Rondvraag / Poll
Wie wordt kampioen in de Jupiler Pro League?
KRC Genk
Club Brugge
Standard de Liége
RSC Anderlecht
AA Gent
Antwerp
Bekijk resultaat

Rondvraag / Poll
Wie zal op 1 mei de Beker van België in de lucht steken ?
KV Mechelen
KAA Gent
Bekijk resultaat



Aantal bezoekers :
Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 maart 2019
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 1 en 2
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • Kalender Play Off's - voetbalseizoen 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 maart 2019
  • Champions League 1/4e, 1/8e finales en Europa League 1/4e, 1/8 en 1/16e finales
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - UITGESTELDE WEDSTRIJDEN van SPEELDAG 20 - 9 en 10 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 2 en 3 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 maart 2019
  • Informatief bij Radio Media en Waregem1
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 26 en 27 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 19 en 20 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 12 en 13 januari 2019
  • Waar gaan de eersteklassers op winterstage ?
  • AMBIANCE TOP 106.3 van de 21ste eeuw
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 3 en 4
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 5 en 6
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 7 en 8
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 9 en 10 en Play Off's
  • HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 5 en 6 januari 2019
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 en 10
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, 6, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/4de, 1/8ste, 16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Oefeninterlands Rode Duivels - WK 2018
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2019-2020
  • Skûtsjesilen van 27 juli tot en met 9 augustus 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 29, 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 30 en 31 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 mei 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Brabant en Henegouwen - 28 april en 5 mei 2019
  • Reeksindeling Nationaal seizoen 2018 - 2019
  • Reeksindeling Oost-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Reeksindeling West-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • Eurovision 2018
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE en INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE EERSTE/TWEEDE PROVINCIALERS
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Brazilië raakt niet voorbij Panama in vriendenmatch
  • EK-KWALIFICATIES. Zweden start met thuiszege tegen Roemenië ondanks assist van Marin (Standard)
  • 9 jaar na Tom Boonen wordt met Oliver Naesen opnieuw Belg tweede in Milaan-Sanremo: “Op de Poggio zag ik enkel wereldkampioenen rond mij. Waanzin”
  • Eden Hazard geeft boodschap mee bij 100ste interland: “Ik laat mijn plaats graag aan de jeugd”
  • Opvallend zicht in Gibraltar: vliegtuig vlak achter doel tijdens EK-kwalificatiematch
  • ANALYSE. Op de overmacht van Julian Alaphilippe stond geen maat maar wat waren de Belgen sterk en dat belooft
  • Oliver Naesen grijpt net naast zege in Milaan-Sanremo: “Ik wist wat ik moest doen, maar mijn benen wilden niet meer”
  • Cypriotische bondscoach: “Zelfs als we Hazard lamleggen, heeft België nog vele wapens”
  • Zwaar ontgoochelde Van Avermaet heeft geen zin om met de pers te babbelen
  • Wout van Aert verrast alweer in Italië: “Podium was dichtbij”
    Foto
    Nieuws VTM
  • Paniek in Disneyland na "vals alarm"
  • “Gele hesjes” hebben rustig betoogd in Frankrijk
  • Pakkend afscheid van jonge wielrenner Stef Loos
  • Paniek in Disneyland Parijs na "situatie"
  • Verdacht overlijden in Gent
  • Cruiseschip moet 1.300 passagiers evacueren
  • “Het is een best saaie koers”
  • Val kalifaat is niet het einde van IS
  • “Dit is moeilijk te geloven”
  • Vader redt dochter van aanrijding, maar geraakt zelf gewond
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (13)
  • Croky Cup - Beker van België (38)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (105)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (557)
  • info (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (219)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (131)
  • Voetbal West Vlaanderen (124)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (166)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Brazilië raakt niet voorbij Panama in vriendenmatch
  • EK-KWALIFICATIES. Zweden start met thuiszege tegen Roemenië ondanks assist van Marin (Standard)
  • 9 jaar na Tom Boonen wordt met Oliver Naesen opnieuw Belg tweede in Milaan-Sanremo: “Op de Poggio zag ik enkel wereldkampioenen rond mij. Waanzin”
  • Eden Hazard geeft boodschap mee bij 100ste interland: “Ik laat mijn plaats graag aan de jeugd”
  • Opvallend zicht in Gibraltar: vliegtuig vlak achter doel tijdens EK-kwalificatiematch
  • ANALYSE. Op de overmacht van Julian Alaphilippe stond geen maat maar wat waren de Belgen sterk en dat belooft
  • Oliver Naesen grijpt net naast zege in Milaan-Sanremo: “Ik wist wat ik moest doen, maar mijn benen wilden niet meer”
  • Cypriotische bondscoach: “Zelfs als we Hazard lamleggen, heeft België nog vele wapens”
  • Zwaar ontgoochelde Van Avermaet heeft geen zin om met de pers te babbelen
  • Wout van Aert verrast alweer in Italië: “Podium was dichtbij”
    Foto
    Nieuws HLN
  • Mel B doet pikante onthulling: “Ik heb seks gehad met Geri Halliwell”
  • “Ramp voor immomarkt”: Chrysler Building verkocht voor ‘peulschil’
  • Ryanair breidt winteraanbod uit met 7 nieuwe bestemmingen
  • “Vliegreis van anderhalve minuut”: dit zijn ‘s werelds kortste lijnvluchten
  • Passagier boos op Easyjet: na 15 minuten op wc doet steward de deur open
  • Luchtverkeersleiders staken vannacht, vliegverkeer verstoord vanaf 22 uur
  • OneWeb heeft genoeg geld om tegen 2021 op elke plek ter wereld breedbandnetwerk aan te bieden
  • Klimaatactivisten viseren nu ook financiële sector: kantoor BNP Paribas Fortis geblokkeerd
  • CoolCat vraagt faillissement aan in Nederland
  • Mysterie weer groter: Marokkaans koningshuis verbiedt publicatie van onthullend artikel over verdwenen prinses
    Foto
    Zoeken in blog

    Foto
    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    09-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 maart 2019

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 16 en 17 maart 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 26

    Zonhoven VV - Herkol      0 - 2

    Achel VV - FC Alken     5 - 4

    Mechelen aan de Maas - Melo Zonhoven     2 - 2

    Hoepertingen - Koersel    1 - 3

    Zepperen-Brustem - Park Houthalen   2 - 1

    Vlijtingen - Beringen   0 - 2

    Torpedo Hasselt - Bree-Beek   4 - 1

    Daring Huvo Jeuk - Herk-De-Stad     0 - 4


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 27

    Heikant Berlaar - De Kempen    3 - 0

    Zoersel - Sint-Job   0 - 5

    Lille - Branddonk    0 - 0

    Kontich - Wuustwezel    1 - 1

    Schriek - Witgoor Dessel     3 - 3

    Mariekerke - Herentals    1 - 2

    KVV Duffel - Oppuurs   4 - 4

    Rochus Deurne - Berg en Dal   0 - 1


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 25

    Melsbroek - Aarschot    2 - 1

    HO Bierbeek - Tervuren-Duisburg    3 - 1

    Liedekerke - Bertem-Leefdal      1 - 0

    HO Veltem - Huldenberg    1 - 1

    Sterrebeek - Herent   2 - 2

    Hoeilaart - Rhodienne-De-Hoek   1 - 2

    Linden - Borght-Humbeek     1 - 1

    Grimbergen - Diest    3 - 1


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 24

    Ixelles - Jodoigne    0 - 0

    Forestoise - BX Brussels      1 - 2

    Boitsfort - Etterbeek   2 - 4

    Villers La Ville - Saint-Michel   2 - 2

    Waterloo - Kosova Schaerbeek     3 - 0

    Saint-Jossé - Stade Everois   1 - 2

    Sporting Bruxelles - Genappe    3 - 0

    Crossing Schaerbeek - Lasne Ohain      2 - 0


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 25

    Estaimbourg - Pont-A-Celles Buzet      2 - 3

    Monceau - Antoinien     6 - 1

    Gosselies - Houdeng     1 - 0

    Peruwelz FC - Neufvilles      1 - 2

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Beloeil    1 - 1

    Le Roeulx - Anderlues   3 - 3

    Soignies - Montignies   1 - 0

    Solre Sambre - Paturages   1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    07-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Champions League 1/4e, 1/8e finales en Europa League 1/4e, 1/8 en 1/16e finales
    1/4e finales Champions League
    Heenwedstrijden 9 en 10 april - Terugwedstrijden 16 en 17 april 2019
    Ajax Amsterdam - Juventus
    Liverpool - FC Porto
    Tottenham Hotspur - Manchester City
    FC Barcelona - Manchester United


    1/2e finales Champions League
    Heenwedstrijden 30 april en 1 mei - Terugwedstrijden 7 en 8 mei 2019
    Tottenham Hotspur of Manchester City - Ajax Amsterdam of Juventus
    Manchester United of FC Barcelona - Liverpool of FC Porto



    1/8e finales Champions League
    Terugwedstrijden 5, 6, 12 en 13 maart 2019
    Real Madrid - Ajax Amsterdam   1 - 4
    Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur    0 - 1
    FC Porto - AS Roma   3 - 1 n.v.
    Paris Saint-Germain - Manchester United   1 - 3
    Manchester City - Schalke 04    7 - 0
    Juventus - Atletico Madrid    3 - 0
    Bayern München - Liverpool    1 - 3
    FC Barcelona - Olympique Lyon   5 - 1

    Heenwedstrijden 12, 13, 19 en 20 februari 2019
    AS Roma - FC Porto    2 - 1
    Manchester United - Paris Saint-Germain    0 - 2
    Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund    3 - 0
    Ajax Amsterdam - Real Madrid     1 - 2
    Olympique Lyon - FC Barcelona   0 - 0
    Liverpool - Bayern München    0 - 0
    Schalke 04 - Manchester City   2 - 3
    Atletico Madrid - Juventus   2 - 0



    1/4e finales Europa League
    Heenwedstrijden donderdag 11 april - Terugwedstrijden op donderdag 18 april
    Arsenal - AS Napoli
    Villarreal - Valencia
    Benfica - Eintracht Frankfurt
    Slavia Praag - Chelsea


    1/2e finales Europa League
    Heenwedstrijden donderdag 2 mei - Terugwedstrijden op donderdag 9 mei
    Arsenal of AS Napoli - Villarreal of Valencia
    Benfica of Eintracht Frankfurt - Slavia Praag of Chelsea



    1/8e finales Europa League
    Terugwedstrijden op donderdag 14 maart
    Red Bull Salzburg - AS Napoli   3 - 1
    FK Krasnodar - Valencia   1 - 1
    Dinamo Kiev - Chelsea   0 - 5

    Inter Milan - Eintracht Frankfurt   0 - 1
    Villarreak - Zenit Sint-Petersburg   2 - 1
    Benfica - Dinamo Zagreb   3 - 0
    Slavia Praag - Sevilla   4 - 3
    Arsenal - Stade Rennes   3 - 0


    Heenwedstrijden op donderdag 7 maart
    Eintracht Frankfurt - Inter Milan    0 - 0
    Zenit Sint-Petersburg - Villarreal     1 - 3
    Dinamo Zagreb - Benfica   1 - 0
    Sevilla - Slavia Praag   2 - 2
    Stade Rennes - Arsenal    3 - 1

    AS Napoli - Red Bull Salzburg   3 - 0
    Valencia - FK Krasnodar    2 - 1
    Chelsea - Dinamo Kiev    3 - 0



    1/16e finales Europa League
    Terugwedstrijden 21 februari 2019
    Sevilla - Lazio Roma   2 - 0
    Arsenal - Bate Borisov    3 - 0
    Valencia - Celtic Glasgow    1 - 0
    Villarreal - Sporting Portugal    1 - 1
    Eintracht Frankfurt - Sjachtjor Donjetsk   4 - 1
    Zenit Sint-Petersburg - Fenerbahçe   3 - 1
    AS Napoli - FC Zürich   2 - 0
    Red Bull Salzburg - Club Brugge   4 - 0
    Dinamo Zagreb - Viktoria Plzen   3 - 0

    Racing Genk - Slavia Praag   1 - 4
    Benfica Lissabon - Galatasaray   0 - 0
    Dinamo Kiev - Olympiakos Piraeus   1 - 0
    Bayer Leverkusen - FK Krasnodar   1 - 1
    Real Betis - Stade Rennes   1 - 3
    Inter Milan - Rapid Wien   4 - 0
    Chelsea - Malmö   3 - 0

    Heenwedstrijden 14 februari 2019
    Fenerbahçe - Zenit Sint-Petersburg    1 - 0
    Slavia Praag - Racing Genk    0 - 0
    Bate Borisov - Arsenal    1 - 0
    Galatasaray - Benfica Lissabon   1 - 2
    Olympiakos Piraeus - Dinamo Kiev   2 - 2
    Lazio Roma - Sevilla   0 - 1
    FK Krasnodar - Bayer Leverkusen   0 - 0
    Stade Rennes - Real Betis   3 - 3
    Rapid Wien - Inter Milan   0 - 1

    Club Brugge - Red Bull Salzburg    2 - 1
    Viktoria Plzen - Dinamo Zagreb    2 - 1
    FC Zürich - AS Napoli   1 - 3
    Malmö - Chelsea   1 - 2
    Sjachtjor Donjetsk - Eintracht Frankfurt   2 - 2
    Celtic Glasgow - Valencia   0 - 2
    Sporting Portugal - Villarreal   0 - 1



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    07-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 maart 2019

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 8, zaterdag 9 en zondag 10 maart 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 29


    AA Gent - KV Oostende     2 - 1

    RC Genk - Lokeren   1 - 0

    Antwerp - Charleroi   1 - 2

    Eupen - Club Brugge   0 - 4

    Cercle Brugge - Standard   1 - 2

    Waasland-Beveren - Zulte Waregem    1 - 1

    Anderlecht - KV Kortrijk   2 - 0

    Moeskroen - Sint-Truiden   1 - 1




    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE :  FINALE HEEN

    Beerschot-Wilrijk - KV Mechelen     0 - 0



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 24

    Tessenderlo - Knokke    0 - 0

    Geel - Eendracht Aalst     1 - 2

    Chatelet-Farciennes - RFC de Liège   1 - 2

    Dender - KSV Oudenaarde   0 - 1

    KSK Heist - Seraing    1 - 1

    Virton - Dessel Sport   0 - 0

    RWD Molenbeek - Deinze   0 - 2

    Rupel-Boom - Lierse-Kempenzonen    AFGELAST


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 23

    Sparta Petegem - RC Gent    1 - 5

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Ronse     3 - 2

    Olsa Brakel - Harelbeke     2 - 1

    Wijgmaal - Eppegem     3 - 1

    Gullegem - Tempo Overijse   3 - 0

    Diegem Sport - Londerzeel   1 - 0

    Menen - Dikkelvenne    3 - 2

    Westhoek - Sint-Eloois-Winkel    0 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 23

    Turnhout - Bocholt     4 - 1

    City Pirates Antwerpen - Cappellen    1 - 1

    Hoogstraten - Heur-Tongeren   2 - 0

    Hasselt - Temse   4 - 1

    Patro Eisden - Hades Kiewit Hasselt   1 - 0

    Duffel - Berchem Sport     AFGELAST

    Spouwen-Mopertingen - Sint-Niklaas   AFGELAST

    VW Hamme - Vosselaar   AFGELAST

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 24

    La Louvière-Centre - Ol. Charleroi     6 - 0

    Rebecquoise - FC Tilleur   3 - 2

    Durbuy - Franc Borains   2 - 1

    Waremme - RFC Meux     0 - 3

    Hamoir - RAAL La Louvière      0 - 0

    Solières Sport - URSL Visé   2 - 5

    Walhain - Couvin-Mariembourg   0 - 0

    Acren-Lessines - Ciney      4 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 23

    Wervik - Zelzate    0 - 3

    Wetteren - Zwevezele    0 - 4

    Melsele - Woluwe-Zaventem    0 - 1

    Wingene - Torhout     4 - 3

    Wolvertem-Merchtem - Merelbeke   1 - 0

    Pepingen-Halle - Jong Lede   3 - 2

    Oostkamp - Kampenhout    3 - 1

    Stekene - Lebbeke    AFGELAST

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 23

    Sint-Lenaarts - Helson Helchteren     4 - 1

    Bilzen-Waltwilder - Esperanza pelt     3 - 1

    Houtvenne - Zwarte Leeuw   2 - 0

    Lyra-Lierse Berlaar - Termien      1 - 1

    Betekom - Nijlen   1 - 0

    Tienen - Ternesse Wommelgem      4 - 1

    Wellen - RC Mechelen   2 - 0

    Bornem - Leopoldsburg     3 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  : Speeldag 24

    Namur-Fosses La Ville - RFC Tournai     0 - 3

    Aischoise - Wavre Sports      2 - 0

    Ganshoren - RSD Jette     1 - 1

    Binchoise - Symphorinois   3 - 3

    Taminoise - Manageoise   1 - 3

    RCS Brainois - Léopold FC   3 - 1

    Albert Quevy-Mons - Ostiches-Ath   2 - 4

    Stockel - Stade Brainois     3 - 4

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 24

    Sprimont - Longlier    3 - 1

    La Calamine - Oppagne-Wéris     0 - 2

    Verlaine - Aywaille    2 - 1

    Givry - Stockay-Warfusée   0 - 3

    Richelle - RFC Huy   1 - 1

    Mormont - Meix-D-Virton   2 - 2

    Condruzien - Warnant   1 - 1

    Onhaye - Herstal      2 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    06-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 9 en 10 maart 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - zaterdag 9 en zondag 10 maart 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Ninove - Voorde Appelterre     1 - 0

    Sottegem - Jong Zulte   2 - 2

    Aalter - Lochristi    1 - 1

    Adegem - Dendermonde   4 - 1

    HO Kalken - Drongen    4 - 1

    Bambrugge - Zele   2 - 0

    Mariakerke - Waasmunster   5 - 2

    KVV Ardennen - Elene-Grotenberge      2 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Merendree - Lovendegem     4 - 4

    Ertvelde - Meetjesland      0 - 2

    Maldegem - Sint-Laureins     0 - 1

    Latem - Assenede     2 - 0

    Poesele - Zomergem   1 - 4

    Sleidinge - Waarschoot    6 - 3

    Bellem - Kleit     AFGELAST

    Lembeke - Zeveren   3 - 1          

     

            
           

     


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Winnik - Geraardsbergen    0 - 1

    Munkzwalm - Denderhoutem     2 - 0

    Erembodegem - Machelen   1 - 2

    Edeboys - Gijzel-Oosterzele   3 - 0

    Moerbeke-Geraardsbergen - Borsbeke   0 - 5

    Meldert - Meerbeke    1 - 1

    Nokere-Kruishoutem - Burst    AFGELAST

    Kluisbergen Sportief - Windeke    0 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Berlare - Haasdonk     4 - 1

    Vrasene - WB Sint-Niklaas     2 - 1

    Kieldrecht - VSV Gent    3 - 0

    Robur - Sinaai   AFGELAST

    Heikant - Schoonaarde   AFGELAST

    Kruibeke - Buggenhout    3 - 1

    Grembergen - Sint-Gillis   AFGELAST

    Doorslaar - Bazel    2 - 1


    DERDE PROVINCIALE A : 


    Watervliet - Maria-Aalter    1 - 1


    Nevele - Sint-Kruis-Winkel     

    AFGELAST


    Donk - Vinderhoute    4 - 1


    Wachtebeke - Bassevelde   4 - 0


    Hansbeke - Belzele   1 - 0


    Ursel - Boekhoute     

    AFGELAST


    DKW Evergem - Muide Gent    

    AFGELAST


    Vinkt - Evergem Center    

    AFGELAST        

      

            
                  

      


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Zaffelare      2 - 1


    Melsen - Massemen     3 - 1


    Moortsele - Sint-Denijs      4 - 3


    Serskamp-Schellebelle - Cercle Melle   7 - 2


    Zevergem - Heusden     0 - 4


    VC Zwijnaarde - Bottelare   2 - 1


    Destelbergen - Beervelde   2 - 3


    Lochristi B - HT Zwijnaarde    

    AFGELAST


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Sint-Goriks      1 - 2

    Nazareth-Eke - FC Kluisbergen     3 - 1

    Maarkedal - Bevere     5 - 2

    Elene-Grotenberge B - Boekel   1 - 4

    Oudenhove - Sottegem B    3 - 3

    Gavere-Asper - Zingem   2 - 1

    Velzeke - Horebeke     1 - 1

    Eine - Wortegem    3 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :


    Vlierzele - Zandbergen    0 - 7


    Nederhasselt - Houtem     0 - 3


    Haaltert - Hofstade    2 - 1


    Gijzegem - Baardegem   

    AFGELAST


    Doggen - Kerksken    0 - 1


    Denderleeuw - Deftinge   6 - 2


    Sint-Antelinks - Herzele-Ressegem    0 - 2


    Mere - Bonanza   1 - 0

               

     


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Robur B      3 - 1

    SKB Sint-Niklaas - Oudegem    2 - 1

    YB Beveren - Kallo     3 - 3

    Moerbeke - Eksaarde   AFGELAST

    Tielrode - Bosdam Beveren   AFGELAST

    Klinge - Meerdonk   2 - 0

    Opdorp - SK Gerda     AFGELAST

    Kemzeke - Melsele B      1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A : 

    Zaffelare B - Kaprijke-Bentille    3 - 2

    Muide Gent B - VS Destelbergen    1 - 3

    De Pinte - Oostakker    0 - 0

    9000 Gent - Knesselare     6 - 3

    Middelburg - Balgerhoeke    AFGELAST

    Avrasya Gent - Lotenhulle     AFGELAST

    Sint-Amandsberg - Ooidonck Leerne     1 - 4


    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Nazareth-Eke B     2 - 2

    Bevere B - FCLC Ronse    2 - 4

    Zingem B - Huise-Ouwegem    0 - 5

    Boekel B - Eine B     2 - 3

    Petegem Schelde - Kluisbergen Sportief B   3 - 0

    Olsene - Volkegem   0 - 4

    Mater - Nokere-Kruishoutem B    0 - 6

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Velzeke B   4 - 0

    Bonanza B - Michelbeke B    0 - 1

    Idegem - Opbrakel    5 - 1

    Ophasselt - Okegem     STOPGEZET

    Zegelsem - Strijpen    STOPGEZET

    Everbeek - Volkegem B     2 - 1
     
    Jong Geraardsbergen - Oudenhove B    0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - Smetlede      0 - 8

    Nieuwerkerken - Wichelen   4 - 1

    Bavegem - Herdersem    0 - 7

    Moorsel - Aaigem    0 - 2

    SK Merelbeke - OB Lebbeke   0 - 2

    Lebbeke B - Dampoort   AFGELAST

    T. Melle - Rangers Merelbeke     2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sp Waasmunster B - Sombeke     2 - 0

    Baasrode - Hamme-Zogge     0 - 10

    Hoogeinde - Sint-Gillis-Waas   2 - 3

    Verrebroek - HO Kalken B    0 - 1

    Sinaai B - Haasdonk B   0 - 5

    Daknam - SVH Waasmunster    AFGELAST

    Zele B - PD Kruibeke    2 - 2

    Rupelmonde - Overmere    STOPGEZET

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (33 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    05-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - UITGESTELDE WEDSTRIJDEN van SPEELDAG 20 - 9 en 10 maart 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - UITGESTELDE WEDSTRIJDEN van SPEELDAG 20 
    oorspronkelijk op zaterdag 26 en zondag 27 januari maar uitgesteld naar zaterdag 9 en zondag 10 maart 2019.

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via 

    wimvermeer40@gmail.com



    EERSTE PROVINCIALE :


    RC Lauwe - WS Lauwe     1 - 1


    Wielsbeke - Kortemark     0 - 0


    Dadizele - Oostduinkerke   3 - 0


    Damme - Vlamertinge     

    AFGELAST


    Boezinge - Meulebeke   0 - 1


    Poperinge - RC Waregem   6 - 2


    Oostnieuwkerke - Zedelgem   1 - 0


    Blankenberge - Deerlijk     3 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Diksmuide - Heist     2 - 1

    Lichtervelde - Eernegem      1 - 1

    Bredene - Rumbeke     1 - 2

    Spermalie-Middelkerke - De Ruiter Roeselare   2 - 0

    Oudenburg - Keiem   3 - 0

    Veldegem - Varsenare    2 - 7

    Jabbeke - Sint-Kruis   4 - 2

    De Haan - Club Roeselare     1 - 3


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Zwevegem - Wevelgem    2 - 3


    Dottignies - Moorslede      AFGELAST


    Geluwe - Anzegem     1 - 3


    Beveren-Leie - Otegem   1 - 2


    Bissegem - Ploegsteert   2 - 1


    Zonnebeke - Nieuwkerke     1 - 0


    Ledegem - Moen   2 - 1


    VV Tielt - Heestert     1 - 1


    DERDE PROVINCIALE A :


    De Panne - Merkem     0 - 4

    Proven - Voormezele     AFGELAST


    Staden - Elverdinge     3 - 0


    Hooglede - Beselare    1 - 2


    Westrozebeke - Houthulst   3 - 0


    Vleteren - Comines-Warneton   0 - 2


    Geluveld - Gits   1 - 3


    Dikkebus - Veurne   3 - 0


    DERDE PROVINCIALE B :


    Ichtegem - Moerkerke     3 - 0

    Ruddervoorde - Lissewege     2 - 3

    Beernem - Dar. Brugge     3 - 1

    Loppem - SK Torhout   4 - 3

    Nieuwpoort - Jong Male    3 - 0

    Gistel - Lombardsijde   0 - 1

    Dudzele - Snaaskerke   AFGELAST

    Steenbrugge - Koekelare   2 - 4


    DERDE PROVINCIALE C :


    Ingooigem - Moorsele    1 - 0


    Emelgem-Kachtem - Hulste    5 - 0


    Oostrozebeke - Ardooie      0 - 2


    Avelgem - Kanegem     2 - 1


    Wevelgem B - Heule     3 - 1


    KSV Kortrijk - Lendelede     0 - 5


    Zwevezele B - Bellegem     6 - 1


    Aarsele - D. Beveren      

    AFGELAST


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Westende - Lo-Reninge     2 - 1


    Coxyde - Adinkerke     2 - 4


    Nieuwkapelle - Zarren     2 - 6


    Handzame - Veurne B   3 - 0


    Jonkershove - Bulskamp   2 - 1


    Averingem - Diksmuide B     2 - 3


    VIERDE PROVINCIALE B :


    D. Beveren B - Zerkegem      2 - 3


    Ruiselede - Beernem B     1 - 2


    Sint-Joris - Aartrijke      2 - 2


    Doomkerke - Pittem    1 - 3


    HO Oedelem - Hertsberge   4 - 1


    Wenduine - Zandvoorde    

    AFGELAST


    Damme B - Steenbrugge B    FF


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Jong Vijve - Stasegem    3 - 2

    Dottignies B - Wielsbeke B    3 - 1

    Sint-Eloois-Winkel B - Izegem-Ingelmunster B      6 - 0

    Kuurne - Dentergem      1 - 4

    Aalbeke - Ledegem B   1 - 6

    Anzegem B - Marke   AFGELAST

    Desselgem - Jong Helkijn    0 - 1


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Poperinge B - Kruiseke      2 - 2


    Westouter - Langemark-Poelkapelle    3 - 0


    Hollebeke - Vlamertinge B   0 - 0


    Wervik B - Brielen   0 - 5


    Rekkem - Zillebeke     1 - 1


    Passendale - Dadizele B     0 - 1



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (25 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    04-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 maart 2019

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 9 en 10 maart 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 25

    Park Houthalen - Torpedo Hasselt     1 - 2

    Beringen - Hoepertingen     3 - 1

    FC Alken - Mechelen aan de Maas    3 - 0

    Herk-De-Stad - Bree-Beek     1 - 1

    Herkol - Zepperen-Brustem     AFGELAST

    Daring Huvo Jeuk - Achel VV    3 - 2

    Melo Zonhoven - Vlijtingen   2 - 0

    Koersel - Zonhoven VV       3 - 2


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 26

    Oppuurs - Schriek      2 - 1

    De Kempen - Lille      0 - 2

    Wuustwezel - KVV Duffel     AFGELAST

    Sint-Job - Rochus Deurne    AFGELAST

    Witgoor Dessel - Zoersel   5 - 2

    Herentals - Heikant Berlaar    AFGELAST

    Branddonk - Kontich   0 - 3

    Berg en Dal - Mariekerke     2 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : INHAALWEDSTRIJD

    Borght-Humbeek - Tervuren-Duisburg      2 - 3

    Verder geen voetbal     


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 23

    Jodoigne - Villers La Ville     2 - 1

    Genappe - Crossing Schaerbeek     0 - 2

    Lasne Ohain - Forestoise     5 - 1

    Etterbeek - Ixelles     0 - 0

    Saint-Michel - Waterloo   2 - 3

    Stade Everois - Sporting Bruxelles    2 - 4

    BX Brussels - Boitsfort   2 - 0

    Kosova Schaerbeek - Saint-Jossé      1 - 1


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 24

    Antoinien - Peruwelz FC     1 - 2

    Anderlues - Soignies      0 - 2

    Montignies - Gosselies     1 - 2

    Neufvilles - Saint-Ghislain Tertre Hautrage      0 - 1

    Pont-A-Celles Buzet - Monceau    0 - 2

    Houdeng - Solre Sambre   1 - 4

    Beloeil - Le Roeulx   0 - 2

    Paturages - Estaimbourg   1 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    03-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 2 en 3 maart 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - zaterdag 2 en zondag 3 maart 2019
    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onjuist of onvolledig ..... mail 
    wimvermeer40@gmail.com 


    Het provinciaal voetbal in Oost-Vlaanderen geniet van een vrij weekend op uitzondering van deze inhaalwedstrijden:



    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Kluisbergen Sportief - Erembodegem    1 - 2


    Munkzwalm - Burst    1 - 0


    DERDE PROVINCIALE A :


    Bassevelde - DKW Evergem     0 - 3


    DERDE PROVINCIALE B :


    Cercle Melle - VC Zwijnaarde     1 - 5


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Nazareth-Eke      1 - 5


    DERDE PROVINCIALE D :


    Zandbergen - Sint-Antelinks    1 - 1


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Volkegem B - Oudenhove B       3 - 1


    VIERDE PROVINCIALE E :


    Hamme-Zogge - Sinaai B      10 - 0





    1/2 FINALE HOFMAN CUP - BEKER VAN OOST-VLAANDEREN


    Edeboys - Kleit    2 - 4

    Lembeke - Meldert     FF   5 - 0

    Lembeke en Kleit zullen op woensdag 1 mei de finale spelen.





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (33 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    02-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 maart 2019

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 1, zaterdag 2 en zondag 3 maart 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 28


    Standard - Moeskroen    1 - 1

    Charleroi - RC Genk      1 - 1 

    KV Kortrijk - Cercle Brugge    2 - 1

    KV Oostende - Waasland-Beveren    1 - 1

    Club Brugge - Sint-Truiden     1 - 0

    Zulte Waregem - AA Gent     1 - 3

    Lokeren - Anderlecht    1 - 2

    Antwerp - Eupen     2 - 1

    Lokeren degradeert na 23 jaar uit de hoogste voetbalklasse.


    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 28

    Lommel - KV Mechelen    1 - 1

    Oud-Heverlee Leuven - Beerschot-Wilrijk     2 - 2

    Union Saint-Gilloise - Tubeke     1 - 0

    Roeselare - Westerlo    1 - 1

    Dit was de laatste speeldag in de reguliere competitie.
    KV Mechelen en Beerschot-Wilrijk spelen nog twee finalewedstrijden met als inzet een plaats in 1A.


    EERSTE AMATEURKLASSE :  UITGESTELDE WEDSTRIJD van Speeldag 21

    Eendracht Aalst - Rupel-Boom    2 - 1

    Verder geen voetbal    


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : 

    Geen voetbal 

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : 

    Geen voetbal 

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :   UITGESTELDE WEDSTRIJDEN van speeldag 20

    La Louvière-Centre - RFC Meux      1 - 1

    Rebecquoise - Durbuy    2 - 1

    URSL Visé - Ciney     6 - 0

    Ol. Charleroi - FC Tilleur    1 - 2

    Waremme - Hamoir   0 - 2

    Acren-Lessines - RAAL La Louvière   2 - 0

    Solières - Couvin-Mariembourg    2 - 2

    Walhain - Franc Borains    2 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : 

    Geen voetbal 

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : 

    Geen voetbal 

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  : UITGESTELDE WEDSTRIJDEN van speeldag 20

    Symphorinois - Wavre Sports   3 - 2

    Stockel - Léopold FC      1 - 2

    Ganshoren - Manageoise   1 - 2

    Aischoise - Albert Quevy-Mons   0 - 0

    Namur Fosses-La-Ville - Taminoise   1 - 1

    Stade Brainois - RSD Jette   0 - 1

    RCS Brainois - Ostiches-Ath    2 - 0

    Binchoise - RFC Tournai   0 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : UITGESTELDE WEDSTRIJDEN van speeldag 20

    La Calamine - Herstal      0 - 1

    Oppagne-Wéris - Warnant     3 - 3

    Aywaille - Longlier    4 - 0

    Onhaye - Richelle   0 - 2

    Condruzien - Mormont   0 - 1

    Sprimont - RFC Huy   3 - 2

    Verlaine - Stockay-Warfusée    2 - 0

    Givry - Meix-Dt-Virton   2 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 2 en 3 maart 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - zaterdag 2 en zondag 3 maart 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :


    Kortemark - Dadizele     1 - 2


    Meulebeke - Poperinge    1 - 2


    Zedelgem - RC Waregem    0 - 0


    WS Lauwe - Oostduinkerke   1 - 3


    Deerlijk - Damme    1 - 0


    Wielsbeke - RC Lauwe    0 - 1


    Boezinge - Oostnieuwkerke    0 - 2


    Vlamertinge - Blankenberge    0 - 4


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Heist - Lichtervelde     2 - 1

    Rumbeke - De Haan    4 - 1

    Spermalie-Middelkerke - Veldegem     1 - 3

    Diksmuide - Jabbeke     5 - 2

    De Ruiter Roeselare - Oudenburg    2 - 2

    Club Roeselare - Bredene    0 - 2

    Varsenare - Keiem    5 - 3

    Sint-Kruis - Eernegem     0 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Zwevegem - Bissegem    1 - 2


    Wevelgem - Dottignies     2 - 2


    Anzegem - VV Tielt   2 - 1


    Otegem - Ledegem    3 - 1


    Geluwe - Zonnebeke     5 - 1


    Moen - Beveren-Leie    1 - 0


    Ploegsteert - Moorslede    1 - 3


    Nieuwkerke - Heestert    1 - 2


    DERDE PROVINCIALE A :


    Houthulst - Comines-Warneton     2 - 1


    Veurne - De Panne    0 - 0


    Elverdinge - Geluveld    1 - 2


    Hooglede - Westrozebeke   0 - 1


    Merkem - Dikkebus   2 - 0


    Voormezele - Gits    3 - 2


    Beselare - Vleteren   2 - 0


    Staden - Proven 

        2 - 5


    DERDE PROVINCIALE B :


    SK Torhout - Dudzele      1 - 0

    Lombardsijde - Steenbrugge    3 - 2

    Loppem - Nieuwpoort    0 - 2

    Dar. Brugge - Ruddervoorde   2 - 1

    Moerkerke - Koekelare   1 - 2

    Jong Male - Snaaskerke   2 - 0

    Lissewege - Beernem   3 - 2

    Gistel - Ichtegem    3 - 1


    DERDE PROVINCIALE C :


    D. Beveren - Lendelede     0 - 2


    Emelgem-Kachtem - Aarsele    2 - 1


    Zwevezele B - Avelgem    1 - 2


    Bellegem - Oostrozebeke    2 - 2


    Hulste - KSV Kortrijk    1 - 0


    Moorsele - Wevelgem B   4 - 2


    Kanegem - Ardooie    2 - 1


    Heule - Ingooigem    4 - 0


    VIERDE PROVINCIALE A : 


    Lo-Reninge - Handzame     4 - 1


    Veurne B - Westende       0 - 0


    Nieuwpoort B - Zarren     2 - 1


    Kortemark - Nieuwkapelle     2 - 1


    Adinkerke - Alveringem    2 - 4


    Bulskamp - Diksmuide B     1 - 4


    Coxyde - Jonkershove    1 - 12


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Wenduine - D. Beveren B      3 - 1


    Beernem B - Doomkerke   1 - 0


    Zandvoorde - Sint-Joris    0 - 2


    Steenbrugge B - HO Oedelem   0 - 5


    Zerkegem - Aartrijke   0 - 2


    E. Brugge - Pittem    0 - 3


    Hertsberge - Damme B     FF


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Kuurne - Wikings Kortrijk     3 - 1

    Izegem-Ingelmunster B - Desselgem     2 - 2

    Ledegem B - Dottignies B    2 - 4

    Dentergem - Anzegem B   3 - 0

    Stasegem - Wielsbeke B   0 - 4

    Jong Helkijn - Sint-Eloois-Winkel B   0 - 2

    Aalbeke - Jong Vijve    1 - 1


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Dadizele B - Rekkem Sport     1 - 3


    Vlamertinge B - Westouter     3 - 3


    Wervik B - Reningelst    1 - 4


    Brielen Sport - Poperinge B    1 - 0


    Langemark-Poelkapelle - Hollebeke    3 - 1


    Menen United - Zillebeke   FF


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (29 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    01-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 maart 2019

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 2 en 3 maart 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : 

    Geen voetbal   


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 25

    Oppuurs - Wuustwezel     3 - 1

    Heikant Berlaar - Berg en Dal      0 - 2

    Kontich - De Kempen    3 - 2

    Schriek - Zoersel      0 - 0

    Lille - Herentals    0 - 2

    KVV Duffel - Branddonk     1 - 1

    Mariekerke - Sint-Job    0 - 0

    Rochus Deurne - Witgoor Dessel    2 - 3


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : 

    Geen voetbal  


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : UITGESTELDE WEDSTRIJDEN van speeldag 20

    Genappe - Villers La Ville     2 - 3

    Lasne Ohain - Waterloo     2 - 3

    BX Brussels - Kosova Schaerbeek    1 - 3

    Etterbeek - Saint-Michel    7 - 0

    Sporting Bruxelles - Boitsfort    0 - 0

    Jodoinge - Saint-Jossé    1 - 1

    Stade Everois - Ixelles    0 - 0

    Crossing Schaerbeek - Forestoise     ( Op 13/04 )


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Inhaalwedstrijden van speeldag 23

    Monceau - Solre Sambre      3 - 1

    Le Roeulx - Pont-A-Celles Buzet      4 - 0

    Soignies - Antoinien     0 - 1

    Montignies - Neufvilles    2 - 1

    Anderlues - Beloeil   3 - 3

    Gosselies - Estaimbourg    2 - 0

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Paturages    1 - 0

    Peruwelz FC - Houdeng   1 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    30-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Informatief bij Radio Media en Waregem1
    Wim Vermeer bij Radio's Media en Waregem1

    In de Scheldestreek regio Vlaamse Ardennen is lokale Radio Media aan zijn 36ste werkjaar toe. 
    Radio Media ging voor het eerst in de ether op 21 januari 1983 onder de naam Radio Express.
    Elke werkdag brengt Wim Vermeer Radio Media Informatief tussen 9 en 11 uur via 
    105 FM (regio Kluisbergen en Ronse) en 106.3 FM (regio Oudenaarde). 
    Luisteren kan ook online via www.radiomedia.be 
    Alle info is welkom: Mail wimvermeer40@gmail.com



    In de regio's Waregem en Deerlijk is Waregem1 aan zijn tweede werkjaar toe. 
    WRGM1 ging voor het eerst in de ether op 1 januari 2018. 
    Elke werkdag brengt Wim Vermeer Waregem1 Informatief tussen 10 en 12 uur en van 18 tot 19 uur
    via 
    105.4 FM (regio Waregem) en 107.7 FM (regio Deerlijk). 
    Op zaterdag is er van 10 tot 12 uur de weekendeditie van Informatief.
    Luisteren kan ook online via www.waregem1.be 
    Alle info is welkom: Mail wimvermeer40@gmail.com


    wimdebleeker wimdebleeker
    wimdebleeker wimdebleeker
    wimdebleeker wimdebleeker


    Ook dit nog .....


    2020 : 50 jaar Kluisbergen
    In 2020 zal de gemeente Kluisbergen een halve eeuw jong zijn. De deelgemeenten Berchem, Kwaremont, Ruien en Zulzeke
    fusioneerden in 1970 tot het nagelnieuwe Kluisbergen. In 1976 gingen er zelfs stemmen op om Kluisbergen uit te breiden
    met Kerkhove, Meerse (deel Melden) en Nukerke. Hier kwam evenwel niets van in huis.
    50 jaar Kluisbergen zal dan ook luisterrijk gevierd worden in 2020.

    Welkom blogbezoekers uit Kruisem!
    Home
    Sinds 1 januari mocht ik via mijn blog de inwoners van Kruisem welkom heten. Deze gemeente is
    ontstaan na een fusie van de gemeentes Kruishoutem en Zingem. Kruisem telt zo'n
    15.850 inwoners en telt in totaal zeven deelgemeentes: Huise, Ouwegem, Zingem,
    Kruishoutem, Lozer, Nokere en Wannegem-Lede. Joop Verzele (CD&V) is er de eerste burgemeester.
    Website: www.kruisem.be 
    We heten sinds 1 januari trouwens ook de inwoners van Lievegem, Puurs - Sint-Amands, Pelt en Oudsbergen welkom!

    Belgisch kampioenschap wielrennen 2020 in Anzegem en 2021 in Waregem

     Foto hln
    De stad Waregem zal in 2021 de organisator zijn van het Belgisch kampioenschap wielrennen.   
    Het stadsbestuur van Waregem zal hiervoor samenwerken met 'Waregem Vooruit'    
    die de organisatie van Dwars door Vlaanderen op zich neemt. Het zal de derde keer zijn dat Waregem  
    het BK organiseert. De eerste keer was in 1966 toen Guido Reybrouck won en de tweede keer was in 1989   
    waar Carlo Bomans de tricolore trui mocht aantrekken. Opmerkelijk is dat één jaar  
    in 2020, het BK in buurgemeente Anzegem zal gereden worden. In 2019 zal het BK wielrennen in Gent plaatsvinden  
    en in 2022 is Blankenberge aan de beurt en ook in 2023 blijft het in West-Vlaanderen met name in Izegem.

    Nederland op 27 april: Koningsdag
     
    Op zaterdag 27 april, ter ere van de verjaardag van Koning Willem Alexander, zal Nederland opnieuw de Nationale Feestdag vieren.
    Koningsdag wordt door het Nederlandse Koningspaar elk jaar op een andere locatie gevierd.
    Dit jaar zal de Oranje-familie Koningsdag vieren in Amersfoort. 
    De Nederlandse radio 538 zal Koningsdag vieren in Breda. Alle info www.radio538.nl 



    SPORTOVERZICHT: 
    Telkens op vrijdag hoor je een kort sportoverzicht voor het komende weekend (16-17 maart) bij Informatief

    Jupiler Pro League : Geen voetbal dit weekend door de interlands van de Rode Duivels. De play off's gaan vanaf volgend weekend van start.

    Eerste amateurklasse : Voor KSV Oudenaarde wacht de verre verplaatsing naar Virton zaterdag 20 uur.
    In Tweede amateurklasse moet Ronse naar Westhoek en er is ook de derby Olsa Brakel - Dikkelvenne.

    Provinciaal voetbal Oost-Vlaanderen :
    Eerste provinciale : KVV Ardennen ontvangt zondag om 16 uur Voorde Appelterre.
    Tweede provinciale : Kluisbergen Sportief speelt zondag na de footlunch tegen leider Denderhoutem.
    Derde provinciale : Derby's van het weekend zijn : Eine - Zingem zaterdag om 17 uur, FC Kluisbergen moet naar leider Gavere-Asper aftrap zondag om 16 uur.
    Vierde provinciale : Leider Petegem Schelde ontvangt zondag Boekel B.

    West-Vlaanderen :
    Eerste provinciale : 
    Tweede provinciale : Eén derby : Anzegem - Heestert.
    Derde provinciale : De derby Ingooigem - Avelgem zaterdag 19 uur.
    Vierde provinciale : 



    Jupiler Pro League : Geen voetbal dit weekend door de interlands van de Rode Duivels. De play off's gaan vanaf volgend weekend van start.

    Eerste amateurklasse : 
    In Tweede amateurklasse gaat Harelbeke zondag op bezoek bij Sparta Petegem.

    West-Vlaanderen : 
    Eerste provinciale : RC Waregem trekt naar Vlamertinge, Deerlijk ontvangt RC Lauwe en Wielsbeke ontvangt Poperinge allen op zondag.
    Tweede provinciale : Derby Anzegem - Heestert, Beveren-Leie ontvangt Bissegem.
    Derde provinciale : De derby Ingooigem - Avelgem zaterdag 19 uur.
    Vierde provinciale : 

    Oost-Vlaanderen :
    Eerste provinciale : Jong Zulte ontvangt zondag Elene-Grotenberge.
    Tweede provinciale : Nokere-Kruishoutem ontvangt Geraardsbergen.
    Derde provinciale : 
    Vierde provinciale : 




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (93 Stemmen)
    Categorie:info
    29-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 februari 2019

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 22, zaterdag 23 en zondag 24 februari 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 27


    AA Gent - Standard     2 - 1

    Eupen - Zulte Waregem     2 - 3

    Cercle Brugge - KV Oostende     2 - 2

    Waasland-Beveren - KV Kortrijk    2 - 6

    Moeskroen - Lokeren     1 - 0

    Anderlecht - Club Brugge    2 - 2

    RC Genk - Antwerp     0 - 0 

    Sint-Truiden - Charleroi    3  - 1 


    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 27

    Westerlo - Lommel     2 - 2

    Beerschot-Wilrijk - Roeselare     1 - 1

    KV Mechelen - Union Saint-Gilloise     0 - 5

    Tubeke - Oud-Heverlee Leuven      1 - 3


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 23

    Dessel Sport - Deinze     0 - 1

    Chatelet-Farciennes - Tessenderlo     2 - 2

    Seraing - Geel    5 - 1

    Lierse-Kempenzonen - KSV Oudenaarde   3 - 1

    Virton - KSK Heist   1 - 1

    Knokke - Rupel-Boom      0 - 1

    RFC de Liège - Dender Sport    2 - 1

    Eendracht Aalst - RWD Molenbeek   0 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 22

    Tempo Overijse - Westhoek     1 - 3

    RC Gent - Olsa Brakel    1 - 1

    Ronse - Sparta Petegem     0 - 0

    Dikkelvenne - Gullegem      0 - 0

    Londerzeel - Menen    4 - 0

    Harelbeke - Diegem Sport   2 - 1

    Eppegem - Mandel United Izegem-Ingelmunster   1 - 2

    Sint-Eloois-Winkel - Wijgmaal    3 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 22

    Bocholt - City Pirates Antwerpen    2 - 1

    Hades Kiewit Hasselt - VW Hamme      1 - 3

    Heur-Tongeren - Turnhout      2 - 4

    Temse - Hoogstraten   0 - 3

    Sint-Niklaas - Patro Eisden   0 - 2

    Berchem Sport - Spouwen-Mopertingen       1 - 1

    Cappellen - Duffel   1 - 3

    Vosselaar - Hasselt    2 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 23

    Durbuy - Hamoir      1 - 1

    RAAL La Louvière - Walhain     0 - 0

    RFC Meux - Rebecquoise   0 - 0

    Ciney - Solières Sport   1 - 2

    Couvin-Mariembourg - Walhain     2 - 3

    URSL Visé - La Louvière-Centre     0 - 1

    FC Tilleur - Acren-Lessines   4 - 1

    Franc Borains - Ol. Charleroi    3 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 22 

    Zwevezele - Melsele    2 - 1

    Torhout - Wervik    2 - 1

    Lebbeke - Pepingen-Halle    2 - 2

    Jong Lede - Wetteren      2 - 1

    Zelzate - Stekene   1 - 3

    Kampenhout - Wingene    1 - 3

    Merelbeke - Oostkamp   2 - 0

    Woluwe-Zaventem - Wolvertem-Merchtem      0 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 22 

    Nijlen - Wellen    2 - 1

    Esperanza pelt - Sint-Lenaarts     2 - 1

    Leopoldsburg - Tienen    2 - 0

    Zwarte Leeuw - Bornem     1 - 0

    RC Mechelen - Houtvenne    0 - 2

    Helson Helchteren - Lyra-Lierse Berlaar     1 - 2

    Ternesse Wommelgem - Bilzen Waltwilder   3 - 1

    Termien - Betekom    1 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  : Speeldag 23

    Wavre Sports - Ganshoren     0 - 2

    RFC Tournai - Aischoise      1 - 2

    Ostiches-Ath - Symphorinois      3 - 2

    Stade Brainois - Binchoise    0 - 0

    Manageoise - Stade Brainois   3 - 1

    Léopold FC - Namur Fosses-La-Ville   1 - 2

    RSD Jette - Stockel   5 - 0

    Albert Quevy-Mons - Taminoise     6 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 23

    RFC Huy - Givry     0 - 0

    Longlier - Verlaine    0 - 2

    Herstal - Condruzien     2 - 1

    Stockay-Warfusée - Onhaye   2 - 1

    Mormont - Richelle   1 - 1

    Aywaille - La Calamine   2 - 0

    Warnant - Sprimont     1 - 0

    Meix-Dt-Virton - Oppagne-Wéris    3 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    28-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - zaterdag 23 en zondag 24 februari 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Waasmunster - Aalter    0 - 2

    Voorde Appelterre - Mariakerke     2 - 2

    Dendermonde - Ninove   1 - 3

    Elene-Grotenberge - Adegem   6 - 2

    Drongen - KVV Ardennen   2 - 3

    Jong Zulte - HO Kalken    3 - 3

    Lochristi - Bambrugge   0 - 0

    Zele - Sottegem     0 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Meetjesland - Merendree     2 - 2

    Zomergem - Sleidinge    1 - 1

    Lovendegem - Poesele   0 - 0


    Kleit - Lembeke   0 - 2


    Zeveren - Latem    2 - 4


    Sint-Laureins - Ertvelde    1 - 4


    Assenede - Maldegem   1 - 0


    Waarschoot - Bellem   2 - 1

             

     

           
          

     


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Borsbeke - Meldert     1 - 0

    Windeke - Erembodegem     2 - 0

    Denderhoutem - Edeboys   3 - 0

    Gijzel-Oosterzele - Moerbeke-Geraardsbergen    6 - 1

    Burst - Winnik   3 - 0

    Geraardsbergen - Kluisbergen Sportief     2 - 1

    Machelen - Munkzwalm   1 - 1

    Meerbeke - Nokere-Kruishoutem    1 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Sinaai - Heikant     0 - 4

    Haasdonk - Kruibeke    0 - 1

    Schoonaarde - Berlare    2 - 1

    VSV Gent - Robur    1 - 1

    Sint-Gillis - Doorslaar   1 - 0

    Buggenhout - Vrasene    1 - 2

    WB Sint-Niklaas - Grembergen     1 - 1

    Bazel - Kieldrecht     2 - 0


    DERDE PROVINCIALE A : 


    Muide Gent - Watervliet      0 - 5


    Evergem Center - Nevele     3 - 1


    Vinderhoute - Wachtebeke     3 - 0


    Bassevelde - Hansbeke     2 - 5


    Belzele - Ursel   0 - 0


    Maria-Aalter - Vinkt   0 - 1


    Sint-Kruis-Winkel - Donk   2 - 3


    Boekhoute - DKW Evergem   1 - 5

      

      

      
              

      

           
                 

      


    DERDE PROVINCIALE B :


    Massemen - Moortsele      3 - 1


    Cercle Melle - Zevergem     0 - 3


    Zaffelare - Melsen    2 - 1


    HT Zwijnaarde - Laarne-Kalken   3 - 3


    Sint-Denijs - Serskamp-Schellebelle   2 - 0


    Heusden - VC Zwijnaarde    4 - 1


    Beervelde - Lochristi B     3 - 0


    Bottelare - Destelbergen     1 - 2

     


    DERDE PROVINCIALE C :


    Zingem - Michelbeke     3 - 1

    Boekel - Eine     3 - 3

    FC Kluisbergen - Velzeke      1 - 0

    Bevere - Elene-Grotenberge B      1 - 0

    Sottegem B - Gavere-Asper   3 - 4

    Sint-Goriks - Nazareth-Eke   2 - 3

    Horebeke - Maarkedal     0 - 2

    Wortegem - Oudenhove     3 - 2

    DERDE PROVINCIALE D :


    Bonanza - Sint-Antelinks    2 - 5


    Herzele-Ressegem - Denderleeuw    0 - 2


    Deftinge - Doggen    0 - 0


    Baardegem - Haaltert   0 - 1


    Hofstade - Vlierzele   6 - 2


    Houtem - Mere   2 - 2


    Kerksken - Gijzegem   0 - 1


    Zandbergen - Nederhasselt   0 - 5

         

     


    DERDE PROVINCIALE E :


    Melsele B - Moerbeke    0 - 4

    SK Gerda - Kemzeke    2 - 3

    Bosdam Beveren - Klinge    2 - 3

    Meerdonk - Opdorp    2 - 1

    Eksaarde - Sint-Pauwels    1 - 0

    Kallo - Tielrode   4 - 0

    Robur B - SKB Sint-Niklaas     4 - 1

    Oudegem - YB Beveren     2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A : 

    Ooidonck Leerne - Middelburg     3 - 1

    Oostakker - Zaffelare B    1 - 4

    Vinkt B - Muide Gent B      2 - 0

    VS Destelbergen - 9000 Gent    0 - 3

    Knesselare - Avrasya Gent    3 - 0

    Lotenhulle - Sint-Amandsberg   5 - 0

    Balgerhoeke - De Pinte     0 - 4


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Kluisbergen Sportief B - Boekel B     2 - 3

    Eine B - Olsene      0 - 1

    Munkzwalm B - Zingem B     3 - 1

    Volkegem - Bevere B   2 - 2

    Nokere-Kruishoutem B - FC Kluisbergen B    1 - 2

    Huise-Ouwegem - Petegem Schelde    1 - 0

    FCLC Ronse - Mater     7 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Velzeke B - Neigem     1 - 2

    Volkegem B - Winnik B       4 - 1

    Oudenhove B - Idegem     2 - 5

    Opbrakel - Everbeek     0 - 3

    Okegem - Jong Geraardsbergen    4 - 1

    Strijpen - Bonanza B     0 - 1

    Michelbeke B - Ophasselt       FF  0 - 5

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Rangers Merelbeke - Nieuwerkerken     2 - 2

    Wichelen - Bavegem     3 - 3

    Aaigem - Serskamp-Schellebelle   4 - 1

    Smetlede - Lebbeke B     6 - 2

    OB Lebbeke - Heusden B    6 - 1

    Herdersem - Moorsel     2 - 0

    FC Dampoort - SK Merelbeke     3 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sombeke - Daknam     5 - 1

    PD Kruibeke - Baasrode     1 - 0

    Overmere - Verrebroek   5 - 0

    Haasdonk B - Rupelmonde   0 - 4

    Hamme-Zogge - Sp. Waasmunster B    3 - 0

    SVH Waasmunster - Sinaai B    5 - 0

    HO Kalken B - Hoogeinde    3 - 0

    Sint-Gillis-Waas - Zele B    1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (34 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    27-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - zaterdag 23 en zondag 24 februari 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :


    Oostnieuwkerke - Meulebeke   1 - 0


    RC Lauwe - Boezinge    0 - 1


    RC Waregem - Deerlijk     3 - 2


    Dadizele - Vlamertinge    4 - 0


    Poperinge - Kortemark    1 - 1


    Oostduinkerke - Zedelgem    2 - 1


    Damme - Wielsbeke   1 - 2


    Blankenberge - WS Lauwe    2 - 3


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Lichtervelde - Rumbeke   0 - 1

    Oudenburg - Heist    0 - 3

    Veldegem - De Ruiter Roeselare    2 - 3

    Jabbeke - Spermalie-Middelkerke   2 - 0

    Bredene - Diksmuide   1 - 2

    De Haan - Sint-Kruis   1 - 0

    Eernegem - Varsenare   2 - 5

    Keiem - Club Roeselare    1 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    VV Tielt - Otegem    0 - 0


    Zonnebeke - Zwevegem     1 - 2


    Dottignies - Anzegem    1 - 1


    Ledegem - Nieuwkerke   1 - 2


    Heestert - Ploegsteert    5 - 0


    Beveren-Leie - Geluwe   0 - 5


    Bissegem - Wevelgem     1 - 2


    Moorslede - Moen     0 - 2


    DERDE PROVINCIALE A :


    Comines-Warneton - Voormezele    3 - 0


    Vleteren - Veurne   1 - 1


    Geluveld - Beselare    0 - 0


    Proven - Elverdinge   3 - 0


    Westrozebeke - Staden    2 - 2


    Dikkebus - Hooglede    2 - 5


    De Panne - Houthulst    2 - 2

    Gits - Merkem     1 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Dudzele - Lissewege     2 - 3

    Steenbrugge - SK Torhout    0 - 5

    Ichtegem - Lombardsijde   2 - 0

    Nieuwpoort - Gistel   7 - 2

    Ruddervoorde - Loppem    1 - 0

    Snaaskerke - Moerkerke   2 - 0

    Beernem - Jong Male   2 - 1

    Koekelare - Dar. Brugge      1 - 1


    DERDE PROVINCIALE C :


    Oostrozebeke - Hulste      4 - 1


    Avelgem - Bellegem      2 - 1


    Ingooigem - Emelgem-Kachtem      1 - 2


    Wevelgem B - D. Beveren      4 - 0


    KSV Kortrijk - Moorsele    1 - 3


    Lendelede - Kanegem     0 - 1


    Aarsele - Zwevezele B    1 - 1


    Ardooie - Heule     4 - 0


    VIERDE PROVINCIALE A : 


    Westende - Nieuwpoort B     5 - 3


    Diksmuide B - Lo-Reninge      4 - 0


    Nieuwkapelle - Veurne B   2 - 3


    Alveringem - Kortemark B    2 - 0


    Jonkershove - Adinkerke    5 - 0


    Zarren - Bulskamp     9 - 1


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Sint-Joris - Steenbrugge B   1 - 1


    Doomkerke - Zandvoorde   3 - 2


    D. Beveren B - Ruiselede    1 - 3


    HO Oedelem - Zerkegem   0 - 0


    Aartrijke - E. Brugge   3 - 1


    Pittem - Hertsberge     3 - 3


    Damme B - Wenduine     FF


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Wikings Kortrijk - Aalbeke     1 - 3

    Sint-Eloois-Winkel B - Kuurne      2 - 0

    Dottignies B - Dentergem    4 - 0

    Anzegem - Izegem-Ingelmunster B    1 - 3

    Jong Vijve - Ledegem B     0 - 2

    Marke - Stasegem   4 - 1

    Wielsbeke B - Jong Helkijn     3 - 1


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Poperinge B - Dadizele B     1 - 0


    Hollebeke - Passendale   1 - 5


    Rekkem Sport - Vlamertinge B   2 - 0


    Kruiseke - Langemark-Poelkapelle    1 - 1


    Reningelst - Brielen Sport   0 - 1


    Westouter - Menen United     5 - 0  FF



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    26-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 februari 2019

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 23 en 24 februari 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 24

    Vlijtingen - FC Alken     0 - 1

    Zonhoven VV - Beringen    0 - 2

    Achel VV - Herk-De-Stad     0 - 3

    Bree-Beek - Park Houthalen    2 - 1

    Mechelen aan de Maas - Daring Huvo Jeuk    2 - 1

    Torpedo Hasselt - Herkol      1 - 5

    Hoepertingen - Melo Zonhoven    1 - 7

    Zepperen-Brustem - Koersel     2 - 1


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 24

    Zoersel - Rochus Deurne     1 - 3

    De Kempen - KVV Duffel    4 - 1

    Herentals - Kontich      2 - 4

    Berg en Dal - Lille   0 - 2

    Sint-Job - Heikant Berlaar   2 - 0

    Witgoor Dessel - Mariekerke    0 - 1

    Branddonk - Oppuurs    2 - 1

    Wuustwezel - Schriek    2 - 1


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 24

    Tervuren-Duisburg - Hoeilaart    3 - 3

    Herent - Linden   1 - 3

    Diest - HO Bierbeek      2 - 3

    Huldenberg - Melsbroek    3 - 0

    Rhodienne-De Hoek - Sterrebeek     1 - 3

    Borght-Humbeek - Liedekerke    2 - 3

    Aarschot - Grimbergen    0 - 0

    Bertem-Leefdal - HO Veltem    1 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 22

    Ixelles - BX Brussels     2 - 0

    Villers La Ville - Etterbeek     0 - 1

    Waterloo - Jodoigne    1 - 3

    Kosova Schaerbeek - Saint-Michel   1 - 0

    Forestoise - Genappe   1 - 0

    Crossing Schaerbeek - Stade Everois   5 - 0

    Saint-Jossé - Sporting Bruxelles    1 - 2

    Boitsfort - Lasne Ohian    1 - 0


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 23

    Estaimbourg - Houdeng      2 - 2

    Moncaeu - Paturages    4 - 2

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Antoinien      5 - 0

    Le Roeulx - Neufvilles    0 - 0

    Soignies - Beloeil   1 - 1

    Gosselies - Solre Sambre    3 - 2

    Montignies - Anderlues    4 - 1

    Peruwelz FC - Pont-A-Celles Buzet     2 - 0



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    25-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 februari 2019

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 februari 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 26


    Standard - Lokeren     3 - 1

    KV Kortrijk - Charleroi      1 - 2

    KV Oostende - Eupen      1 - 1

    Zulte Waregem - Sint-Truiden    1 - 1

    Waasland-Beveren - AA Gent      2 - 1

    Club Brugge - RC Genk     3 - 1

    Antwerp - Anderlecht      0 - 1

    Moeskroen - Cercle Brugge    3 - 0


    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 26

    Tubeke - KV Mechelen     0 - 3

    Oud-Heverlee Leuven - Westerlo    3 - 0

    Union Saint-Gilloise - Roeselare     1 - 2

    Lommel - Beerschot-Wilrijk     0 - 2


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 22

    KSV Oudenaarde - Seraing      1 - 2

    Tessenderlo - Eendracht Aalst      5 - 2

    Geel - RFC de Liège     2 - 1

    Dender - Knokke   1 - 0

    Deinze - Lierse-Kempenzonen    3 - 0

    KSK Heist - Chatelet-Farciennes    2 - 0

    RWD Molenbeek - Dessel Sport   3 - 2

    Rupel-Boom - Virton      0 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 21

    Wijgmaal - Tempo Overijse      4 - 3

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Sint-Eloois-Winkel   0 - 1

    Ronse - Eppegem   0 - 1

    Sparta Petegem - Olsa Brakel    2 - 1

    Diegem Sport - RC Gent   1 - 0

    Menen - Harelbeke    1 - 3

    Gullegem - Londerzeel    2 - 1

    Westhoek - Dikkelvenne     0 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 21

    Hades Kiewit Hasselt - Sint-Niklaas     1 - 1

    Turnhout - Temse    2 - 3

    Patro Eisden - Berchem Sport    2 - 1

    Hoogstraten - Vosselaar     1 - 2

    City Pirates Antwerpen - Heur-Tongeren    2 - 1

    Spouwen-Mopertingen - Cappellen      0 - 2

    Duffel - Bocholt   0 - 0

    VW Hamme - Hasselt     0 - 4

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 22

    Ol. Charleroi - URSL Visé     1 - 0

    La Louvière-Centre - Ciney    9 - 1

    Rebecquoise - Couvin-Mariembourg      3 - 1
     
    Waremme - RAAL La Louvière     1 - 2

    Walhain - Durbuy      3 - 0

    Hamoir - Franc Borains   1 - 2

    Solières Sport - FC Tilleur   2 - 1

    Acren-Lessines - RFC Meux     0 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 21

    Wervik - Stekene      0 - 3

    Torhout - Kampenhout      1 - 1

    Wetteren - Lebbeke     6 - 0

    Melsele - Jong Lede     0 - 0

    Wingene - Merelbeke     0 - 2

    Pepingen-Halle - Zelzate   0 - 0

    Wolvertem-Merchtem - Zwevezele    1 - 2

    Oostkamp - Woluwe-Zaventem     4 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 21

    Leopoldsburg - Zwarte Leeuw    0 - 0

    Sint-Lenaarts - Ternesse Wommelgem    1 - 4

    Betekom - Helson Helchteren     0 - 2

    Lyra-Lierse Berlaar - Esperanza Pelt    2 - 0

    Wellen - Termien     1 - 3

    Bornem - RC Mechelen      1 - 1

    Tienen - Bilzen Waltwilder   3 - 0

    Houtvenne - Nijlen      1 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  : Speeldag 22

    Aischoise - Léopold FC     2 - 2

    Namur Fosses-La-Ville - Manageoise     4 - 1

    Ganshoren - RFC Tournai     1 - 1

    Binchoise - RSD Jette   2 - 2

    RCS Brainois - Albert Quevy-Mons   5 - 1

    Symphorinois - Stade Brainois   0 - 0

    Taminoise - Ostiches-Ath   0 - 4

    Stockel - Wavre Sports    0 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 22

    La Calamine - Longlier      2 - 0

    Verlaine - Warnant      1 - 1

    Givry - Mormont   1 - 2

    Richelle - Meix-Dt-Virton   3 - 0

    Condruzien - Stockay-Warfusée   1 - 2

    Onhaye - RFC Huy   4 - 1

    Oppagne-Wéris - Aywaille   0 - 1

    Sprimont - Herstal    4 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    24-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - zaterdag 16 en zondag 17 februari 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Aalter - Voorde Appelterre      3 - 0

    Ninove - Elene-Grotenberge     3 - 1

    Sottegem - HO Kalken     1 - 1

    Mariakerke - Dendermonde    1 - 0

    Bambrugge - Waasmunster    7 - 0

    Zele - Lochristi   1 - 1

    Adegem - Drongen     1 - 1

    KVV Ardennen - Jong Zulte     2 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Maldegem - Ertvelde    2 - 0


    Latem - Kleit    5 - 0


    Assenede - Zeveren    0 - 0


    Sleidinge - Lovendegem   2 - 0


    Merendree - Sint-Laureins    2 - 2


    Lembeke - Waarschoot   3 - 3


    Bellem - Zomergem   0 - 2


    Poesele - Meetjesland    0 - 2

            

     

          
         

     


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Edeboys - Machelen    1 - 2

    Moerbeke-Geraardsbergen - Denderhoutem   1 - 3

    Meldert - Gijzel-Oosterzele   3 - 2

    Nokere-Kruishoutem - Winnik   0 - 4

    Erembodegem - Geraardsbergen   2 - 3

    Meerbeke - Borsbeke   1 - 1

    Munkzwalm - Windeke   7 - 1

    Kluisbergen Sportief - Burst    1 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Berlare - Sinaai     3 - 2

    Vrasene - Haasdonk     3 - 0

    Kieldrecht - Sint-Gillis     4 - 2

    Heikant - VSV Gent   2 - 3

    Grembergen - Doorslaar    2 - 0

    WB Sint-Niklaas - Buggenhout    2 - 1

    Kruibeke - Schoonaarde    1 - 0

    Robur - Bazel    1 - 1


    DERDE PROVINCIALE A :


    Wachtebeke - Sint-Kruis-Winkel    2 - 1


    Hansbeke - Vinderhoute   6 - 0


    Ursel - Bassevelde   5 - 1


    Boekhoute - Belzele    0 - 5


    DKW Evergem - Watervliet   3 - 0


    Nevele - Maria-Aalter    5 - 0


    Vinkt - Muide Gent   3 - 2


    Donk - Evergem Center    1 - 0

     

          
                

      


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Beervelde     2 - 0


    Melsen - HT Zwijnaarde     0 - 4


    Moortsele - Zaffelare   2 - 2


    Serskamp-Schellebelle - Massemen   5 - 5


    Zevergem - Sint-Denijs    2 - 2


    Heusden - Cercle Melle   2 - 0


    VC Zwijnaarde - Destelbergen    2 - 1


    Lochristi B - Bottelare    2 - 0


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Sottegem B     1 - 1

    Nazareth-Eke - Zingem     0 - 2

    Bevere - Horebeke     0 - 2

    Velzeke - Sint-Goriks   3 - 2

    Gavere-Asper - Wortegem   2 - 2

    Elene-Grotenberge B - Eine   1 - 8

    Oudenhove - Boekel   1 - 0

    Maarkedal - FC Kluisbergen    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :


    Sint-Antelinks - Houtem   0 - 2


    Denderleeuw - Bonanza   1 - 3


    Doggen - Herzele-Ressegem   1 - 0


    Kerksken - Deftinge    0 - 2


    Gijzegem - Haaltert   1 - 0


    Vlierzele - Baardegem    1 - 6


    Mere - Zandbergen    2 - 1

        

     


    Nederhasselt - Hofstade     4 - 0


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Melsele B     1 - 0

    SKB Sint-Niklaas - Eksaarde      1 - 0

    YB Beveren - Robur     2 - 2

    Opdorp - Bosdam Beveren   3 - 1

    Moerbeke - SK Gerda    1 - 2

    Tielrode - Klinge   3 - 2

    Kallo - Oudegem    4 - 2

    Kemzeke - Meerdonk     3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Zaffelare B - Balgerhoeke     3 - 0

    Muide Gent B - Kaprijke-Bentille     3 - 3

    De Pinte - Ooidonck Leerne     3 - 1

    9000 Gent - Avrasya Gent    5 - 1

    VS Destelbergen - Vinkt B    0 - 1

    Sint-Amandsberg - Knesselare   1 - 5

    Middelburg - Lotenhulle    0 - 3


    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - FCLC Ronse    3 - 2

    Eine B - Kluisbergen Sportief B     1 - 3

    Zingem B - Nazareth-Eke B      2 - 6

    Boekel B - Huise-Ouwegem     2 - 4

    Petegem Schelde - Munkzwalm B   1 - 1

    Olsene - Bevere B   2 - 1

    Mater - Volkegem    1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Idegem - Okegem      4 - 0

    Ophasselt - Strijpen   1 - 1

    Jong Geraardsbergen - Michelbeke B      2 - 0

    Opbrakel - Oudenhove B   1 - 1

    Everbeek - Winnik B   2 - 2

    Neigem - Volkegem B    4 - 1

    Zegelsem - Velzeke B    2 - 4

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - Herdersem     0 - 2

    Moorsel - Wichelen   2 - 2

    Lebbeke B - Aaigem   1 - 5

    FC Dampoort - Smetlede   0 - 1

    SK Merelbeke - Heusden B    1 - 1

    T. Melle - OB Lebbeke   1 - 2

    Bavegem - Rangers Merelbeke    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sp Waasmunster B - PD Kruibeke    1 - 2

    Baasrode - Sint-Gillis-Waas     1 - 2

    Rupelmonde - SVH Waasmunster   2 - 1

    Verrebroek - Haasdonk B   2 - 1

    HO Kalken B - Overmere   3 - 3

    Hoogeinde - Zele B   0 - 3

    Daknam - Hamme-Zogge    0 - 2

    Sinaai B - Sombeke     0 - 5

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    23-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - zaterdag 16 en zondag 17 februari 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Meulebeke - RC Lauwe      0 - 3


    Zedelgem - Blankenberge    1 - 1


    WS Lauwe - Dadizele   0 - 1


    Boezinge - Damme    0 - 3


    Deerlijk - Wielsbeke   1 - 2


    RC Waregem - Oostduinkerke   2 - 2


    Kortemark - Oostnieuwkerke   1 - 3


    Vlamertinge - Poperinge     0 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Rumbeke - Oudenburg     2 - 0

    Spermalie-Middelkerke - Bredene      0 - 6

    De Ruiter Roeselare - Jabbeke    3 - 3

    Club Roeselare - Diksmuide   0 - 2

    Keiem - Eernegem   2 - 0

    Varsenare - De Haan    2 - 1

    Sint-Kruis - Lichtervelde   1 - 2

    Heist - Veldegem    4 - 3


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Moen - Geluwe     3 - 3


    Zwevegem - Beveren-Leie     1 - 0


    Wevelgem - Zonnebeke      2 - 0


    Otegem - Dottignies    0 - 0


    Nieuwkerke - VV Tielt    1 - 1


    Ploegsteert - Ledegem    2 - 3


    Moorslede - Heestert    2 - 2


    Anzegem - Bissegem   6 - 0


    DERDE PROVINCIALE A :


    Merkem - Hooglede      1 - 2


    Houthulst - Vleteren     2 - 0


    Veurne - Geluveld   1 - 0


    Voormezele - De Panne    0 - 0


    Gits - Comines-Warneton   1 - 0


    Beselare - Proven   3 - 0


    Staden - Dikkebus   1 - 0


    Elverdinge - Westrozebeke      1 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Lissewege - Steenbrugge   3 - 0

    Jong Male - Dudzele    0 - 1

    Moerkerke - Beernem   2 - 3

    Gistel - Ruddervoorde   2 - 0

    Dar. Brugge - Loppem   6 - 1

    Koekelare - Snaaskerke   1 - 1

    SK Torhout - Ichtegem   0 - 1

    Lombardsijde - Nieuwpoort     0 - 2


    DERDE PROVINCIALE C :


    Zwevezele B - Ingooigem     3 - 0


    Moorsele - Oostrozebeke   7 - 1


    D. Beveren - KSV Kortrijk    1 - 2


    Kanegem - Wevelgem B   3 - 0


    Ardooie - Lendelede     1 - 2


    Heule - Emelgem-Kachtem   1 - 1


    Bellegem - Aarsele   0 - 2


    Hulste - Avelgem   0 - 2


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Diksmuide B - Zarren      2 - 1


    Nieuwpoort B - Nieuwkapelle     6 - 2


    Kortemark B - Jonkershove      0 - 2


    Bulskamp - Westende      0 - 4


    Veurne B - Alveringem     1 - 0


    Coxyde - Handzame    1 - 2


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Hertsberge - Wenduine    1 - 2


    Beernem B - D. Beveren B   2 - 0


    Pittem - Aartrijke   0 - 3


    E. Brugge - HO Oedelem   2 - 5


    Zerkegem - Sint-Joris   1 - 3


    Steenbrugge B - Doomkerke   1 - 9


    Ruiselede - Damme B

        FF


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Jong Helkijn - Kuurne     1 - 3

    Izegem-Ingelmunster B - Dottignies B     1 - 4

    Wielsbeke B - Marke      3 - 2

    Stasegem - Desselgem    1 - 3

    Aalbeke - Sint-Eloois-Winkel B   2 - 3

    Ledegem B - Wikings Kortrijk    2 - 0

    Dentergem - Jong Vijve   1 - 2


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Dadizele B - Reningelst     10 - 0


    Vlamertinge B - Poperinge B      1 - 3


    Menen United - Rekkem Sport   0 - 5


    Kruiseke - Zillebeke    1 - 0


    Langemark-Poelkapelle - Passendale   1 - 1


    Wervik B - Hollebeke   2 - 2



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    22-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 februari 2019

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 16 en 17 februari 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 23

    Achel VV - Mechelen aan de Maas     2 - 2

    Beringen - Zepperen-Brustem      3 - 1

    FC Alken - Hoepertingen     3 - 2

    Herk-De-Stad - Park Houthalen     2 - 0

    Daring Huvo Jeuk - Vlijtingen   1 - 1

    Melo Zonhoven - Zonhoven VV     2 - 1

    Herkol - Bree-Beek   4 - 1

    Koersel - Torpedo Hasselt     0 - 0


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 23

    Oppuurs - De Kempen      0 - 5

    Kontich - Berg en Dal    1 - 3

    Lille - Sint-Job     1 - 0

    KVV Duffel - Herentals    0 - 1

    Wuustwezel - Branddonk    2 - 3

    Schriek - Rochus Deurne   0 - 2

    Mariekerke - Zoersel    4 - 1

    Heikant Berlaar - Witgoor Dessel     1 - 2


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 23

    HO Bierbeek - Aarschot    4 - 1

    Hoeilaart - Diest   0 - 3

    Sterrebeek - Tervuren-Duisburg   0 - 4

    Liedekerke - Herent   1 - 2

    HO Veltem - Melsbroek   1 - 3

    Linden - Rhodienne-De-Hoek    1 - 0

    Bertem-Leefdal - Borght-Humbeek    1 - 2

    Grimbergen - Huldenberg    2 - 0


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 22

    Jodoigne - Kosova Schaerbeek     3 - 2

    Genappe - Boitsfort      1 - 0

    Lasne Ohian - Ixelles   0 - 2

    Stade Everois - Forestoise   2 - 1

    Sporting Bruxelles - Kosova Schaerbeek   2 - 0

    BX Brussels - Villers La Ville   2 - 0

    Etterbeek - Waterloo   1 - 2

    Saint-Michel - Saint-Jossé     0 - 2


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 22

    Pont-A-Celles Buzet - Saint-Ghislain Tertre Hautrage   0 - 1

    Paturages - Peruwelz FC    1 - 2

    Houdeng - Moncaeu   0 - 0

    Solre Sambre - Estaimbourg   1 - 3

    Beloeil - Montignies   0 - 1

    Neufvilles - Soignies   0 - 6

    Antoinien - Le Roeulx   1 - 5

    Anderlues - Gosselies     3 - 4

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    21-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 februari 2019

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 8, zaterdag 9 en zondag 10 februari 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 25


    RC Genk - Standard      2 - 0

    Charleroi - KV Oostende     1 - 1

    Sint-Truiden - Waasland-Beveren    2 - 1

    Eupen - KV Kortrijk    0 - 1

    Lokeren - Antwerp     2 - 1

    Cercle Brugge - Club Brugge     2 - 2

    Anderlecht - Zulte Waregem     0 - 0

    AA Gent - Moeskroen     1 - 2


    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 25

    Westerlo - Tubeke      1 - 0

    Roeselare - Lommel     4 - 2

    KV Mechelen - Oud-Heverlee Leuven    2 - 1

    Beerschot-Wilrijk - Union Saint-Gilloise    3 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 21

    Dessel Sport - Lierse-Kempenzonen     0 - 4

    Chatelet-Farciennes - KSV Oudenaarde     2 - 0

    Seraing - Dender   2 - 2

    KSK Heist - Geel    3 - 1

    Virton - Tessenderlo    0 - 1

    RFC de Liège - Deinze    3 - 0
     
    Knokke - RWD Molenbeek     0 - 2

    Eendracht Aalst - Rupel-Boom    2 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 20

    Sint-Eloois-Winkel - Ronse     1 - 1

    Harelbeke - Gullegem   1 - 1

    Eppegem - Sparta Petegem   1 - 1

    Londerzeel - Westhoek   1 - 1

    Olsa Brakel - Diegem Sport   0 - 1

    Dikkelvenne - Wijgmaal   2 - 1

    Tempo Overijse - Mandel United Izegem-Ingelmunster   0 - 2

    RC Gent - Menen   1 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 20

    Bocholt - Spouwen-Mopertingen     1 - 2

    Vosselaar - Turnhout    5 - 0

    Cappellen - Patro Eisden   0 - 3

    Berchem Sport - Hades Kiewit Hasselt   0 - 2

    Heur-Tongeren - Duffel    3 - 0

    Temse - City Pirates Antwerpen    2 - 3

    Hasselt - Hoogstraten    0 - 1

    Sint-Niklaas - VW Hamme     1 - 3

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 21

    RAAL La Louvière - Rebecquoise     3 - 1

    Durbuy - Waremme    2 - 0

    RFC Meux - Solières Sport    3 - 1

    Ciney - Ol. Charleroi   1 - 1

    Couvin-Mariembourg - Acren-Lessines   4 - 2

    Hamoir - Walhain     1 - 1

    Franc Borains - URSL Visé     1 - 2

    FC Tilleur - La Louvière-Centre   2 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 20

    Lebbeke - Melsele     1 - 3

    Zelzate - Wetteren     1 - 2

    Stekene - Pepingen-Halle   2 - 0

    Merelbeke - Torhout    3 - 3

    Woluwe-Zaventem - Wingene   0 - 2

    Jong Lede - Wolvertem-Merchtem   0 - 1

    Kampenhout - Wervik     1 - 1

    Zwevezele - Oostkamp   5 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 20

    Esperanza Pelt - Betekom      1 - 1

    Helson Helchteren - Wellen     1 - 2

    Ternesse Wommelgem - Lyra-Lierse Berlaar   1 - 1

    Termien - Houtvenne   0 - 2

    Bilzen Waltwilder - Sint-Lenaarts   1 - 1

    RC Mechelen - Leopoldsburg    3 - 0

    Nijlen - Bornem   0 - 1

    Zwarte Leeuw - Tienen   3 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  : Speeldag 21

    Wavre Sports - Binchoise      5 - 1

    RFC Tounai - Stockel      1 - 1

    Taminoise - RCS Brainois     0 - 1

    Ostiches-Ath - Stade Brainois   2 - 0

    RSD Jette - Symphorinois    1 - 1

    Manageoise - Aischoise   3 - 1

    Léopold FC - Ganshoren   1 - 0

    Albert Quevy-Mons - Namur Fosses-La-Ville   0 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 21

    RFC Huy - Condruzien    2 - 1

    Longlier - Oppagne-Wéris    0 - 3

    Herstal - Verlaine     3 - 2

    Warnant - La Calamine   1 - 1

    Richelle - Givry   4 - 2

    Mormont - Onhaye   3 - 3

    Stockay-Warfusée - Sprimont    2 - 1

    Meix-Dt-Virton - Aywaille     UITGESTELD

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal




    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Music For Life - De Warmste Week
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 1
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 2
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 3
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 4
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • SPEELDAG 27 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 27 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 27 : LIJST 5 en 6

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 zullen er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge
    2023 : Izegem

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • weekklassementen speeldag 30
  • weekklassementen speeldag 30
  • speeldag 30
  • voorspellingen speeldag 30
  • voorspellingen speeldag 30 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Joodse spion die Eichmann liet oppakken overleden
  • ’Binnen tien dagen is Theresa May afgezet’
  • Paniek in Disneyland na vermeende ’geweerschoten’
  • Fans keren zich tegen politie Veenendaal, meerdere aanhoudingen
  • ’Noem Almere gewoon Amsterdam’
  • ASML ster op mooie beursdag
  • Groene koersenborden op Wall Street
  • Mindere resultaten voor Stern Groep
  • Britse pond beperkt schade na bereidheid over uitstel Brexit
  • Recordvergoeding voor ontslagen Talpa-directeur

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • Cruiseschip met meer dan 1300 mensen aan boord in nood voor de Noorse kust
  • Cruiseschip met 1300 passagiers in nood voor kust van Noorwegen
  • Thailand mag zondag naar de stembus – maar vrijheid van meningsuiting is nog ver weg
  • Minister Schouten: deel pulsvissers mag nog een aantal maanden doorvaren
  • Mars tegen Brexit brengt miljoen eurofiele Britten op de been
  • Mars tegen Brexit brengt miljoen eurofiele Britten op de been
  • Twee mannen opgepakt in verband met reeks opengebroken auto’s op dag van aanslag
  • Freek de Jonge staat op tegen Baudet: ‘Ik krijg alleen maar stront over mij heen, maar ik kan hier niet over zwijgen’
  • Freek de Jonge staat op tegen Baudet: ‘Ik kan hier niet over zwijgen’
  • Negen verdachte ontmoetingen die Robert Mueller onderzocht

    Foto

    Nieuws Ned. AD
  • De wonderlijke wederopstanding van Degenkolb na zijn bizarre ongeluk
  • Geen Roompot, wel ploeg Terpstra naar Tour de France
  • Bryan Smeets: Heb blijkbaar wat met grote tegenstanders
  • Brood volgt Van der Gaag op bij NAC
  • Geen wereldbeker zwemmen in Eindhoven
  • Grasmat Johan Cruijff Arena gewild
  • Penders per direct weg: NAC ontslaat assistent
  • FC Utrecht walst over Duisburg in besloten oefenduel
  • Hockeyers Amsterdam nemen afscheid van Reid als coach
  • Blamage Schotland bij start EK-kwalificatie

    Nieuws CNN
  • Epicenter of Australia's church abuse scandal
  • Pell's hometown Ballarat at the center of Australia's sex abuse scandal
  • Ethiopian Airlines CEO rejects criticism that pilots did not train on 737 Max 8 simulator
  • Cruise ship evacuating 1,300 people off Norway
  • Video shows cruise ship evacuation by helicopters
  • Kamala Harris calls for federal investment to raise teachers' salaries
  • Ethiopian Airlines CEO rejects criticism that pilots did not train on 737 Max 8 simulator
  • Evening news briefing from CNN
  • Leukemia survivor meets the bone marrow donor who saved her life
  • Leukemia survivor meets the bone marrow donor who saved her life

    Foto


    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!