Champions League - 2016-2017
SPEELDAG 6 : dinsdag 6 en woensdag 7 december 2016
GROEP A :
FC Basel - Arsenal 1 - 4
Paris Saint Germain - Loedogorets 2 - 2
GROEP B :
Benfica - Napoli 1 - 2
Dinamo Kiev - Besiktas 6 - 0
GROEP C :
FC Barcelona - Borrusia Mönchengladbach 4 - 0
Manchester City - Celtic 1 - 1
GROEP D :
PSV Eindhoven - FK Rostov 0 - 0
Bayern München - Altlético Madrid 1 - 0
GROEP E :
Tottenham Hotspur - CSKA Moskou 3 - 1
Bayer Leverkusen - AS Monaco 3 - 0
GROEP F :
Real Madrid - Borrusia Dortmund 2 - 2
Legia Warschau - Sporting Lissabon 1 - 0
GROEP G :
Club Brugge - FC Kopenhagen 0 - 2
FC Porto - Leicester City 5 - 0
GROEP H :
Juventus - Dinamo Zagreb 2 - 0
Olympique Lyon - Sevilla 0 - 0
SPEELDAG 5 : dinsdag 22 en woensdag 23 november 2016
GROEP A :
Arsenal - Paris Saint Germain 2 - 2
Loedogorets - FC Basel 0 - 0
GROEP B :
Besiktas - Benfica 3 - 3
Napoli - Dinamo Kiev 0 - 0
GROEP C :
Celtic - FC Barcelona 0 - 2
Borussia Mönchengladbach - Manchester City 1 - 1
GROEP D :
FK Rostov - Bayern München 3 - 2
Atlético Madrid - PSV Eindhoven 2 - 0
GROEP E :
CSKA Moskou - Bayer Leverkusen 1 - 1
AS Monaco - Tottenham Hotspur 2 - 1
GROEP F :
Borussia Dortmund - Legia Warschau 8 - 4
Sporting Lissabon - Real Madrid 1 - 2
GROEP G :
FC Kopenhagen - FC Porto 0 - 0
Leicester City - Club Brugge 2 - 1
GROEP H :
Dinamo Zagreb - Olympique Lyon 0 - 1
Sevilla - Juventus 1 - 3
SPEELDAG 4 : dinsdag 1 en woensdag 2 november 2016
GROEP A :
FC Basel - Paris Saint Germain 1 - 2
Loedogorets - Arsenal 2 - 3
GROEP B :
Besiktas - Napoli 1 - 1
Benfica - Dinamo Kiev 1 - 0
GROEP C :
Manchester City - Barcelona 1 - 3
Borussia Mönchengladbach - Celtic 1 - 1
GROEP D :
PSV Eindhoven - Bayern München 1 - 2
Atlético Madrid - FK Rostov 2 - 1
GROEP E :
AS Monaco - CSKA Moskou 3 - 0
Tottenham Hotspur - Bayer Leverkusen 0 - 1
GROEP F :
Borussia Dortmund - Sporting Lissabon 1 - 0
Legia Warschau - Real Madrid 3 - 3
GROEP G :
FC Porto - Club Brugge 1 - 0
FC Kopenhagen - Leicester City 0 - 0
GROEP H :
Juventus - Olympique Lyon 1 - 1
Sevilla - Dinamo Zagreb 4 - 0
SPEELDAG 3 : dinsdag 18 en woensdag 19 oktober 2016
GROEP A :
Arsenal - Loedogorets 6 - 0
Paris Saint Germain - FC Basel 3 - 0
GROEP B :
Dinamo Kiev - Benfica 0 - 2
Napoli - Besiktas 2 - 3
GROEP C :
FC Barcelona - Manchester City 4 - 0
Celtic - Borussia Mönchengladbach 0 - 2
GROEP D :
Bayern München - PSV Eindhoven 4 - 1
FK Rostov - Athlético Madrid 0 - 1
GROEP E :
CSKA Moskou - AS Monaco 1 - 1
Bayer Leverkusen - Tottenham Hotspur 0 - 0
GROEP F :
Real Madrid - Legia Warschau 5 - 1
Sporting Lissabon - Borussia Dortmund 1 - 2
GROEP G :
Club Brugge - FC Porto 1 - 2
Leicester City - FC Kopenhagen 1 - 0
GROEP H :
Dinamo Zagreb - Sevilla 0 - 1
Olympique Lyon - Juventus 0 - 1
SPEELDAG 2 : dinsdag 27 en woensdag 28 september 2016
GROEP A :
Arsenal - FC Basel 2 - 0
Loedogorets - Paris Saint Germain 1 - 3
GROEP B :
Napoli - Benfica 4 - 2
Besiktas - Dinamo Kiev 1 - 1
GROEP C :
Celtic - Manchester City 3 - 3
Borussia Mönchengladbach - FC Barcelona 1 - 2
GROEP D :
FK Rostov - PSV Eindhoven 2 - 2
Atlético Madrid - Bayern München 1 - 0
GROEP E :
CSKA Moskou - Tottenham Hotspur 0 - 1
AS Monaco - Bayer Leverkusen 1 - 1
GROEP F :
Sporting Lissabon - Legia Warschau 2 - 0
Borussia Dortmund - Real Madrid 2 - 2
GROEP G :
Leicester City - FC Porto 1 - 0
FC Kopenhagen - Club Brugge 4 - 0
GROEP H :
Dinamo Zagreb - Juventus 0 - 4
Sevilla - Olympique Lyon 1 - 0
SPEELDAG 1 : dinsdag 13 en woensdag 14 september 2016
GROEP A :
FC Basel - Loedogorets 1 - 1
Paris Saint Germain - Arsenal 1 - 1
GROEP B :
Benfica - Besiktas 1 - 1
Dinamo Kiev - Napoli 1 - 2
GROEP C :
FC Barcelona - Celtic 7 - 0
Manchester City - Mönchengladbach 4 - 0
GROEP D :
PSV Eindhoven - Atlético Madrid 0 - 1
Bayern München - FC Rostov 5 - 0
GROEP E :
Tottenham Hotspur - AS Monaco 1 - 2
Bayer Leverkusen - CSKA Moskou 2 - 2
GROEP F :
Real Madrid - Sporting Lissabon 2 - 1
Legia Warschau - Bor. Dortmund 0 - 6
GROEP G :
Club Brugge - Leicester City 0 - 3
FC Porto - FC Kopenhagen 1 - 1
GROEP H :
Juventus - Sevilla 0 - 0
Olympique Lyon - Dinamo Zagreb 3 - 0
Europa League : 2016-2017
SPEELDAG 6 : donderdag 8 december 2016
GROEP A :
Feyenoord Rotterdam - Fenerbahçe 0 - 1
Zorja Loegansk - Manchester United 0 - 2
GROEP B :
BSC Young Boys - FC Astana 3 - 0
Apoel Nicosia - OLympiakos 2 - 0
GROEP C :
RSC Anderlecht - Saint-Etienne 2 - 3
FSV Mainz - Qäbälä FK 2 - 0
GROEP D :
AZ Alkmaar - FC Zenit 3 - 2
Maccabi Tel Aviv - Dundalk 2 - 1
GROEP E :
Viktoria Plzen - Austria Wien 3 - 2
Astra Giurgiu - AS Roma 0 - 0
GROEP F :
Rapid Wien - Athletic Club Bilbao 1 - 1
Sassuolo - Racing Genk 0 - 2
GROEP G :
Standard de Liège - Ajax Amsterdam 1 - 1
Panathinaikos - Celta de Vigo 0 - 2
GROEP H :
Sporting Braga - Sjachtar Donetsk 2 - 4
Konyaspor - AA Gent 0 - 1
GROEP I :
Red Bull Salzburg - Schalke 04 2 - 0
Olympique Nice - FK Krasnodar 2 - 1
GROEP J :
FK Qarabag - Fiorentina 1 - 2
PAOK Saloniki - Slovan Liberec 2 - 0
GROEP K :
Inter Milan - Sparta Praag 2 - 1
Southampton - Hapoel Beer Sheva 1 - 1
GROEP L :
Villarreal - Steaua Boekarest 2 - 1
Osmanlispor - FC Zürich 2 - 0
SPEELDAG 5 : donderdag 24 november 2016
GROEP A :
Fenerbahçe - Zorja Loegansk 2 - 0
Manchester United - Feyenoord Rotterdam 4 - 0
GROEP B :
FC Astana - Apoel Nicosia 2 - 1
Olympiakos - BSC Young Boys 1 - 1
GROEP C :
Qäbälä FK - RSC Anderlecht 1 - 3
Saint-Etienne - FSV Mainz 0 - 0
GROEP D :
FC Zenit - Maccabi Tel Aviv 2 - 0
Dundalk - AZ Alkmaar 0 - 1
GROEP E :
AS Roma - Viktoria Plzen 4 - 1
Austria Wien - Astra Giurgiu 1 - 2
GROEP F :
Athletic Club Bilbao - Sassuolo 3 - 2
Racing Genk - Rapid Wien 1 - 0
GROEP G :
Ajax Amsterdam - Panathinaikos 2 - 0
Celta de Vigo - Standard de Liège 1 - 1
GROEP H :
Sjachtar Donetsk - Konyaspor 4 - 0
AA Gent - Sporting Braga 2 - 2
GROEP I :
Schalke 04 - Olympique Nice 2 - 0
FK Krasnodar - Red Bull Salzburg 1 - 1
GROEP J :
Fiorentina - PAOK Saloniki 2 - 3
Slovan Liberec - FK Qarabag 3 - 0
GROEP K :
Sparta Praag - Southampton 1 - 0
Hapoel Beer Sheva - Inter Milan 3 - 2
GROEP L :
Steaua Boekarest - Osmanlispor 2 - 1
FC Zürich - Villarreal 1 - 1
SPEELDAG 4 : donderdag 3 november 2016
GROEP A :
Fenerbahçe - Manchester United 2 - 1
Zorja Loegansk - Feyenoord Rotterdam 1 - 1
GROEP B :
FC Astana - Olympiakos Piraeus 1 - 1
Apoel Nicosia - BSC Young Boys 1 - 0
GROEP C :
RSC Anderlecht - FSV Mainz 6 - 1
Qäbälä FK - Saint-Etienne 1 - 2
GROEP D :
Maccabi Tel Aviv - AZ Alkmaar 0 - 0
FC Zenit - Dundalk 2 - 1
GROEP E :
Austria Wien - AS Roma 2 - 4
Astra Giurgiu - Viktoria Plzen 1 - 1
GROEP F :
Athletic Club Bilbao - Racing Genk 5 - 3
Sassuolo - Rapid Wien 2 - 2
GROEP G :
Ajax Amsterdam - Celta de Vigo 3 - 2
Panathinaikos - Standard de Liège 0 - 3
GROEP H :
Sporting Braga - Konyaspor 3 - 1
AA Gent - Sjachtar Donetsk 3 - 5
GROEP I :
Schalke 04 - FK Krasnodar 2 - 0
Olympique Nice - Red Bull Salzburg 0 - 2
GROEP J :
Fiorentina - Solovan Liberec 3 - 0
PAOK Saloniki - FK Qarabag 0 - 1
GROEP K :
Sparta Praag - Hapoel Beer Sheva 2 - 0
Southampton - Inter Milan 2 - 1
GROEP L :
Villarreal - Osmanlispor 1 - 2
FC Zürich - Steau Boekarest 0 - 0
SPEELDAG 3 : donderdag 20 oktober 2016
GROEP A :
Feyenoord - Zorja Loegansk 1 - 0
Manchester United - Fenerbahçe 4 - 1
GROEP B :
BSC Young Boys - Apoel Nicosia 3 - 1
Olympiakos Piraeus - FC Astana 4 - 1
GROEP C :
Saint-Etienne - Qäbälä FK 1 - 0
FSV Mainz - RSC Anderlecht 1 - 1
GROEP D :
AZ Alkmaar - Maccabi Tel Aviv 1 - 2
Dundalk - FC Zenit 1 - 2
GROEP E :
AS Roma - Austria Wien 3 - 3
Viktoria Plzen - Astra Giurgiu 1 - 2
GROEP F :
Rapid Wien - Sassuolo 1 - 1
Racing Genk - Athletic Club Bilbao 2 - 0
GROEP G :
Standard de Liège - Panathinaikos 2 - 2
Celta de Vigo - Ajax Amsterdam 2 - 2
GROEP H :
Sjachtar Donetsk - AA Gent 5 - 0
Konyaspor - Sporting Braga 1 - 1
GROEP I :
Red Bull Salzburg - Olympique Nice 0 - 1
FK Krasnodar - Schalke 04 0 - 1
GROEP J :
FK Qarabag - PAOK Saloniki 2 - 0
Solvan Liberec - Fiorentina 1 - 3
GROEP K :
Inter Milan - Southampton 1 - 0
Hapoel Beer Sheva - Sparta Praag 0 - 1
GROEP L :
Steaua Boekarest - FC Zürich 1 - 1
Osmanlispor - Villarreal 2 - 2
SPEELDAG 2 : donderdag 29 september 2016
GROEP A :
Manchester United - Zarya Loegansk 1 - 0
Fenerbahçe - Feyenoord Rotterdam 1 - 0
GROEP B :
Astana - Young Boys 0 - 0
Olympiakos Piraeus - Apoel Nicosia 0 - 1
GROEP C :
Qäbäla FK - FSV Mainz 2 - 3
Saint-Etienne - RSC Anderlecht 1 - 1
GROEP D :
Dundalk - Maccabi Tel Aviv 1 - 0
FC Zenit - AZ Alkmaar 5 - 0
GROEP E :
AS Roma - Astra Giurgiu 4 - 0
Austria Wien - Viktoria Plzen 0 - 0
GROEP F :
Racing Genk - Sassuolo 3 - 1
Athletic Club Bilbao - Rapid Wien 1 - 0
GROEP G :
Celta de Vigo - Panathinaikos 2 - 0
Ajax Amsterdam - Standard de Liège 1 - 0
GROEP H :
Shakhtar Donetsk - Sporting Braga 2 - 0
AA Gent - Konyaspor 2 - 0
GROEP I :
FK Krasnodar - Nice 5 - 2
Schalke 04 - Red Bull Salzburg 3 - 1
GROEP J :
Slovan Liberec - PAOK Saloniki 1 - 2
Fiorentina - FK Qarabag 5 - 1
GROEP K :
Hapoel Beer Sheva - Southampton 0 - 0
Sparta Praag - Inter Milan 3 - 1
GROEP L :
Steaua Boekarest - Villarreal 1 - 1
FC Zürich - Osmanlispor 2 - 1
SPEELDAG 1 : donderdag 15 september 2016
GROEP A :
Feyenoord Rotterdam - Manchester United 1 - 0
Zorja Loegansk - Fenerbahçe 1 - 1
GROEP B :
BSC Young Boys - Olympiakos Piraeus 0 - 1
Apoel Nicosia - FC Astana 2 - 1
GROEP C :
RSC Anderlecht - Qäbälä FK 3 - 1
FSV Mainz - Saint-Etienne 1 - 1
GROEP D :
AZ Alkmaar - Dundalk 1 - 1
Maccabi Tel Aviv - FC Zenit 3 - 4
GROEP E :
Viktoria Plzen - AS Roma 1 - 1
Astra Giurgiu - Austria Wien 2 - 3
GROEP F :
Rapid Wien - Racing Genk 3 - 2
Sasusolo - Athletic Club Bilbao 3 - 0
GROEP G :
Standard de Liège - Celta de Vigo 1 - 1
Panathinaikos - Ajax Amsterdam 1 - 2
GROEP H :
Sporting Braga - AA Gent 1 - 1
Konyaspor - Sjachtar Donetsk 0 - 1
GROEP I :
Red Bull Salzburg - FK Krasnodar 0 - 1
Nice - Schalke 04 0 - 1
GROEP J :
FK Qarabag - Slovan Liberec 2 - 2
PAOK Saloniki - Fiorentina 0 - 0
GROEP K :
Inter Milan - Hapoel Beer Sheva 0 - 2
Southampton - Sparta Praag 3 - 0
GROEP L :
Villarreal - FC Zürich 2 - 1
Osmanlispor - Steaua Boekarest 2 - 0
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
Categorie :Champions League - Europa League