RONDE 1 : heenwedstrijden woensdag 24 april
Halen - Racing Peer 3 - 0
Bregel Sport - FC Eksel 4 - 0
Hamont - Landen 4 - 3
St. Elen - Eendracht Henis 5 - 1
terugwedstrijden zondag 28 april
Racing Peer - Halen 2 - 2
Eendracht Henis - St. Elen 2 - 3
Landen - Hamont 99 2 - 3
FC Eksel - Bregel Sport 3 - 2
RONDE 2 : heenwedstrijden woensdag 1 mei
Bregel Sport - St. Elen 2 - 0
Hamont 99 - Halen 1 - 3
terugwedstrijden zondag 5 mei
St. Elen - Bregel Sport 1 - 0
Halen - Hamont 99 1 - 2
RONDE 3 : heenwedstrijd woensdag 8 mei
Hamont 99 - St. Elen 1 - 4
terugwedstrijd zaterdag 11 mei
St. Elen - Hamont 99 2 - 1
Eventuele dalers :
Heenwedstrijden : 28 april
Gravelo - Lutlommel 0 - 3
Gruitrode - Zutendaal VV 1 - 0
Terugwedstrijden : 5 mei
Zutendaal VV - Gruitrode 4 - 2
Lutlommel - Gravelo 1 - 1
DERDE PROVINCIALE :
RONDE 1 : heenwedstrijden woensdag 24 april
Kadijk - Stevoort 3 - 1
Hamont - Vliermaal 1 - 2
Opglabbeek - Diepenbeek 2 - 2
Gestel - Genk VV 0 - 2
As-Niel - VV Nieuwerkerken 1 - 2
Tessenderlo B - Grimbie 2 - 1
terugwedstrijden zondag 28 april
VV Nieuwerkerken - As-Niel 0 - 6
Genk VV - Gestel 3 - 1
Stevoort - Kadijk 0 - 2
Grimbie - Tessenderlo B 1 - 5
Diepenbeek - Opglabbeek 0 - 0
Vliermaal - Hamont 1 - 2
RONDE 2 : heenwedstrijden woensdag 1 mei
As-Niel - Diepenbeek 5 - 2
Hamont - Genk VV 4 - 0
Kadijk - Tessenderlo B 3 - 2
terugwedstrijden zondag 5 mei
Genk VV - Hamont 1 - 2
Tessenderlo B - Kadijk 4 - 1
Diepenbeek - As-Niel 2 - 3
RONDE 3 : heenwedstrijden woensdag 8 mei
Genk VV - Diepenbeek 1 - 4
Kadijk - Hamont 0 - 1
As-Niel - Tessenderlo B 2 - 3
terugwedstrijden zondag 12 mei
Diepenbeek - Genk VV 4 - 1
Hamont - Kadijk 1 - 1
Tessenderlo B - As-Niel 2 - 2
RONDE 4 : heenwedstrijd woensdag 15 mei
As-Niel - Kadijk 4 - 1
terugwedstrijd zondag 19 mei
Kadijk - As-Niel 2 - 1
Eventuele dalers :
zondag 28 april :
Kattenbos Sport - Bokrijk Sport 2 - 0
Linkhout - Opoeteren 4 - 0
woensdag 1 mei :
Opoeteren - Membruggen 1 - 1
Bokrijk Sport - Rosmeer 2 - 1
zondag 5 mei :
Rosmeer - Kattenbos 1 - 4
Membruggen - Linkhout 1 - 3
VIERDE PROVINCIALE :
RONDE 1 : heenwedstrijden woensdag 24 april
Diepenbeek B - Houthalen VV 1 - 6
Racing Boxberg - Borgloon 0 - 0
Zelem - Waterloos 2 - 1
Breugel - Wiemismeer 1 - 0
Hoeselt B - Veldwezelt 1 - 2
SK Herkenrode - Sp. Lille 0 - 1
terugwedstrijden zondag 28 april
Veldwezelt - Hoeselt B 5 - 1
Wiesmismeer - Breugel 4 - 3
Houthalen VV - Diepenbeek B FF 5 - 0
Waterloos - Zelem 2 - 1
Sp. Lille - SK Herkenrode 3 - 0
Borgloon - Racing Boxberg 1 - 3
RONDE 2 : heenwedstrijden
Diepenbeek B - Hoeselt B 5 - 2
Waterloos - Herkenrode 2 - 2
Zelem - Sp. Lille 0 - 1
Houthalen VV - Veldwezelt 2 - 1
RC Boxberg - Breugel 1 - 0
Borgloon - Wiemismeer 0 - 3
terugwedstrijden zondag 5 mei
Wiemismeer - Borgloon 4 - 2
Breugel - Racing Boxberg 1 - 1
Herkenrode - Waterloos 1 - 1
Sp. Lille - Zelem 0 - 0
Hoeselt B - Diepenbeek B 2 - 8
Veldwezelt - Houthalen VV 1 - 2
RONDE 3 : heenwedstrijden woensdag 8 en zondag 12 mei
Breugel - Zelem UITGESTELD
Wiesmismeer - Herkenrode 8 - 4
Zelem - Veldwezelt UITGESTELD
Herkenrode - Diepenbeek B 2 - 2
RONDE 4 : woensdag 15 mei
Diepenbeek B - Wiemismeer 3 - 3
Veldwezelt - Breugel UITGESTELD