Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 februari 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 24 en 25 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 24 en 25 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 februari 2018
  • Voetbal in het buitenland
  • Achtste finales Champions League - Achtste finales Europa League
  • The 70's show met Wim Vermeer
  • Foto's Zulte Waregem - AS Eupen
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 17 en 18 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 februari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 14 en 15 - 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 10 en 11 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 februari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Oostende
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 februari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 27 en 28 januari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - Standard de Liège
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 20 en 21 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 13 en 14 januari 2018
  • Waar zijn onze eersteklassers op winterstage ?
  • Beste wensen voor 2018!
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 6 en 7 januari 2018
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Charleroi
  • AMBIANCE TOP 107 van de 21ste eeuw
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21, 22 en 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES HOFMAN CUP - 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES INDURIUM CUP - 23 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Antwerp
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 december 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 december 2017
  • Foto's Europa League Zulte Waregem - Lazio Roma
  • Belgische teams uitgeschakeld in Europa
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Foto's Zulte Waregem - KAA Gent
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 december 2017
  • Foto's Croky Cup Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 25 en 26 november 2017
  • Foto's Zulte Waregem - KRC Genk
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 18 en 19 november 2017
  • De potindeling voor de loting van het WK Rusland 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 11 en 12 november 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 4 en 5 november 2017
  • 1/4de - 1/8ste finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/4de - 1/8ste - 1/16de finale
  • Rittenschema Tour de France 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
  • Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5, 6 tot aan de finale .....
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
  • Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Play-offs Champions League - Europa League
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 4 - 19 en 20 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 3 - 12 en 13 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 2 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 1 - 29 en 30 juli 2017
  • EK voetbal voor vrouwen
  • Kalender EERSTE KLASSE A - JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE KLASSE B - PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE AMATEURKLASSE - Seizoen 2017-2018
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - Jupiler League seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - KNVB Beker 2017-2018
  • Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018
  • Spanje - Primeira Division seizoen 2017-2018
  • Italie - Serie A - Seizoen 2017-2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 3 en 4 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 15 - 10 en 11 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 maart en 1 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart en 1 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart, 1 en 2 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 7 en 8 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 8 en 9 april 2018
  • Op naar de zomer van 2018 ....
  • Media Informatief
  • Meer Informatief ....
  • Ook dit nog .....
  • Fata Morgana in Oudenaarde 10 jaar later .....
  • Wat is Skutsjesilen?
  • Rittenschema Tour de France 2017
  • REEKSINDELING NATIONAAL VOETBAL SEIZOEN 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING BRABANT, ANTWERPEN, LIMBURG, HENEGOUWEN
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
  • Valdes 9 maanden na dood Holcomb: "Met Steve in mijn hoofd in de bob"
  • Pieters opent met twaalfde plaats in Honda Classic
  • VIDEO: Ook skicross bij de vrouwen staat bol van spektakel, maar Canada wint weer
  • VIDEO: Italiaanse skicrosster gaat spectaculair onderuit met de streep in zicht
  • Het geheim van de winnares van de skicross: #wackyworkoutwednesday
  • Leye over exit bloemenmeisjes: "Past in de tijdsgeest dat missen verdwijnen"
  • Zagitova wint Russische tienershow op het ijs, Hendrickx rukt nog op
  • Oud-marathonloopster Van Landeghem daagt BOIC voor rechter voor gemiste Spelen 1988
  • Wellens: "Leuk dat ik mijn goede benen kan laten zien in de Omloop"
  • Loena Hendrickx: "Had angst na vrije kür, maar ben trots op mezelf"
    Foto
    Nieuws VTM
  • Schoolbewaker greep niet in bij schietpartij Florida
  • Loena Hendrickx 16de in kunstschaatsen
  • Winkelketens rollen samen bendes op
  • Regering krijgt goede punten van Nationale Bank
  • Campagneleider Trump weer onder vuur
  • Minstens 1 Belg wint vandaag 1 miljoen
  • Arm Hans Van Alphen uit kom bij 'Boxing Stars'
  • Haïti trekt vergunning Oxfam (tijdelijk) in
  • Brussel baadt tot zondag in licht
  • Is brein achter aanslagen 22/03 dood?
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (9)
  • Croky Cup - Beker van België (36)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (66)
  • Eredivisie Nederland (7)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (114)
  • info (152)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (216)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (134)
  • Voetbal West Vlaanderen (121)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Geel lintje kan Pep Guardiola schorsing kosten
  • Quick Step spreekt ambitieuze taal voor openingsweekend: “We zijn heel sterk in de breedte”
  • U bent duidelijk: er is maar één topfavoriet voor de Omloop Het Nieuwsblad
  • Yves Vanderhaeghe wil “zo snel mogelijk 100% zekerheid over play-off 1”
  • Ware Kafka: Bondsparket maakt procedurefout bij het vermijden van procedurefout, racisme dreigt zonder gevolg te blijven
  • Van Aert voor eerste grote test in voorjaarskoers op de weg: “Ik start zonder stress”
  • Italië en Nederland geven elkaar partij in match der WK-afwezigen
  • Club Brugge-coach Ivan Leko: “Focussen op wat we zelf kunnen controleren”
  • De koers begint: deze nieuwigheden mag u dit jaar verwachten op Nieuwsblad.be
  • Jürgen Roelandts is schaduwkopman binnen BMC: “Greg tot in de finale bijstaan”
    Foto
    Nieuws HLN
  • WOONVIDEO: Huis uit de jaren 30 een en al charme na renovatie
  • Fiasco in sociale woningbouw: scheurend beton, lekkende daken en miljoenen euro kosten
  • Facebook onder vuur door schietspel-demo op conventie
  • Zou jij Steve Jobs aannemen? Dit schreef hij in zijn sollicitatieformulier dat nu wordt geveild
  • Matthews en Theuns zij aan zij voor winst in Vlaams voorjaar: "'Eddie' is kopman. Ik rijd in zijn dienst"
  • Zou jij Steve Jobs aannemen? Dit schreef hij in zijn sollicitatieformulier
  • Koning luncht met Afrikaanse staatshoofden
  • Jennifer Lawrence stopte op haar 14de met school: "School en zelfs vrienden waren niet zo belangrijk als mijn carrière"
  • Jennifer Lawrence stopte op haar 14de met school: "School en zelfs vrienden waren niet zo belangrijk als mijn carrière"
  • Te koud buiten? Deze zwoele weerdames warmen je op
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Factuur opvang verraadt na 7 jaar dat kindje leeft
  • John Travolta werkt aan Grease-reünie
  • Ronnie Flex ondanks vliegangst graag helikopter in
  • Prinses Eugenie stuurt handgeschreven brieven
  • Wawrinka geeft geblesseerd op in Marseille
  • Factuur opvang verraadt na 7 jaar dat kindje leeft
  • Indrukwekkende wederopstanding levert goud op
  • Verbij: ’TeamNL is geen echt team’
  • Nuis over soap 'Sorry Spelen': 'Prachtig, net GTST'
  • Zorgen om Dost bij Sporting: 'Ik ben boos op mezelf'
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Snowboarder Michelle Dekker mist kwalificatie Spelen op 0,01 seconde
  • Cultuurblog - Franse douane vindt gestolen schilderij Degas bij toeval in een bus
  • Belastingdienst worstelt met de creatieve foefjes die de allerrijksten gebruiken in vinden aftrekmogelijkheden
  • De 7.600 rijkste huishoudens worden steeds rijker en bezitten 11 procent van al het vermogen in Nederland
  • Waarom de ultrarijken volgens de Belastingdienst een speciale aanpak verdienen
  • 'Trumps campagneleider liet Europeanen stiekem lobbyen namens Oekraïne'
  • Trumps campagneleider aangeklaagd voor stiekem lobbyen namens Oekraïne
  • PSV kampioen, Feyenoord de beker: is het zo simpel?
  • Deze zes partijen gaan samen een plan verzinnen voor belabberd milieubeleid in Nederland
  • Zenuwpees Nuis blijft nu ijzig kalm en pakt legendarische dubbel
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • LIVE: Zagitova (15) wint eerste goud voor Team OAR
  • Wawrinka geeft na fiasco in Rotterdam nu geblesseerd op in Marseille
  • Zorgen om Dost: 'Ik ben boos op mezelf'
  • Agent overlijdt bij voetbalrellen in Bilbao
  • Batshuayi maakt korte metten met apengeluiden op tribune
  • Dost flikt het weer, De Vrij en Lazio halen uit, Napoli uitgeschakeld
  • De Roon en Hateboer stunten niet, Östersunds neemt afscheid in stijl
  • Voormalig FIFA-baas Blatter: Tijd voor Afrika, WK 2026 in Marokko
  • Van Barneveld niet opgewassen tegen WK-winnaar Cross
  • Van Gerwen veegt Gurney van het podium
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    27-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
    Het einde van lokale radio Brouwer uit Oudenaarde .....
    De laatste dagen van 2017 had lokale radio Brouwer uit Oudenaarde geen reden tot juichen. De oudste lokale radio 
    van Oudenaarde, die zijn uitzendingen startte in de zomer van 1981, had besloten om in 2018 niet verder te doen. 
    Na 36 jaar zette het zijn uitzendingen stop. Het nieuwe frequentieplan van minister Sven Gatz is de doodsteek is geworden. 
    Radio Brouwer zou naast zijn bestaande frequentie in Oudenaarde ook een zendmast moeten bouwen op de Hotond in 
    Ronse om zo Ronse en Kluisbergen te bereiken, maar dat kostenplaatje zagen de radiomakers van de Wolvenberg
     niet zitten. De laatste week van 2017 haalde Radio Brouwer tal van prominenten en ex-medewerkers
    voor de microfoon in de afscheidsweek. Om middernacht hield het bestuur een afscheidsspeech waarna het de stekker van de 
    zender uit het stopcontact haalde. Amper een paar seconden later klonk het geluid van Radio Media op 106.3 FM.
    Bedankt Radio Brouwer
    Langs deze weg wil ik ook nog eens Radio Brouwer bedanken. De voorbije jaren kwam de Oudenaardse
    lokale radio via mijn blog wel eens een voetbaluitslag aan de weet maar dit was wederzijds. Sommige resultaten wist ik ook
    via Radio Brouwer. Bedankt mensen van de sport: Pedro, Speedy, Frank, Pierre en de anderen die ik vergeten ben.

    Diverse prominenten in de laatste week van Radio Brouwer


    Radio Brouwer startte zijn uitzendingen op 103 Mhz

    106.3 FM is nu het geluid van Radio Media

    Radio Media ging met zijn radio-uitzendingen van start in januari 1983 in Anzegem. In 1987 verhuisde de lokale radio van 
    Anzegem naar Avelgem en in 2008 moest de radio opnieuw noodgedwongen verhuizen. Toen kreeg de lokale radio een  
    onderkomen in de vroegere Ovior-gebouwen in Kluisbergen-Berchem, de gebouwen waren ondertussen in handen van 
     industrieel Willy Naessens. Vanaf 2018 is Radio Media te beluisteren in regio Ronse en Kluisbergen via 105 FM en regio 
     Oudenaarde op 106.3 FM, wat nog tot en met 31 december de frequentie van Radio Brouwer was. Radio Brouwer had  
    eerder bekend gemaakt om er eind 2017 mee te stoppen. Maar er is nog meer want vanaf 2018 zal Radio Media met een  
    tweede radiostation van start gaan in Waregem via 105.4 FM en Deerlijk via 107.7 FM. Voor deze frequenties is  
    voorzitter Ludo Daelman nog op zoek naar een gepaste naam. Vanaf maart zouden Waregem en Deerlijk operationeel  
    moeten zijn. We wensen voorzitter Ludo Daelman en de radiocollega's van Radio Media veel succes!

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:info
    26-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2017
    NATIONAAL KERSTVOETBAL van dinsdag 26 en woensdag 27 december 2017



    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 21

    Club Brugge - Moeskroen     4 - 2

    Lokeren - KV Mechelen    2 - 0

    Eupen - Waasland-Beveren    1 - 0

    Zulte Waregem - Charleroi     0 - 4

    Anderlecht - AA Gent     1 - 0

    Sint-Truiden - Antwerp      0 - 3

    KV Kortrijk - Standard      2 - 1

    KV Oostende - RC Genk    1 - 2

    Dit waren de laatste wedstrijden van het jaar 2017, er volgt nu een winterstop.
    We vatten de competitie voor de winterstop even samen:
    Anderlecht begon als landskampioen door de Supercup in de wacht te slepen tegen bekerwinnaar Zulte Waregem.
    Club Brugge lijkt de onklopbare leider te worden en staat met een ruime voorsprong op kop met 53 punten.
    Charleroi staat tweede met 42 punten en Anderlecht vervolledigd de top drie met 40 punten.
    Dan volgen Antwerp (34), AA Gent (32) en Sint-Truiden (29). RC Genk met 27 punten en KV Kortrijk, Moeskroen en Standard vallen
    net buiten de top zes met 26 punten. Waasland-Beveren behaalde 25 punten, Lokeren 24 punten.
    KV Oostende staat dertiende met 22 punten. Dan moet Zulte Waregem tevreden zijn met de veertiende 
    plaats en 20 punten. Enkel KV Mechelen (18) en Eupen (16) doen het nog slechter dan Essevee.
    Opmerkelijk: Dit seizoen moesten al tien (!) clubs op zoek naar een nieuwe trainer.
    Bartolomé Marquez mocht bij Sint-Truiden al opkrassen na twee speeldagen en werd er door Jonas De Rouck vervangen.
    Ook Runar Kristinsson werd al na twee speeldagen aan de kant geschoven door zijn club Lokeren. 
    Oud-bekende Peter Maes volgde hem op. Op 18 september werd René Weiler als trainer van RSC Anderlecht ontslagen. 
    Een dag later werd Yves Vanderhaeghe door KV Oostende aan de deur gezet en op 27 september was 
    Hein Vanhaezebrouck niet langer coach bij AA Gent. Dat zorgde voor een stoelendans want Vanhaezebrouck
    trok naar Anderlecht, Vanderhaeghe naar AA Gent en Adnan Custovic werd hoofdcoach van Oostende. 
    Na elf speeldagen was het zesde trainersontslag een feit want Yannick Ferrara mocht de 
    koffers pakken als coach bij KV Mechelen. Aleksander Jonkovic werd zijn opvolger. Ook Jordi Condom werd 
    bij Eupen vervangen door Claude Makélélé. Yannis Anastasiou werd door KV Kortrijk aan de deur gezet en werd door 
    Glenn De Boeck vervangen. Op 10 december werd dan Albert Stuivenberg door KRC Genk ontslagen en door 
    Philippe Clement opgevolgd, die aan de slag was als coach van Waasland-Beveren. Zo kunnen de Waaslanders
    ook op zoek naar een nieuwe coach. Tien trainerswissels met amper zestien ploegen in de Pro League. 
    Hier haalt België een absoluut Europees record. Tot slot nog iets opmerkelijks dit seizoen: 
    Marc Coucke neemt RSC Anderlecht over en wordt er vanaf 1 maart de nieuwe voorzitter in 
    opvolging van Roger Vanden Stock, die vanaf dan de titel van ere-voorzitter zal krijgen.

    Tijd voor winterstop in de Jupiler Pro League. Maar die winterstop wordt voor bijna alle clubs uit de Pro League 
    besteed aan een winterstage in zonnigere en vooral warmere oorden. 

    De eerste wedstrijden van 2018 worden in het weekend van 19, 20 en 21 januari 2018 afgewerkt. 




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (26 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    25-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - Charleroi
    Foto's Zulte Waregem - Charleroi   (0-4)










    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:foto's
    24-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AMBIANCE TOP 107 van de 21ste eeuw

    Bij Radio Media hoor je op de laatste dag van 2017 de 107 beste ambiance-hits van de 21ste eeuw.
    We gaan dus van 2000 naar 2017 met de dikste ambiance-hits van de afgelopen 17 jaar in
    de AMBIANCE TOP 107 van de 21ste eeuw.
    Waarom TOP 107 ? Omdat FM 107 de frequentie van Radio Media FM is. 
    Beluister Radio Media ook online via www.radiomedia.be
    Vanaf 2018 zal Radio Media te beluisteren zijn via 105 FM Ronse en Kluisbergen en 106.3 FM Oudenaarde.

    We starten ermee op 31 december om 10 uur en het einde is rond 18 uur voorzien.
    Samenstelling : Wim Vermeer
    Presentatie : Rob Van Roy, Selly, Geert Van Dijck en Chris Van Toren.

    Dit is de top 107 :

    107. Boef - Habiba
    106. K3 - 10.000 luchtballonen 
    105. Mike Posner - I took a pill in Ibiza
    104.  Lil Kleine & Ronnie Flex - Drank en drugs
    103.  Los Frequencies - Are you with me
    102.  T.N.T. - Al wie dat niet springt
    101.  M-Kids - Indianendans
    100.  Jannes - N' grammetje geluk
    99.  Stan Van Samang - Een ster
    98.  Jo Vally - Si Si Si Kerida
    97.  Pitbull ft Jennifer Lopez - We are one (Olé Ola)
    96.  In-Grid - Tu es foutu
    95.  David Vandijck - De trollendans
    94.  Swoop - Sardienendans
    93.  Nielson - Sexy als ik dans
    92.  DJ Bobo - Chihuahua
    91.  Scissor Sisters - I don't feel like dancin'
    90.  Gilles Simons - Wat een nacht
    89.  Christoff - 1000 sterren hotel
    88.  Natalia - Boom
    87.  Hadise - Düm Têk Têk 
    86.  Laura Lynn - Dans je de hele nacht met mij
    85.  Black M - Sur ma route
    84.  Pharrell Williams - Happy
    83.  Jo Vally - Kom eens dicht bij mij
    82.  K3 - Ushuaia
    81.  Frans Bauer - Kom nu maar in m'n armen
    80.  Swoop - Lailola
    79.  Christoff - Als ik in je blauwe ogen kijk 
    78.  Jetti Paletti - Hey knul 
    77.  Avicci - Levels 
    76.  Jannes - Een beetje meer 
    75.  Magic System - Magic in the air
    74.  Danzel - Pump it up
    73.  Will Tura - Kom do the line dance
    72.  Lindsay - Als jij me kust 
    71.  Frans Bauer - Ratadadada
    70.  Gustavo Lima - Balada
    69.  DNCE - Cake by the ocean
    68.  Christoff - Miljonair
    67.  Laura Lynn & Frans Bauer - Al duurt de nacht tot morgenvroeg 
    66.  Steve Tielens - Het is weer couckenbak
    65.  Helmut Lotti - Sush a night 
    64.  Alcazar - Crying at the discoteque 
    63.  Swoop - Country roads
    62.  Double DJ's - Boven op de berg
    61.   Laura Lynn - Arrividerci Hans
    60.  Dimitri Vegas & Like Mike - Arcade
    59.  Zware Jongens - Jodeljump
    58.  Pitbull - I know you want me 
    57.  Lindsay - Ik lig nog steeds van jou te dromen 
    56.  Romeo's - Viva de Romeo's
    55.  Vengaboys - 2 Brazil
    54.  Las Ketchup - Ketchup song 
    53.  Lykke Li - I follow rivers  ( Magician remix ) 
    52.  DJ Ötzi - Sweet Caroline
    51.  Laura Lynn & Matthias Lens - De kusjesdans 
    50.  David Guetta ft Akon - Sexy bitch 
    49.  Swoop - Lekkerbekje
    48.  Martin Garrix - Animals
    47.  Alvaro Soler - Sofia
    46.  Kabouter Plop - Kabouterdans
    45.  Frans Bauer - 'n Ons geluk 
    44.  Rihanna - Don't stop the music
    43.  K 3 - Oya Lélé
    42.  Jeniffer Lopez & Pitbull - Hit the floor 
    41.  Sam Sparro - Happiness ( Magician remix ) 
    40.  Clouseau - En dans
    39.  Willy Sommers - Als de nacht verdwijnt 
    38. Laura Lynn - We feesten heel de nacht
    37. Natalia - I've only begun to fight
    36.  Romeo's - We gaan feesten
    35.  Pitaboys - Waar is da feestje
    34.  Stromae - Alors on dance
    33.  PSY - Gagnam style
    32.  Black Eyed Peas - I gotta feeling
    31.  Laura Tesoro - What's the pressure
    30.  Willy Sommers - Dromen van verre stranden 
    29.  David Vandijck - Een superlange nacht
    28.  Laura Lynn & Frans Bauer - Kom dans met mij 
    27.  Justin Timberlake - Can't stop the feeling
    26.  Jettie Pallettie - Ik zit in een cafeetje
    25.  Frans Bauer - Jouw hart is als chocolade 
    24.  Martin Solveig - Hello 
    23.  Jody Bernal - Que si que no 
    22.  Kate Ryan - Désenchantée 
    21.  Michael Lanzo - C'est la vie 
    20.  Dimitri Vegas & Like Mike - The hum
    19.  Luis Fonsi & Daddy Yankee - Despacito
    18.  Christoff - 't Is weer tijd voor de polonaise 
    17.  Yves Segers - Een beetje gay 
    16.  Khaled - C'est la vie 
    15.  Bob Sinclair - Love generation 
    14.  Jessy Matador - Olé Ola Olé 
    13.  Jo Vally - Mooi is het leven 
    12.  Underdog Project - Summerjam
    11.  Avicci - Wake me up
    10.  Safri Duo - Played alive
    9.  Christoff - 7 zonden
    8.  DJ Ötzi - Anton aus Tirol 
    7.  Laura Lynn - Jij doet de wolken verdwijnen
    6.  Niels en Wiels - Skwon meiske
    5.  2 Fabiola - She's after my piano
    4.  Christoff - Sweet Caroline
    3.  Tom Waes - Dos cervezas 
    2.  Frans Bauer - Heb je even voor mij ?
    1.  Willy Sommers - Laat de zon in je hart

    Als dat voor geen ambiance gaat zorgen op de laatste dag van het jaar !

    Na de Ambiance TOP 107 is er bij Radio Media een aangepast oudejaarsprogramma met Wim Vermeer van 18 tot 22 uur. 

    Playlist 18-19 uur:

    Millie - My boy lollipop
    Tavares - Heaven must be missing an angel
    Barry White - The first, the last, my everything
    Patrick Hernandez - Born to be alive
    Michel Sardou - les lacs du connemara
    Royal Showband Waterford - The hucklebuck
    Bucks Fizz - Making your mind up
    Dario G. - Carnaval de Paris
    Paul Severs - Geen wonder dat ik ween
    Frans Bauer - Als sterren aan de hemel staan
    ABBA - Dancing queen
    Bee Gees - Staying alive
    Party All Stars - Party medley
    The Shorts - Comment ça va ?
    Berry Van Wijk - Carmen
    De Marlets - Te voet naar Scherpenheuvel

    Playlist 19-20 uur:

    Luv' - Trojan horse
    Claude François - Chanson populaire
    Michel Delpeche - Pour un flirt
    Peter Maffay - Du
    Christophe - Aline
    Marco Borsato - Dromen zijn bedrog
    Rob De Nijs - Banger hart
    Marianne Rosenberg - Ich bin wie du
    Gibson Brothers - Que sera mi vida
    Village Pepole - YMCA
    Wiz Stars - A brand new day
    Dan Hartman - Relight my fire
    Kool and the Gang - Celebration
    Ruth McKenny - Rockin in the street
    Twist 81 - Medley twist 81

    Playlist 20-21 uur:

    Paul De Leeuw - Vlieg met me mee
    Lou Bega - Mambo N° 5
    Booming People - Chihuahua
    Guus Meeuwis - Per spoor
    Dennie Christian - Schlager medley
    Tony Christi - Is this the way to Amerillo ?
    Millie Jackson - My man is a sweet man
    Donnie Elbert - I can't help myself
    Hervé Vilard - Capri c'est fini
    Garry Hagger - Lingering on
    Francis - Schat wat kost een zoen van jou ?
    Soulsister - The way to your heart
    Phil Collins - You can't hurry love
    Noordkaap - Ik hou van u
    Eddy Wally - Onder je balustrade

    Playlist 21-22 uur:

    Havenzangers - Country dans
    Jackpot - Is everybody happy ?
    Chris Andrews - Pretty Belinda
    Soulful Dynamics - Mademoiselle Ninette
    Luv' - You're the greatest lover
    André Hazes - Een beetje verliefd
    Willy Sommers - Als een leeuw in een kooi
    Dusty Springfield - In private
    Debut De Soirée - Nuit de folie
    Clouseau - En dans
    Pointer Sisters - I'm so excited
    Katerina and the Waves - Walking on sunshine
    John Travolta & Olivia Newton John - You're the one that I want
    George Baker Selection - Una paloma blanca
    René Froger - Alles kan een mens gelukkig maken

    Beluister radio Media ook online via www.radiomedia.be

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (49 Stemmen)
    Categorie:info
    21-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 20, 21, 22 en 23 december 2017
    NATIONAAL VOETBAL van woensdag 20, donderdag 21, vrijdag 22 en zaterdag 23 december 2017



    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 20

    KV Mechelen - Club Brugge      0 - 3

    AA Gent - Charleroi     1 - 0

    Antwerp - Lokeren    1 - 2

    Anderlecht - Eupen     1 - 0

    Waasland-Beveren - KV Oostende    1 - 3

    Moeskroen - Zulte Waregem    2 - 1

    RC Genk - KV Kortrijk    2 - 3

    Standard - Sint-Truiden     1 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE : Inhaalwedstrijd van speeldag 1

    Eendracht Aalst - Dender     1 - 3


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Vooruitgeschoven wedstrijd van speeldag 17

    Olsa Brakel - Torhout     1 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Vooruitgeschoven wedstrijd van speeldag 17

    Dikkelvenne - Jong Lede      4 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :   Inhaalwedstrijd van speeldag 16

    Cointe-Liège - Aischoise      1 - 1



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    20-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES HOFMAN CUP - 23 december 2017
    PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - zaterdag 23 december 2017

    Uitslag onjuist of onvolledig mail  wimvermeer40@gmail.com


    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sp. Waasmunster B - Rupelmonde     4 - 1


    BEKER van OOST-VLAANDEREN - HOFMAN CUP :  (kwartfinales)

    Drongen - Zelzate      2 - 1

    Heusden - Munkzwalm    0 - 3

    Bottelare - Jong Zulte    0 - 5

    Latem - Oudenhove     3 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (27 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    19-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES INDURIUM CUP - 23 december 2017
    PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAAL/VOORUIT-WEDSTRIJDEN - zaterdag 23 december 2017

    Uitslag onjuist of onvolledig mail  wimvermeer40@gmail.com


    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Moen - Dottignies     0 - 1


    DERDE PROVINCIALE C :

    KVK Avelgem - Oostrozebeke     0 - 1


    VIERDE PROVINCIALE A :  Inhaalwedstrijden speeldag 18

    Poperinge B - Kruiseke     0 - 1

    Alveringem - Westouter    3 - 2

    Zarren - Reningelst    1 - 2

    Langemark-Poelkapelle - Diksmuide B    1 - 2

    Elverdinge - Voormezele    4 - 2

    Bulskamp - Vleteren    4 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C : Inhaalwedstrijden speeldag 18


    Wervik B - Dadizele B     0 - 2


    Bellegem - Wikings Kortrijk     FF   5 - 0

    Kuurne - Sint-Eloois-Winkel B    1 - 2

    Rekkem - Menen   3 - 2

    Jong Vijve - Wevelgem B     3 - 1

    Dentergem - Marke     2 - 1

    Stasegem - Izegem-Ingelmunster B      0 - 2

    Ledegem B - Aalbeke     4 - 1

    Dottignies B - NS Heule     1 - 3


    BEKER van WEST-VLAANDEREN - INDURIUM CUP  ( kwartfinales )

    RC Waregem - Oostnieuwkerke     2 - 0

    Wevelgem - Oostkamp    3 - 3   (pen. 3-4)

    Pittem - Ploegsteert     1 - 2

    Lendelede - WS Lauwe     0 - 5



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    12-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - Antwerp
    Foto's Zulte Waregem - Antwerp  (1-2)






    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:foto's
    11-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 december 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 december 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 19


    Moeskroen - KV Oostende    1 - 0

    Standard - AA Gent      0 - 0

    KV Kortrijk - KV Mechelen     2 - 0

    Eupen - Sint-Truiden    0 - 0

    Lokeren - Waasland-Beveren    1 - 1

    Club Brugge - Anderlecht     5 - 0

    Charleroi - RC Genk    1 - 1

    Zulte Waregem - Antwerp    1 - 2



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 20

    Oud-Heverlee Leuven - Lierse     2 - 1

    Beerschot-Wilrijk - Union St-Gilloise     2 - 1

    Westerlo - Cercle Brugge    2 - 3

    Roeselare - Tubeke     1 - 2


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 16

    Dessel Sport - Patro Eisden     6 - 1

    Geel - Oosterzonen     0 - 0

    Dender - Lommel United     0 - 2

    Deinze - Virton    0 - 3

    Chatelet-Farciennes - KSV Oudenaarde     0 - 1

    Berchem Sport - KSK Heist    1 - 1

    VW Hamme - Eendracht Aalst    2 - 4

    Knokke - Seraing   3 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 16

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Sint-Eloois-Winkel     1 - 3

    Harelbeke - Westhoek    2 - 4

    Temse - Torhout     3 - 2

    RC Gent - Rupel-Boom    3 - 1

    Londerzeel - Sint-Niklaas     1 - 4

    Bornem - Sparta Petegem   0 - 2

    Pepingen-Halle - Olsa Brakel     1 - 1

    Ronse - Gullegem    2 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 16

    Turnhout - Cappellen      0 - 3

    Hasselt - Sint-Lenaarts     4 - 1

    City Pirates Antwerpen - Tempo Overijse    2 - 0

    Hoogstraten - Tessenderlo    1 - 3

    Vosselaar - Tienen      1 - 0

    Bocholt - Spouwen-Mopertingen    1 - 1

    Duffel - Hades    2 - 2

    Wijgmaal - Zwarte Leeuw     5 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 17

    RWD Molenbeek - RFC de Liège    4 - 0

    Sprimont-Comblain - RFC Meux   3 - 1

    Ciney - La Louvière-Centre   1 - 1

    Walhain - Ol. Charleroi     4 - 0

    Solières Sport - Durbuy   0 - 2

    Hamoir - La Calamine   1 - 1

    Rebecquoise - La Calamine    1 - 2

    Acren-Lessines - White Star Brussels    UITGESTELD 


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 16

    Wervik - Menen      1 - 2

    Ninove - Lebbeke     1 - 3

    Melsele - Wolvertem-Merchtem     0 - 1

    Jong Lede - Wingene     2 - 0

    Mariekerke - Vlamertinge    2 - 0

    Stekene - Wetteren    1 - 0

    Eppegem - Dikkelvenne   3 - 0

    Grimbergen - Merelbeke    2 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 16

    Diest - Nijlen     4 - 2

    Bilzen-Waltwilder - Esperanza Pelt    2 - 2

    Leopoldsburg - Woluwe-Zaventem     1 - 2

    Ternesse - Houtvenne     7 - 4

    Sterrebeek - Diegem Sport     1 - 4 

    Termien - Wellen    0 - 1

    Herentals - Heur-Tongeren     0 - 1

    Hoeilaart - Kampenhout    0 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 17

    RFC Tournai - Taminoise    2 - 0

    Couvin-Mariembourg - Binchoise    4 - 0

    RAAL La Louvière - Onhaye   3 - 2

    Albert Quevy-Mons - Manageoise    0 - 0

    Solréziènne - Franc Borains      AFGELAST

    Waterloo - Stade Brainois    0 - 3

    Ganshoren - Léopold FC     1 - 0

    Spy - Racing Jet Wavre     0 - 2
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 17

    Aischoise - Richelle    1 - 1

    Longlier - RFC Huy     AFGELAST

    Mormont - Aywaille      AFGELAST

    FC Tilleur - Bertrix     3 - 0

    Herstal - UR Namur   11 - 2

    Verlaine - Givry     1 - 3

    URSL Visé - Cointe-Liège     7 - 1

    Habay-La-Neuve - Stockay-Warfusée     AFGELAST


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    10-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - zaterdag 16 en zondag 17 december 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - Dendermonde    2 - 2

    De Pinte - Elene-Grotenberge     3 - 3

    Sottegem - Drongen     0 - 2

    Zele - Voorde     2 - 0

    Appelterre - Zelzate   2 - 2

    Robur - Aalter    0 - 1

    KVV Ardennen - Sint-Gillis-Waas    5 - 1

    Lochristi - HO Kalken    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Mariakerke     0 - 3

    Maldegem - Kleit    2 - 2

    Meetjesland - Waarschoot    1 - 0

    Zomergem - Poesele    3 - 3

    Assenede - Zeveren   1 - 4

    Merendree - Bellem    0 - 2

    Lovendegem - Belzele    4 - 2

    Adegem - Sleidinge    1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Eine - Meerbeke     1 - 2

    Jong Zulte - Gavere-Asper    2 - 0

    Windeke - Gijzel-Oosterzele     3 - 2

    Geraardsbergen - Kluisbergen Sportief   2 - 1

    Bambrugge - Borsbeke   2 - 0

    Burst - Munkzwalm    1 - 2

    Machelen - Winnik     4 - 0

    Edeboys - Denderhoutem    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Bazel - Schoonaarde   1 - 0

    Doorslaar - Sp. Waasmunster    0 - 3

    Sint-Gillis - Vrasene   1 - 0

    Moerbeke - Grembergen   0 - 2

    Heikant - Kruibeke    1 - 1

    Meldert - Sinaai    2 - 2

    Zaffelare - Buggenhout    3 - 1

    YB Beveren - Haasdonk    3 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Hansbeke - Kaprijke-Bentille    3 - 1

    DKW Evergem - Maria-Aalter   3 - 0

    Nevele - Lembeke   0 - 1

    Vinkt - Ertvelde   0 - 6

    Sint-Kruis-Winkel - Wachtebeke    0 - 1

    Sint-Laureins - Ursel    2 - 3

    Knesselare - Watervliet    0 - 1

    VSV Gent - Muide Gent   2 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Latem - HT Zwijnaarde     3 - 0

    9000 Gent - Beervelde    0 - 4

    Zevergem - Sint-Denijs    1 - 3

    Heusden - FC Destelbergen    2 - 1

    Houtem - Serskamp-Schellebelle   4 - 1

    Cercle Melle - Moortsele    1 - 4

    VC Zwijnaarde - Overmere    2 - 2

    Massemen - Massemen   0 - 4

    DERDE PROVINCIALE C :

    Bevere - Wortegem    4 - 3

    Nazareth-Eke - FC Kluisbergen   2 - 2

    Michelbeke - Oudenhove   0 - 4

    Sint-Goriks - Sottegem B    4 - 2

    Olsene - Vurste-Semmerzake    1 - 2

    Volkegem - Boekel    2 - 1

    Velzeke - Zingem   3 - 1

    Elene-Grotenberge B - Nokere-Kruishoutem    0 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :

    Moerbeke-Geraardsbergen - Zandbergen     3 - 0

    Haaltert - Gijzegem    1 - 1

    Mere - Baardegem    3 - 1

    Deftinge - Doggen    0 - 1

    Denderleeuw - Bonanza   4 - 1

    Erembodegem - Wieze    7 - 1

    Nederhasselt - Kerksken   3 - 0

    Hofstade - Okegem   3 - 0

    DERDE PROVINCIALE E :

    Melsele B - SK Gerda    0 - 0

    Kieldrecht - Robur    5 - 0

    Bosdam Beveren - Hamme-Zogge    0 - 4

    SVH Waasmunster - Rangers Opdorp   1 - 2

    Klinge - Sint-Pauwels    1 - 2

    Daknam - Eksaarde   0 - 1

    Oudegem - Kallo    1 - 3

    WB Sint-Niklaas - SKB Sint-Niklaas     3 - 4

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Denijs B - Heusden B     2 - 1

    Muide Gent B - Balgerhoeke     2 - 2

    Poesele B - Sint-Amandsberg     1 - 2

    Bassevelde - Lotenhulle     3 - 0

    Middelburg - Boekhoute   1 - 2

    Ooidonck-Leerne - Vinderhoute    0 - 3

    Donk - Avrasya Gent    7 - 1

    VS Destelbergen - Oostakker    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Boekel B - Volkegem B     1 - 2

    FC Kluisbergen B - Nazareth-Eke B    2 - 1

    Zingem B - Eine B   1 - 4

    Nokere-Kruishoutem B - Huise-Ouwegem    3 - 0

    Petegem Schelde - Horebeke     1 - 3

    FCLC Ronse - Maarkedal   1 - 7

    Kluisbergen Sportief B - Mater   5 - 0

    Munkzwalm B - Bevere B    10 - 4

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Jong Geraardsbergen     9 - 0

    Oudenhove B - Michelbeke B     1 - 3

    Idegem - Strijpen    5 - 0

    Ophasselt - Aaigem   1 - 5

    Opbrakel - Vlierzele   1 - 0

    Sint-Antelinks - Neigem    2 - 2

    Zegelsem - Bavegem   2 - 0

    Everbeek - Herzele-Ressegem    0 - 2

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 18

    Jong Lede B - Melsen     1 - 4

    Moorsel - T. Melle    3 - 3

    SK Merelbeke - Wichelen   0 - 4

    Nieuwerkerken - FC Dampoort   2 - 0

    Herdersem - HO Kalken B    2 - 7

    Smetlede - Balegem   8 - 0

    Laarne-Kalen B - Edeboys B     3 - 2

    Gijzel-Oosterzele - Bottelare    FF   

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 18

    Zele B - Meerdonk    1 - 4

    Zaffelare B - Tielrode    2 - 1

    Kemzeke - Baasrode     1 - 1

    PD Kruibeke - Stekene B     1 - 2

    Verrebroek - Lochristi B   0 - 1

    Lebbeke B - Haasdonk B    1 - 8

    Sombeke - Sp. Waasmunster   3 - 1

    Hoogeinde - Rupelmonde     0 - 1


    De eerste wedstrijden van 2018 zullen in het weekend van 6 en 7 januari afgewerkt worden.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (27 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    09-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - zaterdag 16 en zondag 17 december 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Kortemark - RC Waregem     0 - 1


    WS Lauwe - Westkapelle    2 - 2


    Blankenberge - Zwevezele   0 - 5


    Wielsbeke - Boezinge   1 - 1


    Poperinge - Rumbeke    2 - 0


    Varsenare - RC Lauwe    0 - 1


    Eernegem - Oostnieuwkerke    0 - 7


    Oostduinkerke - Oostkamp   0 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Zedelgem - Staden     2 - 1

    Damme - Bredene    AFGELAST

    Diksmuide - Veldegem    4 - 1

    Heist - Spermalie-Middelkerke    1 - 1

    Gistel - Oudenburg    0 - 0

    Meulebeke - VV Tielt     2 - 0

    Club Roeselare - De Ruiter Roeselare   0 - 4

    Jabbeke - Beernem    3 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Moen     AFGELAST

    Dottignies - Ingooigem    3 - 0

    Heestert - Wevelgem   2 - 1

    Nieuwkerke - Otegem    1 - 3

    Dadizele - Zwevegem   2 - 0

    Geluwe - Ledegem    0 - 2

    Beveren-Leie - Deerlijk    0 - 6

    Beselare - Anzegem   2 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Handzame     4 - 1

    Gits - Dikkebus   2 - 1

    Proven - Comines-Warneton   2 - 2

    Geluveld - Veurne   2 - 3

    Brielen - Ploegsteert   0 - 1

    Houthulst - Moorslede   3 - 5

    Hooglede - Westrozebeke    2 - 0

    Zonnebeke - De Panne    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Steenbrugge    0 - 7

    Loppem - Zandvoorde   5 - 1

    Keiem - Sint-Kruis    3 - 1

    Moerkerke - De Haan    3 - 2

    Lissewege - Dar. Brugge   4 - 7

    Ichtegem - Snaaskerke    2 - 0

    Nieuwpoort - Jong Male    2 - 0

    Ruddervoorde - Koekelare     1 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    Dosko Beveren - Bissegem    2 - 6

    Avelgem - Kanegem    2 - 1

    Zwevezele B - Oostrozebeke    2 - 1

    KSV Kortrijk - Aarsele   1 - 2

    Lichtervelde - Desselgem    1 - 1

    Pittem - Ardooie   1 - 3

    Luingnois - Lendelede    0 - 1

    Hulste - Moorsele    0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 19

    Bulskamp - Westouter    1 - 1

    Zillebeke - Diksmuide B     1 - 2

    Passendale - Elverdinge   2 - 3

    Poperinge B - Hollebeke     2 - 1

    Alveringem - Kruiseke    3 - 2

    Langemark-Poelkapelle - Jonkershove   0 - 3

    Zarren - Veurne B       0 - 0

    Reningelst - Voormezele   2 - 7

    Lo-Reninge - Vleteren    0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - Ruiselede     4 - 3

    Steenbrugge B - Wenduine    0 - 3

    Oostduinkerke B - Lombardsijde   1 - 14

    HO Oedelem - E. Brugge   12 - 1

    Hertsberge - Dosko Beveren B    2 - 1

    Beernem B - Sint-Joris   1 - 3

    Doomkerke - Aartrijke   0 - 3

    Zerkegem - SK Torhout     1 - 5

    VIERDE PROVINCIALE C :  Speeldag 19

    Wevelgem B - NS Heule    1 - 0

    Rekkem - Dadizele B   2 - 0

    Jong Vijve - Izegem-Ingelmunster B    1 - 2

    Bellegem - Dottignies B   4 - 0

    Dentergem - Aalbeke   3 - 0

    Kuurne - Wikings Kortrijk   3 - 0

    Wervik B - Sint-Eloois-Winkel B    2 - 1

    Stasegem - Marke   1 - 0

    Ledegem B - Menen United   5 - 0


    De eerste wedstrijden van 2018 worden in het weekend van 6 en 7 januari afgewerkt.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    08-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 december 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 16 en 17 december 2017


    LIMBURG : Speeldag 16

    ALLE WEDSTRIJDEN ZIJN AFGELAST



    ANTWERPEN :  Speeldag 17   

    Antonia - Witgoor Dessel     ALLE WEDSTRIJDEN ZIJN AFGELAST

    Lyra - Branddonk     

    Kontich - Schriek   

    Lille - Heikant Berlaar  

    Merksplas - Sint-Job   

    Berg en Dal - RC Mechelen

    GR Katelijne - Oppuurs

    Vorselaar - Rapid Leest 



    BRABANT - BVV :  Speeldag 16

    HO Bierbeek - Boka United       ALLE WEDSTRIJDEN ZIJN AFGELAST

    Betekom - Out-Hoegaarden   

    Tervuren-Duisburg - Melsbroek    

    Aarschot - Linden

    Butsel - Bertem-Leefdal 

    Liedekerke - Borght-Humbeek

    Meise - HO Veltem

    Strombeek - Houtem-Oplinter   


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 13

    Ixelles - Kosova Schaerbeek      TOUS LES MATCHES SONT ANNULES

    Stade Everois - Jodoigne       

    Sporting Bruxelles - Stockel

    Lasne-Ohain - RSC Brainois    

    Villers-La-Ville - Ren.Cl. Schaerbeek

    RSD Jette - BX Brussels

    Crossing Schaerbeek - Chastre  


    HENEGOUWEN - HAINAUT : 

    TOUS LES MATCHES SONT ANNULES


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    05-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 december 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 8, zaterdag 9 en zondag 10 december 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 18


    Waasland-Beveren - Standard      3 - 1

    KV Oostende - KV Mechelen     0 - 1

    Antwerp - Moeskroen    1 - 0

    RC Genk - Eupen     1 - 1

    AA Gent - KV Kortrijk    2 - 1

    Club Brugge - Lokeren     3 - 1

    Anderlecht - Charleroi    1 - 3

    Sint-Truiden - Zulte Waregem    1 - 1



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 19

    Roeselare - Cercle Brugge     0 - 3

    Westerlo - Oud-Heverlee Leuven     1 - 0

    Union St-Gilloise - Lierse     1 - 0

    Tubeke - Beerschot-Wilrijk    1 - 2


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 15

    KSV Oudenaarde - VW Hamme    0 - 1

    Seraing - Oosterzonen     1 - 1

    Patro Eisden - Geel    0 - 4

    KSK Heist - Dessel Sport    2 - 1

    Lommel United - Chatelet-Farciennes    1 - 1

    Virton - Dender   AFGELAST

    Eendracht Aalst - Deinze    AFGELAST

    Knokke - Berchem Sport     AFGELAST


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 15

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Sint-Niklaas     1 - 2

    RC Gent - Olsa Brakel      1 - 2

    Ronse - Westhoek      1 - 1

    Londerzeel - Rupel-Boom    AFGELAST

    Bornem - Gullegem   AFGELAST

    Harelbeke - Sint-Eloois-Winkel   AFGELAST

    Pepingen-Halle - Torhout    AFGELAST

    Sparta Petegem - Temse   AFGELAST

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 15

    Hasselt - Tienen     2 - 0

    Bocholt - Tessenderlo     2 - 1

    Turnhout - Tempo Overijse     0 - 0

    Hades - Vosselaar    3 - 3

    Hoogstraten - Cappellen     1 - 1

    City Pirates Antwerpen - Zwarte Leeuw     5 - 5

    Duffel - Spouwen-Mopertingen    AFGELAST

    Wijgmaal - Sint-Lenaarts     AFGELAST

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 16

    La Louvière-Centre - Sprimont-Comblain     1 - 0

    Ol. Charleroi - Solières Sport    2 - 1

    RFC Meux - RWD Molenbeek    1 - 4

    Durbuy - Hamoir    0 - 0

    Waremme - Walhain    2 - 0

    La Calamine - Ciney     AFGELAST

    RFC de Liège - Acren-Lessines    AFGELAST

    White Star Brussels - Rebecquoise   UITGESTELD


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 15

    Wervik - Dikkelvenne      1 - 2

    Ninove - Vlamertinge     2 - 2

    Melsele - Menen    1 - 2

    Lebbeke - Stekene    1 - 0

    Jong Lede - Wetteren    AFGELAST

    Grimbergen - Wolvertem-Merchtem   AFGELAST

    Eppegem - Wingene    AFGELAST

    Mariekerke - Merelbeke   AFGELAST

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 15

    Hoeilaart - Woluwe-Zaventem    0 - 2

    Ternesse - Diegem Sport     2 - 1

    Leopoldsburg - Esperanza Pelt     3 - 4

    Bilzen-Waltwilder - Heur-Tongeren   4 - 0

    Diest - Kampenhout      3 - 0

    Sterrebeek - Nijlen    AFGELAST

    Termien - Houtvenne    AFGELAST

    Wellen - Herentals    AFGELAST

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 16

    Racing Jet Wavre - RAAL La Louvière      0 - 3

    Onhaye - Solréziènne      5 - 2

    Stade Brainois - RFC Tournai     0 - 1

    Binchoise - Waterloo     3 - 0

    Manageoise - Couvin-Mariembourg   AFGELAST

    Léopold FC - Spy     3 - 3

    Franc Borains - Albert Quevy-Mons    2 - 0

    Taminoise - Ganshoren    1 - 1
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 16

    UR Namur - URSL Visé    2 - 5

    RFC Huy - Herstal    1 - 1

    Givry - Mormont    3 - 0

    Bertrix - Longlier    AFGELAST

    Aywaille - FC Tilleur    AFGELAST

    Stockay-Warfusée - Verlaine    AFGELAST

    Richelle - Habay-La-Neuve   AFGELAST

    Cointe-Liège - Aischoise   AFGELAST


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    02-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 december 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 9 en 10 december 2017


    LIMBURG : Speeldag 15

    Bree-Beek - Herk-De-Stad     3 - 1

    Bregel - Vlijtingen    0 - 2

    Beringen - Herkol    0 - 4

    Zonhoven VV - Melo Zonhoven    3 - 3

    Mechelen aan de Maas - Koersel    0 - 1

    ALGEMENE AFGELASTING VAN DE ZONDAGSWEDSTRIJDEN



    ANTWERPEN :  Speeldag 16

    Heikant Berlaar - Vorselaar    4 - 4

    RC Mechelen - GR Katelijne    2 - 0

    ALGEMENE AFGELASTING VAN DE ZONDAGSWEDSTRIJDEN



    BRABANT - BVV :  Speeldag 15

    HO Bierbeek - Houtem-Oplinter    4 - 1

    Betekom - Melsbroek    2 - 1

    ALGEMENE AFGELASTING VAN DE ZONDAGSWEDSTRIJDEN


    BRABANT - ACFF :  

    TOUS LES MATCHES SONT ANNULES


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  

    TOUS LES MATCHES SONT ANNULES

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    01-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Europa League Zulte Waregem - Lazio Roma
    Foto's Europa League Zulte Waregem - Lazio Roma   (3-2)










    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:foto's
    30-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belgische teams uitgeschakeld in Europa
    Belgische teams uitgeschakeld in  Europa
    Het Europese avontuur van de Belgische clubs is voorbij. Anderlecht is uitgeschakeld in de Champions League en 
    Zulte Waregem in de Europa League. De landskampioen sprokkelde drie punten, de bekerwinnaar verzamelde er zeven. 

    RSC Anderlecht in Champions League: 
     
    RSC Anderlecht zat in groep B samen met Bayern Munchen, Paris Saint-Germain en Celtic Glasgow. 
    Het speelschema van de landskampioen : 
    Logo ${match.homeTeam.name}
    Dinsdag 12 september : Bayern München - RSC Anderlecht    3 - 0
    Woensdag 27 september : RSC Anderlecht - Celtic Glasgow    0 - 3
    Woensdag 18 oktober : RSC Anderlecht - Paris Saint-Germain   0 - 4
    Dinsdag 31 oktober : Paris Saint-Germain - RSC Anderlecht    5 - 0
    Woensdag 22 november : RSC Anderlecht - Bayern München    1 - 2
    Dinsdag 5 december : Celtic Glasgow - RSC Anderlecht    0 - 1
    RSC Anderlecht zorgde op de slotdag voor de eerste overwinning in de Champions League dit seizoen, het won bij 
    Celtic (0-1) maar werd Europees uitgeschakeld. Paris Saint-Germain en Bayern München stoten door
     in de Champions League, Celtic gaat verder in de Europa League.

    Henry Onyekuru - RSC Anderlecht in actie tegen Celtic Glasgow

    Zulte Waregem in Europa League
         
    Zulte Waregem zat in groep K samen met OGC Nice, Lazio Roma en Vitesse Arnhem. Het speelschema van de Bekerwinnaar :
    Logo ${match.awayTeam.name}
    Donderdag 14 september : Zulte Waregem - OGC Nice    1 - 5
    Donderdag 28 september : Lazio Roma - Zulte Waregem   2 - 0
    Donderdag 19 oktober : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem   1 - 1
    Donderdag 2 november : Vitesse Arnhem - Zulte Waregem   0 - 2
    Donderdag 23 november : OGC Nice - Zulte Waregem   3 - 1
    Donderdag 7 december : Zulte Waregem - Lazio Roma   3 - 2
    Alle andere Belgische teams (Club Brugge, KAA Gent en KV Oostende) werden reeds in de voorronde uitgeschakeld.
    We hebben er moeten op wachten tot 2 november, maar omstreeks 22.50 uur was het een feit: 
    Zulte Waregem zorgde dit seizoen voor de eerste Belgische overwinning in Europa. 
    Zelfs in de voorrondewedstrijden konden zowel Club Brugge, KV Oostende en AA Gent geen vuist 
    maken tegen, op papier, zwakkere tegenstanders. Landskampioen Anderlecht pakte op de slotdag van de poulefases 
    drie punten bij Celtic (0-1)op dinsdag 5 december in de loodzware poulreeks van de Champions League. 
    Essevee boekte bij Vitesse in Arnhem (0-2) de eerste Belgische zege in Europa. 
    Donderdag 7 december boekte Essevee dan zijn tweede Europese zege (3-2) thuis tegen Lazio Roma. 
    Zulte Waregem is samen met Vitesse Arnhem uitgeschakeld in de Europa League. Lazio Roma en OGC Nice stoten door.


    (Francky Dury - Zulte Waregem)


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    29-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema Europa League 2017-2018
    Kalender Europa League 2017 - 2018

    Speeldag 1 : Donderdag 14 september 2017
    Groep A :
    Slavia Praag - Maccabi Tel Aviv    1 - 0
    Villarreal - FC Astana    3 - 1
    Groep B :
    Young Boys Bern - Partizan Belgrado    1 - 1
    Dynamo Kiev - Skenderbeu    3 - 1
    Groep C :
    Istanbul Besiksehir - Ludogorets    0 - 0
    Hoffenheim - Sporting Braga    1 - 2
    Groep D :
    Rijeka - AEK Athene    1 - 2
    Austria Wien - AC Milan    1 - 5
    Groep E :
    Apollon Limassol - Olympique Lyon    1 - 1
    Atalanta - Everton    3 - 0
    Groep F :
    FC Kopenhagen - Lokomotiv Moskou    0 - 0
    Zlin - Sheriff Tiraspol    0 - 0
    Groep G :
    Steaua Boekarest - Viktoria Plzen    3 - 0
    Hapoel Beer Sheva - Lugano    2 - 1
    Groep H :
    Arsenal - FC Koln     3 - 1
    Cervena Zvesda - Bate Borisov     1 - 1
    Groep I :
    Vitoria Guimaraes - RB Salzburg     1 - 1
    Olympique Marseille - Konyaspor    1 - 0
    Groep J :
    Hertha Berlijn - Atletic Club Bilbao    0 - 0
    Zorja Loehansk - Ostersund    0 - 2
    Groep K :
    Vitesse Arnhem - Lazio Roma     2 - 3
    Zulte Waregem - OGC Nice    1 - 5
    Groep L :
    Real Sociedad - Rosenborg    4 - 0
    Vardar Skopje - Zenit Sint-Petersburg    0 - 5

    Speeldag 2 : Donderdag 28 september 2017
    Groep A :
    FC Astana - Slavia Praag   1 - 1
    Maccabi Tel Aviv - Villarreal    0 - 0
    Groep B :
    Skenderbeu - Young Boys Bern   1 - 1
    Partizan Belgrado - Dynamo Kiev   2 - 3
    Groep C :
    Sporting Braga - Istanbul Besiksehir   2 - 1
    Ludogorets - Hoffenheim    2 - 1
    Groep D :
    AEK Athene - Austria Wien    2 - 2
    AC Milan - Rijeka    3 - 2
    Groep E :
    Everton - Apollon Limassol   2 - 2
    Olympique Lyon - Atalanta    1 - 1
    Groep F :
    Sheriff Tiraspol - FC Kopenhagen   0 - 0
    Lokomotiv Moskou - Zlin    3 - 0
    Groep G :
    Lugano - Steaua Boekarest   1 - 2
    Viktoria Plzen - Hapoel Beer Sheva   3 - 1
    Groep H :
    Bate Borisov - Arsenal   2 - 4
    FC Koln - Cervena Zvesda    0 - 1
    Groep I :
    Konyaspor - Vitoria Guimaraes   2 - 1
    Salzburg - Olympique Marseille    1 - 0
    Groep J :
    Ostersund - Hertha Berlijn   1 - 0
    Atletic Club Bilbao - Zorja Loehansk   0 - 1
    Groep K :
    OGC Nice - Vitesse Arnhem    3 - 0
    Lazio Roma - Zulte Waregem    2 - 0
    Groep L :
    Zenit Sint-Petersburg - Real Sociedad   3 - 1
    Rosenborg - Vardar Skopje    3 - 1

    Speeldag 3 : Donderdag 19 oktober 2017
    Groep A :
    FC Astana - Maccabi Tel Aviv   4 - 0
    Villarreal - Slavia Praag   2 - 2
    Groep B :
    Dynamo Kiev - Young Boys Bern   2 - 2
    Skenderbeu - Partizan Belgrado   0 - 0
    Groep C :
    Hoffenheim - Istanbul Besiksehir   3 - 1
    Sporting Braga - Ludogorets   0 - 2
    Groep D :
    Austria Wien - Rijeka   1 - 3
    AC Milan - AEK Athene   0 - 0
    Groep E :
    Atalanta - Apollon Limassol   3 - 1
    Everton - Olympique Lyon   1 - 2
    Groep F :
    Zlin - FC Kopenhagen  1 - 1
    Sheriff Tiraspol - Lokomotiv Moskou  1 - 1
    Groep G :
    Hapoel Beer Sheva - Steaua Boekarest   1 - 2
    Lugano - Viktoria Plzen   3 - 2
    Groep H :
    Cervena Zvesda - Arsenal    0 - 1
    Bate Borisov - FC Koln   1 - 0
    Groep I :
    Olympique Marseille - Vitoria Guimaraes   2 - 1
    Konyaspor - Salzburg   0 - 2
    Groep J :
    Zorja Loehansk - Hertha Berlijn    2 - 1
    Ostersund - Atletic Club Bilbao    2 - 2
    Groep K :
    Zulte Waregem - Vitesse Arnhem   1 - 1
    OGN Nice - Lazio Roma   1 - 3
    Groep L :
    Vardar Skopje - Real Sociedad   0 - 6
    Zenit Sint-Petersburg - Rosenborg    3 - 1

    Speeldag 4 : Donderdag 2 november 2017
    Groep A :
    Slavia Praag - Villarreal    0 - 2
    Maccabi Tel Aviv - FC Astana    0 - 1
    Groep B :
    Young Boys Bern - Dynamo Kiev    0 - 1
    Partizan Belgrado - Skenderbeu    2 - 0
    Groep C :
    Istanbul Besiksehir - Hoffenheim    1 - 1
    Ludogorets - Sporting Braga    1 - 1
    Groep D :
    Rijeka - Austria Wien    1 - 4
    AEK Athene - AC Milan    0 - 0
    Groep E :
    Apollon Limassol - Atalanta    1 - 1
    Olympique Lyon - Everton    3 - 0
    Groep F :
    FC Kopenhagen - Zlin    3 - 0
    Lokomotiv Moskou - Sheriff Tiraspol    1 - 2
    Groep G :
    Steaua Boekarest - Hapoel Beer Sheva   1 - 1
    Viktoria Plzen - Lugano   4 - 1
    Groep H :
    Arsenal - Cervena Zvesda   0 - 0
    FC Koln - Bate Borisov   5 - 2
    Groep I :
    Vitoria Guimaraes - Olympique Marseille   1 - 0
    Salzburg - Konyaspor   0 - 0
    Groep J :
    Hertha Berlijn - Zorja Loehansk   2 - 0
    Atletic Club Bilbao - Ostersund   1 - 0
    Groep K :
    Vitesse Arnhem - Zulte Waregem   0 - 2
    Lazio Roma - OGC Nice   1 - 0
    Groep L :
    Real Sociedad - Vardar Skopje   3 - 0
    Rosenborg - Zenit Sint-Petersburg   1 - 1

    Speeldag 5 : Donderdag 23 november 2017
    Groep A :
    FC Astana - Villarreal    2 - 3
    Maccabi Tel Aviv - Slavia Praag    0 - 2
    Groep B :
    Partizan Belgrado - Young Boys Bern    2 - 1
    Skenderbeu - Dynamo Kiev     3 - 2
    Groep C :
    Ludogorets - Istanbul Besiksehir    1 - 2
    Sporting Braga - Hoffenheim    3 - 1
    Groep D :
    AEK Athene - Rijeka    2 - 2
    AC Milan - Austria Wien    5 - 1
    Groep E :
    Olympique Lyon - Apollon Limassol   4 - 0
    Everton - Atalanta    1 - 5
    Groep F :
    Lokomotiv Moskou - FC Kopenhagen    2 - 1
    Sheriff Tiraspol - Zlin    1 - 0
    Groep G :
    Viktoria Plzen - Steaua Boekarest   2 - 0
    Lugano - Hapoel Beer Sheva    1 - 0
    Groep H :
    FC Koln - Arsenal    1 - 0
    Bate Borisov - Cervena Zvesda    0 - 0
    Groep I :
    Salzburg - Vitoria Guimaraes    3 - 0
    Konyaspor - Olympique Marseille    1 - 1
    Groep J :
    Athletic Bilbao - Hertha Berlijn    3 - 2
    Ostersund - Zorja Loehansk   2 - 0
    Groep K :
    Lazio Roma - Vitesse Arnhem     1 - 1
    OGC Nice - Zulte Waregem    3 - 1
    Groep L :
    Rosenborg - Real Sociedad    0 - 1
    Zenit Sint-Petersburg - Vardar Skpoje    2 - 1

    Speeldag 6 : Donderdag 7 december 2017
    Groep A :
    Slavia Praag - FC Astana   0 - 1
    Villarreal - Maccabi Tel Aviv    0 - 1
    Groep B :
    Young Boys Bern - Skenderbeu   2 - 1
    Dynamo Kiev - Partizan Belgrado    4 - 1
    Groep C :
    Istanbul Besiksehir - Sporting Braga   2 - 1
    Hoffenheim - Ludogorets    1 - 1
    Groep D :
    Rijeka - AC Milan   2 - 0
    Austria Wien - AEK Athene    0 - 0
    Groep E :
    Apollon Limassol - Everton   0 - 3
    Atalanta - Olympique Lyon    1 - 0
    Groep F :
    FC Kopenhagen - Sheriff Tiraspol    2 - 0
    Zlin - Lokomotiv Moskou    0 - 2
    Groep G :
    Steaua Boekarest - Lugano   1 - 2
    Hapoel Beer Sheva - Viktoria Plzen    0 - 2
    Groep H :
    Arsenal - Bate Borisov    6 - 0
    Cervena Zvesda - FC Koln    1 - 0
    Groep I :
    Vitoria Guimaraes - Konyaspor    1 - 1
    Olympique Marseille - Salzburg    0 - 0
    Groep J :
    Hertha Berlijn - Ostersund    1 - 1
    Zorja Loehansk - Athletic Club Bilbao    0 - 2
    Groep K :
    Vitesse Arnhem - OGC Nice    1 - 0
    Zulte Waregem - Lazio Roma    3 - 2
    Groep L :
    Real Sociedad - Zenit Sint-Petersburg    1 - 3
    Vardar Skpoje - Rosenborg    1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    28-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema Champions League 2017-2018
    Kalender Champions League 2017-2018


    Speeldag 1 : dinsdag 12 en woensdag 13 september 2017
    Poule A 
    SL Benfica - CSKA Moskou   1 - 2
    Manchester United - FC Basel    3 - 0
    Poule B : 
    Bayern Munchen - RSC Anderlecht    3 - 0
    Celtic Glasgow - Paris-Saint-Germain     0 - 5
    Poule C :
    Chelsea - FK Qarabag     6 - 0
    AS Roma - Atletico Madrid    0 - 0
    Poule D :
    FC Barcelona - Juventus    3 - 0
    OLympiakos Pireaus - Sporting Portugal    2 - 3
    Poule E :
    Liverpool - Sevilla    2 - 2
    Maribor - Spartak Moskou    1 - 1
    Poule F :
    Shakhtar Donetsk - Napoli    2 - 1
    Feyenoord Rotterdam - Manchester City    0 - 4
    Poule G :
    FC Porto - Besiktas    1 - 3
    Leipzig - AS Monaco    1 - 1
    Poule H :
    Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund    3 - 1
    Real Madrid - Apoel Nicosia    3 - 0

    Speeldag 2 : dinsdag 26 en woensdag 27 september 2017
    Poule A :
    FC Basel - SL Benfica    5 - 0
    CSKA Moskou - Manchester United    1 - 4
    Poule B :
    Paris-Saint-Germain - Bayern Munchen    3 - 0
    RSC Anderlecht - Celtic Glasgow   0 - 3
    Poule C :
    Athletico Madrid - Chelsea FC   1 - 2
    FK Qarabag - AS Roma   1 - 2
    Poule D :
    Sporting Portugal - FC Barcelona    0 - 1
    Juventus - Olympiakos Pireaus    2 - 0
    Poule E :
    Spartak Moskou - Liverpool    1 - 1
    Sevilla - Maribor    3 - 0
    Poule F :
    Manchester City - Shakhtar Donetsk    2 - 0
    Napoli - Feyenoord Rotterdam    3 - 1
    Poule G :
    AS Monaco - FC Porto    0 - 3
    Besiktas - Leipzig    2 - 0
    Poule H :
    Apoel Nicosia - Tottenham Hotspur    0 - 3
    Borussia Dortmund - Real Madrid    1 - 3

    Speeldag 3 : dinsdag 17 en woensdag 18 oktober 2017
    Poule A :
    CSKA Moskou - FC Basel   0 - 2
    SL Benfica - Manchester United   0 - 1
    Poule B :
    RSC Anderlecht - Paris Saint-Germain   0 - 4
    Bayern Munchen - Celtic Glasgow   3 - 0
    Poule C :
    FK Qarabag - Athletico Madrid   0 - 0
    Chelsea FC - AS Roma   3 - 3
    Poule D :
    Juventus - Sporting Portugal   2 - 1
    FC Barcelona - Olympiakos Piraeus   3 - 1
    Poule E :
    Maribor - Liverpool   0 - 7
    Spartak Moskou - Sevilla   5 - 1
    Poule F :
    Feyenoord Rotterdam - Shakthar Donetsk   1 - 2
    Manchester City - Napoli   2 - 1
    Poule G :
    Leipzig - FC Porto   3 - 2
    AS Monaco - Besiktas   1 - 2
    Poule H :
    Real Madrid - Tottenham Hotspur   1 - 1
    Apoel Nicosia - Borussia Dortmund   1 - 1

    Speeldag 4 : dinsdag 31 oktober en woensdag 1 november 2017
    Poule A :
    FC Basel - CSKA Moskou     1 - 2
    Manchester United - SL Benfica    2 - 0
    Poule B :
    Paris-Saint-Germain - RSC Anderlecht    5 - 0
    Celtic Glasgow - Bayern Munchen    1 - 2
    Poule C :
    Atletico Madrid - FK Qarabag    1 - 1
    AS Roma - Chelsea FC    3 - 0
    Poule D :
    Sporting Portugal - Juventus    1 - 1
    Olympiakos Piraeus - FC Barcelona     0 - 0
    Poule E :
    Liverpool - Maribor   3 - 0
    Sevilla - Spartak Moskou   2 - 1
    Poule F :
    Shakhtar Donetsk - Feyenoord Rotterdam   3 - 1
    Napoli - Manchester City   2 - 4
    Poule G :
    Besiktas - AS Monaco   1 - 1
    FC Porto - Leipzig   3 - 1
    Poule H :
    Tottenham Hotspur - Real Madrid   3 - 1
    Borussia Dortmund - Apoel Nicosia   1 - 1

    Speeldag 5 : dinsdag 21 en woensdag 22 november 2017
    Poule A :
    CSKA Moskou - SL Benfica    2 - 0
    FC Basel - Manchester United    1 - 0
    Poule B :
    RSC Anderlecht - Bayern Munchen     1 - 2
    Paris-Saint-Germain - Celtic Glasgow   7 - 1
    Poule C :
    Qarabag - Chelsea FC   0 - 4
    Athletico Madrid - AS Roma   2 - 0
    Poule D :
    Juventus - FC Barcelona    0 - 0
    Sporting Portugal - Olmypiakos Pireaus    3 - 1
    Poule E :
    Spartak Moskou - Maribor    1 - 1
    Sevilla - Liverpool    3 - 3
    Poule F :
    Napoli - Shakthar Donetsk    3 - 0
    Manchester City - Feyenoord Rotterdam    1 - 0
    Poule G :
    Besiktas - FC Porto    1 - 1
    AS Monaco - RB Leipzig    1 - 4
    Poule H :
    Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur    1 - 2
    Apoel Nicosia - Real Madrid    0 - 6

    Speeldag 6 : dinsdag 5 en woensdag 6 december 2017
    Poule A :
    SL Benfica - FC Basel   0 - 2
    Manchester United - CSKA Moskou    2 - 1
    Poule B :
    Bayern Munchen - Paris-Saint-Germain    3 - 1
    Celtic Glasgow - RS Anderlecht    0 - 1
    Poule C :
    Chelsea FC - Athletico Madrid   1 - 1
    AS Roma - FK Qarabag    1 - 0
    Poule D :
    FC Barcelona - Sporting Portugal    2 - 0
    Olympiakos Pireaus - Juventus    0 - 2
    Poule E :
    Liverpool - Spartak Maskou   7 - 0
    Maribor - Sevilla    1 - 1
    Poule F : 
    Shkathar Donetsk - Manchester City    2 - 1
    Feyenoord Rotterdam - Napoli    2 - 1
    Poule G :
    FC Porto - AS Monaco    5 - 2
    RB Leipzig - Besiktas    1 - 2
    Poule H :
    Tottenham Hotspur - Apoel Nicosia    3 - 0
    Real Madrid - Borussia Dortmund    3 - 2



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Champions League - Europa League
    26-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - KAA Gent
    Foto's Zulte Waregem - KAA Gent   (0-1)








    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:foto's
    25-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
    Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
    De zomer van 2018 wordt een voetbalhete zomer. Van 14 juni tot en met 15 juli wordt het wereldkampioenschap voetbal
    georganiseerd in Rusland. De 32 deelnemende landen werden in acht poules ingedeeld. De twee best geklasseerden zullen
    doorstoten naar de achtste finales. Vanaf dan stoten enkel de winnaars door tot de finale die op 15 juli in Moskou zal
    afgewerkt worden. België zit, als reekshoofd, in groep G samen met Engeland, Tunesië en Panama.
    Het volledige wedstrijdschema kan je hier vinden :

    GROEP A :
    14 juni (17 uur) : Rusland - Saoudi-Arabië
    15 juni (14 uur) : Egypte - Uruguay
    19 juni (20 uur) : Rusland - Egypte
    20 juni (17 uur) : Uruguay - Saoudi-Arabië
    25 juni (16 uur) : Uruguay - Rusland
    25 juni (16 uur) : Saoudi-Arabië - Egypte

    GROEP B :
    15 juni (16 uur) : Marokko - Iran
    15 juni (20 uur) : Portugal - Spanje
    20 juni (14 uur) : Portugal - Marokko
    20 juni (20 uur) : Iran - Spanje
    25 juni (20 uur) : Iran - Portugal
    25 juni (20 uur) : Spanje - Marokko

    GROEP C :
    16 juni (12 uur) : Frankrijk - Australië
    16 juni (18 uur) : Peru - Denemarken
    21 juni (14 uur) : Frankrijk - Peru
    21 juni (17 uur) : Denemarken - Australië
    26 juni (16 uur) : Denemarken - Frankrijk
    26 juni (16 uur) : Australië - Peru

    GROEP D :
    16 juni (15 uur) : Argentinië - IJsland
    16 juni (21 uur) : Kroatië - Nigeria
    21 juni (20 uur) : Argentinië - Kroatië
    22 juni (17 uur) : Nigeria - IJsland
    26 juni (20 uur) : Nigeria - Argentinië
    26 juni (20 uur) : IJsland - Kroatië

    GROEP E :
    17 juni (14 uur) : Costa Rica - Servië
    17 juni (20 uur) : Brazilië - Zwitserland
    22 juni (14 uur) : Brazilië - Costa Rica
    22 juni (20 uur) : Servië - Zwitserland
    27 juni (20 uur) : Servië - Brazilië
    27 juni (20 uur) : Zwitserland - Costa Rica

    GROEP F :
    17 juni (17 uur) : Duitsland - Mexico
    18 juni (14 uur) : Zweden - Zuid-Korea
    23 juni (17 uur) : Duitsland - Zweden
    23 juni (20 uur) : Zuid-Korea - Mexico
    27 juni (16 uur) : Zuid-Korea - Duitsland
    27 juni (16 uur) : Mexico - Zweden

    GROEP G :
    18 juni (17 uur) : België - Panama
    18 juni (20 uur) : Tunesië - Engeland
    23 juni (14 uur) : België - Tunesië
    24 juni (14 uur) : Engeland - Panama
    28 juni (20 uur) : Engeland - België
    28 juni (20 uur) : Panama - Tunesië

    GROEP H :
    19 juni (14 uur) : Polen - Senegal
    19 juni (17 uur) : Colombia - Japan
    24 juni (17 uur) : Japan - Senegal
    24 juni (20 uur) : Polen - Colombia
    28 juni (16 uur) : Japan - Polen
    28 juni (16 uur) : Senegal - Colombia

    ACHTSTE FINALES :
    30 juni (16 uur) : Winnaar groep C - Tweede groep D
    30 juni (20 uur) : Winnaar groep A - Tweede groep B
    1 juli (16 uur) : Winnaar groep B - Tweede groep A
    1 juli (20 uur) : Winnaar groep D - Tweede groep C
    2 juli (16 uur) : Winnaar groep E - Tweede groep F
    2 juli (20 uur) : Winnaar groep G - Tweede groep H
    3 juli (16 uur) : Winnaar groep F - Tweede groep E
    3 juli (20 uur) : Winnaar groep H - Tweede groep G

    KWARTFINALES
    6 juli (16 uur) : Winnaar achtste finale 1 - Winnaar achtste finale 2
    6 juli (20 uur) : Winnaar achtste finale 5 - Winnaar achtste finale 6
    7 juli (16 uur) : Winnaar achtste finale 7 - Winnaar achtste finale 8
    7 juli (20 uur) : Winnaar achtste finale 3 - Winnaar achtste finale 4

    HALVE FINALES :
    10 juli (20 uur) : Winnaar kwartfinale 1 - Winnaar kwartfinale 2
    11 juli (20 uur) : Winnaar kwartfinale 3 - Winnaar kwartfinale 4

    TROOSTFINALE : (derde en vierde plaats)
    14 juli (16 uur) : Verliezer halve finale 1 - Verliezer halve finale 2

    FINALE :
    15 juli (17 uur) : Winnaar halve finale 1 - Winnaar halve finale 2


    België zit samen met Engeland, Tunesië en Panama ingedeeld in groep G.

    De WK-shirts van de Rode Duivels

    De legendarische Russische doelman Lev Yashin prijkt de de WK-poster




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018



    Foto



    Foto

    Foto

    WK 2018: Klik voor het wedstrijdschema op onderstaande afbeelding.

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • Opening kerstmarkt Oudenaarde
  • Oudenaarde - Aankomst Sinterklaas
  • Oudenaarde - Opening de nieuwe Markt
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Roquetas De Mar - Spanje - 1
  • Roquetas De Mar - Spanje - 2
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 1
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 2
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 3
  • Kerstsfeer in Antwerpen
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross - 3
  • Koppenbergcross - 4
  • Tenerife - 1
  • Tenerife - 2
  • Tenerife - 3
  • Tenerife - 4
  • Tenerife - 5
  • Tenerife - 6
  • Gentse Feesten - Bandits en Laura Tesoro

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • SPEELDAG 23 : Lijst 1 en 2
  • SPEELDAG 23 : Lijst 3 en 4
  • SPEELDAG 23 : Lijst 5 en 6

    Foto

    Zondag 1 april 2018: De 102de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 48 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 102e Ronde van Vlaanderen gaat op zondag 1 april 2018
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • voorspellingen speeldag 28
  • voorspellingen speeldag 28 (vervolg)
  • klassementen speeldag 27
  • klassementen speeldag 27 (vervolg)
  • speeldag 27

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!