Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • Uitslagen 1/8ste finales Croky Cup - Loting 1/4de finales Croky Cup
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7 ....
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/4de, 1/8ste, 16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Stoffel Vandoorne is momenteel de populairste rijder van de Formule E… en dat komt hem goed van pas
  • Jonge Duivels mogen wel tegen Duitsland in EK-kwalificatie
  • Eindelijk prijs voor ’s werelds beste mountainbiker: Nino Schurter klopt Roger Federer op Zwitsers sportgala
  • Bayern Munchen mist Robben voor duel met Ajax in Champions League
  • NBA-vedetten tegenover elkaar: Lebron James haalt het in laatste confrontatie met Dwyane Wade
  • Champions League basketbal: blijven de Antwerp Giants op koers voor kwalificatie?
  • Barcelona wil voorlopig geen wedstrijd in Verenigde Staten afwerken, La Liga haakt af
  • Sagan waagt gokje om zo veel mogelijk monumenten te winnen, maar dat is niet evident (vraag maar aan Van Avermaet)
  • Verrast Club Brugge-trainer Ivan Leko met amper 18-jarige Openda tegen Atlético Madrid?
  • Club Brugge speelt voor meer dan de eer in Madrid: sportief en financieel staat er nog heel wat op het spel
    Foto
    Nieuws VTM
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (12)
  • Croky Cup - Beker van België (39)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (89)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (1)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (341)
  • info (162)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (218)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (131)
  • Voetbal West Vlaanderen (125)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (165)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Stoffel Vandoorne is momenteel de populairste rijder van de Formule E… en dat komt hem goed van pas
  • Jonge Duivels mogen wel tegen Duitsland in EK-kwalificatie
  • Eindelijk prijs voor ’s werelds beste mountainbiker: Nino Schurter klopt Roger Federer op Zwitsers sportgala
  • Bayern Munchen mist Robben voor duel met Ajax in Champions League
  • NBA-vedetten tegenover elkaar: Lebron James haalt het in laatste confrontatie met Dwyane Wade
  • Champions League basketbal: blijven de Antwerp Giants op koers voor kwalificatie?
  • Barcelona wil voorlopig geen wedstrijd in Verenigde Staten afwerken, La Liga haakt af
  • Sagan waagt gokje om zo veel mogelijk monumenten te winnen, maar dat is niet evident (vraag maar aan Van Avermaet)
  • Verrast Club Brugge-trainer Ivan Leko met amper 18-jarige Openda tegen Atlético Madrid?
  • Club Brugge speelt voor meer dan de eer in Madrid: sportief en financieel staat er nog heel wat op het spel
    Foto
    Nieuws HLN
  • KOERS KORT. Schurter klopt Federer op Zwitsers sportgala
  • Boonen over Sagan: “Ik zou het toch straf vinden als hij vanaf het eerste jaar potten breekt in Luik-Bastenaken-Luik”
  • Dit waren de technologietoppers en -flops van 2018
  • De cross verandert pas over twee jaar: “Willen één groot project maken, dat kan alleen maar goed zijn voor de cross”
  • Smartphone is nieuwe tv: 4 op de 10 jongeren kijken dagelijks filmpje op gsm
  • Ze waren de enigen die een bod uitbrachten op het huis dat niemand wilde. Nu straalt het als een boetiekhotel
  • Primeur in België: gezin verhuist naar eerste autonome bio-ecologische woning-in-een-serre
  • WOONVIDEO. Dit koppel bouwt eigenhandig moderne bungalow die baadt in het licht
  • Dit zijn de meest voorkomende fouten bij dakisolatie
  • WOONVIDEO. Celien en Frederic hebben een put van 70 cm gegraven om een woonkamer te creëren
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    30-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 8 en 9 december 2018

    Wedstrijden zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 15

    Park Houthalen - Mechelen aan de Maas     3 - 2

    Bree-Beek - Vlijtingen     2 - 4

    Beringen - FC Alken     2 - 2

    Koersel - Daring Huvo Jeuk      4 - 0

    Torpedo Hasselt - Hoepertingen   3 - 3

    Herkol - Achel VV   0 - 6

    Zepperen-Brustem - Zonhoven VV   1 - 0

    Melo Zonhoven - Herk-De-Stad     3 - 1


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 15

    Heikant Berlaar - Oppuurs    1 - 2

    Kontich - Schriek      2 - 3

    Lille - VV Duffel   2 - 0

    Witgoor Dessel - Herentals      0 - 3

    Zoersel - De Kempen   2 - 1

    Rochus Deurne - Branddonk   5 - 0

    Mariekerke - Wuustwezel   2 - 2

    Sint-Job - Berg en Dal    0 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 15

    Melsbroek - Borght-Humbeek     3 - 1

    Diest - Tervuren-Duisburg    2 - 1

    Huldenberg - Herent     1 - 0

    HO Bierbeek - Liedekerke     3 - 1

    Grimbergen - Bertem-Leefdal      2 - 4

    Aarschot - Rhodienne-De-Hoek     3 - 1

    Sterrebeek - HO Veltem   0 - 4

    Hoeilaart - Linden     1 - 5


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 14

    Jodoigne - Sporting Bruxelles      5 - 0

    Etterbeek - Stade Everois      2 - 2

    Saint-Jossé - Lasne Ohian   2 - 2

    Waterloo - Boitsfort   2 - 0

    Saint-Michel - Crossing Schaerbeek      1 - 2

    Kosova Schaerbeek - Forestoise   6 - 2

    Villers La Ville - Ixelles   1 - 0

    BX Bruxelles - Genappe     2 - 2


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 16

    Peruwelz FC - Saint-Ghislain Tertre Hautrage      0 - 5

    Pont-A-Celles Buzet - Neufvilles   2 - 1

    Paturages - Beloeil   1 - 0

    Houdeng - Anderlues     2 - 2

    Solre Sambre - Montignies    0 - 0

    Estaimbourg - Soignies   0 - 1

    Antoinien - Gosselies    1 - 1

    Moncaeu - Le Roeulx     5 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    22-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 1 en 2 december 2018

    Wedstrijden zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 14

    Achel VV - Koersel      0 - 1

    Zonhoven VV - Torpedo Hasselt     1 - 2

    Mechelen aan de Maas - Herkol     2 - 0

    FC Alken - Melo Zonhoven    3 - 0

    Daring Huvo Jeuk - Beringen     1 - 4

    Vlijtingen - Park Houthalen    1 - 1

    Hoepertingen - Bree-Beek   0 - 2

    Herk-De-Stad - Zepperen-Brustem   1 - 1


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 14

    De Kempen - Rochus Deurne    5 - 0

    Berg en Dal - Witgoor Dessel     2 - 0

    Herentals - Zoersel    3 - 3

    Branddonk - Mariekerke    0 - 4

    Wuustwezel - Heikant Berlaar   2 - 3

    KVV Duffel - Kontich   2 - 2

    Oppuurs - Lille    3 - 1

    Schriek - Sint-Job    4 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 14

    Herent - Melsbroek    0 - 2

    Tervuren-Duisburg - Aarschot    3 - 1

    Linden - Sterrebeek   3 - 0

    Liedekerke - Hoeilaart    2 - 0

    Borght-Humbeek - Grimbergen   3 - 0

    Rhodienne-De-Hoek - Huldenberg   2 - 0

    HO Veltem - Diest   3 - 1

    Bertem-Leefdal - HO Bierbeek     1 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 13

    Ixelles - Waterloo     1 - 0

    Forestoise - Saint-Michel     2 - 0

    Genappe - Lasne Ohian    1 - 4

    Saint-Jossé - Villers La Ville    0 - 1

    Sporting Bruxelles - Etterbeek    2 - 2

    Crossing Schaerbeek - Jodoigne     2 - 2

    Stade Everois - BX Brussels   2 - 3

    Boitsfort - Kosova Schaerbeek   1 - 1


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 15

    Monceau - Soignies     3 - 2

    Solre Sambre - Anderlues     1 - 1

    Peruwelz FC - Le Roeulx    1 - 4

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Gosselies    1 - 1

    Paturages - Neufvilles   0 - 3

    Houdeng - Beloeil   0 - 4

    Pont-A-Celles Buzet - Antoinien   6 - 0

    Estaimbourg - Montignies     2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    16-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 24 en 25 november 2018

    Wedstrijden zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 13

    Park Houthalen - Hoepertingen     2 - 1

    Beringen - Achel VV    1 - 0

    Bree-Beek - Zonhoven VV      0 - 2

    Koersel - Mechelen aan de Maas - Beringen    3 - 1

    Melo Zonhoven - Daring Huvo Jeuk   7 - 2

    Herkol - Vlijtingen   4 - 1

    Herk-De-Stad - FC Alken    3 - 0

    Torpedo Hasselt - Zepperen-Brustem    2 - 1


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 13

    Kontich - Oppuurs    2 - 0

    Lille - Wuustwezel     3 - 3

    Heikant Berlaar - Branddonk      1 - 1

    Witgoor Dessel - Sint-Job   6 - 3

    Zoersel - Berg en Dal   3 - 3

    Mariekerke - De Kempen   0 - 7

    Rochus Deurne - Herentals    0 - 4

    Schriek - KVV Duffel   3 - 4


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 13

    Melsbroek - Rhodienne-De-Hoek     2 - 0

    HO Bierbeek - Borght-Humbeek    3 - 0

    Huldenberg - Tervuren-Duisburg     0 - 1

    Grimbergen - Herent     4 - 3

    Aarschot - Diest   2 - 3

    Sterrebeek - Liedekerke     0 - 8

    Hoeilaart - Bertem-Leefdal   2 - 2

    HO Veltem - Linden   1 - 0


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 12

    Jodoigne - Forestoise   4 - 0

    Genappe - Saint-Jossé      1 - 1

    Waterloo - Villers La Ville    3 - 2

    Etterbeek - Crossing Schaerbeek   3 - 1

    Saint-Michel - Boitsfort    2 - 1

    Kosova Schaerbeek - Ixelles   2 - 2

    Lasne Ohain - Stade Everois    1 - 3

    BX Brussels - Sporting Bruxelles   1 - 0


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 14

    Neufvilles - Houdeng     0 - 1

    Montignies - Monceau   1 - 1

    Gosselies - Pont-A-Celles Buzet    2 - 0

    Anderlues - Estaimbourg    1 - 1

    Soignies - Peruwelz FC   1 - 3

    Beloeil - Solre Sambre   2 - 1

    Antoinien - Paturages    3 - 2

    Le Roeulx - Saint-Ghislain Tertre Hautrage     1 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    09-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 17 en 18 november 2018

    Wedstrijden zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 12

    Vlijtingen - Koersel      0 - 5

    Zonhoven VV - Park Houthalen     0 - 5

    Mechelen aan de Maas - Beringen     3 - 3

    Torpedo Hasselt - Herk-De-Stad     2 - 1

    Hoepertingen - Herkol   2 - 2

    Daring Huvo Jeuk - FC Alken   2 - 2

    Zepperen-Brustem - Bree-Beek   3 - 0

    Achel VV - Melo Zonhoven     2 - 5


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 12

    De Kempen - Heikant Berlaar     6 - 1

    Oppuurs - VV Duffel     1 - 0

    Berg en Dal - Rochus Deurne     0 - 0

    Herentals - Mariekerke   0 - 1

    Witgoor Dessel - Schriek     4 - 0

    Wuustwezel - Kontich    0 - 4

    Branddonk - Lille    1 - 1

    Sint-Job - Zoersel    2 - 0


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 12

    Herent - HO Bierbeek     2 - 2

    Diest - Huldenberg     2 - 0

    Tervuren-Duisburg - Melsbroek      4 - 0

    Liedekerke - Linden    0 - 0

    Aarschot - HO Veltem   0 - 0

    Rhodienne-De Hoek - Grimbergen    1 - 1

    Borght-Humbeek - Hoeilaart    1 - 1

    Bertem-Leefdal - Sterrebeek     11 - 0


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 11

    Ixelles - Saint-Michel      1 - 0

    Sporting Bruxelles - Lasne Ohain      0 - 3

    Saint-Jossé - Waterloo    2 - 0

    Boitsfort - Jodoigne     1 - 2

    Forestoise - Etterbeek    0 - 2

    Crossing Schaerbeek - BX Brussels    1 - 3

    Stade Everois - Genappe    0 - 0

    Villers La Ville - Kosova Schaerbeek    3 - 2


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 13

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Soignies     3 - 1

    Paturages - Pont-A-Celles Buzet    2 - 1

    Houdeng - Antoinien    1 - 1

    Solre Sambre - Neufvilles    1 - 0

    Peruwelz FC - Montignies   1 - 1

    Gosselies - Le Roeulx   2 - 4

    Estaimbourg - Beloeil    0 - 0

    Moncaeu - Anderlues      0 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    03-11-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 10 en 11 november 2018
    Wedstrijden zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 11

    Bree-Beek - Torpedo Hasselt     1 - 1

    Park Houthalen - Zepperen-Brustem     3 - 2

    FC Alken - Achel VV     4 - 1

    Beringen - Vlijtingen    1 - 1

    Herkol - Zonhoven VV      3 - 3

    Herk-De-Stad - Daring Huvo Jeuk    1 - 3

    Koersel - Hoepertingen   1 - 3

    Melo Zonhoven - Mechelen aan de Maas      1 - 1


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 11

    Heikant Berlaar - Herentals     1 - 1

    Kontich - Branddonk     3 - 1

    Lille - De Kempen     1 - 1

    Zoersel - Witgoor Dessel    3 - 1

    Duffel - Wuustwezel   2 - 2

    Rochus Deurne - Sint-Job    1 - 6

    Mariekerke - Berg en Dal    1 - 1

    Schriek - Oppuurs    1 - 3


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 11

    Melsbroek - Diest     1 - 1

    HO Bierbeek - Rhodienne-De-Hoek    6 - 0

    Huldenberg - Aarschot    1 - 0

    Grimbergen - Tervuren-Duisburg    1 - 2

    Linden - Bertem-Leefdal    1 - 2

    HO Veltem - Liedekerke     2 - 3

    Hoeilaart - Herent    6 - 2

    Sterrebeek - Borght-Humbeek    1 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 10

    Jodoigne - Ixelles     3 - 0

    Genappe - Sporting Bruxelles      3 - 0

    Etterbeek - Boitsfort     1 - 3

    Lasne Ohain - Crossing Schaerbeek    0 - 5

    Saint-Michel - Villers La Ville    0 - 2

    Kosova Schaerbeek - Waterloo    0 - 0

    Stade Everois - Saint-Jossé    2 - 7

    BX Brussels - Forestoise      1 - 2


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 12

    Antoinien - Solre Sambre     3 - 0

    Neufvilles - Estaimbourg     1 - 2

    Beloeil - Monceau   2 - 1

    Anderlues - Peruwelz FC    1 - 2

    Montignies - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    3 - 1

    Soignies - Le Roeulx   2 - 2

    Paturages - Gosselies   2 - 3

    Pont-A-Celles Buzet - Houdeng     2 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    25-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 3 en 4 november 2018
    Wedstrijden zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 10

    Zonhoven VV - Koersel    1 - 3

    Achel VV - Daring Huvo Jeuk    3 - 0

    Zepperen Brustem - Herkol    0 - 2

    Vlijtingen - Melo Zonhoven    0 - 1

    Bree-Beek - Herk-De-Stad    2 - 2

    Hoepertingen - Beringen   1 - 2

    Mechelen aan de Maas - FC Alken    1 - 5

    Torpedo Hasselt - Park Houthalen      0 - 1


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 10

    De Kempen - Kontich     2 - 0

    Herentals - Lille    1 - 1

    Wuustwezel - Oppuurs    1 - 5

    Zoersel - Schriek    2 - 1

    Sint-Job - Mariekerke    2 - 4

    Berg en Dal - Heikant Berlaar    1 - 0

    Witgoor Dessel - Rochus Deurne    2 - 1

    Branddonk - VV Duffel   2 - 0


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 10

    Herent - Sterrebeek     6 - 0

    Huldenberg - HO Veltem     0 - 2

    Tervuren-Duisburg - HO Bierbeek   1 - 0

    Borght-Humbeek - Linden     0 - 1

    Rhodienne-De-Hoek - Hoeilaart    0 - 0

    Aarschot - Melsbroek    3 - 1

    Bertem-Leefdal - Liedekerke    0 - 3

    Diest - Grimbergen     2 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 9

    Ixelles - Etterbeek     1 - 0

    Sporting Bruxelles - Stade Everois     2 - 3

    Waterloo - Saint-Michel    5 - 1

    Saint-Josse - Kosova Schaerbeek    2 - 0

    Boitsfort - BX Brussels   3 - 1

    Forestoise - Lasne Ohian    2 - 1

    Crossing Schaerbeek - Jenappe   2 - 0

    Villers La Ville - Jodoigne     1 - 0


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 11

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Anderlues    2 - 1

    Peruwelz FC - Beloeil    4 - 2

    Houdeng - Paturages    1 - 1

    Solre Sambre - Pont-A-Celles Buzet    0 - 4

    Gosselies - Soignies    1 - 1

    Estaimbourg - Antoinien     1 - 2

    Le Roeulx - Montignies     3 - 2

    Monceau - Neufvilles     2 - 0



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    19-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 27 en 28 oktober 2018
    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 9

    Beringen - Zonhoven VV      2 - 0

    Park Houthalen - Bree-Beek    2 - 0

    FC Alken - Vlijtingen   3 - 3

    Herk-De-Stad - Achel VV     4 - 1

    Daring Huvo Jeuk - Mechelen aan de Maas   2 - 3

    Koersel - Zepperen-Brustem    5 - 4

    Herkol - Torpedo Hasselt     1 - 1

    Melo Zonhoven - Hoepertingen     2 - 2


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 9

    Heikant Berlaar - Sint-Job     2 - 0

    Oppuurs - Branddonk     3 - 0

    Kontich - Herentals    4 - 1

    Lille - Berg en Dal    0 - 1

    Mariekerke - Witgoor Dessel     1 - 2

    VV Duffel - De Kempen    0 - 0

    Schriek - Wuustwezel    1 - 3

    Rochus Deurne - Zoersel   2 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 9

    Melsbroek - Huldenberg     2 - 1

    HO Bierbeek - Diest     0 - 0

    Grimbergen - Aarschot     1 - 2

    Liedekerke - Borght-Humbeek    2 - 0

    Sterrebeek - Rhodienne-De-Hoek    1 - 1

    Linden - Herent    3 - 0

    HO Veltem - Bertem-Leefdal   1 - 3

    Hoeilaart - Tervuren-Duisburg     0 - 4


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 8

    Jodoigne - Waterloo     7 - 2

    Genappe - Forestoise     3 - 1

    Stade Everois - Crossing Schaerbeek   1 - 1

    Sporting Bruxelles - Saint-Josse   0 - 1

    Saint-Michel - Kosova Schaerbeek   1 - 5

    Etterbeek - Villers La Ville    0 - 1

    Lasne Ohain - Boitsfort   1 - 4

    BX Brussels - Ixelles      1 - 0


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 10

    Antoinien - Monceau     2 - 0

    Paturages - Solre Sambre    2 - 2

    Neufvilles - Peruwelz FC    1 - 2

    Beloeil - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    3 - 1

    Anderlues - Le Roeulx     3 - 1

    Montignies - Soignies    2 - 1

    Houdeng - Gosselies   3 - 1

    Pont-A-Celles Buzet - Estaimbourg    5 - 3

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    13-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 20 en 21 oktober 2018
    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 8

    Bree-Beek - Herkol     0 - 2

    Park Houthalen - Herk-De-Stad    0 - 1

    Zonhoven VV - Melo Zonhoven     1 - 1

    Torpedo Hasselt - Koersel    2 - 1

    Vlijtingen - Daring Huvo Jeuk    0 - 1

    Zepperen-Brustem - Beringen   5 - 3

    Hoepertingen - FC Alken   0 - 1

    Mechelen aan de Maas - Achel VV   2 - 3


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 8

    De Kempen - Oppuurs     2 - 1

    Berg en Dal - Kontich    0 - 1

    Herentals - VV Duffel   3 - 0

    Branddonk - Wuustwezel   2 - 2

    Witgoor Dessel - Heikant Berlaar    1 - 3

    Zoersel - Mariekerke    3 - 2

    Sint-Job - Lille   1 - 1

    Rochus Deurne - Schriek   3 - 0


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 8

    Borght-Humbeek - Bertem-Leefdal     0 - 0

    Herent - Liedekerke    2 - 0

    Melsbroek - HO Veltem     2 - 1

    Huldenberg - Grimbergen     1 - 1

    Tervuren-Duisburg - Sterrebeek    4 - 1

    Rhodienne-De-Hoek - Linden   0 - 3

    Aarschot - HO Bierbeek    1 - 0

    Diest - Hoeilaart   1 - 0


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 7

    Ixelles - Lasne-Ohian     1 - 0

    Boitsfort - Genappe    1 - 1

    Forestoise - Stade Everois   1 - 2

    Villers La Ville - BX Brussels    1 - 4

    Waterloo - Etterbeek    2 - 2

    Kosova Schaerbeek - Jodoigne   5 - 3

    Crossing SChaerbeek - Sporting Bruxelles    1 - 1

    Saint-Josse - Saint-Michel    5 - 2


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 9

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Neufvilles   0 - 1

    Soignies - Anderlues    2 - 1

    Le Roeulx - Beloeil    0 - 0

    Solre Sambre - Houdeng   0 - 4

    Estaimbourg - Paturages    0 - 1

    Peruwelz FC - Antoinien    2 - 0

    Gosselies - Montignies   3 - 2

    Monceau - Pont-A-Celles Buzet    3 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    05-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 13 en 14 oktober 2018
    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 7

    Achel VV - Vlijtingen    2 - 2

    FC Alken - Zonhoven VV     0 - 1

    Beringen - Torpedo Hasselt     2 - 0

    Herk-De-Stad - Mechelen aan de Maas     4 - 3

    Daring Huvo Jeuk - Hoepertingen    1 - 2

    Herkol - Park Houthalen   4 - 2

    Koersel - Bree-Beek   3 - 3

    Melo Zonhoven - Zepperen Brustem    1 - 0


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 7

    Heikant Berlaar - Zoersel     0 - 2

    Kontich - Sint-Job     1 - 0

    Lille - Witgoor Dessel    0 - 2

    Mariekerke - Rochus Deurne    1 - 1

    Wuustwezel - De Kempen    1 - 3

    VV Duffel - Berg en Dal   0 - 3

    Oppuurs - Herentals    1 - 0

    Schriek - Branddonk    4 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 7

    Grimbergen - Melsbroek     1 - 1

    Liedekerke - Rhodienne-De-Hoek    2 - 0

    Linden - Tervuren-Duisburg    1 - 0

    Bertem-Leefdal - Herent    4 - 1

    Sterrebeek - Diest    0 - 5

    Hoeilaart - Aarschot    0 - 5

    HO Veltem - Borght-Humbeek   4 - 3

    HO Bierbeek - Huldenberg     0 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 6

    Jodoigne - Saint-Michel    4 - 1

    Genappe - Ixelles      0 - 2

    BX Brussels - Waterloo   2 - 0

    Stade Everois - Boitsfort    3 - 1

    Sporting Bruxelles - Forestoise   1 - 5

    Crossing Schaerbeek - Saint-Josse    1 - 1

    Etterbeek - Kosova Schaerbeek    4 - 3

    Lasne Ohain - Villers La Ville    1 - 1


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 8

    Antoinien - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    1 - 3

    Neufvilles - Le Roeulx    2 - 2

    Beloeil - Soignies    1 - 3

    Paturages - Monceau    2 - 1

    Houdeng - Estaimbourg    2 - 0

    Solre Sambre - Gosselies    0 - 2

    Anderlues - Montignies    1 - 1

    Pont-A-Celles Buzet - Peruwelz FC   2 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    29-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 6 en 7 oktober 2018
    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 6

    Vlijtingen - Mechelen-Aan-De-Maas      2 - 1

    Park Houthalen - Koersel    2 - 0

    Zonhoven VV - Daring Huvo Jeuk     3 - 0

    Bree-Beek - Beringen     0 - 0

    Torpedo Hasselt - Melo Zonhoven   2 - 0

    Hoepertingen - Achel VV   1 - 2

    Zepperen Brustem - FC Alken   3 - 0

    Herkol - Herk-De-Stad    2 - 4


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 6

    De Kempen - Branddonk      3 - 0

    Rochus Deurne - Heikant Berlaar     1 - 2

    Zoersel - Lille     1 - 2

    Berg en Dal - Oppuurs   0 - 3

    Herentals - Wuustwezel   0 - 2

    Mariekerke - Schriek   4 - 1

    Witgoor Dessel - Kontich   0 - 0

    Sint-Job - VV Duffel    4 - 4



    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 6

    Melsbroek - HO Bierbeek     0 - 3

    Herent - Borght-Humbeek     2 - 3

    Diest - Linden     1 - 0

    Huldenberg - Hoeilaart    1 - 0

    Grimbergen - HO Veltem     4 - 2

    Tervuren-Duisburg - Liedekerke    3 - 3

    Rhodienne-De-Hoek - Bertem-Leefdal   1 - 1

    Aarschot - Sterrebeek   4 - 0


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 5

    Ixelles - Stade Everois      2 - 1

    Boitsfort - Sporting Bruxelles   4 - 3

    Forestoise - Crossing Schaerbeek   1 - 7

    Villers La Ville - Genappe   1 - 0

    Waterloo - Lasne Ohain   1 - 1

    Kosova Schaerbeek - BX Brussels   1 - 1

    Saint-Michel - Etterbeek    1 - 3

    Saint-Josse - Jodoigne    0 - 0


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 7

    Soignies - Neufvilles     1 - 4

    Montignies - Beloeil     1 - 1

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Pont-A-Celles Buzet   2 - 2

    Peruwelz FC - Paturages    1 - 1

    Monceau - Houdeng    1 - 1

    Le Roeulx - Antoinien   6 - 2

    Estaimbourg - Solre Sambre   1 - 1

    Gosselies - Anderlues   2 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    21-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 29 en 30 september 2018
    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 5

    Beringen - Park Houthalen     3 - 1

    Achel VV - Zonhoven VV     2 - 3

    Daring Huvo Jeuk - Zepperen-Brustem    2 - 1

    Koersel - Herkol      5 - 1

    FC Alken - Torpedo Hasselt     1 - 2

    Herk-De-Stad - Vlijtingen      2 - 1

    Melo Zonhoven - Bree-Beek    4 - 0

    Mechelen aan de Maas - Hoepertingen   4 - 2



    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 5

    Oppuurs - Sint-Job    3 - 1

    Heikant Berlaar - Mariekerke    2 - 1

    Lille - Rochus Deurne    0 - 0

    Kontich - Zoersel    3 - 0

    Duffel - Witgoor Dessel   2 - 5

    Schriek - De Kempen   2 - 1

    Wuustwezel - Berg en Dal   4 - 2

    Branddonk - Herentals   0 - 0



    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 5

    HO Bierbeek - Grimbergen    1 - 1

    Linden - Aarschot   1 - 0

    Liedekerke - Diest   1 - 2

    Bertem-Leefdal - Tervuren-Duisburg   2 - 2

    Borght-Humbeek - Rhodienne-De Hoek    0 - 4

    Hoeilaart - Melsbroek   3 - 1

    HO Veltem - Herent   0 - 2

    Sterrebeek - Huldenberg   2 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 4

    Genappe - Waterloo    2 - 6

    BX Brussels - Saint-Michel   1 - 0

    Etterbeek - Jodoigne   2 - 1

    Stade Everois - Villers La Ville   0 - 0

    Sporting Bruxelles - Ixelles   2 - 2

    Crossing Schaerbeek - Boitsfort   2 - 1

    Forestoise - Saint-Josse   0 - 3

    Lasne-Ohain - Kosova Schaerbeek   1 - 2


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 6

    Antoinien - Soignies    3 - 4

    Neufvilles - Montignies   3 - 4

    Beloeil - Anderlues   1 - 0

    Paturages - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    2 - 0

    Houdeng - Peruwelz FC   0 - 0

    Solre Sambre - Monceau   0 - 5

    Estaimbourg - Gosselies   2 - 0

    Pont-A-Celles Buzet - Le Roeulx   2 - 0



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    15-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 22 en 23 september 2018
    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 4

    Bree-Beek - FC Alken      2 - 1

    Zonhoven VV - Mechelen aan de Maas     4 - 3

    Park Houthalen - Melo Zonhoven   1 - 3

    Zepperen-Brustem - Achel VV    2 - 0

    Torpedo Hasselt - Daring Huvo Jeuk   1 - 0

    Herkol - Beringen   2 - 2

    Koersel - Herk-De-Stad   1 - 2

    Hoepertingen - Vlijtingen   1 - 1


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 4

    Heikant Berlaar - Schriek    2 - 0

    Zoersel - Duffel      3 - 2

    Rochus Deurne - Kontich     2 - 2

    Herentals - De Kempen   3 - 3

    Sint-Job - Wuustwezel   1 - 1

    Witgoor Dessel - Oppuurs   2 - 0

    Mariekerke - Lille   1 - 2

    Berg en Dal - Branddonk    0 - 1


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 4

    Melsbroek - Sterrebeek    2 - 1

    Diest - Bertem-Leefdal     1 - 2

    HO Bierbeek - HO Veltem    3 - 0

    Huldenberg - Linden    0 - 1

    Grimbergen - Hoeilaart     2 - 1

    Tervuren-Duisburg - Borght-Humbeek     1 - 1

    Aarschot - Liedekerke   1 - 2

    Rhodienne-De Hoek - Herent    3 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 3

    Jodoigne - BX Brussels     1 - 1

    Ixelles - Crossing Schaerbeek     0 - 0

    Boitsfort - Forestoise   1 - 1

    Saint-Josse - Etterbeek   3 - 3

    Villers La Ville - Sporting Bruxelles   3 - 2

    Waterloo - Stade Everois   1 - 3

    Kosova Schaerbeek - Jenappe   2 - 2

    Saint-Michel - Lasne-Ohain   0 - 1


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 5

    Montignies - Antoinien     2 - 0

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Houdeng   4 - 1

    Le Roeulx - Paturages   2 - 0

    Soignies - Pont-A-Celles Buzet   0 - 2

    Anderlues - Neufvilles   2 - 2

    Monceau - Estaimbourg   3 - 1

    Peruwelz FC - Solre Sambre   0 - 4

    Gosselies - Beloeil   2 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    07-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 15 en 16 september 2018
    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 3

    Hoepertingen - Herk-De-Stad     0 - 4

    Achel VV - Torpedo Hasselt     2 - 2

    FC Alken - Park Houthalen   1 - 5

    Beringen - Koersel    1 - 0

    Vlijtingen - Zonhoven VV    4 - 1

    Mechelen aan de Maas - Zepperen-Brustem   1 - 3

    Daring Huvo Jeuk - Bree-Beek   2 - 4

    Melo Zonhoven - Herkol   3 - 1


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 3

    De Kempen - Berg en Dal     0 - 1

    Oppuurs - Zoersel     3 - 1

    Lille - Heikant Berlaar   0 - 0

    Kontich - Mariekerke    2 - 2

    Branddonk - Sint-Job   1 - 0

    Schriek - Herentals   0 - 1

    Duffel - Rochus Deurne   1 - 4

    Wuustwezel - Witgoor Dessel   2 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 3

    Herent - Tervuren-Duisburg     2 - 1

    Huldenberg - Liedekerke    1 - 0

    Sterrebeek - Grimbergen    1 - 1

    Hoeilaart - HO Bierbeek   2 - 5

    Borght-Humbeek - Diest   2 - 3

    HO Veltem - Rhodienne-De Hoek   1 - 4

    Bertem-Leefdal - Aarschot    2 - 1

    Linden - Melsbroek   2 - 0


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : 

    Geen voetbal


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 4

    Monceau - Gosselies   4 - 3

    Neufvilles - Beloeil   1 - 5

    Antoinien - Anderlues   4 - 3

    Estaimbourg - Peruwelz FC   0 - 1

    Solre Sambre - Saint-Ghislain Tertre Hautrage   2 - 2

    Houdeng - Le Roeulx   0 - 3

    Paturages - Soignies   1 - 2

    Pont-A-Celles Buzet - Montignies   1 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    02-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 8 en 9 september 2018
    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 2

    Park Houthalen - Daring Huvo Jeuk    4 - 0

    Zonhoven VV - Hoepertingen    2 - 1

    Bree-Beek - Achel VV    4 - 0

    Beringen - Herk-De-Stad    0 - 2

    Koersel - Melo Zonhoven   3 - 2

    Herkol - FC Alken    3 - 4

    Zepperen-Brustem - Vlijtingen    4 - 2

    Torpedo Hasselt - Mechelen aan de Maas    4 - 0


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 2

    Zoersel - Wuustwezel    4 - 2

    Lille - Schriek    3 - 1

    Heikant Berlaar - Kontich    4 - 0

    Witgoor Dessel - Branddonk    2 - 4

    Sint-Job - De Kempen    1 - 3

    Mariekerke - Duffel   2 - 2

    Berg en Dal - Herentals   2 - 1

    Rochus Deurne - Oppuurs   4 - 1


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 2

    Melsbroek - Liedekerke     2 - 2

    HO Bierbeek - Sterrebeek   2 - 0

    Huldenberg - Bertem-Leefdal    1 - 0

    Tervuren-Duisburg - Rhodienne-De Hoek    0 - 6

    Grimbergen - Linden     7 - 1

    Hoeilaart - HO Veltem   2 - 1

    Aarschot - Borght-Humbeek   0 - 2

    Diest - Herent    2 - 1


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 2

    Boitsfort - Saint-Josse    1 - 0

    Genappe - Saint-Michel     3 - 0

    Forestoise - Ixelles   1 - 1

    Stade Everois - Kosova Schaerbeek   2 - 2

    Lasne-Ohian - Jodoigne   3 - 1

    Crossing Schaerbeek - Villers La Ville    1 - 3

    BX Brussels - Etterbeek    0 - 0

    Sporting Bruxelles - Waterloo   0 - 1


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 3

    Beloeil - Antoinien    3 - 1

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Estaimbourg   3 - 0

    Peruwelz FC - Monceau   1 - 0

    Le Roeulx - Solre Sambre   1 - 2

    Soignies - Houdeng   0 - 5

    Montignies - Paturages   1 - 0

    Anderlues - Pont-A-Celles Buzet   2 - 3

    Gosselies - Neufvilles   4 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    27-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 1 en 2 september 2018
    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 1

    Achel VV - Park Houthalen    1 - 0

    Vlijtingen - Torpedo Hasselt     1 - 1

    FC Alken - Koersel     3 - 0

    Mechelen aan de Maas - Bree-Beek     1 - 1

    Herk-De-Stad - Zonhoven VV     1 - 2

    Daring Huvo Jeuk - Herkol   1 - 4

    Hoepertingen - Zepperen-Brustem     2 - 3

    Melo Zonhoven - Beringen   4 - 0


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 1

    KVV Duffel - Heikant Berlaar     1 - 1

    De Kempen - Witgoor Dessel    2 - 2

    Oppuurs - Mariekerke    4 - 0

    Kontich - Lille     3 - 1

    Herentals - Sint-Job   3 - 0

    Schriek - Berg en Dal    1 - 0

    Wuustwezel - Rochus Deurne   0 - 0

    Branddonk - Zoersel   0 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 1

    Linden - HO Bierbeek    1 - 1

    Herent - Aarschot    1 - 4

    Grimbergen - Liedekerke     0 - 1

    HO Veltem - Tervuren-Duisburg    2 - 4

    Bertem-Leefdal - Melsbroek    1 - 1

    Borght-Humbeek - Huldenberg   1 - 1

    Rhodienne-De Hoek - Diest   2 - 2

    Sterrebeek - Hoeilaart   1 - 3


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 1

    Jodoigne - Jenappe     3 - 2

    Ixelles - Boitsfort   0 - 2

    Etterbeek - Lasne-Ohian   1 - 1

    Saint-Josse - BX Brussels   0 - 0

    Villers La Ville - Forestoise   5 - 3

    Waterloo - Crossing Schaerbeek   1 - 1

    Kosova Schaerbeek - Sporting Bruxelles   2 - 1

    Saint-Michel - Stade Everois   3 - 4


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 2

    Antoinien - Neufvilles     1 - 3

    Peruwelz FC - Gosselies   3 - 1

    Monceau - Saint-Ghislain Tertre Hautrage   0 - 1

    Estaimbourg - Le Roeulx   2 - 0

    Solre Sambre - Soignies   2 - 2

    Houdeng - Montignies    1 - 0

    Paturages - Anderlues   2 - 0

    Pont-A-Celles Buzet - Beloeil   3 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    05-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 15 en 16 december 2018

    Wedstrijden zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 16

    Koersel - FC Alken   ( zaterdag 19.30 uur )

    Park Houthalen - Achel VV    ( zaterdag 19.30 uur )

    Zonhoven VV - Herk-De-Stad    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bree-Beek - Mechelen aan de Maas    ( zaterdag 19.30 uur )

    Beringen - Melo Zonhoven   ( zaterdag 20 uur )

    Torpedo Hasselt - Vlijtingen    ( zondag 14.30 uur )

    Herkol - Daring Huvo Jeuk

    Zepperen Brustem - Hoepertingen


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 16

    Heikant Berlaar - KVV Duffel   ( zaterdag 19.30 uur )

    Lille - Kontich     ( zaterdag 20 uur )

    Mariekerke - Oppuurs   ( zondag 14.30 uur )

    Rochus Deurne - Wuustwezel

    Zoersel - Branddonk

    Witgoor Dessel - De Kempen

    Sint-Job - Herentals  

    Berg en dal - Schriek   


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 16

    Melsbroek - Bertem-Leefdal   ( zaterdag 19.30 uur )

    Diest - Rhodienne-De Hoek   ( zaterdag 19.30 uur )

    Huldenberg - Borght-Humbeek    ( zaterdag 20 uur )

    HO Bierbeek - Linden    ( zaterdag 20 uur )

    Liedekerke - Grimbergen    ( zondag 14.30 uur )

    Tervuren-Duisburg - HO Veltem   

    Aarschot - Herent

    Hoeilaart - Sterrebeek    ( zondag 15 uur )


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 15

    Ixelles - Saint-Jossé    ( zaterdag 20.30 uur )

    Forestoise - Waterloo    ( zondag 14.30 uur )

    Genappe - Etterbeek

    Sporting Bruxelles - Saint-Michel

    Lasne Ohian - BX Brussels    ( zondag 15 uur )

    Stade Everois - Jodoigne

    Boitsfort - Villers La Ville

    Crossing Schaerbeek - Kosova Schaerbeek


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 17

    Beloeil - Pont-A-Celles Buzet    ( zondag 14.30 uur )

    Neufvilles - Antoinien

    Gosselies - Peruwelz FC

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Monceau

    Anderlues - Paturages 

    Montignies - Houdeng 

    Soignies - Solre Sambre 

    Le Roeulx - Estaimbourg   ( zondag 15 uur )


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    29-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 5 en 6 januari 2019

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 5 en 6 januari 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 17

    Vlijtingen - Zepperen Brustem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Achel VV - Bree-Beek    ( zaterdag 19.30 uur )

    Mechelen aan de Maas - Torpedo Hasselt  ( zaterdag 20 uur )

    FC Alken - Herkol    ( zaterdag 20 uur )

    Hoepertingen - Zonhoven VV    ( zondag 14.30 uur )

    Herk-De-Stad - Beringen

    Daring Huvo Jeuk - Park Houthalen

    Melo Zonhoven - Koersel


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 17

    FC De Kempen - Sint-Job   ( zaterdag 22/12 om 19.30 uur )

    Kontich - Heikant Berlaar   ( zaterdag 20 uur )

    Herentals - Berg en Dal   ( zondag 14.30 uur )

    Schriek - Lille

    KVV Duffel - Mariekerke

    Oppuurs - Rochus Deurne

    Wuustwezel - Zoersel

    Branddonk - Witgoor Dessel


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 17

    Herent - Diest    ( zaterdag 19.30 uur )

    Linden - Grimbergen    ( zondag 14.30 uur )

    Liedekerke - Melsbroek

    Borght-Humbeek - Aarschot

    Rhodienne-De Hoek - Tervuren-Duisburg

    Bertem-Leefdal - Huldenberg    ( zondag 15 uur )

    Sterrebeek - HO Bierbeek

    HO Veltem - Hoeilaart   


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 16

    Genappe - Jodoigne    ( zondag 14.30 uur )

    Forestoise - Villers La Ville

    Sporting Bruxelles - Kosova Schaerbeek

    Lasne Ohain - Etterbeek   ( zondag 15 uur )

    Boitsfort - Ixelles

    Stade Everois - Saint-Michel

    BX Brussels - Saint-Jossé    

    Crossing Schaerbeek - Waterloo   


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : 

    WINTERSTOP
    Speeldag 18 wordt in het weekend van 12 en 13 januari afgewerkt



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    25-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE EERSTE/TWEEDE PROVINCIALERS
    EINDRONDE ANDERE EERSTE/TWEEDE PROVINCIALERS 

    Hier zie je een overzicht van de eindronde der eerste en tweede provincialers uit de provincies
    Limburg, Antwerpen, Brabant, Henegouwen, Namen, Luik en Luxemburg.

    LIMBURG : Helson Helchteren is kampioen in eerste provinciale

    EERSTE PROVINCIALE :

    Wedstrijden op 28 en 29 april
    Herkol - Herk-De-Stad     0 - 2

    Park Houthalen - Bree-Beek      4 - 3

    Wedstrijden op 6 mei 
    Herk-De-Stad - Herkol     5 - 1

    Bree-Beek - Park Houthalen     3 - 5

    Wedstrijden op 9 mei 
    Herkol - Bree-Beek    8 - 2

    Herk-De-Stad - Park Houthalen    3 - 0
    Het verdere verloop van Herk-De-Stade en park Houthalen zie je bij INTERPROVINCIALE EINDRONDE

    TWEEDE PROVINCIALE :

    Wedstrijden op 28 en 29 april :
    FC Alken - Achel VV     4 - 3

    Thor Hasselt - FC Eksel   3 - 1

    Torpedo Hasselt - KFC Hamont    1 - 0

    Schoonbeek-Beverst - KSK Meeuwen   4 - 2

    Lindelhoeven VV - Zutendaal VV   4 - 1

    Landen - Reppel     2 - 0

    Wedstrijden op 2 mei :
    Zutendaal VV - Lindelhoeven VV      1 - 6

    FC Eksel - Thor Hasselt    1 - 0

    KSK Meeuwen - Schoonbeek-Beverst    1 - 2

    KFC Hamont - Torpedo Hasselt     0 - 1

    RC Leppel - FC Landen    1 - 0

    Wedstrijden op 5 en 6 mei :
    Achel VV - FC Alken     2 - 4

    FC Landen - Schoonbeek-Beverst      1 - 0

    Torpedo Hasselt - Thor Hasselt    1 - 0

    Wedstrijden op 9 en 10 mei :
    Thor Hasselt - Torpedo Hasselt    1 - 1

    Schoonbeek-Beverst - FC Landen     1 - 0

    Wedstrijden op 12 en 13 mei :
    Thor Hasselt - FC Landen     1 - 1

    Torpedo Hasselt - Schoonbeek-Beverst    3 - 1

    Wedstrijden op 15 en 16 mei :
    FC Landen - Thor Hasselt    4 - 1

    Schoonbeek-Beverst - Torpedo Hasselt     1 - 2




    ANTWERPEN :  Lyra is kampioen in eerste provinciale

    EERSTE PROVINCIALE :
    Wedstrijden op 6 mei :
    Lille - Berg en Dal     1 - 2

    Kontich - RC Mechelen    1 - 5

    Wedstrijden op 13 mei :
    Berg en Dal - Lille    0 - 2

    RC Mechelen - Kontich     1 - 0
    Het verdere verloop van RC Mechelen en KFC Lille zie je bij INTERPROVINCIALE EINDRONDE

    TWEEDE PROVINCIALE :
    Wedstrijden op donderdag 2 mei :
    Zoersel - Retie     3 - 2

    Broechem - Rochus Deurne      0 - 1

    Hoboken - KFC De Kempen    2 - 5

    Tisselt - Olmen    3 - 3

    Wedstrijden op zondag 6 mei :
    Rochus Deurne - Broechem    5 - 2

    Retie - Zoersel    2 - 3

    KFC De Kempen - Hoboken    3 - 3

    Olmen - Tisselt    0 - 4

    Wedstrijden op donderdag 10 mei :
    Rochus Deurne - Zoersel     2 - 4

    KFC De Kempen - Tisselt     5 - 0

    Wedstrijden op zondag 13  mei :
    Zoersel - Rochus Deurne     0 - 1

    Tisselt - KFC De Kempen   4 - 5

    Dalers :
    Beekhoek - Katelijne KFC    1 - 0

    Katelijne KFC - Beekhoek     2 - 3



    BRABANT - BVV :  Betekom is kampioen in eerste provinciale

    Zie interprovinciale eindronde



    TOUR FINAL BRABANT - ACFF : RCS Brainois is kampioen in eerste provinciale

    Zie interprovinciale eindronde



    TOUR FINAL HENEGOUWEN - HAINAUT :  Ostiches-Ath is kampioen in eerste provinciale

    EERSTE PROVINCIALE :  
    Zondag 6 mei :
    Symphorinois - Houdeng     5 - 2

    Antoinien - Gosselies    0 - 1

    Zondag 13 mei :
    Gosselies - Symphorinois    1 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE :  
    Zondag 6 mei :
    Aedec-Hyon - Estinnoise    0 - 2

    Molenbaix - Flénu     2 - 3

    Neufvilles - Trivières   4 - 1

    Beaumont - Jumet    0 - 1

    Warcoing - Templeuvois   2 - 1

    Courcelles - Fontainoise    2 - 2  n.v.  pen  4-5

    Zondag 13 mei :
    Fontainoise - Flénu      1 - 2

    Warcoing - Neufvilles     1 - 2

    Estinnoise - Jumet    0 - 0  n.v.   pen  3 - 0

    Zondag 20 mei :
    Flénu - Neufvilles     1 - 3

    Paturages - Estinnoise     1 - 1  n.v.  pen  5 - 4



    TOUR FINAL NAMEN - NAMUR :  Fosses is kampioen in eerste provinciale

    EERSTE PROVINCIALE : Wedstrijden op dinsdag 1 mei :
    Wépion - Loyers     3 - 3

    Grand-Leez - Condruzien     2 - 3

    Wedstrijd op zondag 6 mei :
    Condruzien - Wépion     1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE : Arquet en Beauraing zijn kampioen in tweede provinciale
    Wedstrijden op 6 mei :
    FCO Namur - Entité Floreffe     1 - 2

    Morialmé - RSC Neffe    1 - 1

    Jemeppe - RUS Biesme     0 - 1

    Stade Gedinne - Chevetogne Football    4 - 2

    RFC Surice - Sambreville     2 - 5

    Wedstrijden op 10 en 13 mei :
    Stade Gedinne - Morialmé     1 - 0

    Entité Floreffe - RUS Biesme      1 - 2

    Wedstrijden op 13 mei :
    Sambreville - RFC Surice   2 - 3

    Biesme - Stade Gedinne    2 - 2

    Wedstrijd op 16 mei :
    Stade Gedinne - Biesme    2 - 0




    TOUR FINAL LUIK - LIEGE :  Warnant is kampioen in eerste provinciale

    FERODO ONE LEAGUE :

    Eindronde zie INTERPROVINCIALE EINDRONDE

    ERGO LEAGUE A - B - C : Kampioenen : Braives (A), Trooz (B) en Weywertz (C)
    Wedstrijden op 6 mei :
    Geer - Hannut   2 - 0

    Blegnytoise - Andrimont   0 - 1

    Wedstrijden op 10 mei :
    Malmundaria - FC Eupen    1 - 1
    Ster Francorchamps - Elsautoise    5 - 0

    Wedstrijden op 13 mei :
    Geer - FC Liège B    1 - 4

    Rechain - Andrimont    1 - 0

    Ster Francorchamps - Malmundaria      3 - 2

    Wedstrijd op 20 mei :
    FC Liège B - Ster Francorchamps    0 - 1

    FINALE op 24 mei :
    Rechain - FC Liège B     3 - 1

    FINALE der verliezers op 27 mei :
    Ster Francorchamps - Rechain      2 - 1





    TOUR FINAL LUXEMBURG - LUXEMBOURG :   Meix-Dt-Virton is kampioen in eerste provinciale

    EERSTE PROVINCIALE :
    Wedstrijden op 10 mei :
    Ethe - Marloie    2 - 1

    Oppagne - Libramont    4 - 1

    Finale op 12 mei :
    Oppagne - Ethe     2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE :
    Wedstrijden op 20 mei :
    Messancy - Longlier B    3 - 2

    Gouvy - Tontelange     1 - 0

    Poupehan - Tenneville     1 - 1  n.v.   pen  4 - 3

    Wedstrijden op 27 mei :
    Arlon - Poupehan      1 - 0

    Messancy - Gouvy    1 - 4

    Finale op 3 juni :
    Arlon - Gouvy     3 - 0




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    21-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTANDEN ANDERE EERSTE PROVINCIALERS
    EINDSTANDEN ANDERE EERSTE PROVINCIALERS :

         LIMBURG :

    1.   Helson Helchteren   71
    2.   Bree-Beek   55
    3.   Herkol   50
    4.   Herk-De-Stad   48
    5.   Beringen   45
    6.   Zepperen Brustem   44
    7.   Melo Zonhoven   42
    8.   Park Houthalen   40
    9.   Zonhoven VV   39
    10.  Koersel   38
    11.  Daring Huvo Jeuk   38
    12.  Mechelen aan de Maas   34
    13.  Vlijtingen   32
    14.  Hoepertingen   31
    15.  Racing Peer   31
    16.  Bregel   24

         ANTWERPEN :

    1.   Lyra   68
    2.   Lille   56
    3.   RC Mechelen   55
    4.   Berg en Dal   48
    5.   Kontich   47
    6.   Sint-Job   45
    7.   Witgoor Dessel   45
    8.   Heikant Berlaar   42
    9.   Schriek   40
    10.  Oppuurs   39
    11.  Branddonk   36
    12.  Merksplas   35
    13.  Rapid Leest   33
    14.  Vorselaar   31
    15.  Antonia   31
    16.  GR Katelijne   14

         BRABANT - BVV :

    1.   Betekom   63
    2.   HO Veltem   60
    3.   Liedekerke   59
    4.   HO Bierbeek   52
    5.   Melsbroek    49
    6.   Bertem-Leefdal    44
    7.   Aarschot   43
    8.   Borght-Humbeek   41
    8.   Tervuren-Duisburg   41
    10.  Linden   37
    11.  Out-Hoegaarden   36
    12.  Houtem-Oplinter   36
    13.  Strombeek   32
    14.  Meise   29
    15.  Butsel   28
    16.  Boka United   17

         BRABANT - ACFF :

    1.   RCS Brainois   60
    2.   RSD Jette   48
    3.   Stockel   44
    4.   Lasne-Ohain   41
    5.   Crossing Schaerbeek   37
    6.   Villers La Ville   36
    7.   Ixelles   34
    8.   Kosova Schaerbeek   33
    9.   Sporting Bruxelles   33
    9.   Stade Everois   33
    11.  Jodoigne   33
    12.  BX Brussels   32
    13.  Ren. Cl. Schaerbeek   23
    14.  Chastre   15

         HENEGOUWEN - HAINAUT

    1.   Ostiches-Ath   65
    2.   Antoinien   57
    3.   Symphorinois   55
    4.   Houdeng   54
    5.   Monceau   50
    6.   Pont-A-Celles Buzet   49
    7.   Soingnies   46
    8.   Gosselies   45
    9.   Saint-Ghislain Tertre Hautrage   42
    10.  Beloeil   41
    11.  Peruwelz FC   40
    12.  Le Roeulx   37
    13.  Paturages   37
    14.  Albert Quevy-Mons B   23
    15.  Ransart   19
    16.  Montkainoise   16

         NAMEN - NAMUR :

    1.   Fosses   68
    2.   Wépion   65
    3.   Grand-Leez   57
    4.   Condruzien   54
    5.   Loyers   52
    6.   Nismes   50
    7.   Molignée   50
    8.   Ligny   44
    9.   Flavion   42
    10.  Rhisnes   39
    11.  Pesche   37
    12.  Profondeville   32
    13.  Rochefortoise   31
    14.  Naninne   26
    15.  Andennais   25
    16.  Assesse   12

         LUIK - LIEGE :

    1.   Warnant   80
    2.   Raeren-Eynatten   71
    3.   UCE Liège   63
    4.   Banneux   61
    5.   Amblève   57
    6.   Xhoffraix   56
    7.   Wanza Bas-Oha   55
    8.   Fizoise   51
    9.   Ougrée   51
    10.  Beaufays   48
    10.  Stade Disonais   48
    12.  Aubel   48
    13.  Minerois   47
    14.  Melen   46
    15.  Warsage   23
    16.  RC. Ent. Amay   21
    17.  Houtain Milanello   20
    18.  Union Flémalloise   15

         LUXEMBURG - LUXEMBOURG :

    1.   Meix-Dt-Virton   60
    2.   Oppagne   57
    3.   Ethe   50
    4.   Marloie   40
    4.   Libramont   40
    6.   Saint-Léger   39
    7.   Chaumont   36
    8.   La Roche   35
    9.   Rossignul   33
    10.  Champlon   29
    11.  Arlon   28
    12.  Erezée   27
    13.  Nothomb-Post   17
    14.  Wellin   15   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    15-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Brabant - 5 en 6 mei 2018
    EERSTE PROVINCIALE BRABANT BVV - ACFF - zondag 6 mei 2018

    BRABANT - BVV :  Speeldag 30

    Houtem-Oplinter - HO Bierbeek     2 - 1

    Boka United - Tervuren-Duisburg    1 - 5

    Melsbroek - Betekom   5 - 0

    Out-Hoegaarden - Aarschot    1 - 6

    Borght-Humbeek - Meise    0 - 3

    Bertem-Leefdal - Liedekerke    1 - 2

    Linden - Butsel    1 - 2

    Strombeek - HO Veltem     1 - 4


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 26

    Chastre - Crossing Schaerbeek    2 - 4

    Kosova Schaerbeek - Ixelles     1 - 2

    Stockel - Sporting Bruxelles     5 - 3

    BX Brussels - RSD Jette    2 - 2

    Jodoigne - Stade Everois   2 - 2

    RCS Brainois - Stade Brainois   5 - 4

    Ren. Cl. Schaerbeek - Villers La Ville   STOPGEZET



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen




    Foto


    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • SPEELDAG 16 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 16 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 16 : LIJST 5 en 6

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 zullen er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 18
  • klassementen speeldag 18 (vervolg)
  • speeldag 18
  • voorspellingen speeldag 18
  • voorspellingen speeldag 18 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • Marianentrog, diepste plek op aarde, geeft geheimen (nog) niet prijs
  • May na Haags werkontbijt met Rutte door naar Berlijn om met Merkel te lunchen
  • De Speld, uw vaste prik voor betrouwbaar nieuws – en daarom: een jaaroverzicht
  • May gaat na Haags werkontbijt met Rutte door naar Berlijn om met Merkel te praten
  • P.C. Hooftprijs voor 98-jarige Marga Minco: Nederlandse stem van Europese oorlogsliteratuur
  • Hoe nu verder? Dat ziet u hier in 1 minuut
  • Macron hoopt met verhoging minimumloon protest Frankrijk tot bedaren te brengen
  • Zeker 13 grote gemeenten hebben deze jaarwisseling vrijwillig vuurwerkvrije zones
  • ‘Het best bewaarde geheim van India’ is trotse gastheer van WK hockey
  • Tess Wester: expressief ankerpunt van handbalvrouwen

    Foto

    Nieuws Ned. AD

    Nieuws Telegraph (UK)


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!