Aantal bezoekers :
Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • REEKSINDELING NATIONAAL VOETBAL seizoen 2019 - 2020
  • REEKSINDELING OOST-VLAANDEREN seizoen 2019 - 2020
  • REEKSINDELING WEST-VLAANDEREN seizoen 2019 - 2020
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 3 en 4
  • FINALES en HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • Dit was het voetbalseizoen 2018-2019
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18, 19, 22 en 26 mei 2019
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE, DERDE AMATEURKLASSE en INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE LIMBURG
  • EINDRONDE ANTWERPEN
  • EINDRONDE HENEGOUWEN - NAMEN - LUIK - LUXEMBURG
  • EINDSTANDEN NATIONAAL 2018-2019
  • EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN 2018-2019
  • EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN 2018-2019
  • EINDSTANDEN ANDERE EERSTEPROVINCIALERS - SEIZOEN 2018-2019
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • Eurovision 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20, 21 en 22 april 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Brabant en Henegouwen - 28 april en 5 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 april 2019
  • Champions League van finale tot finales en Europa League van finale tot 1/16e finales
  • Informatief bij Radio Media en Waregem1
  • EOTS (End of the season) gaat op zoek naar de beste voetballers uit lagere reeksen
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 3 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 3 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 29, 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 30 en 31 maart 2019
  • Kalender Play Off's - voetbalseizoen 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - UITGESTELDE WEDSTRIJDEN van SPEELDAG 20 - 9 en 10 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 2 en 3 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 26 en 27 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 19 en 20 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 12 en 13 januari 2019
  • Waar gaan de eersteklassers op winterstage ?
  • AMBIANCE TOP 106.3 van de 21ste eeuw
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 1 en 2
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 5 en 6
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 7 en 8
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 9 en 10 en Play Off's
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 5 en 6 januari 2019
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 en 10
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, 6, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Finale, 1/2de,1/4de, 1/8ste en 1/16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Luka Mezgec wint voor eigen volk in Slovenië en wordt leider, vlucht met Ben Hermans strandt in zicht van de streep
  • Dodi Lukebakio toont zich ook op EK U21 maar wil niets kwijt over toekomst: “Ik sta voor een belangrijke keuze”
  • Anderlecht stelt Vincent Kompany officieel voor op dinsdag 25 juni
  • Pro Basketball League geeft competitiekalender en bekerloting vrij
  • Michel Verschueren helpt gerucht over overlijden zelf de wereld uit: “Wees gerust, ik zit nog op mijn stoel”
  • AA Gent verwelkomt drie nieuwkomers op eerste training: “Ze lieten alvast geen slechte indruk na”
  • Zinchenko verlengt tot 2024 bij Manchester City
  • Russische stalen uit gewraakt dopinglaboratorium in Moskou worden onderzocht
  • Italiaanse beloften zingen luid hun volkslied mee, voor deze mascotte zelfs té luid...
  • Volg hier live wat Lukebakio en Bastien te zeggen hebben na de pijnlijke nederlaag tegen Spanje op het EK U21
    Foto
    Nieuws VTM
  • Spoorverkeer tussen Asse en Jette onderbroken
  • Vier zeehondenpups uitgezet op het strand van Blankenberge
  • Volgende week record van 39 graden? “Te vroeg om te voorspellen, maar temperaturen hittegolf lopen op”
  • Walvisgezang van uiterst zeldzame soort voor het eerst opgenomen
  • Dewael omzeilt discussie rol Van Langenhove: "Eed afleggen vanop eigen stoel"
  • Michel Verschueren reageert op valse geruchten over eigen dood
  • LIVE: Dewael omzeilt discussie rol Van Langenhove: "Eed afleggen vanop eigen stoel"
  • Pieter De Crem legt eed niet af, maar blijft wel in regering
  • Volgt Michel Donald Tusk op als Europees president?
  • Vuurwerk in de Kamer? Van Langenhove en Vlaams Belang wijken niet voor Franstalig protest
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (13)
  • Croky Cup - Beker van België (38)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (109)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (749)
  • info (167)
  • KSV Oudenaarde (16)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (221)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (133)
  • Voetbal West Vlaanderen (126)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (166)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Luka Mezgec wint voor eigen volk in Slovenië en wordt leider, vlucht met Ben Hermans strandt in zicht van de streep
  • Dodi Lukebakio toont zich ook op EK U21 maar wil niets kwijt over toekomst: “Ik sta voor een belangrijke keuze”
  • Anderlecht stelt Vincent Kompany officieel voor op dinsdag 25 juni
  • Pro Basketball League geeft competitiekalender en bekerloting vrij
  • Michel Verschueren helpt gerucht over overlijden zelf de wereld uit: “Wees gerust, ik zit nog op mijn stoel”
  • AA Gent verwelkomt drie nieuwkomers op eerste training: “Ze lieten alvast geen slechte indruk na”
  • Zinchenko verlengt tot 2024 bij Manchester City
  • Russische stalen uit gewraakt dopinglaboratorium in Moskou worden onderzocht
  • Italiaanse beloften zingen luid hun volkslied mee, voor deze mascotte zelfs té luid...
  • Volg hier live wat Lukebakio en Bastien te zeggen hebben na de pijnlijke nederlaag tegen Spanje op het EK U21
    Foto
    Nieuws HLN
  • Nooit contract gezien en toch 4 euro per week kwijt: al tientallen klanten opgelicht door mobiele gamedienst
  • Huawei stelt lancering van eigen vouwtelefoon uit na Samsung-fiasco
  • Spotify Premium ziet er voortaan iets anders uit: zo vind je je bewaarde liedjes terug
  • 5 smartphoneaccessoires die je leven zoveel makkelijker maken
  • Sla je slag: deze televisies zijn net in prijs gedaald
  • “Apple bekijkt weghalen productie uit China'
  • Sla je slag: deze televisies zijn net enorm in prijs gedaald
  • Mensen besteden voor het eerst meer tijd aan smartphone dan aan televisie
  • Gelekt ontwerp toont Samsung Galaxy Note 10 zonder aansluiting voor koptelefoon
  • Vergeet die dure Galaxy's en iPhones: dit zijn smartphonetoppers van andere merken
    Foto
    Zoeken in blog

    Foto
    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    23-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN 2018-2019
    EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN 2018-2019

    EERSTE PROVINCIALE : 
    1.   Oostnieuwkerke     69
    2.   Dadizele     65
    3.   RC Lauwe     59
    4.   Wielsbeke     54
    5.   Oostduinkerke     49
    6.   WS Lauwe     49
    7.   Boezinge     43
    8.   Blankenberge     43
    9.   Poperinge     40
    9.   Zedelgem     40
    11.  Vlamertinge     34
    12.  RC Waregem     34
    13.  Deerlijk     26
    14.  Damme     24
    15.  Kortemark     23
    16.  Meulebeke     19

    TWEEDE PROVINCIALE A :
    1.   Varsenare     71
    2.   Rumbeke     68
    3.   Heist     59
    4.   Diksmuide     58
    5.   Bredene     54
    6.   Veldegem     47
    7.   De Ruiter Roeselare     42
    8.   Lichtervelde     41
    9.   De Haan     40
    10.  Jabbeke     39
    11.  Eernegem     38
    12.  Club Roeselare     34
    13.  Oudenburg     27
    14.  Sint-Kruis     23
    15.  Keiem     21
    16.  Spermalie-Middelkerke     7

    TWEEDE PROVINCIALE B :
    1.   Wevelgem     72
    2.   Anzegem     70
    3.   Heestert     59
    4.   Dottignies     50
    5.   Geluwe     44
    5.   Beveren-Leie     41
    7.   Otegem     40
    7.   Zwevegem     40
    9.   Nieuwkerke     39
    9.   Moen     39
    11.  Moorslede     38
    12.  VV Tielt     38
    13.  Zonnebeke     36
    14.  Bissegem     39
    15.  Ledegem     24
    16.  Ploegsteert     8

    DERDE PROVINCIALE A :
    1.   Merkem     64
    2.   Comines-Warneton     59
    3.   Westrozebeke     57
    4.   Hooglede     53
    5.   Staden     52
    6.   Veurne     52
    7.   Gits     45
    8.   Proven     44
    9.   Houthulst     41
    10.  Beselare     40
    10.  Dikkebus     37
    12.  De Panne     37
    13.  Geluveld     35
    14.  Voormezele     15
    15.  Vleteren     14
    16.  Elverdinge     11

    DERDE PROVINCIALE B :
    1.   Nieuwpoort     82
    2.   Beernem     61
    3.   Loppem     55
    4.   Ichtegem     49
    5.   Snaaskerke     49
    6.   Lissewege     48
    7.   Koekelare     47
    8.   Daring Brugge     45
    9.   Lombardsijde     43
    10.  Gistel     39
    11.  SK Torhout     38
    12.  Jong Male     38
    13.  Moerkerke     37
    14.  Ruddervoorde     30
    15.  Dudzele     28
    16.  Steenbrugge     0

    DERDE PROVINCIALE C :
    1.   Avelgem     70
    2.   Kanegem     68
    3.   Emelgem-Kachtem     56
    4.   Moorsele     52
    5.   Lendelede     50
    6.   Ingooigem     45
    7.   Ardooie     44
    8.   Aarsele     41
    9.   KSV Kortrijk     39
    10.  Wevelgem B     36
    10.  Dokso Beveren     36
    12.  Zwevezele B     36
    13.  NS Heule     35
    14.  Oostrozebeke     27
    15.  Hulste     18
    15.  Bellegem     18

    VIERDE PROVINCIALE A :
    1.   Diksmuide B     68
    2.   Zarren     63
    3.   Jonkershove     56
    4.   Westende     54
    5.   Handzame     47
    6.   Lo-Reninge     46
    7.   Nieuwpoort B     43
    8.   Veurne B     41
    9.   Alveringem     39
    10.  Adinkerke     23
    11.  Kortemark B     17
    12.  Bulskamp     14
    13.  Nieuwkapelle     12
    14.  Coxyde     8

    VIERDE PROVINCIALE B :
    1.   HO Oedelem     58
    2.   Sint-Joris     52
    3.   Doomkerke     51
    4.   Aartrijke     48
    5.   Hertsberge     43
    6.   Beernem B     42
    7.   Zandvoorde     39
    8.   Pittem     36
    9.   Ruiselede     31
    10.  Eendracht Brugge     30
    11.  Wenduine     30
    12.  Zerkegem     29
    13.  Steenbrugge B     12
    14.  Dosko Beveren B     9
    15.  Damme B     0

    VIERDE PROVINCIALE C :
    1.   Dottignies B     61
    2.   Dentergem     58
    3.   Ledegem B     53
    3.   Sint-Eloois-Winkel B     53
    5.   Aalbeke     50
    6.   Marke     46
    7.   Jong Vijve     46
    8.   Desselgem     46
    9.   Wielsbeke B     45
    10.  Kuurne     40
    11.  Stasegem     28
    12.  Wikings Kortrijk     24
    13.  Izegem-Ingelmunster B     23
    14.  Anzegem B    10
    15.  Jong Helkijn     6

    VIERDE PROVINCIALE D :
    1.   Brielen     64
    2.   Rekkem     50
    3.   Dadizele B     48
    4.   Kruiseke     47
    5.   Passendale     43
    6.   Langemark-Poelkapelle     32
    7.   Zillebeke     30
    8.   Poperinge B     29
    9.   Westouter     28
    10.  Reningelst     25
    11.  Hollebeke     21
    12.  Vlamertinge B     14
    13.  Wervik B     9
    14.  Menen United     0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    22-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTANDEN ANDERE EERSTEPROVINCIALERS - SEIZOEN 2018-2019
    EINDSTANDEN LIMBURG 2018-2019

    EERSTE PROVINCIALE : 
    1.   Beringen     63
    2.   Herk-De-Stad     61
    3.   Koersel     58
    4.   Torpedo Hasselt     53
    5.   Park Houthalen     52
    6.   Melo Zonhoven     52
    7.   Zeppen-Brustem     50
    8.   FC Alken     49
    9.   Bree-Beek     43
    10.  Herkol     36
    11.  Achel VV     34
    12.  Zonhoven VV     33
    13.  Mechelen aan de Maas     26
    14.  Daring Huvo Jeuk     24
    15.  Vlijtingen     24
    16.  Hoepertingen     19

    EINDSTANDEN ANTWERPEN 2018-2019

    EERSTE PROVINCIALE : 
    1.   Witgoor Dessel     56
    2.   Kontich     54
    3.   Zoersel     53
    4.   Oppuurs     52
    5.   Heikant-Berlaar     49
    6.   Herentals     46
    7.   FC De Kempen     43
    7.   Berg en Dal     43
    9.   Branddonk     41
    10.  Lille     40
    11.  Mariekerke     39
    12.  Rochus Deurne     32
    13.  Sint-Job     31
    14.  Wuustwezel     31
    15.  Schriek     27
    16.  KVV Duffel     20

    EINDSTANDEN BRABANT - VVF 2018-2019

    EERSTE PROVINCIALE : 
    1.   Linden     65
    2.   Diest     60
    3.   Liedekerke     58
    4.   Bierbeek     56
    5.   Melsbroek     49
    6.   Tervuren-Duisburg     47
    7.   Grimbergen     42
    8.   Aarschot     40
    9.   Bertem-Leefdal     40
    10.  Borght-Humbeek     39
    11.  Huldenberg     37
    12.  Rhodienne-De-Hoek     36
    13.  Veltem     33
    13.  Herent     33
    15.  Hoeilaart     26
    16.  Sterrebeek     12

    EINDSTANDEN BRABANT ACFF 2018-2019

    EERSTE PROVINCIALE : 
    1.   Jodoigne     57
    2.   Kosova Schaerbeek     56
    3.   Etterbeek     55
    4.   Villers-La-Ville     52
    5.   BX Brussels     52
    6.   Crossing Schaerbeek     50
    7.   Ixelles     48
    8.   Waterloo     42
    9.   Saint-Jossé     42
    10.  Lasne-Ohian     40
    11.  Boitsfort     35
    11.  Stade Everois     35
    13.  Sporting Bruxelles     28
    14.  Genappe     23
    15.  Forestoise     21
    16.  Saint-Michel     20

    EINDSTANDEN HENEGOUWEN 2018-2019

    EERSTE PROVINCIALE : 
    1.   Saint-Ghislain Tertre Hautrage     64
    2.   Monceau     55
    3.   Gosselies     52
    4.   Peruwelz FC     51
    5.   Montignies     50
    6.   Soignies     48
    7.   Houdeng     47
    8.   Pont-a-Celles Buzet     43
    9.   Beloeil     39
    10.  Le Roeulx     37
    11.  Solréziènne     33
    12.  Antoinien     31
    13.  Patrurages     31
    14.  Anderlues     30
    15.  Estaimbourg     26
    16.  Neufvilles     22


    EINDSTANDEN NAMEN 2018-2019

    EERSTE PROVINCIALE : 
    1.   Spy     65
    2.   Loyers     63
    3.   Rochefortoise     55
    3.   Grand-Leez     55
    5.   Nismes     51
    6.   Biesme     40
    6.   Wépionnais     40
    8.   Rhisnois     39
    9.   ES de la Molignée     36
    9.  Beauraing     36
    9.  Profondeville     36
    12.  US de Peche     36
    13.  Ligny     35
    14.  Arquet     32
    15.  Flavion     29
    16.  Stade Gedinnois     28

    EINDSTANDEN LUIK 2018-2019

    EERSTE PROVINCIALE : 
    1.   Raeren-Eynatten     66
    2.   Wanze Bas-Oha     61
    3.   UCE de Liège     55
    4.   Fizoise     49
    5.   Ster Francorchamps     49
    6.   Stade Disonais     48
    7.   Grun-Weiss Amel     42
    8.   Aubel     41
    9.   Ougree     38
    10.  Weywertz     36
    11.  Sprimont B     35
    12.  Rechaintoise     34
    13.  FC De Trooz     31
    13.  Beaufays     31
    15.  Cointe-Liège     24
    16.  Braives     20

    EINDSTANDEN LUXEMBURG 2018-2019

    EERSTE PROVINCIALE : 
    1.   Habay-la-Neuve     66
    2.   Marloie     51
    3.   St-Hubert     46
    4.   Libramont     45
    5.   Ethe-Belmont     45
    6.   Rochois     42
    7.   Arlon     37
    8.   Gouvy     36
    9.   Chaumont     33
    10.  St-Louis-St-Leger     27
    11.  Freylangeoise     25
    12.  Sartoise     23
    13.  Champlonaise     21
    14.  Rossignol     11



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    21-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....

    ALLES OVER HET EUROVISIESONGFESTIVAL
              

    Dit zijn de Belgische deelnemers sinds 1956 en hun stand :

    1956 : Fud Leclerc - Le noyés de la seine en Mony Marc - Le plus beau jour de ma vie

    1957 : Bobbejaan Schoepen - Straatdeuntje   7/10

    1958 : Fud Leclerc - Ma petite chatte    5/10

    1959 : Bob Benny - Hou toch van mij    6/11

    1960 : Fud Leclerc - Mon amour pour toi    6/13

    1961 : Bob Benny - September gouden roos    15/16

    1962 : Fud Leclerc - Ton nom   13/16

    1963 : Jacques Raymond - Waarom    10/16

    1964 : Robert Cogoi - Près de ma riviere   10/16

    1965 : Lize Marke - Als het weer lente is    14/18

    1966 : Tonia - Un peu de poivre un peu de sel    4/18

    1967 : Louis Neefs - Ik heb zorgen   7 / 17

    1968 : Claude Lombard - Quand tu reviensdras   7/17

    1969 : Louis Neefs - Jennifer Jennings   7/16

    1970 : Jean Vallée - Viens l'oublier   8/12

    1971 : Jacques Raymond & Lili Castel - Goeiemorgen morgen   14/18

    1972 : Serge & Christine Ghisoland - A la folie ou pas du tout   17/18

    1973 : Nicole & Hugo - Baby baby    17/17

    1974 : Jacques Hustin - Fleur de liberté   9/18

    1975 : Ann Christy - Gelukkig zijn   15/19

    1976 : Pierre Rapsat - Judie et compagnie   8/18

    1977 : Dream Express - A million in one,two,three    7/18

    1978 : Jean Valée - L'amour ça fait chanter la vie   2/20

    1979 : Micha Marah - Hey nana    18/19

    1980 : Telex - Eurovision   17/19

    1981 : Emly Star - Samson   13/20

    1982 : Stella - Si tu aimes ma musique    4/18

    1983 : Pas de deux - Rendez-vous   18/20

    1984 : Jacques Zegers - Avantie la vie    5/19

    1985 : Linda Lepomme - Laat me nu gaan    19/19

    1986 : Sandra Kim - J'aime la vie    1/ 20

    1987 : Liliane St Pierre - Soldiers of love   11/22

    1988 : Joseph Reynaert - Laisser briller le soleil   18/22

    1989 : Ingeborg en Stef Bos - Door de wind   19/22

    1990 : Philippe Lafonteine - Macédomienne   12/22

    1991 : Clouseau - Geef het op   16/22

    1992 : Morgane - Nous,on veux des violons   20/23

    1993 : Barbara Dex - Iemand als jij   25/25

    1994 : Geen deelname

    1995 : Fréderic Estherlinck - La voix est libre   20/23

    1996 : Lisa Del Bo - Liefde is een kaartspel   16/23

    1997 : Geen deelname

    1998 : Mélanie Cohl - Dis oui   6/25

    1999 : Vanessa Chinitor - Like the wind   12/23

    2000 : Nathalie Sorce - Envie de vivre   24/24

    2001 : Geen deelname

    2002 : Sergio @ the ladies - Sister   13/23

    2003 : Urban Trad - Sanomi   2/26

    2004 : Xandee - 1 life   25/26

    2005 : Nuno Resende - Le grand soir ( niet verder dan de halve finale )

    2006 : Kate Ryan - Je t'adore ( niet verder dan de halve finale )

    2007 : The KMG's - The love power ( niet verder dan de halve finale )

    2008 : Ishtar - O julissi ( niet verder dan de halve finale )

    2009 : Copycat - Copycat ( niet verder dan halve finale )
              
    2010 : Tom Dice - Me and my guitar  5/39

    2011 : Witloof Bay - With love baby ( niet verder dan halve finale )

    2012 : Iris - Would you  ( niet verder dan halve finale )

    2013 : Roberto Bellarosa - Love kills   12/39

    2014 : Axel Hirsoux - Mother  ( niet verder dan halve finale )

    2015 :  Loic Nottet - Rhythm inside   4/40

    2016 : Laura Tesoro - What's the pressure    10/42

    2017 : Blanche - City lights   4/42

    2018 : Sennek - A matter of time  ( niet verder dan halve finale )

    2019 : Elias - Wake up  ( niet verder dan de halve finale )



    Dit zijn de winnaars :

    1956 : Lys Assia - Refarain ( Zwitserland )

    1957 : Corry Brokken - Net als toen ( Nederland )

    1958 : André Claveau - Dois mon amour ( Frankrijk )

    1959 : Teddy Scholten - Een beetje ( Nederland )

    1960 : Jacqueline Boyer - Tom tillibi ( Frankrijk )

    1961 : Jean-Claude Pascal - Nous les amoureux ( Luxemburg )

    1962 : Isabelle Aubret - Un premier amour ( Frankrijk )

    1963 : Grethe & Jergen Ingmann - Dansevise ( Denemarken )

    1964 : Gigliola Cinquetti - Non ho l'eta ( Italie )

    1965 : France Gall - Poupée de cire,poupée de son ( Luxemburg )

    1966 : Udo Jurgens - Merci chérie ( Oostenrijk )

    1967 : Sandie Shaw - Puppet on a string ( Engeland )

    1968 : Massiel - Lalala ( Spanje )

    1969 : Salome - Vivo Cantando ( Spanje ),Frida Boccara - Un jour un enfent ( Frankrijk ),Lenny Kuhr - De troubadour ( Nederland ) en Lulu - Boom bang-a-bang ( Engeland )

    1970 : Dana - All kinds of everything ( Ierland )

    1971 : Séverine - Un banc,un arbre,une rue ( Monaco )

    1972 : Vicky Léandros - Après toi ( Luxemburg )

    1973 : Anne-Marie David - Tu te reconnaitras ( Luxemburg )

    1974 : ABBA - Waterloo ( Zweden )

    1975 : Teach In - Ding a dong ( Nederland )

    1976 : Brotherhood of man - Save your kisses for me ( Engeland )

    1977 : Marie Myriam - L'oiseau et l'enfent ( Frankrijk )

    1978 : Izhar Cohen & Alphabeta - A-ba-ni-bi ( Israel )

    1979 : Milk & Honey - Hallelujah ( Israel )

    1980 : Johnny Logan - What's another year ( Ierland )

    1981 : Bucks Fizz - Making your mind up ( Engeland )

    1982 : Nicole - Ein bisschen frieden ( Duitsland )

    1983 : Corine Hermes - Si la vie est cadeau ( Luxemburg )

    1984 : Herrey's - Diggy-loo diggy-ley ( Zweden )

    1985 : Bobbysocks - La det swinge ( Noorwegen )

    1986 : Sandra Kim - J'aime la vie ( BELGIE )

    1987 : Johnny Logan - Hold me now ( Ierland )

    1988 : Celine Dion - Ne partez pas sans moi ( Zwitserland )

    1989 : Riva - Rock me baby ( Joegoeslavie )

    1990 : Toto Cutugno - Insieme : 1992 ( Italie )

    1991 : Carola - Fagnad av en stormvind ( Zweden )

    1992 : Linda Martin - Why me ? ( Ierland )

    1993 : Niamh Kavanagh - In your eyes ( Ierland )

    1994 : Harrington & McGettigan - Rock 'n roll kids ( Ierland )

    1995 : Secret Garden - Nocturne ( Noorwegen )

    1996 : Eimear Queen - The voice ( Ierland )

    1997 : Katrina and the waves - Love shine a light ( Engeland )

    1998 : Dana International - Diva ( Israel )

    1999 : Charlotte Nillson - Take me to your heaven ( Zweden )

    2000 : Olsen Brothers - Fly on the wings of love ( Denemarken )

    2001 : Tanel,Dave and 2XL - Everybody ( Estland )

    2002 : Marie N. - I wanna ( Letland )

    2003 : Sertab Erener - Everyway that I can ( Turkije )

    2004 : Ruslana - Wild dances (  Oekraine )

    2005 : Elena Paparizou - My number one ( Griekenland )                     

    2006 : Lordi - Hardrock hallelujah ( Finland )        

    2007 : Marija Serfovic  - Zonja  ( Servië )

    2008 : Dima Bilan - Believe  ( Rusland )
              
    2009 : Alexander Rybak - Fairytale ( Noorwegen )
               
    2010 : Lena - Satellite ( Duitsland )

    2011 : Ell & Nikki - Running scared ( Azerbeidzjan )

    2012 : Loreen - Euphoria ( Zweden )

    2013 : Emmelie de Forest - Only teardrops ( Denemarken )

    2014 : Conchita Wurst - Rise like a phoenix ( Oostenrijk )

    2015 : Mans Zelmerlow - Heroes ( Zweden )

    2016 : Jamala - 1944 ( Oekraïne )

    2017 : Salvador Sobral - Amar pelos dois ( Portugal )

    2018 : Netta Barzilai - Toy  ( Israël )

    2019 : Duncan Laurence - Arcade  ( Nederland )
                 
    Ierland is koploper met 7 overwinningen , Zweden 6, Frankrijk , Luxemburg en Engeland wonnen 5 keer.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (34 Stemmen)
    Categorie:info
    20-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eurovision 2019
    Eurovision 2019

    Het Eurovisiesongfestival, in 2019 gehouden in Israël, werd gewonnen door Nederland.
    Duncan Laurence won in Tel Aviv met het nummer Arcade. De vorige keer dat Nederland de 
    liedjeswedstrijd won was in 1975, met Ding A Dong van Teach In, precies 44 jaar geleden.
    Duncan Laurence (25) kreeg in de finale 492 punten. Zweden stond na de punten van de jury
    op de eerste plaats. De punten van het publiek bezorgden onze noorderburen de winst.
    Italië en Rusland eindigden op plaatsen twee en drie. Volgend jaar zal Nederland 
    het Eurovisiesongfestival organiseren.


    1.   Nederland : Duncan Laurence - Arcade     492 p.
    2.   Italië : Mahmood - Soldi   465 p.
    3.   Rusland : Sergey Lazarev - Scream     369 p.
    4.   Zwitserland : Luca Hänni - She got me     360 p.
    5.   Noorwegen : KEiino - Spirit in the sky     338 p.
    6.   Zweden : John Lundvik - Too late for love     332 p.
    7.   Azerbeidzjan : Chingiz - Truth     297 p.
    8.   Noord-Macedonië : Tamara Todevska - Proud     295 p.
    9.   Austrailië : Kate Miller-Heidke - Zero gravity     285 p.
    10.  IJsland : Hatari - Hatrio mun sigra     234 p.
    11.  Tsjechië : Lake Malawi - Friend of a friend     157 p.
    12.  Denemarken : Leonora - Love is forever     120 p.
    13.  Slovenië : Zala Kralj & Gasper Santi - Sebi     105 p.
    14.  Frankrijk : Bilal Hassani - Roi     105 p.
    15.  Cyprus : Tamta - Replay     101 p.
    16.  Malta : Michela Place - Chameleon     95 p.
    17.  Servië : Nevena Bozovic - Kruna     90 p.
    18.  Albanië : Jonida Maliqi - Kjheju Tokës     90 p.
    19.  Estland : Victor Crone - Storm     86 p.
    20.  San Marino : Serhat - Say Na Na Na     81 p.
    21.  Griekenland : Katerine Duska - Better love     71 p.
    22.  Spanje : Miki - La venda     60 p.
    23.  Israël : Kobi Marimi - Home     47 p.
    24.  Duitsland : Sisters - Sister     32 p.
    25.  Wit-Rusland : Zena - Like it     31 p.
    26.  Verenigd Koninkrijk : Michael Rice - Bigger than us     16 p.

    De winnaar Nederland - 'Duncan Laurence met Arcade'

    14 landen, waaronder België, niet verder dan de halve finale
    België : Eliot - Wake up
    Polen : Tulia - Pali sie
    Hongarije : Joci Papai - Az ém apam
    Litouwen : Jurij Veklenko - Run with the lions
    Moldavië : Anna Odobescu - Stay
    Roemenië : Ester Peony - On a sunday
    Georgië : Oto Nemsadze - Keep on going
    Kroatië : Roko - The dream
    Portugal : Conan Osiris - Telemoveis
    Letland : Carousel - That night
    Armenië : Srbuk - Walking out
    Montenegro : D mol - Heaven
    Finland : Darude feat. Sebastian Rejman - Look away
    Oostenrijk : Paenda - Limits
    Ierland : Sarah McTernan - 22

    Oekraïne nam in 2019 niet deel aan het Eurovisiesongfestival vanwege een conflict
    tussen de zangeres die de voorronde van haar land won. De publieke omroep eiste
    dat zangeres Maruv stopt met optreden in Rusland, maar dat weigerde ze.
    Sinds de annexatie van de Krim ligt dat bij politici erg gevoelig.
    Oekraïne haakte uiteindelijk af omdat andere artiesten weigerden de plaats van Maruv in te nemen.

    Foto's : nieuwsblad.be en hln.be


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:info
    13-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 mei 2019

    NATIONAAL VOETBAL van dinsdag 14, woensdag 15 en donderdag 16 mei 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : 


    PLAY OFF 1 :

    Anderlecht - RC Genk     1 - 1

    Standard - Club Brugge     2 - 0

    Antwerp - AA Gent    1 - 2

    PLAY OFF 2 :
    GROEP A :

    KV Oostende - Sint-Truiden     1 - 1

    Westerlo - Charleroi     0 - 2

    Eupen - Beerschot-Wilrijk     1 - 0

    PLAY OFF 2 :
    GROEP B :

    Union Saint-Gilloise - KV Kortrijk    2 - 0

    Cercle Brugge - Moeskroen    0 - 3

    Waasland-Beveren - Zulte Waregem    0 - 5

      


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    12-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 mei 2019

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 10, zaterdag 11 en zondag 12 mei 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : 


    PLAY OFF 1 :

    Standard - AA Gent     2 - 3

    Antwerp - Anderlecht   1 - 1

    Club Brugge - RC Genk     3 - 2

    PLAY OFF 2 :
    GROEP A :

    Beerschot-Wilrijk - Charleroi    0 - 3

    KV Oostende - Westerlo     0 - 3

    Sint-Truiden - Eupen     2 - 2

    PLAY OFF 2 :
    GROEP B :

    Waasland-Beveren - Cercle Brugge    2 - 1

    Zulte Waregem - KV Kortrijk    0 - 5

    Union Saint-Gilloise - Moeskroen    3 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    11-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 mei 2019

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 3, zaterdag 4 en zondag 5 mei 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : 


    PLAY OFF 1 :

    RC Genk - Antwerp     4 - 0

    Anderlecht - Standard     2 - 1

    AA Gent - Club Brugge    0 - 1

    PLAY OFF 2 :
    GROEP A :

    Charleroi - Sint-Truiden      2 - 0

    Eupen - KV Oostende     3 - 2

    Beerschot-Wilrijk - Westerlo    3 - 2

    PLAY OFF 2 :
    GROEP B :

    Cercle Brugge - Union Saint-Gilloise     2 - 3

    KV Kortrijk - Waasland-Beveren     2 - 1

    Moeskroen - Zulte Waregem    3 - 0

      

    EERSTE AMATEURKLASSE : 

    Zie eindronde


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 30

    Ronse - RC Gent     2 - 0

    Wijgmaal - Diegem Sport    1 - 1

    Westhoek - Menen    5 - 0

    Sparta Petegem - Gullegem    4 - 0

    Sint-Eloois-Winkel - Londerzeel    1 - 0

    Eppegem - Harelbeke    2 - 0

    Tempo Overijse - Dikkelvenne   1 - 2

    Mandel United - Izegem-Ingelmunster - Olsa Brakel   2 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 30

    Duffel - Turnhout     6 - 0

    Spouwen-Mopertingen - Hoogstraten    1 - 1

    Cappellen - Bocholt   2 - 1

    Berchem Sport - Heur-Tongeren    3 - 1

    VW Hamme - City Pirates Antwerpen   1 - 0

    Sint-Niklaas - Temse    2 - 1

    Hades Kiewit Hasselt - Vosselaar    2 - 0

    Patro Eisden - Hasselt   3 - 3

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :

    Zie eindronde


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 30

    Wolvertem-Merchtem - Wetteren      1 - 3

    Wingene - Stekene   0 - 2

    Merelbeke - Jong Lede    1 - 1

    Kampenhout - Lebbeke    0 - 3

    Woluwe-Zaventem - Zwevezele   1 - 5

    Oostkamp - Pepingen-Halle    3 - 3

    Wervik - Melsele   1 - 3

    Torhout - Zelzate   3 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 30

    Bornem - Bilzen Waltwilder     1 - 1

    Tienen - Betekom    1 - 3

    Nijlen - Termien   2 - 3

    Wellen - Lyra-Lierse Berlaar   0 - 0

    Leopoldsburg - Ternesse Wommelgem   2 - 0

    Zwarte Leeuw - Esperanza Pelt     2 - 1

    RC Mechelen - Helson Helchteren   2 - 3

    Houtvenne - Sint-Lenaarts   3 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A en B :

    Zie eindronde



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    10-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 april 2019

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 26, zaterdag 27 en zondag 28 april 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : 


    PLAY OFF 1 :

    Antwerp - Standard     2 - 1

    AA Gent - RC Genk    0 - 1

    Club Brugge - Anderlecht    1 - 0

    PLAY OFF 2 :
    GROEP A :

    KV Oostende - Charleroi    2 - 2

    Westerlo - Eupen    1 - 0

    Sint-Truiden - Beerschot-Wilrijk    2 - 2

    PLAY OFF 2 :
    GROEP B :

    Moeskroen - KV Kortrijk   2 - 3

    Waasland-Beveren - Union Saint-Gilloise    3 - 2

    Zulte Waregem - Cercle Brugge    6 - 2

      

    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : 

    PLAY OFF 3 :

    Oud-Heverlee Leuven - Lommel     1 - 0

    Roeselare - Tubeke     4 - 0



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 30

    Play Off's voor Tessenderlo, Deinze, Virton en Lierse-Kempenzonen.
    Barragewedstrijden voor KSV Oudenaarde met clubs uit tweede amateurklasse.
    Degradatie voor Aalst, Geel en Knokke.

    Geel - Dender     3 - 3

    Chatelet-Farciennes - Knokke    0 - 0

    Rupel-Boom - Seraing    2 - 0

    Lierse-Kempenzonen - KSK Heist   1 - 1

    KSV Oudenaarde - RWD Molenbeek    2 - 0

    Tessenderlo - Deinze    1 - 1

    RFC de Liège - Virton   0 - 1

    Eendracht Aalst - Dessel Sport    0 - 2  


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 29

    Londerzeel - Overijse    1 - 0

    Harelbeke - Sint-Eloois-Winkel   0 - 0

    Olsa Brakel - Ronse    0 - 3

    Diegem Sport - Mandel United Izegem-Ingelmunster   1 - 0

    Menen - Wijgmaal    3 - 0

    Gullegem - Westhoek   2 - 3

    RC Gent - Eppegem   4 - 0

    Dikkelvenne - Sparta Petegem   2 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 29

    Vosselaar - Sint-Niklaas     2 - 1

    Bocholt - VW Hamme    1 - 2

    Heur-Tongeren - Cappellen    0 - 5

    Temse - Berchem Sport    1 - 1

    Hasselt - Hades Kiewit Hasselt   4 - 2

    Hoogstraten - Patro Eisden    0 - 0

    Turnhout - Spouwen-Mopertingen    6 - 1

    City Pirates Antwerpen - Duffel    0 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 30

    Waremme - Solières Sport    7 - 2

    Walhain - La Louvière-Centre   1 - 0

    Hamoir - Ol. Charleroi    4 - 1

    Durbuy - URSL Visé   1 - 3

    RAAL La Louvière - Ciney   7 - 0

    Couvin-Mariembourg - FC Tilleur   4 - 0

    Franc Borains - RFC Meux    5 - 3

    Rebecquoise - Acren-Lessines     1 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 29

    Jong Lede - Woluwe-Zaventem      4 - 1

    Pepingen-Halle - Wingene    2 - 2

    Zelzate - Kampenhout   1 - 0

    Stekene - Torhout    0 - 1

    Melsele - Wolvertem-Merchtem   0 - 2

    Wetteren - Oostkamp    3 - 5

    Lebbeke - Merelbeke    1 - 0

    Zwevezele - Wervik    2 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 29

    Helson Helchteren - Nijlen     2 - 1

    Ternesse Wommelgem - Zwarte Leeuw    2 - 4

    Termien - Tienen    1 - 1

    Lyra-Lierse Berlaar - Houtvenne   5 - 2

    Sint-Lenaarts - Bornem    3 - 5

    Bilzen Waltwilder - Leopoldsburg    1 - 0

    Betekom - Wellen   3 - 1

    Esperanza Pelt - RC Mechelen    3 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  : Speeldag 30

    Ostiches-Ath - RFC Tournai     0 - 1

    RCS Brainois - Binchoise    3 - 1

    Namur-Fosses La Ville - Stockel   5 - 1

    Taminoise - Symphorinois   7 - 4

    Albert Quevy-Mons - Stade Brainois    0 - 2

    Manageoise - RSD Jette   3 - 3

    Léopold FC - Wavre Sports   1 - 2

    Aischoise - Ganshoren    3 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 30

    Meix-Dt-Virton - Herstal     1 - 1

    Stockay-Watfusée - Warnant   2 - 0

    RFC Huy - Longlier   5 - 1

    Mormont - Aywaille    2 - 2

    Richelle - Oppagne-Wéris   6 - 1

    Givry - La Calamine    4 - 3

    Onhaye - Verlaine    2 - 1

    Condruzien - Sprimont   0 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    09-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 19, 20, 21 en 22 april 2019

    NATIONAAL VOETBAL in het PAASWEEKEND van vrijdag 19, zaterdag 20, zondag 21 en maandag 22 april 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : 


    PLAY OFF 1 :

    Standard - RC Genk   1 - 3

    Anderlecht - AA Gent    0 - 0

    Antwerp - Club Brugge    0 - 0

    PLAY OFF 2 :
    GROEP A :

    Westerlo - KV Oostende    0 - 0

    Eupen - Sint-Truiden      1 - 1

    Charleroi - Beerschot-Wilrijk    4 - 0

    PLAY OFF 2 :
    GROEP B :

    Union Saint-Gilloise - Zulte Waregem    2 - 2

    Cercle Brugge - KV Kortrijk     1 - 2

    Waasland-Beveren - Moeskroen     2 - 1

      

    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : 

    PLAY OFF 3 :

    Tubeke - Oud-Heverlee Leuven    0 - 3

    Lommel - Roeselare   0 - 1




    EERSTE AMATEURKLASSE :

    Geen voetbal in het paasweekend 


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A en B : Inhaalwedstrijden

    VW Hamme - Vosselaar    5 - 1

    Duffel - Berchem Sport     5 - 0

    Spouwen-Mopertingen - Sint-Niklaas     2 - 1

    Verder geen voetbal in het paasweekend 


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :

    RFC Meux - Couvin-Mariembourg    3 - 2

    Ciney - Durbuy      1 - 4

    La Louvière-Centre - Waremme     5 - 1

    Solières Sport - Rebecquoise     4 - 1

    Acren-Lessines - Franc Borains    2 - 2

    FC Tilleur - RAAL La Louvière    1 - 4

    URSL Visé - Hamoir    5 - 0

    Ol. Charleroi - Walhain    2 - 4


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A en B : Inhaalwedstrijd

    Stekene - Lebbeke     0 - 0

    Verder geen voetbal in het paasweekend 


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 29

    Stockel - Aischoise      1 - 0

    Binchoise - Namur-Fosses La Ville    0 - 7

    Ganshoren - Ostiches-Ath    0 - 5

    RFC Tournai - Léopold FC    1 - 2

    Wavre Sports - Manageoise    0 - 0

    RSD Jette - Albert Quevy-Mons    1 - 2

    Stade Brainois - Taminoise    5 - 1

    Symphorinois - RCS Brainois   0 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : Speeldag 29

    Sprimont - Meix-Dt-Virton     1 - 0

    Oppagne-Wéris - Givry    0 - 2

    Aywaille - Richelle    1 - 2

    Longlier - Mormont    4 - 1

    Warnant - RFC Huy    0 - 2

    La Calamine - Onhaye    2 - 0

    Verlaine - Condruzien    4 - 1

    Herstal - Stocaky-Warfusée    1 - 4


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    08-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Brabant en Henegouwen - 28 april en 5 mei 2019

    EERSTE PROVINCIALE BRABANT en HENEGOUWEN : 4 en 5 mei 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld




    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 30

    Tervuren-Duisburg - Diest    0 - 2

    Rhodienne-De-Hoek - Aarschot     1 - 4

    Bertem-Leefdal - Grimbergen    2 - 1

    Linden - Hoeilaart    4 - 1

    HO Veltem - Sterrebeek   7 - 1

    Liedekerke - HO Bierbeek    2 - 1

    Borght-Humbeek - Melsbroek   5 - 1

    Herent - Huldenberg   3 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 30

    Saint-Jossé - Ixelles    0 - 2

    Villers La Ville - Boitsfort    1 - 0

    Waterloo - Forestoise    3 - 2

    BX Brussels - Lasne Ohain   1 - 1

    Saint-Michel - Sporting Bruxelles    1 - 1

    Etterbeek - Genappe    4 - 0

    Kosova Schaerbeek - Crossing Schaerbeek     4 - 3

    Jodoigne - Stade Everois    5 - 1


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 30

    Gosselies - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    0 - 4

    Le Roeulx - Peruwelz FC    2 - 3

    Soignies - Monceau    4 - 1

    Neufvilles - Paturages    2 - 3

    Montignies - Estaimbourg    4 - 2

    Anderlues - Solre Sambre    3 - 0

    Beloeil - Houdeng    2 - 2

    Antoinien - Pont-A-Celles Buzet    5 - 5


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT en HENEGOUWEN : 27 en 28 april 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld



    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 29

    Huldenberg - Rhodienne-De-Hoek     1 - 1

    Aarschot - Tervuren-Duisburg   6 - 2

    HO Bierbeek - Bertem-Leefdal    2 - 0

    Sterrebeek - Linden    1 - 1

    Hoeilaart - Liedekerke    1 - 4

    Diest - HO Veltem    1 - 0

    Grimbergen - Borght-Humbeek    3 - 1

    Melsbroek - Herent   1 - 1


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 29

    Crossing Schaerbeek - Saint-Michel      0 - 0

    Sporting Bruxelles - Jodoigne    1 - 3

    Stade Everois - Etterbeek    3 - 6

    Genappe - BX Brussels    0 - 0

    Forestoise - Kosova Schaerbeek    0 - 4

    Lasne Ohian - Saint-Jossé    4 - 1

    Boitsfort - Waterloo    0 - 0

    Ixelles - Villers La Ville   0 - 3


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 29

    Monceau - Montignies      2 - 1

    Solre Sambre - Beloeil      3 - 2

    Estaimbourg - Anderlues    0 - 1

    Paturages - Antoinien    2 - 2

    Houdeng - Neufvilles    4 - 0

    Pont-A-Celles Buzet - Gosselies   0 - 3

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Le Roeulx   5 - 2

    Peruwelz FC - Soignies    1 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    07-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 april 2019

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 12, zaterdag 13 en zondag 14 april 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : 


    PLAY OFF 1 :

    Standard - Anderlecht    STOPGEZET bij  2 - 0

    AA Gent - Antwerp    1 - 2

    RC Genk - Club Brugge    3 - 1

    PLAY OFF 2 :
    GROEP A :

    Beerschot-Wilrijk - Eupen     2 - 0

    Sint-Truiden - KV Oostende    1 - 0

    Charleroi - Westerlo    2 - 0

    PLAY OFF 2 :
    GROEP B :

    Zulte Waregem - Moeskroen     2 - 2

    Cercle Brugge - Waasland-Beveren    3 - 2

    KV Kortrijk - Union Saint-Gilloise     0 - 1

      

    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : 

    PLAY OFF 3 :

    Lommel - Tubeke    3 - 0

    Oud-Heverlee Leuven - Roeselare    3 - 0



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 29

    Dender - Tessenderlo     0 - 2

    Seraing - Eendracht Aalst     2 - 0

    Dessel Sport - Rupel-Boom    3 - 2

    Deinze - KSV Oudenaarde    2 - 1

    KSK Heist - RFC de Liège   1 - 0

    Virton - Chatelet-Farciennes   1 - 0

    Knokke - Geel    4 - 2

    RWD Molenbeek - Lierse-Kempenzonen   1 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 28

    Westhoek - Sparta Petegem      0 - 2

    Dikkelvenne - Londerzeel     3 - 0

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Menen     3 - 0

    Tempo Overijse - Harelbeke    0 - 0

    Ronse - Diegem Sport      1 - 1

    Wijgmaal - Gullegem      0 - 1

    Eppegem - Olsa Brakel   2 - 1

    Sint-Eloois-Winkel - RC Gent    6 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 28

    Hades Kiewit Hasselt - Hoogstraten      2 - 0

    Patro Eisden - Turnhout     1 - 1

    Sint-Niklaas - Hasselt     4 - 0

    Cappellen - Temse   1 - 3

    Duffel - VW Hamme    2 - 0

    Bocholt - Heur-Tongeren    4 - 1

    Berchem Sport - Vosselaar   5 - 0

    Spouwen-Mopertingen - City Pirates Antwerpen   0 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 28

    RAAL La Louvière - RFC Meux      1 - 1

    Durbuy - FC Tilleur    1 - 2

    Rebecquoise - La Louvière-Centre   1 - 2

    Couvin-Mariembourg - Franc Borains    2 - 5

    Waremme - Ol. Charleroi    1 - 1

    Walhain - URSL Visé      0 - 3

    Acren-Lessines - Solières Sport   3 - 0

    Hamoir - Ciney    5 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 28

    Zwevezele - Jong Lede      3 - 1

    Torhout - Pepingen-Halle    4 - 1

    Oostkamp - Melsele    6 - 1

    Wingene - Wetteren    1 - 1

    Woluwe-Zaventem - Lebbeke    5 - 2

    Kampenhout - Stekene    1 - 2

    Wolvertem-Merchtem - Wervik    1 - 3

    Merelbeke - Zelzate     0 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 28

    Houtvenne - Betekom    3 - 1

    Leopoldsburg - Sint-Lenaarts    1 - 5

    Zwarte Leeuw - Bilzen Waltwilder    2 - 4

    Nijlen - Esperanza Pelt    0 - 1

    Wellen - Tienen     2 - 1

    RC Mechelen - Ternesse Wommelgem   2 - 1

    Termien - Helson Hechteren     3 - 1

    Bornem - Lyra-Lierse Berlaar     1 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  : Speeldag 28

    Aischoise - Binchoise     5 - 1

    Namur-Fosses La Ville - Symphorinois      1 - 1

    Manageoise - RFC Tournai     0 - 1

    Albert Quevy-Mons - Wavre Sports   3 - 0

    Taminoise - RSD Jette    2 - 2

    RCS Brainois - Stade Brainois    1 - 1

    Ganshoren - Stockel    0 - 0

    Léopold FC - Ostiches-Ath    2 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 28

    Sprimont - Verlaine      1 - 1

    RFC Huy - Herstal       1 - 3

    Richelle - Longlier     3 - 2

    Givry - Aywaille   2 - 1

    Stockay-Warfusée - Meix-Dt-Virton    2 - 0

    Mormont - Warnant    2 - 0

    Condruzien - La Calamine   2 - 0

    Onhaye - Oppagne-Wéris   3 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    06-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - zaterdag 13 en zondag 14 april 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Waasmunster - Jong Zulte     0 - 2

    Voorde Appelterre - Drongen    3 - 3

    Bambrugge - Adegem   2 - 2

    Lochristi - HO Kalken    2 - 3

    Zele - KVV Ardennen   3 - 1

    Dendermonde - Elene-Grotenberge    2 - 0

    Aalter - Ninove   1 - 5

    Sottegem - Mariakerke   1 - 3


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Waarschoot - Meetjesland    0 - 0

    Lembeke - Sleidinge    1 - 1

    Assenede - Merendree    1 - 0

    Zomergem - Lovendegem   2 - 0

    Zeveren - Ertvelde    0 - 1

    Kleit - Sint-Laureins    2 - 1

    Latem - Poesele     4 - 4

    Maldegem - Bellem   2 - 2        

     

           
                   

     

                
               

     


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Nokere-Kruishoutem - Edeboys   1 - 4

    Moerbeke-Geraardsbergen - Munkzwalm    0 - 2

    Meldert - Erembodegem    8 - 0

    Meerbeke - Kluisbergen Sportief   4 - 2

    Borsbeke - Winnik    2 - 0

    Gijzel-Oosterzele - Burst    1 - 2

    Denderhoutem - Geraardsbergen    2 - 2

    Machelen - Windeke    2 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Schoonaarde - Bazel    2 - 1

    Grembergen - Berlare   3 - 0

    Kruibeke - Heikant    1 - 3

    Buggenhout - Doorslaar   0 - 2

    WB Sint-Niklaas - Kieldrecht    0 - 0

    Haasdonk - Sint-Gillis    4 - 2

    Sinaai - VSV Gent    1 - 1

    Vrasene - Robur   3 - 1


    DERDE PROVINCIALE A : 


    Boekhoute - Vinkt    0 - 0


    Hansbeke - Donk    5 - 0


    DKW Evergem - Wachtebeke    2 - 3


    Sint-Kruis-Winkel - Evergem Center    3 - 3


    Ursel - Nevele    6 - 1


    Belzele - Watervliet     1 - 1


    Vinderhoute - Maria-Aalter    1 - 4


    Bassevelde - Muide Gent    2 - 0


    DERDE PROVINCIALE B :


    Serskamp-Schellebelle - Melsen   4 - 2


    Zevergem - Laarne-Kalken     2 - 2


    VC Zwijnaarde - Moortsele    1 - 1


    Heusden - Lochristi B    2 - 1


    Massemen - Beervelde    1 - 1


    Sint-Denijs - Bottelare    4 - 0


    Zaffelare - HT Zwijnaarde    2 - 3


    Cercle Melle - Destelbergen    1 - 5

      

          
           

     


    DERDE PROVINCIALE C :


    Velzeke - Michelbeke     2 - 1

    Maarkedal - Gavere-Asper    4 - 0

    Elene-Grotenberge B - Nazareth-Eke    2 - 1

    Sint-Goriks - Wortegem    3 - 5

    Horebeke - Eine    1 - 3

    FC Kluisbergen - Boekel    0 - 1

    Zingem - Sottegem B    2 - 1

    Bevere - Oudenhove     2 - 2

    DERDE PROVINCIALE D : 


    Kerksken - Vlierzele     5 - 1


    Deftinge - Haaltert    3 - 1


    Gijzegem - Sint-Antelinks   1 - 4


    Herzele-Ressegem - Baardegem    1 - 5


    Bonanza - Hofstade     1 - 1


    Doggen - Nederhasselt    1 - 2


    Denderleeuw - Mere     4 - 0


    Houtem - Zandbergen   1 - 0

        

      

            
                    

     


    DERDE PROVINCIALE E :


    Tielrode - Sint-Pauwels   2 - 5

    Kallo - Opdorp    2 - 4

    Oudegem - Klinge    2 - 1

    Eksaarde - Meerdonk    2 - 2

    Robur B - Bosdam Beveren     4 - 2

    SKB Sint-Niklaas - Moerbeke    1 - 4

    YB Beveren - Kemzeke    2 - 1

    Melsele B - SK Gerda     4 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A : 

    Kaprijke-Bentille - Knesselare    2 - 1

    Balgerhoeke - Ooidonck-Leerne    1 - 3

    Oostakker - Lotenhulle    2 - 2

    9000 Gent - Zaffelare B    1 - 1

    Muide Gent B - Middelburg    0 - 4

    Vinkt B - Avrasya Gent   FF

    VS Destelbergen - Sint-Amandsberg    FF


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Mater     6 - 0

    Olsene - Zingem B    3 - 1

    Huise-Ouwegem - Volkegem    4 - 1

    Munkzwalm B - FCLC Ronse     8 - 7

    Boekel B - FC Kluisbergen B     2 - 2

    Nazareth-Eke B - Nokere-Kruishoutem B    1 - 0

    Kluisbergen Sportief B - Bevere B    FF

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Oudenhove B - Winnik B      6 - 2

    Everbeek - Ophasselt    7 - 0

    Jong Geraardsbergen - Bonanza B    1 - 1

    Okegem - Volkegem B    3 - 1

    Opbrakel - Neigem   2 - 2

    Idegem - Zegelsem     3 - 0

    Michelbeke B - Velzeke B      FF

    VIERDE PROVINCIALE D :

    SK Merelbeke - Moorsel   1 - 2

    Lebbeke B - Nieuwerkerken    0 - 8

    FC Dampoort - T. Melle   0 - 1

    Smetlede - Heusden B    3 - 2

    Aaigem - OB Lebbeke    2 - 2

    Wichelen - Rangers Merelbeke    2 - 2

    Serskamp-Schellebelle B - Bavegem    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Rupelmonde - Daknam   5 - 0

    SVH Waasmunster - PD Kruibeke   3 - 1

    Haasdonk B - Sint-Gillis-Waas   1 - 2

    Overmere - Zele B    0 - 5

    HO Kalken B - Baasrode   5 - 0

    Hoogeinde - Sinaai B   5 - 0

    Verrebroek - Sp Waasmunster B   2 - 2

    Sombeke - Hamme-Zogge    FF


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    05-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - zaterdag 13 en zondag 14 april 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    WS Lauwe - Kortemark     3 - 1


    Deerlijk Sport - Vlamertinge      1 - 4


    Zedelgem - Meulebeke     3 - 2

    Blankenberge - Damme     2 - 2

    Dadizele - RC Lauwe     2 - 1

    Oostduinkerke - Wielsbeke   2 - 0


    RC Waregem - Boezinge     2 - 2


    Poperinge - Oostnieuwkerke

         1 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE A :  


    Club Roeselare - Rumbeke   0 - 2

    Sint-Kruis - Heist    2 - 2

    De Haan - Bredene    4 - 2

    Eernegem - Diksmuide     0 - 2

    Lichtervelde - Jabbeke    1 - 4

    Keiem - Spermalie-Middelkerke    5 - 1

    Varsenare - De Ruiter Roeselare    4 - 1

    Oudenburg - Veldegem    1 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    VV Tielt - Zonnebeke    0 - 0


    Ledegem - Beveren-Leie    2 - 2


    Heestert - Geluwe    1 - 2


    Moorslede - Zwevegem    2 - 1


    Ploegsteert - Wevelgem    1 - 3


    Nieuwkerke - Anzegem   0 - 2


    Moen - Otegem   2 - 0


    Dottignies - Bissegem    2 - 0


    DERDE PROVINCIALE A : 


    Vleteren - Westrozebeke    1 - 1


    De Panne - Dikkebus    3 - 2


    Gits - Staden   1 - 6


    Voormezele - Elverdinge    2 - 1


    Merkem - Veurne    3 - 3


    Geluveld - Proven    1 - 2


    Comines-Warneton - Hooglede    2 - 1


    Houthulst - Beselare     4 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Dar. Brugge - Lissewege    0 - 3

    Jong Male - SK Torhout    3 - 0

    Moerkerke - Lombardsijde    2 - 1

    Dudzele - Nieuwpoort     5 - 8

    Beernem - Ruddervoorde   5 - 1

    Koekelare - Gistel   2 - 0

    Snaaskerke - Loppem    1 - 1

    Steenbrugge - Ichtegem    1 - 3


    DERDE PROVINCIALE C :


    Heule - Moorsele    1 - 0


    D. Beveren - Hulste    1 - 0


    Kanegem - Bellegem    3 - 0


    Ardooie - Zwevezele B    0 - 3


    Lendelede - Emelgem-Kachtem    0 - 2


    Wevelgem B - Ingooigem     4 - 0


    KSV Kortrijk - Aarsele     0 - 2


    Oostrozebeke - Avelgem    2 - 3

    KVK Avelgem is kampioen !


    VIERDE PROVINCIALE A : 


    Nieuwpoort B - Kortemark B       3 - 1


    Alveringem - Jonkershove   2 - 4


    Lo-Reninge - Veurne B    1 - 2


    Bulskamp - Adinkerke    2 - 5


    Westende - Handzame

        1 - 3

    Diksmuide B - Coxyde      FF


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Aartrijke - Wenduine    4 - 1


    Pittem - Ruiselede   0 - 3


    E. Brugge - Beernem B    2 - 3


    Zerkegem - Zandvoorde    1 - 0


    Hertsberge - Steenbrugge B     5 - 2


    Sint-Joris - D. Beveren B    6 - 2


    HO Oedelem - Damme B    FF

       


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Wielsbeke B - Aalbeke    1 - 2

    Desselgem - Sint-Eloois-Winkel B      3 - 2

    Anzegem B - Wikings Kortrijk     1 - 0

    Dottignies B - Jong Vijve       1 - 0

    Jong Helkijn - Izegem-Ingelmunster B     1 - 1

    Stasegem - Ledegem B    0 - 3

    Marke - Kuurne     1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE D :


    Langemark-Poelkapelle - Vlamertinge B   0 - 0


    Kruiseke - Wervik B    5 - 0


    Westouter - Hollebeke    3 - 2


    Zillebeke - Passendale    2 - 2


    Poperinge B - Reningelst   FF


    Menen United - Dadizele B    FF

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    04-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 april 2019

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 13 en 14 april 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 30

    Daring Huvo Jeuk - Koersel     0 - 1

    Hoepertingen - Torpedo Hasselt   1 - 2

    Herk-De-Stad - Melo Zonhoven   2 - 1

    Mechelen aan de Maas - Park Houthalen    0 - 5

    Achel VV - Herkol   4 - 3

    Zonhoven VV - Zepperen-Brustem   3 - 2

    FC Alken - Beringen   0 - 3

    Vlijtingen - Bree-Beek    3 - 5


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 30

    Wuustwezel - Mariekerke    3 - 2

    Branddonk - Rochus Deurne   4 - 2

    Berg en Dal - Sint-Job   1 - 2

    KVV Duffel - Lille    1 - 1

    Schriek - Kontich    0 - 3

    Herentals - Witgoor Dessel    0 - 2

    Oppuurs - Heikant Berlaar   2 - 4

    De Kempen - Zoersel    1 - 3


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : 

    Geen voetbal


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : 

    Crossing Schaerbeek - Forestoise      8 - 3

    Kosova Schaerbeek - Genappe     1 - 1

    Verder geen voetbal 


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 28

    Montignies - Peruwelz FC      2 - 0

    Soignies - Saint-Ghislain Tertre Hautrage   2 - 3

    Le Roeulx - Gosselies    2 - 3

    Anderlues - Monceau    1 - 1

    Pont-A-Celles Buzet - Paturages    1 - 1

    Antoinien - Houdeng    0 - 3

    Neufvilles - Solre Sambre    1 - 5

    Beloeil - Estaimbourg     1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    03-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 april 2019

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 5, zaterdag 6 en zondag 7 april 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : 


    PLAY OFF 1 :

    RC Genk - AA Gent    2 - 1

    Anderlecht - Antwerp     1 - 2

    Club Brugge - Standard    4 - 0

    PLAY OFF 2 :
    GROEP A :

    KV Oostende - Beerschot-Wilrijk    2 - 1

    Westerlo - Sint-Truiden     2 - 2

    Eupen - Charleroi     0 - 1

    PLAY OFF 2 :
    GROEP B :

    KV Kortrijk - Zulte Waregem    4 - 2

    Union Saint-Gilloise - Waasland-Beveren     5 - 1

    Moeskroen - Cercle Brugge     2 - 3

      

    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : 

    PLAY OFF 3 :

    Tubeke - Lommel     1 - 1

    Roeselare - Oud-Heverlee Leuven    2 - 2



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 28

    Tessenderlo - KSV Oudenaarde    2 - 0

    Geel - RWD Molenbeek     3 - 0

    Chatelet-Farciennes - Seraing   0 - 3

    KSK Heist - Dessel Sport   1 - 0

    Virton - Knokke    4 - 0

    Eendracht Aalst - Deinze     1 - 0

    Rupel-Boom - Dender    2 - 1

    RFC de Liège - Lierse-Kempenzonen    2 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 27

    Menen - Ronse     3 - 1

    Olsa Brakel - Sint-Eloois-Winkel    1 - 2

    Diegem Sport - Eppegem      3 - 1

    Gullegem - Mandel United Izegem-Ingelmunster   2 - 1

    Sparta Petegem - Londerzeel    2 - 2

    Harelbeke - Dikkelvenne    0 - 1

    Westhoek - Wijgmaal     3 - 0

    RC Gent - Tempo Overijse      1 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 27

    Turnhout - Hades Kiewit Hasselt     1 - 1

    Hoogstraten - Sint-Niklaas     2 - 2

    Temse - Bocholt    0 - 1

    Hasselt - Berchem Sport   1 - 3

    City Pirates Antwerpen - Patro Eisden   0 - 1

    VW Hamme - Heur-Tongeren   2 - 2

    Duffel - Spouwen-Mopertingen    1 - 2

    Vosselaar - Cappellen   1 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 27

    Ol. Charleroi - Rebecquoise     0 - 2

    Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière   1 - 1

    La Louvière-Centre - Acren-Lessines   1 - 0

    Ciney - Walhain    0 - 2

    RFC Meux - Durbuy    4 - 3

    Franc Borains - Solières Sport    0 - 1

    URSL Visé - Waremme    2 - 0

    FC Tilleur - Hamoir   0 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 27

    Zelzate - Woluwe-Zaventem    5 - 1

    Wervik - Jong Lede    0 - 0

    Stekene - Merelbeke    0 - 1

    Wetteren - Torhout    3 - 2

    Melsele - Wingene    4 - 2

    Lebbeke - Zwevezele      2 - 3

    Wolvertem-Merchtem - Oostkamp     0 - 1

    Pepingen-Halle - Kampenhout   4 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 27

    Esperanza Pelt - Termien    3 - 1

    Bilzen Waltwilder - RC Mechelen    4 - 1

    Sint-Lenaarts - Zwarte Leeuw   0 - 1

    Lyra-Lierse Berlaar - Leopoldsburg     3 - 0

    Betekom - Bornem   2 - 1

    Tienen - Helson Hechteren     2 - 1

    Wellen - Houtvenne    1 - 2

    Ternesse Wommelgem - Nijlen    2 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  : Speeldag 27

    Wavre Sports - Taminoise     1 - 1

    RSD Jette - RCS Brainois     1 - 0

    RFC Tournai - Albert Quevy-Mons      0 - 0

    Stade Brainois - Namur-Fosses La Ville    2 - 0

    Binchoise - Ganshoren     1 - 2

    Léopold FC - Manageoise   2 - 2

    Ostiches-Ath - Stockel   1 - 4

    Symphorinois - Aischoise   5 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 27

    Longlier - Givry     0 - 3

    Oppagne-Wéris - Condruzien    4 - 0

    Meix-Dt-Virton - Verlaine   2 - 2

    La Calamine - Sprimont    1 - 2

    Aywaille - Onhaye    1 - 1

    Warnant - Richelle    1 - 2

    Herstal - Mormont   3 - 3

    Stockay-Warfusée - RFC Huy    1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    02-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - zaterdag 6 en zondag 7 april 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com

    Door de Ronde van Vlaanderen worden heel wat wedstrijden op zaterdag afgewerkt.

    EERSTE PROVINCIALE :


    HO Kalken - Waasmunster    0 - 2

    KVV Ardennen - Lochristi   2 - 1

    Adegem - Zele     1 - 1

    Ninove - Bambrugge    3 - 0

    Elene-Grotenberge - Sottegem     4 - 1

    Mariakerke - Aalter    3 - 7

    Drongen - Dendermonde     5 - 0

    Jong Zulte - Voorde Appelterre    0 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Poesele - Assenede    0 - 5

    Bellem - Lembeke    2 - 5

    Sint-Laureins - Waarschoot   0 - 0

    Merendree - Zeveren   1 - 3

    Sleidinge - Latem     4 - 1

    Ertvelde - Kleit    3 - 0

    Lovendegem - Maldegem   5 - 1

    Meetjesland - Zomergem    0 - 1      

     

           
                   

     

                
               

     


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Burst - Denderhoutem     2 - 2

    Kluisbergen Sportief - Borsbeke   0 - 2

    Geraardsbergen - Machelen    1 - 2

    Edeboys - Moerbeke-Geraardsbergen     1 - 1

    Munkzwalm - Meldert    7 - 0

    Windeke - Nokere-Kruishoutem     1 - 2

    Winnik - Gijzel-Oosterzele   0 - 3

    Erembodegem - Meerbeke   1 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Berlare - Kruibeke    4 - 2

    Sint-Gillis - Schoonaarde    0 - 3

    Bazel - Sinaai    0 - 2

    VSV Gent - Grembergen    3 - 1

    Doorslaar - Haasdonk    1 - 1

    Heikant - Vrasene   0 - 0

    Robur - WB Sint-Niklaas   4 - 2

    Kieldrecht - Buggenhout   0 - 0


    DERDE PROVINCIALE A : 


    Maria-Aalter - Sint-Kruis-Winkel    0 - 1


    Vinkt - Belzele     1 - 3


    Wachtebeke - Hansbeke   1 - 4


    Donk - Ursel    1 - 3


    Nevele - Boekhoute   4 - 4


    Watervliet - Bassevelde   2 - 3


    Muide Gent - Vinderhoute     3 - 1


    Evergem Center - DKW Evergem    2 - 1

            

     

         
        

       

          
         

      

           
                   

      

                
                      

      

    DERDE PROVINCIALE B :


    Moortsele - Serskamp-Schellebelle     2 - 2


    Lochristi B - Cercle Melle    4 - 0


    Beervelde - Zaffelare    1 - 1


    Destelbergen - Sint-Denijs    1 - 3


    Laarne-Kalken - Heusden   0 - 1


    Bottelare - Massemen     2 - 1


    Melsen - Zevergem    3 - 3


    HT Zwijnaarde - VC Zwijnaarde    1 - 3

     

      

          
           

     


    DERDE PROVINCIALE C :


    Sottegem B - Elene-Grotenberge B     2 - 0

    Wortegem - Zingem     1 - 0

    Eine - FC Kluisbergen    4 - 4

    Gavere-Asper - Bevere    6 - 2

    Boekel - Sint-Goriks    3 - 0

    Oudenhove - Horebeke     0 - 0

    Michelbeke - Maarkedal    2 - 5

    Nazareth-Eke - Velzeke     3 - 0

    DERDE PROVINCIALE D : 


    Nederhasselt - Kerksken     2 - 0


    Mere - Doggen     3 - 0


    Haaltert - Herzele-Ressegem    4 - 2


    Zandbergen - Gijzegem    1 - 0


    Hofstade - Houtem    1 - 2


    Vlierzele - Deftinge    0 - 4


    Baardegem - Bonanza    3 - 1


    Sint-Antelinks - Denderleeuw   1 - 5

           

      

            
                    

     


    DERDE PROVINCIALE E :


    Meerdonk - Melsele B    2 - 3

    Opdorp - Oudegem   2 - 3

    Moerbeke - YB Beveren    1 - 1

    Klinge - Robur B   2 - 1

    Kemzeke - Kallo   1 - 3

    SK Gerda - Tielrode   2 - 4

    Sint-Pauwels - SKB Sint-Niklaas   1 - 2

    Bosdam Beveren - Eksaarde   2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A : 

    Middelburg - VS Destelbergen     2 - 1

    Ooidonck Leerne - 9000 Gent    1 - 0

    Lotenhulle - Balgerhoeke   3 - 1

    Knesselare - Oostakker    2 - 1

    Avrasya Gent - Kaprijke-Bentille   4 - 1

    Sint-Amandsberg - Vinkt B   0 - 8

    De Pinte - Muide Gent B      FF


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Huise-Ouwegem    0 - 3

    FC Kluisbergen B - Eine B     3 - 4

    FCLC Ronse - Nazareth-Eke B    2 - 1

    Mater - Kluisbergen Sportief B    0 - 2

    Nokere-Kruishoutem B - Olsene   0 - 2

    Volkegem - Munkzwalm B      3 - 1

    Zingem B - Petegem Schelde    0 - 5

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Volkegem B - Michelbeke B    5 - 1

    Winnik B - Okegem    1 - 2

    Bonanza B - Idegem    1 - 2

    Velzeke B - Strijpen    1 - 3

    Neigem - Oudenhove B     4 - 1

    Zegelsem - Opbrakel    2 - 3

    Ophasselt - Jong Geraardsbergen     1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Heusden B - Aaigem    2 - 0

    T. Melle - Smetlede     1 - 1

    Moorsel - Serskamp-Schellebelle B   2 - 0

    Nieuwerkerken - FC Dampoort   1 - 1

    OB Lebbeke - Herdersem   1 - 1

    Rangers Merelbeke - SK Merelbeke   1 - 1

    Bavegem - Lebbeke B     FF

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Waasmunster B - HO Kalken B    4 - 2

    Baasrode - Overmere    1 - 3

    Zele B - Haasdonk B    3 - 1

    Hamme-Zogge - Hoogeinde   6 - 2

    Sinaai B - Rupelmonde    1 - 10

    Daknam - Verrebroek   4 - 1

    Sint-Gillis-Waas - SVH Waasmunster   4 - 2

    PD Kruibeke - Sombeke   4 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    01-04-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - zaterdag 6 en zondag 7 april 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Meulebeke - RC Waregem     0 - 1


    Wielsbeke - Blankenberge    1 - 1


    Boezinge - Oostduinkerke    4 - 2


    Damme - Dadizele     0 - 1


    RC Lauwe - Poperinge    2 - 1


    Kortemark - Zedelgem     1 - 2


    Oostnieuwkerke - Deerlijk     1 - 1


    Vlamertinge - WS Lauwe

        2 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE A :  


    De Ruiter Roeselare - Keiem     0 - 3

    Spermalie-Middelkerke - Eernegem    1 - 2

    Veldegem - Club Roeselare    1 - 1

    Diksmuide - De Haan    3 - 1

    Rumbeke - Sint-Kruis    1 - 0

    Heist - Varsenare   0 - 1

    Jabbeke - Oudenburg   3 - 0

    Bredene - Lichtervelde      3 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Geluwe - Ledegem     2 - 1


    Bissegem - Moen    2 - 3


    Otegem - Nieuwkerke    1 - 0


    Beveren-Leie - VV Tielt   1 - 1


    Zwevegem - Heestert    3 - 1


    Zonnebeke - Dottignies     0 - 0


    Wevelgem - Moorslede    1 - 0


    Anzegem - Ploegsteert   13 - 0


    DERDE PROVINCIALE A : 


    Staden - Comines-Warneton    1 - 1


    Westrozebeke - Geluveld    0 - 0


    Hooglede - De Panne    0 - 0


    Elverdinge - Gits    0 - 5


    Veurne - Houthulst    1 - 1


    Proven - Merkem     1 - 1


    Dikkebus - Vleteren    2 - 1


    Beselare - Voormezele   2 - 4


    DERDE PROVINCIALE B :


    Lissewege - Jong Male    3 - 1

    Gistel - Snaaskerke   1 - 1

    SK Torhout - Moerkerke    1 - 4

    Ruddervoorde - Dudzele   0 - 3

    Ichtegem - Dar. Brugge    2 - 0

    Nieuwpoort - Steenbrugge   3 - 0

    Lombardsijde - Koekelare   0 - 5

    Loppem - Beernem   2 - 3


    DERDE PROVINCIALE C :


    Bellegem - Ardooie     1 - 2


    Aarsele - Oostrozebeke    3 - 0


    Avelgem - Heule     1 - 1


    Emelgem-Kachtem - Wevelgem B     4 - 0


    Hulste - Kanegem    0 - 3


    Zwevezele B - Lendelede    1 - 1


    Ingooigem - Kortrijk     3 - 3


    Moorsele - D. Beveren    6 - 0

        

     

           
       


    VIERDE PROVINCIALE A : 


    Handzame - Nieuwkapelle    4 - 1


    Kortemark B - Bulskamp     5 - 2


    Veurne B - Nieuwpoort B      2 - 1


    Jonkershove - Lo-Reninge    2 - 2


    Adinkerke - Diksmuide B   1 - 6


    Coxyde - Zarren   2 - 6


    VIERDE PROVINCIALE B :


    D. Beveren B - Doomkerke    2 - 6


    Zandvoorde - E. Brugge    0 - 1


    Wenduine - HO Oedelem    1 - 3


    Steenbrugge B - Zerkegem   3 - 1


    Ruiselede - Aartrijke   2 - 1


    Beernem B - Pittem   3 - 3


    Damme B - Sint-Joris    FF

     


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Aalbeke - Marke    1 - 3

    Dentergem - Stasegem     4 - 1

    Wikings Kortrijk - Dottignies B     4 - 3

    Jong Vijve - Jong Helkijn    4 - 2

    Kuurne - Desselgem     1 - 4

    Sint-Eloois-Winkel B - Anzegem B    2 - 0

    Ledegem B - Wielsbeke B    4 - 2


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Hollebeke - Rekkem    1 - 1


    Passendale - Westouter     2 - 1


    Brielen - Kruiseke     1 - 1


    Wervik B - Zillebeke    1 - 3


    Reningelst - Langemark-Poelkapelle   2 - 0


    Vlamertinge B - Menen United    FF



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    31-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 april 2019

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 6 en 7 april 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 29

    Park Houthalen - Vlijtingen    3 - 0

    Koersel - Achel VV   3 - 0

    Torpedo Hasselt - Zonhoven VV   2 - 0

    Beringen - Daring Huvo Jeuk    1 - 1

    Bree-Beek - Hoepertingen    6 - 3

    Zepperen-Brustem - Herk-De-Stad     0 - 2

    Herkol - Mechelen aan de Maas   2 - 2

    Melo Zonhoven - FC Alken    3 - 1


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 29

    Witgoor Dessel - Berg en Dal     0 - 1

    Zoersel - Herentals   2 - 1

    Heikant Berlaar - Wuustwezel   5 - 1

    Mariekerke - Branddonk    0 - 1

    Sint-Job - Schriek    7 - 2

    Rochus Deurne - De Kempen    1 - 1

    Kontich - KVV Duffel   0 - 0

    Lille - Oppuurs   2 - 4


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 28

    Borght-Humbeek - HO Bierbeek   2 - 0

    Diest - Aarschot    0 - 2

    Herent - Grimbergen    2 - 5

    Tervuren-Duisburg - Huldenberg     1 - 1

    Rhodienne-De-Hoek - Melsbroek    0 - 1

    Liedekerke - Sterrebeek    4 - 0

    Linden - HO Veltem    4 - 1

    Bertem-Leefdal - Hoeilaart    3 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 27

    Jodoige - Crossing Schaerbeek    4 - 4

    Waterloo - Ixelles     0 - 1

    Kosova Schaerbeek - Boitsfort    2 - 1

    Saint-Michel - Forestoise    3 - 1

    BX Brussels - Stade Everois   5 - 0

    Lanse Ohain - Genappe    0 - 2

    Etterbeek - Sporting Bruxelles    2 - 1

    Villers La Ville - Saint-Jossé   2 - 2


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 27

    Solre Sambre - Antoinien    3 - 2

    Gosselies - Paturages   1 - 1

    Le Roeulx - Soignies   1 - 3

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Montignies   3 - 0

    Peruwelz FC - Anderlues   3 - 2

    Monceau - Beloeil   2 - 0

    Estaimbourg - Neufvilles    4 - 2

    Houdeng - Pont-A-Celles Buzet   0 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    30-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Champions League van finale tot finales en Europa League van finale tot 1/16e finales
    Champions League van finale tot 1/8ste finales
    FINALE Champions League 2018-2019
    Tottenham Hotspur - Liverpool    0 - 2


    1/2de finales Champions League
    Terugwedstrijden 7 en 8 mei 2019
    Ajax Amsterdam - Tottenham Hotspur   2 - 3
    Liverpool - FC Barcelona   4 - 0

    Heenwedstrijden 30 april en 1 mei
    Tottenham Hotspur - Ajax Amsterdam   0 - 1
    FC Barcelona - Liverpool   3 - 0



    1/4e finales Champions League
    Terugwedstrijden 16 en 17 april 2019
    FC Porto - Liverpool   1 - 4
    Manchester City - Tottenham Hotspur   4 - 3
    Juventus - Ajax Amsterdam   1 - 2
    FC Barcelona - Manchester United   3 - 0

    Heenwedstrijden 9 en 10 april 2019
    Liverpool - FC Porto    2 - 0
    Tottenham Hotspur - Manchester City    1 - 0
    Ajax Amsterdam - Juventus   1 - 1
    Manchester United - FC Barcelona   0 - 1



    1/8e finales Champions League
    Terugwedstrijden 5, 6, 12 en 13 maart 2019
    Real Madrid - Ajax Amsterdam   1 - 4
    Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur    0 - 1
    FC Porto - AS Roma   3 - 1 n.v.
    Paris Saint-Germain - Manchester United   1 - 3
    Manchester City - Schalke 04    7 - 0
    Juventus - Atletico Madrid    3 - 0
    Bayern München - Liverpool    1 - 3
    FC Barcelona - Olympique Lyon   5 - 1

    Heenwedstrijden 12, 13, 19 en 20 februari 2019
    AS Roma - FC Porto    2 - 1
    Manchester United - Paris Saint-Germain    0 - 2
    Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund    3 - 0
    Ajax Amsterdam - Real Madrid     1 - 2
    Olympique Lyon - FC Barcelona   0 - 0
    Liverpool - Bayern München    0 - 0
    Schalke 04 - Manchester City   2 - 3
    Atletico Madrid - Juventus   2 - 0



    Europa League van finale tot 1/16de finales
    FINALE Europa League 2018-2019
    Chelsea - Arsenal    4 - 1


    1/2e finales Europa League
    Terugwedstrijden op donderdag 9 mei
    Valencia - Arsenal   2 - 4
    Chelsea - Eintracht Frankfurt   1 - 1 n.v. - pen  4 - 3

    Heenwedstrijden donderdag 2 mei
    Arsenal - Valencia   3 - 1
    Eintracht Frankfurt - Chelsea   1 - 1



    1/4e finales Europa League
    Terugwedstrijden op donderdag 18 april
    AS Napoli - Arsenal   0 - 1
    Valencia - Villarreal   2 - 0
    Eintracht Frankfurt - Benfica   2 - 0
    Chelsea - Slavia Praag   4 - 3

    Heenwedstrijden donderdag 11 april
    Arsenal - AS Napoli    2 - 0
    Villarreal - Valencia   1 - 3
    Benfica - Eintracht Frankfurt   4 - 2
    Slavia Praag - Chelsea   0 - 1



    1/8e finales Europa League
    Terugwedstrijden op donderdag 14 maart
    Red Bull Salzburg - AS Napoli   3 - 1
    FK Krasnodar - Valencia   1 - 1
    Dinamo Kiev - Chelsea   0 - 5

    Inter Milan - Eintracht Frankfurt   0 - 1
    Villarreak - Zenit Sint-Petersburg   2 - 1
    Benfica - Dinamo Zagreb   3 - 0
    Slavia Praag - Sevilla   4 - 3
    Arsenal - Stade Rennes   3 - 0


    Heenwedstrijden op donderdag 7 maart
    Eintracht Frankfurt - Inter Milan    0 - 0
    Zenit Sint-Petersburg - Villarreal     1 - 3
    Dinamo Zagreb - Benfica   1 - 0
    Sevilla - Slavia Praag   2 - 2
    Stade Rennes - Arsenal    3 - 1

    AS Napoli - Red Bull Salzburg   3 - 0
    Valencia - FK Krasnodar    2 - 1
    Chelsea - Dinamo Kiev    3 - 0



    1/16e finales Europa League
    Terugwedstrijden 21 februari 2019
    Sevilla - Lazio Roma   2 - 0
    Arsenal - Bate Borisov    3 - 0
    Valencia - Celtic Glasgow    1 - 0
    Villarreal - Sporting Portugal    1 - 1
    Eintracht Frankfurt - Sjachtjor Donjetsk   4 - 1
    Zenit Sint-Petersburg - Fenerbahçe   3 - 1
    AS Napoli - FC Zürich   2 - 0
    Red Bull Salzburg - Club Brugge   4 - 0
    Dinamo Zagreb - Viktoria Plzen   3 - 0

    Racing Genk - Slavia Praag   1 - 4
    Benfica Lissabon - Galatasaray   0 - 0
    Dinamo Kiev - Olympiakos Piraeus   1 - 0
    Bayer Leverkusen - FK Krasnodar   1 - 1
    Real Betis - Stade Rennes   1 - 3
    Inter Milan - Rapid Wien   4 - 0
    Chelsea - Malmö   3 - 0

    Heenwedstrijden 14 februari 2019
    Fenerbahçe - Zenit Sint-Petersburg    1 - 0
    Slavia Praag - Racing Genk    0 - 0
    Bate Borisov - Arsenal    1 - 0
    Galatasaray - Benfica Lissabon   1 - 2
    Olympiakos Piraeus - Dinamo Kiev   2 - 2
    Lazio Roma - Sevilla   0 - 1
    FK Krasnodar - Bayer Leverkusen   0 - 0
    Stade Rennes - Real Betis   3 - 3
    Rapid Wien - Inter Milan   0 - 1

    Club Brugge - Red Bull Salzburg    2 - 1
    Viktoria Plzen - Dinamo Zagreb    2 - 1
    FC Zürich - AS Napoli   1 - 3
    Malmö - Chelsea   1 - 2
    Sjachtjor Donjetsk - Eintracht Frankfurt   2 - 2
    Celtic Glasgow - Valencia   0 - 2
    Sporting Portugal - Villarreal   0 - 1



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    19-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Informatief bij Radio Media en Waregem1
    Wim Vermeer bij Radio's Media en Waregem1

    In de Scheldestreek regio Vlaamse Ardennen is lokale Radio Media aan zijn 36ste werkjaar toe. 
    Radio Media ging voor het eerst in de ether op 21 januari 1983 onder de naam Radio Express.
    Elke werkdag brengt Wim Vermeer Radio Media Informatief tussen 9 en 11 uur via 
    105 FM (regio Kluisbergen en Ronse) en 106.3 FM (regio Oudenaarde). 
    Luisteren kan ook online via www.radiomedia.be 
    Alle info is welkom: Mail wimvermeer40@gmail.com



    In de regio's Waregem en Deerlijk is Waregem1 aan zijn tweede werkjaar toe. 
    WRGM1 ging voor het eerst in de ether op 1 januari 2018. 
    Elke werkdag brengt Wim Vermeer Waregem1 Informatief tussen 10 en 12 uur en van 18 tot 19 uur
    via 
    105.4 FM (regio Waregem) en 107.7 FM (regio Deerlijk). 
    Op zaterdag is er van 10 tot 12 uur de weekendeditie van Informatief.
    Luisteren kan ook online via www.waregem1.be 
    Alle info is welkom: Mail wimvermeer40@gmail.com


    wimdebleeker wimdebleeker
    wimdebleeker wimdebleeker
    wimdebleeker wimdebleeker


    Ook dit nog .....

    Fiets- en voetgangersbrug jachthaven open
    Sedert 1 mei is de fiets- en voetgangersbrug ter hoogte 
    van de Scheldekop in Oudenaarde eindelijk operationeel.
    Fietsers en voetgangers kunnen vanaf nu de oversteek maken
    tussen de Trekweg Linker- en Rechteroever. De brug blijft
    immers steeds dicht en wordt enkel geopend om
    vaartuigen de jachthaven binnen of buiten te laten.
    De vzw Vlaamse Pleziervaart Federatie zorgt voor de
    bediening in samenwerking met de Vlaamse Waterweg nv.

    De Ronde van Vlaanderen
    Voor het achtste jaar op rij was Oudenaarde de fiere 
    aankomststad van 'Vlaanderens Mooiste', de Ronde van
    Vlaanderen. Winnaars Tom Boonen (2012), Fabian 
    Cancellara (2013 en 2014), Alexander Kristoff (2015);
    Peter Sagan (2016), Philippe Gilbert (2017), Niki 
    Terpstra (2018) en Alberto Bettiol (2019) dompelden de 
    stad en omstreken onder in een geweldige extase.

    Deen Stokbro wint Ronde van Vlaanderen voor beloften
    Een kleine week na de profs hebben de beloften hun 
    Ronde van Vlaanderen gereden. De Deen Andreas Stokbro
    was hierin de snelste. Onze landgenoot Cédric Beullens werd 
    tweede en de Brit Jake Stewart werd derde. 
    Er zaten 
    verder nog drie landgenoten in de top tien. 
    Brent Van Moer 
    werd achtste, Stan Van Tright negende en Ilan Van Wilder 
    werd tiende.

    We Ride Flanders - Ronde van Vlaanderen cyclo
    16.000 wielertoeristen hebben daags voor de Ronde de hellingen 
    en de kasseien van de Vlaamse Ardennen getrotseerd net als
    hun wielerhelden. 57,72% kwam uit het buitenland en dat 
    was een absoluut record. 9.235 deelnemers hadden een 
    buitenlandse nationaliteit. Koplopers waren de Nederlanders met 
    2.874 deelnemers, gevolgd door 1.832 Britten, 1.318 Fransen,
    863 Italianen, 589 Duitsers en 408 Spanjaarden. In totaal 
    waren er 63 verschillende landen vertegenwoordigd tijdens
    'We Ride Flanders'. Zo verschenen ook deelnemers uit 
    Canada, Rusland, Peru, Indië en Mozambique aan de start.



    2020 : 50 jaar Kluisbergen
    In 2020 zal de gemeente Kluisbergen een halve eeuw jong zijn. De deelgemeenten Berchem, Kwaremont, Ruien en Zulzeke
    fusioneerden in 1970 tot het nagelnieuwe Kluisbergen. In 1976 gingen er zelfs stemmen op om Kluisbergen uit te breiden
    met Kerkhove, Meerse (deel Melden) en Nukerke. Hier kwam evenwel niets van in huis.
    50 jaar Kluisbergen zal dan ook luisterrijk gevierd worden in 2020.


    Belgisch kampioenschap wielrennen 2020 in Anzegem en 2021 in Waregem

     Foto hln
    De stad Waregem zal in 2021 de organisator zijn van het Belgisch kampioenschap wielrennen.   
    Het stadsbestuur van Waregem zal hiervoor samenwerken met 'Waregem Vooruit'    
    die de organisatie van Dwars door Vlaanderen op zich neemt. Het zal de derde keer zijn dat Waregem  
    het BK organiseert. De eerste keer was in 1966 toen Guido Reybrouck won en de tweede keer was in 1989   
    waar Carlo Bomans de tricolore trui mocht aantrekken. Opmerkelijk is dat één jaar  
    in 2020, het BK in buurgemeente Anzegem zal gereden worden. In 2019 zal het BK wielrennen in Gent plaatsvinden  
    en in 2022 is Blankenberge aan de beurt en ook in 2023 blijft het in West-Vlaanderen met name in Izegem.



    SPORTOVERZICHT: 
    Telkens op vrijdag hoor je een kort sportoverzicht voor het komende weekend bij Informatief


    Voetbal : Jupiler Pro League : Geen voetbal

    Eerste amateurklasse : Geen voetbal
    Tweede amateurklasse : EINDRONDE

    West-Vlaanderen : EINDRONDE
    Eerste provinciale : 
    Tweede provinciale : 
    Derde provinciale : 
    Vierde provinciale : 

    Oost-Vlaanderen : Geen voetbal
    Eerste provinciale :
    Tweede provinciale : 
    Derde provinciale : 
    Vierde provinciale :



    Voetbal : Jupiler Pro League : 

    Eerste amateurklasse : Play Off's
    Tweede amateurklasse : EINDRONDE

    West-Vlaanderen : EINDRONDE
    Eerste provinciale : 
    Tweede provinciale : 
    Derde provinciale : 
    Vierde provinciale : 

    Oost-Vlaanderen : Geen voetbal
    Eerste provinciale :
    Tweede provinciale : 
    Derde provinciale : 
    Vierde provinciale :






    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (94 Stemmen)
    Categorie:info




    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Ronde van Vlaanderen 2019 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2019 - 2
  • E3 BinckBankClassic - Brug Kluisbergen-Kerkhove
  • E3 BinckBankClassic - Oude Kwaremont
  • E3 BinckBankClassic - Eerste helling Kattenberg Oudenaarde
  • Music For Life - De Warmste Week
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 1
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 2
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 3
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 4
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • Een paar statistieken - deel 1
  • Een paar statistieken - deel 2
  • Een paar statistieken - deel 3

    Foto

    Zondag 5 april 2020: De 104de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 met 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 waren er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen ging op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen en de finish ligt zeker tot 2023
    in Oudenaarde. Op naar de 104e editie in 2020 .....

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?


    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem. 
    2020 : .....


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge
    2023 : Izegem

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Regio Oudenaarde
  • Oudenaarde
  • Kluisbergen
  • Ronse
  • Wortegem-Petegem
  • Maarkedal
  • Zwalm
  • Horebeke
  • Brakel
  • Gavere
  • Kruisem

    Regio Zottegem
  • Zottegem
  • Herzele
  • Sint-Lievens-Houtem
  • Oosterzele
  • Lierde
  • Ninove
  • Haaltert
  • Erpe-Mere
  • Wetteren
  • Geraardsbergen

    Regio Waregem
  • Waregem
  • Deerlijk
  • Harelbeke
  • Anzegem
  • Avelgem
  • Zwevegem
  • Spiere-Helkijn
  • Zulte
  • Wielsbeke
  • Kortrijk

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 10 - PO
  • klassementen speeldag 10 - PO (vervolg)
  • speeldag 10 - PO
  • voorspellingen speeldag 10 - PO
  • reglement pronovoetbal Jupiler Pro League 2019-2020

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 06-2019
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Overleden persoon aangetroffen in busje Naaldwijk
  • 'Akzo mogelijk in beeld bij verkoop Axalta'
  • 900 dode varkens aangetroffen in Winterswijk
  • Beurs blijft hangen na bliksemstart
  • Leerlingen en ouders bij kort geding Haga
  • Olieprijzen omhoog door Iran en Fed
  • Oproep: bent u ook zo bang voor poppen?
  • Man opgepakt die nog 1,4 miljoen moet betalen
  • Beurzen Europa over breed front omhoog
  • ’Je speelt met vuur als het gaat om onze volksgezondheid’

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • Na het aftasten komt het afpellen: de Europese banencarrousel komt in beweging
  • Laat het geld rollen in Nederland, klinkt het op de 20ste verjaardag van de euro vanuit de Portugese heuvels
  • Randstad is rijker, maar het leven is mooier in Noord-Drenthe
  • Waarom is Phil Collins de meest uitbundig belachelijk gemaakte popster uit het vergrijzende popcircuit?
  • ‘Waarom niet de lonen verder verhogen?’
  • Onderzoeksraad: overheid leert te weinig van voedselincidenten als Q-koorts en fipronil
  • Moet Nederland nu de confrontatie met Rusland aangaan over MH17?
  • Bewoners Wijk aan Zee eisen grootschalig onderzoek naar uitstoot Tata Steel
  • Hij wordt verdacht van wapenbezit en racisme, maar kan Van Langenhove nu nog vervolgd worden?
  • Wie valt er vandaag af? Onze correspondent: ‘De partij wil een ware brexiteer als leider’

    Foto

    Nieuws Ned. AD

    Nieuws CNN
  • Women's World Cup: Ellen White 1-on-1
  • Rare whale 'crying for mate' song recorded
  • Ex-Interpol chief admits accepting $2M
  • Hope Solo: 'We need to talk' about VAR
  • Song of rare whale 'crying for mate' recorded for the first time
  • Former Chinese Interpol chief 'admits his crimes' of accepting $2m bribes
  • Trump administration reverses decision to end Forest Service Job Corps program
  • Dr. Praeger's, famous for its veggie burgers, launches fake meat patty
  • Song of rare whale 'crying for mate' recorded for the first time
  • Former Chinese Interpol chief 'admits his crimes' of accepting $2m bribes

    Foto


    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!