Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • 1/16de en loting 1/8ste finales Croky Cup Beker van België
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, ....
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/8ste, 16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Oefeninterlands Rode Duivels - WK 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • Reeksindeling Nationaal seizoen 2018 - 2019
  • Reeksindeling Oost-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Reeksindeling West-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Skûtsjesilen van 4 tot en met 17 augustus
  • Eurovision 2018
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
    Foto
    Nieuws VTM
  • WhatsApp komt met stille vakantiemodus
  • Verschillende explosies aan kiesbureaus in Kaboel
  • NMBS wil minder conducteurs inzetten
  • Khashoggi's eindredactrice noemt uitleg "bullshit"
  • Nu ook extreemlinks en extreemrechts op terreurlijst OCAD
  • België zoekt stroomschepen tegen black-out
  • Responsible Young Drivers organiseren Nacht Zonder Ongevallen
  • Hier maak je de mooiste herfstwandelingen
  • Het blijft rustig en droog, maandag kans op lichte regen
  • Groen zet De Wever voor het blok en dient symbooldossiers in
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (12)
  • Croky Cup - Beker van België (39)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (83)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (235)
  • info (161)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (2)
  • Voetbal nationaal (220)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (133)
  • Voetbal West Vlaanderen (127)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (165)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Diego Maradona (57) heeft knieprothesen nodig: “Enige oplossing voor hem”
  • Golden State Warriors winnen tweede duel met veel moeite bij Utah
  • China klopt Nederland in troostfinale WK volleybal vrouwen
  • Trentin pakt allereerste zege in Europese kampioenentrui, Moscon blijft leider in Ronde van Guangxi
  • Team Sky mag omstreden tijdritpakken niet meer gebruiken, maar: “We hebben al een sneller pak”
  • Veldrijdster Jolien Verschueren strijdt tegen hersentumor: “God de Vader helpt me mijn kanker te dragen”
  • Naar twee nieuwe bondscoaches in plaats van De Weert?
  • Veldrijders moeten dit weekend 700 km overbruggen voor twee crossen: “Gelukkig kan de mecanicien zijn vrouw de viswinkel openhouden”
  • Trond Sollied: “Ja, Gent vroeg of ik trainer wou worden”
  • Clubs verbolgen over nieuwe klucht : “Wesley vrijspreken is ons uitlachen”
    Foto
    Nieuws HLN
  • Trentin wint vijfde rit in Ronde van Guangxi, Stuyven strandt op derde plaats: “Ik kan leven met dit resultaat”
  • Cockpitraam barst: vliegtuig duikt 3,5 km in 180 seconden tijdens noodlanding
  • Cockpitraam barst: vliegtuig zakt 3,5 km in 180 seconden tijdens noodlanding
  • Elise Mertens naar Azië voor kers op de taart: "De lat moet hoger en hoger"
  • Prins Harry opent ‘zijn’ Invictus Games
  • Trentin wint vijfde rit in Ronde van Guangxi, Stuyven strandt op derde plaats
  • Veldrijders staan dit weekend voor logistiek kunst-en vliegwerk: “We hebben dit al in de zomer voorbereid”
  • Oscarkandidaat ‘Beautiful Boy' verovert Gent
  • WOONVIDEO. Al deze te gekke gevels kleuren het Vlaamse landschap
  • België zoekt stroomschepen tegen black-out
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • ’Ik moet het beter gaan uitleggen’
  • Saoedi-Arabië bevestigt dood journalist Khashoggi
  • Bredase heeft als eerste een ’X’ in paspoort: ’Blij’
  • Minister tegen kampers: 'Meer geduld hebben'
  • Doden bij politieactie in Duitsland na aanval met schaar
  • Genderneutraal paspoort: ‘Formeel nu ook mijzelf’
  • Zinkende vissers reddeloos ten onder
  • Water extreem laag: ‘Met halve vracht varen’
  • Honeywell past verwachtingen aan na spin-offs
  • New York blokkeert mogelijk megazorgdeal
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Mexico weert duizenden migranten om handel met VS niet in gevaar te brengen
  • Johnny de Mol en Adil Izemrane herdefiniëren vluchtelingenhulp op Lesbos
  • Hoe een revolutionaire topinnovatie door Hollandse zuinigheid over de grens verdween
  • Betutteling heeft ook voordelen - denk maar aan het rookverbod en de verplichte autogordel
  • Saoedi-Arabië bevestigt dood journalist Khashoggi door ‘gevecht op consulaat’, achttien mensen opgepakt
  • Saoedi-Arabië erkent dood journalist Khashoggi, achttien mensen opgepakt
  • Saoedi-Arabië erkent dood journalist Khashoggi
  • De volleybaldames hebben fantastisch gestreden, maar Servië was net een maatje te groot
  • Ook in Amsterdam blijft het gissen naar de mogelijkheden van Kenenisa Bekele
  • Eerste plaats Magnus Carlsen staat onder druk
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • Bondscoach Morrison wil bij Oranje blijven
  • Blangé heeft wel oren naar functie bij volleybalbond
  • Groeneveld uit roulatie met enkelblessure
  • Volleybalsters met lege handen na sterk WK in Japan
  • Volleybalsters grijpen naast medailles op WK in Japan
  • Trentin sprint naar ritzege in Ronde van Guangxi
  • Dovizioso houdt sprankje hoop met pole in Japan
  • Golden State Warriors winnen ook tweede wedstrijd
  • Golden State Warriors sluiten ook tweede duel winnend af
  • Milwaukee Brewers dwingen zevende duel af
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    26-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema Champions League 2018-2019
    Kalender Champions League 2018-2019

    GROEP A : 
    Speeldag 3 : woensdag 24 oktober
    Club Brugge - AS Monaco
    Borussia Dortmund - Athlético Madrid
    GROEP B :  
    Speeldag 3 : woensdag 24 oktober
    FC Barcelona - Inter Milan
    PSV Eindhoven - Tottenham Hotspur
    GROEP C :  
    Speeldag 3 : woensdag 24 oktober
    Liverpool - Rode Ster Belgrado
    Paris Saint-Germain - Napoli
    GROEP D :  
    Speeldag 3 : woensdag 24 oktober
    Galatasaray - Schalke 04
    Lokomotiv Moskou - FC Porto
    GROEP E :  
    Speeldag 3 : dinsdag 23 oktober
    AEK Athene - Bayern München
    Ajax Amsterdam - Benfica Lissabon
    GROEP F :  
    Speeldag 3 : dinsdag 23 oktober
    Sjachtjor Donetsk - Manchester City
    Hoffenheim - Olympique Lyon
    GROEP G :  
    Speeldag 3 : dinsdag 23 oktober
    AS Roma - CSKA Moskou
    Real Madrid - Viktoria Plzen
    GROEP H :  
    Speeldag 3 : dinsdag 23 oktober
    Young Boys Bern - Valencia
    Manchester United - Juventus


    GROEP A : 
    Speeldag 2 : woensdag 3 oktober
    Athlético Madrid - Club Brugge   3 - 1
    Borussia Dortmund - AS Monaco    3 - 0
    GROEP B :  
    Speeldag 2 : woensdag 3 oktober
    PSV Eindhoven - Inter Milan    1 - 2
    Tottenham Hotspur - FC Barcelona     2 - 4
    GROEP C :  
    Speeldag 2 : woensdag 3 oktober
    Paris Saint-Germain - Rode Ster Belgrado    6 - 1
    Napoli - Liverpool     1 - 0
    GROEP D :  
    Speeldag 2 : woensdag 3 oktober
    Lokomotiv Moskou - Schalke 04    0 - 1
    FC Porto - Galatasaray     1 - 0
    GROEP E :  
    Speeldag 2 : dinsdag 2 oktober
    Bayern München - Ajax Amsterdam     1 - 1
    AEK Athene - Benfica Lissabon     2 - 3
    GROEP F :  
    Speeldag 2 : dinsdag 2 oktober
    Hoffenheim - Manchester City    1 - 2
    Olympique Lyon - Sjachtjor Donetsk     2 - 2
    GROEP G :  
    Speeldag 2 : dinsdag 2 oktober
    AS Roma - Viktoria Plzen     5 - 0
    CSKA Moskou - Real Madrid      1 - 0
    GROEP H :  
    Speeldag 2 : dinsdag 2 oktober
    Juventus - Young Boys Bern    3 - 0
    Manchester United - Valencia     0 - 0


    GROEP A : 
    Speeldag 1 : dinsdag 18 september
    AS Monaco - Athlético Madrid    1 - 2
    Club Brugge - Borussia Dortmund    0 - 1
    GROEP B :  
    Speeldag 1 : dinsdag 18 september
    Inter Milan - Tottenham Hotspur    2 - 1
    FC Barcelona - PSV Eindhoven    4 - 0
    GROEP C :  
    Speeldag 1 : dinsdag 18 september
    Rode Ster Belgrado - Napoli    0 - 0
    Liverpool - Paris Saint-Germain    3 - 2
    GROEP D :  
    Speeldag 1 : dinsdag 18 september
    Schalke 04 - FC Porto    1 - 1
    Galatasaray - Lokomotiv Moskou    3 - 0
    GROEP E :  
    Speeldag 1 : woensdag 19 september
    Ajax Amsterdam - AEK Athene   3 - 0
    Benfica Lissabon - Bayern München   0 - 2
    GROEP F :  
    Speeldag 1 : woensdag 19 september
    Sjachtjor Donetsk - Hoffenheim   2 - 2
    Manchester City - Olympique Lyon   1 - 2
    GROEP G :  
    Speeldag 1 : woensdag 19 september
    Viktoria Plzen - CSKA Moskou   2 - 2
    Real Madrid - AS Roma   3 - 0
    GROEP H :  
    Speeldag 1 : woensdag 19 september
    Valencia - Juventus   0 - 2
    Young Boys Bern - Manchester United   0 - 3



    GROEP A : 
    Speeldag 4 : dinsdag 6 november
    AS Monaco - Club Brugge
    Athlético Madrid - Borussia Dortmund
    GROEP B :  
    Speeldag 4 : dinsdag 6 november
    Inter Milan - FC Barcelona 
    Tottenham Hotspur - PSV Eindhoven 
    GROEP C :  
    Speeldag 4 : dinsdag 6 november
    Rode Ster Belgrado - Liverpool
    Napoli - Paris Saint-Germain
    GROEP D :  
    Speeldag 4 : dinsdag 6 november
    Schalke 04 - Galatasaray
     FC Porto - Lokomotiv Moskou
    GROEP E :  
    Speeldag 4 : woensdag 7 november
    Bayern München - AEK Athene
    Benfica Lissabon - Ajax Amsterdam
    GROEP F :  
    Speeldag 4 : woensdag 7 november
    Manchester City - Sjachtjor Donetsk
    Olympique Lyon - Hoffenheim
    GROEP G :  
    Speeldag 4 : woensdag 7 november
    CSKA Moskou - AS Roma
    Viktoria Plzen - Real Madrid
    GROEP H :  
    Speeldag 4 : woensdag 7 november
    Valencia - Young Boys Bern
    Juventus - Manchester United


    GROEP A : 
    Speeldag 5 : woensdag 28 november
    Athlético Madrid - AS Monaco
    Borussia Dortmund - Club Brugge
    GROEP B :  
    Speeldag 5 : woensdag 28 november
    Tottenham Hotspur - Inter Milan
    PSV Eindhoven - FC Barcelona 
    GROEP C :  
    Speeldag 5 : woensdag 28 november
    Napoli - Rode Ster Belgrado
    Paris Saint-Germain - Liverpool
    GROEP D :  
    Speeldag 5 : woensdag 28 november
    Lokomotiv Moskou - Galatasaray
     FC Porto - Schalke 04
    GROEP E :  
    Speeldag 5 : dinsdag 27 november
    AEK Athene - Ajax Amsterdam
    Bayern München - Benfica Lissabon
    GROEP F :  
    Speeldag 5 : dinsdag 27 november
    Olympique Lyon - Manchester City
    Hoffenheim - Sjachtjor Donetsk
    GROEP G :  
    Speeldag 5 : dinsdag 27 november
    CSKA Moskou - Viktoria Plzen
    AS Roma - Real Madrid
    GROEP H :  
    Speeldag 5 : dinsdag 27 november
    Juventus - Valencia
    Manchester United - Young Boys Bern

    GROEP A : 
    Speeldag 6 : dinsdag 11 december
    AS Monaco - Borussia Dortmund
    Club Brugge - Athlético Madrid
    GROEP B :  
    Speeldag 6 : dinsdag 11 december
    Inter Milan - PSV Eindhoven
    FC Barcelona - Tottenham Hotspur
    GROEP C :  
    Speeldag 6 : dinsdag 11 december
    Rode Ster Belgrado - Paris Saint-Germain
    Liverpool - Napoli
    GROEP D :  
    Speeldag 6 : dinsdag 11 december
    Schalke 04 - Lokomotiv Moskou
    Galatasaray - FC Porto
    GROEP E :  
    Speeldag 6 : woensdag 12 december
    Benfica Lissabon - AEK Athene
    Ajax Amsterdam - Bayern München
    GROEP F :  
    Speeldag 6 : woensdag 12 december
    Manchester City - Hoffenheim
    Sjachtjor Donetsk - Olympique Lyon
    GROEP G :  
    Speeldag 6 : woensdag 12 december
    Viktoria Plzen - AS Roma
    Real Madrid - CSKA Moskou
    GROEP H :  
    Speeldag 6 : woensdag 12 december
    Valencia - Manchester United
    Young Boys Bern - Juventus

    GROEPSINDELING:
    GROEP A : Athlético Madrid - Borussia Dortmund - AS Monaco - Club Brugge
    GROEP B :  FC Barcelona - Tottenham Hotspur - PSV Eindhoven - Inter Milan
    GROEP C :  Paris Saint-Germain - Napoli - Liverpool - Rode Ster Belgrado
    GROEP D :  Lokomotiv Moskou - FC Porto - Schalke 04 - Galatasaray
    GROEP E :  Bayern München - Benfica Lissabon - Ajax Amsterdam - AEK Athene
    GROEP F :  Manchester City - Sjachtjor Donetsk - Olympique Lyon - Hoffenheim
    GROEP G :  Real Madrid - AS Roma - CSKA Moskou - Viktoria Plzen
    GROEP H :  Juventus - Manchester United - Valencia - Young Boys Bern

    SPEELDATA:
    18 en 19 september - 2 en 3 oktober - 23 en 24 oktober
    6 en 7 november - 27 en 28 november - 11 en 12 december


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    25-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema Europa League 2018-2019
    Kalender Europa League 2018-2019

    Speeldag 3 : donderdag 25 oktober
    GROEP A :  
    AEK Larnaca - Loedogorets
    FC Zürich - Bayer Leverkusen
    GROEP B :  
    Red Bull Leipzig - Cetic Glasgow
    Red Bull Salzburg - Rosenborg BK
    GROEP C :  
    FC Kopenhagen - Slavia Praag
    Zenit Sint-Petersburg - Girondins Bordeaux
    GROEP D : 
    RSC Anderlecht - Fenerbahçe
    Spartak Trnava - Dinamo Zagreb
    GROEP E :  
    Sporting Portugal - Arsenal
    FK Qarabag - FC Vorskla
    GROEP F :  
    Dudelange - Olympiakos Pireaus
    AC Milan - Real Betis
    GROEP G :  
    Villarreal - Rapid Wien
    Glasgow Rangers - Spartak Moskou
    GROEP H :  
    Olympique Marseille - Lazio Roma
    Eintracht Frankfurt - Apollon Limassol
    GROEP I :  
    Besiktas - Racing Genk
    Sarpsborg - Malmö FF
    GROEP J :  
    Sevilla - Akhisarspor
    Standard de Liège - FC Krasnodar
    GROEP K :  
    Stade Rennes - Dinamo Kiev
    FK Jablonec - FC Astana 
    GROEP L :  
    POAK Saloniki - Vidi FC
    Chelsea - Bate Borisov


    Speeldag 2 : donderdag 4 oktober
    GROEP A :  
    FC Zürich - Loedogorets   1 - 0
    Bayer Leverkusen - AEK Larnaca    4 - 2
    GROEP B :  
    Red Bull Salzburg - Cetic Glasgow    3 - 1
    Rosenborg BK - Red Bull Leipzig   1 - 3
    GROEP C :  
    FC Zenit Sint-Petersburg - Slavia Praag   1 - 0
    Girondins Bordeaux - FC Kopenhagen    1 - 2
    GROEP D : 
    RSC Anderlecht - Dinamo Zagreb   0 - 2
    Fenerbahçe - Spartak Trnava   2 - 0
    GROEP E :  
    FK Qarabag - Arsenal   0 - 3
    FC Vorskla - Sporting Portugal   1 - 2
    GROEP F :  
    AC Milan - Olympiakos Pireaus   3 - 1
    Real Betis - Dudelange   3 - 0
    GROEP G :  
    Glasgow Rangers - Rapid Wien    3 - 1
    Spartak Moskou - Villarreal    3 - 4
    GROEP H :  
    Eintracht Frankfurt - Lazio Roma    3 - 1
    Apollon Limassol - Olympique Marseille    2 - 2
    GROEP I :  
    Sarpsborg - Racing Genk    3 - 1
    Malmö FF - Besiktas   2 - 0
    GROEP J :  
    Standard de Liège - Akhisarspor   2 - 1
    FC Krasnodar - Sevilla    2 - 1
    GROEP K :  
    FC Astana - Stade Rennes   2 - 0
    FK Jablonec - Dinamo Kiev     2 - 2
    GROEP L :  
    Chelsea - Vidi FC      1 - 0
    Bate Borisov - PAOK Saloniki     1 - 4


    Speeldag 1 : donderdag 20 september
    GROEP A :  
    AEK Larnaca - FC Zürich    0 - 1
    Loedogorets - Bayer Leverkusen    2 - 3
    GROEP B :  
    Red Bull Leipzig - Red Bull Salzburg    2 - 3
    Cetic Glasgow - Rosenborg BK     1 - 0
    GROEP C :  
    Slavia Praag - Girondins Bordeaux     1 - 0
    FC Kopenhagen - FC Zenit Sint-Petersburg    1 - 1
    GROEP D : 
    Dinamo Zagreb - Fenerbahçe    4 - 1
    Spartak Trnava - RSC Anderlecht    1 - 0
    GROEP E :  
    Arsenal - FC Vorskla    4 - 2
    Sporting Portugal - FK Qarabag    2 - 0
    GROEP F :  
    Olympiakos Pireaus - Real Betis    0 - 0
    Dudelange - AC Milan    0 - 1
    GROEP G :  
    Rapid Wien - Spartak Moskou   2 - 0
    Villarreal - Glasgow Rangers   2 - 2
    GROEP H :  
    Lazio Roma - Apollon Limassol   2 - 1
    Olympique Marseille - Eintracht Frankfurt   1 - 2
    GROEP I :  
    Racing Genk - Malmö FF   2 - 0
    Besiktas - Sarpsborg   3 - 1
    GROEP J :  
    Akhisarspor - FC Krasnodar   0 - 1
    Sevilla - Standard de Liège   5 - 1
    GROEP K :  
    Dinamo Kiev - FC Astana   2 - 2
    Stade Rennes - FK Jablonec   2 - 1
    GROEP L :  
    Vidi FC - Bate Borisov   0 - 2
    PAOK Saloniki - Chelsea   0 - 1


    Speeldag 4 : donderdag 8 november
    GROEP A :  
    Loedogorets - AEK Larnaca
    Bayer Leverkusen - FC Zürich
    GROEP B :  
    Cetic Glasgow - Red Bull Leipzig
    Rosenborg BK - Red Bull Salzburg
    GROEP C :  
    Slavia Praag - FC Kopenhagen
    Girondins Bordeaux - Zenit Sint-Petersburg
    GROEP D : 
    Fenerbahçe - RSC Anderlecht
    Dinamo Zagreb - Spartak Trnava
    GROEP E :  
    Arsenal - Sporting Portugal
    FC Vorskla - FK Qarabag
    GROEP F :  
    Olympiakos Pireaus - Dudelange
    Real Betis - AC Milan
    GROEP G :  
    Rapid Wien - Villarreal
    Spartak Moskou - Glasgow Rangers
    GROEP H :  
    Lazio Roma - Olympique Marseille
    Apollon Limassol - Eintracht Frankfurt
    GROEP I :  
    Racing Genk - Besiktas
    Malmö FF - Sarpsborg
    GROEP J :  
    Akhisarspor - Sevilla
    FC Krasnodar - Standard de Liège
    GROEP K :  
    Dinamo Kiev - Stade Rennes
    FC Astana  - FK Jablonec
    GROEP L :  
    Vidi FC - POAK Saloniki
    Bate Borisov - Chelsea

    Speeldag 5 : donderdag 29 november
    GROEP A :  
    Bayer Leverkusen - Loedogorets
    FC Zürich - AEK Larnaca
    GROEP B :  
    Rosenborg BK - Cetic Glasgow
    Red Bull Salzburg - Red Bull Leipzig
    GROEP C :  
    Girondins Bordeaux - Slavia Praag
    Zenit Sint-Petersburg - FC Kopenhagen
    GROEP D : 
    Fenerbahçe - Dinamo Zagreb
    RSC Anderlecht Spartak Trnava
    GROEP E :  
    FC Vorskla - Arsenal
    FK Qarabag - Sporting Portugal
    GROEP F :  
    Real Betis - Olympiakos Pireaus
    AC Milan - Dudelange
    GROEP G :  
    Glasgow Rangers - Villarreal
    Spartak Moskou - Rapid Wien
    GROEP H :  
    Apollon Limassol - Lazio Roma
    Eintracht Frankfurt - Olympique Marseille
    GROEP I :  
    Malmö FF - Racing Genk
    Sarpsborg - Besiktas
    GROEP J :  
    FC Krasnodar - Akhisarspor
    Standard de Liège - Sevilla
    GROEP K :  
    FC Astana - Dinamo Kiev
    FK Jablonec - Stade Rennes
    GROEP L :  
    Bate Borisov - Vidi FC
    Chelsea - POAK Saloniki

    Speeldag 6 : donderdag 13 december
    GROEP A :  
    Loedogorets - FC Zürich
    AEK Larnaca - Bayer Leverkusen
    GROEP B :  
    Cetic Glasgow - Red Bull Salzburg
    Red Bull Leipzig - Rosenborg BK 
    GROEP C :  
    Slavia Praag - Zenit Sint-Petersburg
    FC Kopenhagen - Girondins Bordeaux
    GROEP D : 
    Dinamo Zagreb - RSC Anderlecht
    Spartak Trnava - Fenerbahçe
    GROEP E :  
    Arsenal - FK Qarabag
    Sporting Portugal - FC Vorskla
    GROEP F :  
    Olympiakos Pireaus - AC Milan
    Dudelange - Real Betis
    GROEP G :  
    Rapid Wien - Glasgow Rangers
    Villarreal - Spartak Moskou
    GROEP H :  
    Lazio Roma - Eintracht Frankfurt
    Olympique Marseille - Apollon Limassol
    GROEP I :  
    Racing Genk - Sarpsborg
    Besiktas - Malmö FF
    GROEP J :  
    Akhisarspor - Standard de Liège
    Sevilla - FC Krasnodar
    GROEP K :  
    Dinamo Kiev - FK Jablonec
    Stade Rennes - FC Astana
    GROEP L :  
    Vidi FC - Chelsea
    POAK Saloniki - Bate Borisov

    GROEPSINDELING:
    GROEP A :  Bayer Leverkusen - Loedogorets - FC Zürich - AEK Larnaca
    GROEP B :  Red Bull Salzburg - Cetic Glasgow - Reb Bull Leipzig - Rosenborg BK
    GROEP C :  FC Zenit Sint-Petersburg - FC Kopenhagen - Girondins Bordeaux - Slavia Praag
    GROEP D :  RSC Anderlecht - Fenerbahçe - Dinamo Zagreb - Spartak Trnava
    GROEP E :  Arsenal - Sporting Portugal - FK Qarabag - FC Vorskla
    GROEP F :  Olympiakos Pireaus - AC Milan - Real Betis - Dudelange
    GROEP G :  Villarreal - Rapid Wien - Spartak Moskou - Glasgow Rangers
    GROEP H :  Lazio Roma - Olympique Marseille - Eintracht Frankfurt - Apollon Limassol
    GROEP I :  Besiktas - Racing Genk - Malmö FF - Sarpsborg
    GROEP J :  Sevilla - FC Krasnodar - Standard de Liège - Akhisarspor
    GROEP K :  Dinamo Kiev - FC Astana - Stade Rennes - FK Jablonec
    GROEP L :  Chelsea - PAOK Saloniki - Bate Borisov - Vidi FC

    SPEELDATA:
    20 september - 4 oktober - 25 oktober
    8 november - 29 november - 13 december


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    02-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
    Champions League - Play Offs, tweede en derde kwalificatieronde :
    Play Offs Champions League : De Play Offs worden gespeeld op 21 en 22 augustus en 28 en 29 augustus.

    Terugwedstrijden : 28 en 29 augustus
    AEK Athene - Videoton   1 - 1
    Dynamo Kiev - Ajax Amsterdam    0 - 0
    Dinamo Zagreb - Young Boys Bern    1 - 2
    PSV Eindhoven - Bate Borisov   3 - 0
    PAOK Saloniki - Benfica    1 - 4
    RB Salzburg - Rode Ster Belgrado   2 - 2

    Heenwedstrijden : 21 en 22 augustus
    Bate Borisov - PSV Eindhoven    2 - 3
    Benfica - PAOK Saloniki    1 - 1
    Rode Ster Belgrado - RB Salzburg    0 - 0
    Ajax Amsterdam - Dynamo Kiev   3 - 1
    Young Boys Bern - Dinamo Zagreb   1 - 1
    Videoton - AEK Athene     1 - 2
    Winnaars gaan naar de groepsfase van de Champions League, verliezers gaan naar de groepsfase van de Europa League.
    Club Brugge is rechtstreeks geplaatst voor de poulefases van de Champions League.


    Voor de tweede en derde kwalificatieronde van de Champions League beperken wij ons enkel tot clubs uit België en Nederland.
    Tweede voorronde :
    Ajax Amsterdam - Stürm Graz   2 - 0
    Stürm Graz - Ajax Amsterdam    1 - 3
    Laat de winnaar uit deze wedstrijd nu ook nog eens de tegenstander zijn van Standard de Liège in de derde kwalificatieronde.
    Derde voorronde :
    Standard de Liège - Ajax Amsterdam   2 - 2
    Ajax Amsterdam - Standard de Liège    3 - 0



    Europa League - Play Offs, tweede en derde kwalificatieronde :
    Play Offs : Heenwedstrijden op donderdag 23 augustus, terugwedstrijden op donderdag 30 augustus
    BE : KAA Gent werd in de play offs door het Franse Bordeaux uitgeschakeld.
    KRC Genk schakelde het Deense Bröndby IF uit waardoor Genk samen met Standard en Anderlecht
    in de poulefases van de Europa League mag aantreden.

    Terugwedstrijden op donderdag 30 augustus :
    Loedogorets - Kutaisi   4 - 0
    Mölde FK - FC Zenit Sint-Petersburg   2 - 1
    AEK Larnaca - AS Trencin    3 - 0
    FK Qarabag - FC Sheriff Tiraspol   3 - 0
    Celtic Glasgow - FK Suduva   3 - 0
    FC Astana - Apoel Nicosia   2 - 1  n.v.
    Sevilla - Sigma Olomouc    3 - 0
    Maccabi Tel Aviv - Sarpsborg   2 - 1
    Mydtjylland - Malmö FF   0 - 2
    CFR Cluj - Dudelange   2 - 3
    Burnley - Olympiakos Piraeus    1 - 1
    FC Kopenhagen - Atalanta    0 - 0  n.v.  pen  4-3
    Limassol - FC Basel   1 - 0
    Trnava - Ljubljana    1 - 1
    RB Leipzig - FK Zorja Lugansk   3 - 2
    Bröndby IF - Racing Genk     2 - 4
    Steaua Boekarest - Rapid Wien    2 - 1
    Besiktas - Partizan Belgrado   3 - 0
    FK Shkëndija - Rosenborg BK   0 - 2
    FC Oefa - Glasgow Rangers   1 - 1
    Bordeaux - KAA Gent   2 - 0

    Heenwedstrijden op donderdag 23 augustus :
    Kutaisi - Loedogorets   0 - 1
    FC Zenit Sint-Petersburg - Mölde FK   3 - 1
    AS Trencin - AEK Larnaka   1 - 1
    FC Sheriff Tiraspol - FK Qarabag   1 - 0
    FK Suduva - Celtic Glasgow   1 - 1
    Apoel Nicosia - FC Astana   1 - 0
    Sigma Olomouc - Sevilla   0 - 1
    Sarpsborg - Maccabi Tel Aviv   3 - 1
    Malmö FF - Mydtjylland   2 - 2
    Dudelange - CFR Cluj   2 - 0
    Olympiakos Piraeus - Burnley   3 - 1
    Atalanta - FC Kopenhagen   0 - 0
    FC Basel - Limassol   3 - 2
    Ljubljana - Trnava   0 - 2
    FK Zorja Lugansk - RB Leipzig   0 - 0
    Racing Genk - Bröndby IF   5 - 2
    Rapid Wien - Steaua Boekarest   3 - 1
    Partizan Belgrado - Besiktas   1 - 1
    Rosenborg BK - FK Shkëndija   3 - 1
    Glasgow Rangers - FC Oefa   1 - 0
    KAA Gent - Bordeaux   0 - 0

    BE : Standard de Liège gaat door de uitschakeling in de Champions League nu rechtstreeks naar de poulefases van de Europa League.
    Ook RSC Anderlecht gaat rechtstreeks naar de poulefases van de Europa League.
    NL : Voor Feyenoord, Vitesse en AZ is het Europees avontuur voorbij.



    Voor de tweede en derde kwalificatieronde beperken wij ons tot de teams uit België en Nederland.

    Derde kwalificatieronde:
    Terugwedstrijden op donderdag 16 augustus
    BE:
    Lech Poznan - KRC Genk    1 - 2
    KAA Gent - Jagiellonia Bialstock    3 - 1
    NL: 
    FC Basel - Vitesse Arnhem     1 - 0
    Feyenoord Rotterdam - AS Trencin     1 - 1
    Ook Vitesse en Feyenoord zijn net als AZ in de tweede ronde uitgeschakeld.

    Heenwedstrijden op donderdag 9 augustus 
    BE:
    Jagiellonia Bialystock - KAA Gent    0 - 1
    KRC Genk - Lech Poznan   2 - 0
    NL:
    AS Trencin - Feyenoord Rotterdam    4 - 0
    Vitesse Arnhem - FC Basel    0 - 1
    Voor AZ uit Alkmaar is het Europees avontuur reeds voorbij.

    Tweede kwalificatieronde:
    Heenwedstrijden op donderdag 26 juli
    BE : KRC Genk - Fola Esch    5 - 0
    NL : Kairat Almaty - AZ Alkmaar   2 - 0 en  Viitorul - Vitesse Arnhem   2 - 2
    Terugwedstrijden op woensdag 1 en donderdag 2 augustus
    BE : Fola Esch - KRC Genk    1 - 4
    NL : AZ Alkmaar - Kairat Amlaty   2 - 1 en Vitesse Arnhem - Viitorul   3 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    30-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Champions League - Achtste finales tot finale en Europa League - Achtste finales tot finale
    Champions League - FINALE
    De finale vond plaats op zaterdag 26 mei in Kiev.
    Real Madrid wint de Champions League voor de derde keer op rij.
    De Spanjaarden winnen de finale voor de dertiende keer.

    Real Madrid - Liverpool    3 - 1

    Champions League - Halve finales
    Speeldata 24 en 25 april - 1 en 2 mei

    Bayern München - Real Madrid   1 - 2
    Liverpool - AS Roma    5 - 2

    Real Madrid - Bayern München   2 - 2
    AS Roma - Liverpool   4 - 2

    Champions League - Kwartfinales
    Speeldata 3 en 4 april - 10 en 11 april

    Manchester City - Liverpool   1 - 2
    AS Roma - FC Barcelona    3 - 0
    Bayern München - Sevilla   0 - 0
    Real Madrid - Juventus    1 - 3

    Sevilla - Bayern München   1 - 2
    Juventus - Real Madrid   0 - 3
    FC Barcelona - AS Roma   4 - 1
    Liverpool - Manchester City   3 - 0

    Achtste finales
    Terugwedstrijden 6, 7, 13 en 14 maart

    Paris Saint-Germain - Real Madrid   1 - 2
    Liverpool - FC Porto     0 - 0
    Tottenham Hotspur - Juventus   1 - 2
    Manchester City - FC Basel   1 - 2
    AS Roma - Sjachtar Donetsk   1 - 0
    Manchester United - Sevilla   1 - 2
    FC Barcelona - Chelsea   3 - 0
    Besiktas - Bayern München   1 - 3

    Heenwedstrijden 13, 14, 20 en 21 februari

    Real Madrid - Paris Saint-Germain   3 - 1
    FC Porto - Liverpool   0 - 5
    Juventus - Tottenham Hotspur   2 - 0
    FC Basel - Manchester City    2 - 4
    Sevilla - Manchester United    0 - 0
    Sjachtar Donetsk - AS Roma    2 - 1
    Chelsea - FC Barcelona   1 - 1
    Bayern München - Besiktas   5 - 0



    Europa League : FINALE
     
    De finale vond plaats op woensdag 16 mei in Lyon.
    Olympique Marseille - Atletico Madrid   0 - 3

    Europa League : Halve finales

    Speeldata heen 26 april - terug 3 mei
    Olympique Marseille - FC Salzburg   2 - 0
    Arsenal - Atletico Madrid   1 - 1

    FC Salzburg - Olympique Marseille    2 - 1  na verlengingen
    Atletico Madrid - Arsenal    1 - 0

    Europa League : Kwartfinales
    Speeldata heen 5 april - terug 12 april
    Olympique Marseille - RB Leipzig    5 - 2
    CSKA Moskou - Arsenal   2 - 2
    Sporting Portugal - Atletico Madrid   1 - 0
    FC Salzburg - Lazio Roma   4 - 1

    RB Leipzig - Olympique Marseille   1 - 0
    Arsenal - CSKA Moskou   4 - 1
    Atletico Madrid - Sporting Portugal   2 - 0
    Lazio Roma - FC Salzburg   4 - 2

    Achtste finales
    Terugwedstrijden op donderdag 15 maart
    Lokomotiv Moskou - Atletico Madrid     1 - 5
    Viktoria Plzen - Sporting Portugal     2 - 1  n.v.
    Athletic Club Bilbao - Olympique Marseille    1 - 2
    FC Zenit Sint-Petersburg - RB Leipzig    1 - 1
    Dinamo Kiev - Lazio Roma    0 - 2
    Arsenal - AC Milan     3 - 1
    FC Salzburg - Borussia Dortmund   0 - 0
    Olympique Lyon - CSKA Moskou   2 - 3

    Heenwedstrijden op donderdag 8 maart
    Atletico Madrid - Lokomotiv Moskou   3 - 0
    AC Milan - Arsenal   0 - 2
    CSKA Moskou - Olympique Lyon   0 - 1
    Borussia Dortmund - FC Salzburg   1 - 2
    Lazio Roma - Dinamo Kiev    2 - 2
    RB Leipzig - FC Zenit Sint-Petersburg   2 - 1
    Olympique Marseille - Athletic Club Bilbao   3 - 1
    Sporting Portugal - Viktoria Plzen   2 - 0

    Europa League : Tweede ronde
    Terugwedstrijden 22 februari :

    CSKA Moskou - RS Belgrado   1 - 0
    Lokomotiv Moskou - OGC Nice    1 - 0
    Sporting Portugal - FC Astana    3 - 3
    Lazio Roma - Steaua Boekarest    5 - 1
    Viktoria Plzen - Partizan Belgrado    2 - 0
    Villarreal - Olympique Lyon    0 - 1
    RB Leizig - Napoli    0 - 2
    FC Zenit Sint-Petersburg - Celtic Glasgow   3 - 0
    Dinamo Kiev - AEK Athene    0 - 0
    Atletico Madrid - FC Kopenhagen   1 - 0
    Spaorting Braga - Olympique Marseille    1 - 0
    Arsenal - Ostersunds FK    1 - 2
    AC Milan - Loedogorets   1 - 0    
    FC Salzburg - Real Sociedad     2 - 1
    Athletic Club Bilbao - Spartak Moskou    1 - 2
    Atalanta - Borussia Dortmund     1 - 1

    Heenwedstrijden 15 februari :

    Napoli - RB Leipzig   1 - 3
    Borussia Dortmund - Atalanta    3 - 2
    FC Kopenhagen - Atletico Madrid   1 - 4
    Olympique Lyon - Villarreal   3 - 1
    Celtic Gasgow - FC Zenit Sint-Petersburg   1 - 0
    Ostersunds FK - Arsenal    0 - 3
    Loedogorets - AC Milan   0 - 3
    Olympique Marseille - Sporting Braga    3 - 0
    Real Sociedad - FC Salzburg   2 - 2
    FC Astana - Sporting Portugal   1 - 3
    OGC Nice - Lokomotiv Moskou   2 - 3
    Spartak Moskou - Athletic Club Bilbao   1 - 3
    Steaua Boekarest - Lazio Roma   1 - 0
    RS Belgrado - CSKA Moskou   0 - 0
    AEK Athene - Dinamo Kiev   1 - 1
    Partizan Belgrado - Viktoria Plzen   1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    30-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belgische teams uitgeschakeld in Europa
    Belgische teams uitgeschakeld in  Europa
    Het Europese avontuur van de Belgische clubs is voorbij. Anderlecht is uitgeschakeld in de Champions League en 
    Zulte Waregem in de Europa League. De landskampioen sprokkelde drie punten, de bekerwinnaar verzamelde er zeven. 

    RSC Anderlecht in Champions League: 
     
    RSC Anderlecht zat in groep B samen met Bayern Munchen, Paris Saint-Germain en Celtic Glasgow. 
    Het speelschema van de landskampioen : 
    Logo ${match.homeTeam.name}
    Dinsdag 12 september : Bayern München - RSC Anderlecht    3 - 0
    Woensdag 27 september : RSC Anderlecht - Celtic Glasgow    0 - 3
    Woensdag 18 oktober : RSC Anderlecht - Paris Saint-Germain   0 - 4
    Dinsdag 31 oktober : Paris Saint-Germain - RSC Anderlecht    5 - 0
    Woensdag 22 november : RSC Anderlecht - Bayern München    1 - 2
    Dinsdag 5 december : Celtic Glasgow - RSC Anderlecht    0 - 1
    RSC Anderlecht zorgde op de slotdag voor de eerste overwinning in de Champions League dit seizoen, het won bij 
    Celtic (0-1) maar werd Europees uitgeschakeld. Paris Saint-Germain en Bayern München stoten door
     in de Champions League, Celtic gaat verder in de Europa League.

    Henry Onyekuru - RSC Anderlecht in actie tegen Celtic Glasgow

    Zulte Waregem in Europa League
         
    Zulte Waregem zat in groep K samen met OGC Nice, Lazio Roma en Vitesse Arnhem. Het speelschema van de Bekerwinnaar :
    Logo ${match.awayTeam.name}
    Donderdag 14 september : Zulte Waregem - OGC Nice    1 - 5
    Donderdag 28 september : Lazio Roma - Zulte Waregem   2 - 0
    Donderdag 19 oktober : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem   1 - 1
    Donderdag 2 november : Vitesse Arnhem - Zulte Waregem   0 - 2
    Donderdag 23 november : OGC Nice - Zulte Waregem   3 - 1
    Donderdag 7 december : Zulte Waregem - Lazio Roma   3 - 2
    Alle andere Belgische teams (Club Brugge, KAA Gent en KV Oostende) werden reeds in de voorronde uitgeschakeld.
    We hebben er moeten op wachten tot 2 november, maar omstreeks 22.50 uur was het een feit: 
    Zulte Waregem zorgde dit seizoen voor de eerste Belgische overwinning in Europa. 
    Zelfs in de voorrondewedstrijden konden zowel Club Brugge, KV Oostende en AA Gent geen vuist 
    maken tegen, op papier, zwakkere tegenstanders. Landskampioen Anderlecht pakte op de slotdag van de poulefases 
    drie punten bij Celtic (0-1)op dinsdag 5 december in de loodzware poulreeks van de Champions League. 
    Essevee boekte bij Vitesse in Arnhem (0-2) de eerste Belgische zege in Europa. 
    Donderdag 7 december boekte Essevee dan zijn tweede Europese zege (3-2) thuis tegen Lazio Roma. 
    Zulte Waregem is samen met Vitesse Arnhem uitgeschakeld in de Europa League. Lazio Roma en OGC Nice stoten door.


    (Francky Dury - Zulte Waregem)


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    29-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema Europa League 2017-2018
    Kalender Europa League 2017 - 2018

    Speeldag 1 : Donderdag 14 september 2017
    Groep A :
    Slavia Praag - Maccabi Tel Aviv    1 - 0
    Villarreal - FC Astana    3 - 1
    Groep B :
    Young Boys Bern - Partizan Belgrado    1 - 1
    Dynamo Kiev - Skenderbeu    3 - 1
    Groep C :
    Istanbul Besiksehir - Ludogorets    0 - 0
    Hoffenheim - Sporting Braga    1 - 2
    Groep D :
    Rijeka - AEK Athene    1 - 2
    Austria Wien - AC Milan    1 - 5
    Groep E :
    Apollon Limassol - Olympique Lyon    1 - 1
    Atalanta - Everton    3 - 0
    Groep F :
    FC Kopenhagen - Lokomotiv Moskou    0 - 0
    Zlin - Sheriff Tiraspol    0 - 0
    Groep G :
    Steaua Boekarest - Viktoria Plzen    3 - 0
    Hapoel Beer Sheva - Lugano    2 - 1
    Groep H :
    Arsenal - FC Koln     3 - 1
    Cervena Zvesda - Bate Borisov     1 - 1
    Groep I :
    Vitoria Guimaraes - RB Salzburg     1 - 1
    Olympique Marseille - Konyaspor    1 - 0
    Groep J :
    Hertha Berlijn - Atletic Club Bilbao    0 - 0
    Zorja Loehansk - Ostersund    0 - 2
    Groep K :
    Vitesse Arnhem - Lazio Roma     2 - 3
    Zulte Waregem - OGC Nice    1 - 5
    Groep L :
    Real Sociedad - Rosenborg    4 - 0
    Vardar Skopje - Zenit Sint-Petersburg    0 - 5

    Speeldag 2 : Donderdag 28 september 2017
    Groep A :
    FC Astana - Slavia Praag   1 - 1
    Maccabi Tel Aviv - Villarreal    0 - 0
    Groep B :
    Skenderbeu - Young Boys Bern   1 - 1
    Partizan Belgrado - Dynamo Kiev   2 - 3
    Groep C :
    Sporting Braga - Istanbul Besiksehir   2 - 1
    Ludogorets - Hoffenheim    2 - 1
    Groep D :
    AEK Athene - Austria Wien    2 - 2
    AC Milan - Rijeka    3 - 2
    Groep E :
    Everton - Apollon Limassol   2 - 2
    Olympique Lyon - Atalanta    1 - 1
    Groep F :
    Sheriff Tiraspol - FC Kopenhagen   0 - 0
    Lokomotiv Moskou - Zlin    3 - 0
    Groep G :
    Lugano - Steaua Boekarest   1 - 2
    Viktoria Plzen - Hapoel Beer Sheva   3 - 1
    Groep H :
    Bate Borisov - Arsenal   2 - 4
    FC Koln - Cervena Zvesda    0 - 1
    Groep I :
    Konyaspor - Vitoria Guimaraes   2 - 1
    Salzburg - Olympique Marseille    1 - 0
    Groep J :
    Ostersund - Hertha Berlijn   1 - 0
    Atletic Club Bilbao - Zorja Loehansk   0 - 1
    Groep K :
    OGC Nice - Vitesse Arnhem    3 - 0
    Lazio Roma - Zulte Waregem    2 - 0
    Groep L :
    Zenit Sint-Petersburg - Real Sociedad   3 - 1
    Rosenborg - Vardar Skopje    3 - 1

    Speeldag 3 : Donderdag 19 oktober 2017
    Groep A :
    FC Astana - Maccabi Tel Aviv   4 - 0
    Villarreal - Slavia Praag   2 - 2
    Groep B :
    Dynamo Kiev - Young Boys Bern   2 - 2
    Skenderbeu - Partizan Belgrado   0 - 0
    Groep C :
    Hoffenheim - Istanbul Besiksehir   3 - 1
    Sporting Braga - Ludogorets   0 - 2
    Groep D :
    Austria Wien - Rijeka   1 - 3
    AC Milan - AEK Athene   0 - 0
    Groep E :
    Atalanta - Apollon Limassol   3 - 1
    Everton - Olympique Lyon   1 - 2
    Groep F :
    Zlin - FC Kopenhagen  1 - 1
    Sheriff Tiraspol - Lokomotiv Moskou  1 - 1
    Groep G :
    Hapoel Beer Sheva - Steaua Boekarest   1 - 2
    Lugano - Viktoria Plzen   3 - 2
    Groep H :
    Cervena Zvesda - Arsenal    0 - 1
    Bate Borisov - FC Koln   1 - 0
    Groep I :
    Olympique Marseille - Vitoria Guimaraes   2 - 1
    Konyaspor - Salzburg   0 - 2
    Groep J :
    Zorja Loehansk - Hertha Berlijn    2 - 1
    Ostersund - Atletic Club Bilbao    2 - 2
    Groep K :
    Zulte Waregem - Vitesse Arnhem   1 - 1
    OGN Nice - Lazio Roma   1 - 3
    Groep L :
    Vardar Skopje - Real Sociedad   0 - 6
    Zenit Sint-Petersburg - Rosenborg    3 - 1

    Speeldag 4 : Donderdag 2 november 2017
    Groep A :
    Slavia Praag - Villarreal    0 - 2
    Maccabi Tel Aviv - FC Astana    0 - 1
    Groep B :
    Young Boys Bern - Dynamo Kiev    0 - 1
    Partizan Belgrado - Skenderbeu    2 - 0
    Groep C :
    Istanbul Besiksehir - Hoffenheim    1 - 1
    Ludogorets - Sporting Braga    1 - 1
    Groep D :
    Rijeka - Austria Wien    1 - 4
    AEK Athene - AC Milan    0 - 0
    Groep E :
    Apollon Limassol - Atalanta    1 - 1
    Olympique Lyon - Everton    3 - 0
    Groep F :
    FC Kopenhagen - Zlin    3 - 0
    Lokomotiv Moskou - Sheriff Tiraspol    1 - 2
    Groep G :
    Steaua Boekarest - Hapoel Beer Sheva   1 - 1
    Viktoria Plzen - Lugano   4 - 1
    Groep H :
    Arsenal - Cervena Zvesda   0 - 0
    FC Koln - Bate Borisov   5 - 2
    Groep I :
    Vitoria Guimaraes - Olympique Marseille   1 - 0
    Salzburg - Konyaspor   0 - 0
    Groep J :
    Hertha Berlijn - Zorja Loehansk   2 - 0
    Atletic Club Bilbao - Ostersund   1 - 0
    Groep K :
    Vitesse Arnhem - Zulte Waregem   0 - 2
    Lazio Roma - OGC Nice   1 - 0
    Groep L :
    Real Sociedad - Vardar Skopje   3 - 0
    Rosenborg - Zenit Sint-Petersburg   1 - 1

    Speeldag 5 : Donderdag 23 november 2017
    Groep A :
    FC Astana - Villarreal    2 - 3
    Maccabi Tel Aviv - Slavia Praag    0 - 2
    Groep B :
    Partizan Belgrado - Young Boys Bern    2 - 1
    Skenderbeu - Dynamo Kiev     3 - 2
    Groep C :
    Ludogorets - Istanbul Besiksehir    1 - 2
    Sporting Braga - Hoffenheim    3 - 1
    Groep D :
    AEK Athene - Rijeka    2 - 2
    AC Milan - Austria Wien    5 - 1
    Groep E :
    Olympique Lyon - Apollon Limassol   4 - 0
    Everton - Atalanta    1 - 5
    Groep F :
    Lokomotiv Moskou - FC Kopenhagen    2 - 1
    Sheriff Tiraspol - Zlin    1 - 0
    Groep G :
    Viktoria Plzen - Steaua Boekarest   2 - 0
    Lugano - Hapoel Beer Sheva    1 - 0
    Groep H :
    FC Koln - Arsenal    1 - 0
    Bate Borisov - Cervena Zvesda    0 - 0
    Groep I :
    Salzburg - Vitoria Guimaraes    3 - 0
    Konyaspor - Olympique Marseille    1 - 1
    Groep J :
    Athletic Bilbao - Hertha Berlijn    3 - 2
    Ostersund - Zorja Loehansk   2 - 0
    Groep K :
    Lazio Roma - Vitesse Arnhem     1 - 1
    OGC Nice - Zulte Waregem    3 - 1
    Groep L :
    Rosenborg - Real Sociedad    0 - 1
    Zenit Sint-Petersburg - Vardar Skpoje    2 - 1

    Speeldag 6 : Donderdag 7 december 2017
    Groep A :
    Slavia Praag - FC Astana   0 - 1
    Villarreal - Maccabi Tel Aviv    0 - 1
    Groep B :
    Young Boys Bern - Skenderbeu   2 - 1
    Dynamo Kiev - Partizan Belgrado    4 - 1
    Groep C :
    Istanbul Besiksehir - Sporting Braga   2 - 1
    Hoffenheim - Ludogorets    1 - 1
    Groep D :
    Rijeka - AC Milan   2 - 0
    Austria Wien - AEK Athene    0 - 0
    Groep E :
    Apollon Limassol - Everton   0 - 3
    Atalanta - Olympique Lyon    1 - 0
    Groep F :
    FC Kopenhagen - Sheriff Tiraspol    2 - 0
    Zlin - Lokomotiv Moskou    0 - 2
    Groep G :
    Steaua Boekarest - Lugano   1 - 2
    Hapoel Beer Sheva - Viktoria Plzen    0 - 2
    Groep H :
    Arsenal - Bate Borisov    6 - 0
    Cervena Zvesda - FC Koln    1 - 0
    Groep I :
    Vitoria Guimaraes - Konyaspor    1 - 1
    Olympique Marseille - Salzburg    0 - 0
    Groep J :
    Hertha Berlijn - Ostersund    1 - 1
    Zorja Loehansk - Athletic Club Bilbao    0 - 2
    Groep K :
    Vitesse Arnhem - OGC Nice    1 - 0
    Zulte Waregem - Lazio Roma    3 - 2
    Groep L :
    Real Sociedad - Zenit Sint-Petersburg    1 - 3
    Vardar Skpoje - Rosenborg    1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    28-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema Champions League 2017-2018
    Kalender Champions League 2017-2018


    Speeldag 1 : dinsdag 12 en woensdag 13 september 2017
    Poule A 
    SL Benfica - CSKA Moskou   1 - 2
    Manchester United - FC Basel    3 - 0
    Poule B : 
    Bayern Munchen - RSC Anderlecht    3 - 0
    Celtic Glasgow - Paris-Saint-Germain     0 - 5
    Poule C :
    Chelsea - FK Qarabag     6 - 0
    AS Roma - Atletico Madrid    0 - 0
    Poule D :
    FC Barcelona - Juventus    3 - 0
    OLympiakos Pireaus - Sporting Portugal    2 - 3
    Poule E :
    Liverpool - Sevilla    2 - 2
    Maribor - Spartak Moskou    1 - 1
    Poule F :
    Shakhtar Donetsk - Napoli    2 - 1
    Feyenoord Rotterdam - Manchester City    0 - 4
    Poule G :
    FC Porto - Besiktas    1 - 3
    Leipzig - AS Monaco    1 - 1
    Poule H :
    Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund    3 - 1
    Real Madrid - Apoel Nicosia    3 - 0

    Speeldag 2 : dinsdag 26 en woensdag 27 september 2017
    Poule A :
    FC Basel - SL Benfica    5 - 0
    CSKA Moskou - Manchester United    1 - 4
    Poule B :
    Paris-Saint-Germain - Bayern Munchen    3 - 0
    RSC Anderlecht - Celtic Glasgow   0 - 3
    Poule C :
    Athletico Madrid - Chelsea FC   1 - 2
    FK Qarabag - AS Roma   1 - 2
    Poule D :
    Sporting Portugal - FC Barcelona    0 - 1
    Juventus - Olympiakos Pireaus    2 - 0
    Poule E :
    Spartak Moskou - Liverpool    1 - 1
    Sevilla - Maribor    3 - 0
    Poule F :
    Manchester City - Shakhtar Donetsk    2 - 0
    Napoli - Feyenoord Rotterdam    3 - 1
    Poule G :
    AS Monaco - FC Porto    0 - 3
    Besiktas - Leipzig    2 - 0
    Poule H :
    Apoel Nicosia - Tottenham Hotspur    0 - 3
    Borussia Dortmund - Real Madrid    1 - 3

    Speeldag 3 : dinsdag 17 en woensdag 18 oktober 2017
    Poule A :
    CSKA Moskou - FC Basel   0 - 2
    SL Benfica - Manchester United   0 - 1
    Poule B :
    RSC Anderlecht - Paris Saint-Germain   0 - 4
    Bayern Munchen - Celtic Glasgow   3 - 0
    Poule C :
    FK Qarabag - Athletico Madrid   0 - 0
    Chelsea FC - AS Roma   3 - 3
    Poule D :
    Juventus - Sporting Portugal   2 - 1
    FC Barcelona - Olympiakos Piraeus   3 - 1
    Poule E :
    Maribor - Liverpool   0 - 7
    Spartak Moskou - Sevilla   5 - 1
    Poule F :
    Feyenoord Rotterdam - Shakthar Donetsk   1 - 2
    Manchester City - Napoli   2 - 1
    Poule G :
    Leipzig - FC Porto   3 - 2
    AS Monaco - Besiktas   1 - 2
    Poule H :
    Real Madrid - Tottenham Hotspur   1 - 1
    Apoel Nicosia - Borussia Dortmund   1 - 1

    Speeldag 4 : dinsdag 31 oktober en woensdag 1 november 2017
    Poule A :
    FC Basel - CSKA Moskou     1 - 2
    Manchester United - SL Benfica    2 - 0
    Poule B :
    Paris-Saint-Germain - RSC Anderlecht    5 - 0
    Celtic Glasgow - Bayern Munchen    1 - 2
    Poule C :
    Atletico Madrid - FK Qarabag    1 - 1
    AS Roma - Chelsea FC    3 - 0
    Poule D :
    Sporting Portugal - Juventus    1 - 1
    Olympiakos Piraeus - FC Barcelona     0 - 0
    Poule E :
    Liverpool - Maribor   3 - 0
    Sevilla - Spartak Moskou   2 - 1
    Poule F :
    Shakhtar Donetsk - Feyenoord Rotterdam   3 - 1
    Napoli - Manchester City   2 - 4
    Poule G :
    Besiktas - AS Monaco   1 - 1
    FC Porto - Leipzig   3 - 1
    Poule H :
    Tottenham Hotspur - Real Madrid   3 - 1
    Borussia Dortmund - Apoel Nicosia   1 - 1

    Speeldag 5 : dinsdag 21 en woensdag 22 november 2017
    Poule A :
    CSKA Moskou - SL Benfica    2 - 0
    FC Basel - Manchester United    1 - 0
    Poule B :
    RSC Anderlecht - Bayern Munchen     1 - 2
    Paris-Saint-Germain - Celtic Glasgow   7 - 1
    Poule C :
    Qarabag - Chelsea FC   0 - 4
    Athletico Madrid - AS Roma   2 - 0
    Poule D :
    Juventus - FC Barcelona    0 - 0
    Sporting Portugal - Olmypiakos Pireaus    3 - 1
    Poule E :
    Spartak Moskou - Maribor    1 - 1
    Sevilla - Liverpool    3 - 3
    Poule F :
    Napoli - Shakthar Donetsk    3 - 0
    Manchester City - Feyenoord Rotterdam    1 - 0
    Poule G :
    Besiktas - FC Porto    1 - 1
    AS Monaco - RB Leipzig    1 - 4
    Poule H :
    Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur    1 - 2
    Apoel Nicosia - Real Madrid    0 - 6

    Speeldag 6 : dinsdag 5 en woensdag 6 december 2017
    Poule A :
    SL Benfica - FC Basel   0 - 2
    Manchester United - CSKA Moskou    2 - 1
    Poule B :
    Bayern Munchen - Paris-Saint-Germain    3 - 1
    Celtic Glasgow - RS Anderlecht    0 - 1
    Poule C :
    Chelsea FC - Athletico Madrid   1 - 1
    AS Roma - FK Qarabag    1 - 0
    Poule D :
    FC Barcelona - Sporting Portugal    2 - 0
    Olympiakos Pireaus - Juventus    0 - 2
    Poule E :
    Liverpool - Spartak Maskou   7 - 0
    Maribor - Sevilla    1 - 1
    Poule F : 
    Shkathar Donetsk - Manchester City    2 - 1
    Feyenoord Rotterdam - Napoli    2 - 1
    Poule G :
    FC Porto - AS Monaco    5 - 2
    RB Leipzig - Besiktas    1 - 2
    Poule H :
    Tottenham Hotspur - Apoel Nicosia    3 - 0
    Real Madrid - Borussia Dortmund    3 - 2



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    15-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Play-offs Champions League - Europa League
    PLAY-OFFS CHAMPIONS LEAGUE
    Winnaars stoten door naar de groepsfase van de Champions League, 
    verliezers gaan naar de groepsfase van de Europa League.
    Terugwedstrijden op 22 en 23 augustus.
    FC Astana - Celtic Glasgow     4 - 3
    NK Maribor - Hapoel Beer Sheva   1 - 0
    HNK Rijeka - Olympiakos Pireaus     0 - 1
    OGC Nice - Napoli    0 - 2
    Sevilla - Basaksehir    2 - 2
    Slavia Praag - Apoel Nicosia   0 - 0
    FC Kopenhagen - FK Qarabag    2 - 1
    Steaua Boekarest - Sporting Lissabon    1 - 5
    Liverpool - Hoffenheim    4 - 2
    CSKA Moskou - Young Boys     2 - 0

    Heenwedstrijden op 15 en 16 augustus
    Napoli - OGC Nice   2 - 0
    Hoffenheim - Liverpool   1 - 2
    Basaksehir - Sevilla   1 - 2
    Young Boys - CSKA Moskou   0 - 1
    Sporting Lissabon - Steaua Boekarest   0 - 0
    Qarabag - FC Kopenhagen   1 - 0
    Apoel Nicosia - Slavia Praag   2 - 0
    Olympiakos Piraeus - HNK Rijeka   2 - 1
    Celtic Glasgow - FC Astana   5 - 0
    Hapoel Beer Sheva - NK Maribor   2 - 1

    DERDE VOORRONDE CHAMPIONS LEAGUE
    Terugwedstrijden op dinsdag 1 en woensdag 2 augustus 2017
    Volgende clubs stoten door : 
    Qarabag, CSKA Moskou, Apoel Nicosia, Slavia Praag, Istanbul Basaksehir, FC Kopenhagen,
    BSC Young Boys, Steaua Boekarest, NK Maribor, Hapoel Beer Sheva, Celtic, Olympiakos Piraus,
    FC Astana, Red Bull Salzburg en OGC Nice.
    De verliezers, waaronder Club Brugge en Ajax Amsterdam, spelen verder in de Europa League.

    Sheriff Tiraspol - Qarabag     1 - 2
    CSKA Moskou - AEK Athene   1 - 0
    Apoel Nicosia - FC Viitorul Constanta    4 - 0  na verlengingen
    Bate Borisov - Slavia Praag    2 - 1
    Istanbul Basaksehir - Club Brugge    2 - 0
    FC Kopenhagen - FC Vardar   4 - 1
    BSC Young Boys - Dinamo Kiev   2 - 0
    Viktoria Plzen - Steaua Boekarest   1 - 4
    Loedogorets - Hapoel Beer Sheva    3 - 1
    FH Hafnarfjordur - NK Maribor    0 - 1
    Ajax Amsterdam - OGC Nice   2 - 2 
    Olympiakos Peraeus - Partizan Begrado     2 - 2
    HNK Rijeka - Red Bull Salzburg    0 - 0
    Rosenborg - Celtic     0 - 1
    Legia Warschau - FC Astana    1 - 0


    Heenwedstrijden op dinsdag 25 en woensdag 26 juli 2017

    Salvia Praag - Bate Borisov    1 - 0
    Qarabag - Sheriff Tiraspol    0 - 0
    AEK Athene - CSKA Moskou    0 - 2
    FC Vardar - FC Kopenhagen    1 - 0
    Steaua Boekarest - Viktoria Plzen    2 - 2
    Partizan Belgrado - Olympiakos Piraeus     1 - 3
    FC Astana - Legia Warschau     3 - 1
    Dinamo Kiev - BSC Young Boys     3 - 1
    Red Bull Salzburg - HNK Rijeka     1 - 1
    Hapoel Beer Sheva - Loedogorets    2 - 0
    FC Viitorul Constanta - Apoel Nicosia     1 - 0
    Mario Been, sinds dit seizoen trainer bij Apoel Nicosia, werd na dit duel ontslagen
    NK Maribor - FH Hafnarfjordur     1 - 0
    Celtic - Rosenborg     0 - 0
    OGC Nice - Ajax Amsterdam     1 - 1
    Club Brugge - Istanbul Basaksehir     3 - 3



    PLAY-OFFS EUROPA LEAGUE
    Winnaars stoten door naar de groepsfase van de Europa League, verliezers zijn Europees uitgeschakeld.
    Zulte Waregem en Vitesse Arnhem zijn rechtstreeks geplaatst.
    Terugwedstrijden op donderdag 24 augustus
    AEK Athene - Club Brugge   3 - 0
    Rosenborg - Ajax Amsterdam   3 - 2
    Zenit Sint-Ptersburg - FC Utrecht    2 - 0   na verlengingen
    AEL Larnaca - Viktoria Plzen    0 - 0
    Dinamo Kiev - Maritimo    3 - 1
    Ostersund - PAOK Saloniki    2 - 0
    Sheriff Tiraspol - Legia Warschau    0 - 0
    Oleksandria - Bate Borisov     1 - 2
    Maccabi Tel Aviv - Altach    2 - 2
    FC Salzburg - Viitorul    4 - 0
    Suduva - Loedogorets   0 - 0
    Fenerbahce - Vardar    1 - 2
    Videoton - Partizan    0 - 4
    Skenderbeu - Dinamo Zagreb    0 - 0
    Midtjylland - Limasol    1 - 1
    Olympique Marseille - Domzale   3 - 0
    Sporting Braga - Hafnarfjordur    3 - 2
    Athletic Club Bilbao - Panathinaikos    1 - 0
    Shkendija - AC Milan    0 - 1
    Hajduk Split - Everton    1 - 1
    Rode Ster Belgrado - FK Krasnodar    2 - 1
    Austria Wien - NK Osijek    0 - 1



    Heenwedstrijden op donderdag 17 augustus
    Club Brugge - AEK Athene   0 - 0
    Ajax Amsterdam - Rosenborg   0 - 1
    FC Utrecht - Zenit Sint-Petersburg  1 - 0
    Panathinaikos - Athletic Club Bilbao  2 - 3
    Shkendija - AC Milan   6 - 0
    NK Osijek - Austria Wien   1 - 2
    Limasol - Midtjylland  3 - 2
    FK Krasnodar - Rode Ster Belgrado  3 - 2
    Hafnarfjordur - Sporting Braga  1 - 2
    Maritimo - Dinamo Kiev  0 - 0
    Viitorul - FC Salzburg   1 - 3
    Vardar - Fenerbahce  2 - 0
    Domzale - Olympique Marseille   1 - 1
    Altach - Maccabi Tel Aviv   0 - 1
    Bate Borisov - Oleksandria   1 - 1
    Dinamo Zagreb - Skenderbeu   1 - 1
    Loedogorets - Suduva   2 - 0
    Partizan - Videoton   0 - 0
    Everton - Hajduk Splitt   2 - 0
    Legia Warschau - Sheriff Tiraspol   1 - 1
    Viktoria Plzen - AEL Larnaca   3 - 1
    PAOK Saloniki - Ostersund   3 - 1


    DERDE VOORRONDE EUROPA LEAGUE
    Hier beperken wij ons tot ploegen uit Belgie en Nederland :
    Heenwedstrijden op donderdag 27 juli 2017 - Terugwedstrijden op donderdag 3 augustus 2017
    KAA Gent, KV Oostende en ook PSV Eindhoven zijn uitgeschakeld. 
    BE :
    Cashpoint SCR Altach - KAA Gent      3 - 1
    KV Oostende - Olympique Marseille     0 - 0

    KAA Gent - Cashpoint SCR Altach      1 - 1
    Olympique Marseille - KV Oostende     4 - 2
    Bekerwinnaar Zulte Waregem is rechtstreeks geplaatst.

    NL :
    Lech Poznan - FC Utrecht     2 - 2
    NK Osijek - PSV Eindhoven     1 - 0

    FC Utrecht - Lech Poznan     0 - 0
    PSV Eindhoven - NK Osijek      0 - 1

    FC Utrecht kwam reeds vanaf de tweede voorronde in actie :
    FC Utrecht - Valletta    3 - 1
    Valletta - FC Utrecht     0 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    23-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Champions League van 1/16 tot finale - Europa League van 1/16de tot finale
    CHAMPIONS LEAGUE

    CHAMPIONS LEAGUE - FINALE : Zaterdag 3 juni in Cardiff

    Juventus - Real Madrid    1 - 4

    CHAMPIONS LEAGUE - 1/2de FINALE

    Heenwedstrijden op 2 en 3 mei - Terugwedstrijden op 9 en 10 mei

    Atlético Madrid - Real Madrid      2 - 1
    Juventus - AS Monaco     2 - 1

    Real Madrid - Atlético Madrid     3 - 0
    AS Monaco - Juventus    0 - 2




    CHAMPIONS LEAGUE - 1/4de FINALE

    Heenwedstrijden op 11 en 12 april - Terugwedstrijden op 18  en 19 april 2017

    Barcelona - Juventus    0 - 0
    AS Monaco - Borrusia Dortmund     3 - 1
    Leicester City - Atlético Madrid     1 - 1
    Real Madrid - Bayern München     4 - 2   na verlengingen

    Juventus - Barcelona     3 - 0
    Borrusia Dortmund - AS Monaco    2 - 3
    Atlético Madrid - Leicester City      1 - 0
    Bayern München - Real Madrid       1 - 2


    CHAMPIONS LEAGUE - 1/8ste FINALE

    Terugwedstrijden op 7, 8, 14 en 15 maart 2017 :

    Napoli - Real Madrid    1 - 3
    Arsenal - Bayern München      1 - 5
    Borrusia Dortmund - Benfica     4 - 0
    Barcelona - Paris Saint-Germain     6 - 1
    Juventus - FC Porto     1 - 0
    Leicester City - Sevilla      2 - 0
    AS Monaco - Manchester City    3 - 1
    Atlético Madrid - Bayer Leverkusen     0 - 0

    Heenwedstrijden op 14, 15, 21 en 22 februari 2017 :

    Benfica - Borrusia Dortmund    1 - 0
    Paris Saint-Germain - Barcelona    4 - 0
    Real Madrid - Napoli    3 - 1
    Bayern München - Arsenal     5 - 1
    Manchester City - AS Monaco    5 - 3
    Bayer Leverkusen - Atlético Madrid    2 - 4
    FC Porto - Juventus       0 - 2
    Sevilla - Leicester City     2 - 1



    EUROPA LEAGUE

    EUROPA LEAGUE - FINALE : Woensdag 24 mei in Stockholm

    Ajax Amsterdam - Manchester United    0 - 2


    EUROPA LEAGUE - 1/2de FINALE

    Heenwedstrijden 4 mei - Terugwedstrijden 11 mei
    Olympique Lyon - Ajax Amsterdam    3 - 1
    Manchester United - Celta de Vigo      1 - 1

    Ajax Amsterdam - Olympique Lyon    4 - 1
    Celta de Vigo - Manchester United      0 - 1



    EUROPA LEAGUE - 1/4de FINALE

    Heenwedstrijden op donderdag 13 april - Terugwedstrijden op donderdag 20 april 2017

    Manchester United - RSC Anderlecht    2 - 1  na verlengingen
    KRC Genk - Celta de Vigo      1 - 1
    Shalke 04 - Ajax Amsterdam      3 - 2   na verlengingen
    Besiktas - Olympique Lyon     2 - 1  na verlengingen   pen   6-7

    RSC Anderlecht - Manchester United      1 - 1
    Celta de Vigo - KRC Genk     3 - 2
    Ajax Amsterdam - Shalke 04     2 - 0
    Olympique Lyon - Besiktas     2 - 1



    EUROPA LEAGUE - 1/8ste FINALE
    RSC Anderlecht, KAA Gent en KRC Genk plaatsten zich voor de achtste finales van de Europa League.
    Nog nooit eerder stonden drie Belgische clubs in de achtste finales van een Europese beker.
    In het seizoen 1993-1994 haalden wel drie Belgische clubs de laatste 16 in Europa maar alle drie
    in een verschillende competitie. Het is overigens al van het seizoen 1988-1989 geleden dat twee Belgische
    teams elkaar tegenkwamen in een Europees duel. KV Mechelen schakelde toen RSC Anderlecht uit in de 
    tweede ronde van de toenmalige Beker der Bekerwinnaars.
    De finale wordt op woensdag 24 mei in Kopenhagen gespeeld.

    Terugwedstrijden op 16 maart

    KRC Genk - KAA Gent     1 - 1
    Besiktas - Olmypiakos Piraeus     4 - 1
    Krasnodar - Celta de Vigo    0 - 2
    Ajax Amsterdam - FC Kopenhagen      2 - 0
    Manchester United - FK Rostov    1 - 0
    AS Roma - Olmypique Lyon     2 - 1
    Borrusia Mönchengladbach - Shalke 04     2 - 2
    RSC Anderlecht - Apoel Nicosia      1 - 0

    Heenwedstrijden op 9 maart 

    FC Kopenhagen - Ajax Amsterdam    2 - 1
    Apoel Nicosia - RSC Anderlecht      0 - 1
    FK Rostov - Manchester United      1 - 1
    Schalke 04 - Borrusia Mönchengladbach     1 - 1
    Olympique Lyon - AS Roma    4 - 2
    Olympiakos Piraeus - Besiktas    1 - 1
    Celta de Vigo - Krasnodar   2 - 1
    KAA Gent - Racing Genk    2 - 5




    EUROPA LEAGUE - 1/16de FINALE


    Terugwedstrijden op woensdag 22 en donderdag 23 februari 2017

    Schalke 04 - PAOK Saloniki    1 - 1
    Saint-Etienne - Manchester United     0 - 1
    Fenerbahçe - FK Krasnodar     1 - 1
    Osmanlispor - Olympiakos Piraeus      0 - 3
    Ajax Amsterdam - Legia Warschau     1 - 0
    AS Roma - Villarreal    0 - 1
    Besiktas - Hapoel Beer Sheva    2 - 1
    FC Zenit Sint-Petersburg - RSC Anderlecht    3 - 1
    Apoel Nicosia - Athletic Club Bilbao     2 - 0
    Olympique Lyon - AZ Alkmaar      7 - 1
    Fiorentina - Borrusia Mönchengladbach    2 - 4
    Sparta Praag - FK Rostov    1 - 1
    Tottenham Hotspur - AA Gent     2 - 2
    Shakhtar Donetsk - Celta de Vigo    0 - 2
    FC Kopenhagen - Loedogorets     0 - 0
    Racing Genk - Astria Giurgiu     1 - 0


    Heenwedstrijden op donderdag 16 februari 2017

    FK Krasnodar - Fenerbahçe     1 - 0
    Astria Giurgiu - Racing Genk     2 - 2
    Loedogorets - FC Kopenhagen    1 - 2
    Celta de Vigo - Shakhtar Donetsk    0 - 1
    Olympiakos Piraeus - Osmanlispor    0 - 0
    AA Gent - Tottenham Hotspur    1 - 0
    FK Rostov - Sparta Praag    4 - 0
    Borrusia Mönchengladbach - Fiorentina    0 - 1
    AZ Alkmaar - Olympique Lyon    1 - 4
    Athletic Club Bilbao - Apoel Nicosia     3 - 2
    Legia Warschau - Ajax Amsterdam    0 - 0
    RSC Anderlecht - FC Zenit Sint-Petersburg    2 - 0
    Manchester United - Saint-Etienne    3 - 0
    Villarreal - AS Roma    0 - 4
    Hapoel Beer Sheva - Besiktas    1 - 3
    PAOK Saloniki - Schalke 04    0 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    28-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Champions League - Europa League 2016-2017
    Champions League - 2016-2017


    SPEELDAG 6 : dinsdag 6 en woensdag 7 december 2016
    GROEP A :
    FC Basel - Arsenal    1 - 4
    Paris Saint Germain - Loedogorets    2 - 2
    GROEP B :
    Benfica - Napoli    1 - 2
    Dinamo Kiev - Besiktas    6 - 0
    GROEP C :
    FC Barcelona - Borrusia Mönchengladbach    4 - 0
    Manchester City - Celtic     1 - 1
    GROEP D :
    PSV Eindhoven - FK Rostov     0 - 0
    Bayern München - Altlético Madrid     1 - 0
    GROEP E :
    Tottenham Hotspur - CSKA Moskou   3 - 1
    Bayer Leverkusen - AS Monaco    3 - 0
    GROEP F :
    Real Madrid - Borrusia Dortmund    2 - 2
    Legia Warschau - Sporting Lissabon    1 - 0
    GROEP G :
    Club Brugge - FC Kopenhagen    0 - 2
    FC Porto - Leicester City    5 - 0
    GROEP H :
    Juventus - Dinamo Zagreb    2 - 0
    Olympique Lyon - Sevilla    0 - 0

    SPEELDAG 5 : dinsdag 22 en woensdag 23 november 2016
    GROEP A :
    Arsenal - Paris Saint Germain    2 - 2
    Loedogorets - FC Basel    0 - 0
    GROEP B :
    Besiktas - Benfica     3 - 3
    Napoli - Dinamo Kiev     0 - 0
    GROEP C :
    Celtic - FC Barcelona    0 - 2
    Borussia Mönchengladbach - Manchester City     1 - 1
    GROEP D :
    FK Rostov - Bayern München     3 - 2
    Atlético Madrid - PSV Eindhoven     2 - 0
    GROEP E :
    CSKA Moskou - Bayer Leverkusen    1 - 1
    AS Monaco - Tottenham Hotspur    2 - 1
    GROEP F :
    Borussia Dortmund - Legia Warschau    8 - 4
    Sporting Lissabon - Real Madrid    1 - 2
    GROEP G :
    FC Kopenhagen - FC Porto   0 - 0
    Leicester City - Club Brugge    2 - 1
    GROEP H :
    Dinamo Zagreb - Olympique Lyon   0 - 1
    Sevilla - Juventus    1 - 3

    SPEELDAG 4 : dinsdag 1 en woensdag 2 november 2016
    GROEP A :
    FC Basel - Paris Saint Germain    1 - 2
    Loedogorets - Arsenal    2 - 3
    GROEP B :
    Besiktas - Napoli    1 - 1
    Benfica - Dinamo Kiev    1 - 0
    GROEP C :
    Manchester City - Barcelona   1 - 3
    Borussia Mönchengladbach - Celtic   1 - 1
    GROEP D :
    PSV Eindhoven - Bayern München   1 - 2
    Atlético Madrid - FK Rostov     2 - 1
    GROEP E :
    AS Monaco - CSKA Moskou   3 - 0
    Tottenham Hotspur - Bayer Leverkusen    0 - 1
    GROEP F :
    Borussia Dortmund - Sporting Lissabon    1 - 0
    Legia Warschau - Real Madrid    3 - 3
    GROEP G :
    FC Porto - Club Brugge    1 - 0
    FC Kopenhagen - Leicester City    0 - 0
    GROEP H :
    Juventus - Olympique Lyon    1 - 1
    Sevilla - Dinamo Zagreb     4 - 0


    SPEELDAG 3 : dinsdag 18 en woensdag 19 oktober 2016
    GROEP A :
    Arsenal - Loedogorets   6 - 0
    Paris Saint Germain - FC Basel   3 - 0
    GROEP B :
    Dinamo Kiev - Benfica    0 - 2
    Napoli - Besiktas    2 - 3
    GROEP C :
    FC Barcelona - Manchester City    4 - 0
    Celtic - Borussia Mönchengladbach    0 - 2
    GROEP D :
    Bayern München - PSV Eindhoven    4 - 1
    FK Rostov - Athlético Madrid    0 - 1
    GROEP E :
    CSKA Moskou - AS Monaco   1 - 1
    Bayer Leverkusen - Tottenham Hotspur    0 - 0
    GROEP F :
    Real Madrid - Legia Warschau    5 - 1
    Sporting Lissabon - Borussia Dortmund    1 - 2
    GROEP G :
    Club Brugge - FC Porto     1 - 2
    Leicester City - FC Kopenhagen    1 - 0
    GROEP H :
    Dinamo Zagreb - Sevilla    0 - 1
    Olympique Lyon - Juventus     0 - 1

    SPEELDAG 2 : dinsdag 27 en woensdag 28 september 2016
    GROEP A :
    Arsenal - FC Basel   2 - 0
    Loedogorets - Paris Saint Germain   1 - 3
    GROEP B :
    Napoli - Benfica   4 - 2
    Besiktas - Dinamo Kiev   1 - 1
    GROEP C :
    Celtic - Manchester City   3 - 3
    Borussia Mönchengladbach - FC Barcelona   1 - 2
    GROEP D :
    FK Rostov - PSV Eindhoven   2 - 2
    Atlético Madrid - Bayern München   1 - 0
    GROEP E :
    CSKA Moskou - Tottenham Hotspur   0 - 1
    AS Monaco - Bayer Leverkusen   1 - 1
    GROEP F :
    Sporting Lissabon - Legia Warschau    2 - 0
    Borussia Dortmund - Real Madrid   2 - 2
    GROEP G :
    Leicester City - FC Porto    1 - 0
    FC Kopenhagen - Club Brugge    4 - 0
    GROEP H :
    Dinamo Zagreb - Juventus    0 - 4
    Sevilla - Olympique Lyon   1 - 0

    SPEELDAG 1 : dinsdag 13 en woensdag 14 september 2016
    GROEP A :
    FC Basel - Loedogorets      1 - 1
    Paris Saint Germain - Arsenal    1 - 1
    GROEP B :
    Benfica - Besiktas    1 - 1
    Dinamo Kiev - Napoli    1 - 2
    GROEP C :
    FC Barcelona - Celtic    7 - 0
    Manchester City - Mönchengladbach    4 - 0
    GROEP D :
    PSV Eindhoven - Atlético Madrid    0 - 1
    Bayern München - FC Rostov    5 - 0
    GROEP E :
    Tottenham Hotspur - AS Monaco    1 - 2
    Bayer Leverkusen - CSKA Moskou    2 - 2
    GROEP F :
    Real Madrid - Sporting Lissabon   2 - 1
    Legia Warschau - Bor. Dortmund    0 - 6
    GROEP G :
    Club Brugge - Leicester City    0 - 3
    FC Porto - FC Kopenhagen    1 - 1
    GROEP H :
    Juventus - Sevilla    0 - 0
    Olympique Lyon - Dinamo Zagreb     3 - 0



    Europa League : 2016-2017


    SPEELDAG 6 : donderdag 8 december 2016
    GROEP A :
    Feyenoord Rotterdam - Fenerbahçe     0 - 1
    Zorja Loegansk - Manchester United     0 - 2
    GROEP B :
    BSC Young Boys - FC Astana     3 - 0
    Apoel Nicosia - OLympiakos      2 - 0
    GROEP C :
    RSC Anderlecht - Saint-Etienne    2 - 3
    FSV Mainz - Qäbälä FK    2 - 0
    GROEP D :
    AZ Alkmaar - FC Zenit    3 - 2
    Maccabi Tel Aviv - Dundalk     2 - 1
    GROEP E :
    Viktoria Plzen - Austria Wien    3 - 2
    Astra Giurgiu - AS Roma    0 - 0
    GROEP F :
    Rapid Wien - Athletic Club Bilbao      1 - 1
    Sassuolo - Racing Genk     0 - 2
    GROEP G :
    Standard de Liège - Ajax Amsterdam    1 - 1
    Panathinaikos - Celta de Vigo     0 - 2
    GROEP H :
    Sporting Braga - Sjachtar Donetsk    2 - 4
    Konyaspor - AA Gent    0 - 1
    GROEP I :
    Red Bull Salzburg - Schalke 04     2 - 0
    Olympique Nice - FK Krasnodar     2 - 1
    GROEP J :
    FK Qarabag - Fiorentina    1 - 2
    PAOK Saloniki - Slovan Liberec    2 - 0
    GROEP K :
    Inter Milan - Sparta Praag    2 - 1
    Southampton - Hapoel Beer Sheva     1 - 1
    GROEP L :
    Villarreal - Steaua Boekarest    2 - 1
    Osmanlispor - FC Zürich    2 - 0

    SPEELDAG 5 : donderdag 24 november 2016
    GROEP A :
    Fenerbahçe - Zorja Loegansk    2 - 0
    Manchester United - Feyenoord Rotterdam   4 - 0
    GROEP B :
    FC Astana - Apoel Nicosia    2 - 1
    Olympiakos - BSC Young Boys   1 - 1
    GROEP C :
    Qäbälä FK - RSC Anderlecht     1 - 3
    Saint-Etienne - FSV Mainz   0 - 0
    GROEP D :
    FC Zenit - Maccabi Tel Aviv    2 - 0
    Dundalk - AZ Alkmaar    0 - 1
    GROEP E :
    AS Roma - Viktoria Plzen   4 - 1
    Austria Wien - Astra Giurgiu   1 - 2
    GROEP F :
    Athletic Club Bilbao -  Sassuolo   3 - 2
    Racing Genk - Rapid Wien   1 - 0
    GROEP G :
    Ajax Amsterdam - Panathinaikos    2 - 0
    Celta de Vigo - Standard de Liège    1 - 1
    GROEP H :
    Sjachtar Donetsk - Konyaspor    4 - 0
    AA Gent - Sporting Braga    2 - 2
    GROEP I :
    Schalke 04 - Olympique Nice     2 - 0
    FK Krasnodar - Red Bull Salzburg    1 - 1
    GROEP J :
    Fiorentina - PAOK Saloniki    2 - 3
    Slovan Liberec - FK Qarabag    3 - 0
    GROEP K :
    Sparta Praag - Southampton    1 - 0
    Hapoel Beer Sheva - Inter Milan    3 - 2
    GROEP L :
    Steaua Boekarest - Osmanlispor    2 - 1
    FC Zürich - Villarreal    1 - 1

    SPEELDAG 4 : donderdag 3 november 2016
    GROEP A :
    Fenerbahçe - Manchester United    2 - 1
    Zorja Loegansk - Feyenoord Rotterdam    1 - 1
    GROEP B :
    FC Astana - Olympiakos Piraeus    1 - 1
    Apoel Nicosia - BSC Young Boys    1 - 0
    GROEP C :
    RSC Anderlecht - FSV Mainz    6 - 1
    Qäbälä FK - Saint-Etienne    1 - 2
    GROEP D :
    Maccabi Tel Aviv - AZ Alkmaar    0 - 0
    FC Zenit - Dundalk    2 - 1
    GROEP E :
    Austria Wien - AS Roma    2 - 4
    Astra Giurgiu - Viktoria Plzen    1 - 1
    GROEP F :
    Athletic Club Bilbao - Racing Genk    5 - 3
    Sassuolo - Rapid Wien    2 - 2
    GROEP G :
    Ajax Amsterdam - Celta de Vigo   3 - 2
    Panathinaikos - Standard de Liège   0 - 3
    GROEP H :
    Sporting Braga - Konyaspor    3 - 1
    AA Gent - Sjachtar Donetsk     3 - 5
    GROEP I :
    Schalke 04 - FK Krasnodar   2 - 0
    Olympique Nice - Red Bull Salzburg    0 - 2
    GROEP J :
    Fiorentina - Solovan Liberec    3 - 0
    PAOK Saloniki - FK Qarabag    0 - 1
    GROEP K :
    Sparta Praag - Hapoel Beer Sheva    2 - 0
    Southampton - Inter Milan    2 - 1
    GROEP L :
    Villarreal - Osmanlispor    1 - 2
    FC Zürich - Steau Boekarest    0 - 0

    SPEELDAG 3 : donderdag 20 oktober 2016
    GROEP A :
    Feyenoord - Zorja Loegansk     1 - 0
    Manchester United - Fenerbahçe    4 - 1
    GROEP B :
    BSC Young Boys - Apoel Nicosia    3 - 1
    Olympiakos Piraeus - FC Astana    4 - 1
    GROEP C :
    Saint-Etienne - Qäbälä FK     1 - 0
    FSV Mainz - RSC Anderlecht    1 - 1
    GROEP D :
    AZ Alkmaar - Maccabi Tel Aviv    1 - 2
    Dundalk - FC Zenit    1 - 2
    GROEP E :
    AS Roma - Austria Wien    3 - 3
    Viktoria Plzen - Astra Giurgiu    1 - 2
    GROEP F :
    Rapid Wien - Sassuolo    1 - 1
    Racing Genk - Athletic Club Bilbao    2 - 0
    GROEP G :
    Standard de Liège - Panathinaikos   2 - 2
    Celta de Vigo - Ajax Amsterdam    2 - 2
    GROEP H :
    Sjachtar Donetsk - AA Gent    5 - 0
    Konyaspor - Sporting Braga    1 - 1
    GROEP I :
    Red Bull Salzburg - Olympique Nice    0 - 1
    FK Krasnodar - Schalke 04    0 - 1
    GROEP J :
    FK Qarabag - PAOK Saloniki    2 - 0
    Solvan Liberec - Fiorentina     1 - 3
    GROEP K :
    Inter Milan - Southampton    1 - 0
    Hapoel Beer Sheva - Sparta Praag    0 - 1
    GROEP L :
    Steaua Boekarest - FC Zürich     1 - 1
    Osmanlispor - Villarreal    2 - 2

    SPEELDAG 2 : donderdag 29 september 2016
    GROEP A :
    Manchester United - Zarya Loegansk    1 - 0
    Fenerbahçe - Feyenoord Rotterdam    1 - 0
    GROEP B :
    Astana - Young Boys    0 - 0
    Olympiakos Piraeus - Apoel Nicosia    0 - 1
    GROEP C :
    Qäbäla FK - FSV Mainz    2 - 3
    Saint-Etienne - RSC Anderlecht     1 - 1
    GROEP D :
    Dundalk - Maccabi Tel Aviv    1 - 0
    FC Zenit - AZ Alkmaar    5 - 0
    GROEP E :
    AS Roma - Astra Giurgiu     4 - 0
    Austria Wien - Viktoria Plzen    0 - 0
    GROEP F :
    Racing Genk - Sassuolo    3 - 1
    Athletic Club Bilbao - Rapid Wien    1 - 0
    GROEP G :
    Celta de Vigo - Panathinaikos     2 - 0
    Ajax Amsterdam - Standard de Liège    1 - 0
    GROEP H :
    Shakhtar Donetsk - Sporting Braga     2 - 0
    AA Gent - Konyaspor    2 - 0
    GROEP I :
    FK Krasnodar - Nice    5 - 2
    Schalke 04 - Red Bull Salzburg    3 - 1
    GROEP J :
    Slovan Liberec - PAOK Saloniki     1 - 2
    Fiorentina - FK Qarabag    5 - 1
    GROEP K :
    Hapoel Beer Sheva - Southampton    0 - 0
    Sparta Praag - Inter Milan    3 - 1
    GROEP L :
    Steaua Boekarest - Villarreal      1 - 1
    FC Zürich - Osmanlispor     2 - 1


    SPEELDAG 1 : donderdag 15 september 2016
    GROEP A :
    Feyenoord Rotterdam - Manchester United    1 - 0
    Zorja Loegansk - Fenerbahçe     1 - 1
    GROEP B :
    BSC Young Boys - Olympiakos Piraeus    0 - 1
    Apoel Nicosia - FC Astana    2 - 1
    GROEP C :
    RSC Anderlecht - Qäbälä FK    3 - 1
    FSV Mainz - Saint-Etienne    1 - 1
    GROEP D :
    AZ Alkmaar - Dundalk    1 - 1
    Maccabi Tel Aviv - FC Zenit    3 - 4
    GROEP E :
    Viktoria Plzen - AS Roma    1 - 1
    Astra Giurgiu - Austria Wien    2 - 3
    GROEP F :
    Rapid Wien - Racing Genk    3 - 2
    Sasusolo - Athletic Club Bilbao    3 - 0
    GROEP G :
    Standard de Liège - Celta de Vigo   1 - 1
    Panathinaikos - Ajax Amsterdam   1 - 2
    GROEP H :
    Sporting Braga - AA Gent   1 - 1
    Konyaspor - Sjachtar Donetsk   0 - 1
    GROEP I :
    Red Bull Salzburg - FK Krasnodar   0 - 1
    Nice - Schalke 04   0 - 1
    GROEP J :
    FK Qarabag - Slovan Liberec    2 - 2
    PAOK Saloniki - Fiorentina   0 - 0
    GROEP K :
    Inter Milan - Hapoel Beer Sheva   0 - 2
    Southampton - Sparta Praag   3 - 0
    GROEP L :
    Villarreal - FC Zürich   2 - 1
    Osmanlispor - Steaua Boekarest   2 - 0



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    27-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Standen poulefase Champions League + Europa League
    Standen poulefases Champions League


    GROEP A :
    1. Arsenal 14
    2. Paris Saint Germain 12
    3. Loedogorets 3
    4. FC Basel 2

    GROEP B :
    1. Napoli 11
    2. Benfica 8
    3. Besiktas 7
    4. Dinamo Kiev 5

    GROEP C :
    1. FC Barcelona 15
    2. Manchester City 9
    3. Bor. Mönchengladbach 5
    4. Celtic 3

    GROEP D :
    1. Athlético Madrid 15
    2. Bayern München 12
    3. FK Rostov 5
    4. PSV Eindhoven 2

    GROEP E :
    1. AS Monaca 11
    2. Bayer Leverkusen 10
    3. Tottenham Hotspur 7
    4. CSKA Moskou 3

    GROEP F :
    1. Bor. Dortmund 14
    2. Real Madrid 12
    3. Legia Warschau 4
    4. Sporting Lissabon 3

    GROEP G :
    1. Leicester City 13
    2. FC Porto 11
    3. FC Kopenhagen 9
    4. Club Brugge 0

    GROEP H :
    1. Juventus 14
    2. Sevilla 11
    3. Olympique Lyon 8
    4. Dinamo Zagreb 0



    Standen poulefases Europa League

    GROEP A :
    1. Fenerbahçe 13
    2. Manchester United 12
    3. Feyenoord Rotterdam 7
    4. Zarja Loegansk 2

    GROEP B :
    1. Apoel Nicosia 12
    2. Olympiakos Piraeus 8
    3. BSC Young Boys 8
    4. FC Astana 5

    GROEP C :
    1. Saint-Etienne 12
    2. RSC Anderlecht 11
    3. FSV Mainz 9
    4. FK Qäbälä 0

    GROEP D :
    1. FC Zenit 15
    2. AZ Alkmaar 8
    3. Maccabi Tel Aviv 7
    4. Dundalk 4

    GROEP E :
    1. AS Roma 12
    2. Astra Giurgiu 8
    3. Viktoria Plzen 6
    4. Austria Wien 5

    GROEP F :
    1. Racing Genk 12
    2. Athletic Club Bilbao 10
    3. Rapid Wien 6
    4. Sassuolo 5

    GROEP G :
    1. Ajax Amsterdam 14
    2. Celta de Vigo 9
    3. Standard de Liège 7
    4. Panathinaikos 1

    GROEP H :
    1. Shakhtar Donetsk 18
    2. AA Gent 8
    3. Sporting Braga 6
    4. Konyaspor 1

    GROEP I :
    1. Schalke 04 15
    2. FK Krasnodar 7
    3.  Red Bull Salzburg 7
    4. Olympique Nice 6

    GROEP J :
    1. Fiorentina 13
    2. PAOK Saloniki 10
    3. Qarabag 7
    4. Slovan Liberec 4

    GROEP K :
    1. Sparta Praag 12
    2. Hapoel Beer Sheva 8
    3. Southampton 8
    4. Inter Milan 6

    GROEP L :
    1. Osmanlispor 10
    2. Villarreal 9
    3. FC Zürich 6
    4. Steaua Boekarest 6



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    05-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Champions League - Europa League
    Overzicht van de Belgische clubs in Europa:

    Champions League :

    Club Brugge
    Club Brugge is rechtstreeks geplaatst.
    Tegenstanders worden Leicester City - Porto en Kopenhagen.

    RSC Anderlecht
    RSC Anderlecht werd in de derde voorronde uitgeschakeld door FC Rostov uit Rusland.
    Heenwedstrijd in Rusland 26 juli : FC Rostov - RSC Anderlecht    2 - 2
    Terugwedstrijd in Anderlecht 2 of 3 augustus : RSC Anderlecht - FC Rostov   0 - 2
    Anderlecht is uitgeschakeld voor de Champions League en treed aan in de Europa League.
    FC Rostov schakelde in de laatste voorronde AJAX Amsterdam uit.Heen  1 - 1  - Terug 4-1.


    Europa League :

    Standard Liège
    Standard de Liège is rechtstreeks geplaatst.
    Tegenstanders in Europa League : Ajax Amsterdam - Celta de Vigo - Panathinaikos.

    RSC Anderlecht
    In de laatste voorronde van de Europa League treft RSC Anderlecht Slavia Praag uit Tjechië.
    Heen 18 augustus : Slavia Praag - RSC Anderlecht     0 - 3
    Terug 25 augustus : RSC Anderlecht - Slavia Praag   3 - 0
    Tegenstanders in Europa League : Saint-Etienne - Mainz - Qabala.

    KAA Gent
    In de voorlaatste voorronde speelt KAA Gent tegen het Roemeense Viitoroul Constanta.
    Heenwedstrijd in Gent op donderdag 28 juli werd  5 - 0
    Terugwedstrijd in Roemenië op donderdag 4 augustus werd   0 - 0
    In de laatste voorronde treft AA Gent Shkëndija uit Macedonië.
    Heen 18 augustus : AA Gent - Shkëndija    2 - 1
    Terug 25 augustus : Shkëndija - AA Gent    0 - 4
    Tegenstanders in Europa League : Sjachtjor Donetsk - SC Braga - Konyaspor.

    KRC Genk
    Derde voorronde : KRC Genk lot het Ierse Ierse Cork City FC. 
    Heenwedstrijd in Genk op donderdag 28 juli werd   1 - 0
    Terugwedstrijd in Ierland op donderdag 4 augustus werd 1 - 2.
    In de tweede voorronde schakelde de Limburgse club nipt Buducnost Podgrica uit.
    Heenwedstrijd in Genk op donderdag 14 juli : KRC Genk - Buducnost Podgrica    2 - 0
    Terugwedstrijd op donderdag 21 juli in Montenegro : Buducnost Podgrica - KRC Genk     2 - 0 na verlengingen   2-4 n.p.
    Laatste voorronde : KRC Genk wacht een dubbele confrontatie met Dynamo Zagreb uit Kroatië.
    Heen 18 augustus : Lokomotiva Zagreb - KRC Genk    2 - 2
    Terug 25 augustus : KRC Genk - Lokomotiva Zagreb    2 - 0
    Tegenstanders in Europa League : Athletic Bilbao - Rapid Wien - Sasuolo.


    Belangrijkste competities in Europa:

    In Nederland ging men van start in het weekend van 6 augustus met een nieuw seizoen eredivisie.
    In Frankrijk ging een nieuw seizoen Ligue 1 van start in het weekend van 13 augustus.
    In Engeland startte het nieuwe seizoen Premier League in het weekend van 13 augustus.
    In Spanje ging men het nieuwe voetbalseizoen in de Primera Division van start in het weekend van 20 augustus.
    In Italië ging een nieuw voetbalseizoen van start in het weekend van 20 augustus.
    In Duitsland ging een nieuw seizoen Bundesliga van start in het weekend van 27 augustus..

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League



    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont
  • E3 Harelbeke - Wolvenberg Volkegem
  • Omloop Het Nieuwsblad - Start Gent
  • Omloop Het Nieuwsblad - Ophaalbrug Oudenaarde

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • SPEELDAG 8 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 8 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 8 : LIJST 5 en 6

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 zullen er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 49 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • voorspellingen speeldag 11
  • voorspellingen speeldag 11 (vervolg)
  • klassementen speeldag 10
  • klassementen speeldag 10 (vervolg)
  • speeldag 10

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 08-2013



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!