Aantal bezoekers :

Foto
Beluister Radio Media door op onderstaande afbeelding te klikken.
Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017
  • Voetbal in het buitenland
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5 en 6
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
  • Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Play-offs Champions League - Europa League
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/8ste - 1/16de finale - 26 en 27 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 4 - 19 en 20 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 3 - 12 en 13 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 2 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 1 - 29 en 30 juli 2017
  • EK voetbal voor vrouwen
  • Kalender EERSTE KLASSE A - JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE KLASSE B - PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE AMATEURKLASSE - Seizoen 2017-2018
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - KNVB Beker 2017-2018
  • Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018
  • Duistland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018
  • Spanje - Primeira Division seizoen 2017-2018
  • Italie - Serie A - Seizoen 2017-2018
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • Daar is de zomer !
  • Media Informatief
  • Meer Informatief ....
  • Ook dit nog .....
  • Fata Morgana in Oudenaarde 10 jaar later .....
  • Wat is Skutsjesilen ?
  • Rittenschema Tour de France 2017
  • REEKSINDELING NATIONAAL VOETBAL SEIZOEN 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING BRABANT, ANTWERPEN, LIMBURG, HENEGOUWEN
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE INTERPROVINCIAAL + EINDRONDE EERSTEPROVINCIALERS
  • NEDERLAND : nacompetitie eredivisie en eerste divisie
  • EINDSTANDEN NATIONAAL SEIZOEN 2016-2017
  • EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2016-2017
  • EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2016-2017
  • EINDSTANDEN ANDERE EERSTEPROVINCIALERS
  • Champions League van 1/16 tot finale - Europa League van 1/16de tot finale
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • Eurovisiesongfestival 2017 in Kiev
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
  • UCI-voorzitter Cookson: "Veel vertrouwen in herverkiezing"
  • Red Flame Lorca Van De Putte volgt Biesmans en DaniŽls naar Bristol City
  • VIDEO: Tom Boonen opent pastabar: "Duizenden kilo's van gegeten tijdens carriŤre"
  • Mertens' toernooi in Tokio stopt in kwartfinale
  • Fissette: "Het niveau van het vrouwentennis ligt de laatste jaren steeds hoger"
  • Nadal zet Del Potro opzij in 4 sets en stoot door naar de finale
  • Van Aert snoeit in crossprogramma en past voor het EK
  • Groenewegen houdt Ewan van een 4e ritzege in Groot-BrittanniŽ
  • Schurter verovert zijn 6e wereldtitel mountainbike, Belgen spelen geen rol
  • Stephens wint Amerikaans onderonsje in finale US Open
    Foto
    Nieuws DeRedactie
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (7)
  • Croky Cup - Beker van BelgiŽ (36)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (46)
  • Eredivisie Nederland (6)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (100)
  • info (148)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (215)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (133)
  • Voetbal West Vlaanderen (121)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (8)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Het beeld uit veelbesproken kamp dat kwaad bloed zet in de bokssport (zelfs Conor McGregor laat zich horen)
  • Mountainbiker trok voor tocht naar het bos. Maar wat hem na deze bocht overkwam, zal hij niet snel vergeten
  • Mountainbiker trok voor tocht naar het bos. Maar wat hem na deze bocht overkwam, zal hij niet snel vergeten
  • Het beeld uit veelbesproken kamp dat kwaad bloed zet in de bokssport (zelfs Conor McGregor laat zich horen)
  • Amerikaanse belofte op weg naar medaille op WK tijdrijden... tot hij spectaculair ten val komt
  • Het beeld uit veelbesproken kamp dat kwaad bloed zet in de bokssport (zelfs Conor McGregor laat zich horen)
  • Mountainbiker trok voor tocht naar het bos. Maar wat hem na deze bocht overkwam, zal hij niet snel vergeten
  • Dries De Bondt wint de GP Paul Borremans in Viane
  • Ook Belgische profclubs willen transfermarkt vroeger sluiten maar vrezen nu nog rampscenario
  • La Course-winnares Van Vleuten verlengt bij Orica-Scott
    Foto
    Nieuws HLN
  • De bedgeheimen van Astrid Coppens: "De laatste 6 jaar van onze relatie hadden wij geen seks meer"
  • "Mijn dochter van 20 ligt op sterven, en dan wil die arts over orgaandonatie praten"
  • Hillary Clinton vergelijkt zichzelf in nieuw boek met wrede koningin Cersei Lannister
  • "Eindelijk iemand die zich smijt!": maten van Houston's Problem zetten het Voice-kot op stelten
  • Nicole Kidman heeft enkele erg vreemde dingen gedaan op Emmy's en Twitter keek met open mond toe
  • "Dit is het grootste publiek ooit. Punt uit!": Sean Spicer steelt de show tijdens Emmy Awards
  • De Slimste Mens Ter Wereld is toe aan een nieuw seizoen: met deze hilarische video wordt de jury voorgesteld
  • Ruzie bij 'Sky Is The Limit': "Dave gaat rondbazuinen dat ik een overspelige homo ben"
  • Ondanks groot verdriet zit Stefaan Degand opnieuw in jury 'Slimste Mens': "Ik moet verder"
  • "Ik heb nooit verborgen dat ik hoofdtrainer wilde worden, en dat ga ik ook nu niet doen"
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Rutte: mooie troonrede
  • "Hier word je weer als mens behandeld"
  • Tanja Jess: Dagelijks gaan er 56 vrouwen dood aan hart- en vaatziekten
  • Druk bij Prinsjesdag
  • Opvallende keuze Keizer
  • Handige make-up tips bij LecoLook
  • Film John Leddy beleeft premiŤre in Londen
  • Importprijzen VS gaan omhoog
  • Woningbouw VS toont opnieuw dip
  • 'Rustig begin voor Wall Street in de maak'
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Aung San Suu Kyi trekt boetekleed niet aan in toespraak over Rohingya
  • Helft zwangere vrouwen gediscrimineerd op werkvloer: 'Hoezo wordt contract zwangere niet verlengd?'
  • Stadsschouwburg en Toneelgroep Amsterdam gaan fuseren
  • De Volkskrant zoekt stagiairs
  • Koning toont medeleven met eilanden in verder vlakke Troonrede
  • Lees hier de volledige tekst van de Troonrede
  • Live - Koning: 'Belangrijk dat meer mensen gaan profiteren van economische voorspoed'
  • Live - Koninklijk paar arriveert bij de Ridderzaal
  • Live - Kiezer heeft nog niet veel vertrouwen in Rutte III
  • Kritiek op Rohingya-toespraak Aung San Suu Kyi: 'leugenachtig' en 'contraproductief'
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • Het Wilhelmus of extra gymles
  • Waarom Singapore Max Verstappen hoop geeft in bange dagen
  • Sport Vandaag: Davis Cup, eredivisie en vrije trainingen in Singapore
  • Van Marwijk weg bij Saudi-ArabiŽ, bond benoemt Bauza
  • Van Marwijk weg bij Saudi-ArabiŽ, bond benoemt Argentijn
  • Van Marwijk weg bij Saudi-ArabiŽ, bond benoemd Argentijn
  • Van Marwijk weg bij Saudi-ArabiŽ
  • Aanklager wil hogere straf voor Lozano en eist 3 duels schorsing
  • FIFA houdt wereldranglijst aan bij loting WK
  • Tafeltennissters naar laatste acht op EK
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    15-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - zaterdag 23 en zondag 24 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Oostduinkerke - RC Waregem

    Eernegem - Boezinge

    Kortemark - Rumbeke 

    Blankenberge - Westkapelle

    Wielsbeke - WS Lauwe

    Poperinge - Oostkamp

    RC Lauwe - Oostnieuwkerke

    Varsenare - Zwevezele

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Heist - De Ruiter Roeselare

    Zedelgem - Oudenburg

    Club Roeselare - Veldegem

    Jabbeke - VV Tielt 

    Gistel - Meulebeke

    Diksmuide - Spermalie-Middelkerke

    Bredene - Staden 

    Damme - Beernem 

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Dottignies - Zwevegem

    Moen - Otegem

    Dadizele - Deerlijk

    Emelgem-Kachtem - Anzegem

    Geluwe - Heestert

    Beveren-Leie - Ingooigem

    Nieuwkerke - Ledegem

    Beselare - Wevelgem

    DERDE PROVINCIALE A :

    Brielen - Comines-Warneton

    Merkem - Moorslede

    Proven - Westrozebeke

    Gits - De Panne

    Houthulst - Zonnebeke

    Hooglede - Ploegsteert

    Veurne - Handzame

    Geluveld - Dikkebus 

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Sint-Kruis

    Ichtegem - Zandvoorde 

    Moerkerke - Dar. Brugge

    Keiem - Koekelare

    Loppem - Ruddervoorde

    Lissewege - Jong Male

    Nieuwpoort - De Haan

    Steenbrugge - Snaaskerke

    DERDE PROVINCIALE C :

    Luingnois - Moorsele

    Lichtervelde - Ardooie

    Hulste - Bissegem

    Zwevezele B - Kanegem

    Pittem - Avelgem

    Dosko Beveren - Lendelede

    Aarsele - Desselgem

    Kortrijk - Oostrozebeke 

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 7

    Zarren - Vleteren

    Zillebeke - Westouter

    Langemark-Poelkapelle - Kruiseke

    Lo-Reninge - Hollebeke

    Reningelst - Jonkershove

    Alveringem - Passendale

    Bulskamp - Elverdinge

    Veurne B - Diksmuide B

    Poperinge B - Voormezele

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Oostduinkerke B - Aartrijke

    Hertsberge - Ruiselede

    Doomkerke - E. Brugge

    Beernem B - Wenduine

    Dudzele - Steenbrugge B

    HO Oedelem - Lombardsijde

    SK Torhout - D. Beveren B

    Zerkegem - Sint-Joris

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 7

    Jong Vijve - Menen United

    Stasegem - Dadizele B

    Dentergem - Sint-Eloois-Winkel B

    Ledegem B - Wikings Kortrijk

    Wevelgem B - Aalbeke

    Wervik B - Bellegem

    Kuurne - Heule

    Izegem-Ingelmunster B - Marke

    Rekkem - Dottignies B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    11-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - zaterdag 16 en zondag 17 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Oostnieuwkerke - Oostduinkerke    0 - 0

    Rumbeke - Blankenberge    1 - 3

    Zwevezele - Eernegem      2 - 0

    Westkapelle - Wielsbeke   1 - 0

    WS Lauwe - Poperinge    4 - 2

    Boezinge - Kortemark    3 - 2

    RC Waregem - Varsenare    2 - 3

    Oostkamp - RC Lauwe    2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Diksmuide    1 - 1

    Veldegem - Jabbeke   1 - 1

    VV Tielt - Gistel    0 - 1

    Staden - Heist     3 - 1

    De Ruiter Roeselare - Damme   1 - 1

    Beernem - Zedelgem    3 - 0

    Oudenburg - Club Roeselare     1 - 1

    Spermalie-Middelkerke - Bredene    2 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Geluwe     0 - 2

    Heestert - Beveren-Leie    3 - 0

    Otegem - Dottignies    1 - 6

    Deerlijk - Beselare   6 - 0

    Ledegem - Dadizele    1 - 1

    Anzegem - Nieuwkerke    4 - 3

    Ingooigem - Moen   1 - 2

    Zwevegem - Emelgem-Kachtem    0 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    De Panne - Houthulst   2 - 1

    Zonnebeke - Hooglede    4 - 3

    Handzame - Brielen    4 - 1

    Westrozebeke - Gits   2 - 1

    Moorslede - Proven    3 - 1

    Dikkebus - Merkem    0 - 3

    Comines-Warneton - Geluveld    0 - 1

    Ploegsteert - Veurne    1 - 3

    DERDE PROVINCIALE B :

    Sint-Kruis - Ichtegem    3 - 1

    Ruddervoorde - Lissewege     0 - 3

    Dar. Brugge - Keiem    1 - 8

    Zandvoorde - Moerkerke    0 - 1

    De Haan - Westende     6 - 1

    Snaaskerke - Nieuwpoort    1 - 3

    Koekelare - Loppem   3 - 0

    Jong Male - Steenbrugge   1 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Moorsele - Kortrijk     3 - 2

    Kanegem - Pittem    3 - 3

    Oostrozebeke - Lichtervelde     1 - 0

    Avelgem - Dosko Beveren    3 - 1

    Ardooie - Hulste    4 - 1

    Desselgem - Luingnois    3 - 1

    Bissegem - Zwevezele B    1 - 1

    Lendelede - Aarsele    3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 6

    Passendale - Poperinge B     3 - 0

    Hollebeke - Bulskamp     1 - 3

    Elverdinge - Alveringem     2 - 1

    Kruiseke - Lo-Reninge    3 - 0

    Voormezele - Veurne B   3 - 0

    Vleteren - Zillebeke    4 - 1

    Jonkershove - Zarren    3 - 3

    Diksmuide B - Reningelst    2 - 1

    Westouter - Langemark-Poelkapelle    0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    D. Beveren B - Oostduinkerke B    4 - 0

    Wenduine - Dudzele    3 - 5

    Steenbrugge B - HO Oedelem    0 - 5

    E. Brugge - Beernem B   1 - 2

    Ruiselede - Doomkerke    0 - 1

    Sint-Joris - Hertsberge    3 - 1

    Aartrijke - Zerkegem   0 - 2

    Lombardsijde - SK Torhout   0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 6

    Dadizele B - Dentergem     3 - 5

    Dottignies B - Wervik B     4 - 1

    Wikings Kortrijk - Rekkem    3 - 7

    Sint-Eloois-Winkel B - Ledegem B    1 - 2

    Heule - Izegem-Ingelmunster B    0 - 0

    Aalbeke - Jong Vijve    0 - 0

    Marke - Wevelgem B    1 - 3

    Bellegem - Kuurne    3 - 2

    Menen United - Stasegem     1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (25 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    02-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Kortemark - Zwevezele      1 - 1

    Oostduinkerke - RC Lauwe    2 - 2

    WS Lauwe - Oostkamp     2 - 1

    Poperinge - Westkapelle   2 - 1

    Wielsbeke - Rumbeke    4 - 0

    Blankenberge - Boezinge    3 - 2

    Eernegem - RC Waregem   0 - 3

    Varsenare - Oostnieuwkerke    2 - 6

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Spermalie-Middelkerke     4 - 0

    Diksmuide - VV Tielt     2 - 0

    Jabbeke - Oudenburg     0 - 1

    Club Roeselare - Beernem    2 - 3

    Zedelgem - De Ruiter Roeselare     4 - 2

    Damme - Staden    2 - 1

    Gistel - Veldegem   4 - 1

    Heist - Bredene     4 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Otegem    2 - 4

    Dottignies - Moen   1 - 2

    Beveren-Leie - Wevelgem    0 - 3

    Heestert - Ingooigem    1 - 0

    Nieuwkerke - Zwevegem   5 - 2

    Beselare - Ledegem    0 - 1

    Geluwe - Deerlijk    1 - 1

    Dadizele - Anzegem   2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Gits - Moorslede     0 - 3

    Hooglede - De Panne   3 - 1

    Proven - Dikkebus   3 - 0

    Merkem - Comines-Warneton    0 - 0

    Geluveld - Handzame    0 - 0

    Houthulst - Westrozebeke   5 - 1

    Brielen - Veurne   1 - 1

    Zonnebeke - Ploegsteert    3 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Snaaskerke     0 - 2

    Keiem - Zandvoorde   3 - 3

    Moerkerke - Sint-Kruis    1 - 4

    Ichtegem - De Haan   2 - 2

    Loppem - Dar. Brugge    0 - 0

    Nieuwpoort - Steenbrugge    4 - 2

    Lissewege - Koekelare    1 - 4

    Ruddervoorde - Jong Male    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    Dosko Beveren - Dosko Kanegem   3 - 0

    Avelgem - Lendelede     0 - 0

    Hulste - Oostrozebeke   0 - 0

    Lichtervelde - Moorsele   3 - 2

    Kortrijk - Desselgem    0 - 1

    Pittem - Bissegem   2 - 3

    Luingnois - Aarsele   3 - 2

    Zwevezele B - Ardooie    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 5  ( weekend 10 september )

    Zillebeke - Jonkershove    1 - 3

    Bulskamp - Kruiseke      3 - 1

    Lo-Reininge - Westouter     0 - 2

    Passendale - Voormezele     2 - 2

    Zarren - Diksmuide B    0 - 0

    Reningelst - Veurne B    1 - 0

    Alveringem - Hollebeke    2 - 0

    Langemark-Poelkapelle - Vleteren    0 - 1

    Poperinge B - Elverdinge    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - E. Brugge     4 - 0

    Oostduinkerke B - SK Torhout      0 - 7

    HO Oedelem - Wenduine    3 - 1

    Doomkerke - Sint-Joris   4 - 1

    Hertsberge - Aartrijke    0 - 3

    Zerkegem - D. Beveren B   5 - 1

    Steenbrugge B - Lombardsijde    2 - 4

    Beernem B - Ruiselede    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 5 ( weekend 10 september )

    Dentergem - Menen United      4 - 2

    Wevelgem B - Izegem-Ingelmunster B      4 - 2

    Jong Vijve - Marke   1 - 0

    Bellegem - Heule   2 - 1

    Kuurne - Dottignies B    1 - 0

    Stasegem - Aalbeke   3 - 1

    Rekkem - Sint-Eloois-Winkel B   1 - 0

    Ledegem B - Dadizele B   2 - 3

    Wervik B - Wikings Kortrijk   3 - 2


    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 4  ( woensdag 6 september )

    Diksmuide B - Langemark-Poelkapelle    3 - 1

    Jonkershove - Lo-Reninge     2 - 1

    Vleteren - Bulskamp    1 - 1

    Westouter - Alveringem    4 - 5

    Kruiseke - Poperinge B     1 - 2

    Reningelst - Zarren     0 - 0

    Hollebeke - Passendale    3 - 0

    Voormezele - Elverdinge      4 - 3

    Veurne B - Zillebeke    5 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 4 ( woensdag 6 september )

    Izegem-Ingelmunster B - Stasegem     0 - 1

    Marke - Dentergem     3 - 3

    Aalbeke - Ledegem B     2 - 0

    Menen United - Rekkem    1 - 2

    Sint-Eloois-Winkel B - Kuurne    1 - 1

    Heule - Dottignies B    0 - 4

    Dadizele B - Wervik B    5 - 3

    Wevelgem B - Jong Vijve     0 - 2

    Wikings Kortrijk - Bellegem      0 - 6


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (30 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    27-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - zaterdag 2 en zondag 3 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Zwevezele - Blankenberge       2 - 0

    Rumbeke - Poperinge      0 - 2

    Oostkamp - Oostduinkerke    3 - 1

    Oostnieuwkerke - Eernegem    2 - 1

    RC Lauwe - Varsenare    1 - 0

    Westkapelle - WS Lauwe   0 - 1

    RC Waregem - Kortemark    1 - 3

    Boezinge - Wielsbeke    1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    De Ruiter Roeselare - Club Roeselare      3 - 0

    VV Tielt - Meulebeke      1 - 0

    Veldegem - Diksmuide    1 - 3

    Oudenburg - Gistel    2 - 0

    Beernem - Jabbeke    0 - 4

    Staden - Zedelgem    2 - 3

    Bredene - Damme    1 - 1

    Spermalie-Middelkerke - Heist    4 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Heestert     3 - 3

    Ingooigem - Dottignies      2 - 1

    Otegem - Nieuwkerke    1 - 2

    Moen - Emelgem-Kachtem   0 - 0

    Anzegem - Beselare    3 - 1

    Ledegem - Geluwe   3 - 1

    Deerlijk - Beveren-Leie     5 - 0

    Zwevegem - Dadizele    1 - 3

    DERDE PROVINCIALE A :

    Handzame - Merkem     0 - 1

    Veurne - Geluveld    6 - 0

    De Panne - Zonnebeke    1 - 3

    Comines-Warneton - Proven    4 - 0

    Dikkebus - Gits    0 - 3

    Moorslede - Houthulst    1 - 3

    Westrozebeke - Hooglede    1 - 2

    Ploegsteert - Brielen    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Koekelare - Ruddervoorde     0 - 1

    Steenbrugge - Westende    4 - 0

    Snaaskerke - Ichtegem    1 - 3

    De Haan - Moerkerke    4 - 2

    Sint-Kruis - Keiem    4 - 1

    Zandvoorde - Loppem    2 - 5

    Dar. Brugge - Lissewege     1 - 2

    Jong Male - Nieuwpoort   0 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Zwevezele B     0 - 4

    Desselgem - Lichtervelde   2 - 7

    Aarsele - Kortrijk   1 - 3

    Kanegem - Avelgem    3 - 1

    Moorsele - Hulste    1 - 2

    Ardooie - Pittem    2 - 1

    Bissegem - Dosko Beveren   4 - 2

    Lendelede - Luingnois    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 3  ( weekend 3 september )

    Hollebeke - Poperinge B    2 - 2

    Diksmuide B - Zillebeke     7 - 0

    Kruiseke - Alveringem    4 - 1

    Westouter - Bulskamp   2 - 2

    Vleteren - Lo-Reninge    2 - 1

    Voormezele - Reningelst    1 - 2

    Veurne B - Zarren    1 - 1

    Elverdinge - Passendale    2 - 1

    Jonkershove - Langemark-Poelkapelle      2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    D. Beveren B - Hertsberge     1 - 3

    SK Torhout - Zerkegem   1 - 3

    Wenduine - Steenbrugge B   7 - 1

    Aartrijke - Doomkerke     3 - 4

    Sint-Joris - Beernem B    1 - 1

    Ruiselede - Dudzele     0 - 4

    E. Brugge - HO Oedelem   0 - 4

    Lombardsijde - Oostduinkerke B    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 3  ( weekend 3 september )

    Wikings Kortrijk - Kuurne      1 - 1

    Marke - Stasegem       3 - 2

    Sint-Eloois-Winkel B - Wervik B     1 - 2

    Dadizele B - Rekkem      2 - 0

    Menen United - Ledegem B    0 - 1

    Heule - Wevelgem B    2 - 0

    Izegem-Ingelmunster B - Jong Vijve    1 - 3

    Aalbeke - Dentergem    3 - 0

    Dottignies B - Bellegem     4 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 1  ( weekend 27 augustus )

    Zillebeke - Voormezele   2 - 5

    Kruiseke - Hollebeke     3 - 1

    Veurne B - Bulskamp     7 - 1

    Vleteren - Passendale    0 - 2

    Diksmuide B - Alveringem    6 - 0

    Reningelst - Lo-Reninge     1 - 1

    Zarren - Langemark-Poelkapelle     0 - 1

    Westouter - Elverdinge      2 - 4

    Jonkershove - Poperinge B       2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 2  ( woensdag 30 augustus )

    Bulskamp - Diksmuide B      1 - 0

    Langemark-Poelkapelle - Reningelst      1 - 5

    Elverdinge - Kruiseke   0 - 2

    Poperinge B - Vleteren    0 - 3

    Alveringem - Jonkershove    2 - 7

    Zillebeke - Zarren    1 - 5

    Lo-Reninge - Veurne B     3 - 1

    Voormezele - Hollebeke   4 - 3

    Passendale - Westouter     1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 1 ( weekend 27 augustus )

    Jong Vijve - Dentergem    1 - 0

    Aalbeke - Kuurne    4 - 1

    Sint-Eloois-Winkel B - Wikings Kortrijk   2 - 2

    Wevelgem B - Ledegem B     4 - 1

    Marke - Wervik B    2 - 3

    Izegem-Ingelmunster B - Rekkem B    1 - 0

    Stasegem - Heule     0 - 2

    Dadizele B - Dottignies B    4 - 4

    Menen United - Bellegem     0 - 7

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 2 ( woensdag 30 augustus )

    Ledegem B - Izegem-Ingelmunster B      3 - 2

    Dentergem - Wevelgem B    1 - 2

    Stasegem - Jong Vijve     0 - 1

    Heule - Wikings Kortrijk    4 - 1

    Rekkem - Marke    1 - 1

    Dottignies B - Sint-Eloois-Winkel B     4 - 2

    Bellegem - Dadizele B    6 - 2

    Kuurne - Menen United   9 - 1

    Wervik B - Aalbeke    0 - 4


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (52 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    10-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/8ste - 1/16de finale - 26 en 27 augustus 2017
    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - 1/8ste finales
    Wedstrijden op Allerheiligen
    Wedstrijden op 1 november om 14.30 uur tenzij anders vermeld

    RC Lauwe - Lendelede   ( dinsdag 31 oktober 19.30 uur )
    WS Lauwe - Lichtervelde   ( alles woensdag 1 november 14.30 uur )
    KVK Avelgem - Oostkamp
    Hooglede - Ploegsteert
    Blankenberge - Wevelgem
    Pittem - KSV Kortrijk
    RC Waregem - Koekelare
    Oostnieuwkerke - Dosko Beveren


    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - 1/16de finales
    Wedstrijden in het weekend van 27 augustus
    Wedstrijden zondag om 17 uur tenzij anders vermeld

    Hooglede - Zwevezele B    3 - 1
    Jabbeke - RC Waregem    1 - 1  (3-4)
    Dar. Brugge - Oostnieuwkerke   2 - 6
    Loppem - KSV Kortrijk    0 - 0   (5-6)
    Ploegsteert - Moorslede     2 - 1
    Aarsele - Lichtervelde   1 - 2
    Nieuwpoort - Wevelgem   1 - 2
    Oostduinkerke - Avelgem    0 - 2
    Damme - Dosko Beveren    2 - 4
    Boezinge - Blankenberge   0 - 1
    RC Lauwe - Dottignies   5 - 1
    Jong Male - Oostkamp    0 - 2
    Ardooie - Pittem   0 - 3
    Koekelare - Proven    2 - 1
    WS Lauwe - Westrozebeke   0 - 0   (6-5)
    Lendelede - Veurne    2 - 0



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    09-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 4 - 19 en 20 augustus 2017
    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - Speeldag 4
    Wedstrijden in het weekend van 20 augustus
    Wedstrijden zondag om 17 uur tenzij anders vermeld

    Reeks A
    Staden - Poperinge   1 - 0  (4-5)
    Boezinge - Otegem   3 - 0  (2-4)
    De Ruiter Roeselare - Wevelgem   2 - 2  (5-2)
    Veldegem - Emelgem-Kachtem     1 - 2   (5-3)

    Reeks B
    Zwevegem - Rumbeke   0 - 0  (5-5)
    Moen - WS Lauwe   2 - 1
    Dadizele - Spermalie-Middelkerke    5 - 0  (2-4)
    Beernem - Oostkamp    0 - 8  (4-5)

    Reeks C
    Dottignies - Club Roeselare   2 - 1  (5-1)
    Oostnieuwkerke - Nieuwkerke   4 - 2  (4-3)
    Eernegem - Diksmuide   1 - 2  (3-4)
    Kortemark - Gistel   3 - 5  (3-5)

    Reeks D
    Damme - Varsenare   4 - 4  (3-2)
    RC Waregem - Ingooigem   1 - 1  (4-5)
    Tielt - Geluwe   3 - 0   (3-4)
    Meulebeke - Anzegem   1 - 2  (3-3)

    Reeks E
    Heestert - RC Lauwe   0 - 1  (5-2)
    Beselare - Wielsbeke     0 - 3  (3-5)
    Beveren-Leie - Jabbeke   1 - 5   (3-4)
    Zedelgem - Zwevezele   1 - 4

    Reeks F
    Deerlijk - Heist    9 - 0  (5-4)
    Oostduinkerke - Ledegem    1 - 1  (3-4)
    Blankenberge - Bredene   FF   5 - 0
    Westkapelle - Oudenburg    1 - 2  (4-4)

    Reeks G 
    Ichtegem - Handzame     2 - 2   (4-2)
    Izegem-Ingelmunster - Oostduinkerke   0 - 3  (1-3)
    Jong Male - Houthulst   5 - 1   (4-3)
    Langemark-Poelkapelle - SV Kortrijk   0 - 0  (5-5)
    Bulskamp - Aartrijke   1 - 3  (3-4)

    Reeks H 
    Dosko Beveren - Dentergem   1 - 4
    Desselgem - Lissewege   2 - 2
    Sint-Joris - Sint-Kruis    2 - 4  (4-4)
    Lendelede - Jong Vijve   1 - 0  (4-3)
    Hooglede - Lo-Reninge   7 - 1  (2-4)

    Reeks I 
    Moorsele - Dadizele B   2 - 0  (2-4)
    Westouter - Loppem   2 - 4  (5-5)
    Zerkegem - Vleteren   7 - 3  (3-4)
    Brielen - Dottignies B     3 - 2  (3-4)
    Bissegem - Nieuwpoort   2 - 1  (5-3)

    Reeks J
    E. Brugge - Zandvoorde    4 - 2  (4-3)
    Zarren - Beernem B   2 - 1  (5-5)
    Gits - Snaaskerke    0 - 2  (4-3)
    Menen United - Lichtervelde   0 - 3  (4-5)
    Veurne - Hulste   10 - 1  (0-3)

    Reeks K
    Wervik B - Proven   0 - 10  (4-3)
    Keiem - Hertsberge   8 - 1
    Reningelst - Dikkebus   1 - 4  (4-5)
    Marke - Dosko Beveren B   0 - 5  (3-3)
    Westende - Doomkerke   2 - 4  (4-5)

    Reeks L
    Merkem - Oostrozebeke    0 - 1  (4-3)
    Ruiselede - Jonkershove    2 - 3
    Ledegem - Avelgem    2 - 3  (2-4)
    Rekkem - Koekelare    2 - 6  (3-4)
    Comines-Warneton - Kruiseke   3 - 1  (2-2)

    Reeks M
    De Haan - Zonnebeke   1 - 0  (4-3)
    Heule - Kanegem   2 - 1  (4-2)
    Wevelgem B - Ploegsteert   0 - 2  (3-4)
    Poperinge B - Aarsele   1 - 3  (3-3)
    Veurne B - HO Oedelem   2 - 0  (4-3)

    Reeks N 
    Sint-Eloois-Winkel B - Pittem   3 - 4  (5-4)
    SK Torhout - Steenbrugge   6 - 2  (3-4)
    Westrozebeke - Wenduine    6 - 1  (4-4)
    Diksmuide B - Moerbeke   1 - 2  (5-3)
    Geluveld - Passendale   5 - 1

    Reeks O
    Zwevezele B - De Panne   FF 5 - 0
    Luingnois - Zillebeke   11 - 1  (4-2)
    Lombardsijde - Alveringem   6 - 1  (1-3)
    Dar. Brugge - Kuurne    4 - 2  (4-5)
    Steenbrugge B - Stasegem   2 - 1  (5-3)

    Reeks P
    Wikings Kortrijk - Voormezele     FF   0 - 5
    Bellegem - Ardooie    0 - 2  (3-4)
    Dudzele - Elverdinge   2 - 2  (4-5)
    Aalbeke - Moorslede   FF  0 - 5
    Ruddervoorde - Hollebeke    1 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    08-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 3 - 12 en 13 augustus 2017
    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - Speeldag 3
    Wedstrijden in het weekend van 13 augustus
    Wedstrijden zondag om 17 uur tenzij anders vermeld

    Reeks A
    Otegem - Staden     2 - 2   (3-3)
    Wevelgem - Boezinge     1 - 1  (5-4)
    Emelgem-Kachtem - De Ruiter Roeselare    1 - 2   (4-4)
    Poperinge - Veldegem    7 - 0

    Reeks B
    Rumbeke - Beernem    1 - 1   (3-2)
    WS Lauwe - Zwevegem    3 - 2   (3-5)
    Spermalie-Middelkerke - Moen    0 - 2   (4-5)
    Oostkamp - Dadizele    3 - 1  (5-2)

    Reeks C
    Club Roeselare - Oostnieuwkerke     0 - 2
    Nieuwkerke - Eernegem    1 - 1   (3-5)
    Diksmuide - Kortemark    0 - 1   (4-3)
    Gistel - Dottignies    2 - 3   (5-5)

    Reeks D
    Varsenare - Meulebeke     4 - 0   (4-5)
    Ingooigem - Damme     0 - 2  (5-4)
    Geluwe - RC Waregem    3 - 4   (3-4)
    Anzegem - Tielt     0 - 3

    Reeks E
    RC Lauwe - Zedelgem      1 - 0   (2-4)
    Wielsbeke - Heestert    0 - 0   (4-2)
    Jabbeke - Beselare    2 - 1   (5-3)
    Zwevezele - Beveren-Leie    8 - 1  (4-3)

    Reeks F
    Heist - Oostduinkerke     1 - 2   (5-5)
    Ledegem - Blankenberge    3 - 5   (5-3)
    Bredene - Westkapelle    0 - 2   (3-4)
    Oudenburg - Deerlijk    2 - 3   (5-3)

    Reeks G 
    Aartrijke - Ichtegem     2 - 2   (5-3)
    Oostduinkerke - Jong Male    2 - 9  (2-5)
    Houthulst - Langemark-Poelkapelle    3 - 0  (5-2)
    Handzame - Izegem-Ingelmunster    0 - 2  (4-4)
    KSV Kortrijk - Bulskamp    2 - 1   (4-4)

    Reeks H 
    Dentergem - Desselgem     2 - 5  (2-4)
    Lo-Reninge - Dosko Beveren    3 - 1   (2-3)
    Lissewege - Lendelede    0 - 1   (5-2)
    Sint-Kruis - Hooglede    2 - 2   (5-4)
    Jong Vijve - Sint-Joris     4 - 2   (3-4)

    Reeks I 
    Nieuwpoort - Moortsele    6 - 0
    Dadizele B - Westouter    1 - 1   (5-2)    
    Loppem - Zerkegem    4 - 2   (5-4)
    Vleteren - Brielen     1 - 2   (3-4)
    Dottignies B - Bissegem    1 - 2   (3-4)

    Reeks J
    Zandvoorde - Zarren     3 - 1  (4-2)
    Hulste - E. Brugge    5 - 1   (3-5)
    Beernem B - Menen United   4 - 0   (5-3)
    Snaaskerke - Veurne     1 - 2
    Lichtervelde - Gits    4 - 0   (4-4)

    Reeks K
    Doomkerke - Wervik B   8 - 0   (4-5)
    Proven - Keiem    8 - 0   (4-3)
    Hertsberge - Reningelst    2 - 3
    Dikkebus - Marke   6 - 0   (4-4)
    Dosko Beveren B - Westende    1 - 0   (4-2)

    Reeks L
    Oostrozebeke - Rekkem      0 - 0   (2-5)
    Kruiseke - Ledegem    1 - 1   (3-4)
    Jonkershove - Merkem    1 - 3   (5-4)
    Avelgem - Ruiselede    4 - 0
    Koekelare - Comines-Warneton     4 - 1   (5-2)

    Reeks M
    HO Oedelem - De Haan   2 - 1   (4-3)
    Zonnebeke - Heule     2 - 1   (3-3)
    Kanegem - Wevelgem B   4 - 2  (5-5)
    Ploegsteert - Poperinge B   3 - 0  (4-1)
    Aarsele - Veurne B    3 - 2

    Reeks N 
    Passendale - Sint-Eloois-Winkel B     0 - 0   (5-4)
    Steenbrugge - Westrozebeke    3 - 0   (5-5)
    Wenduine - Diksmuide B    3 - 1   (4-2)
    Pittem - SK Torhout    3 - 0   (4-5)
    Moerkerke - Geluveld   6 - 2

    Reeks O
    Stasegem - Zwevezele B    1 - 1   (4-5)
    De Panne - Luingnois    2 - 2   (5-4)
    Zillebeke - Lombardsijde    4 - 3    (4-4)
    Alveringem - Dar. Brugge    1 - 6
    Kuurne - Steenbrugge B    4 - 1   (5-3)

    Reeks P
    Moorslede - Ruddervoorde    1 - 1
    Ardooie - Aalbeke    1 - 0   (5-2)
    Elverdinge - Bellegem    0 - 1  (2-3)
    Voormezele - Dudzele    1 - 2   (2-5)
    Hollebeke - Wikings Kortrijk   5 - 0   (5-5)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (11 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    07-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 2 - 5 en 6 augustus 2017
    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - Speeldag 2
    Wedstrijden in het weekend van 6 augustus
    Wedstrijden zondag om 17 uur tenzij anders vermeld

    Reeks A
    De Ruiter Roeselare - Poperinge      1 - 1  (4-3)
    Boezinge - Emelgem-Kachtem   2 - 0   (5-3)
    Staden - Wevelgem    1 - 2  (5-2)
    Veldegem - Otegem    1 - 4  (5-3)

    Reeks B
    Zwevegem - Spermalie-Middelkerke   1 - 3  (4-2)
    Beernem - WS Lauwe    0 - 3   (3-5)
    Dadizele - Rumbeke    1 - 3  (4-2)
    Moen - Oostkamp   0 - 2   (4-5)

    Reeks C
    Dottignies - Diksmuide    2 - 0   (3-3)
    Kortemark - Nieuwkerke    3 - 3    (1-3)
    Eernegem - Club Roeselare    2 - 0   (4-4)
    Oostnieuwkerke - Gistel    5 - 0

    Reeks D
    Tielt - Varsenare    3 - 0   (4-4)
    RC Waregem - Anzegem      6 - 0   (4-3)
    Damme - Geluwe    3 - 1   (2-5)
    Meulebeke - Ingooigem    4 - 0  (4-3)

    Reeks E
    Heestert - Jabbeke    1 - 1  (5-5)
    Zedelgem - Wielsbeke    1 - 3  (4-5)
    Beveren-Leie - RC Lauwe     4 - 5   (3-2)
    Beselare - Zwevezele   0 - 6

    Reeks F
    Deerlijk - Bredene    2 - 0  (4-4)
    Westkapelle - Ledegem    2 - 1   (2-5)
    Blankenberge - Heist    3 - 0
    Oostduinkerke - Oudenburg    6 - 2

    Reeks G 
    Langemark-Poelkapelle - Oostduinkerke    1 - 0   (2-5)
    Jong Male - Handzame    3 - 2  (5-4)
    Izegem-Ingelmunster - Aartrijke    1 - 6   (3-2)
    Ichtegem - SV Kortrijk   2 - 2
    Bulskamp - Houthulst   2 - 7  (3-2)

    Reeks H 
    Sint-Joris - Lissewege    3 - 3   (5-3)
    Lendelede - Dentergem    1 - 0
    Desselgem - Lo-Reninge    1 - 1   (3-3)
    Dosko Beveren - Sint-Kruis    0 - 6   (5-2)
    Hooglede - Jong Vijve     2 - 0   (4-3)

    Reeks I 
    Brielen - Loppem    2 - 3   (4-4)
    Zerkegem - Dadizele     2 - 2
    Westouter - Nieuwpoort    0 - 9
    Moorsele - Dottignies     0 - 5   (4-3)
    Bissegem - Vleteren    1 - 3   (3-5)

    Reeks J
    Gits - Beernem    3 - 0   (5-3)
    Menen United - Zandvoorde   1 - 9   (2-1)
    Zarren - Hulste    3 - 0   (2-3)
    E. Brugge - Snaaskerke    2 - 4  (5-2)
    Lichtervelde - Veurne     1 - 1    (5-4)

    Reeks K
    Marke - Hertsberge    0 - 1   (3-3)
    Reningelst - Proven     1 - 2
    Keiem - Doomkerke    6 - 0   (4-4)
    Wervik B - Dosko Beveren B    0 - 8   (3-4)
    Westende - Dikkebus     1 - 1   (4-5)

    Reeks L
    Merkem - Avelgem    1 - 1   (3-5)
    Ruiselede - Kruiseke    5 - 5   (5-4)
    Ledegem - Koekelare    2 - 3   (3-5)
    Comines-Warneton - Oostrozebeke     5 - 0
    Rekkem - Jonkershove    2 - 1   (5-4)

    Reeks M
    Poperinge B - Kanegem    2 - 6   (4-4)
    Wevelgem B - Zonnebeke    3 - 3   (3-4)
    Heule - HO Oedelem    1 - 2   (4-5)
    De Haan - Aarsele    3 - 2   (3-3)
    Veurne B - Ploegsteert    1 - 2   (4-2)

    Reeks N 
    Diksmuide B - Steenbrugge    0 - 4   (4-3)
    Westrozebeke - Pittem    4 - 1   (5-3)
    SK Torhout - Passendale    4 - 1   (5-4)
    Sint-Eloois-Winkel B - Moerbeke    1 - 0   (4-2)
    Geluveld - Wenduine   10 - 5   (5-2)

    Reeks O
    Dar. Brugge - Zillebeke    3 - 1
    Lombardsijde - De Panne    0 - 3   (0-4)
    Luingnois - Stasegem    0 - 1   (4-3)
    Zwevezele B - Kuurne    4 - 0
    Steenbrugge B - Alveringem    1 - 6   (3-5)

    Reeks P
    Aalbeke - Elverdinge     3 - 1   (3-3)
    Bellegem - Voormezele     4 - 2   (3-1)
    Dudzele - Hollebeke    7 - 1   (4-5)
    Wikings Kortrijk - Moorslede     1 - 5   (3-2)
    Ruddervoorde - Ardooie    1 - 2  (4-5)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (11 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    06-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 1 - 29 en 30 juli 2017
    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - Speeldag 1
    Wedstrijden in het weekend van 30 juli
    Wedstrijden zondag om 17 uur tenzij anders vermeld

    Reeks A
    Otegem - De Ruiter Roeselare   2 - 2    (4-4)
    Emelgem-Kachtem - Staden   1 - 0  (2-3)
    Wevelgem - Veldegem     3 - 1  (5-5)
    Poperinge - Boezinge    0 - 1

    Reeks B
    Spermalie-Middelkerke - Beernem   2 - 2  (4-3)
    WS Lauwe - Dadizele     4 - 1
    Rumbeke - Moen      1 - 2   (3-3)
    Oostkamp - Zwevegem   1 - 3   (4-4)

    Reeks C
    Gistel - Eernegem      2 - 0   (3-4)
    Nieuwkerke - Dottignies   0 - 1  (4-4)
    Diksmuide - Oostnieuwkerke    2 - 3   (3-5)
    Club Roeselare - Kortemark     0 - 1

    Reeks D
    Ingooigem - Tielt   2 - 0  (3-3)
    Anzegem - Damme   1 - 3  (4-5)
    Geluwe - Meulebeke  2 - 2  (4-3)
    Varsenare - RC Waregem    0 - 3

    Reeks E
    Jabbeke - Zedelgem   2 - 1  (4-5)
    Wielsbeke - Beveren-Leie    2 - 1  (3-4)
    RC Lauwe - Beselare    2 - 0  (5-3)
    Zwevezele - Heestert     2 - 3   (4-3)

    Reeks F
    Ledegem - Deerlijk  4 - 3   (3-4)
    Bredene - Oostduinkerke    1 - 3   (3-4)
    Heist - Westkapelle    0 - 4   (4-4)
    Oudenburg - Blankenberge    2 - 2   (5-4)

    Reeks G 
    Handzame - Langemark-Poelkapelle   2 - 2   (2-3)
    Aartrijke - Jong Male  1 - 2  (1-5)
    KV Kortrijk - Izegem-Ingelmunster  5 - 2  (5-5)
    Houthulst - Ichtegem     3 - 4  (4-4)
    Oostduinkerke - Bulskamp   1 - 4   (4-4)

    Reeks H 
    Dentergem - Sint-Joris   3 - 1  (5-3)
    Lo-Reninge - Lendelede  0 - 2  (2-4)
    Sint-Kruis - Desselgem   6 - 3  (5-3)
    Jong Vijve - Dosko Beveren   5 - 0
    Lissewege - Hooglede  0 - 7  (1-3)

    Reeks I 
    Dottignies B - Westouter    2 - 1  (4-5)
    Nieuwpoort - Zerkegem  9 - 0
    Vleteren - Moorsele   2 - 6  (3-3)
    Loppem - Bissegem   4 - 2  (4-4)
    Dadizele B - Brielen   6 - 3  (4-3)

    Reeks J
    Zandvoorde - Gits  3 - 0
    Hulste - Menen United  4 - 1  (5-2)
    Snaaskerke - Zarren  2 - 2  (3-3)
    Lichtervelde - E. Brugge  3 - 0  (4-3)
    Beernem - Veurne  1 - 2

    Reeks K
    Proven - Marke   FF 5 - 0
    Doomkerke - Reningelst  7 - 1  (4-4)
    Dosko Beveren B - Keiem  6 - 2  (4-4)
    Dikkebus - Wervik B  5 - 0
    Hertsberge - Westende  5 - 1 (3-3)

    Reeks L
    Kruiseke - Merkem  1 - 5
    Koekelare - Ruiselede  1 - 1  (3-5)
    Oostrozebeke - Ledegem  1 - 3  (4-3)
    Jonkershove - Comines-Warneton  2 - 3  (3-4)
    Avelgem - Rekkem    3 - 1   (1-4)

    Reeks M
    Zonnebeke - Poperinge B  2 - 1  (5-2)
    HO Oedelem - Wevelgem B  1 - 0  (3-4)
    Aarsele - Heule  3 - 0  (5-3)
    Ploegsteert - De Haan   3 - 0   (4-3)
    Kanegem - Veurne B  1 - 3  (4-4)

    Reeks N 
    Pittem - Diksmuide B  7 - 1
    Moerkerke - SK Torhout  1 - 2
    Wenduine - Sint-Eloois-Winkel B  2 - 3
    Steenbrugge - Geluveld    2 - 1  (5-2)
    Passendale - Westrozebeke    1 - 3   (3-5)

    Reeks O
    De Panne - Dar. Brugge   1 - 2  (4-4)
    Stasegem - Lombardsijde  0 - 6
    Kuurne - Luingnois  2 - 1  (4-1)
    Alveringem - Zwevezele B  3 - 3
    Zillebeke - Steenbrugge B  3 - 2  (3-1)

    Reeks P
    Voormezele - Aalbeke  3 - 2  (2-1)
    Hollebeke - Bellegem  3 - 1  (4-5)
    Moorslede - Dudzele  2 - 1  (4-4)
    Ardooie - Wikings Kortrijk  6 - 3  (3-4)
    Elverdinge - Ruddervoorde  0 - 3

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    14-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - zaterdag 30 september en zondag 1 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Rumbeke - Eernegem    ( zaterdag 19 uur )

    Boezinge - Varsenare

    Zwevezele - Oostduinkerke

    RC Waregem - RC Lauwe

    Poperinge - Wielsbeke

    WS Lauwe - Blankenberge

    Oostkamp - Oostnieuwkerke

    Westkapelle - Kortemark

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Jabbeke   ( zaterdag 19 uur )

    VV Tielt - Club Roeselare

    Veldegem - Zedelgem

    Oudenburg - Damme

    Beernem - Heist

    De Ruiter Roeselare - Bredene

    Diksmuide - Gistel

    Spermalie-Middelkerke - Staden 

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Dadizele

    Deerlijk - Nieuwkerke

    Ledegem - Emelgem-Kachtem

    Anzegem - Dottignies

    Beveren-Leie - Geluwe

    Heestert - Beselare

    Ingooigem - Otegem

    Zwevegem - Moen

    DERDE PROVINCIALE A :

    De Panne - Proven

    Zonnebeke - Gits

    Hooglede - Houthulst

    Westrozebeke - Merkem

    Moorslede - Geluveld

    Dikkebus - Brielen

    Comines-Warneton - Veurne

    Ploegsteert - Handzame

    DERDE PROVINCIALE B :

    Dar. Brugge - Ichtegem 

    Zandvoorde - Westende

    Sint-Kruis - Nieuwpoort

    De Haan - Steenbrugge

    Koekelare - Moerkerke 

    Ruddervoorde - Keiem

    Lissewege - Loppem

    Jong Male - Snaaskerke

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Luingnois   ( zaterdag 18 uur )

    Avelgem - Zwevezele B    ( zaterdag 19 uur )

    Kanegem - Hulste

    Ardooie - Kortrijk

    Bissegem - Lichtervelde

    Moorsele - Aarsele

    Dosko Beveren - Pittem

    Lendelede - Desselgem

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 8

    Passendale - Bulskamp    ( zaterdag 19 uur )

    Poperinge B - Alveringem    ( zondag 14 uur )

    Elverdinge - Lo-Reninge

    Voormezele - Diksmuide B

    Jonkershove - Veurne B

    Vleteren - Reningelst

    Westouter - Zarren

    Kruiseke - Zillebeke

    Hollebeke - Langemark-Poelkapelle 

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Wenduine - Doomkerke

    Steenbrugge B - Beernem B

    HO Oedelem - Dudzele

    Aartrijke - SK Torhout

    Sint-Joris - Oostduinkerke B

    Ruiselede - Zerkegem

    E. Brugge - Hertsberge

    Lombardsijde - D. Beveren B

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 8

    Wikings Kortrijk - Dentergem    ( zaterdag 17 uur )

    Dottignies B - Ledegem B    ( zaterdag 19 uur )

    Heule - Marke

    Aalbeke - Izegem-Ingelmunster B

    Kuurne - Wervik B

    Bellegem - Rekkem

    Dadizele B - Jong Vijve

    Sint-Eloois-Winkel B - Stasegem

    Menen United - Wevelgem B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    10-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - zaterdag 7 en zondag 8 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    RC Lauwe - Zwevezele   ( zaterdag 19.30 uur )

    Oostduinkerke - Boezinge

    Oostnieuwkerke - RC Waregem

    Wielsbeke - Oostkamp

    Blankenberge - Poperinge

    Kortemark - WS Lauwe

    Eernegem - Westkapelle

    Varsenare - Rumbeke

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Damme - Veldegem   ( zaterdag 19 uur )

    Heist - Oudenburg

    Bredene - Beernem

    Staden - De Ruiter Roeselare

    Zedelgem - VV Tielt

    Club Roeselare - Meulebeke


    Jabbeke - Diksmuide


    Gistel - 

    Spermalie-Middelkerke

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Deerlijk   ( zaterdag 18 uur )

    Dottignies - Ledegem    ( zaterdag 19 uur )

    Moen - Anzegem

    Otegem - Zwevegem

    Geluwe - Ingooigem

    Nieuwkerke - Wevelgem


    Dadizele - Heestert

    Beselare - Beveren-Leie 

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - De Panne   ( zaterdag 19 uur )

    Brielen - Moorslede

    Veurne - Dikkebus

    Handzame - Comines-Warneton

    Houthulst - Ploegsteert

    Gits - Hooglede

    Proven - Zonnebeke

    Geluveld - Westrozebeke

    DERDE PROVINCIALE B :

    Snaaskerke - De Haan

    Westende - Dar. Brugge

    Ichtegem - Koekelare

    Moerkerke - Ruddervoorde

    Keiem - Lissewege

    Steenbrugge - Sint-Kruis

    Nieuwpoort - Zandvoorde

    Loppem - Jong Male 

    DERDE PROVINCIALE C :

    Aarsele - Oostrozebeke   ( zaterdag 18 uur )

    Luingnois - Ardooie

    Desselgem - Moorsele

    Pittem - Lendelede

    Zwevezele B - Dosko Beveren

    Lichtervelde - Kanegem

    Hulste - Avelgem


    Kortrijk - 

    Bissegem

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 9

    Bulskamp - Poperinge B    ( zaterdag 19 uur )

    Lo-Reninge - Passendale    ( zaterdag 19 uur )

    Zillebeke - Hollebeke    ( zaterdag 19 uur )

    Diksmuide B - Jonkershove    ( zaterdag 19.30 uur )

    Alveringem - Voormezele 


    Reningelst - Westouter

    Zarren - Kruiseke


    Langemark-Poelkapelle - Elverdinge

    Veurne B - Vleteren

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Oostduinkerke B - Ruiselede    ( zondag 14.30 uur )

    SK Torhout - Sint-Joris

    Dosko Beveren B - Aartrijke

    Hertsberge - Wenduine

    Doomkerke - Steenbrugge B

    Beernem B - HO Oedelem


    Dudzele - Lombardsijde


    Zerkegem - 

    E. Brugge 

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 9

    Wevelgem - Dadizele B   ( zaterdag 19 uur )

    Marke - Aalbeke

    Wervik B - NS Heule

    Jong Vijve - Sint-Eloois-Winkel B

    Dentergem - Dottignies B

    Ledegem B - Bellegem


    Rekkem - Kuurne

    Izegem-Ingelmunster B - Menen United

    Stasegem - Wikings Kortrijk


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    06-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - zaterdag 14 en zondag 15 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Westkapelle - Varsenare

    WS Lauwe - Eernegem

    Poperinge - Kortemark

    Rumbeke - Oostduinkerke

    Boezinge - RC Lauwe


    Zwevezele - 

    Oostnieuwkerke 

    Wielsbeke - Blankenberge

    Oostkamp - RC Waregem

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Zedelgem   ( zaterdag 19 uur )

    Diksmuide - Club Roeselare   ( zaterdag 19.30 uur )

    VV Tielt - Damme

    Gistel - Jabbeke

    Beernem - Staden

    Oudenburg - Bredene 

    Veldegem - Heist

    Spermalie-Middelkerke - De Ruiter Roeselare

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Emelgem-Kachtem   ( zaterdag 19 uur )

    Ingooigem - Zwevegem    ( zaterdag 19 uur )

    Heestert - Nieuwkerke

    Beveren-Leie - Dadizele

    Geluwe-Beselare

    Anzegem - 

    Otegem 


    Ledegem - Moen


    Deerlijk - Dottignies 

    DERDE PROVINCIALE A :

    De Panne - Geluveld

    Zonnebeke - Merkem

    Hooglede - Proven

    Houthulst - Gits

    Dikkebus - Handzame

    Moorsele - Veurne

    Westrozebeke - Brielen

    Ploegsteert - Comines-Warneton

    DERDE PROVINCIALE B :

    Ruddervoorde - Ichtegem   ( zaterdag 19 uur )

    Jong Male - De Haan

    Sint-Kruis - Snaaskerke

    Zandvoorde - Steenbrugge

    Dar. Brugge - Nieuwpoort

    Koekelare - Westende


    Lissewege - Moerkerke


    Loppem - Keiem 

     

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Desselgem  ( zaterdag 18 uur )

    Kanegem - KSV Kortrijk

    Avelgem - Lichtervelde

    Dosko Beveren - Hulste

    Pittem - Zwevezele B

    Ardooie - Aarsele

    Bissegem - Luingnois

    Lendelede - Moorsele

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 10

    Hollebeke - Zarren    ( zaterdag 19 uur )

    Passendale - Langemark-Poelkapelle    ( zaterdag 19.30 uur )


    Poperinge B - Lo-Reninge   ( zondag 14 uur )


    Voormezele - Jonkershove

    Kruiseke - Reningelst

    Westouter - Veurne B

    Vleteren - Diksmuide B


    Alveringem - Bulskamp


    Elverdinge - Zillebeke

    VIERDE PROVINCIALE B :

    E. Brugge - Oostduinkerke B

    Ruiselede - SK Torhout

    Sint-Joris - Dosko Beveren B

    Dudzele - Beernem B

    Steenbrugge B - Hertsberge

    Lombardsijde - Aartrijke

    Wenduine - 

    Zerkegem 

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 10

    Wikings Kortrijk - Jong Vijve   ( zaterdag 17 uur )

    Sint-Eloois Winkel B - Wevelgem B   ( zaterdag 18 uur )

    Dadizele B - Izegem-Ingelmunster B    ( zaterdag 19 uur )

    NS Heule - Aalbeke

    Bellegem - DEntergem

    Menen United - Marke

    Wervik B - Rekkem Sport

    Kuurne - Ledegem B

    Dottignies B - Stasegem


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    01-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - zaterdag 21 en zondag 22 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Oostduinkerke - Westkapelle    ( zaterdag 19.30 uur )

    RC Lauwe - Rumbeke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Oostnieuwkerke - Boezinge

    Eernegem - Poperinge

    Kortemark - Wielsbeke

    Blankenberge - Oostkamp

    RC Waregem - Zwevezele

    Varsenare - WS Lauwe

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Zedelgem - Diksmuide   ( zaterdag 19.30 uur )

    Damme - Meulebeke   ( zaterdag 20 uur )

    Heist - VV Tielt

    Bredene - Veldegem

    Staden - Oudenburg

    Jabbeke - Spermalie-Middelkerke

    Club Roeselare - Gistel

    De Ruiter Roeselare - Beernem

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Heestert    ( zaterdag 18 uur )

    Dottignies - Wevelgem   ( zaterdag 19 uur )

    Dadizele - Geluwe   ( zaterdag 19 uur )

    Moen - Deerlijk

    Otegem - Ledegem

    Beselare - Ingooigem

    Nieuwkerke - Beveren-Leie

    Zwevegem - Anzegem

    DERDE PROVINCIALE A :

    Veurne - Westrozebeke    ( zaterdag 19 uur )

    Merkem - Hooglede    ( zaterdag 19 uur )

    Brielen - De Panne

    Handzame - Moorslede

    Proven - Houthulst

    Gits - Ploegsteert

    Comines-Warneton - Dikkebus

    Geluveld - Zonnebeke

    DERDE PROVINCIALE B :

    Steenbrugge - Dar. Brugge   ( zaterdag 19.30 uur )

    Westende - Ruddervoorde   ( zaterdag 19.30 uur )

    Nieuwpoort - Koekelare

    Snaaskerke - Zandvoorde

    De Haan - Sint-Kruis

    Keiem - Jong Male

    Moerkerke - Loppem

    Ichtegem - Lissewege

    DERDE PROVINCIALE C :

    Aarsele - Bissegem   ( zaterdag 18 uur )

    Zwevezele B - Lendelede   ( zaterdag 19 uur )

    Luignois - Kanegem

    Desselgem - Ardooie

    Moorsele - Oostrozebeke

    Hulste - Pittem

    Lichtervelde - Dosko Beveren

    KSV Kortrijk - KVK Avelgem

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Lo-Reninge - Alveringem    ( zaterdag 19 uur )

    Zillebeke - Passendale    ( zaterdag 19 uur )

    Diksmuide B - Westouter   ( zaterdag 19.30 uur )

    Veurne B - Kruiseke   ( zondag 14.30 uur )

    Bulskamp - Voormezele

    Zarren - Elveringe

    Reningelst - Hollebeke

    Jonkershove - Vleteren

    Langemark-Poelkapelle - Poperinge B

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Oostduinkerke B - Wenduine    ( zaterdag 19 uur )

    SK Torhout - E. Brugge

    Dosko Beveren B - Ruiselede

    Aartrijke - Sint-Joris

    Beernem B - Lombardsijde

    Doomkerke - Dudzele

    Hertsberge - HO Oedelem

    Zerkegem - Steenbrugge B

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Wevelgem B - Wikings Kortrijk   ( zaterdag 19 uur )

    Marke - Dadizele B

    Aalbeke - Menen United

    Jong Vijve - Dottignies B

    Ledegem B - Wervik B

    Dentergem - Kuurne

    Stasegem - Bellegem

    Izegem-Ingelmunster B - Sint-Eloois-Winkel B

    Rekkem Sport - NS Heule


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    27-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - zaterdag 28 en zondag 29 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Oostkamp - Zwevezele    ( zaterdag 19.30 uur )

    Rumbeke - Oostnieuwkerke   ( zaterdag 20 uur )

    Westkapelle - RC Lauwe

    WS Lauwe - Oostduinkerke

    Poperinge - Varsenare

    Wielsbeke - Eernegem

    Blankenberge - Kortemark

    Boezinge - RC Waregem

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Diksmuide - Damme   ( zaterdag 19.30 uur )

    Veldegem - Staden   ( zaterdag 19.30 uur )

    VV Tielt - Bredene

    Meulebeke - Heist

    Gistel - Zedelgem

    Jabbeke - Club Roeselare

    Oudenburg - De Ruiter Roeselare

    Spermalie-Middelkerke - Beernem 

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Moen    ( zaterdag 19 uur )

    Ingooigem - Anzegem  ( zaterdag 19 uur )

    Heestert - Dottignies

    Beveren-Leie - Emelgem-Kachtem

    Geluwe - Nieuwkerke

    Beselare - Dadizele

    Ledegem - Zwevegem

    Deerlijk - Otegem

    DERDE PROVINCIALE A :

    De Panne - Veurne   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zonnebeke - Brielen

    Hooglede - Geluveld

    Houthulst - Merkem

    Gits - Proven

    Moorslede - Comines-Warneton

    Westrozebeke - Handzame

    Ploegsteert - Dikkebus

    DERDE PROVINCIALE B :

    Ruddervoorde - Nieuwpoort   ( zaterdag 19 uur )

    Lissewege - Westende   ( zaterdag 19.30 uur )

    Jong Male - Sint-Kruis

    Loppem - Ichtegem

    Keiem - Moerkerke

    Zandvoorde - De Haan

    Dar. Brugge - Snaaskerke

    Koekelare - Steenbrugge

    DERDE PROVINCIALE C :

    Avelgem - Luingnois  ( zaterdag 19 uur )

    Zwevezele B - Hulste   ( zaterdag 19 uur )

    Kanegem - Aarsele

    Dosko Beveren - KSV Kortrijk

    Pittem - Lichtervelde

    Ardooie - Moorsele

    Bissegem - Desselgem

    Lendelede - Oostrozebeke

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Passendale - Zarren    ( zaterdag 19 uur )

    Bulskamp - Lo-Reninge    ( zaterdag 19 uur )

    Elverdinge - Reningelst   ( zaterdag 19.30 uur )

    Poperinge B - Zillebeke   ( zondag 14 uur )

    Hollebeke - Veurne B

    Alveringem - Langemark-Poelkapelle

    Westouter - Jonkershove

    Voormezele - Vleteren

    Kruiseke - Diksmuide B

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - Hertsberge    ( zaterdag 19.30 uur )

    Wenduine - SK Torhout 

    Steenbrugge B - Oostduinkerke B

    HO Oedelem - Zerkegem

    Beernem B - Doomkerke

    Ruiselede - Aartrijke

    E. Brugge - Dosko Beveren B

    Lombardsijde - Sint-Joris

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Wikings Kortrijk - Izegem-Ingelmunster B   ( zaterdag 17 uur )

    Sint-Eloois-Winkel B - Marke    ( zaterdag 18 uur )

    Dottignies B - Wevelgem B    ( zaterdag 19 uur )

    Bellegem - Jong Vijve

    Kuurne - Stasegem

    Wervik B - Dentergem

    NS Heule - Menen United    

    Dadizele B - Aalbeke

    Rekkem - Ledegem B


    NOG DIT :
    VANAF VOLGEND WEEKEND STARTEN DE MEESTE WEDSTRIJDEN OP ZONDAG OM 14.30 UUR !
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    04-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018

    REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2017-2018

    EERSTE PROVINCIALE :

    Blankenberge, Boezinge, Eernegem, Kortemark, Racing Lauwe, White Star Lauwe, Oostduinkerke, Oostkamp, Oostnieuwkerke, Poperinge, Rumbeke, Zwevezele, Varsenare, Wielsbeke, RC Waregem, Westkapelle

    TWEEDE PROVINCIALE :

    KFC Meulebeke komt opnieuw uit in de A-Reeks.

    Reeks A: Jabbeke, Damme, Tielt, Oudenburg, Zedelgem, De Ruiter, Veldegem, Beernem A, Gistel, Bredene, Staden, Diksmuide A, Spermalie-Middelkerke, Heist, Club Roeselare, Meulebeke.

    Reeks B: Ingooigem, Zwevegem, Deerlijk, Geluwe, Otegem, Wevelgem A, Beselare, Dottenijs A, Ledegem A, Moen, Anzegem, Heestert, Nieuwkerke, Dadizele A, Beveren-Leie, Emelgem-Kachtem.


    DERDE PROVINCIALE :

    Voorstel 1 werd goedgekeurd

    Reeks A: De Panne, Veurne A, Gits, Hooglede, Moorslede, Houthulst, Handzame, Geluveld, Proven, Merkem, Ploegsteert, Westrozebeke, Dikkebus, Zonnebeke, Komen-Waasten, Brielen.

    Reeks B: Westende, Zandvoorde, Snaaskerke, Nieuwpoort, Keiem, Ichtegem, Ruddervoorde, Koekelare, Loppem, Steenbrugge A, Sint-Kruis, Daring Brugge, Jong Male, Moerkerke, Lissewege, De Haan.

    Reeks C: Lichtervelde, Zwevezele B, Beveren A, Ardooie, Pittem, Kanegem, Aarsele, Moorsele, Oostrozebeke, Lendelede, Hulste, Avelgem, Bissegem, SV Kortrijk, Desselgem, Lowingen.


    VIERDE PROVINCIALE :

    Voorstel 3 werd goedgekeurd

    Reeks A: Bulskamp, Alveringem, Jonkershove, Veurne B, Lo-Reninge, Vleteren, Langemark-Poelkapelle, Poperinge B, Zarren, Westouter, Diksmuide B, Elverdinge, Zillebeke, Hollebeke, Reningelst, Voormezele, Passendale, Kruiseke.

    Reeks B: Lombardsijde, Oostduinkerke B, Beernem B, Wenduine, Eendracht Brugge, Dudzele, Beveren B, Zerkegem, Steenbrugge B, Aartrijke, SK Torhout, Oedelem, Ruiselede, Hertsberge, Doomkerke, Sint-Joris.

    Reeks C: Sint-Eloois-Winkel B, Ledegem B, Izegem B, Dentergem, Wervik B, Heule, Dadizele B, Rekkem, Aalbeke, Menen United, Marke, Wikings Kortrijk, Jong Vijve, Kuurne, Stasegem, Bellegem, Wevelgem B, Dottenijs B. 


    Met een speciale dank aan Luc Termote (Dosko Beveren).


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (47 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    30-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE WEST-VLAANDEREN

    EINDRONDE WEST-VLAANDEREN

    Uitslag onvolledig :  wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Heenwedstrijden 1 en 7 mei :

    WS Lauwe - Westkapelle     1 - 1

    Oostduinkerke - Zwevezele     0 - 2

    Terugwedstrijden 7 en 10 mei :

    Westkapelle - WS Lauwe    0 - 0

    Zwevezele - Oostduinkerke     3 - 2

    Finale :

    Westkapelle - Zwevezele      1 - 2

    Troosting :

    WS Lauwe - Oostduinkerke      5 - 2

    Westkapelle en Zwevezele spelen verder in de INTERPROVINCIALE EINDRONDE ( zie lager op dit blog )

    TWEEDE PROVINCIALE :

    Zondag 28 mei : Finale A - B

    Varsenare - Dadizele    1 - 0   na verlengingen


    Wedstrijden op 21 mei (heenwedstrijd), 25 mei (terugwedstrijd)

    A :

    Varsenare - Zedelgem       1 - 0

    Zedelgem - Varsenare     3 - 2

    B :

    Dottignies - Dadizele    1 - 2

    Dadizele - Dottignies      1 - 1

    Wedstrijden op 7 mei (heenwedstrijd), 14 mei (terugwedstrijd) 

    A :

    Meulebeke - Varsenare     2 - 2

    De Ruiter Roeselare - Zedelgem    1 - 2

    Zedelgem - De Ruiter Roeselare    0 - 0

    Varsenare - Meulebeke      2 - 0

    B :

    Dadizele - Heestert      4 - 3

    Moen - Dottignies     0 - 2

    Heestert - Dadizele      0 - 0

    Dottignies - Moen      3 - 0


    Testwedstrijd voor behoud :

    Beveren-Leie - De Haan     2 - 0


    DERDE PROVINCIALE :

    Wedstrijden op 21 mei (heenwedstrijd), 25 mei (terugwedstrijd)

    A :

    Zonnebeke - Beselare     0 - 1

    Beselare - Zonnebeke      2 - 0

    B :

    Beernem - Veldegem     3 - 3

    Veldegem - Beernem     0 - 2

    C :

    Lendelede - Ingooigem     1 - 1

    Ingooigem - Lendelede      4 - 1

    Wedstrijden op 7 mei (heenwedstrijd), 14 mei (terugwedstrijd)

    A :

    Westrozebeke - Zonnebeke     2 - 3

    Beselare - Hooglede     2 - 2

    Zonnebeke - Westrozebeke    2 - 0

    Hooglede - Beselare     1 - 2

    B :

    Jong Male - Veldegem      0 - 2

    Westende - Beernem     1 - 4

    Beernem - Westende     2 - 1

    Veldegem - Jong Male     2 - 1

    C :

    Lendelede - Kanegem     3 - 0

    Pittem - Ingooigem     2 - 1

    Kanegem - Lendelede      1 - 2

    Ingooigem - Pittem     2 - 0


    Testwedstrijden : Reeks A, B en C :

    Lissewege - Sint-Joris     2 - 1

    Lissewege - NS Heule     2 - 1

    NS Heule - Elverdinge       2 - 0

    Elverdinge - Lissewege     0 - 2

    Testwedstrijden : Reeks C :

    Kanegem - Ingooigem       2 - 9

    Lendelede - Pittem      0 - 0

    PROVINCIALE DALERS DERDE PROVINCIALE :

    Testwedstrijden vervallen omdat Vlamertinge zich kon verzekeren van het behoud in derde amateurklasse. 

    VIERDE PROVINCIALE :

    Wedstrijden op 21 mei (heenwedstrijd), 25 mei (terugwedstrijd)

    A :

    FC Houthem - Dikkebus     1 - 2

    Dikkebus - FC Houthem     2 - 1

    B :

    Dar. Brugge - VP Gits    0 - 1

    VP Gits - Dar. Brugge      3 - 1

    C :

    Desselgem - Dentergem       3 - 2

    Dentergem - Desselgem    0 - 3

    Wedstrijden op 7 mei (heenwedstrijd), 14 mei (terugwedstrijd)

    A :

    Houthem - Lo-Reninge    4 - 0

    Dikkebus - Voormezele     2 - 0

    Voormezele - Dikkebus    1 - 2

    Lo-Reninge - FC Houthem     1 - 0

    B :

    Gits - SK Torhout    0 - 0

    Dar. Brugge - Aartrijke      4 - 1

    SK Torhout - Gits     1 - 1

    Aartrijke - Dar Brugge    2 - 2

    C :

    Rekkem - Dentergem     1 - 2

    Desselgem - Bellegem      2 - 1

    Dentergem - Rekkem     2 - 2

    Bellegem - Desselgem      1 - 3


    Testwedstrijd :

    Reeks B :

    SK Torhout - VP Gits     2 - 1

    De loting voor de nacompetitie in West-Vlaanderen ging door op dinsdag 25 april, in het Bourgondisch Kruis    
    te Beveren, Roeselare.  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (50 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    25-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2016-2017

    EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN SEIZOEN 2016-2017

    EERSTE PROVINCIALE :

    1.  Wingene     64
    2.  WS Lauwe     63
    3.  Zwevezele     60
    4.  Oostkamp     55
    5.  Westkapelle     54
    6.  Boezinge     53
    7.  Oostduinkerke     46
    8.  RC Lauwe     42
    9.  Wielsbeke     38
    10. Eernegem     34
    11. Oostnieuwkerke     33
    12. Kortemark     33
    13. RC Waregem     30
    14. Rumbeke     27
    15. Damme     25
    16. Adinkerke     7

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    1.  Blankenberge     69
    2.  De Ruiter Roeselare     68
    3.  Meulebeke     62
    4.  Zedelgem     57
    5.  Varsenare     53
    6.  Club Roeselare     48
    7.  Oudenburg     44
    8.  Heist     41
    9.  VV Tielt     40
    10. Spermalie-Middelkerke     39
    11. Bredene     36
    12. Staden    33
    13. Gistel     29
    14. De Haan     26
    15. Moorslede     19
    16. Nieuwpoort     2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    1.  Poperinge     71
    2.  Dottignies     54
    3.  Moen     51
    4.  Dadizele     51
    5.  Heestert     51
    6.  Zwevegem     45
    7.  Deerlijk     44
    8.  Geluwe     43
    9.  Ledegem     41
    10. Wevelgem     40
    11.  Anzegem    38
    12.  Otegem     36
    13.  Nieuwkerke     34
    14.  Beveren-Leie     29
    15.  Luingnois     27
    16.  Avelgem     7

    DERDE PROVINCIALE A :

    1.  Diksmuide     71
    2.  Westrozebeke     65
    3.  Hooglede     55
    4.  Zonnebeke     54
    5.  Beselare     52
    6.  De Panne    50
    7.  Houthulst     47
    8.  Veurne     43
    9.  Proven     42
    10. Ploegsteert     37
    11. Geluveld     34
    12. Handzame     28
    13. Brielen     27
    14. Comines-Warneton     27
    15. Elverdinge     21
    16. Reningelst     20

    DERDE PROVINCIALE B :

    1.  Jabbeke     69
    2.  Veldegem     61
    3.  Beernem     54
    4.  Jong Male     47
    5.  Westende     46
    6.  Ichtegem     44
    7.  Keiem     44
    8.  Moerkerke     41
    8.  Steenbrugge     41
    10. Loppem     38
    11. Snaaskerke     38
    12. Koekelare     36
    13. Ruddervoorde     32
    14. Zandvoorde     30
    15. Sint-Joris     28
    15. Lissewege     28

    DERDE PROVINCIALE C :

    1.  Emelgem-Kachtem     59
    2.  Lendelede     54
    2.  Pittem     54
    4.  Kanegem     54
    4.  Ingooigem     54
    6.  Zwevezele B     49
    7.  Hulste     49
    8.  Ardooie     44
    9.  D. Beveren     42
    10. Lichtervelde     41
    11.  Kortrijk     37
    12.  Bissegem     35
    13.  Aarsele     34
    14.  Oostrozebeke     33
    15.  Heule     19
    16.  Wevelgem B     9

    VIERDE PROVINCIALE A :

    1.  Merkem     74
    2.  Dikkebus     67
    3.  Houthem     55
    4.  Voormezele     51
    5.  Lo-Reninge     50
    6.  Jonkershove     47
    7.  Langemark-Poelkapelle     46
    8.  Poperinge B     42
    9.  Vleteren     40
    10. Westouter     38
    11.  Alveringem     38
    12.  Hollebeke     37
    13.  Bulskamp     28
    14.  Veurne B     22
    15.  Zillebeke     20
    16.  Comines-Warneton B     17

    VIERDE PROVINCIALE B :

    1.  Sint-Kruis     74
    2.  Aartrijke     64
    3.  Dar. Brugge     63
    4.  Torhout     57
    5.  Gits     57
    6.  HO Oedelem     55
    7.  Zerkegem     51
    8.  Hertsberge     50
    9.  Lombardsijde     50
    10. Dudzele     46
    11.  Doomkerke     39
    12.  Zarren     34
    13.  Ruiselede     12
    14. Steenbrugge B     10
    15.  Wenduine     9
    16.  E. Brugge     8

    VIERDE PROVINCIALE C :

    1.  Moorsele     84
    2.  Rekkem     73
    3.  Bellegem     70
    4.  Desselgem     66
    5.  Dentergem     61
    6.  Dadizele B     56
    7.  Aalbeke     55
    8.  Kuurne     47
    9.  Jong Vijve     47
    10. Kruiseke     42
    11. Passendale     40
    12. Izegem B     36
    13. D. Beveren B     33
    14. Wikings Kortrijk     31
    15. Marke     27
    16. Wervik B     10 
    17. Stasegem     1

    Alle West-Vlaamse kampioenen op een rij ....   
    Wingene, Blankenberge, Poperinge, Diksmuide, Jabbeke, Emelgem-Kachtem, Merkem, Sint Kruis en Moorsele. 


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (52 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    08-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : SPEELDAG 30 : 22 en 23 april 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - zaterdag 22 en zondag 23 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    RC Lauwe - Boezinge   2 - 0

    Damme - Wielsbeke     1 - 3

    Rumbeke - Westkapelle    2 - 2

    Wingene - Adinkerke     4 - 0

    Oostduinkerke - Zwevezele     1 - 2

    Oostnieuwkerke - Eernegem    3 - 1

    RC Waregem - Oostkamp      1 - 1

    Kortemark - WS Lauwe     1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Spermalie-Middelkerke - Gistel    1 - 1

    Club Roeselare - Heist    0 - 2

    Oudenburg - Bredene     1 - 2

    Zedelgem - De Ruiter Roeselare    3 - 1

    Blankenberge - Staden    3 - 1

    Varsenare - Nieuwpoort    11 - 0

    De Haan - VV Tielt     0 - 0

    Moorslede - Meulebeke     1 - 3
      
    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Geluwe - Dadizele    0 - 1

    Deerlijk - Heestert     1 - 2

    Luingnois - Wevelgem    0 - 1

    Anzegem - Avelgem    2 - 1

    Zwevegem - Nieuwkerke    1 - 3

    Ledegem - Otegem     0 - 3

    Poperinge - Dottignies    3 - 2

    Moen - Beveren-Leie     2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :  

    De Panne - Geluveld    3 - 1

    Elverdinge - Comines-Warneton    1 - 2

    Diksmuide - Proven   6 - 1

    Houthulst - Zonnebeke    2 - 2

    Westrozebeke - Handzame    2 - 0

    Beselare - Veurne    0 - 2

    Ploegsteert - Hooglede    0 - 4

    Reningelst - Brielen     1 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Sint-Joris - Jong Male   4 - 5

    Koekelare - Beernem    1 - 2

    Ruddervoorde - Lissewege    2 - 5

    Steenbrugge - Zandvoorde    0 - 2

    Ichtegem - Jabbeke    0 - 2

    Keiem - Loppem    1 - 1

    Snaaskerke - Moerkerke     4 - 2

    Westende - Veldegem    3 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    NS Heule - Lichtervelde   3 - 1

    Wevelgem B - Ardooie   2 - 3

    Ingooigem - Lendelede    2 - 1

    Zwevezele B - KSV Kortrijk   2 - 0

    Kanegem - Pittem    2 - 2

    Dosko Beveren - Emelgem-Kachtem    3 - 0

    Bissegem - Oostrozebeke    0 - 3

    Hulste - Aarsele    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poperinge B - Langemark-Poelkapelle      2 - 1

    Lo-Reninge - Houthem    3 - 1

    Dikkebus - Jonkershove     2 - 0

    Comines-Warneton B - Hollebeke     0 - 6

    Merkem - Vleteren    1 - 1

    Bulskamp - Voormezele    0 - 4

    Zillebeke - Westouter    2 - 1

    Alveringem - Veurne B     1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - Aartrijke     1 - 5

    Sint-Kruis - Doomkerke    2 - 3

    E. Brugge - HO Oedelem    1 - 7

    SK Torhout - Steenbrugge B   13 - 0

    Zerkegem - Wenduine   2 - 2

    Zarren - Gits    3 - 0

    Ruiselede - Lombardsijde    2 - 3

    Dar. Brugge - Hertsberge    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  (speeldag 32)

    Aalbeke - 
    Passendale     1 - 1

    Wikings Kortrijk - Jong Vijve   1 - 4

    Stasegem - Dosko Beveren B    1 - 3

    Dadizele B - Marke     4 - 1

    Moorsele - Wervik B    6 - 1

    Kuurne - Dentergem    1 - 1

    Rekkem - Izegem B    3 - 0

    Desselgem - Kruiseke    2 - 2


    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - zaterdag 15 en maandag 17 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Keiem     1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    HO Oedelem - Ruiselede     3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Marke - Kruiseke     2 - 7

    Stasegem - Aalbeke      0 - 7


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    31-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : SPEELDAG 29 : 8 en 9 april 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - zaterdag 8 en zondag 9 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    WS Lauwe - RC Lauwe     2 - 1

    Oostkamp - Kortemark     7 - 2

    Zwevezele - Oostnieuwkerke   0 - 1

    Boezinge - Damme      2 - 1

    Adinkerke - Oostduinkerke    4 - 4

    Eernegem - RC Waregem   3 - 2

    Westkapelle - Wingene   0 - 1

    Wielsbeke - Rumbeke     3 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    De Ruiter Roeselare - Blankenberge    2 - 1

    Meulebeke - Oudenburg     3 - 1

    Nieuwpoort - Spermalie-Middelkerke   0 - 7

    Gistel - Moorslede    1 - 1

    Bredene - De Haan     1 - 2

    VV Tielt - Club Roeselare    1 - 1

    Heist - Zedelgem    0 - 0

    Staden - Varsenare     1 - 1
      
    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Heestert - Poperinge     1 - 2

    Dadizele - Deerlijk   0 - 2

    Wevelgem - Zwevegem    3 - 1

    Avelgem - Moen     1 - 2

    Dottignies - Anzegem     2 - 2

    Nieuwkerke - Geluwe     1 - 1

    Otegem - Luingnois    4 - 1

    Beveren-Leie - Ledegem     4 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :  

    Geluveld - Houthulst     3 - 2

    Proven - Westrozebeke    0 - 3

    Veurne - De Panne     0 - 3

    Zonnebeke - Reningelst     3 - 0

    Brielen - Diksmuide    2 - 2

    Comines-Warneton - Ploegsteert    0 - 0

    Hooglede - Beselare    2 - 3

    Handzame - Elverdinge    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Jabbeke - Keiem    0 - 0

    Jong Male - Snaaskerke     1 - 1

    Veldegem - Sint-Joris    2 - 1

    Zandvoorde - Koekelare    0 - 4

    Loppem - Steenbrugge    3 - 4

    Moerkerke - Ichtegem    3 - 0

    Lissewege - Westende    1 - 1

    Beernem - Ruddervoorde    2 - 3

    DERDE PROVINCIALE C :

    KSV Kortrijk - Wevelgem B      2 - 0

    Lichtervelde - Hulste    2 - 1

    Oostrozebeke - Zwevezele B     1 - 0

    Pittem - Ingooigem    2 - 0

    Aarsele - Kanegem     2 - 2

    Emelgem-Kachtem - Heule     4 - 1

    Ardooie - Dosko Beveren     1 - 3

    Lendelede - Bissegem     2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Jonkershove - Alveringem      2 - 1

    Voormezele - Zillebeke    0 - 0

    Veurne B - Lo-Reninge     2 - 2

    Hollebeke - Poperinge B    3 - 3

    Vleteren - Comines-Warneton B    4 - 0

    Houthem - Merkem   0 - 11

    Westouter - Dikkebus    3 - 1

    Langemark-Poelkapelle - Bulskamp     2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Steenbrugge B - Zarren    0 - 6

    Aartrijke - SK Torhout    1 - 0

    Hertsberge - E. Brugge    5 - 2

    Gits - Zerkegem    5 - 0

    Lombardsijde - Sint-Kruis    2 - 6

    Doomkerke - Dudzele    1 - 2

    Wenduine - Dar. Brugge    1 - 1

    HO Oedelem - Ruiselede     3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  (speeldag 32)

    Dentergem - Stasegem     5 - 1

    Izegem B - Aalbeke     1 - 0

    Wervik B - Desselgem     FF   0 - 5

    Passendale - Moorsele     2 - 4

    Dosko Beveren B - Dadizele B    2 - 5

    Kruiseke - Wikings Kortrijk    1 - 2

    Bellegem - Kuurne    0 - 4

    Marke - Rekkem     0 - 0



    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - zaterdag 1 en zondag 2 april 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com

    Enkel een paar inhaalwedstrijden in het weekend van de Ronde van Vlaanderen ....


    EERSTE PROVINCIALE :  vooruitgeschoven wedstrijd van speeldag 29

    White Star Lauwe - Racing Lauwe      2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Bredene - Staden     0 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Davo Westende - Ichtegem    2 - 3

    Keiem - Jong Male     2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Zerkegem - Aartrijke    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :  ( speeldag 31 )

    Aalbeke - Marke      2 - 0

    Wikings Kortrijk - Wervik B     2 - 1

    Dadizele B - Dentergem     2 - 1

    Rekkem - Dosko Beveren B      4 - 1

    Jong Vijve - Kruiseke      2 - 2

    Desselgem - Passendale     4 - 0

    Moorsele - Izegem B      1 - 0

    Stasegem - Bellegem     0 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    19-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : SPEELDAG 28 : 25 en 26 maart 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - zaterdag 25 en zondag 26 maart 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist : Mail  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    WS Lauwe - Oostkamp      2 - 1

    Oostnieuwkerke - Adinkerke     5 - 2

    Damme - RC Lauwe      1 - 1

    Rumbeke - Boezinge    3 - 2

    Wingene - Wielsbeke    1 - 1

    Oostduinkerke - Westkapelle    4 - 2

    RC Waregem - Zwevezele    3 - 0

    Kortemark - Eernegem     1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Moorslede - Nieuwpoort     4 - 2

    Oudenburg - Gistel    2 - 1

    Staden - De Ruiter Roeselare    0 - 1

    Blankenberge - Heist    2 - 0

    Zedelgem - VV Tielt     0 - 0

    Club Roeselare - Bredene     1 - 2

    De Haan - Meulebeke    1 - 4

    Spermalie-Middelkerke - Varsenare     1 - 3
      
    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Dottignies - Heestert      2 - 2

    Geluwe-Wevelgem     3 - 0

    Ledegem - Avelgem     6 - 1

    Luingnois - Beveren-Leie     2 - 1

    Zwevegem - Otegem    3 - 0

    Deerlijk - Nieuwkerke    0 - 0

    Poperinge - Dadizele    2 - 0

    Moen - Anzegem     3 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :  

    Diksmuide - Zonnebeke       2 - 1

    Houthulst - Veurne       4 - 1

    Beselare - Comines-Warneton    2 - 1

    De Panne - Hooglede    3 - 2

    Reningelst - Geluveld    3 - 0

    Proven - Brielen    6 - 3

    Elverdinge - Westrozebeke    2 - 3

    Ploegsteert - Handzame    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Beernem     3 - 0

    Koekelare - Loppem    1 - 4

    Jabbeke - Moerkerke    3 - 0

    Ichtegem - Jong Male    1 - 0

    Snaaskerke - Veldegem     1 - 1

    Sint-Joris - Lissewege     3 - 2

    Ruddervoorde - Zandvoorde   1 - 1

    Steenbrugge - Keiem    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Wevelgem B - Oostrozebeke     2 - 2

    Zwevezele B - Lendelede    0 - 2

    Ingooigem - Kanegem     3 - 2

    Bissegem - Pittem     1 - 2

    Dosko Beveren - KSV Kortrijk    1 - 1

    NS Heule - Ardooie     0 - 1

    Hulste - Emelgem-Kachtem    2 - 3

    Aarsele - Lichtervelde    0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poperinge B - Vleteren     3 - 2

    Merkem - Veurne B    7 - 0

    Zillebeke - Bulskamp    0 - 4

    Dikkebus - Voormezele    1 - 2

    Alveringem - Westouter    2 - 1

    Lo-Reninge - Jonkershove    3 - 3

    Langemark-Poelkapelle - Hollebeke    2 - 0

    Comines-Warneton B - Houthem     FF   0 - 5

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - Lombardsijde    0 - 8

    SK Torhout - Doomkerke    4 - 1

    Zarren - Aartrijke    1 - 2

    Gits - Steenbrugge B    5 - 0

    Ruiselede - Hertsberge     1 - 1

    E. Brugge - Wenduine    1 - 0

    Dar. Brugge - Zerkegem     4 - 0

    Sint-Kruis - HO Oedelem    2 - 3

    VIERDE PROVINCIALE C :  (speeldag 30)

    Wikings Kortrijk - Izegem B      1 - 2

    Moorsele - Dosko Beveren B      4 - 0

    Aalbeke - Dentergem     4 - 3

    Dadizele B - Kuurne    4 - 1

    Rekkem - Bellegem    3 - 2

    Kruiseke - Wervik B    3 - 3

    Desselgem - Marke     3 - 0

    Jong Vijve - Passendale       0 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen





    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 1
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 2
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 3
  • Kerstsfeer in Antwerpen
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross - 3
  • Koppenbergcross - 4
  • Tenerife - 1
  • Tenerife - 2
  • Tenerife - 3
  • Tenerife - 4
  • Tenerife - 5
  • Tenerife - 6
  • Gentse Feesten - Bandits en Laura Tesoro
  • Safaripark Beekse Bergen - 1
  • Safaripark Beekse Bergen - 2
  • Safaripark Beekse Bergen - 3
  • Safaripark Beekse Bergen - 4
  • Safaripark Beekse Bergen - 5
  • Ploegfoto's SV Zulte Waregem - Voetbalseizoen 2016-2017
  • Color Run Oostende - 1
  • Color Run Oostende - 2
  • Color Run Oostende - 3

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • PUNTENLIJST - WEEK 3 - DEEL 1
  • PUNTENLIJST - WEEK 3 - DEEL 2
  • PUNTENLIJST - WEEK 3 - DEEL 3

    Foto

    Zondag 1 april 2018: De 102de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 48 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 102e Ronde van Vlaanderen gaat op zondag 1 april 2018
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 : Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 7
  • klassementen speeldag 7 (vervolg)
  • speeldag 7
  • voorspellingen speeldag 7
  • voorspellingen speeldag 7 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013

    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!