Croky Cup Beker van België
FINALE : Woensdag 1 mei om 14.30 uur Koning Boudewijnstadion Brussel
KAA Gent - KV Mechelen 1 - 2
Voor de tweede keer in de geschiedenis van de club heeft KV Mechelen de Beker van België gewonnen.
De kampioen uit 1B haalde het met 1-2 van KAA Gent. Het is nog maar de tweede keer dat een niet-eersteklasser
de Beker wint. De vorige keer was in het seizoen 1955-1956 waar Doornik het haalde van Verviers.
In het jaar 2000 stond met SK Lommel voor het laatst een niet-eersteklasser in de finale.
KV Mechelen won voor het laatst de Beker in het seizoen 1986-1987 waar het toen met 1-0 won van
Club Luik. AA Gent stond voor het laatst in de finale in het seizoen 2009-2010 waar het ook de beker won ten
koste van Cercle Brugge.
1/2de finales
SPEELDAG 9 : Heenwedstrijden op woensdag 23 en donderdag 24 januari 2019
KV Mechelen - Union Saint-Gilloise 0 - 0
AA Gent - KV Oostende 2 - 2
Terugwedstrijden op dinsdag 29 en woensdag 30 januari 2019
Union Saint-Gilloise - KV Mechelen 1 - 2
KV Oostende - AA Gent 2 - 2 ne verlengingen - strafschoppen 3 - 4
Croky Cup Beker van België: 1/4de finales
SPEELDAG 8 : dinsdag 18, woensdag 19 december 2018
Sint-Truiden - AA Gent 1 - 3
KV Mechelen - KV Kortrijk 3 - 0
Eupen - KV Oostende 0 - 1
Union Saint-Gilloise - RC Genk 2 - 2 na verlengingen pen 4 - 3
Croky Cup Beker van België: 1/8ste finales
Geen Anderlecht, Club Brugge, Standard, Antwerp, Cercle Brugge of Waasland-Beveren
in de achtste finales van de Croky Cup te bewonderen. Deze eersteklassers werden door
clubs uit lagere reeksen uitgeschakeld in de zestiende finales.
De loting voor de achtste finales :
KV Kortrijk - Zulte Waregem, Eupen - Deinze, AA Gent - Beerschot-Wilrijk,
Sint-Truiden - Mandel United, Knokke - Union, KV Mechelen - Lokeren,
Moeskroen - KV Oostende en Charleroi - RC Genk. De wedstrijden worden op 4, 5 en 6 december
gespeeld. Benieuwd of sinterklaas opnieuw voor een paar verrassingen gaat zorgen.
SPEELDAG 7 : Op dinsdag 4, woensdag 5 en donderdag 6 december 2018.
KV Kortrijk - Zulte Waregem 1 - 0
AA Gent - Beerschot-Wilrijk 3 - 0
Moeskroen - KV Oostende 2 - 2 n.v. pen 4-5
Deinze - Eupen 1 - 3
KV Mechelen - Lokeren 2 - 0
Sint-Truiden - Mandel United Izegem-Ingelmunster 3 - 2
Charleroi - RC Genk 1 - 3
Union Saint-Gilloise - Knokke 3 - 2
Croky Cup Beker van België: 1/16de finales
SPEELDAG 6 : Na de eerste vijf rondes vervoegen de zestien clubs uit de Pro League
de resterende amateurclubs in de 1/16de finales van de Croky Cup.
Deze wedstrijden vinden plaats op dinsdag 25, woensdag 26 en donderdag 27 september 2018.
Voor het eerst sinds het bestaan van de Beker van België werden zowel Anderlecht,
Club Brugge en Standard gewipt in de 1/16de finales.
LIVE OP TV :
Twee wedstrijden LIVE op TV :
KV Mechelen - Antwerp woensdag op Sporza
Anderlecht - Union Saint-Gilloise donderdag op Q2
Eupen - Tubeke 3 - 0
Waasland-Beveren - Mandel United Izegem-Ingelmunster 1 - 2
Harelbeke - KV Kortrijk 0 - 1
KRC Genk - Lommel 4 - 0
O lympic Charleroi - Lokeren 2 - 5
Virton - AA Gent 2 - 4
Cercle Brugge - Beerschot-Wilrijk 1 - 2
KSK Heist - Zulte Waregem 1 - 2
Deinze - Club Brugge 2 - 0
Eendracht Aalst - Charleroi 0 - 2
Standard - Knokke 1 - 2
Hoogstraten - KV Oostende 1 - 3
Dessel Sport - Moeskroen 0 - 3
Sint-Truiden - Duffel 3 - 0
KV Mechelen - Antwerp 3 - 1
Anderlecht - Union Saint-Gilloise 0 - 3
Croky Cup Beker van België: Ronde 5
SPEELDAG 5 : Wedstrijden op zondag 26 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld
Intrede clubs uit de Proximus League
265. Lierse-Kempenzonen - Lommel 2 - 3
266. Westhoek - Virton 0 - 4
267. Givry - Knokke 4 - 4 na verlengingen pen 3-5
268. Westerlo - Duffel 0 - 3
269. Sint-Niklaas - Harelbeke 0 - 1 na verlengingen
270. Union Saint-Gilloise - City Pirates Antwerpen 3 - 0
271. KV Mechelen - Albert Quevy-Mons 2 - 0
272. Olsa Brakel - Eendracht Aalst 2 - 3 na verlengingen
273. KSK Heist - Menen 3 - 0
274. Tubeke - Stade Brainois 7 - 0
275. Ol. Charleroi - Roeselare 2 - 1
276. Hoogstraten - Acren-Lessines 4 - 0
277. Geel - Beerschot-Wilrijk 0 - 2
278. Deinze - RWD Molenbeek 6 - 0
279. Mandel United Izegem-Ingelmunster - Temse 1 - 1 na verlengingen pen 6-5
280. Dessel Sport - Oud-Heverlee Leuven 3 - 1
Croky Cup Beker van België: Ronde 4
SPEELDAG 4 : Wedstrijden op zondag 19 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld.
241. Dessel Sport - Solières 2 - 1
242. Westhoek - KSV Oudenaarde 2 - 1
243. Harelbeke - VW Hamme 2 - 1
244. Lierse-Kempenzonen - Termien 3 - 0
245. Knokke - Spouwen-Mopertingen 3 - 2 n.v.
246. Albert Quevy-Mons - Aubel 2 - 1
247. Hoogstraten - La Louvière-Centre 4 - 2
248. Olsa Brakel - Gullegem 1 - 0
249. Rupel-Boom - Sint-Niklaas 0 - 2
250. Sint-Eloois-Winkel - Acren-Lessines 1 - 5
251. Cappellen - Temse 3 - 3 n.v. pen 1-3
252. Hamoir - Eendracht Aalst 1 - 2
253. Houtvenne - Ol. Charleroi 0 - 1
254. Duffel - De Kempen 3 - 1
255. Chatelet-Farciennes - Menen 0 - 0 n.v. pen 3-4
256. Nijlen - Geel 0 - 1
257. KSK Heist - Patro Maasmechelen 0 - 0 n.v. pen 4-2
258. Stade Brainois - RC Gent 1 - 0
259. Givry - Merelbeke 1 - 0
260. Virton - RFC Meux 5 - 3
261. RWD Molenbeek - Ronse 2 - 0
262. Deinze - RFC de Liège 4 - 0
263. Wellen - Mandel United Izegem-Ingelmunster 0 - 1
264. City Pirates Antwerpen - Zepperen-Brustem 2 - 0
Croky Cup Beker van België: Ronde 3
SPEELDAG 3 : weekend 12 augustus
Intrede clubs uit eerste amateurklasse.
Wedstrijden zondag om 16 uur tenzij anders vermeld.
193. Deinze - BX Brussels 6 - 0
194. Mandel United Izegem-Ingelmunster - Sparta Petegem 1 - 1 pen 7-6
195. Dikkelvenne - Sint-Niklaas 1 - 1 pen 3-4
196. Waremme - Harelbeke 1 - 1 pen 3-4
197. Rebecquoise - City Pirates Antwerpen 1 - 1 pen 6-7
198. Acren-Lessines - Stockay-Warfusée 3 - 0
199. Zepperen-Brustem - Jong Zulte 1 - 0
200. Hoogstraten - Wevelgem 2 - 0
201. RC Gent - UCE Liège 2 - 0
202. Hoeilaart - Ol. Charleroi 0 - 1
203. Cappellen - Bilzen Waltwilder 2 - 1
204. Spouwen-Mopertingen - Ganshoren 2 - 0
205. Wavre Sports - Virton 0 - 7
206. Givry - Wingene 3 - 0
207. FC Seraing - Sint-Eloois-Winkel 3 - 3 pen 1-3
208. Menen - Wervik 4 - 1
209. RFC de Liège - Stockel 5 - 0
210. Elene-Grotenberge - Duffel 3 - 3 pen 6-7
211. Termien - Betekom 3 - 1
212. Ronse - Berchem Sport 1 - 1 pen 4-2
213. Albert Quevy-Mons - Vosselaar 3 - 1
214. Westhoek - Monceau 2 - 1
215. Chatelet-Farciennes - Lochristi 2 - 1
216. Dessel Sport - Diegem Sport 4 - 0
217. Ostiches-Ath - Solières 0 - 2
218. Patro Maasmechelen - Tessenderlo 0 - 0 pen 5-4
219. Zwarte Leeuw - KSK Heist 1 - 2
220. Saint-Léger - Olsa Brakel 1 - 5
221. De Kempen - Witgoor Dessel 4 - 1
222. Bambrugge - La Louvière-Centre 2 - 3
223. RWD Molenbeek - Pepingen-Halle 5 - 2
224. Couvin-Mariembourg - Stade Brainois 0 - 1
225. KSV Oudenaarde - Léopold FC 2 - 2 pen 5-4
226. VW Hamme - Dender 1 - 0
227. Merelbeke - Namur-Fosses 2 - 1
228. Eendracht Aalst - Hades-Hasselt 1 - 0
229. Wellen - Aalter 5 - 1
230. Aubel - Woluwe-Zaventem 3 - 2
231. Rupel-Boom - Ternesse Wommelgem 5 - 2
232. Nijlen - RC Mechelen 3 - 0
233. Temse - Wolvertem-Merchtem 4 - 2
234. Gullegem - Heur-Tongeren 1 - 1 pen 6-5
235. Knokke - Eppegem 3 - 1
236. Lierse-Kempenzonen - Franc Borains 1 - 1 pen 5-4
237. Geel - FC Tilleur 2 - 2 pen 4-3
238. Houtvenne - Villers La Ville 3 - 1
239. RFC Meux - Tempo Overijse 5 - 1
240. Wijgmaal - Hamoir 0 - 3
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
Categorie :Croky Cup - Beker van België