Michy Batshuayi (Chelsea-Dortmund), Christian Benteke (Crystal Palace) en Adnan Januzay (Real Sociedad)
Oefeninterlands :
27 maart : België - Saoudi-Arabië 4 - 0
2 juni : België - Portugal 0 - 0
6 juni : België - Egypte 3 - 0
11 juni : België - Costa Rica 4 - 1
Wedstrijden op het WK in Rusland
18 juni : België - Panama 3 - 0
23 juni : België - Tunesië 5 - 2
28 juni : Engeland - België 0 - 1
2 juli : België - Japan 3 - 2
6 juli : Brazilië - België 1 - 2
10 juli : Frankrijk - België 1 - 0
14 juli : België - Engeland 2 - 0
De derde plaats op het WK in Rusland was de beste Belgische WK-prestatie ooit voor de Rode Duivels. Hiermee werd het vorige record uit Mexico 1986 verbroken, waar België vierde werd. Al moeten we toegeven dat we met een beetje meer geluk zelfs in de finale stonden.
Anderlecht Antwerp Cercle Brugge Club Brugge Charleroi Eupen RC Genk AA Gent KV Kortrijk Lokeren Moeskroen KV Oostende Sint-Truiden Standard de Liège Waasland-Beveren Zulte Waregem
EERSTE KLASSE B PROXIMUS LEAGUE :
Beerschot-Wilrijk Lommel SK KV Mechelen Oud-Heverlee Leuven Roeselare Tubeke Union Saint-Gilloise Westerlo
EERSTE AMATEURKLASSE : (definitief) Eendracht Aalst Chatelet-Farciennes FCV Dender KMSK Deinze Dessel Sport ASV Geel KSK Heist Knokke FC RFC de Liège RWD Molenbeek Lierse-Kempenzonen KSV Oudenaarde Rupel-Boom Seraing Tessenderlo Virton
TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A : (voorstel) Mandel United Izegem-Ingelmunster Sint-Eloois-Winkel Sparta Petegem VK Westhoek Harelbeke Olsa Brakel Gullegem RC Gent KSK Ronse Menen Dikkelvenne Londerzeel Eppegem Wijgmaal Diegem Sport Overijse
TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Berchem Sport Patro Eisden Bocholt Spouwen-Mopertingen City Pirates Antwerpen Temse Vosselaar Hades VW Hamme Cappellen Duffel Turnhout Hoogstraten Hasselt Heur-Tongeren Sint-Niklaas
TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : (definitief) Ol. Charleroi Hamoir Durbuy La Louvière-Centre Walhain Waremme Acren-Lessines Solières Sport RFC Meux Rebecquoise Ciney RAAL La Louvière FC Tilleur Franc Borains URSL Visé Couvin-Mariembourg
DERDE AMATEURKLASSE VVF A : (definitief) Wetteren Torhout Kampenhout Wolvertem-Merchtem Woluwe-Zaventem Melsele Merelbeke Wervik Jong Lede Zelzate Wingene Oostkamp Zwevezele Pepingen-Halle Stekene Lebbeke
DERDE AMATEURKLASSE VVF B : (definitief) RC Mechelen Lyra-Lierse Berlaar Tienen Bilzen-Waltwilder Bornem Nijlen Ternesse-Wommelgem Zwarte Leeuw Sint-Lenaarts Esperanza Pelt Wellen Betekom Leopoldsburg Houtvenne Helson Hechteren Termien
DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : (definitief) RFC Tournai Namur Fosses-La Ville Wavre Sports Albert Quevy-Mons Ostiches-Ath Aischoise Léopold FC RSD Jette Manageoise Stade Brainois Ganshoren Symphorinois Taminoise Binchoise RCS Brainois Stockel
DERDE AMATEURKLASSE ACFF B : (definitief) RFC Huy Aywaille Stockay-Warfusée Longlier Herstal Warnant Meix-Dt-Virton Condruzien Mormont Oppagne-Wéris Richelle La Calamine Givry Verlaine Onhaye Sprimont
REEKSINDELING (voorstel) PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN SEIZOEN 2018-2019 (met dank aan Willy Persoons)
HO Kalken blijft in eerste provinciale waardoor er dus geen extra stijgers zijn in de provinciale reeksen.
SV Voorde (eerste provinciale) en Vurste-Semmerzake (derde provinciale) houden op te bestaan. JV De Pinte en Sint-Gillis-waas (eerste provinciale) starten in vierde provinciale. KSV Sottegem neemt het stamnummer van SV Voorde over en kan op die manier in eerste provinciale blijven.
EERSTE PROVINCIALE : Ninove Jong Zulte Adegem Bambrugge Sp. Waasmunster Mariakerke Lochristi Aalter Drongen Elene-Grotenberge KVV Ardennen Dendermonde Zele Voorde-Appelterre Sottegem HO Kalken
TWEEDE PROVINCIALE A : Meetjesland Maldegem Waarschoot Lovendegem Assenede Sleidinge Zomergem Latem Lembeke Bellem Kleit Zeveren Merendree Sint-Laureins Poesele Ertvelde
DERDE PROVINCIALE A : Evergem Center Belzele DKW Evergem Hansbeke Nevele Bassevelde Sint-Kruis-Winkel Wachtebeke Watervliet Vinkt Ursel Maria-Aalter Vinderhoute Muide Gent VC Boekhoute
DERDE PROVINCIALE B : Heusden Sint-Denijs Cercle Melle Moortsele Serskamp-Schellebelle VC Zwijnaarde Laarne-Kalken FC Destelbergen Lochristi B Bottelare Massemen Zaffelare Melsen Beervelde Zevergem HT Zwijnaarde
DERDE PROVINIALE C : Sottegem B FC Kluisbergen Gavere-Asper Elene-Grotenberge B Wortegem Maarkedal Nazareth-Eke Eine Oudenhove Bevere Horebeke Boekel Michelbeke Velzeke Sint-Goriks Zingem
DERDE PROVINCIALE D : Denderleeuw Haaltert Mere Gijzegem Hofstade Doggen Erembodegem Bonanza Deftinge Vlierzele Kerksken Nederhasselt Baardegem Sint-Antelinks Herzele-Ressegem Houtem Zandbergen
DERDE PROVINCIALE E : Moerbeke Melsele B Robur B Klinge Kallo Sint-Pauwels Meerdonk Eksaarde Oudegem Tielrode Opdorp SK Gerda Bosdam Beveren SKB Sint-Niklaas YB Beveren Kemzeke
VIERDE PROVINCIALE A : Balgerhoeke Kaprijke-Bentille Knesselare Zaffelare B Vinkt B Lotenhulle Oostakker Middelburg Muide Gent B VS Destelbergen Ooidonck-Leerne Sint-Amandsberg 9000 Gent Avrasya Gent De Pinte
VIERDE PROVINCIALE B : Olsene Zingem B FC Kluisbergen B Nokere-Kruishoutem B Huise-Ouwegem Nazareth-Eke B Eine B Bevere B Petegem Schelde Kluisbergen Sportief B Munkzwalm B Boekel B Volkegem Mater FCLC Ronse
VIERDE PROVINCIALE C : Ophasselt Winnik B Oudenhove B Zegelsem Bonanza B Okegem Strijpen Opbrakel Jong Geraardsbergen Idegem Everbeek Volkegem B Michelbeke B Velzeke B Neigem
VIERDE PROVINCIALE D : Heusden B Serskamp-Schellebelle B Moorsel Nieuwerkerken Bavegem SK Merelbeke Tenstar Melle Herdersem Wichelen Aaigem Lebbeke B FC Dampoort Gent Oranje-Blauw Lebbeke Rangers Merelbeke Smetlede
VIERDE PROVINCIALE E : Zele B Sp. Waasmunster B Baasrode Sombeke Rupelmonde Overmere Sinaai B Verrebroek Hoogeinde Daknam SVH Waasmunster Hamme-Zogge Haasdonk B PD Kruibeke HO Kalken B Sint-Gillis-Waas
Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Qatar
door op onderstaande afbeelding te klikken.
EURO 2021
Bekijk nog eens alle
resultaten van
EURO 2021 door op
onderstaande afbeelding
te klikken.
Op zondag 2 april rijdt het profpeloton de Ronde van Vlaanderen!
De beste renners strijden dan voor de titel van de meest prestigieuze
Belgische eendagswedstrijd. Oudenaarde is opnieuw de fiere aankomststad
van Vlaanderens Mooiste en dat voor het elfde jaar op rij. Voor renners, wielertoeristen
en het publiek is het uitkijken naar wie de 107de editie van de Ronde op zijn naam mag schrijven en bij de vrouwen wie de 20ste editie op haar palmares laat bijschrijven.
Ben je terug op de afspraak op zondag 2 april 2023?