Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • 1/8ste finales CROKY CUP
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, ....
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/8ste, 16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Oefeninterlands Rode Duivels - WK 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • Reeksindeling Nationaal seizoen 2018 - 2019
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Novak Djokovic is helemaal op titelkoers en verslaat op Masters ook Cilic
  • Brazilië wint in Londen Zuid-Amerikaanse clash tegen Uruguay
  • Iljo Keisse zet zijn Kuipke opnieuw op stelten en rukt op naar de leiding in Zesdaagse van Gent
  • Denemarken promoveert naar hoogste divisie in Nations League
  • Oranje is helemaal terug na winst tegen wereldkampioen Frankrijk, Duitsland degradeert
  • Union zet tweede periode in met zege bij OHL
  • Oranje is helemaal terug na winst tegen wereldkampioen Frankrijk, Duitsland degradeert
  • Harde kernen van Anderlecht en Standard maken amok bij vrouwenwedstrijd, match stilgelegd
  • Origi vervangt Carrasco bij Rode Duivels na problemen met visum
  • Zo zag u Peter Sagan nog nooit, ook al blijft hij het groen en zijn zonnebril trouw in China
    Foto
    Nieuws VTM
  • Mislukte plofkraak op Argentakantoor
  • Pieter Timmers in ziekenhuis na nieuw gesukkel met long
  • Martinez: "konden Zwitsers momentum niet stoppen"
  • Ruime samenvatting Zwitserland - België
  • Alderweireld: "Heb hier geen woorden voor"
  • Rode Duivels verliezen met 5-2 en zijn uitgeschakeld
  • Rode Duivels 4-2 achter en virtueel uitgeschakeld
  • Extreemrechtse Voorpost zet eigen, traditionele Zwarte Pieten in als protest
  • Batshuayi op de bank tegen Zwitserland, Mertens en Chadli starten
  • Batshuayi start op de bank tegen Zwitserland
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (12)
  • Croky Cup - Beker van België (39)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (86)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (283)
  • info (162)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (3)
  • Voetbal nationaal (219)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (132)
  • Voetbal West Vlaanderen (126)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (165)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Novak Djokovic is helemaal op titelkoers en verslaat op Masters ook Cilic
  • Brazilië wint in Londen Zuid-Amerikaanse clash tegen Uruguay
  • Iljo Keisse zet zijn Kuipke opnieuw op stelten en rukt op naar de leiding in Zesdaagse van Gent
  • Denemarken promoveert naar hoogste divisie in Nations League
  • Oranje is helemaal terug na winst tegen wereldkampioen Frankrijk, Duitsland degradeert
  • Union zet tweede periode in met zege bij OHL
  • Oranje is helemaal terug na winst tegen wereldkampioen Frankrijk, Duitsland degradeert
  • Harde kernen van Anderlecht en Standard maken amok bij vrouwenwedstrijd, match stilgelegd
  • Origi vervangt Carrasco bij Rode Duivels na problemen met visum
  • Zo zag u Peter Sagan nog nooit, ook al blijft hij het groen en zijn zonnebril trouw in China
    Foto
    Nieuws HLN
  • Uitgesteld kijken neemt alsmaar toe
  • “Deze munten stopten een kogel en redden het leven van mijn overgrootvader”: jonge Vlaming haalt BBC met opmerkelijk oorlogsverhaal
  • Samsung demonstreert prototype van eerste plooibare telefoon
  • Vijf dingen die je zeker in de gaten moet houden bij de aanschaf van een vaatwasmachine
  • De Croo: "Iedereen moet voor de leeftijd van 12 in contact komen met programmeren"
  • Keisse en Viviani winnen Gentse Zesdaagse na zinderende ploegkoers: “Wat een machtige strijd”
  • Keisse en Viviani winnen Gentse Zesdaagse na zinderende ploegkoers
  • De Vlaeminck over de verhoudingen in het veld: “Mathieu van der Poel is te goed voor de rest, ik wil Wout van Aert trainen”
  • Van (on)zichtbare bacteriehaard tot kraaknette computer: zo maak je je laptop schoon in 4 simpele stappen
  • Mooi om te zien: anderhalf jaar na zware crash geniet Stig Broeckx van tocht met de mountainbike
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    02-02-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 10 en 11 februari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 10 en 11 februari 2018


    LIMBURG : Inhaalwedstrijden van speeldag 16

    Helson Helchteren - Herkol      2 - 1

    Beringen - Melo Zonhoven    OPNIEUW UITGESTELD

    Bregel - Zepperen-Brustem    0 - 2

    Zonhoven VV - Vlijtingen     4 - 2

    Mechelen aan de Maas - Park Houthalen     1 - 4

    Racing Peer - Bree-Beek    0 - 0

    Herk-De-Stad - Koersel    2 - 1

    Hoepertingen - Daring Huvo Jeuk      0 - 1


    ANTWERPEN :  Speeldag 23

    Lyra - Witgoor Dessel     2 - 0

    Kontich - Antonia      3 - 0

    Berg en Dal - Vorselaar    6 - 3

    GR Katelijne - Lille    1 - 1

    Merksplas - RC Mechelen    1 - 2

    Sint-Job - Rapid Leest    5 - 0

    Schriek - Oppuurs   1 - 0

    Branddonk - Heikant Berlaar    0 - 0


    BRABANT - BVV :  Speeldag 19

    Houtem-Oplinter - Linden     5 - 2

    HO Bierbeek - Bertem-Leefdal    3 - 3

    Betekom - HO Veltem      0 - 2

    Tervuren-Duisburg - Borght-Humbeek     2 - 3

    Boka United - Out-Hoegaarden    2 - 4

    Strombeek - Melsbroek   2 - 0

    Aarschot-Meise   3 - 0

    Butsel - Liedekerke   1 - 5


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 15

    Ixelles - RSD Jette     1 - 0

    BX Brussels - Ren. Cl. Schaerbeek     4 - 0

    Jodoigne - RCS Brainois   0 - 4

    Chastre - Sporting Bruxelles   1 - 3

    Kosova Schaerbeek - Lasne-Ohain   1 - 0

    Stockel - Villers La Ville    0 - 2

    Crossing Schaerbeek - Stade Everois    ( Op 28/02 )


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  

    ALLES WERD AFGELAST

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    31-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - KV Oostende
    Foto's Zulte Waregem - KV Oostende   (1-1)







    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:foto's
    30-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 februari 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 2, zaterdag 3 en zondag 4 februari 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 25


    Antwerp - Waasland-Beveren    1 - 2

    Lokeren - Standard      0 - 3

    Eupen - AA Gent    1 - 1

    Sint-Truiden - KV Kortrijk    0 - 2

    Moeskroen - RC Genk    0 - 1

    Anderlecht - KV Mechelen     2 - 2

    Club Brugge - Charleroi    3 - 3

    Zulte Waregem - KV Oostende    1 - 1


    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 25

    Oud-Heverlee Leuven - Cercle Brugge    2 - 2

    Tubeke - Roeselare    0 - 0

    Westerlo - Lierse     6 - 0

    Union St-Gilloise - Beerschot-Wilrijk     1 - 0


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 19

    Dessel Sport - Dender      1 - 0

    Seraing - Chatelet-Farciennes     6 - 2

    Deinze - KSV Oudenaarde    4 - 0

    KSK Heist - Patro Eisden   6 - 0

    Virton - Berchem Sport    3 - 0

    VW Hamme - Oosterzonen     1 - 2

    Knokke - Lommel United   1 - 4

    Eendracht Aalst - Geel    1 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   

    Geen voetbal 

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : 

    Geen voetbal - enkel inhaalwedstrijden 

    Vosselaar - Zwarte Leeuw    0 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 20

    Ol. Charleroi - Waremme     0 - 0

    RFC De Liège - Hamoir     3 - 2

    La Calamine - Rebecquoise    0 - 2

    RFC Meux - Solières Sport   1 - 0

    RWD Molenbeek - Ciney   1 - 0

    Sprimont-Comblain - Acren-Lessines     1 - 2

    La Louvière-Centre - Walhain    0 - 1

    Durbuy - White Star Brussels   UITGESTELD


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  

    Geen voetbal - enkel inhaalwedstrijden 

    Stekene - Wingene     1 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : 

    Geen voetbal 

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 20

    Taminoise - Albert Quevy-Mons    1 - 1

    Manageoise - Spy     3 - 2

    Franc Borains - Léopold FC   2 - 2

    Binchoise - RAAL La Louvière   1 - 3

    Stade Brainois - Solréziènne   3 - 0

    Onhaye - Racing Jet Wavre   1 - 2

    RFC Tournai - Couvin-Mariembourg    0 - 0

    Waterloo - Ganshoren   1 - 0
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 20

    Givry - Stockay-Warfusée     3 - 3

    Aywaille - Richelle   0 - 3

    Cointe-Liège - FC Tilleur   0 - 4

    Herstal - Aischoise    1 - 1

    URSL Visé - Longlier   4 - 0

    RFC Huy - Verlaine    1 - 1

    UR Namur - Mormont    1 - 1

    Bertrix - Habay-La-Neuve    AFGELAST

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    29-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - zaterdag 3 en zondag 4 februari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Pinte - Berlare     UITGESTELD door lichtpanne

    Aalter - HO Kalken     1 - 0

    Sint-Gillis-Waas - Sottegem    1 - 1

    Dendermonde - Voorde    2 - 0

    Drongen - KVV Ardennen    0 - 1

    Appelterre - Robur   0 - 0

    Zelzate - Lochristi    3 - 3

    Elene-Grotenberge - Zele    1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Lovendegem    5 - 2

    Meetjesland - Zomergem     0 - 0

    Belzele - Bellem   1 - 3

    Waarschoot - Evergem Center    1 - 1

    Poesele - Mariakerke    2 - 0

    Zeveren - Adegem   3 - 1

    Kleit - Merendree    2 - 2

    Sleidinge - Assenede    1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Kluisbergen Sportief - Denderhoutem     1 - 2

    Burst - Geraardsbergen   4 - 0

    Munkzwalm - Edeboys    4 - 2

    Meerbeke - Bambrugge    0 - 0

    Gavere-Asper - Machelen    1 - 3

    Eine - Windeke   2 - 4

    Winnik - Jong Zulte    0 - 2

    Gijzel-Oosterzele - Borsbeke    2 - 5

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Heikant     1 - 1

    Sp. Waasmunster - Sinaai     2 - 1

    Haasdonk - Moerbeke    2 - 5

    Grembergen - YB Beveren    1 - 1

    Bazel - Doorslaar    2 - 1

    Schoonaarde - Meldert    4 - 0

    Buggenhout - Kruibeke    1 - 2

    Sint-Gillis - Zaffelare   2 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - DKW Evergem    1 - 1

    Ertvelde - Wachtebeke     2 - 0

    Maria-Aalter - VSV Gent   0 - 1

    Hansbeke - Nevele    0 - 1

    Knesselare - Vinkt   2 - 3

    Watervliet - Sint-Kruis-Winkel   0 - 5

    Lembeke - Ursel    4 - 1

    Kaprijke-Bentille - Sint-Laureins    0 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - 9000 Gent    6 - 2

    Sint-Denijs - Houtem   4 - 0

    HT Zwijnaarde - Serskamp-Schellebelle   1 - 2

    Overmere - Heusden    1 - 2

    Moortsele - Destelbergen   0 - 2

    Beervelde - Massemen    1 - 0

    VC Zwijnaarde - Cercle Melle    1 - 1

    Zevergem - Latem   0 - 4

    DERDE PROVINCIALE C :

    Boekel - Wortegem      2 - 2

    Vurste-Semmerzake - FC Kluisbergen    5 - 2

    Zingem - Bevere     4 - 1

    Sottegem B - Nazareth-Eke     1 - 4

    Oudenhove - Elene-Grotenberge B     2 - 0

    Nokere-Kruishoutem - Michelbeke    7 - 0

    Velzeke - Volkegem    2 - 0

    Sint-Goriks - Olsene    3 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Kerksken - Deftinge   0 - 0

    Doggen - Nederhasselt   0 - 1

    Mere - Moerbeke-Geraardsbergen   3 - 5

    Denderleeuw - Haaltert      2 - 1

    Bonanza - Hofstade    4 - 2

    Gijzegem - Okegem   4 - 2

    Zandbergen - Wieze   UITGESTELD

    Baardegem - Erembodegem     0 - 3

    DERDE PROVINCIALE E :

    SK Gerda - Klinge    1 - 1

    SKB Sint-Niklaas - Bosdam Beveren    1 - 0

    Melsele B - Daknam    5 - 4

    Oudegem - Kieldrecht    2 - 3

    Kallo - SVH Waasmunster    1 - 3

    Robur B - Rangers Opdorp    1 - 1

    Hamme-Zogge - WB Sint-Niklaas    1 - 4

    Eksaarde - Sint-Pauwels    0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Vinderhoute - Lotenhulle     2 - 0

    Boekhoute - Sint-Denijs B   3 - 0

    Sint-Amandsberg - Balgerhoeke    0 - 2

    Oostakker - Bassevelde    1 - 5

    VS Destelbergen - Ooidonck-Leerne    2 - 4

    Donk - Poesele B   3 - 0

    Heusden B - Middelburg    0 - 0

    Avrasya Gent - Muide Gent B   1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Kluisbergen Sportief B   0 - 3

    Nazareth-Eke B - Nokere-Kruishoutem B    1 - 3

    FC Kluisbergen B - Boekel B     FF

    Volkegem B - Huise-Ouwegem    2 - 2

    Mater - Munkzwalm B    1 - 5

    Maarkedal - Eine B   7 - 0

    Petegem Schelde - FCLC Ronse    2 - 3

    Horebeke - Zingem B   6 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Strijpen    2 - 3

    Neigem - Vlierzele    1 - 1

    Jong Geraardsbergen - Zegelsem     2 - 7

    Everbeek - Sint-Antelinks   0 - 1

    Ophasselt - Oudenhove B    4 - 0

    Aaigem - Idegem    2 - 0

    Herzele-Ressegem - Opbrakel   3 - 1

    Bavegem - Bonanza B   2 - 3

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 23

    Melsen - Wichelen    1 - 2

    Bottelare - T. Melle     2 - 1

    Nieuwerkerken - Jong Lede B     2 - 0

    Laarne-Kalken B - Smetlede    2 - 4

    HO Kalken B - SK Merelbeke    7 - 0

    Edeboys B - Moorsel   FF   0 - 5

    Rangers Merelbeke - Herdersem    0 - 6

    FC Dampoort - Gijzel-Oosterzele    FF   

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 23

    Zaffelare B - Waasmunster B     5 - 1

    PD Kruibeke - Hoogeinde    0 - 1

    Zele B - Tielrode    1 - 2

    Lochristi B - Rupelmonde    4 - 0

    Meerdonk - Lebbeke B   4 - 1

    Haasdonk B - Verrebroek   3 - 3

    Baasrode - Buggenhout B     FF   5 - 0

    Stekene B - Kemzeke    1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (28 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    28-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 3 en 4 februari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - zaterdag 3 en zondag 4 februari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Zwevezele - RC Lauwe    1 - 0


    Rumbeke - Varsenare     1 - 1


    Westkapelle - Eernegem    2 - 0


    WS Lauwe - Kortemark    2 - 2


    Poperinge - Blankenberge     1 - 1


    Oostkamp - Wielsbeke   2 - 2


    RC Waregem - Oostnieuwkerke    1 - 3


    Boezinge - Oostduinkerke     3 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Club Roeselare    3 - 0

    Diksmuide - Jabbeke    1 - 2

    Veldegem - Damme    3 - 0

    Oudenburg - Heist    0 - 7

    Beernem - Bredene   1 - 3

    De Ruiter Roeselare - Staden    3 - 1

    Spermalie-Middelkerke - Gistel    1 - 2

    VV Tielt - Zedelgem    2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Ingooigem - Geluwe    3 - 0

    Wevelgem - Nieuwkerke    0 - 4

    Heestert - Dadizele   4 - 2

    Beveren-Leie - Beselare   2 - 3

    Deerlijk - Emelgem-Kachtem    1 - 1

    Anzegem - Moen    1 - 1

    Ledegem - Dottignies    0 - 1

    Zwevegem - Otegem    1 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Zonnebeke - Proven    2 - 4

    Moorslede - Brielen   5 - 2

    Dikkebus - Veurne   0 - 2

    Comines-Warneton - Handzame   1 - 1

    Westrozebeke - Geluveld    2 - 1

    Hooglede - Gits   2 - 1

    De Panne - Merkem   0 - 1

    Ploegsteert - Houthulst     3 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Jong Male - Loppem     0 - 2

    Sint-Kruis - Steenbrugge     2 - 3

    Dar. Brugge - Westende   6 - 0

    Lissewege - Keiem   1 - 4

    Ruddervoorde - Moerkerke   1 - 3

    Koekelare - Ichtegem   0 - 0

    De Haan - Snaaskerke    1 - 2

    Zandvoorde - Nieuwpoort   0 - 4

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Aarsele    5 - 0

    Avelgem - Hulste    3 - 0

    Ardooie - Luingnois     1 - 1

    Dosko Beveren - Zwevezele B      2 - 1

    Kanegem - Lichtervelde    2 - 1

    Lendelede - Pittem     3 - 1

    Moorsele - Desselgem    1 - 0

    Bissegem - KSV Kortrijk   3 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 24

    Passendale - Lo-Reninge    2 - 0

    Poperinge B - Bulskamp    0 - 4

    Voormezele - Alveringem   5 - 0

    Vleteren - Veurne B    3 - 0

    Westouter - Reningelst   5 - 3

    Kruiseke - Zarren   6 - 1

    Jonkershove - Diksmuide B   5 - 0

    Elverdinge - Langemark-Poelkapelle   2 - 1

    Hollebeke - Zillebeke    2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    E. Brugge - Zerkegem   1 - 7

    HO Oedelem - Beernem B    4 - 1

    Lombardsijde - Dudzele   5 - 1

    Aartrijke - Dosko Beveren B    6 - 0

    Sint-Joris - SK Torhout   2 - 3

    Ruiselede - Oostduinkerke B   FF

    Wenduine - Hertsberge     3 - 3

    Steenbrugge B - Doomkerke    0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C : Speeldag 24

    Sint-Eloois-Winkel B - Jong Vijve     3 - 2

    Dottignies B - Dentergem     1 - 0

    Dadizele B - Wevelgem B    2 - 6

    Bellegem - Ledegem B    1 - 1

    Kuurne - Rekkem   3 - 2

    Aalbeke - Marke   2 - 1

    Menen United - Izegem-Ingelmunster B   3 - 2

    Wikings Kortrijk - Stasegem   2 - 1

    NS Heule - Wervik B     4 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (25 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    27-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 3 en 4 februari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 3 en 4 februari 2018


    LIMBURG : Speeldag 21

    Vlijtingen - Park Houthalen    0 - 1

    Bregel - Herk-De-Stad    0 - 1

    Bree-Beek - Helson Hechteren     2 - 2

    Racing Peer - Beringen    2 - 2

    Hoepertingen - Zonhoven VV     0 - 2

    Daring Huvo Jeuk - Mechelen aan de Maas    0 - 0

    Melo Zonhoven - Herkol    2 - 1

    Zepperen-Brustem - Koersel      1 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 22

    Antonia - Berg en Dal    6 - 1

    Heikant Berlaar - Sint-Job     3 - 1

    Oppuurs - Branddonk    1 - 2

    RC Mechelen - Schriek    1 - 1

    Rapid Leest - Lyra     0 - 1

    Merksplas - Lille   0 - 1

    Vorselaar - GR Katelijne   3 - 1

    Witgoor Dessel - Kontich    0 - 3


    BRABANT - BVV :  Inhaalwedstrijden speeldag 15

    Tervuren-Duisburg - Boka United      4 - 2

    Aarschot - Out-Hoegaarden      0 - 2

    Butsel - Linden     1 - 1

    Liedekerke - Bertem-Leefdal   3 - 1

    Meise - Borght-Humbeek   0 - 1

    HO Veltem - Strombeek     5 - 1


    BRABANT - ACFF :  Inhaalwedstrijden van speeldag 12

    Kosova Schaerbeek - Crossing Schaerbeek     2 - 1

    RCS Brainois - Stade Everois   2 - 1

    Ren. Cl. Schaerbeek - Lasne-Ohain     4 - 5

    Jodoigne - RSD Jette   1 - 2

    Chastre - Villers-La-Ville   0 - 3

    BX Brussels - Sporting Bruxelles   0 - 0

    Stockel - Ixelles     1 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Inhaalwedstrijden speeldag 16

    Symphorinois - Beloeil     3 - 4

    Peruwelz FC - Le Roeulx   0 - 0

    Sognies - Gosselies   3 - 2

    Montkainoise - Monceau    0 - 3

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Albert Quvey-Mons B    0 - 0

    Ostiches-Ath - Pont-A-Celles Buzet     1 - 2

    Ransart - Paturages   1 - 4

    Antoinien - Houdeng   4 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    24-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 januari 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 26, zaterdag 27 en zondag 28 januari 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 24


    KV Mechelen - Moeskroen    0 - 2

    Charleroi - Antwerp     1 - 1

    Waasland-Beveren - Zulte Waregem    2 - 2

    KV Kortrijk - Eupen   0 - 0

    RC Genk - Sint-Truiden      1 - 1

    AA Gent - Club Brugge     2 - 0

    Standard - Anderlecht     3 - 3

    KV Oostende - Lokeren    2 - 3



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 24

    Oud-Heverlee Leuven - Westerlo     0 - 1

    Cercle Brugge - Roeselare     1 - 0

    Beerschot-Wilrijk - Tubeke      1 - 0

    Lierse - Union St-Gilloise     1 - 0


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 18

    KSV Oudenaarde - Seraing      2 - 0

    Geel - VW Hamme     2 - 1

    Patro Eisden - Knokke   0 - 0

    Oosterzonen - KSK Heist   0 - 1

    Lommel United - Virton   6 - 0

    Chatelet-Farciennes - Deinze     2 - 1

    Dender - Eendracht Aalst      1 - 1

    Berchem Sport - Dessel Sport    3 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 19

    Sint-Niklaas - Torhout     1 - 0

    Sint-Eloois-Winkel - Pepingen-Halle    3 - 1

    Westhoek - RC Gent    1 - 3

    Gullegem - Londerzeel   1 - 1

    Rupel-Boom - Olsa Brakel   2 - 2

    Sparta Petegem - Mandel United Izegem-Ingelmunster    0 - 1

    Bornem - Harelbeke   0 - 3

    Ronse - Temse    0 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 19

    Spouwen-Mopertingen - City Pirates Antwerpen    0 - 1

    Zwarte Leeuw - Sint-Lenaarts      1 - 2

    Hades - Turnhout    0 - 1

    Tessenderlo - Wijgmaal     1 - 0

    Tempo Overijse - Tienen    1 - 0

    Duffel - Hoogstraten     0 - 0

    Bocholt - Vosselaar   3 - 3

    Cappellen - Hasselt   1 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Inhaalwedstrijden

    Geen voetbal enkel inhaalwedstrijden :

    RFC De Liège - Acren-Lessines    4 - 1

    Solières Sport - La Louvière-Centre      2 - 2


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 19

    Ninove - Grimbergen     2 - 1

    Dikkelvenne - Wingene     0 - 1

    Lebbeke - Melsele      2 - 0

    Merelbeke - Eppegem     3 - 3

    Mariekerke - Stekene    3 - 1

    Vlamertinge - Wervik    2 - 0

    Menen - Wetteren      1 - 1

    Wolvertem-Merchtem - Jong Lede   2 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 19

    Nijlen - Bilzen-Waltwilder    1 - 0

    Houtvenne - Hoeilaart     4 - 2

    Wellen - Diest     4 - 1

    Termien - Sterrebeek      1 - 1

    Kampenhout - Heur-Tongeren   2 - 3

    Woluwe-Zaventem - Esperanza Pelt    2 - 0

    Diegem Sport - Leopoldsburg    0 - 0

    Ternesse - Herentals    2 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :

    Geen voetbal 
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : Inhaalwedstrijden

    Geen voetbal enkel inhaalwedstrijden :

    Longlier - RFC Huy    2 - 3

    Mormont - Aywaille      1 - 1

    Richelle - Habay-La-Neuve    4 - 2

    en  ......

    Habay-La-Neuve - Aywaille   ( woensdag 20 uur )

    Longlier - Cointe-Liège    ( woensdag 20.30 uur )



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    23-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - zaterdag 27 en zondag 28 januari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    HO Kalken - Dendermonde   0 - 3

    KVV Ardennen - Appelterre   1 - 1

    Robur - De Pinte   0 - 1

    Zele - Zelzate    1 - 2

    Voorde - Drongen   1 - 3

    Lochristi - Sint-Gillis Waas   1 - 1

    Sottegem - Aalter   1 - 0

    Berlare - Elene-Grotenberge   0 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Mariakerke - Belzele     5 - 1

    Assenede - Meetjesland   1 - 2

    Zomergem - Maldegem   2 - 0

    Bellem - Sleidinge   2 - 3

    Lovendegem - Kleit   2 - 2

    Merendree - Waarschoot   3 - 1

    Adegem - Poesele   2 - 2

    Evergem Center - Zeveren    0 - 5

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Geraardsbergen - Munkzwalm    3 - 2

    Borsbeke - Kluisbergen Sportief   0 - 1

    Jong Zulte - Eine   3 - 0

    Denderhoutem - Winnik   1 - 0

    Edeboys - Meerbeke    1 - 3

    Bambrugge - Gavere-Asper   3 - 1

    Machelen - Gijzel-Oosterzele   3 - 2

    Windeke - Burst     1 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Zaffelare - Vrasene   1 - 1

    Doorslaar - Sint-Gillis   1 - 2

    Moerbeke - Sp. Waasmunster   1 - 5

    Meldert - Haasdonk   1 - 1

    Kruibeke - Grembergen    1 - 3

    Heikant - Schoonaarde   2 - 4

    YB Beveren - Bazel   2 - 3

    Sinaai - Buggenhout    1 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Vinkt - Watervliet   1 - 2

    Nevele - Knesselare   1 - 1

    DKW Evergem - Hansbeke   1 - 2

    Sint-Laureins - Maria-Aalter   1 - 1

    Sint-Kruis-Winkel - Kaprijke-Bentille   0 - 0

    VSV Gent - Lembeke   1 - 0

    Ursel - Ertvelde   1 - 3

    Wachtebeke - Muide Gent    0 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Cercle Melle - Zevergem    7 - 1

    Houtem - Overmere   9 - 1

    FC Destelbergen - HT Zwijnaarde    4 - 1

    Massemen - Moortsele    1 - 0

    Serskamp-Schellebelle - Laarne-Kalken   0 - 4

    Heusden - Beervelde   4 - 2

    Latem - Sint-Denijs   2 - 0

    9000 Gent - VC Zwijnaarde    0 - 3

    DERDE PROVINCIALE C :

    Olsene - Sottegem B   0 - 2

    Elene-Grotenberge B - Boekel   2 - 4

    Volkegem - Sint-Goriks   2 - 4

    Wortegem - Vurste-Semmerzake   0 - 3

    FC Kluisbergen - Nokere-Kruishoutem   0 - 2

    Nazareth-Eke - Zingem    1 - 1

    Bevere - Oudenhove   2 - 2

    Michelbeke - Velzeke    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :

    Haaltert - Bonanza   3 - 2

    Moerbeke-Geraardsbergen - Denderleeuw   4 - 1

    Nederhasselt - Mere   3 - 3

    Deftinge - Zandbergen   1 - 0

    Erembodegem - Kerksken   1 - 0

    Hofstade - Baardegem   2 - 2

    Wieze - Gijzegem   2 - 7

    Okegem - Doggen   0 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    Rangers Opdorp - Eksaarde   1 - 1

    WB Sint-Niklaas - Robur B   4 - 0

    Klinge - Kallo   2 - 2

    SVH Waasmunster - Hamme-Zogge   3 - 2

    Daknam - SK Gerda   0 - 0

    Bosdam Beveren - Oudegem    3 - 3

    Kieldrecht - Melsele B    5 - 0

    Sint-Pauwels - SKB Sint-Niklaas    5 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Denijs B - Sint-Amandsberg     8 - 0

    Ooidonck-Leerne - Oostakker   6 - 3

    Middelburg - Donk   1 - 2

    Balgerhoeke - Vinderhoute    4 - 1

    Lotenhulle - Heusden B    1 - 2

    Poesele B - VS Destelbergen   1 - 2

    Bassevelde - Avrasya Gent   FF  5 - 0

    Muide Gent B - Boekhoute   1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Bevere B      3 - 4

    Boekel B - Petegem Schelde     0 - 1

    Kluisbergen Sportief B - FC Kluisbergen B     1 - 1

    Huise-Ouwegem - Maarkedal   0 - 2

    Zingem B - Nazareth-Eke B    2 - 1

    Nokere-Kruishoutem B - Mater   2 - 0

    Munkzwalm B - Volkegem B   2 - 1

    FCLC Ronse - Horebeke   1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Sint-Antelinks - Ophasselt   3 - 2

    Zegelsem - Everbeek   0 - 4

    Opbrakel - Bavegem   3 - 3

    Vlierzele - Michelbeke B     1 - 1

    Strijpen - Jong Geraardsbergen   6 - 2

    Oudenhove B - Aaigem   0 - 2

    Idegem - Herzele-Ressegem    1 - 3

    Bonanza B - Neigem    0 - 6

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 22

    Jong Lede B - FC Dampoort    6 - 2

    Wichelen - Bottelare     0 - 2

    T. Melle - Rangers Merelbeke     1 - 1

    Herdersem - Laarne-Kalken B    2 - 1

    Moorsel - HO Kalken B    1 - 2

    Smetlede - Nieuwerkerken   3 - 0

    SK Merelbeke - Balegem     4 - 1

    Gijzel-Oosterzele B - Edeboys B    FF   

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 22

    Zaffelare B - PD Kruibeke      1 - 1

    Waasmunster B - Lebbeke B     3 - 0

    Rupelmonde - Zele B   2 - 5

    Buggenhout B - Meerdonk   0 - 2

    Tielrode - Verrebroek    2 - 0

    Hoogeinde - Stekene B     0 - 2

    Kemzeke - Sombeke   2 - 2

    Baasrode - Lochristi B   1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    22-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 27 en 28 januari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - zaterdag 27 en zondag 28 januari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Blankenberge - WS Lauwe   4 - 1


    Wielsbeke - Poperinge    0 - 1


    Eernegem - Rumbeke    0 - 3


    RC Lauwe - RC Waregem   1 - 2


    Oostduinkerke - Zwevezele    0 - 1


    Varsenare - Boezinge   0 - 0


    Oostnieuwkerke - Oostkamp   3 - 1


    Kortemark - Westkapelle   1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Damme - Oudenburg    3 - 1

    Gistel - Diksmuide    0 - 3

    Heist - Beernem    5 - 1

    Staden - Spermalie-Middelkerke   1 - 3

    Club Roeselare - VV Tielt    0 - 0

    Jabbeke - Meulebeke   0 - 3

    Bredene - De Ruiter Roeselare   1 - 2

    Zedelgem - Veldegem    2 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Ledegem    1 - 2

    Dottignies - Anzegem    3 - 1

    Nieuwkerke - Deerlijk    1 - 3

    Otegem - Ingooigem    3 - 0

    Geluwe - Beveren-Leie    0 - 0

    Dadizele - Wevelgem    1 - 1

    Moen - Zwevegem    1 - 2

    Beselare - Heestert    0 - 5

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Westrozebeke     2 - 2

    Gits - Zonnebeke   4 - 0

    Proven - De Panne   3 - 3

    Geluveld - Moorslede   0 - 5

    Handzame - Ploegsteert   0 - 2

    Houthulst - Hooglede    4 - 1

    Brielen - Dikkebus    1 - 1

    Veurne - Comines-Warneton     2 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Loppem - Lissewege   4 - 0

    Keiem - Ruddervoorde   5 - 1

    Steenbrugge - De Haan   1 - 2

    Snaaskerke - Jong Male   4 - 5

    Moerkerke - Koekelare   1 - 1

    Westende - Zandvoorde   0 - 3

    Ichtegem - Dar. Brugge   1 - 1

    Nieuwpoort - Sint-Kruis   4 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    Aarsele - Moorsele      3 - 1

    Zwevezele B - Avelgem     2 - 2

    Lichtervelde - Bissegem   1 - 1

    Desselgem - Lendelede   1 - 1

    Pittem - Dosko Beveren     2 - 1

    Kortrijk - Ardooie   0 - 2

    Luingnois - Oostrozebeke     1 - 3

    Hulste - Kanegem    2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 23

    Zillebeke - Kruiseke      2 - 0

    Bulskamp - Passendale     3 - 1

    Veurne B - Jonkershove     0 - 1

    Lo-Reninge - Elverdinge    0 - 0

    Diksmuide B - Voormezele    1 - 2

    Langemark-Poelkapelle - Hollebeke    0 - 0

    Alveringem - Poperinge B   0 - 0

    Zarren - Westouter    0 - 2

    Reningelst - Vleteren   3 - 4

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dosko Beveren B - Lombardsijde   1 - 0

    Hertsberge - E. Brugge    5 - 1

    Doomkerke - Wenduine   2 - 1

    Beernem B - Steenbrugge B    3 - 2

    Oostduinkerke B - Sint-Joris   1 - 9

    SK Torhout - Aartrijke    2 - 3

    Zerkegem - Ruiselede   1 - 1

    Dudzele - HO Oedelem   0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE C : Speeldag 23

    Wevelgem B - Menen United     4 - 2

    Ledegem B - Dottignies B      5 - 2

    Izegem-Ingelmunster B - Aalbeke     1 - 1

    Rekkem - Bellegem    0 - 1

    Dentergem - Wikings Kortrijk    4 - 1

    Jong Vijve - Dadizele B    2 - 2

    Wervik B - Kuurne    0 - 4

    Stasegem - Sint-Eloois-Winkel B    0 - 2

    Marke - NS Heule   1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (22 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    21-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 27 en 28 januari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 27 en 28 januari 2018


    LIMBURG : Speeldag 20

    Zonhoven VV - Racing Peer    4 - 1

    Beringen - Bree-Beek    1 - 2

    Herk-De-Stad - Herkol     2 - 2

    Park Houthalen - Melo Zonhoven    3 - 0

    Bregel - Hoepertingen   1 - 3

    Helson Helchteren - Daring Huvo Jeuk    1 - 0

    Mechelen aan de Maas - Zepperen-Brustem    1 - 4

    Koersel - Vlijtingen     2 - 1


    ANTWERPEN :  Speeldag 21

    Lyra - Heikant Berlaar    0 - 2

    Lille - Vorselaar     2 - 1

    Sint-Job - Oppuurs    1 - 4

    Branddonk - RC Mechelen    1 - 2

    Merksplas - Schriek   UITGESTELD

    Kontich - Rapid Leest   3 - 2

    Berg en Dal - Witgoor Dessel    2 - 1

    GR Katelijne - Antonia    0 - 5


    BRABANT - BVV :  Speeldag 19

    Borght-Humbeek - Betekom    1 - 2

    HO Veltem - Aarschot   1 - 4

    Meise - Butsel   3 - 0

    Bertem-Leefdal - Tervuren-Duisburg   4 - 1

    Linden - HO Bierbeek   1 - 1

    Liedekerke - Strombeek   2 - 0

    Out-Hoegaarden - Houtem-Oplinter   1 - 3

    Melsbroek - Boka United   1 - 0


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 16

    RSD Jette - Crossing Schaerbeek    0 - 0

    Stade Everois - Kosova Schaerbeek   1 - 3

    Lasne-Ohain - Stockel   1 - 1

    Villers-La-Ville - BX Brussels  0 - 1

    Ren. Cl. Schaerbeek - Jodoigne   1 - 1

    Sporting Bruxelles - Ixelles     0 - 0

    RCS Brainois - Chastre    4 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 20

    Antoinien - Pont-a-Celles Buzet    1 - 1

    Soignies - Ostiches-Ath   0 - 3

    Ransart - Peruwelz FC   1 - 0

    Symphorinois - Le Roeulx   2 - 2

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Paturages   1 - 0

    Montkainoise - Gosselies   0 - 1

    Albert Quevy-Mons B - Houdeng   1 - 2

    Beloeil - Monceau    3 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    19-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - Standard de Liège
    Foto's Zulte Waregem - Standard de Liège  (2-1)





    De stoel van Standard-coach Ricardo Sa Pinto bleef leeg ....

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:foto's
    18-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 januari 2018
    NATIONAAL VOETBAL van dinsdag 23, woensdag 24 en donderdag 25 januari 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 23


    Zulte Waregem - Standard     2 - 1

    Sint-Truiden - KV Mechelen     2 - 0

    Moeskroen - KV Kortrijk     0 - 3

    Lokeren - RC Genk     1 - 2

    Eupen - Charleroi   1 - 0

    Anderlecht - Waasland-Beveren     2 - 2

    Antwerp - AA Gent    1 - 1

    Club Brugge - KV Oostende    3 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    15-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 januari 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 19, zaterdag 20 en zondag 21 januari 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 22


    Charleroi - Moeskroen     2 - 0

    Standard - Eupen     3 - 2

    Waasland-Beveren - Sint-Truiden    3 - 1

    KV Oostende - KV Kortrijk    2 - 1

    KV Mechelen - Zulte Waregem    0 - 2

    Antwerp - Club Brugge     2 - 2

    RC Genk - Anderlecht     0 - 1

    AA Gent - Lokeren    3 - 0



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 23

    Cercle Brugge - Lierse    4 - 1

    Union St-Gilloise - Westerlo     1 - 1

    Roeselare - Beerschot-Wilrijk    0 - 0

    Tubeke - Oud-Heverlee Leuven     0 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 18

    Dessel Sport - Oosterzonen     1 - 0

    Geel - Dender    3 - 3

    Deinze - Seraing    2 - 3

    Virton - Patro Eisden    2 - 0

    Chatelet-Farciennes - Berchem Sport   1 - 0

    Eendracht Aalst - KSK Heist    1 - 1

    VW Hamme - Lommel United     0 - 3

    Knokke - KSV Oudenaarde     4 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 18

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Gullegem      1 - 0

    Torhout - Rupel-Boom     3 - 1

    RC Gent - Sint-Eloois-Winkel    3 - 1

    Temse - Olsa Brakel    0 - 2

    Londerzeel - Westhoek     4 - 2

    Harelbeke - Sparta Petegem      0 - 4

    Ronse - Bornem    2 - 1

    Pepingen-Halle - Sint-Niklaas    2 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 18

    Turnhout - Spouwen-Mopertingen    1 - 2

    City Pirates Antwerpen - Tessenderlo    1 - 3

    Hoogstraten - Hades    1 - 2

    Hasselt - Tempo Overijse     4 - 3

    Vosselaar - Sint-Lenaarts     2 - 0

    Bocholt - Duffel    2 - 1

    Tienen - Zwarte Leeuw    1 - 1

    Wijgmaal - Cappellen     1 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 19

    Sprimont-Comblain - RWD Molenbeek   0 - 3

    Ciney - RFC de Liège    1 - 1

    Walhain - La Calamine      3 - 1

    Solières Sport - La Louvière-Centre   AFGELAST

    Acren-Lessines - Waremme   1 - 1

    Hamoir - RFC Meux   1 - 0

    Rebecquoise - Durbuy   0 - 2

    White Star Brussels - Ol. Charleroi   UITG.


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 18

    Wervik - Merelbeke     4 - 2

    Stekene - Wingene    AFGELAST

    Jong Lede - Menen     0 - 0

    Mariekerke - Ninove    1 - 1

    Eppegem - Wolvertem-Merchtem     1 - 1

    Grimbergen - Lebbeke    0 - 0

    Melsele - Vlamertinge     2 - 1

    Wetteren - Dikkelvenne     1 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 18

    Bilzen-Waltwilder - Kampenhout    5 - 1

    Leopoldsburg - Nijlen    2 - 2

    Diest - Houtvenne    3 - 5

    Heur-Tongeren - Woluwe-Zaventem     1 - 2

    Sterrebeek - Wellen    0 - 3

    Herentals - Esperanza Pelt     3 - 0

    Ternesse - Termien     1 - 4

    Hoeilaart - Diegem Sport    0 - 5

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 19

    Spy - Franc Borains    1 - 6

    Couvin-Mariembourg - Taminoise     5 - 0

    RAAL La Louvière - Manageoise    2 - 1

    Albert Quevy-Mons - Stade Brainois    3 - 0

    Waterloo - RFC Tournai     2 - 2

    Léopold FC - Onhaye      0 - 2

    Ganshoren - Racing Jet Wavre   1 - 1

    Solréziènne - Binchoise   0 - 2
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 19

    Aischoise - Stockay-Warfusée   3 - 2

    Longlier - Cointe-Liège   AFGELAST

    Mormont - RFC Huy     AFGELAST

    FC Tilleur - UR Namur    5 - 0

    Herstal - URSL Visé    0 - 2

    Verlaine - Bertrix       7 - 0

    Richelle - Givry      5 - 1

    Habay-La-Neuve - Aywaille     AFGELAST

    Inhaalwedstrijd woensdag 17/01 :
    Habay-La-Neuve - Stockay-Warfusée     1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    14-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - zaterdag 20 en zondag 21 januari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Aalter - Lochristi     1 - 3

    De Pinte - KVV Ardennen     2 - 0

    Drongen - Appelterre   2 - 2

    Sint-Gillis-Waas - Zele   2 - 7

    Elene-Grotenberge - Robur    1 - 0

    Zelzate - Berlare   2 - 0

    Voorde - HO Kalken   1 - 0

    Dendermonde - Sottegem     1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Assenede    3 - 3

    Zeveren - Merendree    1 - 2

    Waarschoot - Lovendegem    1 - 1

    Kleit - Zomergem     4 - 1

    Sleidinge - Meetjesland    0 - 2

    Bellem - Mariakerke   3 - 1

    Poesele - Evergem Center   1 - 0

    Belzele - Adegem     1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Denderhoutem - Borsbeke   5 - 2

    Winnik - Eine   2 - 2

    Kluisbergen Sportief - Machelen   1 - 2

    Burst - Jong Zulte    2 - 3

    Munkzwalm - Windeke    1 - 1

    Meerbeke - Geraardsbergen   1 - 5

    Gavere-Asper - Edeboys    1 - 3

    Gijzel-Oosterzele - Bambrugge    2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Doorslaar     2 - 2

    Sp. Waasmunster - Meldert     2 - 1

    Haasdonk - Heikant   2 - 2

    Buggenhout - Moerbeke   3 - 2

    Kruibeke - Sinaai    1 - 2

    Grembergen - Bazel   5 - 2

    Schoonaarde - Zaffelare   1 - 0

    Sint-Gillis - YB Beveren   3 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Hansbeke    2 - 2

    Ertvelde - VSV Gent     1 - 1

    Wachtebeke - Ursel   1 - 1

    Knesselare - DKW Evergem    1 - 1

    Watervliet - Nevele    3 - 1

    Kaprijke-Bentille - Vinkt   3 - 0

    Maria-Aalter - Sint-Kruis-Winkel   1 - 2

    Lembeke - Sint-Laureins    1 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - VC Zwijnaarde    0 - 1

    Overmere - Latem   0 - 7

    Sint-Denijs - Cercle Melle   3 - 1

    Zevergem - 9000 Gent    2 - 4

    Serskamp-Schellebelle - FC Destelbergen   1 - 1

    Moortsele - Heusden   1 - 3

    HT Zwijnaarde - Massemen   3 - 0

    Beervelde - Houtem     1 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    Vurste-Semmerzake - Elene-Grotenberge B    6 - 2

    Zingem - Olsene    4 - 1

    Boekel - Bevere     2 - 3

    FC Kluisbergen - Wortegem     AFGELAST

    Sottegem B - Volkegem    3 - 0

    Oudenhove - Nazareth-Eke    0 - 1

    Nokere-Kruishoutem - Velzeke   4 - 1 

    Sint-Goriks - Michelbeke     1 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Gijzegem - Deftinge    0 - 0

    Okegem - Wieze   3 - 1

    Doggen - Mere   1 - 0

    Denderleeuw - Nederhasselt   3 - 4

    Bonanza - Moerbeke-Geraadsbergen    1 - 0

    Baardegem - Haaltert    1 - 0

    Kerksken - Hofstade   1 - 5

    Zandbergen - Erembodegem    0 - 5

    DERDE PROVINCIALE E :

    Sint-Pauwels - Rangers Opdorp    2 - 0

    SKB Sint-Niklaas - Oudegem   2 - 3

    Melsele B - Bosdam Beveren     0 - 4

    SK Gerda - Kieldrecht   0 - 2

    Eksaarde - WB Sint-Niklaas    0 - 1

    Hamme-Zogge - Klinge   UITGESTELD

    Kallo - Daknam   7 - 3

    Robur B - SVH Waasmunster   3 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Vinderhoute - Sint-Denijs B    3 - 1

    Lotenhulle - Balgerhoeke   1 - 2

    Heusden B - Donk    3 - 4

    VS Destelbergen - Middelburg   2 - 1

    Oostakker - Poesele B    4 - 1

    Avrasya Gent - Ooidonck-Leerne    1 - 3

    Sint-Amandsberg - Muide Gent B    2 - 2

    Boekhoute - Bassevelde     4 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - FC Kluisbergen B     1 - 6

    Volkegem B - Nokere-Kruishoutem B      0 - 4

    Eine B - Huise-Ouwegem    1 - 3

    Nazareth-Eke B - FCLC Ronse    4 - 1

    Horebeke - Boekel B   7 - 0

    Maarkedal - Munkzwalm B   4 - 1

    Mater - Zingem B   1 - 4

    Petegem Schelde - Kluisbergen Sportief B    3 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Bonanza B     1 - 5

    Strijpen - Vlierzele    0 - 4

    Jong Geraardsbergen - Everbeek   0 - 6

    Ophasselt - Zegelsem   3 - 1

    Aaigem - Sint-Antelinks   2 - 1

    Bavegem - Idegem   1 - 4

    Herzele-Ressegem - Oudenhove B   7 - 0

    Neigem - Opbrakel   5 - 1

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 21

    T. Melle - Wichelen   2 - 2

    FC Dampoort - Smetlede   1 - 9

    Nieuwerkerken - Herdersem   0 - 2

    Melsen - SK Merelbeke   5 - 0

    Balegem - Moorsel    0 - 4

    Rangers Merelbeke - Laarne-Kalken B    4 - 5

    HO Kalken B - Gijzel-Oosterzele B    FF

    Edeboys B - Jong Lede B    FF

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 21

    Stekene B - Zaffelare B      1 - 5

    Sombeke - Hoogeinde     2 - 0

    PD Kruibeke - Lebbeke B     3 - 1

    Lochristi B - Buggenhout B   FF  5 - 0

    Meerdonk - Waasmunster B   5 - 0

    Haasdonk B - Kemzeke   1 - 3

    Rupelmonde - Verrebroek   2 - 0

    Zele B - Baasrode    6 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    13-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 20 en 21 januari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - zaterdag 20 en zondag 21 januari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Zwevezele - Varsenare    5 - 0


    Rumbeke - Kortemark    0 - 2


    Oostkamp - Poperinge     4 - 0


    Westkapelle - Blankenberge   5 - 0


    WS Lauwe - Wielsbeke    2 - 2


    RC Waregem - Oostduinkerke    2 - 1


    Boezinge - Eernegem     4 - 0


    Oostnieuwkerke - RC Lauwe    4 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Staden - Bredene    1 - 4

    Beernem - Damme   1 - 2

    De Ruiter Roeselare - Heist    5 - 2

    Spermalie-Middelkerke - Diksmuide    1 - 1

    VV Tielt - Jabbeke    1 - 3

    Veldegem - Club Roeselare    2 - 2

    Oudenburg - Zedelgem    1 - 0

    Meulebeke - Gistel    2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Beselare    1 - 0

    Heestert - Geluwe    4 - 3

    Otegem - Moen    1 - 1

    Anzegem - Emelgem-Kachtem    2 - 0

    Zwevegem - Dottignies    2 - 2

    Deerlijk - Dadizele   0 - 1

    Ledegem - Nieuwkerke    3 - 4

    Ingooigem - Beveren-Leie     1 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Westrozebeke - Proven   0 - 2

    Dikkebus - Geluveld   4 - 3

    Moorslede - Merkem    6 - 2

    Handzame - Veurne    1 - 1

    Ploegsteert - Hooglede   1 - 2

    De Panne - Gits    3 - 0

    Zonnebeke - Houthulst    2 - 1

    Comines-Warneton - Brielen    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Sint-Kruis - Westende     2 - 1

    Zandvoorde - Ichtegem    1 - 1

    Snaaskerke - Steenbrugge   3 - 1

    Jong Male - Lissewege    2 - 1

    Koekelare - Keiem    1 - 3

    Ruddervoorde - Loppem    4 - 5

    Dar. Brugge - Moerkerke    3 - 0

    De Haan - Nieuwpoort    3 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - KSV Kortrijk    1 - 1

    Avelgem - Pittem     4 - 3

    Desselgem - Aarsele    1 - 1

    Lendelede - Dosko Beveren   1 - 2

    Bissegem - Hulste   5 - 2

    Kanegem - Zwevezele B   2 - 2

    Ardooie - Lichtervelde    4 - 5

    Moorsele - Luingnois    4 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 22

    Passendale - Alveringem     2 - 2

    Hollebeke - Lo-Reninge    AFGELAST

    Westouter - Zillebeke    4 - 1

    Kruiseke - Langemark-Poelkapelle    2 - 0

    Jonkershove - Reningelst   4 - 1

    Vleteren - Zarren    3 - 2

    Voormezele - Poperinge B     1 - 0

    Diksmuide B - Veurne B    1 - 2

    Elverdinge - Bulskamp    5 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dosko Beveren B - SK Torhout    1 - 3

    Aartrijke - Oostduinkerke B    9 - 0

    Steenbrugge B - Dudzele    1 - 7

    Ruiselede - Hertsberge    2 - 2

    Sint-Joris - Zerkegem    1 - 3

    Lombardsijde - HO Oedelem    0 - 1

    E. Brugge - Doomkerke    0 - 3

    Wenduine - Beernem B    2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C : Speeldag 22

    Wikings Kortrijk - Ledegem B    0 - 5

    Dadizele B - Stasegem     3 - 2

    Sint-Eloois-Winkel B - Dentergem    2 - 2

    Menen United - Jong Vijve    0 - 8

    Bellegem - Wervik B    7 - 0

    NS Heule - Kuurne    1 - 0

    Aalbeke - Wevelgem B   2 - 1

    Dottignies B - Rekkem    1 - 1

    Marke - Izegem-Ingelmunster B    2 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    12-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 20 en 21 januari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 20 en 21 januari 2018


    LIMBURG : Speeldag 19

    Vlijtingen - Mechelen aan de Maas    0 - 3

    Bree-Beek - Zonhoven VV     3 - 1

    Racing Peer - Bregel     0 - 1

    Daring Huvo Jeuk - Beringen    1 - 1

    Melo Zonhoven - Koersel     1 - 0

    Zepperen Brustem - Helson Helchteren    0 - 4

    Hoepertingen - Herk-De-Stad     1 - 0

    Herkol - Park Houthalen     2 - 2



    ANTWERPEN :  Speeldag 20

    Oppuurs - Lyra      AFGELAST

    Vorselaar - Merksplas      1 - 1

    Heikant Berlaar - Kontich     2 - 2

    Antonia - Lille     2 - 3

    RC Mechelen - Sint-Job     5 - 0

    Schriek - Branddonk     4 - 0

    Witgoor Dessel - GR Katelijne    2 - 0

    Rapid Leest - Berg en Dal    0 - 2



    BRABANT - BVV :  Speeldag 18

    Houtem-Oplinter - Melsbroek     1 - 3

    HO Bierbeek - Out-Hoegaarden     3 - 0

    Betekom - Bertem-Leefdal     2 - 2

    Tervuren-Duisburg - Linden     3 - 1

    Liedekerke - Meise    1 - 1

    Butsel - HO Veltem   1 - 0

    Aarschot - Borght-Humbeek    0 - 0

    Strombeek - Boka United      1 - 1


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 15

    Chastre - Ixelles    1 - 5

    Kosova Schaerbeek - RSD Jette   1 - 0

    Jodoigne - Villers-La-Ville   2 - 2

    Stockel - Stade Everois   5 - 3

    RCS Brainois - Ren. Cl. Schaerbeek    2 - 1

    BX Brussels - Lasne-Ohain   0 - 2

    Crossing Schaerbeek - Sporting Bruxelles   3 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 19

    Pont-A-Celles Buzet - Soignies    4 - 0

    Beloeil - Albert Quevy-Mons B   2 - 1

    Ostiches-Ath - Ransart   3 - 0

    Gosselies - Saint-Ghislain Tertre Hautrage   2 - 3

    Houdeng - Montkainoise   2 - 0

    Le Roeulx - Antoinien   1 - 3

    Paturages - Symphorinois   1 - 1

    Monceau - Peruwelz FC    3 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    08-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 januari 2018

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 12, zaterdag 13 en zondag 14 januari 2018





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE : 


    Winterstop tot het weekend van 19, 20 en 21 januari - 
    INHAALWEDSTRIJD van speeldag 21 

    KV Oostende - RC Genk    1 - 2





    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 22

    Westerlo - Roeselare    0 - 0

    Beerschot-Wilrijk - Cercle Brugge    2 - 3   

    Lierse - Tubeke     2 - 1

    Oud-Heverlee Leuven - Union St-Gilloise     3 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 17

    KSV Oudenaarde - Dessel Sport    1 - 1

    Dender - Chatelet-Farciennes   1 - 1

    Seraing - Virton     2 - 0

    Patro Eisden - VW Hamme      0 - 2

    Oosterzonen - Deinze    0 - 1

    KSK Heist - Knokke     2 - 1

    Lommel United - Eendracht Aalst     2 - 1

    Berchem Sport - Geel     1 - 3


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 17

    Olsa Brakel - Torhout      1 - 1   ( Op 23/12 gespeeld )

    Sint-Niklaas - RC Gent   4 - 0

    Bornem - Temse     2 - 0

    Sint-Eloois-Winkel - Londerzeel    1 - 1

    Rupel-Boom - Pepingen-Halle    4 - 0

    Westhoek - Mandel United Izegem-Ingelmunster   2 - 0

    Sparta Petegem - Ronse     1 - 1

    Gullegem - Harelbeke     3 - 3


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 17

    Zwarte Leeuw - Hasselt    2 - 1

    Tessenderlo - Turnhout    2 - 0

    Hades - Bocholt      5 - 1

    Sint-Lenaarts - Tienen      3 - 3

    Tempo Overijse - Wijgmaal    3 - 1

    Cappellen - City Pirates Antwerpen     1 - 1

    Duffel - Vosselaar      2 - 1

    Spouwen-Mopertingen - Hoogstraten     1 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 18

    Ol. Charleroi - Rebecquoise    2 - 2

    RFC Meux - Ciney    1 - 1

    RWD Molenbeek - Acren-Lessines    2 - 1

    Durbuy - Walhain     1 - 3

    La Calamine - Solières Sport      2 - 2

    RFC de Liège - Sprimont-Comblain    3 - 0

    La Louvière-Centre - Hamoir     1 - 5

    Waremme - White Star Brussels    UITG. 


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 17

    Dikkelvenne - Jong Lede     4 - 1   ( Op 23/12 gespeeld )

    Wolvertem-Merchtem - Wervik     1 - 1

    Ninove - Stekene   3 - 0

    Lebbeke - Mariekerke    0 - 2

    Merelbeke - Melsele    2 - 4

    Vlamertinge - Grimbergen    0 - 1

    Menen - Eppegem     1 - 3

    Wingene - Wetteren    0 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 17

    Esperanza Pelt - Heur-Tongeren    1 - 0

    Nijlen - Hoeilaart       4 - 2

    Houtvenne - Sterrebeek      2 - 0

    Termien - Herentals    3 - 0

    Wellen - Ternesse    3 - 0

    Kampenhout - Leopoldsburg    0 - 3

    Woluwe-Zaventem - Bilzen-Waltwilder    1 - 2

    Diegem Sport - Diest     1 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 18

    Racing Jet Wavre - Léopold FC    3 - 1

    Franc Borains - RAAL La Louvière     2 - 1

    RFC Tournai - Ganshoren      2 - 0

    Onhaye - Spy     4 - 2

    Stade Brainois - Couvin-Mariembourg     2 - 2

    Binchoise - Albert Quevy-Mons    1 - 1

    Manageoise - Solréziènne      1 - 0

    Taminoise - Waterloo    3 - 0
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 18

    UR Namur - Longlier      1 - 4

    Bertrix - Mormont     1 - 4

    Givry - Habay-La-Neuve    1 - 1

    Aywaille - Verlaine     2 - 1

    Stockay-Warfusée - Verlaine   2 - 2

    Cointe-Liège - Herstal     3 - 8

    URSL Visé - Aischoise    2 - 1

    RFC Huy - FC Tilleur     0 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (39 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    07-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - zaterdag 13 en zondag 14 januari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - Sint-Gillis-Waas    4 - 1

    Sottegem - Voorde    1 - 3

    KVV Ardennen - Elene-Grotenberge   3 - 1

    Appelterre - De Pinte    2 - 2

    Lochristi - Dendermonde     1 - 2

    Robur - Zelzate    0 - 3

    HO Kalken - Drongen    1 - 1

    Zele - Aalter     1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Belzele    0 - 1

    Meetjesland - Maldegem   2 - 0

    Zomergem - Waarschoot     5 - 2

    Mariakerke - Sleidinge    2 - 3

    Assenede - Kleit     2 - 1

    Merendree - Poesele    0 - 1

    Lovendegem - Zeveren     0 - 1

    Adegem - Bellem     5 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Meerbeke     2 - 1

    Machelen - Denderhoutem     0 - 3

    Edeboys - Gijzel-Oosterzele    6 - 1

    Geraardsbergen - Gavere-Asper    1 - 0

    Eine - Burst    0 - 3

    Jong Zulte - Munkzwalm    2 - 3

    Bambrugge - Kluisbergen Sportief     5 - 1

    Borsbeke - Winnik     4 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    YB Beveren - Vrasene    0 - 1

    Bazel - Sint-Gillis    6 - 4

    Doorslaar - Schoonaarde     2 - 1

    Moerbeke - Kruibeke     2 - 3

    Heikant - Sp. Waasmunster     0 - 1

    Zaffelare - Haasdonk     4 - 1

    Sinaai - Grembergen    1 - 1

    Meldert - Buggenhout     2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    DKW Evergem - Watervliet    2 - 1

    Nevele - Kaprijke-Bentille   1 - 0

    Vinkt - Maria-Aalter   1 - 1

    Ursel - Muide Gent   0 - 0

    VSV Gent - Wachtebeke    5 - 2

    Sint-Laureins - Ertvelde    0 - 1

    Hansbeke - Knesselare     1 - 2

    Sint-Kruis-Winkel - Lembeke   2 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Sint-Denijs     2 - 2

    Latem - Beervelde    1 - 4

    FC Destelbergen - Laarne-Kalken    3 - 3

    Houtem - Moortsele   2 - 1

    Massemen - Serskamp-Schellebelle   0 - 4

    VC Zwijnaarde - Zevergem     2 - 1

    Cercle Melle - Overmere      0 - 1

    Heusden - HT Zwijnaarde   3 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Sottegem B    3 - 3

    Nazareth-Eke - Boekel   0 - 2

    Bevere - Vurste-Semmerzake    3 - 1

    Volkegem - Zingem    0 - 2

    Elene-Grotenberge B - FC Kluisbergen    3 - 0

    Wortegem - Nokere-Kruishoutem    0 - 2

    Olsene - Oudenhove      0 - 3

    Velzeke - Sint-Goriks    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :

    Moerbeke-Geraadsbergen - Baardegem    0 - 1

    Haaltert - Kerksken     3 - 0

    Hofstade - Zandbergen    1 - 2

    Erembodegem - Gijzegem    4 - 1

    Deftinge - Okegem    1 - 0

    Mere - Denderleeuw     0 - 2

    Wieze - Doggen    2 - 4

    Nederhasselt - Bonanza    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Kallo   3 - 1

    Bosdam Beveren - SK Gerda    0 - 2

    Daknam - Hamme-Zogge     3 - 2

    Klinge - Robur B    1 - 1

    Rangers Opdorp - SKB Sint-Niklaas    2 - 3

    WB Sint-Niklaas - Sint-Pauwels   2 - 1

    Oudegem - Melsele B     3 - 2

    SVH Waasmunster - Eksaarde     1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent B - Vinderhoute    1 - 2

    Poesele B - Avrasya Gent      STOPG.

    Bassevelde - Sint-Amandsberg    4 - 0

    Sint-Denijs B - Lotenhulle     1 - 1

    Middelburg - Oostakker   3 - 3

    Donk - VS Destelbergen    11 - 2

    Ooidonck-Leerne - Boekhoute   2 - 2

    Balgerhoeke - Heusden B     3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Petegem Schelde   2 - 4

    Boekel B - Nazareth-Eke B    2 - 3

    Zingem B - Volkegem B   3 - 2

    Munkzwalm B - Eine B    2 - 3

    Nokere-Kruishoutem B - Maarkedal    2 - 3

    FCLC Ronse - Mater     3 - 0

    Huise-Ouwegem - Bevere B     3 - 2

    Kluisbergen Sportief B - Horebeke   2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Strijpen      1 - 3

    Idegem - Neigem     0 - 3

    Zegelsem - Aaigem     2 - 2

    Everbeek - Ophasselt    2 - 1

    Opbrakel - Michelbeke B    3 - 0

    Sint-Antelinks - Herzele-Ressegem    3 - 0

    Vlierzele - Jong Geraardsbergen     17 - 1

    Oudenhove B - Bavegem     2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 20

    Jong Lede B - HO Kalken B    0 - 8

    Wichelen - Rangers Merelbeke    8 - 1

    Smetlede - Edeboys B      FF   5 - 0

    Moorsel - Melsen      1 - 1

    Herdersem - FC Dampoort     5 - 1

    SK Merelbeke - Bottelare   0 - 2

    Laarne-Kalken B - Nieuwerkerken     1 - 4

    Gijzel-Oosterzele B - Balegem    FF  

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 20

    Zaffelare B - Sombeke    2 - 2

    Kemzeke - Tielrode    0 - 2

    PD Kruibeke - Waasmunster B   1 - 4

    Lebbeke B - Stekene B   1 - 6

    Verrebroek - Baasrode   0 - 4

    Meerdonk - Lochristi B   3 - 1

    Hoogeinde - Haasdonk B    1 - 6

    Buggenhout B - Zele B     FF  0 - 5


    Nog dit : Vanaf volgend weekend starten alle wedstrijden op zondag opnieuw om 15 uur.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (26 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    06-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 13 en 14 januari 2018

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - zaterdag 13 en zondag 14 januari 2018

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Poperinge - WS Lauwe   2 - 0


    Oostduinkerke - Oostnieuwkerke   1 - 4


    Blankenberge - Rumbeke   2 - 1


    Wielsbeke - Westkapelle    3 - 1


    Eernegem - Zwevezele    0 - 1


    Kortemark - Boezinge    4 - 0


    RC Lauwe - Oostkamp    1 - 3


    Varsenare - RC Waregem    0 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Damme - De Ruiter Roeselare   2 - 1

    Diskmuide - Meulebeke   3 - 1

    Gistel - VV Tielt    1 - 2

    Heist - Staden    2 - 1

    Bredene - Spermalie-Middelkerke    0 - 1

    Zedelgem - Beernem     3 - 2

    Club Roeselare - Oudenburg   0 - 1

    Jabbeke - Veldegem    3 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Zwevegem    3 - 1

    Dottignies - Otegem   0 - 1

    Dadizele - Ledegem    1 - 1

    Nieuwkerke - Anzegem    2 - 5

    Beveren-Leie - Heestert     1 - 4

    Moen - Ingooigem     4 - 1

    Geluwe - Wevelgem     1 - 1

    Beselare - Deerlijk      1 - 3

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Dikkebus    1 - 3

    Proven - Moorslede    1 - 1

    Gits - Westrozebeke     3 - 4

    Brielen - Handzame   2 - 2

    Hooglede - Zonnebeke    2 - 0

    Houthulst - De Panne    4 - 6

    Geluveld - Comines-Warneton    1 - 2

    Veurne - Ploegsteert     1 - 3

    DERDE PROVINCIALE B :

    Ichtegem - Sint-Kruis   1 - 5

    Steenbrugge - Jong Male   2 - 2

    Loppem - Koekelare    3 - 1

    Moerkerke - Zandvoorde    1 - 0

    Keiem - Dar. Brugge    6 - 5

    Westende - De Haan    2 - 2

    Nieuwpoort - Snaaskerke   3 - 0

    Lissewege - Ruddervoorde    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Zwevezele B - Bissegem   1 - 0

    Dosko Beveren - Avelgem    0 - 3

    Aarsele - Lendelede    1 - 3

    Pittem - Kanegem    0 - 3

    KSV Kortrijk - Moorsele    3 - 3

    Lichtervelde - Oostrozebeke   2 - 0

    Luingnois - Desselgem     5 - 2

    Hulste - Ardooie    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 21

    Veurne B - Voormezele   0 - 3

    Bulskamp - Hollebeke    4 - 3

    Lo-Reninge - Kruiseke    2 - 1

    Poperinge B - Passendale   0 - 3

    Reningelst - Diksmuide B   1 - 3

    Zarren - Jonkershove    0 - 1

    Langemark-Poelkapelle - Westouter    1 - 1

    Alveringem - Elverdinge    2 - 0

    Zillebeke - Vleteren    1 - 6

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Oostduinkerke B - Dosko Beveren B    1 - 6

    SK Torhout - Lombardsijde      2 - 0

    HO Oedelem - Steenbrugge B    6 - 3

    Hertsberge - Sint-Joris     1 - 0

    Doomkerke - Ruiselede     5 - 2

    Beernem B - E. Brugge      0 - 0

    Dudzele - Wenduine    5 - 1

    Zerkegem - Aartrijke    1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE C :  Speeldag 21

    Ledegem B - Sint-Eloois-Winkel B     4 - 2

    Wevelgem B - Marke    1 - 2

    Izegem-Ingelmunster B - NS Heule  0 - 1

    Jong Vijve - Aalbeke    2 - 1

    Dentergem - Dadizele B    2 - 4

    Wervik B - Dottignies B    1 - 5

    Rekkem - Wikings Kortrijk    5 - 1

    Kuurne - Bellegem    2 - 2

    Stasegem - Menen United    4 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    05-01-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 13 en 14 januari 2018

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 13 en 14 januari 2018


    LIMBURG : Speeldag 18

    Bregel - Bree-Beek   1 - 3

    Zonhoven VV - Daring Huvo Jeuk    0 - 1

    Beringen - Zepperen-Brustem    0 - 0

    Helson Helchteren - Vlijtingen     2 - 0

    Hoepertingen - Racing Peer   2 - 1

    Herk-De-Stad - Park Houthalen   0 - 4

    Koersel - Herkol   3 - 1

    Mechelen aan de Maas - Melo Zonhoven     2 - 0



    ANTWERPEN :  Speeldag 19

    Vorselaar - Antonia    0 - 0

    Lille - Witgoor Dessel     2 - 1

    Kontich - Oppuurs    1 - 2

    Merksplas - Branddonk    0 - 0

    Sint-Job - Schriek    2 - 3

    Lyra - RC Mechelen    1 - 2

    Berg en Dal - Heikant Berlaar   1 - 1

    GR Katelijne - Rapid Leest     2 - 1



    BRABANT - BVV :  Speeldag 17

    Bertem-Leefdal - Aarschot   0 - 2

    Meise - Strombeek     2 - 2

    Linden - Betekom    1 - 0

    Boka United - Houtem-Oplinter    1 - 1

    Melsbroek - HO Bierbeek     0 - 2

    Borght-Humbeek - Butsel    1 - 1

    HO Veltem - Liedekerke    1 - 0

    Out-Hoegaarden - Tervuren-Duisburg   1 - 1


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 14

    Ixelles - Crossing Schaerbeek    1 - 0

    Stade Everois - BX Brussels     3 - 3

    Sporting Bruxelles - Kosova Schaerbeek    6 - 0

    Villers-La-Ville - RCS Brainois     2 - 3

    RSD Jette - Stockel    0 - 2

    Lasne-Ohain - Jodoigne    1 - 3

    Ren. Cl. Schaerbeek - Chastre    1 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 18

    Peruwelz FC - Ostiches-Ath    0 - 2

    Montkainoise - Beloeil    3 - 1

    Symphorinois - Gosselies   1 - 0

    Soignies - Le Roeulx     0 - 1

    Albert Quevy-Mons B - Monceau    1 - 3

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Houdeng    0 - 2

    Ransart - Pont-A-Celles Buzet     1 - 1

    Antoinien - Paturages       1 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen




    Foto

    Op zondag 2 december wordt in Dublin geloot voor
    de voorrondes van het Europees Kampioenschap voetbal
    EURO 2020.


    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoerd van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • SPEELDAG 13 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 13 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 13 : LIJST 5 en 6

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 zullen er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 15
  • speeldag 15
  • voorspellingen speeldag 15
  • voorspellingen speeldag 15 (vervolg)
  • klassementen speeldag 14

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 08-2013

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Telezorg is nog ver weg
  • Partijen op ramkoers bij overleg pensioen
  • Goede zomer voor campings en hotels
  • Kritiek op ’flexibiliteit’ Harbers
  • VVD: einde aan ’nooduitgang’ asielzoekers
  • Waar is het respect gebleven?
  • Doembeeld kan in ijskast
  • VVD: politiek geen rol asiel
  • Bod kabinet te mager
  • Schiphol zet in op gezichtsscan

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • Argentinië niet in staat om gezonken onderzeeër te bergen
  • Vier demonstranten haalden Den Helder. ‘Waar blijft je groepje nou?’
  • Hoe racistisch is de Nederlander nou echt? Harriët Duurvoort in gesprek met Herman Vuijsje
  • Hongarije helpt oud-premier Macedonië ontsnappen in diplomatieke auto’s
  • Ondanks verdeeldheid rustige intocht Sint in Zaanstad
  • Bus met Kick Out Zwarte Piet-demonstranten bij Alkmaar van de weg gehaald
  • 124.000 Fransen blokkeren door heel het land wegen uit protest tegen hoge brandstofprijzen
  • Fransen blokkeren wegen als protest tegen hoge brandstofprijzen
  • Fransen blokkeren wegen als protest tegen hoge brandstofprijzen
  • Een Piet die wit is? Voor kinderen geen probleem

    Foto

    Nieuws Ned. AD
  • Oud rugby-international slachtoffer van homohaat
  • Romeo Beckham trots op idool Zverev, Bouchard op stap in Miami
  • België mist finaleronde na sensationele comeback Zwitserland
  • Price klopt Anderson en wint voor het eerst een ‘major’
  • Price klopt Anderson en noteert eerste grote zege
  • Krijgt Van Grinsven een flashback bij omhaal Korpershoek (34)?
  • David Silva zwaait samen met zoontje Mateo af als Spaans international
  • Zverev (21) weerhoudt Djokovic van zesde titel ATP Finals
  • Zverev weerhoudt Djokovic van zesde titel ATP Finals
  • Carlsen en Caruana delen weer het punt


    Foto

    Nieuws Telegraph (UK)
  • George III's medical records put online in royal first, revealing reading King Lear worsened his madness
  • Colonel accused of 'groping woman's breasts' at regimental dinner suspended by the Army
  • Elvis Presley awarded US Medal of Freedom by Donald Trump
  • Migrants pile into dinghies to cross  Channel to Dover as 'panic setting in'  before Brexit deadline hits
  • Civil and family courts to trial flexible working hours
  • Child abuse videos being so widely shared online 'victims being recognised in street'
  • John Humphrys: an untucked shirt is great on Meghan Markle but not on men
  • Forty years on, Khmer Rouge verdict is first ruling that Cambodian regime committed genocide
  • Pantomime dame to be 'gender fluid' for first time to reflect 'topical' identity conversation
  • Guide horse sacked for being too big will soon ride the Underground with new master


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!