Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • 1/16de en loting 1/8ste finales Croky Cup Beker van België
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, ....
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/8ste, 16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Oefeninterlands Rode Duivels - WK 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • Reeksindeling Nationaal seizoen 2018 - 2019
  • Reeksindeling Oost-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Reeksindeling West-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Skûtsjesilen van 4 tot en met 17 augustus
  • Eurovision 2018
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
    Foto
    Nieuws VTM
  • Kat verstoort tennismatch
  • Bourgeois vraagt Reynders Spanje op matje te roepen, maar die weigert
  • David Coulthard test F1-circuit op 200m hoogte
  • Overmatige algengroei zorgt voor massale vissterfte
  • Bourgeois vraagt Reynders Spanje op matje te roepen
  • Prachtig: man wakeboardt tussen gletsjers
  • Tractor rijdt in op wielertoeristen in Ardooie: dode en zwaargewonde
  • Omkoping en illegale transacties in het voetbal
  • Tractor rijdt in op wielertoeristen in Ardooie: 5 gewonden
  • Zeker 18 doden bij schietpartij in school op de Krim
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (12)
  • Croky Cup - Beker van België (39)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (83)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (235)
  • info (161)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (2)
  • Voetbal nationaal (220)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (133)
  • Voetbal West Vlaanderen (127)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (165)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Steven De Jongh weer thuis na dramatische fietstocht: “Hij is nog van slag van wat er is gebeurd”
  • Fransman Simon neemt eerste horde, Nederlander Haase moet afdruipen op European Open in Antwerpen
  • Alison Van Uytvanck is in Luxemburg niet opgewassen tegen Duitse Petkovic
  • OEFENINTERLANDS. Japan en Uruguay verzorgen de show, Zuid-Korea raakt niet voorbij Panama
  • Het vergeten drama achter een van de meest iconische sportfoto’s: het “blanke gastje” dat genegeerd werd door een voltallige natie
  • De EuroMillions Basketball League in drie vragen en antwoorden: “Dit is een vorm van competitievervalsing”
  • Elise Mertens moet in Moskou onmiddellijk inpakken
  • Oekraïense tennistweeling krijgt levenslange schorsing
  • Klaas Lodewyck wordt sportdirecteur bij Deceuninck - Quick Step
  • Ronde van Guangxi start vandaag maar hebben renners nog wel zin in Chinees avontuur?
    Foto
    Nieuws HLN
  • Trump wil af van 144 jaar oud postverdrag met China
  • Flipkens uitgeschakeld in Luxemburg - Simon is eerste kwartfinalist op European Open - Pliskova pakt laatste ticket voor WTA Finals
  • Emma Watson gespot met nieuwe vlam in Mexico
  • ‘Niet Schieten’ op nummer 1 van de box-office in Vlaanderen
  • De dotaties voor 2019 zijn bekend: Laurent krijgt na sanctie opnieuw de volle pot
  • Hondje van de Queen krijgt eigen animatiefilm
  • Hondje van de Queen krijgt eigen animatiefilm
  • Vermist jongetje (5) dood teruggevonden na zwaar stormweer op Mallorca
  • Flipkens uitgeschakeld in Luxemburg - Simon is eerste kwartfinalist op European Open - Svitolina pakt voorlaatste ticket voor WTA Finals
  • Steeds meer werknemers officieel ingeschreven in de horeca: “Zwartwerk was schering en inslag, de kentering is ingezet”
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Beurs: bedrijfscijfer tegenwicht euro-zorg
  • ’Grote cyberaanval in Oost-Europa op komst’
  • Examenlek nieuwkomers via besloten netwerken
  • 'Lufthansa overweegt verkoop cateringdivisie'
  • Politie doet schokkende ontdekking onder wc-pot
  • Bitcoin koelt af na opwarming
  • Duitse opdrachten voor BAM
  • Bus jaagt op appers en bellers in het verkeer
  • Meghan geeft zelfgebakken bananenbrood cadeau
  • Rusland: explosie school Krim was terreurdaad
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Den Haag Zuidwest snakt naar aandacht. En een paar miljoen euro
  • Jan Poot besteedde miljoenen aan zijn campagne tegen Joris Demmink (1924-2018)
  • Waarom we kunstgras uit de Eredivisie moeten verbannen
  • Dit zijn de beste feestjes op ADE
  • Hoe Mays Brexit-eisen steeds weer op het solide EU-blok stuiten
  • Het dividendplan is van de baan, de schade blijft: ‘Rutte III blijft de pinautomaat van het bedrijfsleven’
  • 1 op de 5 volwassenen ziet hun vader na een scheiding niet meer
  • Nederlandse kerken plannen estafettedienst om uitzetting Armeens gezin te voorkomen
  • Duitse crisis is nu echt compleet na nederlaag tegen Frankrijk
  • Volleybalvrouwen verliezen van China, maar: ‘we kunnen WK winnen met zo’n bank’
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • Verstappen kan 'binnenbochtje' in Austin vergeten
  • Mané uit de roulatie na operatie aan duim
  • Noord-Ierse bond legt Lafferty speelverbod op na afmelding
  • Nederlandse scheidsrechter leidt duel KV Mechelen
  • Piek en Seinen stunten tegen wereldkampioenen
  • Ook op zijn 71ste kijkt Hiddink ‘altijd iets naar voren’
  • 'Hamilton is dit jaar een nog completere coureur geworden'
  • Makkelie als videoref naar WK voor clubs
  • Bertens heeft plek in WTA-finals niet meer in eigen handen
  • Wembley wordt toch niet verkocht
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    15-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 januari 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 19, zaterdag 20 en zondag 21 januari 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 22


    Charleroi - Moeskroen     2 - 0

    Standard - Eupen     3 - 2

    Waasland-Beveren - Sint-Truiden    3 - 1

    KV Oostende - KV Kortrijk    2 - 1

    KV Mechelen - Zulte Waregem    0 - 2

    Antwerp - Club Brugge     2 - 2

    RC Genk - Anderlecht     0 - 1

    AA Gent - Lokeren    3 - 0



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 23

    Cercle Brugge - Lierse    4 - 1

    Union St-Gilloise - Westerlo     1 - 1

    Roeselare - Beerschot-Wilrijk    0 - 0

    Tubeke - Oud-Heverlee Leuven     0 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 18

    Dessel Sport - Oosterzonen     1 - 0

    Geel - Dender    3 - 3

    Deinze - Seraing    2 - 3

    Virton - Patro Eisden    2 - 0

    Chatelet-Farciennes - Berchem Sport   1 - 0

    Eendracht Aalst - KSK Heist    1 - 1

    VW Hamme - Lommel United     0 - 3

    Knokke - KSV Oudenaarde     4 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 18

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Gullegem      1 - 0

    Torhout - Rupel-Boom     3 - 1

    RC Gent - Sint-Eloois-Winkel    3 - 1

    Temse - Olsa Brakel    0 - 2

    Londerzeel - Westhoek     4 - 2

    Harelbeke - Sparta Petegem      0 - 4

    Ronse - Bornem    2 - 1

    Pepingen-Halle - Sint-Niklaas    2 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 18

    Turnhout - Spouwen-Mopertingen    1 - 2

    City Pirates Antwerpen - Tessenderlo    1 - 3

    Hoogstraten - Hades    1 - 2

    Hasselt - Tempo Overijse     4 - 3

    Vosselaar - Sint-Lenaarts     2 - 0

    Bocholt - Duffel    2 - 1

    Tienen - Zwarte Leeuw    1 - 1

    Wijgmaal - Cappellen     1 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 19

    Sprimont-Comblain - RWD Molenbeek   0 - 3

    Ciney - RFC de Liège    1 - 1

    Walhain - La Calamine      3 - 1

    Solières Sport - La Louvière-Centre   AFGELAST

    Acren-Lessines - Waremme   1 - 1

    Hamoir - RFC Meux   1 - 0

    Rebecquoise - Durbuy   0 - 2

    White Star Brussels - Ol. Charleroi   UITG.


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 18

    Wervik - Merelbeke     4 - 2

    Stekene - Wingene    AFGELAST

    Jong Lede - Menen     0 - 0

    Mariekerke - Ninove    1 - 1

    Eppegem - Wolvertem-Merchtem     1 - 1

    Grimbergen - Lebbeke    0 - 0

    Melsele - Vlamertinge     2 - 1

    Wetteren - Dikkelvenne     1 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 18

    Bilzen-Waltwilder - Kampenhout    5 - 1

    Leopoldsburg - Nijlen    2 - 2

    Diest - Houtvenne    3 - 5

    Heur-Tongeren - Woluwe-Zaventem     1 - 2

    Sterrebeek - Wellen    0 - 3

    Herentals - Esperanza Pelt     3 - 0

    Ternesse - Termien     1 - 4

    Hoeilaart - Diegem Sport    0 - 5

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 19

    Spy - Franc Borains    1 - 6

    Couvin-Mariembourg - Taminoise     5 - 0

    RAAL La Louvière - Manageoise    2 - 1

    Albert Quevy-Mons - Stade Brainois    3 - 0

    Waterloo - RFC Tournai     2 - 2

    Léopold FC - Onhaye      0 - 2

    Ganshoren - Racing Jet Wavre   1 - 1

    Solréziènne - Binchoise   0 - 2
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 19

    Aischoise - Stockay-Warfusée   3 - 2

    Longlier - Cointe-Liège   AFGELAST

    Mormont - RFC Huy     AFGELAST

    FC Tilleur - UR Namur    5 - 0

    Herstal - URSL Visé    0 - 2

    Verlaine - Bertrix       7 - 0

    Richelle - Givry      5 - 1

    Habay-La-Neuve - Aywaille     AFGELAST

    Inhaalwedstrijd woensdag 17/01 :
    Habay-La-Neuve - Stockay-Warfusée     1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    14-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - zaterdag 20 en zondag 21 januari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Aalter - Lochristi     1 - 3

    De Pinte - KVV Ardennen     2 - 0

    Drongen - Appelterre   2 - 2

    Sint-Gillis-Waas - Zele   2 - 7

    Elene-Grotenberge - Robur    1 - 0

    Zelzate - Berlare   2 - 0

    Voorde - HO Kalken   1 - 0

    Dendermonde - Sottegem     1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Assenede    3 - 3

    Zeveren - Merendree    1 - 2

    Waarschoot - Lovendegem    1 - 1

    Kleit - Zomergem     4 - 1

    Sleidinge - Meetjesland    0 - 2

    Bellem - Mariakerke   3 - 1

    Poesele - Evergem Center   1 - 0

    Belzele - Adegem     1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Denderhoutem - Borsbeke   5 - 2

    Winnik - Eine   2 - 2

    Kluisbergen Sportief - Machelen   1 - 2

    Burst - Jong Zulte    2 - 3

    Munkzwalm - Windeke    1 - 1

    Meerbeke - Geraardsbergen   1 - 5

    Gavere-Asper - Edeboys    1 - 3

    Gijzel-Oosterzele - Bambrugge    2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Doorslaar     2 - 2

    Sp. Waasmunster - Meldert     2 - 1

    Haasdonk - Heikant   2 - 2

    Buggenhout - Moerbeke   3 - 2

    Kruibeke - Sinaai    1 - 2

    Grembergen - Bazel   5 - 2

    Schoonaarde - Zaffelare   1 - 0

    Sint-Gillis - YB Beveren   3 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Hansbeke    2 - 2

    Ertvelde - VSV Gent     1 - 1

    Wachtebeke - Ursel   1 - 1

    Knesselare - DKW Evergem    1 - 1

    Watervliet - Nevele    3 - 1

    Kaprijke-Bentille - Vinkt   3 - 0

    Maria-Aalter - Sint-Kruis-Winkel   1 - 2

    Lembeke - Sint-Laureins    1 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - VC Zwijnaarde    0 - 1

    Overmere - Latem   0 - 7

    Sint-Denijs - Cercle Melle   3 - 1

    Zevergem - 9000 Gent    2 - 4

    Serskamp-Schellebelle - FC Destelbergen   1 - 1

    Moortsele - Heusden   1 - 3

    HT Zwijnaarde - Massemen   3 - 0

    Beervelde - Houtem     1 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    Vurste-Semmerzake - Elene-Grotenberge B    6 - 2

    Zingem - Olsene    4 - 1

    Boekel - Bevere     2 - 3

    FC Kluisbergen - Wortegem     AFGELAST

    Sottegem B - Volkegem    3 - 0

    Oudenhove - Nazareth-Eke    0 - 1

    Nokere-Kruishoutem - Velzeke   4 - 1 

    Sint-Goriks - Michelbeke     1 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Gijzegem - Deftinge    0 - 0

    Okegem - Wieze   3 - 1

    Doggen - Mere   1 - 0

    Denderleeuw - Nederhasselt   3 - 4

    Bonanza - Moerbeke-Geraadsbergen    1 - 0

    Baardegem - Haaltert    1 - 0

    Kerksken - Hofstade   1 - 5

    Zandbergen - Erembodegem    0 - 5

    DERDE PROVINCIALE E :

    Sint-Pauwels - Rangers Opdorp    2 - 0

    SKB Sint-Niklaas - Oudegem   2 - 3

    Melsele B - Bosdam Beveren     0 - 4

    SK Gerda - Kieldrecht   0 - 2

    Eksaarde - WB Sint-Niklaas    0 - 1

    Hamme-Zogge - Klinge   UITGESTELD

    Kallo - Daknam   7 - 3

    Robur B - SVH Waasmunster   3 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Vinderhoute - Sint-Denijs B    3 - 1

    Lotenhulle - Balgerhoeke   1 - 2

    Heusden B - Donk    3 - 4

    VS Destelbergen - Middelburg   2 - 1

    Oostakker - Poesele B    4 - 1

    Avrasya Gent - Ooidonck-Leerne    1 - 3

    Sint-Amandsberg - Muide Gent B    2 - 2

    Boekhoute - Bassevelde     4 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - FC Kluisbergen B     1 - 6

    Volkegem B - Nokere-Kruishoutem B      0 - 4

    Eine B - Huise-Ouwegem    1 - 3

    Nazareth-Eke B - FCLC Ronse    4 - 1

    Horebeke - Boekel B   7 - 0

    Maarkedal - Munkzwalm B   4 - 1

    Mater - Zingem B   1 - 4

    Petegem Schelde - Kluisbergen Sportief B    3 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Bonanza B     1 - 5

    Strijpen - Vlierzele    0 - 4

    Jong Geraardsbergen - Everbeek   0 - 6

    Ophasselt - Zegelsem   3 - 1

    Aaigem - Sint-Antelinks   2 - 1

    Bavegem - Idegem   1 - 4

    Herzele-Ressegem - Oudenhove B   7 - 0

    Neigem - Opbrakel   5 - 1

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 21

    T. Melle - Wichelen   2 - 2

    FC Dampoort - Smetlede   1 - 9

    Nieuwerkerken - Herdersem   0 - 2

    Melsen - SK Merelbeke   5 - 0

    Balegem - Moorsel    0 - 4

    Rangers Merelbeke - Laarne-Kalken B    4 - 5

    HO Kalken B - Gijzel-Oosterzele B    FF

    Edeboys B - Jong Lede B    FF

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 21

    Stekene B - Zaffelare B      1 - 5

    Sombeke - Hoogeinde     2 - 0

    PD Kruibeke - Lebbeke B     3 - 1

    Lochristi B - Buggenhout B   FF  5 - 0

    Meerdonk - Waasmunster B   5 - 0

    Haasdonk B - Kemzeke   1 - 3

    Rupelmonde - Verrebroek   2 - 0

    Zele B - Baasrode    6 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    13-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - zaterdag 20 en zondag 21 januari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Zwevezele - Varsenare    5 - 0


    Rumbeke - Kortemark    0 - 2


    Oostkamp - Poperinge     4 - 0


    Westkapelle - Blankenberge   5 - 0


    WS Lauwe - Wielsbeke    2 - 2


    RC Waregem - Oostduinkerke    2 - 1


    Boezinge - Eernegem     4 - 0


    Oostnieuwkerke - RC Lauwe    4 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Staden - Bredene    1 - 4

    Beernem - Damme   1 - 2

    De Ruiter Roeselare - Heist    5 - 2

    Spermalie-Middelkerke - Diksmuide    1 - 1

    VV Tielt - Jabbeke    1 - 3

    Veldegem - Club Roeselare    2 - 2

    Oudenburg - Zedelgem    1 - 0

    Meulebeke - Gistel    2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Beselare    1 - 0

    Heestert - Geluwe    4 - 3

    Otegem - Moen    1 - 1

    Anzegem - Emelgem-Kachtem    2 - 0

    Zwevegem - Dottignies    2 - 2

    Deerlijk - Dadizele   0 - 1

    Ledegem - Nieuwkerke    3 - 4

    Ingooigem - Beveren-Leie     1 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Westrozebeke - Proven   0 - 2

    Dikkebus - Geluveld   4 - 3

    Moorslede - Merkem    6 - 2

    Handzame - Veurne    1 - 1

    Ploegsteert - Hooglede   1 - 2

    De Panne - Gits    3 - 0

    Zonnebeke - Houthulst    2 - 1

    Comines-Warneton - Brielen    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Sint-Kruis - Westende     2 - 1

    Zandvoorde - Ichtegem    1 - 1

    Snaaskerke - Steenbrugge   3 - 1

    Jong Male - Lissewege    2 - 1

    Koekelare - Keiem    1 - 3

    Ruddervoorde - Loppem    4 - 5

    Dar. Brugge - Moerkerke    3 - 0

    De Haan - Nieuwpoort    3 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - KSV Kortrijk    1 - 1

    Avelgem - Pittem     4 - 3

    Desselgem - Aarsele    1 - 1

    Lendelede - Dosko Beveren   1 - 2

    Bissegem - Hulste   5 - 2

    Kanegem - Zwevezele B   2 - 2

    Ardooie - Lichtervelde    4 - 5

    Moorsele - Luingnois    4 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 22

    Passendale - Alveringem     2 - 2

    Hollebeke - Lo-Reninge    AFGELAST

    Westouter - Zillebeke    4 - 1

    Kruiseke - Langemark-Poelkapelle    2 - 0

    Jonkershove - Reningelst   4 - 1

    Vleteren - Zarren    3 - 2

    Voormezele - Poperinge B     1 - 0

    Diksmuide B - Veurne B    1 - 2

    Elverdinge - Bulskamp    5 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dosko Beveren B - SK Torhout    1 - 3

    Aartrijke - Oostduinkerke B    9 - 0

    Steenbrugge B - Dudzele    1 - 7

    Ruiselede - Hertsberge    2 - 2

    Sint-Joris - Zerkegem    1 - 3

    Lombardsijde - HO Oedelem    0 - 1

    E. Brugge - Doomkerke    0 - 3

    Wenduine - Beernem B    2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C : Speeldag 22

    Wikings Kortrijk - Ledegem B    0 - 5

    Dadizele B - Stasegem     3 - 2

    Sint-Eloois-Winkel B - Dentergem    2 - 2

    Menen United - Jong Vijve    0 - 8

    Bellegem - Wervik B    7 - 0

    NS Heule - Kuurne    1 - 0

    Aalbeke - Wevelgem B   2 - 1

    Dottignies B - Rekkem    1 - 1

    Marke - Izegem-Ingelmunster B    2 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    12-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 20 en 21 januari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 20 en 21 januari 2018


    LIMBURG : Speeldag 19

    Vlijtingen - Mechelen aan de Maas    0 - 3

    Bree-Beek - Zonhoven VV     3 - 1

    Racing Peer - Bregel     0 - 1

    Daring Huvo Jeuk - Beringen    1 - 1

    Melo Zonhoven - Koersel     1 - 0

    Zepperen Brustem - Helson Helchteren    0 - 4

    Hoepertingen - Herk-De-Stad     1 - 0

    Herkol - Park Houthalen     2 - 2



    ANTWERPEN :  Speeldag 20

    Oppuurs - Lyra      AFGELAST

    Vorselaar - Merksplas      1 - 1

    Heikant Berlaar - Kontich     2 - 2

    Antonia - Lille     2 - 3

    RC Mechelen - Sint-Job     5 - 0

    Schriek - Branddonk     4 - 0

    Witgoor Dessel - GR Katelijne    2 - 0

    Rapid Leest - Berg en Dal    0 - 2



    BRABANT - BVV :  Speeldag 18

    Houtem-Oplinter - Melsbroek     1 - 3

    HO Bierbeek - Out-Hoegaarden     3 - 0

    Betekom - Bertem-Leefdal     2 - 2

    Tervuren-Duisburg - Linden     3 - 1

    Liedekerke - Meise    1 - 1

    Butsel - HO Veltem   1 - 0

    Aarschot - Borght-Humbeek    0 - 0

    Strombeek - Boka United      1 - 1


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 15

    Chastre - Ixelles    1 - 5

    Kosova Schaerbeek - RSD Jette   1 - 0

    Jodoigne - Villers-La-Ville   2 - 2

    Stockel - Stade Everois   5 - 3

    RCS Brainois - Ren. Cl. Schaerbeek    2 - 1

    BX Brussels - Lasne-Ohain   0 - 2

    Crossing Schaerbeek - Sporting Bruxelles   3 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 19

    Pont-A-Celles Buzet - Soignies    4 - 0

    Beloeil - Albert Quevy-Mons B   2 - 1

    Ostiches-Ath - Ransart   3 - 0

    Gosselies - Saint-Ghislain Tertre Hautrage   2 - 3

    Houdeng - Montkainoise   2 - 0

    Le Roeulx - Antoinien   1 - 3

    Paturages - Symphorinois   1 - 1

    Monceau - Peruwelz FC    3 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    08-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 januari 2018

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 12, zaterdag 13 en zondag 14 januari 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE : 


    Winterstop tot het weekend van 19, 20 en 21 januari - 
    INHAALWEDSTRIJD van speeldag 21 

    KV Oostende - RC Genk    1 - 2





    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 22

    Westerlo - Roeselare    0 - 0

    Beerschot-Wilrijk - Cercle Brugge    2 - 3   

    Lierse - Tubeke     2 - 1

    Oud-Heverlee Leuven - Union St-Gilloise     3 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 17

    KSV Oudenaarde - Dessel Sport    1 - 1

    Dender - Chatelet-Farciennes   1 - 1

    Seraing - Virton     2 - 0

    Patro Eisden - VW Hamme      0 - 2

    Oosterzonen - Deinze    0 - 1

    KSK Heist - Knokke     2 - 1

    Lommel United - Eendracht Aalst     2 - 1

    Berchem Sport - Geel     1 - 3


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 17

    Olsa Brakel - Torhout      1 - 1   ( Op 23/12 gespeeld )

    Sint-Niklaas - RC Gent   4 - 0

    Bornem - Temse     2 - 0

    Sint-Eloois-Winkel - Londerzeel    1 - 1

    Rupel-Boom - Pepingen-Halle    4 - 0

    Westhoek - Mandel United Izegem-Ingelmunster   2 - 0

    Sparta Petegem - Ronse     1 - 1

    Gullegem - Harelbeke     3 - 3


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 17

    Zwarte Leeuw - Hasselt    2 - 1

    Tessenderlo - Turnhout    2 - 0

    Hades - Bocholt      5 - 1

    Sint-Lenaarts - Tienen      3 - 3

    Tempo Overijse - Wijgmaal    3 - 1

    Cappellen - City Pirates Antwerpen     1 - 1

    Duffel - Vosselaar      2 - 1

    Spouwen-Mopertingen - Hoogstraten     1 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 18

    Ol. Charleroi - Rebecquoise    2 - 2

    RFC Meux - Ciney    1 - 1

    RWD Molenbeek - Acren-Lessines    2 - 1

    Durbuy - Walhain     1 - 3

    La Calamine - Solières Sport      2 - 2

    RFC de Liège - Sprimont-Comblain    3 - 0

    La Louvière-Centre - Hamoir     1 - 5

    Waremme - White Star Brussels    UITG. 


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 17

    Dikkelvenne - Jong Lede     4 - 1   ( Op 23/12 gespeeld )

    Wolvertem-Merchtem - Wervik     1 - 1

    Ninove - Stekene   3 - 0

    Lebbeke - Mariekerke    0 - 2

    Merelbeke - Melsele    2 - 4

    Vlamertinge - Grimbergen    0 - 1

    Menen - Eppegem     1 - 3

    Wingene - Wetteren    0 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 17

    Esperanza Pelt - Heur-Tongeren    1 - 0

    Nijlen - Hoeilaart       4 - 2

    Houtvenne - Sterrebeek      2 - 0

    Termien - Herentals    3 - 0

    Wellen - Ternesse    3 - 0

    Kampenhout - Leopoldsburg    0 - 3

    Woluwe-Zaventem - Bilzen-Waltwilder    1 - 2

    Diegem Sport - Diest     1 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 18

    Racing Jet Wavre - Léopold FC    3 - 1

    Franc Borains - RAAL La Louvière     2 - 1

    RFC Tournai - Ganshoren      2 - 0

    Onhaye - Spy     4 - 2

    Stade Brainois - Couvin-Mariembourg     2 - 2

    Binchoise - Albert Quevy-Mons    1 - 1

    Manageoise - Solréziènne      1 - 0

    Taminoise - Waterloo    3 - 0
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 18

    UR Namur - Longlier      1 - 4

    Bertrix - Mormont     1 - 4

    Givry - Habay-La-Neuve    1 - 1

    Aywaille - Verlaine     2 - 1

    Stockay-Warfusée - Verlaine   2 - 2

    Cointe-Liège - Herstal     3 - 8

    URSL Visé - Aischoise    2 - 1

    RFC Huy - FC Tilleur     0 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (39 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    07-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - zaterdag 13 en zondag 14 januari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - Sint-Gillis-Waas    4 - 1

    Sottegem - Voorde    1 - 3

    KVV Ardennen - Elene-Grotenberge   3 - 1

    Appelterre - De Pinte    2 - 2

    Lochristi - Dendermonde     1 - 2

    Robur - Zelzate    0 - 3

    HO Kalken - Drongen    1 - 1

    Zele - Aalter     1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Belzele    0 - 1

    Meetjesland - Maldegem   2 - 0

    Zomergem - Waarschoot     5 - 2

    Mariakerke - Sleidinge    2 - 3

    Assenede - Kleit     2 - 1

    Merendree - Poesele    0 - 1

    Lovendegem - Zeveren     0 - 1

    Adegem - Bellem     5 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Meerbeke     2 - 1

    Machelen - Denderhoutem     0 - 3

    Edeboys - Gijzel-Oosterzele    6 - 1

    Geraardsbergen - Gavere-Asper    1 - 0

    Eine - Burst    0 - 3

    Jong Zulte - Munkzwalm    2 - 3

    Bambrugge - Kluisbergen Sportief     5 - 1

    Borsbeke - Winnik     4 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    YB Beveren - Vrasene    0 - 1

    Bazel - Sint-Gillis    6 - 4

    Doorslaar - Schoonaarde     2 - 1

    Moerbeke - Kruibeke     2 - 3

    Heikant - Sp. Waasmunster     0 - 1

    Zaffelare - Haasdonk     4 - 1

    Sinaai - Grembergen    1 - 1

    Meldert - Buggenhout     2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    DKW Evergem - Watervliet    2 - 1

    Nevele - Kaprijke-Bentille   1 - 0

    Vinkt - Maria-Aalter   1 - 1

    Ursel - Muide Gent   0 - 0

    VSV Gent - Wachtebeke    5 - 2

    Sint-Laureins - Ertvelde    0 - 1

    Hansbeke - Knesselare     1 - 2

    Sint-Kruis-Winkel - Lembeke   2 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Sint-Denijs     2 - 2

    Latem - Beervelde    1 - 4

    FC Destelbergen - Laarne-Kalken    3 - 3

    Houtem - Moortsele   2 - 1

    Massemen - Serskamp-Schellebelle   0 - 4

    VC Zwijnaarde - Zevergem     2 - 1

    Cercle Melle - Overmere      0 - 1

    Heusden - HT Zwijnaarde   3 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Sottegem B    3 - 3

    Nazareth-Eke - Boekel   0 - 2

    Bevere - Vurste-Semmerzake    3 - 1

    Volkegem - Zingem    0 - 2

    Elene-Grotenberge B - FC Kluisbergen    3 - 0

    Wortegem - Nokere-Kruishoutem    0 - 2

    Olsene - Oudenhove      0 - 3

    Velzeke - Sint-Goriks    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :

    Moerbeke-Geraadsbergen - Baardegem    0 - 1

    Haaltert - Kerksken     3 - 0

    Hofstade - Zandbergen    1 - 2

    Erembodegem - Gijzegem    4 - 1

    Deftinge - Okegem    1 - 0

    Mere - Denderleeuw     0 - 2

    Wieze - Doggen    2 - 4

    Nederhasselt - Bonanza    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Kallo   3 - 1

    Bosdam Beveren - SK Gerda    0 - 2

    Daknam - Hamme-Zogge     3 - 2

    Klinge - Robur B    1 - 1

    Rangers Opdorp - SKB Sint-Niklaas    2 - 3

    WB Sint-Niklaas - Sint-Pauwels   2 - 1

    Oudegem - Melsele B     3 - 2

    SVH Waasmunster - Eksaarde     1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent B - Vinderhoute    1 - 2

    Poesele B - Avrasya Gent      STOPG.

    Bassevelde - Sint-Amandsberg    4 - 0

    Sint-Denijs B - Lotenhulle     1 - 1

    Middelburg - Oostakker   3 - 3

    Donk - VS Destelbergen    11 - 2

    Ooidonck-Leerne - Boekhoute   2 - 2

    Balgerhoeke - Heusden B     3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Petegem Schelde   2 - 4

    Boekel B - Nazareth-Eke B    2 - 3

    Zingem B - Volkegem B   3 - 2

    Munkzwalm B - Eine B    2 - 3

    Nokere-Kruishoutem B - Maarkedal    2 - 3

    FCLC Ronse - Mater     3 - 0

    Huise-Ouwegem - Bevere B     3 - 2

    Kluisbergen Sportief B - Horebeke   2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Strijpen      1 - 3

    Idegem - Neigem     0 - 3

    Zegelsem - Aaigem     2 - 2

    Everbeek - Ophasselt    2 - 1

    Opbrakel - Michelbeke B    3 - 0

    Sint-Antelinks - Herzele-Ressegem    3 - 0

    Vlierzele - Jong Geraardsbergen     17 - 1

    Oudenhove B - Bavegem     2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 20

    Jong Lede B - HO Kalken B    0 - 8

    Wichelen - Rangers Merelbeke    8 - 1

    Smetlede - Edeboys B      FF   5 - 0

    Moorsel - Melsen      1 - 1

    Herdersem - FC Dampoort     5 - 1

    SK Merelbeke - Bottelare   0 - 2

    Laarne-Kalken B - Nieuwerkerken     1 - 4

    Gijzel-Oosterzele B - Balegem    FF  

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 20

    Zaffelare B - Sombeke    2 - 2

    Kemzeke - Tielrode    0 - 2

    PD Kruibeke - Waasmunster B   1 - 4

    Lebbeke B - Stekene B   1 - 6

    Verrebroek - Baasrode   0 - 4

    Meerdonk - Lochristi B   3 - 1

    Hoogeinde - Haasdonk B    1 - 6

    Buggenhout B - Zele B     FF  0 - 5


    Nog dit : Vanaf volgend weekend starten alle wedstrijden op zondag opnieuw om 15 uur.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (26 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    06-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - zaterdag 13 en zondag 14 januari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Poperinge - WS Lauwe   2 - 0


    Oostduinkerke - Oostnieuwkerke   1 - 4


    Blankenberge - Rumbeke   2 - 1


    Wielsbeke - Westkapelle    3 - 1


    Eernegem - Zwevezele    0 - 1


    Kortemark - Boezinge    4 - 0


    RC Lauwe - Oostkamp    1 - 3


    Varsenare - RC Waregem    0 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Damme - De Ruiter Roeselare   2 - 1

    Diskmuide - Meulebeke   3 - 1

    Gistel - VV Tielt    1 - 2

    Heist - Staden    2 - 1

    Bredene - Spermalie-Middelkerke    0 - 1

    Zedelgem - Beernem     3 - 2

    Club Roeselare - Oudenburg   0 - 1

    Jabbeke - Veldegem    3 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Zwevegem    3 - 1

    Dottignies - Otegem   0 - 1

    Dadizele - Ledegem    1 - 1

    Nieuwkerke - Anzegem    2 - 5

    Beveren-Leie - Heestert     1 - 4

    Moen - Ingooigem     4 - 1

    Geluwe - Wevelgem     1 - 1

    Beselare - Deerlijk      1 - 3

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Dikkebus    1 - 3

    Proven - Moorslede    1 - 1

    Gits - Westrozebeke     3 - 4

    Brielen - Handzame   2 - 2

    Hooglede - Zonnebeke    2 - 0

    Houthulst - De Panne    4 - 6

    Geluveld - Comines-Warneton    1 - 2

    Veurne - Ploegsteert     1 - 3

    DERDE PROVINCIALE B :

    Ichtegem - Sint-Kruis   1 - 5

    Steenbrugge - Jong Male   2 - 2

    Loppem - Koekelare    3 - 1

    Moerkerke - Zandvoorde    1 - 0

    Keiem - Dar. Brugge    6 - 5

    Westende - De Haan    2 - 2

    Nieuwpoort - Snaaskerke   3 - 0

    Lissewege - Ruddervoorde    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Zwevezele B - Bissegem   1 - 0

    Dosko Beveren - Avelgem    0 - 3

    Aarsele - Lendelede    1 - 3

    Pittem - Kanegem    0 - 3

    KSV Kortrijk - Moorsele    3 - 3

    Lichtervelde - Oostrozebeke   2 - 0

    Luingnois - Desselgem     5 - 2

    Hulste - Ardooie    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 21

    Veurne B - Voormezele   0 - 3

    Bulskamp - Hollebeke    4 - 3

    Lo-Reninge - Kruiseke    2 - 1

    Poperinge B - Passendale   0 - 3

    Reningelst - Diksmuide B   1 - 3

    Zarren - Jonkershove    0 - 1

    Langemark-Poelkapelle - Westouter    1 - 1

    Alveringem - Elverdinge    2 - 0

    Zillebeke - Vleteren    1 - 6

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Oostduinkerke B - Dosko Beveren B    1 - 6

    SK Torhout - Lombardsijde      2 - 0

    HO Oedelem - Steenbrugge B    6 - 3

    Hertsberge - Sint-Joris     1 - 0

    Doomkerke - Ruiselede     5 - 2

    Beernem B - E. Brugge      0 - 0

    Dudzele - Wenduine    5 - 1

    Zerkegem - Aartrijke    1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE C :  Speeldag 21

    Ledegem B - Sint-Eloois-Winkel B     4 - 2

    Wevelgem B - Marke    1 - 2

    Izegem-Ingelmunster B - NS Heule  0 - 1

    Jong Vijve - Aalbeke    2 - 1

    Dentergem - Dadizele B    2 - 4

    Wervik B - Dottignies B    1 - 5

    Rekkem - Wikings Kortrijk    5 - 1

    Kuurne - Bellegem    2 - 2

    Stasegem - Menen United    4 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    05-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 13 en 14 januari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 13 en 14 januari 2018


    LIMBURG : Speeldag 18

    Bregel - Bree-Beek   1 - 3

    Zonhoven VV - Daring Huvo Jeuk    0 - 1

    Beringen - Zepperen-Brustem    0 - 0

    Helson Helchteren - Vlijtingen     2 - 0

    Hoepertingen - Racing Peer   2 - 1

    Herk-De-Stad - Park Houthalen   0 - 4

    Koersel - Herkol   3 - 1

    Mechelen aan de Maas - Melo Zonhoven     2 - 0



    ANTWERPEN :  Speeldag 19

    Vorselaar - Antonia    0 - 0

    Lille - Witgoor Dessel     2 - 1

    Kontich - Oppuurs    1 - 2

    Merksplas - Branddonk    0 - 0

    Sint-Job - Schriek    2 - 3

    Lyra - RC Mechelen    1 - 2

    Berg en Dal - Heikant Berlaar   1 - 1

    GR Katelijne - Rapid Leest     2 - 1



    BRABANT - BVV :  Speeldag 17

    Bertem-Leefdal - Aarschot   0 - 2

    Meise - Strombeek     2 - 2

    Linden - Betekom    1 - 0

    Boka United - Houtem-Oplinter    1 - 1

    Melsbroek - HO Bierbeek     0 - 2

    Borght-Humbeek - Butsel    1 - 1

    HO Veltem - Liedekerke    1 - 0

    Out-Hoegaarden - Tervuren-Duisburg   1 - 1


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 14

    Ixelles - Crossing Schaerbeek    1 - 0

    Stade Everois - BX Brussels     3 - 3

    Sporting Bruxelles - Kosova Schaerbeek    6 - 0

    Villers-La-Ville - RCS Brainois     2 - 3

    RSD Jette - Stockel    0 - 2

    Lasne-Ohain - Jodoigne    1 - 3

    Ren. Cl. Schaerbeek - Chastre    1 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 18

    Peruwelz FC - Ostiches-Ath    0 - 2

    Montkainoise - Beloeil    3 - 1

    Symphorinois - Gosselies   1 - 0

    Soignies - Le Roeulx     0 - 1

    Albert Quevy-Mons B - Monceau    1 - 3

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Houdeng    0 - 2

    Ransart - Pont-A-Celles Buzet     1 - 1

    Antoinien - Paturages       1 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    02-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waar zijn onze eersteklassers op winterstage ?
    Waar trekken onze eersteklassers op winterstage ?

    Tijd voor winterstop in de Jupiler Pro League.
    Maar die winterstop wordt voor bijna alle clubs uit de Pro League besteed aan een winterstage in 
    zonniger en vooral warmere oorden. Een overzicht in alfabetische volgorde :

    RSC Anderlecht van 5 tot 12 januari in La Manga (Spanje)
    Oefenwedstrijden : 
    FC Utrecht - Anderlecht   4 - 3
    SC Heerenveen - Anderlecht   0 - 0

    Royal Antwerp van 5 tot 14 januari in Algorfa (Spanje)
    Oefenwedstrijden : 
    Heidenheim - Antwerp   3 - 1
    Torrevieja - Antwerp   0 - 4

    Club Brugge van 4 tot 11 januari in Sotogranda (Spanje)
    Oefenwedstrijd : 
    FC Groningen - Club Brugge   1 - 2

    Sporting Charleroi van 6 tot 13 januari in Murcia (Spanje)
    Oefenwedstrijd : 
    Charleroi - FC Seoel    1 - 0
    Charleroi - Yanbian    4 - 0

    AS Eupen van 7 tot 16 januari in Doha (Qatar)
    Oefenwedstrijd : 
    AS Eupen - Guangzou Evergrande   2 - 0

    KV Kortrijk van 4 tot 6 januari in Nieuwpoort (België)
    Oefenwedstrijd : 
    KV Kortrijk - Roda JC    2 - 5

    KRC Genk van 5 tot 12 januari in Benidorm (Spanje)
    Oefenwedstrijd : 
    Arminia Bielefeld - KRC Genk    2 - 0
    KRC Genk - Schalke 04

    KAA Gent van 5 tot 11 januari in Oliva (Spanje)
    Oefenwedstrijden : 
    AA Gent - Nürnberg    1 - 0
    AA Gent - Union Berlin   1 - 3

    Sporting Lokeren van 7 tot 13 januari in Alicante (Spanje)
    Oefenwedstrijd : 
    Lokeren - Elche    3 - 4
    Lokeren - FC Seoel   2 - 1

    KV Mechelen van 5 tot 12 januari in Lepe (Spanje)
    Oefenwedstrijd : 
    KV Mechelen - Osnabrück   2 - 1
    KV Mechelen - Ingolstadt   2 - 2

    Exel Moeskroen van 6 tot 13 januari in Cadiz (Spanje)
    Oefenwedstrijd : Geen

    KV Oostende van 6 tot 13 januari in Algorfa (Spanje)
    Oefenwedstrijden : 
    VfB Stuttgart - KV Oostende   5 - 2
    Erzgebirge Aue - KV Oostende    0 - 2

    Standard de Liège van 4 tot 10 januari in Marbella (Spanje)
    Oefenwedstrijd : 
    Fortuna Düsseldorf - Standard   1 - 3

    Sint-Truiden van 6 tot 13 januari in La Manga (Spanje)
    Oefenwedstrijd : 
    Sint-Truiden - Holstein Kiel    2 - 2

    Waasland-Beveren van 6 tot 13 januari in San Pedro del Pinatar (Spanje)
    Oefenwedstrijd : 
    Darmstadt - Waasland-Beveren    3 - 0

    SV Zulte Waregem van 5 tot 12 januari in Marbella (Spanje)
    Oefenwedstrijd : 
    Borussia Dortmund - Zulte Waregem   3 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    01-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beste wensen voor 2018 + nieuwsoverzicht

    Ik wens al mijn blogbezoekers een fantastisch en vooral gezond 2018 !

    Wim Vermeer

    Nieuwsoverzicht 2018 :
    1 januari : Om middernacht verdwijnen 17 lokale radio's in België. Eén daarvan is Radio Brouwer.
    De oudste lokale radio van Oudenaarde zet zijn uitzendingen na meer dan 36 jaar stop.

    4 januari : Ray Thomas (76), oprichter en zanger van The Moody Blues, sterft.

    5 januari : Sven Vermant wordt de nieuwe trainer van waasland-Beveren.

    6 januari : Radio-icoon Peter Van Dam sterft op 65-jarige leeftijd.

    7 januari : De Franse zangeres France Gall sterft op 70-jarige leeftijd.

    8 januari : De Nederlandse provincie Groningen wordt getroffen door een aardbeving met een kracht van 3,4.

    10 januari : De Vlaamse comédienne Lies Lefever sterft overwachts op 37-jarige leeftijd.

    13 januari : Angeline Flor Pua is Miss België 2018.

    14 januari : Wout Van Aert kroont zich tot Belgisch kampioen veldrijden in Koksijde.

    15 januari : Dolores O' Riordan, de 46-jarige zangeres van The Cranberries, sterft. Grootste hit : Zombie
    Bij een ontploffing in Antwerpen storten drie gebouwen in en vallen er twee doden.

    20 januari : De wereldberoemde Franse sterrenchef Paul Bocuse (91) sterft.
    Ook Mario Guccio, zanger van de Belgische groep Machiavel, sterft. De zanger van 'Fly' werd 64 jaar.

    22 januari : België verlaagt terreurniveau van 3 naar 2.

    24 januari : KV Mechelen ontslaat zijn tweede coach van het seizoen. Aleksander Jankovic wordt door Dennis Van Wijk vervangen.

    29 januari : VTM-journalist Boudewijn Van Spilbeeck (58) gaat voortaan als vrouw door het leven. Boudewijn wordt Bo.

    30 januari : Tante Terry, Terry Van Ginderen is overleden. Ze werd 86 jaar.

    31 januari : Rita Deneve, de zangeres van 'De allereerste keer', werd 73 jaar.

    2 februari : Dennis Edwards, zanger van The Temptations, sterft net voor zijn 75ste verjaardag.

    4 februari : In het Nederlandse Valkenburg kroont Wout Van Aert zich opnieuw tot wereldkampioen veldrijden.
    Bij de beloften ging deze titel ook naar een landgenoot Eli Iserbyt en Sanne Cant kroonde zich zaterdag al
    naar de wereldtitel bij de dames.

    6 februari : Ronald Koeman is de nieuwe bondscoach van Nederland.

    7 februari : Club Brugge-speler Ruud Vormer wint de Gouden Schoen.

    9 februari : Patrick Janssens wordt ontslagen als algemeen directeur van KRC Genk, Eric Gerits volgt hem op.

    11 februari : In Moskou stort een vliegtuig neer, alle 71 inzittenden komen om.

    14 februari : Mircea Rednic werd ontslagen als coach van Moeskroen, Frank Defays volgt hem op.
    Anderlecht stuurt club-icoon Olivier Deschacht naar de B-kern.
    Bij een schietpartij in een school in Florida vallen 17 doden.

    18 februari : Vliegtuigcrash in Iran, alle 66 inzittenden komen om.

    20 februari : Samsonite Oudenaarde kondigt uitbreiding aan met een nieuw distributiemagazijn in Kluisbergen
    op de vroegere elektriciteitscentrale van Ruien.

    23 februari : Barbara Alston, zangers bij The Crystals (74), is overleden.

    24 februari : Een nieuw wielerseizoen gaat van start zonder bloemenmeisjes en zonder RO-DA-NI-A.
    Omloop Het Nieuwsblad werd door Valgren Andersen gewonnen.
    Schaatser Bart Swings pakt zilver op de Olympische winterspelen in Pyeongchang.

    25 februari : Kuurne-Brussel-Kuurne werd gewonnen door Dylan Groenewegen.

    26 februari : De Nederlandse tv-presentatrice Mies Bouwman sterft op 88-jarige leeftijd.

    28 februari : Ons land kreunt onder een koudegolf. Deze 28 februari was de koudste ooit.
    Het vroegere kouderecord uit 1904 (-0,8°C) werd verbroken. Max t° -2°C.

    1 maart : Hugo Broos wordt technisch directeur van KV Oostende.

    4 maart : Davide Astori, aanvoerder van het Italiaanse Fiorentina, sterft in zijn slaap op 31-jarige leeftijd.
    De Italiaanse serie A gelast hierdoor alle zondagswedstrijden af.

    5 maart : Oud-wielerjournalist Mark Vanlombeek sterft. Hij verliest de strijd tegen kanker op 67-jarige leeftijd.

    7 maart : Gepensioneerd radio en tv-journalist Jan Schodts sterft op 80- jarige leeftijd.

    10 maart : Cercle Brugge mag zich vanaf volgend voetbalseizoen opnieuw een eersteklasser noemen.

    11 maart : KV Mechelen degradeert uit de hoogste voetbalklasse.

    14 maart : Natuurkundige Stephen William Hawking (76) is overleden.
    Ook de bekende Oudenaardist Jan Broekaert sterft. Hij is net geen 90 jaar geworden.

    15 maart : Acteur Bernard Verheyden sterft. Bompa Lawijt werd 79 jaar.

    17 maart : Standard wint de finale van de Croky Cup - Beker van België. Het versloeg KRC Genk met 0-1 na verlengingen.
    17 maart 2018 gaat de geschiedenis is als de koudste 17 maart ooit met een maximum temperatuur van 2°C.

    18 maart : Het kouderecord uit 1975 (3°C) werd verbroken. Met amper 2°C wordt deze 18 maart de koudste ooit.

    23 maart : Niki Terpstra wint E3 Harelbeke.

    25 maart : Peter Sagan wint Gent-Wevelgem.

    28 maart : Yves Lampaert wint Dwars door Vlaanderen.

    31 maart : 16.000 wielertoeristen uit 66 verschillende landen rijden hun Ronde van Vlaanderen.
    Vlaams acteur Frank Aendenboom sterft op 76-jarige leeftijd.

    1 april : Niki Terpstra wint de 102e Ronde van Vlaanderen.

    2 april : Winnie Mandela, ex-vrouw van de Zuid-Afrikaanse president Nelson Mandela, sterft op 81-jarige leeftijd.

    3 april : Vlaamse pianist en componist Johan Stolzz (Concerto voor Natasha) overleden. Hij werd 82 jaar.

    4 april : Olivier Deschacht traint opnieuw mee met de A-kern van Anderlecht.

    6 april : Luc Devroe volgt Herman Van Holsbeek op als manager van Anderlecht.

    7 april : In Münster in Duitsland rijdt een bestelwagen in op een mensenmassa. Er vallen 4 doden en een 20-tal gewonden.
    De Australiër James Whelan wint de Ronde van Vlaanderen bij de beloften.
    De thermometer gaat voor het eerst dit jaar boven de 20°C.

    8 april : Peter Sagan wint Parijs-Roubaix. De Belgische renner Michael Goolaerts (23) komt om het leven 
    na een hartstilstand tijdens Parijs-Roubaix. Ook ex-radiocollega Ad Roberts (62) sterft.
    Warmste 8 april ooit met een warmterecord van 23,3°C.

    14 april : De VS, Groot-Brittanië en Frankrijk bombarderen Syrië met kruisraketten na een vermoedelijke aanval met gifgas.

    18 april : Barbara Bush, voormalige First Lady en echtgenote van ex-Amerikaans President George Bush, sterft op 92-jarige leeftijd.

    19 april : Met 28°C is deze 19 april de warmste 19 april ooit.
    Kettingbotsing op de N60 in Nazareth. Een vrachtwagen rijdt in op 15 wagens.

    20 april : De Zweedse top-dj Acicii sterft, hij pleegt zelfmoord op 28-jarige leeftijd.

    25 april : Gert Verheyen wordt de nieuwe coach van KV Oostende, zijn assistent wordt Franky Van Der Elst.

    6 mei : Eric Geboers, motorcrosser en sportman van het jaar uit 1988 komt om het leven door verdrinking.

    8 mei : De Waalse zangeres Mauranne sterft op 56-jarige leeftijd.
    België stoot niet door naar de finale van het Eurovisiesongfestival. A matter of time van Sennek sneuvelt in de eerste halve finale.

    9 mei : Voetbalclub SK Lierse is failliet, de club met stamnummer 30 verdwijnt.
    Sven Vermant wordt ontslagen als coach van Waasland-Beveren.

    12 mei : Israël wint het 43ste Eurovisiesongfestival met het nummer Toy van Netta Barzilai.

    13 mei : Club Brugge pakt zijn vijftiende landstitel in het Belgisch voetbal.

    16 mei : In Lyon werd de finale van de Europa League gespeeld.
    Atletico Madrid wint met 3 - 0 van Olympique Lyon.

    18 mei : Een vliegtuigcrash in Havana (Cuba), het pas opgestegen vliegtuig stort neer. Er vallen meer dan 100 doden.

    19 mei : Huwelijk in Engeland : Prins Harry stapt in het huwelijksbootje met Meghan Markle.

    20 mei : Ricardo Da Pinto kondigt vertrek aan bij Standard de Liège ondanks een tweede plaats voor de Luikenaars.

    21 mei : Marc Brys volgt Jonas De Rouck op als coach van Sint-Truiden.
    Radja Nainggolan wordt door Bondscoach Roberto Martinez thuis gelaten voor het WK.

    23 mei : Michel Preud'homme wordt volgend seizoen opnieuw trainer van Standard.

    26 mei : Kleine aardbeving in België, provincie Limburg, met een kracht van 3,1 op de schaal van Richter in Kinrooi.
    Real Madrid wint voor de derde keer op rij de finale van de Champions League met 3-1 van Liverpool in Kiev.

    29 mei : Een 30-jarige ex-gevangene schiet drie mensen, waarvan twee politieagenten, koelbloedig neer in Luik.

    1 juni : Samsonite topman Ramesch Tainwalla stapt op.

    6 juni : Laurent Guyot wordt trainer van Cercle Brugge.

    7 juni : Yannick Ferrera wordt de nieuwe coach van Waasland-Beveren.

    12 juni : Historische ontmoeting tussen Donald Trump en Kim Jung-Un (Noord-Korea).

    14 juni : Het WK voetbal in Rusland gaat van start. Het gastland wint de openingsmatch met 5-0 van Saoudi-Arabië.

    18 juni : België wint eerste wedstrijd op het WK met 3-0 tegen Panama.

    19 juni : Georges Leekens wordt ontslagen als bondscoach van Hongarije.

    23 juni : België wint ook tweede wedstrijd op het WK, dit keer versloeg het Tunesië met 5-2.

    24 juni : Yves Lampaert is Belgisch kampioen wielrennen in Binche.

    27 juni : Joe Jackson, vader van Michael Jackson, sterft op 89-jarige leeftijd.

    28 juni : België wint van Engeland met 1-0 en wordt zo groepswinnaar op het WK in Rusland.

    2 juli : België plaatst zich voor de kwartfinales op het WK in Rusland. De Rode Duivels zetten
    een 0-2 achterstand om in 3-2 tegen Japan.

    6 juli : België wint met 1-2 van Brazilië en stoot zo door naar de halve finales van het WK voetbal.

    10 juli : België verliest voor het eerst op het WK-voetbal. De Fransen spelen de finale dankzij een 1-0 winst tegen België.
    Met bijna 2,5 miljoen kijkers is dit een kijkcijferrecord voor de Rode Duivels.

    14 juli : België werd derde op het WK-voetbal in Rusland. Het versloeg Engeland in
    de kleine finale met 2-0.
    Nancy Sinatra sterft op 101-jarige leeftijd.

    15 juli : Frankrijk is wereldkampioen voetbal na 4-2 winst tegen Kroatië.

    21 juli : Nationale Feestdag, Koning Filip is vijf jaar Koning der Belgen.

    22 juli : Club Brugge wint de Belgische Supercup met 2-1 van Standard.

    25 juli : België puft onder een hittegolf met een enorme droogte tot gevolg.

    31 juli : Vandaag 25 jaar geleden stierf Koning Boudewijn totaal onverwachts.

    5 augustus : Bij een aardbeving in Lombok (Indonesië) komen meer dan 350 mensen om het leven.

    7 augustus : De tweede hittegolf van deze zomer is een feit. Na de warmste 7 augustus ooit trekt
    's avonds een hevig onweer over ons land.

    8 augustus : Rode Duivels in trek op transfermarkt :
    Thibaut Courtois wordt de nieuwe doelman van Real Madrid en Axel Witsel aan de slag in Borussia Dortmund.

    12 augustus : Niels Destadsbader wint voor het tweede jaar op rij de radio 2 zomerhit.
    Deze keer met 'Verover mij'.

    14 augustus : De Morandi-brug in Genoa stort in. Er vallen meer dan 40 doden.

    16 augustus : Queen of Soul, zangeres Aretha Franklin, sterft op 76-jarige leeftijd

    17 augustus : Grou wint opnieuw het SKS Skûtsjesilen in Friesland.

    20 augustus : KV Mechelen (1B) ontslaat coach Dennis Van Wijk al na drie speeldagen in de Proximus League.

    29 augustus : Zanger Tim Visterin (77) sterft. Grootste hit was 'De Vogel'.

    30 augustus : Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro League is een feit : Moeskroen ontslaat Frank Defays.

    16 september : Zangeres Anneke Grönloh sterft op 76-jarige leeftijd.
    Simon Yates wint de Vuelta (ronde van Spanje).
    Een nieuw veldritseizoen gaat van start, Lars Van Der Haar wint Brico Cross in Geraardsbergen.

    20 september : In het Nederlandse Oss sterven vier kinderen na aanrijding tussen bakfiets en trein.

    21 september : Actrice Sjoukje Hooymayer, alias Dokter van der Ploeg uit 'Zeg 'ns aaa' sterft op 78-jarige leeftijd.

    28 september : De Nederlandse zanger Koos Alberts sterft. Hij werd 71 jaar.

    29 september : Bij een tsunami in Sulawesi (Indonesië) vallen meer dan 1200 doden.

    30 september : Alejandro Valverde (38) kroont zich tot WK-wielrennen in Innsbruck.

    1 oktober : De Franse zanger Charles Aznavour (94) sterft.

    3 oktober : Kleinkunstzanger Hugo Raspoet sterft. De zanger van 'Héléna' werd 77 jaar.

    5 oktober : TV-icoon Walter Capiau sterft. Hij werd 80 jaar.

    6 oktober : De legendarische Spaanse sopraan Montserrat Caballé (85) sterft.

    7 oktober : Mathieu van Der Poel wint de Brico Cross op de Hotond.

    8 oktober : Yves Vanderhaeghe werd ontslagen als coach van KAA Gent.

    10 oktober : De Deen Jess Thorup wordt de nieuwe coach van KAA Gent.

    11 oktober : Twee Belgische eersteklasse-scheidsrechters worden geschorst op beschuldiging van corruptie.
    Het gaat om Bart Vertenten en Sebastien Delferière.

    13 oktober : Karikaturist Nesten sterft. Hij werd 72 jaar.

    14 oktober : Gemeente- en Provincieraadsverkiezingen.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:info
    31-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 januari 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 5, zaterdag 6 en zondag 7 januari 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE : 


    Winterstop tot het weekend van 19, 20 en 21 januari.
    Eersteklassers zijn op winterstage, een overzicht van de stages staat verder op mijn blog.




    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 21

    Cercle Brugge - Oud-Heverlee Leuven    1 - 0

    Lierse - Beerschot-Wilrijk    2 - 1

    Tubeke - Westerlo    2 - 1

    Union St-Gilloise - Roeselare     1 - 2


    EERSTE AMATEURKLASSE : Inhaalwedstrijd van speeldag 15

    Knokke - Berchem Sport    4 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Inhaalwedstrijden van speeldag 15 

    Bornem - Gullegem     0 - 1

    Londerzeel - Rupel-Boom   2 - 3

    Sparta Petegem - Temse     2 - 2

    Pepingen-Halle - Torhout   1 - 1

    Harelbeke - Sint-Eloois-Winkel   0 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Inhaalwedstrijden van speeldag 15

    Duffel - Spouwen-Mopertingen      1 - 0

    Wijgmaal - Sint-Lenaarts    5 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Inhaalwedstrijden van speeldag 15 en 16

    La Calamine - Ciney      2 - 1

    La Louvière-Centre - RWD Molenbeek   0 - 5

    RFC Meux - RFC de Liège   0 - 4


    DERDE AMATEURKLASSE  VVF A : Inhaalwedstrijden van speeldag 15

    Jong Lede - Wetteren     4 - 1

    Eppegem - Wingene    3 - 2

    Grimbergen - Wolvertem-Merchtem   1 - 2

    Mariekerke - Merelbeke    0 - 3


    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Inhaalwedstrijden van speeldag 15

    Sterrebeek - Nijlen     1 - 1

    Termien - Houtvenne   2 - 1

    Wellen - Herentals   1 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Inhaalwedstrijden van speeldagen 15, 16 en 17

    Onhaye - Albert Quevy-Mons    4 - 3

    Manageoise - Couvin-Mariembourg     0 - 1

    Solréziènne - Franc Borains    1 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : Inhaalwedstrijden van speeldagen 15 en 16

    Aywaille - FC Tilleur      1 - 0

    Stockay-Warfusée - Verlaine   1 - 1

    Bertrix - Longlier     1 - 2

    Habay-La-Neuve - Aischoise   1 - 3



    Er worden dit weekend enkel inhaalwedstrijden gespeeld. 
    Voor de andere clubs is het winterstop tot het weekend van 13 en 14 januari  


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    30-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - zaterdag 6 en zondag 7 januari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Aalter - Berlare     3 - 2

    Dendermonde - Zele    3 - 1

    Sint-Gillis-Waas - Robur   1 - 1

    Zelzate - KVV Ardennen   1 - 0

    Elene-Grotenberge - Appelterre    5 - 0

    Drongen - De Pinte   1 - 0

    Voorde - Lochristi    2 - 2

    HO Kalken - Sottegem    4 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Sleidinge - Maldegem   1 - 2

    Mariakerke - Adegem   2 - 5

    Belzele - Merendree   3 - 0

    Bellem - Evergem Center    4 - 0

    Zeveren - Zomergem   0 - 2

    Waarschoot - Assenede   2 - 2

    Kleit - Meetjesland    2 - 1

    Poesele - Lovendegem     4 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Denderhoutem - Bambrugge    3 - 3

    Winnik - Burst    2 - 4

    Kluisbergen Sportief - Edeboys     1 - 1

    Meerbeke - Jong Zulte   1 - 3

    Munkzwalm - Eine    3 - 1

    Gijzel-Oosterzele - Geraardsbergen   4 - 0

    Gavere-Asper - Windeke    1 - 1

    Borsbeke - Machelen    1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Sp. Waasmunster - Zaffelare    3 - 1

    Varsenare - Bazel     0 - 0

    Haasdonk - Doorslaar     0 - 1

    Schoonaarde - YB Beveren    1 - 0

    Grembergen - Sint-Gillis   6 - 0

    Buggenhout - Heikant   0 - 0

    Kruibeke - Meldert     2 - 1

    Sinaai - Moerbeke    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Knesselare     0 - 1

    Ertvelde - Sint-Kruis-Winkel     3 - 0

    Lembeke - Vinkt   3 - 2

    Maria-Aalter - Nevele    1 - 0

    Kaprijke-Bentille - DKW Evergem   2 - 4

    Ursel - VSV Gent    0 - 2

    Wachtebeke - Sint-Laureins   0 - 1

    Watervliet - Hansbeke    0 - 5

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - Zevergem    2 - 0

    FC Destelbergen - Massemen   4 - 2

    Sint-Denijs - VC Zwijnaarde   0 - 0

    Overmere - 9000 Gent   1 - 2

    HT Zwijnaarde - Houtem   4 - 0

    Moortsele - Latem    0 - 3

    Serskamp-Schellebelle - Heusden    1 - 2

    Beervelde - Cercle Melle   1 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Sottegem B - Velzeke     0 - 2

    Zingem - Michelbeke      4 - 0

    Vurste-Semmerzake - Nazareth-Eke    2 - 2

    Boekel - Olsene    2 - 3

    FC Kluisbergen - Bevere    1 - 6

    Wortegem - Elene-Grotenberge B   2 - 0

    Nokere-Kruishoutem - Sint-Goriks   2 - 0

    Oudenhove - Volkegem   1 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :

    Baardegem - Nederhasselt    1 - 2

    Wieze - Deftinge    1 - 2

    Doggen - Denderleeuw    0 - 1

    Bonanza - Mere    1 - 2

    Gijzegem - Hofstade   0 - 2

    Zandbergen - Haaltert    1 - 4

    Kerksken - Moerbeke-Geraardsbergen    0 - 0

    Okegem - Erembodegem     0 - 6

    DERDE PROVINCIALE E :

    SK Gerda - Oudegem    1 - 3

    SKB Sint-Niklaas - Melsele B    2 - 3

    Robur B - Daknam   3 - 1

    Hamme-Zogge - Kieldrecht    0 - 1

    Kallo - Bosdam Beveren   3 - 0

    Eksaarde - Klinge   1 - 2

    Rangers Opdorp - WB Sint-Niklaas   0 - 3

    Sint-Pauwels - SVH Waasmunster    3 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Vinderhoute - Bassevelde     2 - 3

    Sint-Amandsberg - Ooidonck-Leerne      1 - 2

    Boekhoute - Poesele B   4 - 1

    Avrasya Gent - Middelburg   2 - 1

    Oostakker - Donk   0 - 1

    Balgerhoeke - Sint-Denijs B   3 - 1

    Lotenhulle - Muide Gent B    3 - 1

    Heusden B - VS Destelbergen   2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Petegem Schelde     1 - 1

    Volkegem B - FCLC Ronse     3 - 1

    Eine B - Nokere-Kruishoutem B    3 - 4

    Nazareth-Eke B - Kluisbergen Sportief B    2 - 4

    Huise-Ouwegem - Munkzwalm B    0 - 0

    Mater - Boekel B    2 - 1

    Maarkedal - Zingem B    6 - 2

    Horebeke - FC Kluisbergen B   3 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Idegem     2 - 1

    Jong Geraardsbergen - Ophasselt    1 - 10

    Aaigem - Everbeek   0 - 0

    Herzele-Ressegem - Zegelsem   6 - 0

    Bavegem - Sint-Antelinks    0 - 5

    Neigem - Oudenhove B   4 - 0

    Strijpen - Opbrakel   3 - 4

    Vlierzele - Bonanza B    3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 19

    FC Dampoort - Laarne-Kalken B    0 - 2

    Edeboys B - Herdersem   1 - 2

    Rangers Merelbeke - Nieuwerkerken    2 - 3

    HO Kalken B - Smetlede   1 - 0

    Balegem - Jong Lede B   1 - 5

    T. Melle - SK Merelbeke    1 - 0

    Bottelare - Moorsel    3 - 1

    Melsen - Gijzel-Oosterzele B    FF

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 19

    Sombeke - Lebbeke B    6 - 1

    Meerdonk - PD Kruibeke    2 - 2

    Buggenhout B - Verrebroek    0 - 6

    Rupelmonde - Kemzeke   1 - 2

    Tielrode - Hoogeinde    2 - 0

    Haasdonk B - Zaffelare B   7 - 0

    Zele B - Lochristi B    1 - 1

    Waasmunster B - Stekene B     1 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    29-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - zaterdag 6 en zondag 7 januari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Rumbeke - Wielsbeke    0 - 3


    Zwevezele - Kortemark     3 - 1


    Westkapelle - Poperinge   2 - 2


    RC Waregem - Eernegem    1 - 1


    RC Lauwe - Oostduinkerke   1 - 2


    Oostkamp - WS Lauwe   5 - 1


    Boezinge - Blankenberge    2 - 1


    Oostnieuwkerke - Varsenare    2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Staden - Damme    2 - 1

    Beernem - Club Roeselare    0 - 0

    De Ruiter Roeselare - Zedelgem   5 - 4

    Spermalie-Middelkerke - Meulebeke   1 - 1

    Veldegem - Gistel   3 - 1

    Oudenburg - Jabbeke   0 - 1

    Bredene - Heist   1 - 1

    VV Tielt - Diksmuide    1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Moen - Dottignies    0 - 1    ( op 23-12 gespeeld )

    Ingooigem - Heestert   1 - 6

    Wevelgem - Beveren-Leie    5 - 1

    Otegem - Emelgem-Kachtem   2 - 0

    Deerlijk - Geluwe    1 - 0

    Anzegem - Dadizele   1 - 3

    Zwevegem - Nieuwkerke   1 - 0

    Ledegem - Beselare    6 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Westrozebeke - Houthulst   1 - 1

    Handzame - Geluveld     2 - 0

    Moorslede - Gits   1 - 1

    Ploegsteert - Zonnebeke   1 - 0

    Dikkebus - Proven   1 - 2

    Veurne - Brielen   5 - 0

    De Panne - Hooglede    2 - 0

    Comines-Warneton - Merkem   1 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Steenbrugge - Nieuwpoort    2 - 3

    Sint-Kruis - Moerkerke   1 - 0

    Zandvoorde - Keiem    2 - 2

    Snaaskerke - Westende   4 - 1

    Koekelare - Lissewege   3 - 2

    De Haan - Ichtegem   2 - 0

    Dar. Brugge - Loppem   2 - 2

    Jong Male - Ruddervoorde    1 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Hulste     1 - 2

    Moorsele - Lichtervelde     4 - 2

    Bissegem - Pittem   2 - 1

    Kanegem - Dosko Beveren   1 - 0

    Lendelede - Avelgem    2 - 1

    Desselgem - KSV Kortrijk    2 - 1

    Aarsele - Luingnois    3 - 0

    Ardooie - Zwevezele B   0 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 20

    Hollebeke - Alveringem     2 - 1

    Diksmuide B - Zarren    2 - 3

    Elverdinge - Poperinge B     2 - 1

    Veurne B - Reningelst   0 - 1

    Kruiseke - Bulskamp   2 - 4

    Westouter - Lo-Reninge   1 - 1

    Vleteren - Langemark-Poelkapelle   1 - 0

    Jonkershove - Zillbeke   2 - 3

    Voormezele - Passendale    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dosko Beveren B - Zerkegem     3 - 2

    Ruiselede - Beernem B    1 - 1

    Sint-Joris - Doomkerke   0 - 1

    Aartrijke - Hertsberge   1 - 0

    SK Torhout - Oostduinkerke B      FF

    Lombardsijde - Steenbrugge B   7 - 0

    Wenduine - HO Oedelem   2 - 4

    E. Brugge - Dudzele   0 - 7

    VIERDE PROVINCIALE C :  Speeldag 20

    Wikings Kortrijk - Wervik B     5 - 2

    Sint-Eloois-Winkel B - Rekkem      3 - 1

    Dadizele B - Ledegem B     3 - 1

    Dottignies B - Kuurne   2 - 2

    NS Heule - Bellegem   2 - 2

    Aalbeke - Stasegem   2 - 1

    Menen United - Dentergem   STOPG.

    Izegem-Ingelmunster B - Wevelgem B   2 - 0

    Marke - Jong Vijve   0 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    28-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 6 en 7 januari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 6 en 7 januari 2018


    LIMBURG : Speeldag 17

    Park Houthalen - Koersel     0 - 0

    Racing Peer - Herk-De-Stad     1 - 2

    Bree-Beek - Hoepertingen      2 - 1

    Vlijtingen - Beringen   4 - 2

    Zepperen Brustem - Zonhoven VV   2 - 3

    Herkol - Mechelen aan de Maas    1 - 1

    Melo Zonhoven - Helson Hechteren      1 - 2

    Daring Huvo Jeuk - Bregel    1 - 0



    ANTWERPEN :  Speeldag 18

    Heikant Berlaar - GR Katelijne    4 - 1

    Antonia - Merksplas     1 - 1

    RC Mechelen - Kontich     2 - 0

    Schriek - Lyra     2 - 3

    Branddonk - Sint-Job    2 - 1

    Witgoor Dessel - Vorselaar      1 - 2

    Rapid Leest - Lille   1 - 4

    Oppuurs - Berg en Dal   1 - 0



    BRABANT - BVV :  

    Winterstop 


    BRABANT - ACFF :  

    Winterstop   


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 17

    Monceau - Ostiches-Ath     0 - 0

    Pont-A-Celles Buzet - Peruwelz FC   1 - 0

    Albert Quevy-Mons B - Montkainoise   1 - 3

    Le Roeulx - Ransart   1 - 0

    Paturages - Soignies   0 - 1

    Gosselies - Antoinien   0 - 3

    Houdeng - Symphorinois    1 - 1

    Beloeil - Saint-Ghislain Tertre Hautrage   2 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    27-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
    Het einde van lokale radio Brouwer uit Oudenaarde .....
    De laatste dagen van 2017 had lokale radio Brouwer uit Oudenaarde geen reden tot juichen. De oudste lokale radio 
    van Oudenaarde, die zijn uitzendingen startte in de zomer van 1981, had besloten om in 2018 niet verder te doen. 
    Na 36 jaar zette het zijn uitzendingen stop. Het nieuwe frequentieplan van minister Sven Gatz is de doodsteek is geworden. 
    Radio Brouwer zou naast zijn bestaande frequentie in Oudenaarde ook een zendmast moeten bouwen op de Hotond in 
    Ronse om zo Ronse en Kluisbergen te bereiken, maar dat kostenplaatje zagen de radiomakers van de Wolvenberg
     niet zitten. De laatste week van 2017 haalde Radio Brouwer tal van prominenten en ex-medewerkers
    voor de microfoon in de afscheidsweek. Om middernacht hield het bestuur een afscheidsspeech waarna het de stekker van de 
    zender uit het stopcontact haalde. Amper een paar seconden later klonk het geluid van Radio Media op 106.3 FM.
    Bedankt Radio Brouwer
    Langs deze weg wil ik ook nog eens Radio Brouwer bedanken. De voorbije jaren kwam de Oudenaardse
    lokale radio via mijn blog wel eens een voetbaluitslag aan de weet maar dit was wederzijds. Sommige resultaten wist ik ook
    via Radio Brouwer. Bedankt mensen van de sport: Pedro, Speedy, Frank, Pierre en de anderen die ik vergeten ben.

    Diverse prominenten in de laatste week van Radio Brouwer


    Radio Brouwer startte zijn uitzendingen op 103 Mhz

    106.3 FM is nu het geluid van Radio Media

    Radio Media ging met zijn radio-uitzendingen van start in januari 1983 in Anzegem. In 1987 verhuisde de lokale radio van 
    Anzegem naar Avelgem en in 2008 moest de radio opnieuw noodgedwongen verhuizen. Toen kreeg de lokale radio een  
    onderkomen in de vroegere Ovior-gebouwen in Kluisbergen-Berchem, de gebouwen waren ondertussen in handen van 
     industrieel Willy Naessens. Vanaf 2018 is Radio Media te beluisteren in regio Ronse en Kluisbergen via 105 FM en regio 
     Oudenaarde op 106.3 FM, wat nog tot en met 31 december de frequentie van Radio Brouwer was. Radio Brouwer had  
    eerder bekend gemaakt om er eind 2017 mee te stoppen. Maar er is nog meer want vanaf 2018 zal Radio Media met een  
    tweede radiostation van start gaan in Waregem via 105.4 FM en Deerlijk via 107.7 FM. Voor deze frequenties is  
    voorzitter Ludo Daelman nog op zoek naar een gepaste naam. Vanaf maart zouden Waregem en Deerlijk operationeel  
    moeten zijn. We wensen voorzitter Ludo Daelman en de radiocollega's van Radio Media veel succes!

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:info
    26-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2017
    NATIONAAL KERSTVOETBAL van dinsdag 26 en woensdag 27 december 2017



    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 21

    Club Brugge - Moeskroen     4 - 2

    Lokeren - KV Mechelen    2 - 0

    Eupen - Waasland-Beveren    1 - 0

    Zulte Waregem - Charleroi     0 - 4

    Anderlecht - AA Gent     1 - 0

    Sint-Truiden - Antwerp      0 - 3

    KV Kortrijk - Standard      2 - 1

    KV Oostende - RC Genk    1 - 2

    Dit waren de laatste wedstrijden van het jaar 2017, er volgt nu een winterstop.
    We vatten de competitie voor de winterstop even samen:
    Anderlecht begon als landskampioen door de Supercup in de wacht te slepen tegen bekerwinnaar Zulte Waregem.
    Club Brugge lijkt de onklopbare leider te worden en staat met een ruime voorsprong op kop met 53 punten.
    Charleroi staat tweede met 42 punten en Anderlecht vervolledigd de top drie met 40 punten.
    Dan volgen Antwerp (34), AA Gent (32) en Sint-Truiden (29). RC Genk met 27 punten en KV Kortrijk, Moeskroen en Standard vallen
    net buiten de top zes met 26 punten. Waasland-Beveren behaalde 25 punten, Lokeren 24 punten.
    KV Oostende staat dertiende met 22 punten. Dan moet Zulte Waregem tevreden zijn met de veertiende 
    plaats en 20 punten. Enkel KV Mechelen (18) en Eupen (16) doen het nog slechter dan Essevee.
    Opmerkelijk: Dit seizoen moesten al tien (!) clubs op zoek naar een nieuwe trainer.
    Bartolomé Marquez mocht bij Sint-Truiden al opkrassen na twee speeldagen en werd er door Jonas De Rouck vervangen.
    Ook Runar Kristinsson werd al na twee speeldagen aan de kant geschoven door zijn club Lokeren. 
    Oud-bekende Peter Maes volgde hem op. Op 18 september werd René Weiler als trainer van RSC Anderlecht ontslagen. 
    Een dag later werd Yves Vanderhaeghe door KV Oostende aan de deur gezet en op 27 september was 
    Hein Vanhaezebrouck niet langer coach bij AA Gent. Dat zorgde voor een stoelendans want Vanhaezebrouck
    trok naar Anderlecht, Vanderhaeghe naar AA Gent en Adnan Custovic werd hoofdcoach van Oostende. 
    Na elf speeldagen was het zesde trainersontslag een feit want Yannick Ferrara mocht de 
    koffers pakken als coach bij KV Mechelen. Aleksander Jonkovic werd zijn opvolger. Ook Jordi Condom werd 
    bij Eupen vervangen door Claude Makélélé. Yannis Anastasiou werd door KV Kortrijk aan de deur gezet en werd door 
    Glenn De Boeck vervangen. Op 10 december werd dan Albert Stuivenberg door KRC Genk ontslagen en door 
    Philippe Clement opgevolgd, die aan de slag was als coach van Waasland-Beveren. Zo kunnen de Waaslanders
    ook op zoek naar een nieuwe coach. Tien trainerswissels met amper zestien ploegen in de Pro League. 
    Hier haalt België een absoluut Europees record. Tot slot nog iets opmerkelijks dit seizoen: 
    Marc Coucke neemt RSC Anderlecht over en wordt er vanaf 1 maart de nieuwe voorzitter in 
    opvolging van Roger Vanden Stock, die vanaf dan de titel van ere-voorzitter zal krijgen.

    Tijd voor winterstop in de Jupiler Pro League. Maar die winterstop wordt voor bijna alle clubs uit de Pro League 
    besteed aan een winterstage in zonnigere en vooral warmere oorden. 

    De eerste wedstrijden van 2018 worden in het weekend van 19, 20 en 21 januari 2018 afgewerkt. 




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (26 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    25-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - Charleroi
    Foto's Zulte Waregem - Charleroi   (0-4)










    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:foto's
    24-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AMBIANCE TOP 107 van de 21ste eeuw

    Bij Radio Media hoor je op de laatste dag van 2017 de 107 beste ambiance-hits van de 21ste eeuw.
    We gaan dus van 2000 naar 2017 met de dikste ambiance-hits van de afgelopen 17 jaar in
    de AMBIANCE TOP 107 van de 21ste eeuw.
    Waarom TOP 107 ? Omdat FM 107 de frequentie van Radio Media FM is. 
    Beluister Radio Media ook online via www.radiomedia.be
    Vanaf 2018 zal Radio Media te beluisteren zijn via 105 FM Ronse en Kluisbergen en 106.3 FM Oudenaarde.

    We starten ermee op 31 december om 10 uur en het einde is rond 18 uur voorzien.
    Samenstelling : Wim Vermeer
    Presentatie : Rob Van Roy, Selly, Geert Van Dijck en Chris Van Toren.

    Dit is de top 107 :

    107. Boef - Habiba
    106. K3 - 10.000 luchtballonen 
    105. Mike Posner - I took a pill in Ibiza
    104.  Lil Kleine & Ronnie Flex - Drank en drugs
    103.  Los Frequencies - Are you with me
    102.  T.N.T. - Al wie dat niet springt
    101.  M-Kids - Indianendans
    100.  Jannes - N' grammetje geluk
    99.  Stan Van Samang - Een ster
    98.  Jo Vally - Si Si Si Kerida
    97.  Pitbull ft Jennifer Lopez - We are one (Olé Ola)
    96.  In-Grid - Tu es foutu
    95.  David Vandijck - De trollendans
    94.  Swoop - Sardienendans
    93.  Nielson - Sexy als ik dans
    92.  DJ Bobo - Chihuahua
    91.  Scissor Sisters - I don't feel like dancin'
    90.  Gilles Simons - Wat een nacht
    89.  Christoff - 1000 sterren hotel
    88.  Natalia - Boom
    87.  Hadise - Düm Têk Têk 
    86.  Laura Lynn - Dans je de hele nacht met mij
    85.  Black M - Sur ma route
    84.  Pharrell Williams - Happy
    83.  Jo Vally - Kom eens dicht bij mij
    82.  K3 - Ushuaia
    81.  Frans Bauer - Kom nu maar in m'n armen
    80.  Swoop - Lailola
    79.  Christoff - Als ik in je blauwe ogen kijk 
    78.  Jetti Paletti - Hey knul 
    77.  Avicci - Levels 
    76.  Jannes - Een beetje meer 
    75.  Magic System - Magic in the air
    74.  Danzel - Pump it up
    73.  Will Tura - Kom do the line dance
    72.  Lindsay - Als jij me kust 
    71.  Frans Bauer - Ratadadada
    70.  Gustavo Lima - Balada
    69.  DNCE - Cake by the ocean
    68.  Christoff - Miljonair
    67.  Laura Lynn & Frans Bauer - Al duurt de nacht tot morgenvroeg 
    66.  Steve Tielens - Het is weer couckenbak
    65.  Helmut Lotti - Sush a night 
    64.  Alcazar - Crying at the discoteque 
    63.  Swoop - Country roads
    62.  Double DJ's - Boven op de berg
    61.   Laura Lynn - Arrividerci Hans
    60.  Dimitri Vegas & Like Mike - Arcade
    59.  Zware Jongens - Jodeljump
    58.  Pitbull - I know you want me 
    57.  Lindsay - Ik lig nog steeds van jou te dromen 
    56.  Romeo's - Viva de Romeo's
    55.  Vengaboys - 2 Brazil
    54.  Las Ketchup - Ketchup song 
    53.  Lykke Li - I follow rivers  ( Magician remix ) 
    52.  DJ Ötzi - Sweet Caroline
    51.  Laura Lynn & Matthias Lens - De kusjesdans 
    50.  David Guetta ft Akon - Sexy bitch 
    49.  Swoop - Lekkerbekje
    48.  Martin Garrix - Animals
    47.  Alvaro Soler - Sofia
    46.  Kabouter Plop - Kabouterdans
    45.  Frans Bauer - 'n Ons geluk 
    44.  Rihanna - Don't stop the music
    43.  K 3 - Oya Lélé
    42.  Jeniffer Lopez & Pitbull - Hit the floor 
    41.  Sam Sparro - Happiness ( Magician remix ) 
    40.  Clouseau - En dans
    39.  Willy Sommers - Als de nacht verdwijnt 
    38. Laura Lynn - We feesten heel de nacht
    37. Natalia - I've only begun to fight
    36.  Romeo's - We gaan feesten
    35.  Pitaboys - Waar is da feestje
    34.  Stromae - Alors on dance
    33.  PSY - Gagnam style
    32.  Black Eyed Peas - I gotta feeling
    31.  Laura Tesoro - What's the pressure
    30.  Willy Sommers - Dromen van verre stranden 
    29.  David Vandijck - Een superlange nacht
    28.  Laura Lynn & Frans Bauer - Kom dans met mij 
    27.  Justin Timberlake - Can't stop the feeling
    26.  Jettie Pallettie - Ik zit in een cafeetje
    25.  Frans Bauer - Jouw hart is als chocolade 
    24.  Martin Solveig - Hello 
    23.  Jody Bernal - Que si que no 
    22.  Kate Ryan - Désenchantée 
    21.  Michael Lanzo - C'est la vie 
    20.  Dimitri Vegas & Like Mike - The hum
    19.  Luis Fonsi & Daddy Yankee - Despacito
    18.  Christoff - 't Is weer tijd voor de polonaise 
    17.  Yves Segers - Een beetje gay 
    16.  Khaled - C'est la vie 
    15.  Bob Sinclair - Love generation 
    14.  Jessy Matador - Olé Ola Olé 
    13.  Jo Vally - Mooi is het leven 
    12.  Underdog Project - Summerjam
    11.  Avicci - Wake me up
    10.  Safri Duo - Played alive
    9.  Christoff - 7 zonden
    8.  DJ Ötzi - Anton aus Tirol 
    7.  Laura Lynn - Jij doet de wolken verdwijnen
    6.  Niels en Wiels - Skwon meiske
    5.  2 Fabiola - She's after my piano
    4.  Christoff - Sweet Caroline
    3.  Tom Waes - Dos cervezas 
    2.  Frans Bauer - Heb je even voor mij ?
    1.  Willy Sommers - Laat de zon in je hart

    Als dat voor geen ambiance gaat zorgen op de laatste dag van het jaar !

    Na de Ambiance TOP 107 is er bij Radio Media een aangepast oudejaarsprogramma met Wim Vermeer van 18 tot 22 uur. 

    Playlist 18-19 uur:

    Millie - My boy lollipop
    Tavares - Heaven must be missing an angel
    Barry White - The first, the last, my everything
    Patrick Hernandez - Born to be alive
    Michel Sardou - les lacs du connemara
    Royal Showband Waterford - The hucklebuck
    Bucks Fizz - Making your mind up
    Dario G. - Carnaval de Paris
    Paul Severs - Geen wonder dat ik ween
    Frans Bauer - Als sterren aan de hemel staan
    ABBA - Dancing queen
    Bee Gees - Staying alive
    Party All Stars - Party medley
    The Shorts - Comment ça va ?
    Berry Van Wijk - Carmen
    De Marlets - Te voet naar Scherpenheuvel

    Playlist 19-20 uur:

    Luv' - Trojan horse
    Claude François - Chanson populaire
    Michel Delpeche - Pour un flirt
    Peter Maffay - Du
    Christophe - Aline
    Marco Borsato - Dromen zijn bedrog
    Rob De Nijs - Banger hart
    Marianne Rosenberg - Ich bin wie du
    Gibson Brothers - Que sera mi vida
    Village Pepole - YMCA
    Wiz Stars - A brand new day
    Dan Hartman - Relight my fire
    Kool and the Gang - Celebration
    Ruth McKenny - Rockin in the street
    Twist 81 - Medley twist 81

    Playlist 20-21 uur:

    Paul De Leeuw - Vlieg met me mee
    Lou Bega - Mambo N° 5
    Booming People - Chihuahua
    Guus Meeuwis - Per spoor
    Dennie Christian - Schlager medley
    Tony Christi - Is this the way to Amerillo ?
    Millie Jackson - My man is a sweet man
    Donnie Elbert - I can't help myself
    Hervé Vilard - Capri c'est fini
    Garry Hagger - Lingering on
    Francis - Schat wat kost een zoen van jou ?
    Soulsister - The way to your heart
    Phil Collins - You can't hurry love
    Noordkaap - Ik hou van u
    Eddy Wally - Onder je balustrade

    Playlist 21-22 uur:

    Havenzangers - Country dans
    Jackpot - Is everybody happy ?
    Chris Andrews - Pretty Belinda
    Soulful Dynamics - Mademoiselle Ninette
    Luv' - You're the greatest lover
    André Hazes - Een beetje verliefd
    Willy Sommers - Als een leeuw in een kooi
    Dusty Springfield - In private
    Debut De Soirée - Nuit de folie
    Clouseau - En dans
    Pointer Sisters - I'm so excited
    Katerina and the Waves - Walking on sunshine
    John Travolta & Olivia Newton John - You're the one that I want
    George Baker Selection - Una paloma blanca
    René Froger - Alles kan een mens gelukkig maken

    Beluister radio Media ook online via www.radiomedia.be

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (49 Stemmen)
    Categorie:info
    21-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 20, 21, 22 en 23 december 2017
    NATIONAAL VOETBAL van woensdag 20, donderdag 21, vrijdag 22 en zaterdag 23 december 2017



    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 20

    KV Mechelen - Club Brugge      0 - 3

    AA Gent - Charleroi     1 - 0

    Antwerp - Lokeren    1 - 2

    Anderlecht - Eupen     1 - 0

    Waasland-Beveren - KV Oostende    1 - 3

    Moeskroen - Zulte Waregem    2 - 1

    RC Genk - KV Kortrijk    2 - 3

    Standard - Sint-Truiden     1 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE : Inhaalwedstrijd van speeldag 1

    Eendracht Aalst - Dender     1 - 3


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Vooruitgeschoven wedstrijd van speeldag 17

    Olsa Brakel - Torhout     1 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Vooruitgeschoven wedstrijd van speeldag 17

    Dikkelvenne - Jong Lede      4 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :   Inhaalwedstrijd van speeldag 16

    Cointe-Liège - Aischoise      1 - 1



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    20-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES HOFMAN CUP - 23 december 2017
    PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - zaterdag 23 december 2017

    Uitslag onjuist of onvolledig mail  wimvermeer40@gmail.com


    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sp. Waasmunster B - Rupelmonde     4 - 1


    BEKER van OOST-VLAANDEREN - HOFMAN CUP :  (kwartfinales)

    Drongen - Zelzate      2 - 1

    Heusden - Munkzwalm    0 - 3

    Bottelare - Jong Zulte    0 - 5

    Latem - Oudenhove     3 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (28 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen



    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont
  • E3 Harelbeke - Wolvenberg Volkegem
  • Omloop Het Nieuwsblad - Start Gent
  • Omloop Het Nieuwsblad - Ophaalbrug Oudenaarde

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • SPEELDAG 8 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 8 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 8 : LIJST 5 en 6

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 zullen er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 49 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 10
  • klassementen speeldag 10 (vervolg)
  • speeldag 10
  • voorspellingen speeldag 10
  • voorspellingen speeldag 10 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 08-2013



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!