Eredivisie Nederland - Wedstrijdkalender seizoen 2015 - 2016
Eredivisie Nederland - Wedstrijdkalender 2015 - 2016
Weekend 8 augustus :
Roda JC - Heracles Almelo 3 - 1
Feyenoord - Utrecht 3 - 2
AZ - AJAX 0 - 3
Willem II - Vitesse 1 - 1
ADO Den Haag - PSV 2 - 2
Heerenveen - De Graafschap 3 - 1
Groningen - Twente 1 - 1
PEC Zwolle - Cambuur 2 - 2
NEC - Excelsior 1 - 0
Weekend 15 augustus :
Vitesse - Roda JC 3 - 0
De Graafschap - PEC Zwolle 0 - 3
AJAX - Willem II 3 - 0
Twente - ADO Den Haag 1 - 4
Excelsior - AZ 2 - 2
PSV - Groningen 2 - 0
Cambuur - Feyenoord 0 - 2
Utrecht - Heerenveen 1 - 1
Heracles Almelo - NEC 3 - 0
Weekend 22 augustus :
Groningen - Excelsior 2 - 0
Roda JC - De Graafschap 1 - 0
Heerenveen - PSV 1 - 1
Cambuur - Heracles Almelo 1 - 6
PEC Zwolle - Twente 2 - 1
NEC - AJAX 0 - 2
AZ - Willem II 0 - 0
ADO Den Haag - Utrecht 1 - 1
Feyenoord - Vitesse 2 - 0
Weekend 29 augustus :
Willem II - NEC 0 - 1
Utrecht - Groningen 2 - 0
Heerenveen - PEC Zwolle 1 - 1
Excelsior - De Graafschap 3 - 0
Heracles Almelo - Twente 2 - 0
AJAX - ADO Den Haag 4 - 0
AZ - Roda JC 0 - 1
Vitesse - Cambuur 4 - 1
PSV - Feyenoord 3 - 1
Weekend 12 september :
De Graafschap - AZ 1 - 3
Roda JC - NEC 0 - 0
Twente - AJAX 2 - 2
Cambuur - PSV 0 - 6
PEC Zwolle - Excelsior 3 - 0
Groningen - Heerenveen 3 - 1
Feyenoord - Willem II 1 - 0
ADO Den Haag - Heracles Almelo 0 - 1
Utrecht - Vitesse 2 - 1
Weekend 19 september :
NEC - Heerenveen 2 - 0
Cambuur - Twente 0 - 0
Heracles Almelo - PSV 2 - 1
PEC Zwolle - ADO Den Haag 2 - 1
Willem II - Utrecht 3 - 1
Roda JC - Feyenoord 1 - 1
Excelsior - AJAX 0 - 2
Vitesse - De Graafschap 3 - 0
Groningen - AZ 2 - 0
Weekend 26 september :
Heerenveen - Vitesse 0 - 0
Utrecht - Cambuur 3 - 3
AJAX - Groningen 2 - 0
PSV - NEC 2 - 1
AZ - Heracles Almelo 3 - 1
De Graafschap - Willem II 2 - 2
Feyenoord - PEC Zwolle 2 - 0
ADO Den Haag - Excelsior 3 - 3
Twente - Roda JC 2 - 1
Weekend 2 oktober :
Heracles Almelo - Heerenveen 2 - 0
NEC - ADO Den Haag 4 - 1
Willem II - PEC Zwolle 0 - 1
Roda JC - Cambuur 1 - 1
Excelsior - Utrecht 1 - 0
De Graafschap - Feyenoord 1 - 2
AJAX - PSV 1 - 2
Vitesse - Groningen 5 - 0
AZ - Twente 3 - 1
Weekend 17 oktober :
Groningen - Willem II 2 - 1
Cambuur - AZ 1 - 1
Heracles Almelo - AJAX 0 - 2
PSV - Excelsior 1 - 1
Utrecht - Roda JC 1 - 1
Twente - NEC 1 - 0
Heerenveen - Feyenoord 2 - 5
ADO Den Haag - De Graafschap 1 - 1
PEC Zwolle - Vitesse 1 - 5
Weekend 24 oktober :
PEC Zwolle - Utrecht 1 - 2
Willem II - Heerenveen 2 - 2
Twente - PSV 1 - 3
De Graafschap - Heracles Almelo 0 - 1
Roda JC - Excelsior 1 - 2
Cambuur - ADO Den Haag 1 - 1
Vitesse - AJAX 1 - 3
NEC - Groningen 1 - 1
Feyenoord - AZ 3 - 1
Weekend 31 oktober :
Heracles Almelo - Willem II 2 - 1
Groningen - PEC Zwolle 2 - 0
AJAX - Roda JC 6 - 0
Excelsior - Vitesse 0 - 3
De Graafschap - PSV 3 - 6
ADO Den Haag - Feyenoord 1 - 0
Utrecht - Twente 4 - 2
Heerenveen - Cambuur 2 - 0
AZ - NEC 2 - 4
Weekend 7 november :
Roda JC - ADO Den Haag 1 - 1
Twente - Heerenveen 1 - 4
NEC - De Graafschap 2 - 0
Willem II - Excelsior 2 - 3
PEC Zwolle - Heracles Almelo 1 - 1
PSV - Utrecht 3 - 1
Feyenoord - AJAX 1 - 1
Cambuur - Groningen 2 - 2
Vitesse - AZ 0 - 2
Weekend 21 november :
AZ - Heerenveen 3 - 1
Roda JC - PEC Zwolle 0 - 5
AJAX - Cambuur 5 - 1
Willem II - PSV 2 - 2
De Graafschap - Groningen 1 - 2
Heracles Almelo - Excelsior 0 - 0
Feyenoord - Twente 5 - 0
NEC - Utrecht 1 - 0
ADO Den Haag - Vitesse 2 - 2
Weekend 28 november :
Cambuur - De Graafschap 2 - 3
Heerenveen - Roda JC 3 - 0
Excelsior - Feyenoord 2 - 4
Twente - Willem II 1 - 3
Vitesse - NEC 1 - 0
PEC Zwolle - AJAX 0 - 2
Groningen - ADO Den Haag 2 - 1
Utrecht - Heracles Almelo 4 - 2
PSV - AZ 3 - 0
Weekend 5 december :
AZ - ADO Den Haag 0 - 1
Excelsior - Twente 1 - 1
Vitesse - PSV 0 - 1
De Graafschap - Utrecht 0 - 1
AJAX - Heerenveen 5 - 2
Willem II - Cambuur 3 - 0
Feyenoord - Heracles Almelo 3 - 0
NEC - PEC Zwolle 2 - 2
Roda JC - Groningen 0 - 0
Weekend 12 december :
Heerenveen - Excelsior 2 - 1
ADO Den Haag - Willem II 1 - 1
PSV - Roda JC 1 - 1
Cambuur - NEC 3 - 1
Twente - De Graafschap 2 - 1
Utrecht - AJAX 1 - 0
Groningen - Feyenoord 1 - 1
PEC Zwolle - AZ 2 - 1
Heracles Almelo - Vitesse 1 - 1
Weekend 19 december :
Vitesse - Twente 5 - 1
AZ - Utrecht 2 - 2
PSV - PEC Zwolle 3 - 2
Heracles Almelo - Groningen 2 - 1
Excelsior - Cambuur 1 - 4
Willem II - Roda JC 3 - 2
NEC - Feyenoord 3 - 1
Heerenveen - ADO Den Haag 0 - 4
AJAX - De Graafschap 2 - 1
Winterstop van 20 december tot 15 januari
Weekend 16 januari :
Twente - Heracles Almelo 4 - 0
Cambuur - Vitesse 0 - 2
PEC Zwolle - Heerenveen 5 - 2
Roda JC - AZ 0 - 1
De Graafschap - Excelsior 2 - 0
ADO Den Haag - AJAX 0 - 1
Feyenoord - PSV 0 - 2
Groningen - Utrecht 1 - 4
NEC - Willem II 1 - 0
Weekend 23 januari :
Groningen - NEC 0 - 0
Heracles Almelo - De Graafschap 2 - 1
AJAX - Vitesse 1 - 0
Excelsior - Roda JC 0 - 1
Heerenveen - Willem II 3 - 1
AZ - Feyenoord 4 - 2
PSV - Twente 4 - 2
Utrecht - PEC Zwolle 1 - 0
ADO Den Haag - Cambuur 2 - 1
Woensdag 27 januari :
Willem II - Groningen 1 - 1
AJAX - Heracles Almelo 0 - 0
AZ - Cambuur 3 - 1
NEC - Twente 2 - 0
De Graafschap - ADO Den Haag 3 - 1
Excelsior - PSV 1 - 3
Vitesse - PEC Zwolle 1 - 1
Roda JC - Utrecht 1 - 0
Feyenoord - Heerenveen 1 - 2
Weekend 30 januari :
Willem II - Heracles Almelo 0 - 0
Vitesse - Excelsior 0 - 0
PSV - De Graafschap 4 - 2
PEC Zwolle - Groningen 1 - 3
NEC - AZ 0 - 3
Roda JC - AJAX 2 - 2
Cambuur - Heerenveen 0 - 1
Feyenoord - ADO Den Haag 0 - 2
Twente - Utrecht 3 - 1
Weekend 6 februari :
Excelsior - Willem II 0 - 0
ADO Den Haag - Roda JC 2 - 2
Heerenveen - Twente 1 - 3
AZ - Vitesse 1 - 0
Heracles - PEC Zwolle 2 - 0
AJAX - Feyenoord 2 - 1
De Graafschap - NEC 1 - 1
Groningen - Cambuur 2 - 0
Utrecht - PSV 0 - 2
Weekend 13 februari :
Cambuur - Utrecht 0 - 2
Heracles Almelo - AZ 3 - 6
Roda JC - Twente 0 - 1
Willem II - De Graafschap 0 - 0
Vitesse - Heerenveen 3 - 0
Groningen - AJAX 1 - 2
PEC Zwolle - Feyenoord 3 - 1
Excelsior - ADO Den Haag 2 - 4
NEC - PSV 0 - 3
Weekend 20 februari :
ADO Den Haag - PEC Zwolle 0 - 2
AZ - Groningen 4 - 1
PSV - Heracles Almelo 2 - 0
Heerenveen - NEC 1 - 1
Twente - Cambuur 3 - 0
De Graafschap - Vitesse 2 - 2
AJAX - Excelsior 3 - 0
Utrecht - Willem II 2 - 1
Feyenoord - Roda JC 1 - 1
Weekend 27 februari :
Excelsior - NEC 2 - 0
Twente - Groningen 2 - 0
PSV - ADO Den Haag 2 - 0
Cambuur - PEC Zwolle 1 - 0
Vitesse - Willem II 0 - 1
Heracles Almelo - Roda JC 0 - 5
Utrecht - Feyenoord 1 - 2
De Graafschap - Heerenveen 0 - 1
AJAX - AZ 4 - 1
Weekend 5 maart :
ADO Den Haag - Twente 2 - 1
PEC Zwolle - De Graafschap 2 - 1
Groningen - PSV 0 - 3
Heerenveen - Utrecht 0 - 4
NEC - Heracles 1 - 0
Willem II - AJAX 0 - 4
AZ - Excelsior 2 - 0
Roda JC - Vitesse 1 - 2
Feyenoord - Cambuur 3 - 1
Weekend 12 maart :
De Graafschap - Roda JC 3 - 0
Twente - PEC Zwolle 2 - 1
PSV - Heerenveen 1 - 1
Willem II - AZ 0 - 2
Excelsior - Groningen 2 - 1
Utrecht - ADO Den Haag 2 - 2
Vitesse - Feyenoord 0 - 2
Heracles Almelo - Cambuur 3 - 1
AJAX - NEC 2 - 2
Weekend 19 maart :
Utrecht - Excelsior 2 - 1
Heerenveen - Heracles Almelo 0 - 1
PEC Zwolle - Willem II 4 - 1
Feyenoord - De Graafschap 3 - 1
Cambuur - Roda JC 0 - 1
Twente - AZ 2 - 2
ADO Den Haag - NEC 1 - 0
Groningen - Vitesse 0 - 3
PSV - AJAX 0 - 2
Weekend 2 april :
De Graafschap - Cambuur 2 - 2
Heracles Almelo - Utrecht 1 - 1
AZ - PSV 2 - 4
Willem II - Twente 2 - 3
Feyenoord - Excelsior 3 - 0
NEC - Vitesse 2 - 1
Roda JC - Heerenveen 1 - 2
ADO Den Haag - Groningen 0 - 1
AJAX - Zwolle 3 - 0
Weekend 9 april :
PEC Zwolle - Roda JC 3 - 1
Excelsior - Heracles Almelo 1 - 3
Vitesse - ADO Den Haag 2 - 2
Cambuur - AJAX 0 - 1
PSV - Willem II 2 - 0
Heerenveen - AZ 4 - 2
Groningen - De Graafschap 3 - 1
Utrecht - NEC 3 - 1
Twente - Feyenoord 0 - 1
Weekend 16 april :
De Graafschap - Twente 1 - 1
Vitesse - Heracles Almelo 1 - 1
AZ - PEC Zwolle 5 - 1
Feyenoord - Groningen 1 - 1
Roda JC - PSV 0 - 3
AJAX - Utrecht 2 - 2
NEC - Cambuur 2 - 1
Willem II - ADO Den Haag 0 - 2
Excelsior - Heerenveen 1 - 1
Woensdag 20 april :
Groningen - Roda JC 1 - 0
PSV - Vitesse 2 - 0
Utrecht - De Graafschap 0 - 2
PEC Zwolle - NEC 2 - 0
Heracles Almelo - Feyenoord 2 - 2
Heerenveen - AJAX 0 - 2
Twente - Excelsior 2 - 0
ADO Den Haag - AZ 1 - 2
Cambuur - Willem II 1 - 1
Weekend 1 mei :
Willem II - Feyenoord 0 - 1
AZ - De Graafschap 4 - 1
Heerenveen - Groningen 1 - 2
NEC - Roda JC 1 - 2
Vitesse - Utrecht 1 - 3
Heracles Almelo - ADO Den Haag 1 - 1
Excelsior - PEC Zwolle 2 - 2
PSV - Cambuur 6 - 2
AJAX - Twente 4 - 0
Weekend 8 mei :
Twente - Vitesse 2 - 2
ADO Den Haag - Heerenveen 1 - 1
Groningen - Heracles Almelo 2 - 1
Roda JC - Willem II 2 - 3
De Graafschap - AJAX 1 - 1
PEC Zwolle - PSV 1 - 3
Feyenoord - NEC 1 - 0
Utrecht - AZ 1 - 3
Cambuur - Excelsior 0 - 2
PSV werd op de laatste speeldag kampioen !
Vincent Janssen (AZ) werd met 27 doelpunten topschutter.
Champions League - PSV
Voorronde Champions League - AJAX
Europa League - Feyenoord
Voorronde Europa League - AZ en Heracles Almelo
Degradatie - Cambuur en De Graafschap
Promotie - Sparta Rotterdam en Go Ahead Eagles
Play Offs Europa League :
Groningen - Heracles Almelo 2 - 1
PEC Zwolle - Utrecht 0 - 0
Heracles Almelo - Groningen 5 - 1
Utrecht - PEC Zwolle 5 - 2
Heracles Almelo - Utrecht 1 - 1
Utrecht - Heracles Almelo 0 - 2
Nacompetitie : Willem II en De Graafschap
MVV Maastricht - De Graafschap 0 - 1
Go Ahead Eagles - VVV VEnlo 1 - 0
FC Eindhoven - NAC Breda 1 - 0
Almere City - Willem II 0 - 1
De Graafschap - MVV Maastricht 2 - 1
VVV Venlo - Go Ahead Eagles 2 - 2
NAC Breda - FC Eindhoven 2 - 0
Willem II - Almere City 5 - 2
NAC Breda - Willem II 2 - 1
Go Ahead Eagles - De Graafschap 4 - 1
De Graafschap - Go Ahead Eagles 1 - 1
Willem II - NAC Breda 3 - 1
Go Ahead Eagles en Willem II blijven/gaan naar de eredivisie
Sparta kampioen Jupiler League
Sparta Rotterdam was na 33 speeldagen in de Jupiler League zeker van de titel.
Daarmee keert de club na zes jaar afwezigheid terug naar de eredivisie.
KNVB Beker :
Finale :
Feyenoord - FC Utrecht 2 - 1
Feyenoord pakt na acht jaar nog eens een prijs in Nederland.
Halve finale :
Feyenoord - AZ 3 - 1
Utrecht - VVSB 3 - 0
VVSB (Voetbal Vereniging Sint Bavo) uit Noordwijkerhout is de eerste amateurclub sinds IJselmeervogels in 1975 die zich onder de beste vier in de Beker schaarde.
Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Qatar
door op onderstaande afbeelding te klikken.
EURO 2021
Bekijk nog eens alle
resultaten van
EURO 2021 door op
onderstaande afbeelding
te klikken.
Op zondag 2 april rijdt het profpeloton de Ronde van Vlaanderen!
De beste renners strijden dan voor de titel van de meest prestigieuze
Belgische eendagswedstrijd. Oudenaarde is opnieuw de fiere aankomststad
van Vlaanderens Mooiste en dat voor het elfde jaar op rij. Voor renners, wielertoeristen
en het publiek is het uitkijken naar wie de 107de editie van de Ronde op zijn naam mag schrijven en bij de vrouwen wie de 20ste editie op haar palmares laat bijschrijven.
Ben je terug op de afspraak op zondag 2 april 2023?