Rondvraag / Poll
Wie zal op 1 mei de Beker van België in de lucht steken ?
KV Mechelen
KAA Gent
Bekijk resultaat

Foto


Aantal bezoekers :
Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 februari 2019
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • Champions League 1/8e finales en Europa League 1/16e finales
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 februari 2019
  • 1/2de finales Croky Cup
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 26 en 27 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 19 en 20 januari 2019
  • Waar gaan de eersteklassers op winterstage ?
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 12 en 13 januari 2019
  • AMBIANCE TOP 106.3 van de 21ste eeuw
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 5 en 6 januari 2019
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 en 10
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, 6, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/4de, 1/8ste, 16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Oefeninterlands Rode Duivels - WK 2018
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 1 en 2
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 3 en 4
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 5 en 6
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 7 en 8
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 9 en 10
  • Kalender Play Off's - voetbalseizoen 2018-2019
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2019-2020
  • Skûtsjesilen van 27 juli tot en met 9 augustus 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 2 en 3 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 2 en 3 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 9 en 10 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 29, 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 30 en 31 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 mei 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Brabant en Henegouwen - 28 april en 5 mei 2019
  • Reeksindeling Nationaal seizoen 2018 - 2019
  • Reeksindeling Oost-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Reeksindeling West-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • Eurovision 2018
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE en INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • 3.000 euro boete voor Anderlecht na Clasico, Standard moet 2.500 euro ophoesten
  • Mehdi Carcela kan zeker spelen tegen AA Gent: pas over een week uitspraak na middelvinger richting scheidsrechter
  • Geschillencommissie behoudt twee wedstrijden schorsing en geldboete voor Alex Maes
  • AA Gent komt terug op omstreden ticketregeling voor bekerfinale
  • Charles Leclerc bovenaan tweede F1-testdag, teamgenoot Verstappen crasht
  • Voormalige Beerschot-verdediger vindt onderdak in Zweden
  • Scheidsrechtersbaas vindt dat videoref afgelopen weekend de mist inging in België
  • Markel Irizar (39, Trek- Segafredo) hangt fiets aan de wilgen: “Als hij vertelde, hing iedereen aan zijn lippen”
  • Acht voetbalclubs krijgen financiële steun van Fonds Jo Vanhecke om “sociale cohesie te versterken”
  • Gert Vande Broek stopt na 25 jaar als coach van Asterix Avo Beveren
    Foto
    Nieuws VTM
  • Duizenden Fransen protesteren tegen antisemitisme
  • Lawine op skipiste sleurt verschillende mensen mee
  • Theo Francken annuleert lezing door 'uit de hand gelopen situatie'
  • Theo Francken annuleert lezing door 'uit de hand gelopen situatie'
  • Dit jaar meldden zich al 24 slachtoffers van tienerprostitutie
  • Luchtvaartexpert heeft opmerkelijke theorie over MH370: “Piloot vloog als enige levende uren rond met vliegtuig”
  • VAR krijgt negatieve evaluatie van scheidsrechtersbaas Verbist
  • Bondsparket vraagt twee speeldagen schorsing voor Carcela na handgebaar
  • Britse IS-vrouw rechtvaardigt aanslag in Manchester: "Vergelijkbaar met aanvallen in Syrië"
  • Vliegtuigjes storten neer tijdens luchtshow in India
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (13)
  • Croky Cup - Beker van België (39)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (105)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (484)
  • info (161)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (219)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (131)
  • Voetbal West Vlaanderen (125)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (166)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • 3.000 euro boete voor Anderlecht na Clasico, Standard moet 2.500 euro ophoesten
  • Mehdi Carcela kan zeker spelen tegen AA Gent: pas over een week uitspraak na middelvinger richting scheidsrechter
  • Geschillencommissie behoudt twee wedstrijden schorsing en geldboete voor Alex Maes
  • AA Gent komt terug op omstreden ticketregeling voor bekerfinale
  • Charles Leclerc bovenaan tweede F1-testdag, teamgenoot Verstappen crasht
  • Voormalige Beerschot-verdediger vindt onderdak in Zweden
  • Scheidsrechtersbaas vindt dat videoref afgelopen weekend de mist inging in België
  • Markel Irizar (39, Trek- Segafredo) hangt fiets aan de wilgen: “Als hij vertelde, hing iedereen aan zijn lippen”
  • Acht voetbalclubs krijgen financiële steun van Fonds Jo Vanhecke om “sociale cohesie te versterken”
  • Gert Vande Broek stopt na 25 jaar als coach van Asterix Avo Beveren
    Foto
    Nieuws HLN
  • Ariana Grande evenaart als eerste The Beatles in Amerikaanse hitparade
  • Vakbond roept arbeiders transportsector op om op 27 maart in Brussel te betogen tegen sociale dumping
  • Osaka verliest eerste wedstrijd als ‘s werelds nummer één - Flipkens geeft forfait voor eerste ronde in Boedapest, Bonaventure uitgeschakeld
  • Hoe moet zij volgende week prins Harry en Meghan ontvangen? Vrouw Marokkaanse koning al twee jaar spoorloos
  • Geblesseerde Monfils zegt af voor ATP-toernooi van Marseille - Flipkens geeft forfait voor eerste ronde in Boedapest, Bonaventure uitgeschakeld
  • Duitsland en Frankrijk willen "Europese kampioenen" in de industrie creëren
  • Flipkens geeft forfait voor eerste ronde in Boedapest, Bonaventure uitgeschakeld
  • Mandy Moore openhartig over misbruik door ex-man Ryan Adams: “Ik had het gevoel dat ik verdronk”
  • Reese Witherspoon doet een dansje met een basketbalteam
  • Nooit meer stilstaan voor het rode licht: met deze slimme auto kan het al
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    23-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 maart 2019

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 2 en 3 maart 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : 

    Geen voetbal   


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 25

    Oppuurs - Wuustwezel     ( zaterdag 19.30 uur )

    Heikant Berlaar - Berg en Dal    ( zaterdag 19.30 uur )

    Lille - Herentals    ( zaterdag 20 uur )

    Kontich - De Kempen   ( zaterdag 20 uur )

    Schriek - Zoersel     ( zondag 15 uur )

    KVV Duffel - Branddonk

    Mariekerke - Sint-Job

    Rochus Deurne - Witgoor Dessel 


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : 

    Geen voetbal  


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : UITGESTELDE WEDSTRIJDEN van speeldag 20

    Genappe - Villers La Ville    

    Lasne Ohain - Waterloo

    BX Brussels - Kosova Schaerbeek

    Etterbeek - Saint-Michel

    Crossing Schaerbeek - Forestoise

    Stade Everois - Ixelles

    Sporting Bruxelles - Boitsfort

    Jodoinge - Saint-Jossé 


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 23 ??

    Monceau - Solre Sambre    ( zaterdag 20 uur )

    Soignies - Antoinien   ( zondag 15 uur )

    Montignies - Neufvilles

    Anderlues - Beloeil

    Gosselies - Estaimbourg

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Paturages

    Peruwelz FC - Houdeng

    Le Roeulx - Pont-A-Celles Buzet     


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    22-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 maart 2019

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 8, zaterdag 9 en zondag 10 maart 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 29


    AA Gent - KV Oostende    ( alles zondag 18 uur )

    RC Genk - Lokeren

    Antwerp - Charleroi

    Eupen - Club Brugge

    Cercle Brugge - Standard

    Waasland-Beveren - Zulte Waregem

    Anderlecht - KV Kortrijk

    Moeskroen - Sint-Truiden




    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : 

    Geen voetbal



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 24

    Tessenderlo - Knokke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Geel - Eendracht Aalst   ( zaterdag 20 uur )

    Chatelet-Farciennes - RFC de Liège

    Dender - KSV Oudenaarde

    KSK Heist - Seraing

    Virton - Dessel Sport

    RWD Molenbeek - Deinze

    Rupel-Boom - Lierse-Kempenzonen   ( zondag 15 uur )


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 23

    Sparta Petegem - RC Gent    ( zaterdag 19.30 uur )

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Ronse     ( zaterdag 19.30 uur )

    Olsa Brakel - Harelbeke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Wijgmaal - Eppegem   ( zondag 15 uur )

    Gullegem - Tempo Overijse

    Diegem Sport - Londerzeel

    Menen - Dikkelvenne

    Westhoek - Sint-Eloois-Winkel   

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 23

    Turnhout - Bocholt     ( zaterdag 19.30 uur )

    City Pirates Antwerpen - Cappellen   ( zaterdag 20 uur )

    Hoogstraten - Heur-Tongeren

    Hasselt - Temse

    Patro Eisden - Hades Kiewit Hasselt

    Duffel - Berchem Sport    ( zondag 15 uur )

    Spouwen-Mopertingen - Sint-Niklaas

    VW Hamme - Vosselaar

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 24

    La Louvière-Centre - Ol. Charleroi   ( zaterdag 20 uur )

    Rebecquoise - FC Tilleur

    Durbuy - Franc Borains

    Waremme - RFC Meux    ( zondag 14.30 uur )

    Hamoir - RAAL La Louvière    ( zondag 15 uur )

    Solières Sport - URSL Visé

    Walhain - Couvin-Mariembourg

    Acren-Lessines - Ciney     


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 23

    Wervik - Zelzate    ( zaterdag 18 uur )

    Wetteren - Zwevezele   ( zaterdag 19.30 uur )

    Melsele - Woluwe-Zaventem    ( zaterdag 20 uur )

    Wingene - Torhout    ( zondag 15 uur )

    Wolvertem-Merchtem - Merelbeke

    Stekene - Lebbeke

    Pepingen-Halle - Jong Lede

    Oostkamp - Kampenhout 

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 23

    Sint-Lenaarts - Helson Helchteren    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bilzen-Waltwilder - Esperanza pelt

    Houtvenne - Zwarte Leeuw

    Lyra-Lierse Berlaar - Termien    ( zaterdag 20 uur )

    Betekom - Nijlen

    Tienen - Ternesse Wommelgem    ( zondag 15 uur )

    Wellen - RC Mechelen

    Bornem - Leopoldsburg

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  : Speeldag 24

    Namur-Fosses La Ville - RFC Tounari   ( zaterdag 20 uur )

    Aischoise - Wavre Sports      ( zaterdag 20 uur )

    Ganshoren - RSD Jette    ( zondag 15 uur )

    Binchoise - Symphorinois

    Taminoise - Manageoise

    RCS Brainois - Léopold FC

    Albert Quevy-Mons - Ostiches-Ath

    Stockel - Stade Brainois  

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 24

    Sprimont - Longlier    ( zaterdag 20 uur )

    La Calamine - Oppagne-Wéris    ( zaterdag 20.30 uur )

    Verlaine - Aywaille   ( zondag 15 uur )

    Givry - Stockay-Warfusée

    Richelle - RFC Huy

    Mormont - Meix-D-Virton

    Condruzien - Warnant

    Onhaye - Herstal    


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    21-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 9 en 10 maart 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - zaterdag 9 en zondag 10 maart 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Ninove - Voorde Appelterre   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem - Jong Zulte   ( zaterdag 20 uur )

    Aalter - Lochristi    ( zaterdag 20 uur )

    Adegem - Dendermonde

    HO Kalken - Drongen

    Bambrugge - Zele

    Mariakerke - Waasmunster

    KVV Ardennen - Elene-Grotenberge      


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Meetjesland   ( zaterdag 19.30 uur )

    Maldegem - Sint-Laureins    ( zaterdag 19.30 uur )

    Latem - Assenede     ( zaterdag 19.30 uur )

    Poesele - Zomergem

    Sleidinge - Waarschoot

    Bellem - Kleit

    Lembeke - Zeveren

    Merendree - Lovendegem 

     

     
      

     

       
               

     

            
           

     


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Erembodegem - Machelen

    Munkzwalm - Denderhoutem

    Edeboys - Gijzel-Oosterzele

    Moerbeke-Geraardsbergen - Borsbeke

    Meldert - Meerbeke

    Winnik - Geraardsbergen

    Nokere-Kruishoutem - Burst

    Kluisbergen Sportief - Windeke 


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Berlare - Haasdonk   ( zaterdag 19.30 uur )

    Vrasene - WB Sint-Niklaas   ( zaterdag 19.30 uur )

    Kieldrecht - VSV Gent    ( zaterdag 19.30 uur )

    Robur - Sinaai

    Heikant - Schoonaarde

    Kruibeke - Buggenhout

    Grembergen - Sint-Gillis

    Doorslaar - Bazel 


    DERDE PROVINCIALE A : 


    Watervliet - Maria-Aalter   ( zaterdag 19.30 uur )


    Nevele - Sint-Kruis-Winkel   


    Donk - Vinderhoute


    Wachtebeke - Bassevelde


    Hansbeke - Belzele


    Ursel - Boekhoute


    DKW Evergem - Muide Gent


    Vinkt - Evergem Center

     

     

       

      
     

      

       
               

      

            
                  

      


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Zaffelare    ( zaterdag 19 uur )


    Melsen - Massemen   ( zaterdag 19.30 uur )


    Moortsele - Sint-Denijs


    Serskamp-Schellebelle - Cercle Melle


    Zevergem - Heusden


    VC Zwijnaarde - Bottelare


    Destelbergen - Beervelde


    Lochristi B - HT Zwijnaarde

     

      

      
       

     


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Sint-Goriks    ( zaterdag 19 uur )

    Nazareth-Eke - FC Kluisbergen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Maarkedal - Bevere   

    Elene-Grotenberge B - Boekel

    Eine - Wortegem

    Oudenhove - Sottegem B

    Gavere-Asper - Zingem

    Velzeke - Horebeke   

    DERDE PROVINCIALE D :


    Nederhasselt - Houtem    ( zaterdag 19 uur )


    Haaltert - Hofstade


    Gijzegem - Baardegem


    Doggen - Kerksken


    Denderleeuw - Deftinge


    Sint-Antelinks - Herzele-Ressegem


    Mere - Bonanza


    Vlierzele - Zandbergen   

      

      

        
                

     


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Robur B    ( zaterdag 19.30 uur )

    SKB Sint-Niklaas - Oudegem   ( zaterdag 20 uur )

    YB Beveren - Kallo    ( zaterdag 20 uur )

    Moerbeke - Eksaarde

    Tielrode - Bosdam Beveren

    Klinge - Meerdonk

    Opdorp - SK Gerda

    Kemzeke - Melsele B   

    VIERDE PROVINCIALE A : 

    Zaffelare B - Kaprijke-Bentille    ( zaterdag 19 uur )

    Muide Gent B - VS Destelbergen  ( zaterdag 19 uur )

    De Pinte - Oostakker    ( zaterdag 19 uur )

    9000 Gent - Knesselare    ( zaterdag 19.30 uur )

    Middelburg - Balgerhoeke

    Avrasya Gent - Lotenhulle

    Sint-Amandsberg - Ooidonck Leerne  


    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Nazareth-Eke B   ( vrijdag 20 uur )

    Bevere B - FCLC Ronse    ( vrijdag 20 uur )

    Zingem B - Huise-Ouwegem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Boekel B - Eine B    ( zaterdag 19.30 uur )

    Petegem Schelde - Kluisbergen Sportief B

    Olsene - Volkegem

    Mater - Nokere-Kruishoutem B 

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Michelbeke B    ( zaterdag 15 uur )

    Winnik B - Velzeke B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Idegem - Opbrakel   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zegelsem - Strijpen

    Ophasselt - Okegem

    Everbeek - Volkegem B

    Jong Geraardsbergen - Oudenhove B 

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - Smetlede    ( zaterdag 19 uur )

    Nieuwerkerken - Wichelen

    Bavegem - Herdersem

    Moorsel - Aaigem

    SK Merelbeke - OB Lebbeke

    Lebbeke B - Dampoort

    T. Melle - Rangers Merelbeke   

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sp Waasmunster B - Sombeke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Baasrode - Hamme-Zogge    ( zaterdag 19.30 uur )

    Hoogeinde - Sint-Gillis-Waas

    Verrebroek - HO Kalken B

    Sinaai B - Haasdonk B

    Daknam - SVH Waasmunster

    Zele B - PD Kruibeke

    Rupelmonde - Overmere

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (26 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    20-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 9 en 10 maart 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 9 en 10 maart 2019
    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onjuist of onvolledig ..... mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Geen voetbal

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Geen voetbal

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Geen voetbal

    DERDE PROVINCIALE A :

    Geen voetbal

    DERDE PROVINCIALE B :

    Geen voetbal

    DERDE PROVINCIALE C :

    Geen voetbal

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Geen voetbal

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Geen voetbal

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Geen voetbal

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Geen voetbal


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (11 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    19-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 maart 2019

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 9 en 10 maart 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 25

    Park Houthalen - Torpedo Hasselt      ( zaterdag 19.30 uur )

    Beringen - Hoepertingen    ( zaterdag 20 uur )

    FC Alken - Mechelen aan de Maas    ( zaterdag 20 uur )

    Herk-De-Stad - Bree-Beek    ( zondag 14.30 uur )

    Herkol - Zepperen-Brustem   ( zondag 15 uur )

    Daring Huvo Jeuk - Achel VV

    Melo Zonhoven - Vlijtingen

    Koersel - Zonhoven VV      


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 26

    Oppuurs - Schriek      ( zaterdag 19.30 uur )

    De Kempen - Lille    ( zaterdag 19.30 uur )

    Wuustwezel - KVV Duffel   ( zondag 15 uur )

    Sint-Job - Rochus Deurne

    Witgoor Dessel - Zoersel

    Herentals - Heikant Berlaar

    Branddonk - Kontich

    Berg en Dal - Mariekerke


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : 

    Geen voetbal     


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 23

    Jodoigne - Villers La Ville   ( zaterdag 19.30 uur )

    Genappe - Crossing Schaerbeek    ( zaterdag 19.30 uur )

    Etterbeek - Ixelles    ( zondag 15 uur )

    Saint-Michel - Waterloo

    Stade Everois - Sporting Bruxelles

    Lasne Ohain - Forestoise

    BX Brussels - Boitsfort

    Kosova Schaerbeek - Saint-Jossé  


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 24

    Antoinien - Peruwelz FC    ( zaterdag 19 uur )

    Neufvilles - Saint-Ghislain Tertre Hautrage

    Pont-A-Celles Buzet - Monceau

    Houdeng - Solre Sambre

    Anderlues - Soignies

    Beloeil - Le Roeulx

    Paturages - Estaimbourg

    Montignies - Gosselies   

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    18-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 maart 2019

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 maart 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 30


    Charleroi - Eupen    ( alles zondag 18 uur )

    Lokeren - Cercle Brugge

    Zulte Waregem - RC Genk

    KV Oostende - Anderlecht

    KV Kortrijk - Antwerp 

    Standard - Waasland-Beveren

    Club Brugge - Moeskroen

    Sint-Truiden - AA Gent  

    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : 

    Geen voetbal



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 25

    Dessel Sport - Dender   ( zaterdag 19.30 uur )

    KSV Oudenaarde - Rupel-Boom    ( zaterdag 19.30 uur )

    Seraing - Virton   ( zaterdag 20 uur )

    Lierse-Kempenzonen - Chatelet-Farciennes

    Deinze - Geel

    RWD Molenbeek - Tessenderlo

    Knokke - Heist   ( zondag 15 uur )

    Eendracht Aalst - RFC de Liège    ( zondag 15 uur )


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 24

    Dikkelvenne - Diegem Sport    ( zaterdag 19.30 uur )

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Sparta Petegem     ( zaterdag 19.30 uur )

    Tempo Overijse - Menen   ( zaterdag 20 uur )

    Ronse - Wijgmaal    ( zaterdag 20 uur )

    Harelbeke - RC Gent  ( zondag 15 uur )

    Eppegem - Westhoek

    Sint-Eloois-Winkel - Gullegem 

    Londerzeel - Olsa Brakel

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 24

    Hades Kiewit Hasselt - Spouwen-Mopertingen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Niklaas - Duffel   ( zaterdag 20 uur )

    Patro Eisden - VW Hamme

    Heur-Tongeren - Hasselt

    Temse - Vosselaar

    Berchem Sport - City Pirates Antwerpen

    Cappellen - Turnhout    ( zondag 15 uur )

    Bocholt - Hoogstraten 

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 25

    Ciney - Rebecquoise   ( zaterdag 20 uur )

    Ol. Charleroi - Solières Sport

    RAAL La Louvière - Durbuy

    Couvin-Mariembourg - Hamoir

    RFC Meux - Walhain

    Franc Borains - La Louvière-Centre    ( zondag 15 uur )

    URSL Visé - Acren-Lessines

    FC Tilleur - Waremme


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 24

    Torhout - Oostkamp    ( zaterdag 19.30 uur )

    Zwevezele - Pepingen-Halle   ( zaterdag 19 uur )

    Wingene - Wervik    ( zaterdag 20 uur )

    Lebbeke - Zelzate    ( zaterdag 20 uur )

    Kampenhout - Wolvertem-Merchtem    ( zondag 15 uur )

    Jong Lede - Stekene

    Merelbeke - Melsele

    Woluwe-Zaventem - Wetteren  

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 24

    Zwarte Leeuw - Wellen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Leopoldsburg - Houtvenne

    Nijlen - Lyra-Lierse Berlaar

    Esperanza pelt - Ternesse Wommelgem

    RC Mechelen - Betekom    ( zaterdag 20 uur )

    Bornem - Tienen   ( zondag 15 uur )

    Helson Helchteren - Bilzen Waltwilder

    Termien - Sint-Lenaarts

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  : Speeldag 25

    Wavre Sports - Namur-Fosses La Ville    ( zaterdag 19.30 uur )

    RFC Tournai - RCS Brainois      ( zaterdag 20 uur )

    Manageoise - Albert Quevy-Mons    ( zondag 15 uur )

    Stade Brainois - Ganshoren

    Ostiches-Ath - Binchoise

    Symphorinois - Stockel

    RSD Jette - Aischoise

    Léopold FC - Taminoise 

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 25

    Longlier - Condruzien    ( zaterdag 20 uur )

    RFC Huy - Mormont    ( zaterdag 20 uur )

    Meix-Dt-Virton - La Calamine   ( zondag 15 uur )

    Aywaille - Sprimont

    Herstal - Givry

    Warnant - Onhaye

    Stockay-Warfusée - Richelle

    Oppagne-Wéris - Verlaine    


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    17-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - zaterdag 16 en zondag 17 maart 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Lochristi - Mariakerke

    Waasmunster - Ninove

    Bambrugge - Sottegem

    Zele - Aalter

    Drongen - Jong Zulte

    Elene-Grotenberge - HO Kalken

    Dendermonde - KVV Ardennen

    Voorde Appelterre - Adegem  


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Latem - Maldegem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Meetjesland - Sint-Laureins    ( zaterdag 20 uur )

    Zeveren - Bellem

    Kleit - Sleidinge

    Waarschoot - Poesele

    Zomergem - Merendree

    Lovendegem - Ertvelde

    Assenede - Lembeke  

     

      
       

     

        
                

     

             
            

     


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Windeke - Winnik   ( zaterdag 19.30 uur )

    Borsbeke - Edeboys

    Meerbeke - Moerbeke-Geraardsbergen

    Geraardsbergen - Burst

    Machelen - Kluisbergen Sportief

    Denderhoutem - Erembodegem

    Gijzel-Oosterzele - Munkzwalm

    Meldert - Nokere-Kruishoutem


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Haasdonk - Heikant   ( zaterdag 19.30 uur )

    Vrasene - Grembergen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sinaai - Kieldrecht     ( zaterdag 20 uur )

    Buggenhout - Berlare

    Schoonaarde - Robur

    VSV Gent - Doorslaar

    Bazel - Sint-Gillis

    WB Sint-Niklaas - Kruibeke 


    DERDE PROVINCIALE A : 


    Evergem Center - Watervliet    ( zaterdag 19 uur )


    Bassevelde - Donk   ( zaterdag 19.30 uur )


    Vinderhoute - Nevele    ( zaterdag 19.30 uur )


    Belzele - Wachtebeke


    Sint-Kruis-Winkel - Vinkt


    Maria-Aalter - Muide Gent


    Boekhoute - Hansbeke


    Ursel - DKW Evergem  

     

     

      
     

       

       
      

      

        
                

      

             
                   

      


    DERDE PROVINCIALE B :


    Massemen - Laarne-Kalken    ( zaterdag 19 uur )


    Cercle Melle - Moortsele   ( zaterdag 19.30 uur )


    Sint-Denijs - Melsen


    Zaffelare - Lochristi B


    HT Zwijnaarde - Destelbergen


    Beervelde - Bottelare


    Heusden - Serskamp-Schellebelle


    Zevergem - VC Zwijnaarde

       

      

       
        

     


    DERDE PROVINCIALE C :


    FC Kluisbergen - Michelbeke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zingem - Oudenhove    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bevere - Velzeke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Horebeke - Nazareth-Eke

    Sint-Goriks - Gavere-Asper

    Sottegem B - Eine

    Wortegem - Boekel

    Maarkedal - Elene-Grotenberge B

    DERDE PROVINCIALE D :


    Deftinge - Sint-Antelinks


    Kerksken - Denderleeuw


    Hofstade - Baardegem


    Zandbergen - Haaltert


    Houtem - Vlierzele


    Bonanza - Nederhasselt


    Herzele-Ressegem - Mere


    Doggen - Gijzegem 

        

      

         
                 

     


    DERDE PROVINCIALE E :


    Melsele B - Opdorp    ( zaterdag 20 uur )

    SK Gerda - Klinge    ( zaterdag 20 uur )

    YB Beveren - Tielrode    ( zaterdag 20 uur )

    Kallo - SKB Sint-Niklaas

    Meerdonk - Bosdam Beveren

    Eksaarde - Kemzeke

    Robur B - Moerbeke  

    Oudegem - Sint-Pauwels   

    VIERDE PROVINCIALE A : 

    Muide Gent B - 9000 Gent    ( zaterdag 19 uur )

    Vinkt B - Zaffelare B   ( zaterdag 20 uur )

    Oostakker - Middelburg    ( zaterdag 20 uur )

    Kaprijke-Bentille - De Pinte

    Balgerhoeke - Sint-Amandsberg

    Ooidonck Leerne - Avrasya Gent

    Lotenhulle - Knesselare 


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Kluisbergen Sportief B - Zingem B   ( zaterdag 18 uur )

    Eine B - Petegem Schelde    ( zaterdag 18 uur )

    Munkzwalm B - FC Kluisbergen B    ( zaterdag 19 uur )

    Nazareth-Eke B - Mater    ( zaterdag 19 uur )

    Boekel B - Olsene   ( zaterdag 19.30 uur )

    Nokere-Kruishoutem B - Bevere B

    FCLC Ronse - Volkegem 

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Velzeke B - Volkegem B    ( zaterdag 15 uur )

    Oudenhove B - Ophasselt   ( zaterdag 19 uur )

    Michelbeke B - Zegelsem   ( zaterdag 19 uur )

    Idegem - Everbeek   ( zaterdag 19.30 uur )

    Okegem - Bonanza B

    Strijpen - Neigem

    Opbrakel - Jong Geraardsbergen 

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Wichelen - T. Melle    ( zaterdag 19.30 uur )

    Smetlede - Moorsel

    Aaigem - Bavegem

    Herdersem - Nieuwerkerken 

    FC Dampoort - Serskamp-Schellebelle B

    Lebbeke B - SK Merelbeke

    Rangers Merelbeke - Heusden B  

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Verrebroek - Hoogeinde

    Hamme-Zogge - Zele B

    Sombeke - Baasrode

    SVH Waasmunster - Sp Waasmunster B

    Haasdonk B - Daknam

    HO Kalken B - Rupelmonde

    Overmere - Sinaai B

    PD Kruibeke - Sint-Gillis-Waas


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    16-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - zaterdag 16 en zondag 17 maart 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :


    RC Lauwe - Damme  ( zaterdag 19 uur )


    Zedelgem - Deerlijk   ( zaterdag 20 uur )


    Dadizele - Meulebeke


    Oostduinkerke - Wielsbeke


    Blankenberge - Kortemark


    Oostduinkerke - Vlamertinge


    RC Waregem - WS Lauwe


    Poperinge - Boezinge 


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Keiem - Sint-Kruis    ( zaterdag 17 uur )

    Veldegem - Diksmuide    ( zaterdag 19 uur )

    Varsenare - Club Roeselare

    Jabbeke - Bredene

    Oudenburg - Spermalie-Middelkerke

    Lichtervelde - De Ruiter Roeselare  

    Eernegem - Rumbeke

    De Haan - Heist    


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    VV Tielt - Wevelgem    ( zaterdag 18.30 uur )


    Dottignies - Zwevegem   ( zaterdag 19 uur )


    Heestert - Otegem


    Ledegem - Anzegem


    Bissegem - Geluwe


    Zonnebeke - Beveren-Leie


    Moorslede - Nieuwkerke


    Ploegsteert - Moen   


    DERDE PROVINCIALE A :


    Comines-Warneton - Veurne


    De Panne - Beselare


    Vleteren - Elverdinge


    Gits - Houthulst


    Westrozebeke - Dikkebus


    Proven - Hooglede


    Geluveld - Staden


    Voormezele - Merkem  

     


    DERDE PROVINCIALE B :


    Snaaskerke - Lissewege

    Koekelare - Jong Male

    Nieuwpoort - Ruddervoorde

    Ichtegem - Loppem

    Steenbrugge - Gistel

    Dudzele - Lombardsijde

    Beernem - SK Torhout

    Moerkerke - Dar. Brugge   


    DERDE PROVINCIALE C :


    Oostrozebeke - Zwevezele B    ( zaterdag 18 uur )


    Avelgem - Emelgem-Kachtem    ( zaterdag 19 uur )


    Lendelede - Moorsele


    Wevelgem B - Hulste


    KSV Kortrijk - Bellegem 


    Aarsele - Ingooigem


    Ardooie - D. Beveren


    Kanegem - Heule   

       

     

        
       


    VIERDE PROVINCIALE A : 


    Bulskamp - Lo-Reninge    ( vrijdag 20 uur )


    Westende - Kortemark B   ( zaterdag 19 uur )


    Diksmuide B - Nieuwpoort B    ( zaterdag 19.30 uur )


    Zarren - Veurne B


    Nieuwkapelle - Adinkerke


    Alveringem - Coxyde


    VIERDE PROVINCIALE B :


    D. Beveren B - Damme B    ( zaterdag 19 uur )


    Sint-Joris - Beernem B  


    Doomkerke - Ruiselede


    Pittem - Zerkegem


    HO Oedelem - Zandvoorde 


    E. Brugge - Hertsberge


    Aartrijke - Steenbrugge B 


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Wikings Kortrijk - Sint-Eloois-Winkel B    ( zaterdag 17 uur )

    Marke - Izegem-Ingelmunster B

    Desselgem - Dentergem

    Anzegem B - Ledegem B

    Jong Vijve - Kuurne

    Dottignies B - Aalbeke

    Stasegem - Jong Helkijn   


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Vlamertinge B - Westouter    ( zondag 14 uur )


    Wervik B - Reningelst


    Brielen Sport - Poperinge B


    Langemark-Poelkapelle - Hollebeke


    Menen United - Zillebeke


    Dadizele B - Rekkem Sport


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    15-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 maart 2019

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 16 en 17 maart 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 26

    Zonhoven VV - Herkol      ( zaterdag 19.30 uur )

    Achel VV - FC Alken     ( zaterdag 19.30 uur )

    Mechelen aan de Maas - Melo Zonhoven   ( zondag 15 uur )

    Hoepertingen - Koersel

    Zepperen-Brustem - Park Houthalen

    Vlijtingen - Beringen

    Torpedo Hasselt - Bree-Beek

    Daring Huvo Jeuk - Herk-De-Stad   


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 27

    Heikant Berlaar - De Kempen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Zoersel - Sint-Job

    Lille - Branddonk    ( zaterdag 20 uur )

    Kontich - Wuustwezel

    Schriek - Witgoor Dessel   ( zondag 15 uur )

    Mariekerke - Herentals

    KVV Duffel - Oppuurs

    Rochus Deurne - Berg en Dal


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 25

    Melsbroek - Aarschot   ( zaterdag 19.30 uur )

    HO Bierbeek - Tervuren-Duisburg   ( zaterdag 20 uur )

    Liedekerke - Bertem-Leefdal    ( zondag 15 uur )

    HO Veltem - Huldenberg

    Sterrebeek - Herent

    Hoeilaart - Rhodienne-De-Hoek

    Linden - Borght-Humbeek

    Grimbergen - Diest


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 24

    Ixelles - Jodoigne    ( zaterdag 20.30 uur )

    Forestoise - BX Brussels    ( zondag 15 uur )

    Boitsfort - Etterbeek

    Villers La Ville - Saint-Michel

    Waterloo - Kosova Schaerbeek   

    Saint-Jossé - Stade Everois

    Sporting Bruxelles - Genappe

    Crossing Schaerbeek - Lasne Ohain    


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 25

    Monceau - Antoinien    ( zaterdag 20 uur )

    Peruwelz FC - Neufvilles    ( zondag 15 uur )

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Beloeil

    Le Roeulx - Anderlues

    Soignies - Montignies

    Gosselies - Houdeng

    Solre Sambre - Paturages

    Estaimbourg - Pont-A-Celles Buzet


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    13-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 maart 2019

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 22, zaterdag 23 en zondag 24 maart 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : 


    Geen voetbal door interlandbreak kwalificatiewedstrijden EURO 2020 :
    België - Rusland   ( donderdag 20.45 uur )
    Cyprus - België    ( zondag 20.45 uur )

      

    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : 

    Geen voetbal



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 26

    Tessenderlo - Lierse-Kempenzonen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Geel - Dessel Sport    ( zaterdag 20 uur )

    Chatelet-Farciennes - Dender

    KSK Heist - Dender

    Virton - KSV Oudenaarde

    Rupel-Boom - RWD Molenbeek   ( zondag 15 uur )

    RFC de Liège - Seraing

    Eendracht Aalst - Knokke


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 25

    RC Gent - Londerzeel    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sparta Petegem - Harelbeke   ( zondag 15 uur )

    Wijgmaal - Mandel United Izegem-Ingelmunster

    Westhoek - Ronse

    Gullegem - Eppegem

    Olsa Brakel - Dikkelvenne

    Diegem Sport - Tempo Overijse

    Menen - Sint-Eloois-Winkel

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 25

    Hasselt - Bocholt   ( vrijdag 20.30 uur )

    Turnhout - Berchem Sport   ( zaterdag 19.30 uur )

    City Pirates Antwerpen - Sint-Niklaas    ( zaterdag 20 uur )

    Hoogstraten - Cappellen

    Duffel - Hades Kiewit Hasselt    ( zondag 15 uur )

    Spouwen-Mopertingen - Patro Eisden 

    Vosselaar - Heur-Tongeren 

    VW Hamme - Temse 

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 26

    RAAL La Louvière - Franc Borains   ( zaterdag 20 uur )

    Durbuy - Couvin-Mariembourg

    Rebecquoise - URSL Visé

    Waremme - Ciney    ( zondag 14.30 uur )

    Solières Sport - La Louvière-Centre   ( zondag 15 uur )

    Acren-Lessines - Ol. Charleroi 

    Hamoir - RFC Meux

    Walhain - FC Tilleur


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 25

    Wervik - Lebbeke   ( zaterdag 18 uur )

    Wetteren - Merelbeke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Melsele - Kampenhout    ( zaterdag 20 uur )

    Oostkamp - Wingene    ( zaterdag 20 uur )

    Wolvertem-Merchtem - Torhout    ( zondag 15 uur )

    Zelzate - Jong Lede

    Pepingen-Halle - Woluwe-Zaventem

    Stekene - Zwevezele   ( zondag 16 uur )

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 25

    Bilzen Waltwilder - Termien    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Lenaarts - Nijlen

    Ternesse Wommelgem - Helson Helchteren

    Betekom - Zwarte Leeuw   ( zaterdag 20 uur )

    Wellen - Leopoldsburg

    Tienen - Esperanza Pelt    ( zondag 15 uur )

    Lyra-Lierse Berlaar - RC Mechelen

    Houtvenne - Bornem

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  : Speeldag 26

    Aischoise - Stade Brainois    ( zaterdag 20 uur )

    Namur-Fosses La Ville - RSD Jette      ( zaterdag 20 uur )

    Taminoise - RFC Tournai    ( zondag 15 uur )

    RCS Brainois - Wavre Sports

    Ganshoren - Symphorinois

    Albert Quevy-Mons - Léopold FC

    Manageoise - Ostiches-Ath

    Stockel - Binchoise

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 26

    RFC Huy - Meix-Dt-Virton   ( zaterdag 20 uur )

    Sprimont - Oppagne-Wéris    ( zaterdag 20 uur )

    Verlaine - La Calamine   ( zondag 15 uur )

    Richelle - Herstal

    Mormont - Stockay-Waefusée

    Givry - Warnant

    Condruzien - Aywaille

    Onhaye - Longlier    

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (11 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    12-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - zaterdag 23 en zondag 24 maart 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Aalter - Bambrugge    ( zaterdag 19.30 uur )

    Ninove - Lochristi   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem - Drongen    ( zaterdag 20 uur )

    Mariakerke - Zele

    Adegem - Waasmunster

    HO Kalken - Dendermonde

    KVV Ardennen - Voorde Appelterre

    Jong Zulte - Elene-Grotenberge


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Zomergem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Maldegem - Meetjesland    ( zaterdag 19.30 uur )

    Merendree - Waarschoot

    Poesele - Kleit

    Sleidinge - Zeveren 

    Bellem - Assenede

    Lembeke - Latem

    Sint-Laureins - Lovendegem   

     

       
        

     

         
                 

     

              
             

     


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Winnik - Machelen

    Kluisbergen Sportief - Denderhoutem

    Erembodegem - Gijzel-Oosterzele

    Munkzwalm - Borsbeke

    Nokere-Kruishoutem - Geraardsbergen

    Moerbeke-Geraardsbergen - Meldert

    Edeboys - Meerbeke

    Burst - Windeke


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Berlare - WB Sint-Niklaas   ( zaterdag 19.30 uur )

    Kieldrecht - Schoonaarde   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Gillis - VSV Gent

    Kruibeke - Vrasene

    Heikant - Buggenhout

    Robur - Haasdonk

    Grembergen - Bazel

    Doorslaar - Sinaai 


    DERDE PROVINCIALE A : 


    Muide Gent - Evergem Center     ( zaterdag 19 uur )


    Watervliet - Sint-Kruis-Winkel   ( zaterdag 19.30 uur )


    Vinkt - Vinderhoute


    Nevele - Bassevelde


    Donk - Belzele


    Wachtebeke - Boekhoute


    Hansbeke - Ursel


    DKW Evergem - Maria-Aalter  

     

     
      

     

       
      

       

        
       

      

         
                 

      

              
                    

      


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Sint-Denijs    ( zaterdag 19 uur )


    Melsen - Cercle Melle   ( zaterdag 19.30 uur )


    Destelbergen - Zaffelare


    Lochristi B - Massemen


    VC Zwijnaarde - Beervelde


    Serskamp-Schellebelle - Zevergem


    Moortsele - Heusden


    Bottelare - HT Zwijnaarde  

         

      

        
         

     


    DERDE PROVINCIALE C :


    Eine - Zingem    ( zaterdag 17 uur )

    Michelbeke - Horebeke   ( zaterdag 19 uur )

    Boekel - Sottegem B    ( zaterdag 19.30 uur )

    Nazareth-Eke - Bevere   ( zaterdag 19.30 uur )

    Velzeke - Maarkedal

    Gavere-Asper - FC Kluisbergen

    Elene-Grotenberge B - Wortegem

    Oudenhove - Sint-Goriks  

    DERDE PROVINCIALE D : 


    Haaltert - Houtem


    Gijzegem - Hofstade


    Denderleeuw - Doggen


    Sint-Antelinks - Kerksken


    Mere - Deftinge


    Nederhasselt - Herzele-Ressegem


    Vlierzele - Bonanza


    Baardegem - Zandbergen

           

      

          
                  

     


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Kallo    ( zaterdag 19.30 uur )

    SKB Sint-Niklaas - YB Beveren    ( zaterdag 20 uur )

    Bosdam Beveren - SK Gerda    ( zaterdag 20 uur )

    Klinge - Melsele B

    Opdorp - Eksaarde

    Moerbeke - Oudegem

    Tielrode - Meerdonk

    Kemzeke - Robur B  

    VIERDE PROVINCIALE A : 

    Zaffelare B - VS Destelbergen    ( zaterdag 19 uur )

    De Pinte - Vinkt B   ( zaterdag 19 uur )

    9000 Gent - Lotenhulle    ( zaterdag 19.30 uur )

    Middelburg - Kaprijke-Bentille

    Avrasya Gent - Balgerhoeke 

    Knesselare - Ooidonck Leerne

    Sint-Amandsberg - Oostakker


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Nazareth-Eke B   ( vrijdag 20 uur )

    FC Kluisbergen B - Huise-Ouwegem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zingem B - Eine B     ( zaterdag 19.30 uur )

    Mater - Munkzwalm B 

    Petegem Schelde - Boekel B

    Olsene - FCLC Ronse

    Volkegem - Nokere-Kruishoutem B

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Strijpen   ( vrijdag 19.30 uur )

    Bonanza B - Oudenhove B    ( zaterdag 15 uur )

    Jong Geraardsbergen - Idegem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Everbeek - Velzeke B  ( zaterdag 19.30 uur )

    Neigem - Michelbeke B

    Zegelsem - Okegem

    Ophasselt - Opbrakel  

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - Lebbeke B    ( zaterdag 19 uur )

    OB Lebbeke - Rangers Merelbeke

    Heusden B - Wichelen

    T. Melle - Herdersem

    Nieuwerkerken - Aaigem

    Bavegem - Smetlede 

    Moorsel - FC Dampoort

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sp Waasmunster B - Haasdonk B    ( zaterdag 19.30 uur )

    Baasrode - SVH Waasmunster    ( zaterdag 19.30 uur )

    Rupelmonde - Verrebroek

    Sinaai B - HO Kalken B

    Zele B - Sombeke

    Hoogeinde - PD Kruibeke

    Daknam - Overmere

    Sint-Gillis-Waas - Hamme-Zogge

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    11-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - zaterdag 23 en zondag 24 maart 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :


    Meulebeke - Blankenberge    ( zaterdag 19 uur )


    Wielsbeke - Poperinge


    Boezinge - Dadizele


    Kortemark - Oostduinkerke


    Deerlijk - RC Lauwe


    WS Lauwe - Zedelgem


    Damme - Oostnieuwkerke


    Vlamertinge - RC Waregem   


    TWEEDE PROVINCIALE A :  


    Spermalie-Middelkerke - Lichtervelde     ( zaterdag 19 uur )

    Rumbeke - Keiem     ( zaterdag 19 uur )

    Diksmuide - Oudenburg

    De Ruiter Roeselare - De Haan

    Heist - Eernegem

    Sint-Kruis - Varsenare

    Club Roeselare - Jabbeke

    Bredene - Veldegem


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Zwevegem - VV Tielt     ( zaterdag 18 uur )


    Wevelgem - Ledegem   ( zaterdag 19.30 uur )


    Geluwe - Dottignies


    Anzegem - Heestert


    Moen - Zonnebeke


    Nieuwkerke - Ploegsteert


    Otegem - Moorslede


    Beveren-Leie - Bissegem  

       


    DERDE PROVINCIALE A :


    Merkem - Westrozebeke   ( zaterdag 19 uur )


    Hooglede - Geluveld


    Houthulst - Voormezele


    Veurne - Gits


    Beselare - Comines-Warneton


    Elverdinge - De Panne


    Staden - Vleteren


    Dikkebus - Proven   

       


    DERDE PROVINCIALE B :


    Ruddervoorde - Ichtegem    ( zaterdag 19 uur )

    Loppem - Steenbrugge

    Dar. Brugge - Nieuwpoort

    Jong Lede - Moerkerke

    Lissewege - Koekelare

    SK Torhout - Snaaskerke

    Lombardsijde - Nieuwpoort

    Gistel - Dudzele  


    DERDE PROVINCIALE C :


    Emelgem-Kachtem - Oostrozebeke     ( zaterdag 19 uur )


    Zwevezele B - KSV Kortrijk   ( zaterdag 19 uur )


    Ingooigem - Avelgem     ( zaterdag 19 uur )


    Bellegem - Wevelgem


    Hulste - Lendelede


    D. Beveren - D. Kanegem


    Moorsele - Ardooie


    Heule - Aarsele  

      

     

         
       


    VIERDE PROVINCIALE A : 


    Nieuwpoort B - Bulskamp   ( zaterdag 19.30 uur )


    Kortemark B - Zarren   ( zondag 14 uur )


    Veurne B - Diksmuide B     ( zondag 14.30 uur )


    Adinkerke - Westende


    Handzame - Jonkershove


    Coxyde - Nieuwkapelle


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Zandvoorde - Aartrijke    ( zaterdag 19.30 uur )


    Hertsberge - D. Beveren B    ( zondag 14.30 uur )


    Wenduine - Doomkerke


    Ruiselede - Sint-Joris


    Beernem B - HO Oedelem


    Zerkegem - E. Brugge


    Steenbrugge B - Pittem  


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Sint-Eloois-Winkel B - Jong Vijve    ( zaterdag 18 uur )

    Jong Helkijn - Wikings Kortrijk    ( zaterdag 19 uur )

    Izegem-Ingelmunster B - Wielsbeke B    ( zaterdag 19.45 uur )

    Kuurne - Dottignies B

    Aalbeke - Anzegem B

    Ledegem B - Desselgem

    Dentergem - Marke


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Passendale - Poperinge B    ( zaterdag 15 uur )


    Dadizele B - Zillebeke    ( zaterdag 19 uur )


    Vlamertinge B - Kruiseke    ( zondag 14 uur )


    Wervik B - Rekkem


    Brielen - Westouter


    Hollebeke - Reningelst  



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    10-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 maart 2019

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 23 en 24 maart 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 27

    Park Houthalen - Zonhoven VV       ( zaterdag 19.30 uur )

    Bree-Beek - Zepperen-Brustem     ( zaterdag 19.30 uur )

    FC Alken - Daring Huvo Jeuk     ( zaterdag 20 uur )

    Beringen - Mechelen aan de Maas    ( zaterdag 20 uur )

    Herk-De-Stad - Torpedo Hasselt    ( zondag 14.30 uur )

    Melo Zonhoven - Achel VV   ( zondag 15 uur )

    Herkol - Hoepertingen

    Koersel - Vlijtingen 


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 28

    Oppuurs - Kontich    ( zaterdag 19.30 uur )

    De Kempen - Mariekerke

    Branddonk - Heikant Berlaar    ( zondag 15 uur )

    KVV Duffel - Schriek

    Herentals - Rochus Deurne

    Sint-Job - Witgoor Dessel

    Berg en Dal - Zoersel

    Wuustwezel - Lille 


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 26

    Diest - Melsbroek    ( zaterdag 19.30 uur )

    Herent - Hoeilaart     ( zaterdag 19.30 uur )

    Tervuren-Duisburg - Grimbergen    ( zondag 14.30 uur )

    Bertem-Leefdal - Linden    ( zondag 15 uur )

    Liedekerke - HO Veltem

    Rhodienne-De-Hoek - HO Bierbeek

    Borght-Humbeek - Sterrebeek

    Aarschot - Huldenberg


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 25

    Jodoigne - Boitsfort   ( zaterdag 19.30 uur )

    Genappe - Stade Everois    ( zondag 14.30 uur )

    Saint-Michel - Ixelles    ( zondag 15 uur )

    Kosova Schaerbeek - Villers La Ville

    Lasne Ohain - Sporting Bruxelles

    BX Brussels - Crossing Schaerbeek

    Etterbeek - Forestoise

    Waterloo - Saint-Jossé   


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 26

    Anderlues - saint-Ghislain Tertre Hautrage    ( zondag 15 uur )

    Montignies - Le Roeulx

    Paturages - Houdeng

    Pont-A-Celles Buzet - Solre Sambre

    Antoinien - Estaimbourg

    Neufvilles - Moncaeu

    Beloeil - Peruwelz FC

    Soignies - Gosselies  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    09-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 29, 30 en 31 maart 2019

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 29, zaterdag 30 en zondag 31 maart 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : 


    PLAY OFF 1 :

    Kalender volgt ....

    PLAY OFF 2 :
    GROEP A :

    Kalender volgt ....

    PLAY OFF 2 :
    GROEP B :

    Kalender volgt ....

      

    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : 

    PLAY OFF 3 :

    Kalender volgt ....



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 27

    Dessel Sport - Chatelet-Farciennes   ( zaterdag 19.30 uur )

    KSV Oudenaarde - Eendracht Aalst    ( zaterdag 20 uur )

    Dender - Virton

    Seraing - Tessenderlo

    Lierse-Kempenzonen - Geel

    Deinze - Rupel-Boom

    RWD Molenbeek - KSK Heist

    Knokke - RFC de Liège   ( zondag 15 uur )


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 26

    Dikkelvenne - RC Gent     ( zaterdag 19.30 uur )

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Westhoek    ( zaterdag 19.30 uur )

    Ronse - Gullegem    ( zaterdag 20 uur )

    Overijse - Olsa Brakel    ( zaterdag 20 uur )

    Eppegem - Menen   ( zondag 15 uur )

    Sint-Eloois-Winkel - Diegem Sport

    Londerzeel - Harelbeke

    Wijgmaal - Sparta Petegem

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 26

    Hades Kiewit Hasselt - City Pirates Antwerpen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Niklaas - Turnhout   ( zaterdag 20 uur )

    Patro Eisden - Duffel

    Spouwen-Mopertingen - VW Hamme

    Heur-Tongeren - Temse    ( zondag 15 uur )

    Bocholt - Vosselaar

    Cappellen - Hasselt

    Berchem Sport - Hoogstraten 

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  

    Geen voetbal - Pas de foot 


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 26

    Zwevezele - Zelzate   ( zaterdag 19 uur )

    Torhout - Melsele   ( zaterdag 19.30 uur )

    Oostkamp - Wervik    ( zaterdag 20 uur )

    Wingene - Wolvertem-Merchtem   ( zondag 15 uur )

    Jong Lede - Lebbeke

    Woluwe-Zaventem - Stekene

    Merelbeke - Pepingen-Halle 

    Kampenhout - Wetteren

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 26

    Houtvenne - Tienen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Leopoldsburg - Betekom

    Zwarte Leeuw - Lyra-Lierse Berlaar

    Nijlen - Bilzen Waltwilder

    RC Mechelen - Sint-Lenaarts    ( zaterdag 20 uur )

    Bornem - Wellen    ( zondag 15 uur )

    Termien - Ternesse Wommelgem

    Helson Helchteren - Esperanza Pelt


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  : Speeldag 26

    Geen voetbal - Pas de foot 

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 26

    Geen voetbal - Pas de foot 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    08-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - zaterdag 30 en zondag 31 maart 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Zele - Ninove

    Lochristi - Adegem

    Waasmunster - KVV Ardennen

    Voorde Appelterre - HO Kalken

    Dendermonde - Jong Zulte

    Elene-Grotenberge - Drongen

    Aalter - Sottegem

    Bambrugge - Mariakerke   ( zondag 17 uur )


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Latem - Bellem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Assenede - Sleidinge

    Zeveren - Poesele

    Kleit - Merendree

    Waarschoot - Ertvelde

    Zomergem - Sint-Laureins

    Lovendegem - Meetjesland

    Lembeke - Maldegem     

     

        
         

     

          
                  

     

               
              

     


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Windeke - Geraardsbergen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Borsbeke - Erembodegem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Meldert - Edeboys

    Machelen - Burst

    Denderhoutem - Winnik

    Gijzel-Oosterzele - Kluisbergen Sportief

    Meerbeke - Munkzwalm

    Moerbeke-Geraardsbergen - Nokere-Kruishoutem


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Vrasene - Berlare    ( zaterdag 19.30 uur )

    Haasdonk - Kieldrecht   ( zaterdag 19.30 uur )

    WB Sint-Niklaas - Heikant

    Buggenhout - Robur

    Schoonaarde - Doorslaar

    VSV Gent - Bazel

    Sinaai - Sint-Gillis

    Kruibeke - Grembergen


    DERDE PROVINCIALE A : 


    Evergem Center - Maria-Aalter     ( zaterdag 19 uur )


    Bassevelde - Vinkt   ( zaterdag 19.30 uur )


    Vinderhoute - Watervliet   ( zaterdag 19.30 uur )


    Ursel - Wachtebeke


    Boekhoute - Donk


    Belzele - Nevele


    Sint-Kruis-Winkel - Muide Gent


    Hansbeke - DKW Evergem

      

     

     

      
       

     

        
       

       

         
        

      

          
                  

      

               
                     

      


    DERDE PROVINCIALE B :


    Massemen - Destelbergen    ( zaterdag 19 uur )


    Cercle Melle - Laarne-Kalken   ( zaterdag 19.30 uur )


    Zevergem - Moortsele


    Heusden - Melsen


    Zaffelare - Bottelare


    HT Zwijnaarde - Beervelde


    Sint-Denijs - Lochristi B


    Serskamp-Schellebelle - VC Zwijnaarde

         

      

         
          

     


    DERDE PROVINCIALE C :


    Bevere - Michelbeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    FC Kluisbergen - Oudenhove   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zingem - Boekel    ( zaterdag 19.30 uur )

    Maarkedal - Nazareth-Eke 

    Horebeke - Gavere-Asper

    Sint-Goriks - Eine

    Sottegem B - Wortegem

    Velzeke - Elene-Grotenberge B  

    DERDE PROVINCIALE D : 


    Doggen - Sint-Antelinks


    Zandbergen - Hofstade


    Houtem - Baardegem


    Bonanza - Haaltert


    Herzele-Ressegem - Vlierzele


    Deftinge - Nederhasselt


    Kerksken - Mere


    Denderleeuw - Gijzegem

              

      

           
                   

     


    DERDE PROVINCIALE E :


    YB Beveren - Sint-Pauwels   ( zaterdag 20 uur )

    SKB Sint-Niklaas - Tielrode    ( zaterdag 20 uur )

    SK Gerda - Meerdonk    ( zaterdag 20 uur )

    Melsele B - Bosdam Beveren   ( zaterdag 20 uur )

    Eksaarde - Klinge

    Robur B - Opdorp

    Oudegem - Kemzeke

    Kallo - Moerbeke  

    VIERDE PROVINCIALE A : 

    Muide Gent B - Zaffelare B    ( zaterdag 19 uur )

    Vinkt B - Middelburg   ( zaterdag 20 uur )

    Oostakker - Avrasya Gent   ( zaterdag 20 uur )

    VS Destelbergen - De Pinte

    Kaprijke-Bentille - Sint-Amandsberg

    Balgerhoeke - Knesselare

    Ooidonck Leerne - Lotenhulle


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Kluisbergen Sportief B - FC Kluisbergen B    ( zaterdag 18 uur )

    Munkzwalm B - Bevere B   ( zaterdag 19 uur )

    Nazareth-Eke B - Volkegem     ( zaterdag 19 uur )

    Boekel B - Zingem B   ( zaterdag 19.30 uur ) 

    Huise-Ouwegem - Mater

    Nokere-Kruishoutem B - FCLC Ronse

    Petegem Schelde - Olsene

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Oudenhove B - Zegelsem   ( zaterdag 19 uur )

    Michelbeke B - Winnik B    ( zaterdag 19 uur )

    Idegem - Ophasselt   ( zaterdag 19.30 uur )

    Opbrakel - Bonanza

    Okegem - Neigem

    Strijpen - Volkegem B

    Jong Geraardsbergen - Everbeek  

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - SK Merelbeke    ( zaterdag 19 uur )

    Wichelen - OB Lebbeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Lebbeke B - Moorsel

    FC Dampoort - Bavegem

    Smetlede - Nieuwerkerken

    Aaigem - T. Melle

    Herdersem - Heusden B

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Verrebroek - Sinaai B

    HO Kalken B - Daknam

    Overmere - Sp Waasmunster B

    Haasdonk B - Baasrode

    SVH Waasmunster - Zele B

    Sombeke - Sint-Gillis-Waas

    Hamme-Zogge - PD Kruibeke

    Rupelmonde - Hoogeinde

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    07-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - zaterdag 30 en zondag 31 maart 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Zedelgem - Vlamertinge


    RC Waregem - Kortemark


    Oostduinkerke - Meulebeke


    Blankenberge - Boezinge


    Dadizele - Wielsbeke


    Poperinge - Damme


    Oostnieuwkerke - RC Lauwe


    WS Lauwe - Deerlijk

       


    TWEEDE PROVINCIALE A :  


    Eernegem - De Ruiter Roeselare     ( zaterdag 19 uur )

    Oudenburg - Bredene     ( zaterdag 19 uur )

    Varsenare - Rumbeke

    Keiem - Heist

    De Haan - Spermalie-Middelkerke

    Lichtervelde - Diksmuide

    Veldegem - Jabbeke

    Sint-Kruis - Club Roeselare


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Nieuwkerke - Moen     ( zaterdag 17 uur )


    Ledegem - Zwevegem   ( zaterdag 18 uur )


    Heestert - Wevelgem  ( zaterdag 18 uur )


    Ploegsteert - Otegem


    Moorslede - Anzegem


    Bissegem - Zonnebeke


    Dottignies - Beveren-Leie


    VV Tielt - Geluwe

      

     
       


    DERDE PROVINCIALE A : 


    Voormezele - Veurne


    Gits - Beselare


    Comines-Warneton - Elverdinge


    De Panne - Staden


    Vleteren - Hooglede


    Geluveld - Dikkebus


    Houthulst - Merkem


    Proven - Westrozebeke


    DERDE PROVINCIALE B :


    Moerkerke - Lissewege

    Koekelare - SK Torhout

    Snaaskerke - Lombardsijde

    Beernem - Gistel

    Ichtegem - Nieuwpoort

    Steenbrugge - Ruddervoorde

    Dudzele - Loppem

    Jong Male - Dar. Brugge


    DERDE PROVINCIALE C :


    Oostrozebeke - Ingooigem     ( zaterdag 18 uur )


    Avelgem - Aarsele   ( zaterdag 19 uur )


    Wevelgem B - Zwevezele B     ( zaterdag 19 uur )


    KVS Kortrijk - Emelgem-Kachtem


    Lendelede - Bellegem 


    D. Beveren - Heule


    Kanegem - Moorsele


    Ardooie - Hulste

      

     

          
       


    VIERDE PROVINCIALE A : 


    Westende - Coxyde   ( zaterdag 19 uur )


    Diksmuide B - Kortemark B    ( zaterdag 19.30 uur )


    Nieuwpoort B - Lo-Reninge    ( zaterdag 19.30 uur )


    Bulskamp - Veurne B


    Zarren - Adinkerke 


    Alveringem - Handzame 


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Sint-Joris - Wenduine


    HO Oedelem - Ruiselede


    Aartrijke - Beernem B


    Pittem - Zandvoorde


    Zerkegem - Hertsberge


    E. Brugge - Steenbrugge B


    Doomkerke - Damme B   FF

     


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Dottignies B - Sint-Eloois-Winkel B    ( zaterdag 19 uur )

    Anzegem B - Kuurne

    Desselgem - Aalbeke

    Marke - Ledegem B

    Jong Vijve - Wikings Kortrijk 

    Stasegem - Izegem-Ingelmunster B

    Wielsbeke B - Dentergem


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Zillebeke - Brielen    ( zaterdag 19 uur )


    Popering B - Hollebeke    ( zondag 14 uur )


    Menen United - Langemark-Poelkapelle


    Kruiseke - Dadizele B


    Westouter - Wervik B


    Rekkem - Passendale

     


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    06-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 30 en 31 maart 2019

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 30 en 31 maart 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 28

    Achel VV - Beringen       ( zaterdag 19.30 uur )

    Zonhoven VV - Bree-Beek     ( zaterdag 19.30 uur )

    FC Alken - Herk-De-Stad     ( zaterdag 20 uur )

    Daring Huvo Jeuk - Melo Zonhoven   ( zondag 15 uur )

    Hoepertingen - Park Houthalen

    Vlijtingen - Herkol

    Mechelen aan de Maas - Koersel

    Zepperen Brustem - Torpedo Hasselt 


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : 

    Geen voetbal 


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 27

    Melsbroek - Tervuren-Duisburg    ( zaterdag 19.30 uur )

    Huldenberg - Diest     ( zaterdag 20 uur )

    HO Bierbeek - Herent    ( zaterdag 20 uur )

    Grimbergen - Rhodienne-De-Hoek    ( zondag 15 uur )

    Sterrebeek - Bertem-Leefdal

    Hoeilaart - Borght-Humbeek

    HO Veltem - Aarschot

    Linden - Liedekerke


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 26

    Ixelles - Kosova Schaerbeek   ( zaterdag 20.30 uur )

    Sporting Bruxelles - BX Brussels    ( zondag 15 uur )

    Crossing Schaerbeek - Etterbeek

    Forestoise - Jodoigne

    Boitsfort - Saint-Michel 

    Saint-Jossé - Genappe

    Villers La Ville - Waterloo

    Stade Everois - Lasne Ohain


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT :  

    Geen voetbal  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    05-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 april 2019

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 5, zaterdag 6 en zondag 7 april 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : 


    PLAY OFF 1 :

    Kalender volgt ....

    PLAY OFF 2 :
    GROEP A :

    Kalender volgt ....

    PLAY OFF 2 :
    GROEP B :

    Kalender volgt ....

      

    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : 

    PLAY OFF 3 :

    Kalender volgt ....



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 28

    Tessenderlo - KSV Oudenaarde   ( zaterdag 19.30 uur )

    Geel - RWD Molenbeek    ( zaterdag 20 uur )

    Chatelet-Farciennes - Seraing

    KSK Heist - Dessel Sport

    Virton - Knokke

    Eendracht Aalst - Deinze   ( zondag 15 uur )

    Rupel-Boom - Dender    ( zondag 15 uur )

    RFC de Liège - Lierse-Kempenzonen    ( zondag 15 uur )


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 27

    Menen - Ronse     ( zaterdag 18 uur )

    Olsa Brakel - Sint-Eloois-Winkel    ( zaterdag 19.30 uur )

    Diegem Sport - Eppegem    

    Gullegem - Mandel United Izegem-Ingelmunster

    Sparta Petegem - Londerzeel

    Harelbeke - Dikkelvenne

    RC Gent - Tempo Overijse      ( zaterdag 20 uur )

    Westhoek - Wijgmaal    ( zondag 15 uur )

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 27

    Turnhout - Hades Kiewit Hasselt   ( zaterdag 19.30 uur )

    Hoogstraten - Sint-Niklaas    ( zaterdag 20 uur )

    Temse - Bocholt

    Hasselt - Berchem Sport

    City Pirates Antwerpen - Patro Eisden

    Duffel - Spouwen-Mopertingen   ( zondag 15 uur )

    Vosselaar - Cappellen

    VW Hamme - Heur-Tongeren

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 27

    Ol. Charleroi - Rebecquoise    ( zaerdag 20 uur )

    Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière

    La Louvière-Centre - Acren-Lessines

    Ciney - Walhain

    RFC Meux - Durbuy

    Franc Borains - Solières Sport    ( zondag 15 uur )

    URSL Visé - Waremme

    FC Tilleur - Hamoir


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 27

    Wervik - Jong Lede   ( zaterdag 18 uur )

    Wetteren - Torhout    ( zaterdag 19.30 uur )

    Melsele - Wingene   ( zaterdag 20 uur )

    Lebbeke - Zwevezele    ( zaterdag 20 uur )

    Wolvertem-Merchtem - Oostkamp   ( zondag 15 uur )

    Pepingen-Halle - Kampenhout

    Zelzate - Woluwe-Zaventem

    Stekene - Merelbeke 

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 27

    Esperanza Pelt - Termien   ( zaterdag 19.30 uur )

    Bilzen Waltwilder - RC Mechelen

    Sint-Lenaarts - Zwarte Leeuw

    Lyra-Lierse Berlaar - Leopoldsburg   ( zaterdag 20 uur )

    Betekom - Bornem

    Wellen - Houtvenne    ( zondag 15 uur )

    Ternesse Wommelgem - Nijlen

    Tienen - Helson Hechteren 

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  : Speeldag 27

    Wavre Sports - Taminoise    ( zaterdag 19.30 uur )

    RFC Tournai - Albert Quevy-Mons     ( zaterdag 20 uur )

    Stade Brainois - Namur-Fosses La Ville

    RSD Jette - RCS Brainois

    Binchoise - Ganshoren

    Léopold FC - Manageoise

    Ostiches-Ath - Stokel

    Symphorinois - Aischoise

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 27

    Longlier - Givry   ( zaterdag 20 uur )

    La Calamine - Sprimont    ( zaterdag 20.30 uur )

    Aywaille - Onhaye    ( zondag 15 uur )

    Warnant - Richelle

    Herstal - Mormont

    Stockay-Warfusée - RFC Huy

    Meix-Dt-Virton - Verlaine

    Oppagne-Wéris - Condruzien


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    04-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - zaterdag 6 en zondag 7 april 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com




    Door de Ronde van Vlaanderen zullen heel wat wedstrijden op zaterdag afgewerkt worden.

    De wedstrijden van speeldag 29 volgen binnenkort .....

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    03-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - zaterdag 6 en zondag 7 april 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com




    Door de Ronde van Vlaanderen zullen heel wat wedstrijden op zaterdag afgewerkt worden.

    De wedstrijden van speeldag 29 volgen binnenkort .....

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen




    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Music For Life - De Warmste Week
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 1
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 2
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 3
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 4
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • SPEELDAG 24 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 24 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 24 : LIJST 5 en 6

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 zullen er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge
    2023 : Izegem

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 26
  • klassementen speeldag 26 (vervolg)
  • speeldag 26
  • voorspellingen speeldag 26
  • voorspellingen speeldag 26 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)
  • A1 dicht na ernstig ongeluk bij Voorthuizen
  • Kijk mee met ProRail: Tanja krijgt lugubere melding
  • 'Supermaan? Eerder een sneeuwklokjesmaan!'
  • Drie gewonden door brand in Tegelen
  • Vechtersbazen slaan bruiloft kort en klein
  • Oude tv-ster en stratenmaker lastig verzekerbaar
  • Bitcoin krijgt boost van JPMorgan
  • Nedap wil Pijnenborg als commissaris
  • Elbers: sleutelpositie Smith geen wisselgeld
  • Tempo-Team stopt met omstreden Outsourcing

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • ‘Oh my God!’ en ‘Wow!’: koning duikt op in probleemwijk
  • Harrie Weerman: ‘Ik ben van het bouwjaar 1947. Dat zijn de sterken’
  • NBA wil Afrika veroveren: ontwikkelingshulp of kwestie van geld verdienen?
  • Leuk, zo’n voedselbos, maar valt er ook een boterham mee te verdienen?
  • Taxichauffeurs het Malieveld op tegen Uber: ‘Die jongens rijden in trainingspak. Dat kan niet!’
  • Wat is er toch aan de hand met uw energierekening?
  • Klimaatsceptici geven antwoord op niet-relevante vragen
  • Den Haag krijgt primeur 5G in 2020, rest van Nederland volgt later
  • Het was een mooie, zorgeloze lentedag bij FC Emmen, maar schijn bedriegt
  • Gedreven ambachtsman die uitblonk in het heruitvinden

    Foto

    Nieuws Ned. AD
  • Papa Patrick en broertje Shane zien Justin winnen met AS Roma
  • AS Roma houdt druk op Milan met zege op Bologna
  • Spanning in Bundesliga weer terug na pijnlijke misstap Dortmund
  • Pogba bezorgt Sarri volgende klap: United naar kwartfinale FA Cup
  • FC Twente verstevigt koppositie na zege bij Jong PSV
  • Leeds United krijgt boete van 225.000 euro vanwege spionage bij tegenstanders
  • Biles en Djokovic in de prijzen bij Laureus Awards in Monaco
  • Vonn, Wenger en Woods in de prijzen bij Laureus Awards in Monaco
  • Willem van Hanegem-special
  • Vonn en Woods vallen in de prijzen bij Laureus Awards in Monaco

    Nieuws CNN
  • US officials warn ISIS' Afghanistan branch poses a major threat
  • Aides caution Trump as he looks to Kim summit for boost
  • Beto O'Rourke weighing presidential and Senate runs, plans to decide by end of February
  • Quickly catch up on the day's news
  • Alleged priest victim: It's a murder inside your heart
  • US enshrines a new national park
  • Adidas picks Iowa man to launch new shoe
  • McCabe book details dysfunction and frenzy in Trump administration
  • Bernie Sanders lost in 2016. Here's what he needs to do to win in 2020.
  • Ruth Bader Ginsburg returns to Supreme Court for oral arguments

    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!