Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19, 20, 23 en 27 mei 2018
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE en INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE EERSTE/TWEEDE PROVINCIALERS
  • Voetbal in het buitenland
  • WK-selectie + oefeninterlands Rode Duivels
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 mei 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 mei 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 4 , 5 en 6 mei 2018
  • EINDSTANDEN NATIONAAL VOETBAL - SEIZOEN 2017-2018
  • EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2017-2018
  • EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2017-2018
  • EINDSTANDEN ANDERE EERSTE PROVINCIALERS
  • Champions League - Achtste finales tot finale en Europa League - Achtste finales tot finale
  • Eurovision 2018
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • EERSTE PROVINCIALE Brabant - 5 en 6 mei 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 28 en 29 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 21 en 22 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 21 en 22 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 14 en 15 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 14 en 15 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart, 1 april 7 en 8 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 7 en 8 april 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 april 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 maart en 1 april 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 31 maart, 1 en 2 april 2018
  • Kalender Play Off's - voetbalseizoen 2017-2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 24 en 25 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 maart 2018
  • Alle bekerfinales ... van 1911 tot 2018 ....
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 17 en 18 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 10 en 11 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 15 - 10 en 11 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 maart 2018
  • Foto's : Zulte Waregem - RSC Anderlecht
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 3 en 4 maart 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 3 en 4 maart 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 maart 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 februari 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 24 en 25 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 24 en 25 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 24 en 25 februari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - AS Eupen
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 17 en 18 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 17 en 18 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 17 en 18 februari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN van SPEELDAG 14 en 15 - 10 en 11 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 10 en 11 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 februari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Oostende
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 februari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 27 en 28 januari 2018
  • Foto's Zulte Waregem - Standard de Liège
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 20 en 21 januari 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 13 en 14 januari 2018
  • Waar zijn onze eersteklassers op winterstage ?
  • Beste wensen voor 2018 + nieuwsoverzicht
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 6 en 7 januari 2018
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Charleroi
  • AMBIANCE TOP 107 van de 21ste eeuw
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21, 22 en 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES HOFMAN CUP - 23 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES INDURIUM CUP - 23 december 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Antwerp
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 december 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 december 2017
  • Foto's Europa League Zulte Waregem - Lazio Roma
  • Belgische teams uitgeschakeld in Europa
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Foto's Zulte Waregem - KAA Gent
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 2 en 3 december 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 december 2017
  • Foto's Croky Cup Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 25 en 26 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 25 en 26 november 2017
  • Foto's Zulte Waregem - KRC Genk
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 18 en 19 november 2017
  • De potindeling voor de loting van het WK Rusland 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 11 en 12 november 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 4 en 5 november 2017
  • 1/8ste finale tot finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/16de finale tot finale
  • Rittenschema Tour de France 2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - Vitesse Arnhem
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
  • Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5, 6 tot aan de finale .....
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
  • Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Play-offs Champions League - Europa League
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
    Foto
    Nieuws VTM
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (9)
  • Croky Cup - Beker van België (36)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (72)
  • Eredivisie Nederland (7)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (115)
  • info (153)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (218)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (135)
  • Voetbal West Vlaanderen (123)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (13)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Kim Clijsters keert terug naar Roland Garros - als lid van “expertenteam”
  • Beerschot Wilrijk voert gesprekken met Lierse keeperstrainer en Will Still
  • Vroege vluchters eindelijk beloond in Giro: ritwinst voor jonge Duitser van alweer Quick Step Floors
  • Vier oude bekenden opgenomen in Servische WK-voorselectie, Obradovic (Anderlecht) ontbreekt
  • Losgekomen putdeksel verstoort F1-sessie Monaco: Stoffel Vandoorne achtste
  • De geboorte van een god: 34 jaar geleden maakte de wereld in Monaco kennis met F1-legende Ayrton Senna
  • Waasland-Beveren neemt youngster over van Westerlo
  • Bisnummer Greipel in Baloise Belgium Tour: Duitser wint in Knokke-Heist
  • Zussen Williams krijgen wildcard voor dubbelspel op Roland Garros
  • Volleybalclub Roeselare wil volgend jaar opnieuw titel en versterkt selectie met Amerikaan Sam Holt
    Foto
    Nieuws HLN
  • Kanye West spendeert 73.000 euro aan deze foto van Whitney Houstons badkamer vol drugs: "Mensen moeten dit zien"
  • Kanye West spendeert 73.000 euro aan deze foto van Whitney Houstons badkamer vol drugs: "Mensen moeten dit zien"
  • Zien: Ed Sheeran covert de nieuwste hit van Snow Patrol
  • Zien: Ed Sheeran covert de nieuwste hit van Snow Patrol
  • LIVE GIRO: Froome virtueel in het roze na raid die hij op 80 kilometer van de streep inzette, Dumoulin in het verweer
  • LIVE GIRO: Froome kan in zijn indrukwekkende raid op het roze gevallen motorrijder maar net ontwijken
  • Kanye West spendeert 37.000 euro aan deze foto van Whitney Houstons badkamer vol drugs: "Mensen moeten dit zien"
  • Kanye West spendeert 37.000 euro aan deze foto van Whitney Houstons badkamer vol drugs: "Mensen moeten dit zien"
  • LIVE GIRO: Froome zet zijn zinnen op het roze! Na inzinking Yates knabbelt Sky-renner aan de voorsprong van Dumoulin
  • Harvey Weinstein geeft zichzelf aan in politiekantoor Manhattan: producer officieel aangeklaagd voor verkrachting
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Roger Cohen: Ik ben Philip Roth dankbaar voor de bonte parade van de Verenigde Staten die hij me voorhield
  • Harvey Weinstein geeft zichzelf aan; politie stond op punt hem te arresteren
  • **Morgan Freeman beschuldigd van ongewenste intimiteiten; Bavaria ‘geschrokken van beschuldigingen’ **
  • Bericht uit Caracas: Ineens heb ik 80 miljoen op mijn rekening
  • Live - OM suggereert dat Holleeder liefdesrelatie met de vrouw van zijn rivaal aanknoopte. En daar ‘lol’ om had
  • Kun je grijs worden door stress?
  • Live - Holleeder: Stanley Hillis was geen vriend. De relatie strekte niet verder dan ‘hé hallo’
  • Roth mocht weinig verstand hebben van vrouwen en hun denkwereld, hij wist wel wat seks op haar allerbest kan zijn
  • Live - Holleeder over Paja, die met de politie sprak: ‘Iedereen had contact met iedereen. Dat moet hij zelf weten’
  • Ria Valk: 'Het is heerlijk om vrijgezel te zijn'
    Foto
    Nieuws Ned. AD
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    01-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beste wensen voor 2018 + nieuwsoverzicht

    Ik wens al mijn blogbezoekers een fantastisch en vooral gezond 2018 !

    Wim Vermeer

    Nieuwsoverzicht 2018 :
    1 januari : Om middernacht verdwijnen 17 lokale radio's in België. Eén daarvan is Radio Brouwer.
    De oudste lokale radio van Oudenaarde zet zijn uitzendingen na meer dan 36 jaar stop.

    4 januari : Ray Thomas (76), oprichter en zanger van The Moody Blues, sterft.

    5 januari : Sven Vermant wordt de nieuwe trainer van waasland-Beveren.

    6 januari : Radio-icoon Peter Van Dam sterft op 65-jarige leeftijd.

    7 januari : De Franse zangeres France Gall sterft op 70-jarige leeftijd.

    8 januari : De Nederlandse provincie Groningen wordt getroffen door een aardbeving met een kracht van 3,4.

    10 januari : De Vlaamse comédienne Lies Lefever sterft overwachts op 37-jarige leeftijd.

    13 januari : Angeline Flor Pua is Miss België 2018.

    14 januari : Wout Van Aert kroont zich tot Belgisch kampioen veldrijden in Koksijde.

    15 januari : Dolores O' Riordan, de 46-jarige zangeres van The Cranberries, sterft. Grootste hit : Zombie
    Bij een ontploffing in Antwerpen storten drie gebouwen in en vallen er twee doden.

    20 januari : De wereldberoemde Franse sterrenchef Paul Bocuse (91) sterft.
    Ook Mario Guccio, zanger van de Belgische groep Machiavel, sterft. De zanger van 'Fly' werd 64 jaar.

    22 januari : België verlaagt terreurniveau van 3 naar 2.

    24 januari : KV Mechelen ontslaat zijn tweede coach van het seizoen. Aleksander Jankovic wordt door Dennis Van Wijk vervangen.

    29 januari : VTM-journalist Boudewijn Van Spilbeeck (58) gaat voortaan als vrouw door het leven. Boudewijn wordt Bo.

    30 januari : Tante Terry, Terry Van Ginderen is overleden. Ze werd 86 jaar.

    31 januari : Rita Deneve, de zangeres van 'De allereerste keer', werd 73 jaar.

    2 februari : Dennis Edwards, zanger van The Temptations, sterft net voor zijn 75ste verjaardag.

    4 februari : In het Nederlandse Valkenburg kroont Wout Van Aert zich opnieuw tot wereldkampioen veldrijden.
    Bij de beloften ging deze titel ook naar een landgenoot Eli Iserbyt en Sanne Cant kroonde zich zaterdag al
    naar de wereldtitel bij de dames.

    6 februari : Ronald Koeman is de nieuwe bondscoach van Nederland.

    7 februari : Club Brugge-speler Ruud Vormer wint de Gouden Schoen.

    9 februari : Patrick Janssens wordt ontslagen als algemeen directeur van KRC Genk, Eric Gerits volgt hem op.

    11 februari : In Moskou stort een vliegtuig neer, alle 71 inzittenden komen om.

    14 februari : Mircea Rednic werd ontslagen als coach van Moeskroen, Frank Defays volgt hem op.
    Anderlecht stuurt club-icoon Olivier Deschacht naar de B-kern.
    Bij een schietpartij in een school in Florida vallen 17 doden.

    18 februari : Vliegtuigcrash in Iran, alle 66 inzittenden komen om.

    20 februari : Samsonite Oudenaarde kondigt uitbreiding aan met een nieuw distributiemagazijn in Kluisbergen
    op de vroegere elektriciteitscentrale van Ruien.

    23 februari : Barbara Alston, zangers bij The Crystals (74), is overleden.

    24 februari : Een nieuw wielerseizoen gaat van start zonder bloemenmeisjes en zonder RO-DA-NI-A.
    Omloop Het Nieuwsblad werd door Valgren Andersen gewonnen.
    Schaatser Bart Swings pakt zilver op de Olympische winterspelen in Pyeongchang.

    25 februari : Kuurne-Brussel-Kuurne werd gewonnen door Dylan Groenewegen.

    26 februari : De Nederlandse tv-presentatrice Mies Bouwman sterft op 88-jarige leeftijd.

    28 februari : Ons land kreunt onder een koudegolf. Deze 28 februari was de koudste ooit.
    Het vroegere kouderecord uit 1904 (-0,8°C) werd verbroken. Max t° -2°C.

    1 maart : Hugo Broos wordt technisch directeur van KV Oostende.

    4 maart : Davide Astori, aanvoerder van het Italiaanse Fiorentina, sterft in zijn slaap op 31-jarige leeftijd.
    De Italiaanse serie A gelast hierdoor alle zondagswedstrijden af.

    5 maart : Oud-wielerjournalist Mark Vanlombeek sterft. Hij verliest de strijd tegen kanker op 67-jarige leeftijd.

    7 maart : Gepensioneerd radio en tv-journalist Jan Schodts sterft op 80- jarige leeftijd.

    10 maart : Cercle Brugge mag zich vanaf volgend voetbalseizoen opnieuw een eersteklasser noemen.

    11 maart : KV Mechelen degradeert uit de hoogste voetbalklasse.

    14 maart : Natuurkundige Stephen William Hawking (76) is overleden.
    Ook de bekende Oudenaardist Jan Broekaert sterft. Hij is net geen 90 jaar geworden.

    15 maart : Acteur Bernard Verheyden sterft. Bompa Lawijt werd 79 jaar.

    17 maart : Standard wint de finale van de Croky Cup - Beker van België. Het versloeg KRC Genk met 0-1 na verlengingen.
    17 maart 2018 gaat de geschiedenis is als de koudste 17 maart ooit met een maximum temperatuur van 2°C.

    18 maart : Het kouderecord uit 1975 (3°C) werd verbroken. Met amper 2°C wordt deze 18 maart de koudste ooit.

    23 maart : Niki Terpstra wint E3 Harelbeke.

    25 maart : Peter Sagan wint Gent-Wevelgem.

    28 maart : Yves Lampaert wint Dwars door Vlaanderen.

    31 maart : 16.000 wielertoeristen uit 66 verschillende landen rijden hun Ronde van Vlaanderen.
    Vlaams acteur Frank Aendenboom sterft op 76-jarige leeftijd.

    1 april : Niki Terpstra wint de 102e Ronde van Vlaanderen.

    2 april : Winnie Mandela, ex-vrouw van de Zuid-Afrikaanse president Nelson Mandela, sterft op 81-jarige leeftijd.

    3 april : Vlaamse pianist en componist Johan Stolzz (Concerto voor Natasha) overleden. Hij werd 82 jaar.

    4 april : Olivier Deschacht traint opnieuw mee met de A-kern van Anderlecht.

    6 april : Luc Devroe volgt Herman Van Holsbeek op als manager van Anderlecht.

    7 april : In Münster in Duitsland rijdt een bestelwagen in op een mensenmassa. Er vallen 4 doden en een 20-tal gewonden.
    De Australiër James Whelan wint de Ronde van Vlaanderen bij de beloften.
    De thermometer gaat voor het eerst dit jaar boven de 20°C.

    8 april : Peter Sagan wint Parijs-Roubaix. De Belgische renner Michael Goolaerts (23) komt om het leven 
    na een hartstilstand tijdens Parijs-Roubaix. Ook ex-radiocollega Ad Roberts (62) sterft.
    Warmste 8 april ooit met een warmterecord van 23,3°C.

    14 april : De VS, Groot-Brittanië en Frankrijk bombarderen Syrië met kruisraketten na een vermoedelijke aanval met gifgas.

    18 april : Barbara Bush, voormalige First Lady en echtgenote van ex-Amerikaans President George Bush, sterft op 92-jarige leeftijd.

    19 april : Met 28°C is deze 19 april de warmste 19 april ooit.
    Kettingbotsing op de N60 in Nazareth. Een vrachtwagen rijdt in op 15 wagens.

    20 april : De Zweedse top-dj Acicii sterft, hij pleegt zelfmoord op 28-jarige leeftijd.

    25 april : Gert Verheyen wordt de nieuwe coach van KV Oostende, zijn assistent wordt Franky Van Der Elst.

    6 mei : Eric Geboers, motorcrosser en sportman van het jaar uit 1988 komt om het leven door verdrinking.

    8 mei : De Waalse zangeres Mauranne sterft op 56-jarige leeftijd.
    België stoot niet door naar de finale van het Eurovisiesongfestival. A matter of time van Sennek sneuvelt in de eerste halve finale.

    9 mei : Voetbalclub SK Lierse is failliet, de club met stamnummer 30 verdwijnt.
    Sven Vermant wordt ontslagen als coach van Waasland-Beveren.

    12 mei : Israël wint het 43ste Eurovisiesongfestival met het nummer Toy van Netta Barzilai.

    13 mei : Club Brugge pakt zijn vijftiende landstitel in het Belgisch voetbal.

    16 mei : In Lyon werd de finale van de Europa League gespeeld.
    Atletico Madrid wint met 3 - 0 van Olympique Lyon.

    18 mei : Een vliegtuigcrash in Havana (Cuba), het pas opgestegen vliegtuig stort neer. Er vallen meer dan 100 doden.

    19 mei : Huwelijk in Engeland : Prins Harry stapt in het huwelijksbootje met Meghan Markle.

    20 mei : Ricardo Da Pinto kondigt vertrek aan bij Standard de Liège.

    21 mei : Marc Brys volgt Jonas De Rouck op als coach van Sint-Truiden.
    Radja Nainggolan wordt door Bondscoach Roberto Martinez thuis gelaten voor het WK.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:info
    31-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 januari 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 5, zaterdag 6 en zondag 7 januari 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE : 


    Winterstop tot het weekend van 19, 20 en 21 januari.
    Eersteklassers zijn op winterstage, een overzicht van de stages staat verder op mijn blog.




    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 21

    Cercle Brugge - Oud-Heverlee Leuven    1 - 0

    Lierse - Beerschot-Wilrijk    2 - 1

    Tubeke - Westerlo    2 - 1

    Union St-Gilloise - Roeselare     1 - 2


    EERSTE AMATEURKLASSE : Inhaalwedstrijd van speeldag 15

    Knokke - Berchem Sport    4 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Inhaalwedstrijden van speeldag 15 

    Bornem - Gullegem     0 - 1

    Londerzeel - Rupel-Boom   2 - 3

    Sparta Petegem - Temse     2 - 2

    Pepingen-Halle - Torhout   1 - 1

    Harelbeke - Sint-Eloois-Winkel   0 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Inhaalwedstrijden van speeldag 15

    Duffel - Spouwen-Mopertingen      1 - 0

    Wijgmaal - Sint-Lenaarts    5 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Inhaalwedstrijden van speeldag 15 en 16

    La Calamine - Ciney      2 - 1

    La Louvière-Centre - RWD Molenbeek   0 - 5

    RFC Meux - RFC de Liège   0 - 4


    DERDE AMATEURKLASSE  VVF A : Inhaalwedstrijden van speeldag 15

    Jong Lede - Wetteren     4 - 1

    Eppegem - Wingene    3 - 2

    Grimbergen - Wolvertem-Merchtem   1 - 2

    Mariekerke - Merelbeke    0 - 3


    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Inhaalwedstrijden van speeldag 15

    Sterrebeek - Nijlen     1 - 1

    Termien - Houtvenne   2 - 1

    Wellen - Herentals   1 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Inhaalwedstrijden van speeldagen 15, 16 en 17

    Onhaye - Albert Quevy-Mons    4 - 3

    Manageoise - Couvin-Mariembourg     0 - 1

    Solréziènne - Franc Borains    1 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : Inhaalwedstrijden van speeldagen 15 en 16

    Aywaille - FC Tilleur      1 - 0

    Stockay-Warfusée - Verlaine   1 - 1

    Bertrix - Longlier     1 - 2

    Habay-La-Neuve - Aischoise   1 - 3



    Er worden dit weekend enkel inhaalwedstrijden gespeeld. 
    Voor de andere clubs is het winterstop tot het weekend van 13 en 14 januari  


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    30-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - zaterdag 6 en zondag 7 januari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Aalter - Berlare     3 - 2

    Dendermonde - Zele    3 - 1

    Sint-Gillis-Waas - Robur   1 - 1

    Zelzate - KVV Ardennen   1 - 0

    Elene-Grotenberge - Appelterre    5 - 0

    Drongen - De Pinte   1 - 0

    Voorde - Lochristi    2 - 2

    HO Kalken - Sottegem    4 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Sleidinge - Maldegem   1 - 2

    Mariakerke - Adegem   2 - 5

    Belzele - Merendree   3 - 0

    Bellem - Evergem Center    4 - 0

    Zeveren - Zomergem   0 - 2

    Waarschoot - Assenede   2 - 2

    Kleit - Meetjesland    2 - 1

    Poesele - Lovendegem     4 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Denderhoutem - Bambrugge    3 - 3

    Winnik - Burst    2 - 4

    Kluisbergen Sportief - Edeboys     1 - 1

    Meerbeke - Jong Zulte   1 - 3

    Munkzwalm - Eine    3 - 1

    Gijzel-Oosterzele - Geraardsbergen   4 - 0

    Gavere-Asper - Windeke    1 - 1

    Borsbeke - Machelen    1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Sp. Waasmunster - Zaffelare    3 - 1

    Varsenare - Bazel     0 - 0

    Haasdonk - Doorslaar     0 - 1

    Schoonaarde - YB Beveren    1 - 0

    Grembergen - Sint-Gillis   6 - 0

    Buggenhout - Heikant   0 - 0

    Kruibeke - Meldert     2 - 1

    Sinaai - Moerbeke    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Knesselare     0 - 1

    Ertvelde - Sint-Kruis-Winkel     3 - 0

    Lembeke - Vinkt   3 - 2

    Maria-Aalter - Nevele    1 - 0

    Kaprijke-Bentille - DKW Evergem   2 - 4

    Ursel - VSV Gent    0 - 2

    Wachtebeke - Sint-Laureins   0 - 1

    Watervliet - Hansbeke    0 - 5

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - Zevergem    2 - 0

    FC Destelbergen - Massemen   4 - 2

    Sint-Denijs - VC Zwijnaarde   0 - 0

    Overmere - 9000 Gent   1 - 2

    HT Zwijnaarde - Houtem   4 - 0

    Moortsele - Latem    0 - 3

    Serskamp-Schellebelle - Heusden    1 - 2

    Beervelde - Cercle Melle   1 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Sottegem B - Velzeke     0 - 2

    Zingem - Michelbeke      4 - 0

    Vurste-Semmerzake - Nazareth-Eke    2 - 2

    Boekel - Olsene    2 - 3

    FC Kluisbergen - Bevere    1 - 6

    Wortegem - Elene-Grotenberge B   2 - 0

    Nokere-Kruishoutem - Sint-Goriks   2 - 0

    Oudenhove - Volkegem   1 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :

    Baardegem - Nederhasselt    1 - 2

    Wieze - Deftinge    1 - 2

    Doggen - Denderleeuw    0 - 1

    Bonanza - Mere    1 - 2

    Gijzegem - Hofstade   0 - 2

    Zandbergen - Haaltert    1 - 4

    Kerksken - Moerbeke-Geraardsbergen    0 - 0

    Okegem - Erembodegem     0 - 6

    DERDE PROVINCIALE E :

    SK Gerda - Oudegem    1 - 3

    SKB Sint-Niklaas - Melsele B    2 - 3

    Robur B - Daknam   3 - 1

    Hamme-Zogge - Kieldrecht    0 - 1

    Kallo - Bosdam Beveren   3 - 0

    Eksaarde - Klinge   1 - 2

    Rangers Opdorp - WB Sint-Niklaas   0 - 3

    Sint-Pauwels - SVH Waasmunster    3 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Vinderhoute - Bassevelde     2 - 3

    Sint-Amandsberg - Ooidonck-Leerne      1 - 2

    Boekhoute - Poesele B   4 - 1

    Avrasya Gent - Middelburg   2 - 1

    Oostakker - Donk   0 - 1

    Balgerhoeke - Sint-Denijs B   3 - 1

    Lotenhulle - Muide Gent B    3 - 1

    Heusden B - VS Destelbergen   2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Petegem Schelde     1 - 1

    Volkegem B - FCLC Ronse     3 - 1

    Eine B - Nokere-Kruishoutem B    3 - 4

    Nazareth-Eke B - Kluisbergen Sportief B    2 - 4

    Huise-Ouwegem - Munkzwalm B    0 - 0

    Mater - Boekel B    2 - 1

    Maarkedal - Zingem B    6 - 2

    Horebeke - FC Kluisbergen B   3 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Idegem     2 - 1

    Jong Geraardsbergen - Ophasselt    1 - 10

    Aaigem - Everbeek   0 - 0

    Herzele-Ressegem - Zegelsem   6 - 0

    Bavegem - Sint-Antelinks    0 - 5

    Neigem - Oudenhove B   4 - 0

    Strijpen - Opbrakel   3 - 4

    Vlierzele - Bonanza B    3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 19

    FC Dampoort - Laarne-Kalken B    0 - 2

    Edeboys B - Herdersem   1 - 2

    Rangers Merelbeke - Nieuwerkerken    2 - 3

    HO Kalken B - Smetlede   1 - 0

    Balegem - Jong Lede B   1 - 5

    T. Melle - SK Merelbeke    1 - 0

    Bottelare - Moorsel    3 - 1

    Melsen - Gijzel-Oosterzele B    FF

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 19

    Sombeke - Lebbeke B    6 - 1

    Meerdonk - PD Kruibeke    2 - 2

    Buggenhout B - Verrebroek    0 - 6

    Rupelmonde - Kemzeke   1 - 2

    Tielrode - Hoogeinde    2 - 0

    Haasdonk B - Zaffelare B   7 - 0

    Zele B - Lochristi B    1 - 1

    Waasmunster B - Stekene B     1 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    29-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 6 en 7 januari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - zaterdag 6 en zondag 7 januari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Rumbeke - Wielsbeke    0 - 3


    Zwevezele - Kortemark     3 - 1


    Westkapelle - Poperinge   2 - 2


    RC Waregem - Eernegem    1 - 1


    RC Lauwe - Oostduinkerke   1 - 2


    Oostkamp - WS Lauwe   5 - 1


    Boezinge - Blankenberge    2 - 1


    Oostnieuwkerke - Varsenare    2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Staden - Damme    2 - 1

    Beernem - Club Roeselare    0 - 0

    De Ruiter Roeselare - Zedelgem   5 - 4

    Spermalie-Middelkerke - Meulebeke   1 - 1

    Veldegem - Gistel   3 - 1

    Oudenburg - Jabbeke   0 - 1

    Bredene - Heist   1 - 1

    VV Tielt - Diksmuide    1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Moen - Dottignies    0 - 1    ( op 23-12 gespeeld )

    Ingooigem - Heestert   1 - 6

    Wevelgem - Beveren-Leie    5 - 1

    Otegem - Emelgem-Kachtem   2 - 0

    Deerlijk - Geluwe    1 - 0

    Anzegem - Dadizele   1 - 3

    Zwevegem - Nieuwkerke   1 - 0

    Ledegem - Beselare    6 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Westrozebeke - Houthulst   1 - 1

    Handzame - Geluveld     2 - 0

    Moorslede - Gits   1 - 1

    Ploegsteert - Zonnebeke   1 - 0

    Dikkebus - Proven   1 - 2

    Veurne - Brielen   5 - 0

    De Panne - Hooglede    2 - 0

    Comines-Warneton - Merkem   1 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Steenbrugge - Nieuwpoort    2 - 3

    Sint-Kruis - Moerkerke   1 - 0

    Zandvoorde - Keiem    2 - 2

    Snaaskerke - Westende   4 - 1

    Koekelare - Lissewege   3 - 2

    De Haan - Ichtegem   2 - 0

    Dar. Brugge - Loppem   2 - 2

    Jong Male - Ruddervoorde    1 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Hulste     1 - 2

    Moorsele - Lichtervelde     4 - 2

    Bissegem - Pittem   2 - 1

    Kanegem - Dosko Beveren   1 - 0

    Lendelede - Avelgem    2 - 1

    Desselgem - KSV Kortrijk    2 - 1

    Aarsele - Luingnois    3 - 0

    Ardooie - Zwevezele B   0 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 20

    Hollebeke - Alveringem     2 - 1

    Diksmuide B - Zarren    2 - 3

    Elverdinge - Poperinge B     2 - 1

    Veurne B - Reningelst   0 - 1

    Kruiseke - Bulskamp   2 - 4

    Westouter - Lo-Reninge   1 - 1

    Vleteren - Langemark-Poelkapelle   1 - 0

    Jonkershove - Zillbeke   2 - 3

    Voormezele - Passendale    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dosko Beveren B - Zerkegem     3 - 2

    Ruiselede - Beernem B    1 - 1

    Sint-Joris - Doomkerke   0 - 1

    Aartrijke - Hertsberge   1 - 0

    SK Torhout - Oostduinkerke B      FF

    Lombardsijde - Steenbrugge B   7 - 0

    Wenduine - HO Oedelem   2 - 4

    E. Brugge - Dudzele   0 - 7

    VIERDE PROVINCIALE C :  Speeldag 20

    Wikings Kortrijk - Wervik B     5 - 2

    Sint-Eloois-Winkel B - Rekkem      3 - 1

    Dadizele B - Ledegem B     3 - 1

    Dottignies B - Kuurne   2 - 2

    NS Heule - Bellegem   2 - 2

    Aalbeke - Stasegem   2 - 1

    Menen United - Dentergem   STOPG.

    Izegem-Ingelmunster B - Wevelgem B   2 - 0

    Marke - Jong Vijve   0 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    28-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 6 en 7 januari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 6 en 7 januari 2018


    LIMBURG : Speeldag 17

    Park Houthalen - Koersel     0 - 0

    Racing Peer - Herk-De-Stad     1 - 2

    Bree-Beek - Hoepertingen      2 - 1

    Vlijtingen - Beringen   4 - 2

    Zepperen Brustem - Zonhoven VV   2 - 3

    Herkol - Mechelen aan de Maas    1 - 1

    Melo Zonhoven - Helson Hechteren      1 - 2

    Daring Huvo Jeuk - Bregel    1 - 0



    ANTWERPEN :  Speeldag 18

    Heikant Berlaar - GR Katelijne    4 - 1

    Antonia - Merksplas     1 - 1

    RC Mechelen - Kontich     2 - 0

    Schriek - Lyra     2 - 3

    Branddonk - Sint-Job    2 - 1

    Witgoor Dessel - Vorselaar      1 - 2

    Rapid Leest - Lille   1 - 4

    Oppuurs - Berg en Dal   1 - 0



    BRABANT - BVV :  

    Winterstop 


    BRABANT - ACFF :  

    Winterstop   


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 17

    Monceau - Ostiches-Ath     0 - 0

    Pont-A-Celles Buzet - Peruwelz FC   1 - 0

    Albert Quevy-Mons B - Montkainoise   1 - 3

    Le Roeulx - Ransart   1 - 0

    Paturages - Soignies   0 - 1

    Gosselies - Antoinien   0 - 3

    Houdeng - Symphorinois    1 - 1

    Beloeil - Saint-Ghislain Tertre Hautrage   2 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    27-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
    Het einde van lokale radio Brouwer uit Oudenaarde .....
    De laatste dagen van 2017 had lokale radio Brouwer uit Oudenaarde geen reden tot juichen. De oudste lokale radio 
    van Oudenaarde, die zijn uitzendingen startte in de zomer van 1981, had besloten om in 2018 niet verder te doen. 
    Na 36 jaar zette het zijn uitzendingen stop. Het nieuwe frequentieplan van minister Sven Gatz is de doodsteek is geworden. 
    Radio Brouwer zou naast zijn bestaande frequentie in Oudenaarde ook een zendmast moeten bouwen op de Hotond in 
    Ronse om zo Ronse en Kluisbergen te bereiken, maar dat kostenplaatje zagen de radiomakers van de Wolvenberg
     niet zitten. De laatste week van 2017 haalde Radio Brouwer tal van prominenten en ex-medewerkers
    voor de microfoon in de afscheidsweek. Om middernacht hield het bestuur een afscheidsspeech waarna het de stekker van de 
    zender uit het stopcontact haalde. Amper een paar seconden later klonk het geluid van Radio Media op 106.3 FM.
    Bedankt Radio Brouwer
    Langs deze weg wil ik ook nog eens Radio Brouwer bedanken. De voorbije jaren kwam de Oudenaardse
    lokale radio via mijn blog wel eens een voetbaluitslag aan de weet maar dit was wederzijds. Sommige resultaten wist ik ook
    via Radio Brouwer. Bedankt mensen van de sport: Pedro, Speedy, Frank, Pierre en de anderen die ik vergeten ben.

    Diverse prominenten in de laatste week van Radio Brouwer


    Radio Brouwer startte zijn uitzendingen op 103 Mhz

    106.3 FM is nu het geluid van Radio Media

    Radio Media ging met zijn radio-uitzendingen van start in januari 1983 in Anzegem. In 1987 verhuisde de lokale radio van 
    Anzegem naar Avelgem en in 2008 moest de radio opnieuw noodgedwongen verhuizen. Toen kreeg de lokale radio een  
    onderkomen in de vroegere Ovior-gebouwen in Kluisbergen-Berchem, de gebouwen waren ondertussen in handen van 
     industrieel Willy Naessens. Vanaf 2018 is Radio Media te beluisteren in regio Ronse en Kluisbergen via 105 FM en regio 
     Oudenaarde op 106.3 FM, wat nog tot en met 31 december de frequentie van Radio Brouwer was. Radio Brouwer had  
    eerder bekend gemaakt om er eind 2017 mee te stoppen. Maar er is nog meer want vanaf 2018 zal Radio Media met een  
    tweede radiostation van start gaan in Waregem via 105.4 FM en Deerlijk via 107.7 FM. Voor deze frequenties is  
    voorzitter Ludo Daelman nog op zoek naar een gepaste naam. Vanaf maart zouden Waregem en Deerlijk operationeel  
    moeten zijn. We wensen voorzitter Ludo Daelman en de radiocollega's van Radio Media veel succes!

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:info
    26-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2017
    NATIONAAL KERSTVOETBAL van dinsdag 26 en woensdag 27 december 2017



    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 21

    Club Brugge - Moeskroen     4 - 2

    Lokeren - KV Mechelen    2 - 0

    Eupen - Waasland-Beveren    1 - 0

    Zulte Waregem - Charleroi     0 - 4

    Anderlecht - AA Gent     1 - 0

    Sint-Truiden - Antwerp      0 - 3

    KV Kortrijk - Standard      2 - 1

    KV Oostende - RC Genk    1 - 2

    Dit waren de laatste wedstrijden van het jaar 2017, er volgt nu een winterstop.
    We vatten de competitie voor de winterstop even samen:
    Anderlecht begon als landskampioen door de Supercup in de wacht te slepen tegen bekerwinnaar Zulte Waregem.
    Club Brugge lijkt de onklopbare leider te worden en staat met een ruime voorsprong op kop met 53 punten.
    Charleroi staat tweede met 42 punten en Anderlecht vervolledigd de top drie met 40 punten.
    Dan volgen Antwerp (34), AA Gent (32) en Sint-Truiden (29). RC Genk met 27 punten en KV Kortrijk, Moeskroen en Standard vallen
    net buiten de top zes met 26 punten. Waasland-Beveren behaalde 25 punten, Lokeren 24 punten.
    KV Oostende staat dertiende met 22 punten. Dan moet Zulte Waregem tevreden zijn met de veertiende 
    plaats en 20 punten. Enkel KV Mechelen (18) en Eupen (16) doen het nog slechter dan Essevee.
    Opmerkelijk: Dit seizoen moesten al tien (!) clubs op zoek naar een nieuwe trainer.
    Bartolomé Marquez mocht bij Sint-Truiden al opkrassen na twee speeldagen en werd er door Jonas De Rouck vervangen.
    Ook Runar Kristinsson werd al na twee speeldagen aan de kant geschoven door zijn club Lokeren. 
    Oud-bekende Peter Maes volgde hem op. Op 18 september werd René Weiler als trainer van RSC Anderlecht ontslagen. 
    Een dag later werd Yves Vanderhaeghe door KV Oostende aan de deur gezet en op 27 september was 
    Hein Vanhaezebrouck niet langer coach bij AA Gent. Dat zorgde voor een stoelendans want Vanhaezebrouck
    trok naar Anderlecht, Vanderhaeghe naar AA Gent en Adnan Custovic werd hoofdcoach van Oostende. 
    Na elf speeldagen was het zesde trainersontslag een feit want Yannick Ferrara mocht de 
    koffers pakken als coach bij KV Mechelen. Aleksander Jonkovic werd zijn opvolger. Ook Jordi Condom werd 
    bij Eupen vervangen door Claude Makélélé. Yannis Anastasiou werd door KV Kortrijk aan de deur gezet en werd door 
    Glenn De Boeck vervangen. Op 10 december werd dan Albert Stuivenberg door KRC Genk ontslagen en door 
    Philippe Clement opgevolgd, die aan de slag was als coach van Waasland-Beveren. Zo kunnen de Waaslanders
    ook op zoek naar een nieuwe coach. Tien trainerswissels met amper zestien ploegen in de Pro League. 
    Hier haalt België een absoluut Europees record. Tot slot nog iets opmerkelijks dit seizoen: 
    Marc Coucke neemt RSC Anderlecht over en wordt er vanaf 1 maart de nieuwe voorzitter in 
    opvolging van Roger Vanden Stock, die vanaf dan de titel van ere-voorzitter zal krijgen.

    Tijd voor winterstop in de Jupiler Pro League. Maar die winterstop wordt voor bijna alle clubs uit de Pro League 
    besteed aan een winterstage in zonnigere en vooral warmere oorden. 

    De eerste wedstrijden van 2018 worden in het weekend van 19, 20 en 21 januari 2018 afgewerkt. 




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (26 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    25-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - Charleroi
    Foto's Zulte Waregem - Charleroi   (0-4)










    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:foto's
    24-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AMBIANCE TOP 107 van de 21ste eeuw

    Bij Radio Media hoor je op de laatste dag van 2017 de 107 beste ambiance-hits van de 21ste eeuw.
    We gaan dus van 2000 naar 2017 met de dikste ambiance-hits van de afgelopen 17 jaar in
    de AMBIANCE TOP 107 van de 21ste eeuw.
    Waarom TOP 107 ? Omdat FM 107 de frequentie van Radio Media FM is. 
    Beluister Radio Media ook online via www.radiomedia.be
    Vanaf 2018 zal Radio Media te beluisteren zijn via 105 FM Ronse en Kluisbergen en 106.3 FM Oudenaarde.

    We starten ermee op 31 december om 10 uur en het einde is rond 18 uur voorzien.
    Samenstelling : Wim Vermeer
    Presentatie : Rob Van Roy, Selly, Geert Van Dijck en Chris Van Toren.

    Dit is de top 107 :

    107. Boef - Habiba
    106. K3 - 10.000 luchtballonen 
    105. Mike Posner - I took a pill in Ibiza
    104.  Lil Kleine & Ronnie Flex - Drank en drugs
    103.  Los Frequencies - Are you with me
    102.  T.N.T. - Al wie dat niet springt
    101.  M-Kids - Indianendans
    100.  Jannes - N' grammetje geluk
    99.  Stan Van Samang - Een ster
    98.  Jo Vally - Si Si Si Kerida
    97.  Pitbull ft Jennifer Lopez - We are one (Olé Ola)
    96.  In-Grid - Tu es foutu
    95.  David Vandijck - De trollendans
    94.  Swoop - Sardienendans
    93.  Nielson - Sexy als ik dans
    92.  DJ Bobo - Chihuahua
    91.  Scissor Sisters - I don't feel like dancin'
    90.  Gilles Simons - Wat een nacht
    89.  Christoff - 1000 sterren hotel
    88.  Natalia - Boom
    87.  Hadise - Düm Têk Têk 
    86.  Laura Lynn - Dans je de hele nacht met mij
    85.  Black M - Sur ma route
    84.  Pharrell Williams - Happy
    83.  Jo Vally - Kom eens dicht bij mij
    82.  K3 - Ushuaia
    81.  Frans Bauer - Kom nu maar in m'n armen
    80.  Swoop - Lailola
    79.  Christoff - Als ik in je blauwe ogen kijk 
    78.  Jetti Paletti - Hey knul 
    77.  Avicci - Levels 
    76.  Jannes - Een beetje meer 
    75.  Magic System - Magic in the air
    74.  Danzel - Pump it up
    73.  Will Tura - Kom do the line dance
    72.  Lindsay - Als jij me kust 
    71.  Frans Bauer - Ratadadada
    70.  Gustavo Lima - Balada
    69.  DNCE - Cake by the ocean
    68.  Christoff - Miljonair
    67.  Laura Lynn & Frans Bauer - Al duurt de nacht tot morgenvroeg 
    66.  Steve Tielens - Het is weer couckenbak
    65.  Helmut Lotti - Sush a night 
    64.  Alcazar - Crying at the discoteque 
    63.  Swoop - Country roads
    62.  Double DJ's - Boven op de berg
    61.   Laura Lynn - Arrividerci Hans
    60.  Dimitri Vegas & Like Mike - Arcade
    59.  Zware Jongens - Jodeljump
    58.  Pitbull - I know you want me 
    57.  Lindsay - Ik lig nog steeds van jou te dromen 
    56.  Romeo's - Viva de Romeo's
    55.  Vengaboys - 2 Brazil
    54.  Las Ketchup - Ketchup song 
    53.  Lykke Li - I follow rivers  ( Magician remix ) 
    52.  DJ Ötzi - Sweet Caroline
    51.  Laura Lynn & Matthias Lens - De kusjesdans 
    50.  David Guetta ft Akon - Sexy bitch 
    49.  Swoop - Lekkerbekje
    48.  Martin Garrix - Animals
    47.  Alvaro Soler - Sofia
    46.  Kabouter Plop - Kabouterdans
    45.  Frans Bauer - 'n Ons geluk 
    44.  Rihanna - Don't stop the music
    43.  K 3 - Oya Lélé
    42.  Jeniffer Lopez & Pitbull - Hit the floor 
    41.  Sam Sparro - Happiness ( Magician remix ) 
    40.  Clouseau - En dans
    39.  Willy Sommers - Als de nacht verdwijnt 
    38. Laura Lynn - We feesten heel de nacht
    37. Natalia - I've only begun to fight
    36.  Romeo's - We gaan feesten
    35.  Pitaboys - Waar is da feestje
    34.  Stromae - Alors on dance
    33.  PSY - Gagnam style
    32.  Black Eyed Peas - I gotta feeling
    31.  Laura Tesoro - What's the pressure
    30.  Willy Sommers - Dromen van verre stranden 
    29.  David Vandijck - Een superlange nacht
    28.  Laura Lynn & Frans Bauer - Kom dans met mij 
    27.  Justin Timberlake - Can't stop the feeling
    26.  Jettie Pallettie - Ik zit in een cafeetje
    25.  Frans Bauer - Jouw hart is als chocolade 
    24.  Martin Solveig - Hello 
    23.  Jody Bernal - Que si que no 
    22.  Kate Ryan - Désenchantée 
    21.  Michael Lanzo - C'est la vie 
    20.  Dimitri Vegas & Like Mike - The hum
    19.  Luis Fonsi & Daddy Yankee - Despacito
    18.  Christoff - 't Is weer tijd voor de polonaise 
    17.  Yves Segers - Een beetje gay 
    16.  Khaled - C'est la vie 
    15.  Bob Sinclair - Love generation 
    14.  Jessy Matador - Olé Ola Olé 
    13.  Jo Vally - Mooi is het leven 
    12.  Underdog Project - Summerjam
    11.  Avicci - Wake me up
    10.  Safri Duo - Played alive
    9.  Christoff - 7 zonden
    8.  DJ Ötzi - Anton aus Tirol 
    7.  Laura Lynn - Jij doet de wolken verdwijnen
    6.  Niels en Wiels - Skwon meiske
    5.  2 Fabiola - She's after my piano
    4.  Christoff - Sweet Caroline
    3.  Tom Waes - Dos cervezas 
    2.  Frans Bauer - Heb je even voor mij ?
    1.  Willy Sommers - Laat de zon in je hart

    Als dat voor geen ambiance gaat zorgen op de laatste dag van het jaar !

    Na de Ambiance TOP 107 is er bij Radio Media een aangepast oudejaarsprogramma met Wim Vermeer van 18 tot 22 uur. 

    Playlist 18-19 uur:

    Millie - My boy lollipop
    Tavares - Heaven must be missing an angel
    Barry White - The first, the last, my everything
    Patrick Hernandez - Born to be alive
    Michel Sardou - les lacs du connemara
    Royal Showband Waterford - The hucklebuck
    Bucks Fizz - Making your mind up
    Dario G. - Carnaval de Paris
    Paul Severs - Geen wonder dat ik ween
    Frans Bauer - Als sterren aan de hemel staan
    ABBA - Dancing queen
    Bee Gees - Staying alive
    Party All Stars - Party medley
    The Shorts - Comment ça va ?
    Berry Van Wijk - Carmen
    De Marlets - Te voet naar Scherpenheuvel

    Playlist 19-20 uur:

    Luv' - Trojan horse
    Claude François - Chanson populaire
    Michel Delpeche - Pour un flirt
    Peter Maffay - Du
    Christophe - Aline
    Marco Borsato - Dromen zijn bedrog
    Rob De Nijs - Banger hart
    Marianne Rosenberg - Ich bin wie du
    Gibson Brothers - Que sera mi vida
    Village Pepole - YMCA
    Wiz Stars - A brand new day
    Dan Hartman - Relight my fire
    Kool and the Gang - Celebration
    Ruth McKenny - Rockin in the street
    Twist 81 - Medley twist 81

    Playlist 20-21 uur:

    Paul De Leeuw - Vlieg met me mee
    Lou Bega - Mambo N° 5
    Booming People - Chihuahua
    Guus Meeuwis - Per spoor
    Dennie Christian - Schlager medley
    Tony Christi - Is this the way to Amerillo ?
    Millie Jackson - My man is a sweet man
    Donnie Elbert - I can't help myself
    Hervé Vilard - Capri c'est fini
    Garry Hagger - Lingering on
    Francis - Schat wat kost een zoen van jou ?
    Soulsister - The way to your heart
    Phil Collins - You can't hurry love
    Noordkaap - Ik hou van u
    Eddy Wally - Onder je balustrade

    Playlist 21-22 uur:

    Havenzangers - Country dans
    Jackpot - Is everybody happy ?
    Chris Andrews - Pretty Belinda
    Soulful Dynamics - Mademoiselle Ninette
    Luv' - You're the greatest lover
    André Hazes - Een beetje verliefd
    Willy Sommers - Als een leeuw in een kooi
    Dusty Springfield - In private
    Debut De Soirée - Nuit de folie
    Clouseau - En dans
    Pointer Sisters - I'm so excited
    Katerina and the Waves - Walking on sunshine
    John Travolta & Olivia Newton John - You're the one that I want
    George Baker Selection - Una paloma blanca
    René Froger - Alles kan een mens gelukkig maken

    Beluister radio Media ook online via www.radiomedia.be

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (49 Stemmen)
    Categorie:info
    21-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 20, 21, 22 en 23 december 2017
    NATIONAAL VOETBAL van woensdag 20, donderdag 21, vrijdag 22 en zaterdag 23 december 2017



    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 20

    KV Mechelen - Club Brugge      0 - 3

    AA Gent - Charleroi     1 - 0

    Antwerp - Lokeren    1 - 2

    Anderlecht - Eupen     1 - 0

    Waasland-Beveren - KV Oostende    1 - 3

    Moeskroen - Zulte Waregem    2 - 1

    RC Genk - KV Kortrijk    2 - 3

    Standard - Sint-Truiden     1 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE : Inhaalwedstrijd van speeldag 1

    Eendracht Aalst - Dender     1 - 3


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : Vooruitgeschoven wedstrijd van speeldag 17

    Olsa Brakel - Torhout     1 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Vooruitgeschoven wedstrijd van speeldag 17

    Dikkelvenne - Jong Lede      4 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :   Inhaalwedstrijd van speeldag 16

    Cointe-Liège - Aischoise      1 - 1



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    20-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES HOFMAN CUP - 23 december 2017
    PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - zaterdag 23 december 2017

    Uitslag onjuist of onvolledig mail  wimvermeer40@gmail.com


    VIERDE PROVINCIALE E :

    Sp. Waasmunster B - Rupelmonde     4 - 1


    BEKER van OOST-VLAANDEREN - HOFMAN CUP :  (kwartfinales)

    Drongen - Zelzate      2 - 1

    Heusden - Munkzwalm    0 - 3

    Bottelare - Jong Zulte    0 - 5

    Latem - Oudenhove     3 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (27 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    19-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN en KWARTFINALES INDURIUM CUP - 23 december 2017
    PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - INHAAL/VOORUIT-WEDSTRIJDEN - zaterdag 23 december 2017

    Uitslag onjuist of onvolledig mail  wimvermeer40@gmail.com


    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Moen - Dottignies     0 - 1


    DERDE PROVINCIALE C :

    KVK Avelgem - Oostrozebeke     0 - 1


    VIERDE PROVINCIALE A :  Inhaalwedstrijden speeldag 18

    Poperinge B - Kruiseke     0 - 1

    Alveringem - Westouter    3 - 2

    Zarren - Reningelst    1 - 2

    Langemark-Poelkapelle - Diksmuide B    1 - 2

    Elverdinge - Voormezele    4 - 2

    Bulskamp - Vleteren    4 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C : Inhaalwedstrijden speeldag 18


    Wervik B - Dadizele B     0 - 2


    Bellegem - Wikings Kortrijk     FF   5 - 0

    Kuurne - Sint-Eloois-Winkel B    1 - 2

    Rekkem - Menen   3 - 2

    Jong Vijve - Wevelgem B     3 - 1

    Dentergem - Marke     2 - 1

    Stasegem - Izegem-Ingelmunster B      0 - 2

    Ledegem B - Aalbeke     4 - 1

    Dottignies B - NS Heule     1 - 3


    BEKER van WEST-VLAANDEREN - INDURIUM CUP  ( kwartfinales )

    RC Waregem - Oostnieuwkerke     2 - 0

    Wevelgem - Oostkamp    3 - 3   (pen. 3-4)

    Pittem - Ploegsteert     1 - 2

    Lendelede - WS Lauwe     0 - 5



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    12-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - Antwerp
    Foto's Zulte Waregem - Antwerp  (1-2)






    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:foto's
    11-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 december 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 december 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 19


    Moeskroen - KV Oostende    1 - 0

    Standard - AA Gent      0 - 0

    KV Kortrijk - KV Mechelen     2 - 0

    Eupen - Sint-Truiden    0 - 0

    Lokeren - Waasland-Beveren    1 - 1

    Club Brugge - Anderlecht     5 - 0

    Charleroi - RC Genk    1 - 1

    Zulte Waregem - Antwerp    1 - 2



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 20

    Oud-Heverlee Leuven - Lierse     2 - 1

    Beerschot-Wilrijk - Union St-Gilloise     2 - 1

    Westerlo - Cercle Brugge    2 - 3

    Roeselare - Tubeke     1 - 2


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 16

    Dessel Sport - Patro Eisden     6 - 1

    Geel - Oosterzonen     0 - 0

    Dender - Lommel United     0 - 2

    Deinze - Virton    0 - 3

    Chatelet-Farciennes - KSV Oudenaarde     0 - 1

    Berchem Sport - KSK Heist    1 - 1

    VW Hamme - Eendracht Aalst    2 - 4

    Knokke - Seraing   3 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 16

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Sint-Eloois-Winkel     1 - 3

    Harelbeke - Westhoek    2 - 4

    Temse - Torhout     3 - 2

    RC Gent - Rupel-Boom    3 - 1

    Londerzeel - Sint-Niklaas     1 - 4

    Bornem - Sparta Petegem   0 - 2

    Pepingen-Halle - Olsa Brakel     1 - 1

    Ronse - Gullegem    2 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 16

    Turnhout - Cappellen      0 - 3

    Hasselt - Sint-Lenaarts     4 - 1

    City Pirates Antwerpen - Tempo Overijse    2 - 0

    Hoogstraten - Tessenderlo    1 - 3

    Vosselaar - Tienen      1 - 0

    Bocholt - Spouwen-Mopertingen    1 - 1

    Duffel - Hades    2 - 2

    Wijgmaal - Zwarte Leeuw     5 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 17

    RWD Molenbeek - RFC de Liège    4 - 0

    Sprimont-Comblain - RFC Meux   3 - 1

    Ciney - La Louvière-Centre   1 - 1

    Walhain - Ol. Charleroi     4 - 0

    Solières Sport - Durbuy   0 - 2

    Hamoir - La Calamine   1 - 1

    Rebecquoise - La Calamine    1 - 2

    Acren-Lessines - White Star Brussels    UITGESTELD 


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 16

    Wervik - Menen      1 - 2

    Ninove - Lebbeke     1 - 3

    Melsele - Wolvertem-Merchtem     0 - 1

    Jong Lede - Wingene     2 - 0

    Mariekerke - Vlamertinge    2 - 0

    Stekene - Wetteren    1 - 0

    Eppegem - Dikkelvenne   3 - 0

    Grimbergen - Merelbeke    2 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 16

    Diest - Nijlen     4 - 2

    Bilzen-Waltwilder - Esperanza Pelt    2 - 2

    Leopoldsburg - Woluwe-Zaventem     1 - 2

    Ternesse - Houtvenne     7 - 4

    Sterrebeek - Diegem Sport     1 - 4 

    Termien - Wellen    0 - 1

    Herentals - Heur-Tongeren     0 - 1

    Hoeilaart - Kampenhout    0 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 17

    RFC Tournai - Taminoise    2 - 0

    Couvin-Mariembourg - Binchoise    4 - 0

    RAAL La Louvière - Onhaye   3 - 2

    Albert Quevy-Mons - Manageoise    0 - 0

    Solréziènne - Franc Borains      AFGELAST

    Waterloo - Stade Brainois    0 - 3

    Ganshoren - Léopold FC     1 - 0

    Spy - Racing Jet Wavre     0 - 2
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 17

    Aischoise - Richelle    1 - 1

    Longlier - RFC Huy     AFGELAST

    Mormont - Aywaille      AFGELAST

    FC Tilleur - Bertrix     3 - 0

    Herstal - UR Namur   11 - 2

    Verlaine - Givry     1 - 3

    URSL Visé - Cointe-Liège     7 - 1

    Habay-La-Neuve - Stockay-Warfusée     AFGELAST


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    10-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - zaterdag 16 en zondag 17 december 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - Dendermonde    2 - 2

    De Pinte - Elene-Grotenberge     3 - 3

    Sottegem - Drongen     0 - 2

    Zele - Voorde     2 - 0

    Appelterre - Zelzate   2 - 2

    Robur - Aalter    0 - 1

    KVV Ardennen - Sint-Gillis-Waas    5 - 1

    Lochristi - HO Kalken    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Mariakerke     0 - 3

    Maldegem - Kleit    2 - 2

    Meetjesland - Waarschoot    1 - 0

    Zomergem - Poesele    3 - 3

    Assenede - Zeveren   1 - 4

    Merendree - Bellem    0 - 2

    Lovendegem - Belzele    4 - 2

    Adegem - Sleidinge    1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Eine - Meerbeke     1 - 2

    Jong Zulte - Gavere-Asper    2 - 0

    Windeke - Gijzel-Oosterzele     3 - 2

    Geraardsbergen - Kluisbergen Sportief   2 - 1

    Bambrugge - Borsbeke   2 - 0

    Burst - Munkzwalm    1 - 2

    Machelen - Winnik     4 - 0

    Edeboys - Denderhoutem    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Bazel - Schoonaarde   1 - 0

    Doorslaar - Sp. Waasmunster    0 - 3

    Sint-Gillis - Vrasene   1 - 0

    Moerbeke - Grembergen   0 - 2

    Heikant - Kruibeke    1 - 1

    Meldert - Sinaai    2 - 2

    Zaffelare - Buggenhout    3 - 1

    YB Beveren - Haasdonk    3 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Hansbeke - Kaprijke-Bentille    3 - 1

    DKW Evergem - Maria-Aalter   3 - 0

    Nevele - Lembeke   0 - 1

    Vinkt - Ertvelde   0 - 6

    Sint-Kruis-Winkel - Wachtebeke    0 - 1

    Sint-Laureins - Ursel    2 - 3

    Knesselare - Watervliet    0 - 1

    VSV Gent - Muide Gent   2 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Latem - HT Zwijnaarde     3 - 0

    9000 Gent - Beervelde    0 - 4

    Zevergem - Sint-Denijs    1 - 3

    Heusden - FC Destelbergen    2 - 1

    Houtem - Serskamp-Schellebelle   4 - 1

    Cercle Melle - Moortsele    1 - 4

    VC Zwijnaarde - Overmere    2 - 2

    Massemen - Massemen   0 - 4

    DERDE PROVINCIALE C :

    Bevere - Wortegem    4 - 3

    Nazareth-Eke - FC Kluisbergen   2 - 2

    Michelbeke - Oudenhove   0 - 4

    Sint-Goriks - Sottegem B    4 - 2

    Olsene - Vurste-Semmerzake    1 - 2

    Volkegem - Boekel    2 - 1

    Velzeke - Zingem   3 - 1

    Elene-Grotenberge B - Nokere-Kruishoutem    0 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :

    Moerbeke-Geraardsbergen - Zandbergen     3 - 0

    Haaltert - Gijzegem    1 - 1

    Mere - Baardegem    3 - 1

    Deftinge - Doggen    0 - 1

    Denderleeuw - Bonanza   4 - 1

    Erembodegem - Wieze    7 - 1

    Nederhasselt - Kerksken   3 - 0

    Hofstade - Okegem   3 - 0

    DERDE PROVINCIALE E :

    Melsele B - SK Gerda    0 - 0

    Kieldrecht - Robur    5 - 0

    Bosdam Beveren - Hamme-Zogge    0 - 4

    SVH Waasmunster - Rangers Opdorp   1 - 2

    Klinge - Sint-Pauwels    1 - 2

    Daknam - Eksaarde   0 - 1

    Oudegem - Kallo    1 - 3

    WB Sint-Niklaas - SKB Sint-Niklaas     3 - 4

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Denijs B - Heusden B     2 - 1

    Muide Gent B - Balgerhoeke     2 - 2

    Poesele B - Sint-Amandsberg     1 - 2

    Bassevelde - Lotenhulle     3 - 0

    Middelburg - Boekhoute   1 - 2

    Ooidonck-Leerne - Vinderhoute    0 - 3

    Donk - Avrasya Gent    7 - 1

    VS Destelbergen - Oostakker    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Boekel B - Volkegem B     1 - 2

    FC Kluisbergen B - Nazareth-Eke B    2 - 1

    Zingem B - Eine B   1 - 4

    Nokere-Kruishoutem B - Huise-Ouwegem    3 - 0

    Petegem Schelde - Horebeke     1 - 3

    FCLC Ronse - Maarkedal   1 - 7

    Kluisbergen Sportief B - Mater   5 - 0

    Munkzwalm B - Bevere B    10 - 4

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Jong Geraardsbergen     9 - 0

    Oudenhove B - Michelbeke B     1 - 3

    Idegem - Strijpen    5 - 0

    Ophasselt - Aaigem   1 - 5

    Opbrakel - Vlierzele   1 - 0

    Sint-Antelinks - Neigem    2 - 2

    Zegelsem - Bavegem   2 - 0

    Everbeek - Herzele-Ressegem    0 - 2

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 18

    Jong Lede B - Melsen     1 - 4

    Moorsel - T. Melle    3 - 3

    SK Merelbeke - Wichelen   0 - 4

    Nieuwerkerken - FC Dampoort   2 - 0

    Herdersem - HO Kalken B    2 - 7

    Smetlede - Balegem   8 - 0

    Laarne-Kalen B - Edeboys B     3 - 2

    Gijzel-Oosterzele - Bottelare    FF   

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 18

    Zele B - Meerdonk    1 - 4

    Zaffelare B - Tielrode    2 - 1

    Kemzeke - Baasrode     1 - 1

    PD Kruibeke - Stekene B     1 - 2

    Verrebroek - Lochristi B   0 - 1

    Lebbeke B - Haasdonk B    1 - 8

    Sombeke - Sp. Waasmunster   3 - 1

    Hoogeinde - Rupelmonde     0 - 1


    De eerste wedstrijden van 2018 zullen in het weekend van 6 en 7 januari afgewerkt worden.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (27 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    09-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 16 en 17 december 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - zaterdag 16 en zondag 17 december 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Kortemark - RC Waregem     0 - 1


    WS Lauwe - Westkapelle    2 - 2


    Blankenberge - Zwevezele   0 - 5


    Wielsbeke - Boezinge   1 - 1


    Poperinge - Rumbeke    2 - 0


    Varsenare - RC Lauwe    0 - 1


    Eernegem - Oostnieuwkerke    0 - 7


    Oostduinkerke - Oostkamp   0 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Zedelgem - Staden     2 - 1

    Damme - Bredene    AFGELAST

    Diksmuide - Veldegem    4 - 1

    Heist - Spermalie-Middelkerke    1 - 1

    Gistel - Oudenburg    0 - 0

    Meulebeke - VV Tielt     2 - 0

    Club Roeselare - De Ruiter Roeselare   0 - 4

    Jabbeke - Beernem    3 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Moen     AFGELAST

    Dottignies - Ingooigem    3 - 0

    Heestert - Wevelgem   2 - 1

    Nieuwkerke - Otegem    1 - 3

    Dadizele - Zwevegem   2 - 0

    Geluwe - Ledegem    0 - 2

    Beveren-Leie - Deerlijk    0 - 6

    Beselare - Anzegem   2 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Handzame     4 - 1

    Gits - Dikkebus   2 - 1

    Proven - Comines-Warneton   2 - 2

    Geluveld - Veurne   2 - 3

    Brielen - Ploegsteert   0 - 1

    Houthulst - Moorslede   3 - 5

    Hooglede - Westrozebeke    2 - 0

    Zonnebeke - De Panne    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Steenbrugge    0 - 7

    Loppem - Zandvoorde   5 - 1

    Keiem - Sint-Kruis    3 - 1

    Moerkerke - De Haan    3 - 2

    Lissewege - Dar. Brugge   4 - 7

    Ichtegem - Snaaskerke    2 - 0

    Nieuwpoort - Jong Male    2 - 0

    Ruddervoorde - Koekelare     1 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    Dosko Beveren - Bissegem    2 - 6

    Avelgem - Kanegem    2 - 1

    Zwevezele B - Oostrozebeke    2 - 1

    KSV Kortrijk - Aarsele   1 - 2

    Lichtervelde - Desselgem    1 - 1

    Pittem - Ardooie   1 - 3

    Luingnois - Lendelede    0 - 1

    Hulste - Moorsele    0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 19

    Bulskamp - Westouter    1 - 1

    Zillebeke - Diksmuide B     1 - 2

    Passendale - Elverdinge   2 - 3

    Poperinge B - Hollebeke     2 - 1

    Alveringem - Kruiseke    3 - 2

    Langemark-Poelkapelle - Jonkershove   0 - 3

    Zarren - Veurne B       0 - 0

    Reningelst - Voormezele   2 - 7

    Lo-Reninge - Vleteren    0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - Ruiselede     4 - 3

    Steenbrugge B - Wenduine    0 - 3

    Oostduinkerke B - Lombardsijde   1 - 14

    HO Oedelem - E. Brugge   12 - 1

    Hertsberge - Dosko Beveren B    2 - 1

    Beernem B - Sint-Joris   1 - 3

    Doomkerke - Aartrijke   0 - 3

    Zerkegem - SK Torhout     1 - 5

    VIERDE PROVINCIALE C :  Speeldag 19

    Wevelgem B - NS Heule    1 - 0

    Rekkem - Dadizele B   2 - 0

    Jong Vijve - Izegem-Ingelmunster B    1 - 2

    Bellegem - Dottignies B   4 - 0

    Dentergem - Aalbeke   3 - 0

    Kuurne - Wikings Kortrijk   3 - 0

    Wervik B - Sint-Eloois-Winkel B    2 - 1

    Stasegem - Marke   1 - 0

    Ledegem B - Menen United   5 - 0


    De eerste wedstrijden van 2018 worden in het weekend van 6 en 7 januari afgewerkt.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    08-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 december 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 16 en 17 december 2017


    LIMBURG : Speeldag 16

    ALLE WEDSTRIJDEN ZIJN AFGELAST



    ANTWERPEN :  Speeldag 17   

    Antonia - Witgoor Dessel     ALLE WEDSTRIJDEN ZIJN AFGELAST

    Lyra - Branddonk     

    Kontich - Schriek   

    Lille - Heikant Berlaar  

    Merksplas - Sint-Job   

    Berg en Dal - RC Mechelen

    GR Katelijne - Oppuurs

    Vorselaar - Rapid Leest 



    BRABANT - BVV :  Speeldag 16

    HO Bierbeek - Boka United       ALLE WEDSTRIJDEN ZIJN AFGELAST

    Betekom - Out-Hoegaarden   

    Tervuren-Duisburg - Melsbroek    

    Aarschot - Linden

    Butsel - Bertem-Leefdal 

    Liedekerke - Borght-Humbeek

    Meise - HO Veltem

    Strombeek - Houtem-Oplinter   


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 13

    Ixelles - Kosova Schaerbeek      TOUS LES MATCHES SONT ANNULES

    Stade Everois - Jodoigne       

    Sporting Bruxelles - Stockel

    Lasne-Ohain - RSC Brainois    

    Villers-La-Ville - Ren.Cl. Schaerbeek

    RSD Jette - BX Brussels

    Crossing Schaerbeek - Chastre  


    HENEGOUWEN - HAINAUT : 

    TOUS LES MATCHES SONT ANNULES


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    05-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 december 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 8, zaterdag 9 en zondag 10 december 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 18


    Waasland-Beveren - Standard      3 - 1

    KV Oostende - KV Mechelen     0 - 1

    Antwerp - Moeskroen    1 - 0

    RC Genk - Eupen     1 - 1

    AA Gent - KV Kortrijk    2 - 1

    Club Brugge - Lokeren     3 - 1

    Anderlecht - Charleroi    1 - 3

    Sint-Truiden - Zulte Waregem    1 - 1



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 19

    Roeselare - Cercle Brugge     0 - 3

    Westerlo - Oud-Heverlee Leuven     1 - 0

    Union St-Gilloise - Lierse     1 - 0

    Tubeke - Beerschot-Wilrijk    1 - 2


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 15

    KSV Oudenaarde - VW Hamme    0 - 1

    Seraing - Oosterzonen     1 - 1

    Patro Eisden - Geel    0 - 4

    KSK Heist - Dessel Sport    2 - 1

    Lommel United - Chatelet-Farciennes    1 - 1

    Virton - Dender   AFGELAST

    Eendracht Aalst - Deinze    AFGELAST

    Knokke - Berchem Sport     AFGELAST


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 15

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Sint-Niklaas     1 - 2

    RC Gent - Olsa Brakel      1 - 2

    Ronse - Westhoek      1 - 1

    Londerzeel - Rupel-Boom    AFGELAST

    Bornem - Gullegem   AFGELAST

    Harelbeke - Sint-Eloois-Winkel   AFGELAST

    Pepingen-Halle - Torhout    AFGELAST

    Sparta Petegem - Temse   AFGELAST

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 15

    Hasselt - Tienen     2 - 0

    Bocholt - Tessenderlo     2 - 1

    Turnhout - Tempo Overijse     0 - 0

    Hades - Vosselaar    3 - 3

    Hoogstraten - Cappellen     1 - 1

    City Pirates Antwerpen - Zwarte Leeuw     5 - 5

    Duffel - Spouwen-Mopertingen    AFGELAST

    Wijgmaal - Sint-Lenaarts     AFGELAST

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 16

    La Louvière-Centre - Sprimont-Comblain     1 - 0

    Ol. Charleroi - Solières Sport    2 - 1

    RFC Meux - RWD Molenbeek    1 - 4

    Durbuy - Hamoir    0 - 0

    Waremme - Walhain    2 - 0

    La Calamine - Ciney     AFGELAST

    RFC de Liège - Acren-Lessines    AFGELAST

    White Star Brussels - Rebecquoise   UITGESTELD


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 15

    Wervik - Dikkelvenne      1 - 2

    Ninove - Vlamertinge     2 - 2

    Melsele - Menen    1 - 2

    Lebbeke - Stekene    1 - 0

    Jong Lede - Wetteren    AFGELAST

    Grimbergen - Wolvertem-Merchtem   AFGELAST

    Eppegem - Wingene    AFGELAST

    Mariekerke - Merelbeke   AFGELAST

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 15

    Hoeilaart - Woluwe-Zaventem    0 - 2

    Ternesse - Diegem Sport     2 - 1

    Leopoldsburg - Esperanza Pelt     3 - 4

    Bilzen-Waltwilder - Heur-Tongeren   4 - 0

    Diest - Kampenhout      3 - 0

    Sterrebeek - Nijlen    AFGELAST

    Termien - Houtvenne    AFGELAST

    Wellen - Herentals    AFGELAST

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 16

    Racing Jet Wavre - RAAL La Louvière      0 - 3

    Onhaye - Solréziènne      5 - 2

    Stade Brainois - RFC Tournai     0 - 1

    Binchoise - Waterloo     3 - 0

    Manageoise - Couvin-Mariembourg   AFGELAST

    Léopold FC - Spy     3 - 3

    Franc Borains - Albert Quevy-Mons    2 - 0

    Taminoise - Ganshoren    1 - 1
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 16

    UR Namur - URSL Visé    2 - 5

    RFC Huy - Herstal    1 - 1

    Givry - Mormont    3 - 0

    Bertrix - Longlier    AFGELAST

    Aywaille - FC Tilleur    AFGELAST

    Stockay-Warfusée - Verlaine    AFGELAST

    Richelle - Habay-La-Neuve   AFGELAST

    Cointe-Liège - Aischoise   AFGELAST


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    02-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 december 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 9 en 10 december 2017


    LIMBURG : Speeldag 15

    Bree-Beek - Herk-De-Stad     3 - 1

    Bregel - Vlijtingen    0 - 2

    Beringen - Herkol    0 - 4

    Zonhoven VV - Melo Zonhoven    3 - 3

    Mechelen aan de Maas - Koersel    0 - 1

    ALGEMENE AFGELASTING VAN DE ZONDAGSWEDSTRIJDEN



    ANTWERPEN :  Speeldag 16

    Heikant Berlaar - Vorselaar    4 - 4

    RC Mechelen - GR Katelijne    2 - 0

    ALGEMENE AFGELASTING VAN DE ZONDAGSWEDSTRIJDEN



    BRABANT - BVV :  Speeldag 15

    HO Bierbeek - Houtem-Oplinter    4 - 1

    Betekom - Melsbroek    2 - 1

    ALGEMENE AFGELASTING VAN DE ZONDAGSWEDSTRIJDEN


    BRABANT - ACFF :  

    TOUS LES MATCHES SONT ANNULES


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  

    TOUS LES MATCHES SONT ANNULES

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    01-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Europa League Zulte Waregem - Lazio Roma
    Foto's Europa League Zulte Waregem - Lazio Roma   (3-2)










    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:foto's



    WK 2018: Klik voor het wedstrijdschema op onderstaande afbeelding.

    Foto


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont
  • E3 Harelbeke - Wolvenberg Volkegem
  • Omloop Het Nieuwsblad - Start Gent
  • Omloop Het Nieuwsblad - Ophaalbrug Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Kattenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • Opening kerstmarkt Oudenaarde
  • Oudenaarde - Aankomst Sinterklaas
  • Oudenaarde - Opening de nieuwe Markt
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Roquetas De Mar - Spanje - 1
  • Roquetas De Mar - Spanje - 2
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 1
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 2
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 3
  • Kerstsfeer in Antwerpen

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • Een paar statistieken - deel 1
  • Een paar statistieken - deel 2
  • Een paar statistieken - deel 3

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 49 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 10 - PO
  • klassementen speeldag 10 - PO (vervolg)
  • speeldag 10 - PO
  • voorspellingen speeldag 10 - PO
  • klassementen speeldag 9 - PO

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!