Aantal bezoekers :

Foto
Beluister Radio Media door op onderstaande afbeelding te klikken.
Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • Voetbal in het buitenland
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5 en 6
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
  • Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Play-offs Champions League - Europa League
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/8ste - 1/16de finale - 26 en 27 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 4 - 19 en 20 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 3 - 12 en 13 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 2 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 1 - 29 en 30 juli 2017
  • EK voetbal voor vrouwen
  • Kalender EERSTE KLASSE A - JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE KLASSE B - PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE AMATEURKLASSE - Seizoen 2017-2018
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - KNVB Beker 2017-2018
  • Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018
  • Duistland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018
  • Spanje - Primeira Division seizoen 2017-2018
  • Italie - Serie A - Seizoen 2017-2018
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • Daar is de zomer !
  • Media Informatief
  • Meer Informatief ....
  • Ook dit nog .....
  • Fata Morgana in Oudenaarde 10 jaar later .....
  • Wat is Skutsjesilen ?
  • Rittenschema Tour de France 2017
  • REEKSINDELING NATIONAAL VOETBAL SEIZOEN 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING BRABANT, ANTWERPEN, LIMBURG, HENEGOUWEN
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE INTERPROVINCIAAL + EINDRONDE EERSTEPROVINCIALERS
  • NEDERLAND : nacompetitie eredivisie en eerste divisie
  • EINDSTANDEN NATIONAAL SEIZOEN 2016-2017
  • EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2016-2017
  • EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2016-2017
  • EINDSTANDEN ANDERE EERSTEPROVINCIALERS
  • Champions League van 1/16 tot finale - Europa League van 1/16de tot finale
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • Eurovisiesongfestival 2017 in Kiev
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
  • Lappartient volgt Cookson op als UCI-voorzitter
  • Gezien in Belga Sport over WK '98? "Zat alleen in kleedkamer en voelde alleen schuld"
  • VIDEO: "Juweeltje van Mertens" herinnert Napoli-fans aan lob Maradona in 1985
  • Cercle-doelman Van Damme na leukemie: "Traantje weggepinkt na de match"
  • Naesen ontvouwt Belgisch strijdplan: "We moeten chaos creëren"
  • VIDEO: Decadent: Mayweather doet bijnaam "Money" alle eer aan in stripclub
  • Simon Gerrans zoekt op zijn 37e andere oorden op en trekt naar BMC
  • WK van 2018 in Innsbruck is spek voor de bek van de klimmers
  • Frutos: "Zullen meer moeten brengen om Waasland-Beveren te verslaan"
  • Laurens en Diether Sweeck slaan dubbelslag in CrossVegas
    Foto
    Nieuws DeRedactie
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (7)
  • Croky Cup - Beker van België (36)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (46)
  • Eredivisie Nederland (6)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (100)
  • info (148)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (215)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (133)
  • Voetbal West Vlaanderen (121)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (8)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Het beeld uit veelbesproken kamp dat kwaad bloed zet in de bokssport (zelfs Conor McGregor laat zich horen)
  • Mountainbiker trok voor tocht naar het bos. Maar wat hem na deze bocht overkwam, zal hij niet snel vergeten
  • Mountainbiker trok voor tocht naar het bos. Maar wat hem na deze bocht overkwam, zal hij niet snel vergeten
  • Het beeld uit veelbesproken kamp dat kwaad bloed zet in de bokssport (zelfs Conor McGregor laat zich horen)
  • Amerikaanse belofte op weg naar medaille op WK tijdrijden... tot hij spectaculair ten val komt
  • Het beeld uit veelbesproken kamp dat kwaad bloed zet in de bokssport (zelfs Conor McGregor laat zich horen)
  • Mountainbiker trok voor tocht naar het bos. Maar wat hem na deze bocht overkwam, zal hij niet snel vergeten
  • Dries De Bondt wint de GP Paul Borremans in Viane
  • Ook Belgische profclubs willen transfermarkt vroeger sluiten maar vrezen nu nog rampscenario
  • La Course-winnares Van Vleuten verlengt bij Orica-Scott
    Foto
    Nieuws HLN
  • Nicole Kidman heeft enkele erg vreemde dingen gedaan op Emmy's en Twitter keek met open mond toe
  • "Dit is het grootste publiek ooit. Punt uit!": Sean Spicer steelt de show tijdens Emmy Awards
  • De Slimste Mens Ter Wereld is toe aan een nieuw seizoen: met deze hilarische video wordt de jury voorgesteld
  • Ruzie bij 'Sky Is The Limit': "Dave gaat rondbazuinen dat ik een overspelige homo ben"
  • Ondanks groot verdriet zit Stefaan Degand opnieuw in jury 'Slimste Mens': "Ik moet verder"
  • Van een etentje in een duur restaurant tot een zijden badjas: dit zat er in de goodiebag van de Emmy's
  • Sabine Hagedoren vertelt voor het eerst over dood van haar man: "Af en toe kop in het zand. Zo hou ik het vol"
  • VIDEO: Jean-Marie en Carmen Pfaff in 'Sturm der Liebe': "Ik spreek al vlotter Duits dan vroeger"
  • VIDEO: Kleine buikspreekster en haar pluizige vriendjes zingend naar finale 'America's Got Talent'
  • Magistraten buigen zich over 'Blind Getrouwd': "Programma kan verkeerd beeld geven van huwelijk"
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Ambtenaren Catalonië vrij
  • Spookrijder A12 is vrouw(75)
  • Wereld Alzheimer dag: 'Dit is geen leven'
  • Restaurant boeken bij Airbnb
  • Oproep: gezakt voor rijexamen?
  • Oliereuzen voor rechter om klimaatverandering
  • Barstjes in kredietrating China
  • Oliereuzen voor rechter om klimaatverandering
  • NL'ers schuilen in casino
  • Financials in trek op groene AEX
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Nieuw klimaatinstituut van Verenigde Naties komt in Groningen en Rotterdam
  • Reisplanner OV 9292 wordt zo goed als zeker overgenomen door Translink
  • Computer kan aan een foto zien of iemand homo of hetero is - klopt dit wel?
  • Groeiend aantal verkeersdoden op e-bikes, vooral ouderen
  • Terminaal zieke Afghaanse jongen (10) mag van rechter nog niet terug naar ouders in azc
  • Opinieblog - Wat moet Europa met het conflict over Catalonië?
  • Le Pens rechterhand Philippot stapt op bij Front National
  • 'Cultuurmarxist' is een holle term waar je alle kanten mee op kunt
  • Google wil eigen smartphones maken: koopt deel van HTC
  • Race tegen de klok in Mexico-Stad om scholier Frida Sofia (12) te redden uit het puin
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • Eindelijk kan Roger juichen voor de 'wicked forehand' van Rafa
  • Windsurfers nog vol aan de bak om medalrace te halen
  • Trotse Bosz breekt record in de Bundesliga met Dortmund
  • GP van Mexico kan gewoon doorgaan: geen schade aan F1-circuit
  • Danny van Poppel van Team Sky naar LottoNL-Jumbo
  • In Noorwegen weten ze wel raad met wielerhooligans
  • Volleybalsters zonder zwangere Stam-Pilon naar het EK
  • Gündogan komt met de schrik vrij: blessure valt mee
  • Amoah stopt per direct met voetballen: 'Het is mooi geweest'
  • Trotse Bosz breekt Bundesliga-record met Dortmund
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    07-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema Europa League 2017-2018
    Kalender Europa League 2017 - 2018

    Speeldag 1 : Donderdag 14 september 2017
    Groep A :
    Slavia Praag - Maccabi Tel Aviv    1 - 0
    Villarreal - FC Astana    3 - 1
    Groep B :
    Young Boys Bern - Partizan Belgrado    1 - 1
    Dynamo Kiev - Skenderbeu    3 - 1
    Groep C :
    Istanbul Besiksehir - Ludogorets    0 - 0
    Hoffenheim - Sporting Braga    1 - 2
    Groep D :
    Rijeka - AEK Athene    1 - 2
    Austria Wien - AC Milan    1 - 5
    Groep E :
    Apollon Limassol - Olympique Lyon    1 - 1
    Atalanta - Everton    3 - 0
    Groep F :
    FC Kopenhagen - Lokomotiv Moskou    0 - 0
    Zlin - Sheriff Tiraspol    0 - 0
    Groep G :
    Steaua Boekarest - Viktoria Plzen    3 - 0
    Hapoel Beer Sheva - Lugano    2 - 1
    Groep H :
    Arsenal - FC Koln     3 - 1
    Cervena Zvesda - Bate Borisov     1 - 1
    Groep I :
    Vitoria Guimaraes - RB Salzburg     1 - 1
    Olympique Marseille - Konyaspor    1 - 0
    Groep J :
    Hertha Berlijn - Atletic Club Bilbao    0 - 0
    Zorja Loehansk - Ostersund    0 - 2
    Groep K :
    Vitesse Arnhem - Lazio Roma     2 - 3
    Zulte Waregem - OGC Nice    1 - 5
    Groep L :
    Real Sociedad - Rosenborg    4 - 0
    Vardar Skopje - Zenit Sint-Petersburg    0 - 5

    Speeldag 2 : Donderdag 28 september 2017
    Groep A :
    FC Astana - Slavia Praag
    Maccabi Tel Aviv - Villarreal 
    Groep B :
    Skenderbeu - Young Boys Bern
    Partizan Belgrado - Dynamo Kiev
    Groep C :
    Sporting Braga - Istanbul Besiksehir
    Ludogorets - Hoffenheim 
    Groep D :
    AEK Athene - Austria Wien
    AC Milan - Rijeka
    Groep E :
    Everton - Apollon Limassol
    Olympique Lyon - Atalanta
    Groep F :
    Sheriff Tiraspol - FC Kopenhagen
    Lokomotiv Moskou - Zlin 
    Groep G :
    Lugano - Steaua Boekarest
    Viktoria Plzen - Hapoel Beer Sheva 
    Groep H :
    Bate Borisov - Arsenal
    FC Koln - Cervena Zvesda 
    Groep I :
    Konyaspor - Vitoria Setubal
    Salzburg - Olympique Marseille 
    Groep J :
    Ostersund - Hertha Berlijn
    Atletic Club Bilbao - Zorja Loehansk
    Groep K :
    OGC Nice - Vitesse Arnhem
    Lazio Roma - Zulte Waregem 
    Groep L :
    Zenit Sint-Petersburg - Real Sociedad
    Rosenborg - Vardar Skopje

    Speeldag 3 : Donderdag 19 oktober 2017
    Groep A :
    FC Astana - Maccabi Tel Aviv
    Villarreal - Slavia Praag
    Groep B :
    Dynamo Kiev - Young Boys Bern
    Skenderbeu - Partizan Belgrado 
    Groep C :
    Hoffenheim - Istanbul Besiksehir
    Sporting Braga - Ludogorets
    Groep D :
    Austria Wien - Rijeka
    AC Milan - AEK Athene
    Groep E :
    Atalanta - Apollon Limassol
    Everton - Olympique Lyon 
    Groep F :
    Zlin - FC Kopenhagen
    Sheriff Tiraspol - Lokomotiv Moskou
    Groep G :
    Hapoel Beer Sheva - Steaua Boekarest
    Lugano - Viktoria Plzen
    Groep H :
    Cervena Zvesda - Arsenal
    Bate Borisov - FC Koln
    Groep I :
    Olympique Marseille - Vitoria Setubal
    Konyaspor - Salzburg
    Groep J :
    Zorja Loehansk - Hertha Berlijn
    Ostersund - Atletic Club Bilbao 
    Groep K :
    Zulte Waregem - Vitesse Arnhem
    OGN Nice - Lazio Roma
    Groep L :
    Vardar Skopje - Real Sociedad
    Zenit Sint-Petersburg - Rosenborg 

    Speeldag 4 : Donderdag 2 november 2017
    Groep A :
    Slavia Praag - Villarreal
    Maccabi Tel Aviv - FC Astana
    Groep B :
    Young Boys Bern - Dynamo Kiev 
    Partizan Belgrado - Skenderbeu
    Groep C :
    Istanbul Besiksehir - Hoffenheim
    Ludogorets - Sporting Braga
    Groep D :
    Rijeka - Austria Wien
    AEK Athene - AC Milan
    Groep E :
    Apollon Limassol - Atalanta
    Olympique Lyon - Everton
    Groep F :
    FC Kopenhagen - Zlin
    Lokomotiv Moskou - Sheriff Tiraspol
    Groep G :
    Steaua Boekarest - Hapoel Beer Sheva
    Viktoria Plzen - Lugano
    Groep H :
    Arsenal - Cervena Zvesda 
    FC Koln - Bate Borisov
    Groep I :
    Vitoria Setubal - Olympique Marseille
    Salzburg - Konyaspor
    Groep J :
    Hertha Berlijn - Zorja Loehansk
    Atletic Club Bilbao - Ostersund
    Groep K :
    Vitesse Arnhem - Zulte Waregem
    Lazio Roma - OGC Nice
    Groep L :
    Real Sociedad - Vardar Skpoje
    Rosenborg - Zenit Sint-Petersburg

    Speeldag 5 : Donderdag 23 november 2017
    Groep A :
    FC Astana - Villarreal
    Maccabi Tel Aviv - Slavia Praag
    Groep B :
    Partizan Belgrado - Young Boys Bern
    Skenderbeu - Dynamo Kiev 
    Groep C :
    Ludogorets - Istanbul Besiksehir
    Sporting Braga - Hoffenheim
    Groep D :
    AEK Athene - Rijeka
    AC Milan - Austria Wien
    Groep E :
    Olympique Lyon - Apollon Limassol
    Everton - Atalanta
    Groep F :
    Lokomotiv Moskou - FC Kopenhagen
    Sheriff Tiraspol - Zlin
    Groep G :
    Viktoria Plzen - Steaua Boekarest
    Lugano - Hapoel Beer Sheva
    Groep H :
    FC Koln - Arsenal
    Bate Borisov - Cervena Zvesda 
    Groep I :
    Salzburg - Vitoria Setubal
    Konyaspor - Olympique Marseille
    Groep J :
    Athletic Bilbao - Hertha Berlijn
    Ostersund - Zorja Loehansk
    Groep K :
    Lazio Roma - Vitesse Arnhem 
    OGC Nice - Zulte Waregem
    Groep L :
    Rosenborg - Real Sociedad
    Zenit Sint-Petersburg - Vardar Skpoje

    Speeldag 6 : Donderdag 7 december 2017
    Groep A :
    Slavia Praag - FC Astana
    Villarreal - Maccabi Tel Aviv
    Groep B :
    Young Boys Bern - Skenderbeu
    Dynamo Kiev - Partizan Belgrado
    Groep C :
    Istanbul Besiksehir - Sporting Braga
    Hoffenheim - Ludogorets
    Groep D :
    Rijeka - AC Milan
    Austria Wien - AEK Athene
    Groep E :
    Apollon Limassol - Everton
    Atalanta - Olympique Lyon
    Groep F :
    FC Kopenhagen - Sheriff Tiraspol
    Zlin - Lokomotiv Moskou
    Groep G :
    Steaua Boekarest - Lugano
    Hapoel Beer Sheva - Viktoria Plzen
    Groep H :
    Arsenal - Bate Borisov
    Cervena Zvesda - FC Koln
    Groep I :
    Vitoria Setubal - Konyaspor
    Olympique Marseille - Salzburg
    Groep J :
    Hertha Berlijn - Ostersund 
    Zorja Loehansk - Athletic Club Bilbao
    Groep K :
    Vitesse Arnhem - OGC Nice
    Zulte Waregem - Lazio Roma
    Groep L :
    Real Sociedad - Zenit Sint-Petersburg
    Vardar Skpoje - Rosenborg


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    06-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema Champions League 2017-2018
    Kalender Champions League 2017-2018

    Speeldag 1 : dinsdag 12 en woensdag 13 september 2017
    Poule A
    SL Benfica - CSKA Moskou   1 - 2
    Manchester United - FC Basel    3 - 0
    Poule B
    Bayern Munchen - RSC Anderlecht    3 - 0
    Celtic Glasgow - Paris-Saint-Germain     0 - 5
    Poule C :
    Chelsea - FK Qarabag     6 - 0
    AS Roma - Atletico Madrid    0 - 0
    Poule D :
    FC Barcelona - Juventus    3 - 0
    OLympiakos Pireaus - Sporting Portugal    2 - 3
    Poule E :
    Liverpool - Sevilla    2 - 2
    Maribor - Spartak Moskou    1 - 1
    Poule F :
    Shakhtar Donetsk - Napoli    2 - 1
    Feyenoord Rotterdam - Manchester City    0 - 4
    Poule G :
    FC Porto - Besiktas    1 - 3
    Leipzig - AS Monaco    1 - 1
    Poule H :
    Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund    3 - 1
    Real Madrid - Apoel Nicosia    3 - 0


    Speeldag 2 : dinsdag 26 en woensdag 27 september 2017
    Poule A :
    FC Basel - SL Benfica
    CSKA Moskou - Manchester United
    Poule B :
    Paris-Saint-Germain - Bayern Munchen
    RSC Anderlecht - Celtic Glasgow
    Poule C :
    Athletico Madrid - Chelsea FC
    FK Qarabag - AS Roma
    Poule D :
    Sporting Portugal - FC Barcelona
    Juventus - Olympiakos Pireaus
    Poule E :
    Spartak Moskou - Liverpool
    Sevilla - Maribor
    Poule F :
    Manchester City - Shakhtar Donetsk
    Napoli - Feyenoord Rotterdam
    Poule G :
    AS Monaco - FC Porto
    Besiktas Leipzig
    Poule H :
    Apoel Nicosia - Tottenham Hotspur
    Borussia Dortmund - Real Madrid

    Speeldag 3 : dinsdag 17 en woensdag 18 oktober 2017
    Poule A :
    CSKA Moskou - FC Basel
    SL Benfica - Manchester United
    Poule B :
    RSC Anderlecht - Paris-Saint-Germain
    Bayern Munchen - Celtic Glasgow
    Poule C :
    FK Qarabag - Athletico Madrid
    Chelsea FC - AS Roma
    Poule D :
    Juventus - Sporting Portugal
    FC Barcelona - Olympiakos Pireaus
    Poule E :
    Maribor - Liverpool
    Spartak Moskou - Sevilla
    Poule F :
    Feyenoord Rotterdam - Shakthar Donetsk 
    Manchester City - Napoli
    Poule G :
    Leipzig - FC Porto
    AS Monaco - Besiktas
    Poule H :
    Real Madrid - Tottenham Hotspur
    Apoel Nicosia - Borussia Dortmund

    Speeldag 4 : dinsdag 31 oktober en woensdag 1 november 2017
    Poule A :
    FC Basel - CSKA Moskou
    Manchester United - SL Benfica
    Poule B :
    Paris-Saint-Germain - RSC Anderlecht
    Celtic Glasgow - Bayern Munchen
    Poule C :
    Atletico Madrid - FK Qarabag
    AS Roma - Chelsea FC
    Poule D :
    Sporting Portugal - Juventus
    OLympiakos Piraeus - FC Barcelona
    Poule E :
    Liverpool - Maribor
    Sevilla - Spartak Moskou
    Poule F :
    Shakhtar Donetsk - Feyenoord Rotterdam
    Napoli - Manchester City
    Poule G :
    Besiktas - AS Monaco
    FC Porto - Leipzig
    Poule H :
    Tottenham Hotspur - Real Madrid
    Borussia Dortmund - Apoel Nicosia

    Speeldag 5 : dinsdag 21 en woensdag 22 november 2017
    Poule A :
    CSKA Moskou - SL Benfica
    FC Basel - Manchester United
    Poule B :
    RSC Anderlecht - Bayern Munchen
    Paris-Saint-Germain - Celtic Glasgow
    Poule C :
    Qarabag - Chelsea FC
    Athletico Madrid - AS Roma
    Poule D :
    Juventus - FC Barcelona
    Sporting Portugal - Olmypiakos Pireaus
    Poule E :
    Spartak Moskou - Maribor
    Sevilla - Liverpool
    Poule F :
    Napoli - Shakthar Donetsk
    Manchester City - Feyenoord Rotterdam
    Poule G :
    Besiktas - FC Porto
    AS Monaco - Leipzig
    Poule H :
    Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur
    Apoel Nicosia - Real Madrid

    Speeldag 6 : dinsdag 5 en woensdag 6 december 2017
    Poule A :
    SL Benfica - FC Basel
    Manchester United - CSKA Moskou
    Poule B :
    Bayern Munchen - Paris-Saint-Germain
    Celtic Glasgow - RS Anderlecht
    Poule C :
    Chelsea FC - Athletico Madrid
    AS Roma - FK Qarabag
    Poule D :
    FC Barcelona - Sporting Portugal
    Olympiakos Pireaus - Juventus
    Poule E :
    Liverpool - Spartak Maskou
    Maribor - Sevilla
    Poule F :
    Shkathar Donetsk - Manchester City
    Feyenoord Rotterdam - Napoli
    Poule G :
    FC Porto - AS Monaco
    Leipzig - Besiktas
    Poule H :
    Tottenham Hotspur - Apoel Nicosia
    Real Madrid - Borussia Dortmund



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    15-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Play-offs Champions League - Europa League
    PLAY-OFFS CHAMPIONS LEAGUE
    Winnaars stoten door naar de groepsfase van de Champions League, 
    verliezers gaan naar de groepsfase van de Europa League.
    Terugwedstrijden op 22 en 23 augustus.
    FC Astana - Celtic Glasgow     4 - 3
    NK Maribor - Hapoel Beer Sheva   1 - 0
    HNK Rijeka - Olympiakos Pireaus     0 - 1
    OGC Nice - Napoli    0 - 2
    Sevilla - Basaksehir    2 - 2
    Slavia Praag - Apoel Nicosia   0 - 0
    FC Kopenhagen - FK Qarabag    2 - 1
    Steaua Boekarest - Sporting Lissabon    1 - 5
    Liverpool - Hoffenheim    4 - 2
    CSKA Moskou - Young Boys     2 - 0

    Heenwedstrijden op 15 en 16 augustus
    Napoli - OGC Nice   2 - 0
    Hoffenheim - Liverpool   1 - 2
    Basaksehir - Sevilla   1 - 2
    Young Boys - CSKA Moskou   0 - 1
    Sporting Lissabon - Steaua Boekarest   0 - 0
    Qarabag - FC Kopenhagen   1 - 0
    Apoel Nicosia - Slavia Praag   2 - 0
    Olympiakos Piraeus - HNK Rijeka   2 - 1
    Celtic Glasgow - FC Astana   5 - 0
    Hapoel Beer Sheva - NK Maribor   2 - 1

    DERDE VOORRONDE CHAMPIONS LEAGUE
    Terugwedstrijden op dinsdag 1 en woensdag 2 augustus 2017
    Volgende clubs stoten door : 
    Qarabag, CSKA Moskou, Apoel Nicosia, Slavia Praag, Istanbul Basaksehir, FC Kopenhagen,
    BSC Young Boys, Steaua Boekarest, NK Maribor, Hapoel Beer Sheva, Celtic, Olympiakos Piraus,
    FC Astana, Red Bull Salzburg en OGC Nice.
    De verliezers, waaronder Club Brugge en Ajax Amsterdam, spelen verder in de Europa League.

    Sheriff Tiraspol - Qarabag     1 - 2
    CSKA Moskou - AEK Athene   1 - 0
    Apoel Nicosia - FC Viitorul Constanta    4 - 0  na verlengingen
    Bate Borisov - Slavia Praag    2 - 1
    Istanbul Basaksehir - Club Brugge    2 - 0
    FC Kopenhagen - FC Vardar   4 - 1
    BSC Young Boys - Dinamo Kiev   2 - 0
    Viktoria Plzen - Steaua Boekarest   1 - 4
    Loedogorets - Hapoel Beer Sheva    3 - 1
    FH Hafnarfjordur - NK Maribor    0 - 1
    Ajax Amsterdam - OGC Nice   2 - 2 
    Olympiakos Peraeus - Partizan Begrado     2 - 2
    HNK Rijeka - Red Bull Salzburg    0 - 0
    Rosenborg - Celtic     0 - 1
    Legia Warschau - FC Astana    1 - 0


    Heenwedstrijden op dinsdag 25 en woensdag 26 juli 2017

    Salvia Praag - Bate Borisov    1 - 0
    Qarabag - Sheriff Tiraspol    0 - 0
    AEK Athene - CSKA Moskou    0 - 2
    FC Vardar - FC Kopenhagen    1 - 0
    Steaua Boekarest - Viktoria Plzen    2 - 2
    Partizan Belgrado - Olympiakos Piraeus     1 - 3
    FC Astana - Legia Warschau     3 - 1
    Dinamo Kiev - BSC Young Boys     3 - 1
    Red Bull Salzburg - HNK Rijeka     1 - 1
    Hapoel Beer Sheva - Loedogorets    2 - 0
    FC Viitorul Constanta - Apoel Nicosia     1 - 0
    Mario Been, sinds dit seizoen trainer bij Apoel Nicosia, werd na dit duel ontslagen
    NK Maribor - FH Hafnarfjordur     1 - 0
    Celtic - Rosenborg     0 - 0
    OGC Nice - Ajax Amsterdam     1 - 1
    Club Brugge - Istanbul Basaksehir     3 - 3



    PLAY-OFFS EUROPA LEAGUE
    Winnaars stoten door naar de groepsfase van de Europa League, verliezers zijn Europees uitgeschakeld.
    Zulte Waregem en Vitesse Arnhem zijn rechtstreeks geplaatst.
    Terugwedstrijden op donderdag 24 augustus
    AEK Athene - Club Brugge   3 - 0
    Rosenborg - Ajax Amsterdam   3 - 2
    Zenit Sint-Ptersburg - FC Utrecht    2 - 0   na verlengingen
    AEL Larnaca - Viktoria Plzen    0 - 0
    Dinamo Kiev - Maritimo    3 - 1
    Ostersund - PAOK Saloniki    2 - 0
    Sheriff Tiraspol - Legia Warschau    0 - 0
    Oleksandria - Bate Borisov     1 - 2
    Maccabi Tel Aviv - Altach    2 - 2
    FC Salzburg - Viitorul    4 - 0
    Suduva - Loedogorets   0 - 0
    Fenerbahce - Vardar    1 - 2
    Videoton - Partizan    0 - 4
    Skenderbeu - Dinamo Zagreb    0 - 0
    Midtjylland - Limasol    1 - 1
    Olympique Marseille - Domzale   3 - 0
    Sporting Braga - Hafnarfjordur    3 - 2
    Athletic Club Bilbao - Panathinaikos    1 - 0
    Shkendija - AC Milan    0 - 1
    Hajduk Split - Everton    1 - 1
    Rode Ster Belgrado - FK Krasnodar    2 - 1
    Austria Wien - NK Osijek    0 - 1



    Heenwedstrijden op donderdag 17 augustus
    Club Brugge - AEK Athene   0 - 0
    Ajax Amsterdam - Rosenborg   0 - 1
    FC Utrecht - Zenit Sint-Petersburg  1 - 0
    Panathinaikos - Athletic Club Bilbao  2 - 3
    Shkendija - AC Milan   6 - 0
    NK Osijek - Austria Wien   1 - 2
    Limasol - Midtjylland  3 - 2
    FK Krasnodar - Rode Ster Belgrado  3 - 2
    Hafnarfjordur - Sporting Braga  1 - 2
    Maritimo - Dinamo Kiev  0 - 0
    Viitorul - FC Salzburg   1 - 3
    Vardar - Fenerbahce  2 - 0
    Domzale - Olympique Marseille   1 - 1
    Altach - Maccabi Tel Aviv   0 - 1
    Bate Borisov - Oleksandria   1 - 1
    Dinamo Zagreb - Skenderbeu   1 - 1
    Loedogorets - Suduva   2 - 0
    Partizan - Videoton   0 - 0
    Everton - Hajduk Splitt   2 - 0
    Legia Warschau - Sheriff Tiraspol   1 - 1
    Viktoria Plzen - AEL Larnaca   3 - 1
    PAOK Saloniki - Ostersund   3 - 1


    DERDE VOORRONDE EUROPA LEAGUE
    Hier beperken wij ons tot ploegen uit Belgie en Nederland :
    Heenwedstrijden op donderdag 27 juli 2017 - Terugwedstrijden op donderdag 3 augustus 2017
    KAA Gent, KV Oostende en ook PSV Eindhoven zijn uitgeschakeld. 
    BE :
    Cashpoint SCR Altach - KAA Gent      3 - 1
    KV Oostende - Olympique Marseille     0 - 0

    KAA Gent - Cashpoint SCR Altach      1 - 1
    Olympique Marseille - KV Oostende     4 - 2
    Bekerwinnaar Zulte Waregem is rechtstreeks geplaatst.

    NL :
    Lech Poznan - FC Utrecht     2 - 2
    NK Osijek - PSV Eindhoven     1 - 0

    FC Utrecht - Lech Poznan     0 - 0
    PSV Eindhoven - NK Osijek      0 - 1

    FC Utrecht kwam reeds vanaf de tweede voorronde in actie :
    FC Utrecht - Valletta    3 - 1
    Valletta - FC Utrecht     0 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    23-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Champions League van 1/16 tot finale - Europa League van 1/16de tot finale
    CHAMPIONS LEAGUE

    CHAMPIONS LEAGUE - FINALE : Zaterdag 3 juni in Cardiff

    Juventus - Real Madrid    1 - 4

    CHAMPIONS LEAGUE - 1/2de FINALE

    Heenwedstrijden op 2 en 3 mei - Terugwedstrijden op 9 en 10 mei

    Atlético Madrid - Real Madrid      2 - 1
    Juventus - AS Monaco     2 - 1

    Real Madrid - Atlético Madrid     3 - 0
    AS Monaco - Juventus    0 - 2




    CHAMPIONS LEAGUE - 1/4de FINALE

    Heenwedstrijden op 11 en 12 april - Terugwedstrijden op 18  en 19 april 2017

    Barcelona - Juventus    0 - 0
    AS Monaco - Borrusia Dortmund     3 - 1
    Leicester City - Atlético Madrid     1 - 1
    Real Madrid - Bayern München     4 - 2   na verlengingen

    Juventus - Barcelona     3 - 0
    Borrusia Dortmund - AS Monaco    2 - 3
    Atlético Madrid - Leicester City      1 - 0
    Bayern München - Real Madrid       1 - 2


    CHAMPIONS LEAGUE - 1/8ste FINALE

    Terugwedstrijden op 7, 8, 14 en 15 maart 2017 :

    Napoli - Real Madrid    1 - 3
    Arsenal - Bayern München      1 - 5
    Borrusia Dortmund - Benfica     4 - 0
    Barcelona - Paris Saint-Germain     6 - 1
    Juventus - FC Porto     1 - 0
    Leicester City - Sevilla      2 - 0
    AS Monaco - Manchester City    3 - 1
    Atlético Madrid - Bayer Leverkusen     0 - 0

    Heenwedstrijden op 14, 15, 21 en 22 februari 2017 :

    Benfica - Borrusia Dortmund    1 - 0
    Paris Saint-Germain - Barcelona    4 - 0
    Real Madrid - Napoli    3 - 1
    Bayern München - Arsenal     5 - 1
    Manchester City - AS Monaco    5 - 3
    Bayer Leverkusen - Atlético Madrid    2 - 4
    FC Porto - Juventus       0 - 2
    Sevilla - Leicester City     2 - 1



    EUROPA LEAGUE

    EUROPA LEAGUE - FINALE : Woensdag 24 mei in Stockholm

    Ajax Amsterdam - Manchester United    0 - 2


    EUROPA LEAGUE - 1/2de FINALE

    Heenwedstrijden 4 mei - Terugwedstrijden 11 mei
    Olympique Lyon - Ajax Amsterdam    3 - 1
    Manchester United - Celta de Vigo      1 - 1

    Ajax Amsterdam - Olympique Lyon    4 - 1
    Celta de Vigo - Manchester United      0 - 1



    EUROPA LEAGUE - 1/4de FINALE

    Heenwedstrijden op donderdag 13 april - Terugwedstrijden op donderdag 20 april 2017

    Manchester United - RSC Anderlecht    2 - 1  na verlengingen
    KRC Genk - Celta de Vigo      1 - 1
    Shalke 04 - Ajax Amsterdam      3 - 2   na verlengingen
    Besiktas - Olympique Lyon     2 - 1  na verlengingen   pen   6-7

    RSC Anderlecht - Manchester United      1 - 1
    Celta de Vigo - KRC Genk     3 - 2
    Ajax Amsterdam - Shalke 04     2 - 0
    Olympique Lyon - Besiktas     2 - 1



    EUROPA LEAGUE - 1/8ste FINALE
    RSC Anderlecht, KAA Gent en KRC Genk plaatsten zich voor de achtste finales van de Europa League.
    Nog nooit eerder stonden drie Belgische clubs in de achtste finales van een Europese beker.
    In het seizoen 1993-1994 haalden wel drie Belgische clubs de laatste 16 in Europa maar alle drie
    in een verschillende competitie. Het is overigens al van het seizoen 1988-1989 geleden dat twee Belgische
    teams elkaar tegenkwamen in een Europees duel. KV Mechelen schakelde toen RSC Anderlecht uit in de 
    tweede ronde van de toenmalige Beker der Bekerwinnaars.
    De finale wordt op woensdag 24 mei in Kopenhagen gespeeld.

    Terugwedstrijden op 16 maart

    KRC Genk - KAA Gent     1 - 1
    Besiktas - Olmypiakos Piraeus     4 - 1
    Krasnodar - Celta de Vigo    0 - 2
    Ajax Amsterdam - FC Kopenhagen      2 - 0
    Manchester United - FK Rostov    1 - 0
    AS Roma - Olmypique Lyon     2 - 1
    Borrusia Mönchengladbach - Shalke 04     2 - 2
    RSC Anderlecht - Apoel Nicosia      1 - 0

    Heenwedstrijden op 9 maart 

    FC Kopenhagen - Ajax Amsterdam    2 - 1
    Apoel Nicosia - RSC Anderlecht      0 - 1
    FK Rostov - Manchester United      1 - 1
    Schalke 04 - Borrusia Mönchengladbach     1 - 1
    Olympique Lyon - AS Roma    4 - 2
    Olympiakos Piraeus - Besiktas    1 - 1
    Celta de Vigo - Krasnodar   2 - 1
    KAA Gent - Racing Genk    2 - 5




    EUROPA LEAGUE - 1/16de FINALE


    Terugwedstrijden op woensdag 22 en donderdag 23 februari 2017

    Schalke 04 - PAOK Saloniki    1 - 1
    Saint-Etienne - Manchester United     0 - 1
    Fenerbahçe - FK Krasnodar     1 - 1
    Osmanlispor - Olympiakos Piraeus      0 - 3
    Ajax Amsterdam - Legia Warschau     1 - 0
    AS Roma - Villarreal    0 - 1
    Besiktas - Hapoel Beer Sheva    2 - 1
    FC Zenit Sint-Petersburg - RSC Anderlecht    3 - 1
    Apoel Nicosia - Athletic Club Bilbao     2 - 0
    Olympique Lyon - AZ Alkmaar      7 - 1
    Fiorentina - Borrusia Mönchengladbach    2 - 4
    Sparta Praag - FK Rostov    1 - 1
    Tottenham Hotspur - AA Gent     2 - 2
    Shakhtar Donetsk - Celta de Vigo    0 - 2
    FC Kopenhagen - Loedogorets     0 - 0
    Racing Genk - Astria Giurgiu     1 - 0


    Heenwedstrijden op donderdag 16 februari 2017

    FK Krasnodar - Fenerbahçe     1 - 0
    Astria Giurgiu - Racing Genk     2 - 2
    Loedogorets - FC Kopenhagen    1 - 2
    Celta de Vigo - Shakhtar Donetsk    0 - 1
    Olympiakos Piraeus - Osmanlispor    0 - 0
    AA Gent - Tottenham Hotspur    1 - 0
    FK Rostov - Sparta Praag    4 - 0
    Borrusia Mönchengladbach - Fiorentina    0 - 1
    AZ Alkmaar - Olympique Lyon    1 - 4
    Athletic Club Bilbao - Apoel Nicosia     3 - 2
    Legia Warschau - Ajax Amsterdam    0 - 0
    RSC Anderlecht - FC Zenit Sint-Petersburg    2 - 0
    Manchester United - Saint-Etienne    3 - 0
    Villarreal - AS Roma    0 - 4
    Hapoel Beer Sheva - Besiktas    1 - 3
    PAOK Saloniki - Schalke 04    0 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    28-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Champions League - Europa League 2016-2017
    Champions League - 2016-2017


    SPEELDAG 6 : dinsdag 6 en woensdag 7 december 2016
    GROEP A :
    FC Basel - Arsenal    1 - 4
    Paris Saint Germain - Loedogorets    2 - 2
    GROEP B :
    Benfica - Napoli    1 - 2
    Dinamo Kiev - Besiktas    6 - 0
    GROEP C :
    FC Barcelona - Borrusia Mönchengladbach    4 - 0
    Manchester City - Celtic     1 - 1
    GROEP D :
    PSV Eindhoven - FK Rostov     0 - 0
    Bayern München - Altlético Madrid     1 - 0
    GROEP E :
    Tottenham Hotspur - CSKA Moskou   3 - 1
    Bayer Leverkusen - AS Monaco    3 - 0
    GROEP F :
    Real Madrid - Borrusia Dortmund    2 - 2
    Legia Warschau - Sporting Lissabon    1 - 0
    GROEP G :
    Club Brugge - FC Kopenhagen    0 - 2
    FC Porto - Leicester City    5 - 0
    GROEP H :
    Juventus - Dinamo Zagreb    2 - 0
    Olympique Lyon - Sevilla    0 - 0

    SPEELDAG 5 : dinsdag 22 en woensdag 23 november 2016
    GROEP A :
    Arsenal - Paris Saint Germain    2 - 2
    Loedogorets - FC Basel    0 - 0
    GROEP B :
    Besiktas - Benfica     3 - 3
    Napoli - Dinamo Kiev     0 - 0
    GROEP C :
    Celtic - FC Barcelona    0 - 2
    Borussia Mönchengladbach - Manchester City     1 - 1
    GROEP D :
    FK Rostov - Bayern München     3 - 2
    Atlético Madrid - PSV Eindhoven     2 - 0
    GROEP E :
    CSKA Moskou - Bayer Leverkusen    1 - 1
    AS Monaco - Tottenham Hotspur    2 - 1
    GROEP F :
    Borussia Dortmund - Legia Warschau    8 - 4
    Sporting Lissabon - Real Madrid    1 - 2
    GROEP G :
    FC Kopenhagen - FC Porto   0 - 0
    Leicester City - Club Brugge    2 - 1
    GROEP H :
    Dinamo Zagreb - Olympique Lyon   0 - 1
    Sevilla - Juventus    1 - 3

    SPEELDAG 4 : dinsdag 1 en woensdag 2 november 2016
    GROEP A :
    FC Basel - Paris Saint Germain    1 - 2
    Loedogorets - Arsenal    2 - 3
    GROEP B :
    Besiktas - Napoli    1 - 1
    Benfica - Dinamo Kiev    1 - 0
    GROEP C :
    Manchester City - Barcelona   1 - 3
    Borussia Mönchengladbach - Celtic   1 - 1
    GROEP D :
    PSV Eindhoven - Bayern München   1 - 2
    Atlético Madrid - FK Rostov     2 - 1
    GROEP E :
    AS Monaco - CSKA Moskou   3 - 0
    Tottenham Hotspur - Bayer Leverkusen    0 - 1
    GROEP F :
    Borussia Dortmund - Sporting Lissabon    1 - 0
    Legia Warschau - Real Madrid    3 - 3
    GROEP G :
    FC Porto - Club Brugge    1 - 0
    FC Kopenhagen - Leicester City    0 - 0
    GROEP H :
    Juventus - Olympique Lyon    1 - 1
    Sevilla - Dinamo Zagreb     4 - 0


    SPEELDAG 3 : dinsdag 18 en woensdag 19 oktober 2016
    GROEP A :
    Arsenal - Loedogorets   6 - 0
    Paris Saint Germain - FC Basel   3 - 0
    GROEP B :
    Dinamo Kiev - Benfica    0 - 2
    Napoli - Besiktas    2 - 3
    GROEP C :
    FC Barcelona - Manchester City    4 - 0
    Celtic - Borussia Mönchengladbach    0 - 2
    GROEP D :
    Bayern München - PSV Eindhoven    4 - 1
    FK Rostov - Athlético Madrid    0 - 1
    GROEP E :
    CSKA Moskou - AS Monaco   1 - 1
    Bayer Leverkusen - Tottenham Hotspur    0 - 0
    GROEP F :
    Real Madrid - Legia Warschau    5 - 1
    Sporting Lissabon - Borussia Dortmund    1 - 2
    GROEP G :
    Club Brugge - FC Porto     1 - 2
    Leicester City - FC Kopenhagen    1 - 0
    GROEP H :
    Dinamo Zagreb - Sevilla    0 - 1
    Olympique Lyon - Juventus     0 - 1

    SPEELDAG 2 : dinsdag 27 en woensdag 28 september 2016
    GROEP A :
    Arsenal - FC Basel   2 - 0
    Loedogorets - Paris Saint Germain   1 - 3
    GROEP B :
    Napoli - Benfica   4 - 2
    Besiktas - Dinamo Kiev   1 - 1
    GROEP C :
    Celtic - Manchester City   3 - 3
    Borussia Mönchengladbach - FC Barcelona   1 - 2
    GROEP D :
    FK Rostov - PSV Eindhoven   2 - 2
    Atlético Madrid - Bayern München   1 - 0
    GROEP E :
    CSKA Moskou - Tottenham Hotspur   0 - 1
    AS Monaco - Bayer Leverkusen   1 - 1
    GROEP F :
    Sporting Lissabon - Legia Warschau    2 - 0
    Borussia Dortmund - Real Madrid   2 - 2
    GROEP G :
    Leicester City - FC Porto    1 - 0
    FC Kopenhagen - Club Brugge    4 - 0
    GROEP H :
    Dinamo Zagreb - Juventus    0 - 4
    Sevilla - Olympique Lyon   1 - 0

    SPEELDAG 1 : dinsdag 13 en woensdag 14 september 2016
    GROEP A :
    FC Basel - Loedogorets      1 - 1
    Paris Saint Germain - Arsenal    1 - 1
    GROEP B :
    Benfica - Besiktas    1 - 1
    Dinamo Kiev - Napoli    1 - 2
    GROEP C :
    FC Barcelona - Celtic    7 - 0
    Manchester City - Mönchengladbach    4 - 0
    GROEP D :
    PSV Eindhoven - Atlético Madrid    0 - 1
    Bayern München - FC Rostov    5 - 0
    GROEP E :
    Tottenham Hotspur - AS Monaco    1 - 2
    Bayer Leverkusen - CSKA Moskou    2 - 2
    GROEP F :
    Real Madrid - Sporting Lissabon   2 - 1
    Legia Warschau - Bor. Dortmund    0 - 6
    GROEP G :
    Club Brugge - Leicester City    0 - 3
    FC Porto - FC Kopenhagen    1 - 1
    GROEP H :
    Juventus - Sevilla    0 - 0
    Olympique Lyon - Dinamo Zagreb     3 - 0



    Europa League : 2016-2017


    SPEELDAG 6 : donderdag 8 december 2016
    GROEP A :
    Feyenoord Rotterdam - Fenerbahçe     0 - 1
    Zorja Loegansk - Manchester United     0 - 2
    GROEP B :
    BSC Young Boys - FC Astana     3 - 0
    Apoel Nicosia - OLympiakos      2 - 0
    GROEP C :
    RSC Anderlecht - Saint-Etienne    2 - 3
    FSV Mainz - Qäbälä FK    2 - 0
    GROEP D :
    AZ Alkmaar - FC Zenit    3 - 2
    Maccabi Tel Aviv - Dundalk     2 - 1
    GROEP E :
    Viktoria Plzen - Austria Wien    3 - 2
    Astra Giurgiu - AS Roma    0 - 0
    GROEP F :
    Rapid Wien - Athletic Club Bilbao      1 - 1
    Sassuolo - Racing Genk     0 - 2
    GROEP G :
    Standard de Liège - Ajax Amsterdam    1 - 1
    Panathinaikos - Celta de Vigo     0 - 2
    GROEP H :
    Sporting Braga - Sjachtar Donetsk    2 - 4
    Konyaspor - AA Gent    0 - 1
    GROEP I :
    Red Bull Salzburg - Schalke 04     2 - 0
    Olympique Nice - FK Krasnodar     2 - 1
    GROEP J :
    FK Qarabag - Fiorentina    1 - 2
    PAOK Saloniki - Slovan Liberec    2 - 0
    GROEP K :
    Inter Milan - Sparta Praag    2 - 1
    Southampton - Hapoel Beer Sheva     1 - 1
    GROEP L :
    Villarreal - Steaua Boekarest    2 - 1
    Osmanlispor - FC Zürich    2 - 0

    SPEELDAG 5 : donderdag 24 november 2016
    GROEP A :
    Fenerbahçe - Zorja Loegansk    2 - 0
    Manchester United - Feyenoord Rotterdam   4 - 0
    GROEP B :
    FC Astana - Apoel Nicosia    2 - 1
    Olympiakos - BSC Young Boys   1 - 1
    GROEP C :
    Qäbälä FK - RSC Anderlecht     1 - 3
    Saint-Etienne - FSV Mainz   0 - 0
    GROEP D :
    FC Zenit - Maccabi Tel Aviv    2 - 0
    Dundalk - AZ Alkmaar    0 - 1
    GROEP E :
    AS Roma - Viktoria Plzen   4 - 1
    Austria Wien - Astra Giurgiu   1 - 2
    GROEP F :
    Athletic Club Bilbao -  Sassuolo   3 - 2
    Racing Genk - Rapid Wien   1 - 0
    GROEP G :
    Ajax Amsterdam - Panathinaikos    2 - 0
    Celta de Vigo - Standard de Liège    1 - 1
    GROEP H :
    Sjachtar Donetsk - Konyaspor    4 - 0
    AA Gent - Sporting Braga    2 - 2
    GROEP I :
    Schalke 04 - Olympique Nice     2 - 0
    FK Krasnodar - Red Bull Salzburg    1 - 1
    GROEP J :
    Fiorentina - PAOK Saloniki    2 - 3
    Slovan Liberec - FK Qarabag    3 - 0
    GROEP K :
    Sparta Praag - Southampton    1 - 0
    Hapoel Beer Sheva - Inter Milan    3 - 2
    GROEP L :
    Steaua Boekarest - Osmanlispor    2 - 1
    FC Zürich - Villarreal    1 - 1

    SPEELDAG 4 : donderdag 3 november 2016
    GROEP A :
    Fenerbahçe - Manchester United    2 - 1
    Zorja Loegansk - Feyenoord Rotterdam    1 - 1
    GROEP B :
    FC Astana - Olympiakos Piraeus    1 - 1
    Apoel Nicosia - BSC Young Boys    1 - 0
    GROEP C :
    RSC Anderlecht - FSV Mainz    6 - 1
    Qäbälä FK - Saint-Etienne    1 - 2
    GROEP D :
    Maccabi Tel Aviv - AZ Alkmaar    0 - 0
    FC Zenit - Dundalk    2 - 1
    GROEP E :
    Austria Wien - AS Roma    2 - 4
    Astra Giurgiu - Viktoria Plzen    1 - 1
    GROEP F :
    Athletic Club Bilbao - Racing Genk    5 - 3
    Sassuolo - Rapid Wien    2 - 2
    GROEP G :
    Ajax Amsterdam - Celta de Vigo   3 - 2
    Panathinaikos - Standard de Liège   0 - 3
    GROEP H :
    Sporting Braga - Konyaspor    3 - 1
    AA Gent - Sjachtar Donetsk     3 - 5
    GROEP I :
    Schalke 04 - FK Krasnodar   2 - 0
    Olympique Nice - Red Bull Salzburg    0 - 2
    GROEP J :
    Fiorentina - Solovan Liberec    3 - 0
    PAOK Saloniki - FK Qarabag    0 - 1
    GROEP K :
    Sparta Praag - Hapoel Beer Sheva    2 - 0
    Southampton - Inter Milan    2 - 1
    GROEP L :
    Villarreal - Osmanlispor    1 - 2
    FC Zürich - Steau Boekarest    0 - 0

    SPEELDAG 3 : donderdag 20 oktober 2016
    GROEP A :
    Feyenoord - Zorja Loegansk     1 - 0
    Manchester United - Fenerbahçe    4 - 1
    GROEP B :
    BSC Young Boys - Apoel Nicosia    3 - 1
    Olympiakos Piraeus - FC Astana    4 - 1
    GROEP C :
    Saint-Etienne - Qäbälä FK     1 - 0
    FSV Mainz - RSC Anderlecht    1 - 1
    GROEP D :
    AZ Alkmaar - Maccabi Tel Aviv    1 - 2
    Dundalk - FC Zenit    1 - 2
    GROEP E :
    AS Roma - Austria Wien    3 - 3
    Viktoria Plzen - Astra Giurgiu    1 - 2
    GROEP F :
    Rapid Wien - Sassuolo    1 - 1
    Racing Genk - Athletic Club Bilbao    2 - 0
    GROEP G :
    Standard de Liège - Panathinaikos   2 - 2
    Celta de Vigo - Ajax Amsterdam    2 - 2
    GROEP H :
    Sjachtar Donetsk - AA Gent    5 - 0
    Konyaspor - Sporting Braga    1 - 1
    GROEP I :
    Red Bull Salzburg - Olympique Nice    0 - 1
    FK Krasnodar - Schalke 04    0 - 1
    GROEP J :
    FK Qarabag - PAOK Saloniki    2 - 0
    Solvan Liberec - Fiorentina     1 - 3
    GROEP K :
    Inter Milan - Southampton    1 - 0
    Hapoel Beer Sheva - Sparta Praag    0 - 1
    GROEP L :
    Steaua Boekarest - FC Zürich     1 - 1
    Osmanlispor - Villarreal    2 - 2

    SPEELDAG 2 : donderdag 29 september 2016
    GROEP A :
    Manchester United - Zarya Loegansk    1 - 0
    Fenerbahçe - Feyenoord Rotterdam    1 - 0
    GROEP B :
    Astana - Young Boys    0 - 0
    Olympiakos Piraeus - Apoel Nicosia    0 - 1
    GROEP C :
    Qäbäla FK - FSV Mainz    2 - 3
    Saint-Etienne - RSC Anderlecht     1 - 1
    GROEP D :
    Dundalk - Maccabi Tel Aviv    1 - 0
    FC Zenit - AZ Alkmaar    5 - 0
    GROEP E :
    AS Roma - Astra Giurgiu     4 - 0
    Austria Wien - Viktoria Plzen    0 - 0
    GROEP F :
    Racing Genk - Sassuolo    3 - 1
    Athletic Club Bilbao - Rapid Wien    1 - 0
    GROEP G :
    Celta de Vigo - Panathinaikos     2 - 0
    Ajax Amsterdam - Standard de Liège    1 - 0
    GROEP H :
    Shakhtar Donetsk - Sporting Braga     2 - 0
    AA Gent - Konyaspor    2 - 0
    GROEP I :
    FK Krasnodar - Nice    5 - 2
    Schalke 04 - Red Bull Salzburg    3 - 1
    GROEP J :
    Slovan Liberec - PAOK Saloniki     1 - 2
    Fiorentina - FK Qarabag    5 - 1
    GROEP K :
    Hapoel Beer Sheva - Southampton    0 - 0
    Sparta Praag - Inter Milan    3 - 1
    GROEP L :
    Steaua Boekarest - Villarreal      1 - 1
    FC Zürich - Osmanlispor     2 - 1


    SPEELDAG 1 : donderdag 15 september 2016
    GROEP A :
    Feyenoord Rotterdam - Manchester United    1 - 0
    Zorja Loegansk - Fenerbahçe     1 - 1
    GROEP B :
    BSC Young Boys - Olympiakos Piraeus    0 - 1
    Apoel Nicosia - FC Astana    2 - 1
    GROEP C :
    RSC Anderlecht - Qäbälä FK    3 - 1
    FSV Mainz - Saint-Etienne    1 - 1
    GROEP D :
    AZ Alkmaar - Dundalk    1 - 1
    Maccabi Tel Aviv - FC Zenit    3 - 4
    GROEP E :
    Viktoria Plzen - AS Roma    1 - 1
    Astra Giurgiu - Austria Wien    2 - 3
    GROEP F :
    Rapid Wien - Racing Genk    3 - 2
    Sasusolo - Athletic Club Bilbao    3 - 0
    GROEP G :
    Standard de Liège - Celta de Vigo   1 - 1
    Panathinaikos - Ajax Amsterdam   1 - 2
    GROEP H :
    Sporting Braga - AA Gent   1 - 1
    Konyaspor - Sjachtar Donetsk   0 - 1
    GROEP I :
    Red Bull Salzburg - FK Krasnodar   0 - 1
    Nice - Schalke 04   0 - 1
    GROEP J :
    FK Qarabag - Slovan Liberec    2 - 2
    PAOK Saloniki - Fiorentina   0 - 0
    GROEP K :
    Inter Milan - Hapoel Beer Sheva   0 - 2
    Southampton - Sparta Praag   3 - 0
    GROEP L :
    Villarreal - FC Zürich   2 - 1
    Osmanlispor - Steaua Boekarest   2 - 0



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    27-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Standen poulefase Champions League + Europa League
    Standen poulefases Champions League


    GROEP A :
    1. Arsenal 14
    2. Paris Saint Germain 12
    3. Loedogorets 3
    4. FC Basel 2

    GROEP B :
    1. Napoli 11
    2. Benfica 8
    3. Besiktas 7
    4. Dinamo Kiev 5

    GROEP C :
    1. FC Barcelona 15
    2. Manchester City 9
    3. Bor. Mönchengladbach 5
    4. Celtic 3

    GROEP D :
    1. Athlético Madrid 15
    2. Bayern München 12
    3. FK Rostov 5
    4. PSV Eindhoven 2

    GROEP E :
    1. AS Monaca 11
    2. Bayer Leverkusen 10
    3. Tottenham Hotspur 7
    4. CSKA Moskou 3

    GROEP F :
    1. Bor. Dortmund 14
    2. Real Madrid 12
    3. Legia Warschau 4
    4. Sporting Lissabon 3

    GROEP G :
    1. Leicester City 13
    2. FC Porto 11
    3. FC Kopenhagen 9
    4. Club Brugge 0

    GROEP H :
    1. Juventus 14
    2. Sevilla 11
    3. Olympique Lyon 8
    4. Dinamo Zagreb 0



    Standen poulefases Europa League

    GROEP A :
    1. Fenerbahçe 13
    2. Manchester United 12
    3. Feyenoord Rotterdam 7
    4. Zarja Loegansk 2

    GROEP B :
    1. Apoel Nicosia 12
    2. Olympiakos Piraeus 8
    3. BSC Young Boys 8
    4. FC Astana 5

    GROEP C :
    1. Saint-Etienne 12
    2. RSC Anderlecht 11
    3. FSV Mainz 9
    4. FK Qäbälä 0

    GROEP D :
    1. FC Zenit 15
    2. AZ Alkmaar 8
    3. Maccabi Tel Aviv 7
    4. Dundalk 4

    GROEP E :
    1. AS Roma 12
    2. Astra Giurgiu 8
    3. Viktoria Plzen 6
    4. Austria Wien 5

    GROEP F :
    1. Racing Genk 12
    2. Athletic Club Bilbao 10
    3. Rapid Wien 6
    4. Sassuolo 5

    GROEP G :
    1. Ajax Amsterdam 14
    2. Celta de Vigo 9
    3. Standard de Liège 7
    4. Panathinaikos 1

    GROEP H :
    1. Shakhtar Donetsk 18
    2. AA Gent 8
    3. Sporting Braga 6
    4. Konyaspor 1

    GROEP I :
    1. Schalke 04 15
    2. FK Krasnodar 7
    3.  Red Bull Salzburg 7
    4. Olympique Nice 6

    GROEP J :
    1. Fiorentina 13
    2. PAOK Saloniki 10
    3. Qarabag 7
    4. Slovan Liberec 4

    GROEP K :
    1. Sparta Praag 12
    2. Hapoel Beer Sheva 8
    3. Southampton 8
    4. Inter Milan 6

    GROEP L :
    1. Osmanlispor 10
    2. Villarreal 9
    3. FC Zürich 6
    4. Steaua Boekarest 6



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    05-08-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Champions League - Europa League
    Overzicht van de Belgische clubs in Europa:

    Champions League :

    Club Brugge
    Club Brugge is rechtstreeks geplaatst.
    Tegenstanders worden Leicester City - Porto en Kopenhagen.

    RSC Anderlecht
    RSC Anderlecht werd in de derde voorronde uitgeschakeld door FC Rostov uit Rusland.
    Heenwedstrijd in Rusland 26 juli : FC Rostov - RSC Anderlecht    2 - 2
    Terugwedstrijd in Anderlecht 2 of 3 augustus : RSC Anderlecht - FC Rostov   0 - 2
    Anderlecht is uitgeschakeld voor de Champions League en treed aan in de Europa League.
    FC Rostov schakelde in de laatste voorronde AJAX Amsterdam uit.Heen  1 - 1  - Terug 4-1.


    Europa League :

    Standard Liège
    Standard de Liège is rechtstreeks geplaatst.
    Tegenstanders in Europa League : Ajax Amsterdam - Celta de Vigo - Panathinaikos.

    RSC Anderlecht
    In de laatste voorronde van de Europa League treft RSC Anderlecht Slavia Praag uit Tjechië.
    Heen 18 augustus : Slavia Praag - RSC Anderlecht     0 - 3
    Terug 25 augustus : RSC Anderlecht - Slavia Praag   3 - 0
    Tegenstanders in Europa League : Saint-Etienne - Mainz - Qabala.

    KAA Gent
    In de voorlaatste voorronde speelt KAA Gent tegen het Roemeense Viitoroul Constanta.
    Heenwedstrijd in Gent op donderdag 28 juli werd  5 - 0
    Terugwedstrijd in Roemenië op donderdag 4 augustus werd   0 - 0
    In de laatste voorronde treft AA Gent Shkëndija uit Macedonië.
    Heen 18 augustus : AA Gent - Shkëndija    2 - 1
    Terug 25 augustus : Shkëndija - AA Gent    0 - 4
    Tegenstanders in Europa League : Sjachtjor Donetsk - SC Braga - Konyaspor.

    KRC Genk
    Derde voorronde : KRC Genk lot het Ierse Ierse Cork City FC. 
    Heenwedstrijd in Genk op donderdag 28 juli werd   1 - 0
    Terugwedstrijd in Ierland op donderdag 4 augustus werd 1 - 2.
    In de tweede voorronde schakelde de Limburgse club nipt Buducnost Podgrica uit.
    Heenwedstrijd in Genk op donderdag 14 juli : KRC Genk - Buducnost Podgrica    2 - 0
    Terugwedstrijd op donderdag 21 juli in Montenegro : Buducnost Podgrica - KRC Genk     2 - 0 na verlengingen   2-4 n.p.
    Laatste voorronde : KRC Genk wacht een dubbele confrontatie met Dynamo Zagreb uit Kroatië.
    Heen 18 augustus : Lokomotiva Zagreb - KRC Genk    2 - 2
    Terug 25 augustus : KRC Genk - Lokomotiva Zagreb    2 - 0
    Tegenstanders in Europa League : Athletic Bilbao - Rapid Wien - Sasuolo.


    Belangrijkste competities in Europa:

    In Nederland ging men van start in het weekend van 6 augustus met een nieuw seizoen eredivisie.
    In Frankrijk ging een nieuw seizoen Ligue 1 van start in het weekend van 13 augustus.
    In Engeland startte het nieuwe seizoen Premier League in het weekend van 13 augustus.
    In Spanje ging men het nieuwe voetbalseizoen in de Primera Division van start in het weekend van 20 augustus.
    In Italië ging een nieuw voetbalseizoen van start in het weekend van 20 augustus.
    In Duitsland ging een nieuw seizoen Bundesliga van start in het weekend van 27 augustus..

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League





    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 1
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 2
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 3
  • Kerstsfeer in Antwerpen
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross - 3
  • Koppenbergcross - 4
  • Tenerife - 1
  • Tenerife - 2
  • Tenerife - 3
  • Tenerife - 4
  • Tenerife - 5
  • Tenerife - 6
  • Gentse Feesten - Bandits en Laura Tesoro
  • Safaripark Beekse Bergen - 1
  • Safaripark Beekse Bergen - 2
  • Safaripark Beekse Bergen - 3
  • Safaripark Beekse Bergen - 4
  • Safaripark Beekse Bergen - 5
  • Ploegfoto's SV Zulte Waregem - Voetbalseizoen 2016-2017
  • Color Run Oostende - 1
  • Color Run Oostende - 2
  • Color Run Oostende - 3

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • SPEELDAG 4 : Lijst 1 , 2 en 3
  • SPEELDAG 4 : Lijst 4 , 5 en 6
  • SPEELDAG 4 : Lijst 7

    Foto

    Zondag 1 april 2018: De 102de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 48 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 102e Ronde van Vlaanderen gaat op zondag 1 april 2018
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 : Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 7
  • klassementen speeldag 7 (vervolg)
  • speeldag 7
  • voorspellingen speeldag 7
  • voorspellingen speeldag 7 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013

    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!