Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 februari 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 24 en 25 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 24 en 25 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 februari 2018
  • Voetbal in het buitenland
  • Achtste finales Champions League - Tweede ronde Europa League
  • The 70's show met Wim Vermeer
  • Foto's Zulte Waregem - AS Eupen
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 17 en 18 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 februari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 14 en 15 - 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 10 en 11 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 februari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Oostende
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 februari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 27 en 28 januari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - Standard de Liège
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 20 en 21 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 13 en 14 januari 2018
  • Waar zijn onze eersteklassers op winterstage ?
  • Beste wensen voor 2018!
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 6 en 7 januari 2018
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Charleroi
  • AMBIANCE TOP 107 van de 21ste eeuw
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21, 22 en 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES HOFMAN CUP - 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES INDURIUM CUP - 23 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Antwerp
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 december 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 december 2017
  • Foto's Europa League Zulte Waregem - Lazio Roma
  • Belgische teams uitgeschakeld in Europa
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Foto's Zulte Waregem - KAA Gent
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 december 2017
  • Foto's Croky Cup Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 25 en 26 november 2017
  • Foto's Zulte Waregem - KRC Genk
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 18 en 19 november 2017
  • De potindeling voor de loting van het WK Rusland 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 11 en 12 november 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 4 en 5 november 2017
  • 1/4de - 1/8ste finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/4de - 1/8ste - 1/16de finale
  • Rittenschema Tour de France 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
  • Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5, 6 tot aan de finale .....
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
  • Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Play-offs Champions League - Europa League
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 4 - 19 en 20 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 3 - 12 en 13 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 2 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 1 - 29 en 30 juli 2017
  • EK voetbal voor vrouwen
  • Kalender EERSTE KLASSE A - JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE KLASSE B - PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE AMATEURKLASSE - Seizoen 2017-2018
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - Jupiler League seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - KNVB Beker 2017-2018
  • Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018
  • Spanje - Primeira Division seizoen 2017-2018
  • Italie - Serie A - Seizoen 2017-2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 3 en 4 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 15 - 10 en 11 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 maart en 1 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart en 1 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart, 1 en 2 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 7 en 8 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 8 en 9 april 2018
  • Op naar de zomer van 2018 ....
  • Media Informatief
  • Meer Informatief ....
  • Ook dit nog .....
  • Fata Morgana in Oudenaarde 10 jaar later .....
  • Wat is Skutsjesilen?
  • Rittenschema Tour de France 2017
  • REEKSINDELING NATIONAAL VOETBAL SEIZOEN 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING BRABANT, ANTWERPEN, LIMBURG, HENEGOUWEN
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
  • Sporza zendt finales 3 WT-koersen bij de vrouwen live uit
  • 23 februari: 2 Belgen op het ijs, 4 gouden plakken op het spel
  • Bereikt Napoli toch nog de 1/8e finales van de Europa League?
  • Elfstedentocht? "Nee, de stand van de zon heeft te veel impact op het ijs"
  • Roda JC verliest rechtszaak tegen beslissing van videoref
  • Motards zonder bagageboxen in de koers: "Technisch moeilijk haalbaar"
  • 26 jaar wachten op medaille, maar twee 16-jarigen verbreken de vloek
  • Tom Boonen krijgt adviserende rol bij Lotto-Soudal
  • Johan Boonen volgt Joël Smets op als bondscoach motorcrossploeg
  • Einde seizoen voor Delferière: "Er zijn ergere dingen in het leven"
    Foto
    Nieuws VTM
  • Eyckermans: “Hoop dat Hardy nooit meer vrijkomt”
  • Spar opent eerste winkels zonder kassa
  • Boete van €25.000 voor RSCA en W.-Beveren
  • Batibouw: dit zijn nieuwe snufjes
  • "Zet geen enkele kinderfoto meer online"
  • Michel: "Energiepact nog dit jaar"
  • Nutella-oorlog Frankrijk krijgt staartje
  • Boonen gaat aan de slag bij Lotto-Soudal
  • Einde seizoen voor ref Delferière
  • Agent vangt kind dat van balkon valt
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (9)
  • Croky Cup - Beker van België (36)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (66)
  • Eredivisie Nederland (7)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (114)
  • info (152)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (216)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (134)
  • Voetbal West Vlaanderen (121)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • "De F1 mag niet in een Mickey Mouse-serie veranderen"
  • Belgian Lions op zoek naar eerste zege in kwalificatie WK
  • Wie is de beste? Tottenham-spelers geven allemaal hetzelfde Belgische antwoord, BBC-analist doet er nog een schepje bovenop
  • Sensatie: speler met wildcard kegelt titelverdediger Sock uit toernooi Delray Beach, ook Isner uitgeschakeld
  • Gremio wint Zuid-Amerikaanse Supercup
  • Mourinho die een journalist knuffelt tijdens een interview? Die moet een wel heel speciale vraag gesteld hebben
  • COMMENTAAR. Girlpower in het peloton, mét verstand
  • Ook vrouwenkoersen live op tv
  • Zdenek Stybar waarschuwt Wout van Aert: “Hij gaat het mentaal moeilijk krijgen”
  • Van Avermaet zegt neen tegen schijfremmen (net als de rest van het peloton)
    Foto
    Nieuws HLN
  • Hand in hand op stap: Paris Jackson en Cara Delevingne voeden geruchten dat ze koppel zijn
  • Op de eerste rij: Britse Queen zij aan zij met modekoningin
  • Ed Sheeran over zijn ring: "Ik snap niet waarom mannen geen verlovingsring dragen"
  • Op de eerste rij: Britse Queen zij aan zij met modekoningin
  • Klaas Vantornout rijdt zijn allerlaatste cross in Oostmalle
  • Frontman will.i.am bevestigt: "Fergie heeft Black Eyed Peas verlaten" (en hij heeft al een ander op het oog)
  • Frontman will.i.am bevestigt: "Fergie heeft Black Eyed Peas verlaten" (en hij heeft al een ander op het oog)
  • Spar opent kassaloze winkel
  • Spar opent kassaloze winkel
  • Geri 'Ella Leyers' Halliwell meets... Geri Halliwell
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Zware aanklacht tegen verdediger Villarreal
  • Tweede Kamer erkent Armeense genocide
  • België wil bitcoin zwaar belasten
  • We kunnen weer schaatsen!
  • Porno op werk-pc reden voor ontslag
  • Celstraf voor poging doodslag op zes agenten
  • Afschaffen referendum voor de rechter
  • Schulting steekt draak met tegel-incident
  • Wordt ijs dik genoeg voor Elfstedentocht?
  • Bescheiden winsten op beurzen VS
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Tjeerd Jegen wil van oer-Hollandse Hema een internationaal bedrijf maken. 'Die missie is nog lang niet klaar'
  • Justitie vervolgt GeenStijl om verspreiden seksfilmpje Patricia Paay
  • Aaf volgde de ballerina-les 'barre'
  • Coalitie gromt, maar de Tweede Kamer schaft het raadgevend referendum af
  • Coalitie gromt, maar de Tweede Kamer schaft het raadgevend referendum af
  • Schoolbestuur iPad-scholen Maurice de Hond failliet verklaard
  • Medewerkers van Plan International hebben kinderen seksueel misbruikt
  • Madrileense kunstbeurs verwijdert fotoserie met opgepakte Catalaanse leiders
  • OM probeert beeld van Holleeder als familieman onderuit te schoffelen met opgenomen scheldpartijen
  • The Shape of Water is misschien toch niet zo origineel: regisseur Del Toro aangeklaagd voor plagiaat
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • Live: Kan PSV tegen Feyenoord over Lozano beschikken?
  • Villarreal-speler Semedo hoort zware aanklacht
  • Lokomotiv Moskou weer te sterk voor Nice
  • Vijf dingen die u moet weten over De Omloop
  • Vettel kan niet wachten om in gloednieuwe Ferrari gas te geven
  • Wehrlein keert terug als reserve bij Mercedes en in de DTM-races
  • Kane reikt BRIT Award uit, Van Rouwendaal geniet van regen
  • In opspraak geraakte Britse turncoach ontslagen
  • Brengt deze bolide Ferrari dan eindelijk weer een titel?
  • Boonen wordt 'Captain of Cycling' bij Lotto-Soudal
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    23-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 3 en 4 maart 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - zaterdag 3 en 4 maart 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Rumbeke - RC Waregem   ( zaterdag 19 uur )


    Oostkamp - Kortemark    ( zaterdag 19.30 uur )


    Poperinge - Oostduinkerke


    WS Lauwe - RC Lauwe


    Westkapelle - Oostnieuwkerke


    Blankenberge - Eernegem


    Boezinge - Zwevezele


    Wielsbeke - Varsenare  

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Bredene    ( zaterdag 19 uur )

    Diksmuide - Heist    ( zaterdag 19.30 uur )

    Oudenburg - Beernem   ( zaterdag 20 uur )

    VV Tielt - Staden

    Jabbeke - Zedelgem

    Spermalie-Middelkerke - Club Roeselare

    Veldegem - De Ruiter Roeselare

    Gistel - Damme  

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Otegem   ( zaterdag 19 uur )

    Ingooigem - Dadizele   ( zaterdag 19 uur )

    Geluwe - Emelgem-Kachtem

    Ledegem - Anzegem

    Heestert - Moen 

    Beveren-Leie - Dottignies

    Beselare - Nieuwkerke 

    Deerlijk - Zwevegem  

    DERDE PROVINCIALE A :

    Zonnebeke - Veurne    ( zaterdag 19.30 uur )

    Westrozebeke - Comines-Warneton

    Moorslede - Dikkebus

    Ploegsteert - Proven

    Gits - Merkem

    De Panne - Handzame

    Houthulst - Geluveld

    Hooglede - Brielen 

    DERDE PROVINCIALE B :

    Ruddervoorde - Steenbrugge   ( zaterdag 19 uur )

    Zandvoorde - Sint-Kruis    ( zaterdag 19 uur )

    Lissewege - Nieuwpoort

    Keiem - Ichtegem

    Loppem - Westende

    Dar. Brugge - De Haan

    Jong Male - Moerbeke

    Koekelare - Snaaskerke

    DERDE PROVINCIALE C :

    Avelgem - Aarsele   ( zaterdag 19 uur )

    Dosko Beveren - Luingnois    ( zaterdag 19 uur )

    Zwevezele B - Lichtervelde     ( zaterdag 19 uur )

    Kanegem - Desselgem

    Bissegem - Moorsele

    Ardooie - Oostrozebeke

    Lendelede - Hulste

    Pittem - KSV Kortrijk 

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 28

    Passendale - Reningelst   ( zaterdag 19 uur )

    Bulskamp - Langemark-Poelkapelle    ( zaterdag 19.30 uur )

    Poperinge B - Zarren    ( zondag 14 uur )

    Westouter - Vleteren

    Voormezele - Lo-Reninge

    Alveringem - Zillebeke

    Hollebeke - Diksmuide B 

    Elverdinge - Veurne B 

    Kruiseke - Jonkershove 

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Steenbrugge B - SK Torhout  ( zaterdag 19.30 uur )

    HO Oedelem - Oostduinkerke B 

    Wenduine - Dosko Beveren B

    E. Brugge - Aartrijke

    Ruiselede - Sint-Joris

    Lombardsijde - Doomkerke

    Beernem B - Hertsberge

    Dudzele - Zerkegem   

    VIERDE PROVINCIALE C : Speeldag 28

    Wikings Kortrijk - Marke     ( zaterdag 17 uur )

    Dadizele B - Menen United   ( zaterdag 19 uur )

    Dottignies B - Izegem-Ingelmunster B    ( zaterdag 19 uur )

    Wervik B - Stasegem

    NS Heule - Ledegem B

    Kuurne - Jong Vijve

    Sint-Eloois-Winkel B - Aalbeke

    Bellgem - Wevelgem B

    Rekkem - Dentergem   

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    22-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 maart 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 3 en 4 maart 2018


    LIMBURG : Speeldag 23

    Park Houthalen - Bree-Beek    ( zaterdag 19.30 uur )

    Beringen - Zonhoven VV     ( zaterdag 20 uur )

    Mechelen aan de Maas - Hoepertingen   ( zaterdag 20 uur )

    Herk-De-Stad - Vlijtingen   ( zondag 14.30 uur )

    Helson Helchteren - Bregel   ( zondag 15 uur )

    Melo Zonhoven - Zepperen Brustem 

    Koersel - Racing Peer

    Herkol - Daring Huvo Jeuk


    ANTWERPEN :  Speeldag 26

    Vorselaar - Sint-Job     ( zaterdag 19.30 uur )

    Lille - Lyra   ( zaterdag 20 uur )

    GR Katelijne - Kontich   ( zondag 15 uur )

    Antonia - Branddonk

    Witgoor Dessel - Schriek

    Rapid Leest - RC Mechelen 

    Heikant Berlaar - Oppuurs

    Berg en Dal - Merksplas  


    BRABANT - BVV :  Speeldag 22

    Meise - HO Bierbeek    ( alles zondag 15 uur )

    Liedekerke - Tervuren-Duisburg

    Butsel - Betekom

    Linden - Out-Hoegaarden

    Bertem-Leefdal - Melsbroek

    Aarschot - Strombeek

    HO Veltem - Houtem-Oplinter

    Borght-Humbeek - Boka United


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 18

    RCS Brainois - Kosova Schaerbeek    ( alles zondag 15 uur )

    Ren. Cl. Schaerbeek - Crossing Schaerbeek

    BX Brussels - Chastre

    Jodoigne - Stockel

    Stade Everois - RSD Jette

    Lasne-Ohian - Sporting Bruxelles

    Villers La Ville - Ixelles

    Inhaalwedstrijd op 28 februari :

    Crossing Schaerbeek - Stade Everois    ( woensdag 20 uur )


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 24

    Albert Quevy-Mons B - Pont-A-Celles Buzet    ( alles zondag 15 uur )

    Montkainoise - Ostiches-Ath

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Peruwelz FC

    Houdeng - Paturages

    Beloeil - Le Roeulx 

    Antoinien - Soignies

    Symphorinois - Ransart

    Gosselies - Moncaeu  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    21-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 maart 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 9, zaterdag 10 en zondag 11 maart 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 30


    Anderlecht - Antwerp    ( alles zondag 14.30 uur )

    RC Genk - AA Gent

    KV Kortrijk - Charleroi

    Eupen - Moeskroen

    KV Oostende - Standard

    Sint-Truiden - Club Brugge

    KV Mechelen - Waasland-Beveren

    Lokeren - Zulte Waregem  


    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : FINALE

    Finale terug : winnaar tweede periode - winnaar eerste periode



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 24

    Dessel Sport - Geel   ( zaterdag 19.30 uur )

    Seraing - Lommel United   ( zaterdag 20 uur )

    Patro Eisden - Dender

    Oosterzonen - Chatelet-Farciennes

    Deinze - VW Hamme

    KSK Heist - Virton

    Berchem Sport - KSV Oudenaarde   ( zondag 15 uur )

    Eendracht Aalst - Knokke


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 24

    Pepingen-Halle - Ronse    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Niklaas - Westhoek

    Torhout - Bornem

    Olsa Brakel - Sparta Petegem    ( zaterdag 20 uur )

    RC Gent - Harelbeke

    Temse - Sint-Eloois-Winkel

    Londerzeel - Mandel United Izegem-Ingelmunster   ( zondag 15 uur )

    Rupel-Boom - Gullegem 

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 24

    Hasselt - Bocholt    ( vrijdag 20.30 uur )

    Sint-Lenaarts - Hades    ( zaterdag 19.30 uur )

    Zwarte Leeuw - Spouwen-Mopertingen

    City Pirates Antwerpen - Turnhout   ( zaterdag 20 uur )

    Tempo Overijse - Tessenderlo

    Tienen - Duffel    ( zondag 15 uur )

    Vosselaar - Cappellen

    Wijgmaal - Hoogstraten

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 23

    RWD Molenbeek - Rebecquoise    ( zaterdag 20 uur )

    La Louvière-Centre - Ol. Charleroi 

    Sprimont-Comblain - Walhain

    RFC Meux - Waremme

    Ciney - Solières

    La Calamine - Durbuy    ( zondag 15 uur )

    Hamoir - Acren-Lessines 

    RFC de Liège - WS Brussels    UITG.  


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 24

    Wetteren - Ninove     ( zaterdag 19.30 uur )

    Wervik - Melsele   ( zaterdag 20 uur )

    Stekene - Wolvertem-Merchtem   ( zondag 15 uur )

    Dikkelvenne - Vlamertinge

    Wingene - Lebbeke

    Menen - Merelbeke

    Jong Lede - Mariekerke

    Eppegem - Grembergen

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 24

    Esperanza Pelt - Wellen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Leopoldsburg - Sterrebeek

    Bilzen-Waltwilder - Ternesse

    Heur-Tongeren - Termien    ( zaterdag 20 uur )

    Herentals - Nijlen   ( zondag 15 uur )

    Kampenhout - Diegem Sport

    Woluwe-Zaventem - Houtvenne

    Hoeilaart - Diest    

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 24

    RFC Tournai - Spy    ( zaterdag 20 uur )

    Couvin-Mariembourg - Solréziènne

    Albert Quevy-Mons - Ganshoren

    Manageoise - Franc Borains   ( zondag 15 uur )

    Binchoise - Onhaye

    Taminoise - Léopold FC

    Stade Brainois - Racing Jet Wavre

    Waterloo - RAAL La Louvière 
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 24

    Longlier - Mormont   ( zaterdag 20 uur )

    RFC Huy - Givry 

    Bertrix - Aywaille

    UR Namur - Stockay-Warfusée

    FC Tilleur - Aischoise    ( zondag 15 uur )

    Herstal - Verlaine

    Cointe-Liège - Richelle

    URSL Visé - Habay-La-Neuve  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    20-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 10 en 11 maart 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - zaterdag 10 en zondag 11 maart 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Pinte - HO Kalken   ( zaterdag 19.30 uur )

    KVV Ardennen - Lochristi

    Sint-Gillis Waas - Aalter

    Robur - Zele

    Drongen - Berlare

    Elene-Grotenberge - Voorde

    Appelterre - Sottegem 

    Zelzate - Dendermonde  

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Mariakerke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Meetjesland - Adegem   ( zaterdag 20 uur )

    Kleit - Bellem

    Sleidinge - ovendegem

    Zomergem - Merendree 

    Zeveren - Poesele

    Waarschoot - Belzele

    Assenede - Evergem Center

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Edeboys   ( vrijdag 20 uur )

    Munkzwalm - Denderhoutem

    Jong Zulte - Bambrugge

    Gavere-Asper - Gijzel-Oosterzele

    Winnik - Geraardsbergen

    Burst - Borsbeke

    Eine - Machelen

    Meerbeke - Kluisbergen Sportief  

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Kruibeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    YB Beveren - TK Meldert   ( zaterdag 20 uur )

    Haasdonk - Sp. Waasmunster   ( zaterdag 20 uur )

    Bazel - Moerbeke

    Schoonaarde - Buggenhout 

    Doorslaar - Heikant

    Grembergen - Zaffelare

    Sint-Gillis - Sinaai  

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Vinkt   ( zaterdag 19 uur )

    Hansbeke - VSV Gent

    Knesselare - Ursel 

    Watervliet - Wachtebeke

    Kaprijke-Bentille - Ertvelde

    Maria-Aalter - Lembeke

    Nevele - Sint-Kruis-Winkel

    DKW Evergem - Sint-Laureins  

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - Latem    ( zaterdag 19 uur )

    9000 Gent - Heusden    ( zaterdag 19.30 uur )

    Cercle Melle - Houtem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Beervelde - Moortsele

    Overmere - HT Zwijnaarde

    Sint-Denijs - Serskamp-Schellebelle

    Zevergem - FC Destelbergen

    VC Zwijnaarde - Massemen

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Bevere   ( zaterdag 19 uur )

    Zingem - Vurste-Semmerzake  ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem B - FC Kluisbergen    ( zaterdag 20 uur )

    Velzeke - Elene-Grotenberge B

    Volkegem - Nazareth-Eke

    Nokere-Kruishoutem - Olsene

    Oudenhove - Boekel

    Sint-Goriks - Wortegem

    DERDE PROVINCIALE D :

    Baardegem - Gijzegem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Mere - Deftinge

    Denderleeuw - Wieze

    Bonanza - Okegem

    Doggen - Haaltert

    Moerbeke-Geraardsbergen - Hofstade

    Kerksken - Zandbergen

    Nederhasselt - Erembodegem  

    DERDE PROVINCIALE E :

    Hamme-Zogge - Robur B    ( zaterdag 15 uur )

    Kieldrecht - Klinge   ( zaterdag 19.30 uur )

    Melsele B - Rangers Opdorp    ( zaterdag 20 uur )

    SK Gerda - Sint-Pauwels    ( zaterdag 20 uur )

    SKB Sint-Niklaas - Daknam    ( zaterdag 20 uur )

    Bosdam Beveren - SVH Waasmunster   ( zaterdag 20.30 uur )

    Oudegem - WB Sint-Niklaas

    Kallo - Eksaarde

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poesele B - Bassevelde    ( zaterdag 19 uur )

    Heusden B - Ooidonck-Leerne

    Boekhoute - Sint-Amandsberg

    Avrasya Gent - Vinderhoute

    Oostakker - Lotenhulle

    Donk - Sint-Denijs B

    Middelburg - Muide Gent B

    VS Destelbergen - Balgerhoeke  

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - FCLC Ronse   ( vrijdag 20 uur )

    Nazareth-Eke B - Maarkedal    ( zaterdag 19 uur )

    FC Kluisbergen  - Munkzwalm B   ( zaterdag 18.30 uur )

    Boekel B - Zingem B    ( zaterdag 19.30 uur )

    Petegem Schelde - Huise-Ouwegem

    Horebeke - Eine B

    Mater - Volkegem B

    Kluisbergen Sportief B - Nokere-Kruishoutem B  

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Sint-Antelinks - Idegem

    Jong Geraardsbergen - Oudenhove B

    Bavegem - Neigem

    Herzele-Ressegem - Michelbeke B

    Aaigem - Strijpen

    Ophasselt - Vlierzele

    Zegelsem - Opbrakel

    Everbeek - Bonanza B  

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 27

    Balegem - Melsen

    HO Kalken B - Bottelare

    Edeboys B - T. Melle

    Laarne-Kalken B - SK Merelbeke

    Herdersem - Moorsel

    FC Dampoort - Wichelen

    Rangers Merelbeke - Jong Lede B 

    Smetlede - Gijzel-Oosterzele B   FF

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 27

    Zaffelare B - Kemzeke   ( zaterdag 19 uur )

    Waasmunster B - Verrebroek    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sombeke - Buggenhout B

    Haasdonk B - Baasrode

    Meerdonk - Hoogeinde

    Tielrode - Rupelmonde

    Zele B - PD Kruibeke

    Lochristi B - Stekene B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    19-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 15 - 10 en 11 maart 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - zaterdag 10 en zondag 11 maart 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    Dit zijn uitgestelde wedstrijden (behalve vierde provinciale a en c) van speeldag 15 toen 
    zondag 10 december
    alles werd afgelast omwille van sneeuwval. 
    De wedstrijden van zaterdag 9 december zijn wel gespeeld.

    EERSTE PROVINCIALE :

    Poperinge - Boezinge   ( zaterdag 18 uur )


    Kortemark - Oostnieuwkerke    ( zaterdag 19 uur )


    WS Lauwe - Rumbeke


    Wielsbeke - Zwevezele 


    Westkapelle - Oostkamp


    Blankenberge  - RC Waregem 


    Eernegem - RC Lauwe  


    Varsenare - Oostduinkerke 

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    VV Tielt - Spermalie-Middelkerke     2 - 1  ( op 9-12 gespeeld )

    Meulebeke - Veldegem     4 - 1  ( op 9/12 gespeeld )

    Diksmuide - Oudenburg     0 - 2   ( op 9/12 gespeeld )

    Damme - Heist   3 - 3   ( op 9/12 gespeeld )

    Zedelgem - Bredene   

    Club Roeselare - Staden 

    Jabbeke - De Ruiter Roeselare

    Gistel - Beernem

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Dottignies     1 - 3  ( op 9/12 gespeeld )

    Wevelgem - Ingooigem     1 - 0   ( op 9/12 gespeeld )

    Heestert - Deerlijk

    Beveren-Leie - Ledegem

    Geluwe-Anzegem

    Dadizele - Otegem

    Nieuwkerke - Moen

    Beselare - Zwevegem

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Veurne      0 - 1  ( op 9/12 gespeeld )

    Zonnebeke - Westrozebeke    ( zaterdag 19 uur )

    Hooglede - Mooslede

    Proven - Handzame

    Gits - Comines-Warneton

    Geluveld - Brielen

    Houthulst - Dikkebus

    De Panne - Ploegsteert

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Nieuwpoort     2 - 4  ( op 9/12 gespeeld )

    Loppem - Sint-Kruis

    Keiem - De Haan

    Koekelare - Jong Male

    Lissewege - Zandvoorde   

    Ruddervoorde - Dar. Brugge

    Ichtegem - Steenbrugge

    Moerkerke - Snaaskerke

    DERDE PROVINCIALE C :

    Zwevezele B - Moorsele     2 - 1  ( op 9/12 gespeeld )

    Avelgem - Bissegem    0 - 4  ( op 9/12 gespeeld )

    Dosko Beveren - Ardooie

    Pittem - Oostrozebeke

    Lichtervelde - Aarsele

    KSV Kortrijk - Luingnois

    Kanegem - Lendelede

    Huste - Desselgem   

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 28

    Poperinge B - Jonkershove   ( zaterdag 18 uur )

    Lo-Reninge - Reningelst    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bulskamp - Veurne B    ( zaterdag 19.30 uur )

    Alveringem - Diksmuide B

    Langemark-Poelkapelle - Zarren

    Passendale - Vleteren

    Elverdinge - Westouter

    Hollebeke - Kruiseke

    Voormezele - Zillebeke 

    VIERDE PROVINCIALE B :

    HO Oedelem - Ruiselede

    Hertsberge - SK Torhout

    Doomkerke - Dosko Beveren B

    Beernem B - Aartrijke

    Steenbrugge B - E. Brugge

    Dudzele - Sint-Joris   

    Zerkegem - Oostduinkerke B

    Wenduine - Lombardsijde  

    VIERDE PROVINCIALE C :  Speeldag 28

    Wikings Kortrijk - Sint-Eloois-Winkel B   ( zaterdag 17 uur )

    Rekkem - Izegem-Ingelmunster B

    Wervik B - Marke

    Kuurne - Aalbeke

    Dentergem - Jong Vijve

    Dottignies B - Dadizele B

    Bellegem - Menen United

    Ledegem B - Wevelgem B

    NS Heule - Stasegem

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    18-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 maart 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 10 en 11 maart 2018


    LIMBURG : Speeldag 24

    Bree-Beek - Herkol    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bregel - Mechelen aan de Maas     ( zaterdag 19.30 uur )

    Racing Peer - Houthalen   ( zaterdag 20 uur )

    Beringen - Herk-De-Stad    ( zaterdag 20 uur )

    Zonhoven VV - Helson Hechteren    ( zaterdag 20 uur )

    Daring Huvo Jeuk - Melo Zonhoven   ( zondag 15 uur )

    Zepperen Brustem - Vlijtingen

    Hoepertingen - Koersel  


    ANTWERPEN :  Speeldag 27

    RC Mechelen - Witgoor Dessel   ( zaterdag 20 uur )

    Kontich - Berg en Dal    ( zaterdag 20 uur )

    Schriek - Antonia  ( zondag 15 uur )

    Branddonk - Vorselaar

    Merksplas - Heikant Berlaar

    Oppuurs - Rapid Leest 

    Sint-Job - Lille

    Lyra - GR Katelijne  


    BRABANT - BVV :  Speeldag 23

    Houtem-Oplinter - Meise    ( zaterdag 19.30 uur )

    HO Bierbeek - Liedekerke    ( zaterdag 20 uur )

    Betekom - Aarschot    ( zaterdag 20 uur )

    Tervuren-Duisburg - Butsel    ( zondag 14.30 uur )

    Boka United - HO Veltem    ( zondag 15 uur )

    Melsbroek - Borght-Humbeek

    Out-Hoegaarden - Bertem-Leefdal

    Strombeek - Linden  


    BRABANT - ACFF :  Inhaalwedstrijden

    ......

    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Inhaalwedstrijden

    Symphorinois - Soignies    ( zondag 15 uur ) 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    17-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 maart 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 16, zaterdag 17 en zondag 18 maart 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE : 


    Geen voetbal, de Play-Offs gaan van start in het weekend van 30 en 31 maart en 1 april.
    De volledige kalender kan je op mijn blog vinden.

    Dit weekend wordt de finale van de Croky Cup - Beker van België afgewerkt.
    KRC Genk - Standard de Liège    ( zaterdag 20.45 uur )




    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : 

    Geen voetbal



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 25

    Dessel Sport - Knokke   ( zaterdag 19.30 uur )

    KSV Oudenaarde - Virton    ( zaterdag 19.30 uur )

    Geel - Deinze    ( zaterdag 20 uur )

    Dender - Seraing

    Oosterzonen - Lommel United

    Chatelet-Farciennes - Patro Eisden

    Berchem Sport - Eendracht Aalst

    VW Hamme - KSK Heist

    Berchem Sport - Knokke   ( zondag 15 uur )

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 25

    Ronse - Torhout    ( zaterdag 20 uur )

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - RC Gent   ( zondag 15 uur )

    Bornem - Olsa Brakel

    Sparta Petegem - Rupel-Boom

    Gullegem - Sint-Niklaas

    Westhoek - Sint-Eloois-Winkel

    Harelbeke - Pepingen-Halle

    Londerzeel - Temse  

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 25

    Bocholt - Tienen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Turnhout - Wijgmaal

    Hades - Zwarte Leeuw

    Tessenderlo - Cappellen

    City Pirates Antwerpen - Vosselaar    ( zaterdag 20 uur )

    Hoogstraten - Hasselt

    Spouwen-Mopertingen - Tempo Overijse    ( zondag 15 uur )

    Duffel - Sint-Lenaarts  

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 25

    Ol. Charleroi - RFC Meux   ( zaterdag 20 uur )

    Waremme - RFC de Liège

    Durbuy - La Louvière-Centre 

    Acren-Lessines - La Calamine    ( zondag 15 uur )

    Rebecquoise - Sprimont-Comblain

    Walhain - Ciney

    Solières - Hamoir

    White Star Brussels - RWD Molenbeek    UITG. 


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 25

    Wervik - Stekene     ( zaterdag 18 uur )

    Ninove - Wingene    ( zaterdag 19.30 uur )

    Melsele - Eppegem   ( zaterdag 20 uur )

    Lebbeke - Dikkelvenne    ( zaterdag 20 uur )

    Grimbergen - Jong Lede   ( zondag 15 uur )

    Mariekerke - Wetteren

    Vlamertinge - Menen

    Merelbeke - Wolvertem-Merchtem  

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 25

    Termien - Esperanza Pelt   ( vrijdag 20.30 uur )

    Diest - Leopoldsburg   ( zaterdag 19.30 uur )

    Houtvenne - Kampenhout

    Sterrebeek - Bilzen-Waltwilder    ( zondag 15 uur )

    Diegem Sport - Nijlen

    Wellen - Woluwe-Zaventem

    Ternesse - Heur-Tongeren

    Hoeilaart - Herentals   

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 25

    Racing Jet Wavre - Taminoise    ( zaterdag 19.30 uur )

    Onhaye - Stade Brainois    ( zaterdag 20 uur )

    RAAL La Louvière - Couvin-Mariembourg

    Léopold FC - RFC Tournai    ( zondag 15 uur )

    Franc Borains - Binchoise

    Ganshoren - Manageoise

    Spy - Waterloo

    Solréziènne - Albert Quevy-Mons  
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 25

    Aischoise - Bertrix   ( zaterdag 20 uur )

    Givry - UR Namur

    Richelle - URSL Visé    ( zaterdag 20.30 uur )

    Habay-La-Neuve - Herstal    ( zondag 15 uur )

    Mormont - FC Tilleur

    Aywaille - RFC Huy

    Stockay-Warfusée - Cointe-Liège

    Verlaine - Longlier  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    16-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - zaterdag 17 en zondag 18 maart 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Aalter - Zelzate   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem - KVV Ardennen    ( zaterdag 20 uur )

    Dendermonde - Elene-Grotenberge

    Voorde - De Pinte

    HO Kalken - Appelterre

    Zele - Berlare

    Lochristi - Robur

    Sint-Gillis Waas - Drongen

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Zomergem   ( zaterdag 19 uur )

    Belzele - Kleit

    Bellem - Maldegem

    Mariakerke - Meetjesland

    Poesele - Waarschoot

    Merendree - Lovendegem

    Adegem - Assenede

    Zeveren - Sleidinge  

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Kluisbergen Sportief - Munkzwalm

    Denderhoutem - Burst

    Borsbeke - Eine

    Machelen - Jong Zulte

    Edeboys - Geraardsbergen

    Bambrugge - Windeke

    Gavere-Asper - Winnik

    Gijzel-Oosterzele - Meerbeke 

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Sp. Waasmunster - Schoonaarde    ( zaterdag 19.30 uur )

    Haasdonk - Grembergen   ( zaterdag 20 uur )

    Moerbeke - YB Beveren   ( zaterdag 20 uur )

    Buggenhout - Vrasene

    Meldert - Doorslaar

    Heikant - Zaffelare

    Sinaai - Bazel 

    Kruibeke - Sint-Gillis  

    DERDE PROVINCIALE A :

    Ertvelde - Watervliet   ( zaterdag 19 uur )

    Wachtebeke - Knesselare

    Ursel - Hansbeke

    VSV Gent - DKW Evergem

    Sint-Laureins - Nevele

    Lembeke - Kaprijke-Bentille

    Sint-Kruis-Winkel - Vinkt

    Maria-Aalter - Muide Gent   

    DERDE PROVINCIALE B :

    HT Zwijnaarde - Sint-Denijs

    Serskamp-Schellebelle - Zevergem

    FC Destelbergen - VC Zwijnaarde

    Massemen - 9000 Gent

    Heusden - Cercle Melle

    Houtem - Latem    

    Moortsele - Overmere

    Beervelde - Laarne-Kalken  

    DERDE PROVINCIALE C :

    Vurste-Semmerzake - Sottegem B   ( zaterdag 19.30 uur )

    FC Kluisbergen - Sint-Goriks    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bevere - Volkegem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Nazareth-Eke - Olsene    ( zaterdag 19.30 uur )

    Boekel - Zingem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Wortegem - Velzeke

    Elene-Grotenberge B - Michelbeke

    Oudenhove - Nokere-Kruishoutem   

    DERDE PROVINCIALE D :

    Erembodegem - Moerbeke-Geraardsbergen

    Hofstade - Haaltert

    Zandbergen - Baardegem

    Deftinge - Nederhasselt

    Wieze - Mere

    Okegem - Denderleeuw

    Kerksken - Doggen

    Gijzegem - Bonanza

    DERDE PROVINCIALE E :

    Sint-Pauwels - Melsele B    ( zaterdag 19.30 uur )

    SVH Waasmunster - Kieldrecht

    Klinge - Daknam

    WB Sint-Niklaas - Bosdam Beveren

    Eksaarde - SK Gerda

    Hamme-Zogge - SKB Sint-Niklaas

    Robur B - Kallo

    Rangers Opdorp - Oudegem

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Vinderhoute - Oostakker    ( zaterdag 19 uur )

    Muide Gent B - Poesele B    ( zaterdag 19 uur )

    Bassevelde - Ooidonck-Leerne    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Denijs B - Middelburg

    Lotenhulle - VS Destelbergen

    Balgerhoeke - Donk

    Sint-Amandsberg - Avrasya Gent

    Boekhoute - Heusden B 

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Volkegem B - Nazareth-Eke B   ( vrijdag 18 uur )

    Eine B - Petegem Schelde   ( zaterdag 18.30 uur )

    Munkzwalm B - Kluisbergen Sportief B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zingem B - FCLC Ronse    ( zaterdag 19.30 uur )

    Huise-Ouwegem - FC Kluisbergen B

    Nokere-Kruishoutem B - Boekel B

    Mater - Bevere B

    Maarkedal - Horebeke 

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Zegelsem    ( zaterdag 15 uur )

    Michelbeke B - Aaigem    ( zaterdag 19 uur )

    Idegem - Oudenhove B    ( zaterdag 19.30 uur )

    Strijpen - Ophasselt

    Vlierzele - Everbeek

    Opbrakel - Sint-Antelinks

    Neigem - Herzele-Ressegem

    Bavegem - Jong Geraardsbergen 

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 28

    Wichelen - Nieuwerkerken    ( zaterdag 19.30 uur )

    T. Melle - FC Dampoort   ( zondag 14.30 uur )

    Melsen - HO Kalken B

    Balegem - Rangers Merelbeke

    Bottelare - Edeboys B

    SK Merelbeke - Herdersem

    Moorsel - Smetlede   

    Gijzel-Oosterzele B - Jong Lede B    FF   

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 28

    Kemzeke - Hoogeinde    ( zaterdag 19.30 uur )

    PD Kruibeke - Lochristi B  ( zaterdag 20 uur )

    Buggenhout B - Stekene B

    Tielrode - Meerdonk

    Verrebroek - Lebbeke B

    Rupelmonde - Haasdonk B

    Waasmunster B - Zele B

    Baasrode - Sombeke 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    15-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - zaterdag 17 en 18 maart 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Zwevezele - Rumbeke   ( zaterdag 19 uur )


    RC Waregem - Westkapelle


    Oostnieuwkerke - WS Lauwe


    RC Lauwe - Poperinge


    Oostduinkerke - Wielsbeke


    Varsenare - Blankenberge


    Eernegem - Kortemark   


    Boezinge - Oostkamp 

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Damme - Jabbeke    ( zaterdag 20 uur )

    De Ruiter Roeselare - VV Tielt

    Staden - Meulebeke

    Bredene - Diksmuide

    Heist - Gistel

    Zedelgem - Club Roeselare

    Beernem - Veldegem

    Oudenburg - Spermalie-Middelkerke  

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Beselare  ( zaterdag 18 uur )

    Dottignies - Geluwe   ( zaterdag 19 uur )

    Otegem - Heestert

    Moen - Beveren-Leie

    Nieuwkerke - Dadizele

    Anzegem - Deerlijk

    Ledegem - Ingooigem

    Zwevegem - Wevelgem  

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Proven    ( zaterdag 19 uur )

    Dikkebus - Westrozebeke

    Geluveld - Gits

    Brielen - Houthulst

    Veurne - Hooglede

    Handzame - Zonnebeke

    Moorslede - Ploegsteert

    Comines-Warneton - De Panne

    DERDE PROVINCIALE B :

    Ichtegem - Moerkerke   ( zaterdag 19 uur )

    Steenbrugge - Lissewege    ( zaterdag 19.30 uur )

    Westende - Keiem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Nieuwpoort - Loppem

    Sint-Kruis - Dar. Brugge

    Zandvoorde - Jong Male

    De Haan - Koekelare

    Snaaskerke - Ruddervoorde  

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Bissegem   ( zaterdag 18 uur )

    Moorsele - Kanegem

    Desselgem - Avelgem

    Aarsele - Dosko Beveren

    Luingnois - Pittem

    Kortrijk - Zwevezele B 

    Lichtervelde - Hulste

    Ardooie - Lendelede  

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 29

    Zillebeke - Bulskamp    ( zaterdag 19 uur )

    Veurne B - Passendale    ( zaterdag 19 uur )

    Diksmuide B - Elverdinge    ( zaterdag 19.30 uur )

    Vleteren - Kruiseke

    Langemark-Poelkapelle - Lo-Reninge

    Jonkershove - Hollebeke

    Reningelst - Poperinge B

    Zarren - Alveringem

    Westouter - Voormezele  

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dosko Beveren B - Steenbrugge B   ( zaterdag 19 uur )

    Oostduinkerke B - Dudzele   ( zondag 14.30 uur )

    Aartrijke - Wenduine 

    SK Torhout - HO Oedelem

    Zerkegem - Beernem B

    Hertsberge - Doomkerke

    Sint-Joris - E. Brugge 

    Ruiselede - Lombardsijde

    VIERDE PROVINCIALE C : Speeldag 29

    Dadizele B - NS Heule     ( zaterdag 19 uur )

    Marke - Dottignies B

    Aalbeke - Wikings Kortrijk

    Wevelgem B - Kuurne

    Dentergem - Ledegem B

    Stasegem - Rekkem

    Jong Vijve - Wervik B

    Izegem-Ingelmunster B - Bellegem

    Menen United - Sint-Eloois-Winkel B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    14-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 maart 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 17 en 18 maart 2018


    LIMBURG : Speeldag 25

    Park Houthalen - Hoepertingen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Vlijtingen - Daring Huvo Jeuk    ( zaterdag 19.30 uur )

    Mechelen aan de Maas - Zonhoven VV   ( zaterdag 20 uur )

    Herk-De-Stad - Zepperen Brustem   ( zondag 14.30 uur )

    Melo Zonhoven - Bree-Beek     ( zondag 15 uur )

    Herkol - Racing Peer

    Koersel - Bregel

    Helson Hechteren - Beringen  


    ANTWERPEN :  Speeldag 28

    Vorselaar - Schriek   ( zaterdag 19.30 uur )

    Kontich - Merksplas    ( zaterdag 20 uur )

    Lille - Branddonk     ( zaterdag 20 uur )

    Antonia - RC Mechelen  ( zondag 15 uur )

    Rapid Leest - Heikant Berlaar

    GR Katelijne - Sint-Job

    Berg en Dal - Lyra

    Witgoor Dessel - Oppuurs   


    BRABANT - BVV :  Speeldag 24

    Betekom - Strombeek    ( zaterdag 20 uur )

    Borght-Humbeek - Out-Hoegaarden    ( zondag 15 uur )

    Bertem-Leefdal - Linden

    Butsel - Bierbeek

    Veltem - Melsbroek

    Meise - Boka United

    Aarschot - Tervuren-Duisburg

    Liedekerke - Houtem-Oplinter


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 20

    Ixelles - Ren. Cl. Schaerbeek    ( zaterdag 20.30 uur )

    RSD Jette - Lasne-Ohain    ( zondag 15 uur )

    Crossing Schaerbeek - RCS Brainois

    Kosova Schaerbeek - Jodoigne

    Stockel - BX Brussels

    Chastre - Stade Everois

    Sporting Bruxelles - Villers La Ville


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 25

    Paturages - Gosselies    ( zondag 15 uur )

    Monceau - Antoinien

    Soignies - Symphorinois 

    Ransart - Saint-Ghislain Tertre Hautrage

    Pont-A-Celles Buzet - Beloeil

    Ostiches-Ath - Albert Quevy-Mons

    Peruwelz FC - Montkainoise

    Le Roeulx - Houdeng

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    13-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 maart 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 23, zaterdag 24 en zondag 25 maart 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE : 


    Geen voetbal, de Play-Offs gaan van start in het weekend van 30 en 31 maart en 1 april.
    De volledige kalender kan je op mijn blog vinden.





    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : 

    Geen voetbal



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 26

    KSV Oudenaarde - Dender   ( zaterdag 20 uur )

    Seraing - Berchem Sport

    Patro Eisden - Oosterzonen

    KSK Heist - Deinze

    Lommel United - Geel

    Virton - VW Hamme

    Knokke - Chatelet-Farciennes   ( zondag 15 uur )

    Eendracht Aalst - Dessel Sport    ( zondag 15 uur )


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 26

    Torhout - Harelbeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Niklaas - Sparta Petegem

    Temse - Westhoek    ( zaterdag 20 uur )

    RC Gent - Londerzeel

    Olsa Brakel - Ronse  ( zondag 15 uur )

    Rupel-Boom - Bornem 

    Sint-Eloois-Winkel - Gullegem

    Pepingen-Halle - Mandel United Izegem-Ingelmunster 

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 26

    Sint-Lenaarts - Bocholt     ( zaterdag 19.30 uur )

    Zwarte Leeuw - Duffel

    Cappellen - Spouwen-Mopertingen     ( zaterdag 20 uur )

    Tempo Overijse - Hades

    Hasselt - Turnhout

    Tienen - Hoogstraten    ( zondag 15 uur )

    Vosselaar - Tessenderlo

    Wijgmaal - City Pirates Antwerpen

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 26

    RFC Meux - Durbuy   ( zaterdag 20 uur )

    La Louvière-Centre - La Calamine

    RWD Molenbeek - Waremme

    Ciney - Rebecquoise

    Solières Sport - Acren-Lessines   ( zondag 15 uur )

    RFC de Liège - Waterloo

    Hamoir - Walhain

    Sprimont-Comblain - WS Brussels    UITG. 


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 26

    Menen - Lebbeke     ( zaterdag 19 uur )

    Wetteren - Grimbergen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Dikkelvenne - Ninove   ( zaterdag 19.30 uur )

    Wolvertem-Merchtem - Vlamertinge  ( zondag 15 uur )

    Wingene - Mariekerke

    Jong Lede - Melsele

    Eppegem - Wervik

    Stekene - Merelbeke    ( zondag 16 uur )  

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 26

    Esperanza Pelt - Ternesse   ( zaterdag 19.30 uur )

    Leopoldsburg - Hoeilaart  

    Bilzen-Waltwilder - Diest

    Nijlen - Houtvenne

    Kampenhout - Wellen    ( zondag 15 uur )

    Woluwe-Zaventem - Termien

    Heur-Tongeren - Sterrebeek 

    Herentals - Diegem Sport 

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 26

    Couvin-Mariembourg - Spy    ( zaterdag 20 uur )

    RFC Tournai - Racing Jet Wavre

    Albert Quevy-Mons - RAAL La Louvière

    Taminoise - Onhaye    ( zondag 15 uur )

    Binchoise - Manageoise

    Stade Brainois - Franc Borains  

    Waterloo - Léopold FC

    Solréziènne - Ganshoren  
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 26

    RFC Huy - Bertrix   ( zaterdag 20 uur )

    UR Namur - Aywaille

    Longlier - Habay-La-Neuve

    FC Tilleur - Verlaine    ( zondag 15 uur )

    Mormont - Aischoise

    Cointe-Liège - Givry

    Hersral - Richelle

    URSL Visé - Stockay-Warfusée


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    12-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - zaterdag 24 en zondag 25 maart 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Pinte - Dendermonde   ( zaterdag 19.30 uur )

    Berlare - Lochristi    ( zaterdag 19.30 uur )

    Zelzate - Sint-Gillis Waas

    Drongen - Zele

    Elene-Grotenberge - Aalter

    Appelterre - Voorde 

    KVV Ardennen - HO Kalken 

    Robur - Sottegem

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Belzele   ( zaterdag 19.30 uur )

    Meetjesland - Bellem   ( zaterdag 20 uur )

    Zomergem - Adegem

    Assenede - Mariakerke

    Waarschoot - Zeveren

    Sleidinge - Merendree

    Kleit - Poesele

    Lovendegem - Evergem Center  

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Eine - Denderhoutem    ( zaterdag 15 uur )

    Windeke - Machelen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Burst - Kluisbergen Sportief 

    Geraardsbergen - Bambrugge

    Munkzwalm - Gijzel-Oosterzele

    Meerbeke - Gavere-Asper

    Winnik - Edeboys

    Jong Zulte - Borsbeke

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Sp. Waasmunster    ( zaterdag 19.30 uur )

    YB Beveren - Sinaai   ( zaterdag 20 uur )

    Bazel - Kruibeke

    Doorslaar - Moerbeke 

    Grembergen - Heikant

    Zaffelare - Meldert

    Schoonaarde - Haasdonk

    Sint-Gillis - Buggenhout 

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Sint-Kruis-Winkel  ( zaterdag 19 uur )

    Knesselare - Ertvelde

    Vinkt - Sint-Laureins

    Nevele - VSV Gent

    DKW Evergem - Ursel

    Hansbeke - Wachtebeke

    Watervliet - Lembeke

    Kaprijke-Bentille - Maria-Aalter  

    DERDE PROVINCIALE B :

    Cercle Melle - Massemen   ( zaterdag 18 uur )

    Laarne-Kalken - Houtem    ( zaterdag 19 uur )

    9000 Gent - FC Destelbergen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Latem - Heusden   ( zaterdag 19.30 uur )

    VC Zwijnaarde - Serskamp-Schellebelle

    Zevergem - HT Zwijnaarde

    Sint-Denijs - Moortsele

    Overmere - Beervelde   

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Wortegem   ( zaterdag 19 uur )

    Zingem - Oudenhove    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem B - Boekel    ( zaterdag 20 uur )

    Volkegem - Elene-Grotenberge B

    Nokere-Kruishoutem - Nazareth-Eke

    Velzeke - FC Kluisbergen

    Sint-Goriks - Vurste-Semmerzake

    Olsene - Bevere

    DERDE PROVINCIALE D :

    Doggen - Hofstade

    Bonanza - Zandbergen

    Baardegem - Kerksken

    Moerbeke-Geraardsbergen - Deftinge

    Nederhasselt - Wieze

    Denderleeuw - Gijzegem

    Mere - Okegem

    Haaltert - Erembodegem

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - WB Sint-Niklaas    ( zaterdag 19.30 uur )

    SK Gerda - Robur B    ( zaterdag 20 uur )

    Melsele B - Eksaarde   ( zaterdag 20 uur )

    SKB Sint-Niklaas - Klinge    ( zaterdag 20 uur )

    Bosdam Beveren - Rangers Opdorp    ( zaterdag 20 uur )

    Daknam - SVH Waasmunster

    Oudegem - Sint-Pauwels

    Kallo - Hamme-Zogge

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poesele B - Sint-Denijs B    ( zaterdag 19 uur )

    Middelburg - Balgerhoeke

    Donk - Lotenhulle

    VS Destelbergen - Vinderhoute

    Oostakker - Sint-Amandsberg

    Ooidonck-Leerne - Muide Gent B

    Avrasya Gent - Boekhoute

    Heusden B - Bassevelde  

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Zingem B    ( vrijdag 20 uur )

    Nazareth-Eke B - Mater   ( zaterdag 19 uur )

    Boekel B - Munkzwalm B   ( zaterdag 19.30 uur )

    FC Kluisbergen B - Eine B   ( zaterdag 19.30 uur )

    FCLC Ronse - Nokere-Kruishoutem B

    Horebeke - Volkegem B

    Petegem Schelde - Maarkedal

    Kluisbergen Sportief B - Huise-Ouwegem 

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Oudenhove B - Opbrakel   ( zaterdag 19 uur )

    Everbeek - Strijpen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zegelsem - Vlierzele

    Sint-Antelinks - Bonanza B

    Jong Geraardsbergen - Idegem 

    Herzele-Ressegem - Bavegem

    Ophasselt - Michelbeke B

    Aaigem - Neigem  

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 29

    Jong Lede B - Moorsel    ( zaterdag 19.30 uur )

    Smetlede - SK Merelbeke

    Nieuwerkerken - T. Melle 

    FC Dampoort - Bottelare

    Laarne-Kalken B - Wichelen

    HO Kalken B - Balegem

    Rangers Merelbeke - Gijzel-Oosterzele B   FF

    Edeboys B - Melsen    FF

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 28

    Zaffelare B - Verrebroek    ( zaterdag 19 uur )

    Haasdonk B - Tielrode    ( zaterdag 20 uur )

    PD Kruibeke - Buggenhout B  ( zaterdag 20 uur )

    Sombeke - Rupelmonde

    Zele B - Lebbeke B

    Stekene B - Baasrode

    Meerdonk - Kemzeke

    Lochristi B - Waasmunster B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    11-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - zaterdag 24 en zondag 25 maart 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    WS Lauwe - RC Waregem    ( zaterdag 16 uur )


    Rumbeke - Boezinge   ( zaterdag 19 uur )


    Blankenberge - Oostduinkerke


    Wielsbeke - RC Lauwe


    Poperinge - Oostnieuwkerke


    Westkapelle - Zwevezele


    Oostkamp - Eernegem


    Kortemark - Varsenare  

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - De Ruiter Roeselare    ( zaterdag 18 uur )

    Diksmuide - Staden    ( zaterdag 19.30 uur )

    Veldegem - Oudenburg

    VV Tielt - Beernem

    Jabbeke - Heist

    Spermalie-Middelkerke - Zedelgem

    Club Roeselare - Damme

    Gistel - Bredene  

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Geluwe - Moen  ( zaterdag 16 uur )

    Wevelgem - Anzegem   ( zaterdag 19 uur )

    Ingooigem - Nieuwkerke    ( zaterdag 19 uur )

    Dadizele - Emelgem-Kachtem

    Beveren-Leie - Otegem

    Beselare - Dottignies

    Heestert - Zwevegem

    Deerlijk - Ledegem  

    DERDE PROVINCIALE A :

    Westrozebeke - Moorslede    ( zaterdag 16 uur )

    Gits - Brielen

    Houthulst - Veurne

    Hooglede - Handzame

    Zonnebeke - Comines-Warneton

    De Panne - Dikkebus

    Ploegsteert - Merkem

    Proven - Geluveld 

    DERDE PROVINCIALE B :

    Jong Male - Ichtegem 

    Dar. Brugge - Zandvoorde

    Koekelare - Sint-Kruis

    Ruddervoorde - De Haan

    Lissewege - Snaaskerke

    Loppem - Steenbrugge

    Keiem - Nieuwpoort

    Moerkerke - Westende

    DERDE PROVINCIALE C :

    Zwevezele B - Luingnois   ( zaterdag 19 uur )

    Dokso Beveren - Desselgem    ( zaterdag 19 uur )

    Pittem - Aarsele

    Avelgem - Moorsele

    Kanegem - Oostrozebeke

    Bissegem - Ardooie

    Lendelede - Lichtervelde

    Hulste - Kortrijk  

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 30

    Lo-Reninge - Zillebeke   ( zaterdag 19 uur )

    Passendale - Diksmuide B    ( zaterdag 19 uur )

    Poperinge B - Veurne B   ( zaterdag 19 uur )

    Bulskamp - Zarren    ( zaterdag 19 uur )

    Voormezele - Langemark-Poelkapelle

    Kruiseke - Westouter

    Hollebeke - Vleteren

    Elverdinge - Jonkershove

    Alveringem - Reningelst 

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - SK Torhout   ( zaterdag 19.30 uur )

    Beernem B - Oostduinkerke B 

    HO Oedelem - Dosko Beveren B

    Steenbrugge B - Aartrijke

    Wenduine - Sint-Joris

    E. Brugge - Ruiselede

    Lombardsijde - Hertsberge

    Doomkerke - Zerkegem  

    VIERDE PROVINCIALE C : Speeldag 30

    Dottignies B - Aalbeke    ( vrijdag 20 uur )

    Wikings Kortrijk - Menen United     ( zaterdag 17 uur )

    Ledegem B - Stasegem    ( zaterdag 18 uur )

    Wervik B - Wevelgem B   ( zaterdag 19 uur )

    Rekkem - Jong Vijve

    NS Heule - Dentergem

    Sint-Eloois-Winkel B - Dadizele B

    Bellegem - Marke

    Kuurne - Izegem-Ingelmunster B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    10-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 maart 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 24 en 25 maart 2018


    LIMBURG : Speeldag 26

    Bree-Beek - Vlijtingen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Bregel - Park Houthalen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Zonhoven VV - Koersel    ( zaterdag 19.30 uur )

    Racing Peer - Melo Zonhoven   ( zaterdag 20 uur )

    Beringen - Mechelen-aan-de Maas   ( zaterdag 20 uur )

    Helson Helchteren - Herk-De-Stad   ( zaterdag 20 uur )

    Daring Huvo Jeuk - Zepperen Brustem   ( zondag 15 uur )

    Hoepertingen - Herkol    


    ANTWERPEN :  

    Geen voetbal - inhaalwedstrijden   


    BRABANT - BVV :  Speeldag 25

    Houtem-Oplinter - Butsel    ( zaterdag 19.30 uur )

    HO Bierbeek - Aarschot    ( zaterdag 20 uur )

    Tervuren-Duisburg - Betekom    ( zondag 14.30 uur )

    Boka United - Liedekerke   ( zondag 15 uur )

    Melsbroek - Meise

    Out-Hoegaarden - HO Veltem

    Linden - Borght-Humbeek

    Strombeek - Bertem-Leefdal  


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 21

    Jodoigne - Crossing Schaerbeek    ( zondag 15 uur )

    RCS Brainois - Ixelles

    BX Brussels - Kosova Schaerbeek  

    Lasne-Ohain - Stade Everois

    Villers La Ville - RSD Jette

    Ren. Cl. Schaerbeek - Sporting Bruxelles

    Stockel - Chastre  


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 26

    Paturages - Monceau   ( zondag 15 uur )

    Houdeng - Pont-A-Celles Buzet

    Beloeil - Ostiches-Ath

    Albert Quevy-Mons B - Peruwelz FC

    Montkainoise - Ransart

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Soignies

    Symphorinois - Antoinien

    Gosselies - Le Roeulx  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    09-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 maart en 1 april 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 30 en zaterdag 31 maart en zondag 1 april 2018

    In de Jupiler Pro League en de Proximus League gaan de Play Offs van start, 
    in de andere nationale reeksen worden enkel een paar inhaalwedstrijden afgewerkt in het Paasweekend.



    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1
    Volgt ...

    PLAY OFF 2 - POULE A
    Volgt ...

    PLAY OFF 2 - POULE B
    Volgt ...


    PLAY OFF 3  
       PROXIMUS LEAGUE : 

    Volgt ...



    EERSTE AMATEURKLASSE : INHAALWEDSTRIJDEN

    Enkel inhaalwedstrijden in het Paasweekend


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : INHAALWEDSTRIJDEN

    Olsa Brakel - Mandel United Izegem-Ingelmunster   ( zaterdag 20 uur )



    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : INHAALWEDSTRIJDEN



    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : INHAALWEDSTRIJDEN



    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  INHAALWEDSTRIJDEN



    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  INHAALWEDSTRIJDEN

    Heur-Tongeren - Nijlen    ( zaterdag 20 uur )



    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  INHAALWEDSTRIJDEN


      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  INHAALWEDSTRIJDEN

    Mormont - RFC Huy   ( zondag 15 uur )

    Longlier - Cointe-Liège

    Habay-La-Neuve - Aywaille

     
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    08-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart en 1 april 2018
    Er zijn een paar INHAALWEDSTRIJDEN in het Provinciaal Voetbal Oost-Vlaanderen :

     

    Wedstrijden op zaterdag 31 maart en zondag 1 april 2018


    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Edeboys - Borsbeke    ( zaterdag 17.30 uur )

    Geraardsbergen - Denderhoutem     ( zondag 15 uur )


    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Bazel - Haasdonk    ( zondag 15 uur )


    DERDE PROVINCIALE A :

    Watervliet - Muide Gent    ( zaterdag 19 uur )

    Sint-Laureins - VSV Gent    ( zondag 15 uur )


    DERDE PROVINCIALE B :

    VC Zwijnaarde - Beervelde    ( zondag 15 uur )


    DERDE PROVINCIALE C :

    FC Kluisbergen - Sparta Wortegem    ( zaterdag 19.30 uur )


    DERDE PROVINCIALE D :

    Zandbergen - Wieze    ( zondag 15 uur )

    Denderleeuw - Baardegem

    Mere - Kerksken


    DERDE PROVINCIALE E :

    Hamme-Zogge - Klinge    ( zondag 15 uur )


    VIERDE PROVINCIALE C :

    Everbeek - Bavegem    ( zaterdag 19 uur )

    Ophasselt - Herzele-Ressegem    ( zondag 15 uur )  


    VIERDE PROVINCIALE D :

    Herdersem - Balegem    ( zaterdag 16 uur )

    Smetlede - Melsen    ( zaterdag 17 uur )

    Laarne-Kalken B - HO Kalken B    ( zondag 15 uur )  


    VIERDE PROVINCIALE E :

    PD Kruibeke - Rupelmonde    ( zaterdag 15 uur )  


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (32 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    07-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart, 1 en 2 april 2018
    Er zijn een paar INHAALWEDSTRIJDEN in het Provinciaal Voetbal West-Vlaanderen :
    Wedstrijden op vrijdag 30 en zaterdag 31 maart en paasmaandag 2 april 2018


    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Damme - Bredene   ( Paasmaandag 15 uur )


    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Moen    ( zaterdag 16 uur )


    VIERDE PROVINCIALE A :

    Hollebeke - Lo-Reninge    ( vrijdag 20 uur )




    ANTWERPEN : EERSTE PROVINCIALE :

    Oppuurs - Lyra    ( woensdag 19.30 uur )



    HENEGOUWEN - HAINAUT : EERSTE PROVINCIALE :

    Symphorinois - Soignies    ( zondag 15 uur )



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    06-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 april 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 6, zaterdag 7 en zondag 8 april 2018



    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1
    Volgt ...

    PLAY OFF 2 - POULE A
    Volgt ...

    PLAY OFF 2 - POULE B
    Volgt ...


    PLAY OFF 3  
       PROXIMUS LEAGUE : 

    Volgt ...



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 27

    Dessel Sport - KSK Heist

    Geel - Seraing

    Dender - Virton

    Patro Eisden - KSV Oudenaarde

    Oosterzonen - Knokke

    Deinze - Eendracht Aalst

    Chatelet-Farciennes - Lommel United

    Berchem Sport - VW Hamme



    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 27

    Harelbeke - Olsa Brakel    ( zaterdag 18 uur )

    Gullegem - Westhoek    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sparta Petegem - Sint-Eloois-Winkel    ( zaterdag 19.30 uur )

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Torhout    ( zaterdag 19.30 uur )

    Ronse - Rupel-Boom   ( zaterdag 20 uur )

    RC Gent - Temse    ( zaterdag 20 uur )

    Bornem - Sint-Niklaas    ( zondag 15 uur )

    Londerzeel - Pepingen-Halle

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 27

    Spouwen-Mopertingen - Tessenderlo    ( vrijdag 20.30 uur )

    Hades - Cappellen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Turnhout - Tienen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Hoogstraten - Sint-Lenaarts    ( zaterdag 20 uur )

    City Pirates Antwerpen - Hasselt    ( zaterdag 20 uur )

    Bocholt - Zwarte Leeuw    ( zondag 15 uur )

    Duffel - Tempo Overijse

    Wijgmaal - Vosselaar

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 27

    Ol. Charleroi - RWD Molenbeek    ( zaterdag 20 uur )

    Durbuy - RFC de Liège

    Waremme - Sprimont-Comblain

    Rebecquoise - Hamoir     ( zondag 15 uur )

    Acren-Lessines - La Louvière-Centre

    Walhain - Solières Sport

    La Calamine - RFC Meux

    White Star Brussels - Ciney   UITG.


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 27

    Wervik - Jong Lede    ( zaterdag 18 uur )

    Ninove - Menen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Melsele - Wetteren    ( zaterdag 20 uur )

    Lebbeke - Wolvertem-Merchtem    ( zondag 15 uur )

    Eppegem - Stekene

    Grimbergen - Wingene

    Mariekerke - Dikkelvenne

    Vlamertinge - Merelbeke

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 27

    Ternesse - Woluwe-Zaventem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Leopoldsburg - Herentals

    Diest - Heur-Tongeren

    Houtvenne - Diegem Sport

    Wellen - Nijlen    ( zaterdag 20 uur )

    Termien - Kampenhout    ( zondag 14.30 uur )

    Sterrebeek - Esperanza Pelt

    Hoeilaart - Bilzen-Waltwilder

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 27

    Racing Jet Wavre - Waterloo    ( zaterdag 19.30 uur )

    RAAL La Louvière - Solréziènne     ( zaterdag 20 uur )

    Onhaye - RFC Tournai

    Franc Borains - Taminoise     ( zondag 15 uur )

    Léopold FC - Couvin-Mariembourg

    Ganshoren - Binchoise

    Manageoise - Stade Brainois

    Spy - Albert Quevy-Mons
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 27

    Aischoise - RFC Huy    ( zaterdag 20 uur )

    Bertrix - UR Namur

    Givry - URSL Visé

    Aywaille - Cointe-Liège   ( zondag 15 uur )

    Stockay-Warfusée - Herstal

    Richelle - Longlier 

    Habay-La-Neuve - FC Tilleur

    Verlaine - Mormont
     
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    04-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 7 en 8 april 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - zaterdag 7 en zondag 8 april 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    Door de wielerwedstrijd Parijs-Roubaix zullen heel wat provinciale wedstrijden in West-Vlaanderen 

    verplaatst worden naar zaterdag 7 april. 

    Een overzicht volgt binnenkort ...









    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    03-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 8 en 9 april 2018
    Alles volgt
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen



    Foto



    Foto

    Foto

    WK 2018: Klik voor het wedstrijdschema op onderstaande afbeelding.

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • Opening kerstmarkt Oudenaarde
  • Oudenaarde - Aankomst Sinterklaas
  • Oudenaarde - Opening de nieuwe Markt
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Roquetas De Mar - Spanje - 1
  • Roquetas De Mar - Spanje - 2
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 1
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 2
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 3
  • Kerstsfeer in Antwerpen
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross - 3
  • Koppenbergcross - 4
  • Tenerife - 1
  • Tenerife - 2
  • Tenerife - 3
  • Tenerife - 4
  • Tenerife - 5
  • Tenerife - 6
  • Gentse Feesten - Bandits en Laura Tesoro

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • SPEELDAG 23 : Lijst 1 en 2
  • SPEELDAG 23 : Lijst 3 en 4
  • SPEELDAG 23 : Lijst 5 en 6

    Foto

    Zondag 1 april 2018: De 102de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 48 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 102e Ronde van Vlaanderen gaat op zondag 1 april 2018
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 27
  • klassementen speeldag 27 (vervolg)
  • speeldag 27
  • voorspellingen speeldag 27
  • voorspellingen speeldag 27 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!