Aantal bezoekers :

Foto
Beluister Radio Media door op onderstaande afbeelding te klikken.
Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017
  • Voetbal in het buitenland
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5 en 6
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
  • Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Play-offs Champions League - Europa League
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/8ste - 1/16de finale - 26 en 27 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 4 - 19 en 20 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 3 - 12 en 13 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 2 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 1 - 29 en 30 juli 2017
  • EK voetbal voor vrouwen
  • Kalender EERSTE KLASSE A - JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE KLASSE B - PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE AMATEURKLASSE - Seizoen 2017-2018
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - KNVB Beker 2017-2018
  • Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018
  • Duistland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018
  • Spanje - Primeira Division seizoen 2017-2018
  • Italie - Serie A - Seizoen 2017-2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • Daar is de zomer !
  • Media Informatief
  • Meer Informatief ....
  • Ook dit nog .....
  • Fata Morgana in Oudenaarde 10 jaar later .....
  • Wat is Skutsjesilen ?
  • Rittenschema Tour de France 2017
  • REEKSINDELING NATIONAAL VOETBAL SEIZOEN 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING BRABANT, ANTWERPEN, LIMBURG, HENEGOUWEN
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE INTERPROVINCIAAL + EINDRONDE EERSTEPROVINCIALERS
  • NEDERLAND : nacompetitie eredivisie en eerste divisie
  • EINDSTANDEN NATIONAAL SEIZOEN 2016-2017
  • EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2016-2017
  • EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2016-2017
  • EINDSTANDEN ANDERE EERSTEPROVINCIALERS
  • Champions League van 1/16 tot finale - Europa League van 1/16de tot finale
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • Eurovisiesongfestival 2017 in Kiev
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
  • UCI-voorzitter Cookson: "Veel vertrouwen in herverkiezing"
  • Red Flame Lorca Van De Putte volgt Biesmans en Daniëls naar Bristol City
  • VIDEO: Tom Boonen opent pastabar: "Duizenden kilo's van gegeten tijdens carrière"
  • Mertens' toernooi in Tokio stopt in kwartfinale
  • Fissette: "Het niveau van het vrouwentennis ligt de laatste jaren steeds hoger"
  • Nadal zet Del Potro opzij in 4 sets en stoot door naar de finale
  • Van Aert snoeit in crossprogramma en past voor het EK
  • Groenewegen houdt Ewan van een 4e ritzege in Groot-Brittannië
  • Schurter verovert zijn 6e wereldtitel mountainbike, Belgen spelen geen rol
  • Stephens wint Amerikaans onderonsje in finale US Open
    Foto
    Nieuws DeRedactie
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (7)
  • Croky Cup - Beker van België (36)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (46)
  • Eredivisie Nederland (6)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (100)
  • info (148)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (215)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (133)
  • Voetbal West Vlaanderen (121)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (8)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Het beeld uit veelbesproken kamp dat kwaad bloed zet in de bokssport (zelfs Conor McGregor laat zich horen)
  • Mountainbiker trok voor tocht naar het bos. Maar wat hem na deze bocht overkwam, zal hij niet snel vergeten
  • Mountainbiker trok voor tocht naar het bos. Maar wat hem na deze bocht overkwam, zal hij niet snel vergeten
  • Het beeld uit veelbesproken kamp dat kwaad bloed zet in de bokssport (zelfs Conor McGregor laat zich horen)
  • Amerikaanse belofte op weg naar medaille op WK tijdrijden... tot hij spectaculair ten val komt
  • Het beeld uit veelbesproken kamp dat kwaad bloed zet in de bokssport (zelfs Conor McGregor laat zich horen)
  • Mountainbiker trok voor tocht naar het bos. Maar wat hem na deze bocht overkwam, zal hij niet snel vergeten
  • Dries De Bondt wint de GP Paul Borremans in Viane
  • Ook Belgische profclubs willen transfermarkt vroeger sluiten maar vrezen nu nog rampscenario
  • La Course-winnares Van Vleuten verlengt bij Orica-Scott
    Foto
    Nieuws HLN
  • Belg dénkt niet aan opgeven van auto: 85 procent gaat wagen komende 5 jaar evenveel of meer gebruiken
  • Belg dénkt niet aan opgeven van auto: 85 procent gaat wagen komende 5 jaar evenveel of meer gebruiken
  • De Wever over pensioenen: "CD&V en Open Vld verdedigen niet wat verdedigd moet worden"
  • Crombez tot Van Overtveldt: "Uw tweet toont vooral hoe kleintjes u eigenlijk bent"
  • "Niet alle werkloze 50-plussers gespaard", zegt ABVV. "Van de pot gerukt", repliceert Bacquelaine
  • Dagelijks 180 miljoen liter drinkwater verloren door slechte staat waterleidingen (en dat mogen wij betalen)
  • Boze reacties op nieuwe voedingsdriehoek: "Vleeswaren op zelfde voet plaatsen als snoep en chips is onverantwoord"
  • Boerenbond werkt aan 'dierenwelzijnscan': "Nee, het is niet naar aanleiding van de perikelen in het slachthuis van Izegem"
  • Belg dénkt niet aan opgeven van auto: 85 procent gaat wagen komende 5 jaar evenveel of meer gebruiken
  • "Mannen verkiezen juffrouw om hen te bedienen": vacature voor 'gemotiveerde meisjes' dreigt bakker zuur op te breken
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Rutte: mooie troonrede
  • "Hier word je weer als mens behandeld"
  • Tanja Jess: Dagelijks gaan er 56 vrouwen dood aan hart- en vaatziekten
  • Druk bij Prinsjesdag
  • Opvallende keuze Keizer
  • Handige make-up tips bij LecoLook
  • Film John Leddy beleeft première in Londen
  • Importprijzen VS gaan omhoog
  • Woningbouw VS toont opnieuw dip
  • 'Rustig begin voor Wall Street in de maak'
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Aung San Suu Kyi trekt boetekleed niet aan in toespraak over Rohingya
  • Helft zwangere vrouwen gediscrimineerd op werkvloer: 'Hoezo wordt contract zwangere niet verlengd?'
  • Stadsschouwburg en Toneelgroep Amsterdam gaan fuseren
  • De Volkskrant zoekt stagiairs
  • Koning toont medeleven met eilanden in verder vlakke Troonrede
  • Lees hier de volledige tekst van de Troonrede
  • Live - Koning: 'Belangrijk dat meer mensen gaan profiteren van economische voorspoed'
  • Live - Koninklijk paar arriveert bij de Ridderzaal
  • Live - Kiezer heeft nog niet veel vertrouwen in Rutte III
  • Kritiek op Rohingya-toespraak Aung San Suu Kyi: 'leugenachtig' en 'contraproductief'
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • Het Wilhelmus of extra gymles
  • Waarom Singapore Max Verstappen hoop geeft in bange dagen
  • Sport Vandaag: Davis Cup, eredivisie en vrije trainingen in Singapore
  • Van Marwijk weg bij Saudi-Arabië, bond benoemt Bauza
  • Van Marwijk weg bij Saudi-Arabië, bond benoemt Argentijn
  • Van Marwijk weg bij Saudi-Arabië, bond benoemd Argentijn
  • Van Marwijk weg bij Saudi-Arabië
  • Aanklager wil hogere straf voor Lozano en eist 3 duels schorsing
  • FIFA houdt wereldranglijst aan bij loting WK
  • Tafeltennissters naar laatste acht op EK
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    17-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 22, zaterdag 23 en zondag 24 september 2017

    EERSTE KLASSE A     JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 8


    Antwerp - KV Kortrijk    ( vrijdag 20.30 uur )

    RC Genk - KV Oostende    ( zaterdag 18 uur )

    Moeskroen - Eupen   ( zaterdag 20 uur )

    KV Mechelen - Sint-Truiden

    Waasland-Beveren - Anderlecht   ( zaterdag 20.30 uur )

    AA Gent - Zulte Waregem   ( zondag 14.30 uur )

    Charleroi - Club Brugge   ( zondag 18 uur )

    Standard - Lokeren   ( zondag 20 uur )


    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 7

    Cercle Brugge - Tubeke   ( zaterdag 17 uur )

    Lierse - Union St-Gilloise    ( zaterdag 20.30 uur )

    Oud-Heverlee Leuven - Beerschot-Wilrijk    ( zondag 16 uur )

    Westerlo - Roeselare    ( zondag 20 uur )


    EERSTE AMATEURKLASSE :  Speeldag 4

    KSV Oudenaarde - Berchem Sport    ( zaterdag 19.30 uur )

    Geel - KSK Heist   ( zaterdag 20 uur )

    Patro Eisden - Dessel Sport

    Lommel United - Dender

    Virton - Deinze

    Chatelet-Farciennes - Oosterzonen   ( zondag 15 uur )

    Knokke - VW Hamme

    Eendracht Aalst - Seraing



    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 4

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Sparta Petegem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Torhout - Sint-Niklaas     ( zaterdag 19.30 uur )

    RC Gent - Westhoek    ( zaterdag 20 uur )

    Temse - Ronse    ( zaterdag 20 uur )

    Harelbeke - Bornem   ( zondag 15 uur )

    Londerzeel - Gullegem

    Olsa Brakel - Rupel-Boom

    Pepingen-Halle - Sint-Eloois-Winkel

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 4

    Sint-Lenaarts - Zwarte Leeuw   ( zaterdag 19.30 uur )

    Turnhout - Hades   ( zaterdag 19.30 uur )

    Hoogstraten - Duffel    ( zaterdag 20 uur )

    Hasselt - Cappellen    ( zaterdag 20 uur )

    City Pirates Antwerpen - Spouwen-Mopertingen    ( zaterdag 20 uur )

    Vosselaar - Bocholt   ( zondag 15 uur )

    Tienen - Overijse

    Wijgmaal - Tessenderlo

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 5

    White Star Brussels - Durbuy   ( zaterdag 20 uur )

    Ciney - RWD Molenbeek   ( zaterdag 20 uur )

    Solières - RFC Meux    ( zondag 15 uur )

    Hamoir - RFC de Liège

    Rebecquoise - La Calamine

    Walhain - La Louvière-Centre

    Acren-Lessines - Sprimont-Comblain  

    Waremme - Ol. Charleroi  ( zondag 18 uur )  


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 4

    Wervik - Vlamertinge    ( zaterdag 18 uur )

    Wetteren - Menen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Melsele - Lebbeke    ( zaterdag 20 uur )

    Jong Lede - Wolvertem-Merchtem    ( zondag 15 uur )

    Wingene - Dikkelvenne

    Eppegem - Merelbeke

    Grimbergen - Ninove

    Stekene - Mariekerke    ( zondag 16 uur )

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 4

    Diest - Wellen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Leopoldsburg - Diegem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Esp. Pelt - Woluwe-Zaventem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Heur-Tongeren - Kampenhout    ( zondag 15 uur )

    Bilzen-Waltwilder - Nijlen  

    Herentals - Ternesse

    Hoeilaart - Houtvenne

    Sterrebeek - Termien

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 5

    Solrézienne - Stade Brainois   ( zaterdag 19.30 uur )

    Racing Jet Wavre - Onhaye    ( zaterdag 19.30 uur )

    RAAL La Louvière - Binchoise   ( zaterdag 20 uur )

    Couvin-Mariembourg - RFC Tournai    ( zaterdag 20 uur )

    Albert Quvey-Mons - Taminoise    ( zaterdag 20 uur )

    Spy - Manageoise    ( zondag 14 uur )

    Léopold FC - Franc Borains   ( zondag 15 uur )

    Ganshoren - Waterloo

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 5

    Mormont - UR Namur     ( zaterdag 17 uur )

    Aischoise - Herstal    ( zaterdag 20 uur )

    Longlier - URSL Visé    ( zaterdag 20 uur )

    FC Tilleur - Cointe-Liège     ( zondag 15 uur )

    Stockay-Warfusée - Givry

    Habay-La-Neuve - Bertrix

    Richelle - Aywaille

    Verlaine - RFC Huy


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    16-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
    Foto's Zulte Waregem - Moeskroen  (2-1)











    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:foto's
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - zaterdag 23 en zondag 24 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - Zelzate  ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem - Dendermonde    ( zaterdag 20 uur )

    HO Kalken - Voorde

    Appelterre - Drongen

    KVV Ardennen - De Pinte

    Robur - Elene-Grotenberge

    Zele - Sint-Gillis-Waas

    Lochristi - Aalter

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Poesele    ( zaterdag 19 uur )

    Meetjesland - Sleidinge    ( zaterdag 20 uur )

    Lovendegem - Waarschoot    ( zaterdag 20 uur )

    Adegem - Belzele

    Mariakerke - Bellem

    Assenede - Maldegem

    Zomergem - Kleit

    Merendree - Zeveren 

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Munkzwalm    ( zaterdag 19.30 uur )

    Machelen - Kluisbergen Sportief

    Borsbeke - Denderhoutem

    Eine - Winnik

    Jong Zulte - Burst

    Geraardsbergen - Meerbeke

    Edeboys - Gavere-Asper

    Bambrugge - Gijzel-Oosterzele

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    YB Beveren - KV Sint-Gillis   ( zaterdag 20 uur )

    Sinaai - Kruibeke

    Bazel - Grembergen

    Meldert - Sp. Waasmunster

    Heikant - Haasdonk

    Zaffelare - Schoonaarde

    Doorslaar - Vrasene

    Moerbeke - Buggenhout

    DERDE PROVINCIALE A :

    VSV Gent - Ertvelde 

    Ursel - Wachtebeke

    Hansbeke - Muide Gent

    DKW Evergem - Knesselare

    Nevele - Watervliet

    Vinkt - Kaprijke-Bentille

    Sint-Kruis-Winkel - Maria-Aalter

    Sint-Laureins - Lembeke

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Zevergem     ( zaterdag 19.30 uur )

    Latem - Overmere   ( zaterdag 19.30 uur )

    Massemen  - HT Zwijnaarde

    FC Destelbergen - Serskamp-Schellebelle

    VC Zwijnaarde - Laarne-Kalken

    Cercle Melle - Sint-Denijs

    Houtem - Beervelde

    Heusden - Moortsele

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Sint-Goriks    ( zaterdag 19 uur )

    Nazareth-Eke - Oudenhove   ( zaterdag 19.30 uur )

    Bevere - Boekel   ( zaterdag 19.30 uur )

    Elene-Grotenberge B - Vurste-Semmerzake

    Wortegem - FC Kluisbergen

    Velzeke - Nokere-Kruishoutem 

    Volkegem - Sottegem B

    Olsene - Zingem

    DERDE PROVINCIALE D :

    Deftinge - Gijzegem

    Hofstade - Kerksken

    Haaltert - Baardegem

    Moerbeke-Geraardsbergen - Bonanza

    Nederhasselt - Denderleeuw

    Mere - Doggen

    Wieze - Okegem

    Erembodegem - Zandbergen

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - SK Gerda    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bosdam Beveren - Melsele B    ( zaterdag 20 uur )

    WB Sint-Niklaas - Eksaarde

    Rangers Opdorp - Sint-Pauwels

    Oudegem - SKB Sint-Niklaas

    Daknam - Kallo

    Klinge - Hamme-Zogge

    SVH Waasmunster - Robur B

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent B - Sint-Amandsberg    ( zaterdag 19 uur )

    Poesele B  - Oostakker   ( zaterdag 19.30 uur )

    Bassevelde - Boekhoute    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Denijs B - Vinderhoute

    Balgerhoeke - Lotenhulle

    Donk - Heusden B

    Ooidonck-Leerne - Avrasya Gent

    Middelburg - VS Destelbergen

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Munkzwalm B - Maarkedal    ( zaterdag 19.30 uur )

    Boekel B - Horebeke   ( zaterdag 19.30 uur )

    FC Kluisbergen B - Bevere B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Kluisbergen Sportief B - Petegem Schelde

    FCLC Ronse - Nazareth-Eke B

    Zingem B - Mater

    Nokere-Kruishoutem B - Volkegem B

    Huise-Ouwegem - Eine B

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Michelbeke B    ( zaterdag 15 uur )

    Oudenhove B - Herzele-Ressegem   ( zaterdag 19 uur )

    Idegem - Bavegem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zegelsem - Ophasselt

    Sint-Antelinks - Aaigem

    Vlierzele - Strijpen

    Opbrakel - Neigem

    Everbeek - Jong Geraardsbergen 

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 6 )

    Wichelen - Melsen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Jong Lede B - Nieuwerkerken   ( zaterdag 19.30 uur )

    Gijzel-Oosterzele B - FC Dampoort

    Smetlede - Laarne-Kalken B

    SK Merelbeke - T. Melle 

    Bottelare - HO Kalken B

    Balegem - Edeboys B

    Herdersem - Rangers Merelbeke

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 6 )

    Kemzeke - Stekene B    ( zaterdag 19.30 uur )

    Waasmunster B - Zaffelare B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Tielrode - Zele B

    Rupelmonde - Lochristi B

    Buggenhout B - Baasrode

    Lebbeke B - Meerdonk

    Hoogeinde - PD Kruibeke

    Verrebroek - Haasdonk


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (45 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    13-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 september 2017

    EERSTE KLASSE A     JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 7


    Club Brugge - KV Mechelen     2 - 0

    KV Kortrijk - Anderlecht    2 - 2

    Charleroi - Waasland-Beveren    2 - 2

    Lokeren - Antwerp    1 - 1

    Sint-Truiden - RC Genk     2 - 1

    Zulte Waregem - Moeskroen     2 - 1

    KV Oostende - AA Gent    0 - 2

    Eupen - Standard    1 - 1

    Nog dit : RSC Anderlecht ontslaat coach René Weiler na 9/21


    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 6

    Union St-Gilloise - Oud-Heverlee Leuven       0 - 0

    Beerschot-Wilrijk - Westerlo      2 - 2

    Tubeke - Lierse    2 - 0

    Roeselare - Cercle Brugge      2 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE :  Speeldag 3

    Dessel Sport - KSV Oudenaarde      1 - 0

    Dender - Patro Eisden     1 - 1

    Seraing - Knokke    1 - 1

    Oosterzonen - Geel     3 - 0

    Deinze - Chatelet-Farciennes     2 - 2

    KSK Heist - Eendracht Aalst    2 - 0

    Berchem Sport - Lommel United      0 - 0

    VW Hamme - Virton    0 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 3

    Sint-Niklaas - Pepingen-Halle     4 - 0

    Westhoek - Londerzeel       0 - 7

    Bornem - Ronse     1 - 1

    Sparta Petegem - Harelbeke    4 - 2

    Gullegem - Mandel United Izegem-Ingelmunster    4 - 0

    Rupel-Boom - Torhout    1 - 2

    Olsa Brakel - Temse    0 - 0

    Sint-Eloois-Winkel - RC Gent     5 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 3

    Sint-Lenaarts - Vosselaar     1 - 4

    Zwarte Leeuw - Tienen     2 - 3

    Tessenderlo - City Pirates Antwerpen     3 - 0

    Hades - Hoogstraten     3 - 1

    Overijse - Hasselt    2 - 2

    Spouwen-Mopertingen - Turnhout       0 - 2

    Cappellen - Wijgmaal   1 - 2

    Duffel - Bocholt    2 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 4

    RFC Meux - Hamoir   1 - 2

    La Louvière-Centre - Solières    2 - 0

    RWD Molenbeek - Sprimont-Comblain    3 - 2

    Waremme - Acren-Lessines     3 - 1

    Durbuy - Rebecquoise    1 - 2

    RFC de Liège - Ciney     4 - 0

    La Calamine - Walhain   2 - 1

    Ol. Charleroi - White Star Brussels     FF   5 - 0

    Inhaalwedstrijd op woensdag 13 september :
    Acren-Lessines - RFC de Liège     1 - 3


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 3

    Ninove - Mariekerke     4 - 1

    Wingene - Stekene    1 - 1

    Dikkelvenne - Wetteren    1 - 2

    Lebbeke - Grimbergen     3 - 0

    Merelbeke - Wervik    2 - 0

    Vlamertinge - Melsele    0 - 1

    Wolvertem-Merchtem - Eppegem    0 - 2

    Menen - Jong Lede    3 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 3

    Houtvenne - Diest     3 - 0

    Nijlen - Leopoldsburg    0 - 1

    Esp. Pelt - Herentals      4 - 2

    Termien - Ternesse       2 - 1

    Diegem - Hoeilaart      2 - 0

    Kampenhout - Bilzen-Waltwilder   3 - 2

    Woluwe-Zaventem - Heur-Tongeren    2 - 3

    Wellen - Sterrebeek   3 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 4

    Racing Jet Wavre - Ganshoren     3 - 0

    RFC Tournai - Waterloo    3 - 0

    Onhaye - Léopold FC    2 - 1

    Franc Borains - Spy      2 - 1

    Binchoise - Solrézienne    1 - 1

    Manageoise - RAAL La Louvière    1 - 1

    Taminoise - Couvin-Mariembourg    1 - 1

    Stade Brainois - Albert Quvey-Mons   0 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 4

    RFC Huy - Mormont    3 - 1

    Bertrix - Verlaine    0 - 2

    Givry - Richelle   3 - 0

    Aywaille - Habay-La-Neuve      3 - 2

    Stockay-Warfusée - Aischoise   1 - 2

    Cointe-Liège - Longlier    0 - 1

    URSL Visé - Herstal     2 - 2

    UR Namur - FC Tilleur    1 - 10


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    12-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - zaterdag 16 en zondag 17 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Voorde - Sottegem      2 - 1

    De Pinte - Appelterre    2 - 0

    Aalter - Zele    2 - 4

    Dendermonde - Lochristi     2 - 3

    Elene-Grotenberge - KVV Ardennen   4 - 0

    Sint-Gillis-Waas - Berlare   0 - 1

    Zelzate - Robur    4 - 3

    Drongen - HO Kalken    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Poesele - Merendree     2 - 2

    Maldegem - Meetjesland     2 - 5

    Kleit - Assenede   2 - 3

    Bellem - Adegem   1 - 2

    Belzele - Evergem Center   1 - 0

    Zeveren - Lovendegem   4 - 6

    Waarschoot - Zomergem    0 - 3

    Sleidinge - Mariakerke   0 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Kluisbergen Sportief - Bambrugge    0 - 3

    Munkzwalm - Jong Zulte    0 - 2

    Burst - Eine   9 - 3

    Denderhoutem - Machelen    3 - 0

    Gavere-Asper - Geraardsbergen   0 - 2

    Meerbeke - Windeke   2 - 4

    Winnik - Borsbeke    2 - 5

    Gijzel-Oosterzele - Edeboys   3 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - YB Beveren    1 - 2

    Sp. Waasmunster - Heikant     7 - 1

    Haasdonk - Zaffelare     4 - 1

    Kruibeke - Moerbeke   3 - 0

    Buggenhout - Meldert   0 - 3

    Schoonaarde - Doorslaar    0 - 1

    Grembergen - Sinaai    1 - 2

    KV Sint-Gillis - Bazel   1 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Ursel      1 - 1

    Watervliet - DKW Evergem     0 - 2

    Ertvelde - Sint-Laureins     3 - 4

    Knesselare - Hansbeke    0 - 2

    Wachtebeke - VSV Gent   2 - 4

    Kaprijke-Bentille - Nevele    1 - 4

    Maria-Aalter - Vinkt    0 - 4

    Lembeke - Sint-Kruis-Winkel    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - FC Destelbergen     2 - 2

    Beervelde - Latem     0 - 1

    Moortsele - Houtem   1 - 2

    HT Zwijnaarde - Heusden   1 - 2

    Serskamp-Schellebelle - Massemen   4 - 1

    Zevergem - VC Zwijnaarde    2 - 2

    Overmere - Cercle Melle    3 - 3

    Sint-Denijs - 9000 Gent    9 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Zingem - Volkegem    4 - 0

    Boekel - Nazareth-Eke     0 - 0

    Vurste-Semmerzake - Bevere     2 - 0

    FC Kluisbergen - Elene-Grotenberge B     1 - 0

    Sottegem B - Michelbeke    4 - 0

    Oudenhove - Olsene    1 - 1

    Nokere-Kruishoutem - Wortegem     1 - 1

    Sint-Goriks - Velzeke    1 - 2

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Nederhasselt    1 - 4

    Denderleeuw - Mere    1 - 0

    Okegem - Deftinge    1 - 3

    Baardegem - Moerbeke-Geraardsbergen   1 - 2

    Kerksken - Haaltert     0 - 2

    Zandbergen - Hofstade   2 - 1

    Gijzegem - Erembodegem   3 - 11

    Doggen - Wieze   3 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    Sint-Pauwels - WB Sint-Niklaas     0 - 4

    SK Gerda - Bosdam Beveren    4 - 3

    SKB Sint-Niklaas - Rangers Opdorp     2 - 1

    Melsele B - Oudegem     2 - 3

    Robur B - Klinge   4 - 1

    Hamme-Zogge - Daknam    3 - 2

    Kallo - Kieldrecht   1 - 1

    Eksaarde - SVH Waasmunster   2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Boekhoute - Ooidonck-Leerne     6 - 2

    Vinderhoute - Muide Gent B     4 - 1

    Oostakker - Middelburg   3 - 4

    VS Destelbergen - Donk    0 - 4

    Lotenhulle - Sint-Denijs B    2 - 0

    Sint-Amandsberg - Bassevelde    1 - 9

    Avrasya Gent - Poesele B    4 - 2

    Heusden B - Balgerhoeke    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Huise-Ouwegem     3 - 4

    Eine B - Munkzwalm B     0 - 4

    Nazareth-Eke B - Boekel B     2 - 1

    Volkegem B - Zingem B     3 - 1

    Horebeke - Kluisbergen Sportief B   0 - 2

    Petegem Schelde - FC Kluisbergen B    1 - 1

    Maarkedal - Nokere-Kruishoutem B   3 - 2

    Mater - FCLC Ronse    2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Ophasselt - Everbeek     0 - 4

    Michelbeke B - Opbrakel     1 - 2

    Aaigem - Zegelsem    3 - 1

    Strijpen - Bonanza B    2 - 2

    Neigem - Idegem   5 - 1

    Bavegem - Oudenhove B     1 - 4

    Herzele-Ressegem - Sint-Antelinks   4 - 0

    Jong Geraardsbergen - Vlierzele   1 - 6

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 5 )

    HO Kalken B - Moorsel      2 - 4

    FC Dampoort - Jong Lede B    3 - 2

    Nieuwerkerken - Smetlede   2 - 5

    Laarne-Kalken B - Herdersem    2 - 2

    Rangers Merelbeke - T. Melle   1 - 3

    Balegem - SK Merelbeke    1 - 0

    Edeboys B - Melsen   2 - 5

    Bottelare - Wichelen    4 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 5 )

    Sombeke - Kemzeke     2 - 2

    PD Kruibeke - Zaffelare B    4 - 1

    Meerdonk - Buggenhout B    6 - 0

    Verrebroek - Tielrode    1 - 7

    Zele B - Rupelmonde    1 - 0

    Stekene B - Hoogeinde    0 - 0

    Lochristi B - Baasrode   3 - 0

    Lebbeke B - Waasmunster B   0 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (35 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    11-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - zaterdag 16 en zondag 17 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Oostnieuwkerke - Oostduinkerke    0 - 0

    Rumbeke - Blankenberge    1 - 3

    Zwevezele - Eernegem      2 - 0

    Westkapelle - Wielsbeke   1 - 0

    WS Lauwe - Poperinge    4 - 2

    Boezinge - Kortemark    3 - 2

    RC Waregem - Varsenare    2 - 3

    Oostkamp - RC Lauwe    2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Diksmuide    1 - 1

    Veldegem - Jabbeke   1 - 1

    VV Tielt - Gistel    0 - 1

    Staden - Heist     3 - 1

    De Ruiter Roeselare - Damme   1 - 1

    Beernem - Zedelgem    3 - 0

    Oudenburg - Club Roeselare     1 - 1

    Spermalie-Middelkerke - Bredene    2 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Geluwe     0 - 2

    Heestert - Beveren-Leie    3 - 0

    Otegem - Dottignies    1 - 6

    Deerlijk - Beselare   6 - 0

    Ledegem - Dadizele    1 - 1

    Anzegem - Nieuwkerke    4 - 3

    Ingooigem - Moen   1 - 2

    Zwevegem - Emelgem-Kachtem    0 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    De Panne - Houthulst   2 - 1

    Zonnebeke - Hooglede    4 - 3

    Handzame - Brielen    4 - 1

    Westrozebeke - Gits   2 - 1

    Moorslede - Proven    3 - 1

    Dikkebus - Merkem    0 - 3

    Comines-Warneton - Geluveld    0 - 1

    Ploegsteert - Veurne    1 - 3

    DERDE PROVINCIALE B :

    Sint-Kruis - Ichtegem    3 - 1

    Ruddervoorde - Lissewege     0 - 3

    Dar. Brugge - Keiem    1 - 8

    Zandvoorde - Moerkerke    0 - 1

    De Haan - Westende     6 - 1

    Snaaskerke - Nieuwpoort    1 - 3

    Koekelare - Loppem   3 - 0

    Jong Male - Steenbrugge   1 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Moorsele - Kortrijk     3 - 2

    Kanegem - Pittem    3 - 3

    Oostrozebeke - Lichtervelde     1 - 0

    Avelgem - Dosko Beveren    3 - 1

    Ardooie - Hulste    4 - 1

    Desselgem - Luingnois    3 - 1

    Bissegem - Zwevezele B    1 - 1

    Lendelede - Aarsele    3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 6

    Passendale - Poperinge B     3 - 0

    Hollebeke - Bulskamp     1 - 3

    Elverdinge - Alveringem     2 - 1

    Kruiseke - Lo-Reninge    3 - 0

    Voormezele - Veurne B   3 - 0

    Vleteren - Zillebeke    4 - 1

    Jonkershove - Zarren    3 - 3

    Diksmuide B - Reningelst    2 - 1

    Westouter - Langemark-Poelkapelle    0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    D. Beveren B - Oostduinkerke B    4 - 0

    Wenduine - Dudzele    3 - 5

    Steenbrugge B - HO Oedelem    0 - 5

    E. Brugge - Beernem B   1 - 2

    Ruiselede - Doomkerke    0 - 1

    Sint-Joris - Hertsberge    3 - 1

    Aartrijke - Zerkegem   0 - 2

    Lombardsijde - SK Torhout   0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 6

    Dadizele B - Dentergem     3 - 5

    Dottignies B - Wervik B     4 - 1

    Wikings Kortrijk - Rekkem    3 - 7

    Sint-Eloois-Winkel B - Ledegem B    1 - 2

    Heule - Izegem-Ingelmunster B    0 - 0

    Aalbeke - Jong Vijve    0 - 0

    Marke - Wevelgem B    1 - 3

    Bellegem - Kuurne    3 - 2

    Menen United - Stasegem     1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (25 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    10-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 16 en 17 september 2017


    LIMBURG :  Speeldag 3

    Park Houthalen - Herk-De-Stad     0 - 1

    Racing Peer - Hoepertingen     6 - 0

    Vlijtingen - Helson Helchteren   1 - 1

    Daring Huvo Jeuk - Zonhoven VV       1 - 0

    Zepperen-Brustem - Beringen   0 - 2

    Melo Zonhoven - Mechelen aan de Maas   2 - 3

    Herkol - Koersel   2 - 2

    Bree-Beek - Bregel     1 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 4

    Oppuurs - Kontich      0 - 5

    Antonia - Vorselaar     7 - 1

    RC Mechelen - Lyra     2 - 1

    Schriek - Sint-Job      2 - 4

    Branddonk - Merksplas    0 - 1

    Witgoor Dessel - KFC Lille    3 - 3

    Rapid Leest - GR Katelijne   4 - 3

    Heikant Berlaar - Berg en Dal    1 - 3



    BRABANT - BVV :  Speeldag 3

    Bertem-Leefdal - Betekom      3 - 0

    Linden - Tervuren-Duisburg    4 - 3

    Out-Hoegaarden - Bierbeek   1 - 6

    Boka United - Strombeek   2 - 0

    Melsbroek - Houtem-Oplinter    2 - 2

    Borght-Humbeek - Aarschot   3 - 1

    Meise - Liedekerke    1 - 2

    Veltem - Butsel   3 - 1


    BRABANT - ACFF :  

    Geen voetbal


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 4

    Antoinien - Le Roeulx     4 - 2

    Montkainoise - Houdeng       0 - 4

    Albert Quevy-Mons B - Beloeil    2 - 1

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Gosselies    1 - 2

    Symphorinois - Paturages    2 - 2

    Soignies - Pont-A-Celles Buzet    2 - 1

    Ransart - Ostiches-Ath   0 - 1

    Peruwelz FC - Monceau     1 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    09-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voetbal in het buitenland
    NEDERLAND - EREDIVISIE
    Speeldag 4 : weekend 16 september
    Sparta Rotterdam - AZ      0 - 2
    Excelsior - SC Heerenveen    1 - 2
    Roda JC - Willem II    1 - 3
    NAC Breda - FC Groningen    2 - 1
    PEC Zwolle - Heracles Almelo   2 - 1
    ADO Den Haag - Ajax     1 - 1
    FC Twente - FC Utrecht   4 - 0
    PSV - Feyenoord    1 - 0
    Vitesse - VVV-Venlo    1 - 1



    ENGELAND - PREMIER LEAGUE
    Speeldag 5 : Weekend 16 september
    Bournemouth - Brighton    2 - 1
    Crystal Palace - Southampton   0 - 1
    Huddersfield Town - Leicester City    1 - 1
    Liverpool - Burnley    1 - 1
    Newcastle United - Stoke City   2 - 1
    Watford - Manchester City   0 - 6
    West Bromwich - West Ham United   0 - 0
    Tottenham Hotspur - Swansea City  0 - 0
    Chelsea - Arsenal     0 - 0
    Manchester United - Everton   4 - 0
    NEDERLAND - EERSTE DIVISIE - JUPILER LEAGUE
    Speeldag 5 : vrijdag 15 september  
    Jong Utrecht - De Graafschap   1 - 4
    FC Dordrecht - Almere City   1 - 1
    RKC Waalwijk - FC Eindhoven   0 - 1
    MVV Maastricht - Jong PSV    0 - 0
    Go Ahead Eagles - SC Cambuur   1 - 3
    Fortuna Sittard - FC Volendam   1 - 0
    NEC - FC Emmen    1 - 1
    FC Oss - Jong AZ   0 - 2
    Telstar - FC Den Bosch    3 - 2
    Helmond Sport - Jong Ajax   1 - 4

    DUITSLAND - BUNDESLIGA
    Speeldag 4 : weekend 16 september
    Hannover 96 - Hamburger SV   2 - 0
    Werder Bremen - Schalke 04   1 - 2
    Bayern München - FSV Mainz   4 - 0
    Eintracht Frankfurt - FC Augsburg    1 - 2
    VfB Stuttgart - VfL Wolfsburg   1 - 0
    RB Leipzig - Borussia Mönchengladbach  2 - 2
    Hoffenheim - Hertha BSC    1 - 1
    Bayer Leverkusen - SC Freiburg    4 - 0
    Borussia Dortmund - FC Köln    5 - 0


    FRANKRIJK - LIGUE 1
    Speeldag 6 : Weekend 16 september
    Toulouse - Bordeaux   0 - 1
    AS Monaco - Strasbourg     3 - 0
    Guingamp - Lille    1 - 0
    Nantes - Caen    1 - 0
    Troyes - Montpellier    0 - 1
    Dijon - Saint-Etienne    0 - 1
    Amiens - Olympique Marseille      0 - 2
    Angers - Metz      0 - 1
    Rennes - Nice     0 - 1
    Paris Saint-Germain - Olympique Lyon   2 - 0
    SPANJE - PRIMEIRA DIVISION
    Speeldag 4 : weekend 16 september
    Eibar - Leganes    1 - 0
    Levante - Valencia    1 - 1
    Getafe - Barcelona    1 - 2
    Real Betis - Deprtiva La Coruna     2 - 1
    Athletico Madrid - Malaga     1 - 0
    Alaves - Villarreal     0 - 3
    Girona - Sevilla     0 - 1
    Las Palmas - Athletic Club Bilbao   1 - 0
    Real Sociedad - Real Madrid     1 - 3
    Espnayol - Celta de Vigo   2 - 1

    ITALIE - SERIE A 
    Speeldag 4 : weekend 16 september
    Crotone - Inter Milan    0 - 2
    Fiorentina - Bologna     2 - 1
    AS Roma - Hellas Verona    3 - 0
    Sassuolo - Juventus     1 - 3
    AC Milan - Udinese    2 - 1
    Torino - Sampdoria    2 - 2
    Napoli - Benovento    6 - 0
    SPAL 1907 - Cagliari    0 - 2
    Chievo Verona - Atalanta    1 - 1
    Genoa - Lazio Roma    2 - 3

    VOETBAL IN HET BUITENLAND
    Op deze pagina ziet u een wekelijks overzicht
    van de belangrijkste competities in het buitenland.
    Voor Nederland zie je het programmaschema en
    de uitslagen van de eredivisie en de eerste divisie.
    Verder kan je ook de resultaten uit de Bundesliga 
    van Duitsland zien, de Premier League van Engeland,
    De Ligue 1 van Frankrijk, de Primeira Division
    uit Spanje en de Italiaanse Serie A.

    Speelschema Champions League
     
    RSC Anderlecht zit in groep B samen met Bayern Munchen, 
    Paris Saint-Germain en Celtic Glasgow. Op dinsdag 12 september
    , vier dagen na de 3-2 overwinning tegen Lokeren, speelde de  
    Belgische landskampioen hun eerste wedstrijd uit bij de 
    kampioen van Duitsland Bayern München. Bayern die zaterdag op 
    de derde speeldag nog met 2-0 verloren van Hoffenheim won op 
    speeldag 1 van het kampioenenbal met 3-0 van paars-wit.

    Speelschema Europa League
    Zulte Waregem zit in groep K samen met OGC Nice, Lazio Roma
    en Vitesse Arnhem. De eerste wedstrijd van Essevee 
    werd op donderdag 14 september gespeeld in het Regenboogstadion
    tegen OGC Nice. De Zuid-Fransen wonnen met zware 1-5 cijfers. 
    De Belgische bekerwinnaar speelde zaterdag voordien nog 2-2 in 
    het burenduel tegen KV Kortrijk. OGC Nice won met 4-0 
    van de Franse kampioen AS Monaco.
    Van alle andere Belgische teams (Club Brugge, KAA Gent en
    KV Oostende) is geen spoor meer terug te vinden in de Europa League.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:info
    08-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
    Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice  (1-5) 







    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:foto's
    07-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema Europa League 2017-2018
    Kalender Europa League 2017 - 2018

    Speeldag 1 : Donderdag 14 september 2017
    Groep A :
    Slavia Praag - Maccabi Tel Aviv    1 - 0
    Villarreal - FC Astana    3 - 1
    Groep B :
    Young Boys Bern - Partizan Belgrado    1 - 1
    Dynamo Kiev - Skenderbeu    3 - 1
    Groep C :
    Istanbul Besiksehir - Ludogorets    0 - 0
    Hoffenheim - Sporting Braga    1 - 2
    Groep D :
    Rijeka - AEK Athene    1 - 2
    Austria Wien - AC Milan    1 - 5
    Groep E :
    Apollon Limassol - Olympique Lyon    1 - 1
    Atalanta - Everton    3 - 0
    Groep F :
    FC Kopenhagen - Lokomotiv Moskou    0 - 0
    Zlin - Sheriff Tiraspol    0 - 0
    Groep G :
    Steaua Boekarest - Viktoria Plzen    3 - 0
    Hapoel Beer Sheva - Lugano    2 - 1
    Groep H :
    Arsenal - FC Koln     3 - 1
    Cervena Zvesda - Bate Borisov     1 - 1
    Groep I :
    Vitoria Guimaraes - RB Salzburg     1 - 1
    Olympique Marseille - Konyaspor    1 - 0
    Groep J :
    Hertha Berlijn - Atletic Club Bilbao    0 - 0
    Zorja Loehansk - Ostersund    0 - 2
    Groep K :
    Vitesse Arnhem - Lazio Roma     2 - 3
    Zulte Waregem - OGC Nice    1 - 5
    Groep L :
    Real Sociedad - Rosenborg    4 - 0
    Vardar Skopje - Zenit Sint-Petersburg    0 - 5

    Speeldag 2 : Donderdag 28 september 2017
    Groep A :
    FC Astana - Slavia Praag
    Maccabi Tel Aviv - Villarreal 
    Groep B :
    Skenderbeu - Young Boys Bern
    Partizan Belgrado - Dynamo Kiev
    Groep C :
    Sporting Braga - Istanbul Besiksehir
    Ludogorets - Hoffenheim 
    Groep D :
    AEK Athene - Austria Wien
    AC Milan - Rijeka
    Groep E :
    Everton - Apollon Limassol
    Olympique Lyon - Atalanta
    Groep F :
    Sheriff Tiraspol - FC Kopenhagen
    Lokomotiv Moskou - Zlin 
    Groep G :
    Lugano - Steaua Boekarest
    Viktoria Plzen - Hapoel Beer Sheva 
    Groep H :
    Bate Borisov - Arsenal
    FC Koln - Cervena Zvesda 
    Groep I :
    Konyaspor - Vitoria Setubal
    Salzburg - Olympique Marseille 
    Groep J :
    Ostersund - Hertha Berlijn
    Atletic Club Bilbao - Zorja Loehansk
    Groep K :
    OGC Nice - Vitesse Arnhem
    Lazio Roma - Zulte Waregem 
    Groep L :
    Zenit Sint-Petersburg - Real Sociedad
    Rosenborg - Vardar Skopje

    Speeldag 3 : Donderdag 19 oktober 2017
    Groep A :
    FC Astana - Maccabi Tel Aviv
    Villarreal - Slavia Praag
    Groep B :
    Dynamo Kiev - Young Boys Bern
    Skenderbeu - Partizan Belgrado 
    Groep C :
    Hoffenheim - Istanbul Besiksehir
    Sporting Braga - Ludogorets
    Groep D :
    Austria Wien - Rijeka
    AC Milan - AEK Athene
    Groep E :
    Atalanta - Apollon Limassol
    Everton - Olympique Lyon 
    Groep F :
    Zlin - FC Kopenhagen
    Sheriff Tiraspol - Lokomotiv Moskou
    Groep G :
    Hapoel Beer Sheva - Steaua Boekarest
    Lugano - Viktoria Plzen
    Groep H :
    Cervena Zvesda - Arsenal
    Bate Borisov - FC Koln
    Groep I :
    Olympique Marseille - Vitoria Setubal
    Konyaspor - Salzburg
    Groep J :
    Zorja Loehansk - Hertha Berlijn
    Ostersund - Atletic Club Bilbao 
    Groep K :
    Zulte Waregem - Vitesse Arnhem
    OGN Nice - Lazio Roma
    Groep L :
    Vardar Skopje - Real Sociedad
    Zenit Sint-Petersburg - Rosenborg 

    Speeldag 4 : Donderdag 2 november 2017
    Groep A :
    Slavia Praag - Villarreal
    Maccabi Tel Aviv - FC Astana
    Groep B :
    Young Boys Bern - Dynamo Kiev 
    Partizan Belgrado - Skenderbeu
    Groep C :
    Istanbul Besiksehir - Hoffenheim
    Ludogorets - Sporting Braga
    Groep D :
    Rijeka - Austria Wien
    AEK Athene - AC Milan
    Groep E :
    Apollon Limassol - Atalanta
    Olympique Lyon - Everton
    Groep F :
    FC Kopenhagen - Zlin
    Lokomotiv Moskou - Sheriff Tiraspol
    Groep G :
    Steaua Boekarest - Hapoel Beer Sheva
    Viktoria Plzen - Lugano
    Groep H :
    Arsenal - Cervena Zvesda 
    FC Koln - Bate Borisov
    Groep I :
    Vitoria Setubal - Olympique Marseille
    Salzburg - Konyaspor
    Groep J :
    Hertha Berlijn - Zorja Loehansk
    Atletic Club Bilbao - Ostersund
    Groep K :
    Vitesse Arnhem - Zulte Waregem
    Lazio Roma - OGC Nice
    Groep L :
    Real Sociedad - Vardar Skpoje
    Rosenborg - Zenit Sint-Petersburg

    Speeldag 5 : Donderdag 23 november 2017
    Groep A :
    FC Astana - Villarreal
    Maccabi Tel Aviv - Slavia Praag
    Groep B :
    Partizan Belgrado - Young Boys Bern
    Skenderbeu - Dynamo Kiev 
    Groep C :
    Ludogorets - Istanbul Besiksehir
    Sporting Braga - Hoffenheim
    Groep D :
    AEK Athene - Rijeka
    AC Milan - Austria Wien
    Groep E :
    Olympique Lyon - Apollon Limassol
    Everton - Atalanta
    Groep F :
    Lokomotiv Moskou - FC Kopenhagen
    Sheriff Tiraspol - Zlin
    Groep G :
    Viktoria Plzen - Steaua Boekarest
    Lugano - Hapoel Beer Sheva
    Groep H :
    FC Koln - Arsenal
    Bate Borisov - Cervena Zvesda 
    Groep I :
    Salzburg - Vitoria Setubal
    Konyaspor - Olympique Marseille
    Groep J :
    Athletic Bilbao - Hertha Berlijn
    Ostersund - Zorja Loehansk
    Groep K :
    Lazio Roma - Vitesse Arnhem 
    OGC Nice - Zulte Waregem
    Groep L :
    Rosenborg - Real Sociedad
    Zenit Sint-Petersburg - Vardar Skpoje

    Speeldag 6 : Donderdag 7 december 2017
    Groep A :
    Slavia Praag - FC Astana
    Villarreal - Maccabi Tel Aviv
    Groep B :
    Young Boys Bern - Skenderbeu
    Dynamo Kiev - Partizan Belgrado
    Groep C :
    Istanbul Besiksehir - Sporting Braga
    Hoffenheim - Ludogorets
    Groep D :
    Rijeka - AC Milan
    Austria Wien - AEK Athene
    Groep E :
    Apollon Limassol - Everton
    Atalanta - Olympique Lyon
    Groep F :
    FC Kopenhagen - Sheriff Tiraspol
    Zlin - Lokomotiv Moskou
    Groep G :
    Steaua Boekarest - Lugano
    Hapoel Beer Sheva - Viktoria Plzen
    Groep H :
    Arsenal - Bate Borisov
    Cervena Zvesda - FC Koln
    Groep I :
    Vitoria Setubal - Konyaspor
    Olympique Marseille - Salzburg
    Groep J :
    Hertha Berlijn - Ostersund 
    Zorja Loehansk - Athletic Club Bilbao
    Groep K :
    Vitesse Arnhem - OGC Nice
    Zulte Waregem - Lazio Roma
    Groep L :
    Real Sociedad - Zenit Sint-Petersburg
    Vardar Skpoje - Rosenborg


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    06-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema Champions League 2017-2018
    Kalender Champions League 2017-2018

    Speeldag 1 : dinsdag 12 en woensdag 13 september 2017
    Poule A
    SL Benfica - CSKA Moskou   1 - 2
    Manchester United - FC Basel    3 - 0
    Poule B
    Bayern Munchen - RSC Anderlecht    3 - 0
    Celtic Glasgow - Paris-Saint-Germain     0 - 5
    Poule C :
    Chelsea - FK Qarabag     6 - 0
    AS Roma - Atletico Madrid    0 - 0
    Poule D :
    FC Barcelona - Juventus    3 - 0
    OLympiakos Pireaus - Sporting Portugal    2 - 3
    Poule E :
    Liverpool - Sevilla    2 - 2
    Maribor - Spartak Moskou    1 - 1
    Poule F :
    Shakhtar Donetsk - Napoli    2 - 1
    Feyenoord Rotterdam - Manchester City    0 - 4
    Poule G :
    FC Porto - Besiktas    1 - 3
    Leipzig - AS Monaco    1 - 1
    Poule H :
    Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund    3 - 1
    Real Madrid - Apoel Nicosia    3 - 0


    Speeldag 2 : dinsdag 26 en woensdag 27 september 2017
    Poule A :
    FC Basel - SL Benfica
    CSKA Moskou - Manchester United
    Poule B :
    Paris-Saint-Germain - Bayern Munchen
    RSC Anderlecht - Celtic Glasgow
    Poule C :
    Athletico Madrid - Chelsea FC
    FK Qarabag - AS Roma
    Poule D :
    Sporting Portugal - FC Barcelona
    Juventus - Olympiakos Pireaus
    Poule E :
    Spartak Moskou - Liverpool
    Sevilla - Maribor
    Poule F :
    Manchester City - Shakhtar Donetsk
    Napoli - Feyenoord Rotterdam
    Poule G :
    AS Monaco - FC Porto
    Besiktas Leipzig
    Poule H :
    Apoel Nicosia - Tottenham Hotspur
    Borussia Dortmund - Real Madrid

    Speeldag 3 : dinsdag 17 en woensdag 18 oktober 2017
    Poule A :
    CSKA Moskou - FC Basel
    SL Benfica - Manchester United
    Poule B :
    RSC Anderlecht - Paris-Saint-Germain
    Bayern Munchen - Celtic Glasgow
    Poule C :
    FK Qarabag - Athletico Madrid
    Chelsea FC - AS Roma
    Poule D :
    Juventus - Sporting Portugal
    FC Barcelona - Olympiakos Pireaus
    Poule E :
    Maribor - Liverpool
    Spartak Moskou - Sevilla
    Poule F :
    Feyenoord Rotterdam - Shakthar Donetsk 
    Manchester City - Napoli
    Poule G :
    Leipzig - FC Porto
    AS Monaco - Besiktas
    Poule H :
    Real Madrid - Tottenham Hotspur
    Apoel Nicosia - Borussia Dortmund

    Speeldag 4 : dinsdag 31 oktober en woensdag 1 november 2017
    Poule A :
    FC Basel - CSKA Moskou
    Manchester United - SL Benfica
    Poule B :
    Paris-Saint-Germain - RSC Anderlecht
    Celtic Glasgow - Bayern Munchen
    Poule C :
    Atletico Madrid - FK Qarabag
    AS Roma - Chelsea FC
    Poule D :
    Sporting Portugal - Juventus
    OLympiakos Piraeus - FC Barcelona
    Poule E :
    Liverpool - Maribor
    Sevilla - Spartak Moskou
    Poule F :
    Shakhtar Donetsk - Feyenoord Rotterdam
    Napoli - Manchester City
    Poule G :
    Besiktas - AS Monaco
    FC Porto - Leipzig
    Poule H :
    Tottenham Hotspur - Real Madrid
    Borussia Dortmund - Apoel Nicosia

    Speeldag 5 : dinsdag 21 en woensdag 22 november 2017
    Poule A :
    CSKA Moskou - SL Benfica
    FC Basel - Manchester United
    Poule B :
    RSC Anderlecht - Bayern Munchen
    Paris-Saint-Germain - Celtic Glasgow
    Poule C :
    Qarabag - Chelsea FC
    Athletico Madrid - AS Roma
    Poule D :
    Juventus - FC Barcelona
    Sporting Portugal - Olmypiakos Pireaus
    Poule E :
    Spartak Moskou - Maribor
    Sevilla - Liverpool
    Poule F :
    Napoli - Shakthar Donetsk
    Manchester City - Feyenoord Rotterdam
    Poule G :
    Besiktas - FC Porto
    AS Monaco - Leipzig
    Poule H :
    Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur
    Apoel Nicosia - Real Madrid

    Speeldag 6 : dinsdag 5 en woensdag 6 december 2017
    Poule A :
    SL Benfica - FC Basel
    Manchester United - CSKA Moskou
    Poule B :
    Bayern Munchen - Paris-Saint-Germain
    Celtic Glasgow - RS Anderlecht
    Poule C :
    Chelsea FC - Athletico Madrid
    AS Roma - FK Qarabag
    Poule D :
    FC Barcelona - Sporting Portugal
    Olympiakos Pireaus - Juventus
    Poule E :
    Liverpool - Spartak Maskou
    Maribor - Sevilla
    Poule F :
    Shkathar Donetsk - Manchester City
    Feyenoord Rotterdam - Napoli
    Poule G :
    FC Porto - AS Monaco
    Leipzig - Besiktas
    Poule H :
    Tottenham Hotspur - Apoel Nicosia
    Real Madrid - Borussia Dortmund



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    05-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
    Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk   (2 - 2)










    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:foto's
    04-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 8, zaterdag 9 en zondag 10 september 2017

    EERSTE KLASSE A      JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 6


    Anderlecht - Lokeren      3 - 2

    Moeskroen - Club Brugge     2 - 1

    Antwerp - Sint-Truiden      1 - 1

    Waasland-Beveren - Eupen    5 - 1

    Zulte Waregem - KV Kortrijk     2 - 2

    AA Gent - RC Genk     1 - 1

    Standard - Charleroi     0 - 0

    KV Mechelen - KV Oostende     1 - 1


    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 5

    Oud-Heverlee Leuven - Tubeke     2 - 0

    Lierse - Westerlo   2 - 2

    Union St-Gilloise - Roeselare     4 - 0

    Cercle Brugge - Beerschot-Wilrijk      0 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE :  Speeldag 2

    Dessel Sport - Eendracht Aalst     2 - 1

    KSV Oudenaarde - Knokke       1 - 2

    Geel - Berchem Sport     3 - 0

    Dender - Deinze    1 - 0

    Patro Eisden - Lommel United     1 - 5

    Oosterzonen - VW Hamme   2 - 2

    Virton - KSK Heist    1 - 2

    Chatelet-Farciennes - Seraing     0 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 2

    Torhout - Olsa Brakel      0 - 2

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Westhoek     2 - 1

    RC Gent - Sint-Niklaas     3 - 0

    Ronse - Sparta Petegem     0 - 0

    Harelbeke - Gullegem    3 - 1

    Londerzeel - Sint-Eloois-Winkel    2 - 2

    Pepingen-Halle - Rupel-Boom    1 - 4

    Temse - Bornem     4 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 2

    Bocholt - Hades       2 - 0

    Turnhout - Tessenderlo     1 - 3

    City Pirates Antwerpen - Cappellen     2 - 2

    Hasselt - Zwarte Leeuw     2 - 1

    Hoogstraten - Spouwen-Mopertingen      1 - 1

    Wijgmaal - Overijse      3 - 1

    Tienen - Sint-Lenaarts    2 - 0

    Vosselaar - Duffel    0 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 3

    Sprimont-Comblain - RFC de Liège     0 - 2

    Ciney - RFC Meux      2 - 4

    Hamoir  - La Louvière-Centre     0 - 3

    Rebequoise - Ol. Charleroi   0 - 3

    Solières - La Calamine     4 - 1

    Walhain - Durbuy    1 - 1

    Acren-Lessines - RWD Molenbeek   0 - 1

    White Star Brussels - Waremme      FF  0 - 5


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 2

    Wervik - Wolvertem-Merchtem     2 - 1

    Melsele - Merelbeke    3 - 0

    Stekene - Ninove     1 - 1

    Mariekerke - Lebbeke      0 - 1

    Grimbergen - Vlamertinge    4 - 1

    Eppegem - Menen    0 - 2

    Jong Lede - Dikkelvenne    0 - 1

    Wetteren - Wingene      1 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 2

    Leopoldsburg - Kampenhout    0 - 0

    Bilzen-Waltwilder - Woluwe-Zaventem     4 - 6

    Diest - Diegem    2 - 0

    Ternesse - Wellen    1 - 3

    Sterrebeek - Houtvenne    4 - 2

    Hoeilaart - Nijlen    3 - 3
     
    Heur-Tongeren - Esp. Pelt    2 - 1

    Herentals - Termien    0 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 3

    Solrézienne - Manageoise     1 - 1

    Couvin-Mariembourg - Stade Brainois     2 - 1

    RAAL La Louvière - Franc Borains      1 - 1

    Albert Quevy-Mons - Binchoise    0 - 1

    Léopold FC - Racing Jet Wavre      1 - 4

    Ganshoren - RFC Tournai   1 - 2

    Spy - Onhaye   2 - 3

    Waterloo - Taminoise   1 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 3

    FC Tilleur - RFC Huy     0 - 0

    Longlier - UR Namur      1 - 0

    Aischoise - URSL Visé    1 - 1

    Richelle - Stockay-Warfusée     1 - 1

    Habay-La-Neuve - Givry   0 - 2

    Mormont - Bertrix   0 - 1

    Herstal - Cointe-Liège    2 - 2

    Verlaine - Aywaille    1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    03-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Pinte - Drongen     1 - 3

    Berlare - Aalter    4 - 2

    Sottegem - HO Kalken    1 - 3

    Appelterre - Elene-Grotenberge    0 - 1

    KVV Ardennen - Zelzate    0 - 1

    Zele - Dendermonde    1 - 1

    Lochristi - Voorde    2 - 1

    Robur - Sint-Gillis-Waas    2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Bellem      1 - 4

    Maldegem - Sleidinge    2 - 1

    Meetjesland - Kleit      3 - 3

    Lovendegem - Poesele    0 - 4

    Merendree - Belzele    0 - 0

    Assenede - Waarschoot    1 - 3

    Adegem - Mariakerke    2 - 2

    Zomergem - Zeveren    2 - 5

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Gavere-Asper    4 - 3

    Burst - Winnik    0 - 2

    Machelen - Borsbeke    0 - 2

    Edeboys - Kluisbergen Sportief    1 - 2

    Bambrugge - Denderhoutem    3 - 2

    Eine - Munkzwalm   0 - 4

    Geraardsbergen - Gijzel-Oosterzele    2 - 1

    Jong Zulte - Meerbeke     1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Bazel - Vrasene    2 - 3

    Moerbeke - Sinaai    0 - 3

    Meldert - Kruibeke    0 - 1

    Zaffelare - Sp. Waasmunster   2 - 3

    Heikant - Buggenhout   3 - 2

    Doorslaar - Haasdonk    2 - 1

    KV Sint-Gillis - Grembergen    2 - 4

    YB Beveren - Schoonaarde    1 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    VSV Gent - Ursel     3 - 1

    Hansbeke - Watervliet    3 - 2

    Knesselare - Muide Gent    1 - 4

    DKW Evergem - Kaprijke-Bentille   4 - 0

    Sint-Laureins - Wachtebeke    3 - 1

    Sint-Kruis-Winkel - Ertvelde    0 - 1

    Vinkt - Lembeke    0 - 1

    Nevele - Maria-Aalter    4 - 4

    DERDE PROVINCIALE B :

    VC Zwijnaarde - Sint-Denijs     5 - 3

    9000 Gent - Overmere     5 - 2

    Massemen - FC Destelbergen    1 - 3

    Cercle Melle - Beervelde     1 - 3

    Latem - Moortsele     3 - 1

    Zevergem - Laarne-Kalken     1 - 1

    Heusden - Serskamp-Schellebelle    2 - 0

    Houtem - HT Zwijnaarde    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Zingem     1 - 3

    Bevere - FC Kluisbergen     0 - 4

    Nazareth-Eke - Vurste-Semmerzake     2 - 0

    Velzeke - Sottegem B    1 - 1

    Sint Goriks - Nokere-Kruishoutem    1 - 2

    Elene-Grotenberge B - Wortegem     1 - 0

    Olsene - Boekel     3 - 1

    Volkegem - Oudenhove    1 - 3

    DERDE PROVINCIALE D :

    Nederhasselt - Baardegem     4 - 4

    Mere - Bonanza    5 - 0

    Haaltert - Zandbergen    3 - 0

    Hofstade - Gijzegem    3 - 3

    Erembodegem - Okegem    3 - 0

    Deftinge - Wieze    0 - 0

    Denderleeuw - Doggen   0 - 4

    Moerbeke-Geraardsbergen - Kerksken    3 - 2

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Hamme-Zogge      2 - 1

    Melsele B - SKB Sint-Niklaas      1 - 0

    Bosdam Beveren - Kallo    3 - 3

    Oudegem - SK Gerda    3 - 0

    WB Sint-Niklaas - Opdorp    1 - 0

    SVH Waasmunster - Sint-Pauwels    1 - 3

    Klinge - Eksaarde   2 - 0

    Daknam - Robur B   1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Denijs B - Balgerhoeke      1 - 0

    Muide Gent B - Lotenhulle    2 - 1

    Poesele B - Boekhoute     0 - 5

    Bassevelde - Vinderhoute     0 - 1

    Donk - Oostakker     3 - 0

    VS Destelbergen - Heusden B   0 - 2

    Ooidonck-Leerne - Sint-Amandsberg    5 - 1

    Middelburg - Avrasya Gent    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Horebeke     2 - 3

    Boekel B - Mater    0 - 1

    Munkzwalm B - Huise-Ouwegem     0 - 2

    Kluisbergen Sportief B - Nazareth-Eke B     1 - 1

    Nokere-Kruishoutem B - Eine B    1 - 2

    Zingem B - Maarkedal     0 - 5

    FCLC Ronse - Volkegem B     1 - 3

    Petegem Schelde - Bevere B    5 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Oudenhove B - Neigem     2 - 3

    Bonanza B - Vlierzele       1 - 3

    Ophasselt - Jong Geraardsbergen    3 - 2

    Idegem - Michelbeke B     2 - 0

    Everbeek - Aaigem    1 - 0

    Opbrakel - Strijpen    1 - 2

    Zegelsem - Herzele-Ressegem    0 - 3

    Sint-Antelinks - Bavegem    2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 4 weekend 10 september

    Smetlede - FC Dampoort     7 - 1

    Wichelen - T. Melle    4 - 6

    Jong Lede B - Edeboys B     5 - 2

    Laarne-Kalken B - Rangers Merelbeke    1 - 3

    Herdersem - Nieuwerkerken    4 - 0

    Gijzel-Oosterzele B - HO Kalken B    3 - 5

    SK Merelbeke - Melsen   0 - 10

    Moorsel - Balegem     STOPG.

    VIERDE PROVINCIALE E :  Speeldag 4 weekend 10 september

    Zaffelare B - Stekene B     6 - 2

    Kemzeke - Haasdonk B     1 - 2

    Waasmunster B - Meerdonk     5 - 1

    Baasrode - Zele B    2 - 1

    Hoogeinde - Sombeke    2 - 3

    Lebbeke B - PD Kruibeke    0 - 7

    Verrebroek - Rupelmonde   2 - 4

    Buggenhout B - Lochristi B    5 - 2


    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 3 op woensdag 6 september

    HO Kalken B - Jong Lede B       4 - 3

    Balegem - Gijzel-Oosterzele B     1 - 5

    Melsen - Moorsel     2 - 0

    Edeboys B - Smetlede    1 - 3

    Nieuwerkerken - Laarne-Kalken B    1 - 2

    FC Dampoort - Herdersem    1 - 6

    Rangers Merelbeke - Wichelen     0 - 3

    Bottelare - SK Merelbeke     7 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :  Speeldag 3 op woensdag 6 september

    Tielrode - Kemzeke     3 - 1

    Zele B - Buggenhout B     4 - 1

    Lochristi B - Meerdonk     5 - 2

    Sombeke - Zaffelare B     3 - 1

    Haasdonk B - Hoogeinde    1 - 5

    Baasrode - Verrebroek    1 - 2

    Waasmunster B - PD Kruibeke     1 - 2

    Stekene B - Lebbeke B    2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (46 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    02-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Kortemark - Zwevezele      1 - 1

    Oostduinkerke - RC Lauwe    2 - 2

    WS Lauwe - Oostkamp     2 - 1

    Poperinge - Westkapelle   2 - 1

    Wielsbeke - Rumbeke    4 - 0

    Blankenberge - Boezinge    3 - 2

    Eernegem - RC Waregem   0 - 3

    Varsenare - Oostnieuwkerke    2 - 6

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Spermalie-Middelkerke     4 - 0

    Diksmuide - VV Tielt     2 - 0

    Jabbeke - Oudenburg     0 - 1

    Club Roeselare - Beernem    2 - 3

    Zedelgem - De Ruiter Roeselare     4 - 2

    Damme - Staden    2 - 1

    Gistel - Veldegem   4 - 1

    Heist - Bredene     4 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Otegem    2 - 4

    Dottignies - Moen   1 - 2

    Beveren-Leie - Wevelgem    0 - 3

    Heestert - Ingooigem    1 - 0

    Nieuwkerke - Zwevegem   5 - 2

    Beselare - Ledegem    0 - 1

    Geluwe - Deerlijk    1 - 1

    Dadizele - Anzegem   2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Gits - Moorslede     0 - 3

    Hooglede - De Panne   3 - 1

    Proven - Dikkebus   3 - 0

    Merkem - Comines-Warneton    0 - 0

    Geluveld - Handzame    0 - 0

    Houthulst - Westrozebeke   5 - 1

    Brielen - Veurne   1 - 1

    Zonnebeke - Ploegsteert    3 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Snaaskerke     0 - 2

    Keiem - Zandvoorde   3 - 3

    Moerkerke - Sint-Kruis    1 - 4

    Ichtegem - De Haan   2 - 2

    Loppem - Dar. Brugge    0 - 0

    Nieuwpoort - Steenbrugge    4 - 2

    Lissewege - Koekelare    1 - 4

    Ruddervoorde - Jong Male    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    Dosko Beveren - Dosko Kanegem   3 - 0

    Avelgem - Lendelede     0 - 0

    Hulste - Oostrozebeke   0 - 0

    Lichtervelde - Moorsele   3 - 2

    Kortrijk - Desselgem    0 - 1

    Pittem - Bissegem   2 - 3

    Luingnois - Aarsele   3 - 2

    Zwevezele B - Ardooie    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 5  ( weekend 10 september )

    Zillebeke - Jonkershove    1 - 3

    Bulskamp - Kruiseke      3 - 1

    Lo-Reininge - Westouter     0 - 2

    Passendale - Voormezele     2 - 2

    Zarren - Diksmuide B    0 - 0

    Reningelst - Veurne B    1 - 0

    Alveringem - Hollebeke    2 - 0

    Langemark-Poelkapelle - Vleteren    0 - 1

    Poperinge B - Elverdinge    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - E. Brugge     4 - 0

    Oostduinkerke B - SK Torhout      0 - 7

    HO Oedelem - Wenduine    3 - 1

    Doomkerke - Sint-Joris   4 - 1

    Hertsberge - Aartrijke    0 - 3

    Zerkegem - D. Beveren B   5 - 1

    Steenbrugge B - Lombardsijde    2 - 4

    Beernem B - Ruiselede    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 5 ( weekend 10 september )

    Dentergem - Menen United      4 - 2

    Wevelgem B - Izegem-Ingelmunster B      4 - 2

    Jong Vijve - Marke   1 - 0

    Bellegem - Heule   2 - 1

    Kuurne - Dottignies B    1 - 0

    Stasegem - Aalbeke   3 - 1

    Rekkem - Sint-Eloois-Winkel B   1 - 0

    Ledegem B - Dadizele B   2 - 3

    Wervik B - Wikings Kortrijk   3 - 2


    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 4  ( woensdag 6 september )

    Diksmuide B - Langemark-Poelkapelle    3 - 1

    Jonkershove - Lo-Reninge     2 - 1

    Vleteren - Bulskamp    1 - 1

    Westouter - Alveringem    4 - 5

    Kruiseke - Poperinge B     1 - 2

    Reningelst - Zarren     0 - 0

    Hollebeke - Passendale    3 - 0

    Voormezele - Elverdinge      4 - 3

    Veurne B - Zillebeke    5 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 4 ( woensdag 6 september )

    Izegem-Ingelmunster B - Stasegem     0 - 1

    Marke - Dentergem     3 - 3

    Aalbeke - Ledegem B     2 - 0

    Menen United - Rekkem    1 - 2

    Sint-Eloois-Winkel B - Kuurne    1 - 1

    Heule - Dottignies B    0 - 4

    Dadizele B - Wervik B    5 - 3

    Wevelgem B - Jong Vijve     0 - 2

    Wikings Kortrijk - Bellegem      0 - 6


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (30 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    01-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 9 en 10 september 2017


    LIMBURG :  Speeldag 2

    Zonhoven VV - Zepperen Brustem     0 - 2

    Bregel - Daring Huvo Jeuk    2 - 2

    Mechelen aan de Maas - Herkol     0 - 1

    Beringen - Vlijtingen     2 - 1

    Herk-De-Stad - Racing Peer    2 - 1

    Hoepertingen - Bree-Beek     2 - 2

    Koersel - Park Houthalen   3 - 1

    Helson Helchteren - Melo Zonhoven   1 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 3

    Vorselaar - Witgoor Dessel      2 - 2

    Kontich - RC Mechelen     2 - 2

    Sint-Job - Branddonk     1 - 5

    Merksplas - Antonia    6 - 0

    Berg en Dal - Oppuurs    2 - 0

    GR Katelijne - Heikant Berlaar    1 - 1

    Lille - Rapid Leest    3 - 2

    Lyra - Schriek    7 - 0



    BRABANT - BVV :  Speeldag 2

    Tervuren-Duisburg - Out-Hoegaarden     3 - 1

    Houtem-Oplinter - Boka United    1 - 1

    Bierbeek - Melsbroek     1 - 2

    Betekom - Linden    1 - 1

    Butsel - Borght-Humbeek     1 - 4

    Liedekerke - Veltem      3 - 0

    Aarschot - Bertem-Leefdal    1 - 4

    Strombeek - Meise    3 - 2


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 2

    Ixelles - Chastre       1 - 0

    Ren. Cl. Schaerbeek - RCS Brainois    0 - 2

    Sporting Bruxelles - Crossing Schaerbeek   1 - 2

    RSD Jette - Kosova Schaerbeek   4 - 2

    Stade Everois - Stockel   1 - 0

    Lasne Ohain - BX Brussels   1 - 0

    Villers La Ville - Jodoigne   2 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 3

    Le Roeulx - Soignies      1 - 3

    Pont-A-Celles Buzet - Ransart      3 - 1

    Monceau - Albert Quevy-Mons B    2 - 3

    Paturages - Antoinien   3 - 1

    Gosselies - Symphorinois     1 - 0

    Houdeng - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    0 - 0

    Beloeil - Montkainoise   3 - 0

    Ostiches-Ath - Peruwelz FC     0 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    31-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5 en 6
    Beker van Belgie  Croky Cup 2017 - 2018

    Ronde 6 - 1/16de finale : Wedstrijden op dinsdag 19, woensdag 20 en donderdag 21 september 2017.
    KV Kortrijk - Durbuy   ( dinsdag 20 uur )
    Antwerp - Lierse    ( dinsdag 20.30 uur )
    Sint-Truiden - Oud-Heverlee Leuven    ( dinsdag 20.30 uur )
    Lommel United - Waasland-Beveren   ( woensdag 20 uur )
    Cercle Brugge - RC Genk    ( woensdag 20 uur )
    KV Mechelen - Bocholt   ( woensdag 20 uur )
    KV Oostende - Union St-Gilloise    ( woensdag 20 uur )
    Moeskroen - Tubeke   ( woensdag 20 uur )
    RFC de Liege - Zulte Waregem   ( woensdag 20 uur )
    Geel - AA Gent    ( woensdag 20.30 uur )
    Eupen - Rupel-Boom    ( woensdag 20.30 uur )
    Lokeren - Beerschot-Wilrijk   ( woensdag 20.30 uur )
    Roeselare - Club Brugge   ( woensdag 20.30 uur )
    Westerlo - Anderlecht   ( woensdag 20.45 uur )
    Standard - KSK Heist    ( woensdag 20.45 uur )
    La Louviere-Centre - Charleroi   ( donderdag 20.45 uur )




    Ronde 5 : Wedstrijden zondag 27 augustus om 16 uur 

    265. Oud-Heverlee Leuven - Turnhout    8 - 0
    266. Oosterzonen - Beerschot-Wilrijk     2 - 3
    267. FC Tilleur - Union St-Gilloise   1 - 4
    268. Westerlo - Menen     4 - 0
    269. KSV Oudenaarde - Tubeke     3 - 3  na verlengingen - strafschoppen   3-4
    270. Roeselare - Bilzen-Waltwilder    3 - 1
    271. Sint-Lenaarts - Lierse    0 - 2
    272. Cercle Brugge - Temse      3 - 1   na verlengingen
    273. Lommel United - Dessel Sport     2 - 0
    274. Eendracht Aalst - RFC de Liege     1 - 2
    275. RWD Molenbeek - La Louviere-Centre   1 - 1  na verlengingen - strafschoppen   4-5
    276. Knokke - KSK Heist    2 - 5
    277. Wervik - Rupel-Boom    2 - 3
    278. Wijgmaal - Bocholt    0 - 1
    279. Tempo Overijse - Durbuy    2 - 3
    280. Geel - Duffel    3 - 0


    Ronde 4 : Wedstrijden op zondag 20 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    241. Lommel United - Mormont     7 - 0
    242. KSK Heist - City Pirates Antwerpen    2 - 1   na verlengingen
    243. Turnhout - Harelbeke   2 - 2 na verlengingen  pen  4-3
    244. Rupel-Boom - Onhaye   3 - 1
    245. Temse - Lebbeke    2 - 0
    246. Acren-Lessines - Geel    3 - 5
    247. Sint-Lenaarts - Grimbergen    1 - 0
    248. Eendracht Aalst - Pepingen-Halle    3 - 0
    249. RWD Molenbeek - VW Hamme     3 - 0
    250. Dessel Sport - Hasselt     5 - 0
    251. RFC de Liege - Wingene    2 - 0
    252. FC Tilleur - Hoogstraten    2 - 1  na verlengingen
    253. La Louviere-Centre - Albert Quevy-Mons     3 - 0
    254. Wijgmaal - Esperanza Pelt    3 - 0
    255. Bocholt - Seraing    2 - 1
    256. KSV Oudenaarde - Dender    2 - 0
    257. Bilzen-Waltwilder - Robur   3 - 1
    258. Tempo Overijse - Sparta Petegem     3 - 3  na verlengingen   pen  3-2
    259. Duffel - Waremme    4 - 2
    260. Durbuy - Berchem Sport    4 - 0
    261. Peruwelz FC - Menen    0 - 1
    262. Aywaille - Knokke    0 - 4
    263. Sporting Bruxelles - Oosterzonen    0 - 4
    264. Richelle - Wervik    1 - 2

    Ronde 3 : Wedstrijden op zondag 13 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    193. Eendracht Aalst - KM Torhout     2 - 0
    194. FC Tilleur - Deinze     2 - 0
    195. Sint-Eloois-Winkel - Seraing     1 - 1   pen  2-4
    196. KSK Heist - Zelzate    4 - 2
    197. Solrezienne - Geel     0 - 1
    198. Dessel Sport - RC Gent      2 - 2  pen  6-5
    199. Dender - Biesen     4 - 0
    200. Givry - Berchem Sport    1 - 6
    201. VW Hamme - Zwevezele    2 - 1
    202. Spouwen-Mopertingen - Knokke     2 - 4
    203. Oosterzonen - HO Bierbeek     1 - 0
    204. Bocholt - Chatelet-Farciennes     1 - 1   pen  4-3
    205. Patro Eisden - La Louviere-Centre    0 - 3
    206. Lommel United - Gullegem       4 - 0
    207. Jong Lede - KSV Oudenaarde     1 - 3
    208. Rupel-Boom - Virton     1 - 1   pen  5-4
    209. Durbuy - Hamoir    2 - 1
    210. Wingene - Ronse    2 - 0
    211. RFC de Liege - Zwarte Leeuw    2 - 1
    212. RWD Molenbeek - Londerzeel     1 - 0
    213. Eppegem - Temse     0 - 1
    214. Sint-Lenaarts - Herentals    1 - 0
    215. Wijgmaal - Cappellen     4 - 2
    216. Onhaye - Betekom    3 - 1
    217. Acren-Lessines - Westhoek     2 - 1
    218. Olsa Brakel - City Pirates Antwerpen    1 - 2
    219. Houtvenne - Menen     1 - 2
    220. Harelbeke - Ol. Charleroi     0 - 0   pen   5-3
    221. Duffel - Tamines     3 - 2
    222. Mormont - Tienen     2 - 1
    223. Esperanza Pelt - Pont-a-Celles Buzet   6 - 2
    224. Robur - GR Katelijne      2 - 1
    225. Aywaille - RFC Huy    1 - 1  pen  5-3
    226. Sprimont-Comblain - Sparta Petegem     2 - 3
    227. Waremme - Walhain    2 - 2   pen  6-5
    228. Turnhout - Anderlues    2 - 0
    229. Oostkamp - Lebbeke    1 - 2
    230. Bilzen Waltwilder - Symphorinois     2 - 0
    231. Tempo Overijse - Vlijtingen     1 - 0
    232. Peruwelz FC - Termien    0 - 0   pen  4-3
    233. White Star Brussels - Sporting Bruxelles    0 - 8
    234. Hoogstraten - Daring Huvo Jeuk     1 - 0
    235. KFC Diest - Pepingen-Halle    0 - 0   pen  4-5
    236. Wervik - Ninove     1 - 0
    237. Albert Quevy-Mons - Molignee    2 - 1
    238. Richelle - Bambrugge    2 - 2   pen  5-4
    239. Hasselt - Franc Borains     3 - 1
    240. Weywertz - Grimbergen     1 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (37 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    30-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
    Beker van Belgie  Croky Cup 2017 - 2018

    Ronde 2 : Wedstrijden op zondag 6 augustus om 16 uur tenzij anders vermeld

    113. Waterloo - Tienen    1 - 4
    114. Hoeilaart - Sprimont-Comblain    0 - 1
    115. RC Lauwe - RFC de Liege    1 - 4
    116. Acren-Lessines - Woluwe-Zaventem    2 - 1
    117. Durbuy - Balen    1 - 0
    118. Duffel - RCS Brainois    4 - 1
    119. Stekene - Hasselt    0 - 2
    120. Hamoir - Merelbeke     1 - 0
    121. Ternesse - Spouwen-Mopertingen     1 - 3
    122. Zwarte Leeuw - RC Waregem    4 - 0
    123. Malmundaria - Ol. de Charleroi    0 - 3
    124. Tempo Overijse - UR Namur   2 - 1
    125. URSL Vise - Sint-Eloois-Winkel     2 - 4
    126. RC Mechelen - Olsa Brakel     1 - 2
    127. Wijgmaal - Kruibeke     3 - 1
    128. Habay-La-Neuve - Westhoek    0 - 6
    129. Walhain - Westkapelle     4 - 0
    130. Esperanza Pelt - Tessenderlo      0 - 0  pen 5-4
    131. White Star Brussels - La Roche    1 - 1  pen  7-6
    132. Aywaille - Mandel United Izegem-Ingelmunster      2 - 1
    133. Zele - Bocholt    1 - 4
    134. Turnhout - Beloeil    3 - 0
    135. Gullegem - Wellinoise    2 - 0
    136. HO Bierbeek - Solieres Sport    2 - 1
    137. Vlijtingen - Sint-Niklaas    3 - 1
    138. Marloie Sport - Hoogstraten   0 - 3
    139. Liedekerke - RC Gent    1 - 7
    140. RAAL La Louviere - Londerzeel    0 - 0  pen  6-7
    141. La Calamine - Grimbergen   1 - 1  pen 4-5
    142. Ciney - Ninove     2 - 2  pen 2-4
    143. Chastre - Harelbeke    1 - 3
    144. RWD Molenbeek - Leopoldsburg    3 - 1
    145. Stade Waremmien - Oostnieuwkerke    3 - 0
    146. Helson Hechteren - La Louviere-Centre     0 - 2
    147. Nassogne - Sparta Petegem   0 - 2
    148. Libramont - Rupel-Boom     0 - 5
    149. Pepingen-Halle - Sterrebeek     2 - 0
    150. RFC Meux - Bilzen-Waltwilder     0 - 1
    151. Peruwelz FC - Rebecquoise    2 - 2   pen  5-4
    152. Robur - Bornem   2 - 2  pen  4-3
    153. Hades - Bambrugge    0 - 1
    154. KM Torhout - Assesse    9 - 0
    155. Spy - Cappellen    0 - 3
    156. Brasschaat - City Pirates Antwerpen    1 - 4
    157. Menen - Vosselaar    1 - 1   pen 10-9
    158. Blankenberge - Temse    1 - 1   pen  4-5
    159. Sint-Lenaarts - Boezinge    1 - 0
    160. Sint-Gillis-Waas - Ronse    0 - 3
    161. Jong Lede - Wezel Sport    4 - 1 
    162. FC Tilleur - Aarschot    5 - 1
    163. Albert Quevy-Mons - Hamme-Zogge    5 - 1
    164. Franc Borains - Herstal    5 - 1
    165. Havinnes - Symphorinois    1 - 5
    166. Sporting Bruxelles - Villers La Ville   3 - 2
    167. Solrezienne - Walem    0 - 0  pen 4-2
    168. Grand-Leez - Eppegem    1 - 2
    169. Houtvenne - Francorchamps     4 - 0
    170. RFC Huy - UCE de Liege    2 - 0
    171. Oostduinkerke - Pont-a-Celles Buzet    1 - 2
    172. Tollembeek - Molignee    0 - 4
    173. Grimbie 69 - Mormont    0 - 2
    174. Manageoise - Daring Huvo Jeuk     2 - 2  pen 3-5
    175. Elene-Grotenberge - KFC Diest     0 - 3
    176. Sint-Job - Biesen    2 - 3
    177. Tervant - Givry    2 - 5
    178. Zwevezele - Hoepertingen     2 - 0
    179. Herentals - Gedinnois   7 - 0
    180. Loyers - Onhaye    3 - 3  pen  8-9
    181. Betekom - Verlaine    1 - 0
    182. Bertrix - Wervik    0 - 1
    183. Aische - Anderlues    0 - 1
    184. Richelle - Nismes    2 - 0
    185. Bertrix B - GR Katelijne    0 - 6
    186. RFC Tournai - Termien    1 - 3
    187. Huizingen - Lebbeke    0 - 5
    188. Taminoise - Diegem Sport    2 - 2  pen  4-2
    189. Weywertz - Jambes    7 - 0
    190. Melsele - Zelzate    1 - 1   pen  4-5
    191. Wingene - Heur-Tongeren    2 - 1
    192. Oostkamp - Stade Disonais    1 - 0



    Ronde 1 : Wedstrijden op zondag 30 juli om 16 uur tenzij anders vermeld

    1.  Doornik - Rumbeke   2 - 0
    2.  Wervik - Eernegem     4 - 0
    3.  Vlamertinge - RC Lauwe   0 - 3
    4.  Brielen - Menen   0 - 4
    5.  Beloeil - Wielsbeke    1 - 1   pen   5-4
    6.  Estaimbourg - Zwevezele    0 - 3
    7.  WS Lauwe - Havinnes   0 - 1
    8.  Poperinge - Boezinge   2 - 4
    9.  Taintignies - RC Waregem   0 - 6
    10. Oostnieuwkerke - Kortemark   2 - 0
    11. Harchies-Bernissart - Oostduinkerke   0 - 1
    12. FC Peruwelz - Westrozebeke   6 - 0
    13. Drongen - Stekene   1 - 5
    14. Jong Lede - Maldegem   2 - 1
    15. Bambrugge - Wetteren     1 - 1  pen 4-2
    16. Westkapelle - Dikkelvenne   5 - 0
    17. KVV Ardennen - Merelbeke   0 - 2
    18. Wingene - Berlare   5 - 0
    19. Oostkamp - Aalter    0 - 0  pen 6-5
    20. Elene-Grotenberge - Lochristi    2 - 1
    21. Lovendegem - Zelzate   0 - 4
    22. Sint-Gillis-Waas - Sint-Kruis-Winkel   4 - 1
    23. Varsenare - Blankenberge   0 - 2
    24. Herentals - Meerle    3 - 1
    25. GR Katelijne - Nijlen    2 - 1
    26. Ternesse - Buggenhout   3 - 1
    27. Bonheiden - Lebbeke   1 - 2
    28. Gierle - Houtvenne   0 - 5
    29. Putte - Melsele   1 - 4
    30. Mariekerke - Zele   1 - 1  pen  4-5
    31. Kruibeke - Lille   0 - 0   pen  3-2
    32. Reet - Robur     1 - 6
    33. Heikant-Berlaar - Walem   3 - 4
    34. Sint-Job - Oppuurs  4 - 2
    35. Vorselaar - RC Mechelen    1 - 2
    36. Marieburg - Hamme-Zogge   0 - 2
    37. Ekeren - Brasschaat     0 - 2
    38. Aarschot - Wolvertem-Merchtem   2 - 0
    39. Ninove - Jette     8 - 0
    40. Grimbergen - Nederhasselt    3 - 2
    41. Betekom - Racing Jet Wavre   2 - 2    pen 5-4
    42. Herent - Diegem Sport    0 - 4
    43. Lasne Ohain - Hoeilaart    2 - 2  pen  1-4
    44. Waterloo - KDN United   1 - 1  pen  6-5
    45. Sterrebeek - Strombeek   2 - 1
    46. Tollembeek - Kampenhout   0 - 0  pen  5-4
    47. Appelterre - Eppegem   0 - 1
    48. Huizingen - Leopold FC   5 - 2
    49. Woluwe-Zaventem - Mazenzele Opwijk   5 - 1
    50. Bierbeek - Ganshoren    3 - 3   pen  4-3 
    51. Voorde - Sporting Bruxelles   1 - 2
    52. Brainois - Wemmel   4 - 0
    53. Liedekerke - Ternat   1 - 0
    54. Esperanza Pelt - Achel    0 - 0   pen 4-2
    55. St-Dymhna Geel - Termien   1 - 4
    56. Elen - Leopoldsburg    0 - 4
    57. Melo Zonhoven - Bilzen-Waltwilder    0 - 2
    58. Diest - Alken   3 - 1
    59. Helson Helchteren - Wellen   2 - 0
    60. Zepperen-Brustem - Heur-Tongeren    2 - 4
    61. Zutendaal - Hoepertingen   1 - 3
    62. Flandria Paal - Biesen   1 - 2
    63. Balen - Wijchmaal    2 - 0
    64. Wezel Sport - Herk-de-Stad   2 - 1
    65. Daring Huvo Jeuk - Retie    2 - 1
    66. Peer - Tervant    0 - 2
    67. Budingen - Grimbie 69   1 - 2
    68. Vlijtingen - Beringen   5 - 1
    69. Ster-Francorchamps - Stockay-Warfusee   1 - 0
    70. RFC Huy - Etoile Vervietoise   4 - 0
    71. Butgenbach - Tilleur   0 - 5
    72. Namur - Pontisse Cite   2 - 1
    73. Richelle - Etoile Dalhemoise   4 - 0
    74. Banneux - Verlaine    0 - 0   pen  3-4
    75. Herstal - Pernelmont-Hemptinne   6 - 0
    76. Loyers B - Aywaille   0 - 4
    77. Weywertz - Cointe-Liege   1 - 1 pen 5-4
    78. Ougree - URSL Vise   0 - 4
    79. Jamboise - Andennais   3 - 2
    80. La Calamine B - UCE de Liege   0 - 3
    81. Stade Disonais - Cercle Sportif Verviers   2 - 0
    82. Queue Du Bois - Assesse   1 - 3
    83. Malmundaria - Amay   1 - 1  pen 4-2
    84. Tilffois - Loyers   0 - 2
    85. Onhaye - Habaysienne   5 - 2
    86. Givry - Longlier B      2 - 0
    87. Stade Gedinnois - Longlier A     3 - 0
    88. Mormont - Melreux-Hotton   4 - 0
    89. Poupehan - Habay-La-Neuve   0 - 2
    90. Messancy - Bertrix    1 - 7
    91. Rochois - Lierneux   3 - 1
    92. Arlonaise - Bertrix B    1 - 2
    93. Champlonaise - Marloie Sport   1 - 1 pen 3-5
    94. Nassogne - Rochfortoise Jemelle   1 - 1  pen 4-2
    95. Wellinoise - Gouvy   1 - 0
    96. Flavion Sport - Libramontois    1 - 1   4-5 n.p
    97. Florenvillois - Molignee   0 - 3
    98. Paturagois - Albert Quevy-Mons   1 - 5
    99. Villers la Ville - Stade Brainois   1 - 1 pen 4-3
    100. Mont-St-Guibert - Manageoise   2 - 3
    101. Spy - US De Pesche    2 - 1
    102. Couvin-Mariembourg - Nismes    0 - 1
    103. Binchoise - Pont-a-Celles Buzet   0 - 1
    104. Malonne - Aischoise   1 - 8
    105. Monceau - RAAL La Louviere   0 - 1
    106. Rhisnois - Solrezienne   2 - 4
    107. Franc Borains - Stade Flawinne    1 - 0
    108. Montignies B - Taminoise   0 - 5
    109. Anderlues - Saint-Ghislain Tertre Hautrage  1 - 0
    110. Chastre - Lindbergh Club Givry   2 - 1
    111. Symphorinois - Le Roeulx   7 - 1
    112. Flenu - Grand-Leez   1 - 4
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (34 Stemmen)
    Categorie:Croky Cup - Beker van België
    29-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 1, zaterdag 2 en zondag 3 september 2017

    EERSTE KLASSE A     JUPILER PRO LEAGUE :


    Geen voetbal door INTERLAND :
    België - Gibraltar      9 - 0
    Griekenland - België      1 - 2
    (België is al eerste Europese land gekwalificeerd voor het WK 2018 in Rusland)


    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 4

    Roeselare - Beerschot-Wilrijk      0 - 4

    Westerlo - Oud-Heverlee Leuven     2 - 2

    Cercle Brugge - Lierse    2 - 0

    Tubeke - Union St-Gilloise      0 - 0


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 1

    KSK Heist - Oosterzonen      4 - 1

    Seraing - Geel     0 - 2

    Deinze - Dessel Sport     2 - 0

    Lommel United - KSV Oudenaarde     2 - 1  

    Berchem Sport - Virton      2 - 0

    VW Hamme - Chatelet-Farciennes    1 - 0

    Knokke - Patro Eisden    1 - 1

    Eendracht Aalst - Dender   UITGESTELD


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 1

    Torhout - Temse      1 - 2

    Sparta Petegem - Bornem      3 - 1

    Sint-Niklaas - Londerzeel     3 - 0

    Gullegem - Ronse    1 - 2

    Westhoek - Harelbeke    2 - 0

    Sint-Eloois-Winkel - Mandel United Izegem-Ingelmunster     1 - 3

    Rupel-Boom - RC Gent    2 - 1

    Olsa Brakel - Pepingen-Halle     0 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 1

    Spouwen-Mopertingen - Bocholt     3 - 2

    Tessenderlo - Hoogstraten     3 - 2

    Zwarte Leeuw - Wijgmaal      0 - 1

    Sint-Lenaarts - Hasselt    2 - 0

    Hades - Duffel     3 - 1

    Overijse - City Pirates Antwerpen    1 - 1

    Cappellen - Turnhout      1 - 1

    Tienen - Vosselaar     0 - 3

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 2

    Ol. Charleroi - Walhain     1 - 1

    La Louviere-Centre - Ciney     3 - 1

    RFC Meux - Sprimont-Comblain     4 - 1

    Waremme - Rebecquoise     2 - 2

    Durbuy - Solieres    0 - 1

    RFC de Liege - RWD Molenbeek    2 - 3

    La Calamine - Hamoir    2 - 3

    White Star Brussels - Acren-Lessines     FF  0 - 5


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 1

    Wetteren - Stekene      1 - 1

    Vlamertinge - Mariekerke     0 - 0

    Lebbeke - Ninove    2 - 1

    Wingene - Jong Lede    1 - 0

    Dikkelvenne - Eppegem    1 - 2

    Menen - Wervik   1 - 3

    Wolvertem-Merchtem - Melsele    1 - 3

    Merelbeke - Grimbergen     0 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 1

    Houtvenne - Ternesse      1 - 2

    Esp. Pelt - Bilzen-Waltwilder     1 - 4

    Nijlen - Diest      2 - 3

    Woluwe-Zaventem - Leopoldsburg     2 - 1

    Heur-Tongeren - Herentals   6 - 0

    Kampenhout - Hoeilaart    3 - 1

    Wellen - Termien    1 - 1

    Diegem - Sterrebeek    2 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 2

    Racing Jet Wavre - Spy      1 - 2

    Onhaye - RAAL La Louviere    0 - 1

    Leopold FC - Ganshoren    0 - 2

    Taminoise - RFC Tournai      1 - 2

    Franc Borains - Solrezienne   6 - 2

    Manageoise - Albert Quevy-Mons   4 - 1

    Binchoise - Couvin-Mariembourg    1 - 1

    Stade Brainois - Waterloo    2 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 2

    Bertrix - Tilleur     1 - 5

    RFC Huy - Longlier    2 - 1

    UR Namur - Herstal   2 - 3

    Givry - Verlaine    1 - 2

    Aywaille - Mormont     1 - 4

    Stockay-Warfusee - Habay-La-Neuve   2 - 1

    Cointe-Liege - URSL Vise   0 - 4

    Richelle - Aischoise    1 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    28-08-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - zaterdag 2 en zondag 3 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Aalter - Robur     2 - 1

    Dendermonde - Berlare     2 - 3

    Voorde - Zele   0 - 1

    Elene-Grotenberge - De Pinte    3 - 2

    Drongen - Sottegem    4 - 3

    Zelzate - Appelterre    3 - 1

    Sint-Gillis-Waas - KVV Ardennen    1 - 5

    HO Kalken - Lochristi     1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Kleit - Maldegem     1 - 0

    Mariakerke - Evergem Center   2 - 2

    Sleidinge - Adegem     1 - 1

    Waarschoot - Meetjesland    1 - 2

    Zeveren - Assenede    2 - 1

    Poesele - Zomergem   2 - 2

    Belzele - Lovendegem    0 - 1

    Bellem - Merendree    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Gijzel-Oosterzele - Windeke    6 - 2

    Kluisbergen Sportief - Geraardsbergen     2 - 2

    Borsbeke - Bambrugge      1 - 2

    Denderhoutem - Edeboys    3 - 1

    Winnik - Machelen    3 - 3

    Meerbeke - Eine    3 - 1

    Gavere-Asper - Jong Zulte    1 - 3

    Munkzwalm - Burst      1 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Sp. Waasmunster - Doorslaar    1 - 1

    Vrasene - KV Sint-Gillis     2 - 0

    Haasdonk - YB Beveren    2 - 1

    Buggenhout - Zaffelare     2 - 0

    Kruibeke - Heikant    3 - 1

    Grembergen - Moerbeke    1 - 2

    Schoonaarde - Bazel    3 - 1

    Sinaai - Meldert     1 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - VSV Gent    0 - 1

    Ertvelde - Vinkt      2 - 1

    Watervliet - Knesselare     2 - 2

    Lembeke - Nevele    5 - 0

    Maria-Aalter - DKW Evergem    0 - 5

    Kaprijke-Bentille - Hansbeke    1 - 2

    Wachtebeke - Sint-Kruis-Winkel    1 - 3

    Ursel - Sint-Laureins    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - Massemen     2 - 1

    Serskamp-Schellebelle - Houtem    3 - 3

    HT Zwijnaarde - Latem    2 - 2

    Moortsele - Cercle Melle    2 - 0

    Beervelde - 9000 Gent    1 - 1

    Overmere - VC Zwijnaarde      2 - 2

    Sint-Denijs - Zevergem   4 - 3

    FC Destelbergen - Heusden    1 - 3

    DERDE PROVINCIALE C :

    Zingem - Velzeke    1 - 2

    FC Kluisbergen - Nazareth-Eke      2 - 0

    Vurste-Semmerzake - Olsene     2 - 1

    Boekel - Volkegem     3 - 0

    Sottegem B - Sint Goriks    2 - 1

    Oudenhove - Michelbeke     3 - 1

    Wortegem - Bevere    7 - 0

    Nokere-Kruishoutem - Elene-Grotenberge B    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Kerksken - Nederhasselt     1 - 2

    Bonanza - Denderleeuw    2 - 2

    Wieze - Erembodegem    1 - 6

    Doggen - Deftinge   1 - 1

    Baardegem - Mere    0 - 0

    Zandbergen - Moerbeke-Geraardsbergen   0 - 4

    Gijzegem - Haaltert   6 - 1

    Okegem - Hofstade   0 - 2

    DERDE PROVINCIALE E :

    Sint-Pauwels - Klinge     2 - 2

    SK Gerda - Melsele B     2 - 2

    SKB Sint-Niklaas - WB Sint-Niklaas     2 - 2

    Kallo - Oudegem     1 - 2

    Hamme-Zogge - Bosdam Beveren    0 - 4

    Robur B - Kieldrecht    2 - 7

    Eksaarde - Daknam    3 - 1

    Opdorp - SVH Waasmunster    4 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Vinderhoute - Ooidonck-Leerne    8 - 0

    Lotenhulle - Bassevelde    0 - 0

    Oostakker - VS Destelbergen   2 - 7

    Balgerhoeke - Muide Gent B    4 - 2

    Heusden B - Sint-Denijs B   2 - 3

    Avrasya Gent - Donk    2 - 4

    Boekhoute - Middelburg    3 - 2

    Sint-Amandsberg - Poesele B   2 - 4

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Munkzwalm B      0 - 0

    Mater - Kluisbergen Sportief B       1 - 5

    Volkegem B - Boekel B      0 - 1

    Eine B - Zingem B       4 - 1

    Nazareth-Eke B - FC Kluisbergen B     3 - 3

    Maarkedal - FCLC Ronse    6 - 0

    Horebeke - Petegem Schelde    3 - 2

    Huise-Ouwegem - Nokere-Kruishoutem B    0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Jong Geraardsbergen - Bonanza B     0 - 3

    Michelbeke B - Oudenhove B     2 - 2

    Strijpen - Idegem   0 - 0

    Aaigem - Ophasselt    1 - 0

    Vlierzele - Opbrakel    7 - 3

    Herzele-Ressegem - Everbeek    2 - 1

    Bavegem - Zegelsem     1 - 1

    Neigem - Sint-Antelinks    1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE D : Speeldag 2 weekend 3 september

    Jong Lede B - Balegem     4 - 1

    Herdersem - Edeboys B    5 - 0

    Moorsel - Bottelare    1 - 3

    Gijzel-Oosterzele B - Melsen    0 - 1

    SK Merelbeke - T. Melle    0 - 8

    Laarne-Kalken B - FC Dampoort   3 - 6

    Nieuwerkerken - Rangers Merelbeke    2 - 0

    Smetlede - HO Kalken B    1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE E :  Speeldag 2 weekend 3 september

    Zaffelare B - Haasdonk B      4 - 1

    Kemzeke - Rupelmonde     5 - 1

    PD Kruibeke - Meerdonk    2 - 4

    Lochristi B - Zele B    4 - 0

    Hoogeinde - Tielrode   2 - 5

    Lebbeke B - Sombeke    0 - 5

    Verrebroek - Buggenhout B   1 - 4

    Stekene B - Waasmunster B      1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE D : Speeldag 1 op woensdag 30 augustus

    Bottelare - Gijzel-Oosterzele B     5 - 0

    Balegem - Smetlede      0 - 4

    Edeboys B - Rangers Merelbeke    1 - 2

    FC Dampoort - Nieuwerkerken    0 - 5

    HO Kalken B - Herdersem    2 - 0

    Melsen - Jong Lede B    9 - 0

    T. Melle - Moorsel     2 - 1

    Wichelen - SK Merelbeke    4 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :  Speeldag 1 op woensdag 30 augustus

    Rupelmonde - Hoogeinde    2 - 3

    Tielrode - Zaffelare B     5 - 3

    Meerdonk - Zele B    5 - 2

    Lochristi B - Verrebroek     1 - 4

    Waasmunster B - Sombeke     2 - 2

    Haasdonk B - Lebbeke B    1 - 1

    Baasrode - Kemzeke    0 - 5

    Stekene B - PD Kruibeke    3 - 4

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (73 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen





    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 1
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 2
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 3
  • Kerstsfeer in Antwerpen
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross - 3
  • Koppenbergcross - 4
  • Tenerife - 1
  • Tenerife - 2
  • Tenerife - 3
  • Tenerife - 4
  • Tenerife - 5
  • Tenerife - 6
  • Gentse Feesten - Bandits en Laura Tesoro
  • Safaripark Beekse Bergen - 1
  • Safaripark Beekse Bergen - 2
  • Safaripark Beekse Bergen - 3
  • Safaripark Beekse Bergen - 4
  • Safaripark Beekse Bergen - 5
  • Ploegfoto's SV Zulte Waregem - Voetbalseizoen 2016-2017
  • Color Run Oostende - 1
  • Color Run Oostende - 2
  • Color Run Oostende - 3

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • PUNTENLIJST - WEEK 3 - DEEL 1
  • PUNTENLIJST - WEEK 3 - DEEL 2
  • PUNTENLIJST - WEEK 3 - DEEL 3

    Foto

    Zondag 1 april 2018: De 102de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 48 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 102e Ronde van Vlaanderen gaat op zondag 1 april 2018
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 : Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 7
  • klassementen speeldag 7 (vervolg)
  • speeldag 7
  • voorspellingen speeldag 7
  • voorspellingen speeldag 7 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013

    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!