Aantal bezoekers :

Foto
Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 19 en 20 januari 2019
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • 1/2de finales Croky Cup
  • Waar gaan de eersteklassers op winterstage ?
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 5 en 6 januari 2019
  • AMBIANCE TOP 106.3 van de 21ste eeuw
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018
  • Champions League 1/8e finales en Europa League 1/16e finales
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 en 10
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, 6, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/4de, 1/8ste, 16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Oefeninterlands Rode Duivels - WK 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 26 en 27 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 2 en 3 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 2 en 3 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 9 en 10 maart 2019
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Elise Mertens: “Proberen om Madison Keys uit balans te brengen”
  • 58 punten, wat kan je meer doen? James Harden kan Houston Rockets niet naar zege loodsen
  • AUSTRALIAN OPEN. Serena makkelijk voorbij Bouchard, Thiem geeft op bij de mannen
  • Kazachse zorgt met middelvinger weer voor opschudding op Australian Open
  • Na Elise Mertens kwalificeert ook David Goffin zich na valse start voor derde ronde op Australian Open
  • De nieuwe look van Peter Sagan: zonder regenboogtrui maar mét pornosnor en opvallende tattoo op zijn rug
  • Peter Sagan herstelt in de Tour Down Under opnieuw de orde met (nipte) zege: “Hier ben ik heel blij mee”
  • Laurens De Vreese, de rapper van Astana: “Ik geloof dat ik de wielerwereld een beetje kan veranderen, ja.”
  • “Romelu Lukaku is papa geworden van een zoon: Romeo”
  • Waasland-Beveren-voorzitter Dirk Huyck praat voor het eerst over Propere Handen: “Ik wist niet van de meldingsplicht”
    Foto
    Nieuws VTM
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (13)
  • Croky Cup - Beker van België (39)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (101)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (1)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (423)
  • info (163)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (219)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (131)
  • Voetbal West Vlaanderen (125)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (165)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Elise Mertens: “Proberen om Madison Keys uit balans te brengen”
  • 58 punten, wat kan je meer doen? James Harden kan Houston Rockets niet naar zege loodsen
  • AUSTRALIAN OPEN. Serena makkelijk voorbij Bouchard, Thiem geeft op bij de mannen
  • Kazachse zorgt met middelvinger weer voor opschudding op Australian Open
  • Na Elise Mertens kwalificeert ook David Goffin zich na valse start voor derde ronde op Australian Open
  • De nieuwe look van Peter Sagan: zonder regenboogtrui maar mét pornosnor en opvallende tattoo op zijn rug
  • Peter Sagan herstelt in de Tour Down Under opnieuw de orde met (nipte) zege: “Hier ben ik heel blij mee”
  • Laurens De Vreese, de rapper van Astana: “Ik geloof dat ik de wielerwereld een beetje kan veranderen, ja.”
  • “Romelu Lukaku is papa geworden van een zoon: Romeo”
  • Waasland-Beveren-voorzitter Dirk Huyck praat voor het eerst over Propere Handen: “Ik wist niet van de meldingsplicht”
    Foto
    Nieuws HLN
  • Van Aert neemt in Pontchâteau revanche na verloren BK en is nieuwe leider in Wereldbeker
  • LIVE WB VELDRIJDEN. Spannende cross in Pontchâteau: wie wint de Franse Wereldbekermanche?
  • Paus Franciscus heeft eigen app ‘Click To Pray’
  • LIVE WB VELDRIJDEN. Vier leiders in Pontchâteau: zet Belgisch kampioen Aerts een cruciale stap richting eindwinst?
  • LIVE WB VELDRIJDEN. Nog geen afscheiding in Pontchâteau: zet Belgisch kampioen Aerts een cruciale stap richting eindwinst?
  • LIVE WB VELDRIJDEN. Zet Belgisch kampioen Aerts in Pontchâteau een cruciale stap richting eindwinst?
  • LIVE WB VELDRIJDEN. Zet Belgisch kampioen Aerts in Ponchâteau een cruciale stap richting eindwinst?
  • LIVE WB VELDRIJDEN. Zet Belgische kampioen Aerts in Ponchâteau een cruciale stap richting eindwinst?
  • Spotify nog dit jaar in elke auto te gebruiken
  • KOERS KORT. Thibau Nys wint eerste Wereldbekercross - D'hoore en Kopecky heersen in ploegkoers
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    23-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
      Serie A - Seizoen 2018-2019

    Supercup : 16 januari 2019
    Juventus - AC Milan     1 - 0

    Speeldag 1 : Een nieuw voetbalseizoen ging in Italië van start in het weekend van 19 augustus
    Chievo Verona - Juventus    2 - 3
    Lazio Roma - Napoli    1 - 2
    Torino - AS Roma    0 - 1
    Bolgona - SPAL    0 - 1
    Empoli - Cagliari   2 - 0
    Parma - Udinese   2 - 2
    Sassuolo - Inter Milan   1 - 0
    Atalanta - Frosinone    4 - 0
    Sampdoria - Fiorentina   1 - 1
    AC Milan - Genoa   2 - 1

    Speeldag 2 : weekend 26 augutus
    Juventus - Lazio Roma    2 - 0
    Napoli - AC Milan   3 - 2
    SPAL - Parma    1 - 0
    Cagliari - Sassuolo    2 - 2
    Fiorentina - Chievo Verona   6 - 1
    Frosinone - Bologna   0 - 0
    Genoa - Empoli    2 - 1
    Inter Milan - Torino   2 - 2
    Udinese - Sampdoria   1 - 0
    AS Roma - Atalanta    3 - 3

    Speeldag 3 : weekend 1 september
    AC Milan - AS Roma    2 - 1
    Bologna - Inter Milan    0 - 3
    Parma - Juventus   1 - 2
    Fiorentina - Udinese    1 - 0
    Atalanta - Cagliari    0 - 1
    Chievo Verona - Empoli   0 - 0
    Lazio Roma - Frosinone    1 - 0
    Sampdoria - Napoli    3 - 0
    Sassuolo - Genoa    5 - 3
    Torino - SPAL    1 - 0

    Speeldag 4 : weekend 15 september
    Inter Milan - Parma     0 - 1
    Napoli - Fiorentina    1 - 0
    Frosinone - Sampdoria    0 - 5
    AS Roma - Chievo Verona    2  - 2
    Genoa - Bologna   1 - 0
    Juventus - Sassuolo   2 - 1
    Udinese - Torino    1 - 1
    Empoli - Lazio Roma    0 - 1
    Cagliari - AC Milan    1 - 1
    SPAL - Atalanta    2 - 0

    Speeldag 5 : weekend 22 september
    Sassuolo - Empoli     3 - 1
    Parma - Cagliari    2 - 0
    Fiorentina - SPAL    3 - 0
    Sampdoria - Inter Milan    0 - 1
    Torino - Napoli    1 - 3
    Bologna - AS Roma    2 - 0
    Chievo Verona - Udinese   0 - 2
    Lazio Roma - Genoa   4 - 1
    AC Milan - Atalanta   2 - 2
    Frosinone - Juventus    0 - 2

    Speeldag 6 : midweek 25 en 26 september
    Inter Milan - Fiorentina    2 - 1
    Udinese - Lazio Roma    1 - 2
    Atalanta - Torino    0 - 0
    Cagliari - Sampdoria    0 - 0
    Genoa - Chievo Verona    2 - 0
    Juventus - Bologna    2 - 0
    Napoli - Parma    3 - 0
    AS Roma - Frosinone    4 - 0
    SPAL - Sassuolo    0 - 2
    Empoli - AC Milan   1 - 1

    Speeldag 7 : weekend 29 september
    AS Roma - Lazio Roma  3 - 1
    Juventus - Napoli    3 - 1
    Inter Milan - Cagliari    2 - 0
    Bologna - Udinese   2 - 1
    Chievo Verona - Torino    0 - 1
    Fiorentina - Atalanta    2 - 0
    Frosinone - Genoa   1 - 2
    Parma - Empoli     1 - 0
    Sassuolo - AC Milan    1 - 4
    Sampdoria - SPAL    2 - 1

    Speeldag 8 : weekend 6 oktober
    Torino - Frosinone    3 - 2
    Cagliari - Bologna    2 - 0
    Udinese - Juventus   0 - 2
    Empoli - AS Roma    0 - 2
    Genoa - Parma   1 - 3
    Atalanta - Sampdoria   0 - 1
    Lazio Roma - Fiorentina    1 - 0
    AC Milan - Chievo Verona   3 - 1
    Napoli - Sassuolo    2 - 0
    SPAL - Inter Milan     1 - 2

    Speeldag 9 : weekend 20 oktober
    AS Roma - SPAL      0 - 2
    Juventus - Genoa     1 - 1
    Udinese - Napoli    0 - 3
    Frosinone - Empoli   3 - 3
    Bologna - Torino    2 - 2
    Chievo Verona - Atalanta    1 - 5
    Parma - Lazio Roma   0 - 2
    Fiorentina - Cagliari    1 - 1
    Inter Milan - AC Milan   1 - 0
    Sampdoria - Sassuolo    0 - 0

    Speeldag 10 : weekend 27 oktober
    Atalanta - Parma     3 - 0
    Empoli - Juventus    1 - 2
    Torino - Fiorentina    1 - 1
    Sassuolo - Bologna   2 - 2
    Cagliari - Chievo Verona    2 - 1
    Genoa - Udinese   2 - 2
    SPAL - Frosinone    0 - 3
    AC Milan - Sampdoria   3 - 2
    Napoli - AS Roma    1 - 1
    Lazio Roma - Inter Milan   0 - 3

    Speeldag 11 : weekend 3 november
    Napoli - Empoli     5 - 1  
    Inter Milan - Genoa    5 - 0
    Fiorentina - AS Roma    1 - 1
    Juventus - Cagliari   3 - 1
    Lazio Roma - SPAL    4 - 1
    Chievo Verona - Sassuolo    0 - 2
    Parma - Frosinone    0 - 0
    Sampdoria - Torino     1 - 4
    Bologna - Atalanta    1 - 2
    Udinese - AC Milan   0 - 1

    Speeldag 12 : weekend 10 november
    Frosinone - Fiorentina     1 - 1
    Torino - Parma    1 - 2
    SPAL - Cagliari    2 - 2
    Genoa - Napoli    1 - 2
    Atalanta - Inter Milan    4 - 1
    Chievo Verona - Bologna    2 - 2
    Empoli - Udinese   2 - 1
    AS Roma - Sampdoria    4 - 1
    Sassuolo - Lazio Roma    1 - 1
    AC Milan - Juventus    0 - 2

    Speeldag 13 : weekend 24 november
    Udinese - AS Roma    1 - 0
    Juventus - SPAL     2 - 0
    Inter Milan - Frosinone    3 - 0
    Parma - Sassuolo     2 - 1
    Bologna - Fiorentina    0 - 0
    Empoli - Atalanta    3 - 2
    Napoli - Chievo Verona   0 - 0
    Lazio Roma - AC Milan    1 - 1
    Genoa - Sampdoria    1 - 1
    Cagliari - Torino    0 - 0

    Speeldag 14 : weekend 1 december
    SPAL - Empoli   2 - 2
    Fiorentina - Juventus    0 - 3
    Sampdoria - Bologna     4 - 1
    AC Milan - Parma    2 - 1
    Frosinone - Cagliari     1 - 1
    Sassuolo - Udinese   0 - 0
    Torino - Genoa   2 - 1
    Chievo Verona - Lazio Roma    1 - 1
    AS Roma - Inter Milan   2 - 2
    Atalanta - Napoli   1 - 2

    Speeldag 15 : weekend 8 december
    Juventus - Inter Milan   1 - 0
    Napoli - Frosinone    4 - 0
    Cagliari - AS Roma     2 - 2
    Lazio Roma - Sampdoria   2 - 2
    Sassuolo - Fiorentina    3 - 3
    Empoli - Bologna    2 - 1
    Parma - Chievo Verona    1 - 1
    Udinese - Atalanta   1 - 3
    Genoa - SPAL     1 - 1
    AC Milan - Torino    0 - 0

    Speeldag 16 : weekend 15 december
    Inter Milan - Udinese     1 - 0
    Torino - Juventus    0 - 1
    SPAL - Chievo Verona    0 - 0
    Fiorentina - Empoli    3 - 1
    Frosinone - Sassuolo    0 - 2
    Sampdoria - Parma    2 - 0
    Cagliari - Napoli   0 - 1
    AS Roma - Genoa    3 - 2
    Atalanta - Lazio Roma   1 - 0
    Bologna - AC Milan   0 - 0

    Speeldag 17 : weekend 22 december
    Lazio Roma - Cagliari     3 - 1
    Empoli - Sampdoria    2 - 4
    Genoa - Atalanta   3 - 1
    AC Milan - Fiorentina   0 - 1
    Napoli - SPAL    1 - 0
    Sassuolo - Torino   1 - 1
    Udinese - Frosinone   1 - 1
    Chievo Verona - Inter Milan    1 - 1
    Parma - Bologna   0 - 0
    Juventus - AS Roma    1 - 0

    Speeldag 18 : midweek 26 december
    Frosinone - AC Milan   0 - 0
    Atalanta - Juventus   2 - 2
    Bologna - Lazio Roma   0 - 2
    Cagliari - Genoa   1 - 0
    Fiorentina - Parma   0 - 1
    Sampdoria - Chievo Verona   2 - 0
    SPAL - Udinese    0 - 0
    AS Roma - Sassuolo    3 - 1
    Torino - Empoli    3 - 0
    Inter Milan - Napoli    1 - 0

    Speeldag 19 : weekend 29 december
    Juventus - Sampdoria    2 - 1
    Chievo Verona - Frosinone    1 - 0
    Empoli - Inter Milan    0 - 1
    Genoa - Fiorentina     0 - 0
    Lazio Roma - Torino     1 - 1
    Parma - AS Roma     0 - 2
    Sassuolo - Atalanta    2 - 6
    Udinese - Cagliari     2 - 0
    Napoli - Bologna      3 - 2
    AC Milan - SPAL     2 - 1

    Winterstop

    Speeldag 20 : weekend 19 januari
    AS Roma - Torino   3 - 2
    Udinese - Parma    1 - 2
    Inter Milan - Sassuolo    0 - 0
    Frosinone - Atalanta   ( zondag 12.30 uur )
    SPAL - Bologna   ( zondag 15 uur )
    Fiorentina - Sampdoria
    Cagliari - Empoli   ( zondag 18 uur )
    Napoli - Lazio Roma   ( zondag 20.30 uur )
    Juventus - Chievo Verona   ( maandag 19 uur )
    Genoa - AC Milan   ( maandag 21 uur )

    Speeldag 21 : weekend 26 januari
    Sassuolo - Cagliari    ( zaterdag 15 uur )
    Sampdoria - Udinese    ( zaterdag 18 uur )
    AC Milan - Napoli    ( zaterdag 20.45 uur )
    Chievo Verona - Fiorentina    ( zondag 12.30 uur )
    Bologna - Frosinone     ( zondag 15 uur )
    Atalanta - AS Roma
    Parma - SPAL
    Torino - Inter Milan   ( zondag 18 uur )
    Lazio Roma - Juventus    ( zondag 20.30 uur )
    Empoli - Genoa    ( maandag 20.30 uur )

    Speeldag 22 : weekend 2 februari
    Empoli - Chievo Verona    ( zaterdag 15 uur )
    Napoli - Sampdoria    ( zaterdag 18 uur )
    Juventus - Parma    ( zaterdag 20.30 uur )
    SPAL - Torino    ( zondag 12.30 uur )
    Udinese - Fiorentina    ( zondag 15 uur )
    Frosinone - Lazio Roma
    Genoa - Sassuolo
    Inter Milan - Bologna    ( zondag 18 uur )
    AS Roma - AC Milan   ( zondag 20.30 uur )
    Cagliari - Atalanta    ( maandag 20.30 uur )

    Speeldag 23 : weekend 9 februari
    Volgt




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:info
    22-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
    Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
    De zomer van 2018 was een voetbalhete zomer. Van 14 juni tot en met 15 juli werd het wereldkampioenschap voetbal
    georganiseerd in Rusland. De 32 deelnemende landen werden in acht poules ingedeeld. België zat, als reekshoofd,
     in groep G samen met Engeland, Tunesië en Panama.
    Het volledige wedstrijdschema kan je hier vinden :

    GROEP A :
    14 juni (17 uur) : Rusland - Saoudi-Arabië   5 - 0
    15 juni (14 uur) : Egypte - Uruguay   0 - 1
    19 juni (20 uur) : Rusland - Egypte   3 - 1
    20 juni (17 uur) : Uruguay - Saoudi-Arabië   1 - 0
    25 juni (16 uur) : Uruguay - Rusland   3 - 0
    25 juni (16 uur) : Saoudi-Arabië - Egypte   2 - 1

    GROEP B :
    15 juni (16 uur) : Marokko - Iran   0 - 1
    15 juni (20 uur) : Portugal - Spanje   3 - 3
    20 juni (14 uur) : Portugal - Marokko    1 - 0
    20 juni (20 uur) : Iran - Spanje   0 - 1
    25 juni (20 uur) : Iran - Portugal   1 - 1
    25 juni (20 uur) : Spanje - Marokko   2 - 2

    GROEP C :
    16 juni (12 uur) : Frankrijk - Australië   2 - 1
    16 juni (18 uur) : Peru - Denemarken   0 - 1
    21 juni (14 uur) : Denemarken - Australië   1 - 1
    21 juni (17 uur) : Frankrijk - Peru   1 - 0
    26 juni (16 uur) : Denemarken - Frankrijk   0 - 0
    26 juni (16 uur) : Australië - Peru   0 - 2

    GROEP D :
    16 juni (15 uur) : Argentinië - IJsland   1 - 1
    16 juni (21 uur) : Kroatië - Nigeria   2 - 0
    21 juni (20 uur) : Argentinië - Kroatië   0 - 3
    22 juni (17 uur) : Nigeria - IJsland   2 - 0
    26 juni (20 uur) : Nigeria - Argentinië   1 - 2
    26 juni (20 uur) : IJsland - Kroatië    1 - 2

    GROEP E :
    17 juni (14 uur) : Costa Rica - Servië   0 - 1
    17 juni (20 uur) : Brazilië - Zwitserland   1 - 1
    22 juni (14 uur) : Brazilië - Costa Rica   2 - 0
    22 juni (20 uur) : Servië - Zwitserland   1 - 2
    27 juni (20 uur) : Servië - Brazilië   0 - 2
    27 juni (20 uur) : Zwitserland - Costa Rica    2 - 2

    GROEP F :
    17 juni (17 uur) : Duitsland - Mexico   0 - 1
    18 juni (14 uur) : Zweden - Zuid-Korea    1 - 0
    23 juni (17 uur) : Zuid-Korea - Mexico   1 - 2
    23 juni (20 uur) : Duitsland - Zweden   2 - 1
    27 juni (16 uur) : Zuid-Korea - Duitsland   2 - 0
    27 juni (16 uur) : Mexico - Zweden   0 - 3

    GROEP G :
    18 juni (17 uur) : België - Panama   3 - 0
    18 juni (20 uur) : Tunesië - Engeland   1 - 2
    23 juni (14 uur) : België - Tunesië   5 - 2
    24 juni (14 uur) : Engeland - Panama   6 - 1
    28 juni (20 uur) : Engeland - België   0 - 1
    28 juni (20 uur) : Panama - Tunesië    1 - 2

    GROEP H :
    19 juni (14 uur) : Colombia - Japan   1 - 2
    19 juni (17 uur) : Polen - Senegal   1 - 2
    24 juni (17 uur) : Japan - Senegal   2 - 2
    24 juni (20 uur) : Polen - Colombia   0 - 3
    28 juni (16 uur) : Japan - Polen   0 - 1
    28 juni (16 uur) : Senegal - Colombia   0 - 1

    ACHTSTE FINALES :
    30 juni (16 uur) : Frankrijk - Argentinië   4 - 3
    30 juni (20 uur) : Uruguay - Portugal   2 - 1
    1 juli (16 uur) : Spanje - Rusland    1 - 1 na verlengingen - strafschoppen  3 - 4
    1 juli (20 uur) : Kroatië - Denemarken   1 - 1 na verlengingen - strafschoppen  3 - 2
    2 juli (16 uur) : Brazilië - Mexico   2 - 0
    2 juli (20 uur) : België - Japan   3 - 2
    3 juli (16 uur) : Zwitserland - Zweden   0 - 1
    3 juli (20 uur) : Colombia - Engeland   1 - 1   na verlengingen - strafschoppen  3 - 4

    KWARTFINALES
    6 juli (16 uur) : Frankrijk - Uruguay   2 - 0
    6 juli (20 uur) : Brazilië - België   1 - 2
    7 juli (16 uur) : Zweden - Engeland   0 - 2
    7 juli (20 uur) : Rusland - Kroatië   2 - 2  na verlengingen - strafschoppen   3 - 4

    HALVE FINALES :
    10 juli (20 uur) : Frankrijk  - België    1 - 0
    11 juli (20 uur) : Kroatië - Engeland   2  - 1 na verlengingen

    TROOSTFINALE : (derde en vierde plaats)
    14 juli (16 uur) : België - Engeland   2 - 0

    FINALE :
    15 juli (17 uur) : Frankrijk - Kroatië   4 - 2


    België zit samen met Engeland, Tunesië en Panama ingedeeld in groep G.

    De WK-shirts van de Rode Duivels

    De legendarische Russische doelman Lev Yashin prijkt de de WK-poster



    Herinnert u zich deze nog ?
    Dit is een overzicht van alle WK-finales :
    1930 in Uruguay : Uruguay - Argentinië   4 - 2
    1934 in Italië : Italië - Tsjecho-Slowakije   2 - 1
    1938 in Frankrijk : Italië - Hongarije   4 - 2
    1950 in Brazilië : Uruguay - Brazilië   2 - 1
    1954 in Zwitserland : West-Duitsland - Hongarije   3 - 2
    1958 in Zweden : Brazilië - Zweden   5 - 2
    1962 in Chili : Brazilië - Tsjecho-Slowakije   3 - 1
    1966 in Engeland : Engeland - West-Duitsland   4 - 2  n.v.
    1970 in Mexico : Brazilië - Italië   4 - 1
    1974 in Duitsland : West-Duitsland - Nederland   2 - 1
    1978 in Argentinië : Argentinië - Nederland   3 - 1  n.v.
    1982 in Spanje : Italië - West-Duitsland   3 - 1
    1986 in Mexico : Argentinië - West-Duitsland   3 - 2
    1990 in Italië : West-Duitsland - Argentinië   1 - 0
    1994 in de Verenigde Staten : Brazilië - Italië   0 - 0 n.v.   Brazilië wint na strafschoppen
    1998 in Frankrijk : Frankrijk - Brazilië   3 - 0
    2002 in Zuid-Korea en Japan : Brazilië - Duitsland   2 - 0
    2006 in Duitsland : Italië - Frankrijk   1 - 1  n.v.  Italië wint na strafschoppen
    2010 in Zuid-Afrika : Spanje - Nederland   1 - 0  n.v.
    2014 in Brazilië : Duitsland - Argentinië   1 - 0  n.v.
    2018 in Rusland : Frankrijk - Kroatië    4 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018
    21-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oefeninterlands Rode Duivels - WK 2018
    WK-selectie Rode Duivels
    Foto hln.be

    Wie gaat mee naar Rusland ?
    Doelmannen : Thibaut Courtois ( Chelsea), Simon Mignolet (Liverpool) en Koen Casteels (Wolfsburg) 
    Verdedigers : Toby Alderweireld (Tottenham), Jan Vertonghen (Tottenham), Vincent Kompany (Manchester City), 
    Thomas Vermaelen (Barcelona), Thomas Meunier (Paris Saint-Germain), Dedryck Boyata (Celtic) en reserve Laurent Ciman (LA City), 
    Middenvelders : Kevin De Bruyne (Manchester City), Moussa Dembélé (Tottenham), Axel Witsel (Tianjin), 
    Marouane Fellaini (Manchester United), Yannick Carrasco (Dalian Yifan), Nacer Chadli (West Bromwich), 
    Leander Dendoncker (Anderlecht), Thorgan Hazard (Mönchengladbach) en Youri Tielemand (AS Monaco)
    Aanvallers : Eden Hazard (Chelsea), Dries Mertens (Napoli), Romelu Lukaku (Manchester United), 
    Michy Batshuayi (Chelsea-Dortmund) en Adnan Januzay (Real Sociedad)

    Ons land zal tijdens het komende WK in Rusland aantreden zonder Radja Nainggolan.
    Hij werd door Bondscoach Roberto Martinez niet opgenomen in de voorlopige selectie voor België.
    Dat Radja er niet bij is brengt in ons land een golf van woede met zich mee. Sociale media staat
    vol met steunbetuigingen voor de AS Roma middenvelder en Bondscaoch Roberto Martinez, pas twee jaar bijgetekend,
     is kop van jut. Radja Nainggolan meldde na de bekendmaking van de voorselectie dat hij zich niet langer
     beschikbaar stelt voor de nationale ploeg. Ook voor Kevin Mirallas en Divock Origi, beiden er wel nog bij 
    op het WK 2014, is er geen plaats meer in de voorselectie van 28 man.

    Dit is de voorselectie met 28 namen :
    Doelmannen : Thibaut Courtois ( Chelsea), Simon Mignolet (Liverpool), Koen Casteels (Wolfsburg) 
    en Matz Sels (Newcastle-Anderlecht)
    Verdedigers : Toby Alderweireld (Tottenham), Jan Vertonghen (Tottenham), Vincent Kompany (Manchester City), 
    Thomas Vermaelen (Barcelona), Thomas Meunier (Paris Saint-Germain), Laurent Ciman (LA City), 
    Dedryck Boyata (Celtic), Christian Kabasele (Watford) en Jordan Lukaku (Lazio Roma)
    Middenvelders : Kevin De Bruyne (Manchester City), Moussa Dembélé (Tottenham), Axel Witsel (Tianjin), 
    Marouane Fellaini (Manchester United), Yannick Carrasco (Dalian Yifan), Nacer Chadli (West Bromwich), 
    Leander Dendoncker (Anderlecht), Thorgan Hazard (Mönchengladbach) en Youri Tielemand (AS Monaco)
    Aanvallers : Eden Hazard (Chelsea), Dries Mertens (Napoli), Romelu Lukaku (Manchester United), 
    Michy Batshuayi (Chelsea-Dortmund), Christian Benteke (Crystal Palace) en Adnan Januzay (Real Sociedad)


    Oefeninterlands
    27 maart : België - Saoudi-Arabië   4 - 0
    2 juni : België - Portugal    0 - 0
    6 juni : België - Egypte    3 - 0
    11 juni : België - Costa Rica   4 - 1

    Wedstrijden op het WK in Rusland
    18 juni : België - Panama   3 - 0
    23 juni : België - Tunesië   5 - 2
    28 juni : Engeland - België   0 - 1
    2 juli : België - Japan   3 - 2
    6 juli : Brazilië - België   1 - 2
    10 juli : Frankrijk - België   1 - 0
    14 juli : België - Engeland   2 - 0
    De derde plaats op het WK in Rusland was de beste Belgische WK-prestatie ooit voor de Rode 
    Duivels. Hiermee werd het vorige record uit Mexico 1986 verbroken, waar België vierde werd.
    Al moeten we toegeven dat we met een beetje meer geluk zelfs in de finale stonden. 
    Frankrijk werd uiteindelijk wereldkampioen.


    Foto hln.be

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018
    16-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 januari 2019

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 25, zaterdag 26 en zondag 27 januari 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 23


    Antwerp - Standard   ( vrijdag 20.30 uur )

    Charleroi - Waasland-Beveren   ( zaterdag 18 uur )

    Lokeren - Zulte Waregem   ( zaterdag 20 uur )

    Cercle Brugge - Sint-Truiden

    RC Genk - Moeskroen   ( zaterdag 20.30 uur )

    KV Oostende - Club Brugge   ( zondag 14.30 uur )

    Anderlecht - Eupen    ( zondag 18 uur )

    KV Kortrijk - AA Gent    ( zondag 20 uur )


    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 23

    Roeselare - Tubeke      ( vrijdag 20.30 uur )

    Westerlo - Union Saint-Gilloise    ( zaterdag 17 uur )

    Beerschot-Wilrijk - KV Mechelen     ( zaterdag 20.30 uur )

    Lommel - Oud-Heverlee Leuven    ( zondag 16 uur )


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 19

    Dessel Sport - KSV Oudenaarde   ( zaterdag 19.30 uur )

    Chatelet-Farciennes - Deinze    ( zaterdag 20 uur )

    Seraing - RWD Molenbeek

    KSK Heist - Rupel-Boom

    Virton - Geel

    Dender - Eendracht Aalst   ( zondag 14.30 uur )

    Knokke - Lierse-Kempenzonen    ( zondag 15 uur )

    RFC de Liège - Tessenderlo    ( zondag 15 uur )


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 19

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Dikkelvenne    ( zaterdag 19.30 uur )

    Wijgmaal - Londerzeel   ( zondag 14.30 uur )

    Eppegem - Sint-Eloois-Winkel

    Ronse - Overijse    ( zondag 15 uur )

    Sparta Petegem - Diegem Sport

    Menen - Olsa Brakel

    Westhoek - Harelbeke 

    Gullegem - RC Gent

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 19

    Turnhout - Hasselt    ( zaterdag 19.30 uur )

    Hades Kiewit Hasselt - Cappellen    

    Spouwen-Mopertingen - Heur-Tongeren

    City Pirates Antwerpen - Vosselaar    ( zaterdag 20 uur )

    Patro Eisden - Bocholt

    Sint-Niklaas - Berchem Sport

    Duffel - Temse    ( zondag 14.30 uur )

    VW Hamme - Hoogstraten    ( zondag 15 uur )

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  

    Geen voetbal 


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 19

    Wervik - Pepingen-Halle    ( zaterdag 18 uur )

    Torhout - Woluwe-Zaventem  ( zaterdag 19.30 uur )

    Wetteren - Stekene    ( zaterdag 19.30 uur )

    Melsele - Zelzate    ( zaterdag 20 uur )

    Oostkamp - Jong Lede     ( zaterdag 20 uur )

    Kampenhout - Merelbeke   ( zondag 14.30 uur )

    Wolvertem-Merchtem - Lebbeke

    Wingene - Zwevezele    ( zondag 15 uur )

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 19

    Houtvenne - Helson Hechteren   ( zaterdag 19.30 uur )

    Leopoldsburg - Nijlen

    Zwarte Leeuw - RC Mechelen

    Lyra-Lierse Berlaar - Bilzen Waltwilder   ( zaterdag 20 uur )

    Betekom - Ternesse Wommelgem

    Wellen - Esperanza Pelt

    Bornem - Termien    ( zondag 14.30 uur )

    Tienen - Sint-Lenaarts

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  :  

    Geen voetbal

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  

    Geen voetbal

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    15-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - zaterdag 26 en 27 januari 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Jong Zulte - Mariakerke

    HO Kalken - Ninove

    KVV Ardennen - Adegem

    Voorde Appelterre - Lochristi

    Drongen - Aalter 

    Dendermonde - Zele

    Elene-Grotenberge - Bambrugge

    Waasmunster - Sottegem 


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Sint-Laureins - Bellem


    Merendree - Poesele  


    Waarschoot - Zeveren


    Zomergem - Assenede


    Lovendegem - Latem


    Kleit - Maldegem


    Ertvelde - Sleidinge


    Meetjesland - Lembeke

        

     

       
      

     


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Machelen - Meerbeke

    Geraardsbergen - Moerbeke-Geraardsbergen

    Denderhoutem - Borsbeke

    Kluisbergen Sportief - Erembodegem

    Winnik - Munkzwalm

    Burst - Edeboys

    Gijzel-Oosterzele - Nokere-Kruishoutem

    Windeke - Meldert    


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Sint-Gillis - Berlare

    Doorslaar - Heikant

    Schoonaarde - Buggenhout

    Bazel - Kruibeke

    VSV Gent - Vrasene

    Sinaai - WB Sint-Niklaas

    Kieldrecht - Robur

    Haasdonk - Grembergen   


    DERDE PROVINCIALE A :


    Watervliet - Donk


    Vinkt - Nevele


    Sint-Kruis-Winkel - Boekhoute


    Maria-Aalter - Hansbeke


    Muide Gent - Wachtebeke


    Vinderhoute - Belzele


    Evergem Center - Ursel


    Bassevelde - DKW Evergem 

       

      

       
             

      


    DERDE PROVINCIALE B :


    Massemen - Cercle Melle   ( zaterdag 19 uur )


    Bottelare - Moortsele


    Destelbergen - Melsen


    Lochristi B - Laarne-Kalken


    Zaffelare - Heusden


    HT Zwijnaarde - Zevergem


    Beervelde - Serskamp-Schellebelle


    Sint-Denijs - VC Zwijnaarde   


    DERDE PROVINCIALE C :


    Eine - Michelbeke

    Oudenhove - Gavere-Asper

    Sint-Goriks - Horebeke

    Sottegem B - Maarkedal

    Wortegem - Velzeke

    Boekel - Nazareth-Eke

    Zingem - Bevere

    FC Kluisbergen - Elene-Grotenberge B 

    DERDE PROVINCIALE D :


    Baardegem - Sint-Antelinks


    Hofstade - Denderleeuw


    Zandbergen - Doggen


    Houtem - Kerksken


    Bonanza - Deftinge


    Vlierzele - Nederhasselt


    Haaltert - Mere


    Herzele-Ressegem - Gijzegem 

          

     


    DERDE PROVINCIALE E :


    Eksaarde - Oudegem

    Opdorp - Kemzeke

    Robur B - Tielrode

    Meerdonk - SKB Sint-Niklaas

    Klinge - Moerbeke

    SK Gerda - YB Beveren 

    Bosdam Beveren - Sint-Pauwels

    Melsele B - Kallo

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Ooidonck Leerne - Muide Gent B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Balgerhoeke - VS Destelbergen

    Avrasya Gent - De Pinte

    Knesselare - Zaffelare B

    Kaprijke-Bentille - 9000 Gent

    Sint-Amandsberg - Middelburg

    Oostakker - Vinkt B 


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Volkegem - Zingem B

    Mater - FC Kluisbergen B

    Nokere-Kruishoutem B - Boekel B

    FCLC Ronse - Petegem Schelde

    Huise-Ouwegem - Olsene

    Munkzwalm B - Kluisbergen Sportief B

    Nazareth-Eke B - Eine B    

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Bonanza B   ( vrijdag 19.30 uur )

    Neigem - Zegelsem

    Strijpen - Opbrakel

    Okegem - Everbeek 

    Velzeke B - Jong Geraardsbergen

    Volkegem B - Ophasselt

    Michelbeke B - Oudenhove B

    VIERDE PROVINCIALE D :

    OB Lebbeke - Moorsel

    Herdersem - Smetlede

    T. Melle - Nieuwerkerken

    Heusden B - Bavegem

    Aaigem - SK Merelbeke

    Wichelen - FC Dampoort

    Rangers Merelbeke - Lebbeke B   

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Baasrode - Sp. Waasmunster B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Hamme-Zogge - Verrebroek

    Sombeke - HO Kalken B

    SVH Waasmunster - Overmere

    Zele B - Daknam

    Haasdonk B - Hoogeinde

    Sint-Gillis-Waas - Sinaai B

    PD Kruibeke - Rupelmonde    

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (26 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    14-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - zaterdag 26 en zondag 27 januari 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via   

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    RC Lauwe - WS Lauwe   ( zaterdag 19 uur )


    Wielsbeke - Kortemark    ( zondag 14.30 uur )


    Dadizele - Oostduinkerke


    Damme - Vlamertinge   ( zondag 15 uur )


    Boezinge - Meulebeke


    Poperinge - RC Waregem


    Oostnieuwkerke - Zedelgem


    Blankenberge - Deerlijk  


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Diksmuide - Heist   ( zaterdag 19.30 uur )

    Lichtervelde - Eernegem    ( zondag 14.30 uur )

    Bredene - Rumbeke    ( zondag 15 uur )

    Spermalie-Middelkerke - De Ruiter Roeselare

    Oudenburg - Keiem

    Veldegem - Varsenare

    Jabbeke - Sint-Kruis

    De Haan - Club Roeselare   


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Zwevegem - Wevelgem    ( zaterdag 18 uur )


    Dottignies - Moorslede     ( zaterdag 19 uur )


    Geluwe - Anzegem    ( zondag 14.30 uur )


    Beveren-Leie - Otegem


    Bissegem - Ploegsteert


    Zonnebeke - Nieuwkerke    ( zondag 15 uur )


    Ledegem - Moen


    VV Tielt - Heestert   


    DERDE PROVINCIALE A :


    Staden - Elverdinge    ( zondag 14.30 uur )


    Hooglede - Beselare


    Westrozebeke - Houthulst


    Vleteren - Comines-Warneton


    Geluveld - Gits


    Proven - Voormezele


    Dikkebus - Veurne


    De Panne - Merkem    ( zondag 15 uur )  


    DERDE PROVINCIALE B :


    Ruddervoorde - Lissewege    ( zaterdag 19 uur )

    Beernem - Dar. Brugge     ( zondag 14.30 uur )

    Loppem - SK Torhout

    Nieuwpoort - Jong Male    ( zondag 15 uur )

    Ichtegem - Moerkerke

    Gistel - Lombardsijde

    Dudzele - Snaaskerke

    Steenbrugge - Koekelare


    DERDE PROVINCIALE C :


    Ingooigem - Moorsele   ( zaterdag 19 uur )


    Emelgem-Kachtem - Hulste    ( zaterdag 19 uur )


    Oostrozebeke - Ardooie    ( zaterdag 19 uur )


    Avelgem - Kanegem    ( zaterdag 19 uur )


    KSV Kortrijk - Lendelede    ( zondag 14.30 uur )


    Zwevezele B - Bellegem    ( zondag 15 uur )


    Aarsele - D. Beveren    


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Westende - Lo-Reninge    ( zaterdag 19 uur )


    Nieuwkapelle - Zarren    ( zondag 14.30 uur )


    Handzame - Veurne B


    Jonkershove - Bulskamp


    Averingem - Diksmuide B


    Coxyde - Adinkerke    ( zondag 15 uur )    


    VIERDE PROVINCIALE B :


    D. Beveren B - Zerkegem    ( zaterdag 19.30 uur )


    Ruiselede - Beernem B    ( zondag 14.30 uur )


    Sint-Joris - Aartrijke


    Doomkerke - Pittem


    HO Oedelem - Hertsberge


    Damme B - Steenbrugge B    ( zondag 15 uur )


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Sint-Eloois-Winkel B - Izegem-Ingelmunster B    ( zaterdag 19 uur )

    Kuurne - Dentergem    ( zondag 14.30 uur )

    Aalbeke - Ledegem B

    Anzegem B - Marke

    Dottignies B - Wielsbeke B

    Jong Vijve - Stasegem

    Desselgem - Jong Helkijn  


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Passendale - Dadizele B    ( zaterdag 19 uur )


    Poperinge B - Kruiseke   ( zondag 14 uur )


    Westouter - Langemark-Poelkapelle   ( zondag 14.30 uur )


    Hollebeke - Vlamertinge B


    Wervik B - Brielen


    Rekkem - Zillebeke


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    13-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 26 en 27 januari 2019

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 26 en 27 januari 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 20

    Vlijtingen - Herk-De-Stad   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zepperen-Brustem - Daring Huvo Jeuk   ( zondag 14.30 uur )

    Torpedo Hasselt - FC Alken

    Herkol - Koersel

    Bree-Beek - Melo Zonhoven

    Park Houthalen - Beringen

    Hoepertingen - Mechelen aan de Maas

    Zonhoven VV - Achel VV     


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 20

    Zoersel - Kontich    ( zaterdag 19.30 uur )

    Rochus Deurne - Lille    ( zaterdag 19.30 uur )

    De Kempen - Schriek   ( zaterdag 19.30 uur )

    Mariekerke - Heikant Berlaar   ( zondag 14.30 uur )

    Herentals - Branddonk

    Berg en Dal - Wuustwezel

    Sint-Job - Oppuurs

    Witgoor Dessel - KVV Duffel  


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 20

    Herent - HO Veltem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Melsbroek - Hoeilaart    ( zaterdag 19.30 uur )

    Diest - Liedekerke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Huldenberg - Sterrebeek    ( zaterdag 20 uur )

    Grimbergen - HO Bierbeek    ( zondag 14.30 uur )

    Tervuren-Duisburg - Bertem-Leefdal

    Rhodienne-De-Hoek - Borght-Humbeek     ( zondag 15 uur )

    Aarschot - Linden   


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 19

    Jodoigne - Etterbeek    ( zaterdag 19.30 uur )

    Ixelles - Sporting Bruxelles    ( zaterdag 20.30 uur )

    Saint-Jossé - Forestoise    ( zondag 15 uur )

    Boitsfort - Crossing Schaerbeek

    Villers La Ville - Stade Everois

    Kosova Schaerbeek - Lasne Ohian

    Waterloo - Genappe

    Saint-Michel - BX Brussels


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 20

    Antoinien - Montignies    ( zaterdag 19.30 uur )

    Houdeng - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    ( zondag 15 uur )

    Solre Sambre - Peruwelz FC

    Estaimbourg - Monceau

    Paturages - Le Roeulx

    Pont-A-Celles Buzet - Soignies

    Neufvilles - Anderlues

    Beloeil - Gosselies 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    12-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 februari 2019

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 1, zaterdag 2 en zondag 3 februari 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 24


    Moeskroen - Charleroi   ( vrijdag 20.30 uur )

    KV Oostende - Antwerp   ( zaterdag 18 uur )

    KV Kortrijk - Lokeren   ( zaterdag 20 uur )

    Zulte Waregem - Cercle Brugge 

    Waasland-Beveren - RC Genk   ( zaterdag 20.30 uur )

    Club Brugge - AA Gent   ( zondag 14.30 uur )

    Standard - Anderlecht    ( zondag 18 uur )

    Sint-Truiden - Eupen    ( zondag 20 uur )


    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 24

    Tubeke - Beerschot-Wilrijk      ( vrijdag 20.30 uur )

    Union Saint-Gilloise - Lommel    ( zaterdag 17 uur )

    KV Mechelen - Westerlo     ( zaterdag 20.30 uur )

    Oud-Heverlee Leuven - Roeselare    ( zondag 16 uur )


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 20

    KSV Oudenaarde - Knokke   ( zaterdag 20 uur )

    Tessenderlo - Dessel Sport

    Geel - Chatelet-Farciennes

    Dender - KSK Heist

    Lierse-Kempenzonen - Eendracht Aalst

    Deinze - Seraing

    RWD Molenbeek - Virton

    Rupel-Boom - RFC de Liège    ( zondag 15 uur )


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :

    Geen voetbal   

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : 

    Geen voetbal   

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 20

    La Louvière-Centre - RFC Meux    ( alles zondag 15 uur )

    Ol. Charleroi - FC Tilleur

    URSL Visé - Ciney

    Waremme - Hamoir

    Rebecquoise - Durbuy

    Acren-Lessines - RAAL La Louvière

    Solières - Couvin-Mariembourg

    Walhain - Franc Borains


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : 

    Geen voetbal

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : 

    Geen voetbal 

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  : Speeldag 20

    Stockel - Léopold FC   ( alles zondag 15 uur )

    Ganshoren - Manageoise

    Aischoise - Albert Quevy-Mons

    Namur Fosses-La-Ville - Taminoise

    Stade Brainois - RSD Jette

    Symphorinois - Wavre Sports

    RCS Brainois - Ostiches-Ath

    Binchoise - RFC Tournai

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 20

    La Calamine - Herstal    ( alles zondag 15 uur )

    Oppagne-Wéris - Warnant

    Aywaille - Longlier

    Onhaye - Richelle

    Condruzien - Mormont

    Sprimont - RFC Huy

    Verlaine - Stockay-Warfusée

    Givry - Meix-Dt-Virton


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    11-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - zaterdag 2 en zondag 3 februari 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Ninove - Jong Zulte    ( zaterdag 19.30 uur )

    Aalter - Elene-Grotenberge    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem - KVV Ardennen     ( zaterdag 20 uur )

    Zele - Voorde Appelterre    ( zaterdag 20 uur )

    Bambrugge - Dendermonde

    Mariakerke - Drongen

    Adegem - HO Kalken 

    Lochristi - Waasmunster


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Latem - Zomergem    ( zaterdag 19.30 uur )


    Maldegem - Merendree    ( zaterdag 19.30 uur )


    Assenede - Waarschoot


    Zeveren - Kleit


    Poesele - Ertvelde


    Sleidinge - Sint-Laureins


    Bellem - Meetjesland


    Lembeke - Lovendegem   

         

     

        
       

     


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Borsbeke - Gijzel-Oosterzele    ( zaterdag 19.30 uur )

    Meldert - Machelen

    Meerbeke - Denderhoutem

    Erembodegem - Winnik

    Moerbeke-Geraardsbergen - Windeke

    Munkzwalm - Burst

    Edeboys - Geraardsbergen

    Nokere-Kruishoutem - Kluisbergen Sportief   


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Vrasene - Sinaai    ( zaterdag 19.30 uur )

    Berlare - Bazel    ( zaterdag 19.30 uur )

    WB Sint-Niklaas - Schoonaarde

    Buggenhout - Haasdonk

    Grembergen - Kieldrecht

    Robur - Doorslaar

    Heikant - Sint-Gillis

    Kruibeke - VSV Gent    


    DERDE PROVINCIALE A :


    Ursel - Sint-Kruis-Winkel


    Boekhoute - Vinderhoute


    Belzele - Bassevelde


    Wachtebeke - Maria-Aalter


    Donk - Muide Gent


    Nevele - Watervliet 


    DKW Evergem - Vinkt 


    Hansbeke - Evergem Center 

         

      

        
              

      


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Destelbergen   ( zaterdag 19 uur )


    Cercle Melle - Sint-Denijs    ( zaterdag 19.30 uur )


    Melsen - Bottelare   ( zaterdag 19.30 uur )


    Zevergem - Zaffelare


    Heusden - Massemen


    VC Zwijnaarde - Lochristi B


    Moortsele - Beervelde


    Serskamp-Schellebelle - HT Zwijnaarde    


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Boekel    ( zaterdag 19 uur )

    Bevere - Sint-Goriks    ( zaterdag 19.30 uur )

    Nazareth-Eke - Wortegem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Maarkedal - Zingem

    Horebeke - FC Kluisbergen

    Elene-Grotenberge B - Oudenhove

    Gavere-Asper - Eine

    Velzeke - Sottegem B   

    DERDE PROVINCIALE D :


    Doggen - Houtem


    Gijzegem - Vlierzele


    Nederhasselt - Haaltert


    Mere - Baardegem


    Sint-Antelinks - Hofstade


    Deftinge - Herzele-Ressegem


    Kerksken - Bonanza


    Denderleeuw - Zandbergen  

            

     


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Meerdonk    ( zaterdag 19.30 uur )

    SKB Sint-Niklaas - SK Gerda    ( zaterdag 20 uur )

    YB Beveren - Melsele B    ( zaterdag 20 uur )

    Tielrode - Opdorp

    Kallo - Eksaarde

    Moerbeke - Bosdam Beveren

    Oudegem - Robur B

    Kemzeke - Klinge

    VIERDE PROVINCIALE A :

    De Pinte - Knesselare    ( zaterdag 19 uur )

    Zaffelare B - Lotenhulle   ( zaterdag 19 uur )

    Muide Gent B - Balgerhoeke   ( zaterdag 19 uur )

    9000 Gent - Sint-Amandsberg     ( zaterdag 19.30 uur )

    Vinkt B - Kaprijke-Bentille    ( zaterdag 20 uur )

    VS Destelbergen - Oostakker

    Middelburg - Avrasya Gent


    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Bevere B    ( vrijdag 20 uur )

    Eine B - Munkzwalm B    ( zaterdag 18 uur )

    Kluisbergen Sportief B - Huise-Ouwegem     ( zaterdag 18 uur )

    Boekel B - Nazareth-Eke B    ( zaterdag 19.30 uur )

    Zingem B - FCLC Ronse    ( zaterdag 19.30 uur )

    Petegem Schelde - Nokere-Kruishoutem B

    Olsene - Mater   

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Volkegem B    ( zaterdag 15 uur )

    Oudenhove B - Okegem    ( zaterdag 19 uur )

    Opbrakel - Michelbeke B

    Ophasselt - Velzeke B

    Everbeek - Neigem

    Zegelsem - Winnik B

    Idegem - Strijpen 

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - Rangers Merelbeke    ( zaterdag 19 uur )

    FC Lebbeke B - Wichelen

    FC Dampoort - Herdersem

    Bavegem - OB Lebbeke

    SK Merelbeke - T. Melle

    Smetlede - Aaigem

    Nieuwerkerken - Heusden B   

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sp. Waasmunster B - Zele B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Rupelmonde - Hamme-Zogge

    Daknam - Sint-Gillis-Waas

    Sinaai B - PD Kruibeke

    HO Kalken B - SVH Waasmunster

    Verrebroek - Sombeke

    Hoogeinde - Baasrode

    Overmere - Haasdonk B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    10-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - zaterdag 2 en zondag 3 februari 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via    

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Meulebeke - Wielsbeke   ( zaterdag 19 uur )


    Deerlijk - Boezinge


    Oostduinkerke - Blankenberge


    RC Waregem - Dadizele


    Zedelgem - Poperinge


    WS Lauwe - Oostnieuwkerke


    Kortemark - Damme


    Vlamertinge - RC Lauwe


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Eernegem - De Haan   ( zaterdag 19 uur )

    Rumbeke - Jabbeke    ( zaterdag 19 uur )

    Club Roeselare - Spermalie-Middelkerke

    Heist - Bredene

    Keiem - Lichtervelde 

    Varsenare - Oudenburg

    De Ruiter Roeselare - Diksmuide

    Sint-Kruis - Veldegem   


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Heestert - Ledegem   ( zaterdag 19 uur )


    Moorslede - VV Tielt


    Otegem - Zonnebeke


    Ploegsteert - Dottignies


    Nieuwkerke - Bissegem


    Moen - Zwevegem


    Anzegem - Beveren-Leie


    Wevelgem - Geluwe   


    DERDE PROVINCIALE A :


    Merkem - Staden    ( zaterdag 19 uur )


    Veurne - Westrozebeke    ( zaterdag 19.30 uur )


    Voormezele - Geluveld


    Gits - Vleteren


    Comines-Warneton - De Panne


    Elverdinge - Hooglede


    Beselare - Dikkebus


    Houthulst - Proven


    DERDE PROVINCIALE B :


    Lissewege - Nieuwpoort

    Dar. Brugge - Gistel

    Snaaskerke - Beernem

    Koekelare - Dudzele

    Moerkerke - Steenbrugge

    Jong Male - Ichtegem

    SK Torhout - Ruddervoorde

    Lombardsijde - Loppem   


    DERDE PROVINCIALE C :


    Kanegem - Oostrozebeke


    Ardooie - KSV Kortrijk


    D. Beveren - Avelgem


    Moorsele - Aarsele


    Hulste - Ingooigem 


    Lendelede - Wevelgem B


    Heule - Zwevezele B


    Bellegem - Emelgem-Kachtem 

      


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Diksmuide B - Nieuwkapelle    ( zaterdag 19.30 uur )


    Lo-Reninge - Coxyde   ( zaterdag 19.30 uur )


    Nieuwpoort B - Jonkershove    ( zaterdag 19.30 uur )


    Kortemark B - Handzame    ( zondag 14 uur )


    Zarren - Westende


    Bulskamp - Alveringem   


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Zandvoorde - Damme B    ( zaterdag 19.30 uur )


    Hertsberge - Ruiselede   ( zondag 14.30 uur )


    Steenbrugge B - D. Beveren B


    Aartrijke - HO Oedelem


    Pittem - Sint-Joris


    E. Brugge - Doomkerke


    Beernem B - Wenduine   


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Izegem-Ingelmunster B - Wikings Kortrijk    ( zaterdag 19.45 uur )

    Stasegem - Dottignies B

    Marke - Desselgem

    Jong Helkijn - Aalbeke

    Ledegem B - Kuurne

    Dentergem - Sint-Eloois-Winkel B

    Wielsbeke B - Anzegem B  


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Zillebeke - Westouter    ( zaterdag 19 uur )


    Kruiseke - Rekkem


    Menen United - Reningelst


    Langemark-Poelkapelle - Wervik B


    Brielen - Passendale


    Dadizele B - Hollebeke 


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (11 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    09-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 februari 2019

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 2 en 3 februari 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 21

    Achel VV - Hoepertingen    ( zaterdag 19.30 uur )

    FC Alken - Zepperen-Brustem   ( zaterdag 20 uur )

    Beringen - Bree-Beek    ( zaterdag 20 uur )

    Herk-De-Stad - Herkol   ( zondag 14.30 uur )

    Koersel - Park Houthalen

    Daring Huvo Jeuk - Zonhoven VV

    Melo Zonhoven - Torpedo Hasselt

    Mechelen aan de Maas - Vlijtingen


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 21

    Oppuurs - Berg en Dal     ( zaterdag 19.30 uur )

    Heikant Berlaar - Rochus Deurne     ( zaterdag 19.30 uur )

    Lille - Zoersel   ( zaterdag 20 uur )

    Kontich - Witgoor Dessel    ( zaterdag 20 uur )

    Branddonk - De Kempen

    Schriek - Mariekerke 

    KVV Duffel - Sint-Job

    Wuustwezel - Herentals 


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 21

    HO Bierbeek - Melsbroek    ( zaterdag 20 uur )

    HO Veltem - Grimbergen

    Bertem-Leefdal - Rhodienne-De-Hoek

    Borght-Humbeek - Herent

    Sterrebeek - Aarschot

    Hoeilaart - Huldenberg

    Linden - Diest 

    Liedekerke - Tervuren-Duisburg


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 20

    Genappe - Villers La Ville    ( zondag 14.30 uur )

    Lasne Ohain - Waterloo

    BX Brussels - Kosova Schaerbeek

    Etterbeek - Saint-Michel

    Crossing Schaerbeek - Forestoise

    Stade Everois - Ixelles

    Sporting Bruxelles - Boitsfort

    Jodoinge - Saint-Jossé 


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : Speeldag 21

    Monceau - Solre Sambre    ( zaterdag 19.30 uur )

    Soignies - Antoinien

    Montignies - Neufvilles

    Anderlues - Beloeil

    Gosselies - Estaimbourg

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Paturages

    Peruwelz FC - Houdeng

    Le Roeulx - Pont-A-Celles Buzet   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    08-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 februari 2019

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 8, zaterdag 9 en zondag 10 februari 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 25


    RC Genk - Standard   ( vrijdag 20.30 uur )

    Charleroi - KV Oostende    ( zaterdag 18 uur )

    Sint-Truiden - Waasland-Beveren   ( zaterdag 20 uur )

    Eupen - KV Kortrijk 

    Lokeren - Antwerp   ( zaterdag 20.30 uur )

    Cercle Brugge - Club Brugge    ( zondag 14.30 uur )

    Anderlecht - Zulte Waregem    ( zondag 18 uur )

    AA Gent - Moeskroen    ( zondag 20 uur )


    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 25

    Westerlo - Tubeke      ( vrijdag 20.30 uur )

    Roeselare - Lommel    ( zaterdag 17 uur )

    KV Mechelen - Oud-Heverlee Leuven     ( zaterdag 20.30 uur )

    Beerschot-Wilrijk - Union Saint-Gilloise    ( zondag 16 uur )


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 21

    Dessel Sport - Lierse-Kempenzonen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Chatelet-Farciennes - KSV Oudenaarde   ( zaterdag 20 uur )

    Seraing - Dender

    KSK Heist - Geel

    Virton - Tessenderlo
     
    Knokke - RWD Molenbeek     ( zondag 15 uur )

    RFC de Liège - Deinze

    Eendracht Aalst - Rupel-Boom


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 20

    Sint-Eloois-Winkel - Ronse    ( alles zondag 15 uur )

    Harelbeke - Gullegem

    Eppegem - Sparta Petegem

    Londerzeel - Westhoek

    Olsa Brakel - Diegem Sport

    Dikkelvenne - Wijgmaal

    Tempo Overijse - Mandel United Izegem-Ingelmunster

    RC Gent - Menen

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 20

    Bocholt - Spouwen-Mopertingen   ( alles zondag 15 uur )

    Vosselaar - Turnhout

    Cappellen - Patro Eisden

    Berchem Sport - Hades Kiewit Hasselt

    Heur-Tongeren - Duffel

    Temse - City Pirates Antwerpen

    Hasselt - Hoogstraten

    Sint-Niklaas - VW Hamme

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 21

    RAAL La Louvière - Rebecquoise    ( zaterdag 20 uur )

    Durbuy - Waremme

    RFC Meux - Solières Sport

    Ciney - Ol. Charleroi

    Couvin-Mariembourg - Acren-Lessines

    Hamoir - Walhain   ( zondag 15 uur )

    Franc Borains - URSL Visé

    FC Tilleur - La Louvière-Centre


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 20

    Zelzate - Wetteren    ( alles zondag 15 uur )

    Stekene - Pepingen-Halle

    Merelbeke - Torhout

    Woluwe-Zaventem - Wingene

    Jong Lede - Wolvertem-Merchtem

    Kampenhout - Wervik

    Lebbeke - Melsele

    Zwevezele - Oostkamp

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 20

    Helson Helchteren - Wellen

    Ternesse Wommelgem - Lyra-Lierse Berlaar

    Termien - Houtvenne

    Bilzen Waltwilder - Sint-Lenaarts

    RC Mechelen - Leopoldsburg

    Nijlen - Bornem

    Zwarte Leeuw - Tienen

    Esperanza Pelt - Betekom

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  : Speeldag 21

    Wavre Sports - Binchoise     ( zaterdag 19.30 uur )

    RFC Tounai - Stockel    ( zaterdag 20 uur )

    Taminoise - RCS Brainois   ( zondag 15 uur )

    Ostiches-Ath - Stade Brainois

    RSD Jette - Symphorinois

    Manageoise - Aischoise

    Léopold FC - Ganshoren

    Albert Quevy-Mons - Namur Fosses-La-Ville

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 21

    RFC Huy - Condruzien    ( zaterdag 20 uur )

    Longlier - Oppagne-Wéris

    Herstal - Verlaine   ( zondag 15 uur )

    Warnant - La Calamine

    Meix-Dt-Virton - Aywaille

    Richelle - Givry

    Mormont - Onhaye

    Stockay-Warfusée - Sprimont 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    07-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - zaterdag 9 en zondag 10 februari 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Waasmunster - Zele    ( zaterdag 19.30 uur )

    Elene-Grotenberge - Mariakerke

    Drongen - Ninove

    Jong Zulte - Adegem

    HO Kalken - KVV Ardennen   

    Dendermonde - Aalter

    Lochristi - Sottegem

    Voorde Appelterre - Bambrugge


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Ertvelde - Merendree   ( zaterdag 19.30 uur )


    Meetjesland - Sleidinge    ( zaterdag 20 uur )


    Zomergem - Lembeke


    Waarschoot - Latem


    Kleit - Assenede


    Sint-Laureins - Poesele 


    Zeveren - Maldegem


    Lovendegem - Bellem  

            

     

         
        

     


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Windeke - Edeboys    ( zaterdag 19.30 uur )

    Geraardsbergen - Munkzwalm

    Burst - Erembodegem

    Machelen - Moerbeke-Geraardsbergen

    Denderhoutem - Meldert

    Gijzel-Oosterzele - Meerbeke

    Winnik - Kluisbergen Sportief

    Borsbeke - Nokere-Kruishoutem  


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Haasdonk - WB Sint-Niklaas    ( zaterdag 19.30 uur )

    Schoonaarde - Vrasene    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sinaai - Kruibeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    VSV Gent - Berlare

    Bazel - Heikant

    Sint-Gillis - Robur

    Doorslaar - Kieldrecht

    Buggenhout - Grembergen   


    DERDE PROVINCIALE A :


    Evergem Center - Wachtebeke    ( zaterdag 19 uur )


    Muide Gent - Nevele    ( zaterdag 19 uur )


    Vinderhoute - Ursel    ( zaterdag 19.30 uur )


    Bassevelde - Boekhoute    ( zaterdag 19.30 uur )


    Maria-Aalter - Donk


    Sint-Kruis-Winkel - Hansbeke


    Watervliet - Vinkt


    Belzele - DKW Evergem   

            

      

         
               

      


    DERDE PROVINCIALE B :


    Bassevelde - Zevergem     ( zaterdag 19 uur )


    Cercle Melle - VC Zwijnaarde    ( zaterdag 19.30 uur )


    HT Zwijnaarde - Moortsele


    Beervelde - Melsen


    Bottelare - Laarne-Kalken


    Destelbergen - Lochristi B


    Sint-Denijs - Heusden


    Zaffelare - Serskamp-Schellebelle

     


    DERDE PROVINCIALE C :


    Boekel  - Gavere-Asper    ( zaterdag 19.30 uur )

    FC Kluisbergen - Bevere    ( zaterdag 19.30 uur )

    Zingem - Velzeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem B - Nazareth-Eke

    Wortegem - Michelbeke

    Eine - Oudenhove

    Horebeke - Elene-Grotenberge B

    Sint-Goriks - Maarkedal  

    DERDE PROVINCIALE D :


    Zandbergen - Sint-Antelinks


    Hofstade - Mere


    Baardegem - Nederhasselt


    Houtem - Denderleeuw


    Bonanza - Doggen


    Herzele-Ressegem - Kerksken


    Haaltert - Vlierzele


    Deftinge - Gijzegem   

      

     
             

     


    DERDE PROVINCIALE E :


    Melsele B - SKB Sint-Niklaas    ( zaterdag 20 uur )

    Bosdam Beveren - Kemzeke    ( zaterdag 20 uur )

    SK Gerda - Sint-Pauwels    ( zaterdag 20 uur )

    Eksaarde - YB Beveren

    Robur B - Kallo

    Meerdonk - Moerbeke

    Oudegem - Tielrode

    Klinge - Opdorp

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Ooidonck-Leerne - Zaffelare B    ( zaterdag 19 uur )

    Oostakker - Muide Gent   ( zaterdag 20 uur )

    Vinkt B - 9000 Gent  ( zaterdag 20 uur )

    Kaprijke-Bentille - VS Destelbergen

    Avrasya Gent - Sint-Amandsberg   

    Knesselare - Middelburg

    Lotenhulle - De Pinte   


    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Mater    ( vrijdag 20 uur )

    Kluisbergen Sportief B - Olsene   ( zaterdag 18 uur )

    Nazareth-Eke B - Petegem Schelde     ( zaterdag 19 uur )

    Munkzwalm B - Boekel B    ( zaterdag 19 uur )

    Volkegem - FC Kluisbergen B

    Huise-Ouwegem - Eine B

    Nokere-Kruishoutem B - Zingem B 

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Winnik B - Neigem    ( vrijdag 19.30 uur )

    Velzeke B - Bonanza B    ( zaterdag 15 uur )

    Volkegem B - Zegelsem    ( zaterdag 18.30 uur )

    Michelbeke B - Idegem    ( zaterdag 19 uur )

    Oudenhove B - Everbeek    ( zaterdag 19 uur )

    Okegem - Opbrakel 

    Strijpen - Jong Geraardsbergen

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Rangers Merelbeke - Moorsel    ( zaterdag 15 uur )

    Wichelen - Serskamp-Schellebelle B    ( zaterdag 19.30 uur )

    OB Lebbeke - Nieuwerkerken

    Heusden B - T. Melle

    Aaigem - FC Dampoort

    Herdersem - Lebbeke B

    Smetlede - SK Merelbeke     

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Hamme-Zogge - Sinaai B

    Zele B - Baasrode

    Sombeke - Rupelmonde

    SVH Waasmunster - Verrebroek

    Haasdonk B - HO Kalken B

    Overmere - Hoogeinde

    Sint-Gillis-Waas - Sp. Waasmunster B

    PD Kruibeke - Daknam


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    06-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - zaterdag 9 en zondag 10 februari 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via     

    wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    RC Lauwe - Kortemark   ( zaterdag 19 uur )


    Damme - Meulebeke


    Oostduinkerke - Deerlijk 


    Blankenberge - RC Waregem


    Dadizele - Zedelgem


    Oostnieuwkerke - Vlamertinge


    Poperinge - WS Lauwe


    Wielsbeke - Boezinge   


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Eernegem - Club Roeselare   ( zaterdag 19 uur )

    Diksmuide - Spermalie-Middelkerke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Veldegem - Rumbeke

    Jabbeke - Heist

    Bredene - De Ruiter Roeselare 

    De Haan - Keiem

    Lichtervelde - Varsenare

    Oudenburg - Sint-Kruis  


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Dottignies - Nieuwkerke   ( zaterdag 19 uur )


    Bissegem - Otegem


    Zonnebeke - Anzegem


    Beveren-Leie - Wevelgem


    Geluwe - Zwevegem


    Ledegem - Moorslede


    VV Tielt - Ploegsteert


    Heestert - Moen  


    DERDE PROVINCIALE A :


    Vleteren - Voormezele


    Geluveld - Houthulst


    De Panne - Gits


    Hooglede - Staden 


    Dikkebus - Elverdinge


    Westrozebeke - Beselare


    Proven - Veurne


    Comines-Warneton - Merkem


    DERDE PROVINCIALE B :


    Dudzele - Moerkerke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Loppem - Gistel

    Beernem - Koekelare

    Steenbrugge - Jong Male

    Ruddervoorde - Lombardsijde

    Nieuwpoort - SK Torhout

    Ichtegem - Lissewege

    Snaaskerke - Dar. Brugge 


    DERDE PROVINCIALE C :


    Oostrozebeke - D. Beveren    ( zaterdag 18 uur )


    Avelgem - Moorsele    ( zaterdag 19 uur )


    Wevelgem B - Ardooie   ( zaterdag 19 uur )


    Emelgem-Kachtem - Zwevezele B    ( zaterdag 19.30 uur )


    Aarsele - Hulste


    Ingooigem - Bellegem


    KSV Kortrijk - Kanegem


    Lendelede - Heule   

       


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Westende - Diksmuide B     ( zaterdag 19 uur )


    Zarren - Lo-Reninge 


    Jonkershove - Veurne B


    Alveringem - Nieuwpoort B


    Nieuwkapelle - Bulskamp


    Handzame - Adinkerke

      


    VIERDE PROVINCIALE B :


    D. Beveren B - Zandvoorde    ( zaterdag 19 uur )


    Damme B - Beernem B


    Wenduine - Ruiselede   


    HO Oedelem - Pittem


    Sint-Joris - E. Brugge


    Doomkerke - Zerkegem


    Aartrijke - Hertsberge   


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Sint-Eloois-Winkel B - Ledegem B    ( zaterdag 18 uur )

    Jong Vijve - Izegem-Ingelmunster B 

    Wikings Kortrijk - Dentergem

    Kuurne - Aalbeke

    Anzegem B - Stasegem 

    Desselgem - Wielsbeke B

    Marke - Jong Helkijn 


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Passendale - Wervik B    ( zaterdag 19 uur )


    Poperinge B - Menen United    ( zondag 14 uur )


    Reningelst - Vlamertinge B


    Hollebeke - Brielen


    Westouter - Kruiseke


    Zillebeke - Langemark-Poelkapelle  


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (11 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    05-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 februari 2019

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 9 en 10 februari 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 22

    Vlijtingen - Achel VV      ( zaterdag 19.30 uur )

    Bree-Beek - Koersel     ( zaterdag 19.30 uur )

    Zonhoven VV - FC Alken    ( zaterdag 19.30 uur )

    Park Houthalen - Herkol   ( zaterdag 19.30 uur )

    Mechelen aan de Maas - Herk-De-Stad    ( zaterdag 20 uur )

    Torpedo Hasselt - Beringen

    Hoepertingen - Daring Huvo Jeuk

    Zepperen-Brustem - Melo Zonhoven    


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 22

    De Kempen - Wuustwezel     ( zaterdag 19.30 uur )

    Zoersel - Heikant Berlaar     ( zaterdag 19.30 uur )

    Berg en Dal - KVV Duffel

    Sint-Job - Kontich

    Herentals - Oppuurs

    Branddonk - Schriek

    Witgoor Dessel - Lille 

    Rochus Deurne - Mariekerke 


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 22

    Melsbroek - Grimbergen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Herent - Bertem-Leefdal     ( zaterdag 19.30 uur )

    Diest - Sterrebeek    ( zaterdag 19.30 uur )

    Huldenberg - HO Bierbeek    ( zaterdag 20 uur )

    Tervuren-Duisburg - Linden    ( zondag 14.30 uur )

    Borght-Humbeek - HO Veltem 

    Aarschot - Hoeilaart

    Rhodienne-De-Hoek - Liedekerke


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 21

    Ixelles - Genappe    ( zaterdag 20.30 uur )

    Waterloo - BX Brussels

    Kosova Schaerbeek - Etterbeek

    Saint-Michel - Jodoigne

    Saint-Jossé - Crossing Schaerbeek

    Forestoise - Sporting Bruxelles

    Boitsfort - Stade Everois

    Villers La Ville - Lasne Ohain


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT : 

    Geen voetbal - Pas de foot   

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    04-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 februari 2019

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 februari 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 26


    Standard - Lokeren    ( vrijdag 20.30 uur )

    KV Kortrijk - Charleroi      ( zaterdag 18 uur )

    KV Oostende - Eupen   ( zaterdag 20 uur )

    Zulte Waregem - Sint-Truiden 

    Waasland-Beveren - AA Gent     ( zaterdag 20.30 uur )

    Club Brugge - RC Genk    ( zondag 14.30 uur )

    Antwerp - Anderlecht    ( zondag 18 uur )

    Moeskroen - Cercle Brugge    ( zondag 20 uur )


    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 26

    Tubeke - KV Mechelen      ( vrijdag 20.30 uur )

    Oud-Heverlee Leuven - Westerlo    ( zaterdag 17 uur )

    Union Saint-Gilloise - Roeselare     ( zaterdag 20.30 uur )

    Lommel - Beerschot-Wilrijk    ( zondag 16 uur )


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 22

    KSV Oudenaarde - Seraing   ( zaterdag 19.30 uur )

    Tessenderlo - Eendracht Aalst    ( zaterdag 19.30 uur )

    Geel - RFC de Liège   ( zaterdag 20 uur )

    Dender - Knokke

    Deinze - Lierse-Kempenzonen

    KSK Heist - Chatelet-Farciennes

    RWD Molenbeek - Dessel Sport

    Rupel-Boom - Virton   ( zondag 15 uur )


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 21

    Wijgmaal - Tempo Overijse    ( alles zondag 15 uur )

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Sint-Eloois-Winkel

    Ronse - Eppegem

    Sparta Petegem - Olsa Brakel

    Diegem Sport - RC Gent

    Menen - Harelbeke 

    Gullegem - Londerzeel

    Westhoek - Dikkelvenne   

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 21

    Hades Kiewit Hasselt - Sint-Niklaas    ( zaterdag 19.30 uur )

    Turnhout - Temse    ( zaterdag 19.30 uur )

    Patro Eisden - Berchem Sport    ( zaterdag 20 uur )

    Hoogstraten - Vosselaar

    City Pirates Antwerpen - Heur-Tongeren

    Spouwen-Mopertingen - Cappellen   ( zondag 15 uur )

    Duffel - Bocholt

    VW Hamme - Hasselt   

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 22

    Ol. Charleroi - URSL Visé    ( zaterdag 20 uur )

    La Louvière-Centre - Ciney

    Rebecquoise - Couvin-Mariembourg

    Waremme - RAAL La Louvière   ( zondag 14.30 uur )

    Walhain - Durbuy    ( zondag 15 uur )

    Acren-Lessines - RFC Meux

    Hamoir - Franc Borains

    Solières Sport - FC Tilleur


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 21

    Wervik - Stekene   ( zaterdag 18 uur )

    Torhout - Kampenhout    ( zaterdag 19.30 uur )

    Wetteren - Lebbeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Melsele - Jong Lede    ( zaterdag 20 uur )

    Wingene - Merelbeke    ( zondag 15 uur )

    Pepingen-Halle - Zelzate

    Wolvertem-Merchtem - Zwevezele

    Oostkamp - Woluwe-Zaventem   

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 21

    Leopoldsburg - Zwarte Leeuw    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Lenaarts - Ternesse Wommelgem

    Betekom - Helson Helchteren    ( zaterdag 20 uur )

    Lyra-Lierse Berlaar - Esperanza Pelt

    Wellen - Termien

    Bornem - RC Mechelen    ( zondag 15 uur )

    Tienen - Bilzen Waltwilder

    Houtvenne - Nijlen    

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  : Speeldag 22

    Aischoise - Léopold FC     ( zaterdag 20 uur )

    Namur Fosses-La-Ville - Manageoise    ( zaterdag 20 uur )

    Ganshoren - RFC Tournai   ( zondag 15 uur )

    Binchoise - RSD Jette

    RCS Brainois - Albert Quevy-Mons

    Symphorinois - Stade Brainois

    Taminoise - Ostiches-Ath

    Stockel - Wavre Sports  

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 22

    Sprimont Herstal    ( zaterdag 20 uur )

    La Calamine - Longlier    ( zaterdag 20.30 uur )

    Verlaine - Warnant    ( zondag 15 uur )

    Givry - Mormont

    Richelle - Meix-Dt-Virton

    Condruzien - Stockay-Warfusée

    Onhaye - RFC Huy

    Oppagne-Wéris - Aywaille


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    03-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - zaterdag 16 en zondag 17 februari 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Aalter - Voorde Appelterre    ( zaterdag 19.30 uur )

    Ninove - Elene-Grotenberge    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem - HO Kalken    ( zaterdag 20 uur )

    Mariakerke - Dendermonde

    Bambrugge - Waasmunster

    Zele - Lochristi

    KVV Ardennen - Jong Zulte

    Adegem - Drongen


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Maldegem - Ertvelde   ( zaterdag 19.30 uur )


    Latem - Kleit    ( zaterdag 19.30 uur )


    Assenede - Zeveren


    Sleidinge - Lovendegem


    Merendree - Sint-Laureins


    Lembeke - Waarschoot


    Bellem - Zomergem


    Poesele - Meetjesland   

     

     
             

     

          
         

     


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Edeboys - Machelen

    Moerbeke-Geraardsbergen - Denderhoutem

    Meldert - Gijzel-Oosterzele

    Nokere-Kruishoutem - Winnik

    Erembodegem - Geraardsbergen

    Kluisbergen Sportief - Burst

    Meerbeke - Borsbeke

    Munkzwalm - Windeke


    TWEEDE PROVINCIALE C :


    Berlare - Sinaai    ( zaterdag 19.30 uur )

    Vrasene - Haasdonk    ( zaterdag 19.30 uur )

    Kieldrecht - Sint-Gillis    ( zaterdag 19.30 uur )

    Heikant - VSV Gent

    Grembergen - Doorslaar

    WB Sint-Niklaas - Buggenhout

    Kruibeke - Schoonaarde

    Robur - Bazel   


    DERDE PROVINCIALE A :


    Wachtebeke - Sint-Kruis-Winkel


    Hansbeke - Vinderhoute


    Ursel - Bassevelde


    Boekhoute - Belzele


    DKW Evergem - Watervliet


    Nevele - Maria-Aalter


    Vinkt - Muide Gent


    Donk - Evergem Center   

      

     
             

      

          
                

      


    DERDE PROVINCIALE B :


    Laarne-Kalken - Beervelde     ( zaterdag 19 uur )


    Melsen - HT Zwijnaarde    ( zaterdag 19.30 uur )


    Moortsele - Zaffelare


    Serskamp-Schellebelle - Massemen


    Zevergem - Sint-Denijs


    Heusden - Cercle Melle


    VC Zwijnaarde - Destelbergen


    Lochristi B - Bottelare    

     

     


    DERDE PROVINCIALE C :


    Michelbeke - Sottegem B    ( zaterdag 19 uur )

    Nazareth-Eke - Zingem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bevere - Horebeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Velzeke - Sint-Goriks

    Gavere-Asper - Wortegem

    Elene-Grotenberge B - Eine

    Oudenhove - Boekel

    Maarkedal - FC Kluisbergen   

    DERDE PROVINCIALE D :


    Sint-Antelinks - Houtem


    Denderleeuw - Bonanza


    Doggen - Herzele-Ressegem


    Kerksken - Deftinge


    Gijzegem - Haaltert


    Vlierzele - Baardegem


    Nederhasselt - Hofstade


    Mere - Zandbergen

      

      
              

     


    DERDE PROVINCIALE E :


    Sint-Pauwels - Melsele B    ( zaterdag 19.30 uur )

    SKB Sint-Niklaas - Eksaarde    ( zaterdag 20 uur )

    YB Beveren - Robur    ( zaterdag 20 uur )

    Opdorp - Bosdam Beveren

    Moerbeke - SK Gerda

    Tielrode - Klinge

    Kallo - Oudegem

    Kemzeke - Meerdonk   

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Zaffelare B - Balgerhoeke    ( zaterdag 19 uur )

    Muide Gent B - Kaprijke-Bentille   ( zaterdag 19 uur )

    De Pinte - Ooidonck Leerne   ( zaterdag 19 uur )

    9000 Gent - Avrasya Gent    ( zaterdag 19.30 uur )

    VS Destelbergen - Vinkt B

    Sint-Amandsberg - Knesselare 

    Middelburg - Lotenhulle


    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - FCLC Ronse    ( vrijdag 20 uur )

    Eine B - Kluisbergen Sportief B   ( zaterdag 18 uur )

    Zingem B - Nazareth-Eke B     ( zaterdag 19.30 uur )

    Boekel B - Huise-Ouwegem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Petegem Schelde - Munkzwalm B

    Olsene - Bevere B

    Mater - Volkegem 

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Idegem - Okegem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Ophasselt - Strijpen

    Jong Geraardsbergen - Michelbeke B

    Opbrakel - Oudenhove B

    Everbeek - Winnik B

    Neigem - Volkegem B

    Zegelsem - Velzeke B 

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Serskamp-Schellebelle B - Herdersem    ( zaterdag 19 uur )

    Moorsel - Wichelen

    Lebbeke B - Aaigem

    FC Dampoort - Smetlede

    SK Merelbeke - Heusden B

    T. Melle - OB Lebbeke

    Bavegem - Rangers Merelbeke  

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sp Waasmunster B - PD Kruibeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Baasrode - Sint-Gillis-Waas    ( zaterdag 19.30 uur )

    Rupelmonde - SVH Waasmunster

    Verrebroek - Haasdonk B

    HO Kalken B - Overmere

    Hoogeinde - Zele B

    Daknam - Hamme-Zogge

    Sinaai B - Sombeke   ( zondag 16 uur )

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    02-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019

    PROVINCIAAL VOETBAL in WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - zaterdag 16 en zondag 17 februari 2019

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. 
    Uitslag onvolledig of onjuist mail mij via wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :


    Meulebeke - RC Lauwe   ( zaterdag 19 uur )


    Zedelgem - Blankenberge    ( zaterdag 20 uur )


    WS Lauwe - Dadizele


    Boezinge - Damme 


    Deerlijk - Wielsbeke


    RC Waregem - Oostduinkerke


    Kortemark - Oostnieuwkerke


    Vlamertinge - Poperinge  


    TWEEDE PROVINCIALE A :


    Rumbeke - Oudenburg   ( zaterdag 19 uur )

    Spermalie-Middelkerke - Bredene    ( zaterdag 19 uur )

    De Ruiter Roeselare - Jabbeke

    Club Roeselare - Diksmuide

    Keiem - Eernegem

    Varsenare - De Haan

    Sint-Kruis - Lichtervelde

    Heist - Veldegem 


    TWEEDE PROVINCIALE B :


    Moen - Geluwe   ( zaterdag 15 uur )


    Zwevegem - Beveren-Leie   ( zaterdag 18 uur )


    Wevelgem - Zonnebeke   ( zaterdag 19.30 uur )


    Otegem - Dottignies


    Nieuwkerke - VV Tielt


    Ploegsteert - Ledegem


    Moorslede - Heestert


    Anzegem - Bissegem


    DERDE PROVINCIALE A :


    Merkem - Hooglede    ( zaterdag 19 uur )


    Veurne - Geluveld


    Houthulst - Vleteren


    Voormezele - De Panne


    Gits - Comines-Warneton


    Beselare - Proven


    Staden - Dikkebus


    Elverdinge - Westrozebeke   


    DERDE PROVINCIALE B :


    Lissewege - Steenbrugge

    Jong Male - Dudzele

    Moerkerke - Beernem

    Gistel - Ruddervoorde

    Dar. Brugge - Loppem

    Koekelare - Snaaskerke

    SK Torhout - Ichtegem

    Lombardsijde - Nieuwpoort   


    DERDE PROVINCIALE C :


    Zwevezele B - Ingooigem    ( zaterdag 19 uur )


    Moorsele - Oostrozebeke


    D. Beveren - KSV Kortrijk


    Kanegem - Wevelgem B


    Ardooie - Lendelede


    Heule - Emelgem-Kachtem


    Bellegem - Aarsele


    Hulste - Avelgem

     

     
       


    VIERDE PROVINCIALE A :


    Diksmuide B - Zarren     ( zaterdag 19.30 uur )


    Nieuwpoort B - Nieuwkapelle    ( zaterdag 19.30 uur )


    Kortemark B - Jonkershove    ( zondag 14 uur )


    Veurne B - Alveringem    ( zondag 14.30 uur )


    Coxyde - Handzame


    Bulskamp - Westende   


    VIERDE PROVINCIALE B :


    Hertsberge - Wenduine   ( zondag 14.30 uur )


    Beernem B - D. Beveren B


    Pittem - Aartrijke


    E. Brugge - HO Oedelem


    Zerkegem - Sint-Joris


    Steenbrugge B - Doomkerke


    Ruiselede - Damme B

     


    VIERDE PROVINCIALE C :


    Jong Helkijn - Kuurne     ( zaterdag 19 uur )

    Izegem-Ingelmunster B - Dottignies B

    Stasegem - Desselgem

    Aalbeke - Sint-Eloois-Winkel B

    Ledegem B - Wikings Kortrijk

    Dentergem - Jong Vijve

    Wielsbeke B - Marke   


    VIERDE PROVINCIALE D :


    Poperinge B - Wervik B    ( zaterdag 18 uur )


    Zillebeke - Vlamertinge B    ( zaterdag 19 uur )


    Reningelst - Passendale


    Rekkem - Brielen


    Westouter - Dadizele B


    Kruiseke - Menen United



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    01-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 februari 2019

    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG, ANTWERPEN, BRABANT en HENEGOUWEN : 16 en 17 februari 2019

    Wedstrijden zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld


    EERSTE PROVINCIALE LIMBURG : Speeldag 23

    Achel VV - Mechelen aan de Maas      ( zaterdag 19.30 uur )

    Beringen - Zepperen-Brustem   ( zaterdag 20 uur )

    FC Alken - Hoepertingen     ( zaterdag 20 uur )

    Herk-De-Stad - Park Houthalen    ( zondag 14.30 uur )

    Daring Huvo Jeuk - Vlijtingen

    Melo Zonhoven - Zonhoven VV 

    Herkol - Bree-Beek

    Koersel - Torpedo Hasselt   


    EERSTE PROVINCIALE ANTWERPEN : Speeldag 23

    Oppuurs - De Kempen      ( zaterdag 19.30 uur )

    Kontich - Berg en Dal     ( zaterdag 20 uur )

    Lille - Sint-Job    ( zaterdag 20 uur )

    KVV Duffel - Herentals

    Wuustwezel - Branddonk

    Schriek - Rochus Deurne

    Mariekerke - Zoersel

    Heikant Berlaar - Witgoor Dessel   


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT VVF : Speeldag 23

    HO Bierbeek - Aarschot    ( zaterdag 20 uur )

    Hoeilaart - Diest

    Sterrebeek - Tervuren-Duisburg

    Liedekerke - Herent

    HO Veltem - Melsbroek

    Linden - Rhodienne-De-Hoek

    Bertem-Leefdal - Borght-Humbeek

    Grimbergen - Huldenberg   


    EERSTE PROVINCIALE BRABANT ACFF : Speeldag 22

    Jodoigne - Kosova Schaerbeek    ( zaterdag 19.30 uur )

    Genappe - Boitsfort    ( zondag 14.30 uur )

    Lasne Ohian - Ixelles

    Stade Everois - Forestoise

    Sporting Bruxelles - Kosova Schaerbeek

    BX Brussels - Villers La Ville

    Etterbeek - Waterloo

    Saint-Michel - Saint-Jossé   


    EERSTE PROVINCIALE HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 22

    Pont-A-Celles Buzet - Saint-Ghislain Tertre Hautrage

    Paturages - Peruwelz FC

    Houdeng - Moncaeu

    Solre Sambre - Estaimbourg

    Beloeil - Montignies

    Neufvilles - Soignies

    Antoinien - Le Roeulx

    Anderlues - Gosselies   

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    30-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 februari 2019

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 22, zaterdag 23 en zondag 24 februari 2019


    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 27


    AA Gent - Standard    ( vrijdag 20.30 uur )

    Eupen - Zulte Waregem      ( zaterdag 18 uur )

    Cercle Brugge - KV Oostende   ( zaterdag 20 uur )

    Waasland-Beveren - KV Kortrijk 

    Moeskroen - Lokeren     ( zaterdag 20.30 uur )

    Anderlecht - Club Brugge   ( zondag 14.30 uur )

    RC Genk - Antwerp    ( zondag 18 uur )

    Sint-Truiden - Charleroi    ( zondag 20 uur )


    EERSTE KLASSE B    PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 27

    Westerlo - Lommel      ( vrijdag 20.30 uur )

    Beerschot-Wilrijk - Roeselare    ( zaterdag 17 uur )

    KV Mechelen - Union Saint-Gilloise     ( zaterdag 20.30 uur )

    Tubeke - Oud-Heverlee Leuven    ( zondag 16 uur )


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 23

    Dessel Sport - Deinze   ( zaterdag 19.30 uur )

    Chatelet-Farciennes - Tessenderlo    ( zaterdag 20 uur )

    Seraing - Geel

    Lierse-Kempenzonen - KSV Oudenaarde

    Virton - KSK Heist

    Knokke - Rupel-Boom    ( zondag 15 uur )

    RFC de Liège - Dender Sport

    Eendracht Aalst - RWD Molenbeek


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 22

    Tempo Overijse - Westhoek    ( zaterdag 20 uur )

    RC Gent - Olsa Brakel     ( zaterdag 20 uur )

    Ronse - Sparta Petegem    ( zaterdag 20 uur )

    Dikkelvenne - Gullegem    ( zondag 15 uur )

    Londerzeel - Menen

    Harelbeke - Diegem Sport

    Eppegem - Mandel United Izegem-Ingelmunster

    Sint-Eloois-Winkel - Wijgmaal  

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 22

    Bocholt - City Pirates Antwerpen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Hades Kiewit Hasselt - VW Hamme    ( zaterdag 19.30 uur )

    Heur-Tongeren - Turnhout    ( zaterdag 20 uur )

    Temse - Hoogstraten

    Sint-Niklaas - Patro Eisden

    Berchem Sport - Spouwen-Mopertingen    ( zondag 15 uur )

    Cappellen - Duffel

    Vosselaar - Hasselt

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 23

    Durbuy - Hamoir    ( zaterdag 20 uur )

    RAAL La Louvière - Walhain

    RFC Meux - Rebecquoise

    Ciney - Solières Sport

    Couvin-Mariembourg - Walhain

    URSL Visé - La Louvière-Centre   ( zondag 15 uur )

    FC Tilleur - Acren-Lessines

    Franc Borains - Ol. Charleroi   


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 22 

    Zwevezele - Melsele    ( zaterdag 19 uur )

    Torhout - Wervik   ( zaterdag 19.30 uur )

    Lebbeke - Pepingen-Halle    ( zaterdag 20 uur )

    Jong Lede - Wetteren    ( zondag 15 uur )

    Zelzate - Stekene

    Kampenhout - Wingene

    Merelbeke - Oostkamp

    Woluwe-Zaventem - Wolvertem-Merchtem    

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 22 

    Nijlen - Wellen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Esperanza pelt - Sint-Lenaarts

    Leopoldsburg - Tienen

    Zwarte Leeuw - Bornem

    RC Mechelen - Houtvenne   ( zaterdag 20 uur )

    Helson Helchteren - Lyra-Lierse Berlaar    ( zondag 15 uur )

    Ternesse Wommelgem - Bilzen Waltwilder

    Termien - Betekom 

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A  : Speeldag 23

    Wavre Sports - Ganshoren   ( zaterdag 19.30 uur )

    RFC Tournai - Aischoise      ( zaterdag 20 uur )

    Ostiches-Ath - Symphorinois     ( zaterdag 15 uur )

    Stade Brainois - Binchoise

    Manageoise - Stade Brainois

    Léopold FC - Namur Fosses-La-Ville

    RSD Jette - Stockel

    Albert Quevy-Mons - Taminoise  

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 23

    RFC Huy - Givry     ( zaterdag 20 uur )

    Longlier - Verlaine    ( zaterdag 20 uur )

    Herstal - Condruzien   ( zondag 15 uur )

    Stockay-Warfusée - Onhaye

    Mormont - Richelle

    Meix-Dt-Virton - Oppagne-Wéris

    Aywaille - La Calamine

    Warnant - Sprimont     

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal




    Foto


    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Music For Life - De Warmste Week
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 1
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 2
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 3
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 4
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • PUNTENLIJST - WEEK 19 - DEEL 1
  • PUNTENLIJST - WEEK 19 - DEEL 2
  • PUNTENLIJST - WEEK 19 - DEEL 3

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 zullen er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge
    2023 : Izegem

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • voorspellingen speeldag 22
  • voorspellingen speeldag 22 (vervolg)
  • klassementen speeldag 21
  • klassementen speeldag 21(vervolg)
  • speeldag 21

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • 'Mijn gezin betaalt een prijs voor mijn werk'
  • Een uitzonderlijke bevalling in een snikhete ambulance
  • Voorzichtige schaatspret op natuurijs door koud en windstil weer
  • In dit ‘vrouwendorp’ in Brazilië lijkt Bolsonaro ver weg
  • In dit ‘vrouwendorp’ in Brazilië lijkt Bolsonaro heel ver weg
  • Wat doe je als je zoons verslaafd zijn aan Fortnite?
  • Rapper Ronnie Flex wint Popprijs 2018
  • Verander de wereld – begin in je handtas (of rugzak)
  • Max Westerman over zijn roadtrip door de Appalachen: ‘Dit is hardcore Amerika’
  • Trump en de Republikeinen kunnen niet meer zonder elkaar

    Foto

    Nieuws Ned. AD
  • Henry heeft spijt van belediging Strasbourg-speler
  • Babel direct in de basis bij Fulham tegen Spurs
  • Arantxa Rus verliest finale ITF-toernooi Singapore
  • De Jong denkt nu toch aan Barça, Reims wil Zeneli
  • Zapata begint ook goed aan het nieuwe jaar: 14 goals in acht duels
  • Feyenoord twee maanden zonder geblesseerde doelman Bijlow
  • Manchester City nu al op 100 doelpunten dit seizoen
  • Vos juicht in Pontchâteau en wint wereldbeker veldrijden
  • Federer speelt na drie jaar weer op Roland Garros
  • Man Bibian Mentel: Je blijft geven, ondanks die rotkanker

    Nieuws Telegraph (UK)


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!