Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • 1/4de finales Croky Cup, 1/4de finales Hofman Cup en 1/4de finales Indirium Cup
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7, 8 ....
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, 6, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/4de, 1/8ste, 16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Wout van Aert duikt terug het veld in: “Ik heb veel rust kunnen pakken, ook mentaal”
  • Onderzoek FIFA toont aan dat clubmakelaars sinds 2013 1,8 miljard euro verdienden
  • CEO Engelse voetbalbond stapt op het einde van het seizoen op na reeks van mislukkingen
  • Met deze nieuwe fiets moet Van Avermaet gaan knallen in het voorjaar
  • PSV polst Robben over terugkeer
  • Gele hesjes sturen ook Marseille -Bordeaux in de war
  • F1-kampioen Lewis Hamilton wil na zijn racecarrière nieuwe dingen leren
  • Curry herpakt zich: “Geloof wel in maanlanding, maar zal uitnodiging NASA toch aanvaarden”
  • Michael Jordan verkoopt zijn speler een flinke oorvijg na dwaze actie
  • Geen cross deze winter voor ex-wereldkampioene veldrijden door ‘slapend been’
    Foto
    Nieuws VTM
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (12)
  • Croky Cup - Beker van België (39)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (89)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (1)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (352)
  • info (162)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (218)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (131)
  • Voetbal West Vlaanderen (125)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (165)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Wout van Aert duikt terug het veld in: “Ik heb veel rust kunnen pakken, ook mentaal”
  • Onderzoek FIFA toont aan dat clubmakelaars sinds 2013 1,8 miljard euro verdienden
  • CEO Engelse voetbalbond stapt op het einde van het seizoen op na reeks van mislukkingen
  • Met deze nieuwe fiets moet Van Avermaet gaan knallen in het voorjaar
  • PSV polst Robben over terugkeer
  • Gele hesjes sturen ook Marseille -Bordeaux in de war
  • F1-kampioen Lewis Hamilton wil na zijn racecarrière nieuwe dingen leren
  • Curry herpakt zich: “Geloof wel in maanlanding, maar zal uitnodiging NASA toch aanvaarden”
  • Michael Jordan verkoopt zijn speler een flinke oorvijg na dwaze actie
  • Geen cross deze winter voor ex-wereldkampioene veldrijden door ‘slapend been’
    Foto
    Nieuws HLN
  • VIDEO. Kit ‘Jon Snow’ Harington vecht tegen schattige draak in ‘How To Train Your Dragon 3' teaser
  • VIDEO. Kit ‘Jon Snow’ Harington vecht tegen schattige draak in ‘How To Train Your Dragon 3' teaser
  • Chris Pratt heeft relatie met Katherine Schwarzenegger
  • Van Sneeuwwitje tot Moana: dit zijn de stemmen achter alle Disney-prinsessen
  • Van Sneeuwwitje tot Moana: dit zijn de stemmen achter alle Disney-prinsessen
  • Van Sneeuwwitje tot Moana: dit zijn de stemmen achter alle Disney-prinsessen
  • Alle Disney-prinsessen komen samen in ‘Wreck It Ralph 2’: dit zijn de stemmen achter de originele royals
  • Indrukwekkend: Matthias Schoenaerts schittert in trailer van nieuwe film ‘The Mustang’
  • Al je favoriete prinsessen komen voor het eerst samen, dít zijn de Disneyroyals in het echt
  • Al je favoriete prinsessen komen voor het eerst samen, dít zijn de Disneyroyals in het echt
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    02-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 5, zaterdag 6 en zondag 7 oktober 2018


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 10


    Cercle Brugge - Charleroi    2 - 1


    Eupen - Antwerp    1 - 2


    Lokeren - KV Kortrijk    1 - 3


    Sint-Truiden - Moeskroen   3 - 1


    Waasland-Beveren - KV Oostende    1 - 1


    Zulte Waregem - Anderlecht    1 - 2


    Standard - Club Brugge    3 - 1


    AA Gent - RC Genk    1 - 5



    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 9

    KV Mechelen - Oud-Heverlee Leuven    3 - 0

    Lommel - Roeselare     3 - 1

    Beerschot-Wilrijk - Tubeke     1 - 0

    Union Saint-Gilloise - Westerlo   2 - 0



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 6

    Tessenderlo - RFC de Liège     1 - 0   

    Geel - Knokke     1 - 0

    Chatelet-Farciennes - Dessel Sport   1 - 0

    Dender - Seraing   0 - 4

    KSK Heist - Lierse-Kempenzonen   1 - 0

    Virton - Deinze   2 - 2

    RWD Molenbeek - KSV Oudenaarde   4 - 0

    Rupel-Boom - Eendracht Aalst     2 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 6

    Harelbeke - Menen      3 - 0

    Dikkelvenne - Westhoek    1 - 4

    Tempo Overijse - Wijgmaal     2 - 0

    RC Gent - Diegem Sport      2 - 0

    Sint-Eloois-Winkel - Mandel United Izegem-Ingelmunster     2 - 1

    Eppegem - Ronse   0 - 5

    Olsa Brakel - Sparta Petegem   2 - 2

    Londerzeel - Gullegem     1 - 4

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 6

    Cappellen - Spouwen-Mopertingen    0 - 0

    Heur-Tongeren - City Pirates Antwerpen    2 - 1

    Temse - Turnhout   5 - 3

    Sint-Niklaas - Hades Kiewit-Hasselt    3 - 2

    Hasselt - VW Hamme   1 - 0

    Bocholt - Duffel    4 - 0

    Vosselaar - Hoogstraten   1 - 1

    Berchem Sport - Patro Eisden    1 - 3

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 7

    Durbuy - Walhain     1 - 0

    RFC Meux - Acren-Lessines   2 - 2

    Couvin-Mariembourg - Rebecquoise   1 - 3

    Ciney - La Louvière-Centre    0 - 3

    RAAL La Louvière - Waremme    0 - 4

    URSL Visé - Ol. Charleroi     4 - 1

    Franc Borains - Hamoir   1 - 1

    FC Tilleur - Solières Sport     3 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 6

    Zwevezele - Wolvertem-Merchtem     4 - 1

    Lebbeke - Wetteren      2 - 1

    Zelzate - Pepingen-Halle     2 - 3

    Merelbeke - Wingene   0 - 0

    Woluwe-Zaventem - Oostkamp    5 - 3
     
    Jong Lede - Melsele   3 - 1

    Kampenhout - Torhout    1 - 2

    Stekene - Wervik     2 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 6

    Nijlen - Houtvenne     1 - 4

    Zwarte Leeuw - Leopoldsburg   3 - 3

    Bilzen-Waltwilder - Tienen   0 - 3

    Esperanza Pelt - Lyra-Lierse Berlaar   0 - 2

    RC Mechelen - Bornem    0 - 0

    Helson Hechteren - Betekom      2 - 2

    Ternesse Wommelgem - Sint-Lenaarts   3 - 2

    Termien - Wellen   1 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  Speeldag 7

    Wavre Sports - Stockel      5 - 2

    RFC Tournai - Ganshoren     1 - 1

    Léopold FC - Aischoise     2 - 0

    Manageoise - Namur Fosses-La-Ville     1 - 1

    Albert Quevy-Mons - RCS Brainois   1 - 2

    Ostiches-Ath - Taminoise   1 - 2

    RSD Jette - Binchoise    3 - 1

    Stade Brainois - Symphorinois    2 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 7

    Longlier - La Calamine   5 - 2

    RFC Huy - Onhaye   1 - 2

    Herstal - Sprimont      2 - 2

    Warnant - Verlaine   3 - 0

    Aywaille - Oppagne-Wéris    2 - 1

    Mormont - Givry   0 - 2

    Stockay-Warfusée - Condruzien   5 - 1

    Meix-Dt-Virton - Richelle    0 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    01-10-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - zaterdag 6 en zondag 7 oktober 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Jong Zulte - Ninove     2 - 2

    KVV Ardennen - Sottegem   3 - 1

    Sp. Waasmunster - Lochristi   1 - 2

    Voorde Appelterre - Zele   1 - 2

    Drongen - Mariakerke   2 - 2

    Dendermonde - Bambrugge   0 - 3

    Elene-Grotenberge - Aalter   1 - 1

    HO Kalken - Adegem     1 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Poesele     2 - 4


    Meetjesland - Bellem    1 - 3


    Zomergem - Latem   1 - 3


    Waarschoot - Assenede   1 - 2


    Kleit - Zeveren   1 - 0


    Merendree - Maldegem   2 - 1


    Lovendegem - Lembeke    3 - 1


    Sint-Laureins - 

    Sleidinge    2 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Machelen - Meldert    3 - 2

    Kluisbergen Sportief - Nokere-Kruishoutem    2 - 0

    Windeke - Moerbeke-Geraardsbergen    4 - 2

    SV Geraardsbergen - Edeboys   0 - 1

    Burst - Munkzwalm    4 - 1

    Winnik - Erembodegem   1 - 1

    Gijzel-Oosterzele - Borsbeke   3 - 2

    Denderhoutem - Meerbeke   3 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Sinaai - Vrasene    2 - 3

    Haasdonk - Buggenhout    3 - 0

    Kieldrecht - Grembergen    2 - 1

    Schoonaarde - WB Sint-Niklaas   4 - 0

    Doorslaar - Robur   1 - 2

    Sint-Gillis - Heikant   2 - 2

    VSV Gent - Kruibeke   0 - 1

    Bazel - Berlare    0 - 0


    DERDE PROVINCIALE A :


    Muide Gent - Donk     0 - 4


    Evergem Center - Hansbeke     4 - 2


    Vinderhoute - Boekhoute    0 - 2


    Bassevelde - Belzele      1 - 4


    Watervliet - Nevele     0 - 1


    Sint-Kruis-Winkel - Ursel    1 - 0


    Maria-Aalter - 

    Wachtebeke    4 - 2


    Vinkt - 

    DKW Evergem   0 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Bottelare - Melsen    1 - 1


    Destelbergen - Laarne-Kalken   1 - 3


    Lochristi B - VC Zwijnaarde   1 - 5


    Sint-Denijs - Cercle Melle   4 - 0


    Zaffelare - Zevergem   8 - 1


    HT Zwijnaarde - Serskamp-Schellebelle   1 - 4


    Massemen - 

    Heusden   0 - 6


    Beervelde - Moortsele    4 - 0


    DERDE PROVINCIALE C :


    Zingem - Maarkedal      1 - 1

    FC Kluisbergen - Horebeke    3 - 1

    Boekel - Michelbeke    0 - 2

    Sottegem B - Velzeke     1 - 1

    Sint-Goriks - Bevere   0 - 6

    Oudenhove - Elene-Grotenberge B   2 - 1

    Wortegem - Nazareth-Eke   3 - 2

    Eine - Gavere-Asper   1 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :


    Bonanza - Kerksken   4 - 1


    Herzele-Ressegem - Deftinge   1 - 1


    Zandbergen - Denderleeuw   0 - 1


    Hofstade - Sint-Antelinks   4 - 1


    Baardegem - Mere   0 - 1


    Haaltert - Nederhasselt   1 - 4


    Houtem - Doggen   1 - 0


    Vlierzele - Gijzegem     2 - 3


    DERDE PROVINCIALE E :


    Melsele B - YB Beveren     1 - 1

    Bosdam Beveren - Moerbeke    STOPGEZET

    SK Gerda - SKB Sint-Niklaas     3 - 0

    Eksaarde - Kallo   1 - 6

    Robur B - Oudegem   0 - 3

    Klinge - Kemzeke   1 - 3

    Meerdonk - Sint-Pauwels   1 - 3

    Rangers Opdorp - Tielrode    4 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Oostakker - VS Destelbergen    4 - 1

    Avrasya Gent - Middelburg   2 - 2

    Knesselare - De Pinte   1 - 0

    Sint-Amandsberg - 9000 Gent    1 - 5

    Balgerhoeke - Muide Gent B   4 - 5

    Lotenhulle - Zaffelare B   0 - 5

    Kaprijke-Bentille - Vinkt B   4 - 1


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - FC Kluisbergen B     1 - 2

    Nazareth-Eke B - Boekel B    5 - 0

    Munkzwalm B - Eine B     0 - 2

    Mater - Olsene   0 - 4

    Nokere-Kruishoutem B - Petegem Schelde    1 - 1

    FCLC Ronse - Zingem B    4 - 1

    Huise-Ouwegem - Kluisbergen Sportief B   1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Zegelsem    1 - 2

    Volkegem B - Bonanza B      STOPGEZET

    Velzeke B - Ophasselt   1 - 4

    Michelbeke B - Opbrakel       3 - 4

    Neigem - Everbeek   0 - 2

    Okegem - Oudenhove B   1 - 0

    Strijpen - Idegem    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Rangers Merelbeke - Serskamp-Schellebelle B    4 - 0

    Wichelen - Lebbeke B     6 - 1

    Herdersem - FC Dampoort    2 - 0

    Aaigem - Smetlede   0 - 2

    OB Lebbeke - Bavegem   4 - 2

    Heusden B - Nieuwerkerken   4 - 2

    T. Melle - SK Merelbeke    3 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Baasrode - Hoogeinde      1 - 2

    PD Kruibeke - Sinaai B     5 - 0

    Sombeke - Verrebroek   2 - 1

    SVH Waasmunster - HO Kalken B   1 - 4

    Haasdonk B - Overmere   1 - 2

    Zele B - Sp. Waasmunster B   6 - 0

    Hamme-Zogge - Rupelmonde   1 - 0

    Sint-Gillis-Waas - Daknam    5 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (26 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    30-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - zaterdag 6 en zondag 7 oktober 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via  

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    RC Lauwe - Vlamertinge     1 - 1


    Damme - Kortemark    3 - 0


    Dadizele - RC Waregem   2 - 1


    Boezinge - Deerlijk    4 - 2


    Wielsbeke - Meulebeke   1 - 0

    Oostnieuwkerke - WS Lauwe   3 - 0

    Poperinge - Zedelgem    0 - 3

    Blankenberge - Oostduinkerke     0 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Spermalie-Middelkerke - Club Roeselare     2 - 2


    Diksmuide - De Ruiter Roeselare    1 - 1


    Oudenburg - Varsenare   0 - 7


    Lichtervelde - Keiem   2 - 0

    De Haan - Eernegem   2 - 2

    Jabbeke - Rumbeke   0 - 2

    Bredene - Heist   2 - 2

    Veldegem - Sint-Kruis    3 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Dottignies - Ploegsteert     5 - 1


    VV Tielt - Moorslede    4 - 0


    Ledegem - Heestert    1 - 3


    Zonnebeke - Otegem   0 - 6


    Beveren-Leie - Anzegem   2 - 1


    Geluwe - Wevelgem   3 - 4


    Zwevegem - Moen    2 - 1


    Bissegem - Nieuwkerke    3 - 2


    DERDE PROVINCIALE A :


    Geluveld - Voormezele   2 - 1


    Vleteren - Gits     2 - 1


    De Panne - 

    Comines-Warneton    0 - 0

    Staden - Merkem    1 - 1

    Hooglede - Elverdinge    4 - 1

    Dikkebus - Beselare   1 - 1

    Westrozebeke - Veurne    1 - 1


    Proven - Houthulst    1 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Ruddervoorde - SK Torhout    5 - 2


    Dudzele - Koekelare     2 - 1


    Steenbrugge - Moerkerke   0 - 2


    Beernem - Snaaskerke   2 - 4


    Nieuwpoort - Lissewege   7 - 1


    Loppem - Lombardsijde   4 - 1

    Gistel - Dar. Brugge    4 - 0


    Ichtegem - Jong Male     3 - 2


    DERDE PROVINCIALE C :


    Oostrozebeke - Kanegem    0 - 3


    Emelgem-Kachtem - Bellegem    4 - 0


    Ingooigem - Hulste    1 - 0


    Avelgem - D. Beveren     4 - 1


    Wevelgem B - Lendelede     2 - 2


    Kortrijk - 

    Ardooie    0 - 0

    Zwevezele B - Heule   2 - 2

    Aarsele - Moorsele   2 - 4


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Coxyde - Lo-Reninge    0 - 4


    Westende - Zarren    3 - 3


    Nieuwkapelle - Diksmuide B   2 - 3


    Jonkershove - Nieuwpoort B    2 - 3


    Handzame - Kortemark B    3 - 1


    Alveringem - 

    Bulskamp    2 - 0


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Damme B - Zandvoorde     1 - 7


    Doomkerke - E. Brugge   2 - 0


    Sint-Joris - Pittem    3 - 1


    HO Oedelem - Aartrijke    4 - 1


    Wenduine - 

    Beernem B   0 - 0

    Ruiselede - Hertsberge   1 - 3

    D. Beveren B - Steenbrugge B    1 - 1


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Sint-Eloois-Winkel B - Dentergem    2 - 1

    Dottignies B - Stasegem   1 - 1

    Anzegem B - Wielsbeke B   0 - 3

    Desselgem - Marke   2 - 4

    Aalbeke - Jong Helkijn   2 - 1

    Kuurne - Ledegem B   1 - 2

    Wikings Kortrijk - Izegem-Ingelmunster B   3 - 2


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Reningelst - Menen United   6 - 0


    Rekkem - 

    Kruiseke    3 - 2

    Westouter - Zillebeke     5 - 4

    Wervik B - Langemark-Poelkapelle   1 - 2

    Passendale - Brielen   0 - 4

    Hollebeke - Dadizele B   1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    29-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 6 en 7 oktober 2018
    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 6

    Vlijtingen - Mechelen-Aan-De-Maas      2 - 1

    Park Houthalen - Koersel    2 - 0

    Zonhoven VV - Daring Huvo Jeuk     3 - 0

    Bree-Beek - Beringen     0 - 0

    Torpedo Hasselt - Melo Zonhoven   2 - 0

    Hoepertingen - Achel VV   1 - 2

    Zepperen Brustem - FC Alken   3 - 0

    Herkol - Herk-De-Stad    2 - 4


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 6

    De Kempen - Branddonk      3 - 0

    Rochus Deurne - Heikant Berlaar     1 - 2

    Zoersel - Lille     1 - 2

    Berg en Dal - Oppuurs   0 - 3

    Herentals - Wuustwezel   0 - 2

    Mariekerke - Schriek   4 - 1

    Witgoor Dessel - Kontich   0 - 0

    Sint-Job - VV Duffel    4 - 4



    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 6

    Melsbroek - HO Bierbeek     0 - 3

    Herent - Borght-Humbeek     2 - 3

    Diest - Linden     1 - 0

    Huldenberg - Hoeilaart    1 - 0

    Grimbergen - HO Veltem     4 - 2

    Tervuren-Duisburg - Liedekerke    3 - 3

    Rhodienne-De-Hoek - Bertem-Leefdal   1 - 1

    Aarschot - Sterrebeek   4 - 0


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 5

    Ixelles - Stade Everois      2 - 1

    Boitsfort - Sporting Bruxelles   4 - 3

    Forestoise - Crossing Schaerbeek   1 - 7

    Villers La Ville - Genappe   1 - 0

    Waterloo - Lasne Ohain   1 - 1

    Kosova Schaerbeek - BX Brussels   1 - 1

    Saint-Michel - Etterbeek    1 - 3

    Saint-Josse - Jodoigne    0 - 0


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 7

    Soignies - Neufvilles     1 - 4

    Montignies - Beloeil     1 - 1

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Pont-A-Celles Buzet   2 - 2

    Peruwelz FC - Paturages    1 - 1

    Monceau - Houdeng    1 - 1

    Le Roeulx - Antoinien   6 - 2

    Estaimbourg - Solre Sambre   1 - 1

    Gosselies - Anderlues   2 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    24-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 28, zaterdag 29 en zondag 30 september 2018

    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 9


    KV Kortrijk - Eupen    1 - 3


    RC Genk - Zulte Waregem    4 - 0


    Moeskroen - Waasland-Beveren    0 - 3


    Charleroi - Lokeren    2 - 1


    Club Brugge - Cercle Brugge    4 - 0


    Anderlecht - Sint-Truiden      0 - 0


    KV Oostende - Standard     1 - 3


    Antwerp - AA Gent     2 - 2



    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 8

    Roeselare - Tubeke     2 - 1

    Westerlo - Beerschot-Wilrijk    1 - 2

    Lommel - KV Mechelen    0 - 3

    Oud-Heverlee Leuven - Union Saint-Gilloise    1 - 3



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 5

    KSV Oudenaarde - Tessenderlo     0 - 4

    Dessel Sport - KSK Heist      0 - 0

    Seraing - Chatelet-Farciennes     0 - 1

    Lierse-Kempenzonen - Dender   2 - 2

    Deinze - RFC de Liège   1 - 0

    Knokke - Virton   0 - 1

    RWD Molenbeek - Rupel-Boom   1 - 4

    Eendracht Aalst - Geel     3 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 5

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Tempo Overijse     1 - 0

    Gullegem - Harelbeke      1 - 2

    Menen - RC Gent   3 - 1

    Diegem Sport - Olsa Brakel    3 - 1

    Ronse - Sint-Eloois-Winkel   1 - 2

    Wijgmaal - Dikkelvenne   1 - 0

    Westhoek - Londerzeel   2 - 1

    Sparta Petegem - Eppegem    6 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 5

    Spouwen-Mopertingen - Bocholt     0 - 4

    Hades Kiewit-Hasselt - Berchem Sport     1 - 0

    Turnhout - Vosselaar   1 - 4

    Hoogstraten - Hasselt    0 - 2

    Patro Eisden - Cappellen    4 - 1

    City Pirates Antwerpen - Temse   1 - 3

    VW Hamme - Sint-Niklaas   1 - 4

    Duffel - Heur-Tongeren     3 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 6

    Rebecquoise - RAAL La Louvière      3 - 1

    URSL Visé - Franc Borains     4 - 0

    Waremme - Durbuy      1 - 0

    Ol. Charleroi - Ciney     1 - 1

    Solières Sport - RFC Meux   2 - 2

    Acren-Lessines - Couvin-Mariembourg     1 - 1

    La Louvière-Centre - FC Tilleur     2 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 5

    Wervik - Kampenhout     2 - 0

    Wetteren - Zelzate      1 - 1

    Torhout - Merelbeke   1 - 3

    Oostkamp - Zwevezele    1 - 1
     
    Melsele - Lebbeke   1 - 0

    Pepingen-Halle - Stekene     1 - 2

    Wingene - Woluwe-Zaventem   2 - 1

    Wolvertem-Merchtem - Jong Lede    1 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 5

    Sint-Lenaarts - Bilzen-Waltwilder    1 - 1

    Leopoldsburg - RC Mechelen    2 - 1

    Lyra-Lierse Berlaar - Ternesse Wommelgem    2 - 0

    Houtvenne - Termien   4 - 2

    Wellen - Helson Helchteren    3 - 3

    Tienen - Zwarte Leeuw    3 - 1

    Bornem - Nijlen   1 - 0

    Betekom - Esperanza Pelt   3 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  Speeldag 6

    Aischoise - Manageoise     3 - 1

    Namur - Fosses-La-Ville - Albert Quevy-Mons    2 - 0

    Binchoise - Wavre Sports      2 - 1

    Symphorinois - RSD Jette   0 - 1

    Stade Brainois - Ostiches-Ath   0 - 1

    RCS Brainois - Taminoise   2 - 0

    Ganshoren - Léopold FC   0 - 4

    Stockel - RFC Tournai    0 - 4

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 6

    Givry - Richelle   1 - 0

    Oppagne-Wéris - Longlier    2 - 0

    Sprimont - Stockay-Warfusée   2 - 3

    La Calamine - Warnant    0 - 0

    Aywaille - Meix-Dt-Virton     2 - 1

    Verlaine - Herstal   3 - 1

    Condruzien - RFC Huy   2 - 2

    Onhaye - Mormont    1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    23-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - zaterdag 29 en zondag 30 september 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Ninove - HO Kalken      4 - 0

    Aalter - Drongen     2 - 4

    Sottegem - Waasmunster    2 - 1

    Mariakerke - Jong Zulte    4 - 4

    Lochristi - Voorde Appelterre    3 - 0

    Zele - Dendermonde    2 - 3

    Bambrugge - Elene-Grotenberge    0 - 2

    Adegem - KVV Ardennen     4 - 3 

    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Poesele - Merendree     4 - 0


    Latem - Lovendegem      2 - 1


    Maldegem - Kleit     3 - 1


    Bellem - Sint-Laureins   2 - 1


    Sleidinge - Ertvelde    3 - 2


    Zeveren - Waarschoot   1 - 1


    Assenede - 

    Zomergem    0 - 3


    Lembeke - Meetjesland   0 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Moerbeke-Geraardsbergen - SV Geraardsbergen     2 - 3

    Borsbeke - Denderhoutem    2 - 2

    Edeboys - Burst   0 - 3

    Munkzwalm - Winnik   3 - 1

    Erembodegem - Kluisbergen Sportief   1 - 2

    Meldert - Windeke   5 - 0

    Meerbeke - Machelen   2 - 2

    Nokere-Kruishoutem - Gijzel-Oosterzele   3 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Berlare - Sint-Gillis     2 - 1

    Vrasene - VSV Gent     2 - 0

    Kruibeke - Bazel    1 - 0

    Heikant - Doorslaar   1 - 5

    Robur - Kieldrecht   1 - 1

    Buggenhout - Schoonaarde    2 - 0

    WB Sint-Niklaas - Sinaai   1 - 2

    Grembergen - Haasdonk   3 - 0


    DERDE PROVINCIALE A :


    Wachtebeke - Muide Gent   2 - 1


    Donk - 

    Watervliet    1 - 3


    Nevele - Vinkt    0 - 0


    Belzele - Vinderhoute    2 - 1


    Boekhoute - Sint-Kruis-Winkel   1 - 4


    Ursel - Evergem Center   2 - 1


    Hansbeke - Maria-Aalter   1 - 1


    DKW Evergem - Bassevelde   2 - 0


    DERDE PROVINCIALE B :


    Zevergem - HT Zwijnaarde     0 - 2


    Laarne-Kalken - Lochristi B     0 - 0


    Cercle Melle - Massemen     2 - 2


    Melsen - Destelbergen     2 - 5


    Moortsele - Bottelare   1 - 0


    Heusden - 

    Zaffelare    3 - 2


    Serskamp-Schellebelle - Beervelde    2 - 2


    VC Zwijnaarde  - 

    Sint-Denijs    0 - 3


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Eine      0 - 3

    Nazareth-Eke - Boekel    2 - 2

    Bevere - Zingem     1 - 2

    Gavere-Asper - Oudenhove   4 - 1

    Horebeke - Sint-Goriks   2 - 0

    Maarkedal - Sottegem B    2 - 2

    Velzeke - Wortegem   1 - 1

    Elene-Grotenberge B - FC Kluisbergen    1 - 1


    DERDE PROVINCIALE D :


    Sint-Antelinks - Baardegem   1 - 1


    Deftinge - Bonanza   2 - 2


    Kerksken - Houtem   2 - 1


    Doggen - Zandbergen    1 - 1


    Denderleeuw - Hofstade   2 - 0


    Nederhasselt - Vlierzele    3 - 1


    Mere - Haaltert   2 - 1


    Gijzegem - Herzele-Ressegem   1 - 2


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Bosdam Beveren     1 - 0

    Kemzeke - Rangers Opdorp     3 - 2

    YB Beveren - SK Gerda    1 - 0

    SKB Sint-Niklaas - Meerdonk    3 - 3

    Moerbeke - Klinge   1 - 1

    Oudegem - Eksaarde   0 - 0

    Kallo - Melsele B   2 - 3

    Tielrode - Robur B    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    De Pinte - Avrasya Gent    2 - 1

    Zaffelare B - Knesselare     1 - 4

    Muide Gent B - Ooidonck-Leerne    4 - 2

    9000 Gent - Kaprijke-Bentille     2 - 2

    Vinkt B - Oostakker     1 - 3

    Middelburg - Sint-Amandsberg    4 - 1

    VS Destelbergen - Balgerhoeke   2 - 1


    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Mater    2 - 0

    Kluisbergen Sportief B - Munkzwalm B    2 - 0

    Eine B - Nazareth-Eke B     0 - 4

    Zingem B - Volkegem     2 - 4

    Boekel B - Nokere-Kruishoutem B    1 - 4

    Petegem Schelde - FCLC Ronse    10 - 0

    Olsene - Huise-Ouwegem   3 - 4

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Winnik B      2 - 1

    Oudenhove B - Michelbeke B    6 - 1

    Zegelsem - Neigem   4 - 4

    Everbeek - Okegem     2 - 1

    Jong Geraardsbergen - Velzeke B   2 - 4

    Opbrakel - Strijpen   3 - 3

    Ophasselt - Volkegem B   1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE D :

    FC Dampoort - Wichelen   0 - 1

    Lebbeke B - Rangers Merelbeke   0 - 1

    Smetlede - Herdersem   1 - 3

    Nieuwerkerken - T. Melle   3 - 3

    Bavegem - Heusden B   2 - 3

    SK Merelbeke - Aaigem   0 - 6

    Moorsel - Wieze   2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sp. Waasmunster B - Baasrode     4 - 1

    Daknam - Zele B    1 - 1

    Overmere - SVH Waasmunster    4 - 2

    HO Kalken B - Sombeke   1 - 2

    Verrebroek - Hamme-Zogge   2 - 1

    Rupelmonde - PD Kruibeke    2 - 2

    Hoogeinde - Haasdonk   0 - 4

    Sinaai B - Sint-Gillis-Waas     0 - 6

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (42 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    22-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - zaterdag 29 en zondag 30 september 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via 

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Meulebeke - Boezinge    1 - 0


    Kortemark - 

    Wielsbeke    0 - 1

    Zedelgem - Oostnieuwkerke   1 - 4

    RC Waregem - Poperinge    5 - 7

    Oostduinkerke - 

    Dadizele   0 - 2


    Deerlijk - 

    Blankenberge   0 - 3

    WS Lauwe - RC Lauwe   1 - 1

    Vlamertinge - Damme    1 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Rumbeke - Bredene      3 - 3


    Heist - Diksmuide   0 - 0


    De Ruiter Roeselare - Spermalie-Middelkerke   4 - 0


    Eernegem - 

    Lichtervelde    1 - 0

    Keiem - Oudenburg    4 - 3

    Sint-Kruis - Jabbeke   3 - 5

    Varsenare - Veldegem   5 - 2

    Club Roeselare - De Haan    2 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Moorslede - Dottignies     1 - 2

    Wevelgem - 

    Zwevegem    1 - 1


    Otegem - Beveren-Leie   4 - 1


    Heestert - VV Tielt   0 - 2


    Ploegsteert - Bissegem    4 - 7


    Nieuwkerke - Zonnebeke    0 - 1


    Anzegem - Geluwe   4 - 0

    Moen - Ledegem   1 - 1


    DERDE PROVINCIALE A :


    Houthulst - Westrozebeke    1 - 2


    Veurne - Dikkebus   3 - 0


    Comines-Warneton - Vleteren   1 - 1


    Gits - Geluveld   1 - 1


    Voormezele - Proven   1 - 3


    Elverdinge - Staden   0 - 2


    Beselare - 

    Hooglede    1 - 1

    Merkem - De Panne   2 - 2


    DERDE PROVINCIALE B :


    Lissewege - Ruddervoorde   3 - 6


    SK Torhout - Loppem   0 - 1


    Lombardsijde - Gistel   3 - 4


    Jong Male - 

    Nieuwpoort    1 - 3

    Moerkerke - Ichtegem   3 - 0

    Snaaskerke - Dudzele   2 - 1


    Koekelare - Steenbrugge   3 - 0


    Dar. Brugge - Beernem   2 - 6


    DERDE PROVINCIALE C :


    D. Beveren - Aarsele     1 - 1

    Hulste - Emelgem-Kachtem     1 - 1


    Moorsele - Ingooigem     2 - 0


    Lendelede - Kortrijk   1 - 2


    Ardooie - Oostrozebeke    3 - 1


    Kanegem - Avelgem   3 - 1


    Bellegem - Zwevezele B    2 - 2


    Heule - Wevelgem B   2 - 1


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Lo-Reninge - Westende     1 - 3


    Veurne B - Handzame     0 - 3


    Diksmuide B - Alveringem     7 - 0


    Adinkerke - Coxyde    2 - 1


    Bulskamp - Jonkershove  0 - 4


    Zarren - 

    Nieuwkapelle    10 - 0


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Zandvoorde - Wenduine     0 - 0


    Steenbrugge B - Damme B    4 - 3


    Beernem B - Ruiselede   2 - 1

    Zerkegem - D. Beveren B   1 - 1


    Pittem - Doomkerke   0 - 2


    Aartrijke - 

    Sint-Joris    3 - 2

    Hertsberge - HO Oedelem   2 - 2


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Ledegem B - Aalbeke    3 - 0


    Wielsbeke B - Dottignies B     5 - 4


    Izegem-Ingelmunster B - Sint-Eloois-Winkel B    2 - 1


    Dentergem - Kuurne   1 - 0


    Marke - 

    Anzegem B    5 - 1

    Stasegem - Jong Vijve    3 - 1

    Jong Helkijn - Desselgem   1 - 3


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Dadizele B - Passendale    2 - 1


    Zillebeke - Rekkem     3 - 5

    Vlamertinge B - Hollebeke     3 - 3


    Kruiseke - Poperinge B    2 - 0


    Brielen - Wervik B   12 - 0


    Langemark-Poelkapelle - Westouter    2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (28 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    21-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 29 en 30 september 2018
    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 5

    Beringen - Park Houthalen     3 - 1

    Achel VV - Zonhoven VV     2 - 3

    Daring Huvo Jeuk - Zepperen-Brustem    2 - 1

    Koersel - Herkol      5 - 1

    FC Alken - Torpedo Hasselt     1 - 2

    Herk-De-Stad - Vlijtingen      2 - 1

    Melo Zonhoven - Bree-Beek    4 - 0

    Mechelen aan de Maas - Hoepertingen   4 - 2



    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 5

    Oppuurs - Sint-Job    3 - 1

    Heikant Berlaar - Mariekerke    2 - 1

    Lille - Rochus Deurne    0 - 0

    Kontich - Zoersel    3 - 0

    Duffel - Witgoor Dessel   2 - 5

    Schriek - De Kempen   2 - 1

    Wuustwezel - Berg en Dal   4 - 2

    Branddonk - Herentals   0 - 0



    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 5

    HO Bierbeek - Grimbergen    1 - 1

    Linden - Aarschot   1 - 0

    Liedekerke - Diest   1 - 2

    Bertem-Leefdal - Tervuren-Duisburg   2 - 2

    Borght-Humbeek - Rhodienne-De Hoek    0 - 4

    Hoeilaart - Melsbroek   3 - 1

    HO Veltem - Herent   0 - 2

    Sterrebeek - Huldenberg   2 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 4

    Genappe - Waterloo    2 - 6

    BX Brussels - Saint-Michel   1 - 0

    Etterbeek - Jodoigne   2 - 1

    Stade Everois - Villers La Ville   0 - 0

    Sporting Bruxelles - Ixelles   2 - 2

    Crossing Schaerbeek - Boitsfort   2 - 1

    Forestoise - Saint-Josse   0 - 3

    Lasne-Ohain - Kosova Schaerbeek   1 - 2


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 6

    Antoinien - Soignies    3 - 4

    Neufvilles - Montignies   3 - 4

    Beloeil - Anderlues   1 - 0

    Paturages - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    2 - 0

    Houdeng - Peruwelz FC   0 - 0

    Solre Sambre - Monceau   0 - 5

    Estaimbourg - Gosselies   2 - 0

    Pont-A-Celles Buzet - Le Roeulx   2 - 0



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    18-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 september 2018

    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 8


    Zulte Waregem - KV Kortrijk    0 - 2


    Waasland-Beveren - Charleroi    1 - 1


    Eupen - KV Oostende    1 - 2


    Lokeren - Moeskroen   0 - 0


    Sint-Truiden - Antwerp    2 - 0


    AA Gent - Club Brugge     0 - 4


    Anderlecht - Standard    2 - 1


    Cercle Brugge - RC Genk    2 - 5




    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 7

    Tubeke - Union Saint-Gilloise     0 - 2

    Beerschot-Wilrijk - Lommel     1 - 3

    Oud-Heverlee Leuven - Roeselare    0 - 2

    KV Mechelen - Westerlo    2 - 0 


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 4

    Geel - KSV Oudenaarde     2 - 0
     
    Chatelet-Farciennes - RWD Molenbeek     0 - 0

    Seraing - Deinze     2 - 1

    KSK Heist - Eendracht Aalst    2 - 1

    Virton - Lierse-Kempenzonen     1 - 2

    Knokke - Tessenderlo     2 - 3

    RFC de Liège - Dessel Sport     1 - 1

    Dender - Rupel-Boom   3 - 3


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 4

    Dikkelvenne - Mandel United Izegem-Ingelmunster     0 - 0

    Tempo Overijse - Ronse     2 - 2

    RC Gent - Gullegem   0 - 0

    Harelbeke - Westhoek    4 - 1

    Sint-Eloois-Winkel - Eppegem     2 - 4

    Diegem Sport - Sparta Petegem   0 - 2

    Olsa Brakel - Menen   1 - 1

    Londerzeel - Wijgmaal   0 - 3


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 4

    Bocholt - Patro Eisden     1 - 0

    Hoogstraten - VW Hamme    0 - 0

    Hasselt - Turnhout    2 - 1

    Heur-Tongeren - Spouwen-Mopertingen    0 - 6

    Cappellen - Hades Kiewit Hasselt     0 - 0

    Berchem Sport - Sint-Niklaas   0 - 0

    Vosselaar - City Pirates Antwerpen   1 - 1

    Temse - Duffel   3 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 5

    RFC Meux - La Louvière-Centre    2 - 5

    Ciney - URSL Visé   0 - 2

    Durbuy - Rebecquoise   1 - 0

    RAAL La Louvière - Acren-Lessines   0 - 0

    Couvin-Mariembourg - Solières Sport   0 - 0

    FC Tilleur - Ol. Charleroi   1 - 1

    Hamoir - Waremme   2 - 0

    Franc Borains - Walhain   3 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 4

    Zwevezele - Wingene     0 - 1

    Lebbeke - Wolvertem-Merchtem    2 - 2
     
    Zelzate - Melsele    2 - 0

    Stekene - Wetteren   0 - 2 

    Merelbeke - Kampenhout   1 - 0

    Woluwe-Zaventem - Torhout   6 - 2

    Jong Lede - Oostkamp    3 - 2

    Pepingen-Halle - Wervik   2 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 4

    Nijlen - Leopoldsburg     1 - 1

    Sint-Lenaarts - Tienen    1 - 1
     
    Esperanza Pelt - Wellen     0 - 2

    Helson Helchteren - Houtvenne    2 - 1

    RC Mechelen - Zwarte Leeuw     1 - 2

    Ternesse Wommelgem - Betekom     1 - 1

    Termien - Bornem   1 - 3

    Bilzen-Waltwilder - Lyra-Lierse Berlaar    2 - 4

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  Speeldag 5

    Wavre Sports - Symphorinois     2 - 1

    Léopold FC - Stockel    4 - 0

    RFC Tournai - Binchoise   1 - 0

    Taminoise - Namur Fosses-La-Ville   0 - 4

    Ostiches-Ath - RCS Brainois     1 - 1

    RSD Jette - Stade Brainois   1 - 1

    Manageoise - Ganshoren   2 - 1

    Albert Quevy-Mons - Aischoise   3 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 5

    Longlier - Aywaille    2 - 2

    RFC Huy - Sprimont   3 - 1

    Herstal - La Calamine     2 - 0

    Warnant - Oppagne-Wéris   0 - 1

    Richelle - Onhaye   2 - 2

    Mormont - Condruzien   5 - 2

    Stockay-Warfusée - Verlaine   5 - 0

    Meix-Dt-Virton - Givry   0 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    17-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - zaterdag 22 en zondag 23 september 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via  wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Jong Zulte - Aalter    2 - 3

    Adegem - Sottegem     4 - 3

    Dendermonde - Lochristi   3 - 4

    Voorde Appelterre - Waasmunster   6 - 0

    KVV Ardennen - Ninove   2 - 2

    HO Kalken - Mariakerke   1 - 2

    Drongen - Bambrugge   1 - 3

    Elene-Grotenberge - Zele   2 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Bellem    0 - 2


    Meetjesland - Latem     1 - 1


    Zomergem - Zeveren   0 - 2


    Waarschoot - Kleit   0 - 5


    Poesele - Maldegem    1 - 5


    Merendree - Sleidinge    0 - 0


    Sint-Laureins - Lembeke   1 - 2


    Lovendegem - Assenede   2 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Windeke - Meerbeke    2 - 4


    Winnik - Edeboys    1 - 0


    Erembodegem - Nokere-Kruishoutem   1 - 1


    Kluisbergen Sportief - Munkzwalm    2 - 0


    Burst - Moerbeke-Geraardsbergen   1 - 4


    Geraardsbergen - Meldert    3 - 2


    Machelen - Borsbeke    1 - 1


    Denderhoutem - Gijzel-Oosterzele   2 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Sinaai - Buggenhout     5 - 0

    Kieldrecht - Heikant     0 - 1

    Schoonaarde - Haasdonk   5 - 1

    Robur - Grembergen   2 - 3

    Doorslaar - Berlare   2 - 5

    Sint-Gillis - Kruibeke    2 - 2

    Bazel - Vrasene   1 - 0

    VSV Gent - WB Sint-Niklaas   1 - 1


    DERDE PROVINCIALE A :


    Muide Gent - Hansbeke    2 - 4


    Evergem Center - Boekhoute    3 - 0


    Vinderhoute - Bassevelde    1 - 2


    Watervliet - Wachtebeke     1 - 3


    Sint-Kruis-Winkel - Belzele   0 - 3


    Nevele - DKW Evergem   0 - 4


    Vinkt - 

    Donk    2 - 1


    Maria-Aalter - 

    Ursel    2 - 2


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - VC Zwijnaarde    3 - 0


    Zaffelare - Cercle Melle   1 - 0


    Massemen - Sint-Denijs   1 - 3


    Lochristi B - 

    Melsen  3 - 1


    Destelbergen - Moortsele   1 - 1


    Bottelare - 

    Serskamp-Schellebelle   2 - 2


    Beervelde - Zevergem   4 - 1


    HT Zwijnaarde

     - Heusden   3 - 2


    DERDE PROVINCIALE C :


    Wortegem - Maarkedal     3 - 1

    Eine - Nazareth-Eke     3 - 0

    Zingem - Horebeke   4 - 0

    Boekel - Velzeke     2 - 1

    Sint-Goriks - FC Kluisbergen   1 - 2

    Gavere-Asper - Elene-Grotenberge B   3 - 0

    Oudenhove - Michelbeke   3 - 2

    Sottegem B - Bevere   3 - 7


    DERDE PROVINCIALE D :


    Houtem - Deftinge   3 - 0


    Bonanza - Herzele-Ressegem   2 - 0


    Zandbergen - Kerksken   6 - 0


    Hofstade - Doggen   1 - 1


    Baardegem - Denderleeuw   2 - 4


    Haaltert - Sint-Antelinks   1 - 2


    Vlierzele - Mere   0 - 7


    Nederhasselt - Gijzegem   3 - 2


    DERDE PROVINCIALE E :


    Kemzeke - Tielrode    1 - 1

    Melsele B - Oudegem    1 - 2

    SK Gerda - Kallo     1 - 3

    Bosdam Beveren - SKB int-Niklaas    1 - 2

    Eksaarde - Robur B   1 - 0

    Rangers Opdorp - Moerbeke   1 - 2

    Klinge - Sint-Pauwels   0 - 4

    Meerdonk - YB Beveren   2 - 4

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Ooidonck-Leerne - VS Destelbergen    6 - 1

    Oostakker - Kaprijke-Bentille    3 - 1

    Avrasya Gent - Zaffelare B   5 - 4

    Sint-Amandsberg - De Pinte   1 - 7

    Middelburg - 9000 Gent   1 - 0

    Balgerhoeke - Vinkt B   3 - 0

    Lotenhulle - Muide Gent B   0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Olsene    3 - 2

    Bevere B - Zingem B     STOPGEZET

    Nazareth-Eke B - Kluisbergen Sportief B     4 - 4

    Munkzwalm B - Huise-Ouwegem    1 - 2

    Nokere-Kruishoutem B - Eine B     3 - 0

    FCLC Ronse - Boekel B    2 - 0

    Volkegem - Petegem Schelde    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Ophasselt    1 - 1

    Velzeke B - Idegem    1 - 4

    Volkegem B - Jong Geraardsbergen    4 - 0

    Michelbeke B - Okegem     1 - 3

    Zegelsem - Everbeek   0 - 8

    Strijpen - Oudenhove B    3 - 1

    Neigem - Bonanza B     8 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Rangers Merelbeke - FC Dampoort    4 - 0

    Wichelen - Smetlede     2 - 5

    Herdersem - Aaigem   0 - 0

    OB Lebbeke - Serskamp-Schellebelle B   3 - 1

    Heusden B - Moorsel    0 - 3

    T. Melle - Bavegem    4 - 0

    Nieuwerkerken - SK Merelbeke     2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Baasrode - Daknam    1 - 1

    Sp. Waasmunster B - Hoogeinde     3 - 0

    PD Kruibeke - Verrebroek    4 - 1

    SVH Waasmunster - Haasdonk    1 - 2

    Sombeke - Overmere   0 - 3

    Zele B - Sinaai B   7 - 0

    Hamme-Zogge - HO Kalken B    4 - 3

    Sint-Gillis-Waas - Rupelmonde    1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (64 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    16-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - zaterdag 22 en zondag 23 september 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via  

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Oostnieuwkerke - RC Waregem     4 - 0

    Damme - WS Lauwe     3 - 4


    RC Lauwe - Zedelgem     1 - 0


    Wielsbeke - Vlamertinge   2 - 2


    Meulebeke - Deerlijk    2 - 2


    Dadizele - 

    Blankenberge   3 - 2

    Poperinge - Oostduinkerke   0 - 2

    Boezinge - Kortemark   5 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Diksmuide - Rumbeke     1 - 0


    Oudenburg - Eernegem   0 - 3


    Lichtervelde - De Haan    2 - 1


    De Ruiter Roeselare - Club Roeselare   4 - 2


    Spermalie-Middelkerke - 

    Heist   3 - 6

    Bredene - Sint-Kruis   2 - 0

    Jabbeke - Varsenare   2 - 5

    Veldegem - Keiem    4 - 3


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Zwevegem - 

    Anzegem     1 - 4


    Dottignies - Heestert     1 - 0


    Wevelgem - Moen    1 - 0


    Zonnebeke - Ploegsteert   4 - 1


    Beveren-Leie - Nieuwkerke   2 - 0


    Geluwe - Otegem    3 - 1


    VV Tielt - Ledegem   4 - 2


    Bissegem - Moorslede    2 - 1


    DERDE PROVINCIALE A :


    Geluveld - Comines-Warneton   0 - 2


    Westrozebeke - Voormezele   4 - 0


    Dikkebus - Houthulst   2 - 2


    Hooglede - Veurne    1 - 3


    Staden - 

    Beselare   2 - 4

    Elverdinge - Merkem   1 - 3

    Vleteren - De Panne    1 - 3

    Proven - Gits   2 - 4


    DERDE PROVINCIALE B :


    Ruddervoorde - Jong Male    1 - 1


    Dudzele - Beernem     0 - 5


    Steenbrugge - Snaaskerke   1 - 4


    Nieuwpoort - Moerkerke   6 - 0


    Loppem - Lissewege   2 - 3


    Gistel - 

    SK Torhout   2 - 3

    Lombardsijde - Dar. Brugge   2 - 2

    Ichtegem - Koekelare    1 - 0


    DERDE PROVINCIALE C :


    Oostrozebeke - Lendelede    0 - 2


    Ingooigem - D. Beveren    4 - 4


    Emelgem-Kachtem - Moorsele     4 - 2


    Avelgem - Ardooie    2 - 2


    Zwevezele B - 

    Hulste    4 - 2

    Bellegem - Heule   0 - 3

    Kortrijk - Wevelgem B   2 - 0


    Aarsele - Kanegem    0 - 4

    VIERDE PROVINCIALE A :


    Adinkerke - Lo-Reninge    2 - 4


    Alveringem - Zarren   0 - 4


    Nieuwkapelle - Westende   2 - 4


    Coxyde - 

    Kortemark B    1 - 5

    Handzame - Nieuwpoort B   2 - 1


    Jonkershove - Diksmuide B   0 - 1


    VIERDE PROVINCIALE B :


    D. Beveren B - E. Brugge     1 - 4


    Doomkerke - Aartrijke   0 - 0


    Sint-Joris - HO Oedelem   1 - 3


    Beernem B - Hertsberge   1 - 4


    Ruiselede - 

    Zandvoorde   3 - 2

    Wenduine - Steenbrugge B   7 - 2

    Damme B - Zerkegem   1 - 6

    VIERDE PROVINCIALE C :


    Wikings Kortrijk - Stasegem     3 - 3


    Ledegem B - Jong Helkijn   5 - 2


    Anzegem B - Desselgem   1 - 5


    Aalbeke - 

    Dentergem   1 - 1

    Kuurne - Izegem-Ingelmunster B   6 - 0

    Jong Vijve - Wielsbeke B   5 - 1

    Dottignies B - Marke    1 - 1


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Passendale - Vlamertinge B     2 - 0

    Poperinge B - Zillebeke    0 - 4


    Brielen - 

    Langemark-Poelkapelle   7 - 1

    Rekkem - Westouter   2 - 1

    Wervik B - Dadizele B   4 - 3

    Reningelst - Kruiseke   4 - 3

    Hollebeke - Menen United   9 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    15-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 22 en 23 september 2018
    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 4

    Bree-Beek - FC Alken      2 - 1

    Zonhoven VV - Mechelen aan de Maas     4 - 3

    Park Houthalen - Melo Zonhoven   1 - 3

    Zepperen-Brustem - Achel VV    2 - 0

    Torpedo Hasselt - Daring Huvo Jeuk   1 - 0

    Herkol - Beringen   2 - 2

    Koersel - Herk-De-Stad   1 - 2

    Hoepertingen - Vlijtingen   1 - 1


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 4

    Heikant Berlaar - Schriek    2 - 0

    Zoersel - Duffel      3 - 2

    Rochus Deurne - Kontich     2 - 2

    Herentals - De Kempen   3 - 3

    Sint-Job - Wuustwezel   1 - 1

    Witgoor Dessel - Oppuurs   2 - 0

    Mariekerke - Lille   1 - 2

    Berg en Dal - Branddonk    0 - 1


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 4

    Melsbroek - Sterrebeek    2 - 1

    Diest - Bertem-Leefdal     1 - 2

    HO Bierbeek - HO Veltem    3 - 0

    Huldenberg - Linden    0 - 1

    Grimbergen - Hoeilaart     2 - 1

    Tervuren-Duisburg - Borght-Humbeek     1 - 1

    Aarschot - Liedekerke   1 - 2

    Rhodienne-De Hoek - Herent    3 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 3

    Jodoigne - BX Brussels     1 - 1

    Ixelles - Crossing Schaerbeek     0 - 0

    Boitsfort - Forestoise   1 - 1

    Saint-Josse - Etterbeek   3 - 3

    Villers La Ville - Sporting Bruxelles   3 - 2

    Waterloo - Stade Everois   1 - 3

    Kosova Schaerbeek - Jenappe   2 - 2

    Saint-Michel - Lasne-Ohain   0 - 1


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 5

    Montignies - Antoinien     2 - 0

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Houdeng   4 - 1

    Le Roeulx - Paturages   2 - 0

    Soignies - Pont-A-Celles Buzet   0 - 2

    Anderlues - Neufvilles   2 - 2

    Monceau - Estaimbourg   3 - 1

    Peruwelz FC - Solre Sambre   0 - 4

    Gosselies - Beloeil   2 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    10-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 14, zaterdag 15 en zondag 16 september 2018

    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 7


    Club Brugge - Lokeren     2 - 1


    Standard - Charleroi    0 - 0


    KV Oostende - Cercle Brugge    1 - 1


    Waasland-Beveren - Eupen   0 - 0


    RC Genk - Anderlecht     1 - 0


    Moeskroen - KV Kortrijk    1 - 0


    Antwerp - Zulte Waregem     5 - 1


    AA Gent - Sint-Truiden   1 - 2




    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 6

    Beerschot-Wilrijk - KV Mechelen     1 - 0

    Tubeke - Oud-Heverlee Leuven    3 - 1

    Union Saint-Gilloise - Roeselare    2 - 0

    Westerlo - Lommel     4 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 3

    KSV Oudenaarde - KSK Heist      2 - 1

    Dessel Sport - Seraing      2 - 2

    Tessenderlo - Dender    3 - 1

    Lierse-Kempenzonen - RFC de Liège   0 - 0

    Deinze - Knokke   2 - 1

    RWD Molenbeek - Geel   4 - 1

    Rupel-Boom - Chatelet-Farciennes     1 - 1

    Eendracht Aalst - Virton   0 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 3

    Westhoek - RC Gent     1 - 7

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Londerzeel     1 - 0

    Gullegem - Olsa Brakel      0 - 2

    Menen - Diegem Sport   4 - 1

    Eppegem - Tempo Overijse   3 - 0

    Wijgmaal - Harelbeke   2 - 1

    Sparta Petegem - Sint-Eloois-Winkel    2 - 2

    Ronse - Dikkelvenne     0 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 3

    Hades Kiewit Hasselt - Bocholt     4 - 1

    Turnhout - Hoogstraten    1 - 1

    City Pirates Antwerpen - Hasselt    0 - 1

    Sint-Niklaas - Cappellen   2 - 5

    Patro Eisden - Heur-Tongeren   2 - 2

    Spouwen-Mopertingen - Temse    1 - 2

    Duffel - Vosselaar    2 - 2

    VW Hamme - Berchem Sport   0 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 4

    Rebecquoise - Hamoir    1 - 1

    Ciney - Franc Borains   0 - 2

    Ol. Charleroi - RFC Meux    0 - 0

    La Louvière-Centre - Couvin-Mariembourg     5 - 1

    Acren-Lessines - Durbuy    2 - 0

    Waremme - Walhain     1 - 3

    URSL Visé - FC Tilleur     1 - 2

    Solières Sport - RAAL La Louvière    0 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 3

    Wervik - Merelbeke     2 - 0

    Torhout - Zwevezele     2 - 3

    Melsele - Stekene    1 - 3

    Oostkamp - Lebbeke   0 - 2

    Wetteren - Pepingen-Halle    2 - 0

    Kampenhout - Woluwe-Zaventem   2 - 0

    Wingene - Jong Lede    1 - 1

    Wolvertem-Merchtem - Zelzate    3 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 3

    Houtvenne - Esperanza Pelt     2 - 2

    Leopoldsburg - Termien     2 - 3

    Zwarte Leeuw - Nijlen     0 - 0

    Betekom - Bilzen-Waltwilder    3 - 2

    Lyra-Lierse Berlaar - Sint-Lenaarts   1 - 1

    Wellen - Ternesse Wommelgem    0 - 2

    Tienen - RC Mechelen    0 - 0

    Bornem - Helson Helchteren    1 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  Speeldag 4

    Ganshoren - Albert Quevy-Mons    2 - 2

    RSD Jette - Ostiches-Ath     0 - 2

    Stockel - Manageoise     1 - 1

    Aischoise - Taminoise   3 - 1

    Namur Fosses La Ville - RCS Brainois    2 - 3

    Stade Brainois - Wavre Sports     3 - 0

    Symphorinois - RFC Tournai   0 - 3

    Binchoise - Léopold FC    3 - 3


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 4

    Sprimont - Mormont      1 - 2

    Longlier - Meix-Dt-Virton   0 - 1

    Oppagne-Wéris - Herstal   4 - 3

    La Calamine - Stockay-Warfusée    3 - 5

    Aywaille - Warnant     1 - 3

    Verlaine - RFC Huy   2 - 1

    Condruzien - Richelle   0 - 1

    Onhaye - Givry    2 - 3

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (32 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    09-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - zaterdag 15 en zondag 16 september 2018
    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via 

    wimvermeer40@gmail.com



    EERSTE PROVINCIALE :


    Bambrugge - Jong Zulte    4 - 1

    Ninove - Adegem     2 - 0

    Sottegem - Voorde Appelterre     2 - 2

    Mariakerke - KVV Ardennen   3 - 2

    Waasmunster - Dendermonde   3 - 2

    Lochristi - Elene-Grotenberge   2 - 0

    Zele - Drongen   1 - 0

    Aalter - HO Kalken   0 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Lembeke - Ertvelde     1 - 2


    Latem - Sint-Laureins      4 - 3


    Maldegem - Waarschoot     5 - 2


    Bellem - Merendree   0 - 6


    Sleidinge - Poesele   3 - 0


    Kleit - Zomergem   4 - 1


    Zeveren

     - Lovendegem   2 - 1


    Assenede - Meetjesland    2 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Moerbeke-Geraardsbergen - Winnik    4 - 1


    Gijzel-Oosterzele - Machelen   3 - 0


    Munkzwalm - Erembodegem   6 - 0


    Edeboys - Kluisbergen Sportief   0 - 0


    Borsbeke - Windeke   2 - 2


    Nokere-Kruishoutem - Denderhoutem   1 - 3


    Meldert - Burst    2 - 2


    Meerbeke - Geraardsbergen    1 - 3


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Berlare - Kieldrecht    2 - 2

    Haasdonk - Sinaai    1 - 0

    Vrasene - Sint-Gillis    4 - 0

    Heikant - Robur    1 - 1

    Buggenhout - VSV Gent   2 - 0

    WB Sint-Niklaas - Bazel   4 - 2

    Kruibeke - Doorslaar   1 - 0

    Grembergen - Schoonaarde   0 - 2


    DERDE PROVINCIALE A :


    Boekhoute - Maria-Aalter    0 - 2


    Bassevelde - Sint-Kruis-Winkel    1 - 3


    Wachtebeke - Vinkt   2 - 1


    Donk - Nevele   2 - 4


    Belzele - Evergem Center   1 - 4


    Ursel - Muide Gent   2 - 0


    Hansbeke - Watervliet   1 - 0


    DKW Evergem - Vinderhoute   7 - 0


    DERDE PROVINCIALE B :


    Zevergem - Bottelare     2 - 2


    Cercle Melle - HT Zwijnaarde     0 - 2


    Melsen - Laarne-Kalken    2 - 3


    Moortsele - Lochristi B   2 - 0


    Sint-Denijs - Zaffelare   5 - 1


    Heusden - Beervelde   4 - 1


    Serskamp-Schellebelle - Destelbergen   2 - 1


    VC Zwijnaarde - Massemen    1 - 2


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Gavere-Asper     2 - 2

    Nazareth-Eke - Oudenhove    2 - 3

    FC Kluisbergen - Zingem    0 - 4

    Bevere - Wortegem    0 - 3

    Horebeke - Sottegem B   2 - 2

    Maarkedal - Boekel   1 - 0

    Velzeke - Eine    0 - 2

    Elene-Grotenberge - Sint-Goriks    4 - 0


    DERDE PROVINCIALE D :


    Herzele-Ressegem - Houtem   1 - 2


    Mere - Nederhasselt    1 - 0


    Sint-Antelinks - Vlierzele   5 - 1


    Deftinge - Zandbergen   4 - 0


    Gijzegem - Bonanza   2 - 2


    Denderleeuw - Haaltert   2 - 1


    Doggen - Baardegem   3 - 2


    Kerksken - Hofstade   2 - 5


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Rangers Opdorp     2 - 1

    SKB Sint-Niklaas - Klinge    1 - 1

    Moerbeke - Kemzeke   1 - 4

    Robur B - Melsele B   3 - 3

    Oudegem - SK Gerda   2 - 0

    Kallo - Meerdonk   1 - 3

    Tielrode - Baasrode   1 - 4

    YB Beveren - Bosdam Beveren   5 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    De Pinte - Middelburg     1 - 2

    Zaffelare B - Sint-Amandsberg    6 - 1

    Muide Gent B - Knesselare    0 - 4

    9000 Gent - Oostakker    2 - 0

    Vinkt B - Ooidonck-Leerne    1 - 0

    VS Destelbergen - Lotenhulle   1 - 3

    Kaprijke-Bentille - Balgerhoeke   1 - 0


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Huise-Ouwegem - Nazareth-Eke B    0 - 3

    Kluisbergen Sportief B - Nokere-Kruishoutem B    1 - 0

    Eine B - FCLC Ronse     4 - 0

    Zingem B - Mater     3 - 2

    Boekel B - Volkegem     0 - 0

    Petegem Schelde - Bevere B    5 - 0

    Olsene - Munkzwalm B   10 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Zegelsem     0 - 4

    Idegem - Volkegem B     0 - 0

    Okegem - Strijpen   10 - 1
     
    Ophasselt - Neigem     1 - 1

    Opbrakel - Velzeke B   6 - 2

    Everbeek - Michelbeke B   3 - 2

    Jong Geraardsbergen - Winnik B   1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - Heusden B     3 - 1

    Aaigem - Wichelen   4 - 1

    Bavegem - Nieuwerkerken   1 - 4

    Moorsel - T. Melle   0 - 1

    Smetlede - Rangers Merelbeke   2 - 4

    SK Merelbeke - Herdersem   0 - 5

    Lebbeke B - Wieze   0 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :

    HO Kalken B - PD Kruibeke     3 - 1

    Sinaai B - Baasrode   1 - 0

    Daknam - Sp. Waasmunster B   0 - 2

    Haasdonk - Sombeke   2 - 1

    Overmere - Hamme-Zogge   0 - 5

    Rupelmonde - Zele B   1 - 1

    Hoogeinde - SVH Waasmunster   0 - 0

    Verrebroek - Sint-Gillis-Waas    2 - 3

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (29 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    08-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - zaterdag 15 en zondag 16 september 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via 

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Kortemark - Meulebeke   1 - 0


    Blankenberge - Poperinge   1 - 1


    WS Lauwe - Wielsbeke   2 - 2


    Zedelgem - Damme   2 - 0


    RC Waregem - 

    RC Lauwe   2 - 3

    Oostduinkerke - Oostnieuwkerke   0 - 2

    Deerlijk - Dadizele   2 - 3

    Vlamertinge - Boezinge    1 - 4


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Sint-Kruis - Diksmuide    0 - 0


    Rumbeke - Spermalie-Middelkerke     3 - 1


    Eernegem - Veldegem     1 - 2

    Varsenare - Bredene     2 - 3


    Heist - De Ruiter Roeselare   1 - 0


    De Haan - Oudenburg   4 - 0


    Keiem - Jabbeke   1 - 2


    Club Roeselare - 

    Lichtervelde   0 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Otegem - Zwevegem   2 - 2


    Anzegem - Wevelgem   2 - 3


    Ledegem - Dottignies   0 - 1


    Nieuwkerke - Geluwe   2 - 1


    Ploegsteert - Beveren-Leie   1 - 1


    Moorslede - 

    Zonnebeke    1 - 1

    Heestert - Bissegem   1 - 1

    Moen - VV Tielt    2 - 0


    DERDE PROVINCIALE A :


    Veurne - Staden   3 - 1


    Beselare - Elverdinge   2 - 1


    De Panne - Geluveld   1 - 0


    Houthulst - Hooglede   3 - 1


    Voormezele - Dikkebus   1 - 5


    Gits - 

    Westrozebeke   3 - 2

    Comines-Warneton - Proven   0 - 1

    Merkem - Vleteren   2 - 0


    DERDE PROVINCIALE B :


    Lissewege - Gistel   1 - 0


    SK Torhout - Lombardsijde   5 - 0


    Beernem - Steenbrugge   2 - 1


    Jong Male - Loppem   1 - 4


    Moerkerke - Ruddervoorde    1 - 1


    Koekelare - 

    Nieuwpoort   2 - 3

    Snaaskerke - Ichtegem   2 - 1

    Dar. Brugge - Dudzele   4 - 0


    DERDE PROVINCIALE C :


    D. Beveren - Emelgem-Kachtem     0 - 4


    Wevelgem B - Oostrozebeke     4 - 2


    Moorsele - Zwevezele B   3 - 3


    Hulste - Bellegem   3 - 0


    Ardooie - 

    Aarsele   0 - 1

    Lendelede - Avelgem   2 - 3

    Heule - Kortrijk   2 - 4

    Kanegem - Ingooigem   5 - 0


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Lo-Reninge - Nieuwkapelle     2 - 1

    Kortemark B - Adinkerke     3 - 4


    Veurne B - Coxyde     3 - 2


    Bulskamp - Handzame    5 - 2


    Zarren - Jonkershove    4 - 1


    Westende - 

    Alveringem   5 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :


    Pittem - D. Beveren B      3 - 3


    Steenbrugge B - Ruiselede   1 - 2


    Zandvoorde - Beernem B   2 - 1


    HO Oedelem - 

    Doomkerke  2 - 2

    Zerkegem - Wenduine   2 - 1

    E. Brugge - Damme B   5 - 0

    Hertsberge - Sint-Joris   1 - 1


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Desselgem - 

     
    Dottignies B     4 - 4


    Wielsbeke B - Wikings Kortrijk    2 - 1


    Izegem-Ingelmunster B - Aalbeke   0 - 2


    Dentergem - Ledegem B   0 - 0


    Stasegem - Sint-Eloois-Winkel B   0 - 0

    Marke - Jong Vijve   3 - 4

    Jong Helkijn - Anzegem B    2 - 1


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Zillebeke - Reningelst     5 - 2


    Vlamertinge B - Wervik B    1 - 0


    Dadizele B - Brielen     4 - 1


    Westouter - Poperinge B   2 - 4


    Menen United - Passendale   1 - 3


    Langemark-Poelkapelle - Rekkem   0 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    07-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 15 en 16 september 2018
    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 3

    Hoepertingen - Herk-De-Stad     0 - 4

    Achel VV - Torpedo Hasselt     2 - 2

    FC Alken - Park Houthalen   1 - 5

    Beringen - Koersel    1 - 0

    Vlijtingen - Zonhoven VV    4 - 1

    Mechelen aan de Maas - Zepperen-Brustem   1 - 3

    Daring Huvo Jeuk - Bree-Beek   2 - 4

    Melo Zonhoven - Herkol   3 - 1


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 3

    De Kempen - Berg en Dal     0 - 1

    Oppuurs - Zoersel     3 - 1

    Lille - Heikant Berlaar   0 - 0

    Kontich - Mariekerke    2 - 2

    Branddonk - Sint-Job   1 - 0

    Schriek - Herentals   0 - 1

    Duffel - Rochus Deurne   1 - 4

    Wuustwezel - Witgoor Dessel   2 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 3

    Herent - Tervuren-Duisburg     2 - 1

    Huldenberg - Liedekerke    1 - 0

    Sterrebeek - Grimbergen    1 - 1

    Hoeilaart - HO Bierbeek   2 - 5

    Borght-Humbeek - Diest   2 - 3

    HO Veltem - Rhodienne-De Hoek   1 - 4

    Bertem-Leefdal - Aarschot    2 - 1

    Linden - Melsbroek   2 - 0


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : 

    Geen voetbal


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 4

    Monceau - Gosselies   4 - 3

    Neufvilles - Beloeil   1 - 5

    Antoinien - Anderlues   4 - 3

    Estaimbourg - Peruwelz FC   0 - 1

    Solre Sambre - Saint-Ghislain Tertre Hautrage   2 - 2

    Houdeng - Le Roeulx   0 - 3

    Paturages - Soignies   1 - 2

    Pont-A-Celles Buzet - Montignies   1 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    06-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
    UEFA NATIONS LEAGUE

    SPEELDAG 2 : Wedstrijden op 9, 10 en 11 september 2018

    LEAGUE A :
    GROEP 1 :
    Frankrijk - Nederland   2 - 1
    GROEP 2 :
    IJsland - België    0 - 3
    GROEP 3 :
    Portugal - Italië     1 - 0
    GROEP 4 :
    Spanje - Kroatië     6 - 0

    LEAGUE B :
    GROEP 1 :
    Oekraïne - Slowakije     1 - 0
    GROEP 2 :
    Zweden - Turkije    2 - 3
    GROEP 3 :
    Bosnië-Herzegovina - Oostenrijk     1 - 0
    GROEP 4 :
    Denemarken - Wales    2 - 0

    LEAGUE C :
    GROEP 1 :
    Schotland - Albanië    2 - 0
    GROEP 2 :
    Finland - Estland    1 - 0
    Hongarije - Griekenland     2 - 1
    GROEP 3 :
    Bulgarije - Noorwegen     1 - 0
    Cyprus - Slovenië     2 - 1
    GROEP 4 :
    Montenegro - Litouwen     2 - 0
    Servië - Roemenië   2 - 2

    LEAGUE D :
    GROEP 1 :
    Andorra - Kazachstan    1 - 1
    Georgië - Letland    1 - 0
    GROEP 2 :
    San Marino - Luxemburg     0 - 3
    Moldavië - Wit-Rusland     0 - 0
    GROEP 3 : 
    Malta - Azerbeidzjan     1 - 1
    Kosovo - Faeröer     2 - 0
    GROEP 4 :
    Macedonië - Armenië      2 - 0
    Liechtenstein - Gibraltar    2 - 0



    SPEELDAG 1 : Wedstrijden op 6, 7, en 8 september 2018

    LEAGUE A :
    GROEP 1 :
    Duitsland - Frankrijk     0 - 0
    GROEP 2 :
    Zwitserland - IJsland    6 - 0
    GROEP 3 :
    Italië - Polen    1 - 1
    GROEP 4 :
    Engeland - Spanje   1 - 2

    LEAGUE B :
    GROEP 1 :
    Tsjechië - Oekraïne    1 - 2
    GROEP 2 :
    Turkije - Rusland     1 - 2
    GROEP 3 :
    Noord-Ierland - Bosnië-Herzegovina    1 - 2
    GROEP 4 :
    Wales - Ierland    4 - 1

    LEAGUE C :
    GROEP 1 :
    Albanië - Israël    1 - 0
    GROEP 2 :
    Finland - Hongarije    1 - 0
    Estland - Griekenland    0 - 1
    GROEP 3 :
    Slovenië - Bulgarije     1 - 2
    Noorwegen - Cyprus     2 - 0
    GROEP 4 :
    Litouwen - Servië   0 - 1
    Roemenië - Montenegro   0 - 0

    LEAGUE D :
    GROEP 1 :
    Kazachstan - Georgië    0 - 2
    Letland - Andorra     0 - 0
    GROEP 2 :
    Wit-Rusland - San Marino    5 - 0
    Luxemburg - Moldavië     4 - 0
    GROEP 3 : 
    Azerbeidzjan - Kosovo   0 - 0
    Faeröer - Malta    3 - 1
    GROEP 4 :
    Armenië - Liechtenstein     2 - 1
    Gibraltar - Macedonië     0 - 2





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:UEFA NATIONS LEAGUE
    05-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 7, zaterdag 8 en zondag 9 september 2018

    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE :

    Geen voetbal door interlands Rode Duivels

    :

    OEFENWEDSTRIJD

    : Schotland - België    0 - 4

    UEFA NATIONS LEAGUE

    IJsland - België     0 - 3





    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 5

    Lommel - Oud-Heverlee Leuven    1 - 1

    Westerlo - Tubeke    2 - 1

    Union Saint-Gilloise - KV Mechelen    2 - 2

    Roeselare - Beerschot-Wilrijk    2 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 2

    Geel - Lierse-Kempenzonen    1 - 3

    Chatelet-Farciennes - Eendracht Aalst    1 - 1

    Dender - Deinze    0 - 2

    Seraing - Rupel-Boom   3 - 3

    KSK Heist - Tessenderlo   0 - 4

    Virton - RWD Molenbeek   3 - 0

    Knokke - Dessel Sport    1 - 2

    RFC de Liège - KSV Oudenaarde     1 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 2

    Dikkelvenne - Eppegem     0 - 1

    Tempo Overijse - Sint-Eloois-Winkel   3 - 1

    RC Gent - Wijgmaal   0 - 2

    Diegem Sport - Gullegem     1 - 2

    Menen - Sparta Petegem   1 - 1

    Olsa Brakel - Westhoek   2 - 4

    Harelbeke - Mandel United Izegem-Ingelmunster   2 - 4

    Londerzeel - Ronse   0 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 2

    Turnhout - VW Hamme     0 - 3

    Hoogstraten - City Pirates Antwerpen    1 - 0

    Hasselt - Duffel    2 - 0

    Heur-Tongeren - Hades Kiewit Hasselt   0 - 2

    Temse - Patro Eisden    1 - 0

    Cappellen - Berchem Sport     0 - 2

    Bocholt - Sint-Niklaas   2 - 1

    Vosselaar - Spouwen-Mopertingen   2 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 3

    RFC Meux - URSL Visé     2 - 3

    RAAL La Louvière - La Louvière-Centre     0 - 1

    Couvin-Mariembourg - Ol. Charleroi    1 - 2

    Durbuy - Solières Sport   1 - 0

    FC Tilleur - Ciney     6 - 0

    Hamoir - Acren-Lessines   2 - 0

    Walhain - Rebecquoise    1 - 2

    Franc Borains - Waremme    2 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 2

    Zwevezele - Kampenhout    2 - 0

    Lebbeke - Wingene     1 - 2

    Jong Lede - Torhout     3 - 0

    Woluwe-Zaventem - Merelbeke   0 - 6

    Pepingen-Halle - Melsele   0 - 1

    Zelzate - Oostkamp   3 - 0

    Stekene - Wolvertem-Merchtem   1 - 0

    Wetteren - Wervik     3 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 2

    Sint-Lenaarts - Betekom     4 - 1

    Nijlen - RC Mechelen   2 - 1

    Esperanza Pelt - Bornem   0 - 2

    Helson Hechteren - Leopoldsburg    5 - 1

    Ternesse Wommelgem - Houtvenne     0 - 2

    Termien - Zwarte Leeuw   2 - 2

    Bilzen-Waltwilder - Wellen   1 - 1

    Lyra-Lierse Berlaar - Tienen    0 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  Speeldag 3

    Wavre Sports - RSD Jette    2 - 0

    RFC Tournai - Stade Brainois    0 - 0

    Manageoise - Binchoise     2 - 0

    Léopold FC - Symphorinois    1 - 2

    Taminoise - Ganshoren   2 - 1

    RCS Brainois - Aischoise   1 - 1

    Ostiches-Ath - Namur Fosses-La-Ville   2 - 2

    Albert Quevy-Mons - Stockel    1 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 3

    RFC Huy - La Calamine    2 - 1

    Stockay-Warfusée - Oppagne-Wéris     0 - 0

    Herstal - Aywaille   3 - 1

    Meix-Dt-Virton - Onhaye   2 - 2

    Warnant - Longlier   5 - 4

    Givry - Condruzien   2 - 0

    Richelle - Sprimont   2 - 2

    Mormont - Verlaine   0 - 3

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    04-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 8 en zondag 9 september 2018
    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via 

    wimvermeer40@gmail.com



    EERSTE PROVINCIALE :


    Ninove - Sottegem     6 - 0


    Drongen - Lochristi     3 - 1


    Adegem - Mariakerke   1 - 5


    Dendermonde - Voorde-Appelterre   0 - 3


    KVV Ardennen - Aalter    0 - 5


    Elene-Grotenberge - Waasmunster    4 - 0


    Jong Zulte - Zele   0 - 1


    HO Kalken - Bambrugge   1 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Latem    1 - 2


    Sleidinge - 

    Maldegem    2 - 1


    Meetjesland - Zeveren    0 - 1


    Zomergem - Waarschoot   3 - 1


    Merendree - Lembeke   1 - 4


    Lovendegem - Kleit   3 - 2


    Sint-Laureins - Assenede   2 - 2


    Poesele - Bellem    5 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Windeke - Gijzel-Oosterzele    0 - 0


    Burst - Meerbeke   4 - 0


    Geraardsbergen - Borsbeke   4 - 0


    Kluisbergen Sportief - Moerbeke-Geraardsbergen   0 - 1


    Machelen - Denderhoutem    1 - 4


    Winnik - Meldert   1 - 0


    Erembodegem - Edeboys    0 - 0


    Munkzwalm - Nokere-Kruishoutem    4 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    VSV Gent - Haasdonk    0 - 2

    Sinaai - Schoonaarde     1 - 1

    Kieldrecht - Kruibeke    2 - 3

    Robur - Berlare   1 - 1

    Heikant - Grembergen    2 - 1

    Bazel - Buggenhout   2 - 2

    Sint-Gillis - WB Sint-Niklaas    3 - 0

    Doorslaar - Vrasene   1 - 2


    DERDE PROVINCIALE A :


    Evergem Center - 

    Bassevelde    1 - 0


    Muide Gent - Boekhoute     2 - 2


    Watervliet - Ursel    1 - 1


    Donk - DKW Evergem    1 - 2


    Nevele - Wachtebeke   2 - 2


    Sint-Kruis-Winkel - Vinderhoute   6 - 0


    Vinkt - Hansbeke   2 - 1


    Maria-Aalter - Belzele   0 - 2


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Moortsele    2 - 0


    Melsen - VC Zwijnaarde   0 - 2


    Zaffelare - Massemen   4 - 2


    Lochristi B - Serskamp-Schellebelle   3 - 2


    HT Zwijnaarde - Sint-Denijs    2 - 1


    Beervelde - Cercle Melle    5 - 1


    Bottelare - Heusden   0 - 2


    Destelbergen - Zevergem   3 - 0


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Elene-Grotenberge B    0 - 0


    Gavere-Asper - Nazareth-Eke    2 - 2


    Zingem - Sint-Goriks    2 - 0


    Oudenhove - Velzeke     3 - 1


    Boekel - Bevere    2 - 4


    Sottegem B - FC Kluisbergen    3 - 2


    Wortegem - Horebeke   2 - 0


    Eine - Maarkedal     1 - 0


    DERDE PROVINCIALE D :


    Nederhasselt - Sint-Antelinks    3 - 1


    Baardegem - Kerksken   3 - 1


    Hofstade - Deftinge   4 - 1


    Zandbergen - Herzele-Ressegem   3 - 1


    Vlierzele - Denderleeuw   1 - 6


    Houtem - Bonanza B   3 - 0


    Mere - Gijzegem   1 - 1


    Haaltert - Doggen   2 - 3


    DERDE PROVINCIALE E :


    Kemzeke - Sint-Pauwels    2 - 2

    Melsele B - Eksaarde   3 - 1

    SK Gerda - Robur B    0 - 2

    Moerbeke - Tielrode   1 - 0

    Rangers Opdorp - SKB Sint-Niklaas    4 - 0

    Meerdonk - Oudegem   3 - 1

    Bosdam Beveren - Kallo   2 - 1

    Klinge - YB Beveren   0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    De Pinte - 9000 Gent    3 - 0

    Ooidonck-Leerne - Kaprijke-Bentille     1 - 5

    Knesselare - VS Destelbergen    3 - 0

    Avrasya Gent - Muide Gent B   2 - 2

    Middelburg - Zaffelare B   1 - 2

    Balgerhoeke - Oostakker    1 - 5

    Lotenhulle - Vinkt B   1 - 0


    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Zingem B     6 - 3

    Bevere B - Boekel B     2 - 0

    Nazareth-Eke B - Munkzwalm B    1 - 2

    Mater - Petegem Schelde   0 - 8

    Nokere-Kruishoutem B - Huise-Ouwegem   1 - 2

    FCLC Ronse - Kluisbergen Sportief B    2 - 4

    Volkegem - Eine B   2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Idegem    0 - 3

    Bonanza B - Everbeek    0 - 7

    Velzeke B - Oudenhove B    2 - 2

    Volkegem B - Opbrakel     3 - 1

    Strijpen - Michelbeke B   1 - 3

    Neigem - Jong Geraardsbergen    3 - 3

    Zegelsem - Ophasselt    1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Rangers Merelbeke - Aaigem    1 - 5

    Wichelen - Herdersem    0 - 1

    Heusden B - Lebbeke B   1 - 5

    Nieuwerkerken - Moorsel    2 - 3

    Bavegem - SK Merelbeke    2 - 7

    T. Melle - Serskamp-Schellebelle B   9 - 0

    OB Lebbeke - FC Dampoort   3 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :

    PD Kruibeke - Overmere    5 - 4

    Sp. Waasmunster B - Sinaai B    3 - 2

    Baasrode - Rupelmonde    0 - 1

    Daknam - Hoogeinde   0 - 1

    Sombeke - SVH Waasmunster   2 - 5

    Hamme-Zogge - Haasdonk B    5 - 2

    Zele B - Verrebroek   1 - 2

    Sint-Gillis-Waas - HO Kalken B    4 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (25 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    03-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 8 en zondag 9 september 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via  

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Oostnieuwkerke - Blankenberge    1 - 0


    Meulebeke - Vlamertinge     0 - 1


    RC Lauwe - Oostduinkerke     2 - 1


    Damme - RC Waregem     0 - 3


    Poperinge - Dadizele   2 - 4

    Kortemark - Deerlijk    1 - 1


    Wielsbeke - 

    Zedelgem   4 - 2

    Boezinge - WS Lauwe    2 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Heist - Club Roeselare     7 - 0


    Spermalie-Middelkerke - Sint-Kruis    0 - 1

    Diksmuide - Varsenare    2 - 2


    De Ruiter Roeselare - Rumbeke   1 - 2


    Bredene - Keiem    5 - 1


    Jabbeke - Eernegem   2 - 0


    Veldegem - De Haan   2 - 3


    Oudenburg - Lichtervelde   4 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Zwevegem - Nieuwkerke     2 - 1


    Wevelgem - Otegem    2 - 1


    Beveren-Leie - Moorslede   3 - 0


    Zonnebeke - Heestert   0 - 1


    Bissegem - Ledegem    1 - 3


    Dottignies - VV Tielt    2 - 0


    Anzegem - Moen   4 - 1


    Geluwe - 

    Ploegsteert    2 - 1


    DERDE PROVINCIALE A :


    Elverdinge - Veurne   0 - 2


    Dikkebus - Gits    3 - 1


    Westrozebeke - Comines-Warneton    1 - 1


    Proven - De Panne   0 - 1


    Staden - Houthulst   0 - 0


    Geluveld - Vleteren   4 - 1


    Beselare - Merkem   0 - 4


    Hooglede - Voormezele   1 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Lombardsijde - Lissewege   5 - 0


    Ruddervoorde - Koekelare   0 - 3


    Nieuwpoort - Snaaskerke   3 - 2


    Ichtegem - Beernem   2 - 1


    Gistel - Jong Male   2 - 2


    Steenbrugge - Dudzele   0 - 2

    SK Torhout - Dar. Brugge   1 - 3

    Loppem - Moerkerke     4 - 1


    DERDE PROVINCIALE C :


    Zwevezele B - D. Beveren    1 - 4


    Oostrozebeke - Kortrijk    0 - 4

    Avelgem - Wevelgem B    2 - 0

    Emelgem-Kachtem - Kanegem    4 - 1

    Hulste - Heule    1 - 3


    Bellegem - Moorsele   0 - 6


    Ingooigem - Ardooie   2 - 0


    Aarsele - Lendelede   0 - 2


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Handzame - Diksmuide B    0 - 2

    Coxyde - Nieuwpoort B    1 - 3


    Kortemark B - Lo-Reninge    1 - 2


    Adinkerke - Veurne B   0 - 3


    Alveringem - Nieuwkapelle   3 - 1


    Jonkershove - Westende   4 - 5


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Damme B - 

     
    Pittem     1 - 6

    D. Beveren B - Aartrijke    1 - 1


    Beernem B - Steenbrugge B   3 - 3


    Zandvoorde - Hertsberge   1 - 2


    Doomkerke - Sint-Joris   1 - 3

    Ruiselede - Zerkegem   0 - 1

    Wenduine - E. Brugge    3 - 4


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Dentergem - Jong Helkijn    1 - 1


    Wikings Kortrijk - Marke     3 - 1

    Sint-Eloois-Winkel B - Wielsbeke B     2 - 2


    Dottignies B - Anzegem B    3 - 0


    Ledegem B - Izegem-Ingelmunster B   1 - 1


    Jong Vijve - Desselgem    4 - 3


    Kuurne - Stasegem    1 - 1


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Dadizele B - 

    Langemark-Poelkapelle    1 - 2


    Poperinge B - Rekkem    1 - 3


    Hollebeke - Kruiseke   3 - 1


    Brielen - Vlamertinge B   2 - 0


    Reningelst - Westouter   4 - 1


    Wervik B - Menen United    1 - 4


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen




    Foto


    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • SPEELDAG 16 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 16 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 16 : LIJST 5 en 6

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 zullen er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 18
  • klassementen speeldag 18 (vervolg)
  • speeldag 18
  • voorspellingen speeldag 18
  • voorspellingen speeldag 18 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • Nederlandse diplomaten doen alsof ze niets bijzonders zijn. Maar zo gewoon zijn ze niet, zien we bij Floortje Dessing
  • Levende tatoeagekunst: 30 zelfportretten van een ander op je lijf
  • Hoofdofficier van justitie dient klacht in tegen top OM wegens onderzoek naar zijn seksleven
  • ChristenUnie wil pijn hogere gasbelasting verzachten voor lagere inkomensgroepen
  • Immigratiedienst dicht personeelstekort met onderbetaalde tijdelijke krachten
  • Handbalsters wacht zware opdracht tegen Frankrijk
  • Kromowidjojo straalt weer; ze heeft zichtbaar zin om te zwemmen
  • Europese leiders bieden May een slap helpend handje
  • Na twee maanden backpacken in Azië begint hij aan een inhaalrace
  • Besprekingen Jemen leveren meer op dan verwacht, maar is de vrede ook echt getekend?

    Foto

    Nieuws Ned. AD

    Nieuws Telegraph (UK)


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!