Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • 1/4de finales Croky Cup, 1/4de finales Hofman Cup en 1/4de finales Indirium Cup
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7, 8 ....
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, 6, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/4de, 1/8ste, 16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Wout van Aert duikt terug het veld in: “Ik heb veel rust kunnen pakken, ook mentaal”
  • Onderzoek FIFA toont aan dat clubmakelaars sinds 2013 1,8 miljard euro verdienden
  • CEO Engelse voetbalbond stapt op het einde van het seizoen op na reeks van mislukkingen
  • Met deze nieuwe fiets moet Van Avermaet gaan knallen in het voorjaar
  • PSV polst Robben over terugkeer
  • Gele hesjes sturen ook Marseille -Bordeaux in de war
  • F1-kampioen Lewis Hamilton wil na zijn racecarrière nieuwe dingen leren
  • Curry herpakt zich: “Geloof wel in maanlanding, maar zal uitnodiging NASA toch aanvaarden”
  • Michael Jordan verkoopt zijn speler een flinke oorvijg na dwaze actie
  • Geen cross deze winter voor ex-wereldkampioene veldrijden door ‘slapend been’
    Foto
    Nieuws VTM
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (12)
  • Croky Cup - Beker van België (39)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (89)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (1)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (352)
  • info (162)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (218)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (131)
  • Voetbal West Vlaanderen (125)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (165)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Wout van Aert duikt terug het veld in: “Ik heb veel rust kunnen pakken, ook mentaal”
  • Onderzoek FIFA toont aan dat clubmakelaars sinds 2013 1,8 miljard euro verdienden
  • CEO Engelse voetbalbond stapt op het einde van het seizoen op na reeks van mislukkingen
  • Met deze nieuwe fiets moet Van Avermaet gaan knallen in het voorjaar
  • PSV polst Robben over terugkeer
  • Gele hesjes sturen ook Marseille -Bordeaux in de war
  • F1-kampioen Lewis Hamilton wil na zijn racecarrière nieuwe dingen leren
  • Curry herpakt zich: “Geloof wel in maanlanding, maar zal uitnodiging NASA toch aanvaarden”
  • Michael Jordan verkoopt zijn speler een flinke oorvijg na dwaze actie
  • Geen cross deze winter voor ex-wereldkampioene veldrijden door ‘slapend been’
    Foto
    Nieuws HLN
  • VIDEO. Kit ‘Jon Snow’ Harington vecht tegen schattige draak in ‘How To Train Your Dragon 3' teaser
  • VIDEO. Kit ‘Jon Snow’ Harington vecht tegen schattige draak in ‘How To Train Your Dragon 3' teaser
  • Chris Pratt heeft relatie met Katherine Schwarzenegger
  • Van Sneeuwwitje tot Moana: dit zijn de stemmen achter alle Disney-prinsessen
  • Van Sneeuwwitje tot Moana: dit zijn de stemmen achter alle Disney-prinsessen
  • Van Sneeuwwitje tot Moana: dit zijn de stemmen achter alle Disney-prinsessen
  • Alle Disney-prinsessen komen samen in ‘Wreck It Ralph 2’: dit zijn de stemmen achter de originele royals
  • Indrukwekkend: Matthias Schoenaerts schittert in trailer van nieuwe film ‘The Mustang’
  • Al je favoriete prinsessen komen voor het eerst samen, dít zijn de Disneyroyals in het echt
  • Al je favoriete prinsessen komen voor het eerst samen, dít zijn de Disneyroyals in het echt
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    17-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 10, zaterdag 11 en zondag 12 augustus 2018

    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 3


    Club Brugge - KV Kortrijk    3 - 0

    Standard - Cercle Brugge    0 - 0

    Zulte Waregem - Eupen    4 - 0

    Sint-Truiden - Lokeren   1 - 1

    Moeskroen - Antwerp    0 - 1

    KV Oostende - RC Genk    0 - 2

    Charleroi - Anderlecht     1 - 2

    AA Gent - Waasland-Beveren    4 - 1




    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE - Speeldag 2

    Beerschot-Wilrijk - Westerlo     1 - 1

    Roeselare - KV Mechelen    2 - 2

    Lommel - Tubeke    2 - 2

    Union Saint-Gilloise - Oud-Heverlee Leuven     1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    16-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 3, zaterdag 4 en zondag 5 augustus 2018

    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 2 




    Waasland-Beveren - Standard    0 - 0


    Eupen - Charleroi    1 - 4


    Cercle Brugge - Lokeren    3 - 2


    Antwerp - KV Kortrijk   0 - 0


    AA Gent - Zulte Waregem    1 - 1


    Anderlecht - KV Oostende    5 - 2


    RC Genk - Sint-Truiden     1 - 1


    Moeskroen - Club Brugge    0 - 1



    EERSTE KLASSE B   PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 1

    Lommel - Union Saint-Gilloise     1 - 0

    Oud-Heverlee Leuven - KV Mechelen   1 - 1

    Westerlo - Roeselare    2 - 1

    Tubeke - Beerschot-Wilrijk     3 - 3




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    15-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 27, zaterdag 28 en zondag 29 juli 2018






    EERSTE KLASSE A :    JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 1


    Standard - AA Gent    3 - 2


    KV Kortrijk - Anderlecht   1 - 4


    Zulte Waregem - Waasland-Beveren    2 - 2


    Sint-Truiden - Cercle Brugge   0 - 0


    KV Oostende - Moeskroen    2 - 1


    Club Brugge - Eupen    5 - 2


    Charleroi - Antwerp     0 - 1


    Lokeren - RC Genk    0 - 4



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    14-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, 6, ...
    De HOFMAN SPORT CUP of BEKER van Oost-Vlaanderen

    Ronde 6 : wedstrijden op zondag 23 december om 14.30 uur tenzij anders vermeld

    Lembeke - Maarkedal
    TK Meldert - Zaffelare
    Sleidinge - Edeboys
    Vrasene - Kleit

    de halve finales zullen op 3 maart afgewerkt worden en de finale zal op woensdag 1 mei gespeeld worden.




    Ronde 5 : wedstrijden op donderdag 1 november om 14.30 uur tenzij anders vermeld

    Herzele-Ressegem - Zaffelare   0 - 2
    Vrasene - Maldegem   1 - 0
    Maarkedal - Munkzwalm    2 - 2  pen  4 - 3
    Voorde Appelterre - Lembeke   2 - 2  pen  2 - 4
    Edeboys - Bambrugge    2 - 1
    Kleit - YB Beveren    5 - 1
    KVV Ardennen - TK Meldert    1 - 6
    Sleidinge - Elene-Grotenberge    2 - 2  pen  4 - 2



    Ronde 4 : wedstrijden op zondag 26 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    Maldegem - FC Kluisbergen   3 - 1
    Sottegem - Edeboys    2 - 4
    Herzele-Ressegem - Belzele   2 - 1
    Sint-Gillis - Sleidinge   1 - 3
    Zaffelare - Bosdam Beveren   3 - 0
    Destelbergen - Kleit   1 - 5
    Munkzwalm - Sint-Antelinks   5 - 1
    Elene-Grotenberge - Buggenhout    2 - 0
    SKB Sint-Niklaas - Maarkedal   0 - 3
    YB Beveren - HO Kalken    6 - 2
    Vrasene - Grembergen    3 - 3  pen  4-3
    TK Meldert - Beervelde   2 - 1
    Burst - KVV Ardennen    2 - 2  pen  5-6
    Voorde Appelterre - Meetjesland   5 - 1
    Lembeke - Houtem    2 - 2   pen  6-5
    Bambrugge - Zele    8 - 0





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    13-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
    De HOFMAN SPORT CUP of BEKER van Oost-Vlaanderen zit in een nieuw jasje.
    Alle provinciale clubs in Oost-Vlaanderen zijn verplicht om hieraan deel te nemen.
    Ronde 1 tot en met 4 vinden plaats tussen 29 juli en 26 augustus.
    De achtste finales zullen op woensdag 1 november afgewerkt worden, de kwartfinales op 23 december,
    de halve finales op 3 maart en de finale zal op woensdag 1 mei gespeeld worden.

    Ronde 3 : wedstrijden op zondag 19 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    Sinaai - Sleidinge    0 - 1
    Sp. Waasmunster - Burst    1 - 4
    FC Destelbergen - Berlare   3 - 1
    Buggenhout - Hofstade   3 - 0
    Sottegem - Lovendegem     5 - 1
    Sint-Goriks - Sint-Gillis   0 - 3
    SKB Sint-Niklaas - Lebbeke B   2 - 1
    Haasdonk - Sint-Antelinks   0 - 2
    YB Beveren - Nazareth-Eke   5 - 2
    Sp. Waasmunster B - Houtem    0 - 7
    Wachtebeke - Meldert   1 - 2
    Bambrugge - Doggen   3 - 1
    Maria-Aalter - Zele   0 - 2
    Velzeke - Grembergen   1 - 2
    FC Kluisbergen B - Meetjesland    0 - 1
    Belzele - Borsbeke     7 - 3
    Denderleeuw - Munkzwalm   1 - 2
    Heusden - Vrasene     1 - 6
    Kleit - Heusden B   5 - 0
    HO Kalken - Aalter   4 - 1
    Maldegem - Heikant   6 - 0
    Michelbeke - Elene-Grotenberge   0 - 5
    Lembeke - Moerbeke-Geraardsbergen   2 - 1
    Windeke - Bosdam Beveren   1 - 11
    FC Kluisbergen - Sint-Gillis-Waas     1 - 1   pen  4-3
    Jong Zulte  - Herzele-Ressegem    FF   0 - 5
    Voorde-Appelterre - Adegem   2 - 0
    Zaffelare - Ertvelde   3 - 1
    Sint-Denijs - Beervelde   2 - 2   pen  4-5
    Edeboys - Robur    3 - 1
    Maarkedal - Zomergem      1 - 0
    KVV Ardennen - HT Zwijnaarde   2 - 0



    Ronde 2 : Wedstrijden op zondag 12 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    Serskamp-Schellebelle - Jong Zulte   2 - 4
    De Pinte - Vrasene    0 - 3
    Burst - Oostakker   9 - 2
    Deftinge - Bosdam Beveren    1 - 3
    Overmere - Sinaai     1 - 6
    Sp. Waasmunster - Hoogeinde    4 - 1
    Kerksken - Maldegem    1 - 5
    Lembeke - SK Gerda   4 - 1
    Avrasya Gent - Sint-Antelinks   1 - 2
    Michelbeke - Eksaarde   2 - 0
    Kruibeke - Herzele-Ressegem   1 - 3
    Muide Gent B - HT Zwijnaarde   3 - 6
    Sint-Gillis-Waas - Okegem B   0 - 0 
    Nazareth-Eke - Erembodegem   1 - 0
    HO Kalken B - Heusden   1 - 2
    Moerbeke-Geraardsbergen - Zevergem    2 - 1
    Ertvelde - Aaigem   2 - 0
    Nokere-Kruishoutem - Aaigem    3 - 3  pen  2-4
    Aalter - Middelburg    7 - 0
    Drongen - Edeboys   3 - 3  pen  5-6
    Heusden B - Cercle Melle   2 - 2  pen  3-2
    Oudenhove - Sint-Goriks    1 - 1  pen 6-7
    Hofstade - Winnik B   1 - 0
    Sint-Gillis - Petegem Schelde    1 - 0
    Oudenhove B - Kleit   0 - 3
    Denderleeuw - Sint-Laureins   1 - 1 
    Olsene - Maria-Aalter   1 - 10
    Bevere - Wachtebeke      0 - 3
    Vinderhoute - KVV Ardennen    0 - 2
    Zele B - Elene-Grotenberge    1 - 1  pen 4-5
    Zaffelare - Gijzel-Oosterzele    2 - 1
    FC Kluisbergen B - Melsele B    2 - 1
    Hansbeke - Beervelde   1 - 4
    Wieze - Voorde-Appelterre   1 - 6
    Sleidinge - Geraardsbergen   12 - 0
    Sp. Waasmunster B - Kieldrecht    2 - 1
    Doggen - Baardegem   3 - 2
    Latem - Adegem   0 - 1
    Zomergem - Zeveren   2 - 0
    VC Zwijnaarde - FC Destelbergen   1 - 5
    Assenede - Zele     1 - 3
    Meerbeke - Munkzwalm   1 - 3
    Belzele - Ursel   2 - 2 
    Meldert - Opdorp   4 - 1
    Windeke - Zegelsem    8 - 0
    Robur - Zandbergen    3 - 3   pen 6-5
    Poesele - Haasdonk   1 - 2
    HO Kalken - Bassevelde    3 - 2
    T. Melle - Bottelare   0 - 4
    Bambrugge - Horebeke     3 - 2
    YB Beveren - Sint-Kruis-Winkel    7 - 1
    Maarkedal - Wichelen   7 - 2
    Berlare - Nazareth-Eke B   3 - 0
    FC Kluisbergen - Meerdonk    2 - 2   pen  5-3
    SKB Sint-Niklaas - Lebbeke B   2 - 1
    Velzeke - Dendermonde   4 - 0
    Kruibeke - Sottegem   2 - 2  pen  7-8
    Evergem Center - Borsbeke   1 - 4
    Lochristi - Heikant    2 - 6
    Sint-Denijs - Oudegem   7 - 2
    Mariakerke - Grembergen   0 - 2
    Zaffelare B - Buggenhout    1 - 3
    Meetjesland - Ninove   FF   5 - 0
    Lovendegem - Eine   0 - 0  pen  8-7





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (28 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    12-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
    De HOFMAN SPORT CUP of BEKER van Oost-Vlaanderen zit in een nieuw jasje.
    Alle provinciale clubs in Oost-Vlaanderen zijn verplicht om hieraan deel te nemen.
    Ronde 1 tot en met 4 vinden plaats tussen 29 juli en 26 augustus.
    De achtste finales zullen op woensdag 1 november afgewerkt worden, de kwartfinales op 23 december,
    de halve finales op 3 maart en de finale zal op woensdag 1 mei gespeeld worden.

    HOFMAN SPORT CUP OOST-VLAANDEREN - Ronde 1 (terugronde)
    Wedstrijden op zondag 5 augustus 16 uur tenzij anders vermeld

    Lembeke - Michelbeke B     3 - 2
    Huise-Ouwegem - Overmere    3 - 0
    Merendree - Poesele     0 - 1
    Maria-Aalter - Balgerhoeke    3 - 0
    Hofstade - Zingem B     2 - 1
    Watervliet - Horebeke     2 - 1
    HO Kalken B - Volkegem B    1 - 1
    Munkzwalm B - Zevergem    0 - 2
    Velzeke B - Vinderhoute    2 - 2
    VSV Gent - Ursel   0 - 1
    Klinge - HT Zwijnaarde    1 - 0
    Kruibeke - Kluisbergen Sportief B    6 - 0
    De Pinte - Tielrode    4 - 0
    Bosdam Beveren - Mater    6 - 0
    Ertvelde - Bonanza     1 - 0
    Eksaarde - Sinaai B    6 - 0
    Olsene - Moorsel    2 - 1
    Daknam - Sint-Antelinks    2 - 1
    Mere - Kleit     1 - 3
    Vrasene - Denderhoutem    3 - 1
    Sint-Gillis - Robur B   3 - 1
    Oostakker - Ooidonck-Leerne    2 - 1
    Idegem - Sint-Gillis-Waas    1 - 1
    Middelburg - VS Destelbergen    3 - 0
    Moortsele - Meerbeke    3 - 3
    Herzele-Ressegem - Nokere-Kruishoutem B    2 - 1
    Muide Gent - Buggenhout    3 - 3
    Sint-Amandsberg - Hansbeke   1 - 4
    Michelbeke - Ophasselt   5 - 3
    Petegem Schelde - SVH Waasmunster    0 - 0
    Sint-Goriks - Eine B    3 - 1
    Evergem Center - Massemen    2 - 0
    Belzele - Jong Geraardsbergen    6 - 0
    YB Beveren - Sint-Pauwels    3 - 0
    Bellem - FC Kluisbergen    3 - 1
    Robur - Bazel    0 - 1
    Kemzeke - Beervelde    2 - 1
    Cercle Melle - Lochristi B    4 - 1
    Gijzegem - Eine    1 - 2
    FC Kluisbergen B - Bonanza B   8 - 2
    Haasdonk B - Assenede    2 - 2
    Strijpen - Erembodegem     2 - 5
    Sp Waasmunster B - Haaltert     4 - 1
    VC Boekhoute - T. Melle   1 - 3
    Zingem - Sleidinge    0 - 2
    Melsele B - 9000 Gent     1 - 1
    Kieldrecht - Moerbeke    2 - 0
    Knesselare - Sint-Kruis-Winkel    2 - 3
    Zaffelare - Schoonaarde    2 - 2
    Nieuwerkerken - Muide Gent B    0 - 0
    Zegelsem - Rangers Merelbeke   FF
    Neigem - Hoogeinde   1 - 2
    FCLC Ronse - Zele B   2 - 2
    Grembergen - Gavere-Asper   5 - 1
    WB Sint-Niklaas - Houtem   2 - 1
    Wieze - SK Merelbeke   3 - 2
    Baasrode - Lovendegem   0 - 5
    Heikant - Herdersem   6 - 0
    Waarschoot - Geraardsbergen   1 - 3
    Verrebroek - Deftinge    2 - 4
    DKW Evergem - Windeke    0 - 2
    Vinkt - Bevere    1 - 3
    VC Zwijnaarde - Everbeek   8 - 0
    Aaigem - Winnik   3 - 1
    Rupelmonde - Burst   3 - 5
    Wachtebeke - Donk   20 - 1
    Zeveren - Elene-Grotenberge B    2 - 1
    Serskamp-Schellebelle B - Zomergem    3 - 9
    Boekel B - Zaffelare B    1 - 7
    Maldegem - Nederhasselt    FF   5 - 0
    Lotenhulle - Wichelen    0 - 1
    Sint-Denijs - Melsen   2 - 1
    Bevere B - Bassevelde   0 - 3
    Edeboys - Nevele   3 - 0
    SKB Sint-Niklaas - Hamme-Zogge   0 - 1
    Lebbeke B - Opbrakel    3 - 1
    Doorslaar - Okegem    3 - 4
    Kallo - Zandbergen    2 - 2
    Gijzel-Oosterzele - Wortegem    1 - 1
    Smetlede - Maarkedal    3 - 8
    Baardegem - Vinkt B    8 - 1
    Laarne-Kalken - Nazareth-Eke     2 - 2
    Winnik B - Kluisbergen Sportief    5 - 2
    Denderleeuw - Kaprijke-Bentille    12 - 0
    Velzeke - Vlierzele     4 - 0
    Oudegem - Bavegem     5 - 1
    SK Gerda - Sombeke    1 - 1
    Sint-Laureins - Machelen     4 - 3
    Boekel - Serskamp-Schellebelle    1 - 2
    Sottegem B - Borsbeke    0 - 6
    FC Dampoort - TK Meldert     FF   0 - 5
    Meetjesland - Volkegem     FF   5 - 0

    Het verdere vervolg van de Hofman Cup zie je op één van de onderstaande pagina's.



    HOFMAN SPORT CUP OOST-VLAANDEREN - Ronde 1 (heenronde)
    Wedstrijden op zondag 29 juli om 16 uur tenzij anders vermeld

    Maarkedal - Smetlede   4 - 1
    Ursel - VSV Gent   3 - 0
    Poesele - Merendree   3 - 1
    HT Zwijnaarde - Klinge   2 - 0
    Kluisbergen Sportief B - Kruibeke   1 - 4
    Tielrode - De Pinte  1 - 2
    Mater - Bosdam Beveren   0 - 5
    Bonanza - Ertvelde   3 - 2
    Sinaai B - Eksaarde   1 - 8
    Moorsel - Olsene   3 - 2
    Machelen - Sint-Laureins   1 - 1
    Sint-Antelinks - Daknam   4 - 1
    Kleit - Mere   1 - 0
    Volkegem B - HO Kalken B   0 - 5
    Denderhoutem - Vrasene   1 - 1
    Robur B - Sint-Gillis   2 - 7
    Ooidonck-Leerne - Oostakker   1 - 6
    Sint-Gillis-Waas - Idegem   6 - 1
    VS Destelbergen - Middelburg   FF   0 - 5
    Meerbeke - Moortsele   1 - 0
    Nokere-Kruishoutem B - Herzele-Ressegem   1 - 7
    Buggenhout - Muide Gent   FF   5 - 0
    Hansbeke - Sint-Amandsberg   8 - 0
    Balgerhoeke - Maria-Aalter   3 - 3
    Ophasselt - Michelbeke   0 - 2
    SVH Waasmunster - Petegem Schelde   0 - 2
    Eine B - Sint-Goriks    1 - 2
    Massemen - Evergem Center   1 - 3
    Vinkt B - Baardegem   0 - 4
    Jong Geraardsbergen - Belzele   0 - 5
    Sint-Pauwels - YB Beveren   1 - 0
    Serskamp-Schellebelle - Boekel   6 - 1
    FC Kluisbergen - Bellem   2 - 0
    Bazel - Robur   0 - 2
    Beervelde - Kemzeke   3 - 1
    Lochristi B - Cercle Melle   2 - 4
    Zingem B - Hofstade   0 - 3
    Eine - Gijzegem   6 - 1
    Volkegem - Meetjesland   1 - 5
    Wortegem - Gijzel-Oosterzele  1 - 4
    Bonanza B - FC Kluisbergen B   0 - 0
    Assenede - Haasdonk B.  3 - 1
    Nazareth-Eke - Laarne-Kalken   3 - 1
    Erembodegem - Strijpen   6 - 1
    Haaltert - Sp Waasmunster B   3 - 2
    T. Melle - VC Boekhoute   3 - 1
    Sleidinge - Zingem   2 - 1
    Michelbeke B - Lembeke   0 - 12
    Kluisbergen Sportief - Winnik B    1 - 2
    9000 Gent - Melsele B    1 - 2
    Moerbeke - Kieldrecht   0 - 1
    Kaprijke-Bentille - Denderleeuw   0 - 4
    Sint-Kruis-Winkel - Knesselare   2 - 0
    Schoonaarde - Zaffelare   5 - 5
    Muide Gent B - Nieuwerkerken   5 - 0
    Rangers Merelbeke - Zegelsem   5 - 2
    Hoogeinde - Neigem   5 - 0
    Zele B - FCLC Ronse   0 - 0
    Gavere-Asper - Grembergen   2 - 4
    Houtem - WB Sint-Niklaas   3 - 1
    SK Merelbeke - Wieze   0 - 1
    Vinderhoute - Velzeke B   FF   5 - 0
    Lovendegem - Baasrode   FF   5 - 0
    Herdersem - Heikant   1 - 3
    Vlierzele - Velzeke   0 - 3
    Borsbeke - Sottegem B    2 - 2
    Geraardsbergen - Waarschoot   1 - 0
    Deftinge - Verrebroek   2 - 1
    Windeke - DKW Evergem   1 - 2
    Bevere - Vinkt   5 - 2
    Everbeek - VC Zwijnaarde   3 - 1
    Winnik - Aaigem   0 - 4
    Bavegem - Oudegem    0 - 4
    TK Meldert - FC Dampoort    FF   5 - 0
    Burst - Rupelmonde   6 - 1
    Donk - Wachtebeke   2 - 2
    Elene-Grotenberge B - Zeveren    1 - 3
    Sombeke - SK Gerda  2 - 5
    Zomergem - Serskamp-Schellebelle B   7 - 1
    Overmere - Huise-Ouwegem   3 - 0
    Zaffelare B - Boekel B   1 - 3
    Nederhasselt - Maldegem   1 - 8
    Zevergem - Munkzwalm B   2 - 1
    Wichelen - Lotenhulle   1 - 1
    Melsen - Sint-Denijs   1 - 1
    Bassevelde - Bevere B   FF   5 - 0
    Nevele - Edeboys   1 - 2
    Hamme-Zogge - SKB Sint-Niklaas   1 - 4
    Opbrakel - Lebbeke B   2 - 2
    Okegem - Doorslaar   0 - 1
    Horebeke - Watervliet   4 - 0
    Zandbergen - Kallo   2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (58 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    11-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/4de, 1/8ste, 16de finale
    INDURIUM CUP - WEST-VLAANDEREN
    Speeldag 7 - 1/4de finale : Wedstrijden op zondag 23 november om 14 uur tenzij anders vermeld
    Dadizele - Dottignies B
    Nieuwkerke - Oostnieuwkerke
    Lendelede - Comines-Warneton
    Oostduinkerke - RC Waregem



    Speeldag 6 - 1/8ste finale : Wedstrijden op donderdag 1 november om 14 uur tenzij anders vermeld
    Staden - Nieuwkerke   1 - 1  pen  2 - 4
    Boezinge - Comines-Warnerton   1 - 1  pen  3-4
    Dottignies - Loppem   5 - 0
    RC Waregem - RC Lauwe   3 - 0
    Lendelede - Ichtegem   4 - 0
    SK Torhout - Oostduinkerke   1 - 7
    Dar. Brugge - Oostnieuwkerke   2 - 3
    Dadizele - Oudenburg    5 - 1


    Speeldag 5 - 1/16de finale : Wedstrijden op zondag 26 augustus om 17 uur tenzij anders vermeld

    Jong Male - Loppem   1 - 2
    Oostnieuwkerke - Nieuwpoort   3 - 1
    Lissewege - Ichtegem   2 - 4
    Ingooigem - Dadizele   1 - 3
    Hertsberge - Staden   0 - 4
    Blankenberge - Dottignies   1 - 1  pen  4-5
    SK Torhout - Ardooie   2 - 2  pen  5-4
    Oostduinkerke - Jabbeke   3 - 0
    Zwevezele B - Comines-Warneton   2 - 2  pen  2-3
    Proven - Oudenburg   1 - 1  pen  2-4
    Moerkerke - Boezinge   0 - 1
    RC Waregem - Kanegem   5 - 0
    Lendelede - Zwevegem   0 - 0   pen  5-3
    KSV Kortrijk - Dar. Brugge   2 - 3
    Nieuwkerke - D. Beveren   1 - 0
    RC Lauwe - Wielsbeke   2 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (38 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    10-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
    INDURIUM CUP - WEST-VLAANDEREN
    Speeldag 4 : Wedstrijden op zondag 19 augustus om 17 uur tenzij anders vermeld

    Reeks A :
    Heist - Oostduinkerke   0 - 5  (3-2)
    Poperinge - Moen   2 - 0  (4-2)
    Oudenburg - Wevelgem   2 - 1  (3-4)
    Eernegem - Zonnebeke   2 - 4   (3-3)

    Reeks B :
    Moorslede - RC Waregem   1 - 4  (2-3)
    Otegem - WS Lauwe   1 - 1
    Heestert - Bredene   4 - 2  (4-4)
    Jabbeke - Meulebeke    2 - 0  (2-2)

    Reeks C :
    Beveren-Leie - Diksmuide   0 - 0  (3-4)
    Wielsbeke - Ledegem   2 - 0  (4-2)
    Deerlijk - Club Roeselare    5 - 2
    Oostnieuwkerke - Varsenare    5 - 3  (4-5)

    Reeks D :
    De Haan - Blankenberge   0 - 3  (3-3)
    Damme - Zwevegem   5 - 2
    Sint-Kruis - Bissegem   2 - 0  (5-5)
    Spermalie-Middelkerke - VV Tielt   2 - 0  (3-4)

    Reeks E :
    Anzegem - RC Lauwe   2 - 0  (5-4)
    Dottignies - Boezinge     0 - 4  (4-3)
    Ploegsteert - De Ruiter Roeselare   1 - 1  (2-4)
    Veldegem - Zedelgem   1 - 5  (4-2)

    Reeks F :
    Nieuwkerke - Keiem   5 - 2  (5-5)
    Kortemark - Geluwe   3 - 2  (5-4)
    Dadizele - Lichtervelde   6 - 4  (3-4)
    Vlamertinge - Rumbeke   3 - 2  (5-4)

    Reeks G :
    Dosko Beveren B - Diksmuide B   1 - 2  (3-4)
    Langemark-Poelkapelle - Izegem-Ingelmunster B   1 - 1  (5-3)
    Merkem - Nieuwpoort   6 - 2  (4-3)
    Lendelede - Dentergem   3 - 2  (3-5)
    Sint-Joris - Ichtegem   0 - 3  (4-3)

    Reeks H :
    Geluveld - Kruiseke   3 - 0  (2-4)
    Beernem B - Snaaskerke   1 - 6  (3-4)
    Zerkegem - Hollebeke   2 - 1  (2-5)
    Kuurne - Dar. Brugge   0 - 2  (5-3)
    Veurne B - Zwevezele B    1 - 2

    Reeks I :
    KSV Kortrijk - Ruiselede   7 - 0  (5-3)
    Vlamertinge B - Wielsbeke   0 - 1
    Aarsele - Voormezele   2 - 1  (4-1)
    Jong Male - Lo-Reninge   2 - 0  (5-5)
    Zillebeke - Vleteren   4 - 4  (2-5)

    Reeks J :
    Gits - Zandvoorde   4 - 0  (4-3)
    Desselgem - Oostrozebeke   4 - 3  (3-4)
    Coxyde - Jong Helkijn    7 - 2  (5-3)
    Westrozebeke - Koekelare   3 - 0  (3-3)
    Rekkem - Kanegem   3 - 1  (4-4)
    Brielen - Lissewege   1 - 2  (5-1)

    Reeks K :
    Dudzele - Hooglede   4 - 3  (4-4)
    Dosko Beveren - Pittem   4 - 1  (3-1)
    Steenbrugge - Dadizele B   2 - 0  (3-3)
    Stasegem - Aartrijke   2 - 3
    Ardooie - Jonkershove   4 - 0  (5-2)
    Pittem - Hooglede    2 - 2
    Jonkershove - Houthulst  1 - 3  (4-4)

    Reeks L :
    De Panne - Gistel   0 - 0  (5-2)
    Doomkerke - Avelgem   1 - 1  (5-3)
    Dottignies B - Reningelst   7 - 2  (5-4)
    Zarren - Wenduine   2 - 3  (3-4)
    Comines-Warneton - Lombardsijde   AFG.
    Westende - Moorsele   1 - 2  (5-3)

    Reeks M :
    Handzame - Beernem    0 - 1  (1-3)
    Beselare - Emelgem-Kachtem   2 - 0  (3-2)
    HO Oedelem - Sint-Eloois-Winkel B   1 - 2  (3-5)
    Staden - Wevelgem B   4 - 1  (3-4)
    Damme B - Moerkerke   1 - 8  (4-3)

    Reeks N :
    Elverdinge - Ingooigem   1 - 1  (4-5)
    Kortemark B - Westouter   1 - 7
    Anzegem B - Bellegem  0 - 2  (4-5)
    Jong Vijve - SK Torhout  1 - 7  (4-4)
    Op 15 augustus :
    Kortemark B - Elverdinge   3 - 4  (4-4)
    Dikkebus - Anzegem B    8 - 0  (4-2)

    Reeks O :
    Ruddervoorde - NS Heule  2 - 1  (4-3)
    Veurne - Alveringem    2 - 3
    Ledegem B - Proven    1 - 3  (5-5)
    Poperinge B - Adinkerke   4 - 1  (3-5)
    Nieuwpoort - E. Brugge   9 - 0

    REEKS P :
    Marke - Menen United   7 - 2  (3-2)
    Nieuwkapelle - Passendale   0 - 2  (3-4)
    Wikings Kortrijk - Steenbrugge B   0 - 1  (2-4)
    Aalbeke - Wervik B   6 - 2
    Hulste - Loppem   1 - 13   (2-5)
    Bulskamp - Hertsberge  1 - 7  (3-3)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    09-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
    INDURIUM CUP - WEST-VLAANDEREN
    Speeldag 3 : Wedstrijden op zondag 12 augustus om 17 uur tenzij anders vermeld

    Reeks A :
    Moen - Heist   4 - 3  (2-5)
    Zonnebeke - Oudenburg   4 - 5  (2-5)
    Wevelgem - Poperinge    1 - 1  (4-4)
    Oostduinkerke - Eernegem   2 - 0  (4-4)

    Reeks B :
    RC Waregem - Jabbeke    4 - 0  (5-5)
    Bredene - Otegem   5 - 1  (5-3)
    WS Lauwe - Moorslede   3 - 1  (4-4)
    Meulebeke - Heestert   1 - 0

    Reeks C :
    Diksmuide - Wielsbeke    0 - 2  (0-3)
    Club Roeselare - Oostnieuwkerke   2 - 4  (3-2)
    Ledegem - Deerlijk    3 - 2  (4-5)
    Varsenare - Beveren-Leie   6 - 2  (3-5)

    Reeks D :
    Zwevegem - De Haan   2 - 0  (5-5)
    VV Tielt - Sint-Kruis   1 - 0  (3-3)
    Bissegem - Damme   2 - 3  (2-0)
    Blankenberge - Spermalie-Middelkerke   5 - 2  (2-4)

    Reeks E :
    De Ruiter Roeselare - Dottignies   1 - 2  (3-5)
    RC Lauwe - Veldegem    2 - 0  (3-5)
    Boezinge - Anzegem   3 - 4  (5-4)
    Zedelgem - Ploegsteert   3 - 4  (4-4)

    Reeks F :
    Keiem - Kortemark   1 - 0  (3-3)
    Lichtervelde - Vlamertinge   1 - 1  (4-4)
    Geluwe - Dadizele   1 - 4  (3-5)
    Rumbeke - Nieuwkerke   1 - 1  (3-5)

    Reeks G :
    Ichtegem - Dosko Beveren B   2 - 1  (3-5)
    Diksmuide B - Langemark-Poelkapelle    3 - 2
    Nieuwpoort B - Lendelede   0 - 4  (4-5)
    Izegem-Ingelmunster B - Merkem    2 - 1  (4-5)
    Dentergem - Sint-Joris   2 - 0  (4-3)

    Reeks H :
    Zwevezele B - Geluveld    1 - 1  (4-4)
    Kruiseke - Beernem B   -
    Hollebeke - Kuurne   4 - 0  (3-5)
    Snaaskerke - Zerkegem    1 - 1  (4-5)
    Dar. Brugge - Veurne B    4 - 2  (4-3)

    Reeks I :
    Vleteren - KSV Kortrijk     1 - 1  (2-4)
    Ruiselede - Vlamertinge B   1 - 2  (3-3)
    Voormezele - Jong Male   1 - 2  (4-4)
    Wielsbeke - Aarsele   1 - 4  (4-3)
    Lo-Reninge - Zillebeke   0 - 2  (4-3)

    Reeks J :
    Lissewege - Gits   5 - 1  (4-4)
    Zandvoorde - Desselgem   4 - 1
    Koekelare - Rekkem   2 - 0  (3-3)
    Jong Helkijn - Westrozebeke   0 - 5  (1-5)
    Oostrozebeke - Coxyde   4 - 0  (5-5)
    Kanegem - Brielen   11 - 1  (4-2)

    Reeks K :
    Houthulst - Stasegem   1 - 1  (4-4)
    Aartrijke - Steenbrugge   1 - 2  (3-1)
    Dadizele B - Dosko Beveren   3 - 3
    Pittem - Dudzele   3 - 1  (3-2)
    Hooglede - Ardooie   5 - 5  (4-3)

    Reeks L :
    Moorsele - De Panne   2 - 0  (4-4)
    Gistel - Doomkerke   7 - 0  (4-3)
    Wenduine - Comines-Warneton   4 - 3  (3-5)
    Reningelst - Zarren   1 - 2  (5-4)
    Avelgem - Dottignies B   3 - 2  (5-3)
    Lombardsijde - Westende   5 - 0  (4-4)

    Reeks M :
    Beernem - Beselare   1 - 1  (5-5)
    Emelgem-Kachtem - HO Oedelem   2 - 1  (4-5)
    Wevelgem B - Damme B    FF   5 - 0
    Sint-Eloois-Winkel B - Staden     0 - 1  (3-4)
    Moerkerke - Handzame    2 - 0  (4-2)

    Reeks N :
    SK Torhout - Dikkebus   3 - 1  (3-4)
    Bellegem - Kortemark B   5 - 1  (4-4)
    Westouter - Elverdinge   0 - 3  (4-3)
    Ingooigem - Jong Vijve   4 - 1  (4-4)

    Reeks O :
    E. Brugge - Ruddervoorde   2 - 1  (4-4)
    NS Heule - Veurne  5 - 1  (5-3)
    Proven - Poperinge B   4 - 0  (5-4)
    Alveringem - Ledegem B   0 - 6  (5-3)
    Adinkerke - Nieuwpoort   1 - 5  (4-5)

    REEKS P : 
    Hertsberge - Marke   2 - 0  (5-4)
    Menen United - Nieuwkapelle   5 - 0  (5-3)
    Wervik B - Hulste   1 - 3  (4-4)
    Steenbrugge B - Aalbeke   2 - 5  (3-2)
    Passendale - Wikings Kortrijk    3 - 1  (1-3)
    Loppem - Bulskamp   5 - 2  (5-4)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    08-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
    INDURIUM CUP - WEST-VLAANDEREN
    Speeldag 2 : Wedstrijden op zondag 5 augustus om 17 uur tenzij anders vermeld

    Reeks A :
    Eernegem - Moen   1 - 0   (3-3)
    Heist - Wevelgem     4 - 5  (2-4)
    Poperinge - Zonnebeke   4 - 2
    Oudenburg - Oostduinkerke   2 - 3  (3-4)

    Reeks B :
    Heestert - RC Waregem    2 - 3  (4-3)
    Jabbeke - WS Lauwe     4 - 2  (4-4)
    Moorslede - Bredene   2 - 5  (5-3)
    Otegem - Meulebeke    1 - 0

    Reeks C :
    Deerlijk - Diksmuide    0 - 3  (3-4)
    Oostnieuwkerke - Ledegem     3 - 0  (5-4)
    Beveren-Leie - Club Roeselare   1 - 5  (5-3)
    Wielsbeke - Varsenare    3 - 1

    Reeks D :
    Spermalie-Middelkerke - Zwevegem   0 - 2  (5-3)
    De Haan - Bissegem   3 - 4  (4-3)
    Damme - VV Tielt   1 - 3  (4-5)
    Sint-Kruis - Blankenberge   1 - 6   (2-4)

    Reeks E :
    Ploegsteert - RC Lauwe   2 - 3  (3-3)
    Veldegem - Boezinge   1 - 8  (4-4)
    Anzegem - De Ruiter Roeselare   1 - 5  (3-2)
    Dottignies - Zedelgem    0 - 0  (4-2)

    Reeks F :
    Dadizele - Keiem   4 - 1  (4-3)
    Vlamertinge - Geluwe   1 - 2  (4-4)
    Nieuwkerke - Lichtervelde  1 - 0  (5-5)
    Kortemark - Rumbeke   2 - 0  (1-4)

    Reeks G :
    Dosko Beveren B - Dentergem   1 - 4  (2-5)
    Langemark-Poelkapelle - Ichtegem   1 - 4  (3-2)
    Merkem - Diksmuide B   2 - 1  (3-3)
    Lendelede - Izegem-Ingelmunster B   1 - 1  (3-5)
    Sint-Joris - Nieuwpoort B  2 - 1  (4-2)

    Reeks H :
    Geluveld - Dar. Brugge   2 - 4  (3-4)
    Beernem B - Zwevezele B  2 - 2  (3-4)
    Zerkegem - Kruiseke  0 - 1  (5-4)
    Kuurne - Snaaskerke   3 - 2  (5-2)
    Veurne B - Hollebeke   1 - 4

    Reeks I :
    KSV Kortrijk - Lo-Reninge   4 - 1  (5-4)
    Vlamertinge B - Vleteren    0 - 2
    Aarsele - Ruiselede   1 - 0
    Jong Male - Wielsbeke   7 - 1  (4-4)
    Zillebeke - Voormezele   1 - 5  (3-4)

    Reeks J :
    Gits - Kanegem  0 - 3  (4-5)
    Desselgem - Lissewege  3 - 5  (4-4)
    Coxyde - Zandvoorde   0 - 3  (3-4)
    Westrozebeke - Oostrozebeke   0 - 1
    Rekkem - Jong Helkijn    7 - 3
    Brielen - Koekelare  3 - 4  (2-3)

    Reeks K :
    Stasegem - Jonkershove   FF
    Steenbrugge - Houthulst    0 - 1  (2-1)
    Dosko Beveren - Aartrijke    4 - 4  (3-4)
    Dudzele - Dadizele B  1 - 3  (3-3)
    Ardooie - Pittem   5 - 2

    Reeks L :
    De Panne - Lombardsijde   3 - 1  (3-3)
    Doomkerke - Moorsele   2 - 3
    Dottignies B - Gistel    1 - 0
    Zarren - Avelgem   1 - 0
    Comines-Warneton - Reningelst    4 - 3  (4-5)
    Westende - Wenduine   3 - 2  (4-2)

    Reeks M :
    Staden - Beernem   2 - 0  (3-4)
    Damme B - Emelgem-Kachtem    2 - 4  (3-4)
    Handzame - Sint-Eloois-Winkel B  0 - 3  (2-2)
    Beselare - Wevelgem B   1 - 1  (4-4)
    HO Oedelem - Moerkerke   0 - 3  (3-4)

    Reeks N :
    Dikkebus - Ingooigem  1 - 2  (4-3)
    Anzegem B - SK Torhout  0 - 7  (5-4)
    Elverdinge - Bellegem   0 - 0  (1-3)
    Jong Vijve - Westouter   2 - 2

    Reeks O :
    Ruddervoorde - Adinkerke   7 - 3  (4-4)
    Veurne - E. Brugge   2 - 1  (2-3)
    Ledegem B - NS Heule   3 - 2  (1-3)
    Poperinge B - Alveringem   0 - 2  (2-5)
    Nieuwpoort - Proven  0 - 0  (1-4)

    REEKS P :
    Marke - Loppem    1 - 4  (3-4)
    Nieuwkapelle - Hertsberge   1 - 8  (3-5)
    Wikings Kortrijk - Menen United   3 - 6  (4-4)
    Aalbeke - Passendale   3 - 2  (3-4)
    Hulste - Steenbrugge B   3 - 1  (4-2)
    Bulskamp - Wervik B   2 - 1  (4-4)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    07-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
    INDURIUM CUP - WEST-VLAANDEREN
    Speeldag 1 : Wedstrijden in het weekend van 29 juli en woensdag 1 augustus.
    Wedstrijden op zondag om 17 uur tenzij anders vermeld.

    Reeks A :
    Zonnebeke - Heist   0 - 5  (5-4)
    Wevelgem - Eernegem    1 - 0  (3-5)
    Moen - Oudenburg   1 - 3
    Oostduinkerke - Poperinge    1 - 1  (3-4)

    Reeks B :
    Bredene - Jabbeke   0 - 1  (5-3)
    WS Lauwe - Heestert    3 - 2  (5-1)
    RC Waregem - Otegem    5 - 2  (5-3)
    Meulebeke - Moorslede   0 - 2  (2-4)

    Reeks C :
    Ledegem - Beveren-Leie  0 - 2  (3-5)
    Club Roeselare - Wielsbeke    0 - 1  (3-4)
    Diksmuide - Oostnieuwkerke    3 - 2  (5-5)
    Varsenare - Deerlijk    4 - 0  (4-3)

    Reeks D :
    VV Tielt - De Haan   3 - 2  (4-5)
    Bissegem - Spermalie-Middelkerke   6 - 2  (4-5)
    Zwevegem - Sint-Kruis   6 - 1  (5-4)
    Blankenberge - Damme    3 - 2  (2-3)

    Reeks E :
    Zedelgem - Anzegem  2 - 2  (5-5)
    De Ruiter Roeselare - Veldegem   5 - 2  (4-5)
    Boezinge - Ploegsteert      3 - 1  (3-4)
    RC Lauwe - Dottignies    2 - 1  (3-4)

    Reeks F :
    Geluwe - Nieuwkerke   0 - 3  (3-3)
    Lichtervelde - Kortemark    1 - 2  (2-4)
    Keiem - Vlamertinge    4 - 5  (4-2)
    Rumbeke - Dadizele    2 - 2  (1-5)

    Reeks G :
    Nieuwpoort B - Dosko Beveren B   1 - 2  (2-1)
    Dentergem - Langemark-Poelkapelle   4 - 1  (4-3)
    Ichtegem - Merkem   0 - 0
    Izegem-Ingelmunster B - Sint-Joris   4 - 4
    Diksmuide B - Lendelede    1 - 6  (5-4)

    Reeks H :
    Hollebeke - Geluveld   2 - 2  (5-4)
    Dar. Brugge - Beernem B   5 - 2  (3-4)
    Zwevezele B - Zerkegem   6 - 0  (3-4)
    Kruiseke - Kuurne   0 - 2  (4-3)
    Snaaskerke - Veurne B   1 - 2  (5-3)

    Reeks I :
    Voormezele - KSV Kortrijk   0 - 3   (4-4)
    Lo-Reninge - Vlamertinge B   1 - 1  (2-4)
    Vleteren - Aarsele   2 - 1  (2-4)
    Ruiselede - Jong Male   0 - 2
    Wielsbeke - Zillebeke   3 - 0

    Reeks J :
    Koekelare - Gits   1 - 3
    Kanegem - Desselgem   5 - 0  (5-4)
    Lissewege - Coxyde   10 - 1  (3-4)
    Zandvoorde - Westrozebeke   1 - 4  (2-3)
    Oostrozebeke - Rekkem   3 - 2
    Jong Helkijn - Brielen  2 - 2  (4-4)

    Reeks K :
    Hooglede - Stasegem   4 - 2  (4-3)
    Jonkershove - Steenbrugge   1 - 0  (3-2)
    Houthulst - Dosko Beveren   3 - 4  (4-3)
    Aartrijke - Dudzele   2 - 0   (3-2)
    Dadizele B - Ardooie   0 - 2  (3-5)

    Reeks L :
    Wenduine - De Panne   1 - 8  (3-5)
    Lombardsijde - Doomkerke   1 - 0
    Moorsele - Dottignies B   1 - 3  (3-3)
    Gistel - Zarren   4 - 0  (4-4)
    Avelgem - Comines-Warneton   4 - 5
    Reningelst - Westende   6 - 2  (3-4)

    Reeks M :
    Beernem - Damme B   1 - 2  (2-5)
    Emelgem-Kachtem - Handzame    1 - 1   (4-4)
    Sint-Eloois-Winkel B - Beselare   1 - 4
    Wevelgem B - HO Oedelem    7 - 1
    Moerkerke - Staden   0 - 3   (4-2)

    Reeks N :
    Westouter - Dikkebus    2 - 1  (3-4)
    Ingooigem - Anzegem B   8 - 0
    SK Torhout - Kortemark B   7 - 0  (5-2)
    Bellegem - Jong Vijve   3 - 2. (3-4)

    Reeks O :
    Proven - Ruddervoorde   5 - 2  (4-4)
    Adinkerke - Veurne   1 - 2
    E. Brugge - Ledegem B   2 - 3  (4-5)
    NS Heule - Poperinge B   7 - 1  (4-4)
    Alveringem - Nieuwpoort   1 - 8  (2-3)

    REEKS P :
    Wervik B - Marke   0 - 1  (4-5)
    Loppem - Nieuwkapelle   13 - 0  (3-4)
    Hertsberge - Wikings Kortrijk   6 - 3  (4-3)
    Menen United - Aalbeke   2 - 7  (3-5)
    Passendale - Hulste   7 - 1  (5-3)
    Steenbrugge B - Bulskamp   3 - 0  (4-4)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    06-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oefenwedstrijden eersteklassers
    Oefenwedstrijden eersteklassers

    De eersteklassers bereiden zich voor op het voetbalseizoen 2018-2019.
    Ontdek hier het voorlopige oefenprogramma van alle clubs uit de 
    Jupiler Pro League in alfabetische volgorde.

    RSC Anderlecht : eerste training op 18 juni
    22 juni : RWD Molenbeek - RSC Anderlecht   0 - 1
    23 juni : KSK Heist - RSC Anderlecht   1 - 1
    29 juni : RSC Anderlecht - PAOK Saloniki   2 - 2
    6 juli : Roeselare - RSC Anderlecht   1 - 1
    7 juli : RSC Anderlecht - PSV Eindhoven    5 - 3
    13 juli : Ajax Amsterdam - RSC Anderlecht   3 - 5 en 1 - 3
    20 juli : Westerlo - RSC Anderlecht    2 - 2
    21 juli : RSC Anderlecht - Stade Rennes   3 - 2

    Royal Antwerp : eerste training op 18 juni
    22 juni : Hoogstraten - Antwerp   1 - 5
    27 juni : Brasschaat - Antwerp   1 - 4
    3 juli : Duisburg - Antwerp   1 - 2
    8 juli : Antwerp - VfL Osnabrück   1 - 0
    15 juli : Antwerp - PAOK Saloniki    3 - 1
    22 juli : Antwerp - Panathinaikos   2 - 1

    Cercle Brugge : eerste training op 18 juni
    27 juni : Cercle Brugge - KV Mechelen   1 - 2
    30 juni : Cercle Brugge - Sporting Charleroi   0 - 2
    4 juli : Cercle Brugge - Lokeren   0 - 0
    7 juli : Cercle Brugge - Waasland-Beveren    2 - 1
    11 juli : Cercle Brugge - Borussia Mönchengladbach (beloften)   3 - 1
    14 juli : Cercle Brugge - AS Monaco    2 - 3
    20 juli : US Boulogne - Cercle Brugge   2 - 2
    21 juli : Stade de Reims - Cercle Brugge   2 - 1

    Club Brugge : eerste training op 18 juni
    22 juni : KFC Heist - Club Brugge   0 - 11
    30 juni : KM Torhout - Club Brugge   0 - 6
    4 juli : Steaua Boekarest - Club Brugge   1 - 1
    7 juli : Verenigde Arabische Emiraten - Club Brugge   1 - 3
    14 juli : Hapoel Haïfa - Club Brugge    1 - 3
    18 juli : KV Mechelen - Club Brugge    0 - 0
    22 juli : Club Brugge - Standard   (Supercup)   2 - 1

    Sporting Charleroi : eerste training op 23 juni
    30 juni : Cercle Brugge - Sporting Charleroi   0 - 2
    6 juli : Sporting Charleroi - Tubeke   1 - 1
    11 juli : Valenciennes - Sporting Charleroi   0 - 1
    13 juli : Mainz - Sporting Charleroi    2 - 0
    21 juli : Sporting Charleroi - OGC Nice   2 - 2

    AS Eupen : eerste training op 22 juni
    27 juni : Sprimont-Comblain - Eupen   1 - 2
    7 juli : Eupen - Allemania Aachen   1 - 0
    10 juli : Eupen - FC Köln B   1 - 1
    15 juli : Eupen - Olympiakos Piraeus    3 - 2
    21 juli : Eupen - Tubeke   2 - 0

    KRC Genk : eerste training op 23 juni
    27 juni : Bregel Sport - KRC Genk   0 - 10
    30 juni : Tessenderlo - KRC Genk   0 - 5
    5 juli : KRC Genk - Verenige Arabische Emiraten    5 - 0
    8 juli : KRC Genk - Valenciennes    3 - 1
    14 juli : KRC Genk - Moeskroen   5 - 2
    15 juli : Spouwen-Mopertingen - KRC Genk   1 - 6
    21 juli : KRC Genk - Olympiakos Piraeus   4 - 0
    22 juli : KSK Heist - KRC Genk    1 - 3

    KAA Gent : eerste training op 18 juni
    22 juni : RC Gent - AA Gent   0 - 8
    23 juni : Drongen - AA Gent   1 - 3
    29 juni : Dikkelvenne - AA Gent   0 - 4
    30 juni : KFC Merelbeke - AA Gent   1 - 4
    6 juli : KSV Oudenaarde - AA Gent   1 - 3
    7 juli : RFC Wetteren - AA Gent   1 - 6
    12 juli : AA Gent - PAOK Saloniki    1 - 1
    14 juli : Willem II - AA Gent    1 - 1
    18 juli : AA Gent - PEC Zwolle   1 - 0
    21 juli : Oud-Heverlee Leuven - AA Gent   0 - 2
    23 juli : AA Gent - Strasbourg    1 - 0

    KV Kortrijk : eerste training op 20 juni
    23 juni : Bissegem - KV Kortrijk   1 - 9
    26 juni : Mandel United - KV Kortrijk    0 - 2
    30 juni : Geluwe - KV Kortrijk   1 - 11
    12 juli : Roeselare - KV Kortrijk    1 - 1
    19 juli : Beerschot-Wilrijk - KV Kortrijk   1 - 1
    21 juli : KV Kortrijk - FC Metz   1 - 2
    24 juli : Harelbeke - KV Kortrijk   0 - 5

    KV Oostende : eerste training op 19 juni
    27 juni : Zwevezele - KV Oostende   1 - 2
    29 juni : Mandel United - KV Oostende   0 - 5
    4 juli : Zeeuwse selectie - KV Oostende   0 - 0
    6 juli : Bruse Boys - KV Oostende   0 - 14
    11 juli : Hapoel Haïfa - KV Oostende   2 - 0
    14 juli : Zulte Waregem - KV Oostende   1 - 4
    17 juli : KV Oostende - Roeselare   2 - 3
    20 juli : KV Oostende - Lokomotiv Zagreb   0 - 1

    Sporting Lokeren : eerste training op 19 juni
    26 juni : Lochristi - Lokeren   1 - 9
    29 juni : Avanti Stekene - Lokeren   0 - 1
    1 juli : KVV Zelzate - Lokeren   0 - 6
    4 juli : Cercle Brugge - Lokeren    0 - 0
    7 juli : Zulte Waregem - Lokeren   0 - 1
    14 juli : AZ Alkmaar - Lokeren    2 - 0
    18 juli : Lommel SK - Lokeren   2 - 1
    22 juli : Lokeren - Lokomtiv Zagreb   0 - 1

    Exel Moeskroen : eerste training op 18 juni
    24 juni : Dottignies Sport - Moeskroen   0 - 3
    30 juni : KSK Ronse - Moeskroen   0 - 2
    6 juli : Waasland-Beveren - Moeskroen   1 - 0
    14 juli : KRC Genk - Moeskroen   5 - 2
    19 juli : KSV Oudenaarde - Moeskroen   1 - 0
    20 juli : Sint-Truiden - Moeskroen   0 - 1

    Standard de Liège : eerste training op 18 juni
    23 juni : Sprimont-Comblain - Standard   2 - 5
    27 juni : Waremme - Standard   3 - 3
    30 juni : Standard - Nancy   1 - 2
    4 juli : Standard - Sparta Rotterdam   1 - 1
    14 juli : Celtic Glasgow - Standard    4 - 1
    18 juli : Tubeke - Standard   0 - 1
    22 juli : Club Brugge - Standard  (Supercup)   2 - 1

    Sint-Truiden : eerste training op 20 juni
    23 juni : KVK Wellen - Sint-Truiden   0 - 6
    26 juni : Herk-De-Stad - Sint-Truiden   0 - 6
    27 juni : Tessenderlo - Sint-Truiden    0 - 2
    4 juli : Ross County - Sint-Truiden   0 - 2
    6 juli : Oud-Heverlee Leuven - Sint-Truiden   3 - 1
    11 juli : Spouwen-Mopertingen - Sint-Truiden    0 - 8
    14 juli : Lommel SK - Sint-Truiden    0 - 1
    18 juli : Olympiakos Piraeus - Sint-Truiden    1 - 1
    20 juli : Sint-Truiden - Moeskroen   0 - 1

    Waasland-Beveren : eerste training op 20 juni
    23 juni : Vrasene - Waasland-Beveren   0 - 4
    27 juni : Melsele - Waasland-Beveren    0 - 5
    30 juni : Sint-Niklaas - Waasland-Beveren   1 - 3
    6 juli : Waasland-Beveren - Moeskroen   1 - 0
    7 juli : Cercle Brugge - Waasland-Beveren    2 - 1
    15 juli : Beerschot-Wilrijk - Waasland-Beveren   1 - 1
    21 juli : Waasland-Beveren - KV Mechelen   3 - 0

    Zulte Waregem : eerste training op 24 juni
    30 juni : Sparta Petegem - Zulte Waregem   1 - 4
    7 juli : Zulte Waregem - Lokeren   0 - 1
    10 juli : Zulte Waregem - RKC Waalwijk    3 - 1
    14 juli : Zulte Waregem - KV Oostende   1 - 4
    17 juli : Zulte Waregem - Hapoel Haïfa    1 - 1
    22 juli : Zulte Waregem - AZ Alkmaar   0 - 1

    KV Mechelen : Deze club is pas gedegradeerd maar krijgt toch nog een plaats tussen de eersteklassers.
    KV Mechelen begon op 11 juni als eerste club in België aan de voorbereiding.
    16 juni :  GR Katelijne - KV Mechelen   0 - 10
    20 juni : KSK Heist - KV Mechelen   2 - 3
    23 juni : Eppegem - KV Mechelen   0 - 7
    27 juni : Cercle Brugge - KV Mechelen   1 - 2
    7 juli : VW Hamme - KV Mechelen   0 - 3
    11 juli : Union Saint-Gilloise - KV Mechelen   0 - 2
    14 juli : Deinze - KV Mechelen    1 - 2
    18 juli : KV Mechelen - Club Brugge   0 - 0
    21 juli : Waasland-Beveren - KV Mechelen   3 - 0
    28 juli : Willem II - KV Mechelen   0 - 1
    31 juli : Al Nasr - KV Mechelen   1 - 3

    Oefenprogramma KSV Oudenaarde (eerste amateurklasse)

    Begin september begint KSV Oudenaarde aan zijn derde opeenvolgende seizoen in de eerste amateurklasse. 
    Vooraleer men hiermee van start gaat werkte KSV Oudenaarde nog volgend oefenprogramma af : 

    27 juni : KSV Oudenaarde - U21 RSC Anderlecht  2 - 2 
    6 juli : KSV Oudenaarde - AA Gent  1 - 3 
    19 juli : KSV Oudenaarde - Moeskroen    1 - 0
    25 juli : KSK Ronse - KSV Oudenaarde   0 - 6
     28 juli : KSV Oudenaarde - Olsa Brakel   1 - 1
    1 augustus : Harelbeke - KSV Oudenaarde    1 - 4
    25 augustus : KSV Oudenaarde - KSK Ronse   1 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (11 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    05-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
    KALENDER JUPILER PRO LEAGUE  EERSTE KLASSE A : voetbalseizoen 2018-2019


    Supercup : 22 juli

    Club Brugge - Standard   2 - 1


    Speeldag 1

    : weekend 28 en 29 juli

    Standard - AA Gent   3 - 2

    KV Kortrijk - Anderlecht   1 - 4

    Zulte Waregem - Waasland-Beveren   2 - 2

    Sint-Truiden - Cercle Brugge   0 - 0

    KV Oostende - Moeskroen   2 - 1

    Club Brugge - Eupen   5 - 2

    Charleroi - Antwerp   0 - 1

    Lokeren - RC Genk   0 - 4


    Speeldag 2

    : weekend 4 en 5 augustus

    Waasland-Beveren - Standard   0 - 0

    Eupen - Charleroi    1 - 4

    Cercle Brugge - Lokeren   3 - 2

    Antwerp - KV Kortrijk   0 - 0

    AA Gent - Zulte Waregem   1 - 1

    Anderlecht - KV Oostende   5 - 2

    RC Genk - Sint-Truiden   1 - 1

    Moeskroen - Club Brugge   0 - 1


    Speeldag 3

    : weekend 11 en 12 augustus

    Club Brugge - KV Kortrijk   3 - 0
    Standard - Cercle Brugge   0 - 0
    Zulte Waregem - Eupen    4 - 0
    Sint-Truiden - Lokeren    1 - 1
    Moeskroen - Antwerp   0 - 1
    KV Oostende - RC Genk   0 - 2
    Charleroi - Anderlecht   1 - 2
    AA Gent - Waasland-Beveren   4 - 1

    Speeldag 4 : weekend 18 en 19 augustus
    Anderlecht - Moeskroen   2 - 0
    Lokeren - Standard   0 - 3
    Cercle Brugge - Zulte Waregem    3 - 1
    Waasland-Beveren - Sint-Truiden    2 - 2
    KV Kortrijk - KV Oostende     1 - 2
    Antwerp - Club Brugge    1 - 1
    RC Genk - Charleroi   3 - 1
    Eupen - AA Gent   2 - 3

    Speeldag 5 : weekend 25 en 26 augustus
    KV Oostende - Zulte Waregem   3 - 1
    Standard - Sint-Truiden   3 - 2
    Moeskroen - Eupen   0 - 1
    Antwerp - Cercle Brugge   1 - 0
    Charleroi - KV Kortrijk    0 - 2
    Club Brugge - Anderlecht   2 - 1
    AA Gent - Lokeren   2 - 1
    RC Genk - Waasland-Beveren   3 - 2


    Speeldag 6 

    : weekend 1 en 2 september 

    Zulte Waregem - Club Brugge   2 - 5

    Eupen - Standard   2 - 1

    Lokeren - Waasland-Beveren   1 - 0

    Sint-Truiden - KV Oostende    1 - 0

    Charleroi - Moeskroen    3 - 1

    Anderlecht - Antwerp   1 - 1

    Cercle Brugge - AA Gent   0 - 3

    KV Kortrijk - RC Genk   3 - 3


    Speeldag 7

    : weekend 15 en 16 september

    Club Brugge - Lokeren    1 - 1

    Standard - Charleroi   0 - 0

    KV Oostende - Cercle Brugge   1 - 1

    Waasland-Beveren - Eupen    0 - 0

    RC Genk - Anderlecht   1 - 0

    Moeskroen - KV Kortrijk   1 - 0

    Antwerp - Zulte Waregem   5 - 1

    AA Gent - Sint-Truiden   1 - 2


    Speeldag 8

    : weekend 22 en 23 september

    Anderlecht - Standard   2 - 1

    AA Gent - Club Brugge   0 - 4

    Eupen - KV Oostende   1 - 2

    Zulte Waregem - KV Kortrijk   0 - 2

    Cercle Brugge - RC Genk   2 - 5

    Lokeren - Moeskroen   0 - 0

    Waasland-Beveren - Charleroi   1 - 1

    Sint-Truiden - Antwerp    2 - 0


    Speeldag 9

    : weekend 29 en 30 september

    Club Brugge - Cercle Brugge    4 - 0

    Anderlecht - Sint-Truiden    0 - 0

    RC Genk - Zulte Waregem   4 - 0

    KV Kortrijk - Eupen   1 - 3

    Moeskroen - Waasland-Beveren   0 - 3

    KV Oostende - Standard   1 - 3

    Charleroi - Lokeren    2 - 1

    Antwerp - AA Gent   2 - 2


    Speeldag 10

    : weekend 6 en 7 oktober

    Standard - Club Brugge   3 - 1

    AA Gent - RC Genk   1 - 5

    Eupen - Antwerp   1 - 2

    Zulte Waregem - Anderlecht   1 - 2

    Cercle Brugge - Charleroi    2 - 1

    Lokeren - KV Kortrijk    1 - 3

    Waasland-Beveren - KV Oostende   1 - 1

    Sint-Truiden - Moeskroen    3 - 1


    Speeldag 11

    : weekend 20 en 21 oktober

    Club Brugge - Waasland-Beveren   1 - 1

    Anderlecht - Cercle Brugge    4 - 2

    RC Genk - Eupen    2 - 1

    KV Kortrijk - Sint-Truiden     3 - 1

    Moeskroen - Standard    0 - 0

    KV Oostende - AA Gent    0 - 4

    Charleroi - Zulte Waregem   3 - 2

    Antwerp - Lokeren    2 - 1


    Speeldag 12

    : weekend 27 en 28 oktober

    Standard - RC Genk   1 - 1

    AA Gent - Charleroi    2 - 1

    Eupen - Anderlecht   2 - 1
    Zulte Waregem - Moeskroen    2 - 2
    Cercle Brugge - KV Kortrijk    1 - 1
    Lokeren - KV Oostende     0 - 0
    Waasland-Beveren - Antwerp     0 - 1
    Sint-Truiden - Club Brugge    2 - 2

    Speeldag 13 : midweek 30 oktober en 1 november
    Club Brugge - KV Oostende   4 - 0
    Anderlecht - Lokeren   1 - 1
    KV Kortrijk - Waasland-Beveren    2 - 2
    Moeskroen - AA Gent    3 - 1
    Eupen - Cercle Brugge    2 - 0
    Zulte Waregem - Standard   3 - 1
    Charleroi - Sint-Truiden    1 - 0
    Antwerp - RC Genk   2 - 4

    Speeldag 14 : weekend 3 en 4 november
    Standard - Antwerp   0 - 2
    AA Gent - KV Kortrijk   3 - 1
    RC Genk - Club Brugge   1 - 1
    KV Oostende - Charleroi   2 - 1
    Cercle Brugge - Moeskroen   2 - 1
    Lokeren - Eupen   2 - 0
    Waasland-Beveren - Anderlecht   1 - 2
    Sint-Truiden - Zulte Waregem    2 - 1

    Speeldag 15 :  weekend 10 en 11 november
    Anderlecht - AA Gent   2 - 0
    KV Kortrijk - Standard   0 - 2
    Moeskroen - RC Genk   0 - 0
    Eupen - Sint-Truiden    1 - 4
    Zulte Waregem - Lokeren    2 - 0
    Cercle Brugge - Waasland-Beveren    2 - 0
    Charleroi - Club Brugge   2 - 1
    Antwerp - KV Oostende   2 - 0

    Speeldag 16 : weekend 24 en 25 november
    Club Brugge - Zulte Waregem   1 - 3
    Standard - Eupen   3 - 0
    AA Gent - Antwerp   0 - 0
    RC Genk - Cercle Brugge   1 - 2
    KV Oostende - KV Kortrijk   1 - 2
    Lokeren - Charleroi   2 - 4
    Waasland-Beveren - Moeskroen   1 - 2
    Sint-Truiden - Anderlecht   4 - 2

    Speeldag 17 : weekend 1 en 2 december
    Club Brugge - Standard   3 - 0
    Anderlecht - RC Genk   0 - 0
    KV Kortrijk - Moeskroen   1 - 0
    Eupen - Waasland-Beveren    1 - 0
    Zulte Waregem - KV Oostende   1 - 1
    Lokeren - AA Gent   2 - 2
    Charleroi - Cercle Brugge    3 - 1
    Antwerp - Sint-Truiden   1 - 3

    Speeldag 18 : weekend 8 en 9 december
    Anderlecht - Charleroi   1 - 1
    AA Gent - Eupen   2 - 0
    RC Genk - KV Kortrijk   1 - 1
    Moeskroen - Zulte Waregem   0 - 0
    KV Oostende - Lokeren    1 - 0
    Cercle Brugge - Antwerp   0 - 3
    Waasland-Beveren - Club Brugge   2 - 1
    Sint-Truiden - Standard    1 - 1

    Speeldag 19 : weekend 15 en 16 december
    Standard - Zulte Waregem
    RC Genk - KV Oostende
    KV Kortrijk - Club Brugge
    Eupen - Moeskroen
    Cercle Brugge - Anderlecht
    Lokeren - Sint-Truiden
    Charleroi - AA Gent
    Antwerp - Waasland-Beveren

    Speeldag 20 : weekend 22 en 23 december
    Club Brugge - Antwerp
    Standard - KV Oostende
    AA Gent - Cercle Brugge
    Moeskroen - Anderlecht
    Eupen - RC Genk
    Zulte Waregem - Charleroi
    Waasland-Beveren - Lokeren
    Sint-Truiden - KV Kortrijk

    Speeldag 21 : midweek 26 en 27 december
    Anderlecht - Waasland-Beveren
    RC Genk - AA Gent
    KV Kortrijk - Zulte Waregem
    KV Oostende - Sint-Truiden
    Cercle Brugge - Eupen
    Lokeren - Club Brugge
    Charleroi - Standard
    Antwerp - Moeskroen

    Winterstop

    Speeldag 22 : weekend 19 en 20 januari
    Club Brugge - Charleroi
    Standard - KV Kortrijk
    AA Gent - Anderlecht
    Moeskroen - KV Oostende
    Eupen - Lokeren
    Zulte Waregem - Antwerp
    Waasland-Beveren - Cercle Brugge
    Sint-Truiden - RC Genk

    Speeldag 23 : weekend 26 en 27 januari
    Anderlecht - Eupen
    RC Genk - Moeskroen
    KV Kortrijk - AA Gent
    KV Oostende - Club Brugge
    Cercle Brugge - Sint-Truiden
    Lokeren - Zulte Waregem
    Charleroi - Waasland-Beveren
    Antwerp - Standard

    Speeldag 24 : weekend 2 en 3 februari
    Club Brugge - AA Gent
    Standard - Anderlecht
    KV Kortrijk - Lokeren
    Moeskroen - Charleroi
    KV Oostende - Antwerp
    Zulte Waregem - Cercle Brugge
    Waasland-Beveren - RC Genk
    Sint-Truiden - Eupen

    Speeldag 25 : weekend 9 en 10 februari
    Anderlecht - Zulte Waregem
    AA Gent - Moeskroen
    RC Genk - Standard
    Eupen - KV Kortrijk
    Cercle Brugge - Club Brugge
    Lokeren - Antwerp
    Charleroi - KV Oostende
    Sint-Truiden - Waasland-Beveren

    Speeldag 26 : weekend 16 en 17 februari
    Club Brugge - RC Genk
    Standard - Lokeren
    KV Kortrijk - Charleroi
    Moeskroen - Cercle Brugge
    KV Oostende - Eupen
    Zulte Waregem - Sint-Truiden
    Antwerp - Anderlecht
    Waasland-Beveren - AA Gent

    Speeldag 27 : weekend 23 en 24 februari
    Anderlecht - Club Brugge
    AA Gent - Standard
    RC Genk - Antwerp
    Moeskroen - Lokeren
    Eupen - Zulte Waregem
    Cercle Brugge - KV Oostende
    Waasland-Beveren - KV Kortrijk
    Sint-Truiden - Charleroi

    Speeldag 28 : weekend 2 en 3 maart
    Club Brugge - Sint-Truiden
    Standard - Moeskroen
    KV Kortrijk - Cercle Brugge
    KV Oostende - Waasland-Beveren
    Zulte Waregem - AA Gent
    Lokeren - Anderlecht
    Charleroi - RC Genk
    Antwerp - Eupen

    Speeldag 29 : weekend 9 en 10 maart
    Anderlecht - KV Kortrijk
    AA Gent - KV Oostende
    RC Genk - Lokeren
    Moeskroen - Sint-Truiden
    Eupen - Club Brugge
    Cercle Brugge - Standard
    Antwerp - Charleroi
    Waasland-Beveren - Zulte Waregem

    Speeldag 30 : weekend 16 en 17 maart
    Club Brugge - Moeskroen
    Standard - Waasland-Beveren
    KV Kortrijk - Antwerp
    KV Oostende - Anderlecht
    Zulte Waregem - RC Genk
    Lokeren - Cercle Brugge
    Charleroi - Eupen
    Sint-Truiden - AA Gent


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    04-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
    KALENDER PROXIMUS LEAGUE  EERSTE KLASSE B : voetbalseizoen 2018-2019

    Speeldag 1 : weekend 4 en 5 augustus
    Lommel - Union Saint-Gilloise     1 - 0
    Oud-Heverlee Leuven - KV Mechelen   1 - 1
    Westerlo - Roeselare   2 - 1
    Tubeke - Beerschot-Wilrijk   3 - 3

    Speeldag 2 : weekend 11 en 12 augustus
    Beerschot-Wilrijk - Westerlo   1 - 1
    Roeselare - KV Mechelen   2 - 2
    Lommel - Tubeke   2 - 2
    Union Saint-Gilloise - Oud-Heverlee Leuven   1 - 2

    Speeldag 3 : weekend 18 en 19 augustus
    KV Mechelen - Lommel   1 - 2
    Westerlo - Union Saint-Gilloise   1 - 3
    Tubeke - Roeselare    0 - 0
    Oud-Heverlee Leuven - Beerschot-Wilrijk   1 - 1

    Speeldag 4 : weekend 1 en 2 september
    Beerschot-Wilrijk - Union Saint-Gilloise   1 - 0
    Oud-Heverlee Leuven - Westerlo    1 - 3
    Roeselare - Lommel   2 - 2
    KV Mechelen - Tubeke   1 - 0

    Speeldag 5 : weekend 8 en 9 september
    Lommel - Oud-Heverlee Leuven   1 - 1
    Westerlo - Tubeke   2 - 1
    Union Saint-Gilloise - KV Mechelen   2 - 2
    Roeselare - Beerschot-Wilrijk   2 - 1

    Speeldag 6 : weekend 15 en 16 september
    Beerschot-Wilrijk - KV Mechelen    1 - 0
    Tubeke - Oud-Heverlee Leuven   3 - 1
    Union Saint-Gilloise - Roeselare   2 - 0
    Westerlo - Lommel   4 - 1

    Speeldag 7 : weekend 22 en 23 september
    Tubeke - Union Saint-Gilloise   0 - 2
    Beerschot-Wilrijk - Lommel   1 - 3
    Oud-Heverlee Leuven - Roeselare   0 - 2
    KV Mechelen - Westerlo   2 - 0

    Speeldag 8 : weekend 29 en 30 september
    Oud-Heverlee Leuven - Union Saint-Gilloise   1 - 3
    Lommel - KV Mechelen   0 - 3
    Roeselare - Tubeke   2 - 1
    Westerlo - Beerschot-Wilrijk   1 - 2

    Speeldag 9 : weekend 6 en 7 oktober
    Beerschot-Wilrijk - Tubeke   1 - 0
    Union Saint-Gilloise - Westerlo   2 - 0
    KV Mechelen - Oud-Heverlee Leuven   3 - 0
    Lommel - Roeselare   3 - 1

    Speeldag 10 : weekend 13 en 14 oktober/uitgesteld tot midweek 30 en 31 oktober
    Tubeke - KV Mechelen    0 - 3
    Union Saint-Gilloise - Beerschot-Wilrijk    2 - 0
    Roeselare - Westerlo     0 - 1
    Oud-Heverlee Leuven - Lommel    1 - 2

    Speeldag 11 : weekend 20 en 21 oktober
    Tubeke - Lommel    0 - 2
    KV Mechelen - Beerschot-Wilrijk   3 - 0
    Roeselare - Union Saint-Gilloise    1 - 1
    Westerlo - Oud-Heverlee Leuven    0 - 1

    Speeldag 12 : weekend 27 en 28 oktober
    Beerschot-Wilrijk - Oud-Heverlee Leuven    3 - 1
    Union Saint-Gilloise - Tubeke   3 - 2
    KV Mechelen - Roeselare    3 - 0
    Lommel - Westerlo    0 - 1

    Speeldag 13 : weekend 3 en 4 november
    Oud-Heverlee Leuven - Tubeke   4 - 1
    Beerschot-Wilrijk - Roeselare   2 - 1
    Union Saint-Gilloise - Lommel   1 - 1
    Westerlo - KV Mechelen    0 - 3

    Speeldag 14 : weekend 10 en 11 november
    Tubeke - Westerlo   2 - 0
    KV Mechelen - Union Saint-Gilloise    2 - 1
    Lommel - Beerschot-Wilrijk    1 - 2
    Roeselare - Oud-Heverlee Leuven    0 - 4

    KV Mechelen wint de eerste periodetitel !

    Speeldag 15 : weekend 17 en 18 november
    Tubeke - Roeselare   3 - 2
    Oud-Heverlee Leuven - Union Saint-Gilloise    1 - 2
    KV Mechelen - Lommel    3 - 2
    Westerlo - Beerschot-Wilrijk    1 - 2

    Speeldag 16 : weekend 24 en 25 november
    Beerschot-Wilrijk - Oud-Heverlee Leuven   3 - 2
    Union Saint-Gilloise - Westerlo   0 - 0
    Lommel - Tubeke   1 - 0
    Roeselare - KV Mechelen   0 - 0

    Speeldag 17 : weekend 1 en 2 december
    Tubeke - Union Saint-Gilloise   2 - 0
    Oud-Heverlee Leuven - Lommel   3 - 1
    KV Mechelen - Beerschot-Wilrijk   1 - 1
    Westerlo - Roeselare   2 - 0

    Speeldag 18 : weekend 8 en 9 december
    Beerschot-Wilrijk - Tubeke   5 - 2
    Lommel - Union Saint-Gilloise   0 - 2
    Roeselare - Oud-Heverlee Leuven   3 - 1
    Westerlo - KV Mechelen   1 - 3

    Speeldag 19 : weekend 15 en 16 december
    Tubeke - Westerlo
    Oud-Heverlee Leuven - KV Mechelen
    Union Saint-Gilloise - Beerschot-Wilrijk
    Lommel - Roeselare

    Speeldag 20 : weekend 22 en 23 december
    Beerschot-Wilrijk - Lommel
    KV Mechelen - Tubeke
    Roeselare - Union Saint-Gilloise
    Westerlo - Oud-Heverlee Leuven

    Winterstop

    Speeldag 21 : weekend 12 en 13 januari
    Oud-Heverlee Leuven - Tubeke
    Union Saint-Gilloise - KV Mechelen
    Lommel - Westerlo
    Roeselare - Beerschot-Wilrijk

    Speeldag 22 : weekend 19 en 20 januari
    Tubeke - Lommel
    Beerschot-Wilrijk - Westerlo
    Union Saint-Gilloise - Oud-Heverlee Leuven
    KV Mechelen - Roeselare

    Speeldag 23 : weekend 26 en 27 januari
    Beerschot-Wilrijk - KV Mechelen
    Lommel - Oud-Heverlee Leuven
    Roeselare - Tubeke
    Westerlo - Union Saint-Gilloise

    Speeldag 24 : weekend 2 en 3 februari
    Tubeke - Beerschot-Wilrijk
    Oud-Heverlee Leuven - Roeselare
    Union Saint-Gilloise - Lommel
    KV Mechelen - Westerlo

    Speeldag 25 : weekend 9 en 10 februari
    Beerschot-Wilrijk - Union saint-Gilloise
    KV Mechelen - Oud-Heverlee Leuven
    Roeselare - Lommel
    Westerlo - Tubeke

    Speeldag 26 : weekend 16 en 17 februari
    Tubeke - KV Mechelen
    Oud-Heverlee Leuven - Westerlo
    Union Saint-Gilloise - Roeselare
    Lommel - Beerschot-Wilrijk

    Speeldag 27 : weekend 23 en 24 februari
    Tubeke - Oud-Heverlee Leuven
    Beerschot-Wilrijk - Roeselare
    KV Mechelen - Union Saint-Gilloise
    Westerlo - Lommel

    Speeldag 28 : weekend 2 en 3 maart
    Oud-Heverlee Leuven - Beerschot-Wilrijk
    Union Saint-Gilloise - Tubeke
    Lommel - KV Mechelen
    Roeselare - Westerlo

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    03-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
    Kalender eerste amateurklasse voor het voetbalseizoen 2018-2019

    Speeldag 1 : weekend 1 en 2 september
    Dessel Sport - Virton    0 - 3
    KSV Oudenaarde - Dender   0 - 0
    Tessenderlo - Geel    2 - 1
    Lierse-Kempenzonen - Knokke   1 - 1
    Deinze - Chatelet-Farciennes   3 - 1
    RWD Molenbeek - RFC de Liège    1 - 0
    Rupel-Boom - KSK Heist   3 - 0
    Eendracht Aalst - Seraing    1 - 1

    Speeldag 2 : weekend 8 en 9 september
    Geel - Lierse-Kempenzonen   1 - 3
    Chatelet-Farciennes - Eendracht Aalst   1 - 1
    Dender - Deinze   0 - 2
    Seraing - Rupel-Boom   3 - 3
    KSK Heist - Tessenderlo   0 - 4
    Virton - RWD Molenbeek    3 - 0
    Knokke - Dessel Sport   1 - 2
    RFC de Liège - KSV Oudenaarde   1 - 2

    Speeldag 3 : weekend 15 en 16 september
    Dessel Sport - Seraing   2 - 2
    KSV Oudenaarde - KSK Heist   2 - 1
    Tessenderlo - Dender   3 - 1
    Lierse-Kempenzonen - RFC de Liège    0 - 0
    Deinze - Knokke    2 - 1
    RWD Molenbeek - Geel    4 - 1
    Rupel-Boom - Chatelet-Farciennes   1 - 1
    Eendracht Aalst - Virton    0 - 0

    Speeldag 4 : weekend 22 en 23 september
    Geel - KSV Oudenaarde   2 - 0
    Chatelet-Farciennes - RWD Molenbeek   0 - 0
    Seraing - Deinze   2 - 1
    KSK Heist - Eendracht Aalst    2 - 1
    Virton - Lierse-Kempenzonen   1 - 2
    Knokke - Tessenderlo   2 - 3
    RFC de Liège - Dessel Sport   1 - 1
    Dender - Rupel-Boom    3 - 3

    Speeldag 5 : weekend 29 en 30 september
    Dessel Sport - KSK Heist   0 - 0
    KSV Oudenaarde - Tessenderlo   0 - 4
    Seraing - Chatelet-Farciennes   0 - 1
    Lierse-Kempenzonen - Dender   2 - 2
    Deinze - RFC de Liège   1 - 0
    Knokke - Virton   0 - 1
    RWD Molenbeek - Rupel-Boom   1 - 4
    Eendracht Aalst - Geel    3 - 1

    Speeldag 6 : weekend 6 en 7 oktober
    Tessenderlo - RFC de Liège   1 - 0
    Geel - Knokke    1 - 0
    Chatelet-Farciennes - Dessel Sport    1 - 0
    Dender - Seraing    0 - 4
    KSK Heist - Lierse-Kempenzonen   1 - 0
    Virton - Deinze    2 - 2
    RWD Molenbeek - KSV Oudenaarde    4 - 0
    Rupel-Boom - Eendracht Aalst   2 - 2

    Speeldag 7 : weekend 13 en 14 oktober
    RFC de Liège - Rupel-Boom   2 - 1
    KSV Oudenaarde - Virton   3 - 2
    Tessenderlo - Chatelet-Farciennes     1 - 0
    Geel - KSK Heist   5 - 0
    Seraing - Knokke   2 - 1
    Lierse-Kempenzonen - Dessel Sport   1 - 0
    Deinze - RWD Molenbeek   3 - 0
    Eendracht Aalst - Dender    0 - 2

    Speeldag 8 : weekend 20 en 21 oktober
    Dessel Sport - Tessenderlo    2 - 1
    Chatelet-Farciennes - Geel    2 - 0
    Dender - RWD Molenbeek     0 - 1
    Lierse-Kempenzonen - Deinze    2 - 2
    Virton - Seraing     0 - 0
    Rupel-Boom - KSV Oudenaarde   3 - 0
    Knokke - Eendracht Aalst    4 - 1
    RFC de Liège - KSK Heist    1 - 1

    Speeldag 9 : weekend 27 en 28 oktober
    KSV Oudenaarde - Chatelet-Farciennes   2 - 2
    Tessenderlo - Rupel-Boom   2 - 0
    Geel - Virton    1 - 3
    Seraing - RFC de Liège    2 - 2
    Deinze - Dessel Sport   0 - 0
    KSK Heist - Dender    1 - 2
    RWD Molenbeek - Knokke    3 - 2
    Eendracht Aalst - Lierse-Kempenzonen    2 - 2

    Speeldag 10 : weekend 3 en 4 november
    Dessel Sport - Eendracht Aalst   1 - 2
    Chatelet-Farciennes - KSK Heist   2 - 0
    Dender - Geel    4 - 1
    Lierse-Kempenzonen - Tessenderlo    0 - 2
    Virton - RFC de Liège    0 - 0
    RWD Molenbeek - Seraing    2 - 0
    Rupel-Boom - Deinze   1 - 2
    Knokke - KSV Oudenaarde    3 - 4

    Speeldag 11 :  weekend 10 en 11 november
    KSV Oudenaarde - Dessel Sport   3 - 1
    Tessenderlo - RWD Molenbeek    3 - 1
    Geel - Rupel-Boom   1 - 2
    Dender - Chatelet-Farciennes    1 - 1
    Seraing - Lierse-Kempenzonen    1 - 2
    Deinze - Eendracht Aalst   3 - 2
    KSK Heist - Virton    1 - 3
    RFC de Liège - Knokke    2 - 1

    Speeldag 12 : weekend 17 en 18 november
    Dessel Sport - Geel   3 - 0
    Seraing - KSK Heist   2 - 2
    Lierse-Kempenzonen - RWD Molenbeek    2 - 2
    Deinze - Tessenderlo    1 - 1
    Virton - Rupel-Boom   3 - 1
    Knokke - Dender    0 - 0
    RFC de Liège - Chatelet-Farciennes    3 - 0
    Eendracht Aalst - KSV Oudenaarde   2 - 0

    Speeldag 13 : weekend 24 en 25 november
    KSV Oudenaarde - Deinze    1 - 4
    Tessenderlo - Virton   1 - 2
    Geel - Seraing   0 - 0
    Chatelet-Farciennes - Lierse-Kempenzonen   1 - 0
    Dender - RFC de Liège   2 - 1
    KSK Heist - Knokke   0 - 3
    RWD Molenbeek - Eendracht Aalst    1 - 3
    Rupel-Boom - Dessel Sport    0 - 0

    Speeldag 14 : weekend 1 en 2 december
    Dessel Sport - RWD Molenbeek   2 - 1
    Seraing - KSV Oudenaarde   2 - 3
    Lierse-Kempenzonen - Rupel-Boom   2 - 1
    Deinze - Heist   0 - 0
    Virton - Dender   0 - 2
    Eendracht Aalst - Tessenderlo   1 - 2
    Knokke - Chatelet-Farciennes    3 - 1
    RFC de Liège - Geel    3 - 0

    Speeldag 15 : weekend 8 en 9 december
    KSV Oudenaarde - Lierse-Kempenzonen   1 - 3
    Tessenderlo - Seraing   4 - 0
    Geel - Deinze    2 - 3
    Chatelet-Farciennes - Virton    1 - 0
    Dender - Dessel Sport    2 - 0
    KSK Heist - RWD Molenbeek    2 - 3
    Rupel-Boom - Knokke   1 - 0
    RFC de Liège - Eendracht Aalst    3 - 1

    Speeldag 16 : weekend 15 en 16 december
    Dessel Sport - RFC de Liège
    KSV Oudenaarde - Geel
    Lierse-Kempenzonen - Virton
    Deinze - Dender
    Knokke - Seraing
    RWD Molenbeek - Chatelet-Farciennes
    Eendracht Aalst - KSK Heist
    Rupel-Boom - Tessenderlo

    Winterstop tot 12 januari

    Speeldag 17 : weekend 12 en 13 januari
    Geel - Tessenderlo
    Chatelet-Farciennes - Rupel-Boom
    Dender - Lierse-Kempenzonen
    Seraing - Dessel Sport
    KSK Heist - KSV Oudenaarde
    Virton - Eendracht Aalst
    Knokke - Deinze
    RFC de Liège - RWD Molenbeek

    Speeldag 18 : weekend 19 en 20 januari
    Dessel Sport - Knokke
    KSV Oudenaarde - RFC de Liège
    Tessenderlo - KSK Heist
    Oosterzonen - Seraing
    Deinze - Virton
    RWD Molenbeek - Dender
    Eendracht Aalst - Chatelet-Farciennes
    Rupel-Boom - Geel

    Speeldag 19 : weekend 26 en 27 januari
    Dessel Sport - KSV Oudenaarde
    Chatelet-Farciennes - Deinze
    Seraing - RWD Molenbeek
    KSK Heist - Rupel-Boom
    Virton - Geel
    Dender - Eendracht Aalst
    Knokke - Oosterzonen
    RFC de Liège - Tessenderlo

    Speeldag 20 : weekend 2 en 3 februari
    KSV Oudenaarde - Knokke
    Tessenderlo - Dessel Sport
    Geel - Chatelet-Farciennes
    Dender - KSK Heist
    Oosterzonen - Eendracht Aalst
    Deinze - Seraing
    RWD Molenbeek - Virton
    Rupel-Boom - RFC de Liège

    Speeldag 21 : weekend 9 en 10 februari
    Dessel Sport - Oosterzonen
    Chatelet-Farciennes - KSV Oudenaarde
    Seraing - Dender
    KSK Heist - Geel
    Virton - Tessenderlo
    Knokke - RWD Molenbeek
    RFC de Liège - Deinze
    Eendracht Aalst - Rupel-Boom

    Speeldag 22 : 16 en 17 februari
    KSV Oudenaarde - Seraing
    Tessenderlo - Eendracht Aalst
    Geel - RFC de Liège
    Dender - Knokke
    Deinze - Oosterzonen
    KSK Heist - Chatelet-Farciennes
    RWD Molenbeek - Dessel Sport
    Rupel-Boom - Virton

    Speeldag 23 : weekend 23 en 24 februari
    Dessel Sport - Deinze
    Chatelet-Farciennes - Tessenderlo
    Seraing - Geel
    Oosterzonen - KSV Oudenaarde
    Virton - KSK Heist
    Knokke - Rupel-Boom
    RFC de Liège - Dender Sport
    Eendracht Aalst - RWD Molenbeek

    Speeldag 24 : weekend 9 en 10 maart
    Tessenderlo - Knokke
    Geel - Eendracht Aalst
    Chatelet-Farciennes - RFC de Liège
    Dender - KSV Oudenaarde
    KSK Heist - Seraing
    Virton - Dessel Sport
    RWD Molenbeek - Deinze
    Rupel-Boom - Oosterzonen

    Speeldag 25 : weekend 16 en 17 maart
    Dessel Sport - Dender
    KSV Oudenaarde - Rupel-Boom
    Seraing - Virton
    Oosterzonen - Chatelet-Farciennes
    Deinze - Geel
    RWD Molenbeek - Tessenderlo
    Knokke - Heist
    Eendracht Aalst - RFC de Liège

    Speeldag 26 : weekend 23 en 24 maart
    Tessenderlo - Oosterzonen
    Geel - Dessel Sport
    Chatelet-Farciennes - Dender
    KSK Heist - Dender
    Virton - KSV Oudenaarde
    Rupel-Boom - RWD Molenbeek
    RFC de Liège - Seraing
    Eendracht Aalst - Knokke

    Speeldag 27 : weekend 30 en 31 maart
    Dessel Sport - Chatelet-Farciennes
    KSV Oudenaarde - Eendracht Aalst
    Dender - Virton
    Seraing - Tessenderlo
    Oosterzonen - Geel
    Deinze - Rupel-Boom
    RWD Molenbeek - KSK Heist
    Knokke - RFC de Liège

    Speeldag 28 : weekend 6 en 7 april
    Tessenderlo - KSV Oudenaarde
    Geel - RWD Molenbeek
    Chatelet-Farciennes - Seraing
    KSK Heist - Dessel Sport
    Virton - Knokke
    Eendracht Aalst - Deinze
    Rupel-Boom - Dender
    RFC de Liège - Oosterzonen

    Speeldag 29 : weekend 13 en 14 april
    Dender - Tessenderlo
    Seraing - Eendracht Aalst
    Dessel Sport - Rupel-Boom
    Deinze - KSV Oudenaarde
    KSK Heist - RFC de Liège
    Virton - Chatelet-Farciennes
    Knokke - Geel
    RWD Molenbeek - Oosterzonen

    Speeldag 30 : weekend 27 en 28 april
    Geel - Dender
    Chatelet-Farciennes - Knokke
    Rupel-Boom - Seraing
    Oosterzonen - KSK Heist
    KSV Oudenaarde - RWD Molenbeek
    Tessenderlo - Deinze
    RFC de Liège - Virton
    Eendracht Aalst - Dessel Sport

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    02-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
    Champions League - Play Offs, tweede en derde kwalificatieronde :
    Play Offs Champions League : De Play Offs worden gespeeld op 21 en 22 augustus en 28 en 29 augustus.

    Terugwedstrijden : 28 en 29 augustus
    AEK Athene - Videoton   1 - 1
    Dynamo Kiev - Ajax Amsterdam    0 - 0
    Dinamo Zagreb - Young Boys Bern    1 - 2
    PSV Eindhoven - Bate Borisov   3 - 0
    PAOK Saloniki - Benfica    1 - 4
    RB Salzburg - Rode Ster Belgrado   2 - 2

    Heenwedstrijden : 21 en 22 augustus
    Bate Borisov - PSV Eindhoven    2 - 3
    Benfica - PAOK Saloniki    1 - 1
    Rode Ster Belgrado - RB Salzburg    0 - 0
    Ajax Amsterdam - Dynamo Kiev   3 - 1
    Young Boys Bern - Dinamo Zagreb   1 - 1
    Videoton - AEK Athene     1 - 2
    Winnaars gaan naar de groepsfase van de Champions League, verliezers gaan naar de groepsfase van de Europa League.
    Club Brugge is rechtstreeks geplaatst voor de poulefases van de Champions League.


    Voor de tweede en derde kwalificatieronde van de Champions League beperken wij ons enkel tot clubs uit België en Nederland.
    Tweede voorronde :
    Ajax Amsterdam - Stürm Graz   2 - 0
    Stürm Graz - Ajax Amsterdam    1 - 3
    Laat de winnaar uit deze wedstrijd nu ook nog eens de tegenstander zijn van Standard de Liège in de derde kwalificatieronde.
    Derde voorronde :
    Standard de Liège - Ajax Amsterdam   2 - 2
    Ajax Amsterdam - Standard de Liège    3 - 0



    Europa League - Play Offs, tweede en derde kwalificatieronde :
    Play Offs : Heenwedstrijden op donderdag 23 augustus, terugwedstrijden op donderdag 30 augustus
    BE : KAA Gent werd in de play offs door het Franse Bordeaux uitgeschakeld.
    KRC Genk schakelde het Deense Bröndby IF uit waardoor Genk samen met Standard en Anderlecht
    in de poulefases van de Europa League mag aantreden.

    Terugwedstrijden op donderdag 30 augustus :
    Loedogorets - Kutaisi   4 - 0
    Mölde FK - FC Zenit Sint-Petersburg   2 - 1
    AEK Larnaca - AS Trencin    3 - 0
    FK Qarabag - FC Sheriff Tiraspol   3 - 0
    Celtic Glasgow - FK Suduva   3 - 0
    FC Astana - Apoel Nicosia   2 - 1  n.v.
    Sevilla - Sigma Olomouc    3 - 0
    Maccabi Tel Aviv - Sarpsborg   2 - 1
    Mydtjylland - Malmö FF   0 - 2
    CFR Cluj - Dudelange   2 - 3
    Burnley - Olympiakos Piraeus    1 - 1
    FC Kopenhagen - Atalanta    0 - 0  n.v.  pen  4-3
    Limassol - FC Basel   1 - 0
    Trnava - Ljubljana    1 - 1
    RB Leipzig - FK Zorja Lugansk   3 - 2
    Bröndby IF - Racing Genk     2 - 4
    Steaua Boekarest - Rapid Wien    2 - 1
    Besiktas - Partizan Belgrado   3 - 0
    FK Shkëndija - Rosenborg BK   0 - 2
    FC Oefa - Glasgow Rangers   1 - 1
    Bordeaux - KAA Gent   2 - 0

    Heenwedstrijden op donderdag 23 augustus :
    Kutaisi - Loedogorets   0 - 1
    FC Zenit Sint-Petersburg - Mölde FK   3 - 1
    AS Trencin - AEK Larnaka   1 - 1
    FC Sheriff Tiraspol - FK Qarabag   1 - 0
    FK Suduva - Celtic Glasgow   1 - 1
    Apoel Nicosia - FC Astana   1 - 0
    Sigma Olomouc - Sevilla   0 - 1
    Sarpsborg - Maccabi Tel Aviv   3 - 1
    Malmö FF - Mydtjylland   2 - 2
    Dudelange - CFR Cluj   2 - 0
    Olympiakos Piraeus - Burnley   3 - 1
    Atalanta - FC Kopenhagen   0 - 0
    FC Basel - Limassol   3 - 2
    Ljubljana - Trnava   0 - 2
    FK Zorja Lugansk - RB Leipzig   0 - 0
    Racing Genk - Bröndby IF   5 - 2
    Rapid Wien - Steaua Boekarest   3 - 1
    Partizan Belgrado - Besiktas   1 - 1
    Rosenborg BK - FK Shkëndija   3 - 1
    Glasgow Rangers - FC Oefa   1 - 0
    KAA Gent - Bordeaux   0 - 0

    BE : Standard de Liège gaat door de uitschakeling in de Champions League nu rechtstreeks naar de poulefases van de Europa League.
    Ook RSC Anderlecht gaat rechtstreeks naar de poulefases van de Europa League.
    NL : Voor Feyenoord, Vitesse en AZ is het Europees avontuur voorbij.



    Voor de tweede en derde kwalificatieronde beperken wij ons tot de teams uit België en Nederland.

    Derde kwalificatieronde:
    Terugwedstrijden op donderdag 16 augustus
    BE:
    Lech Poznan - KRC Genk    1 - 2
    KAA Gent - Jagiellonia Bialstock    3 - 1
    NL: 
    FC Basel - Vitesse Arnhem     1 - 0
    Feyenoord Rotterdam - AS Trencin     1 - 1
    Ook Vitesse en Feyenoord zijn net als AZ in de tweede ronde uitgeschakeld.

    Heenwedstrijden op donderdag 9 augustus 
    BE:
    Jagiellonia Bialystock - KAA Gent    0 - 1
    KRC Genk - Lech Poznan   2 - 0
    NL:
    AS Trencin - Feyenoord Rotterdam    4 - 0
    Vitesse Arnhem - FC Basel    0 - 1
    Voor AZ uit Alkmaar is het Europees avontuur reeds voorbij.

    Tweede kwalificatieronde:
    Heenwedstrijden op donderdag 26 juli
    BE : KRC Genk - Fola Esch    5 - 0
    NL : Kairat Almaty - AZ Alkmaar   2 - 0 en  Viitorul - Vitesse Arnhem   2 - 2
    Terugwedstrijden op woensdag 1 en donderdag 2 augustus
    BE : Fola Esch - KRC Genk    1 - 4
    NL : AZ Alkmaar - Kairat Amlaty   2 - 1 en Vitesse Arnhem - Viitorul   3 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    01-08-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Daar is de zomer van 2018 ....

    Vuelta de Espana

    De 73e editie van de Vuelta gaat op zaterdag 25 augustus 
    van start in de Spaanse badplaats Malaga. De Gran Salida 
    wordt opgeluisterd met een individuele tijdrit van 8 km. 
    Op zondag 16 september komen de renners na 3.271 koers 
    aan in de Spaanse hoofdstad Madrid.

    Sculptour 2018


    De grote beeldentuin Sculptour opent deze zomer opnieuw 
     zijn deuren. Er zijn werken van 30 kunstenaars te zien.  
    De expositie van zowat 120 beelden van kunstenaars uit  
    alle windstreken van Europa en voor het eerst ook werken 
     van een Japanner en een Argentijn. De expositie met 100 
     beelden en 50 andere werken vindt plaats in de 3,5  
    hectare grote tuin van Lieve en Piet Willequet in de  
    Ronde van Vlaanderenstraat te Kluisbergen-Kwaremont.  
    Het thema dit jaar is Reflections. Blikvanger dit jaar zijn 
     de zeer grote werken van Josef Lang. De  
    beelden-tentoonstelling is open op zaterdag-, zon- en  
    feestdagen van 14 tot 19 uur of op afspraak en loopt  
    de ganse zomer tot 23 september. Inkom €5  
    Meer info : www.beukenhof.be 

    .

    .

    .

    .

    .

    .

    .

    .

    Plan Bier in de Vlaamse Ardennen


    Hou je ook van een lekker biertje na een stevige  
    wandeling of fietstocht ? De gloednieuwe bierkaart  
     'Plan Bier' verzamelt 8 brouwerijen en bijna 100   
    bieren in de Vlaamse Ardennen. Bovendien krijg je een  
     uitgebreid overzicht van de beste, charmantste en   
    gezelligste cafés in Vlaanderens mooiste landschap   
    en zijn alle leuke stops makkelijk bereikbaar met drie  
     kant-en-klare wandelingen en vier ontspannende  
     fietsroutes. www.planbier.be

    Zomerse beiaardconcerten in Oudenaarde


    Tijdens de zomermaanden hoort men van op één van    
    de vele gezellige terrasjes in Oudenaarde de beiaard spelen.
    De beiaard in de Sint-Walburgakerk is de oudste van     
    het land en bestaat uit 49 klokken. Het hele jaar
    door zijn er op zondag beiaardconcerten van 12 tot 13 uur.    
    Tijdens de maanden juli en augustus concerteert    
    stadsbeiaardier Lode Schynkel of een gastmuzikant     
    ook op donderdagavond van 20.30 uur tot 21.30 uur.     
    Iedere donderdagvoormiddag, tijdens de wekelijkse    
    marktdag, weerklinkt het automatisch beiaardspel    
    van 10 uur tot 11 uur. 

    Oudenaarde : De fietsstad !


    Oudenaarde wil de stad en haar deelgemeenten uitbouwen tot 
    'de fietsstad van de streek'. Deze doelstelling is opgenomen 
    in het meerjarenplan van de stad. Los van de aankomst 
    van 'Vlaanderens Mooiste', besteedde Oudenaarde in het 
    verleden al heel wat aandacht aan functioneel fietsverkeer 
    en aan de uitbouw van een degelijk fietspaden-netwerk. 
    Het resultaat is de fietskaart, een gratis kaart met de beste 
    fietsverbindingen. Ook de recreatieve fietser wordt verwend 
    in Oudenaarde. Fietsen in de streek van De Ronde is het 
    geliefkoosde terrein van duizenden wielertoeristen. 
    De routes gaan van 42 tot 181 kilometer. Ook mountainbikers 
    komen aan hun trekken in de talrijke bossen en velden. 
    Voor al dit fietsplezier is het Centrum Ronde van Vlaanderen 
    aan de Markt de ideale startplaats. En geef nu zelf toe, 
    wat is er aangenamer om een fietstocht af te sluiten 
     met een Oudenaards biertje op één van de terrasjes  
    op de vernieuwde markt of in de talrijke café's wat  
    de stad van Adriaen Brouwer rijk is.

    Leeuwarden Culturele Hoofdstad in Europa

    Leeuwarden, de hoofdstad van Friesland, mag zich samen 
     met de Maltese hoofdstad Valetta, in 2018 de Culturele  
    Hoofdstad van Europa noemen. Leeuwarden-Fryslân 2018  
    zal een jaar lang laten zien hoe de Friezen het leven  
    vieren en daarbij een gezonde planeet achter laten voor  
    de generaties die nog komen. De honderden projecten  
    vinden niet alleen in Leeuwarden plaats, maar in het rijke  
    landschap dat Friesland juist zo speciaal maakt.  
    Bekijk het volledige programma via de website :
    www.friesland.nl/LF2018 

    SKS Skûsjesilen 
    Nog in Friesland organiseert men tijdens de zomer 
     een zeilwedstrijd op de Friese meren met oude zeilende  
    vrachtschepen. Het 'Skûtsjesilen' werd deze zomer 
    georganiseerd van 4 tot 17 augustus. Grou won net als  
    vorig jaar wedstrijdInfo : www.skutsjesilen.nl

    Volg vrienden of familie terwijl ze naar hun 
    vakantiebestemming vliegen


    Binnenkort vertrekken ongetwijfeld ook mensen  
    uit je omgeving op vakantie. Via de website 
    www.flightradar24.com kan men het volledige 
     luchtverkeer meevolgen. Thuisblijvers kunnen 
    op deze manier zien wanneer hun vrienden 
    of familie opstijgen of op hun reisbestemming  
    aankomen. Of omgekeerd, wanneer ze het vliegtuig 
    opnieuw huiswaarts nemen. Ook als je aan 
    het genieten bent van de zon en er vliegt een vliegtuig 
    over, kan je via www.flightradar24.com zien 
    wat de bestemming van het toestel is. 
    De app is ook te downloaden voor op je smartphone 
     of tablet.

    Tips voor een veilig barbecue weekend


    Een gezellig feestje aan de BBQ hoeft niet op de  
    spoedafdeling te eindigen. Daarom een paar veilige 
     BBQ-tips : 
    - Plaats de barbecue op een stevige, stabiele,  
    vlakke ondergrond.  
    - Zorg dat de barbecue niet omver gelopen  
    kan worden door spelende kinderen of huisdieren.    
    - Wie bakt is BOB en drinkt dus niet !!    
    - Pas op met licht ontvlambare kleding. In de buurt 
     van een barbecue draag je een speciale  
    barbecueschort en handschoenen. Een zwempak, 
    zwembroek of ontbloot bovenlijf zijn zeker  
    uit den boze. Eet smakelijk !

    Roberto: 'tropische zomer, puffen en blazen'


    Ik vroeg aan Roberto, de weerman van lokale radio Media, 
    of de zomer van 2018 nog veel warme dagen in het  
    verschiet heeft. 'Zeker en vast' vertelde de 78-jarige  
    Elsegemnaar. 'We hebben ook al een prachtige lente gehad 
    en de zomer is ook zeer warm. Het is vooral zuchten, 
    puffen en blazen' aldus Roberto. 'Deze zomer is dezelfde 
    als de zomer van 1976, weet je nog ? De zomer toen 
    Lucien Van Impe de Tour de France won'. 'Tot nu toe was 
    deze zomer de warmste zomer ooit maar ik denk dat deze 
    van 2018 nu alle records gaat breken'. 'Regenen ?  
    De regen van de laatste dagen heeft enorm deugd gedaan 
    want de landbouwers waren met de droogte niet tevreden  
    hoor, aldus Roberto.

    De zomerhits van .....

    Kent u ze nog de zomerhits van weleer ? 
    1976 : Jesse Green - Nice and slow 
    1980 : Jay and the Americans - Cara Mia 
    1982 : June Lodge - Someone love's you honey 
    1984 : Baltimora - Tarzan boy 
    1988 : Salt 'N' Pepa - Push it 
    1994 : Culture Beat - Mr. Vain 
    1996 : Los Del Rio - Macarena 
    1999 : Lou Bega : Mombo Nr. 5  
    2005 : Belle Perez - Que viva la vida 
    2009 : Pitbull - I know you want me   
    2012 : Gusttavo Lima - Balada  
    2017 : Luis Fonsi feat. Daddy Yankee : Despacito


    In de zomer van 2018 zal de Belg gemiddeld 2318 euro besteden aan zijn zomervakantie. Frankrijk, Spanje en Italië zijn deze 
    zomer de populairste vakantiebestemmingen. Zelfs één reiziger op drie trekt naar Frankrijk. De autovakanties krijgen de voorkeur
     deze zomer. Vier op de tien landgenoten blijft gewoon thuis. Dat blijkt uit de jaarlijkse vakantiebarometer van Europ Assistance.
    Bij de vliegvakanties is Turkije terug een populaire bestemming geworden net als Griekenland, Bulgarije, Tunesië en Marokko.
    De absolute koploper bij de vliegvakanties is Spanje.
    Franse tolwegen nog duurder
    De tarieven voor het gebruik van de Franse snelwegen zijn op 1 februari met 1,03 tot 2,04 procent de hoogte ingegaan. 
    De prijzen stegen sterker dan in 2016 en 2017, toen ze gemiddeld met 1 procent omhoog gingen.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (192 Stemmen)
    Categorie:info
    31-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een gesprek met Niels Destadsbader
    Niels Destadsbader: 'Momenteel zit ik in een heel toffe periode!'
    Tijdens de Adriaen Brouwer Bierfeesten in Oudenaarde had ik een gesprek met Niels Destadsbader.
    De Deerlijknaar is momenteel de populairste artiest in ons land en vooral fan van de Rode Duivels.
    Het interview werd opgenomen voor lokale radio's Media en Waregem1. Diegenen die het radio-interview 
    hebben gemist kunnen hier de geschreven versie lezen.


    Niels, ik mag dit toch zeggen hé dat jij momenteel de populairste artiest bent in ons land?
    Ik hoor u dat graag zeggen maar ik denk dat er momenteel nog meerdere populaire artiesten zijn maar het is zo
    dat we een fantastische kans krijgen. Dat we hier in Oudenaarde vorig jaar al stonden en dit
    jaar terug mogen komen betekent toch ook wel iets. Vorig jaar heb ik mooie prijzen gewonnen en 
    op vele podia gestaan en dit jaar komt mijn droom uit want we gaan het Sportpaleis doen. 
    Ook deze zomer wordt het plezant want in Oudenaarde tijdens de Bierfeesten gaven we de aftrap van onze zomertour.

    Je bent acteur, radioman, tv-presentator, zanger en wat nog allemaal, ik denk soms: 'heeft Niels wel tijd om te slapen?'
    Af en toe toch hé en slapen doe ik ook graag hoor. Het voordeel is dat ik niet zoveel slaap nodig
    heb, maar tijdens optredens krijg je zoveel energie van je publiek dat je de weinige uren slaap heel
    snel vergeet. Ik weet hoe hard ik hiervoor heb moeten werken om hier te staan en ik probeer daar nu
    heel hard van te genieten.

    Misschien komt er een dag dat je een keuze moet maken, wat zou je bijvoorbeeld nooit kunnen missen?
    Dat is een vervelende vraag omdat ik hoop dat dit nooit gaat komen dat moment, tot nu toe heb
    ik het geluk gehad dat ik niet heb moeten kiezen, maar ik denk dat muziek het diepst in
    mijn hart zit. Ik doe de andere dingen ook heel graag maar muziek zal nooit stoppen denk ik.

    Een 'Liefde voor muziek' dus en dat brengt ons meteen bij het populaire VTM-programma wat aan een artiest
    toch nog eens een extra boost kan geven.
    Sowieso, we hadden al een boerejaar achter de rug met Zomerhit, Werchter Boutique enz ..
    Maar wat ik merk is dat er toch nog een ander publiek is die mij leren kennen heeft.
    Het is heel prettig om te zien, maar ook om het te doen. Ik heb het gevoel dat ik
    na dat programma op een rollercoaster zit en ik hoop dat ik er nog een tijdje mag blijven opzitten.

    Uit 'Liefde voor muziek' zijn mij heel wat dingen bijgebleven en wat ik ook onthoud
    is dat je geen vers ondergoed mee had naar Spanje.
    (lacht) klopt ja, ik denk aan alles waar ik moet aan denken dus het zingen en mijn teksten maar
    daarnaast vergeet ik echt alles. Vorige week ben ik naar de politie moeten gaan omdat
    ik mijn portefuille kwijt was, de week ervoor was ik mijn vest kwijt en daar had ik
    dus geen vers ondergoed mee. Helaas is ook dit een deel van mijn persoonlijkheid.

    Je hebt nu toch ondergoed bij?
    Ja hoor, ik heb het zelfs aan (lacht).

    Eind mei kwam je album '30' uit en ook dat is een voltreffer?
    Je wordt 30 en mensen beginnen zich vragen te stellen, heb je een vriendin en wil je nog geen
    kinderen en een eigen huis enz.. Wanneer je 30 bent wordt van iedereen verwacht dat je serieuze dingen
    gaat doen in het leven. Aangezien ik nog geen huis of kinderen heb, is dit mijn tweede kind.
    Ik denk dat mijn muziek een beetje volwassener is geworden vandaar '30'.
    Het gaat heel goed met het album want we hebben al een gouden plaat wat ongelooflijk is en
    the best is yet to come, hoop ik.

    Alvast gefeliciteerd! Nog twee data: 19 augustus
    Dat is mijn verjaardag, dan zal ik voelen hoe het is om dertig te zijn.

    En 31 oktober?
    Zet daar ook maar 1 november bij want we hadden het geluk dat het zo snel ging
    met de eerste show dat we er nu twee mogen doen. Twee keer Sportpaleis, dat is elke dag ermee 
    opstaan en ermee gaan slapen. Ik bel twee à drie keer per dag naar Live Nation om te weten hoe het loopt.
    Ik ben vorige week ook naar het Sportpaleis geweest om te zien hoe we het podium opkunnen of afgaan.
    Het Sportpaleis doen is een droom waarvan ik dacht 'once in a lifetime' maar
    dat is ondertussen 'twice in a lifetime' geworden.

    Ik weet dat jij een enorme voetbalfan bent, het WK voetbal is volop aan de gang mis je 
    de wedstrijden van de Rode Duivels niet door alle drukte?
    Neen, want bij de Rode Duivels is het zelfs zo dat ik op alle wedstrijden vrij heb genomen en ook
    de dag erop tot twee uur 's middags. Opstaan is de volgende dag sowieso moeilijk, als men nu wint of verliest.

    Wie geef je de voorkeur om de Wereldbeker de hoogte in te steken?
    Ik denk de Belgen, wij zijn altijd negatief ingesteld vind ik. Als we met 3-0 van Panama
    winnen is het van 'het was maar Panama' of 'het is maar Tunesië', maar we doen het toch.
    De andere favorieten hebben het toch al serieus laten afweten.
    We spelen toch, vind ik, het meest overtuigende voetbal. Ik denk dat
    de halve finale een optie wordt en met een beetje geluk worden we wereldkampioen.

    Als wij het niet worden wie geef je dan de meeste kans?
    Mexico heeft een goeie ploeg, Zwitserland eveneens, Duitsland en Argentinië hebben nog niets
    bewezen maar ik vrees toch voor Brazilië.

    Niels, bedankt voor dit gesprek en ik wens je heel veel succes in alles wat je doet.
    Dat is heel vriendelijk, bedankt !


    Niels Destadsbader op de Bierfeesten

    De zomertour met start in Oudenaarde. Haltes in Gent, Lokeren, Kortrijk... en einde in Puurs

    Tickets Niels 30 in het sportpaleis via proximusgoformusic.be en livenation.be
    www.nielsdestadsbader.be 


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:info
    30-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
       Eredivisie - Seizoen 2018-2019

    SUPERCUP - Johan Cruyff Schaal : zaterdag 4 augustus
    PSV - Feyenoord      0 - 0   strafschoppen   5 - 6

    Speeldag 1 : Het seizoen eredivisie 2018-2019 ging van start in het weekend van 11 en 12 augustus
    PEC Zwolle - SC Heerenveen   2 - 3
    Willem II - VVV-Venlo   0 - 1
    Ajax - Heracles Almelo    1 - 1
    Excelsior - Fortuna Sittard    1 - 1
    PSV - FC Utrecht    4 - 0
    ADO Den Haag - FC Emmen   1 - 2
    Vitesse - FC Groningen   5 - 1
    De Graafschap - Feyenoord   2 - 0
    AZ - NAC-Breda   5 - 0

    Speeldag 2 : weekend 18 en 19 augustus
    FC Groningen - Willem II    0 - 1
    NAC Breda - De Graafschap     3 - 0
    VVV-Venlo - Ajax    0 - 1
    Fortuna Sittard - PSV     1 - 2
    Heracles Almelo - ADO Den Haag   4 - 2
    FC Utrecht - PEC Zwolle   2 - 0
    Feyenoord - Excelsior    3 - 0
    FC Emmen - AZ   1 - 4
    SC Heerenveen - Vitesse   1 - 1

    Speeldag 3 : weekend 25 en 26 augustus
    ADO Den Haag - Fortuna Sittard   3 - 1
    Ajax - FC Emmen     5 - 0
    De Graafschap - FC Groningen    0 - 1
    PEC Zwolle - PSV   1 - 2
    NAC Breda - Excelsior   0 - 2
    Willem II - Heracles Almelo   5 - 0
    SC Heerenveen - Feyenoord    3 - 5
    FC Utrecht - VVV-Venlo    1 - 1
    AZ - Vitesse    0 - 0

    Speeldag 4 : weekend 1 en 2 september 
    FC Emmen - De Graafschap    1 - 1
    VVV-Venlo - SC Heerenveen    1 - 1
    Excelsior - ADO Den Haag    2 - 4
    PSV - Willem II    6 - 1
    Fortuna Sittard - FC Utrecht     1 - 1
    FC Groningen - PEC Zwolle   0 - 1
    Vitesse - Ajax    0 - 4
    Heracles Almelo - AZ   3 - 2
    Feyenoord - NAC Breda    4 - 2

    Speeldag 5 : weekend 15 en 16 september
    De Graafschap - VVV-Venlo   1 - 2
    ADO Den Haag - PSV     0 - 7
    Ajax - FC Groningen    3 - 0
    Willem II - Excelsior    2 - 2
    AZ - Feyenoord    1 - 1
    SC Heerenveen - Heracles Almelo   3 - 5
    FC Utrecht - FC Emmen   1 - 2
    NAC Breda - Fortuna Sittard   2 - 3
    PEC Zwolle - Vitesse   0 - 2

    Speeldag 6 : weekend 22 en 23 september
    Heracles Almelo - De Graafschap    4 - 0
    Fortuna Sittard - Willem II    4 - 4
    Excelsior - SC Heerenveen    3 - 3
    VVV-Venlo - NAC Breda    3 - 0
    Vitesse - ADO Den Haag    1 - 1
    Feyenoord - FC Utrecht    1 - 0
    FC Emmen - PEC Zwolle    0 - 1
    FC Groningen - AZ    1 - 3
    PSV - Ajax    3 - 0

    Speeldag 7 : weekend 29 en 30 september
    SC Heerenveen - ADO Den Haag    1 - 1
    NAC Breda - PSV    0 - 2
    Fortuna Sittard - Ajax     0 - 2
    Excelsior - VVV-Venlo    1 - 0
    Heracles Almelo - FC Emmen   2 - 1
    De Graafschap - Willem II   2 - 1
    AZ - PEC Zwolle    2 - 2
    FC Groningen - FC Utrecht    1 - 1
    Feyenoord - Vitesse    2 - 1

    Speeldag 8 : weekend 6 en 7 oktober
    FC Utrecht - NAC Breda    2 - 1
    ADO Den Haag - FC Groningen   1 - 0
    PEC Zwolle - Excelsior   2 - 0
    PSV - VVV-Venlo    4 - 0
    De Graafschap - SC Heerenveen   0 - 5
    FC Emmen - Fortuna Sittard    3 - 3
    Willem II - Feyenoord    1 - 1
    Vitesse - Heracles Almelo    4 - 0
    Ajax - AZ     5 - 0

    Speeldag 9 : weekend 20 en 21 oktober
    PSV - FC Emmen    6 - 0
    Excelsior - Vitesse     2 - 0
    SC Heerenveen - Ajax     0 - 4
    FC Utrecht - AZ    2 - 1
    NAC Breda - Willem II    2 - 2
    Heracles Almelo - FC Groningen   4 - 1
    Feyenoord - PEC Zwolle   3 - 0
    VVV-Venlo - ADO Den Haag   2 - 0
    Fortuna Sittard - De Graafschap    3 - 1

    Speeldag 10 : weekend 27 en 28 oktober
    FC Emmen - VVV-Venlo     1 - 1
    ADO Den Haag - NAC Breda    1 - 1
    De Graafschap - Excelsior    4 - 1
    FC Groningen - PSV     1 - 2
    PEC Zwolle - Heracles Almelo    1 - 1
    Vitesse - Fortuna Sittard   2 - 1
    Willem II - FC Utrecht    0 - 1
    Ajax - Feyenoord    3 - 0
    AZ - SC Heerenveen    2 - 3

    Speeldag 11 : weekend 3 en 4 november
    Excelsior - FC Groningen    2 - 4
    NAC Breda - Heracles Almelo    2 - 1
    PSV - Vitesse    1 - 0
    Ajax - Willem II    2 - 0
    AZ - De Graafschap    1 - 0
    SC Heerenveen - FC Emmen   1 - 1
    FC Utrecht - ADO Den Haag    3 - 0
    Fortuna Sittard - PEC Zwolle     3 - 0
    Feyenoord - VVV-Venlo    4 - 1

    Speeldag 12 : weekend 10 en 11 november
    PEC Zwolle - Willem II     2 - 3
    FC Emmen - NAC Breda    2 - 0
    De Graafschap - PSV    1 - 4
    Vitesse - FC Utrecht    2 - 1
    VVV-Venlo - Fortuna Sittard   3 - 2
    FC Groningen - SC Heerenveen   2 - 0
    Excelsior - Ajax    1 - 7
    ADO Den Haag - AZ     0 - 1
    Heracles Almelo - Feyenoord    0 - 2

    Speeldag 13 : weekend 24 en 25 november
    PEC Zwolle - ADO Den Haag     2 - 3
    NAC Breda - Ajax    0 - 3
    PSV - SC Heerenveen    3 - 0
    Fortuna Sittard - Heracles Almelo   3 - 0
    FC Emmen - Excelsior    1 - 2
    FC Utrecht - De Graafschap     5 - 0
    Feyenoord - FC Groningen    1 - 0
    Willem II - Vitesse    1 - 3
    VVV-Venlo - AZ     2 - 2

    Speeldag 14 : weekend 1 en 2 december
    Excelsior - FC Utrecht    3 - 3
    Vitesse - FC Emmen    1 - 1
    AZ - Willem II    0 - 2
    De Graafschap - PEC Zwolle    0 - 2
    SC Heerenveen - Fortuna Sittard   3 - 1
    Ajax - ADO Den Haag   5 - 1
    Feyenoord - PSV    2 - 1
    Heracles Almelo - VVV-Venlo   4 - 1
    FC Groningen - NAC Breda   5 - 2

    Speeldag 15 : weekend 8 en 9 december
    Fortuna Sittard - AZ    0 - 3
    PSV - Excelsior   6 - 0
    Willem II - SC Heerenveen    1 - 5
    PEC Zwolle - Ajax    1 - 4
    ADO Den Haag - De Graafschap    0 - 0
    FC Utrecht - Heracles Almelo   3 - 1
    VVV-Venlo - FC Groningen     0 - 0
    FC Emmen - Feyenoord   1 - 4
    NAC Breda - Vitesse    2 - 1

    Speeldag 16 : weekend 15 en 16 december
    Willem II - ADO Den Haag   ( vrijdag 20 uur )
    PEC Zwolle - NAC Breda   ( zaterdag 18.30 uur )
    AZ - Excelsior   ( zaterdag 19.45 uur )
    Heracles Almelo - PSV
    Vitesse - VVV-Venlo   ( zaterdag 20.45 uur )
    SC Heerenveen - FC Utrecht    ( zondag 12.15 uur )
    Ajax - De Graafschap   ( zondag 14.30 uur )
    FC Groningen - FC Emmen
    Feyenoord - Fortuna Sittard   ( zondag 16.45 uur )

    Speeldag 17 : weekend 22 en 23 december
    VVV-Venlo - PEC Zwolle   ( vrijdag 20 uur )
    Fortuna Sittard - FC Groningen   ( zaterdag 18.30 uur )
    NAC Breda - SC Heerenveen   ( zaterdag 19.45 uur )
    PSV - AZ
    Excelsior - Heracles Almelo   ( zaterdag 20.45 uur )
    FC Utrecht - Ajax    ( zondag 12.15 uur )
    De Graafschap - Vitesse   ( zondag 14.30 uur )
    ADO Den Haag - Feyenoord
    FC Emmen - Willem II    ( zondag 16.45 uur )

    Winterstop

    De rest vanaf speeldag 18 volgt ....



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:Eredivisie Nederland
    29-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019


      Eerste Divisie - Seizoen 2018-2019
    De eerste divisie in Nederland zal de komende drie seizoenen de 'Keuken Kampioen Divisie' heten.
    De afgelopen twaalf seizoenen heette de op één na hoogste divisie van Nederland de 'Jupiler League' en 
    had daarvoor namen als de 'Toto Divisie' en de 'Gouden Gids Divisie'.
    De 'Keuken Kampioen Divisie' genaamd naar de gelijknamige keukenbouwer ging van start op vrijdag 17 augustus.

    Speeldag 1 : weekend 17 augustus
    FC Volendam - FC Den Bosch   1 - 2
    FC Dordrecht - Helmond Sport    0 - 0
    RKC Waalwijk - Telstar    1 - 0
    MVV Maastricht - FC Oss    0 - 2
    Go Ahead Eagles - Jong Utrecht    5 - 0
    NEC Nijmegen - Cambuur Leeuwarden    2 - 2
    Roda JC - Jong Ajax    2 - 1
    FC Twente - Sparta Rotterdam    2 - 1
    Jong PSV - FC Eindhoven    2 - 1
    Jong AZ - Almere City   2 - 3

    Speeldag 2 : weekend 24 augustus
    Cambuur Leeuwarden - Jong AZ   2 - 1
    Sparta Rotterdam - FC Volendam   2 - 0
    FC Den Bosch - RKC Waalwijk   2 - 3
    FC Oss - Jong PSV   4 - 1
    Almere City - Roda JC   1 - 2
    Telstar - MVV Maastricht   0 - 1
    Jong Ajax - FC Dordrecht   5 - 2
    FC Eindhoven - Go Ahead Eagles   1 - 2
    Helmond Sport - FC Twente   2 - 2
    Jong Utrecht - NEC Nijmegen    1 - 2

    Speeldag 3 : weekend 31 augustus
    RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam     0 - 1
    MVV Maastricht - Go Ahead Eagles   1 - 2
    FC Den Bosch - Jong Ajax   1 - 1
    NEC Nijmegen - FC Dordrecht   1 - 0
    FC Oss - Cambuur Leeuwarden   1 - 3
    FC Twente - Roda JC   3 - 1
    FC Volendam - Jong AZ   1 - 1
    Telstar - Jong Utrecht    2 - 0
    FC Eindhoven - Almere City   0 - 2
    Jong PSV - Helmond Sport   1 - 1

    Speeldag 4 : weekend 7 september
    Cambuur Leeuwarden - RKC Waalwijk   2 - 0
    Sparta Rotterdam - FC Eindhoven    2 - 0
    FC Dordrecht - Telstar    1 - 4
    Go Ahead Eagles - FC Volendam    3 - 0
    Almere City - MVV Maastricht    2 - 2
    Jong Utrecht - Jong PSV    3 - 2
    Helmond Sport - FC Den Bosch    0 - 2
    FC Twente - FC Oss     1 - 2
    Roda JC - NEC Nijmegen    2 - 3
    Jong AZ - Jong Ajax    0 - 1

    Speeldag 5 : weekend 14 september
    Cambuur Leeuwarden - Telstar    2 - 0
    FC Volendam - FC Oss   0 - 0
    FC Dordrecht - FC Twente   0 - 2
    RKC Waalwijk - Roda JC   0 - 1
    FC Eindhoven - MVV Maastricht   0 - 1
    NEC Nijmegen - Jong PSV   4 - 4
    Almere City - Jong Utrecht   3 - 1
    Jong AZ - Go Ahead Eagles   3 - 2
    Sparta Rotterdam - FC Den Bosch   2 - 0
    Jong Ajax - Helmond Sport    2 - 0

    Speeldag 6 : weekend 21 september
    Jong Utrecht - Cambuur Leeuwarden    0 - 0
    RKC Waalwijk - Jong AZ   2 - 2
    Jong PSV - FC Volendam   1 - 0
    MVV Maastricht - FC Dordrecht   2 - 1
    Go Ahead Eagles - Jong Ajax    2 - 1  
    FC Den Bosch - Almere City   1 - 4
    Roda JC - FC Eindhoven   0 - 0
    FC Oss - Sparta Rotterdam   0 - 0
    Telstar - FC Twente   1 - 3
    Helmond Sport - NEC Nijmegen   2 - 3

    Speeldag 7 : weekend 28 september
    Cambuur Leeuwarden - Roda JC    0 - 1
    Sparta Rotterdam - FC Dordrecht    3 - 2
    FC Den Bosch - Jong AZ    3 - 1
    NEC Nijmegen - Go Ahead Eagles    1 - 1
    Almere City - RKC Waalwijk   2 - 1
    Telstar - FC Oss    1 - 0
    Helmond Sport - FC Volendam    2 - 2
    Jong Ajax - FC Eindhoven    0 - 3
    FC Twente - Jong PSV    2 - 1
    Jong Utrecht - MVV Maastricht    0 - 0

    Speeldag 8 : weekend 5 oktober
    FC Volendam - RKC Waalwijk    1 - 0
    FC Dordrecht - Cambuur Leeuwarden   3 - 1
    MVV Maastricht - FC Den Bosch   0 - 3
    FC Eindhoven - FC Twente   1 - 1
    Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam   2 - 2
    Roda JC - Jong PSV   2 - 3
    Jong Ajax - Telstar   3 - 0
    FC Oss - Jong Utrecht   2 - 1
    Almere City - NEC Nijmegen    1 - 0
    Jong AZ - Helmond Sport   2 - 2

    Speeldag 9 : weekend 12 oktober
    FC Volendam - Almere City   2 - 2
    RKC Waalwijk - FC Oss   0 - 0
    FC Den Bosch - FC Dordrecht   1 - 0
    NEC Nijmegen - FC Eindhoven   0 - 1
    Helmond Sport - Telstar   1 - 2
    Jong AZ - Jong Utrecht   2 - 2
    Go Ahead Eagles - Roda JC    3 - 0
    Sparta Rotterdam - Cambuur Leeuwarden   3 - 0
    FC Twente - MVV Maastricht    0 - 1
    Jong PSV - Jong Ajax   2 - 1

    Speeldag 10 : weekend 19 oktober
    Cambuur Leeuwarden - Helmond Sport   3 - 1
    FC Dordrecht - Jong AZ   1 - 1
    MVV Maastricht - Jong PSV   2 - 2
    FC Eindhoven - FC Volendam   1 - 1
    Roda JC - Sparta Rotterdam   1 - 1
    FC Oss - FC Den Bosch   0 - 1
    Almere City - Go Ahead Eagles   0 - 1
    Telstar - NEC Nijmegen   0 - 3
    Jong Ajax - RKC Waalwijk   2 - 1
    Jong Utrecht - FC Twente    1 - 6

    Speeldag 11 : weekend 26 oktober
    Sparta Rotterdam - Telstar    3 - 2
    FC Volendam - Jong Ajax    3 - 1
    RKC Waalwijk - Jong Utrecht    3 - 2
    Jong PSV - FC Dordrecht     2 - 2
    Go Ahead Eagles - Cambuur Leeuwarden    2 - 0
    FC Den Bosch - FC Eindhoven     3 - 1
    NEC Nijmegen - FC Oss    1 - 5
    FC Twente - Almere City    1 - 0
    Helmond Sport - MVV Maastricht    1 - 1
    Jong AZ - Roda JC    1 - 1

    Speeldag 12 : weekend 2 november
    FC Dordrecht - FC Volendam    1 - 2
    Cambuur Leeuwarden - Jong Ajax   2 - 1
    MVV Maastricht - Sparta Rotterdam    0 - 2
    FC Oss - FC Eindhoven   2 - 0
    FC Twente - RKC Waalwijk    3 - 1
    Helmond Sport - Almere City   1 - 2
    Jong Utrecht - Roda JC    1 - 2
    NEC Nijmegen - Jong AZ    3 - 1
    Telstar - Go Ahead Eagles    2 - 1
    Jong PSV - FC Den Bosch    0 - 1

    Speeldag 13 : weekend 9 november
    Go Ahead Eagles - FC Dordrecht   2 - 1
    Sparta Rotterdam - Jong Utrecht    4 - 2
    FC Volendam - MVV Maastricht    3 - 2
    RKC Waalwijk - Jong PSV   3 - 5
    FC Eindhoven - Telstar    1 - 2
    FC Den Bosch - FC Twente    2 - 1
    Roda JC - Helmond Sport   3 - 0
    Jong Ajax - NEC Nijmegen    4 - 0
    Almere City - Cambuur Leeuwarden   2 - 1
    Jong AZ - FC Oss    1 - 3

    Speeldag 14 : weekend 16 november
    Jong PSV - Jong AZ     3 - 1
    FC Oss - Almere City    2 - 0
    FC Dordrecht - FC Eindhoven     0 - 3
    Helmond Sport - RKC Waalwijk   0 - 2
    Cambuur Leeuwarden - FC Volendam    1 - 1
    MVV Maastricht - Roda JC    2 - 0
    Telstar - FC Den Bosch     1 - 4
    FC Twente - Go Ahead Eagles    0 - 1
    NEC Nijmegen - Sparta Rotterdam    1 - 1
    Jong Utrecht - Jong Ajax    4 - 3

    Speeldag 15 : weekend 23 november
    Sparta Rotterdam - Jong PSV    0 - 0
    FC Volendam - Jong Utrecht   2 - 0
    RKC Waalwijk - NEC Nijmegen   1 - 0
    FC Eindhoven - Helmond Sport   2 - 1
    Go Ahead Eagles - FC Oss    0 - 1
    FC Den Bosch - Cambuur Leeuwarden   1 - 1
    Roda JC - Testar    3 - 0
    Almere City - FC Dordrecht   1 - 1
    Jong Ajax - MVV Maastricht    0 - 1
    Jong AZ - FC Twente    1 - 2

    Speeldag 16 : weekend 30 november
    FC Dordrecht - RKC Waalwijk    2 - 0
    Cambuur Leeuwarden - FC Eindhoven   1 - 3
    MVV Maastricht - Jong AZ   1 - 1
    NEC Nijmegen - FC Volendam    5 - 1
    FC Oss - Roda JC   0 - 5
    Telstar - Almere City   1 - 1
    FC Twente - Jong Ajax   2 - 5
    Helmond Sport - Sparta Rotterdam   3 - 0
    Jong Utrecht - FC Den Bosch    1 - 1
    Jong PSV - Go Ahead Eagles    5 - 1

    Speeldag 17 : weekend 7 december
    Sparta Rotterdam - Almere City    6 - 1
    FC Volendam - FC Twente   1 - 2
    RKC Waalwijk - MVV Maastricht   3 - 1
    FC Eindhoven - Jong Utrecht    0 - 0
    Go Ahead Eagles - Helmond Sport   1 - 0
    FC Den Bosch - NEC Nijmegen   3 - 2
    Roda JC - FC Dordrecht   2 - 2
    Jong Ajax - FC Oss   1 - 0
    Jong PSV - Cambuur Leeuwarden   1 - 2
    Jong AZ - Telstar    0 - 2

    Speeldag 18 : weekend 14 december
    Cambuur Leeuwarden - FC Twente   ( alles vrijdag 20 uur )
    Jong Utrecht - FC Dordrecht
    Sparta Rotterdam - Jong AZ
    FC Eindhoven - RKC Waalwijk
    Go Ahead Eagles - FC Den Bosch
    NEC Nijmegen - MVV Maastricht
    Roda JC - FC Volendam
    FC Oss - Helmond Sport
    Almere City - Jong Ajax
    Telstar - Jong PSV 

    Speeldag 19 : weekend 21 december
    FC Volendam - Telstar   ( alles vrijdag 20 uur )
    FC Dordrecht - FC Oss
    RKC Waalwijk - Go Ahead Eagles
    Jong PSV - Almere City
    Jong Ajax - Sparta Rotterdam
    FC Twente - NEC Nijmegen
    Helmond Sport - Jong Utrecht
    Jong AZ - FC Eindhoven
    FC Den Bosch - Roda JC   ( zaterdag 19.45 uur )
    MVV Maastricht - Cambuur Leeuwarden   ( zondag 14.30 uur )

    Winterstop

    Speeldag 20 wordt op vrijdag 13 januari afgewerkt
    Volgt



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eredivisie Nederland




    Foto


    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • SPEELDAG 16 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 16 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 16 : LIJST 5 en 6

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 zullen er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 18
  • klassementen speeldag 18 (vervolg)
  • speeldag 18
  • voorspellingen speeldag 18
  • voorspellingen speeldag 18 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • Nederlandse diplomaten doen alsof ze niets bijzonders zijn. Maar zo gewoon zijn ze niet, zien we bij Floortje Dessing
  • Levende tatoeagekunst: 30 zelfportretten van een ander op je lijf
  • Hoofdofficier van justitie dient klacht in tegen top OM wegens onderzoek naar zijn seksleven
  • ChristenUnie wil pijn hogere gasbelasting verzachten voor lagere inkomensgroepen
  • Immigratiedienst dicht personeelstekort met onderbetaalde tijdelijke krachten
  • Handbalsters wacht zware opdracht tegen Frankrijk
  • Kromowidjojo straalt weer; ze heeft zichtbaar zin om te zwemmen
  • Europese leiders bieden May een slap helpend handje
  • Na twee maanden backpacken in Azië begint hij aan een inhaalrace
  • Besprekingen Jemen leveren meer op dan verwacht, maar is de vrede ook echt getekend?

    Foto

    Nieuws Ned. AD

    Nieuws Telegraph (UK)


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!