Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • Foto's Zulte Waregem - AS Eupen
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 17 en 18 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 februari 2018
  • Voetbal in het buitenland
  • Achtste finales Champions League - Tweede ronde Europa League
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 14 en 15 - 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 10 en 11 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 februari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Oostende
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 februari 2018
  • The 70's show met Wim Vermeer
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 27 en 28 januari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - Standard de Liège
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 20 en 21 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 13 en 14 januari 2018
  • Waar zijn onze eersteklassers op winterstage ?
  • Beste wensen voor 2018!
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 6 en 7 januari 2018
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Charleroi
  • AMBIANCE TOP 107 van de 21ste eeuw
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21, 22 en 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES HOFMAN CUP - 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES INDURIUM CUP - 23 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Antwerp
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 december 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 december 2017
  • Foto's Europa League Zulte Waregem - Lazio Roma
  • Belgische teams uitgeschakeld in Europa
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Foto's Zulte Waregem - KAA Gent
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 december 2017
  • Foto's Croky Cup Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 25 en 26 november 2017
  • Foto's Zulte Waregem - KRC Genk
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 18 en 19 november 2017
  • De potindeling voor de loting van het WK Rusland 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 11 en 12 november 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 4 en 5 november 2017
  • 1/4de - 1/8ste finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/4de - 1/8ste - 1/16de finale
  • Rittenschema Tour de France 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
  • Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5, 6 tot aan de finale .....
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
  • Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Play-offs Champions League - Europa League
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 4 - 19 en 20 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 3 - 12 en 13 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 2 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 1 - 29 en 30 juli 2017
  • EK voetbal voor vrouwen
  • Kalender EERSTE KLASSE A - JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE KLASSE B - PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE AMATEURKLASSE - Seizoen 2017-2018
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - Jupiler League seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - KNVB Beker 2017-2018
  • Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018
  • Spanje - Primeira Division seizoen 2017-2018
  • Italie - Serie A - Seizoen 2017-2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 februari 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 24 en 25 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 24 en 25 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 februari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 3 en 4 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 15 - 10 en 11 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 maart en 1 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart en 1 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart, 1 en 2 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 april 2018
  • Op naar de zomer van 2018 ....
  • Media Informatief
  • Meer Informatief ....
  • Ook dit nog .....
  • Fata Morgana in Oudenaarde 10 jaar later .....
  • Wat is Skutsjesilen?
  • Rittenschema Tour de France 2017
  • REEKSINDELING NATIONAAL VOETBAL SEIZOEN 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING BRABANT, ANTWERPEN, LIMBURG, HENEGOUWEN
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE INTERPROVINCIAAL + EINDRONDE EERSTEPROVINCIALERS
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
  • Quick-Step Floors trekt op volle oorlogssterkte naar openingsweekend
  • Vandenhaute: "Sprak na Anderlecht met 3 Belgische clubs"
  • Dendert sneltrein Bayern vanavond verder tegen het Turkse Besiktas?
  • Belgian Bullets na dag 1: "Top 10 is een must"
  • Alle kleuren van de regenboog: Dumoulin krijgt wél klassieke kampioenentrui
  • Daviscup-team trekt naar Nashville voor duel met de VS
  • Pro League stelt actieplan voor om racisme uit stadions te weren
  • Freestyleskiester voert geen enkel kunstje op in halfpipe
  • Bemelmans verlaat Marseille na de eerste ronde
  • Zwitser plooit dubbel op rand van de halfpipe
    Foto
    Nieuws VTM
  • "Geen chirurgische castratie bij biggen"
  • Paniektelefoontje op proces-Kasteelmoord: “Waar is Stijn, papa?"
  • Bekijk De Meulemeester in Debat 20/02
  • Cultheld Will Grigg schakelt City uit
  • De Clercq: "Geen lessen te leren van N-VA"
  • Avondspits in de soep na reeks ongevallen?
  • Belgian Bullets stellen teleur op eerste dag
  • Kippentekort bij KFC kan nog week duren
  • Belg wordt even premier van Australië
  • Rakitic: “Opletten voor Hazard”
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (9)
  • Croky Cup - Beker van België (36)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (65)
  • Eredivisie Nederland (7)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (114)
  • info (152)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (216)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (134)
  • Voetbal West Vlaanderen (121)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • De 50 grootste voetbaltalenten: Italiaan leidt de dans, twee spelers uit de Jupiler Pro League halen indrukwekkende lijst
  • Isaac Drogba tekent bij Guingamp en treedt daarmee in de voetsporen van vader Didier
  • Elise Mertens strandt al in openingsronde WTA Dubai
  • Alfa Romeo Sauber F1 team presenteert nieuwe F1-bolide
  • Bent u al klaar voor de start van het Vlaamse wielervoorjaar? Praktische gids voor de Omloop Het Nieuwsblad
  • Wat een drama: voetbalfan verliest 127(!) Champions League-tickets door fout die iedereen al wel eens maakte
  • Knoop is doorgehakt: Thiam past voor WK indoor en mikt voluit op zomerseizoen
  • Opnieuw groen licht voor Laurens De Plus: “Mentale schade misschien nog groter dan de fysieke”
  • Racet Max Verstappen in 2019 met Honda-motoren in de F1?
  • 16-jarige Bratanovic: meer dan twee meter, jongste Belgian Lion ooit en grof wild op de transfermarkt
    Foto
    Nieuws HLN
  • Twee Belgen gewond bij ongeval met toeristische dubbeldekbus in Lissabon
  • Knieblessure dwingt Kesha tot afzeggen tour
  • Knieblessure dwingt Kesha tot afzeggen tour
  • Blooperende Otto-Jan Ham kan het even allemaal niet meer aan: "Kus mijn kloten"
  • Stiptheid treinen gedaald in januari, oorzaak ligt het vaakst bij derden
  • Ice-T en andere sterren over wapenwetgeving: "Ik geef mijn wapen pas af als de rest dat ook doet"
  • Ruben Bemelmans niet opgewassen tegen negende reekshoofd in eerste ronde Marseille
  • Gitaarbouwer Gibson zit in slechte papieren
  • Courtney Love herdenkt Kurt Cobain op wat zijn 51ste verjaardag had moeten zijn: "Ik mis je"
  • Met nieuw AI-algoritme voorspelt Google je kans op hartziektes door je oog te scannen
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • VVD Amstelveen kwaad op SP
  • Wrak Iraans toestel getraceerd, deel slachtoffers begraven onder sneeuw
  • Kamerleden geschokt door ‘narcostaat Nederland’
  • Media dagvaarden EU om beschuldiging nepnieuws
  • Zo flits je naar Londen en terug
  • De Vrij neemt afscheid: 'Manier waarop doet pijn'
  • Borchert eind februari topman GrandVision
  • Veel Turkse asielverzoeken ingewilligd na coup
  • Kamerleden geschokt door ‘narcostaat Nederland’
  • Staal ArcelorMittal voor fabriek Shell
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Tussen lelijk en mooi zit vaak een klein verschil
  • D66 over referendumdraai: 'Mensen bij nader inzien tyfusdom'
  • Film Three Billboards inspireert activisten, wereldwijd duiken protestborden op
  • Na Tupac, Hazes en Mélenchon verschijnt ook Lilian Marijnissen als hologram op het podium
  • Interieurontwerp is een volwassen discipline geworden, nu komt er een speciale prijs
  • De Volkskrant tv-selectie voor woensdag 21 februari
  • Hoge Raad: voor betaalde seks met minderjarige volstaat één dag cel (plus een taakstraf)
  • Rutte heeft visie? Dat wil de oppositie dan wel eens zien
  • Het weer: lange tijd droog en de zon schijnt vaak
  • Moskou geeft voor het eerst toe dat tientallen Russische huurlingen in Syrië gewond zijn geraakt
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • Sunweb presenteert regenboogtrui Dumoulin
  • Holzken krijgt kans in Champions League van het boksen
  • Oranje zonder Miedema op Algarve Cup
  • Renault toont de RS18
  • Verstappen kijkt uit naar testdagen: 'Wagen ziet er erg agressief uit'
  • ADO zet Pinas terug naar tweede na onenigheid over contract
  • Ruud Geels: Dertien goals? Die had ik half oktober al gemaakt!
  • Dinsdag mogelijk al eerste marathon op natuurijs
  • Jupiler tijdelijk omgedoopt tot Belgium vanwege WK voetbal
  • Jupiler tijdelijk omgedoopt tot Belgium
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    09-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 februari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 17 en 18 februari 2018


    LIMBURG : Speeldag 21

    Park Houthalen - Zepperen-Brustem     0 - 0

    Zonhoven VV - Bregel      0 - 0

    Mechelen aan de Maas - Bree-Beek     2 - 3

    Herk-De-Stad - Melo Zonhoven    2 - 0

    Koersel - Daring Huvo Jeuk     1 - 0

    Herkol - Vlijtingen VV    2 - 4

    Helson Helchteren - Racing Peer    4 - 0

    Beringen - Hoepertingen    2 - 2


    ANTWERPEN :  Speeldag 24

    Vorselaar - Kontich     0 - 2

    Antonia - Lyra     0 - 2

    Oppuurs - RC Mechelen     0 - 1

    Heikant Berlaar - Schriek    2 - 4

    Lille - Berg en Dal    3 - 0

    GR Katelijne - Merksplas     0 - 3

    Rapid Leest - Branddonk   2 - 1

    Witgoor Dessel - Sint-Job    2 - 3


    BRABANT - BVV :  Speeldag 20

    Bertem-Leefdal - Houtem-Oplinter    5 - 1

    Linden - Boka United   6 - 3

    Out-Hoegaarden - Melsbroek   2 - 1

    Borght-Humbeek - HO Bierbeek    2 - 1

    HO Veltem - Tervuren-Duisberg   5 - 0

    Meise - Betekom   1 - 3

    Liedekerke - Aarschot   3 - 0

    Butsel - Strombeek     3 - 3


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 16

    Lasne-Ohian - Crossing Schaerbeek     1 - 3

    Stade Everois - Ixelles     1 - 2

    RSD Jette - Sporting Bruxelles   0 - 4

    RCS Brainois - BX Brussels    2 - 0

    Ren. Cl. Schaerbeek - Stockel   0 - 1

    Villers La Ville - Kosova Schaerbeek   3 - 1

    Jodoigne - Chastre   5 - 3


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 22

    Antoinien - Peruwelz FC     1 - 0

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Pont-A-Celles Buzet      0 - 1

    Montkainoise - Le Roeulx   1 - 0

    Albert Quevy-Mons B - Paturages   3 - 3

    Beloeil - Gosselies   3 - 2

    Soignies - Ransart   4 - 2

    Symphorinois - Ostiches-Ath    0 - 1

    Houdeng - Monceau   3 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    03-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 februari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 10 en 11 februari 2018


    LIMBURG : Inhaalwedstrijden van speeldag 16

    Helson Helchteren - Herkol      2 - 1

    Beringen - Melo Zonhoven    OPNIEUW UITGESTELD

    Bregel - Zepperen-Brustem    0 - 2

    Zonhoven VV - Vlijtingen     4 - 2

    Mechelen aan de Maas - Park Houthalen     1 - 4

    Racing Peer - Bree-Beek    0 - 0

    Herk-De-Stad - Koersel    2 - 1

    Hoepertingen - Daring Huvo Jeuk      0 - 1


    ANTWERPEN :  Speeldag 23

    Lyra - Witgoor Dessel     2 - 0

    Kontich - Antonia      3 - 0

    Berg en Dal - Vorselaar    6 - 3

    GR Katelijne - Lille    1 - 1

    Merksplas - RC Mechelen    1 - 2

    Sint-Job - Rapid Leest    5 - 0

    Schriek - Oppuurs   1 - 0

    Branddonk - Heikant Berlaar    0 - 0


    BRABANT - BVV :  Speeldag 19

    Houtem-Oplinter - Linden     5 - 2

    HO Bierbeek - Bertem-Leefdal    3 - 3

    Betekom - HO Veltem      0 - 2

    Tervuren-Duisburg - Borght-Humbeek     2 - 3

    Boka United - Out-Hoegaarden    2 - 4

    Strombeek - Melsbroek   2 - 0

    Aarschot-Meise   3 - 0

    Butsel - Liedekerke   1 - 5


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 15

    Ixelles - RSD Jette     1 - 0

    BX Brussels - Ren. Cl. Schaerbeek     4 - 0

    Jodoigne - RCS Brainois   0 - 4

    Chastre - Sporting Bruxelles   1 - 3

    Kosova Schaerbeek - Lasne-Ohain   1 - 0

    Stockel - Villers La Ville    0 - 2

    Crossing Schaerbeek - Stade Everois    ( Op 28/02 )


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 21

    Le Roeulx - Saint-Ghislain Tertre Hautrage      ALLES AFGELAST

    Ostiches-Ath - Antoinien      

    Paturages - Montkainoise

    Gosselies - Albert Quevy-Mons B

    Houdeng - Beloeil

    Monceau - Ransart

    Peruwelz FC - Soignies

    Pont-A-Celles Buzet - Symphorinois 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    27-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 februari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 3 en 4 februari 2018


    LIMBURG : Speeldag 21

    Vlijtingen - Park Houthalen    0 - 1

    Bregel - Herk-De-Stad    0 - 1

    Bree-Beek - Helson Hechteren     2 - 2

    Racing Peer - Beringen    2 - 2

    Hoepertingen - Zonhoven VV     0 - 2

    Daring Huvo Jeuk - Mechelen aan de Maas    0 - 0

    Melo Zonhoven - Herkol    2 - 1

    Zepperen-Brustem - Koersel      1 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 22

    Antonia - Berg en Dal    6 - 1

    Heikant Berlaar - Sint-Job     3 - 1

    Oppuurs - Branddonk    1 - 2

    RC Mechelen - Schriek    1 - 1

    Rapid Leest - Lyra     0 - 1

    Merksplas - Lille   0 - 1

    Vorselaar - GR Katelijne   3 - 1

    Witgoor Dessel - Kontich    0 - 3


    BRABANT - BVV :  Inhaalwedstrijden speeldag 15

    Tervuren-Duisburg - Boka United      4 - 2

    Aarschot - Out-Hoegaarden      0 - 2

    Butsel - Linden     1 - 1

    Liedekerke - Bertem-Leefdal   3 - 1

    Meise - Borght-Humbeek   0 - 1

    HO Veltem - Strombeek     5 - 1


    BRABANT - ACFF :  Inhaalwedstrijden van speeldag 12

    Kosova Schaerbeek - Crossing Schaerbeek     2 - 1

    RCS Brainois - Stade Everois   2 - 1

    Ren. Cl. Schaerbeek - Lasne-Ohain     4 - 5

    Jodoigne - RSD Jette   1 - 2

    Chastre - Villers-La-Ville   0 - 3

    BX Brussels - Sporting Bruxelles   0 - 0

    Stockel - Ixelles     1 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Inhaalwedstrijden speeldag 16

    Symphorinois - Beloeil     3 - 4

    Peruwelz FC - Le Roeulx   0 - 0

    Sognies - Gosselies   3 - 2

    Montkainoise - Monceau    0 - 3

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Albert Quvey-Mons B    0 - 0

    Ostiches-Ath - Pont-A-Celles Buzet     1 - 2

    Ransart - Paturages   1 - 4

    Antoinien - Houdeng   4 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    21-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 27 en 28 januari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 27 en 28 januari 2018


    LIMBURG : Speeldag 20

    Zonhoven VV - Racing Peer    4 - 1

    Beringen - Bree-Beek    1 - 2

    Herk-De-Stad - Herkol     2 - 2

    Park Houthalen - Melo Zonhoven    3 - 0

    Bregel - Hoepertingen   1 - 3

    Helson Helchteren - Daring Huvo Jeuk    1 - 0

    Mechelen aan de Maas - Zepperen-Brustem    1 - 4

    Koersel - Vlijtingen     2 - 1


    ANTWERPEN :  Speeldag 21

    Lyra - Heikant Berlaar    0 - 2

    Lille - Vorselaar     2 - 1

    Sint-Job - Oppuurs    1 - 4

    Branddonk - RC Mechelen    1 - 2

    Merksplas - Schriek   UITGESTELD

    Kontich - Rapid Leest   3 - 2

    Berg en Dal - Witgoor Dessel    2 - 1

    GR Katelijne - Antonia    0 - 5


    BRABANT - BVV :  Speeldag 19

    Borght-Humbeek - Betekom    1 - 2

    HO Veltem - Aarschot   1 - 4

    Meise - Butsel   3 - 0

    Bertem-Leefdal - Tervuren-Duisburg   4 - 1

    Linden - HO Bierbeek   1 - 1

    Liedekerke - Strombeek   2 - 0

    Out-Hoegaarden - Houtem-Oplinter   1 - 3

    Melsbroek - Boka United   1 - 0


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 16

    RSD Jette - Crossing Schaerbeek    0 - 0

    Stade Everois - Kosova Schaerbeek   1 - 3

    Lasne-Ohain - Stockel   1 - 1

    Villers-La-Ville - BX Brussels  0 - 1

    Ren. Cl. Schaerbeek - Jodoigne   1 - 1

    Sporting Bruxelles - Ixelles     0 - 0

    RCS Brainois - Chastre    4 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 20

    Antoinien - Pont-a-Celles Buzet    1 - 1

    Soignies - Ostiches-Ath   0 - 3

    Ransart - Peruwelz FC   1 - 0

    Symphorinois - Le Roeulx   2 - 2

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Paturages   1 - 0

    Montkainoise - Gosselies   0 - 1

    Albert Quevy-Mons B - Houdeng   1 - 2

    Beloeil - Monceau    3 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    12-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 20 en 21 januari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 20 en 21 januari 2018


    LIMBURG : Speeldag 19

    Vlijtingen - Mechelen aan de Maas    0 - 3

    Bree-Beek - Zonhoven VV     3 - 1

    Racing Peer - Bregel     0 - 1

    Daring Huvo Jeuk - Beringen    1 - 1

    Melo Zonhoven - Koersel     1 - 0

    Zepperen Brustem - Helson Helchteren    0 - 4

    Hoepertingen - Herk-De-Stad     1 - 0

    Herkol - Park Houthalen     2 - 2



    ANTWERPEN :  Speeldag 20

    Oppuurs - Lyra      AFGELAST

    Vorselaar - Merksplas      1 - 1

    Heikant Berlaar - Kontich     2 - 2

    Antonia - Lille     2 - 3

    RC Mechelen - Sint-Job     5 - 0

    Schriek - Branddonk     4 - 0

    Witgoor Dessel - GR Katelijne    2 - 0

    Rapid Leest - Berg en Dal    0 - 2



    BRABANT - BVV :  Speeldag 18

    Houtem-Oplinter - Melsbroek     1 - 3

    HO Bierbeek - Out-Hoegaarden     3 - 0

    Betekom - Bertem-Leefdal     2 - 2

    Tervuren-Duisburg - Linden     3 - 1

    Liedekerke - Meise    1 - 1

    Butsel - HO Veltem   1 - 0

    Aarschot - Borght-Humbeek    0 - 0

    Strombeek - Boka United      1 - 1


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 15

    Chastre - Ixelles    1 - 5

    Kosova Schaerbeek - RSD Jette   1 - 0

    Jodoigne - Villers-La-Ville   2 - 2

    Stockel - Stade Everois   5 - 3

    RCS Brainois - Ren. Cl. Schaerbeek    2 - 1

    BX Brussels - Lasne-Ohain   0 - 2

    Crossing Schaerbeek - Sporting Bruxelles   3 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 19

    Pont-A-Celles Buzet - Soignies    4 - 0

    Beloeil - Albert Quevy-Mons B   2 - 1

    Ostiches-Ath - Ransart   3 - 0

    Gosselies - Saint-Ghislain Tertre Hautrage   2 - 3

    Houdeng - Montkainoise   2 - 0

    Le Roeulx - Antoinien   1 - 3

    Paturages - Symphorinois   1 - 1

    Monceau - Peruwelz FC    3 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    05-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 13 en 14 januari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 13 en 14 januari 2018


    LIMBURG : Speeldag 18

    Bregel - Bree-Beek   1 - 3

    Zonhoven VV - Daring Huvo Jeuk    0 - 1

    Beringen - Zepperen-Brustem    0 - 0

    Helson Helchteren - Vlijtingen     2 - 0

    Hoepertingen - Racing Peer   2 - 1

    Herk-De-Stad - Park Houthalen   0 - 4

    Koersel - Herkol   3 - 1

    Mechelen aan de Maas - Melo Zonhoven     2 - 0



    ANTWERPEN :  Speeldag 19

    Vorselaar - Antonia    0 - 0

    Lille - Witgoor Dessel     2 - 1

    Kontich - Oppuurs    1 - 2

    Merksplas - Branddonk    0 - 0

    Sint-Job - Schriek    2 - 3

    Lyra - RC Mechelen    1 - 2

    Berg en Dal - Heikant Berlaar   1 - 1

    GR Katelijne - Rapid Leest     2 - 1



    BRABANT - BVV :  Speeldag 17

    Bertem-Leefdal - Aarschot   0 - 2

    Meise - Strombeek     2 - 2

    Linden - Betekom    1 - 0

    Boka United - Houtem-Oplinter    1 - 1

    Melsbroek - HO Bierbeek     0 - 2

    Borght-Humbeek - Butsel    1 - 1

    HO Veltem - Liedekerke    1 - 0

    Out-Hoegaarden - Tervuren-Duisburg   1 - 1


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 14

    Ixelles - Crossing Schaerbeek    1 - 0

    Stade Everois - BX Brussels     3 - 3

    Sporting Bruxelles - Kosova Schaerbeek    6 - 0

    Villers-La-Ville - RCS Brainois     2 - 3

    RSD Jette - Stockel    0 - 2

    Lasne-Ohain - Jodoigne    1 - 3

    Ren. Cl. Schaerbeek - Chastre    1 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 18

    Peruwelz FC - Ostiches-Ath    0 - 2

    Montkainoise - Beloeil    3 - 1

    Symphorinois - Gosselies   1 - 0

    Soignies - Le Roeulx     0 - 1

    Albert Quevy-Mons B - Monceau    1 - 3

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Houdeng    0 - 2

    Ransart - Pont-A-Celles Buzet     1 - 1

    Antoinien - Paturages       1 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    28-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 6 en 7 januari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 6 en 7 januari 2018


    LIMBURG : Speeldag 17

    Park Houthalen - Koersel     0 - 0

    Racing Peer - Herk-De-Stad     1 - 2

    Bree-Beek - Hoepertingen      2 - 1

    Vlijtingen - Beringen   4 - 2

    Zepperen Brustem - Zonhoven VV   2 - 3

    Herkol - Mechelen aan de Maas    1 - 1

    Melo Zonhoven - Helson Hechteren      1 - 2

    Daring Huvo Jeuk - Bregel    1 - 0



    ANTWERPEN :  Speeldag 18

    Heikant Berlaar - GR Katelijne    4 - 1

    Antonia - Merksplas     1 - 1

    RC Mechelen - Kontich     2 - 0

    Schriek - Lyra     2 - 3

    Branddonk - Sint-Job    2 - 1

    Witgoor Dessel - Vorselaar      1 - 2

    Rapid Leest - Lille   1 - 4

    Oppuurs - Berg en Dal   1 - 0



    BRABANT - BVV :  

    Winterstop 


    BRABANT - ACFF :  

    Winterstop   


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 17

    Monceau - Ostiches-Ath     0 - 0

    Pont-A-Celles Buzet - Peruwelz FC   1 - 0

    Albert Quevy-Mons B - Montkainoise   1 - 3

    Le Roeulx - Ransart   1 - 0

    Paturages - Soignies   0 - 1

    Gosselies - Antoinien   0 - 3

    Houdeng - Symphorinois    1 - 1

    Beloeil - Saint-Ghislain Tertre Hautrage   2 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    08-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 december 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 16 en 17 december 2017


    LIMBURG : Speeldag 16

    ALLE WEDSTRIJDEN ZIJN AFGELAST



    ANTWERPEN :  Speeldag 17   

    Antonia - Witgoor Dessel     ALLE WEDSTRIJDEN ZIJN AFGELAST

    Lyra - Branddonk     

    Kontich - Schriek   

    Lille - Heikant Berlaar  

    Merksplas - Sint-Job   

    Berg en Dal - RC Mechelen

    GR Katelijne - Oppuurs

    Vorselaar - Rapid Leest 



    BRABANT - BVV :  Speeldag 16

    HO Bierbeek - Boka United       ALLE WEDSTRIJDEN ZIJN AFGELAST

    Betekom - Out-Hoegaarden   

    Tervuren-Duisburg - Melsbroek    

    Aarschot - Linden

    Butsel - Bertem-Leefdal 

    Liedekerke - Borght-Humbeek

    Meise - HO Veltem

    Strombeek - Houtem-Oplinter   


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 13

    Ixelles - Kosova Schaerbeek      TOUS LES MATCHES SONT ANNULES

    Stade Everois - Jodoigne       

    Sporting Bruxelles - Stockel

    Lasne-Ohain - RSC Brainois    

    Villers-La-Ville - Ren.Cl. Schaerbeek

    RSD Jette - BX Brussels

    Crossing Schaerbeek - Chastre  


    HENEGOUWEN - HAINAUT : 

    TOUS LES MATCHES SONT ANNULES


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    02-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 december 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 9 en 10 december 2017


    LIMBURG : Speeldag 15

    Bree-Beek - Herk-De-Stad     3 - 1

    Bregel - Vlijtingen    0 - 2

    Beringen - Herkol    0 - 4

    Zonhoven VV - Melo Zonhoven    3 - 3

    Mechelen aan de Maas - Koersel    0 - 1

    ALGEMENE AFGELASTING VAN DE ZONDAGSWEDSTRIJDEN



    ANTWERPEN :  Speeldag 16

    Heikant Berlaar - Vorselaar    4 - 4

    RC Mechelen - GR Katelijne    2 - 0

    ALGEMENE AFGELASTING VAN DE ZONDAGSWEDSTRIJDEN



    BRABANT - BVV :  Speeldag 15

    HO Bierbeek - Houtem-Oplinter    4 - 1

    Betekom - Melsbroek    2 - 1

    ALGEMENE AFGELASTING VAN DE ZONDAGSWEDSTRIJDEN


    BRABANT - ACFF :  

    TOUS LES MATCHES SONT ANNULES


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  

    TOUS LES MATCHES SONT ANNULES

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    21-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 december 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 2 en 3 december 2017


    LIMBURG : Speeldag 14

    Park Houthalen - Beringen    0 - 1

    Herkol - Zonhoven VV     2 - 2

    Vlijtingen - Hoepertingen     2 - 1

    Daring Huvo Jeuk - Bree-Beek    1 - 0

    Herk-De-Stad - Mechelen aan de Maas     2 - 0

    Melo Zonhoven - Bregel    2 - 1

    Koersel - Helson Helchteren    1 - 4

    Zepperen-Brustem - Racing Peer    1 - 1



    ANTWERPEN :  Speeldag 15

    Lyra - Merksplas      2 - 1

    RC Mechelen - Lille      3 - 0

    Sint-Job - Kontich     1 - 0

    Branddonk - Berg en Dal    1 - 1

    Schriek - GR Katelijne    2 - 1

    Oppuurs - Vorselaar   6 - 1

    Heikant Berlaar - Antonia    1 - 0

    Rapid Leest - Witgoor Dessel    1 - 1



    BRABANT - BVV :  Speeldag 14

    Houtem-Oplinter - Tervuren-Duisburg     0 - 4

    Boka United - Betekom      1 - 2

    Linden - Liedekerke     1 - 1

    Out-Hoegaarden - Butsel     2 - 1

    Melsbroek - Aarschot     1 - 1

    Bertem-Leefdal - Meise    2 - 0

    Borght-Humbeek - HO Veltem    4 - 2

    Strombeek - HO Bierbeek   2 - 0



    BRABANT - ACFF :  Speeldag 11

    Ixelles - BX Brussels     3 - 2

    Stade Everois - Ren. Cl. Schaerbeek     3 - 1

    Sporting Bruxelles - Jodoigne    1 - 4

    Lasne-Ohain - Villers-La-Ville     1 - 0

    Crossing Schaerbeek - Stockel    3 - 0

    Chastre - Kosova Schaerbeek    0 - 3

    RSD Jette - RCS Brainois   0 - 3


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 15

    Symphorinois - Albert Quevy-Mons B    1 - 0

    Pont-A-Celles Buzet - Monceau    4 - 2

    Soignies - Houdeng    2 - 3

    Peruwelz FC - Paturages    0 - 3

    Antoinien - Beloeil    1 - 0

    Ransart - Gosselies    0 - 5

    Ostiches-Ath - Le Roeulx    1 - 1

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Montkainoise   2 - 0



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    15-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 25 en 26 november 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 25 en 26 november 2017


    LIMBURG : Speeldag 13

    Helson Helchteren - Mechelen aan de Maas     2 - 0

    Bree-Beek - Zepperen-Brustem    1 - 1

    Bregel - Herkol     4 - 0

    Zonhoven VV - Park Houthalen    2 - 1

    Beringen - Koersel     0 - 3

    Racing Peer - Vlijtingen     1 - 1

    Daring Huvo Jeuk - Herk-De-Stad    0 - 1

    Hoepertingen - Melo Zonhoven    0 - 4


    ANTWERPEN :  Speeldag 14

    Antonia - Oppuurs     0 - 0

    Lille - Schriek   2 - 2

    Kontich - Lyra      1 - 5

    Vorselaar - RC Mechelen      1 - 1

    Witgoor Dessel - Heikant Berlaar    4 - 4

    GR Katelijne - Branddonk    1 - 0

    Berg en Dal - Sint-Job    0 - 2

    Merksplas - Rapid Leest    4 - 0



    BRABANT - BVV :  Speeldag 13

    Betekom - Houtem-Oplinter    2 - 1

    Tervuren-Duisburg - HO Bierbeek     4 - 3

    Aarschot - Boka United   2 - 0

    Butsel - Melsbroek    0 - 3

    Liedekerke - Out-Hoegaarden    2 - 1

    Meise - Linden     4 - 3

    HO Veltem - Bertem-Leefdal     2 - 2

    Borght-Humbeek - Strombeek      1 - 1



    BRABANT - ACFF :  

    Geen voetbal


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 14

    Montkainoise - Symphorinois   1 - 2

    Albert Quevy-Mons B - Antoinien     STOPG.

    Houdeng - Ransart   1 - 0

    Gosselies - Peruwelz FC   0 - 0

    Paturages - Ostiches-Ath    1 - 1

    Le Roeulx - Pont-a-Celles Buzet    3 - 3

    Monceau - Saint-Ghislain Tertre Hautrage   2 - 1

    Beloeil - Soignies    3 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    10-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 18 en 19 november 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 18 en 19 november 2017


    LIMBURG : Speeldag 12

    Park Houthalen - Bregel     4 - 2

    Mechelen aan de Maas - Beringen    1 - 1

    Koersel - Zonhoven VV     2 - 0

    Melo Zonhoven - Racing Peer   2 - 0

    Zepperen-Brustem - Daring Huvo Jeuk    1 - 1

    Herk-De-Stad - Helson Helchteren   2 - 4

    Herkol - Hoepertingen   8 - 4

    Vlijtingen - Bree-Beek    1 - 2


    ANTWERPEN :  Speeldag 13

    Oppuurs - Witgoor Dessel    3 - 6

    RC Mechelen - Antonia    3 - 0

    Lyra - Berg en Dal     0 - 0

    Heikant Berlaar - Rapid Leest    4 - 0

    Schriek - Vorselaar   1 - 2

    Branddonk - Lille   0 - 2

    Merksplas - Kontich   0 - 4

    Sint-Job - GR Katelijne    1 - 0



    BRABANT - BVV :  Speeldag 12

    Houtem-Oplinter - Aarschot    1 - 3

    HO Bierbeek - Betekom    0 - 2

    Boka United - Butsel    0 - 5

    Linden - HO Veltem   2 - 1

    Melsbroek - Liedekerke     1 - 1

    Bertem-Leefdal - Borght-Humbeek   1 - 2

    Strombeek - Tervuren-Duisburg   2 - 1

    Out-Hoegaarden - Meise    1 - 5


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 10

    RCS Brainois - Sporting Bruxelles     3 - 1

    Ren. Cl. Schaerbeek - RSD Jette     2 - 1

    Villers La Ville - Stade Everois    0 - 1

    Jodoigne - Ixelles     3 - 1

    BX Brussels - Crossing Schaerbeek   2 - 3

    Lasne-Ohian - Chastre   2 - 1

    Stockel - Kosova Schaerbeek   1 - 2


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 13

    Antoinien - Montkainoise     3 - 0

    Pont-a-Celles Buzet - Paturages    3 - 2

    Symphorinois - Saint-Ghislain Tertre Hautrage   0 - 0

    Peruwelz FC - Houdeng   2 - 0

    Monceau - Le Roeulx    1 - 1

    Soignies - Albert Quevy-Mons B    2 - 0

    Ransart - Beloeil     4 - 2

    Ostiches-Ath - Gosselies     3 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    03-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 11 en 12 november 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 11 en 12 november 2017


    LIMBURG : Speeldag 11

    Zonhoven VV - Mechelen aan de Maas    3 - 0

    Racing Peer - Herkol    0 - 0

    Beringen - Helson Hechteren     0 - 1

    Daring Huvo Jeuk - Vlijtingen    1 - 3

    Hoepertingen - Park Houthalen    1 - 2

    Zepperen-Brustem - Herk-de-Stad     0 - 0

    Bregel - Koersel    3 - 2

    Bree-Beek - Melo Zonhoven     2 - 1


    ANTWERPEN :  Speeldag 12

    Vorselaar - Branddonk     2 - 6

    Lille - Sint-Job    2 - 1

    Antonia - Schriek     0 - 1

    Heikant Berlaar - Merksplas     4 - 0

    Berg en Dal - Kontich     1 - 1

    GR Katelijne - Lyra     0 - 3

    Rapid Leest - Oppuurs    0 - 2

    Witgoor Dessel - RC Mechelen    1 - 1



    BRABANT - BVV :  Speeldag 11

    Betekom - Tervuren-Duisburg    4 - 1

    Butsel - Houtem-Oplinter      0 - 7

    Liedekerke - Boka United    5 - 2

    Meise - Melsbroek    2 - 1

    Aarschot - HO Bierbeek    2 - 0

    Borght-Humbeek - Linden      1 - 1

    Bertem-Leefdal - Strombeek    2 - 1

    HO Veltem - Out-Hoegaarden    1 - 0


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 9

    Ixelles - RCS Brainois     2 - 2

    Stade Everois - Lasne-Ohian     1 - 1

    Kosova Schaerbeek - BX Brussels    3 - 1

    Sporting Bruxelles - Ren. Cl. Schaerbeek   7 - 2

    Chastre - Stockel   0 - 6

    Crossing Schaerbeek - Jodoigne    0 - 0

    RSD Jette - Villers la Ville    0 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 12

    Symphorinois - Monceau    4 - 1

    Monkainoise - Soignies   1 - 2

    Albert Quvy-Mons B - Ransart   1 - 0

    Houdeng - Ostiches-Ath   1 - 3

    Gosselies - Pont-A-Celles Buzet    0 - 3

    Parurages - Le Roeulx   3 - 1

    Saint-Ghislian Tertre Hautrage - Antoinien     3 - 2

    Beloeil - Peruwelz FC     1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    27-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 4 en 5 november 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 4 en 5 november 2017


    LIMBURG : Speeldag 10

    Park Houthalen - Racing Peer    0 - 2

    Vlijtingen - Zepperen - Brustem     4 - 2

    Mechelen aan de Maas - Bregel    3 - 2

    Melo Zonhoven - Daring Huvo Jeuk   1 - 2

    Herkol - Bree-Beek    3 - 2

    Koersel - Hoepertingen     5 - 1

    Helson Helchteren - Zonhoven VV     1 - 1

    Herk-De-Stad - Beringen     1 - 3


    ANTWERPEN :  Speeldag 11

    Oppuurs - Heikant Berlaar     5 - 2

    Kontich - GR Katelijne    7 - 0

    Lyra - Lille     2 - 1

    RC Mechelen - Rapid Leest     0 - 0

    Schriek - Witgoor Dessel    2 - 3

    Branddonk - Antonia    1 - 1

    Merksplas - Berg en Dal     0 - 5

    Sint-Job - Vorselaar      3 - 1


    BRABANT - BVV :  Speeldag 10

    Houtem-Oplinter - Liedekerke     1 - 1

    Strombeek - Betekom    0 - 1

    HO Bierbeek - Butsel     3 - 0

    Tervuren-Duisburg - Aarschot   1 - 1

    Boka United - Meise    2 - 2

    Linden - Bertem-Leefdal   1 - 0

    Melsbroek - HO Veltem   1 - 3

    Out-Hoegaarden - Borght-Humbeek    1 - 3


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 8

    Stade Everois - Chastre    3 - 2

    Villers La Ville - Sporting Bruxelles    0 - 3

    RCS Brainois - Crossing Schaerbeek    2 - 0

    Ren. Cl. Schaerbeek - Ixelles    0 - 1

    Jodoigne - Kosova Schaerbeek     0 - 3

    BX Brussels - Stockel    3 - 0

    Lasne Ohain - RSD Jette     1 - 1



    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 11

    Ostiches-Ath - Beloeil     4 - 2

    Le Roeulx - Gosselies     1 - 2

    Monceau - Paturages    2 - 1

    Pont-a-Celles Buzet - Houdeng   1 - 3

    Peruwelz FC - Albert Quevy-Mons B    2 - 1

    Soignies - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    2 - 3

    Antoinien - Symphorinois    1 - 1

    Ransart - Montkainoise    2 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    16-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 28 en  29 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 9

    Vlijtingen - Herk-De-Stad     1 - 2

    Bregel - Helson Hechteren     1 - 1

    Zonhoven VV - Beringen      0 - 0

    Bree-Beek - Park Houthalen     1 - 0

    Zepperen Brustem - Melo Zonhoven     1 - 5

    Daring Huvo Jeuk - Herkol    1 - 3

    Hoepertingen - Mechelen aan de Maas   1 - 1

    Racing Peer - Koersel    3 - 1


    ANTWERPEN :  Speeldag 10

    Vorselaar - Lyra     1 - 3

    Heikant Berlaar - RC Mechelen     2 - 3

    Oppuurs - Merksplas      3 - 1

    KFC Lille - Kontich     2 - 1

    GR Katelijne - Berg en Dal       1 - 2

    Rapid Leest - Schriek    1 - 0

    Witgoor Dessel - Branddonk    4 - 1

    Antonia - Sint-Job    2 - 1


    BRABANT - BVV :  Speeldag 9

    Borght-Humbeek - Melsbroek    2 - 2

    Butsel - Tervuren-Duisburg     2 - 3

    Meise - Houtem-Oplinter     2 - 2

    Veltem - Boka United   5 - 1

    Bertem-Leefdal - Out-Hoegaarden    2 - 2

    Linden - Strombeek   2 - 0

    Aarschot - Betekom    0 - 1

    Liedekerke - HO Bierbeek    0 - 1


    BRABANT - ACFF :  

    Geen voetbal



    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 10

    Antoinien - Monceau      5 - 4

    Montkainoise - Peruwelz FC     1 - 2

    Albert Quevy-Mons B - Ostiches-Ath   0 - 4

    Beloeil - Pont-a-Celles Buzet   0 - 1

    Houdeng - Le Roeulx   6 - 0

    Symphorinois - Soignies     ( 17/12)

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Ransart    0 - 1

    Gosselies - Paturages      1 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    10-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 21 en  22 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 8

    Park Houthalen - Daring Huvo Jeuk    2 - 2

    Beringen - Bregel    0 - 0

    Mechelen aan de Maas - Racing Peer   2 - 2

    Herk-De-Stad - Zonhoven VV      3 - 0

    Helson Helchteren - Hoepertingen     4 - 1

    Koersel - Bree-Beek     1 - 4

    Melo Zonhoven - Vlijtingen    2 - 3

    Herkol - Zepperen Brustem    0 - 1


    ANTWERPEN :  Speeldag 9

    Kontich - Vorselaar    6 - 0

    RC Mechelen - Oppuurs    1 - 1

    Lyra - Antonia   5 - 0

    Merksplas - GR Katelijne    2 - 1

    Berg en dal - KFC Lille    1 - 3

    Schriek - Heikant Berlaar    4 - 5

    Sint-Job - Witgoor Dessel    0 - 2

    Branddonk - Rapid Leest    1 - 0


    BRABANT - BVV :  Speeldag 8

    Houtem-Oplinter - HO Veltem     0 - 4

    Betekom - Butsel     4 - 1

    HO Bierbeek - Meise    2 - 2

    Tervuren-Duisburg - Liedekerke    2 - 2

    Boka United - Borght-Humbeek     1 - 1

    Melsbroek - Bertem-Leefdal     1 - 0

    Out-Hoegaarden - Linden    2 - 0

    Strombeek - Aarschot    0 - 3


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 7

    Ixelles - Villers-La-Ville    0 - 0

    Crossing Schaerbeek - Ren. Cl. Schaerbeek      FF   5 - 0

    Sporting Bruxelles - Lasne-Ohain    0 - 1

    Kosovo Schaerbeek - RCS Brainois   1 - 3

    Stockel - Jodoigne   3 - 0

    RSD Jette - Stade Everois    1 - 0

    Chastre - BX Brussels    0 - 0



    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 9

    Pont-A-Celles Buzet - Albert Quevy-Mons B     2 - 0

    Ostiches-Ath - Montkainoise   1 - 0

    Peruwelz FC - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    0 - 0

    Paturages - Houdeng     3 - 3

    Le Roeulx - Beloeil    3 - 1

    Soignies- Antoinien     2 - 1

    Ransart - Symphorinois    0 - 2

    Monceau -  Gosselies    0 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    05-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 14 en 15 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 7

    Vlijtingen - Herkol     2 - 2

    Bree-Beek - Mechelen aan de Maas    7 - 0

    Bregel - Zonhoven VV     1 - 3

    Racing Peer - Helson-Helchteren    2 - 2

    Daring Huvo Jeuk - Koersel     3 - 3

    Melo Zonhoven - Herk-De-Stad     0 - 0

    Zepperen-Brustem - Park Houthalen    5 - 1

    Hoepertingen - Beringen   1 - 2


    ANTWERPEN :  Speeldag 8

    Antonia - Kontich      2 - 2

    Vorselaar - Berg en Dal     0 - 2

    RC Mechelen - Merksplas     2 - 0

    Oppuurs - Schriek     2 - 0

    Rapid Leest - Sint-Job   3 - 2

    KFC Lille - GR Katelijne   3 - 1

    Witgoor Dessel - Lyra    1 - 1

    Heikant Berlaar - Branddonk   3 - 0


    BRABANT - BVV :  Speeldag 7

    Bertem-Leefdal - Boka United      1 - 2

    Linden - Melsbroek   2 - 3

    Out-Hoegaarden - Strombeek   1 - 1

    Veltem - HO Bierbeek   2 - 3

    Meise - Tervuren-Duisburg   2 - 4

    Liedekerke - Betekom  0 - 0

    Borght-Humbeek - Houtem-Oplinter   3 - 0

    Butsel - Aarschot    2 - 1


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 6

    Ren. Cl. Schaerbeek - Kosova Schaerbeek      3 - 0

    RCS Brainois - Stockel   2 - 2

    Jodoigne - BX Brussels   2 - 1

    Lasne-Ohain - Ixelles  1 - 0

    Stade Everois - Sporting Bruxelles   5 - 3

    RSD Jette - Chastre    1 - 0

    Villers La Ville - Criossing Schaerbeek   4 - 1



    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 8

    Montkainoise - Pont-A-Celles Buzet     0 - 0

    Albert Quevy-Mons B - Le Roeulx   2 - 0

    Beloeil - Paturages   3 - 5

    Houdeng - Gosselies   1 - 2

    Soignies - Monceau   0 - 2

    Antoinien - Ransart   2 - 1

    Symphorinois - Peruwelz FC   3 - 0

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Ostiches-Ath   3 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    01-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 7 en 8 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 6

    Park-Houthalen - Vlijtingen     0 - 1

    Zonhoven VV - Hoepertingen     1 - 0

    Beringen - Racing Peer    1 - 0

    Mechelen aan de Maas - Daring Huvo Jeuk    0 - 1

    Herk-De-Stad - Bregel     2 - 3

    Herkol - Melo Zonhoven    2 - 1

    Koersel - Zepperen-Brustem    1 - 2

    Helson Hechteren - Bree-Beek    2 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 7

    Kontich - Witgoor Dessel     1 - 2

    KFC Lille - Merksplas    0 - 0

    Sint-Job - Heikant Berlaar    2 - 1

    Branddonk - Oppuurs   4 - 2

    Schriek - RC Mechelen    2 - 2

    GR Katelijne - Vorselaar   1 - 3

    Berg en Dal - Antonia    0 - 0

    Lyra - Rapid Leest    2 - 1


    BRABANT - BVV :  Speeldag 6

    Houtem-Oplinter - Bertem-Leefdal     1 - 2

    HO Bierbeek - Borght-Humbeek    2 - 0

    Betekom - Meise     3 - 0

    Tervuren-Duisburg - Veltem     0 - 3

    Aarschot - Liedekerke    1 - 1

    Melsbroek - Out-Hoegaarden    3 - 3

    Boka United - Linden    3 - 3

    Strombeek - Butsel     2 - 0


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 5

    Ixelles - Stade Everois     1 - 2

    Crossing Schaerbeek - Lasne Ohain     2 - 1

    Sporting Bruxelles - RSD Jette   0 - 1

    Kosova Schaerbeek - Villers La Ville    1 - 1

    Stockel - Ren. Cl. Schaerbeek   0 - 1

    BX Brussels - RCS Brainois    1 - 2

    Chastre - Jodoigne   1 - 1


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 7

    Pont-A-Celles Buzet - Saint-Ghislain Tertre Hautrage     2 - 4

    Ostiches-Ath - Symphorinois   1 - 2

    Monceau - Houdeng   2 - 1

    Le Roeulx - Montkainoise   2 - 1

    Paturages - Albert Quevy-Mons B    0 - 0

    Gosselies - Beloeil   1 - 4

    Ransart - Soignies   1 - 2

    Peruwelz FC - Antoinien    0 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    24-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 30 september en 1 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 5

    Bree-Beek - Beringen      2 - 2

    Vlijtingen - Koersel       2 - 2

    Racing Peer Zonhoven VV     1 - 3

    Zepperen-Brustem - Mechelen aan de Maas     2 - 2

    Melo Zonhoven - Park Houthalen   2 - 1

    Herkol - Herk-De-Stad   3 - 1

    Daring Huvo Jeuk - Helson Hechteren   0 - 1

    Hoepertingen - Bregel    1 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 6

    Oppuurs - Sint-Job    4 - 5

    Vorselaar - KFC Lille     0 - 3

    Heikant Berlaar - Lyra    1 - 5

    RC Mechelen - Branddonk     0 - 0

    Schriek - Merksplas     3 - 2
     
    Witgoor Dessel - Berg en Dal    0 - 3

    Rapid Leest - Kontich    0 - 0

    Antonia - GR Katelijne   2 - 1


    BRABANT - BVV :  Speeldag 5

    Linden - Houtem-Oplinter      1 - 1

    Out-Hoegaarden - Boka United   3 - 2

    Melsbroek - Strombeek   1 - 1

    Meise - Aarschot   0 - 1

    Veltem - Betekom   0 - 0

    Borght-Humbeek - Tervuren-Duisburg   2 - 2

    Bertem-Leefdal - HO Bierbeek   0 - 1

    Liedekerke - Butsel   2 - 1


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 4

    Ren. Cl. Schaerbeek - BX Brussels      3 - 2

    RCS Brainois - Jodoigne    5 - 1

    Sporting Bruxelles - Chastre    4 - 2

    RSD Jette - Ixelles    0 - 0

    Stade Evrois - Crossing Schaerbeek   2 - 0

    Lasne-Ohain - Kosova Schaerbeek   4 - 2

    Villers La Ville - Stockel   1 - 1


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 6

    Antoinien - Ostiches-Ath     3 - 2

    Montkainoise - Paturages      0 - 2

    Albert Quevy-Mons B - Gosselies   0 - 2

    Beloeil - Houdeng   2 - 3

    Symphorinois - Pont-A-Celles Buzet     3 - 2

    Soignies - Peruwelz FC   2 - 1

    Ransart - Monceau   1 - 1

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Le Roeulx    2 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    15-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 23 en 24 september 2017


    LIMBURG :  Speeldag 4

    Zonhoven VV - Bree-Beek    1 - 1

    Bregel - Racing Peer    3 - 1

    Park Houthalen - Herkol    0 - 1

    Mechelen aan de Maas - Vlijtingen     2 - 1

    Beringen - Daring Huvo Jeuk     0 - 3

    Herk-De-Stad - Hoepertingen     5 - 0

    Koersel - Melo Zonhoven     2 - 6

    Helson Helchteren - Zepperen-Brustem   3 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 5

    Kontich - Heikant Berlaar    2 - 1

    KFC Lille - Antonia    2 - 3

    Lyra - Oppuurs    2 - 2

    Sint-Job - RC Mechelen     1 - 3

    Branddonk - Schriek   4 - 0

    GR Katelijne - Witgoor Dessel   1 - 1

    Berg en Dal - Rapid Leest   2 - 1

    Merksplas - Vorselaar   3 - 2



    BRABANT - BVV :  Speeldag 4

    Houtem-Oplinter - Out-Hoegaarden     2 - 2

    Bierbeek - Linden      2 - 1

    Betekom - Borght-Humbeek    4 - 0

    Tervuren-Duisburg - Bertem-Leefdal     3 - 2

    Butsel - Meise    3 - 2

    Boka United - Melsbroek     1 - 2

    Aarschot - Veltem   2 - 3

    Strombeek - Liedekerke   0 - 2


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 3

    Ixelles - Sporting Bruxelles     1 - 1

    Crossing Schaerbeek - RSD Jette     0 - 6

    Jodoigne - Ren. Cl. Schaerbeek   1 - 1

    Kosova Schaerbeek - Stade Everois   1 - 1

    Stockel - Lasne-Ohain   2 - 0

    BX Brussels - Villers La Ville   2 - 2

    Chastre - RCS Brainois   3 - 2


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 5

    Pont-A-Celles Buzet - Antoinien     2 - 1

    Houdeng - Albert Quevy-Mons B   2 - 2

    Gosselies - Montkainoise   4 - 1

    Paturages - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    2 - 0

    Le Roeulx - Symphorinois   1 - 1

    Peruwelz FC - Ransart   1 - 0

    Ostiches-Ath - Soignies   3 - 0

    Monceau - Beloeil   2 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen



    Foto



    Foto

    Foto

    WK 2018: Klik voor het wedstrijdschema op onderstaande afbeelding.

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • Opening kerstmarkt Oudenaarde
  • Oudenaarde - Aankomst Sinterklaas
  • Oudenaarde - Opening de nieuwe Markt
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Roquetas De Mar - Spanje - 1
  • Roquetas De Mar - Spanje - 2
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 1
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 2
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 3
  • Kerstsfeer in Antwerpen
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross - 3
  • Koppenbergcross - 4
  • Tenerife - 1
  • Tenerife - 2
  • Tenerife - 3
  • Tenerife - 4
  • Tenerife - 5
  • Tenerife - 6
  • Gentse Feesten - Bandits en Laura Tesoro

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • PUNTENLIJST - WEEK 22 - DEEL 1
  • PUNTENLIJST - WEEK 22 - DEEL 2
  • PUNTENLIJST - WEEK 22 - DEEL 3

    Foto

    Zondag 1 april 2018: De 102de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 48 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 102e Ronde van Vlaanderen gaat op zondag 1 april 2018
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 27
  • klassementen speeldag 27 (vervolg)
  • speeldag 27
  • voorspellingen speeldag 27
  • voorspellingen speeldag 27 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!