Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Rittenschema Tour de France 2018
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 1 tot en met 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • Loting Croky Cup - Beker van BelgiŽ: Ronde 1 en 2
  • Loting Croky Cup - Beker van BelgiŽ: Ronde 3, 4 en 5
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • Eerste speeldagen eerste provincialers Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Reeksindeling Nationaal seizoen 2018 - 2019
  • Reeksindeling Oost-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Reeksindeling West-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19, 20, 23 en 27 mei 2018
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE en INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE EERSTE/TWEEDE PROVINCIALERS
  • Voetbal in het buitenland
  • WK-selectie + oefeninterlands Rode Duivels
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 mei 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 mei 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 4 , 5 en 6 mei 2018
  • EINDSTANDEN NATIONAAL VOETBAL - SEIZOEN 2017-2018
  • EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2017-2018
  • EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2017-2018
  • EINDSTANDEN ANDERE EERSTE PROVINCIALERS
  • Champions League - Achtste finales tot finale en Europa League - Achtste finales tot finale
  • Eurovision 2018
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • EERSTE PROVINCIALE Brabant - 5 en 6 mei 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 28 en 29 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 21 en 22 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 21 en 22 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 14 en 15 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 14 en 15 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart, 1 april 7 en 8 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 7 en 8 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 maart en 1 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart, 1 en 2 april 2018
  • Kalender Play Off's - voetbalseizoen 2017-2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 maart 2018
  • Alle bekerfinales ... van 1911 tot 2018 ....
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 15 - 10 en 11 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 maart 2018
  • Foto's : Zulte Waregem - RSC Anderlecht
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 3 en 4 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 februari 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 24 en 25 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 24 en 25 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 februari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - AS Eupen
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 17 en 18 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 februari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 14 en 15 - 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 10 en 11 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 februari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Oostende
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 februari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 27 en 28 januari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - Standard de LiŤge
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 20 en 21 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 13 en 14 januari 2018
  • Waar zijn onze eersteklassers op winterstage ?
  • Beste wensen voor 2018 + nieuwsoverzicht
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 6 en 7 januari 2018
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Charleroi
  • AMBIANCE TOP 107 van de 21ste eeuw
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21, 22 en 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES HOFMAN CUP - 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES INDURIUM CUP - 23 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Antwerp
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 december 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 december 2017
  • Foto's Europa League Zulte Waregem - Lazio Roma
  • Belgische teams uitgeschakeld in Europa
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Foto's Zulte Waregem - KAA Gent
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 december 2017
  • Foto's Croky Cup Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 25 en 26 november 2017
  • Foto's Zulte Waregem - KRC Genk
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 18 en 19 november 2017
  • De potindeling voor de loting van het WK Rusland 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 11 en 12 november 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 4 en 5 november 2017
  • 1/8ste finale tot finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/16de finale tot finale
  • Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
    Foto
    Nieuws VTM
  • Zomerexpo in Koninklijk Paleis gestart
  • Zo ziet de dag van een Tomorrowland-elfje eruit.
  • Slaperigheid achter stuur vaak onderschat
  • Serge Pauwels stapt uit Tour de France
  • Camping Tomorrowland heeft zelfs fitness
  • Grootste alpenhoornfestival ter wereld
  • Prins George: van schattige baby naar guitige kleuter
  • Cornbraids nieuwe hype op TML
  • Dit koppel trouwt op Tomorrowland
  • Hittegolf op komst: tot 34 graden
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (9)
  • Croky Cup - Beker van BelgiŽ (38)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (73)
  • Eredivisie Nederland (9)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (150)
  • info (159)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (224)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (136)
  • Voetbal West Vlaanderen (127)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (13)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
    Foto
    Nieuws HLN
  • Geletruidrager Thomas en Chris Froome spelen ploegmaat kwijt: Moscon uit Tour gezet nadat hij slag uitdeelde aan andere renner
  • BV-broer op Tomorrowland: weet jij van wie dj Firaga familie is?
  • Lindsay Lohan krijgt nieuwe realityshow
  • KOERS KORT. Greipel verlaat Lotto-Soudal - Thibau Nys nu ook Belgisch kampioen mountainbike - Vos wint BeNeLadies Tour
  • Serge Pauwels geeft op met elleboogbreuk: "Zuur om zo de Tour te verlaten"
  • 39 graden in de schaduw: Acropolis gesloten door hittegolf in Griekenland
  • Acropolis gesloten door hittegolf in Griekenland
  • Einde Tour? Serge Pauwels gaat in laatste rechte lijn overkop en vreest voor elleboogbreuk
  • Twee op een rij voor Astana: Cort Nielsen snelt met krachtsexplosie naar ruikers na sprint met drie overgebleven vluchters
  • Twee op een rij voor Astana: Cort Nielsen snelt naar ruikers na sprint met drie overgebleven vluchters
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Britse Toblerone krijgt oude vorm terug
  • Explosie en doden bij terugkeer vicepresident
  • Deze Nederlanders zijn wereldkampioen steppen
  • Opgepakte cokeverdachte is bekende juwelier
  • Slachtoffer brute verkrachting Rotterdam niet aanspreekbaar
  • Politieagent krijgt klappen bij vechtpartij Almere
  • íIk vind de voet een afschrikwekkend lichaamsdeelí
  • Buurt geschokt: íverkrachte studente geketend met fietskettingí
  • Afgerost door kickbokser Melvin Manhoef in spelshow
  • BelgiŽ onderzoekt video kindermishandeling
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Vuurwapens uit de 3D-printer: autoriteiten VS staken verzet tegen verspreiding blauwdruk van wapenactivist Cody Wilson (30)
  • De tweedehands grafsteen: een kans om de uitvaart duurzamer te maken
  • ĎEurope Firstí, maar zijn we daar eigenlijk wel toe in staat?
  • Betutteling: het eerste woord dat lobbyisten leren op de lobbyistenschool
  • Het voorprogramma van Ďde saaie Johnsoní
  • De pijnstiller oxycodon heeft zijn onschuld verloren
  • Magerder dan ooit en misschien wel sterker dan ploegmaat Froome: dit zijn de gloriedagen van doorzetter Geraint Thomas
  • Het ov in Amsterdam op de eerste dag van de Noord-Zuidlijn: ĎLijn 9 opgeheven? Ik zat er gisteren nog in!í
  • Een smerige deal met Google, waar vastgoedman Rudy Stroink niets van zegt te weten
  • Frans Hals Museum kan niet verbouwen zonder geld van Gemeente Haarlem
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • Oranje-dressuurequipe vierde in landenwedstrijd Aken
  • Varenhorst en Bouter onderuit in kwartfinale EK
  • Varenhorst en Bouter onderuit in kwartfinale EK beachvolley
  • Krumins komt net tekort voor winst op 3000 meter in Londen
  • Atlťtico denkt aan wereldkampioen Giroud, Musa niet naar Saoedi-ArabiŽ
  • AZ heeft opvolger Alireza binnen, Musa niet naar Saoedi-ArabiŽ
  • Sagan graag gezien in criteriums: 'Je haalt een heel pakket binnen'
  • Krumins komt net te kort voor winst op 3000 meter in Londen
  • De Bakker naar laatste vier in Den Haag
  • Favoriete Cornet naar finale in Gstaad
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    12-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
    Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
    De zomer van 2018 wordt een voetbalhete zomer. Van 14 juni tot en met 15 juli wordt het wereldkampioenschap voetbal
    georganiseerd in Rusland. De 32 deelnemende landen werden in acht poules ingedeeld. De twee best geklasseerden zullen
    doorstoten naar de achtste finales. Vanaf dan stoten enkel de winnaars door tot de finale die op 15 juli in Moskou zal
    afgewerkt worden. BelgiŽ zit, als reekshoofd, in groep G samen met Engeland, TunesiŽ en Panama.
    Het volledige wedstrijdschema kan je hier vinden :

    GROEP A :
    14 juni (17 uur) : Rusland - Saoudi-ArabiŽ   5 - 0
    15 juni (14 uur) : Egypte - Uruguay   0 - 1
    19 juni (20 uur) : Rusland - Egypte   3 - 1
    20 juni (17 uur) : Uruguay - Saoudi-ArabiŽ   1 - 0
    25 juni (16 uur) : Uruguay - Rusland   3 - 0
    25 juni (16 uur) : Saoudi-ArabiŽ - Egypte   2 - 1

    GROEP B :
    15 juni (16 uur) : Marokko - Iran   0 - 1
    15 juni (20 uur) : Portugal - Spanje   3 - 3
    20 juni (14 uur) : Portugal - Marokko    1 - 0
    20 juni (20 uur) : Iran - Spanje   0 - 1
    25 juni (20 uur) : Iran - Portugal   1 - 1
    25 juni (20 uur) : Spanje - Marokko   2 - 2

    GROEP C :
    16 juni (12 uur) : Frankrijk - AustraliŽ   2 - 1
    16 juni (18 uur) : Peru - Denemarken   0 - 1
    21 juni (14 uur) : Denemarken - AustraliŽ   1 - 1
    21 juni (17 uur) : Frankrijk - Peru   1 - 0
    26 juni (16 uur) : Denemarken - Frankrijk   0 - 0
    26 juni (16 uur) : AustraliŽ - Peru   0 - 2

    GROEP D :
    16 juni (15 uur) : ArgentiniŽ - IJsland   1 - 1
    16 juni (21 uur) : KroatiŽ - Nigeria   2 - 0
    21 juni (20 uur) : ArgentiniŽ - KroatiŽ   0 - 3
    22 juni (17 uur) : Nigeria - IJsland   2 - 0
    26 juni (20 uur) : Nigeria - ArgentiniŽ   1 - 2
    26 juni (20 uur) : IJsland - KroatiŽ    1 - 2

    GROEP E :
    17 juni (14 uur) : Costa Rica - ServiŽ   0 - 1
    17 juni (20 uur) : BraziliŽ - Zwitserland   1 - 1
    22 juni (14 uur) : BraziliŽ - Costa Rica   2 - 0
    22 juni (20 uur) : ServiŽ - Zwitserland   1 - 2
    27 juni (20 uur) : ServiŽ - BraziliŽ   0 - 2
    27 juni (20 uur) : Zwitserland - Costa Rica    2 - 2

    GROEP F :
    17 juni (17 uur) : Duitsland - Mexico   0 - 1
    18 juni (14 uur) : Zweden - Zuid-Korea    1 - 0
    23 juni (17 uur) : Zuid-Korea - Mexico   1 - 2
    23 juni (20 uur) : Duitsland - Zweden   2 - 1
    27 juni (16 uur) : Zuid-Korea - Duitsland   2 - 0
    27 juni (16 uur) : Mexico - Zweden   0 - 3

    GROEP G :
    18 juni (17 uur) : BelgiŽ - Panama   3 - 0
    18 juni (20 uur) : TunesiŽ - Engeland   1 - 2
    23 juni (14 uur) : BelgiŽ - TunesiŽ   5 - 2
    24 juni (14 uur) : Engeland - Panama   6 - 1
    28 juni (20 uur) : Engeland - BelgiŽ   0 - 1
    28 juni (20 uur) : Panama - TunesiŽ    1 - 2

    GROEP H :
    19 juni (14 uur) : Colombia - Japan   1 - 2
    19 juni (17 uur) : Polen - Senegal   1 - 2
    24 juni (17 uur) : Japan - Senegal   2 - 2
    24 juni (20 uur) : Polen - Colombia   0 - 3
    28 juni (16 uur) : Japan - Polen   0 - 1
    28 juni (16 uur) : Senegal - Colombia   0 - 1

    ACHTSTE FINALES :
    30 juni (16 uur) : Frankrijk - ArgentiniŽ   4 - 3
    30 juni (20 uur) : Uruguay - Portugal   2 - 1
    1 juli (16 uur) : Spanje - Rusland    1 - 1 na verlengingen - strafschoppen  3 - 4
    1 juli (20 uur) : KroatiŽ - Denemarken   1 - 1 na verlengingen - strafschoppen  3 - 2
    2 juli (16 uur) : BraziliŽ - Mexico   2 - 0
    2 juli (20 uur) : BelgiŽ - Japan   3 - 2
    3 juli (16 uur) : Zwitserland - Zweden   0 - 1
    3 juli (20 uur) : Colombia - Engeland   1 - 1   na verlengingen - strafschoppen  3 - 4

    KWARTFINALES
    6 juli (16 uur) : Frankrijk - Uruguay   2 - 0
    6 juli (20 uur) : BraziliŽ - BelgiŽ   1 - 2
    7 juli (16 uur) : Zweden - Engeland   0 - 2
    7 juli (20 uur) : Rusland - KroatiŽ   2 - 2  na verlengingen - strafschoppen   3 - 4

    HALVE FINALES :
    10 juli (20 uur) : Frankrijk  - BelgiŽ    1 - 0
    11 juli (20 uur) : KroatiŽ - Engeland   2  - 1 na verlengingen

    TROOSTFINALE : (derde en vierde plaats)
    14 juli (16 uur) : BelgiŽ - Engeland   2 - 0

    FINALE :
    15 juli (17 uur) : Frankrijk - KroatiŽ   4 - 2


    BelgiŽ zit samen met Engeland, TunesiŽ en Panama ingedeeld in groep G.

    De WK-shirts van de Rode Duivels

    De legendarische Russische doelman Lev Yashin prijkt de de WK-poster



    Herinnert u zich deze nog ?
    Dit is een overzicht van alle WK-finales :
    1930 in Uruguay : Uruguay - ArgentiniŽ   4 - 2
    1934 in ItaliŽ : ItaliŽ - Tsjecho-Slowakije   2 - 1
    1938 in Frankrijk : ItaliŽ - Hongarije   4 - 2
    1950 in BraziliŽ : Uruguay - BraziliŽ   2 - 1
    1954 in Zwitserland : West-Duitsland - Hongarije   3 - 2
    1958 in Zweden : BraziliŽ - Zweden   5 - 2
    1962 in Chili : BraziliŽ - Tsjecho-Slowakije   3 - 1
    1966 in Engeland : Engeland - West-Duitsland   4 - 2  n.v.
    1970 in Mexico : BraziliŽ - ItaliŽ   4 - 1
    1974 in Duitsland : West-Duitsland - Nederland   2 - 1
    1978 in ArgentiniŽ : ArgentiniŽ - Nederland   3 - 1  n.v.
    1982 in Spanje : ItaliŽ - West-Duitsland   3 - 1
    1986 in Mexico : ArgentiniŽ - West-Duitsland   3 - 2
    1990 in ItaliŽ : West-Duitsland - ArgentiniŽ   1 - 0
    1994 in de Verenigde Staten : BraziliŽ - ItaliŽ   0 - 0 n.v.   BraziliŽ wint na strafschoppen
    1998 in Frankrijk : Frankrijk - BraziliŽ   3 - 0
    2002 in Zuid-Korea en Japan : BraziliŽ - Duitsland   2 - 0
    2006 in Duitsland : ItaliŽ - Frankrijk   1 - 1  n.v.  ItaliŽ wint na strafschoppen
    2010 in Zuid-Afrika : Spanje - Nederland   1 - 0  n.v.
    2014 in BraziliŽ : Duitsland - ArgentiniŽ   1 - 0  n.v.
    2018 in Rusland : Frankrijk - KroatiŽ    4 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018
    21-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WK-selectie + oefeninterlands Rode Duivels
    WK-selectie Rode Duivels
    Foto hln.be

    Wie gaat mee naar Rusland ?
    Doelmannen : Thibaut Courtois ( Chelsea), Simon Mignolet (Liverpool) en Koen Casteels (Wolfsburg) 
    Verdedigers : Toby Alderweireld (Tottenham), Jan Vertonghen (Tottenham), Vincent Kompany (Manchester City), 
    Thomas Vermaelen (Barcelona), Thomas Meunier (Paris Saint-Germain), Dedryck Boyata (Celtic) en reserve Laurent Ciman (LA City), 
    Middenvelders : Kevin De Bruyne (Manchester City), Moussa Dembťlť (Tottenham), Axel Witsel (Tianjin), 
    Marouane Fellaini (Manchester United), Yannick Carrasco (Dalian Yifan), Nacer Chadli (West Bromwich), 
    Leander Dendoncker (Anderlecht), Thorgan Hazard (MŲnchengladbach) en Youri Tielemand (AS Monaco)
    Aanvallers : Eden Hazard (Chelsea), Dries Mertens (Napoli), Romelu Lukaku (Manchester United), 
    Michy Batshuayi (Chelsea-Dortmund) en Adnan Januzay (Real Sociedad)

    Ons land zal tijdens het komende WK in Rusland aantreden zonder Radja Nainggolan.
    Hij werd door Bondscoach Roberto Martinez niet opgenomen in de voorlopige selectie voor BelgiŽ.
    Dat Radja er niet bij is brengt in ons land een golf van woede met zich mee. Sociale media staat
    vol met steunbetuigingen voor de AS Roma middenvelder en Bondscaoch Roberto Martinez, pas twee jaar bijgetekend,
     is kop van jut. Radja Nainggolan meldde na de bekendmaking van de voorselectie dat hij zich niet langer
     beschikbaar stelt voor de nationale ploeg. Ook voor Kevin Mirallas en Divock Origi, beiden er wel nog bij 
    op het WK 2014, is er geen plaats meer in de voorselectie van 28 man.

    Dit is de voorselectie met 28 namen :
    Doelmannen : Thibaut Courtois ( Chelsea), Simon Mignolet (Liverpool), Koen Casteels (Wolfsburg) 
    en Matz Sels (Newcastle-Anderlecht)
    Verdedigers : Toby Alderweireld (Tottenham), Jan Vertonghen (Tottenham), Vincent Kompany (Manchester City), 
    Thomas Vermaelen (Barcelona), Thomas Meunier (Paris Saint-Germain), Laurent Ciman (LA City), 
    Dedryck Boyata (Celtic), Christian Kabasele (Watford) en Jordan Lukaku (Lazio Roma)
    Middenvelders : Kevin De Bruyne (Manchester City), Moussa Dembťlť (Tottenham), Axel Witsel (Tianjin), 
    Marouane Fellaini (Manchester United), Yannick Carrasco (Dalian Yifan), Nacer Chadli (West Bromwich), 
    Leander Dendoncker (Anderlecht), Thorgan Hazard (MŲnchengladbach) en Youri Tielemand (AS Monaco)
    Aanvallers : Eden Hazard (Chelsea), Dries Mertens (Napoli), Romelu Lukaku (Manchester United), 
    Michy Batshuayi (Chelsea-Dortmund), Christian Benteke (Crystal Palace) en Adnan Januzay (Real Sociedad)


    Oefeninterlands
    27 maart : BelgiŽ - Saoudi-ArabiŽ   4 - 0
    2 juni : BelgiŽ - Portugal    0 - 0
    6 juni : BelgiŽ - Egypte    3 - 0
    11 juni : BelgiŽ - Costa Rica   4 - 1

    Wedstrijden op het WK in Rusland
    18 juni : BelgiŽ - Panama   3 - 0
    23 juni : BelgiŽ - TunesiŽ   5 - 2
    28 juni : Engeland - BelgiŽ   0 - 1
    2 juli : BelgiŽ - Japan   3 - 2
    6 juli : BraziliŽ - BelgiŽ   1 - 2
    10 juli : Frankrijk - BelgiŽ   1 - 0
    14 juli : BelgiŽ - Engeland   2 - 0
    De derde plaats op het WK in Rusland was de beste Belgische WK-prestatie ooit voor de Rode 
    Duivels. Hiermee werd het vorige record uit Mexico 1986 verbroken, waar BelgiŽ vierde werd.
    Al moeten we toegeven dat we met een beetje meer geluk zelfs in de finale stonden. 
    Frankrijk werd uiteindelijk wereldkampioen.


    Foto hln.be

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018
    07-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De potindeling voor de loting van het WK Rusland 2018
    Poule-indeling WK 2018 Rusland

    Nadat alle 32 WK-deelnemers bekend zijn ligt volgende potindeling voor de loting vast.
    De loting zal plaatsvinden op vrijdag 1 december


    WK Russia 2018 - Pot 1
    Rusland
    Duitsland
    BraziliŽ
    Portugal
    ArgentiniŽ
    BelgiŽ
    Polen
    Frankrijk 
    WK Russia 2018 - Pot 2
    Spanje
    Peru
    Zwitserland
    Engeland
    Colombia
    Mexico
    Uruguay
    KroatiŽ 
    WK Russia 2018 - Pot 3
    Denemarken
    IJsland
    Costa Rica
    Zweden
    TunesiŽ
    Egypte
    Senegal
    Iran
    WK Russia 2018 - Pot 4
    SeviŽ
    Nigeria
    AustraliŽ
    Japan
    Morokko
    Panama
    Zuid-Korea
    Saudi-ArabiŽ


    Groepindeling WK 2018 :
    Groep A :
    Rusland
    Saoudi-ArabiŽ
    Egypte
    Uruguay

    Groep B :
    Portugal
    Spanje
    Marokko
    Iran

    Groep C :
    Frankrijk
    AustraliŽ
    Peru
    Denemarken

    Groep D :
    ArgentiniŽ
    IJsland
    KroatiŽ
    Nigeria

    Groep E :
    BraziliŽ
    Zwitserland
    Costa Rica
    ServiŽ

    Groep F :
    Duitsland
    Mexico
    Zweden
    Zuid-Korea

    Groep G :
    BelgiŽ
    Panama
    TunesiŽ
    Engeland

    Groep H :
    Polen
    Senegal
    Colombia
    Japan

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018
    31-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rode Duivels in haalbare groep kwalificatietornooi WK 2018

    Rode Duivels in haalbare groep kwalificatietornooi WK 2018

    In de Russische stad Sint-Petersburg is geloot voor de voorrondes van het WK voetbal 2018 in Rusland. De Rode Duivels belanden in de Groep H met zes landen: BelgiŽ, BosniŽ-Herzegovina, Griekenland, Estland, Cyprus en Gibraltar. Een haalbare kaart dus, want de Belgen lootten uit drie potten het laagst gerangschikte land. De voorrondes starten in september 2016. Anders dan voor een EK-kwalificatie zijn nu enkel de negen groepswinnaars rechtstreeks geplaatst. De acht beste tweedes spelen nadien barrages om alsnog een ticket in de wacht te slepen.  
    Aanvankelijk zou BelgiŽ in een reeks met vijf landen uitkomen maar het nieuwbakken lid van de WK-groep  
    Gibraltar werd in de groep van de Belgen gedropt. Gibraltar is een ex-Britse kolonie en een piepklein  
    stukje land in Zuid-Spanje. Het is dan ook een voetbaldwerg.


    Indeling groepen:

    Groep A: Nederland, Frankrijk, Zweden, Bulgarije, Wit-Rusland en Luxemburg

    Groep B: Portugal, Zwitserland, Hongarije, FaroŽr, Letland en Andorra

    Groep C: Duitsland, TsjechiŽ, Noord-Ierland, Noorwegen, Azerbeidzjan en San Marino

    Groep D: Wales, Oostenrijk, ServiŽ, Ierland, MoldaviŽ en GeorgiŽ

    Groep E: RoemeniŽ, Denemarken, Polen, Montenegro, ArmeniŽ en Kazachstan

    Groep F: Engeland, Slowakije, Schotland, SloveniŽ, Litouwen en Malta

    Groep G: Spanje, ItaliŽ, AlbaniŽ, IsraŽl, MacedoniŽ en Liechtenstein

    Groep H: BelgiŽ, BosniŽ-Herzegovina, Griekenland, Estland, Cyprus en Gibraltar

    Groep I:  KroatiŽ, IJsland, OekraÔne, Turkije , Finland en Kosovo


    Wedstrijden Rode Duivels

    Dinsdag 6 september 2016 : Cyprus - BelgiŽ   0 - 3
    Vrijdag 7 oktober 2016 : BelgiŽ - BosniŽ-Herzegovina   4 - 0
    Dinsdag 10 oktober 2016 : Gibraltar - BelgiŽ     0 - 6
    Zondag 13 november 2016 : BelgiŽ - Estland    8 - 1
    Zaterdag 25 maart 2017 : BelgiŽ - Griekeland    1 - 1 
    Vrijdag 9 juni 2017 : Estland - BelgiŽ     0 - 2 
    Donderdag 31 augustus 2017 : BelgiŽ - Gibraltar   9 - 0
    Zondag 3 september 2017 : Griekenland - BelgiŽ    1 - 2
    Zaterdag 7 oktober 2017 : BosniŽ-Herzegovina - BelgiŽ    3 - 4
    Dinsdag 10 oktober 2017 : BelgiŽ - Cyprus  4 - 0



    Oefenwedstrijden tegen Spanje, Rusland en Nederland :

    De Rode Duivels werken tijdens de kwalificaties voor het WK 2018 vriendschappelijke interlands 
    af tegen WK-organisator Rusland, Spanje en Nederland.  
    Op donderdag 1 september speelden de Duivels een eerste keer in Brussel tegen Spanje.  
    BelgiŽ - Spanje werd  0 - 2. 
    Op woensdag 9 november speelden onze Rode Duivels een vriendschappelijke wedstrijd tegen Nederland.  
    Nederland - BelgiŽ werd 1-1. GOALS Klaassen en Carrasco. De Poolse scheidsrechter Marciniak mocht de  
    wedstrijd in goede banen leiden.  
    In de Amsterdam ArenA werd de 126ste derby der lage landen gespeeld. Nederland en BelgiŽ troffen     
    elkaar al 125 keer eerder. Oranje won 55 keer, BelgiŽ boekte 41 zeges. De eerste keer was in 1905 in Antwerpen waar  
     Oranje met 4-1 won. De laatste keer was in 2012 in Brussel waar de Rode Duivels met 4-2 wonnen dankzij    
     doelpunten van Benteke, Mertens, Lukaku en Vertonghen. Nederland boekte 2 keer een zege met 8 of meer     
    doelpunten : 9-1 in 1959 en 8-0 in 1936. De meeste treffers vielen in 1951 in Rotterdam. BelgiŽ won er met 6-7.     
    In slechts 4 duels bleef het 0-0. In 1997 was Oranje voor het laatst BelgiŽ de baas. Het won met 3-1. Daarna volgden     
    4 gelijke spelen waaronder de 5-5 in 1999 en 2 keer winst voor BelgiŽ. Ook deze keer kon Oranje voor de zevende    
    keer op rij  niet winnen van BelgiŽ (1-1).  

    De Rode Duivels speelden in een vriendschappelijke wedstrijd tegen en in Rusland op  
    28 maart 2017 in Sotsji 3-3 gelijk. 
    Maandag 5 juni werd het oefenduel BelgiŽ - TjsechiŽ afgewerkt (2-1). 
    Oefenwedstrijden tegen Mexico en Japan 
    Nu BelgiŽ geplaatst is voor het WK 2018 zal het nog twee oefenwedstrijden afwerken : 
    BelgiŽ - Mexico op 10 november 3 - 3  en BelgiŽ - Japan op 14 november   1 - 0


    Matchen Rode Duivels vanaf 2018 enkel bij VTM  
    Medialaan heeft de uitzendrechten van de Rode Duivels verworven. Vanaf september 2018 tot en met juni 2022   
    zullen 40 wedstrijden van de nationale ploeg enkel op VTM kunnen gevolgd worden. Het gaat om de  
    kwalificatiewedstrijden voor het EK van 2020 en het WK 2022 in Qatar. Ook de vriendschappelijke duels  
    zullen bij VTM te zien zijn. Daarnaast heeft Medialaan ook de rechten verworven van de UEFA Nations League,  
    een gloednieuw landentornooi waarin de Rode Duivels het zullen opnemen tegen de grootste Europese  
    voetballanden. Deze competitie met 55 landen wordt grotendeels gespeeld in de oneven jaren waarin er geen EK of WK is.

    info en foto's : hln.be


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (11 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018
    30-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WK 2018 Rusland - Voorronde - Speeldag 1
    WK 2018 Rusland - Voorronde

    Het Wereldkampioenschap voetbal zal in de zomer van 2018 in Rusland georganiseerd worden.
    In totaal zullen er 14 landen uit Europa deelnemen. Gastland Rusland is verzekerd van deelname dus
    zijn er nog 13 Europese tickets te verdelen. In totaal nemen 53 Europese landen deel aan de voorronde voor
     het WK 2018.

    Wedstrijden op zondag 4, maandag 5 en dinsdag 6 september 2016 :

    GROEP A :
    Bulgarije - Luxemburg      4 - 3

    Zweden - Nederland     1 - 1

    Wit-Rusland - Frankrijk      0 - 0

    GROEP B :
    FaerŲer - Hongarije      0 - 0

    Zwitserland - Portugal     2 - 0

    Andorra - Letland      0 - 1

    GROEP C :
    San Marino - Azerbeidzjan     0 - 1

    TsjechiŽ - Noord-Ierland      0 - 0

    Noorwegen - Duitsland     0 - 3

    GROEP D :
    GeorgiŽ - Oostenrijk    1 - 2

    ServiŽ - Ierland    2 - 2

    Wales - MoldaviŽ    4 - 0

    GROEP E :
    Kazachstan - Polen    2 - 2

    Denemarken - ArmeniŽ     1 - 0

    RoemeniŽ - Montenegro     1 - 1

    GROEP F :
    Slowakije - Engeland    0 - 1

    Litouwen - SloveniŽ     2 - 2

    Malta - Schotland     1 - 5

    GROEP G :
    IsraŽl - ItaliŽ     1 - 3

    Spanje - Liechtenstein     8 - 0

    AlbaniŽ - MacedoniŽ      2 - 1

    GROEP H :
    Cyprus - BelgiŽ      0 - 3

    BosniŽ-Herzegovina - Estland       5 - 0

    Gibraltar - Griekenland      1 - 4

    GROEP I :
    OekraÔne - IJsland    1 - 1

    KroatiŽ - Turkije    1 - 1

    Finland - Kosovo    1 - 1



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018
    29-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WK 2018 Rusland - Voorronde - Speeldag 2 en 3
    WK 2018 Rusland - Voorronde

    Het Wereldkampioenschap voetbal zal in de zomer van 2018 in Rusland georganiseerd worden.
    In totaal zullen er 14 landen uit Europa deelnemen. Gastland Rusland is verzekerd van deelname dus
    zijn er nog 13 Europese tickets te verdelen. In totaal nemen 53 Europese landen deel aan de voorronde voor
     het WK 2018.

    Wedstrijden op zondag 9, maandag 10 en dinsdag 11 oktober 2016 :

    GROEP A :
    Wit-Rusland - Luxemburg      1 - 1

    Nederland - Frankrijk    0 - 1

    Zweden - Bulgarije     3 - 0

    GROEP B :
    Andorra - Zwitserland     1 - 2

    FaeroŽr - Portugal    0 - 6

    Letland - Hongarije    0 - 2

    GROEP C :
    TsjechiŽ - Azerbeidzjan   0 - 0

    Duitsland - Noord-Ierland     2 - 0

    Noorwegen - San Marino      4 - 1

    GROEP D :
    Wales - GeorgiŽ    1 - 1

    MoldaviŽ - Ierland    1 - 3

    ServiŽ - Oostenrijk     3 - 2

    GROEP E :
    Kazachstan - RoemeniŽ    0 - 0

    Denemarken - Montenegro    0 - 1

    Polen - ArmeniŽ     2 - 1

    GROEP F :
    Litouwen - Malta    2 - 0

    Slowakije - Schotland     3 - 0

    SloveniŽ - Engeland      0 - 0

    GROEP G :
    AlbaniŽ - Spanje     0 - 2

    MacedoniŽ - ItaliŽ      2 - 3

    IsraŽl - Liechtenstein   2 - 1

    GROEP H :
    BosniŽ-Herzegovina - Cyprus    2 - 0

    Estland - Griekenland     0 - 2

    Gibraltar - BelgiŽ     0 - 6

    GROEP I :
    Finland - KroatiŽ     0 - 1

    OekraÔne - Kosovo     3 - 0

    IJsland - Turkije     2 - 0



    Wedstrijden op donderdag 6, vrijdag 7 en zaterdag 8 oktober 2016 :

    GROEP A :
    Frankrijk - Bulgarije    4 - 1

    Luxemburg - Zweden    0 - 1

    Nederland - Wit-Rusland     4 - 1

    GROEP B :
    Hongarije - Zwitserland     2 - 3

    Letland - FaerŲer    0 - 2

    Portugal - Andorra     6 - 0

    GROEP C :
    Azerbeidzjan - Noorwegen     1 - 0

    Duitsland - TsjechiŽ     3 - 0

    Noord-Ierland - San Marino      4 - 0

    GROEP D :
    Oostenrijk - Wales    2 - 2

    MoldaviŽ - ServiŽ      0 - 3

    Ierland - GeorgiŽ     1 - 0

    GROEP E :
    ArmeniŽ - RoemeniŽ     0 - 5

    Montenegro - Kazachstan     5 - 0

    Polen - Denemarken      3 - 2

    GROEP F :
    Engeland - Malta      2 - 0

    Schotland - Litouwen     1 - 1

    SloveniŽ - Slowakije      1 - 0

    GROEP G :
    MacedoniŽ - IsraŽl      1 - 2

    ItaliŽ - Spanje      1 - 1

    Liechtenstein - AlbaniŽ     0 - 2

    GROEP H :
    BelgiŽ - BosniŽ-Herzegovina       4 - 0

    Griekenland - Cyprus     2 - 0

    Estland - Gibraltar    4 - 0

    GROEP I :
    IJsland - Finland    3 - 2

    Turkije - OekraÔne     2 - 2

    Kosovo - KroatiŽ     0 - 6







    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018
    28-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WK 2018 Rusland - Voorronde - Speeldag 4
    WK 2018 Rusland - Voorronde

    Het Wereldkampioenschap voetbal zal in de zomer van 2018 in Rusland georganiseerd worden.
    In totaal zullen er 14 landen uit Europa deelnemen. Gastland Rusland is verzekerd van deelname dus
    zijn er nog 13 Europese tickets te verdelen. In totaal nemen 53 Europese landen deel aan de voorronde voor
     het WK 2018.

    Wedstrijden op vrijdag 11, zaterdag 12 en zondag 13 november 2016 :

    GROEP A :
    Frankrijk - Zweden      2 - 1

    Bulgarije - Wit-Rusland      1 - 0

    Luxemburg - Nederland     1 - 3

    GROEP B :
    Hongarije - Andorra     4 - 0

    Portugal - Letland     4 - 1

    Zwitserland - FaerŲer     2 - 0

    GROEP C :
    TsjechiŽ - Noorwegen   2 - 1

    Noord-Ierland - Azerbeidzjan      4 - 0

    San Marino - Duitsland    0 - 8

    GROEP D :
    Oostenrijk - Ierland     0 - 1

    GeorgiŽ - MoldaviŽ     1 - 1

    Wales - ServiŽ     1 - 1

    GROEP E :
    ArmeniŽ - Montenegro     3 - 2

    Denemarken - Kazachstan      4 - 1

    RoemeniŽ - Polen      0 - 3

    GROEP F :
    Engeland - Schotland     3 - 0

    Malta - SloveniŽ      0 - 1

    Slowakije - Litouwen     4 - 0

    GROEP G :
    AlbaniŽ - IsraŽl    0 - 3

    Liechtenstein - ItaliŽ      0 - 4

    Spanje - MacedoniŽ      4 - 0

    GROEP H :
    Cyprus - Gibraltar     3 - 1

    BelgiŽ - Estland       8 - 1

    Griekenland - BosniŽ-Herzegovina     1 - 1

    GROEP I :
    KroatiŽ - IJsland     2 - 0

    OekraÔne - Finland     1 - 0

    Turkije - Kosovo    2 - 0

    De volgende interlands worden op 24, 25 en 26 maart 2017 afgewerkt.







    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018
    27-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WK 2018 Rusland - Voorronde - Speeldag 5
    WK 2018 Rusland - Voorronde

    Het Wereldkampioenschap voetbal zal in de zomer van 2018 in Rusland georganiseerd worden.
    In totaal zullen er 14 landen uit Europa deelnemen. Gastland Rusland is verzekerd van deelname dus
    zijn er nog 13 Europese tickets te verdelen. In totaal nemen 53 Europese landen deel aan de voorronde voor
     het WK 2018.

    Wedstrijden op vrijdag 24, zaterdag 25 en zondag 26 maart 2017 :

    GROEP A :
    Zweden - Wit-Rusland      4 - 0

    Bulgarije - Nederland       2 - 0

    Luxemburg - Frankrijk     1 - 3

    GROEP B :
    Zwitserland - Letland     1 - 0

    Andorra - FaerŲer     0 - 0

    Portugal - Hongarije     3 - 0

    GROEP C :
    San Marino - TsjechiŽ      0 - 6

    Azerbeidzjan - Duitsland      1 - 4

    Noord-Ierland - Noorwegen      2 - 0

    GROEP D :
    GeorgiŽ - ServiŽ    1 - 3

    Oostenrijk - MoldaviŽ     2 - 0

    Ierland - Wales    0 - 0

    GROEP E :
    ArmeniŽ - Kazachstan     2 - 0

    Montenegro - Polen    1 - 2

    RoemeniŽ - Denemarken      0 - 0

    GROEP F :
    Engeland - Litouwen      2 - 0

    Malta - Slowakije       1 - 3

    Schotland - SloveniŽ     1 - 0

    GROEP G :
    Liechtenstein - MacedoniŽ    0 - 3

    ItaliŽ - AlbaniŽ     2 - 0

    Spanje - IsraŽl     4 - 1

    GROEP H :
    Cyprus - Estland      0 - 0

    BosniŽ-Herzegovina - Gibraltar     5 - 0

    BelgiŽ - Griekenland       1 - 1

    GROEP I :
    KroatiŽ - OekraÔne    1 - 0
     
    Turkije - Finland     2 - 0

    Kosovo - IJsland      1 - 2



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018
    26-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WK 2018 Rusland - Voorronde - Speeldag 6
    WK 2018 Rusland - Voorronde

    Het Wereldkampioenschap voetbal zal in de zomer van 2018 in Rusland georganiseerd worden.
    In totaal zullen er 14 landen uit Europa deelnemen. Gastland Rusland is verzekerd van deelname dus
    zijn er nog 13 Europese tickets te verdelen. In totaal nemen 53 Europese landen deel aan de voorronde voor
     het WK 2018.

    Wedstrijden op vrijdag 9, zaterdag 10 en zondag 11 juni 2017 :

    GROEP A :
    Nederland - Luxemburg      5 - 0

    Zweden - Frankrijk     2 - 1

    Wit-Rusland - Bulgarije     2 - 1

    GROEP B :
    FaerŲer - Zwitserland      0 - 2

    Letland - Portugal     0 - 3

    Andorra - Hongarije      1 - 0

    GROEP C :
    Azerbeidzjan - Noord-Ierland    0 - 1

    Duitsland - San Marino     7 - 0

    Noorwegen - TsjechiŽ      1 - 1

    GROEP D :
    Ierland - Oostenrijk     1 - 1

    MoldaviŽ - GeorgiŽ     2 - 2

    ServiŽ - Wales      1 - 1

    GROEP E :
    Kazachstan - Denemarken      1 - 3

    Montenegro - ArmeniŽ     4 - 1

    Polen - RoemeniŽ     3 - 1

    GROEP F :
    SloveniŽ - Malta     2 - 0

    Schotland - Engeland      2 - 2

    Litouwen - Slowakije     1 - 2

    GROEP G :
    IsraŽl - AlbaniŽ     0 - 3

    ItaliŽ - Liechtenstein       5 - 0

    MacedoniŽ - Spanje     1 - 2

    GROEP H :
    BosniŽ-Herzegovina - Griekenland      0 - 0

    Estland - BelgiŽ      0 - 2

    Gibraltar - Cyprus     1 - 2

    GROEP I :
    Finland - OekraÔne    1 - 2

    IJsland - KroatiŽ      1 - 0

    Kosovo - Turkije     1 - 4

    Volgende wedstrijden op 31 augustus, 1, 2, 3, 4 en 5 september 2017.








    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018
    25-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WK 2018 Rusland - Voorronde - Speeldag 7 en 8
    WK 2018 Rusland - Voorronde

    Het Wereldkampioenschap voetbal zal in de zomer van 2018 in Rusland georganiseerd worden. In totaal zullen er 
    14 landen uit Europa deelnemen. Gastland Rusland is verzekerd van deelname dus zijn er nog 13 Europese tickets te verdelen. 
    In totaal nemen 53 Europese landen deel aan de voorronde voor het WK 2018.
    Naast gastland Rusland zijn ook reeds BelgiŽ, BraziliŽ, Zuid-Korea, Saudi-ArabiŽ en Iran geplaatst voor het grootste vierjaarlijkse voetbaltornooi.
    BelgiŽ is het eerste Europese land die zich plaatst voor het WK.

    Wedstrijden op zondag 3, maandag 4 en dinsdag 5 september 2017 :

    GROEP A :
    Wit-Rusland - Zweden     0 - 4

    Nederland - Bulgarije     3 - 1

    Frankrijk - Luxemburg     0 - 0

    GROEP B :
    FaerŲer - Andorra     1 - 0

    Hongarije - Portugal     0 - 1

    Letland - Zwitserland    0 - 3

    GROEP C :
    Azerbeidzjan - San Marino     5 - 1

    Duitsland - Noorwegen      6 - 0

    Noord-Ierland - TsjechiŽ      2 - 0

    GROEP D :
    Oostenrijk - GeorgiŽ    1 - 1

    MoldaviŽ - Wales     0 - 2

    Ierland - ServiŽ    0 - 1

    GROEP E :
    ArmeniŽ - Denemarken     1 - 4

    Montenegro - RoemeniŽ      1 - 0

    Polen - Kazachstan      3 - 0

    GROEP F :
    Engeland - Slowakije       2 - 1

    Schotland - Malta     2 - 0

    SloveniŽ - Litouwen      4 - 0

    GROEP G :
    MacedoniŽ - AlbaniŽ    1 - 1

    ItaliŽ - IsraŽl      1 - 0

    Liechtenstein - Spanje     0 - 8

    GROEP H :
    Estland - Cyprus     1 - 0

    Griekenland - BelgiŽ     1 - 2

    Gibraltar - BosniŽ-Herzegovina     0 - 4

    GROEP I :
    IJsland - OekraÔne     2 - 0

    Turkije - KroatiŽ     1 - 0

    Kosovo - Finland    0 - 1


    Volgende en laatste kwalificatiewedstrijden op 5, 6, 7, 8, 9 en 10 oktober 2017.


    Wedstrijden op donderdag 31 augustus, vrijdag 1 en zaterdag 2 september 2017 :

    GROEP A :
    Bulgarije - Zweden     3 - 2

    Frankrijk - Nederland    4 - 0

    Luxemburg - Wit-Rusland    1 - 0

    GROEP B :
    Hongarije - Letland      3 - 1

    Portugal - FaerŲer    5 - 1

    Zwitserland - Andorra    3 - 0

    GROEP C :
    TsjechiŽ - Duitsland   1 - 2

    Noorwegen - Azerbeidzjan     2 - 0

    San Marino - Noord-Ierland     0 - 3

    GROEP D :
    GeorgiŽ - Ierland      1 - 1

    ServiŽ - MoldaviŽ     3 - 0

    Wales - Oostenrijk      1 - 0

    GROEP E :
    Kazachstan - Montenegro     0 - 3

    Denemarken - Polen     4 - 0

    RoemeniŽ - ArmeniŽ     1 - 0

    GROEP F :
    Litouwen - Schotland     0 - 3

    Malta - Engeland     0 - 4

    Slowakije - SloveniŽ     1 - 0

    GROEP G :
    AlbaniŽ - Liechtenstein    2 - 0

    IsraŽl - MacedoniŽ    0 - 1

    Spanje - ItaliŽ    3 - 0

    GROEP H :
    Cyprus - BosniŽ-Herzegovina    3 - 2

    Griekenland - Estland      0 - 0

    BelgiŽ - Gibraltar    9 - 0

    GROEP I :
    Finland - IJsland      1 - 0

    OekraÔne - Turkije     2 - 0

    KroatiŽ - Kosovo     1 - 0




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018
    24-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WK 2018 Rusland - Voorronde - Speeldag 9 en 10
    WK 2018 Rusland - Voorronde

    Het Wereldkampioenschap voetbal zal in de zomer van 2018 in Rusland georganiseerd worden.
    In totaal zullen er 14 landen uit Europa deelnemen. Gastland Rusland is verzekerd van deelname dus
    zijn er nog 13 Europese tickets te verdelen. In totaal nemen 53 Europese landen deel aan de voorronde voor
     het WK 2018. Op vrijdag 1 december wordt geloot voor de poulefases voor het WK.

    Wedstrijden op zondag 8, maandag 9 en dinsdag 10 oktober 2017 :

    GROEP A :
    Nederland - Zweden   2 - 0

    Frankrijk - Wit-Rusland   2 - 1

    Luxemburg - Bulgarije   1 - 1

    GROEP B :
    Portugal - Zwitserland   2 - 0

    Hongarije - FaerŲer   1 - 0

    Letland - Andorra   4 - 0

    GROEP C :
    Noorwegen - Noord-Ierland     1 - 0

    TsjechiŽ - San Marino     5 - 0

    Duitsland - Azerbeidzjan    5 - 1

    GROEP D :
    Wales - Ierland   0 - 1

    MoldaviŽ - Oostenrijk   0 - 1

    ServiŽ - GeorgiŽ    1 - 0

    GROEP E :
    Polen - Montenegro    4 - 2

    Denemarken - RoemeniŽ     1 - 1

    Kazachstan - ArmeniŽ    1 - 1

    GROEP F :
    SloveniŽ - Schotland    2 - 2

    Litouwen - Engeland     0 - 1

    Slowakije - Malta   3 - 0

    GROEP G :
    IsraŽl - Spanje   0 - 1

    AlbaniŽ - ItaliŽ   0 - 1

    MacedoniŽ - Liechtenstein   4 - 0

    GROEP H :
    Estland - BosniŽ-Herzegovina   1 - 2

    BelgiŽ - Cyprus   4 - 0

    Griekenland - Gibraltar    4 - 0

    GROEP I :
    OekraÔne - KroatiŽ   0 - 2

    Finland - Turkije   2 - 2

    IJsland - Kosovo   2 - 0



    Wedstrijden op donderdag 5, vrijdag 6 en zaterdag 7 oktober 2017 :

    GROEP A :
    Zweden - Luxemburg    8 - 0

    Wit-Rusland - Nederland    1 - 3

    Bulgarije - Frankrijk    0 - 1

    GROEP B :
    FaerŲer - Letland      0 - 0

    Andorra - Portugal     0 - 2

    Zwitserland - Hongarije     5 - 2

    GROEP C :
    Azerbeidzjan - TsjechiŽ     1 - 2

    Noord-Ierland - Duitsland    1 - 3

    San Marino - Noorwegen    0 - 8

    GROEP D :
    GeorgiŽ - Wales    0 - 1

    Oostenrijk - ServiŽ     3 - 2

    Ierland - MoldaviŽ    2 - 0

    GROEP E :
    ArmeniŽ - Polen    1 - 6

    Montenegro - Denemarken     0 - 1

    RoemeniŽ - Kazachstan    3 - 1

    GROEP F :
    Engeland - SloveniŽ     1 - 0

    Malta - Litouwen     1 - 1

    Schotland - Slowakije   1 - 0

    GROEP G :
    ItaliŽ - MacedoniŽ     1 - 1

    Liechtenstein - IsraŽl    0 - 1

    Spanje - AlbaniŽ   3 - 0

    GROEP H :
    Cyprus - Griekenland     1 - 2

    BosniŽ-Herzegovina - BelgiŽ   3 - 4

    Gibraltar - Estland     0 - 6

    GROEP I :
    KroatiŽ - Finland    1 - 1

    Turkije - IJsland    0 - 3

    Kosovo - OekraÔne    0 - 2




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018
    23-07-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WK voetbal 2018 Rusland - Barragewedstrijden
    WK voetbal 2018 Rusland - Barragewedstrijden

    Play Offs Europa :
    Donderdag 9 november : KroatiŽ - Griekenland 4 - 1   en Noord-Ierland - Zwitserland    0 - 1
    Vrijdag 10 november : Zweden - ItaliŽ    1 - 0
    Zaterdag 11 november : Denemarken - Ierland     0 - 0
    De returns worden in dezelfde volgorde gespeeld :
    Zondag 12 november : Griekenland - KroatiŽ 0 - 0   en Zwitserland - Noord-Ierland    0 - 0
    Maandag 13 november : ItaliŽ - Zweden    0 - 0
    Dinsdag 14 november : Ierland - Denemarken   1 - 5
    De winnaars plaatsen zich voor het WK.

    De deelnemende landen aan het het WK voetbal zijn gekend: Rusland, BelgiŽ, Denemarken, Duitsland, 
    Engeland, Frankrijk, KroatiŽ, Polen, Portugal, ServiŽ, Spanje, IJsland, Zweden, Zwitserland, AustraliŽ, Iran, Japan, 
    Saudi-ArabiŽ, Zuid-Korea, ArgentiniŽ, BraziliŽ, Colombia, Uruguay, Costa Rica, Mexico, Panama, Egypte, Marokko, 
    Nigeria, Senegal, TunesiŽ en Peru.
    Op vrijdag 1 december wordt in het Kremlin in Rusland geloot voor de poulefases. De voetbalhete zomer   
    start op 14 juni en op 15 juli wordt de finale gespeeld. De grote afwezige op het WK is ongetwijfeld ItaliŽ al 
    is de afwezigheid, alleen al van de Oranjegekte, van Nederland ook een gemis.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018
    30-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Loting WK Rusland 2018
    Loting WK 2018 Russia

    Groep A :
    Rusland
    Saudi-ArabiŽ
    Egypte
    Uruguay

    Groep B :
    Portugal
    Spanje
    Marokko
    Iran

    Groep C :
    Frankrijk
    AustraliŽ
    Peru
    Denemarken

    Groep D :
    ArgentiniŽ
    IJsland
    KroatiŽ
    Nigeria

    Groep E :
    BraziliŽ
    Zwitserland
    Costa Rica
    ServiŽ

    Groep F :
    Duitsland
    Mexico
    Zweden
    Korea

    Groep G :
    BelgiŽ
    Panama
    TunesiŽ
    Engeland

    Groep H :
    Polen
    Senegal
    Colombia
    Japan
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018



    WK 2018:  Bekijk nog eens alle wedstrijden van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont
  • E3 Harelbeke - Wolvenberg Volkegem
  • Omloop Het Nieuwsblad - Start Gent
  • Omloop Het Nieuwsblad - Ophaalbrug Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Kattenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • Opening kerstmarkt Oudenaarde
  • Oudenaarde - Aankomst Sinterklaas
  • Oudenaarde - Opening de nieuwe Markt
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Roquetas De Mar - Spanje - 1
  • Roquetas De Mar - Spanje - 2
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • Een paar statistieken - deel 1
  • Een paar statistieken - deel 2
  • Een paar statistieken - deel 3

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 49 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 10 - PO
  • klassementen speeldag 10 - PO (vervolg)
  • speeldag 10 - PO
  • voorspellingen speeldag 10 - PO
  • reglement pronostiek 2016-2017

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 06-2010



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!