De eerste divisie in Nederland zal de komende drie seizoenen de 'Keuken Kampioen Divisie' heten.
De afgelopen twaalf seizoenen heette de op één na hoogste divisie van Nederland de 'Jupiler League' en
had daarvoor namen als de 'Toto Divisie' en de 'Gouden Gids Divisie'.
De 'Keuken Kampioen Divisie' genaamd naar de gelijknamige keukenbouwer ging van start op vrijdag 17 augustus.
Speeldag 1 : weekend 17 augustus
FC Volendam - FC Den Bosch 1 - 2
FC Dordrecht - Helmond Sport 0 - 0
RKC Waalwijk - Telstar 1 - 0
MVV Maastricht - FC Oss 0 - 2
Go Ahead Eagles - Jong Utrecht 5 - 0
NEC Nijmegen - Cambuur Leeuwarden 2 - 2
Roda JC - Jong Ajax 2 - 1
FC Twente - Sparta Rotterdam 2 - 1
Jong PSV - FC Eindhoven 2 - 1
Jong AZ - Almere City 2 - 3
Speeldag 2 : weekend 24 augustus
Cambuur Leeuwarden - Jong AZ 2 - 1
Sparta Rotterdam - FC Volendam 2 - 0
FC Den Bosch - RKC Waalwijk 2 - 3
FC Oss - Jong PSV 4 - 1
Almere City - Roda JC 1 - 2
Telstar - MVV Maastricht 0 - 1
Jong Ajax - FC Dordrecht 5 - 2
FC Eindhoven - Go Ahead Eagles 1 - 2
Helmond Sport - FC Twente 2 - 2
Jong Utrecht - NEC Nijmegen 1 - 2
Speeldag 3 : weekend 31 augustus
RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam 0 - 1
MVV Maastricht - Go Ahead Eagles 1 - 2
FC Den Bosch - Jong Ajax 1 - 1
NEC Nijmegen - FC Dordrecht 1 - 0
FC Oss - Cambuur Leeuwarden 1 - 3
FC Twente - Roda JC 3 - 1
FC Volendam - Jong AZ 1 - 1
Telstar - Jong Utrecht 2 - 0
FC Eindhoven - Almere City 0 - 2
Jong PSV - Helmond Sport 1 - 1
Speeldag 4 : weekend 7 september
Cambuur Leeuwarden - RKC Waalwijk 2 - 0
Sparta Rotterdam - FC Eindhoven 2 - 0
FC Dordrecht - Telstar 1 - 4
Go Ahead Eagles - FC Volendam 3 - 0
Almere City - MVV Maastricht 2 - 2
Jong Utrecht - Jong PSV 3 - 2
Helmond Sport - FC Den Bosch 0 - 2
FC Twente - FC Oss 1 - 2
Roda JC - NEC Nijmegen 2 - 3
Jong AZ - Jong Ajax 0 - 1
Speeldag 5 : weekend 14 september
Cambuur Leeuwarden - Telstar 2 - 0
FC Volendam - FC Oss 0 - 0
FC Dordrecht - FC Twente 0 - 2
RKC Waalwijk - Roda JC 0 - 1
FC Eindhoven - MVV Maastricht 0 - 1
NEC Nijmegen - Jong PSV 4 - 4
Almere City - Jong Utrecht 3 - 1
Jong AZ - Go Ahead Eagles 3 - 2
Sparta Rotterdam - FC Den Bosch 2 - 0
Jong Ajax - Helmond Sport 2 - 0
Speeldag 6 : weekend 21 september
Jong Utrecht - Cambuur Leeuwarden 0 - 0
RKC Waalwijk - Jong AZ 2 - 2
Jong PSV - FC Volendam 1 - 0
MVV Maastricht - FC Dordrecht 2 - 1
Go Ahead Eagles - Jong Ajax 2 - 1
FC Den Bosch - Almere City 1 - 4
Roda JC - FC Eindhoven 0 - 0
FC Oss - Sparta Rotterdam 0 - 0
Telstar - FC Twente 1 - 3
Helmond Sport - NEC Nijmegen 2 - 3
Speeldag 7 : weekend 28 september
Cambuur Leeuwarden - Roda JC 0 - 1
Sparta Rotterdam - FC Dordrecht 3 - 2
FC Den Bosch - Jong AZ 3 - 1
NEC Nijmegen - Go Ahead Eagles 1 - 1
Almere City - RKC Waalwijk 2 - 1
Telstar - FC Oss 1 - 0
Helmond Sport - FC Volendam 2 - 2
Jong Ajax - FC Eindhoven 0 - 3
FC Twente - Jong PSV 2 - 1
Jong Utrecht - MVV Maastricht 0 - 0
Speeldag 8 : weekend 5 oktober
FC Volendam - RKC Waalwijk 1 - 0
FC Dordrecht - Cambuur Leeuwarden 3 - 1
MVV Maastricht - FC Den Bosch 0 - 3
FC Eindhoven - FC Twente 1 - 1
Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 2 - 2
Roda JC - Jong PSV 2 - 3
Jong Ajax - Telstar 3 - 0
FC Oss - Jong Utrecht 2 - 1
Almere City - NEC Nijmegen 1 - 0
Jong AZ - Helmond Sport 2 - 2
Speeldag 9 : weekend 12 oktober
FC Volendam - Almere City 2 - 2
RKC Waalwijk - FC Oss 0 - 0
FC Den Bosch - FC Dordrecht 1 - 0
NEC Nijmegen - FC Eindhoven 0 - 1
Helmond Sport - Telstar 1 - 2
Jong AZ - Jong Utrecht 2 - 2
Go Ahead Eagles - Roda JC 3 - 0
Sparta Rotterdam - Cambuur Leeuwarden 3 - 0
FC Twente - MVV Maastricht 0 - 1
Jong PSV - Jong Ajax 2 - 1
Speeldag 10 : weekend 19 oktober
Cambuur Leeuwarden - Helmond Sport 3 - 1
FC Dordrecht - Jong AZ 1 - 1
MVV Maastricht - Jong PSV 2 - 2
FC Eindhoven - FC Volendam 1 - 1
Roda JC - Sparta Rotterdam 1 - 1
FC Oss - FC Den Bosch 0 - 1
Almere City - Go Ahead Eagles 0 - 1
Telstar - NEC Nijmegen 0 - 3
Jong Ajax - RKC Waalwijk 2 - 1
Jong Utrecht - FC Twente 1 - 6
Speeldag 11 : weekend 26 oktober
Sparta Rotterdam - Telstar 3 - 2
FC Volendam - Jong Ajax 3 - 1
RKC Waalwijk - Jong Utrecht 3 - 2
Jong PSV - FC Dordrecht 2 - 2
Go Ahead Eagles - Cambuur Leeuwarden 2 - 0
FC Den Bosch - FC Eindhoven 3 - 1
NEC Nijmegen - FC Oss 1 - 5
FC Twente - Almere City 1 - 0
Helmond Sport - MVV Maastricht 1 - 1
Jong AZ - Roda JC 1 - 1
Speeldag 12 : weekend 2 november
FC Dordrecht - FC Volendam 1 - 2
Cambuur Leeuwarden - Jong Ajax 2 - 1
MVV Maastricht - Sparta Rotterdam 0 - 2
FC Oss - FC Eindhoven 2 - 0
FC Twente - RKC Waalwijk 3 - 1
Helmond Sport - Almere City 1 - 2
Jong Utrecht - Roda JC 1 - 2
NEC Nijmegen - Jong AZ 3 - 1
Telstar - Go Ahead Eagles 2 - 1
Jong PSV - FC Den Bosch 0 - 1
Speeldag 13 : weekend 9 november
Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 2 - 1
Sparta Rotterdam - Jong Utrecht 4 - 2
FC Volendam - MVV Maastricht 3 - 2
RKC Waalwijk - Jong PSV 3 - 5
FC Eindhoven - Telstar 1 - 2
FC Den Bosch - FC Twente 2 - 1
Roda JC - Helmond Sport 3 - 0
Jong Ajax - NEC Nijmegen 4 - 0
Almere City - Cambuur Leeuwarden 2 - 1
Jong AZ - FC Oss 1 - 3
Speeldag 14 : weekend 16 november
Jong PSV - Jong AZ 3 - 1
FC Oss - Almere City 2 - 0
FC Dordrecht - FC Eindhoven 0 - 3
Helmond Sport - RKC Waalwijk 0 - 2
Cambuur Leeuwarden - FC Volendam 1 - 1
MVV Maastricht - Roda JC 2 - 0
Telstar - FC Den Bosch 1 - 4
FC Twente - Go Ahead Eagles 0 - 1
NEC Nijmegen - Sparta Rotterdam 1 - 1
Jong Utrecht - Jong Ajax 4 - 3
Speeldag 15 : weekend 23 november
Sparta Rotterdam - Jong PSV 0 - 0
FC Volendam - Jong Utrecht 2 - 0
RKC Waalwijk - NEC Nijmegen 1 - 0
FC Eindhoven - Helmond Sport 2 - 1
Go Ahead Eagles - FC Oss 0 - 1
FC Den Bosch - Cambuur Leeuwarden 1 - 1
Roda JC - Testar 3 - 0
Almere City - FC Dordrecht 1 - 1
Jong Ajax - MVV Maastricht 0 - 1
Jong AZ - FC Twente 1 - 2
Speeldag 16 : weekend 30 november
FC Dordrecht - RKC Waalwijk 2 - 0
Cambuur Leeuwarden - FC Eindhoven 1 - 3
MVV Maastricht - Jong AZ 1 - 1
NEC Nijmegen - FC Volendam 5 - 1
FC Oss - Roda JC 0 - 5
Telstar - Almere City 1 - 1
FC Twente - Jong Ajax 2 - 5
Helmond Sport - Sparta Rotterdam 3 - 0
Jong Utrecht - FC Den Bosch 1 - 1
Jong PSV - Go Ahead Eagles 5 - 1
Speeldag 17 : weekend 7 december
Sparta Rotterdam - Almere City 6 - 1
FC Volendam - FC Twente 1 - 2
RKC Waalwijk - MVV Maastricht 3 - 1
FC Eindhoven - Jong Utrecht 0 - 0
Go Ahead Eagles - Helmond Sport 1 - 0
FC Den Bosch - NEC Nijmegen 3 - 2
Roda JC - FC Dordrecht 2 - 2
Jong Ajax - FC Oss 1 - 0
Jong PSV - Cambuur Leeuwarden 1 - 2
Jong AZ - Telstar 0 - 2
Speeldag 18 : weekend 14 december
Cambuur Leeuwarden - FC Twente 0 - 1
Jong Utrecht - FC Dordrecht 4 - 1
Sparta Rotterdam - Jong AZ 5 - 0
FC Eindhoven - RKC Waalwijk 1 - 3
Go Ahead Eagles - FC Den Bosch 0 - 0
NEC Nijmegen - MVV Maastricht 0 - 1
Roda JC - FC Volendam 2 - 1
FC Oss - Helmond Sport 1 - 1
Almere City - Jong Ajax 2 - 3
Telstar - Jong PSV 2 - 4
Speeldag 19 : weekend 21 december
FC Volendam - Telstar 1 - 0
FC Dordrecht - FC Oss 0 - 1
RKC Waalwijk - Go Ahead Eagles 1 - 3
Jong PSV - Almere City 5 - 2
Jong Ajax - Sparta Rotterdam 2 - 0
FC Twente - NEC Nijmegen 2 - 0
Helmond Sport - Jong Utrecht 2 - 0
Jong AZ - FC Eindhoven 1 - 2
FC Den Bosch - Roda JC 2 - 0
MVV Maastricht - Cambuur Leeuwarden 1 - 2
Winterstop
Speeldag 20 : Weekend 13 januari
Cambuur Leeuwarden - Sparta Rotterdam 3 - 3
Jong Utrecht - Jong AZ 1 - 3
FC Dordrecht - FC Den Bosch 2 - 6
MVV Maastricht - FC Twente 0 - 2
FC Eindhoven - NEC Nijmegen 3 - 2
Roda JC - Go Ahead Eagles 3 - 1
Jong Ajax - Jong PSV 2 - 2
FC Oss - RKC Waalwijk 1 - 2
Almere City - FC Volendam 0 - 2
Telstar - Helmond Sport 1 - 1
Speeldag 21 : Weekend 18 januari
Sparta Rotterdam - Roda JC 2 - 2
FC Volendam - FC Eindhoven 1 - 3
RKC Waalwijk - Jong Ajax 4 - 1
Go Ahead Eagles - Almere City 2 - 1
FC Den Bosch - FC Oss 3 - 0
NEC Nijmegen - Teltar 1 - 1
Helmond Sport - Cambuur Leeuwarden 0 - 1
Jong AZ - FC Dordrecht 0 - 1
FC Twente - Jong Utrecht 1 - 0
Jong PSV - MVV Maastricht 2 - 2
Speeldag 22 : Weekend 25 januari
MVV Maastricht - Helmond Sport 3 - 0
FC Eindhoven - FC Den Bosch 2 - 0
Roda JC - Jong AZ 6 - 2
FC Oss - NEC Nijmegen 1 - 1
Telstar - Sparta Rotterdam 1 - 1
Almere City - FC Twente 1 - 3
Jong Utrecht - RKC Waalwijk 1 - 2
Jong Ajax - FC Volendam 1 - 3
Cambuur Leeuwarden - Go Ahead Eagles 1 - 1
FC Dordrecht - Jong PSV 1 - 3
Speeldag 23 : Weekend 1 februari
FC Volendam - Sparta Rotterdam 2 - 2
FC Dordrecht - Jong Ajax 3 - 3
RKC Waalwijk - FC Den Bosch 2 - 1
MVV Maastricht - Telstar 2 - 0
Go Ahead Eagles - FC Eindhoven 0 - 1
NEC Nijmegen - Jong Utrecht 4 - 1
Roda JC - Almere City 1 - 2
FC Twente - Helmond Sport 4 - 1
Jong PSV - FC Oss 3 - 1
Jong AZ - Cambuur Leeuwarden 2 - 1
Speeldag 24 : Weekend 8 februari
Cambuur Leeuwarden - NEC Nijmegen 1 - 1
Sparta Rotterdam - FC Twente 0 - 3
FC Den Bosch - FC Volendam 1 - 1
FC Oss - MVV Maastricht 1 - 3
Almere City - Jong AZ 2 - 0
Telstar - RKC Waalwijk 0 - 3
FC Eindhoven - Jong PSV 1 - 2
Helmond Sport - FC Dordrecht 1 - 2
Jong Utrecht - Go Ahead Eagles 2 - 4
Jong Ajax - Roda JC 5 - 1
Speeldag 25 : Weekend 15 februari
FC Volendam - Helmond Sport 1 - 0
FC Dordrecht - Sparta Rotterdam 1 - 4
RKC Waalwijk - Almere City 0 - 1
MVV Maastricht - Jong Utrecht 4 - 2
FC Eindhoven - Jong Ajax 1 - 1
Go Ahead Eagles - NEC Nijmegen 4 - 4
Roda JC - Cambuur Leeuwarden 1 - 0
FC Oss - Telstar 1 - 0
Jong AZ - FC Den Bosch 0 - 0
Jong PSV - FC Twente 0 - 2
Speeldag 26 : Weekend 22 februari
Cambuur Leeuwarden - FC Dordrecht 1 - 3
RKC Waalwijk - FC Volendam 3 - 3
FC Den Bosch - MVV Maastricht 1 - 2
NEC Nijmegen - Almere City 5 - 0
Telstar - Jong Ajax 0 - 2
FC Twente - FC Eindhoven 1 - 0
Helmond Sport - Jong AZ 1 - 3
Jong PSV - Roda JC 2 - 2
Sparta Rotterdam - Go Ahead Eagles 6 - 1
Jong Utrecht - FC Oss 1 - 2
Speeldag 27 : Weekend 1 maart
Cambuur Leeuwarden - FC Oss 0 - 0
Go Ahead Eagles - MVV Maastricht 2 - 0
Roda JC - FC Twente 1 - 1
Almere City - FC Eindhoven 2 - 0
Helmond Sport - Jong PSV 0 - 2
Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk 2 - 1
FC Dordrecht - NEC Nijmegen 2 - 2
Jong Ajax - FC Den Bosch 2 - 2
Jong Utrecht - Telstar 0 - 1
Jong AZ - FC Volendam 1 - 1
Speeldag 28 : Weekend 8 maart
RKC Waalwijk - Cambuur Leeuwarden 0 - 2
MVV Maastricht - Almere City 1 - 1
FC Eindhoven - Sparta Rotterdam 0 - 0
FC Den Bosch - Helmond Sport 3 - 0
NEC Nijmegen - Roda JC 1 - 0
FC Oss - FC Twente 0 - 2
FC Volendam - Go Ahead Eagles 0 - 1
Telstar - FC Dordrecht 1 - 0
Jong PSV - Jong Utrecht 3 - 1
Jong Ajax - Jong AZ 1 - 1
Speeldag 29 : Weekend 15 maart
Cambuur Leeuwarden - Jong PSV 3 - 1
Jong Utrecht - FC Eindhoven 1 - 3
FC Dordrecht - Roda JC 3 - 2
MVV Maastricht - RKC Waalwijk 1 - 4
NEC Nijmegen - FC Den Bosch 5 - 0
FC Oss - Jong Ajax 2 - 1
Almere City - Sparta Rotterdam 1 - 3
Telstar - Jong AZ 1 - 0
FC Twente - FC Volendam 5 - 0
Helmond Sport - Go Ahead Eagles 1 - 1
Speeldag 30 : Weekend 22 maart
FC Volendam - Cambuur Leeuwarden 0 - 1
RKC Waalwijk - Helmond Sport 2 - 1
FC Eindhoven - FC Dordrecht 8 - 1
FC Den Bosch - Telstar 3 - 4
Sparta Rotterdam - NEC Nijmegen 1 - 0
Go Ahead Eagles - FC Twente 1 - 2
Roda JC - MVV Maastricht 2 - 2
Jong Ajax - Jong Utrecht 3 - 3
Jong AZ - Jong PSV 0 - 0
Almere City - FC Oss 3 - 0
Speeldag 31 : Weekend 29 maart
Cambuur Leeuwarden - Almere City 0 - 1
Jong Utrecht - Sparta Rotterdam 1 - 5
FC Dordrecht - Go Ahead Eagles 1 - 3
Jong PSV - RKC Waalwijk 2 - 1
MVV Maastricht - FC Volendam 1 - 1
NEC Nijmegen - Jong Ajax 1 - 2
FC Oss - Jong AZ 1 - 0
Telstar - FC Eindhoven 1 - 1
FC Twente - FC Den Bosch 1 - 0
Helmond Sport - Roda JC 4 - 0
Speeldag 32 : Maandag 1 april
Sparta Rotterdam - MVV Maastricht 2 - 0
FC Volendam - FC Dordrecht 3 - 4
RFC Waalwijk - FC Twente 4 - 1
FC Eindhoven - FC Oss 2 - 1
Go Ahead Eagles - Telstar 2 - 3
FC Den Bosch - Jong PSV 3 - 1
Roda JC - Jong Utrecht 2 - 1
Jong Ajax - Cambuur Leeuwarden 0 - 6
Almere City - Helmond Sport 3 - 0
Jong AZ - NEC Nijmegen 4 - 0
Speeldag 33 : Weekend 5 april
MVV Maastricht - FC Eindhoven 1 - 1
Go Ahead Eagles - Jong AZ 1 - 0
FC Den Bosch - Sparta Rotterdam 1 - 1
Roda JC - RKC Waalwijk 0 - 0
FC Oss - FC Volendam 0 - 0
Telstar - Cambuur Leeuwarden 4 - 2
FC Twente - FC Dordrecht 0 - 1
Helmond Sport - Jong Ajax 1 - 3
Jong Utrecht - Almere City 0 - 2
Jong PSV - NEC Nijmegen 1 - 2
Speeldag 34 : Weekend 12 april
Cambuur Leeuwarden - Jong Utrecht 4 - 1
FC Volendam - Jong PSV 0 - 3
FC Dordrecht - MVV Maastricht 1 - 1
FC Eindhoven - Roda JC 1 - 2
NEC Nijmegen - Helmond Sport 3 - 2
Almere City - FC Den Bosch 3 - 1
FC Twente - Telstar 1 - 0
Jong AZ - RKC Waalwijk 2 - 4
Sparta Rotterdam - FC Oss 1 - 4
Jong Ajax - Go Ahead Eagles 5 - 2
Speeldag 35 : Weekend 19 april
Sparta Rotterdam - Helmond Sport 3 - 1
FC Volendam - NEC Nijmegen 2 - 3
RKC Waalwijk - FC Dordrecht 4 - 4
FC Eindhoven - Cambuur Leeuwarden 2 - 2
Go Ahead Eagles - Jong PSV 2 - 1
FC Den Bosch - Jong Utrecht 2 - 2
Roda JC - FC Oss 1 - 1
Almere City - Telstar 2 - 0
Jong AZ - MVV Maastricht 2 - 3
Jong Ajax - FC Twente 2 - 5
Speeldag 36 : Maandag 22 april
Cambuur Leeuwarden - FC Den Bosch 2 - 0
Jong Utrecht - FC Volendam 3 - 1
FC Dordrecht - Almere City 3 - 2
Jong PSV - Sparta Rotterdam 2 - 0
MVV Maastricht - Jong Ajax 1 - 0
NEC Nijmegen - RKC Waalwijk 2 - 1
FC Oss - Go Ahead Eagles 1 - 0
Telstar - Roda JC 4 - 0
FC Twente - Jong AZ 0 - 0
Helmond Sport - FC Eindhoven 2 - 1
Speeldag 37 : Weekend 26 april
Cambuur Leeuwarden - MVV Maastricht 4 - 1
Jong Utrecht - Helmond Sport 1 - 1
Sparta Rotterdam - Jong Ajax 2 - 2
FC Eindhoven - Jong AZ 0 - 1
Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk 1 - 4
NEC Nijmegen - FC Twente 4 - 0
Roda JC - FC Den Bosch 0 - 2
FC Oss - FC Dordrecht 1 - 0
Almere City - Jong PSV 2 - 1
Telstar - FC Volendam 1 - 1
Speeldag 38 : Weekend 3 mei
FC Volendam - Roda JC 1 - 1
FC Dordrecht - Jong Utrecht 1 - 2
RKC Waalwijk - FC Eindhoven 3 - 1
Jong PSV - Telstar 2 - 0
MVV Maastricht - NEC Nijmegen 1 - 1
FC Den Bosch - Go Ahead Eagles 2 - 0
Jong Ajax - Almere City 8 - 0
FC Twente - Cambuur Leeuwarden 2 - 2
Helmond Sport - FC Oss 0 - 4
Jong AZ - Sparta Rotterdam 3 - 2
EINDRONDE :
Eerste ronde heen : vrijdag 10 mei
NEC Nijmegen - RKC Waalwijk 2 - 0
Cambuur Leeuwarden - Almere City 2 - 2
Eerste ronde terug : dinsdag 14 mei
RKC Waalwijk - NEC Nijmegen 3 - 0
Almere City - Cambuur Leeuwarden 1 - 2
Halve finales heen : zondag 19 mei
Go Ahead Eagles - FC Den Bosch 2 - 2
RKC Waalwijk - Excelsior 2 - 1
TOP Oss - Sparta Rotterdam 0 - 2
Cambuur Leeuwarden - De Graafschap 1 - 1
Halve finales terug : woensdag 22 mei
FC Den Bosch - Go Ahead Eagles 0 - 1
Excelsior - RKC Waalwijk 1 - 1
Sparta Rotterdam - TOP Oss 3 - 0
De Graafschap - Cambuur Leeuwarden 2 - 0
Finales heen : zaterdag 25 mei
RKC Waalwijk - Go Ahead Eagles 0 - 0
Sparta Rotterdam - De Graafschap 1 - 2
Finales terug : dinsdag 28 mei
Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk 4 - 5
De Graafschap - Sparta Rotterdam 0 - 2
FC Twente is kampioen en promoveert na één seizoen terug naar de eredivisie,
RKC Waalwijk en Sparta Rotterdam stijgen mee.