Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • Foto's Zulte Waregem - AS Eupen
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 17 en 18 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 februari 2018
  • Voetbal in het buitenland
  • Achtste finales Champions League - Tweede ronde Europa League
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 14 en 15 - 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 10 en 11 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 februari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Oostende
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 februari 2018
  • The 70's show met Wim Vermeer
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 27 en 28 januari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - Standard de Liège
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 20 en 21 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 13 en 14 januari 2018
  • Waar zijn onze eersteklassers op winterstage ?
  • Beste wensen voor 2018!
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 6 en 7 januari 2018
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Charleroi
  • AMBIANCE TOP 107 van de 21ste eeuw
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21, 22 en 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES HOFMAN CUP - 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES INDURIUM CUP - 23 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Antwerp
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 december 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 december 2017
  • Foto's Europa League Zulte Waregem - Lazio Roma
  • Belgische teams uitgeschakeld in Europa
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Foto's Zulte Waregem - KAA Gent
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 december 2017
  • Foto's Croky Cup Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 25 en 26 november 2017
  • Foto's Zulte Waregem - KRC Genk
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 18 en 19 november 2017
  • De potindeling voor de loting van het WK Rusland 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 11 en 12 november 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 4 en 5 november 2017
  • 1/4de - 1/8ste finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/4de - 1/8ste - 1/16de finale
  • Rittenschema Tour de France 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
  • Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5, 6 tot aan de finale .....
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
  • Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Play-offs Champions League - Europa League
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 4 - 19 en 20 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 3 - 12 en 13 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 2 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 1 - 29 en 30 juli 2017
  • EK voetbal voor vrouwen
  • Kalender EERSTE KLASSE A - JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE KLASSE B - PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE AMATEURKLASSE - Seizoen 2017-2018
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - Jupiler League seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - KNVB Beker 2017-2018
  • Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018
  • Spanje - Primeira Division seizoen 2017-2018
  • Italie - Serie A - Seizoen 2017-2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 februari 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 24 en 25 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 24 en 25 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 februari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 3 en 4 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 15 - 10 en 11 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 maart en 1 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart en 1 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart, 1 en 2 april 2018
  • Op naar de zomer van 2018 ....
  • Media Informatief
  • Meer Informatief ....
  • Ook dit nog .....
  • Fata Morgana in Oudenaarde 10 jaar later .....
  • Wat is Skutsjesilen?
  • Rittenschema Tour de France 2017
  • REEKSINDELING NATIONAAL VOETBAL SEIZOEN 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING BRABANT, ANTWERPEN, LIMBURG, HENEGOUWEN
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE INTERPROVINCIAAL + EINDRONDE EERSTEPROVINCIALERS
  • NEDERLAND : nacompetitie eredivisie en eerste divisie
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
  • TAS opent dopingonderzoek naar Russische curlingspeler Kroesjelnitski
  • Bayat waant zich in Ronde van Vlaanderen, Anderlecht-fans in Milaan-Sanremo
  • Smits: "Heb nog niet goed kunnen trainen voor big air door knieblessure"
  • Amerika hakt Finland in de pan en haalt 3e ijshockeyfinale op een rij
  • De Plus na ongeval: “Mentale schade misschien nog groter dan fysieke"
  • Het is nu ook officieel: Federer staat 1e op de ATP-ranglijst
  • VIDEO: Canadezen op koers voor 2e goud in het ijsdansen na wereldrecord
  • Nippleskate: Française laat even tepel zien in het ijsdansen
  • Russische curler test positief: "Wat heb je nu aan doping bij curling?"
  • Elfje Willemsen heeft goeie gevoel te pakken: "Top 6 is mogelijk"
    Foto
    Nieuws VTM
  • Staking MIVB: Metrolijn 1 opgestart, trams beperkt
  • Gewonde bij schietpartij in Deurne
  • Dopingonderzoek naar curlingspeler
  • Patiënten beslissen mee over behandeling
  • Spectaculair beeld van 'vurige' drakenrace
  • België krijgt nieuwe partij voor de dieren
  • Aanvaring in Peking over nucleaire koffer
  • Staking MIVB: Geen metro, trams beperkt
  • Politie waarschuwt voor gevaarlijk spel
  • Meer geweld tegen VDAB-personeel
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (9)
  • Croky Cup - Beker van België (36)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (65)
  • Eredivisie Nederland (7)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (114)
  • info (152)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (216)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (134)
  • Voetbal West Vlaanderen (121)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • AS Monaco en Tielemans rollen Dijon op
  • Vanhaezebrouck niet van slag na zes op achttien: “Club Brugge heeft evenveel punten, maar niemand focust daarop”
  • Deze acties van Lukasz Teodorczyk zijn tekenend voor het flauwe Anderlecht
  • Was de penalty voor STVV wel terecht? Vanhaezebrouck was alvast ràzend aan de rust
  • De malaise bij Anderlecht is compleet: nederlaag tegen STVV en vijfde opeenvolgende match zonder zege
  • Lierse uitgeschakeld voor periodetitel na verlies tegen Roeselare
  • VIDEO. Ontevreden fans Anderlecht gooien rookbommen op het veld: wedstrijd tegen STVV kwartier stilgelegd
  • Dries Devenyns, de sterkste Belg van de eerste koersmaand
  • Federer is de nieuwe nummer één op de ATP-ranking. 36 jaar in 36 cijfers: veel talen, veel zeges en veel centen
  • Mentaal ijzersterke Roger Federer is de nieuwe nummer één na zege in Rotterdam
    Foto
    Nieuws HLN
  • Elise Mertens tuimelt uit top twintig op WTA-ranking, Wozniacki blijft primus
  • Aan de hand van 4 vragen bepalen we jouw beste laptopkeuze
  • Miljardair Branson wil hyperloop in India
  • 'Temptation' Alex aangeklaagd door jonge vrouw: "Hij sleepte me met mijn haren over de grond"
  • Jennifer Aniston en Justin Theroux zagen elkaar voor een laatste keer op Valentijnsdag
  • Nu ook officieel: Roger Federer zit terug op zijn troon, David Goffin blijft zevende op ATP-ranking
  • Speculaties over 'verlovingsring' Lily James
  • Fergie krijgt bakken kritiek voor "slechtste versie van het volkslied ooit"
  • Frances McDormand negeert als enige Time's Up-dresscode tijdens BAFTA's
  • Fergie krijgt bakken kritiek voor "slechtste versie van het volkslied ooit"
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Kritiek op Fergie's uitvoering van volkslied
  • Chrissy Teigen vindt jongensnamen moeilijk
  • Minder huizen verkocht in januari
  • Speculaties over 'verlovingsring' Lily James
  • Lionel Richie: relatie Sofia is bevlieging
  • Buijs neemt amateur mee naar FC Groningen
  • Reckitt belooft beterschap na matig jaar
  • Column: Belangrijke weerstandszone AEX in zicht
  • Siemens brengt gezondheidstak naar beurs
  • Sterren achter wapenprotest scholieren
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Piloten Transavia staken, duizenden vakantiegangers getroffen
  • 'Belastingdienst herziet werkwijze rond deals met multinationals: lokale inspecteurs buitenspel'
  • Volkskrant Ochtend: Luchtvervuiling door verf, inkt en cosmetica neemt toe | Wie wint de slag om de ECB?
  • Oxfam-directeur Haïti gaf in intern rapport gebruik prostituees toe
  • Strijd om vicepresident ECB brandt los. Wie wint de stoelendans?
  • Dijkhoff zat in College Tour maar mat naast Twan Huys, zelfs zijn gilet oogde vermoeid
  • Spelen wethouders en provincie vieze politieke spelletjes rondom Uithoflijn?
  • Openheid en schuldbesef is op zijn plaats bij hulporganisaties
  • Is Olaf Scholz de man die Europa de bezuiniger Schäuble doet vergeten?
  • Hoe een nieuw debat de Spanjaarden even afleidt van Rajoy's klungelige leiderschap
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • Crouch wordt afgevoerd, tikkie van Huntelaar
  • LIVE: IJshockeysters VS naar finale, geen agenten knuffelen in Korea
  • Welke Nederlanders komen vandaag in actie?
  • LIVE: Dopingverdachte verlaat Spelen, wereldrecord bij ijsdansen
  • LIVE: Dopingverdachte verlaat Spelen
  • LIVE: Dag om van te likkebaarden voor de schaatsfans
  • LIVE
  • Welke Nederlanders komen maandag in actie?
  • Coleman scherpt wereldrecord 60 meter indoor verder aan
  • Bonaventura helpt Milan langs Sampdoria
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    20-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES HOFMAN CUP - 23 december 2017
    PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - zaterdag 23 december 2017

    Uitslag onjuist of onvolledig mail  wimvermeer40@gmail.com


    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sp. Waasmunster B - Rupelmonde     4 - 1


    BEKER van OOST-VLAANDEREN - HOFMAN CUP :  (kwartfinales)

    Drongen - Zelzate      2 - 1

    Heusden - Munkzwalm    0 - 3

    Bottelare - Jong Zulte    0 - 5

    Latem - Oudenhove     3 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (27 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    19-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES INDURIUM CUP - 23 december 2017
    PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAAL/VOORUIT-WEDSTRIJDEN - zaterdag 23 december 2017

    Uitslag onjuist of onvolledig mail  wimvermeer40@gmail.com


    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Moen - Dottignies     0 - 1


    DERDE PROVINCIALE C :

    KVK Avelgem - Oostrozebeke     0 - 1


    VIERDE PROVINCIALE A :  Inhaalwedstrijden speeldag 18

    Poperinge B - Kruiseke     0 - 1

    Alveringem - Westouter    3 - 2

    Zarren - Reningelst    1 - 2

    Langemark-Poelkapelle - Diksmuide B    1 - 2

    Elverdinge - Voormezele    4 - 2

    Bulskamp - Vleteren    4 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C : Inhaalwedstrijden speeldag 18


    Wervik B - Dadizele B     0 - 2


    Bellegem - Wikings Kortrijk     FF   5 - 0

    Kuurne - Sint-Eloois-Winkel B    1 - 2

    Rekkem - Menen   3 - 2

    Jong Vijve - Wevelgem B     3 - 1

    Dentergem - Marke     2 - 1

    Stasegem - Izegem-Ingelmunster B      0 - 2

    Ledegem B - Aalbeke     4 - 1

    Dottignies B - NS Heule     1 - 3


    BEKER van WEST-VLAANDEREN - INDURIUM CUP  ( kwartfinales )

    RC Waregem - Oostnieuwkerke     2 - 0

    Wevelgem - Oostkamp    3 - 3   (pen. 3-4)

    Pittem - Ploegsteert     1 - 2

    Lendelede - WS Lauwe     0 - 5



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    12-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - Antwerp
    Foto's Zulte Waregem - Antwerp  (1-2)






    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:foto's
    11-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 december 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 december 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 19


    Moeskroen - KV Oostende    1 - 0

    Standard - AA Gent      0 - 0

    KV Kortrijk - KV Mechelen     2 - 0

    Eupen - Sint-Truiden    0 - 0

    Lokeren - Waasland-Beveren    1 - 1

    Club Brugge - Anderlecht     5 - 0

    Charleroi - RC Genk    1 - 1

    Zulte Waregem - Antwerp    1 - 2



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 20

    Oud-Heverlee Leuven - Lierse     2 - 1

    Beerschot-Wilrijk - Union St-Gilloise     2 - 1

    Westerlo - Cercle Brugge    2 - 3

    Roeselare - Tubeke     1 - 2


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 16

    Dessel Sport - Patro Eisden     6 - 1

    Geel - Oosterzonen     0 - 0

    Dender - Lommel United     0 - 2

    Deinze - Virton    0 - 3

    Chatelet-Farciennes - KSV Oudenaarde     0 - 1

    Berchem Sport - KSK Heist    1 - 1

    VW Hamme - Eendracht Aalst    2 - 4

    Knokke - Seraing   3 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 16

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Sint-Eloois-Winkel     1 - 3

    Harelbeke - Westhoek    2 - 4

    Temse - Torhout     3 - 2

    RC Gent - Rupel-Boom    3 - 1

    Londerzeel - Sint-Niklaas     1 - 4

    Bornem - Sparta Petegem   0 - 2

    Pepingen-Halle - Olsa Brakel     1 - 1

    Ronse - Gullegem    2 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 16

    Turnhout - Cappellen      0 - 3

    Hasselt - Sint-Lenaarts     4 - 1

    City Pirates Antwerpen - Tempo Overijse    2 - 0

    Hoogstraten - Tessenderlo    1 - 3

    Vosselaar - Tienen      1 - 0

    Bocholt - Spouwen-Mopertingen    1 - 1

    Duffel - Hades    2 - 2

    Wijgmaal - Zwarte Leeuw     5 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 17

    RWD Molenbeek - RFC de Liège    4 - 0

    Sprimont-Comblain - RFC Meux   3 - 1

    Ciney - La Louvière-Centre   1 - 1

    Walhain - Ol. Charleroi     4 - 0

    Solières Sport - Durbuy   0 - 2

    Hamoir - La Calamine   1 - 1

    Rebecquoise - La Calamine    1 - 2

    Acren-Lessines - White Star Brussels    UITGESTELD 


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 16

    Wervik - Menen      1 - 2

    Ninove - Lebbeke     1 - 3

    Melsele - Wolvertem-Merchtem     0 - 1

    Jong Lede - Wingene     2 - 0

    Mariekerke - Vlamertinge    2 - 0

    Stekene - Wetteren    1 - 0

    Eppegem - Dikkelvenne   3 - 0

    Grimbergen - Merelbeke    2 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 16

    Diest - Nijlen     4 - 2

    Bilzen-Waltwilder - Esperanza Pelt    2 - 2

    Leopoldsburg - Woluwe-Zaventem     1 - 2

    Ternesse - Houtvenne     7 - 4

    Sterrebeek - Diegem Sport     1 - 4 

    Termien - Wellen    0 - 1

    Herentals - Heur-Tongeren     0 - 1

    Hoeilaart - Kampenhout    0 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 17

    RFC Tournai - Taminoise    2 - 0

    Couvin-Mariembourg - Binchoise    4 - 0

    RAAL La Louvière - Onhaye   3 - 2

    Albert Quevy-Mons - Manageoise    0 - 0

    Solréziènne - Franc Borains      AFGELAST

    Waterloo - Stade Brainois    0 - 3

    Ganshoren - Léopold FC     1 - 0

    Spy - Racing Jet Wavre     0 - 2
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 17

    Aischoise - Richelle    1 - 1

    Longlier - RFC Huy     AFGELAST

    Mormont - Aywaille      AFGELAST

    FC Tilleur - Bertrix     3 - 0

    Herstal - UR Namur   11 - 2

    Verlaine - Givry     1 - 3

    URSL Visé - Cointe-Liège     7 - 1

    Habay-La-Neuve - Stockay-Warfusée     AFGELAST


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    10-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - zaterdag 16 en zondag 17 december 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - Dendermonde    2 - 2

    De Pinte - Elene-Grotenberge     3 - 3

    Sottegem - Drongen     0 - 2

    Zele - Voorde     2 - 0

    Appelterre - Zelzate   2 - 2

    Robur - Aalter    0 - 1

    KVV Ardennen - Sint-Gillis-Waas    5 - 1

    Lochristi - HO Kalken    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Mariakerke     0 - 3

    Maldegem - Kleit    2 - 2

    Meetjesland - Waarschoot    1 - 0

    Zomergem - Poesele    3 - 3

    Assenede - Zeveren   1 - 4

    Merendree - Bellem    0 - 2

    Lovendegem - Belzele    4 - 2

    Adegem - Sleidinge    1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Eine - Meerbeke     1 - 2

    Jong Zulte - Gavere-Asper    2 - 0

    Windeke - Gijzel-Oosterzele     3 - 2

    Geraardsbergen - Kluisbergen Sportief   2 - 1

    Bambrugge - Borsbeke   2 - 0

    Burst - Munkzwalm    1 - 2

    Machelen - Winnik     4 - 0

    Edeboys - Denderhoutem    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Bazel - Schoonaarde   1 - 0

    Doorslaar - Sp. Waasmunster    0 - 3

    Sint-Gillis - Vrasene   1 - 0

    Moerbeke - Grembergen   0 - 2

    Heikant - Kruibeke    1 - 1

    Meldert - Sinaai    2 - 2

    Zaffelare - Buggenhout    3 - 1

    YB Beveren - Haasdonk    3 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Hansbeke - Kaprijke-Bentille    3 - 1

    DKW Evergem - Maria-Aalter   3 - 0

    Nevele - Lembeke   0 - 1

    Vinkt - Ertvelde   0 - 6

    Sint-Kruis-Winkel - Wachtebeke    0 - 1

    Sint-Laureins - Ursel    2 - 3

    Knesselare - Watervliet    0 - 1

    VSV Gent - Muide Gent   2 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Latem - HT Zwijnaarde     3 - 0

    9000 Gent - Beervelde    0 - 4

    Zevergem - Sint-Denijs    1 - 3

    Heusden - FC Destelbergen    2 - 1

    Houtem - Serskamp-Schellebelle   4 - 1

    Cercle Melle - Moortsele    1 - 4

    VC Zwijnaarde - Overmere    2 - 2

    Massemen - Massemen   0 - 4

    DERDE PROVINCIALE C :

    Bevere - Wortegem    4 - 3

    Nazareth-Eke - FC Kluisbergen   2 - 2

    Michelbeke - Oudenhove   0 - 4

    Sint-Goriks - Sottegem B    4 - 2

    Olsene - Vurste-Semmerzake    1 - 2

    Volkegem - Boekel    2 - 1

    Velzeke - Zingem   3 - 1

    Elene-Grotenberge B - Nokere-Kruishoutem    0 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :

    Moerbeke-Geraardsbergen - Zandbergen     3 - 0

    Haaltert - Gijzegem    1 - 1

    Mere - Baardegem    3 - 1

    Deftinge - Doggen    0 - 1

    Denderleeuw - Bonanza   4 - 1

    Erembodegem - Wieze    7 - 1

    Nederhasselt - Kerksken   3 - 0

    Hofstade - Okegem   3 - 0

    DERDE PROVINCIALE E :

    Melsele B - SK Gerda    0 - 0

    Kieldrecht - Robur    5 - 0

    Bosdam Beveren - Hamme-Zogge    0 - 4

    SVH Waasmunster - Rangers Opdorp   1 - 2

    Klinge - Sint-Pauwels    1 - 2

    Daknam - Eksaarde   0 - 1

    Oudegem - Kallo    1 - 3

    WB Sint-Niklaas - SKB Sint-Niklaas     3 - 4

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Denijs B - Heusden B     2 - 1

    Muide Gent B - Balgerhoeke     2 - 2

    Poesele B - Sint-Amandsberg     1 - 2

    Bassevelde - Lotenhulle     3 - 0

    Middelburg - Boekhoute   1 - 2

    Ooidonck-Leerne - Vinderhoute    0 - 3

    Donk - Avrasya Gent    7 - 1

    VS Destelbergen - Oostakker    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Boekel B - Volkegem B     1 - 2

    FC Kluisbergen B - Nazareth-Eke B    2 - 1

    Zingem B - Eine B   1 - 4

    Nokere-Kruishoutem B - Huise-Ouwegem    3 - 0

    Petegem Schelde - Horebeke     1 - 3

    FCLC Ronse - Maarkedal   1 - 7

    Kluisbergen Sportief B - Mater   5 - 0

    Munkzwalm B - Bevere B    10 - 4

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Jong Geraardsbergen     9 - 0

    Oudenhove B - Michelbeke B     1 - 3

    Idegem - Strijpen    5 - 0

    Ophasselt - Aaigem   1 - 5

    Opbrakel - Vlierzele   1 - 0

    Sint-Antelinks - Neigem    2 - 2

    Zegelsem - Bavegem   2 - 0

    Everbeek - Herzele-Ressegem    0 - 2

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 18

    Jong Lede B - Melsen     1 - 4

    Moorsel - T. Melle    3 - 3

    SK Merelbeke - Wichelen   0 - 4

    Nieuwerkerken - FC Dampoort   2 - 0

    Herdersem - HO Kalken B    2 - 7

    Smetlede - Balegem   8 - 0

    Laarne-Kalen B - Edeboys B     3 - 2

    Gijzel-Oosterzele - Bottelare    FF   

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 18

    Zele B - Meerdonk    1 - 4

    Zaffelare B - Tielrode    2 - 1

    Kemzeke - Baasrode     1 - 1

    PD Kruibeke - Stekene B     1 - 2

    Verrebroek - Lochristi B   0 - 1

    Lebbeke B - Haasdonk B    1 - 8

    Sombeke - Sp. Waasmunster   3 - 1

    Hoogeinde - Rupelmonde     0 - 1


    De eerste wedstrijden van 2018 zullen in het weekend van 6 en 7 januari afgewerkt worden.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (27 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    09-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - zaterdag 16 en zondag 17 december 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Kortemark - RC Waregem     0 - 1


    WS Lauwe - Westkapelle    2 - 2


    Blankenberge - Zwevezele   0 - 5


    Wielsbeke - Boezinge   1 - 1


    Poperinge - Rumbeke    2 - 0


    Varsenare - RC Lauwe    0 - 1


    Eernegem - Oostnieuwkerke    0 - 7


    Oostduinkerke - Oostkamp   0 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Zedelgem - Staden     2 - 1

    Damme - Bredene    AFGELAST

    Diksmuide - Veldegem    4 - 1

    Heist - Spermalie-Middelkerke    1 - 1

    Gistel - Oudenburg    0 - 0

    Meulebeke - VV Tielt     2 - 0

    Club Roeselare - De Ruiter Roeselare   0 - 4

    Jabbeke - Beernem    3 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Moen     AFGELAST

    Dottignies - Ingooigem    3 - 0

    Heestert - Wevelgem   2 - 1

    Nieuwkerke - Otegem    1 - 3

    Dadizele - Zwevegem   2 - 0

    Geluwe - Ledegem    0 - 2

    Beveren-Leie - Deerlijk    0 - 6

    Beselare - Anzegem   2 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Handzame     4 - 1

    Gits - Dikkebus   2 - 1

    Proven - Comines-Warneton   2 - 2

    Geluveld - Veurne   2 - 3

    Brielen - Ploegsteert   0 - 1

    Houthulst - Moorslede   3 - 5

    Hooglede - Westrozebeke    2 - 0

    Zonnebeke - De Panne    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Steenbrugge    0 - 7

    Loppem - Zandvoorde   5 - 1

    Keiem - Sint-Kruis    3 - 1

    Moerkerke - De Haan    3 - 2

    Lissewege - Dar. Brugge   4 - 7

    Ichtegem - Snaaskerke    2 - 0

    Nieuwpoort - Jong Male    2 - 0

    Ruddervoorde - Koekelare     1 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    Dosko Beveren - Bissegem    2 - 6

    Avelgem - Kanegem    2 - 1

    Zwevezele B - Oostrozebeke    2 - 1

    KSV Kortrijk - Aarsele   1 - 2

    Lichtervelde - Desselgem    1 - 1

    Pittem - Ardooie   1 - 3

    Luingnois - Lendelede    0 - 1

    Hulste - Moorsele    0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 19

    Bulskamp - Westouter    1 - 1

    Zillebeke - Diksmuide B     1 - 2

    Passendale - Elverdinge   2 - 3

    Poperinge B - Hollebeke     2 - 1

    Alveringem - Kruiseke    3 - 2

    Langemark-Poelkapelle - Jonkershove   0 - 3

    Zarren - Veurne B       0 - 0

    Reningelst - Voormezele   2 - 7

    Lo-Reninge - Vleteren    0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - Ruiselede     4 - 3

    Steenbrugge B - Wenduine    0 - 3

    Oostduinkerke B - Lombardsijde   1 - 14

    HO Oedelem - E. Brugge   12 - 1

    Hertsberge - Dosko Beveren B    2 - 1

    Beernem B - Sint-Joris   1 - 3

    Doomkerke - Aartrijke   0 - 3

    Zerkegem - SK Torhout     1 - 5

    VIERDE PROVINCIALE C :  Speeldag 19

    Wevelgem B - NS Heule    1 - 0

    Rekkem - Dadizele B   2 - 0

    Jong Vijve - Izegem-Ingelmunster B    1 - 2

    Bellegem - Dottignies B   4 - 0

    Dentergem - Aalbeke   3 - 0

    Kuurne - Wikings Kortrijk   3 - 0

    Wervik B - Sint-Eloois-Winkel B    2 - 1

    Stasegem - Marke   1 - 0

    Ledegem B - Menen United   5 - 0


    De eerste wedstrijden van 2018 worden in het weekend van 6 en 7 januari afgewerkt.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    08-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 december 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 16 en 17 december 2017


    LIMBURG : Speeldag 16

    ALLE WEDSTRIJDEN ZIJN AFGELAST



    ANTWERPEN :  Speeldag 17   

    Antonia - Witgoor Dessel     ALLE WEDSTRIJDEN ZIJN AFGELAST

    Lyra - Branddonk     

    Kontich - Schriek   

    Lille - Heikant Berlaar  

    Merksplas - Sint-Job   

    Berg en Dal - RC Mechelen

    GR Katelijne - Oppuurs

    Vorselaar - Rapid Leest 



    BRABANT - BVV :  Speeldag 16

    HO Bierbeek - Boka United       ALLE WEDSTRIJDEN ZIJN AFGELAST

    Betekom - Out-Hoegaarden   

    Tervuren-Duisburg - Melsbroek    

    Aarschot - Linden

    Butsel - Bertem-Leefdal 

    Liedekerke - Borght-Humbeek

    Meise - HO Veltem

    Strombeek - Houtem-Oplinter   


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 13

    Ixelles - Kosova Schaerbeek      TOUS LES MATCHES SONT ANNULES

    Stade Everois - Jodoigne       

    Sporting Bruxelles - Stockel

    Lasne-Ohain - RSC Brainois    

    Villers-La-Ville - Ren.Cl. Schaerbeek

    RSD Jette - BX Brussels

    Crossing Schaerbeek - Chastre  


    HENEGOUWEN - HAINAUT : 

    TOUS LES MATCHES SONT ANNULES


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    05-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 december 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 8, zaterdag 9 en zondag 10 december 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 18


    Waasland-Beveren - Standard      3 - 1

    KV Oostende - KV Mechelen     0 - 1

    Antwerp - Moeskroen    1 - 0

    RC Genk - Eupen     1 - 1

    AA Gent - KV Kortrijk    2 - 1

    Club Brugge - Lokeren     3 - 1

    Anderlecht - Charleroi    1 - 3

    Sint-Truiden - Zulte Waregem    1 - 1



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 19

    Roeselare - Cercle Brugge     0 - 3

    Westerlo - Oud-Heverlee Leuven     1 - 0

    Union St-Gilloise - Lierse     1 - 0

    Tubeke - Beerschot-Wilrijk    1 - 2


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 15

    KSV Oudenaarde - VW Hamme    0 - 1

    Seraing - Oosterzonen     1 - 1

    Patro Eisden - Geel    0 - 4

    KSK Heist - Dessel Sport    2 - 1

    Lommel United - Chatelet-Farciennes    1 - 1

    Virton - Dender   AFGELAST

    Eendracht Aalst - Deinze    AFGELAST

    Knokke - Berchem Sport     AFGELAST


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 15

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Sint-Niklaas     1 - 2

    RC Gent - Olsa Brakel      1 - 2

    Ronse - Westhoek      1 - 1

    Londerzeel - Rupel-Boom    AFGELAST

    Bornem - Gullegem   AFGELAST

    Harelbeke - Sint-Eloois-Winkel   AFGELAST

    Pepingen-Halle - Torhout    AFGELAST

    Sparta Petegem - Temse   AFGELAST

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 15

    Hasselt - Tienen     2 - 0

    Bocholt - Tessenderlo     2 - 1

    Turnhout - Tempo Overijse     0 - 0

    Hades - Vosselaar    3 - 3

    Hoogstraten - Cappellen     1 - 1

    City Pirates Antwerpen - Zwarte Leeuw     5 - 5

    Duffel - Spouwen-Mopertingen    AFGELAST

    Wijgmaal - Sint-Lenaarts     AFGELAST

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 16

    La Louvière-Centre - Sprimont-Comblain     1 - 0

    Ol. Charleroi - Solières Sport    2 - 1

    RFC Meux - RWD Molenbeek    1 - 4

    Durbuy - Hamoir    0 - 0

    Waremme - Walhain    2 - 0

    La Calamine - Ciney     AFGELAST

    RFC de Liège - Acren-Lessines    AFGELAST

    White Star Brussels - Rebecquoise   UITGESTELD


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 15

    Wervik - Dikkelvenne      1 - 2

    Ninove - Vlamertinge     2 - 2

    Melsele - Menen    1 - 2

    Lebbeke - Stekene    1 - 0

    Jong Lede - Wetteren    AFGELAST

    Grimbergen - Wolvertem-Merchtem   AFGELAST

    Eppegem - Wingene    AFGELAST

    Mariekerke - Merelbeke   AFGELAST

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 15

    Hoeilaart - Woluwe-Zaventem    0 - 2

    Ternesse - Diegem Sport     2 - 1

    Leopoldsburg - Esperanza Pelt     3 - 4

    Bilzen-Waltwilder - Heur-Tongeren   4 - 0

    Diest - Kampenhout      3 - 0

    Sterrebeek - Nijlen    AFGELAST

    Termien - Houtvenne    AFGELAST

    Wellen - Herentals    AFGELAST

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 16

    Racing Jet Wavre - RAAL La Louvière      0 - 3

    Onhaye - Solréziènne      5 - 2

    Stade Brainois - RFC Tournai     0 - 1

    Binchoise - Waterloo     3 - 0

    Manageoise - Couvin-Mariembourg   AFGELAST

    Léopold FC - Spy     3 - 3

    Franc Borains - Albert Quevy-Mons    2 - 0

    Taminoise - Ganshoren    1 - 1
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 16

    UR Namur - URSL Visé    2 - 5

    RFC Huy - Herstal    1 - 1

    Givry - Mormont    3 - 0

    Bertrix - Longlier    AFGELAST

    Aywaille - FC Tilleur    AFGELAST

    Stockay-Warfusée - Verlaine    AFGELAST

    Richelle - Habay-La-Neuve   AFGELAST

    Cointe-Liège - Aischoise   AFGELAST


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    02-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 december 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 9 en 10 december 2017


    LIMBURG : Speeldag 15

    Bree-Beek - Herk-De-Stad     3 - 1

    Bregel - Vlijtingen    0 - 2

    Beringen - Herkol    0 - 4

    Zonhoven VV - Melo Zonhoven    3 - 3

    Mechelen aan de Maas - Koersel    0 - 1

    ALGEMENE AFGELASTING VAN DE ZONDAGSWEDSTRIJDEN



    ANTWERPEN :  Speeldag 16

    Heikant Berlaar - Vorselaar    4 - 4

    RC Mechelen - GR Katelijne    2 - 0

    ALGEMENE AFGELASTING VAN DE ZONDAGSWEDSTRIJDEN



    BRABANT - BVV :  Speeldag 15

    HO Bierbeek - Houtem-Oplinter    4 - 1

    Betekom - Melsbroek    2 - 1

    ALGEMENE AFGELASTING VAN DE ZONDAGSWEDSTRIJDEN


    BRABANT - ACFF :  

    TOUS LES MATCHES SONT ANNULES


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  

    TOUS LES MATCHES SONT ANNULES

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    01-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Europa League Zulte Waregem - Lazio Roma
    Foto's Europa League Zulte Waregem - Lazio Roma   (3-2)










    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:foto's
    30-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belgische teams uitgeschakeld in Europa
    Belgische teams uitgeschakeld in  Europa
    Het Europese avontuur van de Belgische clubs is voorbij. Anderlecht is uitgeschakeld in de Champions League en 
    Zulte Waregem in de Europa League. De landskampioen sprokkelde drie punten, de bekerwinnaar verzamelde er zeven. 

    RSC Anderlecht in Champions League: 
     
    RSC Anderlecht zat in groep B samen met Bayern Munchen, Paris Saint-Germain en Celtic Glasgow. 
    Het speelschema van de landskampioen : 
    Logo ${match.homeTeam.name}
    Dinsdag 12 september : Bayern München - RSC Anderlecht    3 - 0
    Woensdag 27 september : RSC Anderlecht - Celtic Glasgow    0 - 3
    Woensdag 18 oktober : RSC Anderlecht - Paris Saint-Germain   0 - 4
    Dinsdag 31 oktober : Paris Saint-Germain - RSC Anderlecht    5 - 0
    Woensdag 22 november : RSC Anderlecht - Bayern München    1 - 2
    Dinsdag 5 december : Celtic Glasgow - RSC Anderlecht    0 - 1
    RSC Anderlecht zorgde op de slotdag voor de eerste overwinning in de Champions League dit seizoen, het won bij 
    Celtic (0-1) maar werd Europees uitgeschakeld. Paris Saint-Germain en Bayern München stoten door
     in de Champions League, Celtic gaat verder in de Europa League.

    Henry Onyekuru - RSC Anderlecht in actie tegen Celtic Glasgow

    Zulte Waregem in Europa League
         
    Zulte Waregem zat in groep K samen met OGC Nice, Lazio Roma en Vitesse Arnhem. Het speelschema van de Bekerwinnaar :
    Logo ${match.awayTeam.name}
    Donderdag 14 september : Zulte Waregem - OGC Nice    1 - 5
    Donderdag 28 september : Lazio Roma - Zulte Waregem   2 - 0
    Donderdag 19 oktober : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem   1 - 1
    Donderdag 2 november : Vitesse Arnhem - Zulte Waregem   0 - 2
    Donderdag 23 november : OGC Nice - Zulte Waregem   3 - 1
    Donderdag 7 december : Zulte Waregem - Lazio Roma   3 - 2
    Alle andere Belgische teams (Club Brugge, KAA Gent en KV Oostende) werden reeds in de voorronde uitgeschakeld.
    We hebben er moeten op wachten tot 2 november, maar omstreeks 22.50 uur was het een feit: 
    Zulte Waregem zorgde dit seizoen voor de eerste Belgische overwinning in Europa. 
    Zelfs in de voorrondewedstrijden konden zowel Club Brugge, KV Oostende en AA Gent geen vuist 
    maken tegen, op papier, zwakkere tegenstanders. Landskampioen Anderlecht pakte op de slotdag van de poulefases 
    drie punten bij Celtic (0-1)op dinsdag 5 december in de loodzware poulreeks van de Champions League. 
    Essevee boekte bij Vitesse in Arnhem (0-2) de eerste Belgische zege in Europa. 
    Donderdag 7 december boekte Essevee dan zijn tweede Europese zege (3-2) thuis tegen Lazio Roma. 
    Zulte Waregem is samen met Vitesse Arnhem uitgeschakeld in de Europa League. Lazio Roma en OGC Nice stoten door.


    (Francky Dury - Zulte Waregem)


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    29-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema Europa League 2017-2018
    Kalender Europa League 2017 - 2018

    Speeldag 1 : Donderdag 14 september 2017
    Groep A :
    Slavia Praag - Maccabi Tel Aviv    1 - 0
    Villarreal - FC Astana    3 - 1
    Groep B :
    Young Boys Bern - Partizan Belgrado    1 - 1
    Dynamo Kiev - Skenderbeu    3 - 1
    Groep C :
    Istanbul Besiksehir - Ludogorets    0 - 0
    Hoffenheim - Sporting Braga    1 - 2
    Groep D :
    Rijeka - AEK Athene    1 - 2
    Austria Wien - AC Milan    1 - 5
    Groep E :
    Apollon Limassol - Olympique Lyon    1 - 1
    Atalanta - Everton    3 - 0
    Groep F :
    FC Kopenhagen - Lokomotiv Moskou    0 - 0
    Zlin - Sheriff Tiraspol    0 - 0
    Groep G :
    Steaua Boekarest - Viktoria Plzen    3 - 0
    Hapoel Beer Sheva - Lugano    2 - 1
    Groep H :
    Arsenal - FC Koln     3 - 1
    Cervena Zvesda - Bate Borisov     1 - 1
    Groep I :
    Vitoria Guimaraes - RB Salzburg     1 - 1
    Olympique Marseille - Konyaspor    1 - 0
    Groep J :
    Hertha Berlijn - Atletic Club Bilbao    0 - 0
    Zorja Loehansk - Ostersund    0 - 2
    Groep K :
    Vitesse Arnhem - Lazio Roma     2 - 3
    Zulte Waregem - OGC Nice    1 - 5
    Groep L :
    Real Sociedad - Rosenborg    4 - 0
    Vardar Skopje - Zenit Sint-Petersburg    0 - 5

    Speeldag 2 : Donderdag 28 september 2017
    Groep A :
    FC Astana - Slavia Praag   1 - 1
    Maccabi Tel Aviv - Villarreal    0 - 0
    Groep B :
    Skenderbeu - Young Boys Bern   1 - 1
    Partizan Belgrado - Dynamo Kiev   2 - 3
    Groep C :
    Sporting Braga - Istanbul Besiksehir   2 - 1
    Ludogorets - Hoffenheim    2 - 1
    Groep D :
    AEK Athene - Austria Wien    2 - 2
    AC Milan - Rijeka    3 - 2
    Groep E :
    Everton - Apollon Limassol   2 - 2
    Olympique Lyon - Atalanta    1 - 1
    Groep F :
    Sheriff Tiraspol - FC Kopenhagen   0 - 0
    Lokomotiv Moskou - Zlin    3 - 0
    Groep G :
    Lugano - Steaua Boekarest   1 - 2
    Viktoria Plzen - Hapoel Beer Sheva   3 - 1
    Groep H :
    Bate Borisov - Arsenal   2 - 4
    FC Koln - Cervena Zvesda    0 - 1
    Groep I :
    Konyaspor - Vitoria Guimaraes   2 - 1
    Salzburg - Olympique Marseille    1 - 0
    Groep J :
    Ostersund - Hertha Berlijn   1 - 0
    Atletic Club Bilbao - Zorja Loehansk   0 - 1
    Groep K :
    OGC Nice - Vitesse Arnhem    3 - 0
    Lazio Roma - Zulte Waregem    2 - 0
    Groep L :
    Zenit Sint-Petersburg - Real Sociedad   3 - 1
    Rosenborg - Vardar Skopje    3 - 1

    Speeldag 3 : Donderdag 19 oktober 2017
    Groep A :
    FC Astana - Maccabi Tel Aviv   4 - 0
    Villarreal - Slavia Praag   2 - 2
    Groep B :
    Dynamo Kiev - Young Boys Bern   2 - 2
    Skenderbeu - Partizan Belgrado   0 - 0
    Groep C :
    Hoffenheim - Istanbul Besiksehir   3 - 1
    Sporting Braga - Ludogorets   0 - 2
    Groep D :
    Austria Wien - Rijeka   1 - 3
    AC Milan - AEK Athene   0 - 0
    Groep E :
    Atalanta - Apollon Limassol   3 - 1
    Everton - Olympique Lyon   1 - 2
    Groep F :
    Zlin - FC Kopenhagen  1 - 1
    Sheriff Tiraspol - Lokomotiv Moskou  1 - 1
    Groep G :
    Hapoel Beer Sheva - Steaua Boekarest   1 - 2
    Lugano - Viktoria Plzen   3 - 2
    Groep H :
    Cervena Zvesda - Arsenal    0 - 1
    Bate Borisov - FC Koln   1 - 0
    Groep I :
    Olympique Marseille - Vitoria Guimaraes   2 - 1
    Konyaspor - Salzburg   0 - 2
    Groep J :
    Zorja Loehansk - Hertha Berlijn    2 - 1
    Ostersund - Atletic Club Bilbao    2 - 2
    Groep K :
    Zulte Waregem - Vitesse Arnhem   1 - 1
    OGN Nice - Lazio Roma   1 - 3
    Groep L :
    Vardar Skopje - Real Sociedad   0 - 6
    Zenit Sint-Petersburg - Rosenborg    3 - 1

    Speeldag 4 : Donderdag 2 november 2017
    Groep A :
    Slavia Praag - Villarreal    0 - 2
    Maccabi Tel Aviv - FC Astana    0 - 1
    Groep B :
    Young Boys Bern - Dynamo Kiev    0 - 1
    Partizan Belgrado - Skenderbeu    2 - 0
    Groep C :
    Istanbul Besiksehir - Hoffenheim    1 - 1
    Ludogorets - Sporting Braga    1 - 1
    Groep D :
    Rijeka - Austria Wien    1 - 4
    AEK Athene - AC Milan    0 - 0
    Groep E :
    Apollon Limassol - Atalanta    1 - 1
    Olympique Lyon - Everton    3 - 0
    Groep F :
    FC Kopenhagen - Zlin    3 - 0
    Lokomotiv Moskou - Sheriff Tiraspol    1 - 2
    Groep G :
    Steaua Boekarest - Hapoel Beer Sheva   1 - 1
    Viktoria Plzen - Lugano   4 - 1
    Groep H :
    Arsenal - Cervena Zvesda   0 - 0
    FC Koln - Bate Borisov   5 - 2
    Groep I :
    Vitoria Guimaraes - Olympique Marseille   1 - 0
    Salzburg - Konyaspor   0 - 0
    Groep J :
    Hertha Berlijn - Zorja Loehansk   2 - 0
    Atletic Club Bilbao - Ostersund   1 - 0
    Groep K :
    Vitesse Arnhem - Zulte Waregem   0 - 2
    Lazio Roma - OGC Nice   1 - 0
    Groep L :
    Real Sociedad - Vardar Skopje   3 - 0
    Rosenborg - Zenit Sint-Petersburg   1 - 1

    Speeldag 5 : Donderdag 23 november 2017
    Groep A :
    FC Astana - Villarreal    2 - 3
    Maccabi Tel Aviv - Slavia Praag    0 - 2
    Groep B :
    Partizan Belgrado - Young Boys Bern    2 - 1
    Skenderbeu - Dynamo Kiev     3 - 2
    Groep C :
    Ludogorets - Istanbul Besiksehir    1 - 2
    Sporting Braga - Hoffenheim    3 - 1
    Groep D :
    AEK Athene - Rijeka    2 - 2
    AC Milan - Austria Wien    5 - 1
    Groep E :
    Olympique Lyon - Apollon Limassol   4 - 0
    Everton - Atalanta    1 - 5
    Groep F :
    Lokomotiv Moskou - FC Kopenhagen    2 - 1
    Sheriff Tiraspol - Zlin    1 - 0
    Groep G :
    Viktoria Plzen - Steaua Boekarest   2 - 0
    Lugano - Hapoel Beer Sheva    1 - 0
    Groep H :
    FC Koln - Arsenal    1 - 0
    Bate Borisov - Cervena Zvesda    0 - 0
    Groep I :
    Salzburg - Vitoria Guimaraes    3 - 0
    Konyaspor - Olympique Marseille    1 - 1
    Groep J :
    Athletic Bilbao - Hertha Berlijn    3 - 2
    Ostersund - Zorja Loehansk   2 - 0
    Groep K :
    Lazio Roma - Vitesse Arnhem     1 - 1
    OGC Nice - Zulte Waregem    3 - 1
    Groep L :
    Rosenborg - Real Sociedad    0 - 1
    Zenit Sint-Petersburg - Vardar Skpoje    2 - 1

    Speeldag 6 : Donderdag 7 december 2017
    Groep A :
    Slavia Praag - FC Astana   0 - 1
    Villarreal - Maccabi Tel Aviv    0 - 1
    Groep B :
    Young Boys Bern - Skenderbeu   2 - 1
    Dynamo Kiev - Partizan Belgrado    4 - 1
    Groep C :
    Istanbul Besiksehir - Sporting Braga   2 - 1
    Hoffenheim - Ludogorets    1 - 1
    Groep D :
    Rijeka - AC Milan   2 - 0
    Austria Wien - AEK Athene    0 - 0
    Groep E :
    Apollon Limassol - Everton   0 - 3
    Atalanta - Olympique Lyon    1 - 0
    Groep F :
    FC Kopenhagen - Sheriff Tiraspol    2 - 0
    Zlin - Lokomotiv Moskou    0 - 2
    Groep G :
    Steaua Boekarest - Lugano   1 - 2
    Hapoel Beer Sheva - Viktoria Plzen    0 - 2
    Groep H :
    Arsenal - Bate Borisov    6 - 0
    Cervena Zvesda - FC Koln    1 - 0
    Groep I :
    Vitoria Guimaraes - Konyaspor    1 - 1
    Olympique Marseille - Salzburg    0 - 0
    Groep J :
    Hertha Berlijn - Ostersund    1 - 1
    Zorja Loehansk - Athletic Club Bilbao    0 - 2
    Groep K :
    Vitesse Arnhem - OGC Nice    1 - 0
    Zulte Waregem - Lazio Roma    3 - 2
    Groep L :
    Real Sociedad - Zenit Sint-Petersburg    1 - 3
    Vardar Skpoje - Rosenborg    1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    28-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema Champions League 2017-2018
    Kalender Champions League 2017-2018


    Speeldag 1 : dinsdag 12 en woensdag 13 september 2017
    Poule A 
    SL Benfica - CSKA Moskou   1 - 2
    Manchester United - FC Basel    3 - 0
    Poule B : 
    Bayern Munchen - RSC Anderlecht    3 - 0
    Celtic Glasgow - Paris-Saint-Germain     0 - 5
    Poule C :
    Chelsea - FK Qarabag     6 - 0
    AS Roma - Atletico Madrid    0 - 0
    Poule D :
    FC Barcelona - Juventus    3 - 0
    OLympiakos Pireaus - Sporting Portugal    2 - 3
    Poule E :
    Liverpool - Sevilla    2 - 2
    Maribor - Spartak Moskou    1 - 1
    Poule F :
    Shakhtar Donetsk - Napoli    2 - 1
    Feyenoord Rotterdam - Manchester City    0 - 4
    Poule G :
    FC Porto - Besiktas    1 - 3
    Leipzig - AS Monaco    1 - 1
    Poule H :
    Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund    3 - 1
    Real Madrid - Apoel Nicosia    3 - 0

    Speeldag 2 : dinsdag 26 en woensdag 27 september 2017
    Poule A :
    FC Basel - SL Benfica    5 - 0
    CSKA Moskou - Manchester United    1 - 4
    Poule B :
    Paris-Saint-Germain - Bayern Munchen    3 - 0
    RSC Anderlecht - Celtic Glasgow   0 - 3
    Poule C :
    Athletico Madrid - Chelsea FC   1 - 2
    FK Qarabag - AS Roma   1 - 2
    Poule D :
    Sporting Portugal - FC Barcelona    0 - 1
    Juventus - Olympiakos Pireaus    2 - 0
    Poule E :
    Spartak Moskou - Liverpool    1 - 1
    Sevilla - Maribor    3 - 0
    Poule F :
    Manchester City - Shakhtar Donetsk    2 - 0
    Napoli - Feyenoord Rotterdam    3 - 1
    Poule G :
    AS Monaco - FC Porto    0 - 3
    Besiktas - Leipzig    2 - 0
    Poule H :
    Apoel Nicosia - Tottenham Hotspur    0 - 3
    Borussia Dortmund - Real Madrid    1 - 3

    Speeldag 3 : dinsdag 17 en woensdag 18 oktober 2017
    Poule A :
    CSKA Moskou - FC Basel   0 - 2
    SL Benfica - Manchester United   0 - 1
    Poule B :
    RSC Anderlecht - Paris Saint-Germain   0 - 4
    Bayern Munchen - Celtic Glasgow   3 - 0
    Poule C :
    FK Qarabag - Athletico Madrid   0 - 0
    Chelsea FC - AS Roma   3 - 3
    Poule D :
    Juventus - Sporting Portugal   2 - 1
    FC Barcelona - Olympiakos Piraeus   3 - 1
    Poule E :
    Maribor - Liverpool   0 - 7
    Spartak Moskou - Sevilla   5 - 1
    Poule F :
    Feyenoord Rotterdam - Shakthar Donetsk   1 - 2
    Manchester City - Napoli   2 - 1
    Poule G :
    Leipzig - FC Porto   3 - 2
    AS Monaco - Besiktas   1 - 2
    Poule H :
    Real Madrid - Tottenham Hotspur   1 - 1
    Apoel Nicosia - Borussia Dortmund   1 - 1

    Speeldag 4 : dinsdag 31 oktober en woensdag 1 november 2017
    Poule A :
    FC Basel - CSKA Moskou     1 - 2
    Manchester United - SL Benfica    2 - 0
    Poule B :
    Paris-Saint-Germain - RSC Anderlecht    5 - 0
    Celtic Glasgow - Bayern Munchen    1 - 2
    Poule C :
    Atletico Madrid - FK Qarabag    1 - 1
    AS Roma - Chelsea FC    3 - 0
    Poule D :
    Sporting Portugal - Juventus    1 - 1
    Olympiakos Piraeus - FC Barcelona     0 - 0
    Poule E :
    Liverpool - Maribor   3 - 0
    Sevilla - Spartak Moskou   2 - 1
    Poule F :
    Shakhtar Donetsk - Feyenoord Rotterdam   3 - 1
    Napoli - Manchester City   2 - 4
    Poule G :
    Besiktas - AS Monaco   1 - 1
    FC Porto - Leipzig   3 - 1
    Poule H :
    Tottenham Hotspur - Real Madrid   3 - 1
    Borussia Dortmund - Apoel Nicosia   1 - 1

    Speeldag 5 : dinsdag 21 en woensdag 22 november 2017
    Poule A :
    CSKA Moskou - SL Benfica    2 - 0
    FC Basel - Manchester United    1 - 0
    Poule B :
    RSC Anderlecht - Bayern Munchen     1 - 2
    Paris-Saint-Germain - Celtic Glasgow   7 - 1
    Poule C :
    Qarabag - Chelsea FC   0 - 4
    Athletico Madrid - AS Roma   2 - 0
    Poule D :
    Juventus - FC Barcelona    0 - 0
    Sporting Portugal - Olmypiakos Pireaus    3 - 1
    Poule E :
    Spartak Moskou - Maribor    1 - 1
    Sevilla - Liverpool    3 - 3
    Poule F :
    Napoli - Shakthar Donetsk    3 - 0
    Manchester City - Feyenoord Rotterdam    1 - 0
    Poule G :
    Besiktas - FC Porto    1 - 1
    AS Monaco - RB Leipzig    1 - 4
    Poule H :
    Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur    1 - 2
    Apoel Nicosia - Real Madrid    0 - 6

    Speeldag 6 : dinsdag 5 en woensdag 6 december 2017
    Poule A :
    SL Benfica - FC Basel   0 - 2
    Manchester United - CSKA Moskou    2 - 1
    Poule B :
    Bayern Munchen - Paris-Saint-Germain    3 - 1
    Celtic Glasgow - RS Anderlecht    0 - 1
    Poule C :
    Chelsea FC - Athletico Madrid   1 - 1
    AS Roma - FK Qarabag    1 - 0
    Poule D :
    FC Barcelona - Sporting Portugal    2 - 0
    Olympiakos Pireaus - Juventus    0 - 2
    Poule E :
    Liverpool - Spartak Maskou   7 - 0
    Maribor - Sevilla    1 - 1
    Poule F : 
    Shkathar Donetsk - Manchester City    2 - 1
    Feyenoord Rotterdam - Napoli    2 - 1
    Poule G :
    FC Porto - AS Monaco    5 - 2
    RB Leipzig - Besiktas    1 - 2
    Poule H :
    Tottenham Hotspur - Apoel Nicosia    3 - 0
    Real Madrid - Borussia Dortmund    3 - 2



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    26-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - KAA Gent
    Foto's Zulte Waregem - KAA Gent   (0-1)








    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:foto's
    25-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
    Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
    De zomer van 2018 wordt een voetbalhete zomer. Van 14 juni tot en met 15 juli wordt het wereldkampioenschap voetbal
    georganiseerd in Rusland. De 32 deelnemende landen werden in acht poules ingedeeld. De twee best geklasseerden zullen
    doorstoten naar de achtste finales. Vanaf dan stoten enkel de winnaars door tot de finale die op 15 juli in Moskou zal
    afgewerkt worden. België zit, als reekshoofd, in groep G samen met Engeland, Tunesië en Panama.
    Het volledige wedstrijdschema kan je hier vinden :

    GROEP A :
    14 juni (17 uur) : Rusland - Saoudi-Arabië
    15 juni (14 uur) : Egypte - Uruguay
    19 juni (20 uur) : Rusland - Egypte
    20 juni (17 uur) : Uruguay - Saoudi-Arabië
    25 juni (16 uur) : Uruguay - Rusland
    25 juni (16 uur) : Saoudi-Arabië - Egypte

    GROEP B :
    15 juni (16 uur) : Marokko - Iran
    15 juni (20 uur) : Portugal - Spanje
    20 juni (14 uur) : Portugal - Marokko
    20 juni (20 uur) : Iran - Spanje
    25 juni (20 uur) : Iran - Portugal
    25 juni (20 uur) : Spanje - Marokko

    GROEP C :
    16 juni (12 uur) : Frankrijk - Australië
    16 juni (18 uur) : Peru - Denemarken
    21 juni (14 uur) : Frankrijk - Peru
    21 juni (17 uur) : Denemarken - Australië
    26 juni (16 uur) : Denemarken - Frankrijk
    26 juni (16 uur) : Australië - Peru

    GROEP D :
    16 juni (15 uur) : Argentinië - IJsland
    16 juni (21 uur) : Kroatië - Nigeria
    21 juni (20 uur) : Argentinië - Kroatië
    22 juni (17 uur) : Nigeria - IJsland
    26 juni (20 uur) : Nigeria - Argentinië
    26 juni (20 uur) : IJsland - Kroatië

    GROEP E :
    17 juni (14 uur) : Costa Rica - Servië
    17 juni (20 uur) : Brazilië - Zwitserland
    22 juni (14 uur) : Brazilië - Costa Rica
    22 juni (20 uur) : Servië - Zwitserland
    27 juni (20 uur) : Servië - Brazilië
    27 juni (20 uur) : Zwitserland - Costa Rica

    GROEP F :
    17 juni (17 uur) : Duitsland - Mexico
    18 juni (14 uur) : Zweden - Zuid-Korea
    23 juni (17 uur) : Duitsland - Zweden
    23 juni (20 uur) : Zuid-Korea - Mexico
    27 juni (16 uur) : Zuid-Korea - Duitsland
    27 juni (16 uur) : Mexico - Zweden

    GROEP G :
    18 juni (17 uur) : België - Panama
    18 juni (20 uur) : Tunesië - Engeland
    23 juni (14 uur) : België - Tunesië
    24 juni (14 uur) : Engeland - Panama
    28 juni (20 uur) : Engeland - België
    28 juni (20 uur) : Panama - Tunesië

    GROEP H :
    19 juni (14 uur) : Polen - Senegal
    19 juni (17 uur) : Colombia - Japan
    24 juni (17 uur) : Japan - Senegal
    24 juni (20 uur) : Polen - Colombia
    28 juni (16 uur) : Japan - Polen
    28 juni (16 uur) : Senegal - Colombia

    ACHTSTE FINALES :
    30 juni (16 uur) : Winnaar groep C - Tweede groep D
    30 juni (20 uur) : Winnaar groep A - Tweede groep B
    1 juli (16 uur) : Winnaar groep B - Tweede groep A
    1 juli (20 uur) : Winnaar groep D - Tweede groep C
    2 juli (16 uur) : Winnaar groep E - Tweede groep F
    2 juli (20 uur) : Winnaar groep G - Tweede groep H
    3 juli (16 uur) : Winnaar groep F - Tweede groep E
    3 juli (20 uur) : Winnaar groep H - Tweede groep G

    KWARTFINALES
    6 juli (16 uur) : Winnaar achtste finale 1 - Winnaar achtste finale 2
    6 juli (20 uur) : Winnaar achtste finale 5 - Winnaar achtste finale 6
    7 juli (16 uur) : Winnaar achtste finale 7 - Winnaar achtste finale 8
    7 juli (20 uur) : Winnaar achtste finale 3 - Winnaar achtste finale 4

    HALVE FINALES :
    10 juli (20 uur) : Winnaar kwartfinale 1 - Winnaar kwartfinale 2
    11 juli (20 uur) : Winnaar kwartfinale 3 - Winnaar kwartfinale 4

    TROOSTFINALE : (derde en vierde plaats)
    14 juli (16 uur) : Verliezer halve finale 1 - Verliezer halve finale 2

    FINALE :
    15 juli (17 uur) : Winnaar halve finale 1 - Winnaar halve finale 2


    België zit samen met Engeland, Tunesië en Panama ingedeeld in groep G.

    De WK-shirts van de Rode Duivels

    De legendarische Russische doelman Lev Yashin prijkt de de WK-poster




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018
    24-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 december 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 1, zaterdag 2 en zondag 3 december 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 17


    Charleroi - KV Oostende    1 - 1

    Lokeren - Anderlecht    1 - 2

    KV Kortrijk - Waasland-Beveren    4 - 1

    Moeskroen - Sint-Truiden     1 - 1

    KV Mechelen - RC Genk    3 - 2

    Standard - Antwerp     1 - 1

    Eupen - Club Brugge     2 - 2

    Zulte Waregem - AA Gent     0 - 1



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 18

    Beerschot-Wilrijk - Roeselare    1 - 0

    Lierse - Westerlo     2 - 0

    Cercle Brugge - Union St-Gilloise     2 - 2

    Oud-Heverlee Leuven - Tubeke     1 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 14

    Dessel Sport - Lommel United     1 - 1

    Geel - Knokke     1 - 3

    Oosterzonen - Virton    2 - 3

    Deinze - Patro Eisden   2 - 0

    KSK Heist - KSV Oudenaarde   0 - 3

    Eendracht Aalst - Chatelet-Farciennes      1 - 2

    Berchem Sport - Seraing     0 - 2

    VW Hamme - Dender   2 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 14

    Torhout - RC Gent    2 - 1

    Sint-Niklaas - Harelbeke      1 - 1

    Olsa Brakel - Londerzeel    1 - 3

    Temse - Pepingen-Halle     1 - 1

    Sint-Eloois-Winkel - Ronse      0 - 2

    Rupel-Boom - Mandel United Izegem-Ingelmunster    1 - 7

    Westhoek - Bornem    2 - 1

    Gullegem - Sparta Petegem    1 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 14

    Spouwen-Mopertingen - Hades     2 - 1

    Zwarte Leeuw - Turnhout    1 - 1

    Sint-Lenaarts - City Pirates Antwerpen    3 - 2

    Tessenderlo - Duffel     1 - 1

    Tempo Overijse - Hoogstraten     2 - 0

    Vosselaar - Hasselt     1 - 0

    Tienen - Wijgmaal   3 - 4

    Cappellen - Bocholt   1 - 3

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 15

    RFC Meux - RFC de Liège    UITGESTELD
     
    La Louvière-Centre - RWD Molenbeek    STOPGEZET

    Ol. Charleroi - Hamoir    1 - 3

    Durbuy - Ciney   0 - 5

    Waremme - Solières Sport   1 - 2

    Rebecquoise - Acren-Lessines      2 - 1

    La Calamine - Sprimont-Comblain     2 - 2

    White Star Brussels - Walhain    UITGESTELD


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 14

    Dikkelvenne - Melsele     4 - 0

    Wetteren - Eppegem    3 - 2

    Merelbeke - Ninove      1 - 1

    Vlamertinge - Lebbeke    1 - 1

    Wingene - Wervik      2 - 1

    Wolvertem-Merchtem - Mariekerke    1 - 1

    Stekene - Jong Lede   1 - 1

    Menen - Grimbergen     3 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 14

    Heur-Tongeren - Leopoldsburg     1 - 1

    Nijlen - Ternesse     3 - 1

    Houtvenne - Wellen     0 - 0

    Esperanza Pelt - Hoeilaart     1 - 1

    Herentals - Bilzen-Waltwilder      0 - 1

    Kampenhout - Sterrebeek    0 - 0

    Diegem Sport - Termien     5 - 0

    Woluwe-Zaventem - Diest    1 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 15

    Racing Jet Wavre - Solréziènne     3 - 1

    Onhaye - Albert Quevy-Mons    UITGESTELD

    Manageoise - Waterloo     4 - 2

    Binchoise - RFC Tournai    3 - 1

    Stade Brainois - Taminoise    1 - 2

    Franc Borains - Couvin-Mariembourg      0 - 2

    Spy - Ganshoren    3 - 3

    Léopold FC - RAAL La Louvière   0 - 1
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 15

    Bertrix - Herstal    1 - 2

    RFC Huy - URSL Visé    2 - 1

    UR Namur - Cointe-Liège   0 - 1

    Givry - FC Tilleur   4 - 1

    Aywaille - Longlier    6 - 1

    Stockay-Warfusée - Mormont    4 - 1

    Habay-La-Neuve - Aischoise     UITGESTELD

    Richelle - Verlaine    0 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    23-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - zaterdag 2 en zondag 3 december 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Aalter - Appelterre     1 - 1

    HO Kalken - Berlare   2 - 2

    Drongen - Lochristi   3 - 0

    Sint-Gillis-Waas - De Pinte    1 - 3

    Zelzate - Elene-Grotenberge    3 - 3

    Voorde - Robur    1 - 1

    Sottegem - Zele     2 - 1

    Dendermonde - KVV Ardennen    4 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Belzele - Assenede     1 - 1

    Bellem - Zomergem    1 - 0

    Waarschoot - Kleit   3 - 2

    Sleidinge - Evergem Center    1 - 1

    Mariakerke - Lovendegem   2 - 2


    Zeveren - Maldegem     1 - 3

    Adegem - Merendree    6 - 2

    Poesele - Meetjesland     5 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Borsbeke - Geraardsbergen    UITGESTELD

    Machelen - Edeboys      0 - 1

    Denderhoutem - Windeke     6 - 3

    Gijzel-Oosterzele - Eine   1 - 2

    Gavere-Asper - Burst   1 - 2

    Meerbeke - Munkzwalm     1 - 2

    Winnik - Bambrugge    2 - 5

    Kluisbergen Sportief - Jong Zulte    2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Sp. Waasmunster - Bazel      1 - 2

    Haasdonk - Sint-Gillis    1 - 1

    Schoonaarde - Vrasene    1 - 2

    Grembergen - Meldert     1 - 0

    Moerbeke - Heikant    1 - 0

    Buggenhout - YB Beveren    0 - 0

    Sinaai - Zaffelare    3 - 0

    Kruibeke - Doorslaar    3 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Sint-Laureins     UITGESTELD

    Ertvelde - DKW Evergem     3 - 3

    Lembeke - Hansbeke    2 - 2

    Wachtebeke - Nevele    1 - 3

    Kaprijke-Bentille - Watervliet    1 - 4

    Ursel - Vinkt    1 - 1

    VSV Gent - Sint-Kruis-Winkel   2 - 3

    Maria-Aalter - Knesselare    1 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - Heusden    3 - 0

    Massemen - Houtem   1 - 7

    FC Destelbergen - Latem    0 - 2

    Serskamp-Schellebelle - Cercle Melle    7 - 3

    HT Zwijnaarde - 9000 Gent   2 - 0

    Moortsele - VC Zwijnaarde   UITGESTELD

    Overmere - Sint-Denijs    0 - 3

    Beervelde - Zevergem    3 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    FC Kluisbergen - Volkegem   2 - 2

    Zingem - Sottegem B      4 - 0

    Boekel - Velzeke     2 - 2

    Vurste-Semmerzake - Michelbeke     4 - 1

    Oudenhove - Sint-Goriks    1 - 2

    Wortegem - Olsene    2 - 1

    Nokere-Kruishoutem - Bevere   3 - 1

    Elene-Grotenberge B - Nazareth-Eke    1 - 2

    DERDE PROVINCIALE D :

    Deftinge - Hofstade   3 - 1

    Baardegem - Bonanza    1 - 2

    Kerksken - Denderleeuw   UITGESTELD

    Zandbergen - Mere   2 - 3

    Gijzegem - Nederhasselt   1 - 5

    Okegem - Moerbeke-Geraardsbergen   0 - 3

    Wieze - Haaltert   1 - 4

    Doggen - Erembodegem    1 - 3

    DERDE PROVINCIALE E :

    SKB Sint-Niklaas - SVH Waasmunster    1 - 2

    Sint-Pauwels - Kieldrecht    2 - 2

    Hamme-Zogge - Melsele B    0 - 1

    Robur B - Oudegem   1 - 3

    Eksaarde - Bosdam Beveren    4 - 1

    WB Sint-Niklaas - Klinge   6 - 3

    Kallo - SK Gerda   4 - 0

    Rangers Opdorp - Daknam   2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Denijs B - Bassevelde     UITGESTELD

    Vinderhoute - Middelburg   1 - 2

    Balgerhoeke - Ooidonck-Leerne    2 - 3

    Lotenhulle - Poesele B   3 - 0

    Sint-Amandsberg - Donk   2 - 9

    Boekhoute - VS Destelbergen     4 - 2

    Heusden B - Muide Gent B     3 - 1

    Avrasya Gent - Oostakker    1 - 9

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Nokere-Kruishoutem B      3 - 3

    Volkegem B - FC Kluisbergen B     0 - 1

    Eine B - Boekel B     8 - 0

    Nazareth-Eke B - Horebeke    1 - 3

    Mater - Petegem Schelde    0 - 2

    Huise-Ouwegem - FCLC Ronse    3 - 1

    Maarkedal - Kluisbergen Sportief B    3 - 1

    Munkzwalm B - Zingem B     3 - 4

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Zegelsem     2 - 2

    Bonanza B - Idegem     4 - 2

    Vlierzele - Oudenhove B   UITGESTELD

    Strijpen - Sint-Antelinks   2 - 3

    Neigem - Everbeek    3 - 0

    Bavegem - Ophasselt   UITGESTELD

    Herzele-Ressegem - Aaigem    6 - 3

    Jong Geraardsbergen - Opbrakel     0 - 7

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 16

    Wichelen - Gijzel-Oosterzele B   FF  5 - 0  

    HO Kalken B - Nieuwerkerken    8 - 1

    T. Melle - Jong Lede B    3 - 1

    Rangers Merelbeke - SK Merelbeke    0 - 2

    Melsen - Herdersem   1 - 0

    Balegem - Laarne-Kalken B   UITGESTELD

    Edeboys B - FC Dampoort   4 - 1

    Bottelare - Smetlede     UITGESTELD

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 16

    Tielrode - Waasmunster B    3 - 2

    Haasdonk B - PD Kruibeke   2 - 2

    Buggenhout B - Hoogeinde   2 - 2

    Lochristi B - Kemzeke   2 - 2

    Sombeke - Stekene B   2 - 1

    Meerdonk - Verrebroek   3 - 0

    Rupelmonde - Lebbeke B    4 - 1

    Baasrode - Zaffelare B   4 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (26 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    22-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - zaterdag 2 en zondag 3 december 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Zwevezele - Poperinge     1 - 2


    Rumbeke - Westkapelle     1 - 2


    RC Waregem - Wielsbeke    2 - 2


    Boezinge - WS Lauwe    0 - 1


    RC Lauwe - Kortemark    2 - 1


    Oostduinkerke - Eernegem   2 - 0


    Oostkamp - Varsenare    2 - 2


    Oostnieuwkerke - Blankenberge   6 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Oudenburg - Meulebeke     0 - 3

    Heist - Zedelgem   1 - 2

    Staden - Jabbeke   1 - 0

    De Ruiter Roeselare - Gistel   4 - 2

    Beernem - Diksmuide    1 - 2

    Spermalie-Middelkerke - Damme    1 - 4

    Bredene - Club Roeselare   2 - 3

    Veldegem - VV Tielt    1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Dottignies - Nieuwkerke     1 - 2

    Ingooigem - Emelgem-Kachtem    STOPGEZET 

    Moen - Dadizele   0 - 1

    Otegem - Beselare   2 - 0

    Anzegem - Beveren-Leie   1 - 2

    Deerlijk - Wevelgem    0 - 1

    Zwevegem - Geluwe    0 - 4

    Ledegem - Heestert    0 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Veurne - Proven      3 - 1

    Brielen - Merkem   3 - 5

    Handzame - Gits   1 - 4

    Westrozebeke - De Panne   2 - 1

    Moorslede - Zonnebeke    2 - 2

    Dikkebus - Hooglede    1 - 1

    Ploegsteert - Geluveld   6 - 1

    Comines-Warneton - Houthulst    2 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Steenbrugge - Moerkerke     4 - 2

    Sint-Kruis - Lissewege    2 - 0

    Zandvoorde - Ruddervoorde   1 - 3

    Snaaskerke - Keiem    0 - 3

    Jong Male - Westende     1 - 1

    Nieuwpoort - Ichtegem    3 - 1

    Dar. Brugge - Koekelare    2 - 1

    De Haan - Loppem   1 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Dosko Beveren    0 - 0

    Lendelede - KSV Kortrijk   2 - 0

    Bissegem - Kanegem     5 - 2

    Aarsele - Huste   1 - 2

    Desselgem - Zwevezele B   0 - 1

    Ardooie - Avelgem     1 - 1

    Luingnois - Lichtervelde   0 - 3

    Moorsele - Pittem    3 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 17

    Diksmuide B - Lo-Reninge    1 - 2

    Veurne B - Langemark-Poelkapelle   1 - 0

    Vleteren - Alveringem   0 - 3

    Hollebeke - Elverdinge   1 - 2

    Jonkershove - Bulskamp    2 - 0

    Westouter - Poperinge B    3 - 1

    Kruiseke - Passendale   1 - 1

    Voormezele - Zarren     2 - 2

    Reningelst - Zillebeke    4 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dosko Beveren B - Beernem B     3 - 0

    Ruiselede - Steenbrugge B      0 - 1

    Aartrijke - Dudzele    4 - 3

    Sint-Joris - HO Oedelem   3 - 0

    Oostduinkerke B - Hertsberge    1 - 8

    SK Torhout - Doomkerke    3 - 2

    E. Brugge - Wenduine    1 - 0

    Lombardsijde - Zerkegem    3 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :  Speeldag 17

    Wikings Kortrijk - Dottignies B      2 - 4

    Izegem-Ingelmunster B - Dentergem     2 - 4

    Aalbeke - Rekkem Sport    0 - 1

    Sint-Eloois-Winkel B - Bellegem   0 - 1

    NS Heule - Jong Vijve    5 - 3

    Menen United - Wervik B    3 - 3

    Marke - Ledegem B    2 - 2

    Dadizele B - Kuurne    0 - 4

    Wevelgem B - Stasegem    2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (25 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    21-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 december 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 2 en 3 december 2017


    LIMBURG : Speeldag 14

    Park Houthalen - Beringen    0 - 1

    Herkol - Zonhoven VV     2 - 2

    Vlijtingen - Hoepertingen     2 - 1

    Daring Huvo Jeuk - Bree-Beek    1 - 0

    Herk-De-Stad - Mechelen aan de Maas     2 - 0

    Melo Zonhoven - Bregel    2 - 1

    Koersel - Helson Helchteren    1 - 4

    Zepperen-Brustem - Racing Peer    1 - 1



    ANTWERPEN :  Speeldag 15

    Lyra - Merksplas      2 - 1

    RC Mechelen - Lille      3 - 0

    Sint-Job - Kontich     1 - 0

    Branddonk - Berg en Dal    1 - 1

    Schriek - GR Katelijne    2 - 1

    Oppuurs - Vorselaar   6 - 1

    Heikant Berlaar - Antonia    1 - 0

    Rapid Leest - Witgoor Dessel    1 - 1



    BRABANT - BVV :  Speeldag 14

    Houtem-Oplinter - Tervuren-Duisburg     0 - 4

    Boka United - Betekom      1 - 2

    Linden - Liedekerke     1 - 1

    Out-Hoegaarden - Butsel     2 - 1

    Melsbroek - Aarschot     1 - 1

    Bertem-Leefdal - Meise    2 - 0

    Borght-Humbeek - HO Veltem    4 - 2

    Strombeek - HO Bierbeek   2 - 0



    BRABANT - ACFF :  Speeldag 11

    Ixelles - BX Brussels     3 - 2

    Stade Everois - Ren. Cl. Schaerbeek     3 - 1

    Sporting Bruxelles - Jodoigne    1 - 4

    Lasne-Ohain - Villers-La-Ville     1 - 0

    Crossing Schaerbeek - Stockel    3 - 0

    Chastre - Kosova Schaerbeek    0 - 3

    RSD Jette - RCS Brainois   0 - 3


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 15

    Symphorinois - Albert Quevy-Mons B    1 - 0

    Pont-A-Celles Buzet - Monceau    4 - 2

    Soignies - Houdeng    2 - 3

    Peruwelz FC - Paturages    0 - 3

    Antoinien - Beloeil    1 - 0

    Ransart - Gosselies    0 - 5

    Ostiches-Ath - Le Roeulx    1 - 1

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Montkainoise   2 - 0



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    19-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Croky Cup Zulte Waregem - Club Brugge
    Foto's 1/8ste finale Croky Cup - Zulte Waregem - Club Brugge  (2-3 na verlengingen )









    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:foto's



    Foto



    Foto

    Foto

    WK 2018: Klik voor het wedstrijdschema op onderstaande afbeelding.

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • Opening kerstmarkt Oudenaarde
  • Oudenaarde - Aankomst Sinterklaas
  • Oudenaarde - Opening de nieuwe Markt
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Roquetas De Mar - Spanje - 1
  • Roquetas De Mar - Spanje - 2
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 1
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 2
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 3
  • Kerstsfeer in Antwerpen
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross - 3
  • Koppenbergcross - 4
  • Tenerife - 1
  • Tenerife - 2
  • Tenerife - 3
  • Tenerife - 4
  • Tenerife - 5
  • Tenerife - 6
  • Gentse Feesten - Bandits en Laura Tesoro

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • PUNTENLIJST - WEEK 22 - DEEL 1
  • PUNTENLIJST - WEEK 22 - DEEL 2
  • PUNTENLIJST - WEEK 22 - DEEL 3

    Foto

    Zondag 1 april 2018: De 102de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 48 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 102e Ronde van Vlaanderen gaat op zondag 1 april 2018
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • speeldag 27
  • voorspellingen speeldag 27
  • voorspellingen speeldag 27 (vervolg)
  • klassementen speeldag 26
  • klassementen speeldag 26 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!