Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19, 20, 23 en 27 mei 2018
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE en INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE EERSTE/TWEEDE PROVINCIALERS
  • Voetbal in het buitenland
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Eurovision 2018
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 mei 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 mei 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 4 , 5 en 6 mei 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Brabant - 5 en 6 mei 2018
  • EINDSTANDEN NATIONAAL VOETBAL - SEIZOEN 2017-2018
  • EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2017-2018
  • EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2017-2018
  • EINDSTANDEN ANDERE EERSTE PROVINCIALERS
  • Champions League - Achtste finales tot finale en Europa League - Achtste finales tot finale
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 28 en 29 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 21 en 22 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 21 en 22 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 14 en 15 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 14 en 15 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart, 1 april 7 en 8 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 7 en 8 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 maart en 1 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart, 1 en 2 april 2018
  • Kalender Play Off's - voetbalseizoen 2017-2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 maart 2018
  • Alle bekerfinales ... van 1911 tot 2018 ....
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 15 - 10 en 11 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 maart 2018
  • Foto's : Zulte Waregem - RSC Anderlecht
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 3 en 4 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 februari 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 24 en 25 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 24 en 25 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 februari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - AS Eupen
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 17 en 18 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 februari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 14 en 15 - 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 10 en 11 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 februari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Oostende
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 februari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 27 en 28 januari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - Standard de Liège
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 20 en 21 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 13 en 14 januari 2018
  • Waar zijn onze eersteklassers op winterstage ?
  • Beste wensen voor 2018 + nieuwsoverzicht
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 6 en 7 januari 2018
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Charleroi
  • AMBIANCE TOP 107 van de 21ste eeuw
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21, 22 en 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES HOFMAN CUP - 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES INDURIUM CUP - 23 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Antwerp
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 december 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 december 2017
  • Foto's Europa League Zulte Waregem - Lazio Roma
  • Belgische teams uitgeschakeld in Europa
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Foto's Zulte Waregem - KAA Gent
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 december 2017
  • Foto's Croky Cup Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 25 en 26 november 2017
  • Foto's Zulte Waregem - KRC Genk
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 18 en 19 november 2017
  • De potindeling voor de loting van het WK Rusland 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 11 en 12 november 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 4 en 5 november 2017
  • 1/8ste finale tot finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/16de finale tot finale
  • Rittenschema Tour de France 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
  • Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5, 6 tot aan de finale .....
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
  • Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Play-offs Champions League - Europa League
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
    Foto
    Nieuws VTM
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (9)
  • Croky Cup - Beker van België (36)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (72)
  • Eredivisie Nederland (7)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (115)
  • info (153)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (218)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (135)
  • Voetbal West Vlaanderen (123)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Wielercommentator krijgt duidelijke boodschap, maar die kan er hard om lachen
  • De wedergeboorte van Chris Froome op de Zoncolan, Yates alweer iets steviger in het roze
  • Lukaku begint op de bank bij Manchester United in Cup Final tegen Chelsea
  • Lossen in stijl: tweevoudig ritwinnaar pakt uit met wheelie tijdens beklimming
  • Fransman Johann Zarco pakt pole voor thuisrace in MotoGP, Xavier Siméon 23e
  • Eline Berings duikt ruim onder limiet voor EK in Berlijn
  • Andreas Vranken loopt snelste Belgische 100 meter in tien jaar tijd
  • Borussia Dortmund strikt doelman
  • Buffon uitgebreid in de bloemetjes gezet voor laatste wedstrijd bij Juventus
  • Martinez blijft mysterieus over selectie Nainggolan en vertelt waarom Thierry Henry cruciale rol zal spelen op WK
    Foto
    Nieuws HLN
  • Oppermachtige Bouhanni maakt favorietenrol waar in GP Marcel Kint
  • Yates is baas boven baas en deelt mokerslag uit in verraderlijke bergetappe
  • Yates deelt mokerslag uit in verraderlijke bergetappe, roze trui heer en meester in Sappada
  • Hoe is het om te wonen op water? "Ik had laatst een vriendin op bezoek, die werd supermisselijk"
  • Zonneluifel of terrasoverkapping? Twee experts leggen uit waar je écht op moet letten
  • WOONVIDEO: Dit is géén villa, maar een combinatie van twee halfopen huizen
  • Survivalgids voor stof en rommel tijdens (ver)bouwwerken
  • Renoveer je rijk met deze 5 premies
  • Weekendje weg zonder zorgen: zo beveilig je jouw woning
  • Twee 21-jarigen onthullen hoe ze groot vrijstaand huis kochten zonder hulp van hun ouders
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • ‘Een taxiritje? Dat is dan één miljoen bolivar’
  • Vrije pers Turkije onder druk, maar bij Cumhuriyet werken ze ondanks tegenwerkingen ‘glimlachend’ door
  • Emmen voor het eerst in de geschiedenis naar eredivisie
  • Opinie op zondag: Met morele zelfontwapening red je het niet
  • Een ‘verbeterd’ recept is in veel gevallen gewoon een downgrade: we worden weer genaaid
  • Is Israël nog steeds de verlichte rechtsstaat en een vrije democratie?
  • Opinie op Zondag: Is Israël nog steeds de verlichte rechtstaat en een vrije democratie?
  • Video - Hoe redden we de bij (en ons eten)?
  • Volkskrant Ochtend: Waarom Venezuela waarschijnlijk weer voor Maduro kiest | China laat bommenwerpers landen op eilanden Zuid-Chinese Zee
  • Gastcolumn: Europa speelt slecht in op wereldwijde machtsverschuiving
    Foto
    Nieuws Ned. AD
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    25-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 3 en 4 maart 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - zaterdag 3 en 4 maart 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    WS Lauwe - RC Lauwe      0 - 0


    Rumbeke - RC Waregem     1 - 0


    Oostkamp - Kortemark     2 - 0


    Poperinge - Oostduinkerke    1 - 0


    Westkapelle - Oostnieuwkerke   1 - 2


    Blankenberge - Eernegem   4 - 2


    Boezinge - Zwevezele    2 - 3


    Wielsbeke - Varsenare     2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Bredene     5 - 0

    Diksmuide - Heist    4 - 1

    Oudenburg - Beernem   4 - 2

    VV Tielt - Staden      5 - 1

    Jabbeke - Zedelgem     0 - 0

    Spermalie-Middelkerke - Club Roeselare     0 - 2

    Veldegem - De Ruiter Roeselare    3 - 7

    Gistel - Damme     1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Otegem    1 - 0

    Ingooigem - Dadizele    0 - 2

    Geluwe - Emelgem-Kachtem    2 - 1

    Ledegem - Anzegem   3 - 2

    Heestert - Moen    0 - 0

    Beveren-Leie - Dottignies   0 - 1

    Beselare - Nieuwkerke    1 - 4

    Deerlijk - Zwevegem    3 - 3

    DERDE PROVINCIALE A :

    Zonnebeke - Veurne     2 - 0

    Westrozebeke - Comines-Warneton    1 - 1

    Moorslede - Dikkebus   3 - 1

    Ploegsteert - Proven   4 - 2

    Gits - Merkem    3 - 1

    De Panne - Handzame   2 - 3

    Houthulst - Geluveld    3 - 2

    Hooglede - Brielen    8 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Ruddervoorde - Steenbrugge    2 - 3

    Zandvoorde - Sint-Kruis     3 - 1

    Lissewege - Nieuwpoort   0 - 2

    Keiem - Ichtegem    3 - 1

    Loppem - Westende    9 - 1

    Dar. Brugge - De Haan   0 - 3

    Jong Male - Moerbeke    4 - 4

    Koekelare - Snaaskerke   3 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Avelgem - Aarsele    3 - 1

    Dosko Beveren - Luingnois     4 - 0

    Zwevezele B - Lichtervelde    1 - 3

    Kanegem - Desselgem     2 - 2

    Bissegem - Moorsele   0 - 1

    Ardooie - Oostrozebeke     1 - 1

    Lendelede - Hulste    7 - 1

    Pittem - KSV Kortrijk    2 - 5

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 28

    Passendale - Reningelst     5 - 1

    Bulskamp - Langemark-Poelkapelle    2 - 0

    Poperinge B - Zarren     6 - 3

    Westouter - Vleteren      3 - 2

    Voormezele - Lo-Reninge    5 - 0

    Alveringem - Zillebeke   3 - 1

    Hollebeke - Diksmuide B    1 - 3

    Elverdinge - Veurne B    3 - 1

    Kruiseke - Jonkershove    0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Steenbrugge B - SK Torhout    0 - 3

    HO Oedelem - Oostduinkerke B    FF

    Wenduine - Dosko Beveren B    3 - 2

    E. Brugge - Aartrijke    0 - 2

    Ruiselede - Sint-Joris   1 - 1

    Lombardsijde - Doomkerke   3 - 1

    Beernem B - Hertsberge    2 - 2

    Dudzele - Zerkegem     2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C : Speeldag 28

    Wikings Kortrijk - Marke      2 - 4

    Dadizele B - Menen United     9 - 0

    Dottignies B - Izegem-Ingelmunster B     0 - 0

    Wervik B - Stasegem    2 - 4

    NS Heule - Ledegem B   0 - 0

    Kuurne - Jong Vijve    1 - 3

    Sint-Eloois-Winkel B - Aalbeke    0 - 1

    Bellgem - Wevelgem B    2 - 0

    Rekkem - Dentergem      1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    24-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 maart 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 3 en 4 maart 2018


    LIMBURG : Speeldag 23

    Park Houthalen - Bree-Beek    2 - 1

    Beringen - Zonhoven VV     1 - 0

    Mechelen aan de Maas - Hoepertingen    2 - 4

    Herk-De-Stad - Vlijtingen    4 - 0

    Helson Helchteren - Bregel     1 - 0

    Melo Zonhoven - Zepperen Brustem    2 - 3

    Koersel - Racing Peer   0 - 3

    Herkol - Daring Huvo Jeuk     3 - 2


    ANTWERPEN :  Speeldag 26

    Vorselaar - Sint-Job      1 - 3

    Lille - Lyra      1 - 3

    GR Katelijne - Kontich    2 - 3

    Antonia - Branddonk    3 - 0

    Witgoor Dessel - Schriek    2 - 0

    Rapid Leest - RC Mechelen    2 - 1

    Heikant Berlaar - Oppuurs    4 - 3

    Berg en Dal - Merksplas    0 - 1


    BRABANT - BVV :  Speeldag 22

    Butsel - Betekom      0 - 4

    Meise - HO Bierbeek     0 - 1

    Liedekerke - Tervuren-Duisburg   2 - 1

    Linden - Out-Hoegaarden   0 - 5

    Bertem-Leefdal - Melsbroek   3 - 1

    Aarschot - Strombeek   4 - 2

    HO Veltem - Houtem-Oplinter   3 - 2

    Borght-Humbeek - Boka United   3 - 2


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 18

    RCS Brainois - Kosova Schaerbeek     1 - 0

    Ren. Cl. Schaerbeek - Crossing Schaerbeek   2 - 6

    BX Brussels - Chastre   8 - 1

    Jodoigne - Stockel    0 - 1

    Stade Everois - RSD Jette   1 - 2

    Lasne-Ohian - Sporting Bruxelles    1 - 2

    Villers La Ville - Ixelles    1 - 0

    Inhaalwedstrijd woensdag : 

    Crossing Schaerbeek - Stade Everois      3 - 3


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 24

    Albert Quevy-Mons B - Pont-A-Celles Buzet      0 - 2

    Montkainoise - Ostiches-Ath   0 - 2

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Peruwelz FC   0 - 0

    Houdeng - Paturages    0 - 0

    Beloeil - Le Roeulx    3 - 0

    Antoinien - Soignies   2 - 1

    Symphorinois - Ransart   2 - 1

    Gosselies - Moncaeu     0 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    20-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 februari 2015
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 23, zaterdag 24 en zondag 25 februari 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 28


    RC Genk - Antwerp     4 - 0

    KV Mechelen - Charleroi     1 - 1

    Eupen - Lokeren    3 - 2

    KV Oostende - Sint-Truiden    2 - 0

    Waasland-Beveren - AA Gent     1 - 2

    Anderlecht - Moeskroen    5 - 3

    Standard - Club Brugge     1 - 1

    KV Kortrijk - Zulte Waregem     0 - 1


    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 28

    Roeselare - Oud-Heverlee Leuven    1 - 1

    Tubeke - Union St-Gilloise    1 - 1

    Beerschot-Wilrijk - Lierse    1 - 1

    Cercle Brugge - Westerlo    1 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 22

    Dessel Sport - Chatelet-Farciennes      1 - 1

    Geel - KSV Oudenaarde    2 - 1

    Oosterzonen - Dender    4 - 0

    Deinze - Lommel United   0 - 1

    KSK Heist - Seraing    1 - 1

    Berchem Sport - Patro Eisden     3 - 1

    VW Hamme - Knokke   0 - 3

    Eendracht Aalst - Virton    2 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 22

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Harelbeke     3 - 0

    Torhout - Gullegem     3 - 1

    Olsa Brakel - Westhoek    1 - 1

    RC Gent - Bornem   3 - 2

    Temse - Sint-Niklaas     0 - 2

    Londerzeel - Ronse    0 - 0

    Rupel-Boom - Sint-Eloois-Winkel   2 - 1

    Pepingen-Halle - Sparta Petegem    1 - 3

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 22

    Hasselt - Hades-Hasselt     2 - 0

    Zwarte Leeuw - Cappellen     0 - 1

    Turnhout - Hoogstraten    1 - 0

    Sint-Lenaarts - Tessenderlo     0 - 3

    City Pirates Antwerpen - Bocholt     0 - 2

    Wijgmaal - Duffel     2 - 1

    Tienen - Spouwen-Mopertingen    1 - 1

    Vosselaar - Tempo Overijse   1 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Inhaalwedstrijd

    Solières Sport - RFC de Liège      0 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 22

    Wervik - Mariekerke     2 - 0

    Wetteren - Vlamertinge     3 - 0

    Dikkelvenne - Wolvertem-Merchtem    3 - 0

    Melsele - Grimbergen     1 - 1

    Stekene - Menen     0 - 2

    Wingene - Merelbeke     0 - 0

    Jong Lede - Lebbeke    1 - 4

    Eppegem - Ninove    1 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 22

    Bilzen-Waltwilder - Wellen     1 - 1

    Diest - Sterrebeek    1 - 2

    Leopoldsburg - Termien    0 - 3

    Esperanza Pelt - Diegem Sport    1 - 2

    Heur-Tongeren - Houtvenne    1 - 1

    Herentals - Kampenhout      1 - 0

    Woluwe-Zaventem - Nijlen     3 - 1

    Hoeilaart - Ternesse      4 - 4

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Inhaalwedstrijden

    Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière     2 - 1   ( woensdag gespeeld )

    Spy - Binchoise      2 - 1

    Couvin-Mariembourg - Waterloo   3 - 1

    Solréziènne - Taminoise       1 - 2
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Inhaalwedstrijden van speeldag 21

    Longlier - Herstal      AFGELAST

    Habay-La-Neuve - RFC Huy    AFGELAST

    FC Tilleur - URSL Visé     0 - 3

    Aischoise - Givry       1 - 1

    Richelle - Bertrix     0 - 2

    Stockay-Warfusée - Aywaille    1 - 1

    Mormont - Cointe-Liège   4 - 0

    Verlaine - UR Namur    4 - 3

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    19-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 24 en 25 februari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - zaterdag 24 en zondag 25 februari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Aalter - Dendermonde     2 - 3

    De Pinte - Lochristi    1 - 4

    Elene-Grotenberge - Sottegem   3 - 1

    Zelzate - HO Kalken    1 - 2

    Sint-Gillis-Waas - Voorde   0 - 6

    Drongen - Robur   3 - 0

    KVV Ardennen - Berlare   0 - 0

    Appelterre - Zele    2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Kleit - Adegem     2 - 2

    Maldegem - Evergem Center    3 - 0

    Meetjesland - Merendree     0 - 1

    Assenede - Lovendegem    6 - 1

    Sleidinge - Zomergem     0 - 1

    Poesele - Belzele     1 - 0

    Zeveren - Bellem    2 - 4

    Waarschoot - Mariakerke   1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Munkzwalm - Machelen   3 - 0

    Meerbeke - Borsbeke   0 - 3

    Gavere-Asper - Denderhoutem    2 - 1

    Eine - Edeboys    1 - 1

    Winnik - Windeke    2 - 1

    Burst - Bambrugge    1 - 1

    Gijzel-Oosterzele - Kluisbergen Sportief     5 - 2

    Jong Zulte - Geraardsbergen   3 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Sp. Waasmunster - Buggenhout     1 - 3

    Vrasene - Moerbeke     2 - 3

    Haasdonk - Kruibeke     0 - 2

    Grembergen - Doorslaar    1 - 1

    Schoonaarde - Sinaai    3 - 0

    Sint-Gillis - Meldert   2 - 1

    YB Beveren - Zaffelare   2 - 0

    Bazel - Heikant    5 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Nevele    2 - 2

    Watervliet - VSV Gent    2 - 1

    Kaprijke-Bentille - Ursel      4 - 1

    Maria-Aalter - Wachtebeke    3 - 1

    Lembeke - Ertvelde   2 - 0

    DKW Evergem - Vinkt   1 - 2

    Hansbeke - Sint-Kruis-Winkel    1 - 1

    Knesselare - Sint-Laureins    0 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - Cercle Melle    5 - 1

    9000 Gent - Latem     0 - 8

    Sint-Denijs - Massemen   3 - 0

    Overmere - Destelbergen   1 - 4

    VC Zwijnaarde - Houtem   2 - 2

    Moortsele - HT Zwijnaarde   3 - 2

    Beervelde - Serskamp-Schellebelle    4 - 2

    Zevergem - Heusden    1 - 4

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Olsene   1 - 1

    Zingem - Wortegem    0 - 0

    Boekel - Vurste-Semmerzake     2 - 1

    Sottegem B - Elene-Grotenberge B     1 - 3

    Velzeke - Nazareth-Eke    1 - 3

    Nokere-Kruishoutem - Volkegem     3 - 0

    Sint-Goriks - Bevere    4 - 1

    Oudenhove - FC Kluisbergen    2 - 5

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Deftinge   2 - 0

    Baardegem - Wieze   2 - 1

    Kerksken - Okegem   4 - 0

    Zandbergen - Gijzegem   5 - 2

    Doggen - Moerbeke-Geraardsbergen   0 - 2

    Mere - Hofstade   3 - 4

    Denderleeuw - Erembodegem    0 - 2

    Nederhasselt - Haaltert    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    SK Gerda - WB Sint-Niklaas    2 - 2

    Bosdam Beveren - Daknam     3 - 1

    SKB Sint-Niklaas - Kieldrecht     1 - 7

    Kallo - Opdorp   3 - 0

    Hamme-Zogge - Sint-Pauwels   1 - 0

    Robur B - Eksaarde    1 - 2

    Melsele B - SVH Waasmunster    1 - 0

    Oudegem - Klinge    2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Heusden B - Poesele B    5 - 1

    Middelburg - Ooidonck-Leerne   2 - 0

    Donk - Bassevelde   3 - 3

    Sint-Amandsberg - Vinderhoute    2 - 3

    Boekhoute - Lotenhulle   2 - 3

    Oostakker - Sint-Denijs B   3 - 1

    VS Destelbergen - Muide Gent B   1 - 1

    Avrasya Gent - Balgerhoeke    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Boekel B      2 - 1

    Volkegem B - Maarkedal     0 - 4

    Nazareth-Eke B - Huise-Ouwegem    4 - 1

    FC Kluisbergen B - Zingem B    3 - 4

    Horebeke - Munkzwalm B    4 - 1

    Mater - Eine B     2 - 1

    Petegem-Schelde - Nokere-Kruishoutem B    1 - 0

    Kluisbergen Sportief B - FCLC Ronse    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Jong Geraardsbergen - Sint-Antelinks     0 - 10

    Zegelsem - Oudenhove B     1 - 2

    Everbeek - Idegem    7 - 3

    Neigem - Michelbeke B    1 - 2

    Bavegem - Strijpen    1 - 0

    Aaigem - Bonanza B    6 - 0

    Ophasselt - Opbrakel   0 - 1

    Herzele-Ressegem - Vlierzele   3 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 25

    HO Kalken B - Wichelen   1 - 0

    Balegem - T. Melle   1 - 0

    Melsen - Bottelare   1 - 0

    Herdersem - Jong Lede B    3 - 1

    Nieuwerkerken - Moorsel    1 - 4

    FC Dampoort - SK Merelbeke    2 - 4

    Rangers Merelbeke - Smetlede   0 - 3

    Laarne-Kalken B - Gijzel-Oosterzele B   FF

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 25

    Kemzeke - Waasmunster B     0 - 3

    Zele B - Sombeke    1 - 1

    Lochristi B - Haasdonk B   1 - 0

    Tielrode - Buggenhout B   7 - 1

    Rupelmonde - Baasrode   5 - 2

    Meerdonk - Zaffelare B   4 - 0

    Lebbeke B - Hoogeinde    2 - 1

    Stekene B - Verrebroek    1 - 4


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (30 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    18-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 24 en 25 februari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - zaterdag 24 en zondag 25 februari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Zwevezele - Oostkamp    1 - 0


    Varsenare - Poperinge   0 - 1


    Kortemark - Blankenberge    2 - 2


    Oostnieuwkerke - Rumbeke   3 - 0


    RC Waregem - Boezinge    3 - 2


    Oostduinkerke - WS Lauwe   0 - 1


    RC Lauwe - Weskapelle    1 - 1


    Eernegem - Wielsbeke     0 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Damme - Diksmuide     2 - 0

    Bredene - VV Tielt    0 - 4

    Heist - Meulebeke    0 - 2

    Zedelgem - Gistel     1 - 0

    Beernem - Spermalie-Middelkerke   0 - 1

    De Ruiter Roeselare - Oudenburg    3 - 2

    Club Roeselare - Jabbeke    0 - 2

    Staden - Veldegem     0 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Beveren-Leie    2 - 3

    Dottignies - Heestert    2 - 0

    Moen - Wevelgem    0 - 1

    Nieuwkerke - Geluwe    2 - 3

    Dadizele - Beselare     9 - 1

    Anzegem - Ingooigem   5 - 1

    Otegem - Deerlijk   0 - 3

    Zwevegem - Ledegem   2 - 3

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Houthulst     1 - 1

    Veurne - De Panne   3 - 3

    Brielen - Zonnebeke    3 - 4

    Handzame - Westrozebeke    0 - 1

    Comines-Warneton - Moorslede    1 - 5

    Proven - Gits   1 - 2

    Geluveld - Hooglede    2 - 3

    Dikkebus - Ploegsteert   2 - 3

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Lissewege   0 - 1

    Steenbrugge - Koekelare   0 - 3

    Nieuwpoort - Ruddervoorde    4 - 1

    De Haan - Zandvoorde    2 - 2

    Moerkerke - Keiem   0 - 3

    Ichtegem - Loppem   1 - 5

    Sint-Kruis - Jong Male    1 - 1

    Snaaskerke - Dar. Brugge    0 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Lendelede    2 - 4

    Aarsele - Kanegem   1 - 0

    Luingnois - Avelgem   1 - 3

    KSV Kortrijk - Dosko Beveren   2 - 0

    Lichtervelde - Pittem   7 - 0

    Hulste - Zwevezele B    0 - 5

    Moorsele - Ardooie    3 - 3

    Desselgem - Bissegem    0 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 27

    Lo-Reninge - Bulskamp     1 - 1

    Zillebeke - Poperinge B     3 - 1

    Diksmuide B - Kruiseke    1 - 2

    Veurne B - Hollebeke     0 - 1

    Jonkershove - Westouter    4 - 1

    Zarren - Passendale    1 - 3

    Reningelst - Elverdinge   4 - 0

    Langemark-Poelkapelle - Alveringem     3 - 0

    Vleteren - Voormezele     1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dosko Beveren B - E. Brugge     2 - 1

    SK Torhout - Wenduine    6 - 0

    Zerkegem - HO Oedelem    2 - 2

    Hertsberge - Dudzele    1 - 1

    Aartrijke - Ruiselede    2 - 4

    Sint-Joris - Lombardsijde    3 - 3

    Doomkerke - Beernem B    FF   5 - 0

    Oostduinkerke B - Steenbrugge B   FF   0 - 5

    VIERDE PROVINCIALE C : Speeldag 27

    Stasegem - Kuurne     2 - 1

    Wevelgem B - Dottignies B     5 - 2

    Aalbeke - Dadizele B    1 - 1

    Menen United - NS Heule    0 - 10

    Dentergem - Wervik B   7 - 2

    Jong Vijve - Bellegem    0 - 2

    Marke - Sint-Eloois-Winkel B    0 - 4

    Izegem-Ingelmunster B - Wikings Kortrijk     4 - 1

    Ledegem B - Rekkem    1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    17-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 februari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 24 en 25 februari 2018


    LIMBURG : Speeldag 22

    Zonhoven VV - Herk-De-Stad    0 - 1

    Bregel - Beringen    0 - 4

    Racing Peer - Mechelen aan de Maas      2 - 2

    Daring Huvo Jeuk - Park Houthalen    0 - 2

    Zepperen Brustem - Herkol   1 - 3

    Vlijtingen - Melo Zonhoven   1 - 5

    Hoepertingen - Helson Hechteren    0 - 2

    Bree-Beek - Koersel    1 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 25

    Lyra - Vorselaar    0 - 0

    Kontich - Lille      1 - 2

    RC Mechelen - Heikant Berlaar    0 - 3

    Branddonk - Witgoor Dessel     0 - 0

    Sint-Job - Antonia    5 - 1

    Merksplas - Oppuurs    3 - 0

    Berg en Dal - GR Katelijne    2 - 1

    Schriek - Rapid Leest     0 - 2


    BRABANT - BVV :  Speeldag 21

    Houtem-Oplinter - Borght-Humbeek     2 - 0

    HO Bierbeek - HO Veltem     4 - 3

    Betekom - Liedekerke    1 - 1

    Tervuren-Duisburg - Meise     1 - 3

    Strombeek - Out-Hoegaarden     0 - 4

    Melsbroek - Linden    1 - 0

    Boka United - Bertem-Leefdal   2 - 5

    Aarschot - Butsel    3 - 0


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 17

    Ixelles - Lasne-Ohian     1 - 1

    Kosova Schaerbeek - Ren. Cl. Schaerbeek      1 - 2

    Stockel - RCS Brainois   2 - 2

    BX Brussels - Jodoinge    0 - 1

    Sporting Bruxelles - Stade Everois   2 - 3

    Chastre - RSD Jette   0 - 1

    Crossing Schaerbeek - Villers La Ville    3 - 1


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 23

    Pont-A-Celles Buzet - Montkainoise     4 - 2

    Le Roeulx - Albert Quevy-Mons B       1 - 0

    Paturages - Beloeil   1 - 2

    Peruwelz FC - Symphorinois    4 - 1

    Ransart - Antoinien   1 - 3

    Monceau - Soignies    0 - 1

    Gosselies - Houdeng   2 - 4

    Ostiches-Ath - Saint-Ghislain Tertre-Hautrage     2 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    13-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - AS Eupen
    Foto's Zulte Waregem - AS Eupen   (3-2)








    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:foto's
    12-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 februari 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 16, zaterdag 17 en zondag 18 februari 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 27


    Sint-Truiden - Anderlecht      1 - 0

    Antwerp - KV Oostende     0 - 0

    Lokeren - KV Kortrijk    0 - 1

    Zulte Waregem - Eupen    3 - 2

    Club Brugge - RC Genk    2 - 2

    AA Gent - KV Mechelen    2 - 2

    Charleroi - Standard     1 - 1

    Moeskroen - Waasland-Beveren    2 - 2


    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 27

    Lierse - Roeselare     1 - 2

    Union St-Gilloise - Cercle Brugge     1 - 1

    Oud-Heverlee Leuven - Beerschot-Wilrijk     1 - 1

    Westerlo - Tubeke     0 - 0


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 21

    KSV Oudenaarde - KSK Heist      3 - 3

    Dender - VW Hamme     3 - 1

    Seraing - Eendracht Aalst   1 - 0

    Patro Eisden - Deinze   1 - 2

    Oosterzonen - Berchem Sport   0 - 1

    Lommel United - Dessel Sport    1 - 0

    Virton - Knokke   1 - 3

    Chatelet-Farciennes - Geel    2 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 21

    Sparta Petegem - RC Gent     2 - 0

    Sint-Niklaas - Rupel-Boom      1 - 3

    Harelbeke - Temse      0 - 2

    Ronse - Mandel United Izegem-Ingelmunster     0 - 1

    Westhoek - Torhout     4 - 2

    Sint-Eloois-Winkel - Olsa Brakel    3 - 1

    Gullegem - Pepingen-Halle   4 - 1

    Bornem - Londerzeel   0 - 4

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 21

    Spouwen-Mopertingen - Hasselt     2 - 1

    Bocholt - Turnhout   0 - 0

    Hades - Wijgmaal   2 - 4

    Tessenderlo - Tienen   2 - 0

    Hoogstraten - Vosselaar    1 - 1

    Tempo Overijse - Zwarte Leeuw   1 - 0

    Cappellen - Sint-Lenaarts     2 - 2

    Duffel - City Pirates Antwerpen    0 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 22

    RFC Meux - Rebecquoise      4 - 0

    RWD Molenbeek - Solières Sport   4 - 1

    Sprimont-Comblain - Hamoir    1 - 3

    Durbuy - Ol. Charleroi    2 - 3

    Ciney - Acren-Lessines   2 - 0

    RFC de Liège - Walhain    3 - 0

    La Calamine - Waremme   1 - 4

    La Louvière-Centre - White Star Brussels    UITGESTELD  


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 21

    Ninove - Wervik     2 - 2

    Lebbeke - Eppegem     3 - 1

    Menen - Dikkelvenne      1 - 5

    Wolvertem-Merchtem - Wingene   1 - 0

    Vlamertinge - Jong Lede   0 - 3

    Mariekerke - Melsele    3 - 3

    Merelbeke - Wetteren    1 - 2

    Grimbergen - Stekene    2 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 21

    Houtvenne - Bilzen-Waltwilder    1 - 1

    Nijlen - Esperanza Pelt   2 - 0

    Ternesse - Diest   1 - 2

    Wellen - Leopoldsburg     3 - 2

    Termien - Hoeilaart     7 - 0

    Kampenhout - Woluwe-Zaventem     0 - 0

    Diegem Sport - Heur-Tongeren   1 - 3

    Sterrebeek - Herentals     1 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 22

    Couvin-Mariembourg - Ganshoren     4 - 1

    RFC Tournai - Solréziènne   3 - 0

    Franc Borains - Onhaye     3 - 1

    Binchoise - Léopold FC    2 - 1

    Manageoise - Racing Jet Wavre   1 - 2

    Taminoise - RAAL La Louvière   2 - 1

    Stade Brainois - Spy    0 - 1

    Waterloo - Albert Quevy-Mons   2 - 6
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 22

    Bertrix - Stockay-Warfusée    UITGESTELD

    RFC Huy - Richelle   0 - 0

    Longlier - Aischoise    UITGESTELD

    UR Namur - Habay-La-Neuve   1 - 0

    Herstal - FC Tilleur    1 - 2

    Cointe-Liège - Verlaine   0 - 4

    Aywaille - Givry    0 - 3

    URSL Visé - Mormont   0 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    11-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 17 en 18 februari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - zaterdag 17 en zondag 18 februari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - Appelterre    3 - 0

    Sottegem - Zelzate     1 - 1

    Dendermonde - Drongen     3 - 0

    HO Kalken - Sint-Gillis-Waas    5 - 0

    Voorde - Aalter   1 - 5

    Robur - KVV Ardennen   0 - 1

    Zele - De Pinte   1 - 2

    Lochristi - Elene-Grotenberge    3 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Kleit    0 - 3

    Merendree - Maldegem   1 - 5

    Lovendegem - Meetjesland   2 - 1

    Zomergem - Assenede   2 - 1

    Bellem - Poesele   0 - 2

    Mariakerke - Zeveren     3 - 0

    Adegem - Waarschoot   2 - 0

    Belzele - Sleidinge    0 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Jong Zulte     2 - 1

    Kluisbergen Sportief - Winnik     1 - 2

    Edeboys - Burst   0 - 2

    Geraardsbergen - Eine   2 - 1

    Borsbeke - Gavere-Asper   1 - 1

    Machelen - Meerbeke   3 - 2

    Bambrugge - Munkzwalm   2 - 2

    Denderhoutem - Gijzel-Oosterzele    3 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Heikant - Sint-Gillis   2 - 1

    Zaffelare - Bazel   0 - 2

    Buggenhout - Grembergen   1 - 1

    Kruibeke - Sp. Waasmunster   3 - 2

    Sinaai - Haasdonk   0 - 2

    Meldert - Vrasene    1 - 1

    Doorslaar - YB Beveren   2 - 1

    Moerbeke - Schoonaarde    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Ertvelde - Muide Gent    2 - 0

    Sint-Laureins - Watervliet   2 - 1

    Sint-Kruis-Winkel - Knesselare    4 - 0

    Vinkt - Hansbeke    1 - 1

    Nevele - DKW Evergem     1 - 1

    Wachtebeke - Lembeke   2 - 4

    Ursel - Maria-Aalter   1 - 2

    VSV Gent - Kaprijke-Bentille    0 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Latem - VC Zwijnaarde    0 - 0

    HT Zwijnaarde - Laarne-Kalken    0 - 4

    Serskamp-Schellebelle - Moortsele   1 - 1

    Destelbergen - Beervelde   2 - 0

    Massemen - Overmere    2 - 1

    Houtem - Zevergem    0 - 1

    Heusden - Sint-Denijs   1 - 3

    Cercle Melle - 9000 Gent     1 - 4

    DERDE PROVINCIALE C :

    Bevere - Sottegem B     1 - 2

    Nazareth-Eke - Sint-Goriks     2 - 0

    FC Kluisbergen - Boekel     2 - 2

    Vurste-Semmerzake - Nokere-Kruishoutem     1 - 0

    Olsene - Velzeke    1 - 2

    Volkegem - Michelbeke   1 - 4

    Wortegem - Oudenhove     2 - 1

    Elene-Grotenberge B - Zingem   2 - 2

    DERDE PROVINCIALE D :

    Okegem - Zandbergen    1 - 3

    Wieze - Kerksken     1 - 0

    Haaltert - Mere    3 - 1

    Gijzegem - Doggen   2 - 1

    Deftinge - Baardegem   1 - 0

    Hofstade - Denderleeuw   2 - 3

    Erembodegem - Bonanza   3 - 1

    Moerbeke-Geraardsbergen - Nederhasselt    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Bosdam Beveren    4 - 2

    Sint-Pauwels - Robur B    2 - 1

    SVH Waasmunster - SK Gerda   0 - 3

    Klinge - Melsele B   2 - 1

    Daknam - Oudegem   2 - 1

    Rangers Opdorp - Hamme-Zogge    1 - 1

    WB Sint-Niklaas - Kallo    2 - 3

    Eksaarde - SKB Sint-Niklaas    0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent B - Oostakker    1 - 0

    Poesele B - Middelburg      1 - 5

    Vinderhoute - Heusden B     3 - 0

    Bassevelde - VS Destelbergen    7 - 0

    Sint-Denijs B - Avrasya Gent    8 - 1

    Ooidonck-Leerne - Donk    0 - 3

    Lotenhulle - Sint-Amandsberg   2 - 5

    Balgerhoeke - Boekhoute     0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Volkegem B    1 - 2

    Zingem B - Petegem Schelde     1 - 2

    Boekel B - Kluisbergen Sportief B     2 - 4

    Munkzwalm B - Nazareth-Eke B     2 - 3

    Nokere-Kruishoutem B - Horebeke    2 - 1

    FCLC Ronse - FC Kluisbergen B     2 - 1

    Huise-Ouwegem - Mater   3 - 0

    Maarkedal - Bevere B    9 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Herzele-Ressegem     0 - 3

    Oudenhove B - Everbeek     0 - 1

    Michelbeke B - Jong Geraardsbergen     11 - 1

    Idegem - Ophasselt     6 - 0

    Opbrakel - Aaigem     1 - 4

    Sint-Antelinks - Zegelsem    4 - 0

    Strijpen - Neigem    0 - 5

    Vlierzele - Bavegem    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 24

    Jong Lede B - Laarne-Kalken B    1 - 2

    Wichelen - Balegem    5 - 1

    Moorsel - FC Dampoort   2 - 1

    Smetlede - Herdersem   1 - 2

    T. Melle - Melsen   0 - 5

    Bottelare - Rangers Merelbeke    STOPG.

    SK Merelbeke - Edeboys B    FF

    Gijzel-Oosterzele B - Nieuwerkerken    FF

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 24

    Haasdonk B - Zele B     5 - 3

    Waasmunster B - Hoogeinde     2 - 2

    Buggenhout B - Rupelmonde   0 - 8

    Verrebroek - Sombeke   0 - 1

    Tielrode - Lochristi B   2 - 2

    Lebbeke B - Zaffelare B     1 - 12

    Baasrode - Meerdonk    1 - 5

    Kemzeke - PD Kruibeke    0 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (27 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    10-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 17 en 18 februari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - zaterdag 17 en zondag 18 februari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Rumbeke - RC Lauwe     0 - 1


    Zwevezele - RC Waregem    3 - 0


    Westkapelle - Oostduinkerke    2 - 3


    Boezinge - Oostnieuwkerke   5 - 4


    Poperinge - Eernegem   1 - 1


    Wielsbeke - Kortemark   0 - 0


    WS Lauwe - Varsenare     1 - 2


    Oostkamp - Blankenberge    3 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Damme    1 - 1

    Diksmuide - Zedelgem     2 - 1

    VV Tielt - Heist   0 - 0

    Veldegem - Bredene    2 - 4

    Oudenburg - Staden    2 - 2

    Beernem - De Ruiter Roeselare   2 - 4

    Spermalie-Middelkerke - Jabbeke     2 - 0

    Gistel - Club Roeselare    2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Dottignies     2 - 2

    Ingooigem - Beselare     1 - 1

    Ledegem - Otegem   1 - 1

    Anzegem - Zwevegem   5 - 3

    Beveren-Leie - Nieuwkerke    0 - 2

    Geluwe - Dadizele    0 - 2

    Deerlijk - Moen   4 - 0

    Heestert - Emelgem-Kachtem   2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Moorslede - Handzame    3 - 0

    De Panne - Brielen   3 - 1

    Westrozebeke - Veurne   1 - 0

    Hooglede - Merkem    1 - 2

    Houthulst - Proven   5 - 1

    Ploegsteert - Gits   2 - 0

    Dikkebus - Comines-Warneton   0 - 3

    Zonnebeke - Geluveld   6 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Zandvoorde - Snaaskerke    4 - 0

    Dar. Brugge - Steenbrugge   1 - 5

    Loppem - Moerkerke   3 - 2

    Ruddervoorde - Westende   3 - 0

    Sint-Kruis - De Haan    2 - 1

    Koekelare - Nieuwpoort   2 - 2

    Lissewege - Ichtegem   3 - 3

    Jong Male - Keiem    0 - 6

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Moorsele    0 - 2

    Dosko Beveren - Lichtervelde     3 - 1

    Avelgem - KSV Kortrijk     0 - 0

    Bissegem - Aarsele   1 - 0

    Ardooie - Desselgem    3 - 3

    Lendelede - Zwevezele B   0 - 2

    Pittem - Hulste    3 - 4

    Kanegem - Luingnois     4 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 26

    Passendale - Zillebeke    6 - 2

    Poperinge B - Langemark-Poelkapelle    2 - 0

    Westouter - Diksmuide B   2 - 2

    Elverdinge - Zarren   2 - 0

    Alveringem - Lo-Reninge    2 - 2

    Kruiseke - Veurne B   2 - 1

    Hollebeke - Reningelst   2 - 1

    Vleteren - Jonkershove    2 - 3

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - Doomkerke     0 - 3

    Wenduine - Oostduinkerke B   1 - 0

    E. Brugge - SK Torhout   5 - 0

    Ruiselede - Dosko Beveren B   1 - 0

    Sint-Joris - Aartrijke    4 - 3

    Lombardsijde - Beernem B   9 - 0

    HO Oedelem - Hertsberge   1 - 1

    Steenbrugge B - Zerkegem   2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C : Speeldag 26

    Wikings Kortrijk - Wevelgem B    0 - 6

    Dadizele B - Marke    2 - 5

    Menen United - Aalbeke    3 - 4

    Dottignies B - Jong Vijve   1 - 1

    Wervik B - Ledegem B    2 - 3

    Bellegem - Stasegem   5 - 1

    Kuurne - Dentergem    0 - 0

    Sint-Eloois-Winkel B - Izegem-Ingelmunster B    1 - 1

    NS Heule - Rekkem Sport   1 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    09-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 februari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 17 en 18 februari 2018


    LIMBURG : Speeldag 21

    Park Houthalen - Zepperen-Brustem     0 - 0

    Zonhoven VV - Bregel      0 - 0

    Mechelen aan de Maas - Bree-Beek     2 - 3

    Herk-De-Stad - Melo Zonhoven    2 - 0

    Koersel - Daring Huvo Jeuk     1 - 0

    Herkol - Vlijtingen VV    2 - 4

    Helson Helchteren - Racing Peer    4 - 0

    Beringen - Hoepertingen    2 - 2


    ANTWERPEN :  Speeldag 24

    Vorselaar - Kontich     0 - 2

    Antonia - Lyra     0 - 2

    Oppuurs - RC Mechelen     0 - 1

    Heikant Berlaar - Schriek    2 - 4

    Lille - Berg en Dal    3 - 0

    GR Katelijne - Merksplas     0 - 3

    Rapid Leest - Branddonk   2 - 1

    Witgoor Dessel - Sint-Job    2 - 3


    BRABANT - BVV :  Speeldag 20

    Bertem-Leefdal - Houtem-Oplinter    5 - 1

    Linden - Boka United   6 - 3

    Out-Hoegaarden - Melsbroek   2 - 1

    Borght-Humbeek - HO Bierbeek    2 - 1

    HO Veltem - Tervuren-Duisberg   5 - 0

    Meise - Betekom   1 - 3

    Liedekerke - Aarschot   3 - 0

    Butsel - Strombeek     3 - 3


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 16

    Lasne-Ohian - Crossing Schaerbeek     1 - 3

    Stade Everois - Ixelles     1 - 2

    RSD Jette - Sporting Bruxelles   0 - 4

    RCS Brainois - BX Brussels    2 - 0

    Ren. Cl. Schaerbeek - Stockel   0 - 1

    Villers La Ville - Kosova Schaerbeek   3 - 1

    Jodoigne - Chastre   5 - 3


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 22

    Antoinien - Peruwelz FC     1 - 0

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Pont-A-Celles Buzet      0 - 1

    Montkainoise - Le Roeulx   1 - 0

    Albert Quevy-Mons B - Paturages   3 - 3

    Beloeil - Gosselies   3 - 2

    Soignies - Ransart   4 - 2

    Symphorinois - Ostiches-Ath    0 - 1

    Houdeng - Monceau   3 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    05-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 februari 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 9, zaterdag 10 en zondag 11 februari 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 26


    RC Genk - Zulte Waregem      3 - 1

    KV Oostende - Anderlecht    2 - 0

    KV Kortrijk - Antwerp    4 - 0

    KV Mechelen - Eupen    1 - 0

    AA Gent - Sint-Truiden     3 - 0

    Waasland-Beveren - Club Brugge    1 - 1

    Standard - Moeskroen      4 - 3

    Charleroi - Lokeren     1 - 1


    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 26

    Beerschot-Wilrijk - Westerlo     0 - 0

    Roeselare - Union St-Gilloise    1 - 4

    Cercle Brugge - Tubeke    0 - 0

    Lierse - Oud-Heverlee Leuven    0 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE :  
    Geen voetbal - enkel inhaalwedstrijden 

    Eendracht Aalst - Deinze     0 - 1

    Virton - Dender    OPNIEUW UITGESTELD


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 20

    Torhout - Sint-Eloois-Winkel     0 - 3

    Olsa Brakel - Sint-Niklaas    0 - 3

    Temse - Rupel-Boom    3 - 1

    Londerzeel - Sparta Petegem   2 - 0

    Pepingen-Halle - Westhoek   1 - 2

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Bornem   3 - 1

    RC Gent - Gullegem    1 - 3

    Harelbeke - Ronse   2 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 20

    Vosselaar - Zwarte Leeuw   0 - 0   ( Op 04/02 gespeeld )

    Hoogstraten - Bocholt     1 - 2

    Sint-Lenaarts - Tempo Overijse    1 - 3

    Turnhout - Duffel    1 - 0

    City Pirates Antwerpen - Hades   2 - 1

    Hasselt - Tessenderlo   2 - 1

    Tienen - Cappellen    0 - 1

    Wijgmaal - Spouwen-Mopertingen    2 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 21

    Waremme - Durbuy      0 - 0

    Ciney - Sprimont-Comblain    UITGESTELD
     
    Acren-Lessines - Ol. Charleroi      4 - 2

    Hamoir - RWD Molenbeek   1 - 2

    Solières Sport - RFC de Liège   1 - 0

    Walhain - RFC Meux   3 - 1

    Rebecquoise - La Louvière-Centre   1 - 1

    White Star Brussels - La Calamine   UITGESTELD


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 20

    Jong Lede - Merelbeke    1 - 0

    Wervik - Lebbeke     1 - 0

    Melsele - Ninove     3 - 0

    Stekene - Dikkelvenne     1 - 3

    Wetteren - Wolvertem-Merchtem   0 - 2

    Grimbergen - Mariekerke    2 - 0

    Wingene - Menen   2 - 0

    Eppegem - Vlamertinge   3 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 20

    Heur-Tongeren - Nijlen     UITGESTELD

    Leopoldsburg - Houtvenne      2 - 1

    Sterrebeek - Ternesse   1 - 1

    Herentals - Woluwe-Zaventem    0 - 3

    Bilzen-Waltwilder - Diegem Sport    1 - 0

    Hoeilaart - Wellen   1 - 1

    Diest - Termien   0 - 2

    Esperanza Pelt - Kampenhout   0 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 21

    Racing Jet Wavre - Franc Borains      1 - 3

    Spy - Binchoise    UITGESTELD

    Couvin-Mariembourg - Waterloo    UITGESTELD

    RAAL La Louvière - Stade Brainois     3 - 0

    Albert Quevy-Mons - RFC Tournai     0 - 3

    Ganshoren - Onhaye     1 - 3

    Léopold FC - Manageoise    2 - 2

    Solréziènne - Taminoise    UITGESTELD
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  

    ALLES AFGELAST

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    04-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 14 en 15 - 10 en 11 februari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 en 15 - zaterdag 10 en zondag 11 februari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    Dit zijn uitgestelde wedstrijden van speeldag 15 toen zondag 10 december alles werd afgelast omwille van sneeuwval. 
    De wedstrijden van zaterdag 9 december zijn wel gespeeld. Er worden ook een paar inhaalwedstrijden van speeldag 14 afgewerkt.

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - Voorde     0 - 0  ( op 9/12 gespeeld )

    De Pinte - Zelzate    0 - 1

    Zele - HO Kalken     0 - 4

    Elene-Grotenberge - Drongen    1 - 3

    Appelterre - Sint-Gillis-Waas   4 - 0

    KVV Ardennen - Aalter    1 - 0

    Robur - Dendermonde    2 - 3

    Lochristi - Sottegem   2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Adegem    1 - 1   ( op 9/12 gespeeld )

    Maldegem - Waarschoot    5 - 0   ( op 9/12 gespeeld )

    Meetjesland - Zeveren    1 - 3   ( op 9/12 gespeeld )

    Zomergem - Belzele    2 - 2

    Assenede - Poesele   4 - 1

    Merendree - Mariakerke   2 - 3

    Kleit - Sleidinge     1 - 2

    Lovendegem - Bellem     5 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Kluisbergen Sportief     1 - 1   ( op 9/12 gespeeld )

    Burst - Meerbeke    0 - 0

    Eine - Gavere-Asper    5 - 0

    Munkzwalm - Winnik     1 - 0

    Bambrugge - Machelen    1 - 1

    Jong Zulte - Gijzel-Oosterzele    7 - 0

    Geraardsbergen - Denderhoutem   ( Op 01/04 )

    Edeboys - Borsbeke   ( Op 31/03)

    Inhaalwedstrijd van speeldag  14 :

    Borsbeke - Geraardsbergen   1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Grembergen    2 - 1   ( op 9/12 gespeeld )

    YB Beveren - Sp. Waasmunster    3 - 1   ( op 9/12 gespeeld )

    Bazel - Haasdonk     OPNIEUW AFGELAST

    Meldert - Moerbeke     2 - 0

    Heikant - Sinaai   1 - 2

    Doorslaar - Buggenhout   3 - 0

    Sint-Gillis - Schoonaarde    3 - 2

    Zaffelare - Kruibeke     2 - 3

    DERDE PROVINCIALE A :

    Knesselare - Kaprijke-Bentille   2 - 3

    Hansbeke - Maria-Aalter   0 - 3

    DKW Evergem - Lembeke   2 - 1

    Nevele - Ertvelde   1 - 1

    Vinkt - Wachtebeke   4 - 1

    Sint-Kruis-Winkel - Ursel   0 - 3

    Watervliet - Muide Gent   ( Op 31/03 )


    Sint-Laureins - VSV Gent  ( Op 01/04 )


    Inhaalwedstrijd van speeldag 14 :


    Muide Gent - Sint Laureins    1 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Moortsele    1 - 1   ( op 9/12 gespeeld )

    Latem - Serskamp-Schellebelle    0 - 1   ( op 9/12 gespeeld )

    VC Zwijnaarde - Beervelde   ( Op 01/04 )

    Heusden - Massemen   5 - 1

    Cercle Melle - HT Zwijnaarde   0 - 3

    Houtem - FC Destelbergen   1 - 1

    Zevergem - Overmere    4 - 1

    Sint-Denijs - Laarne-Kalken    3 - 2

    Inhaalwedstrijd van speeldag 14 :

    Moortsele - VC Zwijnaarde   0 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Boekel     0 - 3   ( op 9/12 gespeeld )

    Nazareth-Eke - Wortegem    2 - 1   ( op 9/12 gespeeld )

    Bevere - Elene-Grotenberge B      4 - 1   ( op 9/12 gespeeld )

    Sottegem - Nokere-Kruishoutem   2 - 4   ( op 9/12 gespeeld )

    Sint-Goriks - Zingem   1 - 1

    Velzeke - Oudenhove    1 - 1

    Volkegem - Vurste-Semmerzake    0 - 2

    Olsene - FC Kluisbergen   2 - 6

    DERDE PROVINCIALE D :

    Erembodegem - Deftinge    4 - 0

    Bonanza - Doggen     5 - 1

    Hofstade - Wieze   3 - 0

    Haaltert - Okegem   7 - 0

    Moerbeke-Geraardsbergen - Gijzegem   3 - 2

    Nederhasselt - Zandbergen   2 - 1

    Mere - Kerksken   ( Op 01/04 )

    Denderleeuw - Baardegem  ( Op 01/04 )

    Inhaalwedstrijd van speeldag 14 :

    Kerksken - Denderleeuw   0 - 5

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Eksaarde    3 - 0   ( op 9/12 gespeeld )

    SK Gerda - SKB Sint-Niklaas    2 - 0   ( op 9/12 gespeeld )

    Bosdam Beveren - Robur B     2 - 1   ( op 9/12 gespeeld )

    Melsele B - Kallo      1 - 2

    Oudegem - Hamme-Zogge   2 - 2

    Daknam - Sint-Pauwels    0 - 5

    Klinge - Rangers Opdorp   1 - 1

    SVH Waasmunster - WB Sint-Niklaas   0 - 4

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poesele B - Vinderhoute     1 - 6   ( op 9/12 gespeeld )

    Muide Gent B - Sint-Denijs B      1 - 6   ( op 9/12 gespeeld )

    Bassevelde - Balgerhoeke     5 - 2   ( op 9/12 gespeeld )

    VS Destelbergen - Avrasya Gent    2 - 4

    Donk - Boekhoute   0 - 3

    Ooidonck-Leerne - Lotenhulle   3 - 2

    Middelburg - Sint-Amandsberg    2 - 2

    Oostakker - Heusden B      3 - 3

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Boekel B - Maarkedal      FF  0 - 5

    FC Kluisbergen B - Mater   4 - 1    ( op 9/12 gespeeld )

    Horebeke - Bevere B   3 - 1

    Nokere-Kruishoutem B - Munkzwalm B    4 - 1

    Petegem Schelde - Nazareth-Eke B    2 - 0

    FCLC Ronse - Eine B    3 - 4

    Kluisbergen Sportief B - Volkgem B     2 - 1

    Zingem B - Huise-Ouwegem    2 - 5

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Oudenhove B - Strijpen     3 - 1   ( op 9/12 gespeeld )

    Idegem - Vlierzele     0 - 1   ( op 9/12 gespeeld )

    Aaigem - Jong Geraardsbergen   17 - 1

    Sint-Antelinks - Michelbeke B   6 - 2

    Zegelsem - Neigem    0 - 3

    Opbrakel - Bonanza B   5 - 1

    Everbeek - Bavegem   ( Op 31/03 )

    Ophasselt - Herzele-Ressegem   ( Op 01/04 )

    Inhaalwedstrijden van speeldag 14 :

    Bavegem - Ophasselt   2 - 0

    Vlierzele - Oudenhove B   2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 17

    Jong Lede B - Bottelare    1 - 3   ( op 9/12 gespeeld )

    Nieuwerkerken - Edeboys B   FF

    FC Dampoort - Rangers Merelbeke   5 - 2

    Moorsel - Wichelen   2 - 0

    Herdersem - Balegem   ( Op 31/03 )

    Laarne-Kalken B - HO Kalken B    ( Op 01/04 )

    Smetlede - Melsen   ( Op 01/04 )

    Inhaalwedstrijden van speeldag 16 :

    Bottelare - Smetlede   2 - 2

    Balegem - Laarne-Kalken B    3 - 1

    Gijzel-Oosterzele B - T. Melle   FF  0  - 5  

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 17

    Zaffelare B - Rupelmonde     2 - 1   ( op 9/12 gespeeld )

    Kemzeke - Buggenhout B    4 - 1   ( op 9/12 gespeeld )

    Waasmunster B - Haasdonk B     2 - 1   ( op 9/12 gespeeld )

    PD Kruibeke - Sombeke    1 - 1   ( op 9/12 gespeeld )

    Stekene B - Meerdonk   0 - 2

    Verrebroek - Zele B   3 - 3

    Lebbeke B - Tielrode   1 - 4

    Hoogeinde - Baasrode    3 - 4


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (27 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    03-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 10 en 11 februari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - zaterdag 10 en zondag 11 februari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Varsenare - Westkapelle    2 - 2


    Eernegem - WS Lauwe      0 - 2


    Kortemark - Poperinge     2 - 0


    Blankenberge - Wielsbeke    2 - 2


    Oostnieuwkerke - Zwevezele    2 - 0


    RC Lauwe - Boezinge    5 - 2


    Oostduinkerke - Rumbeke    3 - 0


    RC Waregem - Oostkamp    0 - 3


    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Heist - Veldegem     6 - 0

    Damme - VV Tielt    1 - 0

    Zedelgem - Meulebeke   1 - 0

    Club Roeselare - Diksmuide    2 - 1

    Jabbeke - Gistel     1 - 0

    Staden - Beernem    1 - 0

    Bredene - Oudenburg   3 - 0

    De Ruiter Roeselare - Spermalie-Middelkerke   2 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Wevelgem    0 - 2

    Dottignies - Deerlijk     3 - 0

    Nieuwkerke - Heestert   2 - 2

    Dadizele - Beveren-Leie   10 - 1

    Beselare - Geluwe   0 - 3

    Otegem - Anzegem    0 - 2

    Moen - Ledegem    0 - 2

    Zwevegem - Ingooigem     3 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Zonnebeke    5 - 1

    Gits - Houthulst   3 - 3

    Handzame - Dikkebus   0 - 2

    Proven - Hooglede   4 - 2

    Geluveld - De Panne   3 - 1

    Comines-Warneton - Ploegsteert   1 - 2

    Veurne - Moorslede   1 - 4

    Brielen - Westrozebeke   1 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Koekelare    0 - 3

    Nieuwpoort - Dar. Brugge   5 - 2

    Steenbrugge - Zandvoorde   3 - 0

    Keiem - Loppem   2 - 2

    Moerkerke - Lissewege   2 - 0

    Ichtegem - Ruddervoorde   2 - 1

    De Haan - Jong Male    1 - 1

    Snaaskerke - Sint-Kruis     2 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    Luingnois - Bissegem     1 - 5

    Aarsele - Ardooie      2 - 1

    Zwevezele B - Pittem    2 - 1

    Desselgem - Oostrozebeke    0 - 1

    Hulste - Dosko Beveren    1 - 2

    Moorsele - Lendelede   4 - 1

    KSV Kortrijk - Kanegem    3 - 2

    Lichtervelde - Avelgem    5 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 25

    Bulskamp - Alveringem     1 - 2

    Lo-Reninge - Poperinge B    1 - 2

    Zillebeke - Elverdinge     0 - 2

    Veurne B - Westouter    1 - 2

    Jonkershove - Voormezele    3 - 1

    Zarren - Hollebeke   2 - 4

    Diksmuide B - Vleteren    0 - 1

    Reningelst - Kruiseke   0 - 2

    Langemark-Poelkapelle - Passenale    1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE B :

    SK Torhout - Ruiselede     4 - 0

    Oostduinkerke B - E. Brugge     1 - 1

    Hertsberge - Steenbrugge B   5 - 0

    Doomkerke - HO Oedelem   1 - 3

    Beernem B - Dudzele   0 - 4

    Dosko Beveren B - Sint-Joris   1 - 2

    Aartrijke - Lombardsijde   0 - 1

    Zerkegem - Wenduine   1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C : Speeldag 25

    Wevelgem B - Sint-Eloois-Winkel B    1 - 0

    Izegem-Ingelmunster B - Dadizele B     3 - 0

    Ledegem B - Kuurne   1 - 0

    Rekkem - Wervik B   11 - 0

    Aalbeke - NS Heule    0 - 5

    Jong Vijve - Wikings Kortrijk   0 - 1

    Dentergem - Bellegem    2 - 2

    Stasegem - Dottignies B    2 - 2

    Marke - Menen United    4 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    02-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 februari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 10 en 11 februari 2018


    LIMBURG : Inhaalwedstrijden van speeldag 16

    Helson Helchteren - Herkol      2 - 1

    Beringen - Melo Zonhoven    OPNIEUW UITGESTELD

    Bregel - Zepperen-Brustem    0 - 2

    Zonhoven VV - Vlijtingen     4 - 2

    Mechelen aan de Maas - Park Houthalen     1 - 4

    Racing Peer - Bree-Beek    0 - 0

    Herk-De-Stad - Koersel    2 - 1

    Hoepertingen - Daring Huvo Jeuk      0 - 1


    ANTWERPEN :  Speeldag 23

    Lyra - Witgoor Dessel     2 - 0

    Kontich - Antonia      3 - 0

    Berg en Dal - Vorselaar    6 - 3

    GR Katelijne - Lille    1 - 1

    Merksplas - RC Mechelen    1 - 2

    Sint-Job - Rapid Leest    5 - 0

    Schriek - Oppuurs   1 - 0

    Branddonk - Heikant Berlaar    0 - 0


    BRABANT - BVV :  Speeldag 19

    Houtem-Oplinter - Linden     5 - 2

    HO Bierbeek - Bertem-Leefdal    3 - 3

    Betekom - HO Veltem      0 - 2

    Tervuren-Duisburg - Borght-Humbeek     2 - 3

    Boka United - Out-Hoegaarden    2 - 4

    Strombeek - Melsbroek   2 - 0

    Aarschot-Meise   3 - 0

    Butsel - Liedekerke   1 - 5


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 15

    Ixelles - RSD Jette     1 - 0

    BX Brussels - Ren. Cl. Schaerbeek     4 - 0

    Jodoigne - RCS Brainois   0 - 4

    Chastre - Sporting Bruxelles   1 - 3

    Kosova Schaerbeek - Lasne-Ohain   1 - 0

    Stockel - Villers La Ville    0 - 2

    Crossing Schaerbeek - Stade Everois    ( Op 28/02 )


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  

    ALLES WERD AFGELAST

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    31-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - KV Oostende
    Foto's Zulte Waregem - KV Oostende   (1-1)







    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:foto's
    30-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 februari 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 2, zaterdag 3 en zondag 4 februari 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 25


    Antwerp - Waasland-Beveren    1 - 2

    Lokeren - Standard      0 - 3

    Eupen - AA Gent    1 - 1

    Sint-Truiden - KV Kortrijk    0 - 2

    Moeskroen - RC Genk    0 - 1

    Anderlecht - KV Mechelen     2 - 2

    Club Brugge - Charleroi    3 - 3

    Zulte Waregem - KV Oostende    1 - 1


    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 25

    Oud-Heverlee Leuven - Cercle Brugge    2 - 2

    Tubeke - Roeselare    0 - 0

    Westerlo - Lierse     6 - 0

    Union St-Gilloise - Beerschot-Wilrijk     1 - 0


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 19

    Dessel Sport - Dender      1 - 0

    Seraing - Chatelet-Farciennes     6 - 2

    Deinze - KSV Oudenaarde    4 - 0

    KSK Heist - Patro Eisden   6 - 0

    Virton - Berchem Sport    3 - 0

    VW Hamme - Oosterzonen     1 - 2

    Knokke - Lommel United   1 - 4

    Eendracht Aalst - Geel    1 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   

    Geen voetbal 

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : 

    Geen voetbal - enkel inhaalwedstrijden 

    Vosselaar - Zwarte Leeuw    0 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 20

    Ol. Charleroi - Waremme     0 - 0

    RFC De Liège - Hamoir     3 - 2

    La Calamine - Rebecquoise    0 - 2

    RFC Meux - Solières Sport   1 - 0

    RWD Molenbeek - Ciney   1 - 0

    Sprimont-Comblain - Acren-Lessines     1 - 2

    La Louvière-Centre - Walhain    0 - 1

    Durbuy - White Star Brussels   UITGESTELD


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  

    Geen voetbal - enkel inhaalwedstrijden 

    Stekene - Wingene     1 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : 

    Geen voetbal 

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 20

    Taminoise - Albert Quevy-Mons    1 - 1

    Manageoise - Spy     3 - 2

    Franc Borains - Léopold FC   2 - 2

    Binchoise - RAAL La Louvière   1 - 3

    Stade Brainois - Solréziènne   3 - 0

    Onhaye - Racing Jet Wavre   1 - 2

    RFC Tournai - Couvin-Mariembourg    0 - 0

    Waterloo - Ganshoren   1 - 0
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 20

    Givry - Stockay-Warfusée     3 - 3

    Aywaille - Richelle   0 - 3

    Cointe-Liège - FC Tilleur   0 - 4

    Herstal - Aischoise    1 - 1

    URSL Visé - Longlier   4 - 0

    RFC Huy - Verlaine    1 - 1

    UR Namur - Mormont    1 - 1

    Bertrix - Habay-La-Neuve    AFGELAST

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    29-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - zaterdag 3 en zondag 4 februari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Pinte - Berlare     UITGESTELD door lichtpanne

    Aalter - HO Kalken     1 - 0

    Sint-Gillis-Waas - Sottegem    1 - 1

    Dendermonde - Voorde    2 - 0

    Drongen - KVV Ardennen    0 - 1

    Appelterre - Robur   0 - 0

    Zelzate - Lochristi    3 - 3

    Elene-Grotenberge - Zele    1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Lovendegem    5 - 2

    Meetjesland - Zomergem     0 - 0

    Belzele - Bellem   1 - 3

    Waarschoot - Evergem Center    1 - 1

    Poesele - Mariakerke    2 - 0

    Zeveren - Adegem   3 - 1

    Kleit - Merendree    2 - 2

    Sleidinge - Assenede    1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Kluisbergen Sportief - Denderhoutem     1 - 2

    Burst - Geraardsbergen   4 - 0

    Munkzwalm - Edeboys    4 - 2

    Meerbeke - Bambrugge    0 - 0

    Gavere-Asper - Machelen    1 - 3

    Eine - Windeke   2 - 4

    Winnik - Jong Zulte    0 - 2

    Gijzel-Oosterzele - Borsbeke    2 - 5

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Heikant     1 - 1

    Sp. Waasmunster - Sinaai     2 - 1

    Haasdonk - Moerbeke    2 - 5

    Grembergen - YB Beveren    1 - 1

    Bazel - Doorslaar    2 - 1

    Schoonaarde - Meldert    4 - 0

    Buggenhout - Kruibeke    1 - 2

    Sint-Gillis - Zaffelare   2 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - DKW Evergem    1 - 1

    Ertvelde - Wachtebeke     2 - 0

    Maria-Aalter - VSV Gent   0 - 1

    Hansbeke - Nevele    0 - 1

    Knesselare - Vinkt   2 - 3

    Watervliet - Sint-Kruis-Winkel   0 - 5

    Lembeke - Ursel    4 - 1

    Kaprijke-Bentille - Sint-Laureins    0 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - 9000 Gent    6 - 2

    Sint-Denijs - Houtem   4 - 0

    HT Zwijnaarde - Serskamp-Schellebelle   1 - 2

    Overmere - Heusden    1 - 2

    Moortsele - Destelbergen   0 - 2

    Beervelde - Massemen    1 - 0

    VC Zwijnaarde - Cercle Melle    1 - 1

    Zevergem - Latem   0 - 4

    DERDE PROVINCIALE C :

    Boekel - Wortegem      2 - 2

    Vurste-Semmerzake - FC Kluisbergen    5 - 2

    Zingem - Bevere     4 - 1

    Sottegem B - Nazareth-Eke     1 - 4

    Oudenhove - Elene-Grotenberge B     2 - 0

    Nokere-Kruishoutem - Michelbeke    7 - 0

    Velzeke - Volkegem    2 - 0

    Sint-Goriks - Olsene    3 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Kerksken - Deftinge   0 - 0

    Doggen - Nederhasselt   0 - 1

    Mere - Moerbeke-Geraardsbergen   3 - 5

    Denderleeuw - Haaltert      2 - 1

    Bonanza - Hofstade    4 - 2

    Gijzegem - Okegem   4 - 2

    Zandbergen - Wieze   UITGESTELD

    Baardegem - Erembodegem     0 - 3

    DERDE PROVINCIALE E :

    SK Gerda - Klinge    1 - 1

    SKB Sint-Niklaas - Bosdam Beveren    1 - 0

    Melsele B - Daknam    5 - 4

    Oudegem - Kieldrecht    2 - 3

    Kallo - SVH Waasmunster    1 - 3

    Robur B - Rangers Opdorp    1 - 1

    Hamme-Zogge - WB Sint-Niklaas    1 - 4

    Eksaarde - Sint-Pauwels    0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Vinderhoute - Lotenhulle     2 - 0

    Boekhoute - Sint-Denijs B   3 - 0

    Sint-Amandsberg - Balgerhoeke    0 - 2

    Oostakker - Bassevelde    1 - 5

    VS Destelbergen - Ooidonck-Leerne    2 - 4

    Donk - Poesele B   3 - 0

    Heusden B - Middelburg    0 - 0

    Avrasya Gent - Muide Gent B   1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Kluisbergen Sportief B   0 - 3

    Nazareth-Eke B - Nokere-Kruishoutem B    1 - 3

    FC Kluisbergen B - Boekel B     FF

    Volkegem B - Huise-Ouwegem    2 - 2

    Mater - Munkzwalm B    1 - 5

    Maarkedal - Eine B   7 - 0

    Petegem Schelde - FCLC Ronse    2 - 3

    Horebeke - Zingem B   6 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Strijpen    2 - 3

    Neigem - Vlierzele    1 - 1

    Jong Geraardsbergen - Zegelsem     2 - 7

    Everbeek - Sint-Antelinks   0 - 1

    Ophasselt - Oudenhove B    4 - 0

    Aaigem - Idegem    2 - 0

    Herzele-Ressegem - Opbrakel   3 - 1

    Bavegem - Bonanza B   2 - 3

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 23

    Melsen - Wichelen    1 - 2

    Bottelare - T. Melle     2 - 1

    Nieuwerkerken - Jong Lede B     2 - 0

    Laarne-Kalken B - Smetlede    2 - 4

    HO Kalken B - SK Merelbeke    7 - 0

    Edeboys B - Moorsel   FF   0 - 5

    Rangers Merelbeke - Herdersem    0 - 6

    FC Dampoort - Gijzel-Oosterzele    FF   

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 23

    Zaffelare B - Waasmunster B     5 - 1

    PD Kruibeke - Hoogeinde    0 - 1

    Zele B - Tielrode    1 - 2

    Lochristi B - Rupelmonde    4 - 0

    Meerdonk - Lebbeke B   4 - 1

    Haasdonk B - Verrebroek   3 - 3

    Baasrode - Buggenhout B     FF   5 - 0

    Stekene B - Kemzeke    1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (28 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    28-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - zaterdag 3 en zondag 4 februari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Zwevezele - RC Lauwe    1 - 0


    Rumbeke - Varsenare     1 - 1


    Westkapelle - Eernegem    2 - 0


    WS Lauwe - Kortemark    2 - 2


    Poperinge - Blankenberge     1 - 1


    Oostkamp - Wielsbeke   2 - 2


    RC Waregem - Oostnieuwkerke    1 - 3


    Boezinge - Oostduinkerke     3 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Club Roeselare    3 - 0

    Diksmuide - Jabbeke    1 - 2

    Veldegem - Damme    3 - 0

    Oudenburg - Heist    0 - 7

    Beernem - Bredene   1 - 3

    De Ruiter Roeselare - Staden    3 - 1

    Spermalie-Middelkerke - Gistel    1 - 2

    VV Tielt - Zedelgem    2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Ingooigem - Geluwe    3 - 0

    Wevelgem - Nieuwkerke    0 - 4

    Heestert - Dadizele   4 - 2

    Beveren-Leie - Beselare   2 - 3

    Deerlijk - Emelgem-Kachtem    1 - 1

    Anzegem - Moen    1 - 1

    Ledegem - Dottignies    0 - 1

    Zwevegem - Otegem    1 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Zonnebeke - Proven    2 - 4

    Moorslede - Brielen   5 - 2

    Dikkebus - Veurne   0 - 2

    Comines-Warneton - Handzame   1 - 1

    Westrozebeke - Geluveld    2 - 1

    Hooglede - Gits   2 - 1

    De Panne - Merkem   0 - 1

    Ploegsteert - Houthulst     3 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Jong Male - Loppem     0 - 2

    Sint-Kruis - Steenbrugge     2 - 3

    Dar. Brugge - Westende   6 - 0

    Lissewege - Keiem   1 - 4

    Ruddervoorde - Moerkerke   1 - 3

    Koekelare - Ichtegem   0 - 0

    De Haan - Snaaskerke    1 - 2

    Zandvoorde - Nieuwpoort   0 - 4

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Aarsele    5 - 0

    Avelgem - Hulste    3 - 0

    Ardooie - Luingnois     1 - 1

    Dosko Beveren - Zwevezele B      2 - 1

    Kanegem - Lichtervelde    2 - 1

    Lendelede - Pittem     3 - 1

    Moorsele - Desselgem    1 - 0

    Bissegem - KSV Kortrijk   3 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 24

    Passendale - Lo-Reninge    2 - 0

    Poperinge B - Bulskamp    0 - 4

    Voormezele - Alveringem   5 - 0

    Vleteren - Veurne B    3 - 0

    Westouter - Reningelst   5 - 3

    Kruiseke - Zarren   6 - 1

    Jonkershove - Diksmuide B   5 - 0

    Elverdinge - Langemark-Poelkapelle   2 - 1

    Hollebeke - Zillebeke    2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    E. Brugge - Zerkegem   1 - 7

    HO Oedelem - Beernem B    4 - 1

    Lombardsijde - Dudzele   5 - 1

    Aartrijke - Dosko Beveren B    6 - 0

    Sint-Joris - SK Torhout   2 - 3

    Ruiselede - Oostduinkerke B   FF

    Wenduine - Hertsberge     3 - 3

    Steenbrugge B - Doomkerke    0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C : Speeldag 24

    Sint-Eloois-Winkel B - Jong Vijve     3 - 2

    Dottignies B - Dentergem     1 - 0

    Dadizele B - Wevelgem B    2 - 6

    Bellegem - Ledegem B    1 - 1

    Kuurne - Rekkem   3 - 2

    Aalbeke - Marke   2 - 1

    Menen United - Izegem-Ingelmunster B   3 - 2

    Wikings Kortrijk - Stasegem   2 - 1

    NS Heule - Wervik B     4 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (25 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    27-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 februari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 3 en 4 februari 2018


    LIMBURG : Speeldag 21

    Vlijtingen - Park Houthalen    0 - 1

    Bregel - Herk-De-Stad    0 - 1

    Bree-Beek - Helson Hechteren     2 - 2

    Racing Peer - Beringen    2 - 2

    Hoepertingen - Zonhoven VV     0 - 2

    Daring Huvo Jeuk - Mechelen aan de Maas    0 - 0

    Melo Zonhoven - Herkol    2 - 1

    Zepperen-Brustem - Koersel      1 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 22

    Antonia - Berg en Dal    6 - 1

    Heikant Berlaar - Sint-Job     3 - 1

    Oppuurs - Branddonk    1 - 2

    RC Mechelen - Schriek    1 - 1

    Rapid Leest - Lyra     0 - 1

    Merksplas - Lille   0 - 1

    Vorselaar - GR Katelijne   3 - 1

    Witgoor Dessel - Kontich    0 - 3


    BRABANT - BVV :  Inhaalwedstrijden speeldag 15

    Tervuren-Duisburg - Boka United      4 - 2

    Aarschot - Out-Hoegaarden      0 - 2

    Butsel - Linden     1 - 1

    Liedekerke - Bertem-Leefdal   3 - 1

    Meise - Borght-Humbeek   0 - 1

    HO Veltem - Strombeek     5 - 1


    BRABANT - ACFF :  Inhaalwedstrijden van speeldag 12

    Kosova Schaerbeek - Crossing Schaerbeek     2 - 1

    RCS Brainois - Stade Everois   2 - 1

    Ren. Cl. Schaerbeek - Lasne-Ohain     4 - 5

    Jodoigne - RSD Jette   1 - 2

    Chastre - Villers-La-Ville   0 - 3

    BX Brussels - Sporting Bruxelles   0 - 0

    Stockel - Ixelles     1 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Inhaalwedstrijden speeldag 16

    Symphorinois - Beloeil     3 - 4

    Peruwelz FC - Le Roeulx   0 - 0

    Sognies - Gosselies   3 - 2

    Montkainoise - Monceau    0 - 3

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Albert Quvey-Mons B    0 - 0

    Ostiches-Ath - Pont-A-Celles Buzet     1 - 2

    Ransart - Paturages   1 - 4

    Antoinien - Houdeng   4 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen



    WK 2018: Klik voor het wedstrijdschema op onderstaande afbeelding.

    Foto


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont
  • E3 Harelbeke - Wolvenberg Volkegem
  • Omloop Het Nieuwsblad - Start Gent
  • Omloop Het Nieuwsblad - Ophaalbrug Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Kattenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • Opening kerstmarkt Oudenaarde
  • Oudenaarde - Aankomst Sinterklaas
  • Oudenaarde - Opening de nieuwe Markt
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Roquetas De Mar - Spanje - 1
  • Roquetas De Mar - Spanje - 2
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 1
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 2
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 3
  • Kerstsfeer in Antwerpen

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • Een paar statistieken - deel 1
  • Een paar statistieken - deel 2
  • Een paar statistieken - deel 3

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 49 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • voorspellingen speeldag 10 - PO
  • klassementen speeldag 9 - PO
  • klassementen speeldag 9 - PO (vervolg)
  • speeldag 9 - PO
  • voorspellingen speeldag 9 - PO

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!