Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4 en 5
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 tot en met 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • Skûtsjesilen van 4 tot en met 17 augustus
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Speeldag 1 tot en met 4 van tweede en derde amateurklasse
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • Eerste speeldagen eerste provincialers Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • WK-selectie + oefeninterlands Rode Duivels
  • Reeksindeling Nationaal seizoen 2018 - 2019
  • Reeksindeling Oost-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Reeksindeling West-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Eurovision 2018
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
    Foto
    Nieuws VTM
  • Urinoir in bloembak tegen wildplassen
  • Dvtch Norris op Pukkelpop: “Nog altijd sprakeloos”
  • Enkel voor durvers: glazen hangbrug 160 meter boven grond
  • Zeker 5 mensen onder puin in Genua, eerste slachtoffers al begraven
  • Skiën tijdens paasvakantie? Nu boeken is de boodschap!
  • Slang kronkelt maand lang rond in Leuven
  • WhatsApp gaat gesprekken automatisch verwijderen: zo red je je data
  • Make-up artiest brengt schilderijen tot leven
  • Initiatief voor gezonde vis: vissers brengen afval aan wal
  • Make-up artiest brengt schilderijen tot leven
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (10)
  • Croky Cup - Beker van België (38)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (73)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (159)
  • info (161)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (224)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (136)
  • Voetbal West Vlaanderen (127)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (13)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Anderlecht is van Lukasz Teodorczyk af: Poolse spits trekt richting Serie A
  • Broer van Lionel Messi moet de bak in (of toch op papier)
  • Een nieuwe Nederlandse afgang in Europa: PSV en Ajax moeten Oranje redden van de complete ondergang
  • Elise Mertens klopt nummer drie van de wereld en stoot door naar kwartfinales in Cincinnati
  • FC Barcelona verkoopt overbodige Marlon aan Serie A-club Sassuolo
  • Ook Ten Dam naar ploeg Van Avermaet, voorlopig geen droomtransfer voor Allegaert
  • Kompany bouwt 75 luxeflats in Manchester
  • Onze Duivels-watcher doet oproep aan Lukaku: “Stoppen op je 27ste? Onbegrijpelijk!”
  • Thierry Henry in beeld als... T2 van de Rode Duivels
  • COMMENTAAR. Ludo Vandewalle: "De beste spelers ter wereld worden steeds meer gejaagd door de zware kalender"
    Foto
    Nieuws HLN
  • Ratingbureaus verlagen Turkse kredietwaardigheid
  • 'Oscar And The Wolf' is nog stééds de Max
  • 'Oscar And The Wolf' is nog stééds de Max
  • WOONVIDEO. Modern en veel licht: nieuwbouw in Portugal is perfecte stekje voor dit koppel
  • Back to basics en best goedkoop: deze mensen wonen in een joert
  • Architect Egide Meertens tipt: "Een woning moet niet groot zijn om groots te zijn”
  • Gemiddelde prijs van huis voor het eerst boven de 250.000 euro
  • Met deze vijf tips maak je van elk balkon of iedere binnenkoer een groene stadsoase
  • Bouw lijdt onder de hitte en droogte
  • Luchtvaartmaatschappij Emirates zoekt cabinepersoneel in België
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Jury rechtszaak-Manafort is er nog niet uit
  • ’Milli Görüs nam jongeren mee naar radicale imam’
  • Reuzen slapen en snurken ook in Leeuwarden
  • CDA-coryfee Elco Brinkman verlaat politiek
  • Reuzen slapen en snurken in Leeuwarden
  • 95.000 mensen bekijken reuzen in Leeuwarden
  • Dronken ’Tinkerbell’ uit vliegtuig gegooid
  • Weer groen slot Wall Street door handelshoop
  • Dappere actie van woedende moslima
  • Ouders vermoorde Drent loven 50.000 euro uit
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Sifan Hassan wint eindelijk het vurig gewenste goud op de 5.000 meter
  • Over vier jaar weer een super-EK? Dat hangt vooral af van de kijkcijfers
  • Ophef over bruiloftsgast van Oostenrijkse minister: Vladimir Poetin
  • Een brug aanleggen is in Italië een martelgang: ‘Ze kunnen de schijt krijgen’
  • 324 doden bij overstromingen in India, 200.000 mensen ontheemd
  • Scepsis omgeeft nieuwe Davis Cup: is het een noodzakelijke vernieuwing of regeert het geld?
  • Dit is waar Merkel en Poetin het zaterdag over gaan hebben
  • De arbeidsmarkt is aan alle kanten overspannen: echt iedereen zoekt nu personeel
  • Vies water dwingt Van der Weijden tot solo Elfstedenzwemtocht
  • Zo werd Fortuna Sittard na de misère weer ‘eredivisieproof’ gemaakt
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • Kyrgios verliest set met opzet nadat hij het niet eens is met umpire
  • IOC heft schorsing Koeweit op
  • Davis Cup na 118 jaar op de schop
  • ADO-spits Zhang in vorm voor China op Asian Games
  • Van der Poel degradeert concurrentie in Noorwegen
  • Schulting geniet van smoothie, broers Griezmann blijven feesten
  • Van der Poel wint in Noorwegen na machtige sprint
  • Schulting geniet van smoothie, hockeysters in Saint-Tropez
  • Madonna wil voetbalacademie in Malawi
  • Schulting geniet van smoothie en Afrodite zingt een liedje
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    07-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
    Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
    De zomer van 2018 wordt een voetbalhete zomer. Van 14 juni tot en met 15 juli wordt het wereldkampioenschap voetbal
    georganiseerd in Rusland. De 32 deelnemende landen werden in acht poules ingedeeld. De twee best geklasseerden zullen
    doorstoten naar de achtste finales. Vanaf dan stoten enkel de winnaars door tot de finale die op 15 juli in Moskou zal
    afgewerkt worden. België zit, als reekshoofd, in groep G samen met Engeland, Tunesië en Panama.
    Het volledige wedstrijdschema kan je hier vinden :

    GROEP A :
    14 juni (17 uur) : Rusland - Saoudi-Arabië   5 - 0
    15 juni (14 uur) : Egypte - Uruguay   0 - 1
    19 juni (20 uur) : Rusland - Egypte   3 - 1
    20 juni (17 uur) : Uruguay - Saoudi-Arabië   1 - 0
    25 juni (16 uur) : Uruguay - Rusland   3 - 0
    25 juni (16 uur) : Saoudi-Arabië - Egypte   2 - 1

    GROEP B :
    15 juni (16 uur) : Marokko - Iran   0 - 1
    15 juni (20 uur) : Portugal - Spanje   3 - 3
    20 juni (14 uur) : Portugal - Marokko    1 - 0
    20 juni (20 uur) : Iran - Spanje   0 - 1
    25 juni (20 uur) : Iran - Portugal   1 - 1
    25 juni (20 uur) : Spanje - Marokko   2 - 2

    GROEP C :
    16 juni (12 uur) : Frankrijk - Australië   2 - 1
    16 juni (18 uur) : Peru - Denemarken   0 - 1
    21 juni (14 uur) : Denemarken - Australië   1 - 1
    21 juni (17 uur) : Frankrijk - Peru   1 - 0
    26 juni (16 uur) : Denemarken - Frankrijk   0 - 0
    26 juni (16 uur) : Australië - Peru   0 - 2

    GROEP D :
    16 juni (15 uur) : Argentinië - IJsland   1 - 1
    16 juni (21 uur) : Kroatië - Nigeria   2 - 0
    21 juni (20 uur) : Argentinië - Kroatië   0 - 3
    22 juni (17 uur) : Nigeria - IJsland   2 - 0
    26 juni (20 uur) : Nigeria - Argentinië   1 - 2
    26 juni (20 uur) : IJsland - Kroatië    1 - 2

    GROEP E :
    17 juni (14 uur) : Costa Rica - Servië   0 - 1
    17 juni (20 uur) : Brazilië - Zwitserland   1 - 1
    22 juni (14 uur) : Brazilië - Costa Rica   2 - 0
    22 juni (20 uur) : Servië - Zwitserland   1 - 2
    27 juni (20 uur) : Servië - Brazilië   0 - 2
    27 juni (20 uur) : Zwitserland - Costa Rica    2 - 2

    GROEP F :
    17 juni (17 uur) : Duitsland - Mexico   0 - 1
    18 juni (14 uur) : Zweden - Zuid-Korea    1 - 0
    23 juni (17 uur) : Zuid-Korea - Mexico   1 - 2
    23 juni (20 uur) : Duitsland - Zweden   2 - 1
    27 juni (16 uur) : Zuid-Korea - Duitsland   2 - 0
    27 juni (16 uur) : Mexico - Zweden   0 - 3

    GROEP G :
    18 juni (17 uur) : België - Panama   3 - 0
    18 juni (20 uur) : Tunesië - Engeland   1 - 2
    23 juni (14 uur) : België - Tunesië   5 - 2
    24 juni (14 uur) : Engeland - Panama   6 - 1
    28 juni (20 uur) : Engeland - België   0 - 1
    28 juni (20 uur) : Panama - Tunesië    1 - 2

    GROEP H :
    19 juni (14 uur) : Colombia - Japan   1 - 2
    19 juni (17 uur) : Polen - Senegal   1 - 2
    24 juni (17 uur) : Japan - Senegal   2 - 2
    24 juni (20 uur) : Polen - Colombia   0 - 3
    28 juni (16 uur) : Japan - Polen   0 - 1
    28 juni (16 uur) : Senegal - Colombia   0 - 1

    ACHTSTE FINALES :
    30 juni (16 uur) : Frankrijk - Argentinië   4 - 3
    30 juni (20 uur) : Uruguay - Portugal   2 - 1
    1 juli (16 uur) : Spanje - Rusland    1 - 1 na verlengingen - strafschoppen  3 - 4
    1 juli (20 uur) : Kroatië - Denemarken   1 - 1 na verlengingen - strafschoppen  3 - 2
    2 juli (16 uur) : Brazilië - Mexico   2 - 0
    2 juli (20 uur) : België - Japan   3 - 2
    3 juli (16 uur) : Zwitserland - Zweden   0 - 1
    3 juli (20 uur) : Colombia - Engeland   1 - 1   na verlengingen - strafschoppen  3 - 4

    KWARTFINALES
    6 juli (16 uur) : Frankrijk - Uruguay   2 - 0
    6 juli (20 uur) : Brazilië - België   1 - 2
    7 juli (16 uur) : Zweden - Engeland   0 - 2
    7 juli (20 uur) : Rusland - Kroatië   2 - 2  na verlengingen - strafschoppen   3 - 4

    HALVE FINALES :
    10 juli (20 uur) : Frankrijk  - België    1 - 0
    11 juli (20 uur) : Kroatië - Engeland   2  - 1 na verlengingen

    TROOSTFINALE : (derde en vierde plaats)
    14 juli (16 uur) : België - Engeland   2 - 0

    FINALE :
    15 juli (17 uur) : Frankrijk - Kroatië   4 - 2


    België zit samen met Engeland, Tunesië en Panama ingedeeld in groep G.

    De WK-shirts van de Rode Duivels

    De legendarische Russische doelman Lev Yashin prijkt de de WK-poster



    Herinnert u zich deze nog ?
    Dit is een overzicht van alle WK-finales :
    1930 in Uruguay : Uruguay - Argentinië   4 - 2
    1934 in Italië : Italië - Tsjecho-Slowakije   2 - 1
    1938 in Frankrijk : Italië - Hongarije   4 - 2
    1950 in Brazilië : Uruguay - Brazilië   2 - 1
    1954 in Zwitserland : West-Duitsland - Hongarije   3 - 2
    1958 in Zweden : Brazilië - Zweden   5 - 2
    1962 in Chili : Brazilië - Tsjecho-Slowakije   3 - 1
    1966 in Engeland : Engeland - West-Duitsland   4 - 2  n.v.
    1970 in Mexico : Brazilië - Italië   4 - 1
    1974 in Duitsland : West-Duitsland - Nederland   2 - 1
    1978 in Argentinië : Argentinië - Nederland   3 - 1  n.v.
    1982 in Spanje : Italië - West-Duitsland   3 - 1
    1986 in Mexico : Argentinië - West-Duitsland   3 - 2
    1990 in Italië : West-Duitsland - Argentinië   1 - 0
    1994 in de Verenigde Staten : Brazilië - Italië   0 - 0 n.v.   Brazilië wint na strafschoppen
    1998 in Frankrijk : Frankrijk - Brazilië   3 - 0
    2002 in Zuid-Korea en Japan : Brazilië - Duitsland   2 - 0
    2006 in Duitsland : Italië - Frankrijk   1 - 1  n.v.  Italië wint na strafschoppen
    2010 in Zuid-Afrika : Spanje - Nederland   1 - 0  n.v.
    2014 in Brazilië : Duitsland - Argentinië   1 - 0  n.v.
    2018 in Rusland : Frankrijk - Kroatië    4 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018
    06-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WK-selectie + oefeninterlands Rode Duivels
    WK-selectie Rode Duivels
    Foto hln.be

    Wie gaat mee naar Rusland ?
    Doelmannen : Thibaut Courtois ( Chelsea), Simon Mignolet (Liverpool) en Koen Casteels (Wolfsburg) 
    Verdedigers : Toby Alderweireld (Tottenham), Jan Vertonghen (Tottenham), Vincent Kompany (Manchester City), 
    Thomas Vermaelen (Barcelona), Thomas Meunier (Paris Saint-Germain), Dedryck Boyata (Celtic) en reserve Laurent Ciman (LA City), 
    Middenvelders : Kevin De Bruyne (Manchester City), Moussa Dembélé (Tottenham), Axel Witsel (Tianjin), 
    Marouane Fellaini (Manchester United), Yannick Carrasco (Dalian Yifan), Nacer Chadli (West Bromwich), 
    Leander Dendoncker (Anderlecht), Thorgan Hazard (Mönchengladbach) en Youri Tielemand (AS Monaco)
    Aanvallers : Eden Hazard (Chelsea), Dries Mertens (Napoli), Romelu Lukaku (Manchester United), 
    Michy Batshuayi (Chelsea-Dortmund) en Adnan Januzay (Real Sociedad)

    Ons land zal tijdens het komende WK in Rusland aantreden zonder Radja Nainggolan.
    Hij werd door Bondscoach Roberto Martinez niet opgenomen in de voorlopige selectie voor België.
    Dat Radja er niet bij is brengt in ons land een golf van woede met zich mee. Sociale media staat
    vol met steunbetuigingen voor de AS Roma middenvelder en Bondscaoch Roberto Martinez, pas twee jaar bijgetekend,
     is kop van jut. Radja Nainggolan meldde na de bekendmaking van de voorselectie dat hij zich niet langer
     beschikbaar stelt voor de nationale ploeg. Ook voor Kevin Mirallas en Divock Origi, beiden er wel nog bij 
    op het WK 2014, is er geen plaats meer in de voorselectie van 28 man.

    Dit is de voorselectie met 28 namen :
    Doelmannen : Thibaut Courtois ( Chelsea), Simon Mignolet (Liverpool), Koen Casteels (Wolfsburg) 
    en Matz Sels (Newcastle-Anderlecht)
    Verdedigers : Toby Alderweireld (Tottenham), Jan Vertonghen (Tottenham), Vincent Kompany (Manchester City), 
    Thomas Vermaelen (Barcelona), Thomas Meunier (Paris Saint-Germain), Laurent Ciman (LA City), 
    Dedryck Boyata (Celtic), Christian Kabasele (Watford) en Jordan Lukaku (Lazio Roma)
    Middenvelders : Kevin De Bruyne (Manchester City), Moussa Dembélé (Tottenham), Axel Witsel (Tianjin), 
    Marouane Fellaini (Manchester United), Yannick Carrasco (Dalian Yifan), Nacer Chadli (West Bromwich), 
    Leander Dendoncker (Anderlecht), Thorgan Hazard (Mönchengladbach) en Youri Tielemand (AS Monaco)
    Aanvallers : Eden Hazard (Chelsea), Dries Mertens (Napoli), Romelu Lukaku (Manchester United), 
    Michy Batshuayi (Chelsea-Dortmund), Christian Benteke (Crystal Palace) en Adnan Januzay (Real Sociedad)


    Oefeninterlands
    27 maart : België - Saoudi-Arabië   4 - 0
    2 juni : België - Portugal    0 - 0
    6 juni : België - Egypte    3 - 0
    11 juni : België - Costa Rica   4 - 1

    Wedstrijden op het WK in Rusland
    18 juni : België - Panama   3 - 0
    23 juni : België - Tunesië   5 - 2
    28 juni : Engeland - België   0 - 1
    2 juli : België - Japan   3 - 2
    6 juli : Brazilië - België   1 - 2
    10 juli : Frankrijk - België   1 - 0
    14 juli : België - Engeland   2 - 0
    De derde plaats op het WK in Rusland was de beste Belgische WK-prestatie ooit voor de Rode 
    Duivels. Hiermee werd het vorige record uit Mexico 1986 verbroken, waar België vierde werd.
    Al moeten we toegeven dat we met een beetje meer geluk zelfs in de finale stonden. 
    Frankrijk werd uiteindelijk wereldkampioen.


    Foto hln.be

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018
    05-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reeksindeling Nationaal seizoen 2018 - 2019

    REEKSINDELING NATIONAAL Seizoen 2018-2019 :

    EERSTE KLASSE A 
     JUPILER PRO LEAGUE :

    Anderlecht 
    Antwerp 
    Cercle Brugge 
    Club Brugge  
    Charleroi 
    Eupen 
    RC Genk 
    AA Gent 
    KV Kortrijk 
    Lokeren 
    Moeskroen 
    KV Oostende 
    Sint-Truiden 
    Standard de Liège 
    Waasland-Beveren 
    Zulte Waregem


    EERSTE KLASSE B 
     PROXIMUS LEAGUE :

    Beerschot-Wilrijk 
    Lommel SK 
    KV Mechelen 
    Oud-Heverlee Leuven  
    Roeselare  
    Tubeke 
    Union Saint-Gilloise  
    Westerlo


    EERSTE AMATEURKLASSE : (definitief)
    Eendracht Aalst
     
    Chatelet-Farciennes 
    FCV Dender 
    KMSK Deinze 
    Dessel Sport 
    ASV Geel 
    KSK Heist 
    Knokke FC 
    RFC de Liège 
    RWD Molenbeek 
    Lierse-Kempenzonen 
    KSV Oudenaarde 
    Rupel-Boom 
    Seraing 
    Tessenderlo 
    Virton


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  (voorstel)
    Mandel United Izegem-Ingelmunster 
    Sint-Eloois-Winkel 
    Sparta Petegem 
    VK Westhoek  
    Harelbeke 
    Olsa Brakel 
    Gullegem 
    RC Gent 
    KSK Ronse 
    Menen 
    Dikkelvenne 
    Londerzeel 
    Eppegem 
    Wijgmaal 
    Diegem Sport 
    Overijse

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : 
    Berchem Sport 
    Patro Eisden 
    Bocholt 
    Spouwen-Mopertingen 
    City Pirates Antwerpen 
    Temse
    Vosselaar 
    Hades 
    VW Hamme
    Cappellen 
    Duffel 
    Turnhout 
    Hoogstraten 
    Hasselt 
    Heur-Tongeren 
    Sint-Niklaas

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  (definitief)
    Ol. Charleroi 
    Hamoir 
    Durbuy 
    La Louvière-Centre 
    Walhain 
    Waremme 
    Acren-Lessines 
    Solières Sport 
    RFC Meux 
    Rebecquoise 
    Ciney 
    RAAL La Louvière 
    FC Tilleur 
    Franc Borains 
    URSL Visé 
    Couvin-Mariembourg

    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : (definitief)
    Wetteren  
    Torhout  
    Kampenhout  
    Wolvertem-Merchtem  
    Woluwe-Zaventem  
    Melsele  
    Merelbeke  
    Wervik  
    Jong Lede  
    Zelzate  
    Wingene  
    Oostkamp  
    Zwevezele  
    Pepingen-Halle  
    Stekene  
    Lebbeke

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  (definitief)
    RC Mechelen 
    Lyra-Lierse Berlaar
    Tienen 
    Bilzen-Waltwilder 
    Bornem 
    Nijlen 
    Ternesse-Wommelgem 
    Zwarte Leeuw 
    Sint-Lenaarts 
    Esperanza Pelt 
    Wellen 
    Betekom 
    Leopoldsburg 
    Houtvenne 
    Helson Hechteren 
    Termien

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : (definitief)
    RFC Tournai 
    Namur Fosses-La Ville 
    Wavre Sports 
    Albert Quevy-Mons 
    Ostiches-Ath 
    Aischoise 
    Léopold FC 
    RSD Jette 
    Manageoise 
    Stade Brainois 
    Ganshoren 
    Symphorinois 
    Taminoise 
    Binchoise 
    RCS Brainois 
    Stockel

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : (definitief)
    RFC Huy 
    Aywaille 
    Stockay-Warfusée 
    Longlier 
    Herstal  
    Warnant 
    Meix-Dt-Virton 
    Condruzien 
    Mormont 
    Oppagne-Wéris 
    Richelle 
    La Calamine 
    Givry 
    Verlaine 
    Onhaye 
    Sprimont


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (47 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    04-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reeksindeling Oost-Vlaanderen - seizoen 2018-2019

    REEKSINDELING (voorstel) PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN SEIZOEN 2018-2019
    (met dank aan Willy Persoons)

    HO Kalken blijft in eerste provinciale waardoor er dus geen extra stijgers zijn in de provinciale reeksen.

    SV Voorde (eerste provinciale) en Vurste-Semmerzake (derde provinciale) houden op te bestaan.  
    JV De Pinte (eerste provinciale) start in vierde provinciale.
    KSV Sottegem neemt het stamnummer van SV Voorde over en kan op die manier in eerste provinciale blijven.


    EERSTE PROVINCIALE :
    Ninove
     
    Jong Zulte 
    Adegem 
    Bambrugge 
    Sp. Waasmunster 
    Mariakerke 
    Lochristi 
    Aalter 
    Drongen 
    Elene-Grotenberge 
    KVV Ardennen 
    Dendermonde 
    Zele 
    Appelterre 
    Sottegem 
    HO Kalken  

    TWEEDE PROVINCIALE A : 
    Meetjesland  
    Maldegem  
    Waarschoot  
    Lovendegem  
    Assenede  
    Sleidinge  
    Zomergem  
    Latem  
    Lembeke  
    Bellem  
    Kleit  
    Zeveren  
    Merendree   
    Sint-Laureins  
    Poesele  
    Ertvelde

    TWEEDE PROVINCIALE B : 
    Geraardsbergen 
    Windeke 
    Nokere-Kruishoutem 
    Borsbeke 
    Burst 
    Erembodegem 
    Winnik 
    Machelen 
    Moerbeke-Geraardsbergen 
    Kluisbergen Sportief 
    Meerbeke 
    Munkzwalm 
    Gijzel-Oosterzele 
    Edeboys 
    Denderhoutem 
    TK Meldert  

    TWEEDE PROVINCIALE C :
    Bazel
     
    Kruibeke 
    Vrasene 
    Robur 
    Heikant-Zele 
    Kieldrecht 
    Sint-Gillis 
    Buggenhout 
    Grembergen 
    Doorslaar 
    Berlare  
    WB Sint-Niklaas 
    Schoonaarde 
    VSV Gent 
    Haasdonk 
    Sinaai  

    DERDE PROVINCIALE A :
    Evergem Center
     
    Belzele 
    DKW Evergem 
    Hansbeke 
    Nevele 
    Bassevelde 
    Sint-Kruis-Winkel 
    Wachtebeke 
    Watervliet 
    Vinkt 
    Ursel 
    Maria-Aalter 
    Vinderhoute 
    Muide Gent 
    VC Boekhoute

    DERDE PROVINCIALE B :
    Heusden
     
    Sint-Denijs 
    Cercle Melle 
    Moortsele 
    Serskamp-Schellebelle 
    VC Zwijnaarde 
    Laarne-Kalken 
    FC Destelbergen 
    Lochristi B 
    Bottelare 
    Massemen 
    Zaffelare 
    Melsen 
    Beervelde 
    Zevergem 
    HT Zwijnaarde

    DERDE PROVINIALE C :
    Sottegem B
     
    FC Kluisbergen 
    Gavere-Asper  
    Elene-Grotenberge B 
    Wortegem 
    Maarkedal 
    Nazareth-Eke 
    Eine 
    Oudenhove 
    Bevere 
    Horebeke 
    Boekel 
    Michelbeke 
    Velzeke 
    Sint-Goriks 
    Zingem 

    DERDE PROVINCIALE D :
    Denderleeuw
     
    Haaltert 
    Mere 
    Gijzegem 
    Hofstade 
    Doggen Erembodegem 
    Bonanza 
    Deftinge 
    Vlierzele 
    Kerksken 
    Nederhasselt 
    Baardegem 
    Sint-Antelinks 
    Herzele-Ressegem 
    Houtem 
    Zandbergen

    DERDE PROVINCIALE E : 
    Moerbeke 
    Melsele B 
    Robur B 
    Klinge 
    Kallo 
    Sint-Pauwels 
    Meerdonk 
    Eksaarde 
    Oudegem 
    Tielrode 
    Opdorp 
    SK Gerda 
    Bosdam Beveren 
    SKB Sint-Niklaas 
    YB Beveren 
    Kemzeke

    VIERDE PROVINCIALE A :
    Balgerhoeke
     
    Kaprijke-Bentille 
    Knesselare  
    Zaffelare B 
    Vinkt B 
    Lotenhulle 
    Oostakker 
    Middelburg 
    Muide Gent B 
    VS Destelbergen  
    Ooidonck-Leerne 
    Sint-Amandsberg 
    9000 Gent  
    Avrasya Gent 
    De Pinte

    VIERDE PROVINCIALE B :
    Olsene
     
    Zingem B 
    FC Kluisbergen B 
    Nokere-Kruishoutem B 
    Huise-Ouwegem 
    Nazareth-Eke B 
    Eine B 
    Bevere B 
    Petegem Schelde 
    Kluisbergen Sportief B 
    Munkzwalm B 
    Boekel B 
    Volkegem 
    Mater 
    FCLC Ronse

    VIERDE PROVINCIALE C :
    Ophasselt
     
    Winnik B 
    Oudenhove B 
    Zegelsem 
    Bonanza B 
    Okegem 
    Strijpen 
    Opbrakel 
    Jong Geraardsbergen 
    Idegem 
    Everbeek 
    Volkegem B 
    Michelbeke B 
    Velzeke B 
    Neigem 

    VIERDE PROVINCIALE D :
    Heusden B
     
    Serskamp-Schellebelle B 
    Moorsel 
    Nieuwerkerken 
    Bavegem 
    SK Merelbeke  
    Tenstar Melle 
    Herdersem 
    Wichelen 
    Aaigem 
    Lebbeke B 
    FC Dampoort Gent 
    Wieze 
    Rangers Merelbeke 
    Smetlede

    VIERDE PROVINCIALE E :
    Zele B
     
    Sp. Waasmunster B 
    Baasrode 
    Sombeke 
    Rupelmonde 
    Overmere
    Sinaai B 
    Verrebroek 
    Hoogeinde 
    Daknam 
    SVH Waasmunster 
    Hamme-Zogge 
    Haasdonk B 
    PD Kruibeke 
    HO Kalken B  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (94 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    03-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reeksindeling West-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
    REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN SEIZOEN 2018-2019
    (met dank aan David Vanden Cantoore)

    De reeksindeling blijft wellicht zoals ze nu is.
    Oostkamp stijgt samen met kampioen Zwevezele naar derde amateurklasse.
    Damme neemt in eerste provinciale de vrijgekomen plaats van Oostkamp in.
    De Haan stijgt op deze manier naar tweede provinciale, Vleteren stijgt naar derde provinciale
    In het seizoen bestaat vierde provinciale West-Vlaanderen uit vier reeksen wat de voorbije seizoenen drie was.

    Westkapelle (eerste provinciale) en Luingnois (derde provinciale) verdwijnen en KVV Coxyde en WS Adinkerke 
    maken opnieuw hun opwachting in vierde provinciale. Ook Nieuwkapelle en Jong Helkijn zijn samen met een 
    paar nieuwe B-teams nieuw in vierde provinciale.

    EERSTE PROVINCIALE :
    Blankenberge
    Poperinge
    WS Lauwe
    RC Lauwe
    Meulebeke
    Deerlijk
    Vlamertinge
    Zedelgem
    RC Waregem
    Oostduinkerke
    Boezinge
    Kortemark
    Wielsbeke
    Oostnieuwkerke
    Dadizele
    Damme

    TWEEDE PROVINCIALE A :
    Oudenburg
    Diksmuide
    Eernegem
    Veldegem
    Jabbeke
    Sint-Kruis
    Lichtervelde
    Bredene
    Heist
    De Ruiter Roeselare
    Rumbeke
    Varsenare
    Spermalie-Middelkerke
    Keiem
    Club Roeselare
    De Haan

    TWEEDE PROVINCIALE B :
    VV Tielt
    Dottignies
    Geluwe
    Moorslede
    Wevelgem
    Zwevegem
    Zonnebeke
    Beveren-Leie
    Otegem
    Bissegem
    Ledegem
    Moen
    Anzegem
    Heestert
    Ploegsteert
    Nieuwkerke

    DERDE PROVINCIALE A :
    Veurne
    De Panne
    Comines-Warneton
    Houthulst
    Beselare
    Gits
    Staden
    Merkem
    Hoogelede
    Geluveld
    Dikkebus
    Proven
    Elverdinge
    Voormezele
    Westrozebeke
    Vleteren

    DERDE PROVINCIALE B :
    Gistel
    Koekelare
    Ruddervoorde
    Steenbrugge
    Beernem
    Lissewege
    Moerkerke
    Lombardsijde
    Ichtegem
    Loppem
    Snaaskerke
    Jong Male
    Dar. Brugge
    Dudzele
    SK Torhout
    Nieuwpoort

    DERDE PROVINCIALE C :
    Avelgem
    Moorsele
    Wevelgem B
    Oostrozebeke
    Hulste
    Aarsele
    KSV Kortrijk
    Ardooie
    Dokso-Beveren
    NS Heule
    Lendelede
    Zwevezele B
    Bellegem
    Emelgem-Kachtem
    Ingooigem
    Kanegem

    VIERDE PROVINCIALE A :
    Veurne B
    Nieuwpoort B
    Diksmuide B
    Kortemark B
    Coxyde
    Adinkerke
    Jonkershove
    Nieuwkapelle
    Westende
    Zarren
    Bulskamp
    Alveringem
    Lo-Reninge
    Handzame

    VIERDE PROVINCIALE B :
    Steenbrugge B
    Beernem B
    Dosko Beveren B
    Damme B
    Wenduine
    Zandvoorde
    Pittem
    Sint-Joris
    Doomkerke
    Ruiselede
    Aartrijke
    Hertsberge
    E. Brugge
    Zerkegem
    HO Oedelem

    VIERDE PROVINCIALE C :
    Izegem-Ingelmunster B
    Dottignies B
    Ledegem B
    Sint-Eloois-Winkel B
    Anzegem B
    Wielsbeke B
    Marke
    Aalbeke
    Dentergem
    Desselgem
    Stasegem
    Wikings Kortrijk
    Jong Vijve
    Kuurne
    Jong Helkijn

    VIERDE PROVINCIALE D :
    Poperinge B
    Vlamertinge B
    Wervik B
    Dadizele B
    Rekkem
    Brielen
    Passendale
    Reningelst
    Kruiseke
    Menen United
    Westouter
    Hollebeke
    Zillebeke
    Langemark-Poelkapelle

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (46 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    01-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eurovision 2018
    Eurovisiesongfestival 2018
    De Portugese openbare omroep RTP heeft aangekondigd dat het Eurovisiesongfestival in 2018 in de MEO ARENA
    in Lissabon zal plaatsvinden. De zender zal hiervoor een budget van 30 miljoen euro vrijmaken om de liedjeswedstrijd
    te organiseren. De MEO ARENA is een grote evenementenhal met een capaciteit van 20.000 mensen.
    Het is de derde grootste indoor arena in Europa. De twee halve finales van het 63ste Eurovisiesongfestival zijn op 
    dinsdag 8 en donderdag 10 mei. De finale wordt op zaterdag 12 mei georganiseerd. Portugal is het gastland
    omdat de 27-jarige Salvador Sobral in 2017 de liedjeswedstrijd won in Kiev voor Portugal.
    De VRT koos intern voor de Belgische inzending van Sennek met A matter of time.
    België mocht als vierde nummer aantreden in de eerste halve finale van dinsdag 8 mei maar Sennek
    kreeg geen plaats in de finale van het 63ste Eurovisiesongfestival op zaterdag 12 mei. België kreeg daarin een 
    totaal van 91 punten. Israël won de liedjeswedstrijd met de song Toy van Netta Barzilai.

    ESC HONEY.svg

    1.   Israël : Netta Barzilai - Toy   529
    2.   Cyprus : Eleni Foureira - Fuego   436
    3.   Oostenrijk : Cesar Sampson - Nobody but you   342
    4.   Duitsland : Michael Shulte - You let me walk alone   340
    5.   Italië : Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non mi avete fatto niente   308
    6.   Tsjechië : Mikolas Josef - Lie to me   281
    7.   Zweden : Benjamin Ingrosso - Dance you off   274
    8.   Estland : Elina Netsjajeva - La forza   245
    9.   Denemarken : Rasmussen - Higher ground   226
    10.  Moldavië : DoReDos - My lucky day   209
    11.  Albanië : Eugent Bushpepa - Mall   184
    12  Litouwen : Ieva Zasimauskaité - When we're old   181
    13.  Frankrijk : Madame Monsieur - Mercy   173
    14.  Bulgarije : Aquinox - Bones   166
    15.  Noorwegen : Alexander Rybak - That's how you write a song   144
    16.  Ierland : Ryan O'Shaughnessy - Together   136
    17.  Oekraïne : Mélovin - Under the ladder   130
    18.  Nederland : Waylon - Outlaw in 'em   121
    19.  Servië : Sanja Ilic & Balkanika  - Nova deca   113
    20.  Australië : Jessica Mauboy - We got love   99
    21.  Hongarije : AWS - Vislat nyar   93
    22.  Slovenië : Lea Sirk - Hvala, ne !   64
    23.  Spanje : Alfred & Amaia - Tu cancion   61
    24.  Verenigd Koninkrijk : SuRie - Storm   48
    25.  Finland : Saara Aalto - Monsters   46
    26.  Portugal : Claudia Pascoal - O jardim   39



    Rechtstreeks geplaatst voor de finale :
    Duitsland : Michael Shulte - You let me walk alone
    Frankrijk : Madame Monsieur - Mercy
    Italië : Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non mi avete fatto niente
    Spanje : Alfred & Amaia - Tu cancion
    Verenigd Koninkrijk : SuRie - Storm
    Portugal : Claudia Pascoal - O jardim

    Deelnemers aan de finale uit de eerste halve finale :
    Oostenrijk : Cesar Sampson - Nobody but you
    Estland : Elina Netsjajeva - La forza
    Cyprus : Eleni Foureira - Fuego
    Litouwen : Ieva Zasimauskaité - When we're old
    Israël : Netta Barzilai - Toy
    Tsjechië : Mikolas Josef - Lie to me
    Bulgarije : Aquinox - Bones
    Albanië : Eugent Bushpepa - Mall
    Finland : Saara Aalto - Monsters
    Ierland : Ryan O'Shaughnessy - Together

    Deelnemers aan de finale uit de tweede halve finale :
    Servië : Sanja Ilic & Balkanika  - Nova deca
    Moldavië : DoReDos - My lucky day
    Hongarije : AWS - Vislat nyar
    Oekraïne : Mélovin - Under the ladder
    Zweden : Benjamin Ingrosso - Dance you off
    Australië : Jessica Mauboy - We got love
    Noorwegen : Alexander Rybak - That's how you write a song
    Denemarken : Rasmussen - Higher ground
    Slovenië : Lea Sirk - Hvala, ne !
    Nederland : Waylon - Outlaw in 'em

    Deelnemers eerste halve finale :
    Azerbeidzjan : Aysel Mammadova - X my heart
    IJsland : Ari Olafsson - Our choise
    Albanië : Eugent Bushpepa - Mall
    België : Sennek - A matter of time
    Tsjechië : Mikolas Josef - Lie to me
    Litouwen : Ieva Zasimauskaité - When we're old
    Israël : Netta Barzilai - Toy
    Wit-Rusland : Alekseev - Forever
    Estland : Elina Netsjajeva - La forza
    Bulgarije : Aquinox - Bones
    Macedonië : Eye Cue - Lost and found
    Kroatië : Franka Batelic - Crazy
    Oostenrijk : Cesar Sampson - Nobody but you
    Griekenland : Gianna Terzi - Oneiro mou
    Finland : Saara Aalto - Monsters
    Armenië : Sevak Chanagian - Qami
    Zwitserland : Zibbz - Stones
    Ierland : Ryan O'Shaughnessy - Together
    Cyprus : Eleni Foureira - Fuego

    Deelnemers tweede halve finale :
    Noorwegen : Alexander Rybak - That's how you write a song
    Roemenië : The Humans - Goodbye
    Servië : Sanja Ilic & Balkanika  - Nova deca
    San Marino : Jessika feat. Jenifer Brening - Who we are
    Denemarken : Rasmussen - Higher ground
    Rusland : Joelia Samojlova - I won"t break
    Moldavië : DoReDos - My lucky day
    Nederland : Waylon - Outlaw in 'em
    Australië : Jessica Mauboy - We got love
    Georgië : Ethno-Jazz Band Iriao - For you
    Polen : Gromee feat. Lukas Meijer - Light me up
    Malta : Christabelle - Taboo
    Hongarije : AWS - Vislat nyar
    Letland : Laura Rizzotto - Funny girl
    Zweden : Benjamin Ingrosso - Dance you off
    Montenegro : Vanja Rodovanovic - Inje
    Slovenië : Lea Sirk - Hvala, ne !
    Oekraïne : Mélovin - Under the ladder


    Sennek - A matter of time - Kreeg in de eerste halve finale 91 punten, dus niet genoeg voor een finaleplaats

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:info
    30-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....

    ALLES OVER HET EUROVISIESONGFESTIVAL
              

    Dit zijn de Belgische deelnemers sinds 1956 en hun stand :

    1956 : Fud Leclerc - Le noyés de la seine en Mony Marc - Le plus beau jour de ma vie

    1957 : Bobbejaan Schoepen - Straatdeuntje   7/10

    1958 : Fud Leclerc - Ma petite chatte    5/10

    1959 : Bob Benny - Hou toch van mij    6/11

    1960 : Fud Leclerc - Mon amour pour toi    6/13

    1961 : Bob Benny - September gouden roos    15/16

    1962 : Fud Leclerc - Ton nom   13/16

    1963 : Jacques Raymond - Waarom    10/16

    1964 : Robert Cogoi - Près de ma riviere   10/16

    1965 : Lize Marke - Als het weer lente is    14/18

    1966 : Tonia - Un peu de poivre un peu de sel    4/18

    1967 : Louis Neefs - Ik heb zorgen   7 / 17

    1968 : Claude Lombard - Quand tu reviensdras   7/17

    1969 : Louis Neefs - Jennifer Jennings   7/16

    1970 : Jean Vallée - Viens l'oublier   8/12

    1971 : Jacques Raymond & Lili Castel - Goeiemorgen morgen   14/18

    1972 : Serge & Christine Ghisoland - A la folie ou pas du tout   17/18

    1973 : Nicole & Hugo - Baby baby    17/17

    1974 : Jacques Hustin - Fleur de liberté   9/18

    1975 : Ann Christy - Gelukkig zijn   15/19

    1976 : Pierre Rapsat - Judie et compagnie   8/18

    1977 : Dream Express - A million in one,two,three    7/18

    1978 : Jean Valée - L'amour ça fait chanter la vie   2/20

    1979 : Micha Marah - Hey nana    18/19

    1980 : Telex - Eurovision   17/19

    1981 : Emly Star - Samson   13/20

    1982 : Stella - Si tu aimes ma musique    4/18

    1983 : Pas de deux - Rendez-vous   18/20

    1984 : Jacques Zegers - Avantie la vie    5/19

    1985 : Linda Lepomme - Laat me nu gaan    19/19

    1986 : Sandra Kim - J'aime la vie    1/ 20

    1987 : Liliane St Pierre - Soldiers of love   11/22

    1988 : Joseph Reynaert - Laisser briller le soleil   18/22

    1989 : Ingeborg en Stef Bos - Door de wind   19/22

    1990 : Philippe Lafonteine - Macédomienne   12/22

    1991 : Clouseau - Geef het op   16/22

    1992 : Morgane - Nous,on veux des violons   20/23

    1993 : Barbara Dex - Iemand als jij   25/25

    1994 : Geen deelname

    1995 : Fréderic Estherlinck - La voix est libre   20/23

    1996 : Lisa Del Bo - Liefde is een kaartspel   16/23

    1997 : Geen deelname

    1998 : Mélanie Cohl - Dis oui   6/25

    1999 : Vanessa Chinitor - Like the wind   12/23

    2000 : Nathalie Sorce - Envie de vivre   24/24

    2001 : Geen deelname

    2002 : Sergio @ the ladies - Sister   13/23

    2003 : Urban Trad - Sanomi   2/26

    2004 : Xandee - 1 life   25/26

    2005 : Nuno Resende - Le grand soir ( niet verder dan de halve finale )

    2006 : Kate Ryan - Je t'adore ( niet verder dan de halve finale )

    2007 : The KMG's - The love power ( niet verder dan de halve finale )

    2008 : Ishtar - O julissi ( niet verder dan de halve finale )

    2009 : Copycat - Copycat ( niet verder dan halve finale )
              
    2010 : Tom Dice - Me and my guitar  5/39

    2011 : Witloof Bay - With love baby ( niet verder dan halve finale )

    2012 : Iris - Would you  ( niet verder dan halve finale )

    2013 : Roberto Bellarosa - Love kills   12/39

    2014 : Axel Hirsoux - Mother  ( niet verder dan halve finale )

    2015 :  Loic Nottet - Rhythm inside   4/40

    2016 : Laura Tesoro - What's the pressure    10/42

    2017 : Blanche - City lights   4/42

    2018 : Sennek - A matter of time  ( niet verder dan halve finale )



    Dit zijn de winnaars :

    1956 : Lys Assia - Refarain ( Zwitserland )

    1957 : Corry Brokken - Net als toen ( Nederland )

    1958 : André Claveau - Dois mon amour ( Frankrijk )

    1959 : Teddy Scholten - Een beetje ( Nederland )

    1960 : Jacqueline Boyer - Tom tillibi ( Frankrijk )

    1961 : Jean-Claude Pascal - Nous les amoureux ( Luxemburg )

    1962 : Isabelle Aubret - Un premier amour ( Frankrijk )

    1963 : Grethe & Jergen Ingmann - Dansevise ( Denemarken )

    1964 : Gigliola Cinquetti - Non ho l'eta ( Italie )

    1965 : France Gall - Poupée de cire,poupée de son ( Luxemburg )

    1966 : Udo Jurgens - Merci chérie ( Oostenrijk )

    1967 : Sandie Shaw - Puppet on a string ( Engeland )

    1968 : Massiel - Lalala ( Spanje )

    1969 : Salome - Vivo Cantando ( Spanje ),Frida Boccara - Un jour un enfent ( Frankrijk ),Lenny Kuhr - De troubadour ( Nederland ) en Lulu - Boom bang-a-bang ( Engeland )

    1970 : Dana - All kinds of everything ( Ierland )

    1971 : Séverine - Un banc,un arbre,une rue ( Monaco )

    1972 : Vicky Léandros - Après toi ( Luxemburg )

    1973 : Anne-Marie David - Tu te reconnaitras ( Luxemburg )

    1974 : ABBA - Waterloo ( Zweden )

    1975 : Teach In - Ding a dong ( Nederland )

    1976 : Brotherhood of man - Save your kisses for me ( Engeland )

    1977 : Marie Myriam - L'oiseau et l'enfent ( Frankrijk )

    1978 : Izhar Cohen & Alphabeta - A-ba-ni-bi ( Israel )

    1979 : Milk & Honey - Hallelujah ( Israel )

    1980 : Johnny Logan - What's another year ( Ierland )

    1981 : Bucks Fizz - Making your mind up ( Engeland )

    1982 : Nicole - Ein bisschen frieden ( Duitsland )

    1983 : Corine Hermes - Si la vie est cadeau ( Luxemburg )

    1984 : Herrey's - Diggy-loo diggy-ley ( Zweden )

    1985 : Bobbysocks - La det swinge ( Noorwegen )

    1986 : Sandra Kim - J'aime la vie ( BELGIE )

    1987 : Johnny Logan - Hold me now ( Ierland )

    1988 : Celine Dion - Ne partez pas sans moi ( Zwitserland )

    1989 : Riva - Rock me baby ( Joegoeslavie )

    1990 : Toto Cutugno - Insieme : 1992 ( Italie )

    1991 : Carola - Fagnad av en stormvind ( Zweden )

    1992 : Linda Martin - Why me ? ( Ierland )

    1993 : Niamh Kavanagh - In your eyes ( Ierland )

    1994 : Harrington & McGettigan - Rock 'n roll kids ( Ierland )

    1995 : Secret Garden - Nocturne ( Noorwegen )

    1996 : Eimear Queen - The voice ( Ierland )

    1997 : Katrina and the waves - Love shine a light ( Engeland )

    1998 : Dana International - Diva ( Israel )

    1999 : Charlotte Nillson - Take me to your heaven ( Zweden )

    2000 : Olsen Brothers - Fly on the wings of love ( Denemarken )

    2001 : Tanel,Dave and 2XL - Everybody ( Estland )

    2002 : Marie N. - I wanna ( Letland )

    2003 : Sertab Erener - Everyway that I can ( Turkije )

    2004 : Ruslana - Wild dances (  Oekraine )

    2005 : Elena Paparizou - My number one ( Griekenland )                     

    2006 : Lordi - Hardrock hallelujah ( Finland )        

    2007 : Marija Serfovic  - Zonja  ( Servië )

    2008 : Dima Bilan - Believe  ( Rusland )
              
    2009 : Alexander Rybak - Fairytale ( Noorwegen )
               
    2010 : Lena - Satellite ( Duitsland )

    2011 : Ell & Nikki - Running scared ( Azerbeidzjan )

    2012 : Loreen - Euphoria ( Zweden )

    2013 : Emmelie de Forest - Only teardrops ( Denemarken )

    2014 : Conchita Wurst - Rise like a phoenix ( Oostenrijk )

    2015 : Mans Zelmerlow - Heroes ( Zweden )

    2016 : Jamala - 1944 ( Oekraïne )

    2017 : Salvador Sobral - Amar pelos dois ( Portugal )

    2018 :  Netta Barzilai - Toy  ( Israël )
                 
    Ierland is koploper met 7 overwinningen , Zweden 6, Frankrijk , Luxemburg en Engeland wonnen 5 keer.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (29 Stemmen)
    Categorie:info
    29-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rittenschema Tour de France 2018

    Rittenschema Tour de France 2018

    De 105e editie van de Tour de France start in 2018 op zaterdag 7 juli in Noirmoutier-en-l'Ile en eindigt 
    na 3.329 km op de Champs-Elysées in Parijs. Wie volgt op zondag 29 juli Chris Froome op ?


    Parcours van de Tour 2018, met start in de Vendée op 7 juli en aankomst in Parijs op zondag 29 juli na 3.329 km:

    Etappe 1 - 7 juli 2018: Noirmoutier-en l’Île - Fontenay-le-Comte: 189 km
    Etappe 2 - 8 juli 2018: Moulleron-Saint-Germain - La Roche-sur-Yon: 183 km
    Etappe 3 - 9 juli 2018: Cholet-Cholet: 35 km (ploegentijdrit)
    Etappe 4 - 10 juli 2018: La Baule - Sarzeau: 192 km 
    Etappe 5 - 11 juli 2018: Lorient - Quimper: 203 km
    Etappe 6 - 12 juli 2018: Brest - Mûr-de-Bretagne: 181 km
    Etappe 7 - 13 juli 2018: Fougères - Chartres: 231 km
    Etappe 8 - 14 juli 2018: Dreux - Amiens: 181 km
    Etappe 9 - 15 juli 2018: Arras Citadelle- Roubaix: 154 km
    Rustdag 16 juli 2017 in Annecy
    Etappe 10 - 17 juli 2018: Annecy - Le Grand Bornand: 159 km
    Etappe 11 - 18 juli 2018: Allbertville - La Rosière Espace San Bernardo: 108 km
    Etappe 12 - 19 juli 2018: Bourg-Saint-Maurice - l’Alpe d’Huez: 175 km
    Etappe 13 - 20 juli 2018: Bourg d’Oisans - Valence: 169 km
    Etappe 14 - 21 juli 2018: Saint-Paul-Trois-Châteaux - Mende: 187 km
    Etappe 15 - 22 juli 2018: Millau - Carcassonne: 181 km
    Rustdag twee op maandag 23 juli: Carcassonne
    Etappe 16 - 24 juli 2018: Carcassonne - Bagnères-de-Luchon: 218 km
    Etappe 17 - 25 juli 2018: Bagnères-de-Luchon - Saint-Lary-Soulan/Col de Portet: 65 km 
    Etappe 18 - 26 juli 2018: Trie-sur-Baïse - Pau: 172 km
    Etappe 19 - 27 juli 2018: Lourdes - Laruns: 200 km
    Etappe 20 - 28 juli 2018: Saint-Pée-sur-Nivelle - Espelette: 31 km
    Etappe 21 - 29 juli 2018: Houilles - Parijs (Champs-Elysées): 115 km


    Tour 2019 start in Brussel
    De Tour van 2019 gaat van start in Brussel. De Ronde van Frankrijk wil daarmee hulde brengen aan de
    50e verjaardag van Eddy Merckx zijn eerste tourzege in 1969. De laatste keer dat de Tour in België van start ging
    dateert van 2012 in Luik. Eerder had ons land die eer ook in 2004 (Luik), 1975 (Charleroi) en 1958 (Brussel).

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (10 Stemmen)
    Categorie:info
    28-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE en INTERPROVINCIALE EINDRONDE

    EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE  
    en INTERPROVINCIALE EINDRONDE

    Hier zie je alles over de eindronde uit de eerste (play offs), tweede en derde amateurklasse en 
    de interprovinciale eindronde. De loting voor de nationale eindrondes vond plaats op maandag 30 april in het 
    Bondsgebouw - Houba De Stroperlaan - Brussel. Wanneer alle eindronden afgelopen zijn is er een voetbalstop.
    Het competitievoetbal seizoen 2018-2019 zal van start gaan in het weekend van 2 september.
    De speeldata voor de eerste vijf wedstrijden van de Croky Cup - Beker van België 2018-2019 zijn : 
    29 juli, 5, 12, 19 en 26 augustus.


    EERSTE AMATEURKLASSE : Play Off's

    zaterdag 5 mei om 20 uur :
    Deinze - Dessel Sport     0 - 0

    Knokke - Lommel      4 - 0

    donderdag 10 mei om 16 uur :
    Lommel - Deinze   2 - 0

    Dessel Sport - Knokke    1 - 2

    zondag 13 mei om 16 uur :
    Dessel Sport - Lommel     2 - 1

    Deinze - Knokke    1 - 3   

    donderdag 17 mei om 20 uur :
    Lommel - Dessel Sport    3 - 0

    Knokke - Deinze     4 - 1

    zondag 20 mei om 16 uur :
    Dessel Sport - Deinze     1 - 1

    Lommel - Knokke   0 - 0

    zondag 27 mei om 16 uur :
    Deinze - Lommel     1 - 3

    Knokke - Dessel Sport    2 - 1   



    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF - ACFF :

    Zondag 13 mei :
    Mandel United Izegem-Ingelmunster - RFC de Liège    0 - 2

    VW Hamme - Sint-Eloois-Winkel      2 - 1

    Donderdag 17 mei :
    RFC de Liège - Mandel United Izegem-Ingelmunster    1 - 0

    Sint-Eloois-Winkel - VW Hamme    1 - 1

    FINALE : 
    Heen : zondag 20 mei
    VW Hamme - RFC de Liège     2 - 4

    Terug : 27 mei :
    RFC de Liège - VW Hamme     2 - 1
    RFC de Liège stijgt naar eerste amateurklasse en VW Hamme zakt naar tweede amateurklasse.


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF :
    Zondag 6 mei : Stijgers 
    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Sporting Hasselt     4 - 0

    Zondag 6 mei : Dalers 
    Pepingen-Halle - Zwarte Leeuw     3 - 1


    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : 
    RFC de Liège - Ol. Charleroi     2 - 1  na verlengingen

    RFC de Liège - La Louvière-Centre      1 - 0


    KAMPIOENENWEDSTRIJD A - B
    Tessenderlo - Rupel-Boom     1 - 3



    DERDE AMATEURKLASSE VVF :

    Speeldag 1 : Zondag 6 mei
    Wingene - Diegem Sport     1 - 2

    Leopoldsburg - Termien    1 - 1  na verlengingen

    Dikkelvenne - Wellen      3 - 0

    Eppegem - Wetteren    4 - 3 na verlengingen

    Speeldag 2 : Donderdag 10 mei
    Diegem Sport - Termien     3 - 0

    Dikkelvenne - Eppegem     1 - 2  
    Eppegem en Diegem Sport promoveren naar tweede amateurklasse.

    Speeldag 3 : Zondag 13 mei 
    Dikkelvenne - Termien    2 - 0   
    Dikkelvenne is de bijkomende stijger naar tweede amateurklasse.

    Dalers : zondag 6 mei
    Ninove - Diest      4 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE ACCF :

    Speeldag 1 : Zondag 6 mei 
    Onhaye - Couvin-Mariembourg     2 - 3

    Stockay-Warfusée - URSL Visé    2 - 3

    Herstal - Aischoise    0 - 2

    RFC Tournai - Franc Borains   1 - 4

    Speeldag 2 : Zondag 13 mei
    Franc Borains - Aischoise      4 - 0

    URSL Visé - Couvin-Mariembourg     2 - 0

    Speeldag 3 : Zaterdag 19 mei
    Aischoise - Couvin-Mariembourg     1 - 3


    Dalers : zondag 6 mei
    Bertrix - Stade Brainois   3 - 1  na verlengingen


    KAMPIOENWEDSTRIJD A - B :
    Menen - Heur-Tongeren     3 - 4

    CHAMPION A - B :
    FC Tilleur - RAAL La Louvière      1 - 1
    RAAL La Louvière - FC Tilleur       2 - 2



    INTERPROVINCIALE EINDRONDE VVA :
    Een eindronde met ploegen uit alle Vlaamse provincies. De inzet is een plaats in derde amateurklasse.

    FINALE POULE A - POULE B :  Donderdag 7 juni
    Oostkamp - RC Mechelen     3 - 3 n.v  pen  3 - 5

    Eventuele bijkomende stijger :  Zondag 3 juni
    HO Kalken - Aalter    2 - 3


    Poule A : Eindronde met HO Kalken, Oostkamp, HO Veltem, Herk-De-Stad en KFC Lille
    Speeldag 1 : donderdag 17 mei
    Oostkamp - HO Veltem    7 - 0

    HO Kalken - Herk-De-Stad     2 - 1

    Speeldag 2 : zondag 20 mei
    KFC Lille - HO Kalken     1 - 5

    Herk-De-Stad - Oostkamp     1 - 3

    Speeldag 3 : donderdag 24 mei
    Oostkamp - KFC Lille      3 - 2

    HO Veltem - Herk-De-Stad     6 - 3

    Speeldag 4 : zondag 27 mei
    KFC Lille - HO Veltem      3 - 3

    HO Kalken - Oostkamp      2 - 2

    Speeldag 5 : donderdag 31 mei
    HO Veltem - HO Kalken      3 - 2

    Herk-De-Stad - KFC Lille     5 - 1

    Poule B : Eindronde met Aalter, Liedekerke, Wielsbeke, Park Houthalen en RC Mechelen
    Speeldag 1 : donderdag 17 mei
    Wielsbeke - Park Houthalen     1 - 1

    RC Mechelen - Liedekerke    1 - 0

    Speeldag 2 : zondag 20 mei
    Aalter - RC Mechelen    2 - 2

    Liedekerke - Wielsbeke     2 - 0

    Speeldag 3 : donderdag 24 mei
    Wielsbeke - Aalter     3 - 1

    Park Houthalen - Liedekerke    3 - 2

    Speeldag 4 : zondag 27 mei
    Aalter - Park Houthalen      3 - 3

    RC Mechelen - Wielsbeke     2 - 1

    Speeldag 5 : donderdag 31 mei
    Park Houthalen - RC Mechelen    0 - 2

    Liedekerke - Aalter     2 - 3


    TOUR FINAL INTERPROVINCIAL ACFF :
    Wedstrijden op zondag 20 mei :
    RSD Jette - Raeren-Eynatten    3 - 1

    Oppgane-Wéris - Symphorinois     1 - 8

    Wedstrijd op zondag 27 mei :
    Symphorinois - Condruzien     0 - 2

    Wedstrijd op 3 juni :
    Symphorinois - Raeren-Eynatten    2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (41 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    27-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE OOST-VLAANDEREN

    EINDRONDE OOST-VLAANDEREN

    Uitslag onjuist of onvolledig mail  wimvermeer40@gmail.com

    Alles over de eindronde in Oost-Vlaanderen zie je op deze pagina.
    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.
    De loting vond plaats op dinsdag 1 mei om 19 uur op de terreinen van Sparta Petegem in Petegem aan de Leie.


    EERSTE PROVINCIALE :

    Heenwedstrijden 5 en 6 mei
    Aalter - De Pinte     1 - 1

    Lochristi - HO Kalken     1 - 1

    Terugwedstrijden 10 mei 
    De Pinte - Aalter     0 - 2

    HO Kalken - Lochristi     2 - 1

    Aalter en HO Kalken mogen deelnemen aan de interprovinciale eindronde.
    Zie INTERPROVINCIALE EINDRONDE op mijn blog.

    TWEEDE PROVINCIALE  :

    Eerste ronde : Zondag 6 mei :
    Doorslaar - Maldegem      4 - 3

    Sinaai - Munkzwalm   4 - 0

    Burst - Grembergen    2 - 1

    Geraardsbergen - Zeveren     3 - 2

    Jong Zulte, Zomergem, Mariakerke en Kruibeke zijn de eerste ronde vrij.

    Tweede ronde : Donderdag 10 mei :
    Burst - Jong Zulte     2 - 3

    Mariakerke - Kruibeke      6 - 1

    Doorslaar - Zomergem   0 - 4

    Geraardsbergen - Sinaai   1 - 4

    Derde ronde : Zondag 13 mei :
    Jong Zulte - Sinaai     4 - 2

    Mariakerke - Zomergem    4 - 1

    FINALE : Zondag 20 mei :
    Jong Zulte - Mariakerke     2 - 2  n.v    pen  5 - 4

    Eventuele dalers
    Gijzel-Oosterzele - Moerbeke    2 - 1

    Moerbeke - Assenede    0 - 7

    Assenede - Gijzel-Oosterzele      5 - 1


    DERDE PROVINCIALE  :

    Eerste ronde : Zondag 6 mei :
    Lembeke - Melsele B    2 - 1

    Moerbeke-Geraardsbergen - Oudenhove    4 - 1

    Vurste-Semmerzake - WB Sint-Niklaas     1 - 2

    Sint-Pauwels - Hofstade    4 - 4

    Tweede ronde : Donderdag 10 mei :
    VC Zwijnaarde - Ertvelde    2 - 3

    Sint-Laureins - Sint-Denijs    1 - 0

    Laarne-Kalken - Lembeke     1 - 1

    WB Sint-Niklaas - Beervelde   4 - 1

    Nederhasselt - Moerbeke-Geraardsbergen    1 - 2

    Nazareth-Eke - Denderleeuw     1 - 0

    Zingem - Vinkt     2 - 0

    Oudegem - Hofstade     2 - 3

    Derde ronde : Zondag 13 mei :
    Lembeke - Nazareth-Eke     2 - 1

    Moerbeke-Geraadsbergen - Sint-Laureins    2 - 3 n.v.

    WB Sint-Niklaas - Hofstade    2 - 1

    Ertvelde - Zingem     0 - 0   Ertvelde wint penaltyreeks

    Vierde ronde : Zondag 20 mei :
    Lembeke - WB Sint-Niklaas     1 - 2

    Ertvelde - Sint-Laureins       4 - 0

    Eventuele dalers :  
    Eerste ronde : zondag 6 mei
    Watervliet - Hamme-Zogge    1 - 0
    De winnaar van dit duel blijft in derde provinciale.

    Tweede ronde : donderdag 10 mei
    Hamme-Zogge - Zevergem    0 - 1

    Kerksken - Michelbeke    1 - 4

    Derde ronde :  zondag 13 mei
    Kerksken - Hamme-Zogge     5 - 0

    Michelbeke - Zevergem     2 - 1


    VIERDE PROVINCIALE  :

    Eerste ronde : Zondag 6 mei :
    Moorsel - HO Kalken B      1 - 2

    Lochristi B - Huise-Ouwegem     1 - 1   na verlengingen 

    Petegem Schelde - Tielrode    1 - 3

    Neigem - Vlierzele   1 - 2

    Smetlede - Herzele-Ressegem   2 - 3

    Sombeke - Donk    0 - 1

    Horebeke - Balgerhoeke    3 - 1

    Bassevelde - Aaigem    3 - 1

    Tweede ronde : Donderdag 10 mei :
    Bassevelde - Kemzeke     1 - 2

    Vinderhoute - Herzele-Ressegem     1 - 2

    Lochristi B - Nokere-Kruishoutem B     5 - 2

    Vlierzele - Bottelare    1 - 2

    Horebeke - Tielrode    1 - 2

    HO Kalken B - Donk   1 - 3



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (112 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    26-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE WEST-VLAANDEREN

    EINDRONDE WEST-VLAANDEREN

    Uitslag onjuist of onvolledig mail  wimvermeer40@gmail.com

    Alles over de eindronde in West-Vlaanderen zie je op deze pagina.
    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld.

    EERSTE PROVINCIALE :
    Zwevezele is kampioen !
    De eindronde wordt gespeeld met Oostnieuwkerke, Oostkamp, Wielsbeke en Blankenberge.
    Eernegem, Varsenare en Rumbeke degraderen.

    zondag 6 mei :  heenwedstrijden
    Wielsbeke - Blankenberge      2 - 1

    Oostkamp - Oostnieuwkerke     1 - 1

    donderdag 10 mei : terugwedstrijden
    Blankenberge - Wielsbeke     2 - 1   pen 6-7

    Oostnieuwkerke - Oostkamp     1 - 2

    zondag 13 mei : finale 
    Oostkamp - Wielsbeke    1 - 2

    zondag 13 mei : troosting
    Oostnieuwkerke - Blankenberge     FF  5 - 0

    Wielsbeke en Oostkamp mogen deelnemen aan de interprovinciale eindronde.
    Zie INTERPROVINCIALE EINDRONDE op mijn blog

    TWEEDE PROVINCIALE A :
    Meulebeke is kampioen !
    De eindronde wordt gespeeld met Diksmuide, Damme, Zedelgem en De Ruiter Roeselare.
    Staden, Beernem en Gistel degraderen

    zaterdag 5 en zondag 6 mei : heenwedstrijden
    Zedelgem - De Ruiter Roeselare    5 - 1

    Damme - Diksmuide    2 - 1

    donderdag 10 mei : terugwedstrijden
    De Ruiter Roeselare - Zedelgem     0 - 4

    Diksmuide - Damme     1 - 1

    zondag 13 mei : finale heen
    Damme - Zedelgem      1 - 1

    zondag 20 mei : finale terug
    Zedelgem - Damme     2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :
    Deerlijk Sport is kampioen !
    De eindronde wordt gespeeld met Dadizele, Heestert, Dottignies en Nieuwkerke.
    Beselare, Ingooigem en Emelgem-Kachtem degraderen.

    zondag 6 mei : heenwedstrijden
    Heestert - Nieuwkerke      1 - 1

    Dadizele - Dottignies     5 - 1

    donderdag 10 mei : terugwedstrijden
    Nieuwkerke - Heestert    2 - 2

    Dottignies - Dadizele    0 - 0

    zondag 13 mei : finale heen
    Dadizele - Heestert      3 - 1

    zondag 20 mei : finale terug
    Heestert - Dadizele    1 - 6

    DERDE PROVINCIALE A :
    Moorslede is kampioen !
    De eindronde wordt gespeeld met Zonnebeke, Veurne, Ploegsteert en Hooglede.
    Brielen en Handzame degraderen.

    zondag 6 mei : heenwedstrijden
    Zonnebeke - Hooglede    3 - 3

    Ploegsteert - Veurne      1 - 1

    donderdag 10 mei : terugwedstrijden
    Hooglede - Zonnebeke   0 - 2

    Veurne - Ploegsteert      2 - 3

    zondag 13 mei : finale heen
    Zonnebeke - Ploegsteert     1 - 2

    zondag 20 mei : finale terug
    Ploegsteert - Zonnebeke    1 - 3

    DERDE PROVINCIALE B :
    Keiem is kampioen !
    De eindronde wordt gespeeld met Loppem, Sint-Kruis, Nieuwpoort en De Haan.
    Westende en Zandvoorde degraderen.

    zondag 6 mei : heenwedstrijden
    Sint-Kruis - Nieuwpoort     1 - 2

    De Haan - Loppem     1 - 0

    donderdag 10 mei : terugwedstrijden
    Nieuwpoort - Sint-Kruis    1 - 4

    Loppem - De Haan      2 - 1

    zondag 13 mei : finale heen
    Sint-Kruis - De Haan       4 - 1

    zondag 20 mei : finale terug
    De Haan - Sint-Kruis     0 - 4

    DERDE PROVINCIALE C :
    Bissegem is kampioen !
    De eindronde wordt gespeeld met Zwevezele B, Lichtervelde, Lendelede en Kanegem.
    Pittem en Desselgem degraderen.

    zondag 6 mei : heenwedstrijden
    Zwevezele B - Lichtervelde     1 - 0

    Lendelede - Kanegem     4 - 1

    donderdag 10 mei : terugwedstrijden
    Lichtervelde - Zwevezele B    5 - 0

    Kanegem - Lendelede    4 - 0

    zondag 13 mei : finale heen
    Lichtervelde - Kanegem     1 - 0

    zondag 20 mei : finale terug
    Kanegem - Lichtervelde     0 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :
    Elverdinge is kampioen !
    De eindronde wordt gespeeld met Jonkershove, Passendale, Vleteren en Voormezele.

    zondag 6 mei : heenwedstrijden
    Jonkershove - Vleteren    2 - 0

    Passendale - Voormezele    1 - 1

    donderdag 10 mei : terugwedstrijden
    Vleteren - Jonkershove     4 - 0

    Voormezele - Passendale    2 - 1

    zondag 13 mei : finale heen
    Vleteren - Voormezele     0 - 1

    zondag 20 mei : finale terug
    Voormezele - Vleteren     2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :
    SK Torhout is kampioen !
    De eindronde wordt gespeeld met Lombardsijde, HO Oedelem, Doomkerke en Dudzele.

    zondag 6 mei : heenwedstrijden
    Dudzele - HO Oedelem     2 - 2

    Doomkerke - Lombardsijde    2 - 0

    donderdag 10 mei : terugwedstrijden
    HO Oedelem - Dudzele     0 - 1

    Lombardsijde - Doomkerke    3 - 0

    zondag 13 mei : finale heen
    Dudzele - Lombardsijde      1 - 1

    zondag 20 mei : finale terug
    Lombardsijde - Dudzele    2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :
    NS Heule is kampioen !
    De eindronde wordt gespeeld met Bellegem, Wevelgem B, Jong Vijve en Dentergem.

    zondag 6 mei : heenwedstrijden
    Dentergem - Bellegem     2 - 3

    Wevelgem B - Jong Vijve    3 - 1

    donderdag 10 mei : terugwedstrijden
    Bellegem - Dentergem     1 - 2

    Jong Vijve - Wevelgem B     0 - 0

    zondag 13 mei : finale heen
    Bellegem - Wevelgem B      1 - 2

    zondag 20 mei : finale terug
    Wevelgem B - Bellegem    3 - 2

    De loting vond plaats op dinsdag 24 april in het Bourgondisch Kruis te Beveren-Roeselare.
    Op dinsdag 5 juni wordt de reeksindeling voor het voetbalseizoen 2018-2019 bekend gemaakt.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (45 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    25-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDRONDE EERSTE/TWEEDE PROVINCIALERS
    EINDRONDE ANDERE EERSTE/TWEEDE PROVINCIALERS 

    Hier zie je een overzicht van de eindronde der eerste en tweede provincialers uit de provincies
    Limburg, Antwerpen, Brabant, Henegouwen, Namen, Luik en Luxemburg.

    LIMBURG : Helson Helchteren is kampioen in eerste provinciale

    EERSTE PROVINCIALE :

    Wedstrijden op 28 en 29 april
    Herkol - Herk-De-Stad     0 - 2

    Park Houthalen - Bree-Beek      4 - 3

    Wedstrijden op 6 mei 
    Herk-De-Stad - Herkol     5 - 1

    Bree-Beek - Park Houthalen     3 - 5

    Wedstrijden op 9 mei 
    Herkol - Bree-Beek    8 - 2

    Herk-De-Stad - Park Houthalen    3 - 0
    Het verdere verloop van Herk-De-Stade en park Houthalen zie je bij INTERPROVINCIALE EINDRONDE

    TWEEDE PROVINCIALE :

    Wedstrijden op 28 en 29 april :
    FC Alken - Achel VV     4 - 3

    Thor Hasselt - FC Eksel   3 - 1

    Torpedo Hasselt - KFC Hamont    1 - 0

    Schoonbeek-Beverst - KSK Meeuwen   4 - 2

    Lindelhoeven VV - Zutendaal VV   4 - 1

    Landen - Reppel     2 - 0

    Wedstrijden op 2 mei :
    Zutendaal VV - Lindelhoeven VV      1 - 6

    FC Eksel - Thor Hasselt    1 - 0

    KSK Meeuwen - Schoonbeek-Beverst    1 - 2

    KFC Hamont - Torpedo Hasselt     0 - 1

    RC Leppel - FC Landen    1 - 0

    Wedstrijden op 5 en 6 mei :
    Achel VV - FC Alken     2 - 4

    FC Landen - Schoonbeek-Beverst      1 - 0

    Torpedo Hasselt - Thor Hasselt    1 - 0

    Wedstrijden op 9 en 10 mei :
    Thor Hasselt - Torpedo Hasselt    1 - 1

    Schoonbeek-Beverst - FC Landen     1 - 0

    Wedstrijden op 12 en 13 mei :
    Thor Hasselt - FC Landen     1 - 1

    Torpedo Hasselt - Schoonbeek-Beverst    3 - 1

    Wedstrijden op 15 en 16 mei :
    FC Landen - Thor Hasselt    4 - 1

    Schoonbeek-Beverst - Torpedo Hasselt     1 - 2




    ANTWERPEN :  Lyra is kampioen in eerste provinciale

    EERSTE PROVINCIALE :
    Wedstrijden op 6 mei :
    Lille - Berg en Dal     1 - 2

    Kontich - RC Mechelen    1 - 5

    Wedstrijden op 13 mei :
    Berg en Dal - Lille    0 - 2

    RC Mechelen - Kontich     1 - 0
    Het verdere verloop van RC Mechelen en KFC Lille zie je bij INTERPROVINCIALE EINDRONDE

    TWEEDE PROVINCIALE :
    Wedstrijden op donderdag 2 mei :
    Zoersel - Retie     3 - 2

    Broechem - Rochus Deurne      0 - 1

    Hoboken - KFC De Kempen    2 - 5

    Tisselt - Olmen    3 - 3

    Wedstrijden op zondag 6 mei :
    Rochus Deurne - Broechem    5 - 2

    Retie - Zoersel    2 - 3

    KFC De Kempen - Hoboken    3 - 3

    Olmen - Tisselt    0 - 4

    Wedstrijden op donderdag 10 mei :
    Rochus Deurne - Zoersel     2 - 4

    KFC De Kempen - Tisselt     5 - 0

    Wedstrijden op zondag 13  mei :
    Zoersel - Rochus Deurne     0 - 1

    Tisselt - KFC De Kempen   4 - 5

    Dalers :
    Beekhoek - Katelijne KFC    1 - 0

    Katelijne KFC - Beekhoek     2 - 3



    BRABANT - BVV :  Betekom is kampioen in eerste provinciale

    Zie interprovinciale eindronde



    TOUR FINAL BRABANT - ACFF : RCS Brainois is kampioen in eerste provinciale

    Zie interprovinciale eindronde



    TOUR FINAL HENEGOUWEN - HAINAUT :  Ostiches-Ath is kampioen in eerste provinciale

    EERSTE PROVINCIALE :  
    Zondag 6 mei :
    Symphorinois - Houdeng     5 - 2

    Antoinien - Gosselies    0 - 1

    Zondag 13 mei :
    Gosselies - Symphorinois    1 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE :  
    Zondag 6 mei :
    Aedec-Hyon - Estinnoise    0 - 2

    Molenbaix - Flénu     2 - 3

    Neufvilles - Trivières   4 - 1

    Beaumont - Jumet    0 - 1

    Warcoing - Templeuvois   2 - 1

    Courcelles - Fontainoise    2 - 2  n.v.  pen  4-5

    Zondag 13 mei :
    Fontainoise - Flénu      1 - 2

    Warcoing - Neufvilles     1 - 2

    Estinnoise - Jumet    0 - 0  n.v.   pen  3 - 0

    Zondag 20 mei :
    Flénu - Neufvilles     1 - 3

    Paturages - Estinnoise     1 - 1  n.v.  pen  5 - 4



    TOUR FINAL NAMEN - NAMUR :  Fosses is kampioen in eerste provinciale

    EERSTE PROVINCIALE : Wedstrijden op dinsdag 1 mei :
    Wépion - Loyers     3 - 3

    Grand-Leez - Condruzien     2 - 3

    Wedstrijd op zondag 6 mei :
    Condruzien - Wépion     1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE : Arquet en Beauraing zijn kampioen in tweede provinciale
    Wedstrijden op 6 mei :
    FCO Namur - Entité Floreffe     1 - 2

    Morialmé - RSC Neffe    1 - 1

    Jemeppe - RUS Biesme     0 - 1

    Stade Gedinne - Chevetogne Football    4 - 2

    RFC Surice - Sambreville     2 - 5

    Wedstrijden op 10 en 13 mei :
    Stade Gedinne - Morialmé     1 - 0

    Entité Floreffe - RUS Biesme      1 - 2

    Wedstrijden op 13 mei :
    Sambreville - RFC Surice   2 - 3

    Biesme - Stade Gedinne    2 - 2

    Wedstrijd op 16 mei :
    Stade Gedinne - Biesme    2 - 0




    TOUR FINAL LUIK - LIEGE :  Warnant is kampioen in eerste provinciale

    FERODO ONE LEAGUE :

    Eindronde zie INTERPROVINCIALE EINDRONDE

    ERGO LEAGUE A - B - C : Kampioenen : Braives (A), Trooz (B) en Weywertz (C)
    Wedstrijden op 6 mei :
    Geer - Hannut   2 - 0

    Blegnytoise - Andrimont   0 - 1

    Wedstrijden op 10 mei :
    Malmundaria - FC Eupen    1 - 1
    Ster Francorchamps - Elsautoise    5 - 0

    Wedstrijden op 13 mei :
    Geer - FC Liège B    1 - 4

    Rechain - Andrimont    1 - 0

    Ster Francorchamps - Malmundaria      3 - 2

    Wedstrijd op 20 mei :
    FC Liège B - Ster Francorchamps    0 - 1

    FINALE op 24 mei :
    Rechain - FC Liège B     3 - 1

    FINALE der verliezers op 27 mei :
    Ster Francorchamps - Rechain      2 - 1





    TOUR FINAL LUXEMBURG - LUXEMBOURG :   Meix-Dt-Virton is kampioen in eerste provinciale

    EERSTE PROVINCIALE :
    Wedstrijden op 10 mei :
    Ethe - Marloie    2 - 1

    Oppagne - Libramont    4 - 1

    Finale op 12 mei :
    Oppagne - Ethe     2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE :
    Wedstrijden op 20 mei :
    Messancy - Longlier B    3 - 2

    Gouvy - Tontelange     1 - 0

    Poupehan - Tenneville     1 - 1  n.v.   pen  4 - 3

    Wedstrijden op 27 mei :
    Arlon - Poupehan      1 - 0

    Messancy - Gouvy    1 - 4

    Finale op 3 juni :
    Arlon - Gouvy     3 - 0




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    24-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTANDEN NATIONAAL VOETBAL - SEIZOEN 2017-2018
    EINDSTANDEN NATIONAAL VOETBAL - SEIZOEN 2017-2018

    EERSTE KLASSE A    JUPILER PRO LEAGUE : Reguliere competitie

    1.   Club Brugge   67
    2.   Anderlecht   55
    3.   Charleroi   51
    4.   AA Gent   50
    5.   RC Genk   44
    5.   Standard   44
    7.   KV Kortrijk   42
    8.   Antwerp   41
    9.   Zulte Waregem   37
    10.  Sint-Truiden   37
    11.  KV Oostende   36
    12.  Waasland-Beveren   35
    13.  Lokeren   31
    14.  Moeskroen   30
    15.  Eupen   27
    15.  KV Mechelen   27

    EERSTE KLASSE A   JUPILER PRO LEAGUE : Play Offs

    PLAY OFF 1 : 
    1.   Club Brugge   46
    2.   Standard   43
    3.   Anderlecht   40
    4.   AA Gent   39
    5.   KRC Genk   38
    6.   Charleroi   34

    PLAY OFF 2 - POULE A :
    1.   Zulte Waregem   25
    2.   KV Kortrijk   19
    3.   Moeskroen   14
    4.   Oud-Heverlee Leuven   9
    5.   Lierse   7
    6.   Waasland-Beveren   5
    PLAY OFF 2 - POULE B :
    1.   Lokeren   21
    2.   Sint-Truiden   17
    3.   Antwerp   14
    4.   Oostende   14
    5.   Eupen   8
    6.   Beerschot-Wilrijk   7

    EERSTE KLASSE B  PROXIMUS LEAGUE : Reguliere competitie

    1.   Cercle Brugge   50
    2.   Oud-Heverlee Leuven   47
    3.   Beerschot-Wilrijk   46
    4.   Lierse   39
    5.   Roeselare   35
    6.   Union Saint-Gilloise   32
    7.   Westerlo   27
    8.   Tubeke   23

    EERSTE KLASSE B : Play Off 3
    1.   Roeselare   30
    2.   Westerlo   26
    3.   Union Saint-Gilloise   20
    4.   Tubeke   15

    EERSTE AMATEURKLASSE :
    1.   Lommel SK   71
    2.   Knokke   61
    3.   Dessel Sport   60
    4.   Deinze   50
    5.   Seraing   48
    6.   KSK Heist   47
    7.   KSV Oudenaarde   45
    8.   Eendracht Aalst   44
    9.   Geel   39
    10.  Virton   37
    11.  Dender   36
    12.  Oosterzonen   34
    13.  Chatelet-Farciennes   29
    14.  VW Hamme   28
    15.  Berchem Sport   25
    16.  Patro Eisden   14

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :
    1.   Rupel-Boom   61
    2.   Mandel United Izegem-Ingelmunster   57
    3.   Sint-Eloois-Winkel   55
    4.   Sparta Petegem   53
    5.   Westhoek   51
    6.   Sint-Niklaas   50
    7.   Temse   48
    8.   Harelbeke   43
    9.   Olsa Brakel   41
    10.  Gullegem   40
    11.  RC Gent   37
    12.  Londerzeel   36
    13.  Ronse   33
    14.  Pepingen-Halle   28
    15.  Torhout   26
    16.  Bornem   17

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :
    1.   Tessenderlo   65
    2.   Bocholt   57
    3.   Spouwen-Mopertingen   52
    4.   City Pirates Antwerpen   47
    5.   Wijgmaal   46
    6.   Vosselaar   44
    7.   Hades   43
    8.   Overijse   41
    9.   Cappellen   41
    10.  Duffel   40
    11.  Turnhout   37
    12.  Hoogstraten   36
    13.  Hasselt   35
    14.  Zwarte Leeuw   30
    15.  Tienen   28
    16.  Sint-Lenaarts   22

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :
    1.   RWD Molenbeek   76
    2.   RFC De Liège   66
    3.   Ol. Charleroi   44
    4.   Durbuy   45
    5.   Hamoir   44
    6.   La Louvière-Centre   42
    7.   Waremme   38
    8.   Walhain   37
    9.   Solières   35
    10.  Acren-Lessines   34
    11.  RFC Meux   31
    11.  Rebecquoise   31
    13.  Ciney   24
    14.  Sprimont-Comblain   18
    15.  La Calamine   12
    16.  White Star Brussels   0

    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :
    1.   Menen   62
    2.   Dikkelvenne   58
    3.   Wingene   57
    4.   Eppegem   55
    5.   Wetteren   50
    6.   Lebbeke   47
    7.   Melsele   43
    7.   Wervik   43
    9.   Merelbeke   43
    10.  Wolvertem-Merchtem   39
    11.  Jong Lede   36
    12.  Stekene   35
    13.  Ninove   32
    14.  Grimbergen   26
    15.  Mariekerke   26
    16.  Vlamertinge   11

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :
    1.   Heur-Tongeren   55
    2.   Wellen   55
    3.   Termien   54
    4.   Diegem Sport   50
    5.   Leopoldsburg   48
    5.   Bilzen-Waltwilder   48
    7.   Nijlen   45
    8.   Esperanza Pelt   44
    9.   Woluwe-Zaventem   41
    10.  Houtvenne   40
    11.  Kampenhout   38
    12.  Ternesse Wommelgem   34
    13.  Diest   32
    14.  Hoeilaart   30
    15.  Herentals   27
    16.  Sterrebeek   27

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :
    1.   RAAL La Louvière   69
    2.   Franc Borains   66
    3.   Onhaye   56
    4.   RFC Tournai   55
    5.   Couvin-Mariembourg   54
    6.   Binchoise   52
    7.   Racing Jet Wavre   52
    8.   Manageoise   41
    9.   Albert Quevy-Mons   39
    10.  Taminoise   37
    11.  Ganshoren   36
    12.  Léopold FC   32
    13.  Stade Brainois   29
    14.  Spy   22
    15.  Solréziènne   20
    16.  Waterloo   14

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :
    1.   FC Tilleur   67
    2.   URSL Visé   64
    3.   Stockay-Warfusée   58
    4.   Aischoise   50
    5.   Herstal   47
    6.   Longlier   45
    7.   Aywaille   43
    8.   Givry   43
    9.   Richelle   42
    10.  Verlaine   40
    11.  RFC Huy   39
    12.  Mormont   38
    13.  Bertrix   36
    14.  Habay-La-Neuve   30
    15.  UR Namur   10
    16.  Cointe-Liège   10


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    23-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2017-2018
    EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2017-2018

    EERSTE PROVINCIALE :
    1.   Zelzate   57
    2.   De Pinte   55
    3.   HO Kalken   52
    4.   Lochristi   51
    5.   Aalter   50
    6.   Drongen   48
    6.   Elene-Grotenberge   48
    8.   KVV Ardennen   46
    9.   Dendermonde   42
    9.   Zele   42
    9.   Voorde   42
    12.  Appelterre   41
    13.  Berlare   38
    14.  Sottegem   33
    15.  Robur   18
    16.  Sint-Gillis-Waas   9

    TWEEDE PROVINCIALE A :
    1.   Adegem   62
    2.   Zeveren   55
    2.   Maldegem   55
    4.   Zomergem   55
    5.   Mariakerke   52
    6.   Sleidinge   51
    7.   Poesele   47
    8.   Bellem   43
    9.   Kleit   43
    10.  Meetjesland   40
    11.  Merendree   38
    12.  Lovendegem   35
    13.  Waarschoot   34
    14.  Assenede   25
    15.  Belzele   24
    16.  Evergem Center   10

    TWEEDE PROVINCIALE B :
    1.   Bambrugge   66
    2.   Jong Zulte   65
    3.   Munkzwalm   63
    4.   Burst   58
    5.   Geraardsbergen   57
    6.   Denderhoutem   54
    7.   Borsbeke   46
    8.   Machelen   44
    9.   Kluisbergen Sportief   42
    10.  Windeke   38
    11.  Edeboys   31
    12.  Meerbeke   29
    13.  Winnik   27
    14.  Gijzel-Oosterzele   25
    15.  Gavere-Asper   21
    16.  Eine   17

    TWEEDE PROVINCIALE C :
    1.   Sp. Waasmunster   60
    2.   Kruibeke   59
    3.   Grembergen   54
    4.   Doorslaar   51
    5.   Bazel   48
    6.   Sinaai   46
    7.   Sint-Gillis   45
    8.   Vrasene   43
    9.   Heikant   42
    10.  Haasdonk   41
    11.  Buggenhout   40
    12.  Schoonaarde   36
    13.  Meldert   34
    14.  Moerbeke   33
    15.  YB Beveren   27
    16.  Zaffelare   17

    DERDE PROVINCIALE A :
    1.   VSV Gent   68
    2.   Ertvelde   62
    3.   Lembeke   55
    3.   Sint-Laureins   55
    5.   Vinkt   49
    6.   DKW Evergem   48
    7.   Sint-Kruis-Winkel   42
    8.   Maria-Aalter   38
    9.   Hansbeke   36
    10.  Nevele   36
    11.  Muide Gent   33
    11.  Ursel   33
    13.  Wachtebeke   30
    13.  Watervliet   30
    15.  Kaprijke-Bentille   26
    16.  Knesselare   23

    DERDE PROVINCIALE B :
    1.   Latem   69
    2.   Laarne-Kalken   64
    3.   VC Zwijnaarde   56
    4.   Sint-Denijs   54
    5.   Heusden   52
    6.   Beervelde   49
    7.   Destelbergen   49
    8.   Houtem   48
    9.   HT Zwijnaarde   47
    10.  Serskamp-Schellebelle   39
    11.  Moortsele   32
    12.  Massemen   29
    13.  Cercle Melle   29
    14.  Zevergem   26
    15.  9000 Gent   19
    16.  Overmere   13

    DERDE PROVINCIALE C :
    1.   Nokere-Kruishoutem   69
    2.   Vurste-Semmerzake   67
    3.   Nazareth-Eke   61
    4.   Zingem   53
    5.   Oudenhove   50
    6.   FC Kluisbergen   49
    7.   Velzeke   42
    8.   Bevere   41
    9.   Sottegem B   40
    10.  Wortegem   39
    11.  Boekel   38
    12.  Elene-Grotenberge B   37
    13.  Sint-Goriks   32
    14.  Michelbeke   25
    15.  Olsene   21
    16.  Volkegem   8

    DERDE PROVINCIALE D :
    1.   Erembodegem   74
    2.   Denderleeuw   70
    3.   Moerbeke-Geraardsbergen   65
    4.   Nederhasselt   57
    5.   Hofstade   56
    6.   Doggen   47
    7.   Haaltert   45
    8.   Gijzegem   44
    9.   Mere   41
    10.  Bonanza   41
    11.  Zandbergen   36
    12.  Deftinge   32
    13.  Baardegem   29
    14.  Kerksken   21
    15.  Wieze   14
    16.  Okegem   11 

    DERDE PROVINCIALE E :
    1.   Kieldrecht   74
    2.   WB Sint-Niklaas   63
    3.   Sint-Pauwels   60
    4.   Oudegem   56
    5.   Melsele B   50
    6.   Kallo   50
    6.   SK Gerda   50
    8.   Klinge   40
    9.   Opdorp   35
    10.  SKB Sint-Niklaas   32
    11.  Eksaarde   31
    11.  Robur B   31
    13.  Bosdam Beveren   29
    14.  Hamme-Zogge   25
    15.  Daknam   25
    16.  SVH Waasmunster   21

    VIERDE PROVINCIALE A :
    1.   Boekhoute   79
    2.   Bassevelde   68
    3.   Donk   67
    4.   Vinderhoute   60
    5.   Balgerhoeke   56
    6.   Sint-Denijs B   51
    7.   Ooidonck-Leerne   47
    8.   Middelburg   45
    9.   Oostakker   42
    10.  VS Destelbergen   33
    11.  Lotenhulle   32
    11.  Heusden B   32
    13.  Muide Gent B   25
    14.  Avrasya Gent   22
    15.  Poesele B   15
    16.  Sint-Amandsberg   14

    VIERDE PROVINCIALE B :
    1.   Maarkedal   87
    2.   Horebeke   76
    3.   Huise-Ouwegem   66
    4.   Petegem Schelde   60
    5.   Nokere-Kruishoutem B   57
    6.   Kluisbergen Sportief B   56
    7.   FC Kluisbergen B   46
    8.   Zingem B   40
    9.   Nazareth-Eke B   38
    10.  FCLC Ronse   30
    11.  Bevere B   30
    12.  Eine B  29
    13.  Munkzwalm B  28
    13.  Volkegem B  28
    15.  Mater  16
    16.  Boekel B  10

    VIERDE PROVINCIALE C :
    1.  Sint-Antelinks   76
    2.   Herzele-Ressegem   74
    3.   Aaigem   60
    4.   Vlierzele   55
    5.   Neigem   54
    6.   Everbeek   48
    7.   Opbrakel   41
    8.   Idegem   35
    9.   Oudenhove B   29
    10.  Ophasselt   26
    11.  Strijpen   23
    12.  Michelbeke B   22
    12.  Bonanza B   22
    14.  Zegelsem   20
    15.  Bavegem   11
    16.  Jong Geraardsbergen   0

    VIERDE PROVINCIALE D :
    1.   Melsen   68
    2.   HO Kalken B   67
    3.   Bottelare   62
    4.   Moorsel   59
    5.   Herdersem   56
    6.   Wichelen   53
    7.   Smetlede   52
    8.   T. Melle   50
    9.   Nieuwerkerken   34
    10.  SK Merelbeke   25
    11.  Balegem   24
    12.  FC Dampoort   20
    13.  Jong Lede B   16
    13.  Laarne-Kalken B   16
    15.  Rangers Merelbeke   10
    16.  Edeboys B   0
    17.  Gijzel-Oosterzele B   0

    VIERDE PROVINCIALE E :
    1.   Meerdonk   75
    2.   Tielrode   69
    3.   Lochristi B   62
    4.   Kemzeke   51
    5.   Sombeke   51
    6.   Zele B   46
    7.   Haasdonk B   44
    8.   Zaffelare B   43
    8.   Waasmunster B   43
    10.  Verrebroek   38
    11.  Rupelmonde  36
    12.  PD Kruibeke   33
    13.  Baasrode   32
    14.  Hoogeinde   24
    15.  Stekene B   18
    16.  Lebbeke B   7
    17.  Buggenhout B   0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    22-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2017-2018
    EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2017-2018

         EERSTE PROVINCIALE :
    1.   Zwevezele   79
    2.   Oostnieuwkerke   69
    3.   Oostkamp   65
    4.   Wielsbeke   53
    5.   Blankenberge   47
    6.   Kortemark   43
    7.   WS Lauwe   42
    8.   RC Lauwe   42
    9.   Oostduinkerke   41
    10.  Poperinge  38
    11.  RC Waregem   34
    12.  Westkapelle   32
    13.  Boezinge   30
    14.  Rumbeke   28
    15.  Varsenare   28
    16.  Eernegem   7

         TWEEDE PROVINCIALE A :
    1.   Meulebeke   68
    2.   Diksmuide   58
    3.   Damme   56
    4.   Zedelgem   53
    5.   De Ruiter Roeselare   50
    6.   VV Tielt   49
    7.   Jabbeke   48
    8.   Bredene   42
    9.   Veldegem   40
    10.  Heist   39
    10.  Oudenburg   39
    12.  Spermalie-Middelkerke   36
    13.  Club Roeselare   32
    14.  Gistel   25
    15.  Beernem   21
    16.  Staden   16

         TWEEDE PROVINCIALE B :
    1.   Deerlijk Sport   64
    2.   Dadizele   62
    3.   Dottignies   59
    4.   Heestert   54
    5.   Nieuwkerke   52
    6.   Ledegem   51
    7.   Wevelgem   47
    8.   Anzegem   41
    9.   Zwevegem   40
    10.  Geluwe   40
    11.  Otegem   37
    12.  Moen   35
    13.  Beveren-Leie   33
    14.  Emelgem-Kachtem   26
    15.  Ingooigem   18
    16.  Beselare   11

         DERDE PROVINCIALE A :
    1.   Moorslede   67
    2.   Zonnebeke   54
    3.   Ploegsteert   53
    4.   Veurne   52
    5.   Hooglede   51
    6.   Westrozebeke   50
    7.   Proven   50
    8.   Houthulst   45
    9.   Merkem   44
    10.  Comines-Warneton   43
    11.  De Panne   39
    12.  Geluveld   35
    13.  Gits   34
    14.  Dikkebus   33
    15.  Handzame   19
    16.  Brielen   10

         DERDE PROVINCIALE B :
    1.   Keiem   68
    2.   Loppem   67
    3.   Nieuwpoort   66
    4.   De Haan   52
    5.   Sint-Kruis   51
    6.   Steenbrugge   44
    7.   Dar. Brugge   44
    8.   Koekelare   43
    9.   Ichtegem   43
    10.  Moerkerke   39
    11.  Jong Male   35
    12.  Lissewege   34
    13.  Snaaskerke   32
    14.  Ruddervoorde   29
    15.  Zandvoorde   23
    16.  Westende   2

         DERDE PROVINCIALE C :
    1.   Bissegem   62
    2.   Zwevezele B   61
    3.   Lichtervelde   55
    4.   Lendelede   54
    4.   Kanegem   54
    6.   Avelgem   54
    7.   Moorsele   52
    8.   Ardooie   40
    9.   D. Beveren   39
    9.   Hulste   39
    11.  Aarsele   34
    12.  Oostrozebeke   29
    13.  Luingnois   27
    14.  KSV Kortrijk   24
    14.  Desselgem   24
    16.  Pittem   21

         VIERDE PROVINCIALE A :
    1.   Elverdinge   74
    2.   Jonkershove   73
    3.   Passendale   64
    4.   Voormezele   56
    4.   Vleteren   56
    6.   Kruiseke   55
    7.   Bulskamp   54
    8.   Poperinge B   51
    8.   Alveringem   51
    10.  Westouter   47
    11.  Hollebeke   45
    12.  Diksmuide B   41
    13.  Lo-Reninge   38
    14.  Veurne B   35
    14.  Reningelst   35
    16.  Zarren   34
    17.  Langemark-Poelkapelle   32
    18.  Zillebeke   13

         VIERDE PROVINCIALE B :
    1.   SK Torhout   69
    2.   Lombardsijde   61
    3.   HO Oedelem   54
    4.   Doomkerke   50
    5.   Dudzele   48
    6.   Aartrijke   47
    7.   Hertsberge   47
    8.   Sint-Joris   42
    9.   Zerkegem   39
    10.  D. Beveren B   35
    11.  Ruiselede   27
    12.  Beernem B   27
    13.  Wenduine   18
    14.  Steenbrugge B   11
    15.  E. Brugge   10
    16.  Oostduinkerke B   0

         VIERDE PROVINCIALE C :
    1.   NS Heule   82
    2.   Bellegem   81
    3.   Wevelgem B   62
    4.   Jong Vijve   62
    4.   Dentergem   62
    6.   Ledegem B   58
    7.   Izegem-Ingelmunster B   57
    7.   Dadizele B   57
    9.   Dottignies B   57
    10.  Rekkem   48
    11.  Stasegem   45
    12.  Aalbeke   44
    13.  Marke   41
    14.  Sint-Eloos-Winkel B   34
    15.  Kuurne   33
    16.  Menen United   24
    17.  Wervik B   16
    18.  Wikings Kortrijk   16

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    21-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTANDEN ANDERE EERSTE PROVINCIALERS
    EINDSTANDEN ANDERE EERSTE PROVINCIALERS :

         LIMBURG :

    1.   Helson Helchteren   71
    2.   Bree-Beek   55
    3.   Herkol   50
    4.   Herk-De-Stad   48
    5.   Beringen   45
    6.   Zepperen Brustem   44
    7.   Melo Zonhoven   42
    8.   Park Houthalen   40
    9.   Zonhoven VV   39
    10.  Koersel   38
    11.  Daring Huvo Jeuk   38
    12.  Mechelen aan de Maas   34
    13.  Vlijtingen   32
    14.  Hoepertingen   31
    15.  Racing Peer   31
    16.  Bregel   24

         ANTWERPEN :

    1.   Lyra   68
    2.   Lille   56
    3.   RC Mechelen   55
    4.   Berg en Dal   48
    5.   Kontich   47
    6.   Sint-Job   45
    7.   Witgoor Dessel   45
    8.   Heikant Berlaar   42
    9.   Schriek   40
    10.  Oppuurs   39
    11.  Branddonk   36
    12.  Merksplas   35
    13.  Rapid Leest   33
    14.  Vorselaar   31
    15.  Antonia   31
    16.  GR Katelijne   14

         BRABANT - BVV :

    1.   Betekom   63
    2.   HO Veltem   60
    3.   Liedekerke   59
    4.   HO Bierbeek   52
    5.   Melsbroek    49
    6.   Bertem-Leefdal    44
    7.   Aarschot   43
    8.   Borght-Humbeek   41
    8.   Tervuren-Duisburg   41
    10.  Linden   37
    11.  Out-Hoegaarden   36
    12.  Houtem-Oplinter   36
    13.  Strombeek   32
    14.  Meise   29
    15.  Butsel   28
    16.  Boka United   17

         BRABANT - ACFF :

    1.   RCS Brainois   60
    2.   RSD Jette   48
    3.   Stockel   44
    4.   Lasne-Ohain   41
    5.   Crossing Schaerbeek   37
    6.   Villers La Ville   36
    7.   Ixelles   34
    8.   Kosova Schaerbeek   33
    9.   Sporting Bruxelles   33
    9.   Stade Everois   33
    11.  Jodoigne   33
    12.  BX Brussels   32
    13.  Ren. Cl. Schaerbeek   23
    14.  Chastre   15

         HENEGOUWEN - HAINAUT

    1.   Ostiches-Ath   65
    2.   Antoinien   57
    3.   Symphorinois   55
    4.   Houdeng   54
    5.   Monceau   50
    6.   Pont-A-Celles Buzet   49
    7.   Soingnies   46
    8.   Gosselies   45
    9.   Saint-Ghislain Tertre Hautrage   42
    10.  Beloeil   41
    11.  Peruwelz FC   40
    12.  Le Roeulx   37
    13.  Paturages   37
    14.  Albert Quevy-Mons B   23
    15.  Ransart   19
    16.  Montkainoise   16

         NAMEN - NAMUR :

    1.   Fosses   68
    2.   Wépion   65
    3.   Grand-Leez   57
    4.   Condruzien   54
    5.   Loyers   52
    6.   Nismes   50
    7.   Molignée   50
    8.   Ligny   44
    9.   Flavion   42
    10.  Rhisnes   39
    11.  Pesche   37
    12.  Profondeville   32
    13.  Rochefortoise   31
    14.  Naninne   26
    15.  Andennais   25
    16.  Assesse   12

         LUIK - LIEGE :

    1.   Warnant   80
    2.   Raeren-Eynatten   71
    3.   UCE Liège   63
    4.   Banneux   61
    5.   Amblève   57
    6.   Xhoffraix   56
    7.   Wanza Bas-Oha   55
    8.   Fizoise   51
    9.   Ougrée   51
    10.  Beaufays   48
    10.  Stade Disonais   48
    12.  Aubel   48
    13.  Minerois   47
    14.  Melen   46
    15.  Warsage   23
    16.  RC. Ent. Amay   21
    17.  Houtain Milanello   20
    18.  Union Flémalloise   15

         LUXEMBURG - LUXEMBOURG :

    1.   Meix-Dt-Virton   60
    2.   Oppagne   57
    3.   Ethe   50
    4.   Marloie   40
    4.   Libramont   40
    6.   Saint-Léger   39
    7.   Chaumont   36
    8.   La Roche   35
    9.   Rossignul   33
    10.  Champlon   29
    11.  Arlon   28
    12.  Erezée   27
    13.  Nothomb-Post   17
    14.  Wellin   15   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    20-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 18, 19, 20, 23 en 27 mei 2018
    NATIONAAL VOETBAL van woensdag 23 en zondag 27 mei 2018



    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :

    WEDSTRIJD VOOR EUROPA LEAGUE TICKET : Zondag 27 mei

    KRC Genk - Zulte Waregem      2 - 0

    Club Brugge is als landskampioen rechtstreeks geplaatst voor de groepsfase van de Champions League.
    Standard mag als tweede aantreden in de derde voorronde van de Champions League, bij verlies wordt het opgevangen 
    in de groepsfases van de Europa League.
    Nummer drie RSC Anderlecht is rechtstreeks geplaatst voor de groepsfases van de Europa League.
    AA Gent, nummer vier in de stand, mag aantreden in de derde voorronde van de Europa League.
    KRC Genk krijgt een plaats in de tweede voorronde van de Europa League.
    Voor Charleroi en ook Zulte Waregem (winnaar play off 2) is er geen plaats in Europa.

    En zo komt er een eind aan het voetbalseizoen 2017 - 2018 ....... Op naar het WK !
    De volledige kalender van het WK kan je op mijn blog vinden.


    FINALE PLAY OFF 2 : Woensdag 23 mei 

    Zulte Waregem - Lokeren     2 - 2  na verlengingen - strafschoppen   4 - 3





    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 18, zaterdag 19 en zondag 20 mei 2018



    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1

    Club Brugge - AA Gent     0 - 1  

    Charleroi - Standard    0 - 0   

    Anderlecht - RC Genk    1 - 2    

    PLAY OFF 2 - POULE A

    Waasland-Beveren - KV Kortrijk    1 - 3

    Zulte Waregem - Lierse   FF   5 - 0

    Moeskroen - Oud-Heverlee Leuven   5 - 0

    PLAY OFF 2 - POULE B

    Sint-Truiden - Lokeren     1 - 1

    KV Oostende - Antwerp      3 - 1

    Beerschot-Wilrijk - Eupen   3 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    19-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 mei 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 11, zaterdag 12 en zondag 13 mei 2018



    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1  

    AA Gent - Anderlecht      1 - 0

    Standard - Club Brugge     1 - 1   

    RC Genk - Charleroi     4 - 1

    PLAY OFF 2 - POULE A

    KV Kortrijk - Moeskroen     1 - 1

    Lierse - Waasland-Beveren    FF   0 - 5

    Oud-Heverlee Leuven - Zulte Waregem   1 - 2

    PLAY OFF 2 - POULE B

    Lokeren - Beerschot-Wilrijk     4 - 2

    Antwerp - Sint-Truiden    1 - 2

    Eupen - KV Oostende     0 - 4


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    18-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 mei 2018
    NATIONAAL VOETBAL van dinsdag 8, woensdag 9 en donderdag 10 mei 2018



    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1

    Anderlecht - Standard     1 - 3

    Charleroi - Club Brugge    1 - 3

    RC Genk - AA Gent     1 - 1

    PLAY OFF 2 - POULE A

    Zulte Waregem - Waasland-Beveren     8 - 0

    Moeskroen - Lierse     1 - 0

    Oud-Heverlee Leuven - KV Kortrijk     0 - 2

    PLAY OFF 2 - POULE B

    Sint-Truiden - Beerschot-Wilrijk    3 - 2

    KV Oostende - Lokeren    1 - 3

    Antwerp - Eupen   2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    17-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 4 , 5 en 6 mei 2018
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 4, zaterdag 5 en zondag 6 mei 2018



    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE : PLAY OFFS

    PLAY OFF 1

    AA Gent - Charleroi      0 - 1

    Club Brugge - Anderlecht    1 - 2  

    Standard - RC Genk     5 - 0

    PLAY OFF 2 - POULE A

    KV Kortrijk - Zulte Waregem     1 - 2

    Waasland-Beveren - Moeskroen     3 - 2

    Lierse - Oud-Heverlee Leuven      2 - 2

    PLAY OFF 2 - POULE B

    Eupen - Sint-Truiden     3 - 1

    Lokeren - Antwerp      1 - 2

    Beerschot-Wilrijk - KV Oostende     0 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal



    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont
  • E3 Harelbeke - Wolvenberg Volkegem
  • Omloop Het Nieuwsblad - Start Gent
  • Omloop Het Nieuwsblad - Ophaalbrug Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Kattenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • Opening kerstmarkt Oudenaarde
  • Oudenaarde - Aankomst Sinterklaas
  • Oudenaarde - Opening de nieuwe Markt
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Roquetas De Mar - Spanje - 1
  • Roquetas De Mar - Spanje - 2
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • Ledenlijst - seizoen 2018-2019 (lidnummers 1-40)
  • Ledenlijst - seizoen 2018-2019 (lidnummers 41-80)
  • Ledenlijst - seizoen 2018-2019 (lidnummers 81-120)

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 49 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • reglement pronostiek 2018-2019
  • klassementen speeldag 10 - PO
  • klassementen speeldag 10 - PO (vervolg)
  • speeldag 10 - PO
  • voorspellingen speeldag 10 - PO

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 08-2010



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!