Aantal bezoekers :

Foto
Beluister Radio Media door op onderstaande afbeelding te klikken.
Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 13 en 14 januari 2018
  • Voetbal in het buitenland
  • The 70's show met Wim Vermeer
  • Waar zijn onze eersteklassers op winterstage ?
  • Beste wensen voor 2018!
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 6 en 7 januari 2018
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Charleroi
  • AMBIANCE TOP 107 van de 21ste eeuw
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21, 22 en 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES HOFMAN CUP - 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES INDURIUM CUP - 23 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Antwerp
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 december 2017
  • Achtste finales Champions League - Tweede ronde Europa League
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 9 en 10 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 december 2017
  • Foto's Europa League Zulte Waregem - Lazio Roma
  • Belgische teams uitgeschakeld in Europa
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Foto's Zulte Waregem - KAA Gent
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 december 2017
  • Foto's Croky Cup Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 25 en 26 november 2017
  • Foto's Zulte Waregem - KRC Genk
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 18 en 19 november 2017
  • De potindeling voor de loting van het WK Rusland 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 11 en 12 november 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 4 en 5 november 2017
  • 1/4de - 1/8ste finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/4de - 1/8ste - 1/16de finale
  • Rittenschema Tour de France 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
  • Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5, 6 tot aan de finale .....
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
  • Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Play-offs Champions League - Europa League
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 4 - 19 en 20 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 3 - 12 en 13 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 2 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 1 - 29 en 30 juli 2017
  • EK voetbal voor vrouwen
  • Kalender EERSTE KLASSE A - JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE KLASSE B - PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE AMATEURKLASSE - Seizoen 2017-2018
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - Jupiler League seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - KNVB Beker 2017-2018
  • Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018
  • Spanje - Primeira Division seizoen 2017-2018
  • Italie - Serie A - Seizoen 2017-2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 20 en 21 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 27 en 28 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 februari 2018
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
  • Basketbalzaal gaat uit haar dak wanneer g-sporter score opent
  • Ook Jamaicaanse bobsleevrouwen naar Olympische Spelen
  • Sjarapova is maatje te groot voor Maria
  • Alsof hij nooit is weggeweest: Djokovic maakt indruk in Australië
  • Dunks, blocks en alley oops: NBA-topper lost alle verwachtingen in
  • VIDEO: Goffin trakteert Australiërs op geweldige passeerslag
  • VIDEO: Greipel pakt allereerste WorldTour-bloemen van 2018
  • Goffin moet setverlies goedmaken tegen Bachinger
  • "Je moet in België altijd rekening houden met de staatsstructuur"
  • Tyson Fury moet dan toch nog even wachten op profbokslicentie
    Foto
    Nieuws VTM
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (9)
  • Croky Cup - Beker van België (36)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (61)
  • Eredivisie Nederland (7)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (111)
  • info (151)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (216)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (134)
  • Voetbal West Vlaanderen (121)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Belgische voetbal op weg naar hervorming in 2020? “Samenvoeging Jupiler Pro League en Proximus League op tafel”
  • Oefenen de Rode Duivels opnieuw tegen dit topland in de aanloop naar een groot toernooi?
  • Drama vermeden: wedstrijd in Portugese eersteklasse stopgezet wegens instortingsgevaar tribune
  • AUSTRALIAN OPEN. Topper looft Belgische coach, Djokovic en Sharapova ronde verder in comeback
  • David Goffin doet wat hij moet doen en gaat naar tweede ronde Australian Open
  • André Greipel wint eerste rit Tour Down Under
  • David Goffin plaatst zich voor tweede ronde Australian Open
  • Bjorg Lambrecht vliegt 16.000 km om te horen dat hij niet mag starten
  • Wordt Batshuayi betrokken in opmerkelijke ruil met spits West Ham die het helemaal niet goed doet?
  • Fernando Canesin in lastig parket: te weinig gespeeld bij Oostende, te duur voor verhuur
    Foto
    Nieuws HLN
  • Deze foto's bewijzen het: Chris Martin en Dakota Johnson zijn een koppel
  • 'Familie'-actrice Bab Buelens zingt intro van 'Thuis' bij MNM
  • Verlegen verleider Joshua: "Ik heb nog nooit een relatie gehad"
  • Gavrilova: "Het wordt een moeilijke wedstrijd tegen Mertens"
  • Halle Berry haalt een wel erg gedurfde jurk uit de kast
  • Sanoma schrapt 96 banen en wil onder andere Flair en Libelle verkopen aan Roularta
  • 'Star Wars: The Last Jedi' in top 10 box office allertijden
  • 'Star Wars: The Last Jedi' in top 10 meest films met meeste opbrengst allertijden
  • Barbie uit 'Oh Oh Cherso' niet meer op sociale media te bespeuren
  • January Jones valt voor realityster
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Onbekende tekening van Vincent van Gogh ontdekt uit voorjaar 1886
  • Werkloosheid daalt maar is nog altijd hoger dan vóór crisis: vooral mannen vinden moeilijk baan
  • De wondere wereld van het transhumanisme: 'Ze zien de dood als iets waarvan je kunt herstellen'
  • Politie Californië bevrijdt 13 verwaarloosde kinderen uit huis, ouders ketenden sommigen vast aan bedden
  • Schaakgrootmeester Anand na merkwaardige partij naast koploper Giri
  • Eng gekrioel? Nee hoor, krekels en meelwormen zijn juist voedzaam en goed voor de planeet
  • Franse vrouwen strijden om het ware feminisme
  • Volkskrant Avond: Waar blijft de nieuwe schaderegeling voor Groningen? | Zo ongezond is energiedrank
  • Jaren later met misschien wel verlopen cadeaubonnen terug naar het tuincentrum
  • Er waait een nieuwe wind door Tanzania, een die voor heel Afrika inspirerend is
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • Sjarapova blij met outfit, Reus tapt biertje voor Dortmund-fans
  • 'Sparta blijft dankzij Advocaat in eredivisie'
  • Warriors winnen opnieuw topper tegen Cavaliers in NBA
  • TT: Mourinho nog niet zeker van komst Sanchez, Swansea aast op Gameiro
  • TT: Hekkensluiter Swansea wil shoppen bij Atlético
  • Na de Tour Down Under is Gesink definitief eendagsrenner
  • 'Roda JC gaat niet ontsnappen aan degradatie'
  • Greipel sprint naar ritzege en eerste leiderstrui in Tour Down Under
  • Van Persie-koorts heeft fans in greep
  • Kan Sparta onder Advocaat voor een stunt zorgen?
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    07-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - zaterdag 14 en zondag 15 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Aalter - Voorde     2 - 0

    De Pinte - Zele    0 - 3

    Elene-Grotenberge - Lochristi   0 - 3

    Appelterre - Berlare   2 - 0

    KVV Ardennen - Robur     2 - 0

    Sint-Gillis-Waas - HO Kalken   1 - 1

    Zelzate - Sottegem    1 - 2

    Drongen - Dendermonde    0 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Merendree     2 - 0

    Meetjesland - Lovendegem    1 - 4

    Kleit - Evergem Center   3 - 2

    Assenede - Zomergem   0 - 3

    Poesele - Bellem   1 - 0

    Zeveren - Mariakerke   2 - 1

    Waarschoot - Adegem    0 - 2

    Sleidinge - Belzele   2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Munkzwalm - Bambrugge    4 - 3

    Jong Zulte - Windeke    1 - 1

    Gavere-Asper - Borsbeke    3 - 1

    Meerbeke - Machelen   1 - 1

    Winnik - Kluisbergen Sportief   0 - 6


    Gijzel-Oosterzele - Denderhoutem

       2 - 5


    Eine - Geraardsbergen    1 - 3

    Burst - Edeboys    4 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Meldert     4 - 0

    Sp. Waasmunster - Kruibeke    2 - 0

    Haasdonk - Sinaai    4 - 1

    YB Beveren - Doorslaar   1 - 4

    Schoonaarde - Moerbeke    3 - 1

    Grembergen - Buggenhout    1 - 0

    Bazel - Zaffelare   6 - 1

    KV Sint-Gillis - Heikant   0 - 3


    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Ertvelde    3 - 3

    Watervliet - Sint-Laureins   1 - 3

    Knesselare - Sint-Kruis-Winkel   0 - 4

    Hansbeke - Vinkt    1 - 0

    DKW Evergem - Nevele   2 - 0

    Lembeke - Wachtebeke   0 - 2

    Maria-Aalter - Ursel   2 - 3

    Kaprijke-Bentille - VSV Gent   0 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Cercle Melle     0 - 1

    Laarne-Kalken - HT Zwijnaarde    2 - 1

    Sint-Denijs - Heusden   6 - 1

    Zevergem - Houtem   0 - 5

    VC Zwijnaarde - Latem   2 - 1

    Moortsele - Serskamp-Schellebelle    0 - 3

    Overmere - Massemen   1 - 3

    Beervelde - FC Destelbergen    2 - 4

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Volkegem    4 - 0

    Boekel - FC Kluisbergen     2 - 2

    Zingem - Elene-Grotenberge B     3 - 0

    Sottegem B - Bevere      2 - 3

    Sint-Goriks - Nazareth-Eke   0 - 4

    Velzeke - Olsene    4 - 2

    Oudenhove - Wortegem    5 - 0

    Nokere-Kruishoutem - Vurste-Semmerzake   1 - 2

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Erembodegem   0 - 0

    Denderleeuw - Hofstade   2 - 1

    Mere - Haaltert   2 - 1

    Nederhasselt - Moerbeke-Geraardsbergen   1 - 3

    Zandbergen - Okegem   4 - 3

    Kerksken - Wieze   1 - 2

    Baardegem - Deftinge   2 - 0

    Doggen - Gijzegem   3 - 4

    DERDE PROVINCIALE E :

    SK Gerda - SVH Waasmunster    3 - 0

    SKB Sint-Niklaas - Eksaarde    2 - 2

    Bosdam Beveren - Kieldrecht     0 - 4

    Melsele B - Klinge   3 - 1

    Robur B - Sint-Pauwels   2 - 2

    Hamme-Zogge - Rangers Opdorp   1 - 1

    Kallo - WB Sint-Niklaas   4 - 1

    Oudegem - Daknam    0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Oostakker - Muide Gent B   6 - 2

    VS Destelbergen - Bassevelde   1 - 5

    Donk - Ooidonck-Leerne   3 - 1

    Middelburg - Poesele B   4 - 0

    Sint-Amandsberg - Lotenhulle   2 - 8

    Boekhoute - Balgerhoeke   6 - 2

    Avrasya Gent - Sint-Denijs B   3 - 0

    Heusden B - Vinderhoute   1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Volkegem B - Eine B    2 - 2

    Bevere B - Maarkedal    1 - 8

    Nazareth-Eke B - Munkzwalm B    3 - 0

    FC Kluisbergen B - FCLC Ronse    3 - 1

    Horebeke - Nokere-Kruishoutem B   2 - 1

    Petegem Schelde - Zingem B   3 - 1

    Mater - Huise-Ouwegem    1 - 5

    Kluisbergen Sportief B - Boekel B     4 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Aaigem - Opbrakel   4 - 1

    Ophasselt - Idegem  2 - 4

    Everbeek - Oudenhove B   2 - 0

    Zegelsem - Sint-Antelinks   0 - 6

    Neigem - Strijpen   5 - 1

    Herzele-Ressegem - Bonanza B   5 - 1

    Bavegem - Vlierzele   0 - 1

    Jong Geraardsbergen - Michelbeke B   0 - 9

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 9 )

    Nieuwerkerken - SK Merelbeke   5 - 3

    Laarne-Kalken B - Moorsel   1 - 2

    Herdersem - Gijzel-Oosterzele B   4 - 1

    Smetlede - Jong Lede B   4 - 2

    Edeboys B - Wichelen   4 - 4

    HO Kalken B - T. Melle   2 - 2

    Balegem - Bottelare   1 - 5

    Rangers Merelbeke - Melsen   0 - 6

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 9 )

    Zaffelare B - Hoogeinde     3 - 0

    PD Kruibeke - Verrebroek     0 - 0

    Lebbeke B - Kemzeke   1 - 1

    Meerdonk - Rupelmonde   4 - 0

    Haasdonk B - Buggenhout B   3 - 1

    Tielrode - Baasrode   4 - 0

    Lochristi B - Sombeke   3 - 5

    Zele B - Stekene B   6 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (33 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    06-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - zaterdag 14 en zondag 15 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Westkapelle - Varsenare   3 - 4

    WS Lauwe - Eernegem   5 - 0

    Poperinge - Kortemark   1 - 2

    Rumbeke - Oostduinkerke   0 - 1

    Boezinge - RC Lauwe   1 - 2


    Zwevezele - 

    Oostnieuwkerke    2 - 1

    Wielsbeke - Blankenberge   1 - 0

    Oostkamp - RC Waregem   6 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Zedelgem    0 - 2

    Diksmuide - Club Roeselare    3 - 0

    VV Tielt - Damme   4 - 0

    Gistel - Jabbeke   0 - 1

    Beernem - Staden   1 - 1

    Oudenburg - Bredene   0 - 1

    Veldegem - Heist   4 - 3

    Spermalie-Middelkerke - De Ruiter Roeselare   1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Emelgem-Kachtem      2 - 2

    Ingooigem - Zwevegem     2 - 2

    Heestert - Nieuwkerke  2 - 0

    Beveren-Leie - Dadizele   2 - 1

    Geluwe - Beselare   3 - 0

    Anzegem - 

    Otegem    0 - 0


    Ledegem - Moen   1 - 2


    Deerlijk - Dottignies    0 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    De Panne - Geluveld   0 - 1

    Zonnebeke - Merkem  1 - 6

    Hooglede - Proven   2 - 2

    Houthulst - Gits   2 - 1

    Dikkebus - Handzame   4 - 2

    Moorslede - Veurne   2 - 0

    Westrozebeke - Brielen   2 - 1

    Ploegsteert - Comines-Warneton   2 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Ruddervoorde - Ichtegem    0 - 1

    Jong Male - De Haan   1 - 1

    Sint-Kruis - Snaaskerke   3 - 0

    Zandvoorde - Steenbrugge   0 - 1

    Dar. Brugge - Nieuwpoort   3 - 3

    Koekelare - Westende   2 - 0


    Lissewege - Moerkerke   3 - 4


    Loppem - Keiem 

       2 - 4

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Desselgem     4 - 1

    Dosko Beveren - Hulste     1 - 0

    Kanegem - KSV Kortrijk   2 - 1

    Avelgem - Lichtervelde   0 - 0

    Pittem - Zwevezele B   2 - 2

    Ardooie - Aarsele   4 - 1

    Bissegem - Luingnois   4 - 2

    Lendelede - Moorsele   2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 10

    Hollebeke - Zarren      3 - 2

    Passendale - Langemark-Poelkapelle     1 - 0


    Poperinge B - Lo-Reninge     1 - 1


    Voormezele - Jonkershove   0 - 1

    Kruiseke - Reningelst   4 - 1

    Westouter - Veurne B   0 - 2

    Vleteren - Diksmuide B   2 - 1


    Alveringem - Bulskamp   2 - 3


    Elverdinge - Zillebeke   6 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    E. Brugge - Oostduinkerke B   4 - 2

    Ruiselede - SK Torhout    0 - 1

    Sint-Joris - Dosko Beveren B   5 - 1

    Dudzele - Beernem B    1 - 1

    HO Oedelem - Doomkerke    2 - 2

    Steenbrugge B - Hertsberge    1 - 8

    Lombardsijde - Aartrijke   2 - 1

    Wenduine - 

    Zerkegem    1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 10

    Wikings Kortrijk - Jong Vijve    0 - 5

    Sint-Eloois Winkel B - Wevelgem B    0 - 4

    Dadizele B - Izegem-Ingelmunster B     1 - 3

    NS Heule - Aalbeke   3 - 0

    Bellegem - DEntergem   3 - 2

    Menen United - Marke   1 - 0

    Wervik B - Rekkem Sport   7 - 2

    Kuurne - Ledegem B   2 - 3

    Dottignies B - Stasegem   2 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (30 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    05-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 14 en 15 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 7

    Vlijtingen - Herkol     2 - 2

    Bree-Beek - Mechelen aan de Maas    7 - 0

    Bregel - Zonhoven VV     1 - 3

    Racing Peer - Helson-Helchteren    2 - 2

    Daring Huvo Jeuk - Koersel     3 - 3

    Melo Zonhoven - Herk-De-Stad     0 - 0

    Zepperen-Brustem - Park Houthalen    5 - 1

    Hoepertingen - Beringen   1 - 2


    ANTWERPEN :  Speeldag 8

    Antonia - Kontich      2 - 2

    Vorselaar - Berg en Dal     0 - 2

    RC Mechelen - Merksplas     2 - 0

    Oppuurs - Schriek     2 - 0

    Rapid Leest - Sint-Job   3 - 2

    KFC Lille - GR Katelijne   3 - 1

    Witgoor Dessel - Lyra    1 - 1

    Heikant Berlaar - Branddonk   3 - 0


    BRABANT - BVV :  Speeldag 7

    Bertem-Leefdal - Boka United      1 - 2

    Linden - Melsbroek   2 - 3

    Out-Hoegaarden - Strombeek   1 - 1

    Veltem - HO Bierbeek   2 - 3

    Meise - Tervuren-Duisburg   2 - 4

    Liedekerke - Betekom  0 - 0

    Borght-Humbeek - Houtem-Oplinter   3 - 0

    Butsel - Aarschot    2 - 1


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 6

    Ren. Cl. Schaerbeek - Kosova Schaerbeek      3 - 0

    RCS Brainois - Stockel   2 - 2

    Jodoigne - BX Brussels   2 - 1

    Lasne-Ohain - Ixelles  1 - 0

    Stade Everois - Sporting Bruxelles   5 - 3

    RSD Jette - Chastre    1 - 0

    Villers La Ville - Criossing Schaerbeek   4 - 1



    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 8

    Montkainoise - Pont-A-Celles Buzet     0 - 0

    Albert Quevy-Mons B - Le Roeulx   2 - 0

    Beloeil - Paturages   3 - 5

    Houdeng - Gosselies   1 - 2

    Soignies - Monceau   0 - 2

    Antoinien - Ransart   2 - 1

    Symphorinois - Peruwelz FC   3 - 0

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Ostiches-Ath   3 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    04-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 6, zaterdag 7 en zondag 8 oktober 2017

    EERSTE KLASSE A     JUPILER PRO LEAGUE : 


    Geen voetbal door INTERLANDS :

    Bosnië-Herzegovina - België    3 - 4
    België - Cyprus    4 - 0



    EERSTE KLASSE B     PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 10

    Beerschot-Wilrijk - Cercle Brugge     0 - 3

    Lierse - Tubeke     1 - 1

    Roeselare - Union St-Gilloise     1 - 0

    Oud-Heverlee Leuven - Westerlo     2 - 1

    EERSTE KLASSE B     PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 9

    Wedstrijden gespeeld op 3, 4 en 5 oktober :

    Cercle Brugge - Oud-Heverlee Leuven    0 - 3

    Tubeke - Beerschot-Wilrijk      0 - 1

    Westerlo - Union St-Gilloise      0 - 3

    Roeselare - Lierse      2 - 0


    EERSTE AMATEURKLASSE :  Speeldag 6

    KSV Oudenaarde - Deinze    1 - 0

    Geel - Dessel Sport   2 - 0

    Patro Eisden - Seraing    1 - 0

    Lommel United - Oosterzonen    2 - 0

    Chatelet-Farciennes - Virton     2 - 2

    Berchem Sport - Dender    1 - 2

    Knokke - KSK Heist   3 - 1

    Eendracht Aalst - VW Hamme    3 - 4


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 6

    Torhout - Westhoek      0 - 4

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Ronse      3 - 1

    RC Gent - Sparta Petegem    0 - 3

    Temse - Harelbeke      0 - 1

    Olsa Brakel - Sint-Eloois-Winkel   3 - 1

    Pepingen-Halle - Gullegem   2 - 0

    Rupel-Boom - Sint-Niklaas   4 - 1

    Londerzeel - Bornem    0 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 6

    Hasselt - Spouwen-Mopertingen    0 - 4

    Sint-Lenaarts - Cappellen     0 - 3

    Turnhout - Bocholt    0 - 3

    Zwarte Leeuw - Overijse      2 - 2

    City Pirates Antwerpen - Duffel     0 - 2

    Wijgmaal - Hades    0 - 1

    Vosselaar - Hoogstraten    1 - 0

    Tienen - Tessenderlo     1 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 7

    Ol. Charleroi - Durbuy    2 - 1

    Waremme - La Calamine    1 - 0

    Hamoir - Sprimont-Comblain     1 - 3

    Acren-Lessines - Ciney   1 - 2

    Solières - RWD Molenbeek    0 - 2

    Walhain - RFC de Liège   0 - 0

    Rebecquoise - RFC Meux     0 - 0

    White Star Brussels - La Louviére-Centre    UITGESTELD

    Inhaalwedstrijden op woensdag 4 oktober :
    RWD Molenbeek - RFC Meux     5 - 0

    Sprimont-Comblain - La Louvière-Centre    0 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 6

    Wervik - Ninove     2 - 1

    Dikkelvenne - Menen     2 - 1

    Melsele - Mariekerke    1 - 1

    Stekene - Grimbergen      4 - 2

    Jong Lede - Vlamertinge    2 - 0

    Wingene - Wolvertem-Merchtem    6 - 2

    Eppegem - Lebbeke    5 - 0

    Wetteren - Merelbeke    0 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 6

    Esp. Pelt - Nijlen      2 - 3

    Leopoldsburg - Wellen    1 - 1

    Diest - Ternesse     2 - 5

    Heur-Tongeren - Diegem Sport     2 - 3

    Bilzen-Waltwilder - Houtvenne    3 - 1

    Woluwe-Zaventem - Kampenhout      2 - 2

    Hoeilaart - Termien    1 - 5

    Herentals - Sterrebeek     2 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 7

    Spy - Stade Brainois     2 - 1

    Racing Jet Wavre - Manageoise     1 - 1

    Onhaye - Franc Borains    0 - 3

    RAAL La Louvière - Taminoise     3 - 0

    Albert Quevy-Mons - Waterloo    4 - 0

    Ganshoren - Couvin-Mariembourg     3 - 1

    Léopold FC - Binchoise   4 - 1

    Solrézienne - RFC Tournai    1 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 7

    Aischoise - Longlier    2 - 0

    Givry - Aywaille    0 - 3

    Habay-La-Neuve - UR Namur     3 - 1

    Richelle - RFC Huy   2 - 0

    Stockay-Warfusée - Bertrix   6 - 0

    FC Tilleur - Herstal   4 - 1

    Mormont - URSL Visé    0 - 0

    Verlaine - Cointe-Liège   2 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    03-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - zaterdag 7 en zondag 8 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - De Pinte     1 - 3

    Sottegem - Sint-Gillis-Waas     3 - 2

    HO Kalken - Aalter   2 - 0

    KVV Ardennen - Drongen    5 - 3

    Zele - Elene-Grotenberge   1 - 0

    Robur - Appelterre    2 - 3

    Lochristi - Zelzate    0 - 1

    Voorde - Dendermonde     2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Waarschoot     0 - 2

    Lovendegem - Maldegem    3 - 1

    Adegem - Zeveren    0 - 4

    Mariakerke - Poesele   2 - 1

    Bellem - Belzele    2 - 0

    Merendree - Kleit    0 - 1


    Zomergem - Meetjesland   1 - 1

    Assenede - Sleidinge    0 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Eine     2 - 0

    Borsbeke - Gijzel-Oosterzele     7 - 4

    Jong Zulte - Winnik    8 - 0

    Geraardsbergen - Burst    3 - 1

    Edeboys - Munkzwalm    0 - 2

    Denderhoutem - Kluisbergen Sportief   4 - 2


    Bambrugge - Meerbeke    7 - 2

    Machelen- Gavere-Asper     2 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    YB Beveren - Grembergen     0 - 1

    Kruibeke - Buggenhout    4 - 0


    Heikant - Vrasene     1 - 5


    Doorslaar - Bazel    2 - 2


    Zaffelare - KV Sint-Gillis   1 - 3


    Meldert - Schoonaarde    2 - 1


    Moerbeke - 

    Haasdonk    1 - 3


    Sinaai - Sp. Waasmunster     0 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    VSV Gent - Maria-Aalter   2 - 2

    Ursel - Lembeke    1 - 1

    Wachtebeke - Ertvelde   1 - 4

    DKW Evergem - Muide Gent   2 - 2

    Nevele - Hansbeke   1 - 0

    Sint-Kruis-Winkel - Watervliet   4 - 0

    Sint-Laureins - Kaprijke-Bentille   5 - 2

    Vinkt - Knesselare   2 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Laarne-Kalken     1 - 3

    Latem - Zevergem      2 - 1

    Massemen - Beervelde    1 - 2

    FC Destelbergen - Moortsele   0 - 1

    Cercle Melle - VC Zwijnaarde    1 - 5

    Houtem - Sint-Denijs   3 - 2

    Heusden - Overmere     2 - 1

    Serskamp-Schellebelle - HT Zwijnaarde    2 - 5

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Nokere-Kruishoutem   2 - 1

    Bevere - Zingem      3 - 6

    Nazareth-Eke - Sottegem B    0 - 1

    FC Kluisbergen - Vurste-Semmerzake    0 - 3

    Elene-Grotenberge B - Oudenhove    1 - 4

    Olsene - Sint-Goriks   1 - 1

    Wortegem - Boekel    4 - 1

    Volkegem - Velzeke     0 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :

    Deftinge - Kerksken    0 - 2

    Wieze - Zandbergen   0 - 3

    Okegem - Gijzegem    2 - 3

    Hofstade - Bonanza   4 - 2

    Haaltert - Denderleeuw   2 - 3

    Moerbeke-Geraardsbergen - Mere    6 - 2

    Nederhasselt - Doggen   3 - 2 

    Erembodegem - Baardegem    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Oudegem    3 - 1

    Sint-Pauwels - Eksaarde     4 - 1

    Bosdam Beveren - SKB Sint-Niklaas     3 - 2

    Daknam - Melsele B   0 - 1

    SVH Waasmunster - Kallo   1 - 1

    WB Sint-Niklaas - Hamme-Zogge   1 - 0

    Klinge - SK Gerda   1 - 1

    Opdorp - Robur B   5 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Denijs B - Boekhoute   1 - 4

    Poesele B - Donk    0 - 5

    Muide Gent B - Avrasya Gent    3 - 3

    Bassevelde - Oostakker    5 - 2

    Middelburg - Heusden B   1 - 2

    Balgerhoeke - Sint-Amandsberg   7 - 1

    Ooidonck-Leerne - VS Destelbergen   4 - 3

    Lotenhulle - Vinderhoute   2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Maarkedal    0 - 3

    Munkzwalm B - Mater   6 - 2

    Boekel B - FC Kluisbergen B    0 - 2

    Huise-Ouwegem - Volkegem B    3 - 0

    Kluisbergen Sportief B - Bevere B    1 - 4

    FCLC Ronse - Petegem Schelde     0 - 2

    Zingem B - Horebeke   0 - 5

    Nokere-Kruishoutem B - Nazareth-Eke B    3 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Bavegem     4 - 1

    Oudenhove B - Ophasselt    3 - 1

    Idegem - Aaigem     2 - 2

    Vlierzele - Neigem   4 - 2

    Strijpen - Michelbeke B   2 - 1

    Zegelsem - Jong Geraardsbergen    3 - 5

    Sint-Antelinks - Everbeek    3 - 1

    Opbrakel - Herzele-Ressegem    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 8 )

    Wichelen - HO Kalken B     1 - 1

    Jong Lede B - Herdersem     0 - 2

    T. Melle - Balegem    4 - 0

    Bottelare - Melsen    2 - 2

    Smetlede - Rangers Merelbeke   2 - 2

    Gijzel-Oosterzele B - Laarne-Kalken B    1 - 4

    Moorsel - Nieuwerkerken   3 - 2

    SK Merelbeke - FC Dampoort   2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 8 )

    Zaffelare B - Meerdonk     1 - 3

    Sp. Waasmunster B - Kemzeke    0 - 4

    Haasdonk B - Lochristi B      1 - 1

    Baasrode - Rupelmonde     7 - 1

    Sombeke - Zele B    2 - 2

    Buggenhout B - Tielrode   1 - 1

    Hoogeinde - Lebbeke B    3 - 0

    Verrebroek - Stekene B   3 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    02-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - zaterdag 7 en zondag 8 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    RC Lauwe - Zwevezele    4 - 3

    Oostduinkerke - Boezinge   1 - 1

    Oostnieuwkerke - RC Waregem    2 - 1

    Wielsbeke - Oostkamp   0 - 3

    Blankenberge - Poperinge   6 - 1

    Kortemark - WS Lauwe   1 - 1

    Eernegem - Westkapelle   0 - 2

    Varsenare - Rumbeke     0 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Damme - Veldegem      5 - 1

    Heist - Oudenburg   3 - 0

    Bredene - Beernem   4 - 1

    Staden - De Ruiter Roeselare   0 - 1

    Zedelgem - VV Tielt    5 - 1

    Club Roeselare - Meulebeke   0 - 1


    Jabbeke - Diksmuide    1 - 1


    Gistel - 

    Spermalie-Middelkerke   0 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Deerlijk    1 - 4

    Dottignies - Ledegem     2 - 4

    Moen - Anzegem    2 - 1

    Otegem - Zwevegem   4 - 3

    Geluwe - Ingooigem   1 - 1

    Nieuwkerke - Wevelgem    0 - 3


    Dadizele - Heestert   2 - 2

    Beselare - Beveren-Leie    0 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - De Panne     3 - 4

    Brielen - Moorslede   1 - 5

    Veurne - Dikkebus    2 - 0

    Handzame - Comines-Warneton   0 - 4

    Houthulst - Ploegsteert   5 - 3

    Gits - Hooglede    0 - 2

    Proven - Zonnebeke   3 - 1

    Geluveld - Westrozebeke   2 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Dar. Brugge    1 - 7

    Snaaskerke - De Haan   0 - 1

    Ichtegem - Koekelare   4 - 3

    Moerkerke - Ruddervoorde    3 - 1

    Keiem - Lissewege   1 - 0

    Steenbrugge - Sint-Kruis    1 - 1

    Nieuwpoort - Zandvoorde    3 - 1

    Loppem - Jong Male    1 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    Aarsele - Oostrozebeke     4 - 2

    Zwevezele B - Dosko Beveren      3 - 1

    Luingnois - Ardooie   1 - 1

    Desselgem - Moorsele   1 - 3

    Pittem - Lendelede   0 - 2

    Lichtervelde - Kanegem   1 - 6

    Hulste - Avelgem   0 - 2


    Kortrijk - 

    Bissegem   2 - 4

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 9

    Bulskamp - Poperinge B      1 - 3

    Lo-Reninge - Passendale      2 - 1

    Zillebeke - Hollebeke     0 - 3

    Diksmuide B - Jonkershove    6 - 0

    Veurne B - Vleteren     1 - 3

    Alveringem - Voormezele    0 - 1


    Reningelst - Westouter   3 - 2

    Zarren - Kruiseke   4 - 4


    Langemark-Poelkapelle - Elverdinge   2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Oostduinkerke B - Ruiselede    1 - 4

    SK Torhout - Sint-Joris   3 - 2

    Dosko Beveren B - Aartrijke   1 - 1

    Hertsberge - Wenduine   3 - 2

    Doomkerke - Steenbrugge B   9 - 2

    Beernem B - HO Oedelem   0 - 8


    Dudzele - Lombardsijde   1 - 0


    Zerkegem - 

    E. Brugge    3 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 9

    Stasegem - Wikings Kortrijk     3 - 2

    Wevelgem B - Dadizele B     3 - 1

    Marke - Aalbeke   2 - 1

    Wervik B - NS Heule   0 - 3

    Jong Vijve - Sint-Eloois-Winkel B   2 - 2

    Dentergem - Dottignies B   2 - 3

    Ledegem B - Bellegem   0 - 2


    Rekkem - Kuurne   3 - 1

    Izegem-Ingelmunster B - Menen United   7 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    01-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 7 en 8 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 6

    Park-Houthalen - Vlijtingen     0 - 1

    Zonhoven VV - Hoepertingen     1 - 0

    Beringen - Racing Peer    1 - 0

    Mechelen aan de Maas - Daring Huvo Jeuk    0 - 1

    Herk-De-Stad - Bregel     2 - 3

    Herkol - Melo Zonhoven    2 - 1

    Koersel - Zepperen-Brustem    1 - 2

    Helson Hechteren - Bree-Beek    2 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 7

    Kontich - Witgoor Dessel     1 - 2

    KFC Lille - Merksplas    0 - 0

    Sint-Job - Heikant Berlaar    2 - 1

    Branddonk - Oppuurs   4 - 2

    Schriek - RC Mechelen    2 - 2

    GR Katelijne - Vorselaar   1 - 3

    Berg en Dal - Antonia    0 - 0

    Lyra - Rapid Leest    2 - 1


    BRABANT - BVV :  Speeldag 6

    Houtem-Oplinter - Bertem-Leefdal     1 - 2

    HO Bierbeek - Borght-Humbeek    2 - 0

    Betekom - Meise     3 - 0

    Tervuren-Duisburg - Veltem     0 - 3

    Aarschot - Liedekerke    1 - 1

    Melsbroek - Out-Hoegaarden    3 - 3

    Boka United - Linden    3 - 3

    Strombeek - Butsel     2 - 0


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 5

    Ixelles - Stade Everois     1 - 2

    Crossing Schaerbeek - Lasne Ohain     2 - 1

    Sporting Bruxelles - RSD Jette   0 - 1

    Kosova Schaerbeek - Villers La Ville    1 - 1

    Stockel - Ren. Cl. Schaerbeek   0 - 1

    BX Brussels - RCS Brainois    1 - 2

    Chastre - Jodoigne   1 - 1


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 7

    Pont-A-Celles Buzet - Saint-Ghislain Tertre Hautrage     2 - 4

    Ostiches-Ath - Symphorinois   1 - 2

    Monceau - Houdeng   2 - 1

    Le Roeulx - Montkainoise   2 - 1

    Paturages - Albert Quevy-Mons B    0 - 0

    Gosselies - Beloeil   1 - 4

    Ransart - Soignies   1 - 2

    Peruwelz FC - Antoinien    0 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    28-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren
    Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren  (1-3)









    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:foto's
    27-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 29 en zaterdag 30 september en zondag 1 oktober 2017

    EERSTE KLASSE A     JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 9


    Sint-Truiden - Charleroi       0 - 1

    Eupen - RC Genk     3 - 3

    Waasland-Beveren - Antwerp   3 - 0

    Moeskroen - KV Mechelen    2 - 2

    KV Kortrijk - KV Oostende     1 - 2

    Club Brugge - AA Gent      2 - 1

    Anderlecht - Standard     1 - 0

    Zulte Waregem - Lokeren     1 - 3


    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 8

    Union St-Gilloise - Cercle Brugge      1 - 2

    Oud-Heverlee Leuven - Roeselare   2 - 0

    Tubeke - Westerlo     1 - 2

    Beerschot-Wilrijk - Lierse    4 - 0


    EERSTE AMATEURKLASSE :  Speeldag 5

    Dessel Sport - Virton     1 - 0

    Dender - Knokke       1 - 3

    Seraing - KSV Oudenaarde    1 - 0

    Berchem Sport - Chatelet-Farciennes   3 - 0

    Oosterzonen - Eendracht Aalst    3 - 2

    Deinze - Geel     2 - 1

    KSK Heist - Lommel United    2 - 4

    VW Hamme - Patro Eisden     2 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 5

    Sint-Niklaas - Olsa Brakel     1 - 2

    Ronse - Harelbeke    0 - 0

    Rupel-Boom - Temse     2 - 0

    Gullegem - RC Gent    3 - 1

    Bornem - Mandel United Izegem-Ingelmunster    2 - 3

    Sint-Eloois-Winkel - Torhout   4 - 1

    Westhoek - Pepingen-Halle   2 - 0

    Sparta Petegem - Londerzeel    4 - 3

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 5

    Zwarte Leeuw - Vosselaar    2 - 0

    Tessenderlo - Hasselt    2 - 1

    Overijse - Sint-Lenaarts     1 - 0

    Cappellen - Tienen    0 - 1

    Duffel - Turnhout      2 - 2

    Bocholt - Hoogstraten     2 - 2

    Spouwen-Mopertingen - Wijgmaal     3 - 0

    Hades - City Pirates Antwerpen     0 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 6

    RFC Meux - Walhain     1 - 1

    RWD Molenbeek - Hamoir    4 - 0

    La Louvière-Centre - Rebecquoise    3 - 2

    Ol. Charleroi - Acren-Lessines    2 - 0

    Sprimont-Comblain - Ciney    1 - 0

    Durbuy - Waremme    4 - 2

    RFC de Liège - Solières      3 - 1

    La Calamine - White Star Brussels    FF   5 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 5

    Ninove - Melsele     1 - 1

    Dikkelvenne - Stekene      2 - 0

    Lebbeke - Wervik     3 - 1

    Wolvertem-Merchtem - Wetteren    2 - 2

    Vlamertinge - Eppegem    1 - 2

    Menen - Wingene     1 - 1

    Merelbeke - Jong Lede     2 - 2

    Mariekerke - Grimbergen     3 - 4

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 5

    Nijlen - Heur-Tongeren     3 - 1

    Houtvenne - Leopoldsburg     3 - 2

    Termien - Diest     1 - 1

    Woluwe-Zaventem - Herentals      2 - 3

    Diegem Sport - Bilzen-Waltwilder   4 - 1

    Kampenhout - Esp. Pelt   2 - 1

    Wellen - Hoeilaart   0 - 1

    Ternesse - Sterrebeek   2 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 6

    Onhaye - Ganshoren    0 - 1

    RFC Tournai - Albert Quevy-Mons    1 - 0

    Taminoise - Solrézienne     1 - 2

    Binchoise - Spy     2 - 1

    Manageoise - Léopold FC    2 - 1

    Franc Borains - Racing Jet Wavre     1 - 1

    Stade Brainois - RAAL La Louvière    1 - 3

    Waterloo - Couvin-Mariembourg   0 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 6

    UR Namur - Verlaine    1 - 1

    RFC Huy - Habay-La-Neuve   0 - 1

    Bertrix - Richelle   0 - 0

    Givry - Aischoise    1 - 0

    Aywaille - Stockay-Warfusée     1 - 3

    Cointe-Liège - Mormont    0 - 2

    Herstal - Longlier   1 - 1

    URSL Visé - FC Tilleur    2 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (29 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    26-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - zaterdag 31 september en zondag 1 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Pinte - Robur     3 - 0

    Aalter - Sottegem      5 - 3

    Elene-Grotenberge - Berlare   1 - 1

    Appelterre - KVV Ardennen     1 - 1

    Dendermonde - HO Kalken    1 - 1

    Zelzate - Zele    2 - 2

    Sint-Gillis-Waas - Lochristi    3 - 1

    Drongen - Voorde    0 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Zomergem     0 - 4

    Meetjesland - Assenede    3 - 2

    Kleit - Lovendegem     2 - 1

    Waarschoot - Merendree     2 - 3

    Zeveren - Evergem Center    2 - 0

    Poesele - Adegem      1 - 2

    Belzele - Mariakerke    1 - 2

    Sleidinge - Bellem      7 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Kluisbergen Sportief - Borsbeke     2 - 1

    Eine - Jong Zulte     1 - 3

    Burst - Windeke    2 - 2

    Winnik - Denderhoutem     2 - 4

    Munkzwalm - Geraardsbergen       3 - 3

    Gavere-Asper - Bambrugge    1 - 4

    Meerbeke - Edeboys      1 - 0

    Gijzel-Oosterzele - Machelen     1 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Zaffelare     6 - 1

    Sp. Waasmunster - Moerbeke     3 - 2

    Haasdonk - Meldert     1 - 1

    Buggenhout - Sinaai    0 - 1

    Bazel - YB Beveren    3 - 3

    Schoonaarde - Heikant     1 - 1

    Grembergen - Kruibeke     1 - 0

    KV Sint-Gillis - Doorslaar     1 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Wachtebeke    3 - 0

    Ertvelde - Ursel     3 - 0

    Knesselare - Nevele     1 - 3

    Hansbeke - DKW Evergem    3 - 1

    Lembeke - VSV Gent    1 - 4

    Kaprijke-Bentille - Sint-Kruis-Winkel   3 - 1

    Maria-Aalter - Sint-Laureins    0 - 2

    Watervliet - Vinkt      1 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - Serskamp-Schellebelle     2 - 2

    Sint-Denijs - Latem    1 - 2

    Zevergem - Cercle Melle    1 - 5

    VC Zwijnaarde - 9000 Gent    6 - 2

    HT Zwijnaarde - FC Destelbergen   1 - 0

    Moortsele - Massemen    1 - 3

    Overmere - Houtem   1 - 4

    Beervelde - Heusden    5 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Vurste-Semmerzake - Wortegem    2 - 1

    Boekel - Elene-Grotenberge B     2 - 2

    Zingem - Nazareth-Eke     3 - 0

    Sottegem B - Olsene   3 - 3

    Sint-Goriks - Volkegem    2 - 1

    Velzeke - Michelbeke     4 - 1

    Nokere-Kruishoutem - FC Kluisbergen   4 - 1

    Oudenhove - Bevere    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :

    Baardegem - Hofstade    2 - 3

    Bonanza - Haaltert    0 - 0

    Gijzegem - Wieze    4 - 4

    Zandbergen - Deftinge   1 - 3

    Kerksken - Erembodegem    1 - 2

    Mere - Nederhasselt   0 - 0

    Denderleeuw - Moerbeke-Geraardsbergen    1 - 2

    Doggen - Okegem   2 - 0

    DERDE PROVINCIALE E :

    SK Gerda - Daknam     2 - 2

    Melsele B - Kieldrecht    0 - 3

    SKB Sint-Niklaas - Sint-Pauwels    1 - 3

    Oudegem - Bosdam Beveren    1 - 1

    Eksaarde - Opdorp   2 - 0

    Kallo - Klinge    3 - 3

    Hamme-Zogge - SVH Waasmunster    1 - 2

    Robur B - WB Sint-Niklaas     1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Amandsberg - Sint-Denijs B    0 - 5

    Vinderhoute - Balgerhoeke    2 - 1

    Avrasya Gent - Bassevelde     2 - 10

    Boekhoute - Muide Gent B    3 - 1

    Donk - Middelburg    1 - 3

    VS Destelbergen - Poesele B     1 - 2

    Oostakker - Ooidonck-Leerne    6 - 0

    Heusden B - Lotenhulle   0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Eine B      0 - 0

    Volkegem B - Munkzwalm B     2 - 2

    Nazareth-Eke B - Zingem B     1 - 2

    FC Kluisbergen B - Kluisbergen Sportief B     3 - 0

    Mater - Nokere-Kruishoutem B     2 - 5

    Petegem Schelde - Boekel B      2 - 2

    Horebeke - FCLC Ronse     1 - 0

    Maarkedal - Huise-Ouwegem    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Vlierzele     0 - 2

    Aaigem - Oudenhove B    4 - 0

    Ophasselt - Sint-Antelinks    2 - 4

    Everbeek - Zegelsem     0 - 0

    Neigem - Bonanza B    6 - 2

    Herzele-Ressegem - Idegem    3 - 1

    Bavegem - Opbrakel    1 - 3

    Jong Geraardsbergen - Strijpen     1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 7 )

    FC Dampoort - Moorsel    1 - 2

    Nieuwerkerken - Gijzel-Oosterzele B   1 - 0

    Laarne-Kalken B - Jong Lede B   6 - 0

    Herdersem - Smetlede    1 - 2

    Melsen - T. Melle    4 - 1

    Balegem - Wichelen   0 - 3

    Edeboys B - SK Merelbeke   3 - 3

    Rangers Merelbeke - Bottelare    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 7 )

    Zaffelare B - Lebbeke B      10 - 0

    PD Kruibeke - Kemzeke     1 - 2

    Rupelmonde - Buggenhout B   1 - 2

    Lochristi B - Tielrode   2 - 0

    Zele B - Haasdonk B    0 - 2

    Sombeke - Verrebroek     1 - 3

    Meerdonk - Baasrode   3 - 2

    Hoogeinde - Waasmunster B    2 - 5


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (28 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    25-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - zaterdag 30 september en zondag 1 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Rumbeke - Eernegem       1 - 0

    Oostkamp - Oostnieuwkerke     5 - 1

    Boezinge - Varsenare   2 - 1

    Zwevezele - Oostduinkerke   4 - 0

    RC Waregem - RC Lauwe   0 - 5

    Poperinge - Wielsbeke   1 - 5

    WS Lauwe - Blankenberge    5 - 1

    Westkapelle - Kortemark   1 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Jabbeke    3 - 2

    Veldegem - Zedelgem    1 - 1

    VV Tielt - Club Roeselare   2 - 1

    Oudenburg - Damme   2 - 4

    Beernem - Heist    1 - 2

    De Ruiter Roeselare - Bredene   1 - 1

    Spermalie-Middelkerke - Staden    0 - 0

    Diksmuide - Gistel     1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Dadizele    1 - 2

    Deerlijk - Nieuwkerke   2 - 1

    Ledegem - Emelgem-Kachtem    2 - 2

    Anzegem - Dottignies   0 - 2

    Beveren-Leie - Geluwe    1 - 3

    Heestert - Beselare    5 - 3

    Ingooigem - Otegem    1 - 1

    Zwevegem - Moen   1 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Westrozebeke - Merkem     3 - 0

    De Panne - Proven   3 - 2

    Zonnebeke - Gits   7 - 0

    Hooglede - Houthulst    3 - 1

    Moorslede - Geluveld    3 - 0

    Dikkebus - Brielen   2 - 0

    Comines-Warneton - Veurne   1 - 2

    Ploegsteert - Handzame   4 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Dar. Brugge - Ichtegem   6 - 2

    Zandvoorde - Westende   3 - 0

    Sint-Kruis - Nieuwpoort    2 - 2

    De Haan - Steenbrugge   3 - 0

    Koekelare - Moerkerke    0 - 5

    Ruddervoorde - Keiem   0 - 5

    Lissewege - Loppem    4 - 4

    Jong Male - Snaaskerke   1 - 3

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Luingnois    1 - 2

    Avelgem - Zwevezele B     3 - 2

    Ardooie - Kortrijk    8 - 0

    Dosko Beveren - Pittem    2 - 2

    Kanegem - Hulste    4 - 1

    Bissegem - Lichtervelde    4 - 2

    Moorsele - Aarsele    5 - 1

    Lendelede - Desselgem   6 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 8

    Passendale - Bulskamp     1 - 1

    Poperinge B - Alveringem    3 - 2

    Elverdinge - Lo-Reninge   2 - 0

    Voormezele - Diksmuide B   5 - 0

    Jonkershove - Veurne B   4 - 2

    Vleteren - Reningelst   3 - 2

    Westouter - Zarren   5 - 0

    Kruiseke - Zillebeke   7 - 0

    Hollebeke - Langemark-Poelkapelle    0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Wenduine - Doomkerke    1 - 6

    Steenbrugge B - Beernem B   2 - 3

    HO Oedelem - Dudzele    2 - 1

    Aartrijke - SK Torhout   3 - 4

    Sint-Joris - Oostduinkerke B   7 - 0

    Ruiselede - Zerkegem   0 - 5

    E. Brugge - Hertsberge    1 - 3

    Lombardsijde - D. Beveren B   1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 8

    Wikings Kortrijk - Dentergem     2 - 6

    Sint-Eloois-Winkel B - Stasegem    4 - 1

    Dottignies B - Ledegem B     2 - 3

    Heule - Marke   1 - 1

    Aalbeke - Izegem-Ingelmunster B   1 - 4

    Kuurne - Wervik B   3 - 0

    Bellegem - Rekkem   1 - 1

    Dadizele B - Jong Vijve    3 - 0

    Menen United - Wevelgem B   2 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (32 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    24-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 30 september en 1 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 5

    Bree-Beek - Beringen      2 - 2

    Vlijtingen - Koersel       2 - 2

    Racing Peer Zonhoven VV     1 - 3

    Zepperen-Brustem - Mechelen aan de Maas     2 - 2

    Melo Zonhoven - Park Houthalen   2 - 1

    Herkol - Herk-De-Stad   3 - 1

    Daring Huvo Jeuk - Helson Hechteren   0 - 1

    Hoepertingen - Bregel    1 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 6

    Oppuurs - Sint-Job    4 - 5

    Vorselaar - KFC Lille     0 - 3

    Heikant Berlaar - Lyra    1 - 5

    RC Mechelen - Branddonk     0 - 0

    Schriek - Merksplas     3 - 2
     
    Witgoor Dessel - Berg en Dal    0 - 3

    Rapid Leest - Kontich    0 - 0

    Antonia - GR Katelijne   2 - 1


    BRABANT - BVV :  Speeldag 5

    Linden - Houtem-Oplinter      1 - 1

    Out-Hoegaarden - Boka United   3 - 2

    Melsbroek - Strombeek   1 - 1

    Meise - Aarschot   0 - 1

    Veltem - Betekom   0 - 0

    Borght-Humbeek - Tervuren-Duisburg   2 - 2

    Bertem-Leefdal - HO Bierbeek   0 - 1

    Liedekerke - Butsel   2 - 1


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 4

    Ren. Cl. Schaerbeek - BX Brussels      3 - 2

    RCS Brainois - Jodoigne    5 - 1

    Sporting Bruxelles - Chastre    4 - 2

    RSD Jette - Ixelles    0 - 0

    Stade Evrois - Crossing Schaerbeek   2 - 0

    Lasne-Ohain - Kosova Schaerbeek   4 - 2

    Villers La Ville - Stockel   1 - 1


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 6

    Antoinien - Ostiches-Ath     3 - 2

    Montkainoise - Paturages      0 - 2

    Albert Quevy-Mons B - Gosselies   0 - 2

    Beloeil - Houdeng   2 - 3

    Symphorinois - Pont-A-Celles Buzet     3 - 2

    Soignies - Peruwelz FC   2 - 1

    Ransart - Monceau   1 - 1

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Le Roeulx    2 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    18-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 22, zaterdag 23 en zondag 24 september 2017

    EERSTE KLASSE A     JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 8


    Antwerp - KV Kortrijk    3 - 0

    RC Genk - KV Oostende     1 - 1

    Moeskroen - Eupen     3 - 2

    KV Mechelen - Sint-Truiden     2 - 0

    Waasland-Beveren - Anderlecht     1 - 2

    AA Gent - Zulte Waregem    0 - 1

    Charleroi - Club Brugge      1 - 2

    Standard - Lokeren    2 - 1


    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 7

    Cercle Brugge - Tubeke     4 - 0

    Lierse - Union St-Gilloise     2 - 1

    Oud-Heverlee Leuven - Beerschot-Wilrijk    1 - 1

    Westerlo - Roeselare      4 - 0


    EERSTE AMATEURKLASSE :  Speeldag 4

    KSV Oudenaarde - Berchem Sport     3 - 1

    Geel - KSK Heist     1 - 3

    Patro Eisden - Dessel Sport    1 - 3

    Lommel United - Dender    4 - 0

    Virton - Deinze    0 - 3

    Chatelet-Farciennes - Oosterzonen     1 - 1

    Knokke - VW Hamme    0 - 0

    Eendracht Aalst - Seraing    4 - 2



    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 4

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Sparta Petegem     0 - 2

    Torhout - Sint-Niklaas      1 - 1

    RC Gent - Westhoek     2 - 3

    Temse - Ronse     3 - 0

    Harelbeke - Bornem     2 - 0

    Londerzeel - Gullegem     1 - 2

    Olsa Brakel - Rupel-Boom    0 - 4

    Pepingen-Halle - Sint-Eloois-Winkel    1 - 3

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 4

    Sint-Lenaarts - Zwarte Leeuw     1 - 1

    Turnhout - Hades    0 - 1

    Hoogstraten - Duffel     0 - 3

    Hasselt - Cappellen      1 - 4

    City Pirates Antwerpen - Spouwen-Mopertingen     2 - 4

    Vosselaar - Bocholt     2 - 0

    Tienen - Overijse    3 - 0

    Wijgmaal - Tessenderlo       2 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 5

    Ciney - RWD Molenbeek     2 - 2

    Solières - RFC Meux    3 - 1

    Hamoir - RFC de Liège   0 - 3

    Rebecquoise - La Calamine    1 - 0

    Walhain - La Louvière-Centre   3 - 1

    Acren-Lessines - Sprimont-Comblain     1 - 0

    Waremme - Ol. Charleroi      2 - 4

    White Star Brussels - Durbuy    F  0 - 5


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 4

    Wervik - Vlamertinge     1 - 1

    Wetteren - Menen    4 - 2

    Melsele - Lebbeke    1 - 4

    Jong Lede - Wolvertem-Merchtem     0 - 2

    Wingene - Dikkelvenne   1 - 0

    Eppegem - Merelbeke     3 - 1

    Grimbergen - Ninove   2 - 3

    Stekene - Mariekerke      1 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 4

    Diest - Wellen     0 - 2

    Leopoldsburg - Diegem     3 - 1

    Esp. Pelt - Woluwe-Zaventem    1 - 0

    Heur-Tongeren - Kampenhout     3 - 0

    Bilzen-Waltwilder - Nijlen    3 - 0

    Herentals - Ternesse     2 - 0

    Hoeilaart - Houtvenne     1 - 1

    Sterrebeek - Termien     1 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 5

    Solrézienne - Stade Brainois      1 - 4

    Racing Jet Wavre - Onhaye      4 - 2

    RAAL La Louvière - Binchoise      2 - 0

    Couvin-Mariembourg - RFC Tournai     3 - 1

    Albert Quvey-Mons - Taminoise     1 - 2

    Spy - Manageoise     0 - 4

    Léopold FC - Franc Borains    0 - 5

    Ganshoren - Waterloo   1 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 5

    Mormont - UR Namur       4 - 0

    Aischoise - Herstal     1 - 2

    Longlier - URSL Visé    3 - 3

    FC Tilleur - Cointe-Liège     3 - 1

    Stockay-Warfusée - Givry   2 - 1

    Habay-La-Neuve - Bertrix   2 - 0

    Richelle - Aywaille   0 - 1

    Verlaine - RFC Huy    1 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    17-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - zaterdag 23 en zondag 24 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - Zelzate     1 - 0

    Sottegem - Dendermonde     4 - 0

    HO Kalken - Voorde   4 - 3

    Appelterre - Drongen   3 - 0

    KVV Ardennen - De Pinte   1 - 3

    Robur - Elene-Grotenberge    2 - 2

    Zele - Sint-Gillis-Waas   2 - 2

    Lochristi - Aalter    2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Poesele     0 - 3

    Mariakerke - Bellem    1 - 2

    Meetjesland - Sleidinge     3 - 3

    Lovendegem - Waarschoot     1 - 2

    Adegem - Belzele    3 - 0

    Assenede - Maldegem    4 - 4

    Zomergem - Kleit   1 - 2

    Merendree - Zeveren    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Munkzwalm      1 - 2

    Eine - Winnik     1 - 3

    Borsbeke - Denderhoutem     4 - 3

    Machelen - Kluisbergen Sportief    3 - 2

    Jong Zulte - Burst   2 - 0

    Geraardsbergen - Meerbeke   1 - 0

    Edeboys - Gavere-Asper   5 - 1

    Bambrugge - Gijzel-Oosterzele    5 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Sinaai - Kruibeke   1 - 1

    Meldert - Sp. Waasmunster   1 - 3

    Heikant - Haasdonk   2 - 3

    Zaffelare - Schoonaarde    0 - 5

    Doorslaar - Vrasene   2 - 1

    Moerbeke - Buggenhout     1 - 0

    YB Beveren - KV Sint-Gillis     1 - 1

    Bazel - Grembergen     2 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    VSV Gent - Ertvelde    6 - 1

    Ursel - Wachtebeke     3 - 4

    Hansbeke - Muide Gent   2 - 1

    DKW Evergem - Knesselare    1 - 0

    Nevele - Watervliet    5 - 0

    Vinkt - Kaprijke-Bentille    3 - 2

    Sint-Kruis-Winkel - Maria-Aalter    2 - 5

    Sint-Laureins - Lembeke     2 - 4

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Zevergem     2 - 2

    Latem - Overmere    6 - 0

    Massemen  - HT Zwijnaarde    1 - 0

    FC Destelbergen - Serskamp-Schellebelle    2 - 2

    VC Zwijnaarde - Laarne-Kalken    2 - 2

    Cercle Melle - Sint-Denijs    1 - 0

    Houtem - Beervelde    2 - 0

    Heusden - Moortsele   2 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Sint-Goriks     1 - 1

    Nazareth-Eke - Oudenhove    2 - 2

    Bevere - Boekel     3 - 3

    Elene-Grotenberge B - Vurste-Semmerzake   4 - 3

    Wortegem - FC Kluisbergen     0 - 3

    Velzeke - Nokere-Kruishoutem     0 - 4

    Volkegem - Sottegem B    0 - 3

    Olsene - Zingem     1 - 4

    DERDE PROVINCIALE D :

    Nederhasselt - Denderleeuw      2 - 4

    Moerbeke-Geraardsbergen - Bonanza     1 - 0

    Deftinge - Gijzegem   2 - 0

    Hofstade - Kerksken    2 - 0

    Haaltert - Baardegem   2 - 3

    Mere - Doggen    0 - 2

    Wieze - Okegem   0 - 1

    Erembodegem - Zandbergen   4 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - SK Gerda     3 - 0

    Bosdam Beveren - Melsele B    0 - 1

    WB Sint-Niklaas - Eksaarde   2 - 0

    Rangers Opdorp - Sint-Pauwels    1 - 4

    Oudegem - SKB Sint-Niklaas   3 - 1

    Daknam - Kallo   0 - 5

    Klinge - Hamme-Zogge    3 - 1

    SVH Waasmunster - Robur B   2 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Denijs B - Vinderhoute     3 - 0

    Muide Gent B - Sint-Amandsberg     5 - 1

    Poesele B  - Oostakker     1 - 5

    Bassevelde - Boekhoute     2 - 0

    Balgerhoeke - Lotenhulle     1 - 2

    Donk - Heusden B    3 - 1

    Ooidonck-Leerne - Avrasya Gent    4 - 0

    Middelburg - VS Destelbergen    9 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Huise-Ouwegem - Eine B      1 - 0

    Munkzwalm B - Maarkedal     0 - 8

    Boekel B - Horebeke     0 - 2

    FC Kluisbergen B - Bevere B     2 - 2

    Zingem B - Mater     3 - 0

    FCLC Ronse - Nazareth-Eke B    3 - 0

    Nokere-Kruishoutem B - Volkegem B     5 - 0

    Kluisbergen Sportief B - Petegem Schelde    2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Michelbeke B      2 - 0

    Oudenhove B - Herzele-Ressegem     1 - 3

    Everbeek - Jong Geraardsbergen    3 - 0

    Idegem - Bavegem     8 - 1

    Zegelsem - Ophasselt    2 - 2

    Sint-Antelinks - Aaigem     2 - 1

    Opbrakel - Neigem    3 - 2

    Vlierzele - Strijpen     2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 6 )

    Wichelen - Melsen     3 - 4

    Jong Lede B - Nieuwerkerken     0 - 3

    Gijzel-Oosterzele B - FC Dampoort    1 - 0

    Smetlede - Laarne-Kalken B    5 - 2

    T. Melle - Bottelare    6 - 3

    SK Merelbeke - HO Kalken B    0 - 8

    Moorsel - Edeboys B    4 - 2

    Herdersem - Rangers Merelbeke    4 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 6 )

    Kemzeke - Stekene B      1 - 0

    Waasmunster B - Zaffelare B     1 - 1

    Tielrode - Zele B    1 - 1

    Rupelmonde - Lochristi B   3 - 3

    Buggenhout B - Baasrode    2 - 1

    Lebbeke B - Meerdonk     0 - 10

    Hoogeinde - PD Kruibeke    1 - 1

    Verrebroek - Haasdonk   2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (54 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    16-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - zaterdag 23 en zondag 24 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Kortemark - Rumbeke      2 - 1

    RC Lauwe - Oostnieuwkerke     1 - 1

    Varsenare - Zwevezele    2 - 4

    Oostduinkerke - RC Waregem   1 - 1

    Eernegem - Boezinge    2 - 2

    Blankenberge - Westkapelle    2 - 2

    Wielsbeke - WS Lauwe    1 - 1

    Poperinge - Oostkamp   0 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Diksmuide - Spermalie-Middelkerke    0 - 0

    Damme - Beernem     2 - 2

    Heist - De Ruiter Roeselare   0 - 2

    Zedelgem - Oudenburg   0 - 0

    Club Roeselare - Veldegem   2 - 3

    Jabbeke - VV Tielt   4 - 1

    Gistel - Meulebeke   0 - 2

    Bredene - Staden    1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Anzegem      2 - 0

    Dottignies - Zwevegem    0 - 1

    Moen - Otegem   3 - 0

    Dadizele - Deerlijk   1 - 3

    Geluwe - Heestert   1 - 1

    Beveren-Leie - Ingooigem   3 - 2

    Nieuwkerke - Ledegem    2 - 1

    Beselare - Wevelgem   2 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Moorslede     2 - 0

    Veurne - Handzame     1 - 1

    Brielen - Comines-Warneton   2 - 4

    Proven - Westrozebeke    1 - 2

    Gits - De Panne   0 - 2

    Houthulst - Zonnebeke   1 - 2

    Hooglede - Ploegsteert   4 - 2

    Geluveld - Dikkebus    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Sint-Kruis    2 - 11

    Lissewege - Jong Male   0 - 0

    Steenbrugge - Snaaskerke   0 - 2

    Ichtegem - Zandvoorde    4 - 1

    Moerkerke - Dar. Brugge   3 - 4

    Keiem - Koekelare   2 - 3

    Loppem - Ruddervoorde   2 - 0

    Nieuwpoort - De Haan   2 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Luingnois - Moorsele    2 - 2

    Hulste - Bissegem    2 - 2

    Zwevezele B - Kanegem      0 - 0

    Dosko Beveren - Lendelede     3 - 0

    Lichtervelde - Ardooie   0 - 1

    Pittem - Avelgem   1 - 1

    Aarsele - Desselgem   2 - 0

    Kortrijk - Oostrozebeke    1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 7

    Zillebeke - Westouter     3 - 3

    Lo-Reninge - Hollebeke    2 - 1

    Veurne B - Diksmuide B    0 - 0

    Bulskamp - Elverdinge    0 - 3

    Poperinge B - Voormezele    2 - 2

    Zarren - Vleteren   2 - 1

    Langemark-Poelkapelle - Kruiseke    5 - 3

    Reningelst - Jonkershove    1 - 0

    Alveringem - Passendale    4 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - Steenbrugge B      5 - 0

    Oostduinkerke B - Aartrijke     3 - 7

    Hertsberge - Ruiselede    3 - 0

    Doomkerke - E. Brugge   2 - 0

    Beernem B - Wenduine   2 - 2

    HO Oedelem - Lombardsijde    3 - 4

    SK Torhout - D. Beveren B   5 - 1

    Zerkegem - Sint-Joris   1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 7

    Jong Vijve - Menen United   3 - 0

    Stasegem - Dadizele B   2 - 2

    Dentergem - Sint-Eloois-Winkel B   2 - 0

    Ledegem B - Wikings Kortrijk    2 - 2

    Wevelgem B - Aalbeke   2 - 0

    Wervik B - Bellegem   1 - 8

    Kuurne - Heule   0 - 2

    Izegem-Ingelmunster B - Marke   2 - 0

    Rekkem - Dottignies B    4 - 5


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    15-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 23 en 24 september 2017


    LIMBURG :  Speeldag 4

    Zonhoven VV - Bree-Beek    1 - 1

    Bregel - Racing Peer    3 - 1

    Park Houthalen - Herkol    0 - 1

    Mechelen aan de Maas - Vlijtingen     2 - 1

    Beringen - Daring Huvo Jeuk     0 - 3

    Herk-De-Stad - Hoepertingen     5 - 0

    Koersel - Melo Zonhoven     2 - 6

    Helson Helchteren - Zepperen-Brustem   3 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 5

    Kontich - Heikant Berlaar    2 - 1

    KFC Lille - Antonia    2 - 3

    Lyra - Oppuurs    2 - 2

    Sint-Job - RC Mechelen     1 - 3

    Branddonk - Schriek   4 - 0

    GR Katelijne - Witgoor Dessel   1 - 1

    Berg en Dal - Rapid Leest   2 - 1

    Merksplas - Vorselaar   3 - 2



    BRABANT - BVV :  Speeldag 4

    Houtem-Oplinter - Out-Hoegaarden     2 - 2

    Bierbeek - Linden      2 - 1

    Betekom - Borght-Humbeek    4 - 0

    Tervuren-Duisburg - Bertem-Leefdal     3 - 2

    Butsel - Meise    3 - 2

    Boka United - Melsbroek     1 - 2

    Aarschot - Veltem   2 - 3

    Strombeek - Liedekerke   0 - 2


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 3

    Ixelles - Sporting Bruxelles     1 - 1

    Crossing Schaerbeek - RSD Jette     0 - 6

    Jodoigne - Ren. Cl. Schaerbeek   1 - 1

    Kosova Schaerbeek - Stade Everois   1 - 1

    Stockel - Lasne-Ohain   2 - 0

    BX Brussels - Villers La Ville   2 - 2

    Chastre - RCS Brainois   3 - 2


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 5

    Pont-A-Celles Buzet - Antoinien     2 - 1

    Houdeng - Albert Quevy-Mons B   2 - 2

    Gosselies - Montkainoise   4 - 1

    Paturages - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    2 - 0

    Le Roeulx - Symphorinois   1 - 1

    Peruwelz FC - Ransart   1 - 0

    Ostiches-Ath - Soignies   3 - 0

    Monceau - Beloeil   2 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    13-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
    Foto's Zulte Waregem - Moeskroen  (2-1)











    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:foto's
    12-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 september 2017

    EERSTE KLASSE A     JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 7


    Club Brugge - KV Mechelen     2 - 0

    KV Kortrijk - Anderlecht    2 - 2

    Charleroi - Waasland-Beveren    2 - 2

    Lokeren - Antwerp    1 - 1

    Sint-Truiden - RC Genk     2 - 1

    Zulte Waregem - Moeskroen     2 - 1

    KV Oostende - AA Gent    0 - 2

    Eupen - Standard    1 - 1

    Nog dit : 
    RSC Anderlecht ontslaat coach René Weiler en KV Oostende ontslaat coach Yves Vanderhaeghe
        


    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 6

    Union St-Gilloise - Oud-Heverlee Leuven       0 - 0

    Beerschot-Wilrijk - Westerlo      2 - 2

    Tubeke - Lierse    2 - 0

    Roeselare - Cercle Brugge      2 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE :  Speeldag 3

    Dessel Sport - KSV Oudenaarde      1 - 0

    Dender - Patro Eisden     1 - 1

    Seraing - Knokke    1 - 1

    Oosterzonen - Geel     3 - 0

    Deinze - Chatelet-Farciennes     2 - 2

    KSK Heist - Eendracht Aalst    2 - 0

    Berchem Sport - Lommel United      0 - 0

    VW Hamme - Virton    0 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 3

    Sint-Niklaas - Pepingen-Halle     4 - 0

    Westhoek - Londerzeel       0 - 7

    Bornem - Ronse     1 - 1

    Sparta Petegem - Harelbeke    4 - 2

    Gullegem - Mandel United Izegem-Ingelmunster    4 - 0

    Rupel-Boom - Torhout    1 - 2

    Olsa Brakel - Temse    0 - 0

    Sint-Eloois-Winkel - RC Gent     5 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 3

    Sint-Lenaarts - Vosselaar     1 - 4

    Zwarte Leeuw - Tienen     2 - 3

    Tessenderlo - City Pirates Antwerpen     3 - 0

    Hades - Hoogstraten     3 - 1

    Overijse - Hasselt    2 - 2

    Spouwen-Mopertingen - Turnhout       0 - 2

    Cappellen - Wijgmaal   1 - 2

    Duffel - Bocholt    2 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 4

    RFC Meux - Hamoir   1 - 2

    La Louvière-Centre - Solières    2 - 0

    RWD Molenbeek - Sprimont-Comblain    3 - 2

    Waremme - Acren-Lessines     3 - 1

    Durbuy - Rebecquoise    1 - 2

    RFC de Liège - Ciney     4 - 0

    La Calamine - Walhain   2 - 1

    Ol. Charleroi - White Star Brussels     FF   5 - 0

    Inhaalwedstrijd op woensdag 13 september :
    Acren-Lessines - RFC de Liège     1 - 3


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 3

    Ninove - Mariekerke     4 - 1

    Wingene - Stekene    1 - 1

    Dikkelvenne - Wetteren    1 - 2

    Lebbeke - Grimbergen     3 - 0

    Merelbeke - Wervik    2 - 0

    Vlamertinge - Melsele    0 - 1

    Wolvertem-Merchtem - Eppegem    0 - 2

    Menen - Jong Lede    3 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 3

    Houtvenne - Diest     3 - 0

    Nijlen - Leopoldsburg    0 - 1

    Esp. Pelt - Herentals      4 - 2

    Termien - Ternesse       2 - 1

    Diegem - Hoeilaart      2 - 0

    Kampenhout - Bilzen-Waltwilder   3 - 2

    Woluwe-Zaventem - Heur-Tongeren    2 - 3

    Wellen - Sterrebeek   3 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 4

    Racing Jet Wavre - Ganshoren     3 - 0

    RFC Tournai - Waterloo    3 - 0

    Onhaye - Léopold FC    2 - 1

    Franc Borains - Spy      2 - 1

    Binchoise - Solrézienne    1 - 1

    Manageoise - RAAL La Louvière    1 - 1

    Taminoise - Couvin-Mariembourg    1 - 1

    Stade Brainois - Albert Quvey-Mons   0 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 4

    RFC Huy - Mormont    3 - 1

    Bertrix - Verlaine    0 - 2

    Givry - Richelle   3 - 0

    Aywaille - Habay-La-Neuve      3 - 2

    Stockay-Warfusée - Aischoise   1 - 2

    Cointe-Liège - Longlier    0 - 1

    URSL Visé - Herstal     2 - 2

    UR Namur - FC Tilleur    1 - 10


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    11-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - zaterdag 16 en zondag 17 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Voorde - Sottegem      2 - 1

    De Pinte - Appelterre    2 - 0

    Aalter - Zele    2 - 4

    Dendermonde - Lochristi     2 - 3

    Elene-Grotenberge - KVV Ardennen   4 - 0

    Sint-Gillis-Waas - Berlare   0 - 1

    Zelzate - Robur    4 - 3

    Drongen - HO Kalken    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Poesele - Merendree     2 - 2

    Maldegem - Meetjesland     2 - 5

    Kleit - Assenede   2 - 3

    Bellem - Adegem   1 - 2

    Belzele - Evergem Center   1 - 0

    Zeveren - Lovendegem   4 - 6

    Waarschoot - Zomergem    0 - 3

    Sleidinge - Mariakerke   0 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Kluisbergen Sportief - Bambrugge    0 - 3

    Munkzwalm - Jong Zulte    0 - 2

    Burst - Eine   9 - 3

    Denderhoutem - Machelen    3 - 0

    Gavere-Asper - Geraardsbergen   0 - 2

    Meerbeke - Windeke   2 - 4

    Winnik - Borsbeke    2 - 5

    Gijzel-Oosterzele - Edeboys   3 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - YB Beveren    1 - 2

    Sp. Waasmunster - Heikant     7 - 1

    Haasdonk - Zaffelare     4 - 1

    Kruibeke - Moerbeke   3 - 0

    Buggenhout - Meldert   0 - 3

    Schoonaarde - Doorslaar    0 - 1

    Grembergen - Sinaai    1 - 2

    KV Sint-Gillis - Bazel   1 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Ursel      1 - 1

    Watervliet - DKW Evergem     0 - 2

    Ertvelde - Sint-Laureins     3 - 4

    Knesselare - Hansbeke    0 - 2

    Wachtebeke - VSV Gent   2 - 4

    Kaprijke-Bentille - Nevele    1 - 4

    Maria-Aalter - Vinkt    0 - 4

    Lembeke - Sint-Kruis-Winkel    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - FC Destelbergen     2 - 2

    Beervelde - Latem     0 - 1

    Moortsele - Houtem   1 - 2

    HT Zwijnaarde - Heusden   1 - 2

    Serskamp-Schellebelle - Massemen   4 - 1

    Zevergem - VC Zwijnaarde    2 - 2

    Overmere - Cercle Melle    3 - 3

    Sint-Denijs - 9000 Gent    9 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Zingem - Volkegem    4 - 0

    Boekel - Nazareth-Eke     0 - 0

    Vurste-Semmerzake - Bevere     2 - 0

    FC Kluisbergen - Elene-Grotenberge B     1 - 0

    Sottegem B - Michelbeke    4 - 0

    Oudenhove - Olsene    1 - 1

    Nokere-Kruishoutem - Wortegem     1 - 1

    Sint-Goriks - Velzeke    1 - 2

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Nederhasselt    1 - 4

    Denderleeuw - Mere    1 - 0

    Okegem - Deftinge    1 - 3

    Baardegem - Moerbeke-Geraardsbergen   1 - 2

    Kerksken - Haaltert     0 - 2

    Zandbergen - Hofstade   2 - 1

    Gijzegem - Erembodegem   3 - 11

    Doggen - Wieze   3 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    Sint-Pauwels - WB Sint-Niklaas     0 - 4

    SK Gerda - Bosdam Beveren    4 - 3

    SKB Sint-Niklaas - Rangers Opdorp     2 - 1

    Melsele B - Oudegem     2 - 3

    Robur B - Klinge   4 - 1

    Hamme-Zogge - Daknam    3 - 2

    Kallo - Kieldrecht   1 - 1

    Eksaarde - SVH Waasmunster   2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Boekhoute - Ooidonck-Leerne     6 - 2

    Vinderhoute - Muide Gent B     4 - 1

    Oostakker - Middelburg   3 - 4

    VS Destelbergen - Donk    0 - 4

    Lotenhulle - Sint-Denijs B    2 - 0

    Sint-Amandsberg - Bassevelde    1 - 9

    Avrasya Gent - Poesele B    4 - 2

    Heusden B - Balgerhoeke    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Huise-Ouwegem     3 - 4

    Eine B - Munkzwalm B     0 - 4

    Nazareth-Eke B - Boekel B     2 - 1

    Volkegem B - Zingem B     3 - 1

    Horebeke - Kluisbergen Sportief B   0 - 2

    Petegem Schelde - FC Kluisbergen B    1 - 1

    Maarkedal - Nokere-Kruishoutem B   3 - 2

    Mater - FCLC Ronse    2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Ophasselt - Everbeek     0 - 4

    Michelbeke B - Opbrakel     1 - 2

    Aaigem - Zegelsem    3 - 1

    Strijpen - Bonanza B    2 - 2

    Neigem - Idegem   5 - 1

    Bavegem - Oudenhove B     1 - 4

    Herzele-Ressegem - Sint-Antelinks   4 - 0

    Jong Geraardsbergen - Vlierzele   1 - 6

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 5 )

    HO Kalken B - Moorsel      2 - 4

    FC Dampoort - Jong Lede B    3 - 2

    Nieuwerkerken - Smetlede   2 - 5

    Laarne-Kalken B - Herdersem    2 - 2

    Rangers Merelbeke - T. Melle   1 - 3

    Balegem - SK Merelbeke    1 - 0

    Edeboys B - Melsen   2 - 5

    Bottelare - Wichelen    4 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 5 )

    Sombeke - Kemzeke     2 - 2

    PD Kruibeke - Zaffelare B    4 - 1

    Meerdonk - Buggenhout B    6 - 0

    Verrebroek - Tielrode    1 - 7

    Zele B - Rupelmonde    1 - 0

    Stekene B - Hoogeinde    0 - 0

    Lochristi B - Baasrode   3 - 0

    Lebbeke B - Waasmunster B   0 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (36 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    10-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - zaterdag 16 en zondag 17 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Oostnieuwkerke - Oostduinkerke    0 - 0

    Rumbeke - Blankenberge    1 - 3

    Zwevezele - Eernegem      2 - 0

    Westkapelle - Wielsbeke   1 - 0

    WS Lauwe - Poperinge    4 - 2

    Boezinge - Kortemark    3 - 2

    RC Waregem - Varsenare    2 - 3

    Oostkamp - RC Lauwe    2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Diksmuide    1 - 1

    Veldegem - Jabbeke   1 - 1

    VV Tielt - Gistel    0 - 1

    Staden - Heist     3 - 1

    De Ruiter Roeselare - Damme   1 - 1

    Beernem - Zedelgem    3 - 0

    Oudenburg - Club Roeselare     1 - 1

    Spermalie-Middelkerke - Bredene    2 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Geluwe     0 - 2

    Heestert - Beveren-Leie    3 - 0

    Otegem - Dottignies    1 - 6

    Deerlijk - Beselare   6 - 0

    Ledegem - Dadizele    1 - 1

    Anzegem - Nieuwkerke    4 - 3

    Ingooigem - Moen   1 - 2

    Zwevegem - Emelgem-Kachtem    0 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    De Panne - Houthulst   2 - 1

    Zonnebeke - Hooglede    4 - 3

    Handzame - Brielen    4 - 1

    Westrozebeke - Gits   2 - 1

    Moorslede - Proven    3 - 1

    Dikkebus - Merkem    0 - 3

    Comines-Warneton - Geluveld    0 - 1

    Ploegsteert - Veurne    1 - 3

    DERDE PROVINCIALE B :

    Sint-Kruis - Ichtegem    3 - 1

    Ruddervoorde - Lissewege     0 - 3

    Dar. Brugge - Keiem    1 - 8

    Zandvoorde - Moerkerke    0 - 1

    De Haan - Westende     6 - 1

    Snaaskerke - Nieuwpoort    1 - 3

    Koekelare - Loppem   3 - 0

    Jong Male - Steenbrugge   1 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Moorsele - Kortrijk     3 - 2

    Kanegem - Pittem    3 - 3

    Oostrozebeke - Lichtervelde     1 - 0

    Avelgem - Dosko Beveren    3 - 1

    Ardooie - Hulste    4 - 1

    Desselgem - Luingnois    3 - 1

    Bissegem - Zwevezele B    1 - 1

    Lendelede - Aarsele    3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 6

    Passendale - Poperinge B     3 - 0

    Hollebeke - Bulskamp     1 - 3

    Elverdinge - Alveringem     2 - 1

    Kruiseke - Lo-Reninge    3 - 0

    Voormezele - Veurne B   3 - 0

    Vleteren - Zillebeke    4 - 1

    Jonkershove - Zarren    3 - 3

    Diksmuide B - Reningelst    2 - 1

    Westouter - Langemark-Poelkapelle    0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    D. Beveren B - Oostduinkerke B    4 - 0

    Wenduine - Dudzele    3 - 5

    Steenbrugge B - HO Oedelem    0 - 5

    E. Brugge - Beernem B   1 - 2

    Ruiselede - Doomkerke    0 - 1

    Sint-Joris - Hertsberge    3 - 1

    Aartrijke - Zerkegem   0 - 2

    Lombardsijde - SK Torhout   0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 6

    Dadizele B - Dentergem     3 - 5

    Dottignies B - Wervik B     4 - 1

    Wikings Kortrijk - Rekkem    3 - 7

    Sint-Eloois-Winkel B - Ledegem B    1 - 2

    Heule - Izegem-Ingelmunster B    0 - 0

    Aalbeke - Jong Vijve    0 - 0

    Marke - Wevelgem B    1 - 3

    Bellegem - Kuurne    3 - 2

    Menen United - Stasegem     1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (25 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen


    Foto




    WK 2018: Klik voor het wedstrijdschema op onderstaande afbeelding.

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • Opening kerstmarkt Oudenaarde
  • Oudenaarde - Aankomst Sinterklaas
  • Oudenaarde - Opening de nieuwe Markt
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Roquetas De Mar - Spanje - 1
  • Roquetas De Mar - Spanje - 2
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 1
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 2
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 3
  • Kerstsfeer in Antwerpen
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross - 3
  • Koppenbergcross - 4
  • Tenerife - 1
  • Tenerife - 2
  • Tenerife - 3
  • Tenerife - 4
  • Tenerife - 5
  • Tenerife - 6
  • Gentse Feesten - Bandits en Laura Tesoro

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • PUNTENLIJST - WEEK 18 - DEEL 1
  • PUNTENLIJST - WEEK 18 - DEEL 2
  • PUNTENLIJST - WEEK 18 - DEEL 3

    Foto

    Zondag 1 april 2018: De 102de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 48 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 102e Ronde van Vlaanderen gaat op zondag 1 april 2018
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • speeldag 21
  • klassementen speeldag 21 - PO
  • klassementen speeldag 21 (vervolg)
  • voorspellingen speeldag 21
  • voorspellingen speeldag 21 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!