Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4 en 5
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 tot en met 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • Skûtsjesilen van 4 tot en met 17 augustus
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Speeldag 1 tot en met 4 van tweede en derde amateurklasse
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • Eerste speeldagen eerste provincialers Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • WK-selectie + oefeninterlands Rode Duivels
  • Reeksindeling Nationaal seizoen 2018 - 2019
  • Reeksindeling Oost-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Reeksindeling West-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Eurovision 2018
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
    Foto
    Nieuws VTM
  • Wegpiraat haalt in langs verkeerseiland
  • Koreaanse moeder ziet zoon terug na 65 jaar
  • Toeristen redden visser uit woelige zee
  • Toeristen redden visser die vastzit op zee
  • Dit is het kampioenschap baardstylen
  • Moeder en kinderen aangereden in St-Niklaas: 1 kind (5) overleden
  • Moeder en kinderen in levensgevaar na ongeval in St-Niklaas
  • Levensechte Kwik-E-Mart geopend
  • Zie jij wat anders is in nieuw seizoen van Familie?
  • Vluchtinfo op whiteboard na defect
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (10)
  • Croky Cup - Beker van België (38)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (73)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (159)
  • info (161)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (224)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (136)
  • Voetbal West Vlaanderen (127)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (13)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Rode Duivel trekt voor vier jaar naar Franse topclub
  • Imponerend Genk blaast Charleroi weg in tweede helft en klimt naar tweede plaats
  • Bundesliga-club FC Nürnberg officialiseert komst van Yuya Kubo
  • Thibaut Courtois krijgt (voorlopig) niet de nummer één bij Real, geen basisplaats in La Liga-opener
  • Wanvertoning van Manchester United levert nederlaag op bij Brighton, ondanks goal van Lukaku
  • Björn Engels trekt op huurbasis met speciale aankoopoptie naar verrassende Franse competitieleider
  • Anderlecht in beroep tegen schorsing verdediger
  • Lotto-veteraan verhuist naar Dimension Data
  • GERUCHTEN. Is er een ruil tussen Barcelona en PSG in de maak? Duits aanvaller zegt neen tegen Real
  • Nog geen maand na val en breuk knieschijf: Gilbert fietst alweer op de weg
    Foto
    Nieuws HLN
  • Het internet lacht Kanye West uit: hij ging op veel te kleine slippers naar chique huwelijk
  • "We moeten meer werken door brexit": parlementsleden vragen hogere vergoedingen
  • De straffe strijd tegen de kilo's van 'Queen of Porn' Jenna Jameson
  • De straffe strijd tegen de kilo's van 'Queen of Porn' Jenna Jameson
  • Marilyn Manson zakt in elkaar op podium
  • Marilyn Manson zakt in elkaar op podium
  • KOERS KORT. Gilbert zit na horrorcrash terug op de fiets - Lampaert verlengt contract bij Quick.Step - Bak verlaat Lotto
  • Op reis geweest naar Zuid-Frankrijk, Italië of Kreta? 28 dagen wachten met bloed geven door tijgermug
  • KOERS KORT. Gilbert zit na horrorcrash terug op de fiets - Lampaert verlengt contract bij Quick.Step - BORA houdt drie renners langer aan boord
  • Crisis aan de Costa: waarom er steeds minder toeristen naar Benidorm komen
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Midcap-specialist Joop Witteveen (58) overleden
  • Jongen (7) overlijdt na ’aanval koe’ bij camping in Zeeland
  • 'Trump klaagt over Fed-baas Powell'
  • Slecht nieuws voor ’eetpiraten’: nieuwe nachtjes in de cel
  • Restaurant serveert puppy's als toetje
  • Tassenmaker Mulberry geeft winstwaarschuwing
  • Van der Weijden tóch naar huldiging
  • Beurs: AEX lift mee met Arcelor en ASML
  • Europese beurzen sluiten met winst
  • Groen licht over Van der Weijden
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Tentamen doen is geen roulette: ‘Tentamens haal je door colleges te volgen en te studeren; niet door een je-weet-maar-nooit-benadering’
  • Verzameling compleet: Djokovic wint als eerste alle negen Masters
  • Britse staat grijpt in na anarchie in geprivatiseerde gevangenis in Birmingham
  • Erdal Balci over dementie: ‘Vergeten is nobel en behulpzaam, maar nog niet voor mij weggelegd’
  • Brugklassers opgelet: fietsen naar nieuwe school is niet zonder gevaar
  • Asia Argento, aanjager #MeToo-beweging, nu zelf beschuldigd van seksueel misbruik minderjarige
  • Van de Griekse wederopstanding is nog lang niet iedereen overtuigd
  • Stroom vluchtelingen uit Venezuela zet buurlanden onder toenemende druk
  • Zieke Van der Weijden staakt zijn bizar zware zwemtocht
  • Pieter Waterdrinker had geen tijd nodig om er lekker in te komen
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • Kyrgios verliest set met opzet nadat hij het niet eens is met umpire
  • IOC heft schorsing Koeweit op
  • Davis Cup na 118 jaar op de schop
  • ADO-spits Zhang in vorm voor China op Asian Games
  • Van der Poel degradeert concurrentie in Noorwegen
  • Schulting geniet van smoothie, broers Griezmann blijven feesten
  • Van der Poel wint in Noorwegen na machtige sprint
  • Schulting geniet van smoothie, hockeysters in Saint-Tropez
  • Madonna wil voetbalacademie in Malawi
  • Schulting geniet van smoothie en Afrodite zingt een liedje
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    30-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 november 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 3, zaterdag 4 en zondag 5 november 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 14


    AA Gent - Standard      1 - 0

    RC Genk - Lokeren    0 - 0

    KV Mechelen - KV Kortrijk    2 - 0

    Sint-Truiden - Eupen     4 - 4

    Waasland-Beveren - Moeskroen    2 - 0

    Antwerp - Charleroi    1 - 3

    Anderlecht - Club Brugge      0 - 0

    KV Oostende - Zulte Waregem    4 - 2




    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 14

    Lierse - Oud-Heverlee Leuven     2 - 1

    Roeselare - Tubeke    1 - 0

    Cercle Brugge - Westerlo    3 - 1

    Union St-Gilloise - Beerschot-Wilrijk    0 - 3

    Beerschot-Wilrijk wint de eerste periodetitel en speelt in maart de finale tegen de winnaar 
    van de tweede periode voor een plaats in de Jupiler Pro League.


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 10

    Dessel Sport - Berchem Sport     3 - 0

    Seraing - Dender    3 - 0

    Oosterzonen - Patro Eisden     3 - 0

    Deinze - KSK Heist    2 - 0

    Virton - KSV Oudenaarde    3 - 1

    VW Hamme - Geel    3 - 1

    Chatelet-Farciennes - Knokke     0 - 2

    Eendracht Aalst - Lommel United    0 - 3



    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 10

    Olsa Brakel - Bornem      2 - 0

    Pepingen-Halle - Harelbeke    0 - 1

    Rupel-Boom - Sparta Petegem    1 - 2

    Sint-Eloois-Winkel - Westhoek    3 - 1

    Temse - Londerzeel     3 - 2

    Sint-Niklaas - Gullegem      3 - 1

    RC Gent - Mandel United Izegem Ingelmunster    2 - 0

    Torhout - Ronse    1 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 10

    Tienen - Bocholt     2 - 2

    Zwarte Leeuw - Hades   1 - 1

    Sint-Lenaarts - Duffel    1 - 4

    Vosselaar - City Pirates Antwerpen     0 - 0

    Tempo Overijse - Spouwen-Mopertingen     1 - 1

    Cappellen - Tessenderlo     5 - 2

    Wijgmaal - Turnhout      1 - 1

    Hasselt - Hoogstraten      0 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 11

    Ol. Charleroi - RFC de Liège     2 - 2

    Waremme - RWD Molenbeek     1 - 4

    Durbuy - RFC Meux    2 - 1

    Walhain - Hamoir     1 - 0

    Acren-Lessines - Solières   2 - 1

    Rebecquoise - Ciney    4 - 1

    La Calamine - la Louvière-Centre    0 - 1

    White Star Brussels - Sprimont-Comblain    UITGESTELD

    Inhaalwedstrijd op 1 november :
    Hamoir - Durbuy       1 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 10

    Eppegem - Melsele     3 - 0

    Wolvertem-Merchtem - Merelbeke    0 - 1

    Wetteren - Mariekerke    2 - 1

    Wingene - Ninove    2 - 0

    Menen - Vlamertinge    3 - 0

    Jong Lede - Grimbergen    3 - 0

    Stekene - Wervik    1 - 3

    Dikkelvenne - Lebbeke    3 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 10

    Esp. Pelt - Termien      3 - 0

    Nijlen - Diegem Sport      3 - 1

    Bilzen-Waltwilder - Sterrebeek     2 - 1

    Leopoldsburg - Diest   4 - 0

    Herentals - Hoeilaart    1 - 2

    Heur-Tongeren - Ternesse    1 - 1

    Kampenhout - Houtvenne   0 - 1

    Woluwe-Zaventem - Wellen    3 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 11

    Racing Jet Wavre - RFC Tournai      3 - 2

    RAAL La Louvière - Albert Quevy-Mons    0 - 0

    Manageoise - Binchoise      4 - 2

    Franc Borains - Stade Brainois     2 - 0

    Léopold FC - Waterloo    1 - 2

    Spy - Couvin-Mariembourg    2 - 3

    Onhaye - Taminoise     3 - 0

    Ganshoren - Solréziènne    2 - 3
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 11

    Bertrix - RFC Huy     0 - 3

    Aischoise - Mormont     2 - 2

    Givry - Cointe-Liège    5 - 0

    Stockay-Warfusée - URSL Visé     2 - 1

    Aywaille - UR Namur   3 - 0

    Habay-La-Neuve - Longlier     0 - 2

    Richelle - Herstal   3 - 3

    Verlaine - FC Tilleur    1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    29-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - zaterdag 4 en zondag 5 november 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Sottegem - Appelterre    1 - 1

    HO Kalken - De Pinte   4 - 3

    Voorde - Elene-Grotenberge    2 - 0

    Berlare - Drongen     2 - 1

    Dendermonde - Zelzate    0 - 2

    Lochristi - KVV Ardennen   1 - 2

    Zele - Robur    1 - 1

    Aalter - Sint-Gillis-Waas     3 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Mariakerke - Maldegem    1 - 2

    Bellem - Kleit   0 - 5

    Merendree - Zomergem    1 - 1

    Lovendegem - Sleidinge    1 - 3

    Belzele - Waarschoot    0 - 1

    Evergem Center - Assenede    1 - 0

    Adegem - Meetjesland   2 - 1

    Poesele - Zeveren    1 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Borsbeke - Burst     3 - 2

    Machelen - Eine    2 - 0

    Denderhoutem - Munkzwalm   1 - 2

    Kluisbergen Sportief - Meerbeke    1 - 4

    Gijzel-Oosterzele - Gavere-Asper    3 - 0

    Edeboys - Windeke   2 - 1

    Geraardsbergen - Winnik    2 - 0

    Bambrugge - Jong Zulte   3 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Heikant - Doorslaar    3 - 4

    Kruibeke - Vrasene    1 - 2

    Buggenhout - Schoonaarde    2 - 1

    Sp. Waasmunster - Haasdonk    1 - 1

    Zaffelare - Grembergen   0 - 4

    Moerbeke - Bazel     1 - 3

    Sinaai - Sint-Gillis    0 - 0

    Meldert - YB Beveren     1 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Ertvelde - Kaprijke-Bentille     2 - 0

    VSV Gent - Hansbeke    4 - 1

    Ursel - Knesselare   1 - 3

    Wachtebeke - Watervliet   3 - 2

    Lembeke - Maria-Aalter    5 - 1

    Vinkt - Muide Gent    1 - 0

    Sint-Kruis-Winkel - Nevele   4 - 2

    Sint-Laureins - DKW Evergem    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Moortsele - Beervelde   1 - 2

    Latem - Laarne-Kalken   0 - 1

    HT Zwijnaarde - Overmere    6 - 2

    Serskamp-Schellebelle - Sint-Denijs   2 - 0

    Massemen - VC Zwijnaarde    1 - 4

    Houtem - Cercle Melle    1 - 1

    Heusden - 9000 Gent    5 - 1

    FC Destelbergen - Zevergem    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Nazareth-Eke - Volkegem   5 - 0

    Olsene - Nokere-Kruishoutem    1 - 2

    Boekel - Oudenhove    0 - 2

    Vurste-Semmerzake - Zingem    4 - 3

    FC Kluisbergen - Sottegem B    2 - 1

    Wortegem - Sint-Goriks    3 - 1

    Bevere - Michelbeke    4 - 2

    Elene-Grotenberge B - Velzeke    1 - 2

    DERDE PROVINCIALE D :

    Deftinge - Mere    0 - 1

    Wieze - Denderleeuw    2 - 3

    Okegem - Bonanza    1 - 1

    Erembodegem - Nederhasselt    3 - 2

    Haaltert - Doggen    3 - 3

    Zandbergen - Kerksken    2 - 6

    Hofstade - Moerbeke-Geraardsbergen   2 - 1

    Gijzegem - Baardegem    1 - 2

    DERDE PROVINCIALE E :

    Eksaarde - Kallo    1 - 2

    Robur B - Hamme-Zogge    4 - 1

    Daknam - SKB Sint-Niklaas    1 - 1

    SVH Waasmunster - Bosdam Beveren    1 - 2

    WB Sint-Niklaas - Oudegem   0 - 0

    Klinge - Kieldrecht    2 - 2

    Opdorp - Melsele B    1 - 2

    Sint-Pauwels - SK Gerda     1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Denijs B - Donk   1 - 0

    Balgerhoeke - VS Destelbergen   2 - 0

    Lotenhulle - Oostakker   2 - 4

    Vinderhoute - Avrasya Gent    4 - 0

    Bassevelde - Poesele B   5 - 0

    Ooidonck-Leerne - Heusden B    1 - 3

    Sint-Amandsberg - Boekhoute   2 - 4

    Muide Gent B - Middelburg    3 - 4

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Munkzwalm B - FC Kluisbergen B   2 - 7

    Huise-Ouwegem - Petegem Schelde   2 - 0

    Eine B - Horebeke     0 - 3

    Maarkedal - Nazareth-Eke B    5 - 0 

    Volkegem B - Mater    1 - 3

    FCLC Ronse - Bevere B    4 - 0

    Zingem B - Boekel B   2 - 0

    Nokere-Kruishoutem B - Kluisbergen Sportief B    3 - 3

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Oudenhove B - Jong Geraardsbergen    6 - 3

    Vlierzele - Ophasselt   4 - 2

    Strijpen - Aaigem   0 - 4

    Opbrakel - Zegelsem   3 - 1

    Neigem - Bavegem    5 - 1

    Bonanza B - Everbeek    1 - 2

    Idegem - Sint-Antelinks    0 - 1

    Michelbeke B - Herzele-Ressegem   1 - 5

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 12

    Gijzel-Oosterzele B - Rangers Merelbeke    2 - 2


    Wichelen - Laarne-Kalken B      6 - 0

    Melsen - Edeboys B    1 - 1

    Moorsel - Jong Lede B   6 - 0

    SK Merelbeke - Smetlede    0 - 2

    Balegem - HO Kalken B   0 - 4

    T. Melle - Nieuwerkerken    1 - 1

    Bottelare - FC Dampoort   2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 12

    Waasmunster B - Lochristi B     1 - 1

    Kemzeke - Meerdonk    2 - 2

    Rupelmonde - Sombeke    0 - 3

    Tielrode - Haasdonk B   3 - 3

    Buggenhout B - PD Kruibeke   1 - 2

    Verrebroek - Zaffelare B   1 - 1

    Baasrode - Stekene B   1 - 2

    Lebbeke B - Zele B    1 - 8


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    28-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - zaterdag 4 en zondag 5 november 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Oostnieuwkerke - Westkapelle     2 - 1

    RC Lauwe - WS Lauwe     0 - 1

    Zwevezele - Boezinge    4 - 1

    RC Waregem - Rumbeke    5 - 1

    Eernegem - Blankenberge     0 - 2

    Oostduinkerke - Poperinge    3 - 1

    Kortemark - Oostkamp   2 - 0

    Varsenare - Wielsbeke    3 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Heist - Diksmuide   0 - 4

    Staden - VV Tielt    1 - 2

    De Ruiter Roeselare - Veldegem    2 - 2

    Beernem - Oudenburg   4 - 1

    Bredene - Meulebeke    1 - 2

    Club Roeselare - Spermalie-Middelkerke   2 - 1

    Zedelgem - Jabbeke     1 - 1

    Damme - Gistel     0 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Geluwe   2 - 2

    Dottignies - Beveren-Leie    2 - 0

    Moen - Heestert    2 - 2

    Otegem - Wevelgem    0 - 1

    Zwevegem - Deerlijk   2 - 1

    Anzegem - Ledegem   1 - 2

    Dadizele - Ingooigem    5 - 0

    Nieuwkerke - Beselare    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Gits     5 - 0

    Brielen - Hooglede   0 - 3

    Handzame - De Panne    2 - 1

    Proven - Ploegseert    1 - 1

    Dikkebus - Moorslede   3 - 0

    Geluveld - Houthulst   4 - 4

    Comines-Warneton - Westrozebeke   1 - 0

    Veurne - Zonnebeke    2 - 3

    DERDE PROVINCIALE B :

    Steenbrugge - Ruddervoorde     3 - 3

    Sint-Kruis - Zandvoorde    3 - 1

    Moerkerke - Jong Male   2 - 3

    Westende - Loppem     2 - 6

    Snaaskerke - Koekelare    0 - 1

    Nieuwpoort - Lissewege    1 - 4

    Ichtegem - Keiem    1 - 3

    De Haan - Dar. Brugge    4 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Aarsele - Avelgem    0 - 2

    Oostrozebeke - Ardooie    1 - 4

    Desselgem - Kanegem   4 - 7

    Lichtervelde - Zwevezele B    2 - 0

    KSV Kortrijk - Pittem    3 - 7

    Luingnois - Dosko Beveren     6 - 3

    Moorsele - Bissegem    1 - 2

    Hulste - Lendelede    2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 13

    Zillebeke - Alveringem    1 - 2

    Lo-Reninge - Voormezele     4 - 1

    Diksmuide B - Hollebeke     0 - 0

    Jonkershove - Kruiseke   4 - 4

    Vleteren - Westouter   3 - 3

    Zarren - Poperinge B    1 - 2

    Langemark-Poelkapelle - Bulskamp    1 - 1

    Reningelst - Passendale   1 - 3

    Veurne B - Elverdinge    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    SK Torhout - Steenbrugge B     11 - 0

    Zerkegem - Dudzele   2 - 2

    Hertsberge - Beernem B   1 - 0

    Doomkerke - Lombardsijde    1 - 3

    Sint-Joris - Ruiselede   3 - 1

    Aartrijke - E. Brugge    1 - 1

    Dosko Beveren B - Wenduine   6 - 1

    Oostduinkerke B - HO Oedelem    0 - 5

    VIERDE PROVINCIALE C :  Speeldag 13 

    Izegem-Ingelmunster B - Dottignies B    1 - 0

    Menen United - Dadizele B   1 - 0

    Dentergem - Rekkem Sport   5 - 0

    Jong Vijve - Kuurne    3 - 2

    Aalbeke - Sint-Eloois-Winkel B    1 - 2

    Stasegem - Wervik B    3 - 1

    Ledegem B - NS Heule   1 - 3

    Marke - Wikings Kortrijk   2 - 5

    Wevelgem B - Bellegem   1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    27-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 4 en 5 november 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 4 en 5 november 2017


    LIMBURG : Speeldag 10

    Park Houthalen - Racing Peer    0 - 2

    Vlijtingen - Zepperen - Brustem     4 - 2

    Mechelen aan de Maas - Bregel    3 - 2

    Melo Zonhoven - Daring Huvo Jeuk   1 - 2

    Herkol - Bree-Beek    3 - 2

    Koersel - Hoepertingen     5 - 1

    Helson Helchteren - Zonhoven VV     1 - 1

    Herk-De-Stad - Beringen     1 - 3


    ANTWERPEN :  Speeldag 11

    Oppuurs - Heikant Berlaar     5 - 2

    Kontich - GR Katelijne    7 - 0

    Lyra - Lille     2 - 1

    RC Mechelen - Rapid Leest     0 - 0

    Schriek - Witgoor Dessel    2 - 3

    Branddonk - Antonia    1 - 1

    Merksplas - Berg en Dal     0 - 5

    Sint-Job - Vorselaar      3 - 1


    BRABANT - BVV :  Speeldag 10

    Houtem-Oplinter - Liedekerke     1 - 1

    Strombeek - Betekom    0 - 1

    HO Bierbeek - Butsel     3 - 0

    Tervuren-Duisburg - Aarschot   1 - 1

    Boka United - Meise    2 - 2

    Linden - Bertem-Leefdal   1 - 0

    Melsbroek - HO Veltem   1 - 3

    Out-Hoegaarden - Borght-Humbeek    1 - 3


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 8

    Stade Everois - Chastre    3 - 2

    Villers La Ville - Sporting Bruxelles    0 - 3

    RCS Brainois - Crossing Schaerbeek    2 - 0

    Ren. Cl. Schaerbeek - Ixelles    0 - 1

    Jodoigne - Kosova Schaerbeek     0 - 3

    BX Brussels - Stockel    3 - 0

    Lasne Ohain - RSD Jette     1 - 1



    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 11

    Ostiches-Ath - Beloeil     4 - 2

    Le Roeulx - Gosselies     1 - 2

    Monceau - Paturages    2 - 1

    Pont-a-Celles Buzet - Houdeng   1 - 3

    Peruwelz FC - Albert Quevy-Mons B    2 - 1

    Soignies - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    2 - 3

    Antoinien - Symphorinois    1 - 1

    Ransart - Montkainoise    2 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    25-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1/8ste finale tot finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen
    Kwartfinales Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen

    Finale op 1 mei 2018
    De finale van de Hofman Cup 2017-2018 wordt op dinsdag 1 mei 2018 afgewerkt.

    Latem - Drongen    1 - 3

    Halve finales op zondag 30 en 31 maart 2018

    Latem - Jong Zulte    4 - 3
    Munkzwalm - Drongen    2 - 5

    Kwartfinales op zaterdag 23 december 2017 om 14.30 uur

    Drongen - Zelzate   2 - 1
    Heusden - Munkzwalm   0 - 3
    Bottelare - Jong Zulte   0 - 5
    Latem - Oudenhove    3 - 1

    1/8ste finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen

    De wedstrijden werden op woensdag 1 november afgewerkt om 14.30 uur

    Donk - Oudenhove    3 - 4
    Bellem - Drongen    1 - 3
    Bottelare - WB Sint-Niklaas    3 - 2
    Munkzwalm - Appelterre     5 - 0
    Gijzel-Oosterzele - Zelzate    1 - 4
    Maarkedal - Latem    1 - 2
    Tielrode - Heusden   2 - 2  (3-4)
    Jong Zulte - HO Kalken   5 - 1



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    24-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/16de finale tot finale
    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - FINALE
    De finale wordt op zaterdag 28 april afgewerkt

    WS Lauwe - Oostkamp     2 - 4

    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - 1/2de finales
    Wedstrijden op 30 december om 14 uur tenzij anders vermeld

    Oostkamp - RC Waregem     0 - 0  (6-5)
    Ploegsteert - WS Lauwe    1 - 2

    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - 1/4de finales
    Wedstrijden op zaterdag 23 december om 14 uur tenzij anders vermeld

    RC Waregem - Oostnieuwkerke    2 - 0
    Pittem - Ploegsteert    1 - 2
    Wevelgem - Oostkamp   3 - 3   (3-4)
    Lendelede - WS Lauwe   0 - 5

    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - 1/8ste finales
    Wedstrijden op Allerheiligen
    Wedstrijden op 1 november om 14 uur tenzij anders vermeld

    RC Lauwe - Lendelede     2 - 2    (3-5)
    WS Lauwe - Lichtervelde     4 - 0
    KVK Avelgem - Oostkamp     0 - 1
    Hooglede - Ploegsteert    1 - 1   (1-4)
    Blankenberge - Wevelgem    2 - 2   (4-5)
    Pittem - KSV Kortrijk    1 - 0
    RC Waregem - Koekelare   6 - 1
    Oostnieuwkerke - Dosko Beveren      2 - 1


    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - 1/16de finales
    Wedstrijden in het weekend van 27 augustus
    Wedstrijden zondag om 17 uur tenzij anders vermeld

    Hooglede - Zwevezele B    3 - 1
    Jabbeke - RC Waregem    1 - 1  (3-4)
    Dar. Brugge - Oostnieuwkerke   2 - 6
    Loppem - KSV Kortrijk    0 - 0   (5-6)
    Ploegsteert - Moorslede     2 - 1
    Aarsele - Lichtervelde   1 - 2
    Nieuwpoort - Wevelgem   1 - 2
    Oostduinkerke - Avelgem    0 - 2
    Damme - Dosko Beveren    2 - 4
    Boezinge - Blankenberge   0 - 1
    RC Lauwe - Dottignies   5 - 1
    Jong Male - Oostkamp    0 - 2
    Ardooie - Pittem   0 - 3
    Koekelare - Proven    2 - 1
    WS Lauwe - Westrozebeke   0 - 0   (6-5)
    Lendelede - Veurne    2 - 0



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    20-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen
    Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen   (2-1)








    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:foto's
    19-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 27, zaterdag 28 en zondag 29 oktober 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 13


    Charleroi - AA Gent      2 - 1

    Eupen - Anderlecht    2 - 3

    Zulte Waregem - KV Mechelen     2 - 1

    Lokeren - KV Oostende      0 - 3

    KV Kortrijk - RC Genk     0 - 0

    Club Brugge - Sint-Truiden     4 - 1

    Standard - Waasland-Beveren    3 - 1

    Moeskroen - Antwerp     2 - 2


    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 13

    Beerschot-Wilrijk - Roeselare     5 - 0

    Westerlo - Lierse     0 - 1

    Oud-Heverlee Leuven - Union St-Gilloise     1 - 0

    Tubeke - Cercle Brugge     1 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 9

    KSV Oudenaarde - Chatelet-Farciennes      3 - 0
     
    Geel - Eendracht Aalst      0 - 1

    Dender - Oosterzonen     1 - 2

    Patro Eisden - Virton   0 - 2

    KSK Heist - VW Hamme    1 - 0

    Lommel United - Seraing     2 - 0

    Berchem Sport - Deinze    1 - 1

    Knokke - Dessel Sport     3 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 9

    Mandel United - Izegem-Ingelmunster - Londerzeel    0 - 1

    Westhoek - Sint-Niklaas      0 - 3

    Sparta Petegem - Olsa Brakel   4 - 1

    Harelbeke - RC Gent   4 - 0

    Sint-Eloois-Winkel - Temse    1 - 1

    Ronse - Pepingen-Halle   1 - 0

    Bornem - Torhout    1 - 0

    Gullegem - Rupel-Boom    3 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 9

    Bocholt - Hasselt    2 - 2

    Hades - Sint-Lenaarts    2 - 1

    Turnhout - City Pirates Antwerpen    3 - 0

    Tessenderlo - Tempo Overijse     4 - 1

    Hoogstraten - Wijgmaal    3 - 3

    Spouwen-Mopertingen - Zwarte Leeuw    1 - 1

    Cappellen - Vosselaar    2 - 2

    Duffel - Tienen   3 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 10

    RFC de Liège - Waremme    1 - 0

    Ciney - Walhain     1 - 1

    La Louvière-Centre - Durbuy    0 - 2

    Hamoir - Solières   1 - 0

    La Calamine - Acren-Lessines    0 - 2

    Sprimont-Comblain - Rebecquoise    2 - 0

    RFC Meux - Ol. Charleroi   1 - 0

    RWD Molenbeek - White Star Brussels    UITGESTELD


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 9

    Ninove - Wetteren     0 - 3

    Lebbeke - Wingene   1 - 0

    Melsele - Wervik   2 - 4

    Grimbergen - Eppegem     0 - 1

    Vlamertinge - Dikkelvenne   0 - 1

    Mariekerke - Jong Lede   2 - 3

    Merelbeke - Menen    0 - 1

    Wolvertem-Merchtem - Stekene    0 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 9

    Nijlen - Herentals   0 - 2

    Diest - Hoeilaart    1 - 0

    Houtvenne - Woluwe-Zaventem   3 - 1

    Ternesse - Bilzen-Waltwilder      4 - 3

    Wellen - Esp. Pelt      3 - 1

    Termien - Heur-Tongeren    0 - 4

    Sterrebeek - Leopoldsburg     2 - 0

    Diegem Sport - Kampenhout     3 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 10

    Manageoise - Ganshoren      2 - 1

    Binchoise - Franc Borains   3 - 0

    Taminoise - Racing Jet Wavre   3 - 4

    Stade Brainois - Onhaye    1 - 0

    Albert Quevy-Mons - Solréziènne   2 - 2

    Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière   2 - 4

    Waterloo - Spy     3 - 0

    RFC Tournai - Léopold FC   1 - 0
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 10

    Herstal - Habay-La-Neuve     4 - 0

    Longlier - Verlaine   4 - 2

    UR Namur - Givry    1 - 1

    Cointe-Liège - Stockay-Warfusée    0 - 4

    FC Tilleur - Mormont   4 - 0

    URSL Visé - Richelle     -

    RFC Huy - Aywaille   5 - 2

    Bertrix - Aischoise    1 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    18-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - zaterdag 28 en zondag 29 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Pinte - Sottegem    4 - 3

    Elene-Grotenberge - HO Kalken    2 - 1

    Appelterre - Lochristi     2 - 1

    KVV Ardennen - Zele   2 - 3

    Robur - Berlare    4 - 2

    Sint-Gillis-Waas - Dendermonde     2 - 2

    Zelzate - Voorde    3 - 0

    Drongen - Aalter   3 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Adegem    1 - 4

    Meetjesland  Evergem Center     3 - 2

    Kleit - Mariakerke    0 - 4

    Assenede - Merendree     2 - 2

    Zomergem - Lovendegem    6 - 1

    Zeveren - Belzele    1 - 1

    Waarschoot - Bellem    1 - 4

    Sleidinge - Poesele    1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Gavere-Asper - Kluisbergen Sportief     1 - 3

    Windeke - Geraardsbergen     1 - 1

    Munkzwalm - Borsbeke    1 - 3

    Burst - Machelen    5 - 4

    Eine - Bambrugge    0 - 2

    Jong Zulte - Edeboys    3 - 1

    Meerbeke - Denderhoutem    2 - 4

    Winnik - Gijzel-Oosterzele    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Sinaai      0 - 2

    YB Beveren - Heikant     1 - 3

    Haasdonk - Buggenhout     0 - 2

    Bazel - Meldert    1 - 4

    Doorslaar - Zaffelare    7 - 1

    Schoonaarde - Kruibeke    0 - 2

    Grembergen - Sp. Waasmunster   0 - 0

    KV Sint-Gillis - Moerbeke    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Lembeke    3 - 0

    Watervliet - Ursel    3 - 1

    Knesselare - VSV Gent    0 - 1

    Hansbeke - Sint-Laureins    0 - 1

    Kaprijke-Bentille - Wachtebeke    2 - 1

    Maria-Aalter - Ertvelde    3 - 4

    Nevele - Vinkt    0 - 1

    DKW Evergem - Sint-Kruis-Winkel    3 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Houtem    0 - 9

    Cercle Melle - Latem     0 - 5

    Laarne-Kalken - Moortsele     3 - 0

    Sint-Denijs - FC Destelbergen   2 - 3

    Zevergem - Massemen   2 - 5

    VC Zwijnaarde - Heusden    1 - 1

    Overmere - Serskamp-Schellebelle    0 - 4

    Beervelde - HT Zwijnaarde    2 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Sottegem B - Wortegem    3 - 2

    Michelbeke - Nazareth-Eke    3 - 7

    Zingem - FC Kluisbergen    1 - 1

    Sint-Goriks - Elene-Grotenberge B    0 - 0

    Velzeke - Bevere   3 - 4

    Volkegem - Olsene    1 - 2

    Oudenhove - Vurste-Semmerzake    4 - 4

    Nokere-Kruishoutem - Boekel     3 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Wieze    4 - 3

    Kerksken - Gijzegem    1 - 3

    Moerbeke-Geraardsbergen - Haaltert   0 - 0

    Nederhasselt - Hofstade    1 - 2

    Mere - Erembodegem    0 - 0

    Denderleeuw - Deftinge    4 - 2

    Doggen - Zandbergen    3 - 0

    Baardegem - Okegem     2 - 0

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Daknam     3 - 0

    SK Gerda - Rangers Opdorp    2 - 0

    Melsele B - WB Sint-Niklaas    0 - 1

    Bosdam Beveren - Klinge     0 - 3

    SKB Sint-Niklaas - Robur B    3 - 1

    Oudegem - SVH Waasmunster    3 - 1

    Kallo - Sint-Pauwels   5 - 1

    Hamme-Zogge - Eksaarde     2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poesele B - Ooidonck-Leerne    0 - 2

    Oostakker - Balgerhoeke    2 - 4

    VS Destelbergen - Sint-Denijs B   1 - 2

    Donk - Muide Gent B    7 - 0

    Middelburg - Bassevelde    2 - 4

    Boekhoute - Vinderhoute    3 - 1

    Avrasya Gent - Lotenhulle    0 - 1

    Heusden B - Sint-Amandsberg    3 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Volkegem B     4 - 0

    Nazareth-Eke B - Eine B    2 - 0

    FC Kluisbergen B - Nokere-Kruishoutem B     1 - 3

    Boekel B - FCLC Ronse     1 - 1

    Mater - Maarkedal   0 - 4

    Kluisbergen Sportief B - Zingem B      4 - 1

    Horebeke - Huise-Ouwegem    3 - 1

    Petegem Schelde - Munkzwalm B    4 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bavegem - Michelbeke B   1 - 2

    Sint-Antelinks - Oudenhove B    1 - 0

    Zegelsem - Idegem   1 - 6

    Everbeek - Opbrakel    3 - 0

    Ophasselt - Bonanza B    2 - 2

    Jong Geraardsbergen - Neigem    0 - 6

    Aaigem - Vlierzele    4 - 1

    Herzele-Ressegem - Strijpen   2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( Speeldag 11 )

    Jong Lede B - Gijzel-Oosterzele B      4 - 5

    FC Dampoort - T. Melle    1 - 1

    Nieuwerkerken - Wichelen   4 - 3

    Herdersem - SK Merelbeke    5 - 0

    Smetlede - Moorsel   3 - 2

    Edeboys B - Bottelare   0 - 3

    HO Kalken B - Melsen   3 - 1

    Rangers Merelbeke - Balegem    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( Speeldag 11 )

    Meerdonk - Tielrode   2 - 4

    Sombeke - Baasrode    0 - 1

    Haasdonk B - Rupelmonde   3 - 2

    Hoogeinde - Kemzeke   0 - 3

    Lebbeke B - Verrebroek   0 - 0

    Stekene B - Buggenhout B   2 - 2

    Zele B - Waasmunster B   2 - 2

    Lochristi B - PD Kruibeke    3 - 3

    Nog dit :  
    Vanaf volgend weekend start het grootste deel van de wedstrijden in Oost-Vlaanderen om 14.30 uur 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (33 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    17-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - zaterdag 28 en zondag 29 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Oostkamp - Zwevezele     1 - 2

    Rumbeke - Oostnieuwkerke   2 - 4

    Westkapelle - RC Lauwe   2 - 2

    WS Lauwe - Oostduinkerke   1 - 2

    Poperinge - Varsenare   1 - 2

    Wielsbeke - Eernegem    4 - 0

    Blankenberge - Kortemark   3 - 1

    Boezinge - RC Waregem    4 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Diksmuide - Damme    0 - 2

    Veldegem - Staden    3 - 0

    VV Tielt - Bredene   1 - 1

    Meulebeke - Heist   3 - 0

    Gistel - Zedelgem    3 - 2

    Jabbeke - Club Roeselare    1 - 0

    Oudenburg - De Ruiter Roeselare   1 - 0

    Spermalie-Middelkerke - Beernem    4 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Moen      3 - 1

    Ingooigem - Anzegem    2 - 2

    Heestert - Dottignies    0 - 0

    Beveren-Leie - Emelgem-Kachtem   3 - 0

    Geluwe - Nieuwkerke   0 - 1

    Beselare - Dadizele    1 - 1

    Ledegem - Zwevegem    3 - 0

    Deerlijk - Otegem    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    De Panne - Veurne     2 - 2

    Zonnebeke - Brielen    5 - 2

    Hooglede - Geluveld    0 - 1

    Houthulst - Merkem    0 - 2

    Gits - Proven    2 - 2

    Moorslede - Comines-Warneton   1 - 2

    Westrozebeke - Handzame    4 - 2

    Ploegsteert - Dikkebus   6 - 3

    DERDE PROVINCIALE B :

    Ruddervoorde - Nieuwpoort     3 - 2

    Lissewege - Westende    7 - 1

    Jong Male - Sint-Kruis   3 - 3

    Loppem - Ichtegem   2 - 0

    Keiem - Moerkerke    1 - 1

    Dar. Brugge - Snaaskerke   2 - 0

    Koekelare - Steenbrugge    0 - 1

    Zandvoorde - De Haan    1 - 6

    DERDE PROVINCIALE C :

    Avelgem - Luingnois      2 - 0

    Zwevezele B - Hulste    2 - 2

    Kanegem - Aarsele   3 - 2

    Dosko Beveren - KSV Kortrijk     1 - 1

    Pittem - Lichtervelde   0 - 4

    Ardooie - Moorsele   0 - 2

    Bissegem - Desselgem   7 - 2

    Lendelede - Oostrozebeke   4 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :  ( Speeldag 12 )

    Passendale - Zarren     2 - 2

    Bulskamp - Lo-Reninge     0 - 0

    Elverdinge - Reningelst    1 - 0

    Poperinge B - Zillebeke     4 - 1

    Hollebeke - Veurne B    0 - 0

    Alveringem - Langemark-Poelkapelle   2 - 1

    Westouter - Jonkershove    3 - 2

    Voormezele - Vleteren    1 - 1

    Kruiseke - Diksmuide B   2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - Hertsberge    2 - 5

    Wenduine - SK Torhout    2 - 6

    Steenbrugge B - Oostduinkerke B   2 - 2

    HO Oedelem - Zerkegem    4 - 0

    Beernem B - Doomkerke    0 - 0

    Ruiselede - Aartrijke    3 - 3

    E. Brugge - Dosko Beveren B   0 - 3

    Lombardsijde - Sint-Joris    3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  ( Speeldag 12 )

    Wikings Kortrijk - Izegem-Ingelmunster B    1 - 8

    Sint-Eloois-Winkel B - Marke    0 - 1

    Dottignies B - Wevelgem B      2 - 1

    Dadizele B - Aalbeke    5 - 3

    Bellegem - Jong Vijve   5 - 1

    Kuurne - Stasegem   1 - 3

    Wervik B - Dentergem   0 - 2

    NS Heule - Menen United     6 - 1

    Rekkem - Ledegem B   1 - 2


    NOG DIT :
    VANAF VOLGEND WEEKEND STARTEN DE MEESTE WEDSTRIJDEN OP ZONDAG OM 14.30 UUR !


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    16-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 28 en  29 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 9

    Vlijtingen - Herk-De-Stad     1 - 2

    Bregel - Helson Hechteren     1 - 1

    Zonhoven VV - Beringen      0 - 0

    Bree-Beek - Park Houthalen     1 - 0

    Zepperen Brustem - Melo Zonhoven     1 - 5

    Daring Huvo Jeuk - Herkol    1 - 3

    Hoepertingen - Mechelen aan de Maas   1 - 1

    Racing Peer - Koersel    3 - 1


    ANTWERPEN :  Speeldag 10

    Vorselaar - Lyra     1 - 3

    Heikant Berlaar - RC Mechelen     2 - 3

    Oppuurs - Merksplas      3 - 1

    KFC Lille - Kontich     2 - 1

    GR Katelijne - Berg en Dal       1 - 2

    Rapid Leest - Schriek    1 - 0

    Witgoor Dessel - Branddonk    4 - 1

    Antonia - Sint-Job    2 - 1


    BRABANT - BVV :  Speeldag 9

    Borght-Humbeek - Melsbroek    2 - 2

    Butsel - Tervuren-Duisburg     2 - 3

    Meise - Houtem-Oplinter     2 - 2

    Veltem - Boka United   5 - 1

    Bertem-Leefdal - Out-Hoegaarden    2 - 2

    Linden - Strombeek   2 - 0

    Aarschot - Betekom    0 - 1

    Liedekerke - HO Bierbeek    0 - 1


    BRABANT - ACFF :  

    Geen voetbal



    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 10

    Antoinien - Monceau      5 - 4

    Montkainoise - Peruwelz FC     1 - 2

    Albert Quevy-Mons B - Ostiches-Ath   0 - 4

    Beloeil - Pont-a-Celles Buzet   0 - 1

    Houdeng - Le Roeulx   6 - 0

    Symphorinois - Soignies     ( 17/12)

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Ransart    0 - 1

    Gosselies - Paturages      1 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    15-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
    NATIONAAL VOETBAL van dinsdag 24, woensdag 25 en donderdag 26 oktober 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 12


    AA Gent - Eupen      3 - 0

    KV Oostende - Charleroi      3 - 0

    KV Mechelen - Lokeren       0 - 2

    Waasland-Beveren - KV Kortrijk     2 - 1

    RC Genk - Club Brugge     2 - 0

    Anderlecht - Zulte Waregem     2 - 0

    Antwerp - Standard     0 - 0

    Sint-Truiden - Moeskroen     1 - 0






    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    14-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren
    Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren  (2-5)








    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:foto's
    13-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 20, zaterdag 21 en zondag 22 oktober 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 11


    Moeskroen - Standard      1 - 3

    Lokeren - Charleroi     1 - 1

    Eupen - KV Mechelen     4 - 1

    Sint-Truiden - KV Oostende    1 - 0

    KV Kortrijk - AA Gent     1 - 1

    Club Brugge - Antwerp     1 - 0

    Anderlecht - RC Genk    0 - 1

    Zulte Waregem - Waasland-Beveren     2 - 5



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 12

    Lierse - Cercle Brugge     3 - 2

    Roeselare - Westerlo    0 - 0

    Beerschot-Wilrijk - Oud-Heverlee Leuven    2 - 2

    Union St-Gilloise - Tubeke       1 - 2


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 8

    KSV Oudenaarde - Patro Eisden     4 - 0

    Seraing - KSK Heist       1 - 1

    Oosterzonen - Dessel Sport    1 - 1

    Lommel United - Knokke    1 - 1

    Virton - Geel    0 - 2

    Chatelet-Farciennes - Dender     1 - 2

    VW Hamme - Deinze    0 - 1

    Eendracht Aalst - Berchem Sport    1 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 8

    Sint-Niklaas - Sint-Eloois-Winkel    0 - 2

    Torhout - Sparta Petegem    2 - 2

    RC Gent - Ronse     3 - 2

    Temse - Mandel United Izegem-Ingelmunster    1 - 1

    Olsa Brakel - Gullegem     1 - 1

    Rupel-Boom - Westhoek     3 - 1

    Pepingen-Halle - Bornem    1 - 1

    Londerzeel - Harelbeke    0 - 4

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 8

    Zwarte Leeuw - Tessenderlo     1 - 1

    Sint-Lenaarts - Spouwen-Mopertingen    3 - 0

    Tempo Overijse - Cappellen     2 - 1

    City Pirates Antwerpen - Hoogstraten   3 - 0

    Hasselt - Duffel     0 - 2

    Tienen - Hades     1 - 3

    Vosselaar - Turnhout   1 - 1

    Wijgmaal - Bocholt    1 - 3

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 9

    Ol. Charleroi - La Louvière-Centre     1 - 2

    Waremme - RFC Meux    2 - 1

    Durbuy - La Calamine    2 - 0

    Solières - Ciney      1 - 1

    Walhain - Sprimont-Comblain    0 - 0

    Rebecquoise - RWD Molenbeek    0 - 3

    Acren-Lessines - Hamoir     4 - 2

    White Star Brussels - RFC de Liège   UITGESTELD


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 8

    Wetteren - Lebbeke    3 - 1

    Dikkelvenne - Merelbeke      4 - 1

    Wervik - Grimbergen     1 - 1

    Stekene - Melsele     2 - 1

    Wingene - Vlamertinge    2 - 0

    Jong Lede - Ninove    3 - 2

    Menen - Wolvertem-Merchtem     3 - 0

    Eppegem - Mariekerke    1 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 8

    Bilzen-Waltwilder - Termien     0 - 4

    Leopoldsburg - Ternesse    3 - 0

    Esp. Pelt - Houtvenne     4 - 1

    Heur-Tongeren - Wellen    2 - 0

    Kampenhout - Nijlen      1 - 4

    Hoeilaart - Sterrebeek    2 - 1

    Herentals - Diest   3 - 0

    Woluwe-Zaventem - Diegem Sport    3 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 9

    Racing Jet Wavre - Stade Brainois     3 - 3

    Onhaye - Binchoise    3 - 4

    RAAL La Louvière - Waterloo    4 - 3

    Franc Borains - Manageoise      2 - 2

    Solréziènne - Couvin-Mariembourg     2 - 2

    Ganshoren - Albert Quevy-Mons    0 - 2

    Léopold FC - Taminoise    1 - 1

    Spy - RFC Tournai   1 - 5
     
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 9

    Aischoise - FC Tilleur    2 - 1

    Givry - RFC Huy    6 - 3

    Habay-La-Neuve - URSL Visé    1 - 2

    Stockay-Warfusée - UR Namur    1 - 2

    Richelle - Cointe-Liège   4 - 0

    Aywaille - Bertrix    5 - 1

    Mormont - Longlier   2 - 1

    Verlaine - Herstal     1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    12-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - zaterdag 21 en zondag 22 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - KVV Ardennen     2 - 5

    Sottegem - Elene-Grotenberge    1 - 2

    Voorde - Sint-Gillis-Waas     2 - 1

    Dendermonde - Aalter    1 - 3

    Zele - Appelterre    1 - 0

    Robur - Drongen     0 - 5

    Lochristi - De Pinte    0 - 4

    HO Kalken - Zelzate     1 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Maldegem     0 - 4

    Lovendegem - Assenede    3 - 1

    Adegem - Kleit   4 - 0

    Mariakerke - Waarschoot    2 - 2

    Bellem - Zeveren    3 - 0

    Belzele - Poesele    9 - 1

    Zomergem - Sleidinge    0 - 1

    Merendree - Meetjesland    3 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Winnik     2 - 1

    Borsbeke - Meerbeke     1 - 0

    Kluisbergen Sportief - Gijzel-Oosterzele     2 - 0

    Geraardsbergen - Jong Zulte    1 - 2

    Bambrugge - Burst    3 - 2

    Edeboys - Eine   3 - 1

    Denderhoutem - Gavere-Asper     3 - 0

    Machelen - Munkzwalm    4 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Moerbeke - Vrasene   3 - 2

    Sinaai - Schoonaarde    1 - 1

    Kruibeke - Haasdonk   1 - 1

    Heikant - Bazel    4 - 1

    Zaffelare - YB Beveren    4 - 4

    Doorslaar - Grembergen     2 - 1

    Meldert - KV Sint-Gillis    4 - 1

    Buggenhout - Sp. Waasmunster    1 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Ertvelde - Lembeke    3 - 3

    VSV Gent - Watervliet    7 - 2

    Ursel - Kaprijke-Bentille     1 - 1

    Wachtebeke - Maria-Aalter   1 - 0

    Nevele - Muide Gent   3 - 3

    Vinkt - DKW Evergem    1 - 1

    Sint-Kruis-Winkel - Hansbeke   1 - 4

    Sint-Laureins - Knesselare    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Cercle Melle - Laarne-Kalken    2 - 2

    Latem - 9000 Gent    4 - 1

    Massemen - Sint-Denijs     2 - 7

    FC Destelbergen - Overmere   6 - 1

    Serskamp-Schellebelle - Beervelde   4 - 1

    HT Zwijnaarde - Moortsele    4 - 0

    Houtem - VC Zwijnaarde    2 - 3

    Heusden - Zevergem    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    FC Kluisbergen - Oudenhove     1 - 5

    Vurste-Semmerzake - Boekel     2 - 0

    Bevere - Sint-Goriks     3 - 1

    Nazareth-Eke - Velzeke    2 - 0

    Elene-Grotenberge B - Sottegem B     1 - 1

    Wortegem - Zingem    0 - 2

    Volkegem - Nokere-Kruishoutem     1 - 3

    Olsene - Michelbeke    6 - 4

    DERDE PROVINCIALE D :

    Deftinge - Bonanza   0 - 1

    Hofstade - Mere    2 - 1

    Haaltert - Nederhasselt    1 - 3

    Moerbeke-Geraardsbergen - Doggen   0 - 2

    Gijzegem - Zandbergen    4 - 2

    Okegem - Kerksken    3 - 4

    Wieze - Baardegem   2 - 1

    Erembodegem - Denderleeuw    6 - 0

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - SKB Sint-Niklaas    3 - 0

    Sint-Pauwels - Hamme-Zogge   3 - 0

    Daknam - Bosdam Beveren   4 - 4

    Eksaarde - Robur B    2 - 1

    SVH Waasmunster - Melsele B    1 - 3

    WB Sint-Niklaas - SK Gerda    3 - 1

    Klinge - Oudegem   1 - 2

    Rangers Opdorp - Kallo    3 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Denijs B - Oostakker    2 - 1

    Poesele B - Heusden B     3 - 0

    Vinderhoute - Sint-Amandsberg     6 - 0

    Muide Gent B - VS Destelbergen     2 - 4

    Bassevelde - Donk    0 - 1

    Ooidonck-Leerne - Middelburg   2 - 1

    Lotenhulle - Boekhoute    0 - 5

    Balgerhoeke - Avrasya Gent    7 - 3

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Mater    3 - 2

    Munkzwalm B - Horebeke   4 - 7

    Boekel B - Bevere B    1 - 3

    FCLC Ronse - Kluisbergen Sportief B    2 - 2

    Zingem B - FC Kluisbergen B    3 - 1

    Huise-Ouwegem - Nazareth-Eke B   4 - 0

    Nokere-Kruishoutem B - Petegem Schelde   2 - 3

    Maarkedal - Volkegem B     7 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Aaigem     1 - 3

    Michelbeke B - Neigem    2 - 5

    Oudenhove B - Zegelsem    4 - 2

    Idegem - Everbeek   3 - 2

    Vlierzele - Herzele-Ressegem    2 - 2

    Strijpen - Bavegem   4 - 0

    Sint-Antelinks - Jong Geraardsbergen   11 - 0

    Opbrakel - Ophasselt   3 - 4

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( Speeldag 10 )

    Wichelen - FC Dampoort    6 - 1

    Jong Lede B - Rangers Merelbeke     2 - 1

    Moorsel - Herdersem   5 - 1

    Gijzel-Oosterzele B - Smetlede    2 - 4

    SK Merelbeke - Laarne-Kalken B    3 - 2

    Bottelare - HO Kalken B   0 - 2

    T. Melle - Edeboys B    9 - 2

    Melsen - Balegem    2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( Speeldag 10 )

    PD Kruibeke - Zele B    0 - 3

    Stekene B - Lochristi B    0 - 1

    Buggenhout B - Sombeke    2 - 6

    Hoogeinde - Meerdonk   1 - 4

    Rupelmonde - Tielrode    4 - 5

    Verrebroek - Waasmunster B   1 - 2

    Kemzeke - Zaffelare B   5 - 0

    Baasrode - Haasdonk B      2 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (29 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    11-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - zaterdag 21 en zondag 22 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Oostduinkerke - Westkapelle    2 - 2

    RC Lauwe - Rumbeke    0 - 2

    Oostnieuwkerke - Boezinge    2 - 0

    Eernegem - Poperinge   0 - 1

    Kortemark - Wielsbeke   2 - 3

    Blankenberge - Oostkamp    4 - 1

    RC Waregem - Zwevezele    0 - 3

    Varsenare - WS Lauwe   1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Zedelgem - Diksmuide    2 - 1

    Damme - Meulebeke    1 - 1

    Heist - VV Tielt    3 - 1

    Bredene - Veldegem    3 - 0

    Staden - Oudenburg     0 - 2

    Jabbeke - Spermalie-Middelkerke   2 - 0

    Club Roeselare - Gistel    1 - 0

    De Ruiter Roeselare - Beernem   0 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Heestert     1 - 2

    Dottignies - Wevelgem    0 - 1

    Dadizele - Geluwe    0 - 0

    Moen - Deerlijk    1 - 3

    Otegem - Ledegem   4 - 2

    Beselare - Ingooigem    4 - 4

    Nieuwkerke - Beveren-Leie    4 - 0

    Zwevegem - Anzegem   3 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Veurne - Westrozebeke    0 - 3

    Merkem - Hooglede     2 - 4

    Brielen - De Panne    0 - 0

    Handzame - Moorslede   0 - 2

    Proven - Houthulst    1 - 1

    Gits - Ploegsteert    1 - 1

    Comines-Warneton - Dikkebus   1 - 2

    Geluveld - Zonnebeke   1 - 5

    DERDE PROVINCIALE B :

    Steenbrugge - Dar. Brugge    3 - 1

    Westende - Ruddervoorde    1 - 7

    Nieuwpoort - Koekelare   2 - 0

    Snaaskerke - Zandvoorde    3 - 0

    De Haan - Sint-Kruis    0 - 3

    Keiem - Jong Male    3 - 1

    Moerkerke - Loppem   6 - 0

    Ichtegem - Lissewege    3 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Aarsele - Bissegem     1 - 0

    Zwevezele B - Lendelede     1 - 0

    Luignois - Kanegem   2 - 1

    Desselgem - Ardooie    2 - 1

    Moorsele - Oostrozebeke   3 - 0

    Hulste - Pittem    2 - 0

    Lichtervelde - Dosko Beveren   4 - 1

    KSV Kortrijk - KVK Avelgem    1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE A :  ( Speeldag 11 )

    Lo-Reninge - Alveringem    1 - 1

    Zillebeke - Passendale    2 - 3

    Diksmuide B - Westouter    3 - 1

    Veurne B - Kruiseke     4 - 4

    Bulskamp - Voormezele    3 - 2

    Zarren - Elveringe    0 - 5

    Reningelst - Hollebeke    2 - 2

    Jonkershove - Vleteren    3 - 0

    Langemark-Poelkapelle - Poperinge B    3 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Oostduinkerke B - Wenduine     2 - 5

    Dosko Beveren B - Ruiselede    2 - 4

    SK Torhout - E. Brugge   7 - 0

    Aartrijke - Sint-Joris    1 - 3

    Beernem B - Lombardsijde    1 - 5

    Doomkerke - Dudzele    2 - 2

    Hertsberge - HO Oedelem    1 - 1

    Zerkegem - Steenbrugge B    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :  ( Speeldag 11 )

    Wevelgem B - Wikings Kortrijk   4 - 0

    Marke - Dadizele B     2 - 1

    Aalbeke - Menen United    5 - 1

    Jong Vijve - Dottignies B    2 - 1

    Ledegem B - Wervik B    5 - 1

    Dentergem - Kuurne    2 - 1

    Stasegem - Bellegem    2 - 1

    Izegem-Ingelmunster B - Sint-Eloois-Winkel B    0 - 0

    Rekkem Sport - NS Heule    2 - 5


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    10-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 21 en  22 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 8

    Park Houthalen - Daring Huvo Jeuk    2 - 2

    Beringen - Bregel    0 - 0

    Mechelen aan de Maas - Racing Peer   2 - 2

    Herk-De-Stad - Zonhoven VV      3 - 0

    Helson Helchteren - Hoepertingen     4 - 1

    Koersel - Bree-Beek     1 - 4

    Melo Zonhoven - Vlijtingen    2 - 3

    Herkol - Zepperen Brustem    0 - 1


    ANTWERPEN :  Speeldag 9

    Kontich - Vorselaar    6 - 0

    RC Mechelen - Oppuurs    1 - 1

    Lyra - Antonia   5 - 0

    Merksplas - GR Katelijne    2 - 1

    Berg en dal - KFC Lille    1 - 3

    Schriek - Heikant Berlaar    4 - 5

    Sint-Job - Witgoor Dessel    0 - 2

    Branddonk - Rapid Leest    1 - 0


    BRABANT - BVV :  Speeldag 8

    Houtem-Oplinter - HO Veltem     0 - 4

    Betekom - Butsel     4 - 1

    HO Bierbeek - Meise    2 - 2

    Tervuren-Duisburg - Liedekerke    2 - 2

    Boka United - Borght-Humbeek     1 - 1

    Melsbroek - Bertem-Leefdal     1 - 0

    Out-Hoegaarden - Linden    2 - 0

    Strombeek - Aarschot    0 - 3


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 7

    Ixelles - Villers-La-Ville    0 - 0

    Crossing Schaerbeek - Ren. Cl. Schaerbeek      FF   5 - 0

    Sporting Bruxelles - Lasne-Ohain    0 - 1

    Kosovo Schaerbeek - RCS Brainois   1 - 3

    Stockel - Jodoigne   3 - 0

    RSD Jette - Stade Everois    1 - 0

    Chastre - BX Brussels    0 - 0



    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 9

    Pont-A-Celles Buzet - Albert Quevy-Mons B     2 - 0

    Ostiches-Ath - Montkainoise   1 - 0

    Peruwelz FC - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    0 - 0

    Paturages - Houdeng     3 - 3

    Le Roeulx - Beloeil    3 - 1

    Soignies- Antoinien     2 - 1

    Ransart - Symphorinois    0 - 2

    Monceau -  Gosselies    0 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    09-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Europa League : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem
    Foto's : Europa League Zulte Waregem - Vitesse Arnhem   (1-1)






    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:foto's
    08-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 13, zaterdag 14 en zondag 15 oktober 2017

    EERSTE KLASSE A     JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 10


    KV Mechelen - Anderlecht    3 - 4

    Charleroi - Eupen    2 - 2

    RC Genk - Moeskroen     1 - 1

    Lokeren - Sint-Truiden    1 - 1

    AA Gent - Waasland-Beveren    2 - 0

    Standard - KV Kortrijk    3 - 1

    KV Oostende - Club Brugge    2 - 3

    Antwerp - Zulte Waregem     3 - 0


    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 11

    Tubeke - Oud-Heverlee Leuven    1 - 2

    Cercle Brugge - Roeselare     1 - 1

    Westerlo - Beerschot-Wilrijk      0 - 0

    Union St-Gilloise - Lierse    3 - 2


    EERSTE AMATEURKLASSE :  Speeldag 7

    Dessel Sport - VW Hamme     3 - 0

    Geel - Lommel United     3 - 0

    Dender - KSV Oudenaarde    2 - 2

    Patro Eisden - Chatelet-Farciennes   3 - 3

    Deinze - Oosterzonen   0 - 1

    KSK Heist - Berchem Sport    2 - 2

    Virton - Seraing   1 - 2

    Knokke - Eendracht Aalst     1 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 7

    Sint-Niklaas - Temse   0 - 2

    Gullegem - Torhout      1 - 0

    Sint-Eloois-Winkel - Rupel-Boom   2 - 3

    Bornem - RC Gent   1 - 3

    Harelbeke -  Mandel United Izegem-Ingelmunster    1 - 0

    Westhoek - Olsa Brakel    3 - 2

    Sparta Petegem - Pepingen-Halle    4 - 0

    Ronse - Londerzeel    2 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 7

    Bocholt - City Pirates Antwerpen    2 - 0

    Tessenderlo - Sint-Lenaarts     2 - 0

    Hades - Hasselt    1 - 3

    Spouwen-Mopertingen - Tienen      3 - 0

    Cappellen - Zwarte Leeuw    1 - 0

    Tempo Overijse - Vosselaar     0 - 5

    Hoogstraten - Turnhout     2 - 0

    Duffel - Wijgmaal     1 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 8

    RWD Molenbeek - Walhain     7 - 2

    La Louvière-Centre - Waremme    1 - 0

    Sprimont-Comblain - Solieres   0 - 1

    Durbuy - Acren-Lessines   2 - 1

    Ciney - Hamoir   2 - 2

    RFC de Liège - Rebecquoise    2 - 1

    La Calamine - Ol. Charleroi     0 - 2

    RFC Meux - White Star Brussels    UITGESTELD


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 7

    Ninove - Eppegem      2 - 6

    Lebbeke - Jong Lede      1 - 0

    Vlamertinge - Wetteren     0 - 4

    Wolvertem-Merchtem - Dikkelvenne   2 - 2

    Mariekerke - Wervik   0 - 1

    Merelbeke - Wingene    1 - 1

    Menen - Stekene   3 - 0

    Grimbergen - Melsele    1 - 4

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 7

    Houtvenne - Heur-Tongeren     3 - 2

    Nijlen - Woluwe-Zaventem     2 - 2

    Wellen - Bilzen-Waltwilder    1 - 3

    Termien - Leopoldsburg     1 - 2

    Kampenhout - Herentals       4 - 3

    Ternesse - Hoeliaart   0 - 2

    Diegem Sport - Esp. Pelt    1 - 1

    Sterrebeek - Diest   3 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 8

    RFC Tournai - RAAL La Louvière       1 - 1

    Couvin-Mariembourg - Albert Quevy-Mons     2 - 2

    Taminoise - Spy     1 - 0

    Franc Borains - Ganshoren   5 - 1

    Manageoise - Onhaye    1 - 3

    Binchoise - Racing Jet Wavre    3 - 2

    Stade Brainois - Léopold FC   1 - 3

    Waterloo - Solrézièenne    0 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 8

    UR Namur - Richelle     1 - 4

    Longlier - FC Tilleur   0 - 1

    Bertrix - Givry    0 - 0

    RFC Huy - Stockay-Warfusée   1 - 3
     
    Aywaille - Aischoise     4 - 2

    Cointe-Liège - Habay-La-Neuve   2 - 4

    Herstal - Mormont   3 - 1

    URSL Visé - Verlaine    3 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    07-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - zaterdag 14 en zondag 15 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Aalter - Voorde     2 - 0

    De Pinte - Zele    0 - 3

    Elene-Grotenberge - Lochristi   0 - 3

    Appelterre - Berlare   2 - 0

    KVV Ardennen - Robur     2 - 0

    Sint-Gillis-Waas - HO Kalken   1 - 1

    Zelzate - Sottegem    1 - 2

    Drongen - Dendermonde    0 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Merendree     2 - 0

    Meetjesland - Lovendegem    1 - 4

    Kleit - Evergem Center   3 - 2

    Assenede - Zomergem   0 - 3

    Poesele - Bellem   1 - 0

    Zeveren - Mariakerke   2 - 1

    Waarschoot - Adegem    0 - 2

    Sleidinge - Belzele   2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Munkzwalm - Bambrugge    4 - 3

    Jong Zulte - Windeke    1 - 1

    Gavere-Asper - Borsbeke    3 - 1

    Meerbeke - Machelen   1 - 1

    Winnik - Kluisbergen Sportief   0 - 6


    Gijzel-Oosterzele - Denderhoutem

       2 - 5


    Eine - Geraardsbergen    1 - 3

    Burst - Edeboys    4 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Meldert     4 - 0

    Sp. Waasmunster - Kruibeke    2 - 0

    Haasdonk - Sinaai    4 - 1

    YB Beveren - Doorslaar   1 - 4

    Schoonaarde - Moerbeke    3 - 1

    Grembergen - Buggenhout    1 - 0

    Bazel - Zaffelare   6 - 1

    KV Sint-Gillis - Heikant   0 - 3


    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Ertvelde    3 - 3

    Watervliet - Sint-Laureins   1 - 3

    Knesselare - Sint-Kruis-Winkel   0 - 4

    Hansbeke - Vinkt    1 - 0

    DKW Evergem - Nevele   2 - 0

    Lembeke - Wachtebeke   0 - 2

    Maria-Aalter - Ursel   2 - 3

    Kaprijke-Bentille - VSV Gent   0 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Cercle Melle     0 - 1

    Laarne-Kalken - HT Zwijnaarde    2 - 1

    Sint-Denijs - Heusden   6 - 1

    Zevergem - Houtem   0 - 5

    VC Zwijnaarde - Latem   2 - 1

    Moortsele - Serskamp-Schellebelle    0 - 3

    Overmere - Massemen   1 - 3

    Beervelde - FC Destelbergen    2 - 4

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Volkegem    4 - 0

    Boekel - FC Kluisbergen     2 - 2

    Zingem - Elene-Grotenberge B     3 - 0

    Sottegem B - Bevere      2 - 3

    Sint-Goriks - Nazareth-Eke   0 - 4

    Velzeke - Olsene    4 - 2

    Oudenhove - Wortegem    5 - 0

    Nokere-Kruishoutem - Vurste-Semmerzake   1 - 2

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Erembodegem   0 - 0

    Denderleeuw - Hofstade   2 - 1

    Mere - Haaltert   2 - 1

    Nederhasselt - Moerbeke-Geraardsbergen   1 - 3

    Zandbergen - Okegem   4 - 3

    Kerksken - Wieze   1 - 2

    Baardegem - Deftinge   2 - 0

    Doggen - Gijzegem   3 - 4

    DERDE PROVINCIALE E :

    SK Gerda - SVH Waasmunster    3 - 0

    SKB Sint-Niklaas - Eksaarde    2 - 2

    Bosdam Beveren - Kieldrecht     0 - 4

    Melsele B - Klinge   3 - 1

    Robur B - Sint-Pauwels   2 - 2

    Hamme-Zogge - Rangers Opdorp   1 - 1

    Kallo - WB Sint-Niklaas   4 - 1

    Oudegem - Daknam    0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Oostakker - Muide Gent B   6 - 2

    VS Destelbergen - Bassevelde   1 - 5

    Donk - Ooidonck-Leerne   3 - 1

    Middelburg - Poesele B   4 - 0

    Sint-Amandsberg - Lotenhulle   2 - 8

    Boekhoute - Balgerhoeke   6 - 2

    Avrasya Gent - Sint-Denijs B   3 - 0

    Heusden B - Vinderhoute   1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Volkegem B - Eine B    2 - 2

    Bevere B - Maarkedal    1 - 8

    Nazareth-Eke B - Munkzwalm B    3 - 0

    FC Kluisbergen B - FCLC Ronse    3 - 1

    Horebeke - Nokere-Kruishoutem B   2 - 1

    Petegem Schelde - Zingem B   3 - 1

    Mater - Huise-Ouwegem    1 - 5

    Kluisbergen Sportief B - Boekel B     4 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Aaigem - Opbrakel   4 - 1

    Ophasselt - Idegem  2 - 4

    Everbeek - Oudenhove B   2 - 0

    Zegelsem - Sint-Antelinks   0 - 6

    Neigem - Strijpen   5 - 1

    Herzele-Ressegem - Bonanza B   5 - 1

    Bavegem - Vlierzele   0 - 1

    Jong Geraardsbergen - Michelbeke B   0 - 9

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 9 )

    Nieuwerkerken - SK Merelbeke   5 - 3

    Laarne-Kalken B - Moorsel   1 - 2

    Herdersem - Gijzel-Oosterzele B   4 - 1

    Smetlede - Jong Lede B   4 - 2

    Edeboys B - Wichelen   4 - 4

    HO Kalken B - T. Melle   2 - 2

    Balegem - Bottelare   1 - 5

    Rangers Merelbeke - Melsen   0 - 6

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 9 )

    Zaffelare B - Hoogeinde     3 - 0

    PD Kruibeke - Verrebroek     0 - 0

    Lebbeke B - Kemzeke   1 - 1

    Meerdonk - Rupelmonde   4 - 0

    Haasdonk B - Buggenhout B   3 - 1

    Tielrode - Baasrode   4 - 0

    Lochristi B - Sombeke   3 - 5

    Zele B - Stekene B   6 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (33 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen



    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont
  • E3 Harelbeke - Wolvenberg Volkegem
  • Omloop Het Nieuwsblad - Start Gent
  • Omloop Het Nieuwsblad - Ophaalbrug Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Kattenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • Opening kerstmarkt Oudenaarde
  • Oudenaarde - Aankomst Sinterklaas
  • Oudenaarde - Opening de nieuwe Markt
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Roquetas De Mar - Spanje - 1
  • Roquetas De Mar - Spanje - 2
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • Ledenlijst - seizoen 2018-2019 (lidnummers 1-40)
  • Ledenlijst - seizoen 2018-2019 (lidnummers 41-80)
  • Ledenlijst - seizoen 2018-2019 (lidnummers 81-120)

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 49 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • reglement pronostiek 2018-2019
  • klassementen speeldag 10 - PO
  • klassementen speeldag 10 - PO (vervolg)
  • speeldag 10 - PO
  • voorspellingen speeldag 10 - PO

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 08-2010



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!