Aantal bezoekers :
Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • REEKSINDELING OOST-VLAANDEREN seizoen 2019 - 2020
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18, 19, 22 en 26 mei 2019
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE, DERDE AMATEURKLASSE en INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE LIMBURG
  • EINDRONDE ANTWERPEN
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • EINDRONDE HENEGOUWEN - NAMEN - LUIK - LUXEMBURG
  • EINDSTANDEN NATIONAAL 2018-2019
  • EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN 2018-2019
  • EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN 2018-2019
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • Eurovision 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20, 21 en 22 april 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Brabant en Henegouwen - 28 april en 5 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 april 2019
  • Champions League van finale tot finales en Europa League van finale tot 1/16e finales
  • Informatief bij Radio Media en Waregem1
  • EOTS (End of the season) gaat op zoek naar de beste voetballers uit lagere reeksen
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 3 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 3 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 29, 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 30 en 31 maart 2019
  • Kalender Play Off's - voetbalseizoen 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - UITGESTELDE WEDSTRIJDEN van SPEELDAG 20 - 9 en 10 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 2 en 3 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 26 en 27 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 19 en 20 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 12 en 13 januari 2019
  • Waar gaan de eersteklassers op winterstage ?
  • AMBIANCE TOP 106.3 van de 21ste eeuw
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 1 en 2
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 3 en 4
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 5 en 6
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 7 en 8
  • Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 9 en 10 en Play Off's
  • HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 5 en 6 januari 2019
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 en 10
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, 6, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Finale, 1/2de,1/4de, 1/8ste en 1/16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Oefeninterlands Rode Duivels - WK 2018
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Monaco eert Niki Lauda komend weekend tijdens GP Formule 1
  • Démare wil puntentrui in Giro met hand en tand verdedigen
  • Tomas Berdych geeft forfait voor Roland Garros
  • Barcelona mist doelman Ter Stegen in bekerfinale
  • Dan toch (financieel) succes voor Real Madrid in Europa: 20,4 miljoen euro na dispuut met Europese Commissie
  • FC Sevilla moet voor volgend seizoen op zoek naar nieuwe trainer
  • Jolien D’hoore wint in Baskenland
  • Sasha Weemaes wint Ruddervoorde Koerse
  • Teleurgestelde Elia Viviani verlaat Giro zonder ritzege: “Ik weet niet wat de oorzaak is”
  • Geen nieuwe competitieformat, maar wat verandert er wel? Aanpassingen aan Play-off 2 op til, puntenhalvering wordt bekeken
    Foto
    Nieuws VTM
  • Haalt May de ochtend nog?
  • Argenta sluit bankautomaten aan de grens met Nederland door plofkraken
  • De Block haalt zonnecrème uit de rekken
  • Daar zijn de eerste Zeeuwse mosselen
  • Haalt May de avond nog?
  • Kunnen we nog zonder salariswagens? Freek Braeckman doet de test
  • Gewurgd of verdronken? Wetsdokters tonen hoe ze de waarheid zoeken
  • Maggie De Block wordt verpleegkundige voor 1 dag
  • Politieman Molenbeek die arrestant zou mishandeld hebben is opgepakt door de politie
  • De oudste Porsche wordt deze zomer geveild
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (13)
  • Croky Cup - Beker van België (38)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (109)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (661)
  • info (167)
  • KSV Oudenaarde (16)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (220)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (133)
  • Voetbal West Vlaanderen (126)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (166)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Monaco eert Niki Lauda komend weekend tijdens GP Formule 1
  • Démare wil puntentrui in Giro met hand en tand verdedigen
  • Tomas Berdych geeft forfait voor Roland Garros
  • Barcelona mist doelman Ter Stegen in bekerfinale
  • Dan toch (financieel) succes voor Real Madrid in Europa: 20,4 miljoen euro na dispuut met Europese Commissie
  • FC Sevilla moet voor volgend seizoen op zoek naar nieuwe trainer
  • Jolien D’hoore wint in Baskenland
  • Sasha Weemaes wint Ruddervoorde Koerse
  • Teleurgestelde Elia Viviani verlaat Giro zonder ritzege: “Ik weet niet wat de oorzaak is”
  • Geen nieuwe competitieformat, maar wat verandert er wel? Aanpassingen aan Play-off 2 op til, puntenhalvering wordt bekeken
    Foto
    Nieuws HLN
  • Al 1 miljoen games gespeeld in onze nieuwe gamewereld
  • Waarom je maar beter niet je smartphone aan USB-laders op de luchthaven hangt
  • Britse providers doen Huawei in de ban
  • Huawei: “Besturingssysteem zal ten laatste volgende lente uitgerold worden”
  • Te koop: laptop met de gevaarlijkste malware ter wereld
  • Te koop: zes van de gevaarlijkste virussen en malware ter wereld op één laptop
  • Koelkast kopen? Hier moet je op letten
  • Zo koop je het best een nieuwe koelkast
  • “VS wil nog vijf andere Chinese techbedrijven op zwarte lijst”
  • Franse Senaat stemt voor digitaks voor internetgiganten
    Foto
    Zoeken in blog

    Foto
    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    02-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waar gaan de eersteklassers op winterstage ?
    Waar zijn de eersteklassers op winterstage ?


    Het is winterstop voor alle clubs uit de Jupiler Pro League en zoals gewoonlijk gaat men zonniger oorden opzoeken
    om zich voor te bereiden op de laatste wedstrijden van de reguliere competitie en de daaropvolgende play off's.
    Zoals steeds is Spanje de toplocatie voor de meeste ploegen. 13 ploegen trekken naar de Spaanse zon, enkel Club Brugge
    en Eupen gaan naar Qatar en KV Kortrijk blijft thuis.
    Een overzicht van alle clubs volgens rangschikking in de Jupiler Pro League :

    KRC Genk : Benidorm (Spanje) van 6 tot 12 januari
    Oefenwedstrijden :
    Fortuna Sittard - KRC Genk    0 - 1
    Schalke 04 - KRC Genk   2 - 2

    Club Brugge : Doha (Qatar) van 5 tot 13 januari
    Oefenwedstrijd :
    PSV Eindhoven - Club Brugge   2 - 1

    Antwerp : Algorfa (Spanje) van 4 tot 13 januari
    Oefenwedstrijden : 
    Antwerp - Virton    1 - 0
    Antwerp - Oud-Heverlee Leuven  1 - 0

    Standard : Marbella (Spanje) van 4 tot 12 januari
    Oefenwedstrijden :
    FSV Mainz - Standard   2 - 3
    Borussia Mönchengladbach - Standard   0 - 2

    Anderlecht : San Pedro del Pinatar (Spanje) van 7 tot 14 januari
    Oefenwedstrijden :
    Hoffenheim - Anderlecht    2 - 3
    Anderlecht - Heidenheim     1 - 2

    Sint-Truiden : San Pedro del Pinatar (Spanje) van 5 tot 12 januari
    Oefenwedstrijden :
    NAC Breda - Sint-Truiden    2 - 1
    Hoffenheim - Sint-Truiden    5 - 2

    KAA Gent : Oliva (Spanje) van 5 tot 11 januari
    Oefenwedstrijd :
    Holstein Kiel - KAA Gent   0 - 6

    Charleroi : El Saler (Spanje) van 5 tot 12 januari
    Oefenwedstrijd :
    St. Pauli - Charleroi   2 - 3

    KV Kortrijk : België of Nederland 
    Oefenwedstrijd : Geen

    KAS Eupen : Doha (Qatar) van 7 tot 14 januari
    Oefenwedstrijd : Geen

    Cercle Brugge : La Manga (Spanje) van 8 tot 14 januari
    Oefenwedstrijd :
    VfB Stuttgart - Cercle Brugge    2 - 2

    KV Oostende : Roldan (Spanje) van 5 tot 12 januari
    Oefenwedstrijd :
    FC Utrecht - KV Oostende   1 - 2

    Zulte Waregem : Marbella (Spanje) van 6 tot 13 januari
    Oefenwedstrijd :
    Zulte Waregem - Hannover 96    3 - 3

    Waasland-Beveren : San Pedro del Pinatar (Spanje) van 5 tot 12 januari
    Oefenwedstrijd :
    Waasland-Beveren - Würzburger Kickers   1 - 1

    Moeskroen : Chiclana de la Frontera (Spanje) van 5 tot 12 januari
    Oefenwedstrijd : Geen

    Lokeren : San Pedro del Pinatar (Spanje) van 7 tot 14 januari
    Oefenwedstrijd :
    Spaanse selectie (spelers zonder contract) - Lokeren   0 - 5


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    31-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AMBIANCE TOP 106.3 van de 21ste eeuw

    Bij Radio Media hoor je op de laatste dag van 2018 de 107 beste ambiance-hits van de 21ste eeuw.
    We gaan dus van 2000 naar 2018 met de dikste ambiance-hits van de afgelopen 18 jaar in
    de AMBIANCE TOP 106.3 van de 21ste eeuw.
    Waarom TOP 106.3 ? Omdat FM 106.3 één van de twee frequenties van Radio Media FM is, de andere is FM 105.
    Beluister Radio Media ook online via www.radiomedia.be

    We starten ermee op 31 december om 10 uur en het einde is om 18 uur voorzien.
    Samenstelling : Wim Vermeer
    Presentatie : Chris Van Toren, Wim Vermeer, Filip Duprez en Rob Van Roy.
    Assistentie : Chris Van Der Lauw en Luc Baert.

    Dit is de top 106.3 :

    106.3 Jo Vally - Si Si Si Kerida
    106. Las Ketchup - Ketchup song
    105. Filip Dhaeze - Nina Bonita
    104. Laura Lynn - Dans je de hele nacht met mij
    103. Helmut Lotti - Such a night
    102. Los Frequencies - Are you with me
    101. Scissor Sisters - I don't feel like dancing
    100. Niels Destadsbader - Verover mij
    99. Willy Sommers - Vogelvrij
    98. David Vandijck - De trollendans
    97. Lindsay - Als jij me kust
    96. DNCE - Cake by the ocean
    95. K3 - 10.000 luchtballonen
    94. Jeniffer Lopez & Pitbull - Hit the floor
    93. Pharrell Williams - Happy
    92. M-Kids - Indianendans
    91. Bazart - Goud
    90. T.N.T. - Al wie dat niet springt
    89. Alvaro Soler - La Cintura
    88. Christoff - Als ik in je blauwe ogen kijk
    87. DJ Bobo - Chihuahua
    86. Magic System - Magic in the air
    85. Laura Lynn & Frans Bauer - Al duurt de nacht tot morgenvroeg
    84. Stan Van Samang - Een ster
    83. Pitbull - I know you want me
    82. Danzel - Pump it up
    81. George Erza - Shotgun
    80. Christoff - Miljonair
    79. Will Tura - Kom do the line dance
    78. Jetti Paletti - Hey knul
    77. Jannes - Een beetje meer
    76. Acapulco - Les sunlights des tropiques
    75. Gustavo Lima - Balada
    74. Frans Bauer - Ratadadada
    73. Alcazar - Crying at the discoteque
    72. Martin Garrix - Animals
    71. Gilles Simons - Wat een nacht
    70. Regi - Ellie
    69. Swoop - Country roads
    68. Clouseau - En dans
    67. Laura Lynn - Arrividerci Hans
    66. Lykke Li - I follow rivers  ( Magician remix ) 
    65. Lindsay - Ik lig nog steeds van jou te dromen
    64. Natalia - Boom
    63. Vengaboys - 2 Brazil
    62. Frans Bauer - 'n Ons geluk
    61. Sam Sparro - Happiness ( Magician remix )
    60. Luis Fonsi & Daddy Yankee - Despacito
    59. Calvin Harris ft Dua Lipa - One kiss
    58. Zware Jongens - Jodeljump
    57. David Guetta ft Akon - Sexy bitch
    56. Niels De Stadsbader - Gloria
    55. Romeo's - Viva de Romeo's
    54. Alvaro Soler - Sofia
    53. Hélène Ficher - Atemlos durch die nacht
    52. Laura Tesoro - What's the pressure
    51. Laura Lynn & Matthias Lens - De kusjesdans
    50. DJ Ötzi - Sweet Caroline
    49. Martin Solveig - Hello 
    48. Willy Sommers - Als de nacht verdwijnt
    47. Natalia - I've only begun to fight
    46. 2 Fabiola - She's after my piano
    45. Romeo's - We gaan feesten
    44. PSY - Gagnam style
    43. K3 - Oya lélé
    42. Steve Tielens - Het is weer couckenbak
    41. Stromae - Alors on dance
    40. Justin Timberlake - Can't stop the feeling
    39.  Willy Sommers - Dromen van verre stranden
    38. David Vandijck - Een superlange nacht
    37. Virtual Zone - Tom Boonen Remix
    36.  Laura Lynn & Frans Bauer - Kom dans met mij
    35.  Michael Lanzo - C'est la vie
    34. Dimitri Vegas & Like Mike - The hum
    33. Blof en Geike Arnaert - Zoutelande
    32. Kabouter Plop - kabouterdans
    31. Gebroeders Ko - Boten Anna
    30.  Black Eyed Peas - I gotta feeling
    29.  Kate Ryan - Désenchantée
    28.  Christoff - 't Is weer tijd voor de polonaise 
    27. Avicci - Levels
    26.  Bob Sinclair - Love generation
    25.  Yves Segers - Een beetje gay
    24.  Jettie Pallettie - Ik zit in een cafeetje
    23.  Jessy Matador - Olé Ola Olé
    22.  Frans Bauer - Jouw hart is als chocolade
    21.  Khaled - C'est la vie
    20. Niels Destadsbader - Ik ben van 't stroate
    19. Pitaboys - Waar is da feestje
    18. Underdog Project - Summerjam
    17.  Safri Duo - Played alive
    16.  Double DJ's - Boven op de berg
    15.  Jody Bernal - Que si que no
    14.  Jo Vally - Mooi is het leven 
    13. Christoff - 7 zonden
    12. Klubb 3 - Ho-Dio-Di-Jee
    11.  Avicci - Wake me up
    10.  Swoop - Sardienendans
    9.  Laura Lynn - Jij doet de wolken verdwijnen
    8.  Niels en Wiels - Skwon meiske
    7.  DJ Ötzi - Anton aus Tirol 
    6. Partyfriekx ft Schorre Chef - Ik moet zuipen
    5.  Christoff - Sweet Caroline
    4.  Willy Sommers - Laat de zon in je hart
    3.  Tom Waes - Dos cervezas 
    2.  Frans Bauer - Heb je even voor mij ?
    1.  André Hazes Jr - Leef

    Als dat voor geen ambiance gaat zorgen op de laatste dag van het jaar !
    Hou je telefoon in de buurt want er zijn diverse prijzen te winnen.

                 



    Na de Ambiance TOP 106.3 is er bij Radio Media een aangepast oudejaarsprogramma met Wim Vermeer van 18 tot 22 uur. 

    Dit zijn de playlsiten (18-22 uur) :

    18-19 uur 
    Umberto Tozzi - Gloria
    ABBA - Dancing queen
    Peter Kent - It's a real good feeling
    Marianne Rosenberg - Ich bin wie du
    Claude François - Alexandrie alexandra
    Rob De Nijs - Hou me vast
    Will Tura - Mooi 't leven is mooi
    Paradisio - Bailando
    Good Shape - Take my love
    Royal Showband Waterford - Hucklebuck
    Rita Deneve - De allereerste keer
    Barry White - You're the first, the last, my everything
    Ottowan - D.I.S.C.O.
    Shorts - Comment ça va ?
    Berry Van Wijk - Carmen
    Jive Bunny - Swing the mood

    19-20 uur 
    Village Peopole - YMCA
    Tavares - Heaven must be missing an angel
    Maria De Rossi - Salut crocodille
    Patrick Hernandez - Born to be alive
    Gibson Brothers - Que sera mi vida
    Wizz Stars - A brand new day
    Marco Borsato - Dromen zijn bedrog
    Bart Kaëll - Zeil je voor het eerst
    Paul Severs - Zeg eens meisje
    Jimmy Frey - Zaragoza
    Willy Sommers - De nacht wordt lang
    Los Del Rio - Macarena
    Acapulco - Les sunlights des tropiques
    Début De Soirée - Nuit de folie
    Noordkaap - Ik hou van u
    Eddy Wally - Onder je balustrade

    20-21 uur
    Kaoma - Lambada
    Peter Maffay - Du
    Christophe - Aline
    Chris Andrews - Pretty Belina
    Soulful Dynamics - Mademoiselle ninette
    Luv - You're the greatest lover
    Olivia Newton John & John Travolta - You're the one that I want
    Dolly Dots - Love me just a little bit more
    Maywood - Late at night
    Pointer Sisters - I'm so excited
    Katarina and the Waves - Walking on sunshine
    Bryan Adams - Summer of 69
    Rednex - Cotton eye Joe
    Dusty Springfield - In private
    Cher - Believe
    Ruth McKenny - Rockin in the street
    Twist 81 - Medley twist 81

    21-22 uur
    Paul De Leeuw - Vlieg met me mee
    Lou Bega - Mambo N° 5
    Booming People - Chihuahua
    Guus Meeuwis - Per spoor
    Dennie Christian - Schlager medley
    Tony Christi - Is this the way to Amerillo ?
    Millie Jackson - My man is a sweet man
    Donnie Elbert - I can't help myself
    Hervé Vilard - Capri c'est fini
    Garry Hagger - Lingering on
    Francis - Schat wat kost een zoen van jou ?
    Soulsister - The way to your heart
    Phil Collins - You can't hurry love
    Al Martino - Volaré
    René Froger - Alles kan een mens gelukkig maken
    James Last - Happy music

    Beluister radio Media 105 FM (Kluisbergen en Ronse) 106.3 FM (Oudenaarde) en ook online via www.radiomedia.be                                                        



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (54 Stemmen)
    Categorie:info
    30-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rittenschema Tour de France 2019
    Rittenschema Tour de France 2019

    Het rittenschema van de Tour de France 2019 werd bekend gemaakt. De Tour start op zaterdag 6 juli in Brussel en 
    komt na 3.460 km aan in Parijs. Rit 1 van de 106de Tour is een rit van 192 km met start op de Grote Markt van 
    Brussel en na een passage over o.a de Muur van Geraardsbergen volgt de aankomst aan het Koninklijk Paleis in Laken. 
    In de tweede etappe wordt een ploegentijdrit over 28 km gereden, met finish aan het Atomium.
    Dag 3 start in Binche, waarna de grens met Frankrijk wordt overgestoken.

    Rit 1 op 6 juli: Brussel - Charleroi - Brussel (192 km)
    Rit 2 op 7 juli: Brussel - Brussel (ploegentijdrit over 27 km)
    Rit 3 op 8 juli: Binche - Epernay (214 km)
    Rit 4 op 9 juli: Reims - Nancy (215 km)
    Rit 5 op 10 juli: Saint-Dié-des-Vosges - Colmar (169 km)
    Rit 6 op 11 juli: Mulhouse - La Planches des Belles Filles (157 km)
    Rit 7 op 12 juli: Belfort - Chalon-sûr-Saône (230 km)
    Rit 8 op 13 juli: Mâcon - Saint-Etiènne (199 km)
    Rit 9 op 14 juli: Saint-Etiènne - Brioude (170 km)
    Rit 10 op 15 juli: Saint-Flour - Albi (218 km)
    16 juli: Rustdag in Albi
    Rit 11 op 17 juli: Albi - Toulouse (167 km)
    Rit 12 op 18 juli: Toulouse - Bagnères-de-Bigorre (202 km)
    Rit 13 op 19 juli: Pau - Pau (tijdrit over 27 km)
    Rit 14 op 20 juli: Tarbes - Tourmalet (117 km)
    Rit 15 op 21 juli: Limoux - Foix (185 km)
    22 juli: Rustdag in Nîmes
    Rit 16 op 23 juli: Nîmes - Nîmes (177 km)
    Rit 17 op 24 juli: Pont-du-Gard - Gap (206 km)
    Rit 18 op 25 juli: Embrun - Valloire (207 km)
    Rit 19 op 26 juli: Saint-Jean-de-Maurienne - Tignes (123 km)
    Rit 20 op 27 juli: Albertville - Val Thorens (131 km)
    Rit 21 op 28 juli: Rambouillet - Parijs Champs-Elysées (127 km)


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:info
    29-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Loting EK-voorronde EURO 2020
    Loting EK-voorronde - EURO 2020

    File:UEFA Euro 2020 Logo.svg

    Groepsindelingen voorronde EURO 2020:

    Groep A :
    Engeland - Tsjechië - Bulgarije - Montenegro
    Groep B :
    Portugal - Oekraïne - Servië - Litouwen - Luxemburg
    Groep C :
    Nederland - Duitsland - Noord-Ierland - Estland - Wit-Rusland
    Groep D :
    Zwitserland - Denemarken - Ierland - Georgië - Gibraltar
    Groep E :
    Kroatië - Wales - Slowakije - Hongarije - Azerbeidzjan
    Groep F :
    Spanje - Zweden - Noorwegen - Roemenië - Faeröer - Malta
    Groep G :
    Polen - Oostenrijk - Israël - Slovenië - Macedonië - Letland
    Groep H :
    Frankrijk - IJsland - Turkije - Albanië - Moldavië - Andorra
    Groep I :
    België - Rusland - Schotland - Cyprus - Kazachstan - San Marino
    Groep J :
    Italië - Bosnië-Herzegovina - Finland - Griekenland - Armenië - Liechtenstein

    De kwalificaties vinden plaats tussen 21 maart en 19 november 2019.
    De eerste twee landen uit elke poule zullen zich plaatsen voor de eindronde van het EK.
    De volledige kalender van de kwalificatiewedstrijden voor EURO 2020 kan je op mijn blog vinden.

    Wedstrijdschema Rode Duivels :
    donderdag 21 maart om 20.45 uur : België - Rusland   3 - 1
    zondag 24 maart om 20.45 uur : Cyprus - België    0 - 2
    zaterdag 8 juni om 20.45 uur : België - Kazachstan
    dinsdag 11 juni om 20.45 uur : België - Schotland
    vrijdag 6 september om 20.45 uur : San Marino - België
    maandag 9 september om 20.45 uur : Schotland - België
    donderdag 10 oktober om 20.45 uur : België - San Marino
    zondag 13 oktober om 15 uur : Kazachstan - België
    zaterdag 16 november om 18 uur : Rusland - België
    donderdag 19 november om 20.45 uur : België - Cyprus

    Vriendschappelijke duels :
    De lijst van de vriendschappelijke interlands van de Rode Duivels volgt van zodra gekend.



    De eindronde, waarvan loting op 1 december 2019, zal plaatsvinden van 12 juni tot 12 juli 2020
    in twaalf stadions over heel Europa.
    De openingswedstrijd wordt in het Stadio Olimpico in Rome gespeeld en de finale op Wembley in Londen.
    Andere stadions waar de wedstrijden zullen plaatsvinden zijn:
    Johan Cruijff Arena in Amsterdam, Allianz Arena in München, Aviva Stadium in Dublin,
    Krestovskistadion in Sint-Petersburg,  Olympisch stadion in Bakoe, Ferenc Puskasstadion in Boedapest,
    Arena Nationala in Boekarest, San Mamès in Bilbao, Hampden Park in Glasgow en Parken in Kopenhagen.
    In België zullen er geen wedstrijden te zien zijn.


    Op zondag 2 december om 12 uur vond in de Ierse hoofdstad Dublin de loting plaats voor EURO 2020.
    De Rode Duivels zaten in pot 1 samen met Zwitserland, Portugal, Nederland, Engeland, Spanje,
    Frankrijk, Italië, Kroatië en Polen.
    Eén tegenstander komt uit pot 2 waar Duitsland zit samen met IJsland, Bosnië-Herzegovina, Oekraïne,
    Denemarken, Zweden, Rusland, Oostenrijk, Wales en Tsjechië.
    In pot 3 zitten landen als Slovakije, Turkije, Ierland, Noord-Ierland, Schotland, Noorwegen, Servië,
    Finland, Bulgarije en Israël.
    Pot 4 bestaat uit Hongarije, Roemenië, Griekenland, Albanië, Montenegro, Cyprus, Estland, Slovenië,
    Litouwen en Georgië.
    Pot 5 met Macedonië, Kosovo, Wit-Rusland, Luxemburg, Armenië, Azerbeidzjan, Kazachstan, Moldavië,
    Gibraltar en Faeröer.
    In pot 6 tenslotte zitten mogelijke tegenstanders als Letland, Liechtenstein, Andorra, Malta en San Marino.

    File:UEFA Euro 2020 Logo.svg


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:EURO 2020
    28-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 1 en 2
    Kwalificatiewedstrijden voor EURO 2020 - Speeldag 2
    Wedstrijden op zondag 24, maandag 25 en dinsdag 26 maart 2019

    GROEP A :
    Kosovo - Bulgarije    1 - 1
    Montenegro - Engeland     1 - 5

    GROEP B :
    Luxemburg - Oekraïne     1 - 2
    Portugal - Servië    1 - 1

    GROEP C :
    Nederland - Duitsland    2 - 3
    Noord-Ierland - Wit-Rusland    2 - 1

    GROEP D :
    Ierland - Georgië   1 - 0
    Zwitserland - Denemarken   3 - 3

    GROEP E :
    Wales - Slowakije    1 - 0
    Hongarije - Kroatië    2 - 1

    GROEP F :
    Malta - Spanje   0 - 2
    Zweden - Noorwegen     3 - 3
    Roemenië - Faeröer Eilanden    4 - 1

    GROEP G :
    Israël - Oostenrijk   4 - 2
    Polen - Letland    2 - 0
    Slovenië - Macedonië     1 - 1

    GROEP H :
    Turkije - Moldavië    4 - 0
    Andorra - Albanië     0 - 3
    Frankrijk - IJsland     4 - 0

    GROEP I :
    Kazachstan - Rusland    0 - 4
    San Marino - Schotland    0 - 2
    Cyprus - België    0 - 2

    GROEP J :
    Armenië - Finland    0 - 2
    Bosnië-Herzegovina - Griekenland    2 - 2
    Italië - Liechtenstein     6 - 0



    Kwalificatiewedstrijden voor EURO 2020 - Speeldag 1
    Wedstrijden op donderdag 21, vrijdag 22 en zaterdag 23 maart 2019

    GROEP A :
    Bulgarije - Montenegro    1 - 1
    Engeland - Tsjechië    5 - 0

    GROEP B :
    Luxemburg - Litouwen    2 - 1
    Portugal - Oekraïne    0 - 0

    GROEP C :
    Nederland - Wit-Rusland    4 - 0
    Noord-Ierland - Estland    2 - 0

    GROEP D :
    Georgië - Zwitserland    0 - 2
    Gibraltar - Ierland    0 - 1

    GROEP E :
    Kroatië - Azerbeidzjan    2 - 1
    Slowakije - Hongarije    2 - 0

    GROEP F :
    Malta - Faeröer Eilanden    2 - 1
    Zweden - Roemenië     2 - 1
    Spanje - Noorwegen     2 - 1

    GROEP G :
    Oostenrijk - Polen    0 - 1
    Macedonië - Letland    3 - 1
    Israël - Slovenië   1 - 1

    GROEP H :
    Albanië - Turkije    0 - 2
    Andorra - IJsland    0 - 2
    Moldavië - Frankrijk    1 - 4

    GROEP I :
    Kazachstan - Schotland   3 - 0
    Cyprus - San Marino    5 - 0
    België - Rusland    3 - 1

    GROEP J :
    Bosnië-Herzegovina - Armenië     2 - 1
    Italië - Finland    2 - 0
    Liechtenstein - Griekenland     0 - 2




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:EURO 2020
    27-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 3 en 4
    Kwalificatiewedstrijden voor EURO 2020 - Speeldag 3
    Wedstrijden op vrijdag 7 en zaterdag 8 juni 2019

    GROEP A :
    Tsjechië - Bulgarije    ( vrijdag 20.45 uur )
    Montenegro - Kosovo    ( vrijdag 20.45 uur )

    GROEP B :
    Litouwen - Luxemburg   ( vrijdag 20.45 uur )
    Oekraïne - Servië    ( vrijdag 20.45 uur )

    GROEP C :
    Estland - Noord-Ierland  ( zaterdag 18 uur )
    Wit-Rusland - Duitsland   ( zaterdag 20.45 uur )

    GROEP D :
    Georgië - Gibraltar   ( vrijdag 18 uur )
    Denemarken - Ierland  ( vrijdag 20.45 uur )

    GROEP E :
    Kroatië - Wales    ( zaterdag 15 uur )
    Azerbeidzjan - Hongarije   ( zaterdag 18 uur )

    GROEP F :
    Faeröer Eilanden - Spanje   ( vrijdag 20.45 uur )
    Noorwegen - Roemenië     ( vrijdag 20.45 uur )
    Zweden - Malta   ( vrijdag 20.45 uur )

    GROEP G :
    Oostenrijk - Slovenië   ( vrijdag 20.45 uur )
    Macedonië - Polen   ( vrijdag 20.45 uur )
    Letland - Israël    ( vrijdag 20.45 uur )

    GROEP H :
    IJsland - Albanië    ( zaterdag 15 uur )
    Moldavië - Andorra   ( zaterdag 18 uur )
    Turkije - Frankrijk   ( zaterdag 20.45 uur )

    GROEP I :
    Rusland - San Marino   ( zaterdag 18 uur )
    België - Kazachstan    ( zaterdag 20.45 uur )
    Schotland - Cyprus   ( zaterdag 20.45 uur )

    GROEP J :
    Armenië - Liechtenstein    ( zaterdag 18 uur )
    Finland - Bosnië-Herzegovina  ( zaterdag 18 uur )
    Griekenland - Italië  ( zaterdag 20.45 uur )


    Kwalificatiewedstrijden voor EURO 2020 - Speeldag 4
    Wedstrijden op maandag 10 en dinsdag 11 juni 2019

    GROEP A :
    Bulgarije - Kosovo   ( maandag 20.45 uur )
    Tsjechië - Montenegro   ( maandag 20.45 uur )

    GROEP B :
    Servië - Litouwen    ( maandag 20.45 uur )
    Oekraïne - Luxemburg    ( maandag 20.45 uur )

    GROEP C :
    Wit-Rusland - Noord-Ierland   ( dinsdag 18 uur )
    Duitsland - Estland ( dinsdag 20.45 uur )

    GROEP D :
    Denemarken - Georgië   ( maandag 20.45 uur )
    Ierland - Gibraltar    ( maandag 20.45 uur )

    GROEP E :
    Azerbeidzjan - Slowakije   ( dinsdag 18 uur )
    Hongarije - Wales   ( dinsdag 20.45 uur )

    GROEP F :
    Faeröer Eilanden - Noorwegen   ( maandag 20.45 uur )
    Malta - Roemenië     ( maandag 20.45 uur )
    Spanje - Zweden   ( maandag 20.45 uur )

    GROEP G :
    Macedonië - Oostenrijk   ( maandag 20.45 uur )
    Letland - Slovenië   ( maandag 20.45 uur )
    Polen - Israël    ( maandag 20.45 uur )

    GROEP H :
    Albanië - Moldavië   ( dinsdag 20.45 uur )
    Andorra - Frankrijk    ( dinsdag 20.45 uur )
    IJsland - Turkije   ( dinsdag 20.45 uur )

    GROEP I :
    Kazachstan - San Marino   ( dinsdag 20.45 uur )
    België - Schotland    ( dinsdag 20.45 uur )
    Rusland - Cyprus   ( dinsdag 20.45 uur )

    GROEP J :
    Griekenland - Armenië    ( maandag 20.45 uur )
    Italië - Bosnië-Herzegovina  ( maandag 20.45 uur )
    Liechtenstein - Finland   ( maandag 20.45 uur )



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:EURO 2020
    26-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 5 en 6
    Kwalificatiewedstrijden voor EURO 2020 - Speeldag 5
    Wedstrijden op donderdag 5, vrijdag 6 en zaterdag 7 september 2019

    GROEP A :
    Kosovo - Tsjechië     ( zaterdag 15 uur )
    Engeland - Bulgarije    ( zaterdag 18 uur )

    GROEP B :
    Litouwen - Oekraïne   ( zaterdag 18 uur )
    Servië - Portugal   ( zaterdag 20.45 uur )

    GROEP C :
    Estland - Wit-Rusland    ( vrijdag 20.45 uur )
    Duitsland - Nederland  ( vrijdag 20.45 uur )

    GROEP D :
    Gibraltar - Denemarken   ( donderdag 20.45 uur )
    Ierland - Zwitserland  ( donderdag 20.45 uur )

    GROEP E :
    Slowakije - Kroatië     ( vrijdag 20.45 uur )
    Wales - Azerbeidzjan   ( vrijdag 20.45 uur )

    GROEP F :
    Faeröer Eilanden - Zweden   ( donderdag 20.45 uur )
    Noorwegen - Malta     ( donderdag 20.45 uur )
    Roemenië - Spanje   ( donderdag 20.45 uur )

    GROEP G :
    Israël - Macedonië   ( donderdag 20.45 uur )
    Oostenrijk - Letland   ( vrijdag 20.45 uur )
    Slovenië - Polen    ( vrijdag 20.45 uur )

    GROEP H :
    IJsland - Moldavië    ( zaterdag 18 uur )
    Frankrijk - Albanië   ( zaterdag 20.45 uur )
    Turkije - Andorra   ( zaterdag 20.45 uur )

    GROEP I :
    Cyprus - Kazachstan   ( vrijdag 20.45 uur )
    San Marino - België     ( vrijdag 20.45 uur )
    Schotland - Rusland   ( vrijdag 20.45 uur )

    GROEP J :
    Armenië - Italië    ( donderdag 18 uur )
    Bosnië-Herzegovina - Liechtenstein  ( donderdag 20.45 uur )
    Finland - Griekenland   ( donderdag 20.45 uur )



    Kwalificatiewedstrijden voor EURO 2020 - Speeldag 6
    Wedstrijden op zondag 8, maandag 9 en dinsdag 10 september 2019

    GROEP A :
    Geen wedstrijden

    GROEP B :
    Geen wedstrijden

    GROEP C :
    Estland - Nederland   ( maandag 20.45 uur )
    Noord-Ierland - Duitsland   ( maandag 20.45 uur )

    GROEP D :
    Georgië - Denemarken   ( zondag 18 uur )
    Zwitserland - Gibraltar  ( zondag 18 uur )

    GROEP E :
    Azerbeidzjan - Kroatië     ( maandag 18 uur )
    Hongarije - Slowakije  ( maandag 20.45 uur )

    GROEP F :
    Spanje - Faeröer Eilanden  ( zondag 15 uur )
    Roemenië - Malta     ( zondag 18 uur )
    Zweden - Noorwegen   ( zondag 20.45 uur )

    GROEP G :
    Letland - Macedonië   ( maandag 20.45 uur )
    Polen - Oostenrijk  ( maandag 20.45 uur )
    Slovenië - Israël    ( maandag 20.45 uur )

    GROEP H :
    Albanië - IJsland    ( dinsdag 20.45 uur )
    Frankrijk - Andorra   ( dinsdag 20.45 uur )
    Moldavië - Turkije  ( dinsdag 20.45 uur )

    GROEP I :
    Rusland - Kazachstan   ( maandag 20.45 uur )
    San Marino - Cyprus     ( maandag 20.45 uur )
    Schotland - België   ( maandag 20.45 uur )

    GROEP J :
    Armenië - Bosnië-Herzegovina    ( zondag 18 uur )
    Finland - Italië   ( zondag 20.45 uur )
    Griekenland - Liechtenstein    ( zondag 20.45 uur )

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:EURO 2020
    25-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 7 en 8
    Kwalificatiewedstrijden voor EURO 2020 - Speeldag 7
    Wedstrijden op donderdag 10, vrijdag 11 en zaterdag 12 oktober 2019

    GROEP A :
    Tsjechië - Engeland   ( vrijdag 20.45 uur )
    Montenegro - Bulgarije    ( vrijdag 20.45 uur )

    GROEP B :
    Portugal - Luxemburg   ( vrijdag 20.45 uur )
    Oekraïne - Litouwen   ( vrijdag 20.45 uur )

    GROEP C :
    Wit-Rusland - Estland    ( donderdag 20.45 uur )
    Nederland - Noord-Ierland   ( donderdag 20.45 uur )

    GROEP D :
    Georgië - Ierland    ( zaterdag 15 uur )
    Denemarken - Zwitserland  ( zaterdag 18 uur )

    GROEP E :
    Kroatië - Hongarije   ( donderdag 20.45 uur )
    Slowakije - Wales    ( donderdag 20.45 uur )

    GROEP F :
    Faeröer Eilanden - Roemenië   ( zaterdag 18 uur )
    Malta - Zweden   ( zaterdag 20.45 uur )
    Noorwegen - Spanje   ( zaterdag 20.45 uur )

    GROEP G :
    Oostenrijk - Israël   ( donderdag 20.45 uur )
    Macedonië - Slovenië   ( donderdag 20.45 uur )
    Letland - Polen    ( donderdag 20.45 uur )

    GROEP H :
    Andorra - Moldavië     ( vrijdag 20.45 uur )
    IJsland - Frankrijk   ( vrijdag 20.45 uur )
    Turkije - Albanië   ( vrijdag 20.45 uur )

    GROEP I :
    Kazachstan - Cyprus   ( donderdag 15 uur )
    België - San Marino     ( donderdag 20.45 uur )
    Rusland - Schotland   ( donderdag 20.45 uur )

    GROEP J :
    Bosnië-Herzegovina - Finland    ( zaterdag 18 uur )
    Italië - Griekenland   ( zaterdag 20.45 uur )
    Liechtenstein - Armenië  ( zaterdag 20.45 uur )




    Kwalificatiewedstrijden voor EURO 2020 - Speeldag 8
    Wedstrijden op zondag 13, maandag 14 en dinsdag 15 oktober 2019

    GROEP A :
    Bulgarije - Engeland   ( maandag 20.45 uur )
    Kosovo - Montenegro    ( maandag 20.45 uur )

    GROEP B :
    Oekraïne - Portugal   ( maandag 20.45 uur )
    Portugal - Luxemburg  ( maandag 20.45 uur )

    GROEP C :
    Wit-Rusland - Nederland    ( zondag 18 uur )
    Estland - Duitsland   ( zondag 20.45 uur )

    GROEP D :
    Gibraltar - Georgië    ( dinsdag 20.45 uur )
    Zwitserland - Ierland  ( dinsdag 20.45 uur )

    GROEP E :
    Hongarije - Azerbeidzjan   ( zondag 18 uur )
    Wales - Kroatië    ( zondag 20.45 uur )

    GROEP F :
    Faeröer Eilanden - Malta   ( dinsdag 20.45 uur )
    Roemenië - Noorwegen   ( dinsdag 20.45 uur )
    Zweden - Spanje   ( dinsdag 20.45 uur )

    GROEP G :
    Israël - Letland   ( dinsdag 20.45 uur )

    GROEP H :
    Frankrijk - Turkije  ( maandag 20.45 uur )
    IJsland - Andorra   ( maandag 20.45 uur )
    Moldavië - Albanië   ( maandag 20.45 uur )

    GROEP I :
    Kazachstan - België   ( zondag 15 uur )
    Cyprus - Rusland     ( zondag 18 uur )
    Schotland - San Marino   ( donderdag 20.45 uur )

    GROEP J :
    Finland - Armenië   ( dinsdag 20.45 uur )
    Griekenland - Bosnië-Herzegovina   ( dinsdag 20.45 uur )
    Liechtenstein - Italië  ( dinsdag 20.45 uur )

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:EURO 2020
    24-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kwalificatiewedstrijden EURO 2020 - Speeldag 9 en 10 en Play Off's
    Kwalificatiewedstrijden voor EURO 2020 - Speeldag 9
    Wedstrijden op donderdag 14, vrijdag 15 en zaterdag 16 november 2019

    GROEP A :
    Tsjechië - Kosovo   ( donderdag 20.45 uur )
    Engeland - Montenegro   ( donderdag 20.45 uur )

    GROEP B :
    Portugal - Litouwen   ( donderdag 20.45 uur )
    Servië - Luxemburg   ( donderdag 20.45 uur )

    GROEP C :
    Duitsland - Wit-Rusland   ( zaterdag 20.45 uur )
    Noord-Ierland - Nederland   ( zaterdag 20.45 uur )

    GROEP D :
    Denemarken - Gibraltar    ( vrijdag 20.45 uur )
    Zwitserland - Georgië  ( vrijdag 20.45 uur )

    GROEP E :
    Azerbeidzjan - Wales   ( zaterdag 18 uur )
    Kroatië - Slowakije   ( zaterdag 20.45 uur )

    GROEP F :
    Noorwegen - Faeröer Eilanden   ( vrijdag 20.45 uur )
    Roemenië - Zweden   ( vrijdag 20.45 uur )
    Spanje - Malta   ( vrijdag 20.45 uur )

    GROEP G :
    Slovenië - Letland   ( zaterdag 18 uur )
    Oostenrijk - Macedonië   ( zaterdag 20.45 uur )
    Israël - Polen    ( zaterdag 20.45 uur )

    GROEP H :
    Turkije - IJsland    ( donderdag 18 uur )
    Albanië - Andorra   ( donderdag 20.45 uur )
    Frankrijk - Moldavië   ( donderdag 20.45 uur )

    GROEP I :
    Cyprus - Schotland   ( zaterdag 15 uur )
    Rusland - België    ( zaterdag 18 uur )
    San Marino - Kazachstan  ( zaterdag 18 uur )

    GROEP J :
    Armenië - Griekenland    ( vrijdag 18 uur )
    Finland - Liechtenstein   ( vrijdag 18 uur )
    Bosnië-Herzegovina - Italië  ( vrijdag 20.45 uur )



    Kwalificatiewedstrijden voor EURO 2020 - Speeldag 10
    Wedstrijden op zondag 17, maandag 18 en dinsdag 19 november 2019

    GROEP A :
    Bulgarije - Tsjechië   ( zondag 20.45 uur )
    Kosovo - Engeland    ( zondag 20.45 uur )

    GROEP B :
    Luxemburg - Portugal   ( zondag 15 uur )
    Servië - Oekraïne  ( zondag 15 uur )

    GROEP C :
    Duitsland - Noord-Ierland   ( dinsdag 20.45 uur )
    Nederland - Estland   ( dinsdag 20.45 uur )

    GROEP D :
    Gibraltar - Zwitserland   ( maandag 20.45 uur )
    Ierland - Denemarken   ( maandag 20.45 uur )

    GROEP E :
    Slowakije - Azerbeidzjan   ( dinsdag 20.45 uur )
    Wales - Hongarije    ( dinsdag 20.45 uur )

    GROEP F :
    Malta - Noorwegen    ( maandag 20.45 uur )
    Spanje - Roemenië   ( maandag 20.45 uur )
    Zweden - Faeröer Eilanden   ( maandag 20.45 uur )

    GROEP G :
    Macedonië - Israël   ( dinsdag 20.45 uur )
    Letland - Oostenrijk   ( dinsdag 20.45 uur )
    Polen - Sloevnië    ( donderdag 20.45 uur )

    GROEP H :
    Albanië - Frankrijk     ( zondag 20.45 uur )
    Andorra - Turkije   ( zondag 20.45 uur )
    Moldavië - IJsland   ( zondag 20.45 uur )

    GROEP I :
    België - Cyprus   ( dinsdag 20.45 uur )
    San Marino - Rusland    ( dinsdag 20.45 uur )
    Schotland - Kazachstan   ( dinsdag 20.45 uur )

    GROEP J :
    Griekenland - Finland    ( maandag 20.45 uur )
    Italië - Armenië   ( maandag 20.45 uur )
    Liechtenstein - Bosnië - Herzegovina  ( maandag 20.45 uur )



    Play Off's Kwalificatiewedstrijden voor EURO 2020
    Op het EK 2020 zullen 24 landen strijden om de titel 'beste ploeg van Europa'.
    De beste twee ploegen van elke poule plaatsen zich voor het EK.
    De overige vier plaatsen kunnen in de play-off's verdiend worden.
    Zestien landen hebben zich al verzekerd van een eventuele plek in de play off's,
    dankzij de prestaties in de Nations League. Die zestien teams zijn de winnaars
    van alle poules in de Nations League. Als één van die groepswinnaars zich via de
    EK-kwalificatie voor de eindronde plaatst, gaat het ticket voor de play-off's 
    naar het land dat daarna het beste presteerde in dezelfde sectie van de Nations League.
    Op 22 november is er de loting voor de play off's. Die play off's worden in maart 2020 gespeeld.
    Het EK van 2020 begint op 12 juni en de finale is precies één maand later op 12 juli.
    Het tornooi zal in twaalf verschillende steden in Europa afgewerkt worden.
    Dat zijn Amsterdam (Nederland), Bakoe (Azerbeidzjan), Bilboa (Spanje), Boekarest (Roemenië),
    Boedapest (Hongarije), Kopenhagen (Denemarken), Dublin (Ierland), Glasgow (Schotland),
    Londen (Engeland), München (Duitsland), Rome (Italië) en Sint-Petersburg (Rusland).
    Niet in België dus.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:EURO 2020
    19-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
    UEFA NATIONS LEAGUE


    Nederland, Zwitserland, Portugal en Engeland nemen deel aan de halve finales van de eerste editie
    van de UEFA NATIONS LEAGUE.


    HALVE FINALES :

    Woensdag 5 juni 20.45 uur 
    Portugal - Zwitserland    

    Donderdag 6 juni 20.45 uur 
    Nederland - Engeland

    DERDE en VIERDE PLAATS :

    Zondag 9 juni 15 uur 
    Verliezer Portugal - Zwitserland - Verliezer Nederland - Engeland

    FINALE :

    Zondag 9 juni 20.45 uur
    Winnaar Portugal - Zwitserland - Winnaar Nederland - Engeland



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:UEFA NATIONS LEAGUE
    18-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - zaterdag 5 en zondag 6 januari 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Sottegem - Ninove     1 - 3  ( op 22/12 gespeeld )

    Aalter - KVV Ardennen    1 - 1

    Mariakerke - Adegem   5 - 2

    Voorde Appelterre - Dendermonde   2 - 1

    Zele - Jong Zulte   2 - 0

    Bambrugge - HO Kalken    3 - 3

    Lochristi - Drongen   1 - 1

    Waasmunster - Elene-Grotenberge     0 - 3


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Maldegem - Sleidinge     3 - 1


    Latem - Ertvelde     4 - 0


    Kleit - Lovendegem   2 - 4


    Zeveren - Meetjesland   1 - 2


    Bellem - Poesele   1 - 0


    Waarschoot - Zomergem    0 - 2


    Assenede - Sint-Laureins    1 - 1


    Lembeke - Merendree   

      3 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Denderhoutem - Machelen     4 - 1

    Nokere-Kruishoutem - Munkzwalm    2 - 3

    Edeboys - Erembodegem    2 - 2

    Gijzel-Oosterzele - Windeke   3 - 1

    Moerbeke-Geraardsbergen - Kluisbergen Sportief   1 - 4

    Meerbeke - Burst    3 - 4

    Borsbeke - Geraardsbergen    2 - 0

    Meldert - Winnik    5 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Haasdonk - VSV Gent    2 - 2

    Vrasene - Doorslaar    3 - 2

    Berlare - Robur      2 - 2

    Buggenhout - Bazel   0 - 2

    WB Sint-Niklaas - Sint-Gillis    0 - 0

    Schoonaarde - Sinaai    0 - 1

    Grembergen - Heikant     1 - 0

    Kruibeke - Kieldrecht    1 - 1


    DERDE PROVINCIALE A :


    Vinderhoute - Sint-Kruis-Winkel      1 - 6


    Bassevelde - Evergem Center     1 - 3


    DKW Evergem - Donk   0 - 0


    Wachtebeke - Nevele     2 - 0


    Hansbeke - Vinkt   0 - 2


    Ursel - Watervliet   6 - 0


    Boekhoute - Muide Gent   3 - 1


    Belzele - Maria-Aalter   1 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Massemen - Zaffelare      1 - 1


    Zevergem - FC Destelbergen     1 - 2


    Cercle Melle - Beervelde     1 - 4


    VC Zwijnaarde - Melsen   3 - 2


    Moortsele - Laarne-Kalken    1 - 0


    Serskamp-Schellebelle - Lochristi B    2 - 1


    Heusden - Bottelare    0 - 0


    Sint-Denijs - HT Zwijnaarde    1 - 1


    DERDE PROVINCIALE C :


    Bevere - Boekel     1 - 2

    Nazareth-Eke - Gavere-Asper     2 - 4

    FC Kluisbergen - Sottegem B     2 - 2

    Maarkedal - Eine   0 - 0

    Velzeke - Oudenhove   1 - 0

    Sint-Goriks - Zingem   1 - 5

    Horebeke - Wortegem   3 - 1

    Elene-Grotenberge B - Michelbeke     5 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :


    Bonanza - Houtem    0 - 4


    Gijzegem - Mere   0 - 6


    Sint-Antelinks - Nederhasselt    2 - 0


    Herzele-Ressegem - Zandbergen    1 - 1


    Deftinge - Hofstade   1 - 3


    Kerksken - Baardegem    2 - 3


    Doggen - Haaltert    1 - 1


    Denderleeuw - Vlierzele   

     8 - 0


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Kemzeke     0 - 3

    SKB Sint-Niklaas - Rangers Opdorp    0 - 0

    YB Beveren - Klinge    2 - 1

    Eksaarde - Melsele B    1 - 3

    Tielrode - Moerbeke    0 - 3

    Kallo - Bosdam Beveren    5 - 1

    Oudegem - Meerdonk    5 - 3

    Robur B - SK Gerda     0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A : 

    Zaffelare B - Middelburg     3 - 0

    Muide Gent B - Avrasya Gent    0 - 4

    9000 Gent - De Pinte    1 - 1

    Oostakker - Balgerhoeke   3 - 0

    Vinkt B - Lotenhulle    1 - 6

    VS Destelbergen - Knesselare    1 - 4

    Kaprijke-Bentille - Ooidonck-Leerne      5 - 0


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Volkegem    3 - 0

    Kluisbergen Sportief B - FCLC Ronse     4 - 1

    Zingem B - FC Kluisbergen B     4 - 3

    Munkzwalm B - Nazareth-Eke B     1 - 2

    Boekel B - Bevere B     0 - 0

    Huise-Ouwegem - Nokere-Kruishoutem B    1 - 1

    Petegem Schelde - Mater     8 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Strijpen     2 - 3   ( op 23/12 gespeeld )

    Oudenhove B - Velzeke B     6 - 1

    Idegem - Winnik B     2 - 3

    Jong Geraardsbergen - Neigem   0 - 1

    Everbeek - Bonanza B    7 - 1

    Ophasselt - Zegelsem    1 - 1

    Opbrakel - Volkegem B      4 - 3

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - T. Melle    0 - 4

    Lebbeke B - Heusden B     0 - 1

    FC Dampoort - OB Lebbeke   5 - 1

    Moorsel - Nieuwerkerken   4 - 1

    SK Merelbeke - Bavegem   0 - 3

    Aaigem - Rangers Merelbeke   1 - 0

    Herdersem - Wichelen     1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Verrebroek - Zele B   0 - 2

    SVH Waasmunster - Sombeke    2 - 0

    Haasdonk B - Hamme-Zogge   0 - 2

    Rupelmonde - Baasrode    5 - 0

    Overmere - PD Kruibeke   2 - 2

    HO Kalken B - Sint-Gillis-Waas   1 - 0

    Sinaai - Sp Waasmunster B      1 - 4

    Hoogeinde - Daknam    3 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (26 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    17-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - zaterdag 5 en zondag 6 januari 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via   

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Zedelgem - Wielsbeke     1 - 2


    Deerlijk - Kortemark     0 - 0


    WS Lauwe - Boezinge   2 - 0


    Dadizele - Poperinge   4 - 0


    Vlamertinge - Meulebeke   2 - 0


    RC Waregem - Damme    2 - 1


    Oostduinkerke - RC Lauwe    2 - 0


    Blankenberge - Oostnieuwkerke     4 - 4


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Eernegem - Jabbeke    3 - 0

    Rumbeke - De Ruiter Roeselare    2 - 0

    Lichtervelde - Oudenburg    2 - 4

    Sint-Kruis - Spermalie-Middelkerke    2 - 1

    Keiem - Bredene    1 - 2

    Varsenare - Diksmuide     1 - 1

    De Haan - Veldegem    1 - 1

    Club Roeselare - Heist    1 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    VV Tielt - Dottignies    1 - 1  ( op 21/12 gespeeld )


    Moen - Anzegem     0 - 4  ( op 23/12 gespeeld )


    Heestert - Zonnebeke     4 - 1


    Otegem - Wevelgem    1 - 1


    Nieuwkerke - Zwevegem   5 - 1


    Ploegsteert - Geluwe    1 - 15


    Moorslede - Beveren-Leie    0 - 1


    Ledegem - Bissegem     2 - 2


    DERDE PROVINCIALE A :


    Veurne - Elverdinge    1 - 0


    Merkem - Beselare     2 - 1


    Houthulst - Staden     0 - 0


    Gits - Dikkebus    2 - 2


    Vleteren - Geluveld   0 - 4


    Voormezele - Hooglede    0 - 2


    De Panne - Proven    0 - 1


    Comines-Warneton - Westrozebeke    1 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Dudzele - Steenbrugge     4 - 0

    Moerkerke - Loppem     4 - 2

    Beernem - Ichtegem   3 - 1

    Snaaskerke - Nieuwpoort    1 - 4

    Koekelare - Ruddervoorde    4 - 1

    Jong Male - Gistel    0 - 2

    Lissewege - Lombardsijde   4 - 4

    Dar. Brugge - SK Torhout    2 - 1


    DERDE PROVINCIALE C :


    D. Beveren - Zwevezele B     3 - 1


    Wevelgem B - Avelgem    0 - 2


    Kortrijk - Oostrozebeke   1 - 2


    Heule - Hulste    4 - 3


    Lendelede - Aarsele   2 - 0


    Moorsele - Bellegem    1 - 2


    Kanegem - Emelgem-Kachtem   1 - 2


    Ardooie - Ingooigem   

      1 - 3


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Veurne B - Adinkerke      4 - 2


    Lo-Reninge - Kortemark B      4 - 0


    Nieuwpoort B - Coxyde      3 - 0


    Diksmuide B - Handzame     0 - 3


    Nieuwkapelle - Alveringem    1 - 4


    Westende - Jonkershove    1 - 2


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Hertsberge - Zandvoorde    2 - 0


    Sint-Joris - Doomkerke   1 - 2


    Pittem - Damme B   FF   5 - 0


    Aartrijke - D. Beveren B    3 - 1


    Steenbrugge B - Beernem B    0 - 2


    Zerkegem - Ruiselede    1 - 0


    E. Brugge - Wenduine    1 - 0


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Anzegem B - Dottignies B    0 - 5

    Jong Helkijn - Dentergem     1 - 4

    Desselgem - Jong Vijve    1 - 3

    Wielsbeke B - Sint-Eloois-Winkel B    2 - 1

    Marke - Wikings Kortrijk     3 - 1

    Stasegem - Kuurne    2 - 1

    Izegem-Ingelmunster B - Ledegem B     1 - 1


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Vlamertinge B - Brielen     0 - 4


    Kruiseke - Hollebeke     3 - 2


    Menen United - Wervik B    4 - 4


    Langemark-Poelkapelle - Dadizele B    1 - 1

     

    Westouter - Reningelst    2 - 0


    Rekkem Sport - Poperinge B   7 - 3



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    16-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 5 en 6 januari 2019

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 5 en 6 januari 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 17

    Vlijtingen - Zepperen Brustem     0 - 2

    Achel VV - Bree-Beek     1 - 6

    Mechelen aan de Maas - Torpedo Hasselt     3 - 1

    FC Alken - Herkol      5 - 2

    Hoepertingen - Zonhoven VV    4 - 0

    Herk-De-Stad - Beringen   1 - 2

    Daring Huvo Jeuk - Park Houthalen   0 - 1

    Melo Zonhoven - Koersel   1 - 2


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 17

    FC De Kempen - Sint-Job    8 - 0  ( op 22/12 gespeeld )

    Kontich - Heikant Berlaar    1 - 1

    Herentals - Berg en Dal     3 - 1

    Schriek - Lille   2 - 2

    KVV Duffel - Mariekerke   0 - 3

    Oppuurs - Rochus Deurne   0 - 1

    Wuustwezel - Zoersel   1 - 3

    Branddonk - Witgoor Dessel   0 - 1


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 17

    Herent - Diest    1 - 3

    Bertem-Leefdal - Huldenberg     4 - 2

    Linden - Grimbergen     1 - 2

    Liedekerke - Melsbroek   0 - 1

    Borght-Humbeek - Aarschot    3 - 0

    Rhodienne-De Hoek - Tervuren-Duisburg   1 - 4

    Sterrebeek - HO Bierbeek   0 - 3

    HO Veltem - Hoeilaart     4 - 0


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 16

    Genappe - Jodoigne     1 - 3

    Forestoise - Villers La Ville   1 - 3

    Sporting Bruxelles - Kosova Schaerbeek    2 - 3

    Lasne Ohain - Etterbeek     2 - 2

    Boitsfort - Ixelles    0 - 1

    Stade Everois - Saint-Michel   0 - 3

    BX Brussels - Saint-Jossé     0 - 1

    Crossing Schaerbeek - Waterloo    6 - 1


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : 

    WINTERSTOP
    Speeldag 18 wordt in het weekend van 12 en 13 januari afgewerkt



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    15-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2018

    NATIONAAL KERSTVOETBAL van woensdag 26 en donderdag 27 december 2018


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 21


    Antwerp - Moeskroen     2 - 1

    Cercle Brugge - Eupen     0 - 1

    KV Kortrijk - Zulte Waregem     4 - 2

    KV Oostende - Sint-Truiden     1 - 1

    Charleroi - Standard     0 - 1

    RC Genk - AA Gent    3 - 1

    Lokeren - Club Brugge    0 - 1

    Anderlecht - Waasland-Beveren     3 - 0

    Dit waren de laatste wedstrijden voor 2018, in de Jupiler Pro League volgt er nu een winterstop.
    Bijna alle clubs trekken op winterstage en een volledig overzicht hiervan zie je binnenkort op mijn blog.
    Even kort samenvatten :
    KRC Genk sluit dit jaar af met 48 punten en is zo de fiere leider na 21 speeldagen. 
    Club Brugge is tweede met 41 punten, Antwerp derde met 38, Standard vierde met 36, 
    Anderlecht vijfde met 35 en Sint-Truiden sluit de top zes met 33 punten.
    Wie valt bij deze winterstop buiten de top zes?
    AA Gent (31), Charleroi (30), Kortrijk (28), Eupen en Cercle Brugge (25) en Oostende (23).
    Welke ploegen zullen na de winterstop moeten knokken voor het behoud?
    Zulte Waregem en Waasland-Beveren (20), Moeskroen (17) en Lokeren (14).
    Zes trainers werden in dit voetbalseizoen reeds aan de deur gezet: 
    Frank Dafays van Moeskroen werd door Bernd Stock vervangen, ook AA Gent ontsloeg Yves Vanderhaeghe
    en werd door Jess Thorup vervangen. Ook Lokeren zette Peter Maes op straat en werd door Trond Sollied
    vervangen. Yannick Ferrera werd door Waasland-Beveren ontslagen en door Adnan Custovic vervangen.
    KV Kortrijk zette Glenn De Boeck op straat en één maand na zijn ontslag bij AA Gent is
    Yves Vanderhaeghe opnieuw als coach aan de slag. Tot slot ontsloeg ook Anderlecht coach 
    Hein Vanhaezebrouck, op 6 januari 2019 werd Fred Rutten als zijn opvolger aangeduid.
    Mbwana Samatta (KRC Genk), scoorde al 15 keer en gaat als topschutter de winterstop in.
    Afspraak in het weekend van 18, 19 en 20 januari voor de eerste wedstrijden van 2019.


    PROXIMUS LEAGUE - EERSTE AMATEURKLASSE - TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A en B en ACFF - 
    DERDE AMATEURKLASSE VVF A en B - DERDE AMATEURKLASSE ACFF A en B :

    Winterstop tot 12 januari


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    14-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 december 2018

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 december 2018


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 20


    AA Gent - Cercle Brugge     4 - 1

    Moeskroen - Anderlecht     3 - 1

    Waasland-Beveren - Lokeren     2 - 1

    Sint-Truiden - KV Kortrijk     0 - 0

    Standard - KV Oostende    3 - 1

    Club Brugge - Antwerp    5 - 1

    Eupen - RC Genk     0 - 2

    Zulte Waregem - Charleroi    3 - 1



    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 20

    Westerlo - Oud-Heverlee Leuven      0 - 0

    KV Mechelen - Tubeke      3 - 1

    Beerschot-Wilrijk - Lommel     3 - 0

    Roeselare - Union Saint-Gilloise    1 - 1



    EERSTE AMATEURKLASSE : 

    Winterstop tot 12 januari



    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Vooruitgeschoven wedstrijd van speeldag 17

    Mandel United - Izegem-Ingelmunster - Harelbeke     1 - 0

    Verder geen voetbal, winterstop tot 12 januari



    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Vooruitgeschoven wedstrijd van speeldag 17

    City Pirates Antwerpen - Hoogstraten     1 - 2

    Verder geen voetbal, winterstop tot 12 januari



    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  

    Winterstop tot 12 januari



    DERDE AMATEURKLASSE VVF A en B :

    Winterstop tot 12 januari



    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A en B : 

    Winterstop tot 12 januari



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    13-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 14, zaterdag 15 en zondag 16 december 2018


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 19


    Charleroi - AA Gent    2 - 0

    KV Kortrijk - Club Brugge    0 - 0

    Eupen - Moeskroen    1 - 0

    Lokeren - Sint-Truiden    2 - 0

    Antwerp - Waasland-Beveren    0 - 2

    Cercle Brugge - Anderlecht     2 - 1
    RSC Anderlecht ontslaat coach Hein Vanhaezebrouck

    RC Genk - KV Oostende    2 - 0

    Standard - Zulte Waregem     4 - 1



    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 19

    Oud-Heverlee Leuven - KV Mechelen    1 - 3

    Lommel - Roeselare    0 - 1

    Tubeke - Westerlo     0 - 0

    Union Saint-Gilloise - Beerschot-Wilrijk     1 - 1



    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 16

    KSV Oudenaarde - Geel     0 - 0

    Dessel Sport - RFC de Liège    3 - 2

    Lierse-Kempenzonen - Virton    0 - 2

    Deinze - Dender   2 - 2

    Knokke - Seraing   2 - 1

    RWD Molenbeek - Chatelet-Farciennes    1 - 2

    Eendracht Aalst - KSK Heist      1 - 2

    Rupel-Boom - Tessenderlo   0 - 2

    Eendracht Aalst, uit de eerste amateurklasse, werd door 
    de Belgische voetbalbond een boete opgelegd na de
    wedstrijd tegen FC Luik. Racistische oerwoudgeluiden
    zouden hiervan aan de basis liggen. Hierdoor krijgt
    de Oost-Vlaamse club een boete van 2500 euro, waarvan 
    500 euro meteen te betalen is. De club mag ook geen
    supporters meenemen naar de volgende uitwedstrijd
    in Virton. Supporters noemen dit een onterechte sanctie.


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 16

    Olsa Brakel - Wijgmaal   1 - 1

    RC Gent - Mandel United Izegem-Ingelmunster    3 - 2

    Tempo Overijse - Sparta Petegem      0 - 2

    Dikkelvenne - Sint-Eloois-Winkel     0 - 1

    Londerzeel - Eppegem   1 - 0

    Harelbeke - Ronse     0 - 1

    Menen - Gullegem   3 - 4

    Diegem Sport - Westhoek     2 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 16

    Hasselt - Spouwen-Mopertingen   1 - 1

    Turnhout - City Pirates Antwerpen     2 - 0

    Heur-Tongeren - Sint-Niklaas    0 - 5

    Hoogstraten - Duffel   0 - 1

    Temse - Hades Kiewit Hasselt   1 - 1

    Vosselaar - Patro Eisden      1 - 3

    Cappellen - VW Hamme     2 - 1

    Berchem Sport - Bocholt    2 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 17

    RAAL La Louvière - Ol. Charleroi    1 - 0

    RFC Meux - Ciney   3 - 0

    Durbuy - La Louvière-Centre    0 - 4

    Couvin-Mariembourg - URSL Visé    2 - 2

    Hamoir - Solières Sport     1 - 1

    Waremme - Rebecquoise   2 - 2

    Walhain - Acren-Lessines    4 - 2

    Franc Borains - FC Tilleur     2 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 16

    Zwevezele - Merelbeke     2 - 2

    Wetteren - Melsele      0 - 0

    Pepingen-Halle - Wolvertem-Merchtem    0 - 0

    Jong Lede - Kampenhout     1 - 3

    Zelzate - Wingene    0 - 0

    Stekene - Oostkamp    3 - 2

    Woluwe-Zaventem - Wervik     2 - 3

    Lebbeke - Torhout     1 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 16

    Nijlen - Tienen     2 - 2

    Sint-Lenaarts - Wellen    2 - 1

    Bilzen-Waltwilder - Houtvenne    1 - 3

    Esperanza Pelt - Leopoldsburg   0 - 2

    Lyra-Lierse Berlaar - Betekom     3 - 3

    RC Mechelen - Termien    0 - 0

    Ternesse Wommelgem - Bornem     0 - 4

    Helson Helchteren - Zwarte Leeuw    2 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  Speeldag 17

    RFC Tournai - RSD Jette     5 - 1

    Namur Fosses-La-Ville - Aischoise    3 - 0

    Manageoise - Symphorinois      5 - 0

    RCS Brainois - Ganshoren    1 - 3

    Ostiches-Ath - Wavre Sports     3 - 1

    Léopold FC - Stade Brainois   1 - 0

    Taminoise - Stockel    1 - 1

    Albert Quevy-Mons - Binchoise    1 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 17

    Onhaye - Condruzien      3 - 2

    RFC Huy - Oppagne-Wéris    3 - 2

    Mormont - La Calamine      0 - 0

    Stockay-Warfusée - Aywaille   6 - 0

    Herstal - Longlier    3 - 1

    Givry - Sprimont    4 - 1

    Meix-Dt-Virton - Warnant      1 - 2

    Richelle - Verlaine   0 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    12-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - zaterdag 15 en zondag 16 december 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Jong Zulte - Lochristi      0 - 1

    Ninove - Mariakerke      0 - 0

    Elene-Grotenberge - Voorde Appelterre   2 - 2

    Drongen - Waasmunster   5 - 0

    Dendermonde - Sottegem    3 - 0

    KVV Ardennen - Bambrugge   0 - 2

    HO Kalken - Zele   1 - 0

    Adegem - Aalter     2 - 2


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Assenede     1 - 0


    Meetjesland - Kleit    1 - 1


    Sint-Laureins - Zeveren   1 - 4


    Lovendegem - Waarschoot   3 - 1


    Sleidinge - Bellem    2 - 1


    Zomergem - Maldegem   0 - 0


    Merendree - Latem   1 - 4


    Poesele - Lembeke     2 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Windeke - Denderhoutem    3 - 2

    Burst - Borsbeke    0 - 3

    Winnik - Meerbeke    2 - 1

    Geraardsbergen - Gijzel-Oosterzele   3 - 0

    Munkzwalm - Edeboys   6 - 0

    Machelen - Nokere-Kruishoutem    3 - 0

    Kluisberen Sportief - Meldert    2 - 6

    Erembodegem - Moerbeke-Geraardsbergen     4 - 1


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Kieldrecht - Vrasene     2 - 1

    Sinaai - Grembergen     0 - 0

    Robur - Kruibeke    1 - 3

    Doorslaar - WB Sint-Niklaas   1 - 0

    Sint-Gillis - Buggenhout   3 - 1

    Bazel - Haasdonk   2 - 2

    VSV Gent - Sschoonaarde    0 - 2

    Heikant - Berlare     4 - 1


    DERDE PROVINCIALE A :


    Evergem Center - Vinderhoute     7 - 0


    Muide Gent - Belzele     1 - 0


    Watervliet - Boekhoute    3 - 1


    Vinkt - Ursel    2 - 5


    Nevele - Hansbeke    1 - 1


    Maria-Aalter - Bassevelde   2 - 1


    Donk - Wachtebeke   4 - 5


    Sint-Kruis-Winkel - DKW Evergem   1 - 2

     

      


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Serskamp-Schellebelle    3 - 1


    Melsen - Moortsele     2 - 2


    Beervelde - Sint-Denijs    1 - 4


    Bottelare - Cercle Melle    4 - 2


    FC Destelbergen - Heusden   4 - 2


    Lochristi B - Zevergem    6 - 0


    HT Zwijnaarde - Massemen     3 - 0


    Zaffelare - VC Zwijnaarde    1 - 2


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Nazareth-Eke      STOPGEZET

    Zingem - Elene-Grotenberge B      1 - 1

    Boekel - Horebeke     1 - 2

    Wortegem - FC Kluisbergen    1 - 1

    Gavere-Asper - Velzeke   3 - 1

    Oudenhove - Maarkedal    0 - 0

    Eine - Bevere   2 - 0

    Sottegem B - Sint-Goriks    0 - 2

    DERDE PROVINCIALE D :


    Nederhasselt - Denderleeuw     5 - 0


    Hofstade - Herzele-Ressegem   2 - 1


    Zandbergen - Bonanza    5 - 2


    Mere - Sint-Antelinks   3 - 2


    Houtem - Gijzegem   6 - 3


    Vlierzele - Doggen    0 - 2


    Haaltert - Kerksken   0 - 0


    Baardegem - Deftinge    3 - 2


    DERDE PROVINCIALE E :


    SK Gerda - Eksaarde     3 - 1

    Melsele B - Tielrode     3 - 0

    Bosdam Beveren - Oudegem     3 - 1

    Moerbeke - Sint Pauwels    2 - 0

    Klinge - Kallo   2 - 2

    Opdorp - YB Beveren   5 - 4

    Meerdonk - Robur B    2 - 1

    Kemzeke - SKB Sint-Niklaas    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :

    De Pinte - Zaffelare B    2 - 0

    Ooidonck-Leerne - Oostakker     1 - 3

    Avrasya Gent - VS Destelbergen    4 - 1

    Sint-Amandsberg - Muide Gent B    4 - 3

    Knesselare - Vinkt B     4 - 2

    Lotenhulle - Kaprijke-Bentille   3 - 0

    Balgerhoeke - 9000 Gent     2 - 2


    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Petegem Schelde    0 - 5

    Bevere B - Eine B    1 - 1

    Nazareth-Eke B - Olsene     0 - 1

    Mater - Boekel B    2 - 5

    FCLC Ronse - Huise-Ouwegem   0 - 1

    Nokere-Kruishoutem B - Munkzwalm B      2 - 0

    Volkegem - Kluisbergen Sportief B     3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Opbrakel  3 - 4

    Velzeke B - Okegem   0 - 2

    Bonanza B - Ophasselt    3 - 4

    Volkegem B - Oudenhove B     STOPGEZET

    Zegelsem - Jong Geraardsbergen   2 - 1

    Neigem - Idegem   0 - 2

    Strijpen - Everbeek     0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Rangers Merelbeke - Herdersem    0 - 1

    Wichelen - SK Merelbeke    4 - 2

    T. Melle - Lebbeke B   2 - 1

    Heusden B - FC Dampoort     2 - 2

    Nieuwerkerken - Serskamp-Schellebelle B   3 - 2

    Bavegem - Moorsel    1 - 4

    OB Lebbeke - Smetlede     4 - 4

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sp Waasmunster B - Rupelmonde     1 - 6

    Baasrode - Verrebroek     2 - 1

    PD Kruibeke - Haasdonk B      0 - 1

    Zele B - HO Kalken B    6 - 3

    Sombeke - Hoogeinde   3 - 6

    Sint-Gillis-Waas - Overmere    2 - 3

    Daknam - Sinaai B   4 - 1

    Hamme-Zogge - SVH Waasmunster    5 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    11-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - zaterdag 15 en zondag 16 december 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via  

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Meulebeke - WS Lauwe     2 - 6


    Wielsbeke - RC Waregem     1 - 1


    Damme - Oostduinkerke     0 - 2

    Boezinge - Zedelgem   2 - 3


    Kortemark - Vlamertinge     0 - 3


    Oostnieuwkerke - Dadizele   3 - 0


    RC Lauwe - Blankenberge   2 - 1


    Poperinge - Deerlijk    4 - 0


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Veldegem - Lichtervelde    1 - 1

    Bredene - Eernegem      1 - 0

    Spermalie-Middelkerke - Varsenare     0 - 6

    Diksmuide - Keiem     5 - 2

    De Ruiter Roeselare - Sint-Kruis     3 - 2

    Heist - Rumbeke     1 - 1

    Oudenburg - Club Roeselare    2 - 0

    Jabbeke - De Haan     1 - 4


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Zwevegem - Ploegsteert     6 - 3


    Dottignies - Moen    2 - 3


    Zonnebeke - Ledegem     0 - 0


    Wevelgem - Nieuwkerke     2 - 0


    Beveren-Leie - Heestert     1 - 2


    Bissegem - VV Tielt   3 - 0


    Anzegem - Otegem   6 - 3


    Geluwe - Moorslede   2 - 3


    DERDE PROVINCIALE A :


    Proven - Vleteren     2 - 2


    Staden - Voormezele   1 - 0


    Westrozebeke - De Panne    2 - 0


    Hooglede - Gits    3 - 1


    Geluveld - Merkem   0 - 3


    Beselare - Veurne    2 - 6


    Dikkebus - Comines-Warneton   0 - 1


    Elverdinge - Houthulst     1 - 1


    DERDE PROVINCIALE B :


    Ruddervoorde - Snaaskerke      1 - 1

    Ichtegem - Dudzele      3 - 0

    SK Torhout - Lissewege     6 - 2

    Loppem - Koekelare     5 - 3

    Lombardsijde - Jong Male    1 - 2

    Gistel - Moerkerke     1 - 1

    Steenbrugge - Dar. Brugge    0 - 6

    Nieuwpoort - Beernem     3 - 0


    DERDE PROVINCIALE C :


    Ingooigem - Lendelede    1 - 0


    Oostrozebeke - Heule     2 - 3


    Avelgem - Kortrijk    0 - 2


    Emelgem-Kachtem - Ardooie     1 - 0


    Bellegem - Dosko Beveren     0 - 2


    Hulste - Moorsele    1 - 4


    Aarsele - Wevelgem B   1 - 0


    Zwevezele B - Kanegem     2 - 2


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Coxyde - Bulskamp    7 - 3


    Kortemark B - Veurne B      1 - 3


    Jonkershove - Nieuwkapelle     5 - 1


    Handzame - Zarren    1 - 3


    Alveringem - Lo-Reninge   0 - 2


    Adinkerke - Nieuwpoort B    0 - 3


    VIERDE PROVINCIALE B :


    D. Beveren B - HO Oedelem    0 - 1


    Zandvoorde - Steenbrugge B    4 - 0


    Ruiselede - E. Brugge    1 - 3


    Beernem B - Zerkegem   0 - 0


    Doomkerke - Hertsberge   2 - 2


    Damme B - Aartrijke     0 - 9


    Wenduine - Pittem     2 - 2


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Sint-Eloois-Winkel B - Marke     1 - 0

    Jong Vijve - Anzegem B    3 - 3

    Dentergem - Izegem-Ingelmunster B    2 - 1

    Dottignies B - Jong Helkijn    2 - 0

    Kuurne - Wielsbeke B   1 - 0

    Aalbeke - Stasegem     4 - 2

    Wikings Kortrijk - Desselgem    2 - 4


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Passendale - Kruiseke     2 - 2


    Poperinge B - Langemark-Poelkapelle    2 - 2


    Hollebeke - Zillebeke    2 - 1


    Brielen - Menen United    6 - 4


    Dadizele B - Vlamertinge B    4 - 0


    Reningelst - Rekkem Sport    2 - 5

     

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    10-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 15 en 16 december 2018

    Wedstrijden zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 16

    Koersel - FC Alken     4 - 2

    Park Houthalen - Achel VV      3 - 0

    Zonhoven VV - Herk-De-Stad     0 - 2

    Bree-Beek - Mechelen aan de Maas     5 - 1

    Beringen - Melo Zonhoven    2 - 1

    Torpedo Hasselt - Vlijtingen    2 - 1

    Herkol - Daring Huvo Jeuk   1 - 1

    Zepperen Brustem - Hoepertingen    1 - 1


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 16

    Heikant Berlaar - KVV Duffel      2 - 2

    Lille - Kontich      2 - 3

    Mariekerke - Oppuurs   2 - 4

    Rochus Deurne - Wuustwezel   0 - 0

    Zoersel - Branddonk    1 - 1

    Witgoor Dessel - De Kempen   3 - 1

    Sint-Job - Herentals    1 - 4

    Berg en dal - Schriek     1 - 1


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 16

    Melsbroek - Bertem-Leefdal      2 - 0

    Diest - Rhodienne-De Hoek     0 - 0

    Huldenberg - Borght-Humbeek    2 - 1

    HO Bierbeek - Linden     0 - 1

    Liedekerke - Grimbergen   3 - 0

    Tervuren-Duisburg - HO Veltem     3 - 2

    Aarschot - Herent   1 - 0

    Hoeilaart - Sterrebeek     4 - 1


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 15

    Ixelles - Saint-Jossé   3 - 3

    Forestoise - Waterloo    2 - 3

    Genappe - Etterbeek    2 - 3

    Sporting Bruxelles - Saint-Michel   3 - 2

    Lasne Ohian - BX Brussels   3 - 2

    Stade Everois - Jodoigne    2 - 4

    Boitsfort - Villers La Ville    2 - 0

    Crossing Schaerbeek - Kosova Schaerbeek   1 - 5


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 17

    Beloeil - Pont-A-Celles Buzet     1 - 1

    Neufvilles - Antoinien    2 - 5

    Gosselies - Peruwelz FC    2 - 0

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Monceau   0 - 1

    Anderlues - Paturages    4 - 2

    Montignies - Houdeng    2 - 1

    Soignies - Solre Sambre    4 - 3

    Le Roeulx - Estaimbourg    4 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    05-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema Champions League 2018-2019
    Kalender Champions League 2018-2019

    EINDSTANDEN
    GROEP A :
    Borussia Dortmund   13
    Atletico Madrid   13
    Club Brugge   6
    AS Monaco   1
    GROEP B :
    FC Barcelona   14
    Tottenham Hotspur   8
    Inter Milan   8
    PSV Eindhoven   2
    GROEP C :
    Paris Saint-Germain   11
    Liverpool   9
    Napoli   9
    Roide Ster Belgrado   4
    GROEP D :
    FC Porto   16
    Schalke 04   11
    Galatasaray   4
    Lokomotiv Moskou   3
    GROEP E :
    Bayern München   14
    Ajax Amsterdam   12
    Benfica Lissabon   7
    AEK Athene   0
    GROEP F :
    Manchester City   13
    Olympique Lyon   8
    Sjachtjor Donetsk   6
    Hoffenheim   3
    GROEP G :
    Real Madrid   12
    AS Roma   9
    Viktoria Plzen   9
    CSKA Moskou   7
    GROEP H :
    Juventus   12
    Manchester United   10
    Valencia   8
    Young Boys Bern   4

    GROEP A : 
    Speeldag 6 : dinsdag 11 december
    AS Monaco - Borussia Dortmund   0 - 2
    Club Brugge - Athlético Madrid   0 - 0
    GROEP B :  
    Speeldag 6 : dinsdag 11 december
    Inter Milan - PSV Eindhoven   1 - 1
    FC Barcelona - Tottenham Hotspur   1 - 1
    GROEP C :  
    Speeldag 6 : dinsdag 11 december
    Rode Ster Belgrado - Paris Saint-Germain   1 - 4
    Liverpool - Napoli   1 - 0
    GROEP D :  
    Speeldag 6 : dinsdag 11 december
    Schalke 04 - Lokomotiv Moskou   1 - 0
    Galatasaray - FC Porto   2 - 3
    GROEP E :  
    Speeldag 6 : woensdag 12 december
    Benfica Lissabon - AEK Athene   1 - 0
    Ajax Amsterdam - Bayern München   3 - 3
    GROEP F :  
    Speeldag 6 : woensdag 12 december
    Manchester City - Hoffenheim   2 - 1
    Sjachtjor Donetsk - Olympique Lyon   1 - 1
    GROEP G :  
    Speeldag 6 : woensdag 12 december
    Viktoria Plzen - AS Roma   2 - 1
    Real Madrid - CSKA Moskou   0 - 3
    GROEP H :  
    Speeldag 6 : woensdag 12 december
    Valencia - Manchester United   2 - 1
    Young Boys Bern - Juventus   2 - 1


    GROEP A : 
    Speeldag 5 : woensdag 28 november
    Athlético Madrid - AS Monaco   2 - 0
    Borussia Dortmund - Club Brugge   0 - 0
    GROEP B :  
    Speeldag 5 : woensdag 28 november
    Tottenham Hotspur - Inter Milan  1 - 0
    PSV Eindhoven - FC Barcelona    1 - 2
    GROEP C :  
    Speeldag 5 : woensdag 28 november
    Napoli - Rode Ster Belgrado   3 - 1
    Paris Saint-Germain - Liverpool   2 - 1
    GROEP D :  
    Speeldag 5 : woensdag 28 november
    Lokomotiv Moskou - Galatasaray   2 - 0
     FC Porto - Schalke 04   3 - 1
    GROEP E :  
    Speeldag 5 : dinsdag 27 november
    AEK Athene - Ajax Amsterdam    0 - 2
    Bayern München - Benfica Lissabon   5 - 1
    GROEP F :  
    Speeldag 5 : dinsdag 27 november
    Olympique Lyon - Manchester City   2 - 2
    Hoffenheim - Sjachtjor Donetsk   2 - 3
    GROEP G :  
    Speeldag 5 : dinsdag 27 november
    CSKA Moskou - Viktoria Plzen   1 - 2
    AS Roma - Real Madrid   0 - 2
    GROEP H :  
    Speeldag 5 : dinsdag 27 november
    Juventus - Valencia   1 - 0
    Manchester United - Young Boys Bern   1 - 0


    GROEP A : 
    Speeldag 4 : dinsdag 6 november
    AS Monaco - Club Brugge   0 - 4
    Athlético Madrid - Borussia Dortmund   2 - 0
    GROEP B :  
    Speeldag 4 : dinsdag 6 november
    Inter Milan - FC Barcelona    1 - 1
    Tottenham Hotspur - PSV Eindhoven     2 - 1
    GROEP C :  
    Speeldag 4 : dinsdag 6 november
    Rode Ster Belgrado - Liverpool    2 - 0
    Napoli - Paris Saint-Germain   1 - 1
    GROEP D :  
    Speeldag 4 : dinsdag 6 november
    Schalke 04 - Galatasaray   2 - 0
     FC Porto - Lokomotiv Moskou   4 - 1
    GROEP E :  
    Speeldag 4 : woensdag 7 november
    Bayern München - AEK Athene     2 - 0
    Benfica Lissabon - Ajax Amsterdam    1 - 1
    GROEP F :  
    Speeldag 4 : woensdag 7 november
    Manchester City - Sjachtjor Donetsk    6 - 0
    Olympique Lyon - Hoffenheim    2 - 3
    GROEP G :  
    Speeldag 4 : woensdag 7 november
    CSKA Moskou - AS Roma   1 - 2
    Viktoria Plzen - Real Madrid     0 - 5
    GROEP H :  
    Speeldag 4 : woensdag 7 november
    Valencia - Young Boys Bern   3 - 1
    Juventus - Manchester United     1 - 2


    GROEP A : 
    Speeldag 3 : woensdag 24 oktober
    Club Brugge - AS Monaco    1 - 1
    Borussia Dortmund - Athlético Madrid   4 - 0
    GROEP B :  
    Speeldag 3 : woensdag 24 oktober
    FC Barcelona - Inter Milan    2 - 0
    PSV Eindhoven - Tottenham Hotspur    2 - 2
    GROEP C :  
    Speeldag 3 : woensdag 24 oktober
    Liverpool - Rode Ster Belgrado   4 - 0
    Paris Saint-Germain - Napoli    2 - 2
    GROEP D :  
    Speeldag 3 : woensdag 24 oktober
    Galatasaray - Schalke 04    0 - 0
    Lokomotiv Moskou - FC Porto    1 - 3
    GROEP E :  
    Speeldag 3 : dinsdag 23 oktober
    AEK Athene - Bayern München   0 - 2
    Ajax Amsterdam - Benfica Lissabon   1 - 0
    GROEP F :  
    Speeldag 3 : dinsdag 23 oktober
    Sjachtjor Donetsk - Manchester City   0 - 3
    Hoffenheim - Olympique Lyon   3 - 3
    GROEP G :  
    Speeldag 3 : dinsdag 23 oktober
    AS Roma - CSKA Moskou   3 - 0
    Real Madrid - Viktoria Plzen   2 - 1
    GROEP H :  
    Speeldag 3 : dinsdag 23 oktober
    Young Boys Bern - Valencia   1 - 1
    Manchester United - Juventus   0 - 1


    GROEP A : 
    Speeldag 2 : woensdag 3 oktober
    Athlético Madrid - Club Brugge   3 - 1
    Borussia Dortmund - AS Monaco    3 - 0
    GROEP B :  
    Speeldag 2 : woensdag 3 oktober
    PSV Eindhoven - Inter Milan    1 - 2
    Tottenham Hotspur - FC Barcelona     2 - 4
    GROEP C :  
    Speeldag 2 : woensdag 3 oktober
    Paris Saint-Germain - Rode Ster Belgrado    6 - 1
    Napoli - Liverpool     1 - 0
    GROEP D :  
    Speeldag 2 : woensdag 3 oktober
    Lokomotiv Moskou - Schalke 04    0 - 1
    FC Porto - Galatasaray     1 - 0
    GROEP E :  
    Speeldag 2 : dinsdag 2 oktober
    Bayern München - Ajax Amsterdam     1 - 1
    AEK Athene - Benfica Lissabon     2 - 3
    GROEP F :  
    Speeldag 2 : dinsdag 2 oktober
    Hoffenheim - Manchester City    1 - 2
    Olympique Lyon - Sjachtjor Donetsk     2 - 2
    GROEP G :  
    Speeldag 2 : dinsdag 2 oktober
    AS Roma - Viktoria Plzen     5 - 0
    CSKA Moskou - Real Madrid      1 - 0
    GROEP H :  
    Speeldag 2 : dinsdag 2 oktober
    Juventus - Young Boys Bern    3 - 0
    Manchester United - Valencia     0 - 0


    GROEP A : 
    Speeldag 1 : dinsdag 18 september
    AS Monaco - Athlético Madrid    1 - 2
    Club Brugge - Borussia Dortmund    0 - 1
    GROEP B :  
    Speeldag 1 : dinsdag 18 september
    Inter Milan - Tottenham Hotspur    2 - 1
    FC Barcelona - PSV Eindhoven    4 - 0
    GROEP C :  
    Speeldag 1 : dinsdag 18 september
    Rode Ster Belgrado - Napoli    0 - 0
    Liverpool - Paris Saint-Germain    3 - 2
    GROEP D :  
    Speeldag 1 : dinsdag 18 september
    Schalke 04 - FC Porto    1 - 1
    Galatasaray - Lokomotiv Moskou    3 - 0
    GROEP E :  
    Speeldag 1 : woensdag 19 september
    Ajax Amsterdam - AEK Athene   3 - 0
    Benfica Lissabon - Bayern München   0 - 2
    GROEP F :  
    Speeldag 1 : woensdag 19 september
    Sjachtjor Donetsk - Hoffenheim   2 - 2
    Manchester City - Olympique Lyon   1 - 2
    GROEP G :  
    Speeldag 1 : woensdag 19 september
    Viktoria Plzen - CSKA Moskou   2 - 2
    Real Madrid - AS Roma   3 - 0
    GROEP H :  
    Speeldag 1 : woensdag 19 september
    Valencia - Juventus   0 - 2
    Young Boys Bern - Manchester United   0 - 3


    GROEPSINDELING:
    GROEP A : Athlético Madrid - Borussia Dortmund - AS Monaco - Club Brugge
    GROEP B :  FC Barcelona - Tottenham Hotspur - PSV Eindhoven - Inter Milan
    GROEP C :  Paris Saint-Germain - Napoli - Liverpool - Rode Ster Belgrado
    GROEP D :  Lokomotiv Moskou - FC Porto - Schalke 04 - Galatasaray
    GROEP E :  Bayern München - Benfica Lissabon - Ajax Amsterdam - AEK Athene
    GROEP F :  Manchester City - Sjachtjor Donetsk - Olympique Lyon - Hoffenheim
    GROEP G :  Real Madrid - AS Roma - CSKA Moskou - Viktoria Plzen
    GROEP H :  Juventus - Manchester United - Valencia - Young Boys Bern

    SPEELDATA:
    18 en 19 september - 2 en 3 oktober - 23 en 24 oktober
    6 en 7 november - 27 en 28 november - 11 en 12 december

    Champions League: Tegenstanders Club Brugge
    Athlético Madrid (Spanje)
    Stadion: Estadio Wanda Metropolitano - Coach: Diego Simeone
    Clubkleuren : Rood-wit-blauw
    Borussia Dortmund (Duitsland)
    Stadion: Signal Iduna Park - Coach: Lucien Favre
    Clubkleuren: Geel-zwart
    AS Monaco (Frankrijk)
    Stadion : Stade Louis II - Coach: Leonardo Jardim/Thierry Henry
    Clubkleuren: Rood-wit

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League




    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Ronde van Vlaanderen 2019 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2019 - 2
  • E3 BinckBankClassic - Brug Kluisbergen-Kerkhove
  • E3 BinckBankClassic - Oude Kwaremont
  • E3 BinckBankClassic - Eerste helling Kattenberg Oudenaarde
  • Music For Life - De Warmste Week
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 1
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 2
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 3
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 4
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • Een paar statistieken - deel 1
  • Een paar statistieken - deel 2
  • Een paar statistieken - deel 3

    Foto

    Zondag 5 april 2020: De 104de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 met 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 waren er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen ging op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen en de finish ligt zeker tot 2023
    in Oudenaarde. Op naar de 104e editie in 2020 .....

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?


    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem. 
    2020 : .....


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge
    2023 : Izegem

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Regio Oudenaarde
  • Oudenaarde
  • Kluisbergen
  • Ronse
  • Wortegem-Petegem
  • Maarkedal
  • Zwalm
  • Horebeke
  • Brakel
  • Gavere
  • Kruisem

    Regio Zottegem
  • Zottegem
  • Herzele
  • Sint-Lievens-Houtem
  • Oosterzele
  • Lierde
  • Ninove
  • Haaltert
  • Erpe-Mere
  • Wetteren
  • Geraardsbergen

    Regio Waregem
  • Waregem
  • Deerlijk
  • Harelbeke
  • Anzegem
  • Avelgem
  • Zwevegem
  • Spiere-Helkijn
  • Zulte
  • Wielsbeke
  • Kortrijk

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 10 - PO
  • klassementen speeldag 10 - PO (vervolg)
  • speeldag 10 - PO
  • voorspellingen speeldag 10 - PO
  • reglement pronovoetbal Jupiler Pro League 2019-2020

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Voorziening valt vrij bij RoodMicrotec
  • Gaat British Steel het redden?
  • Handelsoorlog drukt op sentiment Wall Street
  • Fiat voor nieuwe commissaris bij Value8
  • ‘Dit is heel goed nieuws voor bitcoin-bezitters’
  • ’Doorslikbare’ ballon nieuwste middel tegen obesitas
  • ’Hou vol; doe nog even je best’
  • ’Examens Frans gestolen uit auto’
  • Onzekere rol van EU op het wereldtoneel
  • Het snelle leven van de Cruimings uit Blaricum

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • Trump stormt weg uit overleg met Democraten: ‘Ophouden met neponderzoeken!’
  • Excelsior degradeert uit eredivisie na gelijkspel tegen RKC Waalwijk
  • Laatste 20 minuten nieuwe Tarantino zijn extreem, maar over de details heerst absolute zwijgplicht
  • Geen seks zonder expliciete toestemming: zo pakt die wetgeving uit in Zweden
  • Meer promotie, meer degradatie en een andere geldverdeling in de eredivisie
  • Twitter, Facebook en Google beloofden een offensief tegen nepnieuws - wat komt daarvan terecht?
  • Het NOS-lijsttrekkersdebat en het ‘hanengevecht’ bij Pauw: een kijkwijzer met onze politiek verslaggever
  • Pensioenuitvoerder APG trekt het ‘onverklaarbare’ recht: vrouwen krijgen evenveel als mannen
  • Oekraïense president Zelenski deelt hoge posten uit aan collega’s uit zijn tv-loopbaan
  • Oplossing voor plasticsoep? Maak plastic dat oplost in zout water

    Foto

    Nieuws Ned. AD
  • Nacompetitie is een kerkhof voor eredivisieclubs
  • ‘Een goed idee? Nee, een ver-schrik-ke-lijk goed idee’
  • Nieuwe klap voor gezin Casillas: vrouw geopereerd aan eierstokkanker
  • Maher hakt knoop door en vertrekt bij AZ, Vlaar lijkt wel te blijven
  • Namli definitief naar Rusland, Hazard naar Dortmund
  • Olympisch kampioene Meilutyte (22) beëindigt zwemcarrière
  • Maher hakt knoop door en vertrekt bij AZ
  • Nummers 17 en 18 degraderen komend seizoen rechtstreeks
  • Norris: Ik heb angst voor de dood, blessures en grote crashes
  • LIVE | Drie Italianen op avontuur in laatste vlakke rit

    Nieuws CNN
  • Tillerson quietly meets with House lawmakers to discuss Trump
  • Michael Avenatti charged with stealing $300,000 from former client Stormy Daniels
  • Nurse graduates from NYU, years after he worked there as a janitor
  • READ: Michael Avenatti indictments
  • Feds say New Jersey man posted that he wanted to 'bomb Trump Tower'
  • Tensions rise between Pompeo and Bolton
  • US President rejects House Speaker Pelosi's accusation that he engaged in a cover-up
  • A healthy dog was euthanized so it could be buried with its owner
  • All 12 resolutions at Amazon's annual shareholder meeting fail
  • Should you sell a stock if the CEO is?

    Foto


    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!