Aantal bezoekers :

Foto
Beluister Radio Media door op onderstaande afbeelding te klikken.
Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • Foto's Zulte Waregem - KRC Genk
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 25 en 26 november 2017
  • Voetbal in het buitenland
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 18 en 19 november 2017
  • De potindeling voor de loting van het WK Rusland 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 11 en 12 november 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 4 en 5 november 2017
  • 1/4de - 1/8ste finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/4de - 1/8ste - 1/16de finale
  • Rittenschema Tour de France 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
  • Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5, 6 tot aan de finale .....
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
  • Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Play-offs Champions League - Europa League
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 4 - 19 en 20 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 3 - 12 en 13 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 2 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 1 - 29 en 30 juli 2017
  • EK voetbal voor vrouwen
  • Kalender EERSTE KLASSE A - JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE KLASSE B - PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE AMATEURKLASSE - Seizoen 2017-2018
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - KNVB Beker 2017-2018
  • Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018
  • Spanje - Primeira Division seizoen 2017-2018
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
  • "David moet ik veel rust geven, Steve moet ik energiek coachen"
  • FOTO: Sevilla-spelers vliegen in de armen van zieke trainer Berizzo
  • Antwerp: "Gheysens en D'Onofrio bevestigen hun engagement"
  • "Een eer om medaille te krijgen van Robert Van de Walle"
  • Daviscup-Belgen zijn klaar voor de finale: "Het wordt één groot feest"
  • Keisse: "Spanning voor olympische ploegkoers? Dat krikt het niveau op"
  • Hermans: "Gevechtstechnieken om middernacht, trektocht om 5u 's ochtends"
  • VIDEO: Mertens kan het ook met het hoofd, Real maakt er 6
  • Rakitic: "Als ik kon, dan zou ik mijn WK-ticket aan Buffon geven"
  • Autoritaire Trump roept Brecel een halt toe in Shanghai
    Foto
    Nieuws VTM
  • AA Gent pakt zege tegen Moeskroen
  • Nafi Thiam verkozen tot beste atlete ter wereld
  • Kritiek op Black Friday-korting bij hondenfokker
  • Moslimexecutieve schorst Leuvense adjunct-imam
  • Discussie over kruis op mijter van Sint
  • Nafi Thiam beste atlete ter wereld
  • Nafi Thiam is Atlete van het Jaar
  • Elektrische step steeds populairder
  • VTM NIEUWS Vrijdag 24/11/2017 19U
  • Het Weer 24/11 - 19u
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (7)
  • Croky Cup - Beker van België (36)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (53)
  • Eredivisie Nederland (6)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (106)
  • info (149)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (215)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (134)
  • Voetbal West Vlaanderen (121)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (10)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Het prachtige verhaal-Goffin: hoe zelfs zijn huidige trainer hem zei dat het wellicht niets zou worden
  • Olympisch kampioene op de marathon krijgt zware dopingschorsing
  • Deze ex-wielrenner bewijst dat hij nog in topvorm verkeert met knappe tijd in marathon
  • Thiam verliest schoen en zorgt voor hilariteit op gala waar ze zelf geschiedenis schreef
  • Wat een eer! Nafi Thiam uitgeroepen tot beste atlete ter wereld
  • Concurrente van Nafi Thiam loopt zware knieblessure op
  • Veldlopers strijden zondag in CrossCup Roeselare voor EK-tickets
  • BUITENSPEL: Jean-Marc Mwema: “En plots raasde Mario Balotelli voorbij in zijn Lamborghini”
  • Oostende blijft maar winnen in EuroMillions League
  • Maaseik plots mee op kop in EuroMillions Volley League
    Foto
    Nieuws HLN
  • WOONVIDEO: "Trap gemaakt met boomstam uit het bos": Johan en Judith toverden oude schuur om tot mooiste Belvilla-vakantiehuis
  • WOONVIDEO: "Trap gemaakt met boomstam uit het bos": Johan en Judith toverden oude schuur om tot mooiste Belvilla-vakantiehuis
  • René Verreth over terugkeer naar 'De Collega's': "Verschrikkelijk dat onze Manu dit niet kan meemaken"
  • "Van der Poel verdient een miljoen per jaar. Dan krab ik eens in mijn haar"
  • Rijverbod en boete voor Matthias Schoenaerts
  • WOONVIDEO: Twee in één: Karel en Line voegden twee huisjes samen
  • Een van de zeven mooiste cafés ter wereld ligt in... Sint-Niklaas
  • Wat kost het huis van de toekomst? Bouwsite vraagt prijs aan 30 aannemers
  • Deze wolkenkrabber zakt scheef na constructiefout: luxeflats zijn bijna niks meer waard
  • Deze architect maakte ingrijpende keuze: “Wie wil er nu absolute privacy?”
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • ’Ik was iets te goedgelovig’
  • Kikkerblini met bimi en saffraansaus
  • ’Shell, Unilever en ASML pieken in 2018’
  • Van Gerwen over nominatie: 'Blijk van waardering'
  • Gewillige Noord-Ier
  • Veel meer drugs in verkeer dan verwacht
  • Euthanasie met z’n tweeën
  • Zo kunt u 2017 fiscaal vrolijk afsluiten
  • Black Friday gaat aan Hasselo voorbij
  • Bedrijven adverteren niet meer op YouTube
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Wie is Joost van Doorn, oprichter van de verdwenen start-up Confido, en waar zijn de tonnen van investeerders?
  • Pro-Zwarte Piet-demonstranten dringen Utrechtse basisschool binnen en beledigen docenten
  • Rutte: bij gevaar worden Syriëgangers aangepakt
  • Pro-Zwarte Piet-demonstranten dringen onverwachts Utrechtse basisschool binnen
  • Rutte: bij gevaar worden Syriëgangers aangepakt
  • D66 Rotterdam dumpt raadslid - college verliest weer meerderheid
  • Hoe waarheidsgetrouw is de tv-serie The Crown?
  • Hoe waarheidsgetrouw is de tv-serie The Crown?
  • Monumenten, sari's, geuren en kleuren: inspiratie volop in New Delhi
  • Zes oud-Sovjet-republieken kunnen buffer met Rusland vormen, maar EU is uitbreidingsmoe
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • PSV is dé kunstgraskampioen van Nederland
  • Kubica test voor Williams
  • Sevilla-trainer Berizzo lijdt aan prostaatkanker
  • Russische dopingzondaar Zaripov kan toch naar winterspelen
  • Olympisch turnkampioene Douglas ook seksueel misbruikt
  • Vitessenaar Faye: Voetbal is mijn redding geworden
  • Lakers verslaan Bulls na inhaalrace
  • Amsterdam hunkert naar Frenkie de Jong
  • Geen uitslag bij de F-jes, nou en!
  • Sport Vandaag: Krakers in Champions League, EK curling
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    26-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - zaterdag 31 september en zondag 1 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Pinte - Robur     3 - 0

    Aalter - Sottegem      5 - 3

    Elene-Grotenberge - Berlare   1 - 1

    Appelterre - KVV Ardennen     1 - 1

    Dendermonde - HO Kalken    1 - 1

    Zelzate - Zele    2 - 2

    Sint-Gillis-Waas - Lochristi    3 - 1

    Drongen - Voorde    0 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Zomergem     0 - 4

    Meetjesland - Assenede    3 - 2

    Kleit - Lovendegem     2 - 1

    Waarschoot - Merendree     2 - 3

    Zeveren - Evergem Center    2 - 0

    Poesele - Adegem      1 - 2

    Belzele - Mariakerke    1 - 2

    Sleidinge - Bellem      7 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Kluisbergen Sportief - Borsbeke     2 - 1

    Eine - Jong Zulte     1 - 3

    Burst - Windeke    2 - 2

    Winnik - Denderhoutem     2 - 4

    Munkzwalm - Geraardsbergen       3 - 3

    Gavere-Asper - Bambrugge    1 - 4

    Meerbeke - Edeboys      1 - 0

    Gijzel-Oosterzele - Machelen     1 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Zaffelare     6 - 1

    Sp. Waasmunster - Moerbeke     3 - 2

    Haasdonk - Meldert     1 - 1

    Buggenhout - Sinaai    0 - 1

    Bazel - YB Beveren    3 - 3

    Schoonaarde - Heikant     1 - 1

    Grembergen - Kruibeke     1 - 0

    KV Sint-Gillis - Doorslaar     1 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Wachtebeke    3 - 0

    Ertvelde - Ursel     3 - 0

    Knesselare - Nevele     1 - 3

    Hansbeke - DKW Evergem    3 - 1

    Lembeke - VSV Gent    1 - 4

    Kaprijke-Bentille - Sint-Kruis-Winkel   3 - 1

    Maria-Aalter - Sint-Laureins    0 - 2

    Watervliet - Vinkt      1 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - Serskamp-Schellebelle     2 - 2

    Sint-Denijs - Latem    1 - 2

    Zevergem - Cercle Melle    1 - 5

    VC Zwijnaarde - 9000 Gent    6 - 2

    HT Zwijnaarde - FC Destelbergen   1 - 0

    Moortsele - Massemen    1 - 3

    Overmere - Houtem   1 - 4

    Beervelde - Heusden    5 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Vurste-Semmerzake - Wortegem    2 - 1

    Boekel - Elene-Grotenberge B     2 - 2

    Zingem - Nazareth-Eke     3 - 0

    Sottegem B - Olsene   3 - 3

    Sint-Goriks - Volkegem    2 - 1

    Velzeke - Michelbeke     4 - 1

    Nokere-Kruishoutem - FC Kluisbergen   4 - 1

    Oudenhove - Bevere    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :

    Baardegem - Hofstade    2 - 3

    Bonanza - Haaltert    0 - 0

    Gijzegem - Wieze    4 - 4

    Zandbergen - Deftinge   1 - 3

    Kerksken - Erembodegem    1 - 2

    Mere - Nederhasselt   0 - 0

    Denderleeuw - Moerbeke-Geraardsbergen    1 - 2

    Doggen - Okegem   2 - 0

    DERDE PROVINCIALE E :

    SK Gerda - Daknam     2 - 2

    Melsele B - Kieldrecht    0 - 3

    SKB Sint-Niklaas - Sint-Pauwels    1 - 3

    Oudegem - Bosdam Beveren    1 - 1

    Eksaarde - Opdorp   2 - 0

    Kallo - Klinge    3 - 3

    Hamme-Zogge - SVH Waasmunster    1 - 2

    Robur B - WB Sint-Niklaas     1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Amandsberg - Sint-Denijs B    0 - 5

    Vinderhoute - Balgerhoeke    2 - 1

    Avrasya Gent - Bassevelde     2 - 10

    Boekhoute - Muide Gent B    3 - 1

    Donk - Middelburg    1 - 3

    VS Destelbergen - Poesele B     1 - 2

    Oostakker - Ooidonck-Leerne    6 - 0

    Heusden B - Lotenhulle   0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Eine B      0 - 0

    Volkegem B - Munkzwalm B     2 - 2

    Nazareth-Eke B - Zingem B     1 - 2

    FC Kluisbergen B - Kluisbergen Sportief B     3 - 0

    Mater - Nokere-Kruishoutem B     2 - 5

    Petegem Schelde - Boekel B      2 - 2

    Horebeke - FCLC Ronse     1 - 0

    Maarkedal - Huise-Ouwegem    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Vlierzele     0 - 2

    Aaigem - Oudenhove B    4 - 0

    Ophasselt - Sint-Antelinks    2 - 4

    Everbeek - Zegelsem     0 - 0

    Neigem - Bonanza B    6 - 2

    Herzele-Ressegem - Idegem    3 - 1

    Bavegem - Opbrakel    1 - 3

    Jong Geraardsbergen - Strijpen     1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 7 )

    FC Dampoort - Moorsel    1 - 2

    Nieuwerkerken - Gijzel-Oosterzele B   1 - 0

    Laarne-Kalken B - Jong Lede B   6 - 0

    Herdersem - Smetlede    1 - 2

    Melsen - T. Melle    4 - 1

    Balegem - Wichelen   0 - 3

    Edeboys B - SK Merelbeke   3 - 3

    Rangers Merelbeke - Bottelare    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 7 )

    Zaffelare B - Lebbeke B      10 - 0

    PD Kruibeke - Kemzeke     1 - 2

    Rupelmonde - Buggenhout B   1 - 2

    Lochristi B - Tielrode   2 - 0

    Zele B - Haasdonk B    0 - 2

    Sombeke - Verrebroek     1 - 3

    Meerdonk - Baasrode   3 - 2

    Hoogeinde - Waasmunster B    2 - 5


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (28 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    25-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - zaterdag 30 september en zondag 1 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Rumbeke - Eernegem       1 - 0

    Oostkamp - Oostnieuwkerke     5 - 1

    Boezinge - Varsenare   2 - 1

    Zwevezele - Oostduinkerke   4 - 0

    RC Waregem - RC Lauwe   0 - 5

    Poperinge - Wielsbeke   1 - 5

    WS Lauwe - Blankenberge    5 - 1

    Westkapelle - Kortemark   1 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Jabbeke    3 - 2

    Veldegem - Zedelgem    1 - 1

    VV Tielt - Club Roeselare   2 - 1

    Oudenburg - Damme   2 - 4

    Beernem - Heist    1 - 2

    De Ruiter Roeselare - Bredene   1 - 1

    Spermalie-Middelkerke - Staden    0 - 0

    Diksmuide - Gistel     1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Dadizele    1 - 2

    Deerlijk - Nieuwkerke   2 - 1

    Ledegem - Emelgem-Kachtem    2 - 2

    Anzegem - Dottignies   0 - 2

    Beveren-Leie - Geluwe    1 - 3

    Heestert - Beselare    5 - 3

    Ingooigem - Otegem    1 - 1

    Zwevegem - Moen   1 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Westrozebeke - Merkem     3 - 0

    De Panne - Proven   3 - 2

    Zonnebeke - Gits   7 - 0

    Hooglede - Houthulst    3 - 1

    Moorslede - Geluveld    3 - 0

    Dikkebus - Brielen   2 - 0

    Comines-Warneton - Veurne   1 - 2

    Ploegsteert - Handzame   4 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Dar. Brugge - Ichtegem   6 - 2

    Zandvoorde - Westende   3 - 0

    Sint-Kruis - Nieuwpoort    2 - 2

    De Haan - Steenbrugge   3 - 0

    Koekelare - Moerkerke    0 - 5

    Ruddervoorde - Keiem   0 - 5

    Lissewege - Loppem    4 - 4

    Jong Male - Snaaskerke   1 - 3

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Luingnois    1 - 2

    Avelgem - Zwevezele B     3 - 2

    Ardooie - Kortrijk    8 - 0

    Dosko Beveren - Pittem    2 - 2

    Kanegem - Hulste    4 - 1

    Bissegem - Lichtervelde    4 - 2

    Moorsele - Aarsele    5 - 1

    Lendelede - Desselgem   6 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 8

    Passendale - Bulskamp     1 - 1

    Poperinge B - Alveringem    3 - 2

    Elverdinge - Lo-Reninge   2 - 0

    Voormezele - Diksmuide B   5 - 0

    Jonkershove - Veurne B   4 - 2

    Vleteren - Reningelst   3 - 2

    Westouter - Zarren   5 - 0

    Kruiseke - Zillebeke   7 - 0

    Hollebeke - Langemark-Poelkapelle    0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Wenduine - Doomkerke    1 - 6

    Steenbrugge B - Beernem B   2 - 3

    HO Oedelem - Dudzele    2 - 1

    Aartrijke - SK Torhout   3 - 4

    Sint-Joris - Oostduinkerke B   7 - 0

    Ruiselede - Zerkegem   0 - 5

    E. Brugge - Hertsberge    1 - 3

    Lombardsijde - D. Beveren B   1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 8

    Wikings Kortrijk - Dentergem     2 - 6

    Sint-Eloois-Winkel B - Stasegem    4 - 1

    Dottignies B - Ledegem B     2 - 3

    Heule - Marke   1 - 1

    Aalbeke - Izegem-Ingelmunster B   1 - 4

    Kuurne - Wervik B   3 - 0

    Bellegem - Rekkem   1 - 1

    Dadizele B - Jong Vijve    3 - 0

    Menen United - Wevelgem B   2 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (32 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    24-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 30 september en 1 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 5

    Bree-Beek - Beringen      2 - 2

    Vlijtingen - Koersel       2 - 2

    Racing Peer Zonhoven VV     1 - 3

    Zepperen-Brustem - Mechelen aan de Maas     2 - 2

    Melo Zonhoven - Park Houthalen   2 - 1

    Herkol - Herk-De-Stad   3 - 1

    Daring Huvo Jeuk - Helson Hechteren   0 - 1

    Hoepertingen - Bregel    1 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 6

    Oppuurs - Sint-Job    4 - 5

    Vorselaar - KFC Lille     0 - 3

    Heikant Berlaar - Lyra    1 - 5

    RC Mechelen - Branddonk     0 - 0

    Schriek - Merksplas     3 - 2
     
    Witgoor Dessel - Berg en Dal    0 - 3

    Rapid Leest - Kontich    0 - 0

    Antonia - GR Katelijne   2 - 1


    BRABANT - BVV :  Speeldag 5

    Linden - Houtem-Oplinter      1 - 1

    Out-Hoegaarden - Boka United   3 - 2

    Melsbroek - Strombeek   1 - 1

    Meise - Aarschot   0 - 1

    Veltem - Betekom   0 - 0

    Borght-Humbeek - Tervuren-Duisburg   2 - 2

    Bertem-Leefdal - HO Bierbeek   0 - 1

    Liedekerke - Butsel   2 - 1


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 4

    Ren. Cl. Schaerbeek - BX Brussels      3 - 2

    RCS Brainois - Jodoigne    5 - 1

    Sporting Bruxelles - Chastre    4 - 2

    RSD Jette - Ixelles    0 - 0

    Stade Evrois - Crossing Schaerbeek   2 - 0

    Lasne-Ohain - Kosova Schaerbeek   4 - 2

    Villers La Ville - Stockel   1 - 1


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 6

    Antoinien - Ostiches-Ath     3 - 2

    Montkainoise - Paturages      0 - 2

    Albert Quevy-Mons B - Gosselies   0 - 2

    Beloeil - Houdeng   2 - 3

    Symphorinois - Pont-A-Celles Buzet     3 - 2

    Soignies - Peruwelz FC   2 - 1

    Ransart - Monceau   1 - 1

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Le Roeulx    2 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    18-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 22, zaterdag 23 en zondag 24 september 2017

    EERSTE KLASSE A     JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 8


    Antwerp - KV Kortrijk    3 - 0

    RC Genk - KV Oostende     1 - 1

    Moeskroen - Eupen     3 - 2

    KV Mechelen - Sint-Truiden     2 - 0

    Waasland-Beveren - Anderlecht     1 - 2

    AA Gent - Zulte Waregem    0 - 1

    Charleroi - Club Brugge      1 - 2

    Standard - Lokeren    2 - 1


    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 7

    Cercle Brugge - Tubeke     4 - 0

    Lierse - Union St-Gilloise     2 - 1

    Oud-Heverlee Leuven - Beerschot-Wilrijk    1 - 1

    Westerlo - Roeselare      4 - 0


    EERSTE AMATEURKLASSE :  Speeldag 4

    KSV Oudenaarde - Berchem Sport     3 - 1

    Geel - KSK Heist     1 - 3

    Patro Eisden - Dessel Sport    1 - 3

    Lommel United - Dender    4 - 0

    Virton - Deinze    0 - 3

    Chatelet-Farciennes - Oosterzonen     1 - 1

    Knokke - VW Hamme    0 - 0

    Eendracht Aalst - Seraing    4 - 2



    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 4

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Sparta Petegem     0 - 2

    Torhout - Sint-Niklaas      1 - 1

    RC Gent - Westhoek     2 - 3

    Temse - Ronse     3 - 0

    Harelbeke - Bornem     2 - 0

    Londerzeel - Gullegem     1 - 2

    Olsa Brakel - Rupel-Boom    0 - 4

    Pepingen-Halle - Sint-Eloois-Winkel    1 - 3

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 4

    Sint-Lenaarts - Zwarte Leeuw     1 - 1

    Turnhout - Hades    0 - 1

    Hoogstraten - Duffel     0 - 3

    Hasselt - Cappellen      1 - 4

    City Pirates Antwerpen - Spouwen-Mopertingen     2 - 4

    Vosselaar - Bocholt     2 - 0

    Tienen - Overijse    3 - 0

    Wijgmaal - Tessenderlo       2 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 5

    Ciney - RWD Molenbeek     2 - 2

    Solières - RFC Meux    3 - 1

    Hamoir - RFC de Liège   0 - 3

    Rebecquoise - La Calamine    1 - 0

    Walhain - La Louvière-Centre   3 - 1

    Acren-Lessines - Sprimont-Comblain     1 - 0

    Waremme - Ol. Charleroi      2 - 4

    White Star Brussels - Durbuy    F  0 - 5


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 4

    Wervik - Vlamertinge     1 - 1

    Wetteren - Menen    4 - 2

    Melsele - Lebbeke    1 - 4

    Jong Lede - Wolvertem-Merchtem     0 - 2

    Wingene - Dikkelvenne   1 - 0

    Eppegem - Merelbeke     3 - 1

    Grimbergen - Ninove   2 - 3

    Stekene - Mariekerke      1 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 4

    Diest - Wellen     0 - 2

    Leopoldsburg - Diegem     3 - 1

    Esp. Pelt - Woluwe-Zaventem    1 - 0

    Heur-Tongeren - Kampenhout     3 - 0

    Bilzen-Waltwilder - Nijlen    3 - 0

    Herentals - Ternesse     2 - 0

    Hoeilaart - Houtvenne     1 - 1

    Sterrebeek - Termien     1 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 5

    Solrézienne - Stade Brainois      1 - 4

    Racing Jet Wavre - Onhaye      4 - 2

    RAAL La Louvière - Binchoise      2 - 0

    Couvin-Mariembourg - RFC Tournai     3 - 1

    Albert Quvey-Mons - Taminoise     1 - 2

    Spy - Manageoise     0 - 4

    Léopold FC - Franc Borains    0 - 5

    Ganshoren - Waterloo   1 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 5

    Mormont - UR Namur       4 - 0

    Aischoise - Herstal     1 - 2

    Longlier - URSL Visé    3 - 3

    FC Tilleur - Cointe-Liège     3 - 1

    Stockay-Warfusée - Givry   2 - 1

    Habay-La-Neuve - Bertrix   2 - 0

    Richelle - Aywaille   0 - 1

    Verlaine - RFC Huy    1 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    17-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - zaterdag 23 en zondag 24 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - Zelzate     1 - 0

    Sottegem - Dendermonde     4 - 0

    HO Kalken - Voorde   4 - 3

    Appelterre - Drongen   3 - 0

    KVV Ardennen - De Pinte   1 - 3

    Robur - Elene-Grotenberge    2 - 2

    Zele - Sint-Gillis-Waas   2 - 2

    Lochristi - Aalter    2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Poesele     0 - 3

    Mariakerke - Bellem    1 - 2

    Meetjesland - Sleidinge     3 - 3

    Lovendegem - Waarschoot     1 - 2

    Adegem - Belzele    3 - 0

    Assenede - Maldegem    4 - 4

    Zomergem - Kleit   1 - 2

    Merendree - Zeveren    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Munkzwalm      1 - 2

    Eine - Winnik     1 - 3

    Borsbeke - Denderhoutem     4 - 3

    Machelen - Kluisbergen Sportief    3 - 2

    Jong Zulte - Burst   2 - 0

    Geraardsbergen - Meerbeke   1 - 0

    Edeboys - Gavere-Asper   5 - 1

    Bambrugge - Gijzel-Oosterzele    5 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Sinaai - Kruibeke   1 - 1

    Meldert - Sp. Waasmunster   1 - 3

    Heikant - Haasdonk   2 - 3

    Zaffelare - Schoonaarde    0 - 5

    Doorslaar - Vrasene   2 - 1

    Moerbeke - Buggenhout     1 - 0

    YB Beveren - KV Sint-Gillis     1 - 1

    Bazel - Grembergen     2 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    VSV Gent - Ertvelde    6 - 1

    Ursel - Wachtebeke     3 - 4

    Hansbeke - Muide Gent   2 - 1

    DKW Evergem - Knesselare    1 - 0

    Nevele - Watervliet    5 - 0

    Vinkt - Kaprijke-Bentille    3 - 2

    Sint-Kruis-Winkel - Maria-Aalter    2 - 5

    Sint-Laureins - Lembeke     2 - 4

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Zevergem     2 - 2

    Latem - Overmere    6 - 0

    Massemen  - HT Zwijnaarde    1 - 0

    FC Destelbergen - Serskamp-Schellebelle    2 - 2

    VC Zwijnaarde - Laarne-Kalken    2 - 2

    Cercle Melle - Sint-Denijs    1 - 0

    Houtem - Beervelde    2 - 0

    Heusden - Moortsele   2 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Sint-Goriks     1 - 1

    Nazareth-Eke - Oudenhove    2 - 2

    Bevere - Boekel     3 - 3

    Elene-Grotenberge B - Vurste-Semmerzake   4 - 3

    Wortegem - FC Kluisbergen     0 - 3

    Velzeke - Nokere-Kruishoutem     0 - 4

    Volkegem - Sottegem B    0 - 3

    Olsene - Zingem     1 - 4

    DERDE PROVINCIALE D :

    Nederhasselt - Denderleeuw      2 - 4

    Moerbeke-Geraardsbergen - Bonanza     1 - 0

    Deftinge - Gijzegem   2 - 0

    Hofstade - Kerksken    2 - 0

    Haaltert - Baardegem   2 - 3

    Mere - Doggen    0 - 2

    Wieze - Okegem   0 - 1

    Erembodegem - Zandbergen   4 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - SK Gerda     3 - 0

    Bosdam Beveren - Melsele B    0 - 1

    WB Sint-Niklaas - Eksaarde   2 - 0

    Rangers Opdorp - Sint-Pauwels    1 - 4

    Oudegem - SKB Sint-Niklaas   3 - 1

    Daknam - Kallo   0 - 5

    Klinge - Hamme-Zogge    3 - 1

    SVH Waasmunster - Robur B   2 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Denijs B - Vinderhoute     3 - 0

    Muide Gent B - Sint-Amandsberg     5 - 1

    Poesele B  - Oostakker     1 - 5

    Bassevelde - Boekhoute     2 - 0

    Balgerhoeke - Lotenhulle     1 - 2

    Donk - Heusden B    3 - 1

    Ooidonck-Leerne - Avrasya Gent    4 - 0

    Middelburg - VS Destelbergen    9 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Huise-Ouwegem - Eine B      1 - 0

    Munkzwalm B - Maarkedal     0 - 8

    Boekel B - Horebeke     0 - 2

    FC Kluisbergen B - Bevere B     2 - 2

    Zingem B - Mater     3 - 0

    FCLC Ronse - Nazareth-Eke B    3 - 0

    Nokere-Kruishoutem B - Volkegem B     5 - 0

    Kluisbergen Sportief B - Petegem Schelde    2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Michelbeke B      2 - 0

    Oudenhove B - Herzele-Ressegem     1 - 3

    Everbeek - Jong Geraardsbergen    3 - 0

    Idegem - Bavegem     8 - 1

    Zegelsem - Ophasselt    2 - 2

    Sint-Antelinks - Aaigem     2 - 1

    Opbrakel - Neigem    3 - 2

    Vlierzele - Strijpen     2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 6 )

    Wichelen - Melsen     3 - 4

    Jong Lede B - Nieuwerkerken     0 - 3

    Gijzel-Oosterzele B - FC Dampoort    1 - 0

    Smetlede - Laarne-Kalken B    5 - 2

    T. Melle - Bottelare    6 - 3

    SK Merelbeke - HO Kalken B    0 - 8

    Moorsel - Edeboys B    4 - 2

    Herdersem - Rangers Merelbeke    4 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 6 )

    Kemzeke - Stekene B      1 - 0

    Waasmunster B - Zaffelare B     1 - 1

    Tielrode - Zele B    1 - 1

    Rupelmonde - Lochristi B   3 - 3

    Buggenhout B - Baasrode    2 - 1

    Lebbeke B - Meerdonk     0 - 10

    Hoogeinde - PD Kruibeke    1 - 1

    Verrebroek - Haasdonk   2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (54 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    16-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - zaterdag 23 en zondag 24 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Kortemark - Rumbeke      2 - 1

    RC Lauwe - Oostnieuwkerke     1 - 1

    Varsenare - Zwevezele    2 - 4

    Oostduinkerke - RC Waregem   1 - 1

    Eernegem - Boezinge    2 - 2

    Blankenberge - Westkapelle    2 - 2

    Wielsbeke - WS Lauwe    1 - 1

    Poperinge - Oostkamp   0 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Diksmuide - Spermalie-Middelkerke    0 - 0

    Damme - Beernem     2 - 2

    Heist - De Ruiter Roeselare   0 - 2

    Zedelgem - Oudenburg   0 - 0

    Club Roeselare - Veldegem   2 - 3

    Jabbeke - VV Tielt   4 - 1

    Gistel - Meulebeke   0 - 2

    Bredene - Staden    1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Anzegem      2 - 0

    Dottignies - Zwevegem    0 - 1

    Moen - Otegem   3 - 0

    Dadizele - Deerlijk   1 - 3

    Geluwe - Heestert   1 - 1

    Beveren-Leie - Ingooigem   3 - 2

    Nieuwkerke - Ledegem    2 - 1

    Beselare - Wevelgem   2 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Moorslede     2 - 0

    Veurne - Handzame     1 - 1

    Brielen - Comines-Warneton   2 - 4

    Proven - Westrozebeke    1 - 2

    Gits - De Panne   0 - 2

    Houthulst - Zonnebeke   1 - 2

    Hooglede - Ploegsteert   4 - 2

    Geluveld - Dikkebus    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Sint-Kruis    2 - 11

    Lissewege - Jong Male   0 - 0

    Steenbrugge - Snaaskerke   0 - 2

    Ichtegem - Zandvoorde    4 - 1

    Moerkerke - Dar. Brugge   3 - 4

    Keiem - Koekelare   2 - 3

    Loppem - Ruddervoorde   2 - 0

    Nieuwpoort - De Haan   2 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Luingnois - Moorsele    2 - 2

    Hulste - Bissegem    2 - 2

    Zwevezele B - Kanegem      0 - 0

    Dosko Beveren - Lendelede     3 - 0

    Lichtervelde - Ardooie   0 - 1

    Pittem - Avelgem   1 - 1

    Aarsele - Desselgem   2 - 0

    Kortrijk - Oostrozebeke    1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 7

    Zillebeke - Westouter     3 - 3

    Lo-Reninge - Hollebeke    2 - 1

    Veurne B - Diksmuide B    0 - 0

    Bulskamp - Elverdinge    0 - 3

    Poperinge B - Voormezele    2 - 2

    Zarren - Vleteren   2 - 1

    Langemark-Poelkapelle - Kruiseke    5 - 3

    Reningelst - Jonkershove    1 - 0

    Alveringem - Passendale    4 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - Steenbrugge B      5 - 0

    Oostduinkerke B - Aartrijke     3 - 7

    Hertsberge - Ruiselede    3 - 0

    Doomkerke - E. Brugge   2 - 0

    Beernem B - Wenduine   2 - 2

    HO Oedelem - Lombardsijde    3 - 4

    SK Torhout - D. Beveren B   5 - 1

    Zerkegem - Sint-Joris   1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 7

    Jong Vijve - Menen United   3 - 0

    Stasegem - Dadizele B   2 - 2

    Dentergem - Sint-Eloois-Winkel B   2 - 0

    Ledegem B - Wikings Kortrijk    2 - 2

    Wevelgem B - Aalbeke   2 - 0

    Wervik B - Bellegem   1 - 8

    Kuurne - Heule   0 - 2

    Izegem-Ingelmunster B - Marke   2 - 0

    Rekkem - Dottignies B    4 - 5


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    15-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 23 en 24 september 2017


    LIMBURG :  Speeldag 4

    Zonhoven VV - Bree-Beek    1 - 1

    Bregel - Racing Peer    3 - 1

    Park Houthalen - Herkol    0 - 1

    Mechelen aan de Maas - Vlijtingen     2 - 1

    Beringen - Daring Huvo Jeuk     0 - 3

    Herk-De-Stad - Hoepertingen     5 - 0

    Koersel - Melo Zonhoven     2 - 6

    Helson Helchteren - Zepperen-Brustem   3 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 5

    Kontich - Heikant Berlaar    2 - 1

    KFC Lille - Antonia    2 - 3

    Lyra - Oppuurs    2 - 2

    Sint-Job - RC Mechelen     1 - 3

    Branddonk - Schriek   4 - 0

    GR Katelijne - Witgoor Dessel   1 - 1

    Berg en Dal - Rapid Leest   2 - 1

    Merksplas - Vorselaar   3 - 2



    BRABANT - BVV :  Speeldag 4

    Houtem-Oplinter - Out-Hoegaarden     2 - 2

    Bierbeek - Linden      2 - 1

    Betekom - Borght-Humbeek    4 - 0

    Tervuren-Duisburg - Bertem-Leefdal     3 - 2

    Butsel - Meise    3 - 2

    Boka United - Melsbroek     1 - 2

    Aarschot - Veltem   2 - 3

    Strombeek - Liedekerke   0 - 2


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 3

    Ixelles - Sporting Bruxelles     1 - 1

    Crossing Schaerbeek - RSD Jette     0 - 6

    Jodoigne - Ren. Cl. Schaerbeek   1 - 1

    Kosova Schaerbeek - Stade Everois   1 - 1

    Stockel - Lasne-Ohain   2 - 0

    BX Brussels - Villers La Ville   2 - 2

    Chastre - RCS Brainois   3 - 2


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 5

    Pont-A-Celles Buzet - Antoinien     2 - 1

    Houdeng - Albert Quevy-Mons B   2 - 2

    Gosselies - Montkainoise   4 - 1

    Paturages - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    2 - 0

    Le Roeulx - Symphorinois   1 - 1

    Peruwelz FC - Ransart   1 - 0

    Ostiches-Ath - Soignies   3 - 0

    Monceau - Beloeil   2 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    13-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
    Foto's Zulte Waregem - Moeskroen  (2-1)











    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:foto's
    12-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 september 2017

    EERSTE KLASSE A     JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 7


    Club Brugge - KV Mechelen     2 - 0

    KV Kortrijk - Anderlecht    2 - 2

    Charleroi - Waasland-Beveren    2 - 2

    Lokeren - Antwerp    1 - 1

    Sint-Truiden - RC Genk     2 - 1

    Zulte Waregem - Moeskroen     2 - 1

    KV Oostende - AA Gent    0 - 2

    Eupen - Standard    1 - 1

    Nog dit : 
    RSC Anderlecht ontslaat coach René Weiler en KV Oostende ontslaat coach Yves Vanderhaeghe
        


    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 6

    Union St-Gilloise - Oud-Heverlee Leuven       0 - 0

    Beerschot-Wilrijk - Westerlo      2 - 2

    Tubeke - Lierse    2 - 0

    Roeselare - Cercle Brugge      2 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE :  Speeldag 3

    Dessel Sport - KSV Oudenaarde      1 - 0

    Dender - Patro Eisden     1 - 1

    Seraing - Knokke    1 - 1

    Oosterzonen - Geel     3 - 0

    Deinze - Chatelet-Farciennes     2 - 2

    KSK Heist - Eendracht Aalst    2 - 0

    Berchem Sport - Lommel United      0 - 0

    VW Hamme - Virton    0 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 3

    Sint-Niklaas - Pepingen-Halle     4 - 0

    Westhoek - Londerzeel       0 - 7

    Bornem - Ronse     1 - 1

    Sparta Petegem - Harelbeke    4 - 2

    Gullegem - Mandel United Izegem-Ingelmunster    4 - 0

    Rupel-Boom - Torhout    1 - 2

    Olsa Brakel - Temse    0 - 0

    Sint-Eloois-Winkel - RC Gent     5 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 3

    Sint-Lenaarts - Vosselaar     1 - 4

    Zwarte Leeuw - Tienen     2 - 3

    Tessenderlo - City Pirates Antwerpen     3 - 0

    Hades - Hoogstraten     3 - 1

    Overijse - Hasselt    2 - 2

    Spouwen-Mopertingen - Turnhout       0 - 2

    Cappellen - Wijgmaal   1 - 2

    Duffel - Bocholt    2 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 4

    RFC Meux - Hamoir   1 - 2

    La Louvière-Centre - Solières    2 - 0

    RWD Molenbeek - Sprimont-Comblain    3 - 2

    Waremme - Acren-Lessines     3 - 1

    Durbuy - Rebecquoise    1 - 2

    RFC de Liège - Ciney     4 - 0

    La Calamine - Walhain   2 - 1

    Ol. Charleroi - White Star Brussels     FF   5 - 0

    Inhaalwedstrijd op woensdag 13 september :
    Acren-Lessines - RFC de Liège     1 - 3


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 3

    Ninove - Mariekerke     4 - 1

    Wingene - Stekene    1 - 1

    Dikkelvenne - Wetteren    1 - 2

    Lebbeke - Grimbergen     3 - 0

    Merelbeke - Wervik    2 - 0

    Vlamertinge - Melsele    0 - 1

    Wolvertem-Merchtem - Eppegem    0 - 2

    Menen - Jong Lede    3 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 3

    Houtvenne - Diest     3 - 0

    Nijlen - Leopoldsburg    0 - 1

    Esp. Pelt - Herentals      4 - 2

    Termien - Ternesse       2 - 1

    Diegem - Hoeilaart      2 - 0

    Kampenhout - Bilzen-Waltwilder   3 - 2

    Woluwe-Zaventem - Heur-Tongeren    2 - 3

    Wellen - Sterrebeek   3 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 4

    Racing Jet Wavre - Ganshoren     3 - 0

    RFC Tournai - Waterloo    3 - 0

    Onhaye - Léopold FC    2 - 1

    Franc Borains - Spy      2 - 1

    Binchoise - Solrézienne    1 - 1

    Manageoise - RAAL La Louvière    1 - 1

    Taminoise - Couvin-Mariembourg    1 - 1

    Stade Brainois - Albert Quvey-Mons   0 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 4

    RFC Huy - Mormont    3 - 1

    Bertrix - Verlaine    0 - 2

    Givry - Richelle   3 - 0

    Aywaille - Habay-La-Neuve      3 - 2

    Stockay-Warfusée - Aischoise   1 - 2

    Cointe-Liège - Longlier    0 - 1

    URSL Visé - Herstal     2 - 2

    UR Namur - FC Tilleur    1 - 10


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    11-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - zaterdag 16 en zondag 17 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Voorde - Sottegem      2 - 1

    De Pinte - Appelterre    2 - 0

    Aalter - Zele    2 - 4

    Dendermonde - Lochristi     2 - 3

    Elene-Grotenberge - KVV Ardennen   4 - 0

    Sint-Gillis-Waas - Berlare   0 - 1

    Zelzate - Robur    4 - 3

    Drongen - HO Kalken    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Poesele - Merendree     2 - 2

    Maldegem - Meetjesland     2 - 5

    Kleit - Assenede   2 - 3

    Bellem - Adegem   1 - 2

    Belzele - Evergem Center   1 - 0

    Zeveren - Lovendegem   4 - 6

    Waarschoot - Zomergem    0 - 3

    Sleidinge - Mariakerke   0 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Kluisbergen Sportief - Bambrugge    0 - 3

    Munkzwalm - Jong Zulte    0 - 2

    Burst - Eine   9 - 3

    Denderhoutem - Machelen    3 - 0

    Gavere-Asper - Geraardsbergen   0 - 2

    Meerbeke - Windeke   2 - 4

    Winnik - Borsbeke    2 - 5

    Gijzel-Oosterzele - Edeboys   3 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - YB Beveren    1 - 2

    Sp. Waasmunster - Heikant     7 - 1

    Haasdonk - Zaffelare     4 - 1

    Kruibeke - Moerbeke   3 - 0

    Buggenhout - Meldert   0 - 3

    Schoonaarde - Doorslaar    0 - 1

    Grembergen - Sinaai    1 - 2

    KV Sint-Gillis - Bazel   1 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Ursel      1 - 1

    Watervliet - DKW Evergem     0 - 2

    Ertvelde - Sint-Laureins     3 - 4

    Knesselare - Hansbeke    0 - 2

    Wachtebeke - VSV Gent   2 - 4

    Kaprijke-Bentille - Nevele    1 - 4

    Maria-Aalter - Vinkt    0 - 4

    Lembeke - Sint-Kruis-Winkel    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - FC Destelbergen     2 - 2

    Beervelde - Latem     0 - 1

    Moortsele - Houtem   1 - 2

    HT Zwijnaarde - Heusden   1 - 2

    Serskamp-Schellebelle - Massemen   4 - 1

    Zevergem - VC Zwijnaarde    2 - 2

    Overmere - Cercle Melle    3 - 3

    Sint-Denijs - 9000 Gent    9 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Zingem - Volkegem    4 - 0

    Boekel - Nazareth-Eke     0 - 0

    Vurste-Semmerzake - Bevere     2 - 0

    FC Kluisbergen - Elene-Grotenberge B     1 - 0

    Sottegem B - Michelbeke    4 - 0

    Oudenhove - Olsene    1 - 1

    Nokere-Kruishoutem - Wortegem     1 - 1

    Sint-Goriks - Velzeke    1 - 2

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Nederhasselt    1 - 4

    Denderleeuw - Mere    1 - 0

    Okegem - Deftinge    1 - 3

    Baardegem - Moerbeke-Geraardsbergen   1 - 2

    Kerksken - Haaltert     0 - 2

    Zandbergen - Hofstade   2 - 1

    Gijzegem - Erembodegem   3 - 11

    Doggen - Wieze   3 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    Sint-Pauwels - WB Sint-Niklaas     0 - 4

    SK Gerda - Bosdam Beveren    4 - 3

    SKB Sint-Niklaas - Rangers Opdorp     2 - 1

    Melsele B - Oudegem     2 - 3

    Robur B - Klinge   4 - 1

    Hamme-Zogge - Daknam    3 - 2

    Kallo - Kieldrecht   1 - 1

    Eksaarde - SVH Waasmunster   2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Boekhoute - Ooidonck-Leerne     6 - 2

    Vinderhoute - Muide Gent B     4 - 1

    Oostakker - Middelburg   3 - 4

    VS Destelbergen - Donk    0 - 4

    Lotenhulle - Sint-Denijs B    2 - 0

    Sint-Amandsberg - Bassevelde    1 - 9

    Avrasya Gent - Poesele B    4 - 2

    Heusden B - Balgerhoeke    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Huise-Ouwegem     3 - 4

    Eine B - Munkzwalm B     0 - 4

    Nazareth-Eke B - Boekel B     2 - 1

    Volkegem B - Zingem B     3 - 1

    Horebeke - Kluisbergen Sportief B   0 - 2

    Petegem Schelde - FC Kluisbergen B    1 - 1

    Maarkedal - Nokere-Kruishoutem B   3 - 2

    Mater - FCLC Ronse    2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Ophasselt - Everbeek     0 - 4

    Michelbeke B - Opbrakel     1 - 2

    Aaigem - Zegelsem    3 - 1

    Strijpen - Bonanza B    2 - 2

    Neigem - Idegem   5 - 1

    Bavegem - Oudenhove B     1 - 4

    Herzele-Ressegem - Sint-Antelinks   4 - 0

    Jong Geraardsbergen - Vlierzele   1 - 6

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 5 )

    HO Kalken B - Moorsel      2 - 4

    FC Dampoort - Jong Lede B    3 - 2

    Nieuwerkerken - Smetlede   2 - 5

    Laarne-Kalken B - Herdersem    2 - 2

    Rangers Merelbeke - T. Melle   1 - 3

    Balegem - SK Merelbeke    1 - 0

    Edeboys B - Melsen   2 - 5

    Bottelare - Wichelen    4 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 5 )

    Sombeke - Kemzeke     2 - 2

    PD Kruibeke - Zaffelare B    4 - 1

    Meerdonk - Buggenhout B    6 - 0

    Verrebroek - Tielrode    1 - 7

    Zele B - Rupelmonde    1 - 0

    Stekene B - Hoogeinde    0 - 0

    Lochristi B - Baasrode   3 - 0

    Lebbeke B - Waasmunster B   0 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (36 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    10-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - zaterdag 16 en zondag 17 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Oostnieuwkerke - Oostduinkerke    0 - 0

    Rumbeke - Blankenberge    1 - 3

    Zwevezele - Eernegem      2 - 0

    Westkapelle - Wielsbeke   1 - 0

    WS Lauwe - Poperinge    4 - 2

    Boezinge - Kortemark    3 - 2

    RC Waregem - Varsenare    2 - 3

    Oostkamp - RC Lauwe    2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Diksmuide    1 - 1

    Veldegem - Jabbeke   1 - 1

    VV Tielt - Gistel    0 - 1

    Staden - Heist     3 - 1

    De Ruiter Roeselare - Damme   1 - 1

    Beernem - Zedelgem    3 - 0

    Oudenburg - Club Roeselare     1 - 1

    Spermalie-Middelkerke - Bredene    2 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Geluwe     0 - 2

    Heestert - Beveren-Leie    3 - 0

    Otegem - Dottignies    1 - 6

    Deerlijk - Beselare   6 - 0

    Ledegem - Dadizele    1 - 1

    Anzegem - Nieuwkerke    4 - 3

    Ingooigem - Moen   1 - 2

    Zwevegem - Emelgem-Kachtem    0 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    De Panne - Houthulst   2 - 1

    Zonnebeke - Hooglede    4 - 3

    Handzame - Brielen    4 - 1

    Westrozebeke - Gits   2 - 1

    Moorslede - Proven    3 - 1

    Dikkebus - Merkem    0 - 3

    Comines-Warneton - Geluveld    0 - 1

    Ploegsteert - Veurne    1 - 3

    DERDE PROVINCIALE B :

    Sint-Kruis - Ichtegem    3 - 1

    Ruddervoorde - Lissewege     0 - 3

    Dar. Brugge - Keiem    1 - 8

    Zandvoorde - Moerkerke    0 - 1

    De Haan - Westende     6 - 1

    Snaaskerke - Nieuwpoort    1 - 3

    Koekelare - Loppem   3 - 0

    Jong Male - Steenbrugge   1 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Moorsele - Kortrijk     3 - 2

    Kanegem - Pittem    3 - 3

    Oostrozebeke - Lichtervelde     1 - 0

    Avelgem - Dosko Beveren    3 - 1

    Ardooie - Hulste    4 - 1

    Desselgem - Luingnois    3 - 1

    Bissegem - Zwevezele B    1 - 1

    Lendelede - Aarsele    3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 6

    Passendale - Poperinge B     3 - 0

    Hollebeke - Bulskamp     1 - 3

    Elverdinge - Alveringem     2 - 1

    Kruiseke - Lo-Reninge    3 - 0

    Voormezele - Veurne B   3 - 0

    Vleteren - Zillebeke    4 - 1

    Jonkershove - Zarren    3 - 3

    Diksmuide B - Reningelst    2 - 1

    Westouter - Langemark-Poelkapelle    0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    D. Beveren B - Oostduinkerke B    4 - 0

    Wenduine - Dudzele    3 - 5

    Steenbrugge B - HO Oedelem    0 - 5

    E. Brugge - Beernem B   1 - 2

    Ruiselede - Doomkerke    0 - 1

    Sint-Joris - Hertsberge    3 - 1

    Aartrijke - Zerkegem   0 - 2

    Lombardsijde - SK Torhout   0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 6

    Dadizele B - Dentergem     3 - 5

    Dottignies B - Wervik B     4 - 1

    Wikings Kortrijk - Rekkem    3 - 7

    Sint-Eloois-Winkel B - Ledegem B    1 - 2

    Heule - Izegem-Ingelmunster B    0 - 0

    Aalbeke - Jong Vijve    0 - 0

    Marke - Wevelgem B    1 - 3

    Bellegem - Kuurne    3 - 2

    Menen United - Stasegem     1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (25 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    09-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 16 en 17 september 2017


    LIMBURG :  Speeldag 3

    Park Houthalen - Herk-De-Stad     0 - 1

    Racing Peer - Hoepertingen     6 - 0

    Vlijtingen - Helson Helchteren   1 - 1

    Daring Huvo Jeuk - Zonhoven VV       1 - 0

    Zepperen-Brustem - Beringen   0 - 2

    Melo Zonhoven - Mechelen aan de Maas   2 - 3

    Herkol - Koersel   2 - 2

    Bree-Beek - Bregel     1 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 4

    Oppuurs - Kontich      0 - 5

    Antonia - Vorselaar     7 - 1

    RC Mechelen - Lyra     2 - 1

    Schriek - Sint-Job      2 - 4

    Branddonk - Merksplas    0 - 1

    Witgoor Dessel - KFC Lille    3 - 3

    Rapid Leest - GR Katelijne   4 - 3

    Heikant Berlaar - Berg en Dal    1 - 3



    BRABANT - BVV :  Speeldag 3

    Bertem-Leefdal - Betekom      3 - 0

    Linden - Tervuren-Duisburg    4 - 3

    Out-Hoegaarden - Bierbeek   1 - 6

    Boka United - Strombeek   2 - 0

    Melsbroek - Houtem-Oplinter    2 - 2

    Borght-Humbeek - Aarschot   3 - 1

    Meise - Liedekerke    1 - 2

    Veltem - Butsel   3 - 1


    BRABANT - ACFF :  

    Geen voetbal


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 4

    Antoinien - Le Roeulx     4 - 2

    Montkainoise - Houdeng       0 - 4

    Albert Quevy-Mons B - Beloeil    2 - 1

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Gosselies    1 - 2

    Symphorinois - Paturages    2 - 2

    Soignies - Pont-A-Celles Buzet    2 - 1

    Ransart - Ostiches-Ath   0 - 1

    Peruwelz FC - Monceau     1 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    08-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
    Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice  (1-5) 







    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:foto's
    05-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
    Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk   (2 - 2)










    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:foto's
    04-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 8, zaterdag 9 en zondag 10 september 2017

    EERSTE KLASSE A      JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 6


    Anderlecht - Lokeren      3 - 2

    Moeskroen - Club Brugge     2 - 1

    Antwerp - Sint-Truiden      1 - 1

    Waasland-Beveren - Eupen    5 - 1

    Zulte Waregem - KV Kortrijk     2 - 2

    AA Gent - RC Genk     1 - 1

    Standard - Charleroi     0 - 0

    KV Mechelen - KV Oostende     1 - 1


    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 5

    Oud-Heverlee Leuven - Tubeke     2 - 0

    Lierse - Westerlo   2 - 2

    Union St-Gilloise - Roeselare     4 - 0

    Cercle Brugge - Beerschot-Wilrijk      0 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE :  Speeldag 2

    Dessel Sport - Eendracht Aalst     2 - 1

    KSV Oudenaarde - Knokke       1 - 2

    Geel - Berchem Sport     3 - 0

    Dender - Deinze    1 - 0

    Patro Eisden - Lommel United     1 - 5

    Oosterzonen - VW Hamme   2 - 2

    Virton - KSK Heist    1 - 2

    Chatelet-Farciennes - Seraing     0 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 2

    Torhout - Olsa Brakel      0 - 2

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Westhoek     2 - 1

    RC Gent - Sint-Niklaas     3 - 0

    Ronse - Sparta Petegem     0 - 0

    Harelbeke - Gullegem    3 - 1

    Londerzeel - Sint-Eloois-Winkel    2 - 2

    Pepingen-Halle - Rupel-Boom    1 - 4

    Temse - Bornem     4 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 2

    Bocholt - Hades       2 - 0

    Turnhout - Tessenderlo     1 - 3

    City Pirates Antwerpen - Cappellen     2 - 2

    Hasselt - Zwarte Leeuw     2 - 1

    Hoogstraten - Spouwen-Mopertingen      1 - 1

    Wijgmaal - Overijse      3 - 1

    Tienen - Sint-Lenaarts    2 - 0

    Vosselaar - Duffel    0 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 3

    Sprimont-Comblain - RFC de Liège     0 - 2

    Ciney - RFC Meux      2 - 4

    Hamoir  - La Louvière-Centre     0 - 3

    Rebequoise - Ol. Charleroi   0 - 3

    Solières - La Calamine     4 - 1

    Walhain - Durbuy    1 - 1

    Acren-Lessines - RWD Molenbeek   0 - 1

    White Star Brussels - Waremme      FF  0 - 5


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 2

    Wervik - Wolvertem-Merchtem     2 - 1

    Melsele - Merelbeke    3 - 0

    Stekene - Ninove     1 - 1

    Mariekerke - Lebbeke      0 - 1

    Grimbergen - Vlamertinge    4 - 1

    Eppegem - Menen    0 - 2

    Jong Lede - Dikkelvenne    0 - 1

    Wetteren - Wingene      1 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 2

    Leopoldsburg - Kampenhout    0 - 0

    Bilzen-Waltwilder - Woluwe-Zaventem     4 - 6

    Diest - Diegem    2 - 0

    Ternesse - Wellen    1 - 3

    Sterrebeek - Houtvenne    4 - 2

    Hoeilaart - Nijlen    3 - 3
     
    Heur-Tongeren - Esp. Pelt    2 - 1

    Herentals - Termien    0 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 3

    Solrézienne - Manageoise     1 - 1

    Couvin-Mariembourg - Stade Brainois     2 - 1

    RAAL La Louvière - Franc Borains      1 - 1

    Albert Quevy-Mons - Binchoise    0 - 1

    Léopold FC - Racing Jet Wavre      1 - 4

    Ganshoren - RFC Tournai   1 - 2

    Spy - Onhaye   2 - 3

    Waterloo - Taminoise   1 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 3

    FC Tilleur - RFC Huy     0 - 0

    Longlier - UR Namur      1 - 0

    Aischoise - URSL Visé    1 - 1

    Richelle - Stockay-Warfusée     1 - 1

    Habay-La-Neuve - Givry   0 - 2

    Mormont - Bertrix   0 - 1

    Herstal - Cointe-Liège    2 - 2

    Verlaine - Aywaille    1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    03-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Pinte - Drongen     1 - 3

    Berlare - Aalter    4 - 2

    Sottegem - HO Kalken    1 - 3

    Appelterre - Elene-Grotenberge    0 - 1

    KVV Ardennen - Zelzate    0 - 1

    Zele - Dendermonde    1 - 1

    Lochristi - Voorde    2 - 1

    Robur - Sint-Gillis-Waas    2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Bellem      1 - 4

    Maldegem - Sleidinge    2 - 1

    Meetjesland - Kleit      3 - 3

    Lovendegem - Poesele    0 - 4

    Merendree - Belzele    0 - 0

    Assenede - Waarschoot    1 - 3

    Adegem - Mariakerke    2 - 2

    Zomergem - Zeveren    2 - 5

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Gavere-Asper    4 - 3

    Burst - Winnik    0 - 2

    Machelen - Borsbeke    0 - 2

    Edeboys - Kluisbergen Sportief    1 - 2

    Bambrugge - Denderhoutem    3 - 2

    Eine - Munkzwalm   0 - 4

    Geraardsbergen - Gijzel-Oosterzele    2 - 1

    Jong Zulte - Meerbeke     1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Bazel - Vrasene    2 - 3

    Moerbeke - Sinaai    0 - 3

    Meldert - Kruibeke    0 - 1

    Zaffelare - Sp. Waasmunster   2 - 3

    Heikant - Buggenhout   3 - 2

    Doorslaar - Haasdonk    2 - 1

    KV Sint-Gillis - Grembergen    2 - 4

    YB Beveren - Schoonaarde    1 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    VSV Gent - Ursel     3 - 1

    Hansbeke - Watervliet    3 - 2

    Knesselare - Muide Gent    1 - 4

    DKW Evergem - Kaprijke-Bentille   4 - 0

    Sint-Laureins - Wachtebeke    3 - 1

    Sint-Kruis-Winkel - Ertvelde    0 - 1

    Vinkt - Lembeke    0 - 1

    Nevele - Maria-Aalter    4 - 4

    DERDE PROVINCIALE B :

    VC Zwijnaarde - Sint-Denijs     5 - 3

    9000 Gent - Overmere     5 - 2

    Massemen - FC Destelbergen    1 - 3

    Cercle Melle - Beervelde     1 - 3

    Latem - Moortsele     3 - 1

    Zevergem - Laarne-Kalken     1 - 1

    Heusden - Serskamp-Schellebelle    2 - 0

    Houtem - HT Zwijnaarde    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Zingem     1 - 3

    Bevere - FC Kluisbergen     0 - 4

    Nazareth-Eke - Vurste-Semmerzake     2 - 0

    Velzeke - Sottegem B    1 - 1

    Sint Goriks - Nokere-Kruishoutem    1 - 2

    Elene-Grotenberge B - Wortegem     1 - 0

    Olsene - Boekel     3 - 1

    Volkegem - Oudenhove    1 - 3

    DERDE PROVINCIALE D :

    Nederhasselt - Baardegem     4 - 4

    Mere - Bonanza    5 - 0

    Haaltert - Zandbergen    3 - 0

    Hofstade - Gijzegem    3 - 3

    Erembodegem - Okegem    3 - 0

    Deftinge - Wieze    0 - 0

    Denderleeuw - Doggen   0 - 4

    Moerbeke-Geraardsbergen - Kerksken    3 - 2

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Hamme-Zogge      2 - 1

    Melsele B - SKB Sint-Niklaas      1 - 0

    Bosdam Beveren - Kallo    3 - 3

    Oudegem - SK Gerda    3 - 0

    WB Sint-Niklaas - Opdorp    1 - 0

    SVH Waasmunster - Sint-Pauwels    1 - 3

    Klinge - Eksaarde   2 - 0

    Daknam - Robur B   1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Denijs B - Balgerhoeke      1 - 0

    Muide Gent B - Lotenhulle    2 - 1

    Poesele B - Boekhoute     0 - 5

    Bassevelde - Vinderhoute     0 - 1

    Donk - Oostakker     3 - 0

    VS Destelbergen - Heusden B   0 - 2

    Ooidonck-Leerne - Sint-Amandsberg    5 - 1

    Middelburg - Avrasya Gent    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Horebeke     2 - 3

    Boekel B - Mater    0 - 1

    Munkzwalm B - Huise-Ouwegem     0 - 2

    Kluisbergen Sportief B - Nazareth-Eke B     1 - 1

    Nokere-Kruishoutem B - Eine B    1 - 2

    Zingem B - Maarkedal     0 - 5

    FCLC Ronse - Volkegem B     1 - 3

    Petegem Schelde - Bevere B    5 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Oudenhove B - Neigem     2 - 3

    Bonanza B - Vlierzele       1 - 3

    Ophasselt - Jong Geraardsbergen    3 - 2

    Idegem - Michelbeke B     2 - 0

    Everbeek - Aaigem    1 - 0

    Opbrakel - Strijpen    1 - 2

    Zegelsem - Herzele-Ressegem    0 - 3

    Sint-Antelinks - Bavegem    2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 4 weekend 10 september

    Smetlede - FC Dampoort     7 - 1

    Wichelen - T. Melle    4 - 6

    Jong Lede B - Edeboys B     5 - 2

    Laarne-Kalken B - Rangers Merelbeke    1 - 3

    Herdersem - Nieuwerkerken    4 - 0

    Gijzel-Oosterzele B - HO Kalken B    3 - 5

    SK Merelbeke - Melsen   0 - 10

    Moorsel - Balegem     STOPG.

    VIERDE PROVINCIALE E :  Speeldag 4 weekend 10 september

    Zaffelare B - Stekene B     6 - 2

    Kemzeke - Haasdonk B     1 - 2

    Waasmunster B - Meerdonk     5 - 1

    Baasrode - Zele B    2 - 1

    Hoogeinde - Sombeke    2 - 3

    Lebbeke B - PD Kruibeke    0 - 7

    Verrebroek - Rupelmonde   2 - 4

    Buggenhout B - Lochristi B    5 - 2


    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 3 op woensdag 6 september

    HO Kalken B - Jong Lede B       4 - 3

    Balegem - Gijzel-Oosterzele B     1 - 5

    Melsen - Moorsel     2 - 0

    Edeboys B - Smetlede    1 - 3

    Nieuwerkerken - Laarne-Kalken B    1 - 2

    FC Dampoort - Herdersem    1 - 6

    Rangers Merelbeke - Wichelen     0 - 3

    Bottelare - SK Merelbeke     7 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :  Speeldag 3 op woensdag 6 september

    Tielrode - Kemzeke     3 - 1

    Zele B - Buggenhout B     4 - 1

    Lochristi B - Meerdonk     5 - 2

    Sombeke - Zaffelare B     3 - 1

    Haasdonk B - Hoogeinde    1 - 5

    Baasrode - Verrebroek    1 - 2

    Waasmunster B - PD Kruibeke     1 - 2

    Stekene B - Lebbeke B    2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (46 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    02-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Kortemark - Zwevezele      1 - 1

    Oostduinkerke - RC Lauwe    2 - 2

    WS Lauwe - Oostkamp     2 - 1

    Poperinge - Westkapelle   2 - 1

    Wielsbeke - Rumbeke    4 - 0

    Blankenberge - Boezinge    3 - 2

    Eernegem - RC Waregem   0 - 3

    Varsenare - Oostnieuwkerke    2 - 6

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Spermalie-Middelkerke     4 - 0

    Diksmuide - VV Tielt     2 - 0

    Jabbeke - Oudenburg     0 - 1

    Club Roeselare - Beernem    2 - 3

    Zedelgem - De Ruiter Roeselare     4 - 2

    Damme - Staden    2 - 1

    Gistel - Veldegem   4 - 1

    Heist - Bredene     4 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Otegem    2 - 4

    Dottignies - Moen   1 - 2

    Beveren-Leie - Wevelgem    0 - 3

    Heestert - Ingooigem    1 - 0

    Nieuwkerke - Zwevegem   5 - 2

    Beselare - Ledegem    0 - 1

    Geluwe - Deerlijk    1 - 1

    Dadizele - Anzegem   2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Gits - Moorslede     0 - 3

    Hooglede - De Panne   3 - 1

    Proven - Dikkebus   3 - 0

    Merkem - Comines-Warneton    0 - 0

    Geluveld - Handzame    0 - 0

    Houthulst - Westrozebeke   5 - 1

    Brielen - Veurne   1 - 1

    Zonnebeke - Ploegsteert    3 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Snaaskerke     0 - 2

    Keiem - Zandvoorde   3 - 3

    Moerkerke - Sint-Kruis    1 - 4

    Ichtegem - De Haan   2 - 2

    Loppem - Dar. Brugge    0 - 0

    Nieuwpoort - Steenbrugge    4 - 2

    Lissewege - Koekelare    1 - 4

    Ruddervoorde - Jong Male    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    Dosko Beveren - Dosko Kanegem   3 - 0

    Avelgem - Lendelede     0 - 0

    Hulste - Oostrozebeke   0 - 0

    Lichtervelde - Moorsele   3 - 2

    Kortrijk - Desselgem    0 - 1

    Pittem - Bissegem   2 - 3

    Luingnois - Aarsele   3 - 2

    Zwevezele B - Ardooie    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 5  ( weekend 10 september )

    Zillebeke - Jonkershove    1 - 3

    Bulskamp - Kruiseke      3 - 1

    Lo-Reininge - Westouter     0 - 2

    Passendale - Voormezele     2 - 2

    Zarren - Diksmuide B    0 - 0

    Reningelst - Veurne B    1 - 0

    Alveringem - Hollebeke    2 - 0

    Langemark-Poelkapelle - Vleteren    0 - 1

    Poperinge B - Elverdinge    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - E. Brugge     4 - 0

    Oostduinkerke B - SK Torhout      0 - 7

    HO Oedelem - Wenduine    3 - 1

    Doomkerke - Sint-Joris   4 - 1

    Hertsberge - Aartrijke    0 - 3

    Zerkegem - D. Beveren B   5 - 1

    Steenbrugge B - Lombardsijde    2 - 4

    Beernem B - Ruiselede    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 5 ( weekend 10 september )

    Dentergem - Menen United      4 - 2

    Wevelgem B - Izegem-Ingelmunster B      4 - 2

    Jong Vijve - Marke   1 - 0

    Bellegem - Heule   2 - 1

    Kuurne - Dottignies B    1 - 0

    Stasegem - Aalbeke   3 - 1

    Rekkem - Sint-Eloois-Winkel B   1 - 0

    Ledegem B - Dadizele B   2 - 3

    Wervik B - Wikings Kortrijk   3 - 2


    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 4  ( woensdag 6 september )

    Diksmuide B - Langemark-Poelkapelle    3 - 1

    Jonkershove - Lo-Reninge     2 - 1

    Vleteren - Bulskamp    1 - 1

    Westouter - Alveringem    4 - 5

    Kruiseke - Poperinge B     1 - 2

    Reningelst - Zarren     0 - 0

    Hollebeke - Passendale    3 - 0

    Voormezele - Elverdinge      4 - 3

    Veurne B - Zillebeke    5 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 4 ( woensdag 6 september )

    Izegem-Ingelmunster B - Stasegem     0 - 1

    Marke - Dentergem     3 - 3

    Aalbeke - Ledegem B     2 - 0

    Menen United - Rekkem    1 - 2

    Sint-Eloois-Winkel B - Kuurne    1 - 1

    Heule - Dottignies B    0 - 4

    Dadizele B - Wervik B    5 - 3

    Wevelgem B - Jong Vijve     0 - 2

    Wikings Kortrijk - Bellegem      0 - 6


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (30 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    01-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 9 en 10 september 2017


    LIMBURG :  Speeldag 2

    Zonhoven VV - Zepperen Brustem     0 - 2

    Bregel - Daring Huvo Jeuk    2 - 2

    Mechelen aan de Maas - Herkol     0 - 1

    Beringen - Vlijtingen     2 - 1

    Herk-De-Stad - Racing Peer    2 - 1

    Hoepertingen - Bree-Beek     2 - 2

    Koersel - Park Houthalen   3 - 1

    Helson Helchteren - Melo Zonhoven   1 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 3

    Vorselaar - Witgoor Dessel      2 - 2

    Kontich - RC Mechelen     2 - 2

    Sint-Job - Branddonk     1 - 5

    Merksplas - Antonia    6 - 0

    Berg en Dal - Oppuurs    2 - 0

    GR Katelijne - Heikant Berlaar    1 - 1

    Lille - Rapid Leest    3 - 2

    Lyra - Schriek    7 - 0



    BRABANT - BVV :  Speeldag 2

    Tervuren-Duisburg - Out-Hoegaarden     3 - 1

    Houtem-Oplinter - Boka United    1 - 1

    Bierbeek - Melsbroek     1 - 2

    Betekom - Linden    1 - 1

    Butsel - Borght-Humbeek     1 - 4

    Liedekerke - Veltem      3 - 0

    Aarschot - Bertem-Leefdal    1 - 4

    Strombeek - Meise    3 - 2


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 2

    Ixelles - Chastre       1 - 0

    Ren. Cl. Schaerbeek - RCS Brainois    0 - 2

    Sporting Bruxelles - Crossing Schaerbeek   1 - 2

    RSD Jette - Kosova Schaerbeek   4 - 2

    Stade Everois - Stockel   1 - 0

    Lasne Ohain - BX Brussels   1 - 0

    Villers La Ville - Jodoigne   2 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 3

    Le Roeulx - Soignies      1 - 3

    Pont-A-Celles Buzet - Ransart      3 - 1

    Monceau - Albert Quevy-Mons B    2 - 3

    Paturages - Antoinien   3 - 1

    Gosselies - Symphorinois     1 - 0

    Houdeng - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    0 - 0

    Beloeil - Montkainoise   3 - 0

    Ostiches-Ath - Peruwelz FC     0 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    31-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5, 6 tot aan de finale .....
    Beker van Belgie  Croky Cup 2017 - 2018

    Ronde 7 - 1/8ste finale : Wedstrijden op dinsdag 28, woensdag 29 en donderdag 30 november 2017.
    AA Gent - Lokeren
    KV Kortrijk - Antwerp
    Waasland-Beveren - Eupen
    KV Mechelen - RC Genk
    Zulte Waregem - Club Brugge
    KV Oostende - Sint-Truiden
    Moeskroen - Charleroi
    Anderlecht - Standard

    Ronde 6 - 1/16de finale : Wedstrijden op dinsdag 19, woensdag 20 en donderdag 21 september 2017.
    KV Kortrijk - Durbuy     5 - 3
    Antwerp - Lierse     2 - 0
    Sint-Truiden - Oud-Heverlee Leuven     4 - 2
    Lommel United - Waasland-Beveren    1 - 2
    Cercle Brugge - RC Genk   0 - 1
    KV Mechelen - Bocholt    3 - 0
    KV Oostende - Union St-Gilloise     3 - 1
    Moeskroen - Tubeke    3 - 1
    RFC de Liege - Zulte Waregem     2 - 3
    Geel - AA Gent     2 - 3
    Eupen - Rupel-Boom     3 - 2
    Lokeren - Beerschot-Wilrijk   2 - 0
    Roeselare - Club Brugge    1 - 5
    Westerlo - Anderlecht     0 - 1
    Standard - KSK Heist     4 - 0
    La Louvière-Centre - Charleroi   4 - 0




    Ronde 5 : Wedstrijden zondag 27 augustus om 16 uur 

    265. Oud-Heverlee Leuven - Turnhout    8 - 0
    266. Oosterzonen - Beerschot-Wilrijk     2 - 3
    267. FC Tilleur - Union St-Gilloise   1 - 4
    268. Westerlo - Menen     4 - 0
    269. KSV Oudenaarde - Tubeke     3 - 3  na verlengingen - strafschoppen   3-4
    270. Roeselare - Bilzen-Waltwilder    3 - 1
    271. Sint-Lenaarts - Lierse    0 - 2
    272. Cercle Brugge - Temse      3 - 1   na verlengingen
    273. Lommel United - Dessel Sport     2 - 0
    274. Eendracht Aalst - RFC de Liege     1 - 2
    275. RWD Molenbeek - La Louviere-Centre   1 - 1  na verlengingen - strafschoppen   4-5
    276. Knokke - KSK Heist    2 - 5
    277. Wervik - Rupel-Boom    2 - 3
    278. Wijgmaal - Bocholt    0 - 1
    279. Tempo Overijse - Durbuy    2 - 3
    280. Geel - Duffel    3 - 0


    Ronde 4 : Wedstrijden op zondag 20 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    241. Lommel United - Mormont     7 - 0
    242. KSK Heist - City Pirates Antwerpen    2 - 1   na verlengingen
    243. Turnhout - Harelbeke   2 - 2 na verlengingen  pen  4-3
    244. Rupel-Boom - Onhaye   3 - 1
    245. Temse - Lebbeke    2 - 0
    246. Acren-Lessines - Geel    3 - 5
    247. Sint-Lenaarts - Grimbergen    1 - 0
    248. Eendracht Aalst - Pepingen-Halle    3 - 0
    249. RWD Molenbeek - VW Hamme     3 - 0
    250. Dessel Sport - Hasselt     5 - 0
    251. RFC de Liege - Wingene    2 - 0
    252. FC Tilleur - Hoogstraten    2 - 1  na verlengingen
    253. La Louviere-Centre - Albert Quevy-Mons     3 - 0
    254. Wijgmaal - Esperanza Pelt    3 - 0
    255. Bocholt - Seraing    2 - 1
    256. KSV Oudenaarde - Dender    2 - 0
    257. Bilzen-Waltwilder - Robur   3 - 1
    258. Tempo Overijse - Sparta Petegem     3 - 3  na verlengingen   pen  3-2
    259. Duffel - Waremme    4 - 2
    260. Durbuy - Berchem Sport    4 - 0
    261. Peruwelz FC - Menen    0 - 1
    262. Aywaille - Knokke    0 - 4
    263. Sporting Bruxelles - Oosterzonen    0 - 4
    264. Richelle - Wervik    1 - 2

    Ronde 3 : Wedstrijden op zondag 13 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    193. Eendracht Aalst - KM Torhout     2 - 0
    194. FC Tilleur - Deinze     2 - 0
    195. Sint-Eloois-Winkel - Seraing     1 - 1   pen  2-4
    196. KSK Heist - Zelzate    4 - 2
    197. Solrezienne - Geel     0 - 1
    198. Dessel Sport - RC Gent      2 - 2  pen  6-5
    199. Dender - Biesen     4 - 0
    200. Givry - Berchem Sport    1 - 6
    201. VW Hamme - Zwevezele    2 - 1
    202. Spouwen-Mopertingen - Knokke     2 - 4
    203. Oosterzonen - HO Bierbeek     1 - 0
    204. Bocholt - Chatelet-Farciennes     1 - 1   pen  4-3
    205. Patro Eisden - La Louviere-Centre    0 - 3
    206. Lommel United - Gullegem       4 - 0
    207. Jong Lede - KSV Oudenaarde     1 - 3
    208. Rupel-Boom - Virton     1 - 1   pen  5-4
    209. Durbuy - Hamoir    2 - 1
    210. Wingene - Ronse    2 - 0
    211. RFC de Liege - Zwarte Leeuw    2 - 1
    212. RWD Molenbeek - Londerzeel     1 - 0
    213. Eppegem - Temse     0 - 1
    214. Sint-Lenaarts - Herentals    1 - 0
    215. Wijgmaal - Cappellen     4 - 2
    216. Onhaye - Betekom    3 - 1
    217. Acren-Lessines - Westhoek     2 - 1
    218. Olsa Brakel - City Pirates Antwerpen    1 - 2
    219. Houtvenne - Menen     1 - 2
    220. Harelbeke - Ol. Charleroi     0 - 0   pen   5-3
    221. Duffel - Tamines     3 - 2
    222. Mormont - Tienen     2 - 1
    223. Esperanza Pelt - Pont-a-Celles Buzet   6 - 2
    224. Robur - GR Katelijne      2 - 1
    225. Aywaille - RFC Huy    1 - 1  pen  5-3
    226. Sprimont-Comblain - Sparta Petegem     2 - 3
    227. Waremme - Walhain    2 - 2   pen  6-5
    228. Turnhout - Anderlues    2 - 0
    229. Oostkamp - Lebbeke    1 - 2
    230. Bilzen Waltwilder - Symphorinois     2 - 0
    231. Tempo Overijse - Vlijtingen     1 - 0
    232. Peruwelz FC - Termien    0 - 0   pen  4-3
    233. White Star Brussels - Sporting Bruxelles    0 - 8
    234. Hoogstraten - Daring Huvo Jeuk     1 - 0
    235. KFC Diest - Pepingen-Halle    0 - 0   pen  4-5
    236. Wervik - Ninove     1 - 0
    237. Albert Quevy-Mons - Molignee    2 - 1
    238. Richelle - Bambrugge    2 - 2   pen  5-4
    239. Hasselt - Franc Borains     3 - 1
    240. Weywertz - Grimbergen     1 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (37 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    30-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
    Beker van Belgie  Croky Cup 2017 - 2018

    Ronde 2 : Wedstrijden op zondag 6 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    113. Waterloo - Tienen    1 - 4
    114. Hoeilaart - Sprimont-Comblain    0 - 1
    115. RC Lauwe - RFC de Liege    1 - 4
    116. Acren-Lessines - Woluwe-Zaventem    2 - 1
    117. Durbuy - Balen    1 - 0
    118. Duffel - RCS Brainois    4 - 1
    119. Stekene - Hasselt    0 - 2
    120. Hamoir - Merelbeke     1 - 0
    121. Ternesse - Spouwen-Mopertingen     1 - 3
    122. Zwarte Leeuw - RC Waregem    4 - 0
    123. Malmundaria - Ol. de Charleroi    0 - 3
    124. Tempo Overijse - UR Namur   2 - 1
    125. URSL Vise - Sint-Eloois-Winkel     2 - 4
    126. RC Mechelen - Olsa Brakel     1 - 2
    127. Wijgmaal - Kruibeke     3 - 1
    128. Habay-La-Neuve - Westhoek    0 - 6
    129. Walhain - Westkapelle     4 - 0
    130. Esperanza Pelt - Tessenderlo      0 - 0  pen 5-4
    131. White Star Brussels - La Roche    1 - 1  pen  7-6
    132. Aywaille - Mandel United Izegem-Ingelmunster      2 - 1
    133. Zele - Bocholt    1 - 4
    134. Turnhout - Beloeil    3 - 0
    135. Gullegem - Wellinoise    2 - 0
    136. HO Bierbeek - Solieres Sport    2 - 1
    137. Vlijtingen - Sint-Niklaas    3 - 1
    138. Marloie Sport - Hoogstraten   0 - 3
    139. Liedekerke - RC Gent    1 - 7
    140. RAAL La Louviere - Londerzeel    0 - 0  pen  6-7
    141. La Calamine - Grimbergen   1 - 1  pen 4-5
    142. Ciney - Ninove     2 - 2  pen 2-4
    143. Chastre - Harelbeke    1 - 3
    144. RWD Molenbeek - Leopoldsburg    3 - 1
    145. Stade Waremmien - Oostnieuwkerke    3 - 0
    146. Helson Hechteren - La Louviere-Centre     0 - 2
    147. Nassogne - Sparta Petegem   0 - 2
    148. Libramont - Rupel-Boom     0 - 5
    149. Pepingen-Halle - Sterrebeek     2 - 0
    150. RFC Meux - Bilzen-Waltwilder     0 - 1
    151. Peruwelz FC - Rebecquoise    2 - 2   pen  5-4
    152. Robur - Bornem   2 - 2  pen  4-3
    153. Hades - Bambrugge    0 - 1
    154. KM Torhout - Assesse    9 - 0
    155. Spy - Cappellen    0 - 3
    156. Brasschaat - City Pirates Antwerpen    1 - 4
    157. Menen - Vosselaar    1 - 1   pen 10-9
    158. Blankenberge - Temse    1 - 1   pen  4-5
    159. Sint-Lenaarts - Boezinge    1 - 0
    160. Sint-Gillis-Waas - Ronse    0 - 3
    161. Jong Lede - Wezel Sport    4 - 1 
    162. FC Tilleur - Aarschot    5 - 1
    163. Albert Quevy-Mons - Hamme-Zogge    5 - 1
    164. Franc Borains - Herstal    5 - 1
    165. Havinnes - Symphorinois    1 - 5
    166. Sporting Bruxelles - Villers La Ville   3 - 2
    167. Solrezienne - Walem    0 - 0  pen 4-2
    168. Grand-Leez - Eppegem    1 - 2
    169. Houtvenne - Francorchamps     4 - 0
    170. RFC Huy - UCE de Liege    2 - 0
    171. Oostduinkerke - Pont-a-Celles Buzet    1 - 2
    172. Tollembeek - Molignee    0 - 4
    173. Grimbie 69 - Mormont    0 - 2
    174. Manageoise - Daring Huvo Jeuk     2 - 2  pen 3-5
    175. Elene-Grotenberge - KFC Diest     0 - 3
    176. Sint-Job - Biesen    2 - 3
    177. Tervant - Givry    2 - 5
    178. Zwevezele - Hoepertingen     2 - 0
    179. Herentals - Gedinnois   7 - 0
    180. Loyers - Onhaye    3 - 3  pen  8-9
    181. Betekom - Verlaine    1 - 0
    182. Bertrix - Wervik    0 - 1
    183. Aische - Anderlues    0 - 1
    184. Richelle - Nismes    2 - 0
    185. Bertrix B - GR Katelijne    0 - 6
    186. RFC Tournai - Termien    1 - 3
    187. Huizingen - Lebbeke    0 - 5
    188. Taminoise - Diegem Sport    2 - 2  pen  4-2
    189. Weywertz - Jambes    7 - 0
    190. Melsele - Zelzate    1 - 1   pen  4-5
    191. Wingene - Heur-Tongeren    2 - 1
    192. Oostkamp - Stade Disonais    1 - 0



    Ronde 1 : Wedstrijden op zondag 30 juli om 16 uur tenzij anders vermeld

    1.  Doornik - Rumbeke   2 - 0
    2.  Wervik - Eernegem     4 - 0
    3.  Vlamertinge - RC Lauwe   0 - 3
    4.  Brielen - Menen   0 - 4
    5.  Beloeil - Wielsbeke    1 - 1   pen   5-4
    6.  Estaimbourg - Zwevezele    0 - 3
    7.  WS Lauwe - Havinnes   0 - 1
    8.  Poperinge - Boezinge   2 - 4
    9.  Taintignies - RC Waregem   0 - 6
    10. Oostnieuwkerke - Kortemark   2 - 0
    11. Harchies-Bernissart - Oostduinkerke   0 - 1
    12. FC Peruwelz - Westrozebeke   6 - 0
    13. Drongen - Stekene   1 - 5
    14. Jong Lede - Maldegem   2 - 1
    15. Bambrugge - Wetteren     1 - 1  pen 4-2
    16. Westkapelle - Dikkelvenne   5 - 0
    17. KVV Ardennen - Merelbeke   0 - 2
    18. Wingene - Berlare   5 - 0
    19. Oostkamp - Aalter    0 - 0  pen 6-5
    20. Elene-Grotenberge - Lochristi    2 - 1
    21. Lovendegem - Zelzate   0 - 4
    22. Sint-Gillis-Waas - Sint-Kruis-Winkel   4 - 1
    23. Varsenare - Blankenberge   0 - 2
    24. Herentals - Meerle    3 - 1
    25. GR Katelijne - Nijlen    2 - 1
    26. Ternesse - Buggenhout   3 - 1
    27. Bonheiden - Lebbeke   1 - 2
    28. Gierle - Houtvenne   0 - 5
    29. Putte - Melsele   1 - 4
    30. Mariekerke - Zele   1 - 1  pen  4-5
    31. Kruibeke - Lille   0 - 0   pen  3-2
    32. Reet - Robur     1 - 6
    33. Heikant-Berlaar - Walem   3 - 4
    34. Sint-Job - Oppuurs  4 - 2
    35. Vorselaar - RC Mechelen    1 - 2
    36. Marieburg - Hamme-Zogge   0 - 2
    37. Ekeren - Brasschaat     0 - 2
    38. Aarschot - Wolvertem-Merchtem   2 - 0
    39. Ninove - Jette     8 - 0
    40. Grimbergen - Nederhasselt    3 - 2
    41. Betekom - Racing Jet Wavre   2 - 2    pen 5-4
    42. Herent - Diegem Sport    0 - 4
    43. Lasne Ohain - Hoeilaart    2 - 2  pen  1-4
    44. Waterloo - KDN United   1 - 1  pen  6-5
    45. Sterrebeek - Strombeek   2 - 1
    46. Tollembeek - Kampenhout   0 - 0  pen  5-4
    47. Appelterre - Eppegem   0 - 1
    48. Huizingen - Leopold FC   5 - 2
    49. Woluwe-Zaventem - Mazenzele Opwijk   5 - 1
    50. Bierbeek - Ganshoren    3 - 3   pen  4-3 
    51. Voorde - Sporting Bruxelles   1 - 2
    52. Brainois - Wemmel   4 - 0
    53. Liedekerke - Ternat   1 - 0
    54. Esperanza Pelt - Achel    0 - 0   pen 4-2
    55. St-Dymhna Geel - Termien   1 - 4
    56. Elen - Leopoldsburg    0 - 4
    57. Melo Zonhoven - Bilzen-Waltwilder    0 - 2
    58. Diest - Alken   3 - 1
    59. Helson Helchteren - Wellen   2 - 0
    60. Zepperen-Brustem - Heur-Tongeren    2 - 4
    61. Zutendaal - Hoepertingen   1 - 3
    62. Flandria Paal - Biesen   1 - 2
    63. Balen - Wijchmaal    2 - 0
    64. Wezel Sport - Herk-de-Stad   2 - 1
    65. Daring Huvo Jeuk - Retie    2 - 1
    66. Peer - Tervant    0 - 2
    67. Budingen - Grimbie 69   1 - 2
    68. Vlijtingen - Beringen   5 - 1
    69. Ster-Francorchamps - Stockay-Warfusee   1 - 0
    70. RFC Huy - Etoile Vervietoise   4 - 0
    71. Butgenbach - Tilleur   0 - 5
    72. Namur - Pontisse Cite   2 - 1
    73. Richelle - Etoile Dalhemoise   4 - 0
    74. Banneux - Verlaine    0 - 0   pen  3-4
    75. Herstal - Pernelmont-Hemptinne   6 - 0
    76. Loyers B - Aywaille   0 - 4
    77. Weywertz - Cointe-Liege   1 - 1 pen 5-4
    78. Ougree - URSL Vise   0 - 4
    79. Jamboise - Andennais   3 - 2
    80. La Calamine B - UCE de Liege   0 - 3
    81. Stade Disonais - Cercle Sportif Verviers   2 - 0
    82. Queue Du Bois - Assesse   1 - 3
    83. Malmundaria - Amay   1 - 1  pen 4-2
    84. Tilffois - Loyers   0 - 2
    85. Onhaye - Habaysienne   5 - 2
    86. Givry - Longlier B      2 - 0
    87. Stade Gedinnois - Longlier A     3 - 0
    88. Mormont - Melreux-Hotton   4 - 0
    89. Poupehan - Habay-La-Neuve   0 - 2
    90. Messancy - Bertrix    1 - 7
    91. Rochois - Lierneux   3 - 1
    92. Arlonaise - Bertrix B    1 - 2
    93. Champlonaise - Marloie Sport   1 - 1 pen 3-5
    94. Nassogne - Rochfortoise Jemelle   1 - 1  pen 4-2
    95. Wellinoise - Gouvy   1 - 0
    96. Flavion Sport - Libramontois    1 - 1   4-5 n.p
    97. Florenvillois - Molignee   0 - 3
    98. Paturagois - Albert Quevy-Mons   1 - 5
    99. Villers la Ville - Stade Brainois   1 - 1 pen 4-3
    100. Mont-St-Guibert - Manageoise   2 - 3
    101. Spy - US De Pesche    2 - 1
    102. Couvin-Mariembourg - Nismes    0 - 1
    103. Binchoise - Pont-a-Celles Buzet   0 - 1
    104. Malonne - Aischoise   1 - 8
    105. Monceau - RAAL La Louviere   0 - 1
    106. Rhisnois - Solrezienne   2 - 4
    107. Franc Borains - Stade Flawinne    1 - 0
    108. Montignies B - Taminoise   0 - 5
    109. Anderlues - Saint-Ghislain Tertre Hautrage  1 - 0
    110. Chastre - Lindbergh Club Givry   2 - 1
    111. Symphorinois - Le Roeulx   7 - 1
    112. Flenu - Grand-Leez   1 - 4
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (34 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België






    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Roquetas De Mar - Spanje - 1
  • Roquetas De Mar - Spanje - 2
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 1
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 2
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 3
  • Kerstsfeer in Antwerpen
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross - 3
  • Koppenbergcross - 4
  • Tenerife - 1
  • Tenerife - 2
  • Tenerife - 3
  • Tenerife - 4
  • Tenerife - 5
  • Tenerife - 6
  • Gentse Feesten - Bandits en Laura Tesoro
  • Safaripark Beekse Bergen - 1
  • Safaripark Beekse Bergen - 2
  • Safaripark Beekse Bergen - 3
  • Safaripark Beekse Bergen - 4

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • SPEELDAG 13 : Lijst 1 , 2 en 3
  • SPEELDAG 13 : Lijst 4 , 5 en 6
  • SPEELDAG 13 : Lijst 7

    Foto

    Zondag 1 april 2018: De 102de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 48 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 102e Ronde van Vlaanderen gaat op zondag 1 april 2018
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 : Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • voorspellingen speeldag 17
  • voorspellingen speeldag 17 (vervolg)
  • klassementen speeldag 15
  • klassementen speeldag 15 (vervolg)
  • speeldag 15

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!