarken )

    1964 : Gigliola Cinquetti - Non ho l'eta ( Italie )

    1965 : France Gall - Poupée de cire,poupée de son ( Luxemburg )

    1966 : Udo Jurgens - Merci chérie ( Oostenrijk )

    1967 : Sandie Shaw - Puppet on a string ( Engeland )

    1968 : Massiel - Lalala ( Spanje )

    1969 : Salome - Vivo Cantando ( Spanje ),Frida Boccara - Un jour un enfent ( Frankrijk ),Lenny Kuhr - De troubadour ( Nederland ) en Lulu - Boom bang-a-bang ( Engeland )

    1970 : Dana - All kinds of everything ( Ierland )

    1971 : Séverine - Un banc,un arbre,une rue ( Monaco )

    1972 : Vicky Léandros - Après toi ( Luxemburg )

    1973 : Anne-Marie David - Tu te reconnaitras ( Luxemburg )

    1974 : ABBA - Waterloo ( Zweden )

    1975 : Teach In - Ding a dong ( Nederland )

    1976 : Brotherhood of man - Save your kisses for me ( Engeland )

    1977 : Marie Myriam - L'oiseau et l'enfent ( Frankrijk )

    1978 : Izhar Cohen & Alphabeta - A-ba-ni-bi ( Israel )

    1979 : Milk & Honey - Hallelujah ( Israel )

    1980 : Johnny Logan - What's another year ( Ierland )

    1981 : Bucks Fizz - Making your mind up ( Engeland )

    1982 : Nicole - Ein bisschen frieden ( Duitsland )

    1983 : Corine Hermes - Si la vie est cadeau ( Luxemburg )

    1984 : Herrey's - Diggy-loo diggy-ley ( Zweden )

    1985 : Bobbysocks - La det swinge ( Noorwegen )

    1986 : Sandra Kim - J'aime la vie ( BELGIE )

    1987 : Johnny Logan - Hold me now ( Ierland )

    1988 : Celine Dion - Ne partez pas sans moi ( Zwitserland )

    1989 : Riva - Rock me baby ( Joegoeslavie )

    1990 : Toto Cutugno - Insieme : 1992 ( Italie )

    1991 : Carola - Fagnad av en stormvind ( Zweden )

    1992 : Linda Martin - Why me ? ( Ierland )

    1993 : Niamh Kavanagh - In your eyes ( Ierland )

    1994 : Harrington & McGettigan - Rock 'n roll kids ( Ierland )

    1995 : Secret Garden - Nocturne ( Noorwegen )

    1996 : Eimear Queen - The voice ( Ierland )

    1997 : Katrina and the waves - Love shine a light ( Engeland )

    1998 : Dana International - Diva ( Israel )

    1999 : Charlotte Nillson - Take me to your heaven ( Zweden )

    2000 : Olsen Brothers - Fly on the wings of love ( Denemarken )

    2001 : Tanel,Dave and 2XL - Everybody ( Estland )

    2002 : Marie N. - I wanna ( Letland )

    2003 : Sertab Erener - Everyway that I can ( Turkije )

    2004 : Ruslana - Wild dances (  Oekraine )

    2005 : Elena Paparizou - My number one ( Griekenland )                     

    2006 : Lordi - Hardrock hallelujah ( Finland )        

    2007 : Marija Serfovic  - Zonja  ( Servië )

    2008 : Dima Bilan - Believe  ( Rusland )
              
    2009 : Alexander Rybak - Fairytale ( Noorwegen )
               
    2010 : Lena - Satellite ( Duitsland )

    2011 : Ell & Nikki - Running scared ( Azerbeidzjan )

    2012 : Loreen - Euphoria ( Zweden )

    2013 : Emmelie de Forest - Only teardrops ( Denemarken )

    2014 : Conchita Wurst - Rise like a phoenix ( Oostenrijk )

    2015 : Mans Zelmerlow - Heroes ( Zweden )

    2016 : Jamala - 1944 ( Oekraïne )

    2017 : Salvador Sobral - Amar pelos dois ( Portugal )

    2018 : Netta Barzilai - Toy  ( Israël )

    2019 : .....  ( België )  ????
                 
    Ierland is koploper met 7 overwinningen , Zweden 6, Frankrijk , Luxemburg en Engeland wonnen 5 keer.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (30 Stemmen)
    Categorie:info
    29-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eurovision 2018
    Eurovisiesongfestival 2018
    De Portugese openbare omroep RTP heeft aangekondigd dat het Eurovisiesongfestival in 2018 in de MEO ARENA
    in Lissabon zal plaatsvinden. De zender zal hiervoor een budget van 30 miljoen euro vrijmaken om de liedjeswedstrijd
    te organiseren. De MEO ARENA is een grote evenementenhal met een capaciteit van 20.000 mensen.
    Het is de derde grootste indoor arena in Europa. De twee halve finales van het 63ste Eurovisiesongfestival zijn op 
    dinsdag 8 en donderdag 10 mei. De finale wordt op zaterdag 12 mei georganiseerd. Portugal is het gastland
    omdat de 27-jarige Salvador Sobral in 2017 de liedjeswedstrijd won in Kiev voor Portugal.
    De VRT koos intern voor de Belgische inzending van Sennek met A matter of time.
    België mocht als vierde nummer aantreden in de eerste halve finale van dinsdag 8 mei maar Sennek
    kreeg geen plaats in de finale van het 63ste Eurovisiesongfestival op zaterdag 12 mei. België kreeg daarin een 
    totaal van 91 punten. Israël won de liedjeswedstrijd met de song Toy van Netta Barzilai.

    ESC HONEY.svg

    1.   Israël : Netta Barzilai - Toy   529
    2.   Cyprus : Eleni Foureira - Fuego   436
    3.   Oostenrijk : Cesar Sampson - Nobody but you   342
    4.   Duitsland : Michael Shulte - You let me walk alone   340
    5.   Italië : Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non mi avete fatto niente   308
    6.   Tsjechië : Mikolas Josef - Lie to me   281
    7.   Zweden : Benjamin Ingrosso - Dance you off   274
    8.   Estland : Elina Netsjajeva - La forza   245
    9.   Denemarken : Rasmussen - Higher ground   226
    10.  Moldavië : DoReDos - My lucky day   209
    11.  Albanië : Eugent Bushpepa - Mall   184
    12  Litouwen : Ieva Zasimauskaité - When we're old   181
    13.  Frankrijk : Madame Monsieur - Mercy   173
    14.  Bulgarije : Aquinox - Bones   166
    15.  Noorwegen : Alexander Rybak - That's how you write a song   144
    16.  Ierland : Ryan O'Shaughnessy - Together   136
    17.  Oekraïne : Mélovin - Under the ladder   130
    18.  Nederland : Waylon - Outlaw in 'em   121
    19.  Servië : Sanja Ilic & Balkanika  - Nova deca   113
    20.  Australië : Jessica Mauboy - We got love   99
    21.  Hongarije : AWS - Vislat nyar   93
    22.  Slovenië : Lea Sirk - Hvala, ne !   64
    23.  Spanje : Alfred & Amaia - Tu cancion   61
    24.  Verenigd Koninkrijk : SuRie - Storm   48
    25.  Finland : Saara Aalto - Monsters   46
    26.  Portugal : Claudia Pascoal - O jardim   39



    Rechtstreeks geplaatst voor de finale :
    Duitsland : Michael Shulte - You let me walk alone
    Frankrijk : Madame Monsieur - Mercy
    Italië : Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non mi avete fatto niente
    Spanje : Alfred & Amaia - Tu cancion
    Verenigd Koninkrijk : SuRie - Storm
    Portugal : Claudia Pascoal - O jardim

    Deelnemers aan de finale uit de eerste halve finale :
    Oostenrijk : Cesar Sampson - Nobody but you
    Estland : Elina Netsjajeva - La forza
    Cyprus : Eleni Foureira - Fuego
    Litouwen : Ieva Zasimauskaité - When we're old
    Israël : Netta Barzilai - Toy
    Tsjechië : Mikolas Josef - Lie to me
    Bulgarije : Aquinox - Bones
    Albanië : Eugent Bushpepa - Mall
    Finland : Saara Aalto - Monsters
    Ierland : Ryan O'Shaughnessy - Together

    Deelnemers aan de finale uit de tweede halve finale :
    Servië : Sanja Ilic & Balkanika  - Nova deca
    Moldavië : DoReDos - My lucky day
    Hongarije : AWS - Vislat nyar
    Oekraïne : Mélovin - Under the ladder
    Zweden : Benjamin Ingrosso - Dance you off
    Australië : Jessica Mauboy - We got love
    Noorwegen : Alexander Rybak - That's how you write a song
    Denemarken : Rasmussen - Higher ground
    Slovenië : Lea Sirk - Hvala, ne !
    Nederland : Waylon - Outlaw in 'em

    Deelnemers eerste halve finale :
    Azerbeidzjan : Aysel Mammadova - X my heart
    IJsland : Ari Olafsson - Our choise
    Albanië : Eugent Bushpepa - Mall
    België : Sennek - A matter of time
    Tsjechië : Mikolas Josef - Lie to me
    Litouwen : Ieva Zasimauskaité - When we're old
    Israël : Netta Barzilai - Toy
    Wit-Rusland : Alekseev - Forever
    Estland : Elina Netsjajeva - La forza
    Bulgarije : Aquinox - Bones
    Macedonië : Eye Cue - Lost and found
    Kroatië : Franka Batelic - Crazy
    Oostenrijk : Cesar Sampson - Nobody but you
    Griekenland : Gianna Terzi - Oneiro mou
    Finland : Saara Aalto - Monsters
    Armenië : Sevak Chanagian - Qami
    Zwitserland : Zibbz - Stones
    Ierland : Ryan O'Shaughnessy - Together
    Cyprus : Eleni Foureira - Fuego

    Deelnemers tweede halve finale :
    Noorwegen : Alexander Rybak - That's how you write a song
    Roemenië : The Humans - Goodbye
    Servië : Sanja Ilic & Balkanika  - Nova deca
    San Marino : Jessika feat. Jenifer Brening - Who we are
    Denemarken : Rasmussen - Higher ground
    Rusland : Joelia Samojlova - I won"t break
    Moldavië : DoReDos - My lucky day
    Nederland : Waylon - Outlaw in 'em
    Australië : Jessica Mauboy - We got love
    Georgië : Ethno-Jazz Band Iriao - For you
    Polen : Gromee feat. Lukas Meijer - Light me up
    Malta : Christabelle - Taboo
    Hongarije : AWS - Vislat nyar
    Letland : Laura Rizzotto - Funny girl
    Zweden : Benjamin Ingrosso - Dance you off
    Montenegro : Vanja Rodovanovic - Inje
    Slovenië : Lea Sirk - Hvala, ne !
    Oekraïne : Mélovin - Under the ladder


    Sennek - A matter of time - Kreeg in de eerste halve finale 91 punten, dus niet genoeg voor een finaleplaats

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:info
    01-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beste wensen voor 2018 + nieuwsoverzicht

    Ik wens al mijn blogbezoekers een fantastisch en vooral gezond 2018 !

    Wim Vermeer

    Nieuwsoverzicht 2018 :
    1 januari : Om middernacht verdwijnen 17 lokale radio's in België. Eén daarvan is Radio Brouwer.
    De oudste lokale radio van Oudenaarde zet zijn uitzendingen na meer dan 36 jaar stop.

    4 januari : Ray Thomas (76), oprichter en zanger van The Moody Blues, sterft.

    5 januari : Sven Vermant wordt de nieuwe trainer van waasland-Beveren.

    6 januari : Radio-icoon Peter Van Dam sterft op 65-jarige leeftijd.

    7 januari : De Franse zangeres France Gall sterft op 70-jarige leeftijd.

    8 januari : De Nederlandse provincie Groningen wordt getroffen door een aardbeving met een kracht van 3,4.

    10 januari : De Vlaamse comédienne Lies Lefever sterft overwachts op 37-jarige leeftijd.

    13 januari : Angeline Flor Pua is Miss België 2018.

    14 januari : Wout Van Aert kroont zich tot Belgisch kampioen veldrijden in Koksijde.

    15 januari : Dolores O' Riordan, de 46-jarige zangeres van The Cranberries, sterft. Grootste hit : Zombie
    Bij een ontploffing in Antwerpen storten drie gebouwen in en vallen er twee doden.

    20 januari : De wereldberoemde Franse sterrenchef Paul Bocuse (91) sterft.
    Ook Mario Guccio, zanger van de Belgische groep Machiavel, sterft. De zanger van 'Fly' werd 64 jaar.

    22 januari : België verlaagt terreurniveau van 3 naar 2.

    24 januari : KV Mechelen ontslaat zijn tweede coach van het seizoen. Aleksander Jankovic wordt door Dennis Van Wijk vervangen.

    29 januari : VTM-journalist Boudewijn Van Spilbeeck (58) gaat voortaan als vrouw door het leven. Boudewijn wordt Bo.

    30 januari : Tante Terry, Terry Van Ginderen is overleden. Ze werd 86 jaar.

    31 januari : Rita Deneve, de zangeres van 'De allereerste keer', werd 73 jaar.

    2 februari : Dennis Edwards, zanger van The Temptations, sterft net voor zijn 75ste verjaardag.

    4 februari : In het Nederlandse Valkenburg kroont Wout Van Aert zich opnieuw tot wereldkampioen veldrijden.
    Bij de beloften ging deze titel ook naar een landgenoot Eli Iserbyt en Sanne Cant kroonde zich zaterdag al
    naar de wereldtitel bij de dames.

    6 februari : Ronald Koeman is de nieuwe bondscoach van Nederland.

    7 februari : Club Brugge-speler Ruud Vormer wint de Gouden Schoen.

    9 februari : Patrick Janssens wordt ontslagen als algemeen directeur van KRC Genk, Eric Gerits volgt hem op.

    11 februari : In Moskou stort een vliegtuig neer, alle 71 inzittenden komen om.

    14 februari : Mircea Rednic werd ontslagen als coach van Moeskroen, Frank Defays volgt hem op.
    Anderlecht stuurt club-icoon Olivier Deschacht naar de B-kern.
    Bij een schietpartij in een school in Florida vallen 17 doden.

    18 februari : Vliegtuigcrash in Iran, alle 66 inzittenden komen om.

    20 februari : Samsonite Oudenaarde kondigt uitbreiding aan met een nieuw distributiemagazijn in Kluisbergen
    op de vroegere elektriciteitscentrale van Ruien.

    23 februari : Barbara Alston, zangers bij The Crystals (74), is overleden.

    24 februari : Een nieuw wielerseizoen gaat van start zonder bloemenmeisjes en zonder RO-DA-NI-A.
    Omloop Het Nieuwsblad werd door Michaël Valgren Andersen gewonnen.
    Schaatser Bart Swings pakt zilver op de Olympische winterspelen in Pyeongchang.

    25 februari : Kuurne-Brussel-Kuurne werd gewonnen door Dylan Groenewegen.

    26 februari : De Nederlandse tv-presentatrice Mies Bouwman sterft op 88-jarige leeftijd.

    28 februari : Ons land kreunt onder een koudegolf. Deze 28 februari was de koudste ooit.
    Het vroegere kouderecord uit 1904 (-0,8°C) werd verbroken. Max t° -2°C.

    1 maart : Hugo Broos wordt technisch directeur van KV Oostende.

    4 maart : Davide Astori, aanvoerder van het Italiaanse Fiorentina, sterft in zijn slaap op 31-jarige leeftijd.
    De Italiaanse serie A gelast hierdoor alle zondagswedstrijden af.

    5 maart : Oud-wielerjournalist Mark Vanlombeek sterft. Hij verliest de strijd tegen kanker op 67-jarige leeftijd.

    7 maart : Gepensioneerd radio en tv-journalist Jan Schodts sterft op 80- jarige leeftijd.

    10 maart : Cercle Brugge mag zich vanaf volgend voetbalseizoen opnieuw een eersteklasser noemen.

    11 maart : KV Mechelen degradeert uit de hoogste voetbalklasse.

    14 maart : Natuurkundige Stephen William Hawking (76) is overleden.
    Ook de bekende Oudenaardist Jan Broekaert sterft. Hij is net geen 90 jaar geworden.

    15 maart : Acteur Bernard Verheyden sterft. Bompa Lawijt werd 79 jaar.

    17 maart : Standard wint de finale van de Croky Cup - Beker van België. Het versloeg KRC Genk met 0-1 na verlengingen.
    17 maart 2018 gaat de geschiedenis is als de koudste 17 maart ooit met een maximum temperatuur van 2°C.

    18 maart : Het kouderecord uit 1975 (3°C) werd verbroken. Met amper 2°C wordt deze 18 maart de koudste ooit.

    23 maart : Niki Terpstra wint E3 Harelbeke.

    25 maart : Peter Sagan wint Gent-Wevelgem.

    28 maart : Yves Lampaert wint Dwars door Vlaanderen.

    31 maart : 16.000 wielertoeristen uit 66 verschillende landen rijden hun Ronde van Vlaanderen.
    Vlaams acteur Frank Aendenboom sterft op 76-jarige leeftijd.

    1 april : Niki Terpstra wint de 102e Ronde van Vlaanderen.

    2 april : Winnie Mandela, ex-vrouw van de Zuid-Afrikaanse president Nelson Mandela, sterft op 81-jarige leeftijd.

    3 april : Vlaamse pianist en componist Johan Stolzz (Concerto voor Natasha) overleden. Hij werd 82 jaar.

    4 april : Olivier Deschacht traint opnieuw mee met de A-kern van Anderlecht.

    6 april : Luc Devroe volgt Herman Van Holsbeek op als manager van Anderlecht.

    7 april : In Münster in Duitsland rijdt een bestelwagen in op een mensenmassa. Er vallen 4 doden en een 20-tal gewonden.
    De Australiër James Whelan wint de Ronde van Vlaanderen bij de beloften.
    De thermometer gaat voor het eerst dit jaar boven de 20°C.

    8 april : Peter Sagan wint Parijs-Roubaix. De Belgische renner Michael Goolaerts (23) komt om het leven 
    na een hartstilstand tijdens Parijs-Roubaix. Ook ex-radiocollega Ad Roberts (62) sterft.
    Warmste 8 april ooit met een warmterecord van 23,3°C.

    14 april : De VS, Groot-Brittanië en Frankrijk bombarderen Syrië met kruisraketten na een vermoedelijke aanval met gifgas.

    18 april : Barbara Bush, voormalige First Lady en echtgenote van ex-Amerikaans President George Bush, sterft op 92-jarige leeftijd.

    19 april : Met 28°C is deze 19 april de warmste 19 april ooit.
    Kettingbotsing op de N60 in Nazareth. Een vrachtwagen rijdt in op 15 wagens.

    20 april : De Zweedse top-dj Acicii sterft, hij pleegt zelfmoord op 28-jarige leeftijd.

    25 april : Gert Verheyen wordt de nieuwe coach van KV Oostende, zijn assistent wordt Franky Van Der Elst.

    6 mei : Eric Geboers, motorcrosser en sportman van het jaar uit 1988 komt om het leven door verdrinking.

    8 mei : De Waalse zangeres Mauranne sterft op 56-jarige leeftijd.
    België stoot niet door naar de finale van het Eurovisiesongfestival. A matter of time van Sennek sneuvelt in de eerste halve finale.

    9 mei : Voetbalclub SK Lierse is failliet, de club met stamnummer 30 verdwijnt.
    Sven Vermant wordt ontslagen als coach van Waasland-Beveren.

    12 mei : Israël wint het 43ste Eurovisiesongfestival met het nummer Toy van Netta Barzilai.

    13 mei : Club Brugge pakt zijn vijftiende landstitel in het Belgisch voetbal.

    16 mei : In Lyon werd de finale van de Europa League gespeeld.
    Atletico Madrid wint met 3 - 0 van Olympique Lyon.

    18 mei : Een vliegtuigcrash in Havana (Cuba), het pas opgestegen vliegtuig stort neer. Er vallen meer dan 100 doden.

    19 mei : Huwelijk in Engeland : Prins Harry stapt in het huwelijksbootje met Meghan Markle.

    20 mei : Ricardo Da Pinto kondigt vertrek aan bij Standard de Liège ondanks een tweede plaats voor de Luikenaars.

    21 mei : Marc Brys volgt Jonas De Rouck op als coach van Sint-Truiden.
    Radja Nainggolan wordt door Bondscoach Roberto Martinez thuis gelaten voor het WK.

    23 mei : Michel Preud'homme wordt volgend seizoen opnieuw trainer van Standard.

    26 mei : Kleine aardbeving in België, provincie Limburg, met een kracht van 3,1 op de schaal van Richter in Kinrooi.
    Real Madrid wint voor de derde keer op rij de finale van de Champions League met 3-1 van Liverpool in Kiev.

    29 mei : Een 30-jarige ex-gevangene schiet drie mensen, waarvan twee politieagenten, koelbloedig neer in Luik.

    1 juni : Samsonite topman Ramesch Tainwalla stapt op.

    6 juni : Laurent Guyot wordt trainer van Cercle Brugge.

    7 juni : Yannick Ferrera wordt de nieuwe coach van Waasland-Beveren.

    12 juni : Historische ontmoeting tussen Donald Trump en Kim Jung-Un (Noord-Korea).

    14 juni : Het WK voetbal in Rusland gaat van start. Het gastland wint de openingsmatch met 5-0 van Saoudi-Arabië.

    18 juni : België wint eerste wedstrijd op het WK met 3-0 tegen Panama.

    19 juni : Georges Leekens wordt ontslagen als bondscoach van Hongarije.

    23 juni : België wint ook tweede wedstrijd op het WK, dit keer versloeg het Tunesië met 5-2.

    24 juni : Yves Lampaert is Belgisch kampioen wielrennen in Binche.

    27 juni : Joe Jackson, vader van Michael Jackson, sterft op 89-jarige leeftijd.

    28 juni : België wint van Engeland met 1-0 en wordt zo groepswinnaar op het WK in Rusland.

    2 juli : België plaatst zich voor de kwartfinales op het WK in Rusland. De Rode Duivels zetten
    een 0-2 achterstand om in 3-2 tegen Japan.

    6 juli : België wint met 1-2 van Brazilië en stoot zo door naar de halve finales van het WK voetbal.

    10 juli : België verliest voor het eerst op het WK-voetbal. De Fransen spelen de finale dankzij een 1-0 winst tegen België.
    Met bijna 2,5 miljoen kijkers is dit een kijkcijferrecord voor de Rode Duivels.

    14 juli : België werd derde op het WK-voetbal in Rusland. Het versloeg Engeland in
    de kleine finale met 2-0.
    Nancy Sinatra sterft op 101-jarige leeftijd.

    15 juli : Frankrijk is wereldkampioen voetbal na 4-2 winst tegen Kroatië.

    21 juli : Nationale Feestdag, Koning Filip is vijf jaar Koning der Belgen.

    22 juli : Club Brugge wint de Belgische Supercup met 2-1 van Standard.

    25 juli : België puft onder een hittegolf met een enorme droogte tot gevolg.

    31 juli : Vandaag 25 jaar geleden stierf Koning Boudewijn totaal onverwachts.

    5 augustus : Bij een aardbeving in Lombok (Indonesië) komen meer dan 350 mensen om het leven.

    7 augustus : De tweede hittegolf van deze zomer is een feit. Na de warmste 7 augustus ooit trekt
    's avonds een hevig onweer over ons land.

    8 augustus : Rode Duivels in trek op transfermarkt :
    Thibaut Courtois wordt de nieuwe doelman van Real Madrid en Axel Witsel aan de slag in Borussia Dortmund.

    12 augustus : Niels Destadsbader wint voor het tweede jaar op rij de radio 2 zomerhit.
    Deze keer met 'Verover mij'.

    14 augustus : De Morandi-brug in Genoa stort in. Er vallen meer dan 40 doden.

    16 augustus : Queen of Soul, zangeres Aretha Franklin, sterft op 76-jarige leeftijd

    17 augustus : Grou wint opnieuw het SKS Skûtsjesilen in Friesland.

    20 augustus : KV Mechelen (1B) ontslaat coach Dennis Van Wijk al na drie speeldagen in de Proximus League.

    29 augustus : Zanger Tim Visterin (77) sterft. Grootste hit was 'De Vogel'.

    30 augustus : Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro League is een feit : Moeskroen ontslaat Frank Defays.

    16 september : Zangeres Anneke Grönloh sterft op 76-jarige leeftijd.
    Simon Yates wint de Vuelta (ronde van Spanje).
    Een nieuw veldritseizoen gaat van start, Lars Van Der Haar wint Brico Cross in Geraardsbergen.

    20 september : In het Nederlandse Oss sterven vier kinderen na aanrijding tussen bakfiets en trein.

    21 september : Actrice Sjoukje Hooymayer, alias Dokter van der Ploeg uit 'Zeg 'ns aaa' sterft op 78-jarige leeftijd.

    27 september : Remco Evenepoel is Wereldkampioen wielrennen bij de junioren.

    28 september : De Nederlandse zanger Koos Alberts sterft. Hij werd 71 jaar.

    29 september : Bij een tsunami in Sulawesi (Indonesië) vallen meer dan 1200 doden.

    30 september : Alejandro Valverde (38) kroont zich tot WK-wielrennen in Innsbruck.

    1 oktober : De Franse zanger Charles Aznavour (94) sterft.

    3 oktober : Kleinkunstzanger Hugo Raspoet sterft. De zanger van 'Héléna' werd 77 jaar.

    5 oktober : TV-icoon Walter Capiau sterft. Hij werd 80 jaar.

    6 oktober : De legendarische Spaanse sopraan Montserrat Caballé (85) sterft.

    7 oktober : Mathieu van Der Poel wint de Brico Cross op de Hotond.

    8 oktober : Yves Vanderhaeghe werd ontslagen als coach van KAA Gent.

    10 oktober : De Deen Jess Thorup wordt de nieuwe coach van KAA Gent.

    11 oktober : Twee Belgische eersteklasse-scheidsrechters worden geschorst op beschuldiging van corruptie.
    Het gaat om Bart Vertenten en Sebastien Delferière.

    13 oktober : Karikaturist Nesten sterft. Hij werd 72 jaar.

    14 oktober : België trok naar de stembus voor de Gemeente- en Provincieraadsverkiezingen.

    20 oktober : Wim Kok (80), oud-premier van Nederland sterft.

    24 oktober : Zanger Tony Joe White (75) sterft.

    27 oktober : Lokeren zet coach Peter Maes aan de deur, Trond Sollied volgt hem op.
    Leicester- en Oud-Heverlee Leuven- voorzitter Vichai Srivaddhanaprabha komt om bij een helikoptercrash in Leicester.

    29 oktober : Pas opgestegen vliegtuig in Jakarta (Indonesië) stort neer in zee. Alle 191 inzittenden komen om.

    1 november : Toon Aerts wint de Koppenbergcross.

    2 november Nina Derwael is Wereldkampioen gymnastiek in Qatar.

    4 november : Mathieu van der Poel werd in Rosmalen Europees Kampioen veldrijden.

    11 november : 100 jaar geleden kwam een einde aan 'Den Grooten Oorlog'.
    Yannick Ferrera wordt als coach van Waasland-Beveren ontslagen.
    Mathieu van der Poel is de winnaar van de Superprestige veldrit in Gavere.
    KRC Genk is herfstkampioen in de Jupiler Pro League !

    15 november : KV Kortrijk ontslaat trainer Glenn De Boeck en Yves Vanderhaeghe neemt zijn plaats in.

    17 november : Adnan Custovic wordt de nieuwe trainer van Waasland-Beveren.

    25 november : De Italiaanse filmregisseur Bernardo Bertolucci (76) sterft.

    27 november : Acteur Manfred de Graaf sterft, dokter Hans Lansberg uit 'Zeg 'ns Aaa' werd 79 jaar.

    30 november : George HW Bush, voormalig president van Amerika (1989-1193) sterft op 92-jarige leeftijd.
    Rode Neuzendag van VTM brengt in totaal € 4.269.073 op.

    8 december : De populaire Ketnet-actrice Désirée Viola (26), prinses Roos uit Prinsessia, stapt uit het leven.
    Premier Michel vervangt alle N-VA ministers in de regering naar aanleiding van het VN-migratiepact.
    Regering Michel II is een feit.

    14 december : Gewezen beursgoeroe en politicus Jean Pierre Van Rossem (73) sterft.

    15 december : Ex-politicus Philippe Moureaux (PS) sterft op 79-jarige leeftijd.

    16 december : België is Wereldkampioen Hockey, de Red Lions verslaan Nederland in de finale.
    RSC Anderlecht zet coach Hein Vanhaezebrouck aan de deur.

    17 december : José Mourinho wordt als coach van Manchester United ontslagen.
    Meer ontslagen ..... Premier Charles Michel dient bij de Koning het ontslag van de regering aan.

    22 december : Eden Hazard werd verkozen tot sportman van het jaar en Nina Derwael werd sportvrouw.

    23 december : Indonesië werd getroffen door een tsunami, er vallen meer dan 300 doden.

    24 december : Music For Life brengt € 17.286.122 op.

    28 december : Gerechtsdeurwaarder Jo Van Backlé (91) overleden.
    Aanslag op toeristenbus bij piramides in Egypte, er vallen twee doden.
    Egypte doodt 40 terroristische militairen na de aanslag.

    31 december : Ray Sawyer, zanger van Dr Hook sterft. Hij werd 81 jaar.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:info
    27-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
    Het einde van lokale radio Brouwer uit Oudenaarde .....
    De laatste dagen van 2017 had lokale radio Brouwer uit Oudenaarde geen reden tot juichen. De oudste lokale radio 
    van Oudenaarde, die zijn uitzendingen startte in de zomer van 1981, had besloten om in 2018 niet verder te doen. 
    Na 36 jaar zette het zijn uitzendingen stop. Het nieuwe frequentieplan van minister Sven Gatz is de doodsteek is geworden. 
    Radio Brouwer zou naast zijn bestaande frequentie in Oudenaarde ook een zendmast moeten bouwen op de Hotond in 
    Ronse om zo Ronse en Kluisbergen te bereiken, maar dat kostenplaatje zagen de radiomakers van de Wolvenberg
     niet zitten. De laatste week van 2017 haalde Radio Brouwer tal van prominenten en ex-medewerkers
    voor de microfoon in de afscheidsweek. Om middernacht hield het bestuur een afscheidsspeech waarna het de stekker van de 
    zender uit het stopcontact haalde. Amper een paar seconden later klonk het geluid van Radio Media op 106.3 FM.
    Bedankt Radio Brouwer
    Langs deze weg wil ik ook nog eens Radio Brouwer bedanken. De voorbije jaren kwam de Oudenaardse
    lokale radio via mijn blog wel eens een voetbaluitslag aan de weet maar dit was wederzijds. Sommige resultaten wist ik ook
    via Radio Brouwer. Bedankt mensen van de sport: Pedro, Speedy, Frank, Pierre en de anderen die ik vergeten ben.

    Diverse prominenten in de laatste week van Radio Brouwer


    Radio Brouwer startte zijn uitzendingen op 103 Mhz

    106.3 FM is nu het geluid van Radio Media

    Radio Media ging met zijn radio-uitzendingen van start in januari 1983 in Anzegem. In 1987 verhuisde de lokale radio van 
    Anzegem naar Avelgem en in 2008 moest de radio opnieuw noodgedwongen verhuizen. Toen kreeg de lokale radio een  
    onderkomen in de vroegere Ovior-gebouwen in Kluisbergen-Berchem, de gebouwen waren ondertussen in handen van 
     industrieel Willy Naessens. Vanaf 2018 is Radio Media te beluisteren in regio Ronse en Kluisbergen via 105 FM en regio 
     Oudenaarde op 106.3 FM, wat nog tot en met 31 december de frequentie van Radio Brouwer was. Radio Brouwer had  
    eerder bekend gemaakt om er eind 2017 mee te stoppen. Maar er is nog meer want vanaf 2018 zal Radio Media met een  
    tweede radiostation van start gaan in Waregem via 105.4 FM en Deerlijk via 107.7 FM. Voor deze frequenties is  
    voorzitter Ludo Daelman nog op zoek naar een gepaste naam. Vanaf maart zouden Waregem en Deerlijk operationeel  
    moeten zijn. We wensen voorzitter Ludo Daelman en de radiocollega's van Radio Media veel succes!

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:info
    05-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EK voetbal voor vrouwen
    EK Voetbal voor vrouwen


    Van 16 juli tot en met 6 augustus vindt het Europees Kampioenschap voor vrouwen plaats in Nederland.
    Het UEFA's Woman's EURO 2017 wordt in Breda, Tilburg, Rotterdam, Utrecht, Doetinchem, Deventer en
    Enschede gespeeld met 16 teams : België, Nederland, Duitsland, Frankrijk, Engeland, Spanje, Italië,
    Noorwegen, Zweden, IJsland, Schotland, Denemarken, Oostenrijk, Rusland, Zwitserland en Portugal.
    Duitsland is titelhouder.

    SPEELSCHEMA :

    GROEP A :

    Nederland - Noorwegen      1 - 0
    Denemarken - België      1 - 0
    Noorwegen - België      0 - 2
    Nederland - Denemarken    1 - 0
    België - Nederland    2 - 1
    Noorwegen - Denemarken    0 - 1

    GROEP B :

    Italië - Rusland     1 - 2
    Duitsland - Zweden    0 - 0
    Zweden - Rusland      2 - 0
    Duitsland - Italië      2 - 1
    Rusland - Duitsland     0 - 2
    Zweden - Italië     2 - 3

    GROEP C :

    Oostenrijk - Zwitserland     1 - 0
    Frankrijk - IJsland     1 - 0
    IJsland - Zwitserland    1 - 2
    Frankrijk - Oostenrijk    1 - 1
    IJsland - Oostenrijk     0 - 3
    Zwitserland - Frankrijk     1 - 1

    GROEP D :

    Spanje - Portugal     2 - 0
    Engeland - Schotland     6 - 0
    Schotland - Portugal      1 - 2
    Engeland - Spanje      2 - 0
    Portugal - Engeland     1 - 2
    Schotland - Spanje    1 - 0


    KWARTFINALE :

    Nederland - Zweden    2 - 0
    Engeland - Frankrijk    1 - 0
    Duitsland - Denemarken    1 - 2
    Oostenrijk - Spanje    0 - 0  n.v.  pen 5-3


    HALVE FINALE :

    Nederland - Engeland      3 - 0
    Denemarken - Oostenrijk      0 - 0  na verlengingen   strafschoppen   3 - 0


    FINALE :
    Nederland - Denemarken    4 - 2
    De finale werd gespeeld op zondag 6 augustus om 17 uur in Enschede.
    Gastland Nederland werd Europees kampioen !





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:info
    29-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018

      Premier League -Seizoen 2017-2018

    SUPERCUP - COMMUNITY SHIELD :
    Arsenal - Chelsea   1 - 1 n.v.   pen.   4 - 1

    Speeldag 1 : Het nieuwe seizoen Premier League start in het weekend van 12 augustus
    Arsenal - Leicester City    4 - 3
    Watford - Liverpool    3 - 3
    Chelsea - Burnley   2 - 3
    Crystal Palace - Hudderfield Town    0 - 3
    Everton - Stoke City    1 - 0
    Southampton - Swansea City     0 - 0
    West Bromwich - Bournemouth    1 - 0
    Manchester United - West Ham United    4 - 0
    Newcastle United - Tottenham Hotspur    0 - 2
    Brighton - Manchester City    0 - 2

    Speeldag 2 : Weekend 19 augustus
    Bournemouth - Watford   0 - 2
    Burnley - West Bromwich   0 - 1
    Leicester City - Brighton   2 - 0
    Liverpool - Crystal Palace   1 - 0
    Stoke City - Arsenal   1 - 0
    Swansea City - Manchester United   0 - 4
    Southampton - West Ham United   3 - 2
    Tottenham Hotspur - Chelsea    1 - 2
    Huddersfield Town - Newcastle United    1 - 0
    Manchester City - Everton     1 - 1

    Speeldag 3 : Weekend 26 augustus
    Bournemouth - Manchester City   1 - 2
    Crystal Palace - Swansea City    0 - 2
    Hudderfield Town - Southampton    0 - 0
    Newcastle United - West Ham United   3 - 0
    Watford - Brighton    0 - 0
    Manchester United - Leicester City    2 - 0
    Chelsea - Everton    2 - 0
    West Bromwich - Stoke City    1 - 1
    Liverpool - Arsenal     4 - 0
    Tottenham Hotspur - Burnley     1 - 1

    Speeldag 4 : Weekend 9 september
    Manchester City - Liverpool   5 - 0
    Arsenal - Bournemouth      3 - 0
    Everton - Tottenham Hotspur    0 - 3
    Leicester City - Chelsea    1 - 2
    Southampton - Watford   0 - 2
    Brighton - West Bromwich     3 - 1
    Stoke City - Manchester United    2 - 2
    Burnley - Crystal Palace    1 - 0
    Swansea City - Newcastle United   0 - 1
    West Ham United - Hudderfield Town     2 - 0

    Speeldag 5 : Weekend 16 september
    Bournemouth - Brighton    2 - 1
    Crystal Palace - Southampton   0 - 1
    Huddersfield Town - Leicester City    1 - 1
    Liverpool - Burnley    1 - 1
    Newcastle United - Stoke City   2 - 1
    Watford - Manchester City   0 - 6
    West Bromwich - West Ham United   0 - 0
    Tottenham Hotspur - Swansea City  0 - 0
    Chelsea - Arsenal     0 - 0
    Manchester United - Everton    4 - 0

    Speeldag 6 :  Weekend 23 september
    West Ham United - Tottenham Hotspur   2 - 3
    Everton - Bournemouth     2 - 1
    Manchester City - Crystal Palace   5 - 0
    Stoke City - Chelsea    0 - 4
    Burnley - Hudderfield Town   0 - 0
    Southampton - Manchester United    0 - 1
    Swansea City - Watford    1 - 2
    Leicester City - Liverpool    2 - 3
    Brighton - Newcastle United     1 - 0
    Arsenal - West Bromwich    2 - 0

    Speeldag 7 : Weekend 30 september
    Huddersfeeld Town - Tottenham Hotspur   0 - 4
    Manchester United - Crystal Palace    4 - 0
    West Ham United - Swansea City    1 - 0
    Stoke City - Southampton   2 - 1
    West Bromwich - Watford    2 - 2
    Bournemouth - Leicester City    0 - 0
    Chelsea - Manchester City      0 - 1
    Arsenal - Birghton    2 - 0
    Everton - Burnley    0 - 1
    Newcastle - Liverpool    1 - 1

    Speeldag 8 : Weekend 14 oktober
    Liverpool - Manchester United   0 - 0
    Tottenham Hotspur - Bournemouth   1 - 0
    Manchester City - Stoke City   7 - 2
    Burnley - West Ham United   1 - 1
    Crystal Palace - Chelsea   2 - 1
    Swansea City - Hudderfeeld Town    2 - 0
    Watford - Arsenal    2 - 1
    Brighton - Everton    1 - 1
    Southampton - Newcastle    2 - 2
    Leicester City - West Bromwich     1 - 1

    Speeldag 9 : Weekend 21 oktober
    West Ham United - Brighton   0 - 3
    Chelsea - Watford     4 - 2
    Newcastle - Crystal Palace   1 - 0
    Manchester City - Burnley   3 - 0
    Stoke City - Bournemouth   1 - 2
    Swansea City - Leicester City    1 - 2
    Huddersfield Town - Manchester United   2 - 1
    Southampton - West Bromwich   1 - 0
    Everton - Arsenal     2 - 5
    Tottenham Hotspur - Liverpool    4 - 1

    Speeldag 10 : Weekend 28 oktober
    Manchester United - Tottenham Hotspur    1 - 0
    Arsenal - Swansea City    2 - 1
    Liverpool - Huddersfield Town    3 - 0
    Watford - Stoke City    0 - 1
    West Bromwich - Manchester City   2 - 3
    Crystal Palace - West Ham United    2 - 2
    Bournemouth - Chelsea    0 - 1
    Brighton - Southampton    1 - 1
    Leicester City - Everton    2 - 0
    Burnley - Newcastle     1 - 0

    Speeldag 11 : Weekend 4 november
    Stoke City - Leicester City   2 - 2
    Newcastle - Bournemouth    0 - 1
    Southampton - Burnley   0 - 1
    Swansea City - Brighton    0 - 1
    Hudderfield Town - West Bromwich    1 - 0
    West Ham United - Liverpool    1 - 4
    Tottenham Hotspur - Crystal Palace   1 - 0
    Manchester City - Arsenal    3 - 1
    Chelsea - Manchester United    1 - 0
    Everton - Watford     3 - 2

    Speeldag 12 : Weekend 18 november
    Arsenal - Tottenham Hotspur    2 - 0
    Liverpool - Southampton   3 - 0
    Burnley - Swansea City    2 - 0
    Leicester City - Manchester City   0 - 2
    West Bromwich - Chelsea    0 - 4
    Crystal Palace - Everton   2 - 2
    Bournemouth - Hudderfield Town   4 - 0
    Manchester United - Newcastle   4 - 1
    Watford - Wast Ham United    2 - 0
    Brighton - Stoke City    2 - 2

    Speeldag 13 : Weekend 25 november
    West Ham United - Leicester City   1 - 1
    Manchester United - Brighton    1 - 0
    Newcastle - Watford    0 - 3
    Tottenham Hotspur - West Bromwich    1 - 1
    Swansea City - Bournemouth    0 - 0
    Crystal Palace - Stoke City    2 - 1
    Liverpool - Chelsea    1 - 1
    Southampton - Everton    4 - 1
    Burnley - Arsenal    0 - 1
    Hudderfield Town - Manchester City   1 - 2

    Speeldag 14 : Midweek 29 november
    Leicester City - Tottenham Hotspur    2 - 1
    Brighton - Crystal Palace   0 - 0
    Watford - Manchester United   2 - 4
    West Bromwich - Newcastle    2 - 2
    Arsenal - Hudderfield Town   5 - 0
    Chelsea - Swansea City    1 - 0
    Bournemouth - Burnley    1 - 2
    Everton - West Ham United    4 - 0
    Manchester City - Southampton   2 - 1
    Stoke City - Liverpool    0 - 3

    Speeldag 15 : Weekend 2 december
    Chelsea - Newcastle    3 - 1
    Brighton - Liverpool    1 - 5
    Everton - Hudderfield Town   2 - 0
    Leicester City - Burnley   1 - 0
    Stoke City - Swansea City   2 - 1
    Watford - Tottenham Hotspur   1 - 1
    West Bromwich - Crystal Palace    0 - 0
    Arsenal - Manchester United     1 - 3
    Bournemouth - Southampton     1 - 1
    Manchester City - West Ham United    2 - 1

    Speeldag 16 : Weekend 9 december
    West Ham United - Chelsea    1 - 0
    Burnley - Watford     1 - 0
    Crystal Palace - Bournemouth    2 - 2
    Hudderfield Town - Brighton    2 - 0
    Swansea City - West Bromwich    1 - 0
    Tottenham Hotspur - Stoke City   5 - 1
    Newcastle - Leicester City    2 - 3
    Southampton - Arsenal     1 - 1
    Liverpool - Everton     1 - 1
    Manchester United - Manchester City   1 - 2  

    Speeldag 17 : Midweek 13 december
    Burnley - Stoke City     1 - 0
    Hudderfield Town - Chelsea     1 - 3
    Crystal Palace - Watford     2 - 1
    Swansea City - Manchester City    0 - 4
    Newcastle - Everton    0 - 1
    Southampton - Leicester City   1 - 4
    West Ham United - Arsenal    0 - 0
    Manchester United - Bournemouth   1 - 0
    Liverpool - West Bromwich   0 - 0
    Tottenham Hotspur - Brighton   2 - 0

    Speeldag 18 : Weekend 17 december
    Leicester City - Crystal Palace   0 - 3
    Arsenal - Newcastle    1 - 0
    Brighton - Burnley    0 - 0
    Chelsea - Southampton    1 - 0
    Watford - Huddersfield Town    1 - 4
    Stoke City - West Ham United     0 - 3
    Manchester City - Tottenham Hotspur   4 - 1
    West Bromwich - Manchester United   1 - 2
    Bournemouth - Liverpool    0 - 4
    Everton - Swansea City    3 - 1

    Speeldag 19 : Weekend 23 december
    Arsenal - Liverpool    3 - 3
    Everton - Chelsea    0 - 0
    Brighton - Watford    1 - 0
    Manchester City - Bournemouth    4 - 0
    Southampton - Hudderfield Town   1 - 1
    Stoke City - West Bromwich    3 - 1
    Swansea City - Crystal Palace   1 - 1
    West Ham United - Newcastle    2 - 3
    Burnley - Tottenham Hotspur    0 - 3
    Leicester City - Manchester United    2 - 2

    Speeldag 20 : Midweek 26 december
    Tottenham Hotspur - Southampton    5 - 2
    Bournemouth - West Ham United    3 - 3
    Chelsea - Brighton    2 - 0
    Hudderfield Town - Stoke City    1 - 1
    Manchester United - Burnley    2 - 2
    Watford - Leicester City    2 - 1
    West Bromwich - Everton   0 - 0
    Liverpool - Swansea City     5 - 0
    Newcastle - Manchester City    0 - 1
    Crystal Palace - Arsenal   2 - 3

    Speeldag 21 : Weekend 30 december
    Bournemouth - Everton    2 - 1 
    Chelsea - Stoke City    5 - 0
    Huddersfield Town - Burnley    0 - 0
    Liverpool - Leicester City    2 - 1
    Newcastle - Brighton    0 - 0
    Watford - Swansea City     1 - 2
    Manchester United - Southampton    0 - 0
    Crystal Palace - Manchester City   0 - 0
    West Bromwich - Arsenal    1 - 1
    Tottenham Hotspur - West Ham United    1 - 1

    Speeldag 22 : Midweek 1,2 en 3 januari
    Brighton - Bournemouth    2 - 2
    Burnley - Liverpool    1 - 2
    Leicester City - Hudderfield Town   3 - 0
    Stoke City - Newcastle    0 - 1
    Everton - Manchester United    0 - 2
    Southampton - Crystal Palace    1 - 2
    Swansea City - Tottenham Hotspur  0 - 2
    West Ham United - West Bromwich  2 - 1
    Manchester City - Watford   3 - 1
    Arsenal - Chelsea   2 - 2

    Speeldag 23 : Weekend 13 januari
    Chelsea - Leicester City   0 - 0
    Crystal Palace - Burnley    1 - 0
    Hudderfield Town - West Ham United   1 - 4
    Newcastle - Swansea City    1 - 1
    Watford - Southampton    2 - 2
    West Bromwich - Brighton   2 - 0
    Tottenham Hotspur - Everton   4 - 0
    Bournemouth - Arsenal     2 - 1
    Liverpool - Manchester City    4 - 3
    Manchester United - Soke City    3 - 0

    Speeldag 24 : Weekend 20 januari
    Brighton - Chelsea   0 - 4
    Arsenal - Crystal Palace   4 - 1
    Burnley - Manchester United    0 - 1
    Everton - West Bromwich    1 - 1
    Leicester City - Watford    2 - 0
    Stoke City - Huddersfield Town    2 - 0
    West Ham United - Bournemouth    1 - 1
    Manchester City - Newcastle    3 - 1
    Southampton - Tottenham Hotspur   1 - 1
    Swansea City - Liverpool    1 - 0

    Speeldag 25 : Midweek 31 januari
    Swansea City - Arsenal   3 - 1
    West Ham United - Crystal Palace   1 - 1
    Hudderfield Town - Liverpool   0 - 3
    Chelsea - Bournemouth    0 - 3
    Everton - Leicester City  2 - 1
    Newcastle - Burnley  1 - 1
    Southampton - Brighton   1 - 1
    Manchester City - West Bromwich    3 - 0
    Stoke City - Watford   0 - 0
    Tottenham Hotspur - Manchester United   2 - 0

    Speeldag 26 : Weekend 3 februari
    Burnley - Manchester City    1 - 1
    Bournemouth - Stoke City    2 - 1
    Brighton - West Ham United   3 - 1
    Leicester City - Swansea City    1 - 1
    Manchester United - Hudderfield Town   2 - 0
    West Bromwich - Southampton   2 - 3
    Arsenal - Everton     5 - 1
    Crystal Palace - Newcastle   1 - 1
    Liverpool - Tottenham Hotspur   2 - 2
    Watford - Chelsea    4 - 1

    Speeldag 27 : Weekend 10 februari
    Tottenham Hotspur - Arsenal    1 - 0
    Everton - Crystal Palace    3 - 1
    Stoke City - Brighton   1 - 1
    Swansea City - Burnley   1 - 0
    West Ham United - Watford    2 - 0
    Manchester City - Leicester City     5 - 1
    Hudderfield Town - Bournemouth     4 - 1
    Newcastle - Manchester United   1 - 0
    Southampton - Liverpool     0 - 2
    Chelsea - West Bromwich    3 - 0

    Speeldag 28 : Weekend 24 februari
    Leicester City - Stoke City    1 - 1
    Bournemouth - Newcastle    2 - 2
    Brighton - Swansea City    4 - 1
    Burnley - Southampton    1 - 1
    Liverpool - West Ham United   4 - 1
    West Bromwich - Huddersfield Town   1 - 2
    Watford - Everton    1 - 0
    Manchester United - Chelsea     2 - 1
    Crystal Palace - Tottenham Hotspur    0 - 1
    Arsenal - Manchester City    0 - 3

    Speeldag 29 : Weekend 3 maart
    Burnley - Everton    2 - 1
    Leicester City - Bournemouth    1 - 1
    Southampton - Stoke City    0 - 0
    Swansea City - West Ham United     4 - 1
    Tottenham Hotspur - Hudderfield Town   2 - 0
    Watford - West Bromwich    1 - 0
    Liverpool - Newcastle      2 - 0
    Brighton - Arsenal    2 - 1
    Manchester City - Chelsea    1 - 0
    Crystal Palace - Manchester United   2 - 3

    Speeldag 30 : Weekend 10 maart
    Manchester United - Liverpool     2 - 1
    Everton - Birghton    2 - 0
    Hudderfield Town - Swansea City    0 - 0
    Newcastle - Southampton    3 - 0
    West Bromwich - Leicester City    1 - 4
    West Ham United - Burnley    0 - 3
    Chelsea - Crystal Palace       2 - 1
    Arsenal - Watford    3 - 0
    Bournemouth - Tottenham Hotspur   1 - 4
    Stoke City - Manchester City     0 - 2

    Speeldag 31 : Weekend 17 maart
    Bournemouth - West Bromwich    2 - 1
    Hudderfield Town - Crystal Palace   0 - 2
    Stoke City - Everton    1 - 2
    Liverpool - Watford      5 - 0
    Tottenham Hotspur - Newcastle   1 - 0
    Burnley - Chelsea     
    Swansea City - Southampton    0 - 1
    Leicester City - Arsenal     3 - 1
    Manchester City - Brighton    3 - 1
    West Ham United - Manchester United     0 - 0

    Speeldag 32 : Weekend 31 maart
    Crystal Palace - Liverpool    1 - 2
    West Ham United - Southampton    3 - 0
    Brighton - Leicester City   0 - 2
    Manchester United - Swansea City   2 - 0
    Newcastle - Hudderfield Town   1 - 0
    Watford - Bournemouth   2 - 2
    West Bromwich - Burnley    1 - 2
    Everton - Manchester City    1 - 3
    Arsenal - Stoke City    3 - 0
    Chelsea - Tottenham Hotspur    1 - 3

    Speeldag 33 : Weekend 7 april
    Everton - Liverpool    0 - 0
    Bournemouth - Crystal Palace    2 - 2
    Brighton - Hudderfield Town   1 - 1
    Leicester City - Newcastle   1 - 2
    Stoke City - Tottenham Hotspur   1 - 2
    Watford - Burnley    1 - 2
    West Bromwich - Swansea City    1 - 1
    Manchester City - Manchester United    2 - 3
    Arsenal - Southampton   3 - 2
    Chelsea - West Ham United    1 - 1

    Speeldag 34 : Weekend 14 april
    Southampton - Chelsea    2 - 3
    Burnley - Leicester City    2 - 1
    Crystal Palace - Brighton    3 - 2
    Hudderfeeld Town - Watford    1 - 0
    Swansea City - Everton    1 - 1
    Liverpool - Bournemouth    3 - 0
    Tottenham Hotspur - Manchester City  1 - 3
    Newcastle - Arsenal    2 - 1
    Manchester United - West Bromwich   0 - 1
    West Ham United - Stoke City    1 - 1

    Speeldag 35 : Midweek 18 - 22 april
    Brighton - Tottenham Hotspur      1 - 1
    Bournemouth - Manchester United    0 - 2
    Burnley - Chelsea     1 - 2
    Leicester City - Southampton     0 - 0
    West Bromwich - Liverpool    2 - 2
    Watford - Crystal Palace    0 - 0
    Arsenal - West Ham United    4 - 1
    Stoke City - Burnley    1 - 1
    Manchester City - Swansea City    5 - 0
    Everton - Newcastle    1 - 0

    Speeldag 36 : Weekend 28 april
    Liverpool - Stoke City   0 - 0
    Burnley - Brighton     0 - 0
    Crystal Palace - Leicester City     5 - 0
    Hudderfield Town - Everton     0 - 2
    Newcastle - West Bromwich     0 - 1
    Southampton - Bournemouth     2 - 1
    Swansea City - Chelsea    0 - 1
    West Ham United - Manchester City   1 - 4
    Manchester United - Arsenal     2 - 1
    Tottenham Hotspur - Watford     2 - 0

    Speeldag 37 : Weekend 5 mei
    Brighton - Manchester United     1 - 0
    Stoke City - Crystal Palace   1 - 2
    Bournemouth - Swansea City   1 - 0
    Leicester City - West Ham United   0 - 2
    Watford - Newcastle   2 - 1
    West Bomwich - Tottenham Hotspur   1 - 0
    Everton - Southampton     1 - 1
    Manchester City - Hudderfield Town  0 - 0
    Arsenal - Burnley   5 - 0
    Chelsea - Liverpool    1 - 0

    Speeldag 38 : Zondag 13 mei
    Burnley - Bournemouth    1 - 2
    Crystal Palace - West Bromwich    2 - 0
    Hudderfield Town - Arsenal   0 - 1
    Liverpool - Brighton   4 - 0
    Manchester United - Watfoord   1 - 0
    Newcastle - Chelsea   3 - 0
    Southampton - Manchester City   0 - 1
    Swansea City - Soke City   1 - 2
    Tottenham Hotspur - Leicester City    5 - 4
    West Ham United - Everton   3 - 1

    Finale League Cup : Zondag 25 februari
    Arsenal - Manchester City   0 - 3

    Finale FA Cup : Zaterdag 19 mei
    Chelsea - Manchester United     1 - 0

    Nacompetitie Championship :
    FINALE : zaterdag 26 mei
    Fullham - Aston Villa      1 - 0

    Ronde 1 : 11, 12, 14 en 15 mei :
    Fulham - Derby County   2 - 0
    Aston Villa - Middlesbrough   0 - 0
    Derby County - Fulham   1 - 0
    Middlesbrough - Aston Villa   0 - 1

    ENGELAND - PREMIER LEAGUE
    Kampioen : Manchester City
    Bekerwinnaar : Chelsea
    Champions League : Manchester City, Manchester United, 
    Tottenham Hotspur en Liverpool.
    Europa League : Chelsea en Arsenal
    Voorronde Europa League : Burnley
    Degradatie : Swansea City, Stoke City en West Bromwich
    Promotie : Wolverhampton, Cardiff City en Fullham
    Topschutter : Mohamed Salah - Liverpool - 32 goals

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:info
    28-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Duitsland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
        Bundesliga - Seizoen 2017-2018

    SUPERCUP :
    Borussia Dortmund - Bayern Munchen   2 - 2 n.v.   Bayern wint strafschoppenreeks

    Speeldag 1 : De Bundesliga seizoen 2017 - 2018 ging van start op vrijdag 18 augustus
    Bayern Munchen - Bayer Leverkusen   3 - 1
    Hoffenheim - Werder Bremen     1 - 0
    Hertha BSC - VfB Stuttgart   2 - 0
    Schalke 04 - RB Leipzig   2 - 0
    Hamburger SV - FC Augsburg   1 - 0
    FSV Mainz - Hannover 96   0 - 1
    VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund   0 - 3
    SC Freiburg - Eintracht Frankfurt    0 - 0
    Borussia Monchengladbach - FC Koln     1 - 0

    Speeldag 2 : Weekend 25 augustus
    FC Koln - Hamburger SV     1 - 3
    Werder Bremen - Bayern Munchen   0 - 2
    Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg    0 - 1
    Bayer Leverkusen - Hoffenheim    2 - 2
    FC Augsburg - Borussia Monchengladbach   2 - 2
    VfB Stuttgart - FSV Mainz   1 - 0
    Borussia Dormund - Hertha BSC   2 - 0
    RB Leipzig - SC Freiburg    4 - 1
    Hannover 96 - Schalke 04    1 - 0

    Speeldag 3 : Weekend 8 september
    Hamburger SV - RB Leipzig   0 - 2
    SC Freiburg - Borussia Dortmund    0 - 0
    Borussia Monchengladbach - Eintracht Frankfurt  0 - 1
    FC Augsburg - FC Koln   3 - 0
    FSV Mainz - Bayer Leverkusen    3 - 1
    VfL Wolfsburg - Hannover 96    1 - 1
    Hoffenheim - Bayern Munchen   2 - 0
    Hertha BSC - Werder Bremen    1 - 1
    Schalke 04 - VfB Stuttgart    3 - 1

    Speeldag 4 : Weekend 16 september
    Hannover 96 - Hamburger SV   2 - 0
    Werder Bremen - Schalke 04   1 - 2
    Bayern München - FSV Mainz   4 - 0
    Eintracht Frankfurt - FC Augsburg    1 - 2
    VfB Stuttgart - VfL Wolfsburg   1 - 0
    RB Leipzig - Borussia Mönchengladbach  2 - 2
    Hoffenheim - Hertha BSC    1 - 1
    Bayer Leverkusen - SC Freiburg    4 - 0
    Borussia Dortmund - FC Köln    5 - 0

    Speeldag 5 : Midweek 20 september
    Borussia Mönchengladbach - VfB Stuttgart   2 - 0
    Schalke 04 - Bayern München   0 - 3
    FC Augsburg - RB Leipzig   1 - 0
    VfL Wolfsburg - Werder Bremen   1 - 1
    FC Köln - Eintracht Frankfurt    0 - 1
    Hertha BSC - Bayer Leverkusen    2 - 1
    SC Freiburg - Hannover 96    1 - 1
    Hamburger SV - Borussia Dortmund    0 - 3
    FSV Mainz - Hoffenheim   2 - 3

    Speeldag 6 : Weekend 23 september
    Bayern München - VfL Wolfsburg    2 - 2
    RB Leipzig - Eintracht Frankfurt    2 - 1
    Hoffenheim - Schalke 04   2 - 0
    Werder Bremen - SC Freiburg    0 - 0
    FSV Mainz - Hertha BSC    1 - 0
    VfB Stuttgart - FC Augsburg    0 - 0
    Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach   6 - 1
    Hannover 96 - FC Köln   0 - 0
    Bayer Leverkusen - Hamburger SV    3 - 0

    Speeldag 7 : Weekend 30 september
    Schalke 04 - Bayer Leverkusen    1 - 1
    Borussia Mönchengladbach - Hannover 96    2 - 1
    Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart   2 - 1
    FC Augsburg - Borussia Dortmund   1 - 2
    VfL Wolfsburg - FSV Mainz   1 - 1
    Hamburger SV - Werder Bremen     0 - 0
    SC Freiburg - Hoffenheim    3 - 2
    Hertha BSC - Bayern München   2 - 2
    FC Köln - RB Leipzig   1 - 2

    Speeldag 8 : Weekend 14 oktober
    VfB Stuttgart - FC Köln     2 - 1
    Bayern München - SC Freiburg    5 - 0
    Hoffenheim - FC Augsburg    2 - 2
    Hertha BSC - Schalke 04   0 - 2
    FSV Mainz - Hamburger SV   3 - 2
    Hannover 96 - Eintracht Frankfurt   1 - 2
    Borussia Dortmund - RB Leipzig   2 - 3
    Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg    2 - 2
    Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach  0 - 2

    Speeldag 9 : Weekend 21 oktober
    Schalke 04 - FSV Mainz     2 - 0
    RB Leipzig - VfB Stuttgart     1 - 0
    Borussia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen    1 - 5
    Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund   2 - 2
    FC Augsburg - Hannover 96    1 - 2
    Hamburg SV - Bayern München    0 - 1
    FC Köln - Werder Bremen     0 - 0
    SC Freiburg - Hertha BSC   1 - 1
    VfL Wolfsburg - Hoffenheim   1 - 1

    Speeldag 10 : Weekend 28 oktober
    FSV Mainz - Eintracht Frankfurt    1 - 1
    Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach    1 - 3
    Hertha BSC - Hamburger SV    2 - 1
    Schalke 04 - VfL Wolsburg     1 - 1
    Bayer Leverkusen - FC Köln    2 - 1
    Hannover 96 - Borussia Dortmund    4 - 2
    Bayern Mïnchen - RB Leipzig    2 - 0
    Werder Bremen - FC Augsburg    0 - 3
    VfB Stuttgart - SC Freiburg   3 - 0

    Speeldag 11 : Weekend 4 november
    Eintracht Frankfurt - Werder Bremen   2 - 1
    RB Leipzig - Hannover 96     2 - 1
    SC Freiburg - Schalke 04     0 - 1
    Borussia Mönchengladbach - FSV Mainz    1 - 1
    FC Augsburg - Bayer Leverkusen    1 - 1
    Hamburger SV - VfB Stuttgart    3 - 1
    Borussia Dortmund - Bayern München    1 - 3
    FC Köln - Hoffenheim    0 - 3
    VfL Wolsburg - Hertha BSC     3 - 3

    Speeldag 12 : Weekend 18 november
    VfB Stuttgart - Borussia Dortmund  2 - 1
    Bayern München - FC Augsburg   3 - 0
    Hoffenheim - Eintracht Frankfurt    1 - 1
    Bayer Leverkusen - RB Leipzig    2 - 2
    FSV Mainz - FC Köln    1 - 0
    VfL Wolfsburg - SC Freiburg    3 - 1
    Hertha BSC - Borussia Mönchengladbach   2 - 4
    Schalke 04 - Hamburger SV    2 - 0
    Werder Bremen - Hannover 96   4 - 0

    Speeldag 13 : Weekend 25 november
    Hannover 96 - VfB Stuttgart    1 - 1
    Borussia Dortmund - Schalke 04     4 - 4
    RB Leipzig - Werder Bremen    2 - 0
    SC Freiburg - FSV Mainz    2 - 1
    Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen    0 - 1
    FC Augsburg - VfL Wolfsburg    2 - 1
    Borussia Mönchengladbach - Bayern München   2 - 1
    Hamburger SV - Hoffenheim      3 - 0
    FC Köln - Hertha BSC   0 - 2

    Speeldag 14 : Weekend 2 december
    SC Freiburg - Hamburger SV     0 - 0
    Bayern München - Hannover 96    3 - 1
    Hoffenheim - RB Leipzig    4 - 0
    Werder Bremen - VfB Stuttgart    1 - 0
    Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund    1 - 1
    FSV Mainz - FC Augsburg    1 - 3
    Schalke 04 - FC Köln     2 - 2
    Hertha BSC - Eintracht Frankfurt   1 - 2
    VfL Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach    3 - 0

    Speeldag 15 : Weekend 9 december
    VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen     0 - 2
    Borussia Dortmund - Werder Bremen   1 - 2
    RB Leipzig - FSV Mainz    2 - 2
    Eintacht Frankfurt - Bayern München    0 - 1
    Hamburger SV - VfL Wolfsburg   0 - 0
    Borussia Mönchengladbach - Schalke 04   1 - 1
    FC Köln - SC Freiburg    3 - 4
    Hannover 96 - Hoffenheim    2 - 0
    FC Augsburg - Hertha BSC     1 - 1

    Speeldag 16 : Midweek 13 december
    VfL Wolfsburg - RB Leipzig    1 - 1
    SC Freiburg - Borussia Mönchengladbach   1 - 0
    Hamburger SV - Eintracht Frankfurt  1 - 2
    FSV Mainz - Borussia Dortmund   0 - 2
    Hoffenheim - VfB Stuttgart    1 - 0
    Bayern München - FC Köln   1 - 0
    Hertha BSC - Hannover 96    3 - 1
    Schalke 04 - FC Augsburg   3 - 2
    Bayer Leverkusen - Werder Bremen   1 - 0

    Speeldag 17 : Weekend 16 december
    Borussia Mönchengladbach - Hamburger SV    3 - 1
    FC Köln - VfL Wolfsburg     1 - 0
    Werder Bremen - FSV Mainz    2 - 2
    Eintracht Frankfurt - Schalke 04    2 - 2
    FC Augsburg - SC Freiburg    3 - 3
    VfB Stuttgart - Bayern München    0 - 1
    Borussia Dortmund - Hoffenheim    2 - 1
    Hannover 96 - Bayer Leverkusen    4 - 4
    RB Leipzig - Hertha BSC    2 - 3

    Winterstop

    Speeldag 18 : Weekend 13 januari
    Bayer Leverkusen - Bayern München    1 - 3
    Werder Bremen - Hoffenheim   1 - 1
    Eintracht Frankfurt - SC Freiburg   1 - 1
    FC Augsburg - Hamburger SV    1 - 0
    Hannover 96 - FSV Mainz   3 - 2
    VfB Stuttgart - Hertha BSC    1 - 0
    RB Leipzig - Schalke 04   3 - 1
    FC Köln - Borussia Mönchengladbach    2 - 1
    Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg    0 - 0

    Speeldag 19 : Weekend 20 januari
    Hertha BSC - Borussia Dortmund    1 - 1
    Hoffenheim - Bayer Leverkusen    1 - 4
    SC Freiburg - RB Leipzig   2 - 1
    Borussia Mönchengladbach - FC Augsburg   2 - 0
    FSV Mainz - Vf Stuttgart   3 - 2
    VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt   1 - 3
    Hamburger SV - FC Köln     0 - 2
    Bayern München - Werder Bremen  4 - 2
    Schalke 04 - Hannover 96    1 - 1

    Speeldag 20 : Weekend 27 januari
    Eintracht Franfurt - Borussia Mönchengladbach    2 - 0
    Bayern München - Hoffenheim     5 - 2
    Borussia Dortmund - SC Freiburg    2 - 2
    RB Leipzig - Hamburger SV    1 - 1
    FC Köln - Augsburg   1 - 1
    VfB Stuttgart - Schalke 04    0 - 2
    Werder Bremen - Hertha BSC   0 - 0
    Bayer Leverkusen - FSV Mainz   2 - 0
    Hannover 96 - VfL Wolsburg    0 - 1

    Speeldag 21 : Weekend 3 februari
    FC Köln - Borussia Dortmund    2 - 3
    Hertha BSC - Hoffenheim     1 - 1
    SC Freiburg - Bayer Leverkusen   0 - 0
    Schalke 04 - Werder Bremen   1 - 2
    FSV Mainz - Bayern München   0 - 2
    VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart   1 - 1
    Borussia Mönchengladbach - RB Leipzig  0 - 1
    Augsburg - Eintracht Franfurt   3 - 0
    Hamburger SV - Hannover 96    1 - 1

    Speeldag 22 : Weekend 10 februari
    RB Leipzig - FC Augsburg     2 - 0
    Borussia Dortmund - Hamburger SV     2 - 0
    Hoffenheim - FSV Mainz   4 - 2
    Eintracht Frankfurt - FC Köln    4 - 2
    Bayer Leverkusen - Hertha BSC    0 - 2
    Hannover 96 - SC Freiburg   2 - 1
    Bayern München - Schalke 04    2 - 1
    VfB Stuttgart - Borussia Mönchengladbach  1 - 0
    Werder Bremen - VfL Wolfsburg    3 - 1

    Speeldag 23 : Weekend 17 februari
    Hertha BSC - FSV Mainz   0 - 2
    FC Köln - Hannover 96    1 - 1
    SC Freiburg - Werder Bremen    1 - 0
    Hamburger SV - Bayer Leverkusen   1 - 2
    VfL Wolfsburg - Bayern München   1 - 2
    Schalke 04 - Hoffenheim    2 - 1
    FC Augsburg - VfB Stuttgart    0 - 1
    Borussia Mönchengladbach - Borussia Dortmund  0 - 1
    Eintracht Frankfurt - RB Leipzig    2 - 1

    Speeldag 24 : Weekend 24 februari
    FSV Mainz - VfB Wolfsburg     1 - 1
    Bayern München - Hertha BSC    0 - 0
    Hoffenheim - SC Freiburg   1 - 1
    Hannover 96 - Borussia Mönchengladbach   0 - 1
    VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt   1 - 0
    Werder Bremen - Hamburger SV    1 - 0
    Bayer Leverkusen - Schalke 04    0 - 2
    RB Leizig - FC Köln       1 - 2
    Borussia Dortmund - FC Augsburg   1 - 1

    Speeldag 25 : Weekend 3 maart
    Borussia Mönchengladbach - Werder Bremen   2 - 2
    Schalke 04 - Hertha BSC    1 - 0
    Eintracht Frankfurt - Hannover 96   1 - 0
    FC Augsburg - Hoffenheim    0 - 2
    Hamburger SV - FSV Mainz    0 - 0
    VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen    1 - 2
    RB Leipzig - Borussia Dortmund   1 - 1
    FC Köln - VfB Stuttgart    2 - 3
    SC Freiburg - Bayern München    0 - 4

    Speeldag 26 : Weekend 10 maart
    FSV Mainz - Schalke 04     0 - 1
    Bayern München - Hamburger SV    6 - 0
    Hoffenheim - VfL Wolfsburg     3 - 0
    Hertha BSC - SC Freiburg    0 - 0
    Hannover 96 - FC Augsburg    1 - 3
    Bayer Leverkusen - Borussia Mönchengladbach   2 - 0
    VfB Stuttgart - RB Leipzig   0 - 0
    Borussia Dormund - Eintracht Frankfurt   3 - 2
    Werder Bremen - FC Köln    3 - 1

    Speeldag 27 : Weekend 17 maart 
    SC Freiburg - VfB Stuttgart    1 - 2
    Borussia Mönchengladbach - Hoffenheim   3 - 3
    Eintracht Frankfurt - FSV Mainz   3 - 0
    FC Augsburg - Werder Bremen   1 - 3
    Hamburger SV - Hertha BSC    1 - 2
    VfL Wolfsburg - Schalke 04    0 - 1
    Borussia Dortmund - Hannover 96   1 - 0
    FC Köln - Bayer Leverkusen     2 - 0
    RB Leipzig - Bayern München   2 - 1

    Speeldag 28 : Weekend 31 maart
    Hoffenheim - FC Köln    6 - 0
    Schalke 04 - SC Freiburg    2 - 0
    Bayer Leverkusen - FC Augsburg   0 - 0
    Hannover 96 - RB Leipzig    2 - 3
    Stuttgart - Hamburger SV    1 - 1
    Bayern München - Borussia Dortmund   6 - 0
    Hertha BSC - VfL Wolfsburg    0 - 0
    Werder Bremen - Eintracht Frankfurt   2 - 1
    FSV Mainz - Borussia Mönchengladbach   0 - 0

    Speeldag 29 : Weekend 7 april
    Honnover 96 - Werder Bremen   2 - 1
    FC Köln - FSV Mainz     1 - 1
    SC Freiburg - VfL Wolfsburg    0 - 2
    Borussia Mönchengladbach - Hertha BSC    2 - 1
    FC Augsburg - Bayern München   1 - 4
    Hamburger SV - Schalke 04   3 - 2
    Borussia Dortmund - VfB Stuttgart  3 - 0
    Eintracht Frankfurt - Hoffenheim   1 - 1
    RB Leipzig - Bayer Leverkusen     1 - 4

    Speeldag 30 : Weekend 14 april
    VfL Wolfsburg - FC Augsburg     0 - 0
    Hoffenheim - Hamburger SV    2 - 0
    Hertha BSC - FC Köln    2 - 1
    Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt   4 - 1
    VfB Stuttgart - Hannover 96   1 - 1
    Bayern München - Borussia Mönchengladbach    5 - 1
    Schalke 04 - Borussia Dortmund   2 - 0
    Werder Bremen - RB Leipzig    1 - 1
    FSV Mainz - SC Freiburg    2 - 0

    Speeldag 31 : Weekend 21 april
    Borussia Mönchengladbach - VfL Wolfsburg   3 - 0
    RB Leipzig - Hoffenheim   2 - 5
    Eintracht Frankfurt - Hertha BSC   0 - 3
    Hamburger SV - SC Freiburg   1 - 0
    Hannover 96 - Bayern München   0 - 3
    VfB Stuttgart - Werder Bremen  2 - 0
    Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen   4 - 0
    FC Augsburg - FSV Mainz   2 - 0
    FC Köln - Schalke 04     2 - 2

    Speeldag 32 : Weekend 28 april
    Hoffenheim - Hannover 96    3 - 1
    Bayern München - Eintracht Frankfurt    4 - 1
    Hertha BSC - FC Augsburg     2 - 2
    SC Freiburg - FC Köln    3 - 2
    Schalke 04 - Borussia Mönchengladbach     1 - 1
    VfL Wolfsburg - Hamburger SV     1 - 3
    Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart    0 - 1
    FSV Mainz - RB Leipzig    3 - 0
    Werder Bremen - Borussia Dortmund   1 - 1

    Speeldag 33 : Zaterdag 5 mei
    Borussia Dortmund - FSV Mainz   1 - 2
    RB Leipzig - VfL Wolfsburg   4 - 1
    FC Köln - Bayern München   1 - 3
    Werder Bremen - Bayer Leverkusen    0 - 0
    Borussia Mönchengladbach - SC Freiburg    3 - 1
    Eintracht Frankfurt - Hamburger SV   3 - 0
    FC Augsburg - Schalke 04   1 - 2
    Hannover 96 - Hertha BSC   3 - 1
    VfB Stuttgart - Hoffenheim    2 - 0

    Speeldag 34 : Zaterdag 12 mei
    Bayern München - VfB Stuttgart   1 - 4
    Hoffenheim - Borussia Dortmund   3 - 1
    Hertha BSC - RB Leipzig   2 - 6
    SC Freiburg - FC Augsburg   2 - 0
    Schalke 04 - Eintracht Frankfurt   1 - 0
    Bayer Leverkusen - Hannover 96   3 - 2
    Hamburger SV - Borussia Mönchengladbach   2 - 1
    FSV Mainz - Werder Bremen    1 - 2
    VfL Wolfsburg - FC Köln    4 - 1

    Nacompetitie voor behoud/promotie Bundesliga :
    VfL Wolfsburg - Holstein Kiel   3 - 1
    Holstein Kiel - VfL Wolfsburg    0 - 1

    Finale DFB Pokal : Zaterdag 19 mei
    Bayern München - Eintracht Frankfurt    1 - 3

    DUITSLAND - BUNDESLIGA
    Kampioen : Bayern München
    Bekerwinnaar : Eintracht Frankfurt 
    Champions League : Bayern München, Schalke 04, 
    Hoffenheim en Borussia Dortmund
    Europa League : Bayer Leverkusen en Eintracht Frankfurt
    Voorronde Europa League : RB Leipzig
    Degradatie : Hamburger SV en FC Köln
    Promotie : Fortuna Düsseldorf en FC Nünberg
    Topschutter : Robert Lewandowski - Bayern München - 29 goals


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:info




    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Music For Life - De Warmste Week
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 1
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 2
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 3
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 4
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • SPEELDAG 27 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 27 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 27 : LIJST 5 en 6

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 zullen er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge
    2023 : Izegem

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • weekklassementen speeldag 30
  • weekklassementen speeldag 30
  • speeldag 30
  • voorspellingen speeldag 30
  • voorspellingen speeldag 30 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Financials duwen AEX terug naar 550
  • Belgen verbannen 1 en 2 cent als wisselgeld
  • Weer uitstel deadline Europese staalfusie
  • Brussel beboet Google voor €1,5 miljard
  • Kruidvat mogelijk in zelfde stal als Lara Croft
  • Air France-KLM vergroot zomercapaciteit
  • ’Liefdesseizoen’ maakt ons gelukkig en actief
  • Is eretitel Rinus Michels terecht?
  • Bedrijf voor rechter na dood twee mannen
  • Al ruim 70.000 euro opgehaald voor nabestaande 19-jarig slachtoffer Utrecht

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • De crash van de 737 Max 8: kroniek van een aangekondigde ramp
  • In Utrecht maakt links plaats voor rechts, mede door schietincident: ‘Een schokeffect is nodig’
  • Waarom verandert het over- en onderschatten van de tegenstander nooit?
  • Eindelijk gaat het echt beginnen voor Oranje met de EK-kwalificatie
  • Zo gaat dat met supertalenten die aan Merckx doen denken: lijden is goud waard
  • ‘Succesvolste paard ooit’ gaat met pensioen
  • Atletiekbond schrapt lange afstanden bij reeks Diamond League
  • Door klimaatverandering worden de waterschappen belangrijker, maar het kan weinig mensen iets schelen
  • Wat stemt de kiezer? ‘Eigen volk eerst, daar sta ik achter’
  • Cannabisgebruik leidt tot grotere kans op psychose

    Foto

    Nieuws Ned. AD

    Nieuws CNN
  • Report: Off-duty pilot saved Lion Air flight day before crash
  • John Hickenlooper: What I'd do for America's workers
  • Mike Trout: Los Angeles Angels star to agree richest deal in sport with $430 million deal
  • Spring equinox 2019: Ancient traditions echo in our modern world
  • FDA approves first postpartum depression drug
  • Tayla Harris: How 'repulsive' social media comments sparked outrage in Australia
  • Tayla Harris: Why this picture led to outrage in Australia
  • FDA approves first postpartum depression drug
  • Progressive groups to host April summit with 2020 candidates

  • Foto


    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!