Kalender eerste amateurklasse voor het voetbalseizoen 2018-2019
Speeldag 1 : weekend 1 en 2 september
Dessel Sport - Virton 0 - 3
KSV Oudenaarde - Dender 0 - 0
Tessenderlo - Geel 2 - 1
Lierse-Kempenzonen - Knokke 1 - 1
Deinze - Chatelet-Farciennes 3 - 1
RWD Molenbeek - RFC de Liège 1 - 0
Rupel-Boom - KSK Heist 3 - 0
Eendracht Aalst - Seraing 1 - 1
Speeldag 2 : weekend 8 en 9 september
Geel - Lierse-Kempenzonen 1 - 3
Chatelet-Farciennes - Eendracht Aalst 1 - 1
Dender - Deinze 0 - 2
Seraing - Rupel-Boom 3 - 3
KSK Heist - Tessenderlo 0 - 4
Virton - RWD Molenbeek 3 - 0
Knokke - Dessel Sport 1 - 2
RFC de Liège - KSV Oudenaarde 1 - 2
Speeldag 3 : weekend 15 en 16 september
Dessel Sport - Seraing 2 - 2
KSV Oudenaarde - KSK Heist 2 - 1
Tessenderlo - Dender 3 - 1
Lierse-Kempenzonen - RFC de Liège 0 - 0
Deinze - Knokke 2 - 1
RWD Molenbeek - Geel 4 - 1
Rupel-Boom - Chatelet-Farciennes 1 - 1
Eendracht Aalst - Virton 0 - 0
Speeldag 4 : weekend 22 en 23 september
Geel - KSV Oudenaarde 2 - 0
Chatelet-Farciennes - RWD Molenbeek 0 - 0
Seraing - Deinze 2 - 1
KSK Heist - Eendracht Aalst 2 - 1
Virton - Lierse-Kempenzonen 1 - 2
Knokke - Tessenderlo 2 - 3
RFC de Liège - Dessel Sport 1 - 1
Dender - Rupel-Boom 3 - 3
Speeldag 5 : weekend 29 en 30 september
Dessel Sport - KSK Heist 0 - 0
KSV Oudenaarde - Tessenderlo 0 - 4
Seraing - Chatelet-Farciennes 0 - 1
Lierse-Kempenzonen - Dender 2 - 2
Deinze - RFC de Liège 1 - 0
Knokke - Virton 0 - 1
RWD Molenbeek - Rupel-Boom 1 - 4
Eendracht Aalst - Geel 3 - 1
Speeldag 6 : weekend 6 en 7 oktober
Tessenderlo - RFC de Liège 1 - 0
Geel - Knokke 1 - 0
Chatelet-Farciennes - Dessel Sport 1 - 0
Dender - Seraing 0 - 4
KSK Heist - Lierse-Kempenzonen 1 - 0
Virton - Deinze 2 - 2
RWD Molenbeek - KSV Oudenaarde 4 - 0
Rupel-Boom - Eendracht Aalst 2 - 2
Speeldag 7 : weekend 13 en 14 oktober
RFC de Liège - Rupel-Boom 2 - 1
KSV Oudenaarde - Virton 3 - 2
Tessenderlo - Chatelet-Farciennes 1 - 0
Geel - KSK Heist 5 - 0
Seraing - Knokke 2 - 1
Lierse-Kempenzonen - Dessel Sport 1 - 0
Deinze - RWD Molenbeek 3 - 0
Eendracht Aalst - Dender 0 - 2
Speeldag 8 : weekend 20 en 21 oktober
Dessel Sport - Tessenderlo 2 - 1
Chatelet-Farciennes - Geel 2 - 0
Dender - RWD Molenbeek 0 - 1
Lierse-Kempenzonen - Deinze 2 - 2
Virton - Seraing 0 - 0
Rupel-Boom - KSV Oudenaarde 3 - 0
Knokke - Eendracht Aalst 4 - 1
RFC de Liège - KSK Heist 1 - 1
Speeldag 9 : weekend 27 en 28 oktober
KSV Oudenaarde - Chatelet-Farciennes 2 - 2
Tessenderlo - Rupel-Boom 2 - 0
Geel - Virton 1 - 3
Seraing - RFC de Liège 2 - 2
Deinze - Dessel Sport 0 - 0
KSK Heist - Dender 1 - 2
RWD Molenbeek - Knokke 3 - 2
Eendracht Aalst - Lierse-Kempenzonen 2 - 2
Speeldag 10 : weekend 3 en 4 november
Dessel Sport - Eendracht Aalst 1 - 2
Chatelet-Farciennes - KSK Heist 2 - 0
Dender - Geel 4 - 1
Lierse-Kempenzonen - Tessenderlo 0 - 2
Virton - RFC de Liège 0 - 0
RWD Molenbeek - Seraing 2 - 0
Rupel-Boom - Deinze 1 - 2
Knokke - KSV Oudenaarde 3 - 4
Speeldag 11 : weekend 10 en 11 november
KSV Oudenaarde - Dessel Sport 3 - 1
Tessenderlo - RWD Molenbeek 3 - 1
Geel - Rupel-Boom 1 - 2
Dender - Chatelet-Farciennes 1 - 1
Seraing - Lierse-Kempenzonen 1 - 2
Deinze - Eendracht Aalst 3 - 2
KSK Heist - Virton 1 - 3
RFC de Liège - Knokke 2 - 1
Speeldag 12 : weekend 17 en 18 november
Dessel Sport - Geel 3 - 0
Seraing - KSK Heist 2 - 2
Lierse-Kempenzonen - RWD Molenbeek 2 - 2
Deinze - Tessenderlo 1 - 1
Virton - Rupel-Boom 3 - 1
Knokke - Dender 0 - 0
RFC de Liège - Chatelet-Farciennes 3 - 0
Eendracht Aalst - KSV Oudenaarde 2 - 0
Speeldag 13 : weekend 24 en 25 november
KSV Oudenaarde - Deinze 1 - 4
Tessenderlo - Virton 1 - 2
Geel - Seraing 0 - 0
Chatelet-Farciennes - Lierse-Kempenzonen 1 - 0
Dender - RFC de Liège 2 - 1
KSK Heist - Knokke 0 - 3
RWD Molenbeek - Eendracht Aalst 1 - 3
Rupel-Boom - Dessel Sport 0 - 0
Speeldag 14 : weekend 1 en 2 december
Dessel Sport - RWD Molenbeek 2 - 1
Seraing - KSV Oudenaarde 2 - 3
Lierse-Kempenzonen - Rupel-Boom 2 - 1
Deinze - Heist 0 - 0
Virton - Dender 0 - 2
Eendracht Aalst - Tessenderlo 1 - 2
Knokke - Chatelet-Farciennes 3 - 1
RFC de Liège - Geel 3 - 0
Speeldag 15 : weekend 8 en 9 december
KSV Oudenaarde - Lierse-Kempenzonen 1 - 3
Tessenderlo - Seraing 4 - 0
Geel - Deinze 2 - 3
Chatelet-Farciennes - Virton 1 - 0
Dender - Dessel Sport 2 - 0
KSK Heist - RWD Molenbeek 2 - 3
Rupel-Boom - Knokke 1 - 0
RFC de Liège - Eendracht Aalst 3 - 1
Speeldag 16 : weekend 15 en 16 december
Dessel Sport - RFC de Liège 3 - 2
KSV Oudenaarde - Geel 0 - 0
Lierse-Kempenzonen - Virton 0 - 2
Deinze - Dender 2 - 2
Knokke - Seraing 2 - 1
RWD Molenbeek - Chatelet-Farciennes 1 - 2
Eendracht Aalst - KSK Heist 1 - 2
Rupel-Boom - Tessenderlo 0 - 2
Winterstop tot 12 januari
Speeldag 17 : weekend 12 en 13 januari
Geel - Tessenderlo 3 - 2
Chatelet-Farciennes - Rupel-Boom 2 - 3
Dender - Lierse-Kempenzonen 1 - 1
Seraing - Dessel Sport 1 - 0
KSK Heist - KSV Oudenaarde 2 - 0
Virton - Eendracht Aalst 3 - 0
Knokke - Deinze 4 - 1
RFC de Liège - RWD Molenbeek 0 - 0
Speeldag 18 : weekend 19 en 20 januari
Dessel Sport - Knokke 0 - 0
KSV Oudenaarde - RFC de Liège 2 - 1
Tessenderlo - KSK Heist 0 - 0
Lierse-Kempenzonen - Seraing 2 - 1
Deinze - Virton 0 - 0
RWD Molenbeek - Dender 2 - 0
Eendracht Aalst - Chatelet-Farciennes 1 - 1
Rupel-Boom - Geel 1 - 3
Speeldag 19 : weekend 26 en 27 januari
Dessel Sport - KSV Oudenaarde 4 - 3
Chatelet-Farciennes - Deinze 1 - 2
Seraing - RWD Molenbeek 1 - 1
KSK Heist - Rupel-Boom 0 - 1
Virton - Geel 1 - 0
Dender - Eendracht Aalst 2 - 0
Knokke - Lierse-Kempenzonen 1 - 2
RFC de Liège - Tessenderlo 2 - 5
Speeldag 20 : weekend 2 en 3 februari
KSV Oudenaarde - Knokke 2 - 1
Tessenderlo - Dessel Sport 2 - 0
Geel - Chatelet-Farciennes 1 - 1
Dender - KSK Heist 5 - 1
Lierse-Kempenzonen - Eendracht Aalst 1 - 0
Deinze - Seraing 0 - 2
RWD Molenbeek - Virton 1 - 1
Rupel-Boom - RFC de Liège 0 - 0
Speeldag 21 : weekend 9 en 10 februari
Dessel Sport - Lierse-Kempenzonen 0 - 4
Chatelet-Farciennes - KSV Oudenaarde 2 - 0
Seraing - Dender 2 - 2
KSK Heist - Geel 2 - 1
Virton - Tessenderlo 0 - 1
RFC de Liège - Deinze 3 - 0
Knokke - RWD Molenbeek 0 - 2
Eendracht Aalst - Rupel-Boom 2 - 1
Speeldag 22 : 16 en 17 februari
KSV Oudenaarde - Seraing 1 - 2
Tessenderlo - Eendracht Aalst 5 - 2
Geel - RFC de Liège 2 - 1
Dender - Knokke 1 - 0
Deinze - Lierse-Kempenzonen 3 - 0
KSK Heist - Chatelet-Farciennes 2 - 0
RWD Molenbeek - Dessel Sport 3 - 2
Rupel-Boom - Virton 0 - 1
Speeldag 23 : weekend 23 en 24 februari
Dessel Sport - Deinze 0 - 1
Chatelet-Farciennes - Tessenderlo 2 - 2
Seraing - Geel 5 - 1
Lierse-Kempenzonen - KSV Oudenaarde 3 - 1
Virton - KSK Heist 1 - 1
Knokke - Rupel-Boom 0 - 1
RFC de Liège - Dender Sport 2 - 1
Eendracht Aalst - RWD Molenbeek 0 - 0
Speeldag 24 : weekend 9 en 10 maart
Tessenderlo - Knokke 0 - 0
Geel - Eendracht Aalst 1 - 2
Chatelet-Farciennes - RFC de Liège 1 - 2
Dender - KSV Oudenaarde 0 - 1
KSK Heist - Seraing 1 - 1
Virton - Dessel Sport 0 - 0
RWD Molenbeek - Deinze 0 - 2
Rupel-Boom - Lierse-Kempenzonen 1 - 0
Speeldag 25 : weekend 16 en 17 maart
Dessel Sport - Dender 0 - 0
KSV Oudenaarde - Rupel-Boom 1 - 2
Seraing - Virton 1 - 1
Lierse-Kempenzonen - Chatelet-Farciennes 2 - 1
Deinze - Geel 5 - 0
RWD Molenbeek - Tessenderlo 4 - 3
Knokke - Heist 0 - 2
Eendracht Aalst - RFC de Liège 2 - 2
Speeldag 26 : weekend 23 en 24 maart
Tessenderlo - Lierse-Kempenzonen 0 - 1
Geel - Dessel Sport 2 - 1
Chatelet-Farciennes - Dender 2 - 1
KSK Heist - Deinze 0 - 2
Virton - KSV Oudenaarde 2 - 0
Rupel-Boom - RWD Molenbeek 2 - 0
RFC de Liège - Seraing 2 - 1
Eendracht Aalst - Knokke 0 - 0
Speeldag 27 : weekend 30 en 31 maart
Dessel Sport - Chatelet-Farciennes 1 - 0
KSV Oudenaarde - Eendracht Aalst 2 - 2
Dender - Virton 2 - 1
Seraing - Tessenderlo 2 - 1
Lierse-Kempenzonen - Geel 1 - 3
Deinze - Rupel-Boom 3 - 0
RWD Molenbeek - KSK Heist 0 - 1
Knokke - RFC de Liège 1 - 3
Speeldag 28 : weekend 6 en 7 april
Tessenderlo - KSV Oudenaarde 2 - 0
Geel - RWD Molenbeek 3 - 0
Chatelet-Farciennes - Seraing 0 - 3
KSK Heist - Dessel Sport 1 - 0
Virton - Knokke 4 - 0
Eendracht Aalst - Deinze 1 - 0
Rupel-Boom - Dender 2 - 1
RFC de Liège - Lierse-Kempenzonen 2 - 1
Speeldag 29 : weekend 13 en 14 april
Dender - Tessenderlo 0 - 2
Seraing - Eendracht Aalst 2 - 0
Dessel Sport - Rupel-Boom 3 - 2
Deinze - KSV Oudenaarde 2 - 1
KSK Heist - RFC de Liège 1 - 0
Virton - Chatelet-Farciennes 1 - 0
Knokke - Geel 4 - 2
RWD Molenbeek - Lierse-Kempenzonen 1 - 1
Speeldag 30 : weekend 27 en 28 april
Geel - Dender 3 - 3
Chatelet-Farciennes - Knokke 0 - 0
Rupel-Boom - Seraing 2 - 0
Lierse-Kempenzonen - KSK Heist 1 - 1
KSV Oudenaarde - RWD Molenbeek 2 - 0
Tessenderlo - Deinze 1 - 1
RFC de Liège - Virton 0 - 1
Eendracht Aalst - Dessel Sport 0 - 2
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 4/5 - (10 Stemmen)
Categorie :Voetbal nationaal