Aantal bezoekers :

Foto
Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • 1/2de finales Croky Cup
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 19 en 20 januari 2019
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • Waar gaan de eersteklassers op winterstage ?
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 5 en 6 januari 2019
  • AMBIANCE TOP 106.3 van de 21ste eeuw
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018
  • Champions League 1/8e finales en Europa League 1/16e finales
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 en 10
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, 6, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/4de, 1/8ste, 16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Oefeninterlands Rode Duivels - WK 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 26 en 27 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 2 en 3 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 2 en 3 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 9 en 10 maart 2019
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Elise Mertens: “Proberen om Madison Keys uit balans te brengen”
  • 58 punten, wat kan je meer doen? James Harden kan Houston Rockets niet naar zege loodsen
  • AUSTRALIAN OPEN. Serena makkelijk voorbij Bouchard, Thiem geeft op bij de mannen
  • Kazachse zorgt met middelvinger weer voor opschudding op Australian Open
  • Na Elise Mertens kwalificeert ook David Goffin zich na valse start voor derde ronde op Australian Open
  • De nieuwe look van Peter Sagan: zonder regenboogtrui maar mét pornosnor en opvallende tattoo op zijn rug
  • Peter Sagan herstelt in de Tour Down Under opnieuw de orde met (nipte) zege: “Hier ben ik heel blij mee”
  • Laurens De Vreese, de rapper van Astana: “Ik geloof dat ik de wielerwereld een beetje kan veranderen, ja.”
  • “Romelu Lukaku is papa geworden van een zoon: Romeo”
  • Waasland-Beveren-voorzitter Dirk Huyck praat voor het eerst over Propere Handen: “Ik wist niet van de meldingsplicht”
    Foto
    Nieuws VTM
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (13)
  • Croky Cup - Beker van België (39)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (103)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (1)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (433)
  • info (162)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (219)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (131)
  • Voetbal West Vlaanderen (125)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (165)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Elise Mertens: “Proberen om Madison Keys uit balans te brengen”
  • 58 punten, wat kan je meer doen? James Harden kan Houston Rockets niet naar zege loodsen
  • AUSTRALIAN OPEN. Serena makkelijk voorbij Bouchard, Thiem geeft op bij de mannen
  • Kazachse zorgt met middelvinger weer voor opschudding op Australian Open
  • Na Elise Mertens kwalificeert ook David Goffin zich na valse start voor derde ronde op Australian Open
  • De nieuwe look van Peter Sagan: zonder regenboogtrui maar mét pornosnor en opvallende tattoo op zijn rug
  • Peter Sagan herstelt in de Tour Down Under opnieuw de orde met (nipte) zege: “Hier ben ik heel blij mee”
  • Laurens De Vreese, de rapper van Astana: “Ik geloof dat ik de wielerwereld een beetje kan veranderen, ja.”
  • “Romelu Lukaku is papa geworden van een zoon: Romeo”
  • Waasland-Beveren-voorzitter Dirk Huyck praat voor het eerst over Propere Handen: “Ik wist niet van de meldingsplicht”
    Foto
    Nieuws HLN
  • ‘Roseanne’-acteur Tom Arnold gaat voor vierde keer scheiden
  • Koppel op cruise betrapt medewerker die seks heeft in hun cabine: “Ik was getraumatiseerd en had glas water nodig”
  • Nachtje slapen in een uitvergrote anus? Ook reisgids van CNN is fan
  • Ook 'Sex and the City'-icoon Carrie Bradshaw drinkt graag Belgisch pintje: Stella Artois strikt Sarah Jessica Parker
  • Ook 'Sex and the City'-icoon Carrie Bradshaw drinkt Belgisch: Stella Artois strikt Sarah Jessica Parker
  • Paar miljoen te veel? Deze Britse supersterren verkopen hun huis met fikse korting
  • KOERS KORT. Luik-Bastenaken-Luik komt na 28 jaar opnieuw aan in de Vurige Stede - Bardet start in Milaan-Sanremo
  • VIDEO. Zebra's rollen in sneeuw in Antwerpse zoo
  • IN BEELD. Paar miljoen te veel? Deze Britse supersterren verkopen hun huis met fikse korting
  • Designers vinden Bebe Rexha met maatje 38 te dik
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    06-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - zaterdag 17 en 18 maart 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Zwevezele - Rumbeke     4 - 0


    RC Waregem - Westkapelle    5 - 0


    Oostnieuwkerke - WS Lauwe    3 - 2


    RC Lauwe - Poperinge    2 - 2


    Oostduinkerke - Wielsbeke    2 - 2


    Varsenare - Blankenberge   2 - 0


    Eernegem - Kortemark    1 - 0


    Boezinge - Oostkamp     1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Damme - Jabbeke    0 - 0

    De Ruiter Roeselare - VV Tielt   3 - 2

    Staden - Meulebeke    0 - 2

    Bredene - Diksmuide    0 - 0

    Heist - Gistel   2 - 1

    Zedelgem - Club Roeselare    2 - 1

    Beernem - Veldegem   1 - 3

    Oudenburg - Spermalie-Middelkerke     2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Beselare    1 - 0

    Dottignies - Geluwe      3 - 1

    Zwevegem - Wevelgem     1 - 0

    Otegem - Heestert   2 - 1

    Moen - Beveren-Leie    0 - 0

    Nieuwkerke - Dadizele    2 - 1

    Anzegem - Deerlijk   1 - 2

    Ledegem - Ingooigem    0 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Proven     1 - 2

    Dikkebus - Westrozebeke    3 - 1

    Geluveld - Gits   0 - 1

    Brielen - Houthulst   0 - 4

    Veurne - Hooglede   2 - 1

    Handzame - Zonnebeke    2 - 2

    Moorslede - Ploegsteert   3 - 0

    Comines-Warneton - De Panne   4 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Ichtegem - Moerkerke     3 - 2

    Steenbrugge - Lissewege    2 - 1

    Westende - Keiem    0 - 2

    Nieuwpoort - Loppem   2 - 2

    Sint-Kruis - Dar. Brugge   1 - 2

    Zandvoorde - Jong Male   0 - 2

    De Haan - Koekelare    1 - 1

    Snaaskerke - Ruddervoorde     2 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Bissegem    2 - 4

    Moorsele - Kanegem   2 - 4

    Desselgem - Avelgem   0 - 5

    Aarsele - Dosko Beveren   3 - 3

    Luingnois - Pittem   2 - 2

    Kortrijk - Zwevezele B    2 - 0

    Lichtervelde - Hulste   2 - 0

    Ardooie - Lendelede     2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 29

    Zillebeke - Bulskamp    0 - 1

    Veurne B - Passendale     1 - 0

    Diksmuide B - Elverdinge    2 - 5

    Vleteren - Kruiseke   1 - 3

    Langemark-Poelkapelle - Lo-Reninge   1 - 1

    Jonkershove - Hollebeke   3 - 1

    Reningelst - Poperinge B   1 - 2

    Zarren - Alveringem   1 - 0

    Westouter - Voormezele    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dosko Beveren B - Steenbrugge B     1 - 0

    Oostduinkerke B - Dudzele    FF

    Aartrijke - Wenduine    2 - 0

    SK Torhout - HO Oedelem   6 - 0

    Zerkegem - Beernem B   2 - 0

    Hertsberge - Doomkerke   1 - 1

    Sint-Joris - E. Brugge    4 - 1

    Ruiselede - Lombardsijde    0 - 4

    VIERDE PROVINCIALE C : Speeldag 29

    Izegem-Ingelmunster - Bellegem     2 - 3

    Dadizele B - NS Heule     4 - 5

    Marke - Dottignies B   3 - 1

    Aalbeke - Wikings Kortrijk   5 - 1

    Wevelgem B - Kuurne   4 - 1

    Dentergem - Ledegem B   2 - 0

    Stasegem - Rekkem    4 - 4

    Jong Vijve - Wervik B   12 - 1

    Menen United - Sint-Eloois-Winkel B    2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    05-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 maart 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 17 en 18 maart 2018


    LIMBURG : Speeldag 25

    Park Houthalen - Hoepertingen   2 - 0

    Vlijtingen - Daring Huvo Jeuk   0 - 2

    Mechelen aan de Maas - Zonhoven VV     1 - 0

    Herk-De-Stad - Zepperen Brustem     1 - 3

    Melo Zonhoven - Bree-Beek     0 - 3

    Herkol - Racing Peer   2 - 2

    Koersel - Bregel    3 - 0

    Helson Hechteren - Beringen     1 - 1


    ANTWERPEN :  Speeldag 28

    Vorselaar - Schriek     2 - 0

    Kontich - Merksplas     2 - 1

    Lille - Branddonk     2 - 3

    Antonia - RC Mechelen     1 - 1

    Rapid Leest - Heikant Berlaar    5 - 1

    GR Katelijne - Sint-Job    1 - 1

    Berg en Dal - Lyra   2 - 0

    Witgoor Dessel - Oppuurs      1 - 2


    BRABANT - BVV :  Speeldag 24

    Betekom - Strombeek    3 - 0

    Butsel - HO Bierbeek     2 - 1

    Borght-Humbeek - Out-Hoegaarden     0 - 1

    Bertem-Leefdal - Linden    5 - 0

    Veltem - Melsbroek   0 - 3

    Meise - Boka United    1 - 1

    Aarschot - Tervuren-Duisburg    2 - 2

    Liedekerke - Houtem-Oplinter    2 - 0


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 20

    Ixelles - Ren. Cl. Schaerbeek      1 - 4

    RSD Jette - Lasne-Ohain     4 - 2

    Crossing Schaerbeek - RCS Brainois   1 - 3

    Kosova Schaerbeek - Jodoigne   0 - 2

    Stockel - BX Brussels   1 - 2

    Chastre - Stade Everois   1 - 1

    Sporting Bruxelles - Villers La Ville   1 - 1


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 25

    Paturages - Gosselies     0 - 1

    Monceau - Antoinien   0 - 4

    Soignies - Symphorinois    0 - 0

    Ransart - Saint-Ghislain Tertre Hautrage   1 - 1

    Pont-A-Celles Buzet - Beloeil    1 - 1

    Ostiches-Ath - Albert Quevy-Mons   5 - 1

    Peruwelz FC - Montkainoise   3 - 1

    Le Roeulx - Houdeng   1 - 3

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    04-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 maart 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 9, zaterdag 10 en zondag 11 maart 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 30


    Anderlecht - Antwerp     2 - 1

    RC Genk - AA Gent    1 - 2

    KV Kortrijk - Charleroi    2 - 0

    Eupen - Moeskroen    4 - 0

    KV Oostende - Standard    2 - 3

    Sint-Truiden - Club Brugge    0 - 1

    KV Mechelen - Waasland-Beveren    2 - 0

    Lokeren - Zulte Waregem     0 - 2


    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : TERUGWEDSTRIJD FINALE 

    Cercle Brugge - Beerschot-Wilrijk     3 - 1
    Na drie seizoenen afwezigheid keert Cercle Brugge terug naar eerste klasse a.
    Men kijkt bij Cercle nu al uit naar de derby tegen Club.



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 24

    Dessel Sport - Geel      3 - 1

    Seraing - Lommel United     1 - 1

    Patro Eisden - Dender    2 - 1

    Oosterzonen - Chatelet-Farciennes    1 - 1

    Deinze - VW Hamme   4 - 0

    KSK Heist - Virton    1 - 1

    Berchem Sport - KSV Oudenaarde    0 - 2

    Eendracht Aalst - Knokke    1 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 24

    Pepingen-Halle - Ronse    1 - 0

    Sint-Niklaas - Westhoek    0 - 3

    Torhout - Bornem   3 - 0

    Olsa Brakel - Sparta Petegem    3 - 0

    RC Gent - Harelbeke    1 - 2

    Temse - Sint-Eloois-Winkel   2 - 3

    Londerzeel - Mandel United Izegem-Ingelmunster    0 - 2

    Rupel-Boom - Gullegem     2 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 24

    Hasselt - Bocholt     0 - 2

    Sint-Lenaarts - Hades     0 - 1

    Zwarte Leeuw - Spouwen-Mopertingen    2 - 2

    City Pirates Antwerpen - Turnhout    0 - 0

    Tempo Overijse - Tessenderlo    0 - 1

    Tienen - Duffel      3 - 2

    Vosselaar - Cappellen   0 - 1

    Wijgmaal - Hoogstraten   0 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 23

    RWD Molenbeek - Rebecquoise      6 - 1

    La Louvière-Centre - Ol. Charleroi    1 - 1

    Sprimont-Comblain - Walhain    1 - 2

    RFC Meux - Waremme    2 - 1

    Ciney - Solières    1 - 1

    La Calamine - Durbuy     0 - 1

    Hamoir - Acren-Lessines    4 - 0

    RFC de Liège - WS Brussels    UITG.  


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 24

    Wetteren - Ninove     2 - 1

    Wervik - Melsele     2 - 1

    Stekene - Wolvertem-Merchtem     1 - 5

    Dikkelvenne - Vlamertinge    6 - 0

    Wingene - Lebbeke   1 - 1

    Menen - Merelbeke    3 - 0

    Jong Lede - Mariekerke    1 - 1

    Eppegem - Grimbergen    1 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 24

    Esperanza Pelt - Wellen     1 - 4
     
    Leopoldsburg - Sterrebeek    2 - 2

    Bilzen-Waltwilder - Ternesse    2 - 2

    Heur-Tongeren - Termien      1 - 3

    Herentals - Nijlen     

    Kampenhout - Diegem Sport   0 - 0

    Woluwe-Zaventem - Houtvenne

    Hoeilaart - Diest     2 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 24

    RFC Tournai - Spy     3 - 1

    Couvin-Mariembourg - Solréziènne   3 - 1

    Albert Quevy-Mons - Ganshoren    0 - 1

    Taminoise - Léopold FC     2 - 3

    Manageoise - Franc Borains      2 - 2

    Binchoise - Onhaye    1 - 2

    Stade Brainois - Racing Jet Wavre    1 - 1

    Waterloo - RAAL La Louvière    0 - 7
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 24

    Longlier - Mormont     2 - 0

    RFC Huy - Givry     2 - 2

    Bertrix - Aywaille    2 - 0

    UR Namur - Stockay-Warfusée    0 - 2

    FC Tilleur - Aischoise     2 - 0

    Herstal - Verlaine   2 - 2

    Cointe-Liège - Richelle   1 - 7

    URSL Visé - Habay-La-Neuve     2 - 1

    Inhaalwedstrijden woensdag :
    Bertrix - Habay-La-Neuve     1 - 1

    Longlier - Aischoise     3 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    03-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 10 en 11 maart 2018

    .PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - zaterdag 10 en zondag 11 maart 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Pinte - HO Kalken     1 - 2

    KVV Ardennen - Lochristi   4 - 0

    Sint-Gillis Waas - Aalter     0 - 7

    Robur - Zele    2 - 2

    Drongen - Berlare    3 - 0

    Elene-Grotenberge - Voorde     3 - 4

    Appelterre - Sottegem    1 - 1

    Zelzate - Dendermonde     1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Mariakerke     1 - 2

    Meetjesland - Adegem     1 - 3

    Kleit - Bellem    2 - 1

    Sleidinge - Lovendegem   1 - 0

    Zomergem - Merendree    3 - 0

    Zeveren - Poesele    1 - 1

    Waarschoot - Belzele    1 - 2

    Assenede - Evergem Center   4 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Edeboys     2 - 3

    Munkzwalm - Denderhoutem   4 - 3

    Jong Zulte - Bambrugge   2 - 1

    Gavere-Asper - Gijzel-Oosterzele    3 - 2

    Winnik - Geraardsbergen    0 - 0

    Burst - Borsbeke    4 - 1

    Eine - Machelen    0 - 3

    Meerbeke - Kluisbergen Sportief     1 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Kruibeke     1 - 1

    YB Beveren - TK Meldert    1 - 1

    Haasdonk - Sp. Waasmunster    1 - 2

    Bazel - Moerbeke    4 - 1

    Schoonaarde - Buggenhout    1 - 3

    Doorslaar - Heikant    1 - 5

    Grembergen - Zaffelare    4 - 1

    Sint-Gillis - Sinaai    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Vinkt     5 - 2

    Hansbeke - VSV Gent   2 - 3

    Knesselare - Ursel    0 - 4

    Watervliet - Wachtebeke   1 - 5

    Kaprijke-Bentille - Ertvelde    0 - 0

    Maria-Aalter - Lembeke    2 - 2

    Nevele - Sint-Kruis-Winkel   2 - 2

    DKW Evergem - Sint-Laureins     2 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - Latem     1 - 1

    9000 Gent - Heusden      2 - 4

    Cercle Melle - Houtem      4 - 1

    Beervelde - Moortsele   1 - 4

    Overmere - HT Zwijnaarde   2 - 5

    Sint-Denijs - Serskamp-Schellebelle   3 - 3

    Zevergem - FC Destelbergen    1 - 0

    VC Zwijnaarde - Massemen    4 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Bevere     2 - 3

    Zingem - Vurste-Semmerzake    2 - 1

    Sottegem B - FC Kluisbergen     0 - 0

    Velzeke - Elene-Grotenberge B    4 - 0

    Volkegem - Nazareth-Eke   0 - 3

    Nokere-Kruishoutem - Olsene    7 - 1

    Oudenhove - Boekel    2 - 2

    Sint-Goriks - Wortegem    4 - 3

    DERDE PROVINCIALE D :

    Baardegem - Gijzegem     3 - 4

    Mere - Deftinge   1 - 2

    Denderleeuw - Wieze   10 - 2

    Bonanza - Okegem    3 - 1

    Doggen - Haaltert   2 - 4

    Moerbeke-Geraardsbergen - Hofstade   0 - 3

    Kerksken - Zandbergen   1 - 4

    Nederhasselt - Erembodegem     3 - 3

    DERDE PROVINCIALE E :

    Hamme-Zogge - Robur B    0 - 2

    Kieldrecht - Klinge     3 - 2

    Melsele B - Rangers Opdorp     3 - 1

    SK Gerda - Sint-Pauwels     1 - 5

    SKB Sint-Niklaas - Daknam    3 - 1

    Bosdam Beveren - SVH Waasmunster    3 - 2

    Oudegem - WB Sint-Niklaas   1 - 3

    Kallo - Eksaarde   0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poesele B - Bassevelde    2 - 1

    Heusden B - Ooidonck-Leerne    4 - 3

    Boekhoute - Sint-Amandsberg   2 - 0

    Avrasya Gent - Vinderhoute   2 - 2

    Oostakker - Lotenhulle    8 - 0

    Donk - Sint-Denijs B   4 - 3

    Middelburg - Muide Gent B    5 - 1

    VS Destelbergen - Balgerhoeke     3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - FCLC Ronse      4 - 3

    Nazareth-Eke B - Maarkedal     1 - 4

    FC Kluisbergen  - Munkzwalm B      2 - 1

    Boekel B - Zingem B     3 - 4

    Petegem Schelde - Huise-Ouwegem   2 - 3

    Horebeke - Eine B   5 - 1

    Mater - Volkegem B   0 - 2

    Kluisbergen Sportief B - Nokere-Kruishoutem B     1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Sint-Antelinks - Idegem   4 - 1

    Jong Geraardsbergen - Oudenhove B    0 - 6

    Bavegem - Neigem   2 - 3

    Herzele-Ressegem - Michelbeke B   3 - 1

    Aaigem - Strijpen    4 - 2

    Ophasselt - Vlierzele   5 - 5

    Zegelsem - Opbrakel   0 - 3

    Everbeek - Bonanza B     1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 27

    Balegem - Melsen   1 - 10

    HO Kalken B - Bottelare    2 - 1

    Laarne-Kalken B - SK Merelbeke   0 - 2

    Herdersem - Moorsel   1 - 2

    FC Dampoort - Wichelen   1 - 4

    Rangers Merelbeke - Jong Lede B    UITGESTELD

    Edeboys B - T. Melle     FF

    Smetlede - Gijzel-Oosterzele B   FF

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 27

    Zaffelare B - Kemzeke     1 - 2

    Waasmunster B - Verrebroek     1 - 4

    Sombeke - Buggenhout B      FF   5 - 0

    Haasdonk B - Baasrode   1 - 2

    Meerdonk - Hoogeinde   2 - 0

    Tielrode - Rupelmonde   5 - 3

    Zele B - PD Kruibeke   4 - 0

    Lochristi B - Stekene B   5 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    02-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 15 - 10 en 11 maart 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - zaterdag 10 en zondag 11 maart 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    Dit zijn uitgestelde wedstrijden (behalve vierde provinciale a en c) van speeldag 15 toen op 
    zondag 10 december
    alles werd afgelast omwille van sneeuwval. 
    De wedstrijden van zaterdag 9 december zijn wel gespeeld.

    EERSTE PROVINCIALE :

    Poperinge - Boezinge    3 - 2


    Kortemark - Oostnieuwkerke     0 - 4


    WS Lauwe - Rumbeke    1 - 3


    Wielsbeke - Zwevezele    1 - 2


    Westkapelle - Oostkamp    1 - 3


    Eernegem - RC Lauwe    UITGESTELD


    Varsenare - Oostduinkerke    0 - 3


    Blankenberge - RC Waregem     1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    VV Tielt - Spermalie-Middelkerke     2 - 1  ( op 9-12 gespeeld )

    Meulebeke - Veldegem     4 - 1  ( op 9/12 gespeeld )

    Diksmuide - Oudenburg     0 - 2   ( op 9/12 gespeeld )

    Damme - Heist   3 - 3   ( op 9/12 gespeeld )

    Zedelgem - Bredene    1 - 2

    Club Roeselare - Staden    3 - 1

    Jabbeke - De Ruiter Roeselare   1 - 6

    Gistel - Beernem   0 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Dottignies     1 - 3  ( op 9/12 gespeeld )

    Wevelgem - Ingooigem     1 - 0   ( op 9/12 gespeeld )

    Dadizele - Otegem      3 - 0

    Heestert - Deerlijk    1 - 0

    Beveren-Leie - Ledegem    4 - 2

    Geluwe - Anzegem    0 - 5

    Nieuwkerke - Moen   1 - 2

    Beselare - Zwevegem    2 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Veurne      0 - 1  ( op 9/12 gespeeld )

    Zonnebeke - Westrozebeke     1 - 2

    Hooglede - Mooslede   1 - 2

    Proven - Handzame    3 - 1

    Gits - Comines-Warneton    3 - 1

    Geluveld - Brielen   4 - 2

    Houthulst - Dikkebus   2 - 1

    De Panne - Ploegsteert    0 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Nieuwpoort     2 - 4  ( op 9/12 gespeeld )

    Loppem - Sint-Kruis   5 - 2

    Keiem - De Haan   0 - 4

    Koekelare - Jong Male   1 - 1

    Lissewege - Zandvoorde     6 - 1

    Ruddervoorde - Dar. Brugge   2 - 4

    Ichtegem - Steenbrugge   4 - 2

    Moerkerke - Snaaskerke    3 - 4

    DERDE PROVINCIALE C :

    Zwevezele B - Moorsele     2 - 1  ( op 9/12 gespeeld )

    Avelgem - Bissegem    0 - 4  ( op 9/12 gespeeld )

    Dosko Beveren - Ardooie    4 - 4

    Pittem - Oostrozebeke    3 - 2

    Lichtervelde - Aarsele    3 - 1

    KSV Kortrijk - Luingnois   3 - 3

    Kanegem - Lendelede    2 - 2

    Huste - Desselgem     7 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 28

    Bulskamp - Veurne B       1 - 3

    Poperinge B - Jonkershove      1 - 2

    Lo-Reninge - Reningelst     5 - 0

    Alveringem - Diksmuide B   2 - 0

    Langemark-Poelkapelle - Zarren   1 - 4

    Passendale - Vleteren   1 - 1

    Elverdinge - Westouter   2 - 1

    Hollebeke - Kruiseke   3 - 3

    Voormezele - Zillebeke    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    HO Oedelem - Ruiselede   4 - 0

    Hertsberge - SK Torhout   2 - 3

    Doomkerke - Dosko Beveren B    0 - 3

    Beernem B - Aartrijke    0 - 1

    Steenbrugge B - E. Brugge   3 - 3

    Dudzele - Sint-Joris     3 - 2

    Wenduine - Lombardsijde     0 - 7

    Zerkegem - Oostduinkerke B    FF

    VIERDE PROVINCIALE C :  Speeldag 28

    NS Heule - Stasegem     2 - 1

    Wikings Kortrijk - Sint-Eloois-Winkel B    2 - 4

    Rekkem - Izegem-Ingelmunster B    2 - 1

    Wervik B - Marke    2 - 5

    Kuurne - Aalbeke   2 - 2

    Dentergem - Jong Vijve     2 - 2

    Dottignies B - Dadizele B   1 - 2

    Bellegem - Menen United   UITGESTELD

    Ledegem B - Wevelgem B   3 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    01-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 maart 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 10 en 11 maart 2018


    LIMBURG : Speeldag 24

    Bree-Beek - Herkol     0 - 4

    Zepperen-Brustem - Vlijtingen     2 - 1

    Bregel - Mechelen aan de Maas    4 - 2

    Racing Peer - Houthalen      0 - 1

    Beringen - Herk-De-Stad     2 - 1

    Zonhoven VV - Helson Hechteren     0 - 3

    Daring Huvo Jeuk - Melo Zonhoven    0 - 1

    Hoepertingen - Koersel     0 - 4


    ANTWERPEN :  Speeldag 27

    RC Mechelen - Witgoor Dessel     0 - 2

    Kontich - Berg en Dal    2 - 3

    Schriek - Antonia     1 - 0

    Branddonk - Vorselaar    0 - 4

    Merksplas - Heikant Berlaar    2 - 0

    Oppuurs - Rapid Leest     3 - 3

    Sint-Job - Lille     1 - 1

    Lyra - GR Katelijne     6 - 0


    BRABANT - BVV :  Speeldag 23

    Houtem-Oplinter - Meise    1 - 1

    HO Bierbeek - Liedekerke     1 - 0

    Betekom - Aarschot    2 - 0

    Tervuren-Duisburg - Butsel     2 - 0

    Boka United - HO Veltem      1 - 4

    Melsbroek - Borght-Humbeek    2 - 0

    Out-Hoegaarden - Bertem-Leefdal    0 - 2

    Strombeek - Linden     2 - 0


    BRABANT - ACFF :  Inhaalwedstrijd

    RSD Jette - BX Brussels      2 - 2



    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Inhaalwedstrijden van speeldag 21

    Houdeng - Beloeil       2 - 1

    Le Roeulx - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    3 - 0

    Ostiches-Ath - Antoinien      1 - 1

    Paturages - Montkainoise   3 - 2

    Gosselies - Albert Quevy-Mons B   2 - 0

    Monceau - Ransart   1 - 0

    Peruwelz FC - Soignies   0 - 2

    Pont-A-Celles Buzet - Symphorinois    1 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    28-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's : Zulte Waregem - RSC Anderlecht
    Foto's : Zulte Waregem - RSC Anderlecht   (2-3)









    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:foto's
    27-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 maart 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 2, zaterdag 3 en zondag 4 maart 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 29


    Standard - KV Mechelen    3 - 2

    Moeskroen - Lokeren   1 - 2

    Charleroi - Sint-Truiden    0 - 0

    Antwerp - Eupen     2 - 0

    Club Brugge - KV Kortrijk   2 - 1

    Waasland-Beveren - RC Genk    0 - 1

    AA Gent - KV Oostende   2 - 3

    Zulte Waregem - Anderlecht     2 - 3


    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : HEENWEDSTRIJD FINALE

    Beerschot-Wilrijk - Cercle Brugge     1 - 0



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 23

    KSV Oudenaarde - Oosterzonen     1 - 0

    Geel - Patro Eisden     2 - 1

    Dender - Berchem Sport   2 - 0

    Lommel United - KSK Heist    5 - 0

    Virton - Dessel Sport    1 - 2

    Chatelet-Farciennes - Eendracht Aalst    0 - 3

    VW Hamme - Seraing     1 - 2

    Knokke - Deinze    2 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 23

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Temse    3 - 0

    Ronse - RC Gent       1 - 2

    Sparta Petegem - Torhout    5 - 0

    Gullegem - Olsa Brakel    4 - 3

    Westhoek - Rupel-Boom    1 - 3

    Sint-Eloois-Winkel - Sint-Niklaas   1 - 3

    Bornem - Pepingen-Halle   2 - 3

    Harelbeke - Londerzeel     2 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 23

    Tessenderlo - Zwarte Leeuw   4 - 1

    Turnhout - Vosselaar    2 - 2

    Hades - Tienen   4 - 1

    Hoogstraten - City Pirates Antwerpen      0 - 2

    Duffel - Hasselt     0 - 2

    Bocholt - Wijgmaal   5 - 1

    Cappellen - Overijse   1 - 2

    Spouwen-Mopertingen - Sint-Lenaarts     2 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 22

    Waremme - La Louvière-Centre     2 - 0

    Ol. Charleroi - La Calamine     3 - 1

    Acren-Lessines - Durbuy    0 - 1

    Hamoir - Ciney   2 - 1

    Walhain - RWD Molenbeek    0 - 2

    Rebecquoise - RFC de Liège   0 - 1

    Solières Sport - Sprimont-Comblain    3 - 0

    White Star Brussel - RFC Meux   UITG.


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 23

    Ninove - Jong Lede     5 - 2

    Lebbeke - Wetteren     1 - 1

    Melsele - Stekene      5 - 0

    Mariekerke - Eppegem     3 - 0

    Vlamertinge - Wingene    0 - 2

    Wolvertem-Merchtem - Menen    2 - 2

    Grimbergen - Wervik    3 - 1

    Merelbeke - Dikkelvenne     2 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 23

    Houtvenne - Esperanza Pelt    0 - 2

    Nijlen - Kampenhout    1 - 0

    Diest - Herentals    2 - 2

    Ternesse - Leopoldsburg   2 - 6

    Termien - Bilzen-Waltwilder     1 - 2

    Wellen - Heur-Tongeren     0 - 0

    Diegem Sport - Woluwe-Zaventem   2 - 1

    Sterrebeek - Hoeilaart     0 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 23

    Racing Jet Wavre - Binchoise     0 - 2

    RAAL La Louvière - RFC Tournai     0 - 1

    Onhaye - Manageoise   4 - 0

    Albert Quevy-Mons - Couvin-Mariembourg   3 - 1

    Léopold FC - Stade Brainois     0 - 2

    Ganshoren - Franc Borains    3 - 4

    Spy - Taminoise    2 - 2

    Solréziènne - Waterloo   2 - 3
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 23

    Aischoise - Aywaille     1 - 0

    Givry - Bertrix    1 - 2

    Mormont - Herstal     4 - 5

    Habay-La-Neuve - Cointe-Liège   1 - 1

    Richelle - UR Namur    3 - 1

    FC Tilleur - Longlier    2 - 0

    Stockay-Warfusée - RFC Huy    2 - 0

    Verlaine - URSL Visé    2 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    26-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 3 en 4 maart 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - zaterdag 3 en zondag 4 maart 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - Robur    0 - 1

    Aalter - Drongen     1 - 0

    Sottegem - De Pinte     0 - 2

    Lochristi - Appelterre    2 - 0

    Zele - KVV Ardennen    3 - 0

    Dendermonde - Sint-Gillis-Waas    9 - 1

    Voorde - Zelzate    1 - 2

    HO Kalken - Elene-Grotenberge    3 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Meetjesland     0 - 1

    Mariakerke - Kleit    4 - 0

    Adegem - Maldegem    3 - 1

    Merendree - Assenede    3 - 0

    Lovendegem - Zomergem    3 - 3

    Belzele - Zeveren    1 - 3

    Bellem - Waarschoot    1 - 3

    Poesele - Sleidinge    2 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Borsbeke - Munkzwalm    0 - 4

    Machelen - Burst    1 - 1

    Bambrugge - Eine    3 - 2

    Edeboys - Jong Zulte    0 - 1

    Geraardsbergen - Windeke    1 - 1

    Kluisbergen Sportief - Gavere-Asper     2 - 1

    Denderhoutem - Meerbeke    3 - 1

    Gijzel-Oosterzele - Winnik    2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Moerbeke - Sint-Gillis    1 - 5

    Sp. Waasmunster - Grembergen    0 - 2

    Buggenhout - Haasdonk    3 - 4

    Meldert - Bazel   2 - 3

    Heikant - YB Beveren   4 - 2

    Zaffelare - Doorslaar     4 - 1

    Kruibeke - Schoonaarde   3 - 2

    Sinaai - Vrasene     1 - 3

    DERDE PROVINCIALE A :

    Ertvelde - Maria-Aalter    2 - 2

    Ursel - Watervliet     3 - 3

    VSV Gent - Knesselare    3 - 1

    Sint-Laureins - Hansbeke    2 - 0

    Sint-Kruis-Winkel - DKW Evergem    1 - 1

    Wachtebeke - Kaprijke-Bentille   0 - 2

    Vinkt - Nevele   2 - 1

    Lembeke - Muide Gent    4 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Houtem - 9000 Gent      6 - 3

    FC Destelbergen - Sint-Denijs     3 - 2

    Massemen - Zevergem    2 - 3

    Heusden - VC Zwijnaarde   2 - 2

    Latem - Cercle Melle   1 - 0

    HT Zwijnaarde - Beervelde    4 - 0

    Moortsele - Laarne-Kalken     2 - 4

    Serskamp-Schellebelle - Overmere    4 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Boekel - Nokere-Kruishoutem    0 - 1

    Bevere - Velzeke      3 - 2

    Nazareth-Eke - Michelbeke    4 - 0

    FC Kluisbergen - Zingem    2 - 1

    Vurste-Semmerzake - Oudenhove     2 - 2

    Olsene - Volkegem   1 - 1

    Wortegem - Sottegem B    6 - 2

    Elene-Grotenberge B - Sint-Goriks     2 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Wieze - Bonanza    1 - 3

    Deftinge - Denderleeuw    1 - 3

    Erembodegem - Mere   2 - 1

    Okegem - Baardegem     1 - 1

    Gijzegem - Kerksken    4 - 1

    Haaltert - Moerbeke-Geraardsbergen    1 - 2

    Hofstade - Nederhasselt   0 - 2

    Zandbergen - Doggen    0 - 2

    DERDE PROVINCIALE E :

    Sint-Pauwels - Kallo     2 - 2

    SVH Waasmunster - Oudegem   3 - 4

    Robur B - SKB Sint-Niklaas   2 - 1

    Daknam - Kieldrecht     0 - 5

    Eksaarde - Hamme-Zogge   1 - 4

    WB Sint-Niklaas - Melsele B   2 - 0

    Opdorp - SK Gerda    4 - 2

    Klinge - Bosdam Beveren        3 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Denijs B - VS Destelbergen     1 - 1

    Muide Gent - Donk     1 - 4

    Vinderhoute - Boekhoute     1 - 4

    Bassevelde - Middelburg     2 - 0

    Balgerhoeke - Oostakker    4 - 2

    Lotenhulle - Avrasya Gent    0 - 1

    Ooidonck-Leerne - Poesele B    1 - 0

    Sint-Amandsberg - Heusden B     1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Volkegem B - Bevere B     0 - 0

    Eine B - Nazareth-Eke B     0 - 3

    Munkzwalm - Petegem Schelde     0 - 9

    Maarkedal - Mater    10 - 0

    FCLC Ronse - Boekel B     6 - 1

    Zingem B - Kluisbergen Sportief B    2 - 1

    Nokere-Kruishoutem B - FC Kluisbergen B    1 - 2

    Huise-Ouwegem - Horebeke     0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Ophasselt     0 - 6

    Idegem - Zegelsem     5 - 3

    Michelbeke B - Bavegem    4 - 1

    Oudenhove B - Sint-Antelinks     1 - 4

    Vlierzele - Aaigem    3 - 1

    Strijpen - Herzele-Ressegem   3 - 5

    Neigem - Jong Geraardsbergen    11 - 0

    Opbrakel - Everbeek     1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 26

    Jong Lede B - Smetlede     4 - 4

    Wichelen - Edeboys B      FF

    T. Melle - HO Kalken B     5 - 2

    SK Merelbeke - Nieuwerkerken    1 - 4

    Moorsel - Laarne-Kalken B    6 - 1

    Bottelare - Balegem    1 - 0

    Melsen - Rangers Merelbeke   FF

    Gijzel-Oosterzele B - Herdersem   FF

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 26

    Buggenhout B - Haasdonk B    2 - 4

    Kemzeke - Lebbeke B   9 - 2

    Stekene B - Zele B    0 - 4

    Verrebroek - PD Kruibeke   1 - 1

    Hoogeinde - Zaffelare B   1 - 1

    Sombeke - Lochristi B    3 - 0

    Rupelmonde - Meerdonk    2 - 3

    Baasrode - Tielrode    1 - 3

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    25-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 3 en 4 maart 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - zaterdag 3 en 4 maart 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    WS Lauwe - RC Lauwe      0 - 0


    Rumbeke - RC Waregem     1 - 0


    Oostkamp - Kortemark     2 - 0


    Poperinge - Oostduinkerke    1 - 0


    Westkapelle - Oostnieuwkerke   1 - 2


    Blankenberge - Eernegem   4 - 2


    Boezinge - Zwevezele    2 - 3


    Wielsbeke - Varsenare     2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Bredene     5 - 0

    Diksmuide - Heist    4 - 1

    Oudenburg - Beernem   4 - 2

    VV Tielt - Staden      5 - 1

    Jabbeke - Zedelgem     0 - 0

    Spermalie-Middelkerke - Club Roeselare     0 - 2

    Veldegem - De Ruiter Roeselare    3 - 7

    Gistel - Damme     1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Otegem    1 - 0

    Ingooigem - Dadizele    0 - 2

    Geluwe - Emelgem-Kachtem    2 - 1

    Ledegem - Anzegem   3 - 2

    Heestert - Moen    0 - 0

    Beveren-Leie - Dottignies   0 - 1

    Beselare - Nieuwkerke    1 - 4

    Deerlijk - Zwevegem    3 - 3

    DERDE PROVINCIALE A :

    Zonnebeke - Veurne     2 - 0

    Westrozebeke - Comines-Warneton    1 - 1

    Moorslede - Dikkebus   3 - 1

    Ploegsteert - Proven   4 - 2

    Gits - Merkem    3 - 1

    De Panne - Handzame   2 - 3

    Houthulst - Geluveld    3 - 2

    Hooglede - Brielen    8 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Ruddervoorde - Steenbrugge    2 - 3

    Zandvoorde - Sint-Kruis     3 - 1

    Lissewege - Nieuwpoort   0 - 2

    Keiem - Ichtegem    3 - 1

    Loppem - Westende    9 - 1

    Dar. Brugge - De Haan   0 - 3

    Jong Male - Moerbeke    4 - 4

    Koekelare - Snaaskerke   3 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Avelgem - Aarsele    3 - 1

    Dosko Beveren - Luingnois     4 - 0

    Zwevezele B - Lichtervelde    1 - 3

    Kanegem - Desselgem     2 - 2

    Bissegem - Moorsele   0 - 1

    Ardooie - Oostrozebeke     1 - 1

    Lendelede - Hulste    7 - 1

    Pittem - KSV Kortrijk    2 - 5

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 28

    Passendale - Reningelst     5 - 1

    Bulskamp - Langemark-Poelkapelle    2 - 0

    Poperinge B - Zarren     6 - 3

    Westouter - Vleteren      3 - 2

    Voormezele - Lo-Reninge    5 - 0

    Alveringem - Zillebeke   3 - 1

    Hollebeke - Diksmuide B    1 - 3

    Elverdinge - Veurne B    3 - 1

    Kruiseke - Jonkershove    0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Steenbrugge B - SK Torhout    0 - 3

    HO Oedelem - Oostduinkerke B    FF

    Wenduine - Dosko Beveren B    3 - 2

    E. Brugge - Aartrijke    0 - 2

    Ruiselede - Sint-Joris   1 - 1

    Lombardsijde - Doomkerke   3 - 1

    Beernem B - Hertsberge    2 - 2

    Dudzele - Zerkegem     2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C : Speeldag 28

    Wikings Kortrijk - Marke      2 - 4

    Dadizele B - Menen United     9 - 0

    Dottignies B - Izegem-Ingelmunster B     0 - 0

    Wervik B - Stasegem    2 - 4

    NS Heule - Ledegem B   0 - 0

    Kuurne - Jong Vijve    1 - 3

    Sint-Eloois-Winkel B - Aalbeke    0 - 1

    Bellgem - Wevelgem B    2 - 0

    Rekkem - Dentergem      1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    24-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 maart 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 3 en 4 maart 2018


    LIMBURG : Speeldag 23

    Park Houthalen - Bree-Beek    2 - 1

    Beringen - Zonhoven VV     1 - 0

    Mechelen aan de Maas - Hoepertingen    2 - 4

    Herk-De-Stad - Vlijtingen    4 - 0

    Helson Helchteren - Bregel     1 - 0

    Melo Zonhoven - Zepperen Brustem    2 - 3

    Koersel - Racing Peer   0 - 3

    Herkol - Daring Huvo Jeuk     3 - 2


    ANTWERPEN :  Speeldag 26

    Vorselaar - Sint-Job      1 - 3

    Lille - Lyra      1 - 3

    GR Katelijne - Kontich    2 - 3

    Antonia - Branddonk    3 - 0

    Witgoor Dessel - Schriek    2 - 0

    Rapid Leest - RC Mechelen    2 - 1

    Heikant Berlaar - Oppuurs    4 - 3

    Berg en Dal - Merksplas    0 - 1


    BRABANT - BVV :  Speeldag 22

    Butsel - Betekom      0 - 4

    Meise - HO Bierbeek     0 - 1

    Liedekerke - Tervuren-Duisburg   2 - 1

    Linden - Out-Hoegaarden   0 - 5

    Bertem-Leefdal - Melsbroek   3 - 1

    Aarschot - Strombeek   4 - 2

    HO Veltem - Houtem-Oplinter   3 - 2

    Borght-Humbeek - Boka United   3 - 2


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 18

    RCS Brainois - Kosova Schaerbeek     1 - 0

    Ren. Cl. Schaerbeek - Crossing Schaerbeek   2 - 6

    BX Brussels - Chastre   8 - 1

    Jodoigne - Stockel    0 - 1

    Stade Everois - RSD Jette   1 - 2

    Lasne-Ohian - Sporting Bruxelles    1 - 2

    Villers La Ville - Ixelles    1 - 0

    Inhaalwedstrijd woensdag : 

    Crossing Schaerbeek - Stade Everois      3 - 3


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 24

    Albert Quevy-Mons B - Pont-A-Celles Buzet      0 - 2

    Montkainoise - Ostiches-Ath   0 - 2

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Peruwelz FC   0 - 0

    Houdeng - Paturages    0 - 0

    Beloeil - Le Roeulx    3 - 0

    Antoinien - Soignies   2 - 1

    Symphorinois - Ransart   2 - 1

    Gosselies - Moncaeu     0 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    20-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 februari 2015
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 23, zaterdag 24 en zondag 25 februari 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 28


    RC Genk - Antwerp     4 - 0

    KV Mechelen - Charleroi     1 - 1

    Eupen - Lokeren    3 - 2

    KV Oostende - Sint-Truiden    2 - 0

    Waasland-Beveren - AA Gent     1 - 2

    Anderlecht - Moeskroen    5 - 3

    Standard - Club Brugge     1 - 1

    KV Kortrijk - Zulte Waregem     0 - 1


    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 28

    Roeselare - Oud-Heverlee Leuven    1 - 1

    Tubeke - Union St-Gilloise    1 - 1

    Beerschot-Wilrijk - Lierse    1 - 1

    Cercle Brugge - Westerlo    1 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 22

    Dessel Sport - Chatelet-Farciennes      1 - 1

    Geel - KSV Oudenaarde    2 - 1

    Oosterzonen - Dender    4 - 0

    Deinze - Lommel United   0 - 1

    KSK Heist - Seraing    1 - 1

    Berchem Sport - Patro Eisden     3 - 1

    VW Hamme - Knokke   0 - 3

    Eendracht Aalst - Virton    2 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 22

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Harelbeke     3 - 0

    Torhout - Gullegem     3 - 1

    Olsa Brakel - Westhoek    1 - 1

    RC Gent - Bornem   3 - 2

    Temse - Sint-Niklaas     0 - 2

    Londerzeel - Ronse    0 - 0

    Rupel-Boom - Sint-Eloois-Winkel   2 - 1

    Pepingen-Halle - Sparta Petegem    1 - 3

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 22

    Hasselt - Hades-Hasselt     2 - 0

    Zwarte Leeuw - Cappellen     0 - 1

    Turnhout - Hoogstraten    1 - 0

    Sint-Lenaarts - Tessenderlo     0 - 3

    City Pirates Antwerpen - Bocholt     0 - 2

    Wijgmaal - Duffel     2 - 1

    Tienen - Spouwen-Mopertingen    1 - 1

    Vosselaar - Tempo Overijse   1 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Inhaalwedstrijd

    Solières Sport - RFC de Liège      0 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 22

    Wervik - Mariekerke     2 - 0

    Wetteren - Vlamertinge     3 - 0

    Dikkelvenne - Wolvertem-Merchtem    3 - 0

    Melsele - Grimbergen     1 - 1

    Stekene - Menen     0 - 2

    Wingene - Merelbeke     0 - 0

    Jong Lede - Lebbeke    1 - 4

    Eppegem - Ninove    1 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 22

    Bilzen-Waltwilder - Wellen     1 - 1

    Diest - Sterrebeek    1 - 2

    Leopoldsburg - Termien    0 - 3

    Esperanza Pelt - Diegem Sport    1 - 2

    Heur-Tongeren - Houtvenne    1 - 1

    Herentals - Kampenhout      1 - 0

    Woluwe-Zaventem - Nijlen     3 - 1

    Hoeilaart - Ternesse      4 - 4

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Inhaalwedstrijden

    Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière     2 - 1   ( woensdag gespeeld )

    Spy - Binchoise      2 - 1

    Couvin-Mariembourg - Waterloo   3 - 1

    Solréziènne - Taminoise       1 - 2
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Inhaalwedstrijden van speeldag 21

    Longlier - Herstal      AFGELAST

    Habay-La-Neuve - RFC Huy    AFGELAST

    FC Tilleur - URSL Visé     0 - 3

    Aischoise - Givry       1 - 1

    Richelle - Bertrix     0 - 2

    Stockay-Warfusée - Aywaille    1 - 1

    Mormont - Cointe-Liège   4 - 0

    Verlaine - UR Namur    4 - 3

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    19-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 24 en 25 februari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - zaterdag 24 en zondag 25 februari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Aalter - Dendermonde     2 - 3

    De Pinte - Lochristi    1 - 4

    Elene-Grotenberge - Sottegem   3 - 1

    Zelzate - HO Kalken    1 - 2

    Sint-Gillis-Waas - Voorde   0 - 6

    Drongen - Robur   3 - 0

    KVV Ardennen - Berlare   0 - 0

    Appelterre - Zele    2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Kleit - Adegem     2 - 2

    Maldegem - Evergem Center    3 - 0

    Meetjesland - Merendree     0 - 1

    Assenede - Lovendegem    6 - 1

    Sleidinge - Zomergem     0 - 1

    Poesele - Belzele     1 - 0

    Zeveren - Bellem    2 - 4

    Waarschoot - Mariakerke   1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Munkzwalm - Machelen   3 - 0

    Meerbeke - Borsbeke   0 - 3

    Gavere-Asper - Denderhoutem    2 - 1

    Eine - Edeboys    1 - 1

    Winnik - Windeke    2 - 1

    Burst - Bambrugge    1 - 1

    Gijzel-Oosterzele - Kluisbergen Sportief     5 - 2

    Jong Zulte - Geraardsbergen   3 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Sp. Waasmunster - Buggenhout     1 - 3

    Vrasene - Moerbeke     2 - 3

    Haasdonk - Kruibeke     0 - 2

    Grembergen - Doorslaar    1 - 1

    Schoonaarde - Sinaai    3 - 0

    Sint-Gillis - Meldert   2 - 1

    YB Beveren - Zaffelare   2 - 0

    Bazel - Heikant    5 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Nevele    2 - 2

    Watervliet - VSV Gent    2 - 1

    Kaprijke-Bentille - Ursel      4 - 1

    Maria-Aalter - Wachtebeke    3 - 1

    Lembeke - Ertvelde   2 - 0

    DKW Evergem - Vinkt   1 - 2

    Hansbeke - Sint-Kruis-Winkel    1 - 1

    Knesselare - Sint-Laureins    0 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - Cercle Melle    5 - 1

    9000 Gent - Latem     0 - 8

    Sint-Denijs - Massemen   3 - 0

    Overmere - Destelbergen   1 - 4

    VC Zwijnaarde - Houtem   2 - 2

    Moortsele - HT Zwijnaarde   3 - 2

    Beervelde - Serskamp-Schellebelle    4 - 2

    Zevergem - Heusden    1 - 4

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Olsene   1 - 1

    Zingem - Wortegem    0 - 0

    Boekel - Vurste-Semmerzake     2 - 1

    Sottegem B - Elene-Grotenberge B     1 - 3

    Velzeke - Nazareth-Eke    1 - 3

    Nokere-Kruishoutem - Volkegem     3 - 0

    Sint-Goriks - Bevere    4 - 1

    Oudenhove - FC Kluisbergen    2 - 5

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Deftinge   2 - 0

    Baardegem - Wieze   2 - 1

    Kerksken - Okegem   4 - 0

    Zandbergen - Gijzegem   5 - 2

    Doggen - Moerbeke-Geraardsbergen   0 - 2

    Mere - Hofstade   3 - 4

    Denderleeuw - Erembodegem    0 - 2

    Nederhasselt - Haaltert    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    SK Gerda - WB Sint-Niklaas    2 - 2

    Bosdam Beveren - Daknam     3 - 1

    SKB Sint-Niklaas - Kieldrecht     1 - 7

    Kallo - Opdorp   3 - 0

    Hamme-Zogge - Sint-Pauwels   1 - 0

    Robur B - Eksaarde    1 - 2

    Melsele B - SVH Waasmunster    1 - 0

    Oudegem - Klinge    2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Heusden B - Poesele B    5 - 1

    Middelburg - Ooidonck-Leerne   2 - 0

    Donk - Bassevelde   3 - 3

    Sint-Amandsberg - Vinderhoute    2 - 3

    Boekhoute - Lotenhulle   2 - 3

    Oostakker - Sint-Denijs B   3 - 1

    VS Destelbergen - Muide Gent B   1 - 1

    Avrasya Gent - Balgerhoeke    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Boekel B      2 - 1

    Volkegem B - Maarkedal     0 - 4

    Nazareth-Eke B - Huise-Ouwegem    4 - 1

    FC Kluisbergen B - Zingem B    3 - 4

    Horebeke - Munkzwalm B    4 - 1

    Mater - Eine B     2 - 1

    Petegem-Schelde - Nokere-Kruishoutem B    1 - 0

    Kluisbergen Sportief B - FCLC Ronse    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Jong Geraardsbergen - Sint-Antelinks     0 - 10

    Zegelsem - Oudenhove B     1 - 2

    Everbeek - Idegem    7 - 3

    Neigem - Michelbeke B    1 - 2

    Bavegem - Strijpen    1 - 0

    Aaigem - Bonanza B    6 - 0

    Ophasselt - Opbrakel   0 - 1

    Herzele-Ressegem - Vlierzele   3 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 25

    HO Kalken B - Wichelen   1 - 0

    Balegem - T. Melle   1 - 0

    Melsen - Bottelare   1 - 0

    Herdersem - Jong Lede B    3 - 1

    Nieuwerkerken - Moorsel    1 - 4

    FC Dampoort - SK Merelbeke    2 - 4

    Rangers Merelbeke - Smetlede   0 - 3

    Laarne-Kalken B - Gijzel-Oosterzele B   FF

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 25

    Kemzeke - Waasmunster B     0 - 3

    Zele B - Sombeke    1 - 1

    Lochristi B - Haasdonk B   1 - 0

    Tielrode - Buggenhout B   7 - 1

    Rupelmonde - Baasrode   5 - 2

    Meerdonk - Zaffelare B   4 - 0

    Lebbeke B - Hoogeinde    2 - 1

    Stekene B - Verrebroek    1 - 4


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (30 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    18-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 24 en 25 februari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - zaterdag 24 en zondag 25 februari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Zwevezele - Oostkamp    1 - 0


    Varsenare - Poperinge   0 - 1


    Kortemark - Blankenberge    2 - 2


    Oostnieuwkerke - Rumbeke   3 - 0


    RC Waregem - Boezinge    3 - 2


    Oostduinkerke - WS Lauwe   0 - 1


    RC Lauwe - Weskapelle    1 - 1


    Eernegem - Wielsbeke     0 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Damme - Diksmuide     2 - 0

    Bredene - VV Tielt    0 - 4

    Heist - Meulebeke    0 - 2

    Zedelgem - Gistel     1 - 0

    Beernem - Spermalie-Middelkerke   0 - 1

    De Ruiter Roeselare - Oudenburg    3 - 2

    Club Roeselare - Jabbeke    0 - 2

    Staden - Veldegem     0 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Beveren-Leie    2 - 3

    Dottignies - Heestert    2 - 0

    Moen - Wevelgem    0 - 1

    Nieuwkerke - Geluwe    2 - 3

    Dadizele - Beselare     9 - 1

    Anzegem - Ingooigem   5 - 1

    Otegem - Deerlijk   0 - 3

    Zwevegem - Ledegem   2 - 3

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Houthulst     1 - 1

    Veurne - De Panne   3 - 3

    Brielen - Zonnebeke    3 - 4

    Handzame - Westrozebeke    0 - 1

    Comines-Warneton - Moorslede    1 - 5

    Proven - Gits   1 - 2

    Geluveld - Hooglede    2 - 3

    Dikkebus - Ploegsteert   2 - 3

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Lissewege   0 - 1

    Steenbrugge - Koekelare   0 - 3

    Nieuwpoort - Ruddervoorde    4 - 1

    De Haan - Zandvoorde    2 - 2

    Moerkerke - Keiem   0 - 3

    Ichtegem - Loppem   1 - 5

    Sint-Kruis - Jong Male    1 - 1

    Snaaskerke - Dar. Brugge    0 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Lendelede    2 - 4

    Aarsele - Kanegem   1 - 0

    Luingnois - Avelgem   1 - 3

    KSV Kortrijk - Dosko Beveren   2 - 0

    Lichtervelde - Pittem   7 - 0

    Hulste - Zwevezele B    0 - 5

    Moorsele - Ardooie    3 - 3

    Desselgem - Bissegem    0 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 27

    Lo-Reninge - Bulskamp     1 - 1

    Zillebeke - Poperinge B     3 - 1

    Diksmuide B - Kruiseke    1 - 2

    Veurne B - Hollebeke     0 - 1

    Jonkershove - Westouter    4 - 1

    Zarren - Passendale    1 - 3

    Reningelst - Elverdinge   4 - 0

    Langemark-Poelkapelle - Alveringem     3 - 0

    Vleteren - Voormezele     1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dosko Beveren B - E. Brugge     2 - 1

    SK Torhout - Wenduine    6 - 0

    Zerkegem - HO Oedelem    2 - 2

    Hertsberge - Dudzele    1 - 1

    Aartrijke - Ruiselede    2 - 4

    Sint-Joris - Lombardsijde    3 - 3

    Doomkerke - Beernem B    FF   5 - 0

    Oostduinkerke B - Steenbrugge B   FF   0 - 5

    VIERDE PROVINCIALE C : Speeldag 27

    Stasegem - Kuurne     2 - 1

    Wevelgem B - Dottignies B     5 - 2

    Aalbeke - Dadizele B    1 - 1

    Menen United - NS Heule    0 - 10

    Dentergem - Wervik B   7 - 2

    Jong Vijve - Bellegem    0 - 2

    Marke - Sint-Eloois-Winkel B    0 - 4

    Izegem-Ingelmunster B - Wikings Kortrijk     4 - 1

    Ledegem B - Rekkem    1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    17-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 februari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 24 en 25 februari 2018


    LIMBURG : Speeldag 22

    Zonhoven VV - Herk-De-Stad    0 - 1

    Bregel - Beringen    0 - 4

    Racing Peer - Mechelen aan de Maas      2 - 2

    Daring Huvo Jeuk - Park Houthalen    0 - 2

    Zepperen Brustem - Herkol   1 - 3

    Vlijtingen - Melo Zonhoven   1 - 5

    Hoepertingen - Helson Hechteren    0 - 2

    Bree-Beek - Koersel    1 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 25

    Lyra - Vorselaar    0 - 0

    Kontich - Lille      1 - 2

    RC Mechelen - Heikant Berlaar    0 - 3

    Branddonk - Witgoor Dessel     0 - 0

    Sint-Job - Antonia    5 - 1

    Merksplas - Oppuurs    3 - 0

    Berg en Dal - GR Katelijne    2 - 1

    Schriek - Rapid Leest     0 - 2


    BRABANT - BVV :  Speeldag 21

    Houtem-Oplinter - Borght-Humbeek     2 - 0

    HO Bierbeek - HO Veltem     4 - 3

    Betekom - Liedekerke    1 - 1

    Tervuren-Duisburg - Meise     1 - 3

    Strombeek - Out-Hoegaarden     0 - 4

    Melsbroek - Linden    1 - 0

    Boka United - Bertem-Leefdal   2 - 5

    Aarschot - Butsel    3 - 0


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 17

    Ixelles - Lasne-Ohian     1 - 1

    Kosova Schaerbeek - Ren. Cl. Schaerbeek      1 - 2

    Stockel - RCS Brainois   2 - 2

    BX Brussels - Jodoinge    0 - 1

    Sporting Bruxelles - Stade Everois   2 - 3

    Chastre - RSD Jette   0 - 1

    Crossing Schaerbeek - Villers La Ville    3 - 1


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 23

    Pont-A-Celles Buzet - Montkainoise     4 - 2

    Le Roeulx - Albert Quevy-Mons B       1 - 0

    Paturages - Beloeil   1 - 2

    Peruwelz FC - Symphorinois    4 - 1

    Ransart - Antoinien   1 - 3

    Monceau - Soignies    0 - 1

    Gosselies - Houdeng   2 - 4

    Ostiches-Ath - Saint-Ghislain Tertre-Hautrage     2 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    13-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - AS Eupen
    Foto's Zulte Waregem - AS Eupen   (3-2)








    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:foto's
    12-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 februari 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 16, zaterdag 17 en zondag 18 februari 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 27


    Sint-Truiden - Anderlecht      1 - 0

    Antwerp - KV Oostende     0 - 0

    Lokeren - KV Kortrijk    0 - 1

    Zulte Waregem - Eupen    3 - 2

    Club Brugge - RC Genk    2 - 2

    AA Gent - KV Mechelen    2 - 2

    Charleroi - Standard     1 - 1

    Moeskroen - Waasland-Beveren    2 - 2


    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 27

    Lierse - Roeselare     1 - 2

    Union St-Gilloise - Cercle Brugge     1 - 1

    Oud-Heverlee Leuven - Beerschot-Wilrijk     1 - 1

    Westerlo - Tubeke     0 - 0


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 21

    KSV Oudenaarde - KSK Heist      3 - 3

    Dender - VW Hamme     3 - 1

    Seraing - Eendracht Aalst   1 - 0

    Patro Eisden - Deinze   1 - 2

    Oosterzonen - Berchem Sport   0 - 1

    Lommel United - Dessel Sport    1 - 0

    Virton - Knokke   1 - 3

    Chatelet-Farciennes - Geel    2 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 21

    Sparta Petegem - RC Gent     2 - 0

    Sint-Niklaas - Rupel-Boom      1 - 3

    Harelbeke - Temse      0 - 2

    Ronse - Mandel United Izegem-Ingelmunster     0 - 1

    Westhoek - Torhout     4 - 2

    Sint-Eloois-Winkel - Olsa Brakel    3 - 1

    Gullegem - Pepingen-Halle   4 - 1

    Bornem - Londerzeel   0 - 4

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 21

    Spouwen-Mopertingen - Hasselt     2 - 1

    Bocholt - Turnhout   0 - 0

    Hades - Wijgmaal   2 - 4

    Tessenderlo - Tienen   2 - 0

    Hoogstraten - Vosselaar    1 - 1

    Tempo Overijse - Zwarte Leeuw   1 - 0

    Cappellen - Sint-Lenaarts     2 - 2

    Duffel - City Pirates Antwerpen    0 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 22

    RFC Meux - Rebecquoise      4 - 0

    RWD Molenbeek - Solières Sport   4 - 1

    Sprimont-Comblain - Hamoir    1 - 3

    Durbuy - Ol. Charleroi    2 - 3

    Ciney - Acren-Lessines   2 - 0

    RFC de Liège - Walhain    3 - 0

    La Calamine - Waremme   1 - 4

    La Louvière-Centre - White Star Brussels    UITGESTELD  


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 21

    Ninove - Wervik     2 - 2

    Lebbeke - Eppegem     3 - 1

    Menen - Dikkelvenne      1 - 5

    Wolvertem-Merchtem - Wingene   1 - 0

    Vlamertinge - Jong Lede   0 - 3

    Mariekerke - Melsele    3 - 3

    Merelbeke - Wetteren    1 - 2

    Grimbergen - Stekene    2 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 21

    Houtvenne - Bilzen-Waltwilder    1 - 1

    Nijlen - Esperanza Pelt   2 - 0

    Ternesse - Diest   1 - 2

    Wellen - Leopoldsburg     3 - 2

    Termien - Hoeilaart     7 - 0

    Kampenhout - Woluwe-Zaventem     0 - 0

    Diegem Sport - Heur-Tongeren   1 - 3

    Sterrebeek - Herentals     1 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 22

    Couvin-Mariembourg - Ganshoren     4 - 1

    RFC Tournai - Solréziènne   3 - 0

    Franc Borains - Onhaye     3 - 1

    Binchoise - Léopold FC    2 - 1

    Manageoise - Racing Jet Wavre   1 - 2

    Taminoise - RAAL La Louvière   2 - 1

    Stade Brainois - Spy    0 - 1

    Waterloo - Albert Quevy-Mons   2 - 6
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 22

    Bertrix - Stockay-Warfusée    UITGESTELD

    RFC Huy - Richelle   0 - 0

    Longlier - Aischoise    UITGESTELD

    UR Namur - Habay-La-Neuve   1 - 0

    Herstal - FC Tilleur    1 - 2

    Cointe-Liège - Verlaine   0 - 4

    Aywaille - Givry    0 - 3

    URSL Visé - Mormont   0 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    11-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 17 en 18 februari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - zaterdag 17 en zondag 18 februari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - Appelterre    3 - 0

    Sottegem - Zelzate     1 - 1

    Dendermonde - Drongen     3 - 0

    HO Kalken - Sint-Gillis-Waas    5 - 0

    Voorde - Aalter   1 - 5

    Robur - KVV Ardennen   0 - 1

    Zele - De Pinte   1 - 2

    Lochristi - Elene-Grotenberge    3 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Kleit    0 - 3

    Merendree - Maldegem   1 - 5

    Lovendegem - Meetjesland   2 - 1

    Zomergem - Assenede   2 - 1

    Bellem - Poesele   0 - 2

    Mariakerke - Zeveren     3 - 0

    Adegem - Waarschoot   2 - 0

    Belzele - Sleidinge    0 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Jong Zulte     2 - 1

    Kluisbergen Sportief - Winnik     1 - 2

    Edeboys - Burst   0 - 2

    Geraardsbergen - Eine   2 - 1

    Borsbeke - Gavere-Asper   1 - 1

    Machelen - Meerbeke   3 - 2

    Bambrugge - Munkzwalm   2 - 2

    Denderhoutem - Gijzel-Oosterzele    3 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Heikant - Sint-Gillis   2 - 1

    Zaffelare - Bazel   0 - 2

    Buggenhout - Grembergen   1 - 1

    Kruibeke - Sp. Waasmunster   3 - 2

    Sinaai - Haasdonk   0 - 2

    Meldert - Vrasene    1 - 1

    Doorslaar - YB Beveren   2 - 1

    Moerbeke - Schoonaarde    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Ertvelde - Muide Gent    2 - 0

    Sint-Laureins - Watervliet   2 - 1

    Sint-Kruis-Winkel - Knesselare    4 - 0

    Vinkt - Hansbeke    1 - 1

    Nevele - DKW Evergem     1 - 1

    Wachtebeke - Lembeke   2 - 4

    Ursel - Maria-Aalter   1 - 2

    VSV Gent - Kaprijke-Bentille    0 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Latem - VC Zwijnaarde    0 - 0

    HT Zwijnaarde - Laarne-Kalken    0 - 4

    Serskamp-Schellebelle - Moortsele   1 - 1

    Destelbergen - Beervelde   2 - 0

    Massemen - Overmere    2 - 1

    Houtem - Zevergem    0 - 1

    Heusden - Sint-Denijs   1 - 3

    Cercle Melle - 9000 Gent     1 - 4

    DERDE PROVINCIALE C :

    Bevere - Sottegem B     1 - 2

    Nazareth-Eke - Sint-Goriks     2 - 0

    FC Kluisbergen - Boekel     2 - 2

    Vurste-Semmerzake - Nokere-Kruishoutem     1 - 0

    Olsene - Velzeke    1 - 2

    Volkegem - Michelbeke   1 - 4

    Wortegem - Oudenhove     2 - 1

    Elene-Grotenberge B - Zingem   2 - 2

    DERDE PROVINCIALE D :

    Okegem - Zandbergen    1 - 3

    Wieze - Kerksken     1 - 0

    Haaltert - Mere    3 - 1

    Gijzegem - Doggen   2 - 1

    Deftinge - Baardegem   1 - 0

    Hofstade - Denderleeuw   2 - 3

    Erembodegem - Bonanza   3 - 1

    Moerbeke-Geraardsbergen - Nederhasselt    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Bosdam Beveren    4 - 2

    Sint-Pauwels - Robur B    2 - 1

    SVH Waasmunster - SK Gerda   0 - 3

    Klinge - Melsele B   2 - 1

    Daknam - Oudegem   2 - 1

    Rangers Opdorp - Hamme-Zogge    1 - 1

    WB Sint-Niklaas - Kallo    2 - 3

    Eksaarde - SKB Sint-Niklaas    0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent B - Oostakker    1 - 0

    Poesele B - Middelburg      1 - 5

    Vinderhoute - Heusden B     3 - 0

    Bassevelde - VS Destelbergen    7 - 0

    Sint-Denijs B - Avrasya Gent    8 - 1

    Ooidonck-Leerne - Donk    0 - 3

    Lotenhulle - Sint-Amandsberg   2 - 5

    Balgerhoeke - Boekhoute     0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Volkegem B    1 - 2

    Zingem B - Petegem Schelde     1 - 2

    Boekel B - Kluisbergen Sportief B     2 - 4

    Munkzwalm B - Nazareth-Eke B     2 - 3

    Nokere-Kruishoutem B - Horebeke    2 - 1

    FCLC Ronse - FC Kluisbergen B     2 - 1

    Huise-Ouwegem - Mater   3 - 0

    Maarkedal - Bevere B    9 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Herzele-Ressegem     0 - 3

    Oudenhove B - Everbeek     0 - 1

    Michelbeke B - Jong Geraardsbergen     11 - 1

    Idegem - Ophasselt     6 - 0

    Opbrakel - Aaigem     1 - 4

    Sint-Antelinks - Zegelsem    4 - 0

    Strijpen - Neigem    0 - 5

    Vlierzele - Bavegem    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 24

    Jong Lede B - Laarne-Kalken B    1 - 2

    Wichelen - Balegem    5 - 1

    Moorsel - FC Dampoort   2 - 1

    Smetlede - Herdersem   1 - 2

    T. Melle - Melsen   0 - 5

    Bottelare - Rangers Merelbeke    STOPG.

    SK Merelbeke - Edeboys B    FF

    Gijzel-Oosterzele B - Nieuwerkerken    FF

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 24

    Haasdonk B - Zele B     5 - 3

    Waasmunster B - Hoogeinde     2 - 2

    Buggenhout B - Rupelmonde   0 - 8

    Verrebroek - Sombeke   0 - 1

    Tielrode - Lochristi B   2 - 2

    Lebbeke B - Zaffelare B     1 - 12

    Baasrode - Meerdonk    1 - 5

    Kemzeke - PD Kruibeke    0 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (28 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    10-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 17 en 18 februari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - zaterdag 17 en zondag 18 februari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Rumbeke - RC Lauwe     0 - 1


    Zwevezele - RC Waregem    3 - 0


    Westkapelle - Oostduinkerke    2 - 3


    Boezinge - Oostnieuwkerke   5 - 4


    Poperinge - Eernegem   1 - 1


    Wielsbeke - Kortemark   0 - 0


    WS Lauwe - Varsenare     1 - 2


    Oostkamp - Blankenberge    3 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Damme    1 - 1

    Diksmuide - Zedelgem     2 - 1

    VV Tielt - Heist   0 - 0

    Veldegem - Bredene    2 - 4

    Oudenburg - Staden    2 - 2

    Beernem - De Ruiter Roeselare   2 - 4

    Spermalie-Middelkerke - Jabbeke     2 - 0

    Gistel - Club Roeselare    2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Dottignies     2 - 2

    Ingooigem - Beselare     1 - 1

    Ledegem - Otegem   1 - 1

    Anzegem - Zwevegem   5 - 3

    Beveren-Leie - Nieuwkerke    0 - 2

    Geluwe - Dadizele    0 - 2

    Deerlijk - Moen   4 - 0

    Heestert - Emelgem-Kachtem   2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Moorslede - Handzame    3 - 0

    De Panne - Brielen   3 - 1

    Westrozebeke - Veurne   1 - 0

    Hooglede - Merkem    1 - 2

    Houthulst - Proven   5 - 1

    Ploegsteert - Gits   2 - 0

    Dikkebus - Comines-Warneton   0 - 3

    Zonnebeke - Geluveld   6 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Zandvoorde - Snaaskerke    4 - 0

    Dar. Brugge - Steenbrugge   1 - 5

    Loppem - Moerkerke   3 - 2

    Ruddervoorde - Westende   3 - 0

    Sint-Kruis - De Haan    2 - 1

    Koekelare - Nieuwpoort   2 - 2

    Lissewege - Ichtegem   3 - 3

    Jong Male - Keiem    0 - 6

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Moorsele    0 - 2

    Dosko Beveren - Lichtervelde     3 - 1

    Avelgem - KSV Kortrijk     0 - 0

    Bissegem - Aarsele   1 - 0

    Ardooie - Desselgem    3 - 3

    Lendelede - Zwevezele B   0 - 2

    Pittem - Hulste    3 - 4

    Kanegem - Luingnois     4 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 26

    Passendale - Zillebeke    6 - 2

    Poperinge B - Langemark-Poelkapelle    2 - 0

    Westouter - Diksmuide B   2 - 2

    Elverdinge - Zarren   2 - 0

    Alveringem - Lo-Reninge    2 - 2

    Kruiseke - Veurne B   2 - 1

    Hollebeke - Reningelst   2 - 1

    Vleteren - Jonkershove    2 - 3

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - Doomkerke     0 - 3

    Wenduine - Oostduinkerke B   1 - 0

    E. Brugge - SK Torhout   5 - 0

    Ruiselede - Dosko Beveren B   1 - 0

    Sint-Joris - Aartrijke    4 - 3

    Lombardsijde - Beernem B   9 - 0

    HO Oedelem - Hertsberge   1 - 1

    Steenbrugge B - Zerkegem   2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C : Speeldag 26

    Wikings Kortrijk - Wevelgem B    0 - 6

    Dadizele B - Marke    2 - 5

    Menen United - Aalbeke    3 - 4

    Dottignies B - Jong Vijve   1 - 1

    Wervik B - Ledegem B    2 - 3

    Bellegem - Stasegem   5 - 1

    Kuurne - Dentergem    0 - 0

    Sint-Eloois-Winkel B - Izegem-Ingelmunster B    1 - 1

    NS Heule - Rekkem Sport   1 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    09-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 februari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 17 en 18 februari 2018


    LIMBURG : Speeldag 21

    Park Houthalen - Zepperen-Brustem     0 - 0

    Zonhoven VV - Bregel      0 - 0

    Mechelen aan de Maas - Bree-Beek     2 - 3

    Herk-De-Stad - Melo Zonhoven    2 - 0

    Koersel - Daring Huvo Jeuk     1 - 0

    Herkol - Vlijtingen VV    2 - 4

    Helson Helchteren - Racing Peer    4 - 0

    Beringen - Hoepertingen    2 - 2


    ANTWERPEN :  Speeldag 24

    Vorselaar - Kontich     0 - 2

    Antonia - Lyra     0 - 2

    Oppuurs - RC Mechelen     0 - 1

    Heikant Berlaar - Schriek    2 - 4

    Lille - Berg en Dal    3 - 0

    GR Katelijne - Merksplas     0 - 3

    Rapid Leest - Branddonk   2 - 1

    Witgoor Dessel - Sint-Job    2 - 3


    BRABANT - BVV :  Speeldag 20

    Bertem-Leefdal - Houtem-Oplinter    5 - 1

    Linden - Boka United   6 - 3

    Out-Hoegaarden - Melsbroek   2 - 1

    Borght-Humbeek - HO Bierbeek    2 - 1

    HO Veltem - Tervuren-Duisberg   5 - 0

    Meise - Betekom   1 - 3

    Liedekerke - Aarschot   3 - 0

    Butsel - Strombeek     3 - 3


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 16

    Lasne-Ohian - Crossing Schaerbeek     1 - 3

    Stade Everois - Ixelles     1 - 2

    RSD Jette - Sporting Bruxelles   0 - 4

    RCS Brainois - BX Brussels    2 - 0

    Ren. Cl. Schaerbeek - Stockel   0 - 1

    Villers La Ville - Kosova Schaerbeek   3 - 1

    Jodoigne - Chastre   5 - 3


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 22

    Antoinien - Peruwelz FC     1 - 0

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Pont-A-Celles Buzet      0 - 1

    Montkainoise - Le Roeulx   1 - 0

    Albert Quevy-Mons B - Paturages   3 - 3

    Beloeil - Gosselies   3 - 2

    Soignies - Ransart   4 - 2

    Symphorinois - Ostiches-Ath    0 - 1

    Houdeng - Monceau   3 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen




    Foto


    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Music For Life - De Warmste Week
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 1
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 2
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 3
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 4
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • PUNTENLIJST - WEEK 19 - DEEL 1
  • PUNTENLIJST - WEEK 19 - DEEL 2
  • PUNTENLIJST - WEEK 19 - DEEL 3

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 zullen er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge
    2023 : Izegem

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 22
  • klassementen speeldag 22 (vervolg)
  • speeldag 22
  • voorspellingen speeldag 22
  • voorspellingen speeldag 22 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • Hoe groots, revolutionair, onhaalbaar en onbetaalbaar zijn die klimaatdoelen nu eigenlijk?
  • Limburgse historicus: ‘Tachtigjarige Oorlog is niet alleen van de Hollanders’
  • Misschien is dat echte vriendschap: gewoon eens weten wanneer je je bek moet houden
  • Nieuw op de markt – en direct uitverkocht: hertenvlees uit de Oostvaardersplassen
  • Het is lang geleden dat de VVD zo klem zat: rechts wil af van het kinderpardon, de coalitie wil juist versoepeling
  • Oppositie vangt bot bij Harbers: uitzettingen van kinderen gaan door
  • De staatssecretaris komt op bezoek bij Prorail – en gelukkig sneeuwt het
  • ‘Wat mijn ouders hebben gedaan, vind ik het meest liefdevolle en romantische dat je kunt doen’
  • Parlement roept leger op president Maduro naar huis te sturen
  • Aantal misdrijven gepleegd door vrijgelaten tbs’ers gedaald

    Foto

    Nieuws Ned. AD
  • Bolt geeft droom om profvoetballer te worden op: ‘Tijd voor andere dingen’
  • Rusada krijgt geen nieuwe sanctie van WADA
  • De Bakker niet geselecteerd voor duel met Tsjechië
  • Zuid-Korea na verlenging naar kwartfinales Azië Cup
  • Levante wil via CAS Barça uit beker wippen
  • ‘De Kist’ is kat met negen levens: ‘Ik wil nog graag even bij Thea blijven’
  • Hoedt in illuster rijtje van Nederlanders die in Italië, Engeland en Spanje speelden
  • KNVB: Dat Gözübüyük komend weekeinde niet fluit is geen strafmaatregel
  • Evander Sno krijgt taakstraf voor knock-out slaan portier
  • Kaartverkoop WK Oranjevrouwen gaat hard

    Nieuws Telegraph (UK)


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!