Aantal bezoekers :

Foto
Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • 1/4de finales Croky Cup, 1/4de finales Hofman Cup en 1/4de finales Indirium Cup
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 december 2018
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2018
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7, 8 ....
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, 6, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/4de, 1/8ste, 16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Wout van Aert duikt terug het veld in: “Ik heb veel rust kunnen pakken, ook mentaal”
  • Onderzoek FIFA toont aan dat clubmakelaars sinds 2013 1,8 miljard euro verdienden
  • CEO Engelse voetbalbond stapt op het einde van het seizoen op na reeks van mislukkingen
  • Met deze nieuwe fiets moet Van Avermaet gaan knallen in het voorjaar
  • PSV polst Robben over terugkeer
  • Gele hesjes sturen ook Marseille -Bordeaux in de war
  • F1-kampioen Lewis Hamilton wil na zijn racecarrière nieuwe dingen leren
  • Curry herpakt zich: “Geloof wel in maanlanding, maar zal uitnodiging NASA toch aanvaarden”
  • Michael Jordan verkoopt zijn speler een flinke oorvijg na dwaze actie
  • Geen cross deze winter voor ex-wereldkampioene veldrijden door ‘slapend been’
    Foto
    Nieuws VTM
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (12)
  • Croky Cup - Beker van België (39)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (90)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (1)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (353)
  • info (162)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (218)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (131)
  • Voetbal West Vlaanderen (125)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (165)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Wout van Aert duikt terug het veld in: “Ik heb veel rust kunnen pakken, ook mentaal”
  • Onderzoek FIFA toont aan dat clubmakelaars sinds 2013 1,8 miljard euro verdienden
  • CEO Engelse voetbalbond stapt op het einde van het seizoen op na reeks van mislukkingen
  • Met deze nieuwe fiets moet Van Avermaet gaan knallen in het voorjaar
  • PSV polst Robben over terugkeer
  • Gele hesjes sturen ook Marseille -Bordeaux in de war
  • F1-kampioen Lewis Hamilton wil na zijn racecarrière nieuwe dingen leren
  • Curry herpakt zich: “Geloof wel in maanlanding, maar zal uitnodiging NASA toch aanvaarden”
  • Michael Jordan verkoopt zijn speler een flinke oorvijg na dwaze actie
  • Geen cross deze winter voor ex-wereldkampioene veldrijden door ‘slapend been’
    Foto
    Nieuws HLN
  • KOERS KORT. D’hoore en Kopecky derde in ploegkoers op WB in Londen - Cant boekt in Zonhoven vijfde triomf - Thomas krijgt vervangtrofee nadat Tour de France-beker gestolen werd
  • Papegaai probeert eten te bestelling via spraakbesturingssoftware
  • Van der Poel speelt ook in Zonhoven met de tegenstand en scoort vijf op vijf in de Superprestige
  • LIVE. Van der Poel ook outstanding in Zonhoven: Europese kampioen op weg naar vijf of vijf in Superprestige
  • Niels Destadsbader moet enkel Ed Sheeran laten voorgaan in de MNM1000
  • KOERS KORT. Cant boekt in Zonhoven vijfde triomf - Dumoulin maakt van tweede Giro-eindzege het grote doel
  • LIVE. Van der Poel reeds in de eerste ronde vertrokken: kan de tegenstand nog terugkeren?
  • LIVE. Van der Poel kan in Zonhoven vijf op vijf scoren in de Superprestige: boekt de Nederlander een nieuwe zege?
  • LIVE. Van der Poel kan in Zonhoven vijf op vijf scoren in de Superprestige
  • Jennifer Lawrence ontkent intieme betrekkingen met Harvey Weinstein
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    28-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
      NEDERLAND - KNVB Beker 2018-2019
    Dit seizoen wordt de honderdeneerste editie van de KNVB Beker gespeeld.
    Feyenoord Rotterdam is de Bekerhouder.

    Derde ronde : Wedstrijden op 18, 19 en 20 december
    Willem II - AFC   ( dinsdag 18.30 uur )
    FC Twente - RKC Waalwijk   ( dinsdag 19.45 uur )
    AZ - PEC Zwolle   ( dinsdag 20.45 uur )
    ODIN '59 - SC Heerenveen    ( woensdag 18.30 uur )
    Fortuna Sittard - Cambuur Leeuwarden   ( woensdag 19.45 uur )
    Roda JC - Ajax   ( woensdag 20.45 uur )
    Kozakken Boys - Vitesse    ( donderdag 18.30 uur )
    Feyenoord - FC Utrecht    ( donderdag 20.45 uur )


    Tweede ronde : Wedstrijden op 30 en 31 oktober en 1 november
    Kozakken Boys - Almere City   2 - 1
    Heracles Almelo - Vitesse   0 - 2
    Willem II - Spakenburg   5 - 0
    NEC Nijmegen - Fortuna Sittard   2 - 3
    FC Utrecht - ASWH   5 - 1
    Ajax - Go Ahead Eagles     3 - 0
    FC Twente - Noordwijk   4 - 2
    FC Emmen - ODIN '59   1 - 3
    Feyenoord - ADO Den Haag   5 - 1
    Cambuur Leeuwarden - Koninklijke HFC   2 - 1
    De Graafschap - PEC Zwolle   2 - 5
    AFC - FC Oss   1 - 0
    Urk - Roda JC   0 - 1
    AZ - VVV-Venlo   2 - 0
    Groene Ster - Heerenveen    1 - 3
    PSV - RKC Waalwijk   2 - 3  n.v.


    Eerste ronde: Wedstrijden op 25, 26 en 27 september
    AFC - Telstar    5 - 0
    RKC Waalwijk - NAC Breda   2 - 0
    Noordwijk - Sparta Rotterdam    3 - 2
    FC Den Bosch - Heracles Almelo     1 - 2
    DVS '33 - Roda JC   0 - 6
    VVSF - De Graafschap   3 - 3  n.v.  pen  1-4
    Scheveningen - Cambuur Leeuwarden   2 - 3  n.v.
    Koninklijke HFC - Harkemase Boys   4 - 0
    Helmond Sport - Fortuna Sittard   0 - 5
    Go Ahead Eagles - FC Eindhoven   2 - 0
    Almere City - FC Dordrecht   1 - 0
    ODIN '59 - Lisse   1 - 0
    FC Volendam - Willem II   1 - 2
    Westlandia - VVV Venlo   0 - 3
    Rijnsburgse Boys - FC Oss   1 - 1  n.v.  pen 4-5
    Spakenburg - DFS   3 - 0
    Kozakken Boys - ONS Sneek    3 - 1
    Excelsior - NEC Nijmegen     2 - 3  n.v.
    OJC Rosmalen - ADO Den Haag    0 - 6
    Excelsior Maassluis - PSV    0 - 4
    RKAV Volendam - Vitesse    1 - 2
    Eemdijk - ASWH   1 - 4
    DOVO - Urk   2 - 2  n.v.  pen  4-5
    Groene Ster - TEC   2 - 1
    Staphorst - PEC Zwolle   0 - 1
    Katwijk - Heerenveen   0 - 1  n.v.
    HVV Ter Wevre - Ajax   0 - 7
    Alcides - AZ    0 - 6
    OFC - FC Emmen    1 - 3
    FC Groningen - FC Twente    0 - 2
    FC Utrecht - MVV Maastricht   2 - 0
    Gemert - Feyenoord     0 - 4



    Tweede voorronde: Wedstrijden op 18, 21 en 22 augustus
    DFS - Barendrecht   2 - 1
    DOVO - Quick Boys   3 - 0
    DZC '68 - Scheveningen   0 - 2
    Rijnsburgse Boys - Ajax amateurs   3 - 1
    Spakenburg - Wittehorst   4 - 1
    JVC Cuijk - Koninklijke HFC   2 - 3
    Alcides - VVOG Harderwijk   2 - 0
    GVVV - TEC   0 - 3
    HVV Ter Werve - Marvilde   3 - 1
    Uno Animo - VVSB     1 - 6
    Staphorst - HSC '21   2 - 1
    ODIN '59 - Dongen   1 - 0
    Hercules - ASWH   0 - 4
    Blauw-Geel 38 - Urk   0 - 1
    De Treffers - DVS '33    1 - 2
    Gemert - HSV Hoek    1 - 1  pen 4-3
    's Gravenzande - Excelsior Maassluis   1 - 2
    Groene Ster - Lienden   2 - 1
    HHC - OFC   0 - 3
    IJselmeervogels - Noordwijk   2 - 3  n.v.
    Westlandia - SteDoCo   2 - 1
    Rosmalen - Flevo Boys    4 - 1
    HBS-Craeyenhout - ONS Sneek   2 - 3
    UNA - Eemdijk   2 - 4
    Volendam - EVV Echt    1 - 0
    Achilles '29 - Harkemase Boys   1 - 6
    Noordwijk - Lisse   0 - 2



    Eerste voorronde: Wedstrijden op 18 en 19 augustus
    's Gravenzande - HV & CV Quick   3 - 2
    ASWH - MASV   5 - 0
    Eemdijk - Vlissingen   3 - 0
    Goes - Staphorst   0 - 4
    HSV Hoek - ADO '20   3 - 0
    O.S.S. '20 - Noordwijk   2 - 4
    Urk - SDO    2 - 2  pen  5-4
    Alverna - ODIN '59   0 - 2
    Quick '20 - DVS    2 - 6
    EVV Echt - Brielle   7 - 0
    Sportlust - HBS   1 - 4
    SteDoCo - Cluzona   1 - 0
    Harkemase Boys - De Dijk   2 - 1
    Zaanlandia - Achilles '29   1 - 1  pen  4-5
    Watergraafsmeer - Westlandia    1 - 2
    Bekkerveld - Hercules   2 - 4


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eredivisie Nederland
    27-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
      Premier League - Seizoen 2018-2019

    SUPERCUP - COMMUNITY SHIELD :
    Chelsea - Manchester City    2 - 0

    Speeldag 1 : Het nieuwe seizoen Premier League ging van start in het weekend van 11 augustus
    Manchester United - Leicester City   2 - 1
    Newcastle - Tottenham Hotspur   1 - 2
    Bournemouth - Cardiff City   2 - 0
    Fulham - Crystal Palace    0 - 2
    Hudderfield Town - Chelsea   0 - 3
    Watford - Brighton    2 - 0
    Wolverhampton - Everton    2 - 2
    Liverpool - West Ham   4 - 0
    Southampton - Burnley   0 - 0
    Arsenal - Manchester City  0 - 2

    Speeldag 2 : weekend 18 augustus
    Cardiff City - Newcastle   0 - 0
    Everton - Southampton   2 - 1
    Leicester City - Wolverhampton   2 - 0
    Tottenham Hotspur - Fulham   3 - 1
    West Ham - Bournemouth   1 - 2
    Chelsea - Arsenal     3 - 2
    Manchester City - Huddersfield Town    6 - 1
    Burnley - Watford    1 - 3
    Brighton - Manchester United    3 - 2
    Crystal Palace - Liverpool    0 - 2

    Speeldag 3 : weekend 25 augustus
    Wolverhampton - Manchester Cirty   1 - 1
    Bournemouth - Everton    2 - 2
    Arsenal - West Ham   3 - 1
    Huddersfield Town - Cardiff City   0 - 0
    Southampton - Leicester City   1 - 2
    Liverpool - Brighton    1 - 0
    Watford - Crystal Palace    2 - 1
    Newcastle - Chelsea    1 - 2
    Fulham - Burnley   4 - 2
    Manchester United - Tottenham Hotspur   0 - 3

    Speeldag 4 : weekend 1 september
    Leicester City - Liverpool    1 - 2
    Brighton - Fulham   2 - 2
    Chelsea - Bournemouth   2 - 0
    Crystal Palace - Southampton   0 - 2
    Everton - Hudderfield Town   1 - 1
    West Ham - Wolverhampton   0 - 1
    Manchester City - Newcastle    2 - 1
    Cardiff City - Arsenal    2 - 3
    Watford - Tottenham Hotspur   2 - 1
    Burnley - Manchester United   0 - 2

    Speeldag 5 : weekend 15 september
    Tottenham Hotspur - Liverpool   1 - 2
    Bournemouth - Leicester City   4 - 2
    Chelsea - Cardiff City   4 - 1
    Hudderfield Town - Crystal Palace   0 - 1
    Manchester City - Fulham   3 - 0
    Newcastle - Arsenal   1 - 2
    Watford - Manchester United    1 - 2
    Wolverhampton - Burnley    1 - 0
    Everton - West Ham   1 - 3
    Southampton - Brighton   2 - 2

    Speeldag 6 : weekend 22 september
    Fulham - Watford    1 - 1
    Burnley - Bournemouth    4 - 0
    Cardiff City - Manchester City    0 - 5
    Crystal Palace - Newcastle    0 - 0
    Leicester City - Huddersfield Town    3 - 1
    Liverpool - Southampton    3 - 0
    Manchester United - Wolverhampton    1 - 1
    Brighton - Tottenham Hotspur    1 - 2
    West Ham - Chelsea   0 - 0
    Arsenal - Everton    2 - 0

    Speeldag 7 : weekend 29 september
    West Ham - Manchester United    3 - 1
    Arsenal - Wotford    2 - 0
    Everton - Fulham   3 - 0
    Huddersfield Town - Tottenham Hotspur   0 - 2
    Manchester City - Brighton   2 - 0
    Newcastle - Leicester City   0 - 2
    Wolverhampton - Southampton   2 - 0
    Chelsea - Liverpool     1 - 1
    Cardiff City - Burnley     1 - 2
    Bournemouth - Crystal Palace    2 - 1

    Speeldag 8 : weekend 6 oktober
    Brighton - West Ham United    1 - 0
    Burnley - Huddersfield Town    1 - 1
    Crystal Palace - Wolverhampton   0 - 1
    Leicester City - Everton   1 - 2
    Tottenham Hotspur - Cardiff City   1 - 0
    Watford - Bourenmouth   0 - 4
    Manchester United - Newcastle    3 - 2
    Fulham - Arsenal   1 - 5
    Southampton - Chelsea   0 - 3
    Liverpool - Manchester City    0 - 0

    Speeldag 9 : weekend 20 oktober
    Chelsea - Manchester United    2 - 2
    Bournemouth - Southampton    0 - 0
    Cardiff City - Fullham   4 - 2
    Manchester City - Burnley    5 - 0
    Newcastle - Brighton    0 - 1
    West Ham United - Tottenham Hotspur    0 - 1
    Wolverhampton - Watford    0 - 2
    Hudderfield Town - Liverpool    0 - 1
    Everton - Crystal Palace   2 - 0
    Arsenal - Leicester City    3 - 1

    Speeldag 10 : Weekend  27 oktober
    Brighton - Wolverhampton    1 - 0
    Fulham - Bournemouth    0 - 3
    Liverpool - Cardiff City   4 - 1
    Southampton - Newcastle    0 - 0
    Watford - Hudderfield Town    3 - 0
    Leicester City - West Ham United    1 - 1
    Burnley - Chelsea   0 - 4
    Crystal Palace - Arsenal    2 - 2
    Manchester United - Everton    2 - 1
    Tottenham Hotspur - Manchester City  0 - 1

    Speeldag 11 : Weekend 3 november
    Bournemouth - Manchester United    1 - 2
    Cardiff City - Leicester City    0 - 1
    Everton - Brighton   3 - 1
    Newcastle - Watford   1 - 0
    West Ham United - Burnley   4 - 2
    Arsenal - Liverpool     1 - 1
    Wolverhampton - Tottenham Hotspur    2 - 3
    Manchester City - Southampton    6 - 1
    Chelsea Crystal Palace    3 - 1
    Huddersfield Town - Fulham   1 - 0

    Speeldag 12 : Weekend 10 november
    Cardiff City - Brighton    2 - 1
    Huddersfield Town - West Ham United    1 - 1
    Leicester City - Burnley    0 - 0
    Newcastle - Bournemouth   2 - 1
    Southampton - Watford   1 - 1
    Crystal Palace - Tottenham Hotspur   0 - 1
    Liverpool - Fulham    2 - 0
    Chelsea - Everton    0 - 0
    Arsenal - Wolverhampton    1 - 1
    Manchester City - Manchester United    3 - 1

    Speeldag 13 : Weekend 24 november
    Brighton - Leicester City    1 - 1
    Everton - Cardiff City   1 - 0
    Fulham - Southampton   3 - 2
    Manchester United - Crystal Palace    0 - 0
    Watford - Liverpool   0 - 3
    West Ham United - Manchester City   0 - 4
    Tottenham Hotspur - Chelsea    3 - 1
    Bournemouth - Arsenal     1 - 2
    Wolverhampton - Huddersfield Town   0 - 2
    Burnley - Newcastle    1 - 2

    Speeldag 14 : Weekend 1 december
    Cardiff City - Wolverhampton    2 - 1
    Crystal Palace - Burnley   2 - 0
    Huddersfield Town - Birighton    1 - 2
    Leicester City - Watford   2 - 0
    Manchester City - Bournemouth   3 - 1
    Newcastle - West Ham United   0 - 3
    Southampton - Manchester United    2 - 2
    Chelsea - Fulham    2 - 0
    Arsenal - Tottenham Hotspur     4 - 2
    Liverpool - Everton     1 - 0

    Speeldag 15 : Midweek 4 en 5 december
    Bournemouth - Hudderfield Town    2 - 1
    Brighton - Crystal Palace   3 - 1
    West Ham United - Cardiff City   3 - 1
    Watford - manchester City    1 - 2
    Burnley - Liverpool    1 - 3
    Fulham - Leicester City   1 - 1
    Wolverhampton - Chelsea   2 - 1
    Everton - Newcastle   1 - 1
    Manchester United - Arsenal   2 - 2
    Tottenham Hotspur - Southampton   3 - 1

    Speeldag 16 : Weekend 8 december
    Bournemouth - Liverpool   0 - 4
    Arsenal - Huddersfield Town    1 - 0
    Burnley - Brighton   1 - 0
    Cardiff City - Southampton   1 - 0
    Manchester United - Fulham   4 - 1
    West Ham United - Crystal Palace   3 - 2
    Chelsea - Manchester City    2 - 0
    Leicester City - Tottenham Hotspur    0 - 2
    Newcastle - Wolverhampton     1 - 2
    Everton - Warford    2 - 2

    Speeldag 17 : Weekend 15 december
    Manchester City - Everton   3 - 1
    Crystal Palace - Leicester City    1 - 0
    Huddersfield Town - Newcastle   0 - 1
    Tottenham Hotspur - Burnley   1 - 0
    Watford - Cardiff City   3 - 2
    Wolverhampton - Bournemouth   2 - 0
    Fulham - West Ham United    0 - 2
    Brighton - Chelsea    1 - 2
    Southampton - Arsenal   3 - 2
    Liverpool - Manchester United    3 - 1

    Speeldag 18 : Weekend 22 december
    Wolverhampton - Liverpool    ( vrijdag 21 uur )
    Arsenal - Burnley    ( zaterdag 13.30 uur )
    Bournemouth - Brighton    ( zaterdag 16 uur )
    Chelsea - Leicester City
    Huddersfield Town - Southampton
    Manchester City - Crystal Palace
    Newcastle - Fulham
    West Ham United - Watford
    Cardiff City - Manchester United    ( zaterdag 18.30 uur )
    Everton - Tottenham Hotspur    ( zondag 17 uur )

    Speeldag 19 : Midweek 26 en 27 december
    Fulham - Wolverhampton   ( woensdag 13.30 uur )
    Burnley - Everton    ( woensdag 16 uur )
    Crystal Palace - Cardiff City
    Leicester City - Manchester City
    Liverpool - Newcastle
    Manchester United - Huddersfield Town
    Tottenham Hotspur - Bournemouth
    Brighton - Arsenal   ( woensdag 18.15 uur )
    Watford - Chelsea    ( woensdag 20.30 uur )
    Southampton - West Ham United   ( donderdag 20.45 uur )

    Speeldag 20 : Weekend 29 december
    Brighton - Everton   ( zaterdag 16 uur )
    Fulham - Huddersfield Town
    Leicester City - Cardiff City
    Tottenham Hotspur - Wolverhampton
    Watford - Newcastle
    Liverpool - Arsenal   ( zaterdag 18.30 uur )
    Crystal Palace - Chelsea   ( zondag 13.30 uur )
    Burnley - West Ham United    ( zondag 15.15 uur )
    Southampton - Manchester City
    Manchester United - Bournemouth   ( zondag 17 uur )

    Speeldag 21 : Midweek 1, 2 en 3 januari
    Everton - Leicester City   ( dinsdag 13.30 uur )
    Arsenal - Fulham   ( dinsdag 16 uur )
    Cardiff City - Tottenham Hotspur   ( dinsdag 18.30 uur )
    Bournemouth - Watford   ( woensdag 20.45 uur )
    Chelsea - Southampton
    Hudderfield Town - Burnley
    West Ham United - Brighton
    Wolverhampton - Crystal Palace
    Newcastle - Manchester United   ( woensdag 21 uur )
    Manchester City - Liverpool   ( donderdag 21 uur )

    Speeldag 22 : Weekend 12 januari
    Volgt





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:info
    26-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
       Ligue 1 - Seizoen 2018-2019

    SUPERCUP : zaterdag 4 augustus 
    Paris Saint Germain - AS Monaco   4 - 0

    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen in Frankrijk ging van start in het weekend van 11 augustus
    Olympique Marseille - Toulouse   4 - 0
    Nantes - AS Monaco   1 - 3
    Angers - Nimes   3 - 4
    Lille - Rennes   3 - 1
    Montpellier - Dijon   1 - 2
    Nice - Reims   0 - 1 
    Saint-Etienne - Guingamp    2 - 1
    Olympique Lyon - Amiens   2 - 0
    Bordeaux - Strasbourg   0 - 2
    Paris Saint-Germain - Caen   3 - 0

    Speeldag 2 : weekend 18 augustus
    Reims - Olympique Lyon   1 - 0
    Guingamp - Paris Saint-Germain   1 - 3
    Amiens - Montpellier    1 - 2
    Caen - Nice   1 - 1
    Dijon - Nantes   2 - 0
    AS Monaco - Lille   0 - 0
    Rennes - Angers   1 - 0
    Strasbourg - Saint-Etienne   1 - 1
    Toulouse - Bordeaux    2 - 1
    Nimes - Olympique Marseille    3 - 1

    Speeldag 3 : weekend 25 augustus
    Olympique Lyon - Strasbourg   2 - 0
    Paris Saint-Germain - Angers   3 - 1
    Amiens - Reims    4 - 1
    Montpellier - Saint-Etienne   0 - 0
    Nantes - Caen   1 - 1
    Nice - Dijon   0 - 4
    Toulouse - Nimes   1 - 0
    Lille - Guingamp     3 - 0
    Bordeaux - AS Monaco   2 - 1
    Olympique Marseille - Rennes   2 - 2

    Speeldag 4 : weekend 1 september
    Olympique Lyon - Nice     0 - 1
    Nimes - Paris Saint-Germain    2 - 4
    Angers - Lille   1 - 0
    Dijon - Caen   0 - 2
    Guingamp - Toulouse   1 - 2
    Reims - Montpellier   0 - 1
    Strasbourg - Nantes   2 - 3
    Saint-Etienne - Amiens     0 - 0
    Rennes - Bordeaux    2 - 0
    AS Monaco - Olympique Marseille   2 - 3

    Speeldag 5 : weekend 15 september
    Nice - Rennes      2 - 1
    Paris Saint-Germain - Saint-Etienne   4 - 0
    Caen - Olympique Lyon    2 - 2
    Amiens - Lille    2 - 3
    Dijon - Angers    1 - 3
    Montpellier - Strasbourg    1 - 1
    Toulouse - AS Monaco    1 - 1
    Nantes - Reims     0 - 0
    Bordeaux - Nimes    3 - 3
    Olympique Marseille - Guingamp    4 - 0

    Speeldag 6 : weekend 22 september
    AS Monaco - Nimes    1 - 1
    Lille - Nantes     2 - 1
    Angers - Toulouse   0 - 0
    Montpellier - Nice   1 - 0
    Reims - Dijon   0 - 0
    Saint-Etienne - Caen   2 - 1
    Strasbourg - Amiens   3 - 1
    Rennes - Paris Saint-Germain   1 - 3
    Guingamp - Bordeaux    1 - 3
    Olympique Lyon - Olympique Marseille    4 - 2

    Speeldag 7 : midweek 25 en 26 september 
    AS Monaco - Angers    0 - 1
    Nantes - Nice   1 - 2
    Toulouse - Saint-Etienne    2 - 3
    Amiens - Rennes   2 - 1
    Bordeaux - Lille   1 - 0
    Caen - Montpellier   2 - 2
    Dijon - Olympique Lyon   0 - 3
    Olympique Marseille - Strasbourg   3 - 2
    Nimes - Guingamp   0 - 0
    Paris Saint-Germain - Reims    4 - 1

    Speeldag 8 : weekend 29 september
    Saint-Etienne - AS Monaco    2 - 0
    Nice - Paris Saint-Germain    0 - 3
    Angers - Guingamp    0 - 1
    Caen - Amiens    1 - 0
    Olympique Lyon - Nantes    1 - 1
    Reims - Bordeaux    0 - 0
    Strasbourg - Dijon    3 - 0
    Rennes - Toulouse    1 - 1
    Montpellier - Nimes   3 - 0
    Lille - Olympique Marseille    3 - 0

    Speeldag 9 : weekend 6 oktober
    Toulouse - Nice   1 - 1
    Lille - Saint-Etienne    3 - 1
    Amiens - Dijon    1 - 0
    Angers - Strasbourg   2 - 2
    Guingamp - Montpellier   1 - 1
    Nimes - Reims   0 - 0
    Bordeaux - Nantes    3 - 0
    Olympique Marseille - Caen    2 - 0
    AS Monaco - Rennes   1 - 2
    Paris Saint-Germain - Olympique Lyon   5 - 0

    Speeldag 10 : weekend 20 oktober
    Olympique Lyon - Nimes    2 - 0
    Paris Saint-Germain - Amiens    5 - 0
    Caen - Guingamp    0 - 0
    Dijon - Lille   1 - 2
    Nantes - Toulouse   4 - 0
    Reims - Angers   1 - 1
    Strasbourg - AS Monaco    2 - 1
    Montpellier - Bordeaux    2 - 0
    Saint-Etienne - Rennes   1 - 1
    Nice - Olympique Marseille    0 - 1

    Speeldag 11 : weekend 27 oktober
    Nimes - Saint-Etienne   1 - 1
    Angers - Olympique Lyon    1 - 2
    Amiens - Nantes     1 - 2
    Guingamp - Strasbourg    1 - 1
    Lille - Caen    1 - 0
    AS Monaco - Dijon    2 - 2
    Toulouse - Montpellier    0 - 3
    Rennes - Reims    0 - 2
    Bordeaux - Nice     0 - 1
    Olympique Marseille - Paris Saint-Germain   0 - 2

    Speeldag 12 : weekend 3 november
    Paris Saint-Germain - Lille     2 - 1
    Olympique Lyon - Bordeaux   1 - 1
    Caen - Rennes     1 - 2
    Dijon - Nimes    0 - 4
    Nice - Amiens    1 - 0
    Reims - AS Monaco    1 - 0
    Strasbourg - Toulouse    1 - 1
    Nantes - Guingamp    5 - 0
    Saint-Etienne - Angers    4 - 3
    Montpellier - Olympique Marseille    3 - 0

    Speeldag 13 : weekend 10 november
    Lille - Strasbourg     0 - 0
    Guingamp - Olympique Lyon    2 - 4
    Angers - Montpellier    1 - 0
    Nimes - Nice   0 - 1
    Saint-Etienne - Reims   2 - 0
    Toulouse - Amiens    0 - 1
    Bordeaux - Caen     0 - 0
    Olympique Marseille - Dijon    2 - 0
    Rennes - Nantes    1 - 1
    AS Monaco - Paris Saint-Germain   0 - 4

    Speeldag 14 : weekend 24 november
    Olympique Lyon - Saint-Etienne    1 - 0
    Paris Saint-Germain - Toulouse    1 - 0
    Caen - AS Monaco   0 - 1
    Dijon - Bordeaux   0 - 0
    Nantes - Angers    1 - 1
    Reims - Guingamp   2 - 1
    Strasbourg - Nimes    0 - 1
    Montpellier - Rennes   2 - 2
    Nice - Lille    2 - 0
    Amiens - Olympique Marseille   1 - 3

    Speeldag 15 : weekend 1 december
    Saint-Etienne - Nantes    3 - 0
    Lille - Olympique Lyon    2 - 2
    Angers - Caen    1 - 1
    Guingamp - Nice    0 - 0
    AS Monaco - Montpellier    1 - 2
    Nimes - Amiens    3 - 0
    Toulouse - Dijon    2 - 2
    Olympique Marseille - Reims   0 - 0
    Rennes - Strasbourg    1 - 4
    Bordeaux - Paris Saint-Germain    2 - 2

    Speeldag 16 : midweek 4 en 5 december
    Amiens - AS Monaco   0 - 2
    Nice - Angers    0 - 0
    Montpellier - Lille   0 - 1
    Bordeaux - Saint-Etienne    3 - 2
    Caen - Nimes   1 - 2
    Dijon - Guingamp   2 - 1
    Olympique Lyon - Rennes   0 - 2
    Nantes - Olympique Marseille   3 - 2
    Reims - Toulouse   0 - 1
    Strasbourg - Paris Saint-Germain     1 - 1

    Speeldag 17 : weekend 8 december
    Guingamp - Amiens    1 - 2
    Rennes - Dijon    2 - 0
    Strasbourg - Caen    2 - 2
    Lille - Reims    1 - 1
    AS Monaco - Nice     UITGESTELD
    Paris Saint-Germain - Montpellier   UITGESTELD
    Angers - Bordeaux     UITGESTELD
    Toulouse - Olympique Lyon    UITGESTELD
    Saint-Etienne - Olympique Marseille   UITGESTELD
    Nimes - Nantes     UITGESTELD

    Speeldag 18 : weekend 15 december
    Reims - Starsbourg    2 - 1
    Nimes - Lille     2 - 3
    Nice - Saint-Etienne     1 - 1
    Olympique Lyon - AS Monaco     
    Caen - Toulouse   ( dinsdag 19.30 uur )
    Dijon - Paris Saint-Germain    UITGESTELD
    Nantes - Montpellier    UITGESTELD
    Amiens - Angers    UITGESTELD
    Olympique Marseille - Bordeaux   UITGESTELD
    Guingamp - Rennes    UITGESTELD

    Speeldag 19 : weekend 22 december
    Angers - Olympique Marseille   ( zaterdag 21 uur )
    Bordeaux - Amiens
    Lille - Toulouse
    AS Monaco - Guingamp
    Montpellier - Olympique Lyon
    Paris Saint-Germain - Nantes
    Reims - Caen
    Rennes - Nimes
    Saint-Etienne - Dijon
    Strasbourg - Nice

    Winterstop

    Speeldag 20 : weekend 12 januari
    Volgt ...


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:info
    25-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
        Bundesliga - Seizoen 2018-2019

    SUPERCUP :
    Eintracht Frankfurt - Bayern Munchen    0 - 5

    Speeldag 1 : De Bundesliga seizoen 2018 - 2019 ging van start op vrijdag 24 augustus
    Bayern München - Hoffenheim   3 - 1
    Hertha BSC - FC Nürnberg   1 - 0
    Werder Bremen - Hannover 96   1 - 1
    SC Freiburg - Eintracht Frankfurt   0 - 2
    VfL Wolfsburg - Schalke 04   2 - 1
    Fortuna Düsseldorf - FC Augsburg   1 - 2
    Borissia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen    2 - 0
    FSV Mainz - VfB Stuttgart    1 - 0
    Borussia Dortmund - RB Leipzig    4 - 1

    Speeldag 2 : weekend 1 september
    Hannover 96 - Borussia Dortmund     0 - 0
    Hoffenheim - SC Freiburg    3 - 1
    Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg   1 - 3
    Eintracht Frankfurt - Werder Bremen   1 - 2
    FC Augsburg - Borussia Mönchengladbach   1 - 1
    FC Nürnberg - FSV Mainz   1 - 1
    VfB Stuttgart - Bayern München  0 - 3
    RB Leipzig - Fortuna Düsseldorf    1 - 1
    Schalke 04 - Hertha BSC    0 - 2

    Speeldag 3 : weekend 15 september
    Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt    3 - 1
    Bayern München - Bayer Leverkusen   3 - 1
    RB Leipzig - Hannover 96   3 - 2
    FSV Mainz - FC Augsburg   2 - 1
    VfL Wolfsburg - Hertha BSC   2 - 2
    Fortuna Düsseldorf - Hoffenheim   2 - 1
    Borussia Mönchengladbach - Schalke 04    2 - 1
    Werder Bremen - FC Nürnberg   1 - 1
    SC Freiburg - VfB Stuttgart    3 - 3

    Speeldag 4 : weekend 22 september
    VfB Stuttgart - Fortuna Düsseldorf    0 - 0
    Hoffenheim - Borussia Dortmund     1 - 1
    Hertha BSC - Borussia Mönchengladbach    4 - 2
    FC Augsburg - Werder Bremen   2 - 3
    VfL Wolfsburg - SC Freiburg    1 - 3
    FC Nürnberg - Hannover 96    2 - 0
    Schalke 04 - Bayern München    0 - 2
    Bayer Leverkusen - FSV Mainz    1 - 0
    Eintracht Frankfurt - RB Leipzig   1 - 1

    Speeldag 5 : midweek 25 en 26 september
    Werder Bremen - Hertha BSC    3 - 1
    Bayern München - FC Augsburg     1 - 1
    Hannover 96 - Hoffenheim    1 - 3
    SC Freiburg - Schalke 04    1 - 0
    Fortuna Düsseldorf - Bayer Leverkusen    1 - 2
    Borussia Dortmund - FC Nürnberg   7 - 0
    RB Leipzig - VfB Stuttgart   2 - 0
    Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt   3 - 1
    FSV Mainz - VfL Wolfsburg   0 - 0

    Speeldag 6 : weekend 29 september
    Hertha BSC - Bayern München    2 - 0
    Schalke 04 - FSV Mainz    1 - 0
    Hoffenheim - RB Leipzig    1 - 2
    VfB Stuttgart - Werder Bremen   2 - 1
    VfL Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach   2 - 2
    FC Nürnberg - Fortuna Düsseldorf   3 - 0
    Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund    2 - 4
    Eintracht Frankfurt - Hannover 96    4 - 1
    FC Augsburg - SC Freiburg    4 - 1

    Speeldag 7 : weekend 6 oktober
    Werder Bremen - VfL Wolfsburg   2 - 0
    Borussia Dortmund - FC Augsburg    4 - 3
    Hannover 96 - VfB Stuttgart   3 - 1
    FSV Mainz - Hertha BSC   0 - 0
    Fortuna Düsseldorf - Schalke 04   0 - 2
    Bayern München - Borussia Mönchengladbach   0 - 3
    SC Freiburg - Bayer Leverkusen    0 - 0
    Hoffenheim - Eintracht Frankfurt   1 - 2
    RB Leipzig - FC Nürnberg    6 - 0

    Speeldag 8 : weekend 20 oktober
    Eintracht Frankfurt - Fortuna Düsseldorf    7 - 1
    Bayer Leverkusen - Hannover 96    2 - 2
    VfB Stuttgart - Borussia Dortmund   0 - 4
    FC Augsburg - RB Leipzig   0 - 0
    VfL Wolfsburg - Bayern München    1 - 3
    FC Nürnberg - Hoffenheim   1 - 3
    Schalke 04 - Werder Bremen    0 - 2
    Hertha BSC - SC Freiburg    1 - 1
    Borussia Mönchengladbach - Mainz    4 - 0

    Speeldag 9 : weekend 27 oktober
    SC Freiburg - Borussia Mönchengladbach    3 - 1
    Borussia Dortmund - Hertha BSC    2 - 2
    Hannover 96 - FC Augsburg    1 - 2
    Mainz - Bayern München   1 - 2
    Fortuna Düsseldorf - VfL Wolfsburg   0 - 3
    Hoffenheim - VfB Stuttgart    4 - 0
    FC Nürnberg - Eintracht Frankfurt    1 - 1
    RB Leipzig - Schalke 04    0 - 0
    Werder Bremen - Bayer Leverkusen    2 - 6

    Speeldag 10 : weekend 3 november
    VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt    0 - 3
    Bayern München - SC Freiburg     1 - 1
    Schalke 04 - Hannover 96   3 - 1
    Bayer Leverkusen - Hoffenheim   1 - 4
    FC Augsburg - FC Nürnberg   2 - 2
    VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund   0 - 1
    Hertha BSC - RB Leipzig    0 - 3
    Borussia Mönchengladbach - Fortuna Düsseldorf  3 - 0
    FSV Mainz - Werder Bremen    2 - 1

    Speeldag 11 : weekend 10 november
    Hannover 96 - VfL Wolfsburg    2 - 1
    Hoffeheim - FC Augsburg        2 - 1
    Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach   1 - 3
    SC Freiburg - FSV Mainz    1 - 3
    Fortuna Düsseldorf - Hertha BSC   4 - 1
    FC Nürnberg - VfB Stuttgart   0 - 2
    Borussia Dortmund - Bayern München   3 - 2
    RB Leipzig - Bayer Leverkusen     3 - 0
    Eintracht Frankfurt - Schalke 04    3 - 0

    Speeldag 12 : weekend 24 november
    Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart   2 - 0
    Bayern München - Fortuna Düsseldorf   3 - 3
    Hertha BSC - Hoffenheim     3 - 3
    FC Augsburg - Eintracht Frankfurt    1 - 3
    FSV Mainz - Borussia Dortmund    1 - 2
    VfL Wolfsburg - RB Leipzig    1 - 0
    Schalke 04 - FC Nürnberg    5 - 2
    SC Freiburg - Werder Bremen   1 - 1
    Borussia Mönchengladbach - Hannover 96   4 - 1

    Speeldag 13 : weekend 1 december
    Fortuna Düsseldorf - FSV Mainz    0 - 1
    Borussia Dortmund - SC Freiburg  2 - 0
    VfB Stuttgart - FC Augsburg   1 - 0
    Werder Bremen - Bayern München   1 - 2
    Hannover 96 - Hertha BSC   0 - 2
    Hoffenheim - Schalke 04    1 - 1
    RB Leipzig - Borussia Mönchengladbach   2 - 0
    Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg   1 - 2
    FC Nürnberg - Bayer Leverkusen    1 - 1

    Speeldag 14 : weekend 8 december
    Werder Bremen - Fortuna Düsseldorf  3 - 1
    Bayern München - FC Nürnberg    3 - 0
    Schalke 04 - Borussia Dortmund   1 - 2
    Bayer Leverkusen - FC Augsburg   1 - 0
    SC Freiburg - RB Leipzig   3 - 0
    VfL Wolfsburg - Hoffenheim   2 - 2
    Hertha BSC - Eintracht Frankfurt   1 - 0
    FSV Mainz - Hannover 96    1 - 1
    Borussia Mönchengladbach - VfB Stuttgart   3 - 0

    Speeldag 15 : weekend 15 december
    FC Nürnberg - VfL Wolfsburg   0 - 2
    Hoffenheim - Bor. Mönchengladbach  0 - 0
    VfB Stuttgart - Hertha BSC   2 - 1
    FC Augsburg - Schalke 04   1 - 1
    Hannover 96 - Bayern München   0 - 4
    Fortuna Düsseldorf - SC Freiburg   2 - 0
    Borussia Dortmund - Werder Bremen   2 - 1
    RB Leipzig - FSV Mainz    4 - 1
    Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen  2 - 1

    Speeldag 16 : midweek 18 en 19 december
    Borussia Mönchengladbach - FC Nürnberg   ( dinsdag 18.30 uur )
    Hertha BSC - FC Augsburg    ( dinsdag 20.30 uur )
    VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart
    Fortuna Düsseldorf - Borussia Dortmund
    Schalke 04 - Bayer Leverkusen   ( woensdag 18.30 uur )
    Bayern München - RB Leipzig   ( woensdag 20.30 uur )
    Werder Bremen - Hoffenheim
    SC Freiburg - Hannover 96
    FSV Mainz - Eintracht Frankfurt

    Speeldag 17 : weekend 22 december
    Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach   ( vrijdag 20.30 uur )
    Bayer Leverkusen - Hertha BSC   ( zaterdag 15.30 uur )
    RB Leipzig - Werder Bremen
    VfB Stuttgart - Schalke 04
    Hannover 96 - Fortuna Düsseldorf
    FC Nürnberg - SC Freiburg
    Eintracht Frankfurt - Bayern München   ( zaterdag 18.30 uur )
    FC Augsburg - VfL Wolfsburg   ( zondag 15.30 uur )
    Hoffenheim - FSV Mainz    ( zondag 18 uur )

    Winterstop

    Speeldag 18 : weekend 19 januari
    Volgt ..





    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:info
    24-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
      La Liga / Primeira Division - Seizoen 2018-2019

    Supercup : 12 augustus
    Barcelona - Sevilla   2 - 1

    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen ging in Spanje van start in het weekend van 18 augustus
    Girona - Valladolid    0 - 0
    Real Betis - Levante      0 - 3
    Celta de Vigo - Espanyol     1 - 1
    Villarreal - Real Sociedad    1 - 2
    FC Barcelona - Alaves    3 - 0
    Eibar - Huesca   1 - 2
    Rayo Vallecano - Sevilla    1 - 4
    Real Madrid - Getafe     2 - 0
    Valencia - Atlético Madrid    1 - 1
    Athletic Club Bilbao - Leganes    2 - 1

    Speeldag 2 : weekend 25  augustus
    Getafe - Eibar   2 - 0
    Leganes - Real Sociedad   2 - 2
    Alaves - Real Betis    0 - 0
    Atlético Madrid - Rayo Vallecano   1 - 0
    Valladolid - FC Barcelona   0 - 1
    Espanyol - Valencia    2 - 0
    Sevilla - Villarreal    0 - 0
    Girona - Real Madrid   1 - 4
    Levante - Celta de Vigo    1 - 2
    Athletic Club Bilbao - Huesca    2 - 2

    Speeldag 3 : weekend 1 september
    Getafe - Valladolid     0 - 0
    Eibar - Real Sociedad    2 - 1
    Villarreal - Gerona    0 - 1
    Celta de Vigo - Atlético Madrid   2 - 0
    Real Madrid - Leganes    4 - 1
    Levante - Valencia    2 - 2
    Alaves - Espanyol    2 - 1
    FC Barcelona - Huesca    8 - 2
    Real Betis - Sevilla    1 - 0
    Rayo Vallecano - Athletic Club Bibao   1 - 1

    Speeldag 4 : weekend 15 september
    Huesca - Rayo Vallecano    0 - 1
    Atlético Madrid - Eibar    1 - 1
    Real Sociedad - FC Barcelona    1 - 2
    Valencia - Real Betis     0 - 0
    Athletic Club Bilbao - Real Madrid   1 - 1
    Leganes - Villarreal    0 - 1
    Espanyol - Levante    1 - 0
    Valladolid - Alaves    0 - 1
    Sevilla - Getafe    0 - 2
    Girona - Celta de Vigo   3 - 2

    Speeldag 5 : weekend 22 september
    Huesca - Real Sociedad     0 - 1
    Rayo Vallecano - Alaves     1 - 5
    Celta de Vigo - Valladolid   3 - 3
    Eibar - Leganes   1 - 0
    Getafe - Atlético Madrid    0 - 2
    Real Madrid - Espanyol     1 - 0
    Levante - Sevilla     2 - 6
    Villarreal - Valencia   0 - 0
    Real Betis - Athletic Club Bilbao    2 - 2
    FC Barcelona - Girona     2 - 2

    Speeldag 6 : midweek 25 en 26 september
    Espanyol - Eibar     1 - 0
    Real Sociedad - Rayo Vallecano    2 - 2
    Athletico Madrid - Huesca     3 - 0
    Athletic Club Bilbao - Villarreal    0 - 3
    Leganes - FC Barcelona   2 - 1
    Valencia - Celta de Vigo   1 - 1
    Sevilla - Real Madrid    3 - 0
    Alaves - Getafe    1 - 1
    Valladolid - Levante   2 - 1
    Girona - Real Betis   0 - 1

    Speeldag 7 : weekend 29 september
    Rayo Vallecano - Espanyol    2 - 2
    Real Sociedad - Valencia   0 - 1
    FC Barcelona - Athletic Club Bilbao   1 - 1
    Eibar - Sevilla     1 - 3
    Real Madrid - Atletico Madrid   0 - 0
    Huesca - Girona    1 - 1
    Villarreal - Valladolid    0 - 1
    Levante - Alaves     2 - 1
    Real Betis - Leganes    1 - 0
    Celta de Vigo - Getafe    1 - 1

    Speeldag 8 : weekend 6 oktober
    Athletic Club Bilbao - Real Sociedad    1 - 3
    Girona - Eibar    2 - 3
    Getafe - Levante    0 - 1
    Alaves - Real Madrid    1 - 0
    Leganes - Rayo Vallecano     1 - 0
    Valladolid - Huesca     1 - 0
    Atletico Madrid - Real Betis   1 - 0
    Espanyol - Villarreal    3 - 1
    Sevilla - Celta de Vigo   2 - 1
    Valencia - FC Barcelona     1 - 1

    Speeldag 9 : weekend 20 oktober
    Celta de Vigo - Alaves   0 - 1
    Real Madrid - Levante   1 - 2
    Valencia - Leganes    1 - 1
    Villarreal - Athletico Madrid   1 - 1
    FC Barcelona - Sevilla   4 - 2
    Rayo Vallecano - Getafe    1 - 2
    Eibar - Athletic Club Bilbao   1 - 1
    Huesca - Espanyol    0 - 2
    Real Betis - Valladolid    0 - 1
    Real Sociedad - Girona   0 - 0

    Speeldag 10 : weekend 27 oktober
    Valladolid - Espanyol   1 - 1
    Girona - Rayo Vallecano    2 - 1
    Athletic Club Bilbao - Valencia    0 - 0
    Celta de Vigo - Eibar    4 - 0
    Levante - Leganes    2 - 0
    Atletico Madrid - Real Sociedad    2 - 0
    Getafe - Real Betis   2 - 0
    FC Barcelona - Real Madrid    5 - 1
    Alaves - Villarreal    2 - 1
    Sevilla - Huesca    2 - 1

    Speeldag 11 : weekend 3 november
    Leganes - Atletico Madrid   1 - 1
    Real Madrid - Valladolid    2 - 0
    Valencia - Girona     0 - 1
    Rayo Vallecano - FC Barcelona    2 - 3
    Eibar - Alaves   2 - 1
    Villarreal - Levante    1 - 1
    Real Sociedad - Sevilla   0 - 0
    Huesca - Getafe     1 - 1
    Real Betis - Celta de Vigo    3 - 3
    Espanyol - Athletic Club Bilbao    1 - 0

    Speeldag 12 : weekend 10 november
    Levante - Real Sociedad    1 - 3
    Valladolid - Eibar   0 - 0
    Getafe - Valencia    0 - 1
    Atletico Madrid - Athletic Club Bilbao   3 - 2
    Girona - Leganes    0 - 0
    Alaves - Huesca    2 - 1
    FC Barcelona - Real Betis   3 - 4
    Rayo Vallecano - Villarreal    2 - 2
    Sevilla - Espanyol   2 - 1
    Celta de Vigo - Real Madrid     2 - 4

    Speeldag 13 : weekend 24 november
    Leganes - Alaves    1 - 0
    Eibar - Real Madrid    3 - 0
    Valancia - Rayo Vallecano     3 - 0
    Huesca - Levante    2 - 2
    Atletico Madrid - FC Barcelona    1 - 1
    Athletic Club Bilbao - Getafe    1 - 1
    Sevilla - Valladolid    1 - 0
    Espanyol - Girona     1 - 3
    Villarreal - Real Betis    2 - 1
    Real Sociedad - Celta de Vigo   2 - 1

    Speeldag 14 : weekend 1 december
    Rayo Vallecano - Eibar     1 - 0
    Celta de Vigo - Huesa    2 - 0
    Valladolid - Leganes    2 - 4
    Getafe - Espanyol    3 - 0
    Real Madrid - Valencia    2 - 0
    Real Betis - Real Sociedad    1 - 0
    Girona - Atletico Madrid    1 - 1
    FC Barcelona - Villarreal    2 - 0
    Alaves - Sevilla    1 - 1
    Levante - Athletic Club Bilbao    3 - 0

    Speeldag 15 : weekend 8 december
    Leganes - Getafe    1 - 1
    Atletico Madrid - Alaves   3 - 0
    Valencia - Sevilla    1 - 1
    Villarreal - Celta de Vigo   2 - 3
    Espanyol - FC Barcelona    0 - 4
    Eibar - Levante   4 - 4
    Huesca - Real Madrid    0 - 1
    Real Sociedad - Valladolid    1 - 2
    Real Betis - Rayo Vallecano    2 - 0
    Athleic Club Bilbao - Girona   1 - 0

    Speeldag 16 : weekend 15 december
    Celta de Vigo - Leganes     0 - 0
    Getafe - Real Sociedad   1 - 0
    Valladolid - Atletico Madrid    2 - 3
    Real Madrid - Rayo Vallecano    1 - 0
    Eibar - Valencia    1 - 1
    Sevilla - Girona    2 - 0
    Espanyol - Real Betis    1 - 3
    Huesca - Villarreal    2 - 2
    Levante - FC Barcelona    ( zondag 20.45 uur )
    Alaves - Athletic Club Bilbao   ( maandag 21 uur )

    Speeldag 17 : weekend 22 december
    Girona - Getafe    ( vrijdag 19.30 uur )
    Real Sociedad - Alaves    ( vrijdag 21 uur )
    Real Betis - Eibar    ( zaterdag 13 uur )
    Atletico Madrid - Espanyol    ( zaterdag 16.15 uur )
    FC Barcelona - Celta de Vigo   ( zaterdag 18.30 uur )
    Athletic Club Bilbao - Valladolid    ( zaterdag 20.45 uur )
    Valencia - Huesca   ( zondag 12 uur )
    Leganes - Sevilla   ( zondag 16.15 uur )
    Rayo Vallecano - Levante    ( zondag 18.30 uur )
    Villarreal - Real Madrid   ( 03-01 21.30 uur )

    Winterstop

    Speeldag 18 : weekend 5 januari
    Volgt ....


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:info
    23-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
      Serie A - Seizoen 2018-2019

    Supercup : 13 januari 2019
    Juventus - AC Milan

    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen ging in Italië van start in het weekend van 19 augustus
    Chievo Verona - Juventus    2 - 3
    Lazio Roma - Napoli    1 - 2
    Torino - AS Roma    0 - 1
    Bolgona - SPAL    0 - 1
    Empoli - Cagliari   2 - 0
    Parma - Udinese   2 - 2
    Sassuolo - Inter Milan   1 - 0
    Atalanta - Frosinone    4 - 0
    Sampdoria - Fiorentina   1 - 1
    AC Milan - Genoa   2 - 1

    Speeldag 2 : weekend 26 augutus
    Juventus - Lazio Roma    2 - 0
    Napoli - AC Milan   3 - 2
    SPAL - Parma    1 - 0
    Cagliari - Sassuolo    2 - 2
    Fiorentina - Chievo Verona   6 - 1
    Frosinone - Bologna   0 - 0
    Genoa - Empoli    2 - 1
    Inter Milan - Torino   2 - 2
    Udinese - Sampdoria   1 - 0
    AS Roma - Atalanta    3 - 3

    Speeldag 3 : weekend 1 september
    AC Milan - AS Roma    2 - 1
    Bologna - Inter Milan    0 - 3
    Parma - Juventus   1 - 2
    Fiorentina - Udinese    1 - 0
    Atalanta - Cagliari    0 - 1
    Chievo Verona - Empoli   0 - 0
    Lazio Roma - Frosinone    1 - 0
    Sampdoria - Napoli    3 - 0
    Sassuolo - Genoa    5 - 3
    Torino - SPAL    1 - 0

    Speeldag 4 : weekend 15 september
    Inter Milan - Parma     0 - 1
    Napoli - Fiorentina    1 - 0
    Frosinone - Sampdoria    0 - 5
    AS Roma - Chievo Verona    2  - 2
    Genoa - Bologna   1 - 0
    Juventus - Sassuolo   2 - 1
    Udinese - Torino    1 - 1
    Empoli - Lazio Roma    0 - 1
    Cagliari - AC Milan    1 - 1
    SPAL - Atalanta    2 - 0

    Speeldag 5 : weekend 22 september
    Sassuolo - Empoli     3 - 1
    Parma - Cagliari    2 - 0
    Fiorentina - SPAL    3 - 0
    Sampdoria - Inter Milan    0 - 1
    Torino - Napoli    1 - 3
    Bologna - AS Roma    2 - 0
    Chievo Verona - Udinese   0 - 2
    Lazio Roma - Genoa   4 - 1
    AC Milan - Atalanta   2 - 2
    Frosinone - Juventus    0 - 2

    Speeldag 6 : midweek 25 en 26 september
    Inter Milan - Fiorentina    2 - 1
    Udinese - Lazio Roma    1 - 2
    Atalanta - Torino    0 - 0
    Cagliari - Sampdoria    0 - 0
    Genoa - Chievo Verona    2 - 0
    Juventus - Bologna    2 - 0
    Napoli - Parma    3 - 0
    AS Roma - Frosinone    4 - 0
    SPAL - Sassuolo    0 - 2
    Empoli - AC Milan   1 - 1

    Speeldag 7 : weekend 29 september
    AS Roma - Lazio Roma  3 - 1
    Juventus - Napoli    3 - 1
    Inter Milan - Cagliari    2 - 0
    Bologna - Udinese   2 - 1
    Chievo Verona - Torino    0 - 1
    Fiorentina - Atalanta    2 - 0
    Frosinone - Genoa   1 - 2
    Parma - Empoli     1 - 0
    Sassuolo - AC Milan    1 - 4
    Sampdoria - SPAL    2 - 1

    Speeldag 8 : weekend 6 oktober
    Torino - Frosinone    3 - 2
    Cagliari - Bologna    2 - 0
    Udinese - Juventus   0 - 2
    Empoli - AS Roma    0 - 2
    Genoa - Parma   1 - 3
    Atalanta - Sampdoria   0 - 1
    Lazio Roma - Fiorentina    1 - 0
    AC Milan - Chievo Verona   3 - 1
    Napoli - Sassuolo    2 - 0
    SPAL - Inter Milan     1 - 2

    Speeldag 9 : weekend 20 oktober
    AS Roma - SPAL      0 - 2
    Juventus - Genoa     1 - 1
    Udinese - Napoli    0 - 3
    Frosinone - Empoli   3 - 3
    Bologna - Torino    2 - 2
    Chievo Verona - Atalanta    1 - 5
    Parma - Lazio Roma   0 - 2
    Fiorentina - Cagliari    1 - 1
    Inter Milan - AC Milan   1 - 0
    Sampdoria - Sassuolo    0 - 0

    Speeldag 10 : weekend 27 oktober
    Atalanta - Parma     3 - 0
    Empoli - Juventus    1 - 2
    Torino - Fiorentina    1 - 1
    Sassuolo - Bologna   2 - 2
    Cagliari - Chievo Verona    2 - 1
    Genoa - Udinese   2 - 2
    SPAL - Frosinone    0 - 3
    AC Milan - Sampdoria   3 - 2
    Napoli - AS Roma    1 - 1
    Lazio Roma - Inter Milan   0 - 3

    Speeldag 11 : weekend 3 november
    Napoli - Empoli     5 - 1  
    Inter Milan - Genoa    5 - 0
    Fiorentina - AS Roma    1 - 1
    Juventus - Cagliari   3 - 1
    Lazio Roma - SPAL    4 - 1
    Chievo Verona - Sassuolo    0 - 2
    Parma - Frosinone    0 - 0
    Sampdoria - Torino     1 - 4
    Bologna - Atalanta    1 - 2
    Udinese - AC Milan   0 - 1

    Speeldag 12 : weekend 10 november
    Frosinone - Fiorentina     1 - 1
    Torino - Parma    1 - 2
    SPAL - Cagliari    2 - 2
    Genoa - Napoli    1 - 2
    Atalanta - Inter Milan    4 - 1
    Chievo Verona - Bologna    2 - 2
    Empoli - Udinese   2 - 1
    AS Roma - Sampdoria    4 - 1
    Sassuolo - Lazio Roma    1 - 1
    AC Milan - Juventus    0 - 2

    Speeldag 13 : weekend 24 november
    Udinese - AS Roma    1 - 0
    Juventus - SPAL     2 - 0
    Inter Milan - Frosinone    3 - 0
    Parma - Sassuolo     2 - 1
    Bologna - Fiorentina    0 - 0
    Empoli - Atalanta    3 - 2
    Napoli - Chievo Verona   0 - 0
    Lazio Roma - AC Milan    1 - 1
    Genoa - Sampdoria    1 - 1
    Cagliari - Torino    0 - 0

    Speeldag 14 : weekend 1 december
    SPAL - Empoli   2 - 2
    Fiorentina - Juventus    0 - 3
    Sampdoria - Bologna     4 - 1
    AC Milan - Parma    2 - 1
    Frosinone - Cagliari     1 - 1
    Sassuolo - Udinese   0 - 0
    Torino - Genoa   2 - 1
    Chievo Verona - Lazio Roma    1 - 1
    AS Roma - Inter Milan   2 - 2
    Atalanta - Napoli   1 - 2

    Speeldag 15 : weekend 8 december
    Juventus - Inter Milan   1 - 0
    Napoli - Frosinone    4 - 0
    Cagliari - AS Roma     2 - 2
    Lazio Roma - Sampdoria   2 - 2
    Sassuolo - Fiorentina    3 - 3
    Empoli - Bologna    2 - 1
    Parma - Chievo Verona    1 - 1
    Udinese - Atalanta   1 - 3
    Genoa - SPAL     1 - 1
    AC Milan - Torino    0 - 0

    Speeldag 16 : weekend 15 december
    Inter Milan - Udinese     1 - 0
    Torino - Juventus    0 - 1
    SPAL - Chievo Verona    0 - 0
    Fiorentina - Empoli    3 - 1
    Frosinone - Sassuolo    0 - 2
    Sampdoria - Parma    2 - 0
    Cagliari - Napoli   0 - 1
    AS Roma - Genoa    
    Atalanta - Lazio Roma   ( maandag 20.30 uur )
    Bologna - AC Milan   ( dinsdag 20.30 uur )

    Speeldag 17 : weekend 22 december
    Lazio Roma - Cagliari    ( zaterdag 12.30 uur )
    Empoli - Sampdoria    ( zaterdag 15 uur )
    Genoa - Atalanta
    AC Milan - Fiorentina
    Napoli - SPAL
    Parma - Bologna
    Sassuolo - Torino
    Udinese - Frosinone
    Chievo Verona - Inter Milan   ( zaterdag 18 uur )
    Juventus - AS Roma   ( zaterdag 20.30 uur )

    Speeldag 18 : midweek 26 december
    Frosinone - AC Milan   ( woensdag 12.30 uur )
    Atalanta - Juventus    ( woensdag 15 uur )
    Bologna - Lazio Roma
    Cagliari - Genoa
    Fiorentina - Parma
    Sampdoria - Chievo Verona
    SPAL - Udinese
    AS Roma - Sassuolo   ( woensdag 18 uur )
    Torino - Empoli
    Inter Milan - Napoli   ( woensdag 20.30 uur )

    Speeldag 19 : weekend 29 december
    Juventus - Sampdoria   ( zaterdag 12.30 uur )
    Chievo Verona - Frosinone   ( zaterdag 15 uur )
    Empoli - Inter Milan
    Genoa - Fiorentina
    Lazio Roma - Torino
    Parma - AS Roma
    Sassuolo - Atalanta
    Udinese - Cagliarai
    Napoli - Bologna   ( zaterdag 18 uur )
    AC Milan - SPAL   ( zaterdag 20.30 uur )

    Winterstop

    Speeldag 20 : weekend 19 januari
    Volgt




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:info
    22-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
    Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
    De zomer van 2018 was een voetbalhete zomer. Van 14 juni tot en met 15 juli werd het wereldkampioenschap voetbal
    georganiseerd in Rusland. De 32 deelnemende landen werden in acht poules ingedeeld. België zat, als reekshoofd,
     in groep G samen met Engeland, Tunesië en Panama.
    Het volledige wedstrijdschema kan je hier vinden :

    GROEP A :
    14 juni (17 uur) : Rusland - Saoudi-Arabië   5 - 0
    15 juni (14 uur) : Egypte - Uruguay   0 - 1
    19 juni (20 uur) : Rusland - Egypte   3 - 1
    20 juni (17 uur) : Uruguay - Saoudi-Arabië   1 - 0
    25 juni (16 uur) : Uruguay - Rusland   3 - 0
    25 juni (16 uur) : Saoudi-Arabië - Egypte   2 - 1

    GROEP B :
    15 juni (16 uur) : Marokko - Iran   0 - 1
    15 juni (20 uur) : Portugal - Spanje   3 - 3
    20 juni (14 uur) : Portugal - Marokko    1 - 0
    20 juni (20 uur) : Iran - Spanje   0 - 1
    25 juni (20 uur) : Iran - Portugal   1 - 1
    25 juni (20 uur) : Spanje - Marokko   2 - 2

    GROEP C :
    16 juni (12 uur) : Frankrijk - Australië   2 - 1
    16 juni (18 uur) : Peru - Denemarken   0 - 1
    21 juni (14 uur) : Denemarken - Australië   1 - 1
    21 juni (17 uur) : Frankrijk - Peru   1 - 0
    26 juni (16 uur) : Denemarken - Frankrijk   0 - 0
    26 juni (16 uur) : Australië - Peru   0 - 2

    GROEP D :
    16 juni (15 uur) : Argentinië - IJsland   1 - 1
    16 juni (21 uur) : Kroatië - Nigeria   2 - 0
    21 juni (20 uur) : Argentinië - Kroatië   0 - 3
    22 juni (17 uur) : Nigeria - IJsland   2 - 0
    26 juni (20 uur) : Nigeria - Argentinië   1 - 2
    26 juni (20 uur) : IJsland - Kroatië    1 - 2

    GROEP E :
    17 juni (14 uur) : Costa Rica - Servië   0 - 1
    17 juni (20 uur) : Brazilië - Zwitserland   1 - 1
    22 juni (14 uur) : Brazilië - Costa Rica   2 - 0
    22 juni (20 uur) : Servië - Zwitserland   1 - 2
    27 juni (20 uur) : Servië - Brazilië   0 - 2
    27 juni (20 uur) : Zwitserland - Costa Rica    2 - 2

    GROEP F :
    17 juni (17 uur) : Duitsland - Mexico   0 - 1
    18 juni (14 uur) : Zweden - Zuid-Korea    1 - 0
    23 juni (17 uur) : Zuid-Korea - Mexico   1 - 2
    23 juni (20 uur) : Duitsland - Zweden   2 - 1
    27 juni (16 uur) : Zuid-Korea - Duitsland   2 - 0
    27 juni (16 uur) : Mexico - Zweden   0 - 3

    GROEP G :
    18 juni (17 uur) : België - Panama   3 - 0
    18 juni (20 uur) : Tunesië - Engeland   1 - 2
    23 juni (14 uur) : België - Tunesië   5 - 2
    24 juni (14 uur) : Engeland - Panama   6 - 1
    28 juni (20 uur) : Engeland - België   0 - 1
    28 juni (20 uur) : Panama - Tunesië    1 - 2

    GROEP H :
    19 juni (14 uur) : Colombia - Japan   1 - 2
    19 juni (17 uur) : Polen - Senegal   1 - 2
    24 juni (17 uur) : Japan - Senegal   2 - 2
    24 juni (20 uur) : Polen - Colombia   0 - 3
    28 juni (16 uur) : Japan - Polen   0 - 1
    28 juni (16 uur) : Senegal - Colombia   0 - 1

    ACHTSTE FINALES :
    30 juni (16 uur) : Frankrijk - Argentinië   4 - 3
    30 juni (20 uur) : Uruguay - Portugal   2 - 1
    1 juli (16 uur) : Spanje - Rusland    1 - 1 na verlengingen - strafschoppen  3 - 4
    1 juli (20 uur) : Kroatië - Denemarken   1 - 1 na verlengingen - strafschoppen  3 - 2
    2 juli (16 uur) : Brazilië - Mexico   2 - 0
    2 juli (20 uur) : België - Japan   3 - 2
    3 juli (16 uur) : Zwitserland - Zweden   0 - 1
    3 juli (20 uur) : Colombia - Engeland   1 - 1   na verlengingen - strafschoppen  3 - 4

    KWARTFINALES
    6 juli (16 uur) : Frankrijk - Uruguay   2 - 0
    6 juli (20 uur) : Brazilië - België   1 - 2
    7 juli (16 uur) : Zweden - Engeland   0 - 2
    7 juli (20 uur) : Rusland - Kroatië   2 - 2  na verlengingen - strafschoppen   3 - 4

    HALVE FINALES :
    10 juli (20 uur) : Frankrijk  - België    1 - 0
    11 juli (20 uur) : Kroatië - Engeland   2  - 1 na verlengingen

    TROOSTFINALE : (derde en vierde plaats)
    14 juli (16 uur) : België - Engeland   2 - 0

    FINALE :
    15 juli (17 uur) : Frankrijk - Kroatië   4 - 2


    België zit samen met Engeland, Tunesië en Panama ingedeeld in groep G.

    De WK-shirts van de Rode Duivels

    De legendarische Russische doelman Lev Yashin prijkt de de WK-poster



    Herinnert u zich deze nog ?
    Dit is een overzicht van alle WK-finales :
    1930 in Uruguay : Uruguay - Argentinië   4 - 2
    1934 in Italië : Italië - Tsjecho-Slowakije   2 - 1
    1938 in Frankrijk : Italië - Hongarije   4 - 2
    1950 in Brazilië : Uruguay - Brazilië   2 - 1
    1954 in Zwitserland : West-Duitsland - Hongarije   3 - 2
    1958 in Zweden : Brazilië - Zweden   5 - 2
    1962 in Chili : Brazilië - Tsjecho-Slowakije   3 - 1
    1966 in Engeland : Engeland - West-Duitsland   4 - 2  n.v.
    1970 in Mexico : Brazilië - Italië   4 - 1
    1974 in Duitsland : West-Duitsland - Nederland   2 - 1
    1978 in Argentinië : Argentinië - Nederland   3 - 1  n.v.
    1982 in Spanje : Italië - West-Duitsland   3 - 1
    1986 in Mexico : Argentinië - West-Duitsland   3 - 2
    1990 in Italië : West-Duitsland - Argentinië   1 - 0
    1994 in de Verenigde Staten : Brazilië - Italië   0 - 0 n.v.   Brazilië wint na strafschoppen
    1998 in Frankrijk : Frankrijk - Brazilië   3 - 0
    2002 in Zuid-Korea en Japan : Brazilië - Duitsland   2 - 0
    2006 in Duitsland : Italië - Frankrijk   1 - 1  n.v.  Italië wint na strafschoppen
    2010 in Zuid-Afrika : Spanje - Nederland   1 - 0  n.v.
    2014 in Brazilië : Duitsland - Argentinië   1 - 0  n.v.
    2018 in Rusland : Frankrijk - Kroatië    4 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018
    21-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oefeninterlands Rode Duivels - WK 2018
    WK-selectie Rode Duivels
    Foto hln.be

    Wie gaat mee naar Rusland ?
    Doelmannen : Thibaut Courtois ( Chelsea), Simon Mignolet (Liverpool) en Koen Casteels (Wolfsburg) 
    Verdedigers : Toby Alderweireld (Tottenham), Jan Vertonghen (Tottenham), Vincent Kompany (Manchester City), 
    Thomas Vermaelen (Barcelona), Thomas Meunier (Paris Saint-Germain), Dedryck Boyata (Celtic) en reserve Laurent Ciman (LA City), 
    Middenvelders : Kevin De Bruyne (Manchester City), Moussa Dembélé (Tottenham), Axel Witsel (Tianjin), 
    Marouane Fellaini (Manchester United), Yannick Carrasco (Dalian Yifan), Nacer Chadli (West Bromwich), 
    Leander Dendoncker (Anderlecht), Thorgan Hazard (Mönchengladbach) en Youri Tielemand (AS Monaco)
    Aanvallers : Eden Hazard (Chelsea), Dries Mertens (Napoli), Romelu Lukaku (Manchester United), 
    Michy Batshuayi (Chelsea-Dortmund) en Adnan Januzay (Real Sociedad)

    Ons land zal tijdens het komende WK in Rusland aantreden zonder Radja Nainggolan.
    Hij werd door Bondscoach Roberto Martinez niet opgenomen in de voorlopige selectie voor België.
    Dat Radja er niet bij is brengt in ons land een golf van woede met zich mee. Sociale media staat
    vol met steunbetuigingen voor de AS Roma middenvelder en Bondscaoch Roberto Martinez, pas twee jaar bijgetekend,
     is kop van jut. Radja Nainggolan meldde na de bekendmaking van de voorselectie dat hij zich niet langer
     beschikbaar stelt voor de nationale ploeg. Ook voor Kevin Mirallas en Divock Origi, beiden er wel nog bij 
    op het WK 2014, is er geen plaats meer in de voorselectie van 28 man.

    Dit is de voorselectie met 28 namen :
    Doelmannen : Thibaut Courtois ( Chelsea), Simon Mignolet (Liverpool), Koen Casteels (Wolfsburg) 
    en Matz Sels (Newcastle-Anderlecht)
    Verdedigers : Toby Alderweireld (Tottenham), Jan Vertonghen (Tottenham), Vincent Kompany (Manchester City), 
    Thomas Vermaelen (Barcelona), Thomas Meunier (Paris Saint-Germain), Laurent Ciman (LA City), 
    Dedryck Boyata (Celtic), Christian Kabasele (Watford) en Jordan Lukaku (Lazio Roma)
    Middenvelders : Kevin De Bruyne (Manchester City), Moussa Dembélé (Tottenham), Axel Witsel (Tianjin), 
    Marouane Fellaini (Manchester United), Yannick Carrasco (Dalian Yifan), Nacer Chadli (West Bromwich), 
    Leander Dendoncker (Anderlecht), Thorgan Hazard (Mönchengladbach) en Youri Tielemand (AS Monaco)
    Aanvallers : Eden Hazard (Chelsea), Dries Mertens (Napoli), Romelu Lukaku (Manchester United), 
    Michy Batshuayi (Chelsea-Dortmund), Christian Benteke (Crystal Palace) en Adnan Januzay (Real Sociedad)


    Oefeninterlands
    27 maart : België - Saoudi-Arabië   4 - 0
    2 juni : België - Portugal    0 - 0
    6 juni : België - Egypte    3 - 0
    11 juni : België - Costa Rica   4 - 1

    Wedstrijden op het WK in Rusland
    18 juni : België - Panama   3 - 0
    23 juni : België - Tunesië   5 - 2
    28 juni : Engeland - België   0 - 1
    2 juli : België - Japan   3 - 2
    6 juli : Brazilië - België   1 - 2
    10 juli : Frankrijk - België   1 - 0
    14 juli : België - Engeland   2 - 0
    De derde plaats op het WK in Rusland was de beste Belgische WK-prestatie ooit voor de Rode 
    Duivels. Hiermee werd het vorige record uit Mexico 1986 verbroken, waar België vierde werd.
    Al moeten we toegeven dat we met een beetje meer geluk zelfs in de finale stonden. 
    Frankrijk werd uiteindelijk wereldkampioen.


    Foto hln.be

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018
    20-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 januari 2019

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 11, zaterdag 12 en zondag 13 januari 2019


    EERSTE KLASSE A  JUPILER PRO LEAGUE :

    Winterstop tot 18 januari  



    EERSTE KLASSE B  
     PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 21


    Lommel - Westerlo   ( vrijdag 20.30 uur )

    Roeselare - Beerschot-Wilrijk   ( zaterdag 20 uur )

    Union Saint-Gilloise - KV Mechelen   ( zondag 16 uur )

    Oud-Heverlee Leuven - Tubeke    ( zondag 20 uur )


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 17

    Geel - Tessenderlo   ( zaterdag 20 uur )

    Chatelet-Farciennes - Rupel-Boom

    Dender - Lierse-Kempenzonen

    Seraing - Dessel Sport

    KSK Heist - KSV Oudenaarde

    Virton - Eendracht Aalst

    Knokke - Deinze   ( zondag 15 uur )

    RFC de Liège - RWD Molenbeek    ( zondag 15 uur )


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 17

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Harelbeke   ( op 22-12 gespeeld )

    Sint-Eloois-Winkel - Tempo Overijse   ( zaterdag 20 uur )

    Wijgmaal - RC Gent    ( zondag 14.30 uur )

    Eppegem - Dikkelvenne

    Gullegem - Diegem Sport   ( zondag 15 uur )

    Sparta Petegem - Menen

    Westhoek - Olsa Brakel

    Ronse - Londerzeel

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 17

    City Pirates Antwerpen - Hoogstraten   ( op 22-12 gespeeld )

    Hades Kiewit Hasselt - Heur-Tongeren   ( zaterdag 19.30 uur )

    Patro Eisden - Temse    ( zaterdag 20 uur )

    Sint-Niklaas - Bocholt     ( zaterdag 20 uur )

    Duffel - Hasselt   ( zondag 14.30 uur )

    Spouwen-Mopertingen - Vosselaar

    Berchem Sport - Cappellen   ( zondag 15 uur )

    VW Hamme - Turnhout

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 18

    Ol. Charleroi - Couvin-Mariembourg   ( zaterdag 20 uur )

    Ciney - FC Tilleur

    La Louvière-Centre - RAAL La Louvière

    Rebecquoise - Walhain

    Waremme - Franc Borains   ( zondag 14.30 uur )

    Solières Sport - Durbuy

    URSL Visé - RFC Meux

    Acren-Lessines - Hamoir 


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 17

    Wervik - Wetteren    ( zaterdag 18 uur )

    Torhout - Jong Lede   ( zaterdag 19.30 uur )

    Melsele - Pepingen-Halle    ( zaterdag 20 uur )

    Oostkamp - Zelzate   ( zaterdag 20 uur )

    Kampenhout - Zwevezele   ( zondag 14.30 uur )

    Wolvertem-Merchtem - Stekene

    Merelbeke - Woluwe-Zaventem

    Wingene - Lebbeke    ( zondag 15 uur )

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 17

    Zwarte Leeuw - Termien   ( zaterdag 19.30 uur )

    Leopoldsburg - Helson Helchteren

    Houtvenne - Ternesse Wommelgem

    Betekom - Sint-Lenaarts   ( zaterdag 20 uur )

    Wellen - Bilzen Waltwilder

    RC Mechelen - Nijlen

    Bornem - Esperanza Pelt    ( zondag 14.30 uur )

    Tienen - Lyra-Lierse Berlaar 

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  Speeldag 18

    Namur Fosses-La-Ville - Ostiches Ath   ( zaterdag 20 uur )

    Aischoise - RCS Brainois   ( zaterdag 20 uur )

    Stade Brainois - RFC Tournai    ( zondag 14.30 uur )

    Symphorinois - Léopold FC

    Binchoise - Manageoise

    Ganshoren - Taminoise

    RSD Jette - Wavre Sports    ( zondag 15 uur )

    Stockel - Albert Quevy-Mons

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 18

    Longlier - Warnant     ( zaterdag 20 uur )

    Sprimont - Richelle

    La Calamine - RFC Huy   ( zaterdag 20.30 uur )

    Aywaille - Herstal   ( zondag 14.30 uur )

    Oppagne-Wéris - Stockay-Warfusée

    Condruzien - Givry

    Verlaine - Mormont     ( zondag 15 uur )

    Onahaye - Meix-Dt-Virton


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    19-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - zaterdag 5 en zondag 6 januari 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Sottegem - Ninove   ( zaterdag 22 december om 20 uur )

    Aalter - KVV Ardennen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Mariakerke - Adegem

    Voorde Appelterre - Dendermonde

    Zele - Jong Zulte

    Bambrugge - HO Kalken

    Lochristi - Drongen

    Waasmunster - Elene-Grotenberge   ( 15 uur )


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Maldegem - Sleidinge   ( zaterdag 19.30 uur )


    Latem - Ertvelde    ( zaterdag 19.30 uur )


    Kleit - Lovendegem


    Zeveren - Meetjesland


    Bellem - Poesele


    Waarschoot - Zomergem


    Assenede - Sint-Laureins


    Lembeke - Merendree   

     


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Denderhoutem - Machelen   

    Nokere-Kruishoutem - Munkzwalm

    Edeboys - Erembodegem

    Gijzel-Oosterzele - Windeke

    Moerbeke-Geraardsbergen - Kluisbergen Sportief

    Meerbeke - Burst

    Borsbeke - Geraardsbergen   ( 15 uur )

    Meldert - Winnik   ( 15 uur )


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Haasdonk - VSV Gent   ( zaterdag 19.30 uur )

    Vrasene - Doorslaar   ( zaterdag 19.30 uur )

    Berlare - Robur    ( zaterdag 19.30 uur )

    Buggenhout - Bazel

    WB Sint-Niklaas - Sint-Gillis

    Schoonaarde - Sinaai

    Grembergen - Heikant   ( 15 uur )

    Kruibeke - Kieldrecht   ( 15 uur )


    DERDE PROVINCIALE A :


    Vinderhoute - Sint-Kruis-Winkel     ( zaterdag 19.30 uur )


    Bassevelde - Evergem Center   ( zaterdag 19.30 uur )


    DKW Evergem - Donk


    Wachtebeke - Nevele


    Hansbeke - Vinkt


    Ursel - Watervliet


    Boekhoute - Muide Gent


    Belzele - Maria-Aalter   

          

      


    DERDE PROVINCIALE B :


    Massemen - Zaffelare    ( zaterdag 18 uur )


    Zevergem - FC Destelbergen    ( zaterdag 19 uur )


    Cercle Melle - Beervelde   ( zaterdag 19.30 uur )


    VC Zwijnaarde - Melsen


    Moortsele - Laarne-Kalken


    Serskamp-Schellebelle - Lochristi B


    Heusden - Bottelare


    Sint-Denijs - HT Zwijnaarde


    DERDE PROVINCIALE C :


    Bevere - Boekel   ( zaterdag 19.30 uur )

    FC Kluisbergen - Sottegem B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Nazareth-Eke - Gavere-Asper    ( zaterdag 19.30 uur )

    Maarkedal - Eine

    Velzeke - Oudenhoe

    Sint-Goriks - Zingem

    Horebeke - Wortegem

    Elene-Grotenberge B - Michelbeke  

    DERDE PROVINCIALE D :


    Bonanza - Houtem


    Gijzegem - Mere


    Sint-Antelinks - Nederhasselt 


    Herzele-Ressegem - Zandbergen


    Deftinge - Hofstade


    Kerksken - Baardegem


    Doggen - Haaltert


    Denderleeuw - Vlierzele   

     


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Kemzeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    SKB Sint-Niklaas - Rangers Opdorp   ( zaterdag 20 uur )

    YB Beveren - Klinge    ( zaterdag 20 uur )

    Eksaarde - Melsele B

    Tielrode - Moerbeke

    Kallo - Bosdam Beveren

    Oudegem - Meerdonk

    Robur B - SK Gerda   

    VIERDE PROVINCIALE A : 

    Zaffelare B - Middelburg    ( zaterdag 19 uur )

    Muide Gent B - Avrasya Gent    ( zaterdag 19 uur )

    9000 Gent - De Pinte    ( zaterdag 19.30 uur )

    Oostakker - Balgerhoeke    ( zaterdag 20 uur )

    Vinkt B - Lotenhulle    ( zaterdag 20 uur )

    VS Destelbergen - Knesselare

    Kaprijke-Bentille - Ooidonck-Leerne    


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Volkegem    ( zaterdag 18 uur )

    Kluisbergen Sportief B - FCLC Ronse    ( zaterdag 18 uur )

    Munkzwalm - Nazareth-Eke   ( zaterdag 19 uur )

    Zingem B - FC Kluisbergen B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Boekel B - Bevere B    ( zaterdag 19.30 uur )

    Huise-Ouwegem - Nokere-Kruishoutem B

    Petegem Schelde - Mater  

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Strijpen   ( zaterdag 19 uur )

    Oudenhove B - Velzeke    ( zaterdag 19 uur )

    Idegem - Winnik B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Everbeek - Bonanza B

    Ophasselt - Zegelsem

    Jong Geraardsbergen - Neigem

    Opbrakel - Volkegem B    

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - T. Melle   ( zaterdag 19 uur )

    Lebbeke B - Heusden B    ( zaterdag 20 uur )

    FC Dampoort - OB Lebbeke

    Moorsel - Nieuwerkerken

    SK Merelbeke - Bavegem

    Aaigem - Rangers Merelbeke

    Herdersem - Wichelen   

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Verrebroek - Zele B

    SVH Waasmunster - Sombeke

    Haasdonk B - Hamme-Zogge

    Rupelmonde - Baasrode

    Overmere - PD Kruibeke

    HO Kalken B - Sint-Gillis-Waas

    Sinaai - Sp Waasmunster B   ( 15 uur )

    Hoogeinde - Daknam   ( 15 uur )   

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    18-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - zaterdag 5 en zondag 6 januari 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via   

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Zedelgem - Wielsbeke   ( zaterdag 19 uur )


    Deerlijk - Kortemark   ( zondag 14.30 uur )


    WS Lauwe - Boezinge


    Dadizele - Poperinge


    Vlamertinge - Meulebeke


    RC Waregem - Damme   ( zondag 15 uur )


    Oostduinkerke - RC Lauwe


    Blankenberge - Oostnieuwkerke 


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Eernegem - Jabbeke    ( zaterdag 19 uur )

    Rumbeke - De Ruiter Roeselare    ( zaterdag 20 uur )

    Lichtervelde - Oudenburg   ( zondag 14.30 uur )

    Sint-Kruis - Spermalie-Middelkerke

    Keiem - Bredene

    Varsenare - Diksmuide   ( zondag 15 uur )

    De Haan - Veldegem

    Club Roeselare - Heist 


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    VV Tielt - Dottignies   ( vrijdag 21/12 om 20 uur )


    Moen - Anzegem    ( zondag 23/12 om 14.30 uur )


    Heestert - Zonnebeke   ( zaterdag 19 uur )


    Otegem - Wevelgem    ( zondag 14.30 uur )


    Nieuwkerke - Zwevegem


    Ploegsteert - Geluwe


    Moorslede - Beveren-Leie    ( zondag 15 uur )


    Ledegem - Bissegem   


    DERDE PROVINCIALE A :


    Veurne - Elverdinge    ( zaterdag 18 uur )


    Merkem - Beselare    ( zaterdag 19 uur )


    Houthulst - Staden    ( zondag 14.30 uur )


    Gits - Dikkebus


    Vleteren - Geluveld


    Voormezele - Hooglede


    De Panne - Proven   ( zondag 15 uur )


    Comines-Warneton - Westrozebeke   


    DERDE PROVINCIALE B :


    Dudzele - Steenbrugge   ( zaterdag 19.30 uur )

    Moerkerke - Loppem    ( zondag 14.30 uur )

    Beernem - Ichtegem

    Snaaskerke - Nieuwpoort    ( zondag 15 uur )

    Koekelare - Ruddervoorde

    Jong Male - Gistel

    Lissewege - Lombardsijde

    Dar. Brugge - SK Torhout   


    DERDE PROVINCIALE C :


    Wevelgem B - Avelgem   ( zaterdag 19.30 uur )


    Kortrijk - Oostrozebeke - Heule    ( zondag 14.30 uur )


    Heule - Hulste


    Lendelede - Aarsele


    Moorsele - Bellegem    ( zondag 15 uur )


    D. Beveren - Zwevezele B


    Kanegem - Emelgem-Kachtem


    Ardooie - Ingooigem   

     


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Veurne B - Adinkerke   ( zaterdag 18.30 uur )


    Lo-Reninge - Kortemark B    ( zaterdag 19.30 uur )


    Nieuwpoort B - Coxyde    ( zaterdag 19.30 uur )


    Diksmuide B - Handzame    ( zaterdag 19.30 uur )


    Nieuwkapelle - Alveringem  ( zondag 14.30 uur )


    Westende - Jonkershove   ( zondag 15 uur )


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Hertsberge - Zandvoorde    ( zondag 14.30 uur )


    Sint-Joris - Doomkerke


    Pittem - Damme B


    Aartrijke - D. Beveren B


    Steenbrugge B - Beernem B    ( zondag 15 uur )


    Zerkegem - Ruiselede


    E. Brugge - Wenduine


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Anzegem B - Dottignies B   ( zondag 14.30 uur )

    Jong Helkijn - Dentergem

    Desselgem - Jong Vijve

    Wielsbeke B - Sint-Eloois-Winkel B

    Marke - Wikings Kortrijk  ( zondag 15 uur )

    Stasegem - Kuurne

    Izegem-Ingelmunster B - Ledegem B


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Vlamertinge B - Brielen   ( zondag 14 uur )


    Kruiseke - Hollebeke     ( zondag 14.30 uur )


    Menen United - Wervik B


    Langemark-Poelkapelle - Dadizele B


    Westouter - Reningelst


    Rekkem Sport - Poperinge B



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    17-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 5 en 6 januari 2019

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 5 en 6 januari 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 17

    Vlijtingen - Zepperen Brustem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Achel VV - Bree-Beek    ( zaterdag 19.30 uur )

    Mechelen aan de Maas - Torpedo Hasselt  ( zaterdag 20 uur )

    FC Alken - Herkol    ( zaterdag 20 uur )

    Hoepertingen - Zonhoven VV    ( zondag 14.30 uur )

    Herk-De-Stad - Beringen

    Daring Huvo Jeuk - Park Houthalen

    Melo Zonhoven - Koersel


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 17

    FC De Kempen - Sint-Job   ( zaterdag 22/12 om 19.30 uur )

    Kontich - Heikant Berlaar   ( zaterdag 20 uur )

    Herentals - Berg en Dal   ( zondag 14.30 uur )

    Schriek - Lille

    KVV Duffel - Mariekerke

    Oppuurs - Rochus Deurne

    Wuustwezel - Zoersel

    Branddonk - Witgoor Dessel


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 17

    Herent - Diest    ( zaterdag 19.30 uur )

    Linden - Grimbergen    ( zondag 14.30 uur )

    Liedekerke - Melsbroek

    Borght-Humbeek - Aarschot

    Rhodienne-De Hoek - Tervuren-Duisburg

    Bertem-Leefdal - Huldenberg    ( zondag 15 uur )

    Sterrebeek - HO Bierbeek

    HO Veltem - Hoeilaart   


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 16

    Genappe - Jodoigne    ( zondag 14.30 uur )

    Forestoise - Villers La Ville

    Sporting Bruxelles - Kosova Schaerbeek

    Lasne Ohain - Etterbeek   ( zondag 15 uur )

    Boitsfort - Ixelles

    Stade Everois - Saint-Michel

    BX Brussels - Saint-Jossé    

    Crossing Schaerbeek - Waterloo   


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : 

    WINTERSTOP
    Speeldag 18 wordt in het weekend van 12 en 13 januari afgewerkt



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    16-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - zaterdag 12 en zondag 13 januari 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    KVV Ardennen - Mariakerke

    Dendermonde - Waasmunster

    Elene-Grotenberge - Lochristi

    Drongen - Zele

    Jong Zulte - Bambrugge

    HO Kalken - Aalter

    Voorde Appelterre - Sottegem

    Adegem - Ninove   ( 15 uur )


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Lembeke   ( zaterdag 19.30 uur )


    Meetjesland - Assenede    ( zaterdag 20 uur )


    Merendree - Bellem


    Zomergem - Kleit


    Lovendegem - Zeveren


    Sint-Laureins - Latem


    Waarschoot - Maldegem


    Poesele - Sleidinge    ( 15 uur )   

     

     

     


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Windeke - Borsbeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Denderhoutem - Nokere-Kruishoutem

    Machelen - Gijzel-Oosterzele

    Geraardsbergen - Meerbeke

    Burst - Meldert

    Winnik - Moerbeke-Geraardsbergen

    Erembodegem - Munkzwalm   ( 15 uur )

    Kluisbergen Sportief - Edeboys   ( 15 uur )


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Kieldrecht - Berlare   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sinaai - Haasdonk   ( zaterdag 19.30 uur )

    VSV Gent - Buggenhout

    Robur - Heikant

    Schoonaarde - Grembergen

    Doorslaar - Kruibeke

    Sint-Gillis - Vrasene

    Bazel - WB Sint-Niklaas    ( 16-01 om 20 uur )  


    DERDE PROVINCIALE A :


    Evergem Center - Belzele     ( zaterdag 19 uur )


    Muide Gent - Ursel   ( zaterdag 19 uur )


    Watervliet - Hansbeke    ( zaterdag 19 uur )


    Vinderhoute - DKW Evergem   ( zaterdag 19.30 uur )


    Vinkt - Wachtebeke


    Nevele - Donk


    Sint-Kruis-Winkel - Bassevelde


    Maria-Aalter - Boekhoute   

      

     
           

      


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Melsen    ( zaterdag 19 uur )


    Massemen - VC Zwijnaarde   ( zaterdag 19 uur )


    Lochristi B - Moortsele


    Beervelde - Heusden


    Bottelare - Zevergem


    FC Destelbergen - Serskamp-Schellebelle


    Zaffelare - Sint-Denijs   ( 15 uur )


    HT Zwijnaarde - Cercle Melle   ( 15 uur )  


    DERDE PROVINCIALE C :


    Boekel - Maarkedal   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zingem - FC Kluisbergen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Wortegem - Bevere

    Oudenhove - Nazareth-Eke 

    Eine - Velzeke

    Sint-Goriks - Elene-Grotenberge B

    Gavere-Asper - Michelbeke

    Sottegem B - Horebeke   ( 15 uur )  

    DERDE PROVINCIALE D :


    Bonanza - Houtem


    Gijzegem - Mere


    Sint-Antelinks - Nederhasselt 


    Herzele-Ressegem - Zandbergen


    Deftinge - Hofstade


    Kerksken - Baardegem


    Doggen - Haaltert


    Denderleeuw - Vlierzele   

     

     


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Kemzeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    SKB Sint-Niklaas - Rangers Opdorp   ( zaterdag 20 uur )

    YB Beveren - Klinge    ( zaterdag 20 uur )

    Eksaarde - Melsele B

    Tielrode - Moerbeke

    Kallo - Bosdam Beveren

    Oudegem - Meerdonk

    Robur B - SK Gerda   

    VIERDE PROVINCIALE A : 

    Zaffelare B - Middelburg    ( zaterdag 19 uur )

    Muide Gent B - Avrasya Gent    ( zaterdag 19 uur )

    9000 Gent - De Pinte    ( zaterdag 19.30 uur )

    Oostakker - Balgerhoeke    ( zaterdag 20 uur )

    Vinkt B - Lotenhulle    ( zaterdag 20 uur )

    VS Destelbergen - Knesselare

    Kaprijke-Bentille - Ooidonck-Leerne    


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Volkegem    ( zaterdag 18 uur )

    Kluisbergen Sportief B - FCLC Ronse    ( zaterdag 18 uur )

    Munkzwalm - Nazareth-Eke   ( zaterdag 19 uur )

    Zingem B - FC Kluisbergen B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Boekel B - Bevere B    ( zaterdag 19.30 uur )

    Huise-Ouwegem - Nokere-Kruishoutem B

    Petegem Schelde - Mater  

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Strijpen   ( zaterdag 19 uur )

    Oudenhove B - Velzeke    ( zaterdag 19 uur )

    Idegem - Winnik B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Everbeek - Bonanza B

    Ophasselt - Zegelsem

    Jong Geraardsbergen - Neigem

    Opbrakel - Volkegem B    

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - T. Melle   ( zaterdag 19 uur )

    Lebbeke B - Heusden B    ( zaterdag 20 uur )

    FC Dampoort - OB Lebbeke

    Moorsel - Nieuwerkerken

    SK Merelbeke - Bavegem

    Aaigem - Rangers Merelbeke

    Herdersem - Wichelen   

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Verrebroek - Zele B

    SVH Waasmunster - Sombeke

    Haasdonk B - Hamme-Zogge

    Rupelmonde - Baasrode

    Overmere - PD Kruibeke

    HO Kalken B - Sint-Gillis-Waas

    Sinaai - Sp Waasmunster B   ( 15 uur )

    Hoogeinde - Daknam   ( 15 uur )   

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    15-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - zaterdag 12 en zondag 13 januari 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via 

    wimvermeer40@gmail.com


    Alles volgt ....



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    14-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 12 en 13 januari 2019
    Alles volgt nog ...
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    05-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reeksindeling Nationaal seizoen 2018 - 2019

    REEKSINDELING NATIONAAL Seizoen 2018-2019 :

    EERSTE KLASSE A 
     JUPILER PRO LEAGUE :

    Anderlecht 
    Antwerp 
    Cercle Brugge 
    Club Brugge  
    Charleroi 
    Eupen 
    RC Genk 
    AA Gent 
    KV Kortrijk 
    Lokeren 
    Moeskroen 
    KV Oostende 
    Sint-Truiden 
    Standard de Liège 
    Waasland-Beveren 
    Zulte Waregem


    EERSTE KLASSE B 
     PROXIMUS LEAGUE :

    Beerschot-Wilrijk 
    Lommel SK 
    KV Mechelen 
    Oud-Heverlee Leuven  
    Roeselare  
    Tubeke 
    Union Saint-Gilloise  
    Westerlo


    EERSTE AMATEURKLASSE : (definitief)
    Eendracht Aalst
     
    Chatelet-Farciennes 
    FCV Dender 
    KMSK Deinze 
    Dessel Sport 
    ASV Geel 
    KSK Heist 
    Knokke FC 
    RFC de Liège 
    RWD Molenbeek 
    Lierse-Kempenzonen 
    KSV Oudenaarde 
    Rupel-Boom 
    Seraing 
    Tessenderlo 
    Virton


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  (voorstel)
    Mandel United Izegem-Ingelmunster 
    Sint-Eloois-Winkel 
    Sparta Petegem 
    VK Westhoek  
    Harelbeke 
    Olsa Brakel 
    Gullegem 
    RC Gent 
    KSK Ronse 
    Menen 
    Dikkelvenne 
    Londerzeel 
    Eppegem 
    Wijgmaal 
    Diegem Sport 
    Overijse

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : 
    Berchem Sport 
    Patro Eisden 
    Bocholt 
    Spouwen-Mopertingen 
    City Pirates Antwerpen 
    Temse
    Vosselaar 
    Hades 
    VW Hamme
    Cappellen 
    Duffel 
    Turnhout 
    Hoogstraten 
    Hasselt 
    Heur-Tongeren 
    Sint-Niklaas

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  (definitief)
    Ol. Charleroi 
    Hamoir 
    Durbuy 
    La Louvière-Centre 
    Walhain 
    Waremme 
    Acren-Lessines 
    Solières Sport 
    RFC Meux 
    Rebecquoise 
    Ciney 
    RAAL La Louvière 
    FC Tilleur 
    Franc Borains 
    URSL Visé 
    Couvin-Mariembourg

    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : (definitief)
    Wetteren  
    Torhout  
    Kampenhout  
    Wolvertem-Merchtem  
    Woluwe-Zaventem  
    Melsele  
    Merelbeke  
    Wervik  
    Jong Lede  
    Zelzate  
    Wingene  
    Oostkamp  
    Zwevezele  
    Pepingen-Halle  
    Stekene  
    Lebbeke

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  (definitief)
    RC Mechelen 
    Lyra-Lierse Berlaar
    Tienen 
    Bilzen-Waltwilder 
    Bornem 
    Nijlen 
    Ternesse-Wommelgem 
    Zwarte Leeuw 
    Sint-Lenaarts 
    Esperanza Pelt 
    Wellen 
    Betekom 
    Leopoldsburg 
    Houtvenne 
    Helson Hechteren 
    Termien

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : (definitief)
    RFC Tournai 
    Namur Fosses-La Ville 
    Wavre Sports 
    Albert Quevy-Mons 
    Ostiches-Ath 
    Aischoise 
    Léopold FC 
    RSD Jette 
    Manageoise 
    Stade Brainois 
    Ganshoren 
    Symphorinois 
    Taminoise 
    Binchoise 
    RCS Brainois 
    Stockel

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : (definitief)
    RFC Huy 
    Aywaille 
    Stockay-Warfusée 
    Longlier 
    Herstal  
    Warnant 
    Meix-Dt-Virton 
    Condruzien 
    Mormont 
    Oppagne-Wéris 
    Richelle 
    La Calamine 
    Givry 
    Verlaine 
    Onhaye 
    Sprimont


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (48 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    04-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reeksindeling Oost-Vlaanderen - seizoen 2018-2019

    REEKSINDELING (voorstel) PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN SEIZOEN 2018-2019
    (met dank aan Willy Persoons)

    HO Kalken blijft in eerste provinciale waardoor er dus geen extra stijgers zijn in de provinciale reeksen.

    SV Voorde (eerste provinciale) en Vurste-Semmerzake (derde provinciale) houden op te bestaan.  
    JV De Pinte en Sint-Gillis-waas (eerste provinciale) starten in vierde provinciale.
    KSV Sottegem neemt het stamnummer van SV Voorde over en kan op die manier in eerste provinciale blijven.


    EERSTE PROVINCIALE :
    Ninove
     
    Jong Zulte 
    Adegem 
    Bambrugge 
    Sp. Waasmunster 
    Mariakerke 
    Lochristi 
    Aalter 
    Drongen 
    Elene-Grotenberge 
    KVV Ardennen 
    Dendermonde 
    Zele 
    Voorde-Appelterre 
    Sottegem 
    HO Kalken  

    TWEEDE PROVINCIALE A : 
    Meetjesland  
    Maldegem  
    Waarschoot  
    Lovendegem  
    Assenede  
    Sleidinge  
    Zomergem  
    Latem  
    Lembeke  
    Bellem  
    Kleit  
    Zeveren  
    Merendree   
    Sint-Laureins  
    Poesele  
    Ertvelde

    TWEEDE PROVINCIALE B : 
    Geraardsbergen 
    Windeke 
    Nokere-Kruishoutem 
    Borsbeke 
    Burst 
    Erembodegem 
    Winnik 
    Machelen 
    Moerbeke-Geraardsbergen 
    Kluisbergen Sportief 
    Meerbeke 
    Munkzwalm 
    Gijzel-Oosterzele 
    Edeboys 
    Denderhoutem 
    TK Meldert  

    TWEEDE PROVINCIALE C :
    Bazel
     
    Kruibeke 
    Vrasene 
    Robur 
    Heikant-Zele 
    Kieldrecht 
    Sint-Gillis 
    Buggenhout 
    Grembergen 
    Doorslaar 
    Berlare  
    WB Sint-Niklaas 
    Schoonaarde 
    VSV Gent 
    Haasdonk 
    Sinaai  

    DERDE PROVINCIALE A :
    Evergem Center
     
    Belzele 
    DKW Evergem 
    Hansbeke 
    Nevele 
    Bassevelde 
    Sint-Kruis-Winkel 
    Wachtebeke 
    Watervliet 
    Vinkt 
    Ursel 
    Maria-Aalter 
    Vinderhoute 
    Muide Gent 
    VC Boekhoute

    DERDE PROVINCIALE B :
    Heusden
     
    Sint-Denijs 
    Cercle Melle 
    Moortsele 
    Serskamp-Schellebelle 
    VC Zwijnaarde 
    Laarne-Kalken 
    FC Destelbergen 
    Lochristi B 
    Bottelare 
    Massemen 
    Zaffelare 
    Melsen 
    Beervelde 
    Zevergem 
    HT Zwijnaarde

    DERDE PROVINIALE C :
    Sottegem B
     
    FC Kluisbergen 
    Gavere-Asper  
    Elene-Grotenberge B 
    Wortegem 
    Maarkedal 
    Nazareth-Eke 
    Eine 
    Oudenhove 
    Bevere 
    Horebeke 
    Boekel 
    Michelbeke 
    Velzeke 
    Sint-Goriks 
    Zingem 

    DERDE PROVINCIALE D :
    Denderleeuw
     
    Haaltert 
    Mere 
    Gijzegem 
    Hofstade 
    Doggen Erembodegem 
    Bonanza 
    Deftinge 
    Vlierzele 
    Kerksken 
    Nederhasselt 
    Baardegem 
    Sint-Antelinks 
    Herzele-Ressegem 
    Houtem 
    Zandbergen

    DERDE PROVINCIALE E : 
    Moerbeke 
    Melsele B 
    Robur B 
    Klinge 
    Kallo 
    Sint-Pauwels 
    Meerdonk 
    Eksaarde 
    Oudegem 
    Tielrode 
    Opdorp 
    SK Gerda 
    Bosdam Beveren 
    SKB Sint-Niklaas 
    YB Beveren 
    Kemzeke

    VIERDE PROVINCIALE A :
    Balgerhoeke
     
    Kaprijke-Bentille 
    Knesselare  
    Zaffelare B 
    Vinkt B 
    Lotenhulle 
    Oostakker 
    Middelburg 
    Muide Gent B 
    VS Destelbergen  
    Ooidonck-Leerne 
    Sint-Amandsberg 
    9000 Gent  
    Avrasya Gent 
    De Pinte

    VIERDE PROVINCIALE B :
    Olsene
     
    Zingem B 
    FC Kluisbergen B 
    Nokere-Kruishoutem B 
    Huise-Ouwegem 
    Nazareth-Eke B 
    Eine B 
    Bevere B 
    Petegem Schelde 
    Kluisbergen Sportief B 
    Munkzwalm B 
    Boekel B 
    Volkegem 
    Mater 
    FCLC Ronse

    VIERDE PROVINCIALE C :
    Ophasselt
     
    Winnik B 
    Oudenhove B 
    Zegelsem 
    Bonanza B 
    Okegem 
    Strijpen 
    Opbrakel 
    Jong Geraardsbergen 
    Idegem 
    Everbeek 
    Volkegem B 
    Michelbeke B 
    Velzeke B 
    Neigem 

    VIERDE PROVINCIALE D :
    Heusden B
     
    Serskamp-Schellebelle B 
    Moorsel 
    Nieuwerkerken 
    Bavegem 
    SK Merelbeke  
    Tenstar Melle 
    Herdersem 
    Wichelen 
    Aaigem 
    Lebbeke B 
    FC Dampoort Gent 
    Oranje-Blauw Lebbeke
    Rangers Merelbeke 
    Smetlede

    VIERDE PROVINCIALE E :
    Zele B
     
    Sp. Waasmunster B 
    Baasrode 
    Sombeke 
    Rupelmonde 
    Overmere
    Sinaai B 
    Verrebroek 
    Hoogeinde 
    Daknam 
    SVH Waasmunster 
    Hamme-Zogge 
    Haasdonk B 
    PD Kruibeke 
    HO Kalken B   
    Sint-Gillis-Waas

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (94 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    03-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reeksindeling West-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
    REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN SEIZOEN 2018-2019
    (met dank aan David Vanden Cantoore)

    De reeksindeling blijft wellicht zoals ze nu is.
    Oostkamp stijgt samen met kampioen Zwevezele naar derde amateurklasse.
    Damme neemt in eerste provinciale de vrijgekomen plaats van Oostkamp in.
    De Haan stijgt op deze manier naar tweede provinciale, Vleteren stijgt naar derde provinciale
    In het seizoen bestaat vierde provinciale West-Vlaanderen uit vier reeksen wat de voorbije seizoenen drie was.

    Westkapelle (eerste provinciale) en Luingnois (derde provinciale) verdwijnen en KVV Coxyde en WS Adinkerke 
    maken opnieuw hun opwachting in vierde provinciale. Ook Nieuwkapelle en Jong Helkijn zijn samen met een 
    paar nieuwe B-teams nieuw in vierde provinciale.

    EERSTE PROVINCIALE :
    Blankenberge
    Poperinge
    WS Lauwe
    RC Lauwe
    Meulebeke
    Deerlijk
    Vlamertinge
    Zedelgem
    RC Waregem
    Oostduinkerke
    Boezinge
    Kortemark
    Wielsbeke
    Oostnieuwkerke
    Dadizele
    Damme

    TWEEDE PROVINCIALE A :
    Oudenburg
    Diksmuide
    Eernegem
    Veldegem
    Jabbeke
    Sint-Kruis
    Lichtervelde
    Bredene
    Heist
    De Ruiter Roeselare
    Rumbeke
    Varsenare
    Spermalie-Middelkerke
    Keiem
    Club Roeselare
    De Haan

    TWEEDE PROVINCIALE B :
    VV Tielt
    Dottignies
    Geluwe
    Moorslede
    Wevelgem
    Zwevegem
    Zonnebeke
    Beveren-Leie
    Otegem
    Bissegem
    Ledegem
    Moen
    Anzegem
    Heestert
    Ploegsteert
    Nieuwkerke

    DERDE PROVINCIALE A :
    Veurne
    De Panne
    Comines-Warneton
    Houthulst
    Beselare
    Gits
    Staden
    Merkem
    Hoogelede
    Geluveld
    Dikkebus
    Proven
    Elverdinge
    Voormezele
    Westrozebeke
    Vleteren

    DERDE PROVINCIALE B :
    Gistel
    Koekelare
    Ruddervoorde
    Steenbrugge
    Beernem
    Lissewege
    Moerkerke
    Lombardsijde
    Ichtegem
    Loppem
    Snaaskerke
    Jong Male
    Dar. Brugge
    Dudzele
    SK Torhout
    Nieuwpoort

    DERDE PROVINCIALE C :
    Avelgem
    Moorsele
    Wevelgem B
    Oostrozebeke
    Hulste
    Aarsele
    KSV Kortrijk
    Ardooie
    Dokso-Beveren
    NS Heule
    Lendelede
    Zwevezele B
    Bellegem
    Emelgem-Kachtem
    Ingooigem
    Kanegem

    VIERDE PROVINCIALE A :
    Veurne B
    Nieuwpoort B
    Diksmuide B
    Kortemark B
    Coxyde
    Adinkerke
    Jonkershove
    Nieuwkapelle
    Westende
    Zarren
    Bulskamp
    Alveringem
    Lo-Reninge
    Handzame

    VIERDE PROVINCIALE B :
    Steenbrugge B
    Beernem B
    Dosko Beveren B
    Damme B
    Wenduine
    Zandvoorde
    Pittem
    Sint-Joris
    Doomkerke
    Ruiselede
    Aartrijke
    Hertsberge
    E. Brugge
    Zerkegem
    HO Oedelem

    VIERDE PROVINCIALE C :
    Izegem-Ingelmunster B
    Dottignies B
    Ledegem B
    Sint-Eloois-Winkel B
    Anzegem B
    Wielsbeke B
    Marke
    Aalbeke
    Dentergem
    Desselgem
    Stasegem
    Wikings Kortrijk
    Jong Vijve
    Kuurne
    Jong Helkijn

    VIERDE PROVINCIALE D :
    Poperinge B
    Vlamertinge B
    Wervik B
    Dadizele B
    Rekkem
    Brielen
    Passendale
    Reningelst
    Kruiseke
    Menen United
    Westouter
    Hollebeke
    Zillebeke
    Langemark-Poelkapelle

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (47 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    02-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Skûtsjesilen van 4 tot en met 17 augustus
    Wat is Skûtsjesilen?

    Skutsjesilen is het jaarlijks terugkerende evenement in Fryslan waarin binnen twee verenigingen, de Iepen Fryske Kampioenskippen en de Sintrale Kommisje Skutsjesilen, wedstrijden met skutsjes worden georganiseerd. Skutsjes zijn van origine oude zeilende vrachtschepen, waarmee ook al vroeger met vracht om het snelst werd gevaren. Immers tijd was ook toen al geld.

    Sinds halverwege vorige eeuw werden er al wedstrijden voor deze "skuten" georganiseerd, voornamelijk door plaatselijke kasteleins en zeilverenigingen. De horecazaken voor de omzet en de verenigingen voor de sport.

    De prijzen die men in die tijd konden winnen waren niet mis. Voor 1 wedtrijd kon men, als men won, wel een week inkomen winnen. Alles werd dan ook uit de kast gehaald. Zeilen getaand, de huisraad en servies van de vrouw op de kant om gewicht te besparen. Het servies zou immers toch sneuvelen als het gangboord diep in het water lag.

    Bij het "moderne" skutsjesilen gaat het niet meer om geld maar om onvergangklijke roem waarvoor alles uit de kast word gehaald. Schepen worden verlengd en van onderen geplamuurd, masten verhoogd, tuigen vergroot en alles moet zo licht mogelijk. Dit alles wel tussen de geldende regels, want alles wordt gecontroleerd.

    Gedurende de drie weken skutsje silen staat Fryslan op de kop, de sport trekt steeds meer belangstelling, ook van buiten Friesland. Waar het circus afmeert ontstaat er een waar volksfeest. Tijdens de wedstrijden is het een en al sensatie, waarbij de meeste schippers natuurlijk op de wal staan.

    Westfries Business Sailing heeft verschillende arrangementen ontwikkeld waarbij u eens mee kunt zeilen op een machtig imposant schip. Ook kunt u met een van onze schepen het SKS skutsjesilen van dichtbij meemaken, in een sfeer waarover uw relaties nog lang zullen napraten.  


     
    De rivaliteit tussen de Sneker en de Grouster skutsjesilers beperkt zich niet tot de zomer.. 
    Ook in de wintermaanden zoeken de partijen elkaar op. 

    De SKS wedstrijdreeks werd in 2018 gehouden van zaterdag 4 tot en met vrijdag 17 augustus :

    zaterdag 4 augustus - Grou 
    maandag 6 augustus - De Veenhoop 
    dinsdag 7 augustus - Earnewald  
    woensdag 8 augustus - Terherne  
    donderdag 9 augustus - Langweer  
    vrijdag 10 augustus - Elahuizen  
    zaterdag 11 augustus - Stavoren  
    maandag 13 augustus - Woudsend  
    woensdag 15 augustus - Lemmer  
    donderdag 16 augustus - Lemmer  
    vrijdag 17 augustus - Sneek

    Grou won de wedstrijd in 2018, 2017, 2015 en 2014, Sneek in 2016.

    Info en foto's :  www.skutsjesilen.nl

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (27 Stemmen)
    Categorie:info
    01-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eurovision 2018
    Eurovisiesongfestival 2018
    De Portugese openbare omroep RTP heeft aangekondigd dat het Eurovisiesongfestival in 2018 in de MEO ARENA
    in Lissabon zal plaatsvinden. De zender zal hiervoor een budget van 30 miljoen euro vrijmaken om de liedjeswedstrijd
    te organiseren. De MEO ARENA is een grote evenementenhal met een capaciteit van 20.000 mensen.
    Het is de derde grootste indoor arena in Europa. De twee halve finales van het 63ste Eurovisiesongfestival zijn op 
    dinsdag 8 en donderdag 10 mei. De finale wordt op zaterdag 12 mei georganiseerd. Portugal is het gastland
    omdat de 27-jarige Salvador Sobral in 2017 de liedjeswedstrijd won in Kiev voor Portugal.
    De VRT koos intern voor de Belgische inzending van Sennek met A matter of time.
    België mocht als vierde nummer aantreden in de eerste halve finale van dinsdag 8 mei maar Sennek
    kreeg geen plaats in de finale van het 63ste Eurovisiesongfestival op zaterdag 12 mei. België kreeg daarin een 
    totaal van 91 punten. Israël won de liedjeswedstrijd met de song Toy van Netta Barzilai.

    ESC HONEY.svg

    1.   Israël : Netta Barzilai - Toy   529
    2.   Cyprus : Eleni Foureira - Fuego   436
    3.   Oostenrijk : Cesar Sampson - Nobody but you   342
    4.   Duitsland : Michael Shulte - You let me walk alone   340
    5.   Italië : Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non mi avete fatto niente   308
    6.   Tsjechië : Mikolas Josef - Lie to me   281
    7.   Zweden : Benjamin Ingrosso - Dance you off   274
    8.   Estland : Elina Netsjajeva - La forza   245
    9.   Denemarken : Rasmussen - Higher ground   226
    10.  Moldavië : DoReDos - My lucky day   209
    11.  Albanië : Eugent Bushpepa - Mall   184
    12  Litouwen : Ieva Zasimauskaité - When we're old   181
    13.  Frankrijk : Madame Monsieur - Mercy   173
    14.  Bulgarije : Aquinox - Bones   166
    15.  Noorwegen : Alexander Rybak - That's how you write a song   144
    16.  Ierland : Ryan O'Shaughnessy - Together   136
    17.  Oekraïne : Mélovin - Under the ladder   130
    18.  Nederland : Waylon - Outlaw in 'em   121
    19.  Servië : Sanja Ilic & Balkanika  - Nova deca   113
    20.  Australië : Jessica Mauboy - We got love   99
    21.  Hongarije : AWS - Vislat nyar   93
    22.  Slovenië : Lea Sirk - Hvala, ne !   64
    23.  Spanje : Alfred & Amaia - Tu cancion   61
    24.  Verenigd Koninkrijk : SuRie - Storm   48
    25.  Finland : Saara Aalto - Monsters   46
    26.  Portugal : Claudia Pascoal - O jardim   39



    Rechtstreeks geplaatst voor de finale :
    Duitsland : Michael Shulte - You let me walk alone
    Frankrijk : Madame Monsieur - Mercy
    Italië : Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non mi avete fatto niente
    Spanje : Alfred & Amaia - Tu cancion
    Verenigd Koninkrijk : SuRie - Storm
    Portugal : Claudia Pascoal - O jardim

    Deelnemers aan de finale uit de eerste halve finale :
    Oostenrijk : Cesar Sampson - Nobody but you
    Estland : Elina Netsjajeva - La forza
    Cyprus : Eleni Foureira - Fuego
    Litouwen : Ieva Zasimauskaité - When we're old
    Israël : Netta Barzilai - Toy
    Tsjechië : Mikolas Josef - Lie to me
    Bulgarije : Aquinox - Bones
    Albanië : Eugent Bushpepa - Mall
    Finland : Saara Aalto - Monsters
    Ierland : Ryan O'Shaughnessy - Together

    Deelnemers aan de finale uit de tweede halve finale :
    Servië : Sanja Ilic & Balkanika  - Nova deca
    Moldavië : DoReDos - My lucky day
    Hongarije : AWS - Vislat nyar
    Oekraïne : Mélovin - Under the ladder
    Zweden : Benjamin Ingrosso - Dance you off
    Australië : Jessica Mauboy - We got love
    Noorwegen : Alexander Rybak - That's how you write a song
    Denemarken : Rasmussen - Higher ground
    Slovenië : Lea Sirk - Hvala, ne !
    Nederland : Waylon - Outlaw in 'em

    Deelnemers eerste halve finale :
    Azerbeidzjan : Aysel Mammadova - X my heart
    IJsland : Ari Olafsson - Our choise
    Albanië : Eugent Bushpepa - Mall
    België : Sennek - A matter of time
    Tsjechië : Mikolas Josef - Lie to me
    Litouwen : Ieva Zasimauskaité - When we're old
    Israël : Netta Barzilai - Toy
    Wit-Rusland : Alekseev - Forever
    Estland : Elina Netsjajeva - La forza
    Bulgarije : Aquinox - Bones
    Macedonië : Eye Cue - Lost and found
    Kroatië : Franka Batelic - Crazy
    Oostenrijk : Cesar Sampson - Nobody but you
    Griekenland : Gianna Terzi - Oneiro mou
    Finland : Saara Aalto - Monsters
    Armenië : Sevak Chanagian - Qami
    Zwitserland : Zibbz - Stones
    Ierland : Ryan O'Shaughnessy - Together
    Cyprus : Eleni Foureira - Fuego

    Deelnemers tweede halve finale :
    Noorwegen : Alexander Rybak - That's how you write a song
    Roemenië : The Humans - Goodbye
    Servië : Sanja Ilic & Balkanika  - Nova deca
    San Marino : Jessika feat. Jenifer Brening - Who we are
    Denemarken : Rasmussen - Higher ground
    Rusland : Joelia Samojlova - I won"t break
    Moldavië : DoReDos - My lucky day
    Nederland : Waylon - Outlaw in 'em
    Australië : Jessica Mauboy - We got love
    Georgië : Ethno-Jazz Band Iriao - For you
    Polen : Gromee feat. Lukas Meijer - Light me up
    Malta : Christabelle - Taboo
    Hongarije : AWS - Vislat nyar
    Letland : Laura Rizzotto - Funny girl
    Zweden : Benjamin Ingrosso - Dance you off
    Montenegro : Vanja Rodovanovic - Inje
    Slovenië : Lea Sirk - Hvala, ne !
    Oekraïne : Mélovin - Under the ladder


    Sennek - A matter of time - Kreeg in de eerste halve finale 91 punten, dus niet genoeg voor een finaleplaats

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:info




    Foto


    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • PUNTENLIJST - WEEK 16 - DEEL 1
  • PUNTENLIJST - WEEK 16 - DEEL 2
  • PUNTENLIJST - WEEK 16 - DEEL 3

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 zullen er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • voorspellingen speeldag 19
  • voorspellingen speeldag 19 (vervolg)
  • klassementen speeldag 18
  • klassementen speeldag 18 (vervolg)
  • speeldag 18

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • Zo snel had Thomas Krol de 1500 meter nooit gereden, dat lukte zelfs Kjeld Nuis niet
  • Hoe goed zijn onze Messi's eigenlijk?
  • Sport biedt toegang tot onbekommerd genot
  • Veel PSV’ers bewijzen elke week weer dat ze te goed zijn voor de Eredivisie: Heracles - PSV 0-4
  • Na drie wereldtitels tempert ze olympische verwachtingen - maar ze heeft het eerder gedaan
  • Roken op een voetbaltribune of terras, is dat eigenlijk binnen of buiten?
  • Ook de rosse buurt in het Mexicaanse Tijuana mist de Amerikanen
  • Oude gastarbeiders krijgen vaak niet de zorg die ze nodig hebben
  • Republikein perkt macht Democratische opvolger in met nieuwe wet
  • ‘Zin in seks is geen mannending’

    Foto

    Nieuws Ned. AD

    Nieuws Telegraph (UK)


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!