Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4 en 5
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 tot en met 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • Skûtsjesilen van 4 tot en met 17 augustus
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Speeldag 1 tot en met 4 van tweede en derde amateurklasse
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • Eerste speeldagen eerste provincialers Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • WK-selectie + oefeninterlands Rode Duivels
  • Reeksindeling Nationaal seizoen 2018 - 2019
  • Reeksindeling Oost-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Reeksindeling West-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Eurovision 2018
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
    Foto
    Nieuws VTM
  • Borlées komen met medailles aan op Zaventem
  • Borlées als helden onthaald op Zaventem
  • 9 schapen doodgebeten: "Nieuwe wolf actief"
  • Video toont schoolbus Jemen vlak voor luchtaanval
  • Spectaculair bliksemspektakel boven Las Vegas
  • Meer dan 300 gewonden nadat steiger instort op Spaans festival
  • Auto's drijven weg door overstroming
  • Meer dan 300 gewonden nadat steiger instort op Spaans festival
  • Speelster scoort meteen vanuit doeltrap
  • Agent redt bruid uit overstroming
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (10)
  • Croky Cup - Beker van België (38)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (73)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (159)
  • info (161)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (224)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (136)
  • Voetbal West Vlaanderen (127)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (13)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Peter Sagan heeft duidelijk zin in de Vuelta en bewijst dat met video op zijn sociale media
  • Waarom Club Brugge sowieso in de laatste pot van de Champions League-loting zit (en Liverpool in pot drie)
  • Lewis Hamilton krijgt kritiek na opruimactie van plastics in zee
  • Basketballer maakt driepunter vanuit vliegtuig
  • Kirsten Flipkens naar achtste finales dubbelspel WTA Montreal
  • Goffin naar tweede ronde in dubbelspel ATP Toronto
  • WAG’s ontwaken uit hun zomerslaap: daar is Neymar, daar is Bruna
  • Real Madrid in jaar 1 zonder Cristiano Ronaldo: hoe zal dat tactisch in zijn werk gaan?
  • Tennisster geschorst na poging om Van Uytvanck om te kopen
  • Toptransfer in het basket: Spirou Charleroi haalt Axel Hervelle terug naar België
    Foto
    Nieuws HLN
  • Architecte Sophie waarschuwt: “Renovatie is altijd een beetje afwachten”
  • Bouwexpert: “Woning dreigt wegwerpproduct te worden”
  • Antwerpenaren hebben het vaakst seks onder de douche: onderzoek polst naar wasrituelen van de Belg
  • Deze dingen geven je huis een upgrade (of net niet)
  • Wees gewaarschuwd: alle verplichte en niet-verplichte verzekeringen voor bouwers
  • Brussels Airlines vervoert voor het eerst meer dan miljoen reizigers op een maand
  • Test-Aankoop sleept Ryanair voor de rechtbank na weigering om passagiers te compenseren
  • Op reis voor de likes? Corendon organiseert eerste Instagram-rondreis
  • Passagiers van Air Maroc zitten al meer dan 45 uur vast op Zaventem: "Is dit nog een land waar de mensenrechten gerespecteerd worden?"
  • KBC verkoopt deel van zijn probleemkredieten aan zakenbank Goldman Sachs
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Paniek: meisjes zakken door roltrap
  • ’Nederlander (34) bekogelde Turks consulaat met drie brandbommen’
  • Man gereanimeerd op strand Bergen aan Zee
  • Jacques d’Ancona over auditie Glennis: ’Huisvrouw-look was top’
  • Week begint met buien, soms met onweer en hagel
  • Agenten bevrijden hondje uit snikhete auto bij Ikea
  • Jacques d’Ancona over auditie Glennis: ’Perfectie in eenvoud’
  • Glennis met ’kneitermoeilijk’ lied naar liveshow America’s Got Talent
  • Nederlandse fietsster (27) omgekomen in Melbourne
  • Salvini stelt dienstplicht aan de orde
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Ajax maakt met fijnzinnige passes en vlotlopende aanvallen de klus tegen Standard Luik af – nu wel
  • Studentenvereniging Unitas schorst lid vanwege racistische en seksistische mail
  • **Oproep Turkije: voorkom bloedbad in Idlib **
  • Beveiligers politici en leden Koningshuis nu ook geworven bij o.a. politieopleiding
  • Onderwerp geheimzinnige raadsvergadering in Westland pas vrijdag bekend
  • De nieuwe eredivisiebal is een ontwerp van elf kinderen, met dank aan Johnny de Mol
  • Vreemdgaan is zo gek nog niet in het dubbelspel – het leidde zelfs tot corruptie
  • Ook de roebel duikt omlaag. Drie redenen waarom
  • Graatmager, dagelijks opgesloten in een kist en mishandeld: het gruwelijke verhaal van de Duitse Jaden (8)
  • Man rijdt in op blokkade bij Brits parlement; meerdere gewonden
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • Sagan heeft zin in de Vuelta: 'Interessant parcours'
  • Omhaal Ronaldo genomineerd als mooiste goal van het seizoen
  • Bertens imponeert in Cincinnati met makkelijke zege
  • Bertens imponeert in Cincinatti met makkelijke zege
  • Lopetegui looft 'jonge hond' Bale
  • Ramos geeft Klopp veeg uit de pan
  • PSV treft BATE Borisov in play-offs van Champions League
  • Simeone wil Real met passie en strijd verslaan
  • Een vader die z'n zoon laat debuteren in de eredivisie
  • Haase wint eerste ronde van Krajinovic in Cincinnati
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    15-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 25 en 26 november 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 25 en 26 november 2017


    LIMBURG : Speeldag 13

    Helson Helchteren - Mechelen aan de Maas     2 - 0

    Bree-Beek - Zepperen-Brustem    1 - 1

    Bregel - Herkol     4 - 0

    Zonhoven VV - Park Houthalen    2 - 1

    Beringen - Koersel     0 - 3

    Racing Peer - Vlijtingen     1 - 1

    Daring Huvo Jeuk - Herk-De-Stad    0 - 1

    Hoepertingen - Melo Zonhoven    0 - 4


    ANTWERPEN :  Speeldag 14

    Antonia - Oppuurs     0 - 0

    Lille - Schriek   2 - 2

    Kontich - Lyra      1 - 5

    Vorselaar - RC Mechelen      1 - 1

    Witgoor Dessel - Heikant Berlaar    4 - 4

    GR Katelijne - Branddonk    1 - 0

    Berg en Dal - Sint-Job    0 - 2

    Merksplas - Rapid Leest    4 - 0



    BRABANT - BVV :  Speeldag 13

    Betekom - Houtem-Oplinter    2 - 1

    Tervuren-Duisburg - HO Bierbeek     4 - 3

    Aarschot - Boka United   2 - 0

    Butsel - Melsbroek    0 - 3

    Liedekerke - Out-Hoegaarden    2 - 1

    Meise - Linden     4 - 3

    HO Veltem - Bertem-Leefdal     2 - 2

    Borght-Humbeek - Strombeek      1 - 1



    BRABANT - ACFF :  

    Geen voetbal


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 14

    Montkainoise - Symphorinois   1 - 2

    Albert Quevy-Mons B - Antoinien     STOPG.

    Houdeng - Ransart   1 - 0

    Gosselies - Peruwelz FC   0 - 0

    Paturages - Ostiches-Ath    1 - 1

    Le Roeulx - Pont-a-Celles Buzet    3 - 3

    Monceau - Saint-Ghislain Tertre Hautrage   2 - 1

    Beloeil - Soignies    3 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    14-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - KRC Genk
    Foto's Zulte Waregem - KRC Genk   ( 0 - 1 )









    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:foto's
    13-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 november 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 17, zaterdag 18 en zondag 19 november 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 15 


    Charleroi - KV Mechelen      2 - 0

    Moeskroen - Anderlecht     1 - 2

    KV Kortrijk - Sint-Truiden    3 - 2

    Eupen - Antwerp   0 - 1

    Standard - KV Oostende     0 - 0

    Zulte Waregem - RC Genk     0 - 1

    Club Brugge - Waasland-Beveren    3 - 0

    Lokeren - AA Gent    0 - 3



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 16

    Lierse - Cercle Brugge      1 - 0

    Roeselare - Westerlo     2 - 1

    Beerschot-Wilrijk - Oud-Heverlee Leuven     1 - 2

    Union St-Gilloise - Tubeke     1 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 12

    Dessel Sport - Seraing     3 - 2

    Geel - Chatelet-Farciennes     4 - 0

    Oosterzonen - KSV Oudenaarde    2 - 2

    Deinze - Knokke    1 - 0

    KSK Heist - Dender   2 - 1

    Virton - Lommel United    2 - 1

    Eendracht Aalst - Patro Eisden     2 - 0

    VW Hamme - Berchem Sport     3 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 12

    Sint-Niklaas - Bornem      1 - 0

    Torhout - Mandel United Izegem-Ingelmunster     2 - 6

    Temse - RC Gent    3 - 0

    Sint-Eloois-Winkel - Sparta Petegem    1 - 1

    Rupel-Boom - Ronse     4 - 3

    Olsa Brakel - Harelbeke   3 - 2

    Pepingen-Halle - Londerzeel    0 - 0

    Westhoek - Gullegem   3 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 12

    Tessenderlo - Spouwen-Mopertingen      3 - 3

    Zwarte Leeuw - Bocholt    4 - 0

    Sint-Lenaarts - Hoogstraten    2 - 3

    Cappellen - Hades     0 - 3

    Tempo Overijse - Duffel    3 - 0

    Hasselt - City Pirates Antwerpen    1 - 1

    Vosselaar - Wijgmaal    3 - 0

    Tienen - Turnhout    1 - 3

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 13

    La Louvière-Centre - RFC Meux    4 - 1

    Ol. Charleroi - Sprimont-Comblain   4 - 2

    Waremme - Ciney    3 - 4

    Durbuy - RWD Molenbeek    0 - 2

    Acren-Lessines - Walhain    3 - 0

    Rebecquoise - Solières    4 - 2

    La Calamine - RFC de Liège   1 - 3

    White Star Brussel - Hamoir     UITGESTELD


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 12

    Wetteren - Melsele     1 - 1

    Dikkelvenne - Mariekerke      4 - 2

    Jong Lede - Wervik     3 - 0

    Stekene - Eppegem    3 - 0

    Merelbeke - Vlamertinge   3 - 1

    Wolvertem-Merchtem - FC Lebbeke     1 - 0

    Wingene - Grimbergen    1 - 1

    Menen - Ninove    2 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 12

    Nijlen - Wellen     1 - 0

    Bilzen-Waltwilder - Hoeilaart    4 - 1

    Esperanza Pelt - Sterrebeek     3 - 1

    Heur-Tongeren - Diest    3 - 0

    Kampenhout - Termien    0 - 2

    Herantals - Leopoldsburg    0 - 1

    Diegem Sport - Houtvenne     2 - 3

    Woluwe-Zaventem - Ternesse    0 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 13

    Racing Jet Wavre - Couvin-Mariembourg     2 - 1

    Onhaye - Waterloo     3 - 1

    Binchoise - Stade Brainois     0 - 1

    Manageoise - Taminoise   2 - 4

    Ganshoren - RAAL La Louvère    1 - 1

    Léopold FC - Albert Quevy-Mons   0 - 1

    Franc Borains - RFC Tournai   1 - 0

    Spy - Solréziènne   2 - 1
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 13

    Aischoise - Verlaine    2 - 0

    RFC Huy - UR Namur   3 - 2

    Bertrix - Cointe-Liège    4 - 1

    Givry - Herstal    2 - 2

    Aywaille - URSL Visé     1 - 3

    Stockay-Warfusée - Longlier   1 - 0

    Habay-La-Neuve - Longlier    3 - 0

    Richelle - FC Tilleur    0 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    12-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - zaterdag 18 en zondag 19 november 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Sottegem - Robur    2 - 0

    Aalter - Elene-Grotenberge     3 - 2

    Zele - Drongen    0 - 5

    HO Kalken - KVV Ardennen    4 - 0

    Voorde - Appelterre    0 - 0

    Dendermonde - De Pinte    1 - 2

    Sint-Gillis-Waas - Zelzate   1 - 6

    Lochristi - Berlare    1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Lovendegem     1 - 0

    Bellem - Meetjesland    1 - 1

    Mariakerke - Assenede    5 - 2

    Merendree - Sleidinge    4 - 2

    Belzele - Maldegem    0 - 2

    Zeveren - Waarschoot    4 - 1

    Adegem - Zomergem     1 - 1

    Poesele - Kleit     0 - 5

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Kluisbergen Sportief - Burst     3 - 1

    Machelen - Windeke    3 - 3

    Denderhoutem - Eine    5 - 2

    Edeboys - Winnik    3 - 2

    Gavere-Asper - Meerbeke    2 - 0

    Gijzel-Oosterzele - Munkzwalm    2 - 4

    Bambrugge - Geraardsbergen    1 - 0

    Borsbeke - Jong Zulte     2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Sp. Waasmunster - Vrasene    2 - 0

    Kruibeke - Bazel    2 - 1

    Haasdonk - Schoonaarde   0 - 1

    Buggenhout - Sint-Gillis    0 - 1

    Moerbeke - Doorslaar    0 - 0

    Heikant - Grembergen    2 - 1

    Meldert - Zaffelare    2 - 0

    Sinaai - YB Beveren    3 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Ertvelde - Knesselare    3 - 1

    Ursel - DKW Evergem    0 - 1

    Wachtebeke - Hansbeke    4 - 0

    Sint-Laureins - Vinkt    1 - 2

    Sint-Kruis-Winkel - Muide Gent   1 - 2

    Maria-Aalter - Kaprijke-Bentille    2 - 1

    Lembeke - Watervliet    5 - 1

    VSV Gent - Nevele   2 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Moortsele - Sint-Denijs   2 - 1

    HT Zwijnaarde - Zevergem    2 - 0

    Houtem - Laarne-Kalken    1 - 2

    Serskamp-Schellebelle - VC Zwijnaarde    STOPG.

    Massemen - Cercle Melle    2 - 1

    FC Destelbergen - 9000 Gent   7 - 1

    Heusden - Latem    0 - 5

    Beervelde - Overmere     4 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Bevere - Olsene     5 - 1

    Nazareth-Eke - Nokere-Kruishoutem     1 - 0

    Boekel - Sottegem B    3 - 0

    Vurste-Semmerzake - Sint-Goriks     4 - 0

    FC Kluisbergen - Velzeke     2 - 1

    Oudenhove - Zingem     1 - 3

    Elene-Grotenberge B - Volkegem   2 - 1

    Wortegem - Michelbeke     3 - 2

    DERDE PROVINCIALE D :

    Deftinge - Moerbeke-Geraardsbergen   1 - 3

    Wieze - Nederhasselt    1 - 2

    Okegem - Mere    0 - 3

    Hofstade - Doggen   1 - 1

    Kerksken - Baardegem   3 - 2

    Zandbergen - Bonanza    2 - 0

    Gijzegem - Denderleeuw    1 - 3

    Erembodegem - Haaltert   3 - 0

    DERDE PROVINCIALE E :

    Sint-Pauwels - Oudegem     3 - 1

    SVH Waasmunster - Daknam    3 - 0

    Hamme-Zogge - Kallo    1 - 0

    Robur B - SK Gerda   0 - 1

    Eksaarde - Melsele B   3 - 0

    WB Sint-Niklaas - Kieldrecht   1 - 1

    Klinge - SKB Sint-Niklaas    0 - 0

    Rangers Opdorp - Bosdam Beveren    4 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Amandsberg - Oostakker    1 - 5

    Sint-Denijs - Poesele B    9 - 0

    Vinderhoute - VS Destelbergen     3 - 1

    Muide Gent B - Ooidonck-Leerne      4 - 1

    Bassevelde - Heusden B     4 - 1

    Balgerhoeke - Middelburg   2 - 3

    Lotenhulle - Donk     1 - 1

    Boekhoute - Avrasya Gent    3 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Volkegem B - Horebeke     0 - 2

    Eine B - FC Kluisbergen B     5 - 3

    Munkzwalm B - Boekel B     4 - 5

    Zingem B - Bevere B     2 - 2

    Huise-Ouwegem - Kluisbergen Sportief B     3 - 2

    Maarkedal - Petegem Schelde      3 - 1

    Mater - Nazareth-Eke B    1 - 0

    Nokere-Kruishoutem B - FCLC Ronse    5 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Sint-Antelinks    0 - 3

    Michelbeke B - Ophasselt    0 - 1

    Idegem - Jong Geraardsbergen    7 - 1

    Vlierzele - Zegelsem     1 - 1

    Strijpen - Everbeek   1 - 2

    Neigem - Aaigem   5 - 1

    Bavegem - Herzele-Ressegem    0 - 6

    Opbrakel - Oudenhove B    2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 14

    Wichelen - Smetlede     2 - 1

    T. Melle - Herdersem    1 - 2

    Balegem - FC Dampoort    2 - 2

    HO Kalken B - Edeboys B   4 - 1

    Moorsel - Rangers Merelbeke   5 - 0

    Melsen - Nieuwerkerken    3 - 0

    Bottelare - Laarne-Kalken B     5 - 4

    SK Merelbeke - Gijzel-Oosterzele B    FF    5 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 14

    Zaffelare B - Lochristi B      3 - 3

    Rupelmonde - PD Kruibeke   2 - 1

    Verrebroek - Kemzeke   1 - 4

    Haasdonk B - Sombeke   4 - 2

    Tielrode - Stekene B   5 - 0

    Buggenhout B - Lebbeke B   3 - 1

    Zele B - Hoogeinde    4 - 1

    Baasrode - Waasmunster B    0 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (28 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    11-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 18 en 19 november 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - zaterdag 18 en zondag 19 november 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Zwevezele - Westkapelle     1 - 0


    Eernegem - Oostkamp   0 - 5


    RC Waregem - WS Lauwe    1 - 2


    Boezinge - Rumbeke   0 - 1


    Varsenare - Kortemark    1 - 2


    RC Lauwe - Wielsbeke    3 - 3


    Oostduinkerke - Blankenberge    1 - 0


    Oostnieuwkerke - Poperinge    2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Damme - Club Roeselare   3 - 2

    Heist - Jabbeke    1 - 0

    Staden - Diksmuide   0 - 3

    De Ruiter Roeselare - Meulebeke   1 - 2

    Beernem - VV Tielt   1 - 2

    Bredene - Gistel      0 - 0

    Oudenburg - Veldegem    2 - 5

    Zedelgem - Spermalie-Middelkerke    1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Dadizele     1 - 3

    Dottignies - Beselare     5 - 0

    Nieuwkerke - Ingooigem     3 - 1

    Anzegem - Wevelgem   2 - 1

    Otegem - Beveren-Leie    0 - 4

    Moen - Geluwe    3 - 3

    Zwevegem - Heestert    3 - 2

    Ledegem - Deerlijk     0 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Veurne - Houthulst     4 - 0

    Merkem - Ploegsteert   1 - 1

    Brielen - Gits   1 - 2

    Handzame - Hooglede   3 - 4

    Geluveld - Proven   1 - 2

    Moorslede - Westrozebeke   2 - 0

    Dikkebus - De Panne   1 - 4

    Comines-Warneton - Zonnebeke   1 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Sint-Kruis - Koekelare    2 - 4

    Steenbrugge - Loppem     0 - 1

    Zandvoorde - Dar. Brugge     1 - 3

    De Haan - Ruddervoorde     2 - 0

    Ichtegem - Jong Male   1 - 2

    Westende - Moerkerke   0 - 4

    Snaaskerke - Lissewege   1 - 3

    Nieuwpoort - Keiem   3 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Kanegem     2 - 3

    Aarsele - Pittem      1 - 1

    Desselgem - Dosko Beveren    0 - 5

    KSV Kortrijk - Hulste   1 - 2

    Lichtervelde - Lendelede    3 - 0

    Ardooie - Bissegem     0 - 0

    Luingnois - Zwevezele B    0 - 2

    Moorsele - Avelgem     2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 15

    Zillebeke - Lo-Reninge    0 - 5

    Veurne B - Poperinge B      7 - 0

    Diksmuide B - Passendale    1 - 2

    Jonkershove - Elverdinge    3 - 0

    Vleteren - Hollebeke    1 - 2

    Westouter - Kruiseke   3 - 1

    Langemark-Poelkapelle - Voormezele    0 - 3

    Zarren - Bulskamp    2 - 1

    Reningelst - Alveringem     2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Oostduinkerke B - Beernem B   0 - 2

    Dosko Beveren B - HO Oedelem    4 - 3

    Aartrijke - Steenbrugge B    3 - 1

    Sint-Joris - Wenduine    1 - 2

    Hertsberge - Lombardsijde    0 - 4

    Ruiselede - E. Brugge    1 - 1

    Zerkegem - Doomkerke    0 - 2

    SK Torhout - Dudzele    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  Speeldag 15

    Aalbeke - Dottignies B   1 - 3

    Jong Vijve - Rekkem Sport   1 - 2

    Dentergem - NS Heule   0 - 3

    Menen United - Wikings Kortrijk    1 - 1

    Izegem-Ingelmunster B - Kuurne    4 - 2

    Stasegem - Ledegem B     1 - 1

    Marke - Bellegem    0 - 1

    Dadizele B - Sint-Eloois-Winkel B   3 - 2

    Wevelgem B - Wervik B    4 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    10-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 18 en 19 november 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 18 en 19 november 2017


    LIMBURG : Speeldag 12

    Park Houthalen - Bregel     4 - 2

    Mechelen aan de Maas - Beringen    1 - 1

    Koersel - Zonhoven VV     2 - 0

    Melo Zonhoven - Racing Peer   2 - 0

    Zepperen-Brustem - Daring Huvo Jeuk    1 - 1

    Herk-De-Stad - Helson Helchteren   2 - 4

    Herkol - Hoepertingen   8 - 4

    Vlijtingen - Bree-Beek    1 - 2


    ANTWERPEN :  Speeldag 13

    Oppuurs - Witgoor Dessel    3 - 6

    RC Mechelen - Antonia    3 - 0

    Lyra - Berg en Dal     0 - 0

    Heikant Berlaar - Rapid Leest    4 - 0

    Schriek - Vorselaar   1 - 2

    Branddonk - Lille   0 - 2

    Merksplas - Kontich   0 - 4

    Sint-Job - GR Katelijne    1 - 0



    BRABANT - BVV :  Speeldag 12

    Houtem-Oplinter - Aarschot    1 - 3

    HO Bierbeek - Betekom    0 - 2

    Boka United - Butsel    0 - 5

    Linden - HO Veltem   2 - 1

    Melsbroek - Liedekerke     1 - 1

    Bertem-Leefdal - Borght-Humbeek   1 - 2

    Strombeek - Tervuren-Duisburg   2 - 1

    Out-Hoegaarden - Meise    1 - 5


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 10

    RCS Brainois - Sporting Bruxelles     3 - 1

    Ren. Cl. Schaerbeek - RSD Jette     2 - 1

    Villers La Ville - Stade Everois    0 - 1

    Jodoigne - Ixelles     3 - 1

    BX Brussels - Crossing Schaerbeek   2 - 3

    Lasne-Ohian - Chastre   2 - 1

    Stockel - Kosova Schaerbeek   1 - 2


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 13

    Antoinien - Montkainoise     3 - 0

    Pont-a-Celles Buzet - Paturages    3 - 2

    Symphorinois - Saint-Ghislain Tertre Hautrage   0 - 0

    Peruwelz FC - Houdeng   2 - 0

    Monceau - Le Roeulx    1 - 1

    Soignies - Albert Quevy-Mons B    2 - 0

    Ransart - Beloeil     4 - 2

    Ostiches-Ath - Gosselies     3 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    07-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De potindeling voor de loting van het WK Rusland 2018
    Poule-indeling WK 2018 Rusland

    Nadat alle 32 WK-deelnemers bekend zijn ligt volgende potindeling voor de loting vast.
    De loting zal plaatsvinden op vrijdag 1 december


    WK Russia 2018 - Pot 1
    Rusland
    Duitsland
    Brazilië
    Portugal
    Argentinië
    België
    Polen
    Frankrijk 
    WK Russia 2018 - Pot 2
    Spanje
    Peru
    Zwitserland
    Engeland
    Colombia
    Mexico
    Uruguay
    Kroatië 
    WK Russia 2018 - Pot 3
    Denemarken
    IJsland
    Costa Rica
    Zweden
    Tunesië
    Egypte
    Senegal
    Iran
    WK Russia 2018 - Pot 4
    Sevië
    Nigeria
    Australië
    Japan
    Morokko
    Panama
    Zuid-Korea
    Saudi-Arabië


    Groepindeling WK 2018 :
    Groep A :
    Rusland
    Saoudi-Arabië
    Egypte
    Uruguay

    Groep B :
    Portugal
    Spanje
    Marokko
    Iran

    Groep C :
    Frankrijk
    Australië
    Peru
    Denemarken

    Groep D :
    Argentinië
    IJsland
    Kroatië
    Nigeria

    Groep E :
    Brazilië
    Zwitserland
    Costa Rica
    Servië

    Groep F :
    Duitsland
    Mexico
    Zweden
    Zuid-Korea

    Groep G :
    België
    Panama
    Tunesië
    Engeland

    Groep H :
    Polen
    Senegal
    Colombia
    Japan

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018
    06-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 november 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 10, zaterdag 11 en zondag 12 november 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :


    Geen voetbal door vriendschappelijke INTERLANDS :
    België - Mexico  3 - 3
    België - Japan    1 - 0



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 15

    Tubeke - Lierse     1 - 2

    Westerlo - Union St-Gilloise     0 - 1

    Cercle Brugge - Beerschot-Wilrijk     4 - 0

    Oud-Heverlee Leuven - Roeselare     1 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 11

    KSV Oudenaarde - Eendracht Aalst    4 - 0
    Zaterdagavond beleefde KSV Oudenaarde een memorabele avond in het Burgemeester Thienpontstadion. De club 
    won met 4-0 van Eendracht Aalst maar dat was niet het enige wat na afloop te noteren was. Na 20' in de tweede helft, 
    bij een 2-0 stand, bestormden fans van Eendracht Aalst en supporters van het Engelse Grimsby het terrein.  
    De aanhangers van de Engelse club uit de League Two hebben reeds jaren een vriendschappelijke band met Aalst. 
    Scheidsrechter Windels legde de wedstrijd daardoor een tijdje stil maar Oudenaarde maakte achteraf nog twee gaols. 
    Volgens Patrick Reynaert, voorzitter van de supporttersclub KSVO-Panthers, is zelfs een zatte Engelse supporter in de  
    Schelde gesukkeld. Eendracht Aalst veroordeelt het supportersgeweld op hun website.

    Dender - Geel    2 - 2

    Seraing - Deinze    1 - 1

    Patro Eisden - KSK Heist    1 - 2

    Lommel United - VW Hamme     3 - 1

    Chatelet-Farciennes - Dessel Sport     2 - 2

    Berchem Sport - Oosterzonen    4 - 1

    Knokke - Virton   4 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 11

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Pepingen-Halle    5 - 0

    Ronse - Olsa Brakel      2 - 2

    Londerzeel - RC Gent     2 - 0

    Bornem - Rupel-Boom    1 - 4

    Sparta Petegem - Sint-Niklaas     5 - 2

    Westhoek - Temse   3 - 2

    Harelbeke - Torhout   3 - 1

    Gullegem - Sint-Eloois-Winkel     2 - 3

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 11

    Tessenderlo - Vosselaar     1 - 0

    Hades - Tempo Overijse     2 - 3

    Turnhout - Hasselt    0 - 0

    Hoogstraten - Tienen   3 - 0

    City Pirates Antwerpen - Wijgmaal    3 - 2

    Spouwen-Mopertingen - Cappellen      4 - 3

    Bocholt - Sint-Lenaarts    2 - 1

    Duffel - Zwarte Leeuw    3 - 3

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 12

    Sprimont-Comblain - Waremme     3 - 4

    La Louvière-Centre - Acren-Lessines      2 - 2

    RWD Molenbeek - Ol. Charleroi     0 - 1

    Hamoir - Rebecquoise      3 - 1

    Solières Sport - Walhain   2 - 2

    RFC de Liège - Durbuy    3 - 1

    RFC Meux - La Calamine     6 - 1

    Ciney - White Star Brussels   UITGESTELD


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 11

    Wervik - Eppegem      0 - 2

    Ninove - Dikkelvenne     1 - 4

    Melsele - Jong Lede    3 - 0

    FC Lebbeke - Menen    0 - 2

    Merelbeke - Stekene     2 - 2

    Mariekerke - Wingene   0 - 6

    Grimbergen - Wetteren    0 - 2

    Vlamertinge - Wolvertem-Merchtem    1 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 11

    Houtvenne - Nijlen    6 - 0

    Diest - Bilzen-Waltwilder    1 - 1

    Sterrebeek - Heur-Tongeren     0 - 1

    Termien - Woluwe-Zaventem    2 - 1

    Wellen - Kampenhout    3 - 0

    Diegem Sport - Herentals     4 - 2

    Ternesse - Esp. Pelt    2 - 3

    Hoeilaart - Leopoldsburg    1 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 12

    RFC Tournai - Onhaye     1 - 1

    Couvin-Mariembourg - Léopold FC    2 - 0

    Albert Quevy-Mons - Spy    2 - 2

    Stade Brainois - Manageoise     0 - 0

    Binchoise - Ganshoren    2 - 1

    Waterloo - Racing Jet Wavre   2 - 5

    Taminoise - Franc Borains     0 - 4

    Solrézienne - RAAL La Louvière     0 - 2
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 12

    UR Namur - Bertrix    2 - 5

    RFC Huy - Aischoise   0 - 3

    Longlier - Richelle    1 - 0

    Mormont - Verlaine     3 - 1

    Tilleur - Habay-La-Neuve   3 - 3

    Herstal - Stockay-Warfusée   2 - 3

    URSL Visé - Givry    2 - 2

    Cointe-Liège - Aywaille    0 - 1



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    05-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - zaterdag 11 en zondag 12 november 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - Zele     1 - 3

    De Pinte - Voorde    2 - 0

    Drongen - Sint-Gillis-Waas   5 - 1

    Robur - Lochristi    0 - 2

    Appelterre - HO Kalken    1 - 0

    Elene-Grotenberge - Dendermonde    2 - 4

    Zelzate - Aalter   4 - 1

    KVV Ardennen - Sottegem    2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Bellem    3 - 2

    Meetjesland - Mariakerke    0 - 2

    Zomergem - Evergem Center    3 - 1

    Kleit - Belzele     1 - 0

    Assenede - Adegem    1 - 3

    Waarschoot - Poesele    -1 - 1

    Sleidinge - Zeveren    2 - 0

    Lovendegem - Merendree

        1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Bambrugge    4 - 2

    Munkzwalm - Kluisbergen Sportief    3 - 0

    Burst - Denderhoutem    4 - 2

    Eine - Borsbeke    3 - 1

    Meerbeke - Gijzel-Oosterzele    2 - 1

    Geraardsbergen - Edeboys    2 - 1

    Jong Zulte - Machelen    2 - 3

    Winnik - Gavere-Asper     4 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Buggenhout     1 - 2

    YB Beveren - Moerbeke    0 - 1

    Sint-Gillis - Kruibeke    3 - 1

    Doorslaar - Meldert   2 - 0

    Schoonaarde - Sp. Waasmunster    2 - 1

    Grembergen - Haasdonk    1 - 0

    Bazel - Sinaai    1 - 3

    Zaffelare - Heikant    3 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Maria Aalter    1 - 1

    Vinkt - Sint-Kruis-Winkel   4 - 2

    Nevele - Sint-Laureins    0 - 2

    DKW Evergem - VSV Gent    0 - 0

    Hansbeke - Ursel    3 - 3

    Knesselare - Wachtebeke    2 - 1

    Kaprijke-Bentille - Lembeke    0 - 4

    Watervliet - Ertvelde    0 - 3

    DERDE PROVINCIALE B :

    Cercle Melle - Heusden      1 - 1

    Laarne-Kalken - Beervelde     1 - 2

    Latem - Houtem    1 - 2

    9000 Gent - Massemen    2 - 4

    Sint-Denijs - HT Zwijnaarde   5 - 3

    Zevergem - Serskamp-Schellebelle    2 - 1

    VC Zwijnaarde - FC Destelbergen    3 - 1

    Overmere - Moortsele    4 - 3

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Elene-Grotenberge B     1 - 3

    Zingem - Boekel     6 - 0

    Sottegem B - Vurste-Semmerzake    1 - 1

    Sint-Goriks - FC Kluisbergen   2 - 4

    Velzeke - Wortegem    3 - 3

    Olsene - Nazareth-Eke    2 - 2

    Volkegem - Bevere    3 - 3

    Nokere-Kruishoutem - Oudenhove    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Gijzegem    4 - 4

    Denderleeuw - Okegem   6 - 1

    Mere - Wieze    4 - 3

    Baardegem - Zandbergen     1 - 0

    Haaltert - Hofstade   4 - 1

    Moerbeke-Geraardsbergen - Erembodegem     1 - 1

    Nederhasselt - Deftinge   4 - 1

    Doggen - Kerksken    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - SVH Waasmunster    4 - 0

    SKB Sint-Niklaas - Hamme-Zogge    3 - 2

    Bosdam Beveren - WB Sint-Niklaas     3 - 2

    SK Gerda - Eksaarde   3 - 1

    Oudegem - Rangers Opdorp   2 - 2

    Kallo - Robur B   5 - 0

    Daknam - Klinge    2 - 1

    Melsele B - Sint-Pauwels    0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poesele B - Muide Gent B     5 - 2

    Oostakker - Vinderhoute    4 - 2

    VS Destelbergen - Lotenhulle    2 - 1

    Donk - Balgerhoeke   1 - 1

    Avrasya Gent - Sint-Amandsberg    3 - 2

    Ooidonck-Leerne - Bassevelde   1 - 4

    Middelburg - Sint-Denijs B     1 - 0

    Heusden B - Boekhoute   1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Mater     6 - 1

    Nazareth-Eke B - Volkegem B     0 - 3

    FC Kluisbergen B - Huise-Ouwegem    1 - 2

    Boekel B - Nokere-Kruishoutem B     0 - 7

    Horebeke - Maarkedal   1 - 2

    Petegem Schelde - Eine B    4 - 1

    FCLC Ronse - Zingem B    3 - 0

    Kluisbergen Sportief B - Munkzwalm B    7 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Oudenhove B - Idegem     2 - 2

    Jong Geraardsbergen - Bavegem    1 - 3

    Aaigem - Michelbeke B    5 - 2

    Ophasselt - Strijpen    3 - 1

    Everbeek - Vlierzele    1 - 1

    Zegelsem - Bonanza B   2 - 0

    Sint-Antelinks - Opbrakel   4 - 1

    Herzele-Ressegem - Neigem    2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 13

    Jong Lede B - SK Merelbeke    2 - 3

    FC Dampoort - Melsen   1 - 5

    Nieuwerkerken - Bottelare   0 - 4

    Rangers Merelbeke - HO Kalken B   3 - 1

    Herdersem - Wichelen   1 - 2

    Edeboys B - Balegem    3 - 1

    Gijzel-Oosterzele B - Moorsel   FF  0 - 5

    Laarne-Kalken B - T. Melle     2 - 6

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 13

    Waasmunster B - Buggenhout B      3 - 0

    PD Kruibeke - Baasrode    3 - 2

    Stekene B - Rupelmonde   2 - 2

    Lochristi B - Lebbeke B    5 - 1

    Sombeke - Tielrode   3 - 4

    Haasdonk B - Meerdonk    1 - 2

    Zele B - Zaffelare B    3 - 0

    Hoogeinde - Verrebroek    1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (26 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    04-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - zaterdag 11 en zondag 12 november 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Westkapelle - RC Waregem   1 - 0

    WS Lauwe - Oostnieuwkerke    1 - 2

    Blankenberge - Varsenare    2 - 1

    Wielsbeke - Oostduinkerke    4 - 1

    Rumbeke - Zwevezele    1 - 3

    Kortemark - Eernegem   4 - 1

    Poperinge - RC Lauwe   2 - 2

    Oostkamp - Boezinge    3 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Diksmuide - Bredene     3 - 0

    Spermalie-Middelkerke - Oudenburg    0 - 1

    Club Roeselare - Zedelgem   0 - 1

    Veldegem - Beernem    5 - 2

    Jabbeke - Damme    0 - 0

    Gistel - Heist    0 - 3

    VV Tielt - De Ruiter Roeselare    2 - 0

    Meulebeke - Staden    4 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Zwevegem     1 - 1

    Ingooigem - Ledegem     0 - 4

    Heestert - Otegem    0 - 2

    Beveren-Leie - Moen   0 - 1

    Geluwe - Dottignies    0 - 1

    Dadizele - Nieuwkerke    4 - 0

    Deerlijk - Anzegem   2 - 0

    Beselare - Emelgem-Kachtem    1 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Proven - Merkem      2 - 1

    Zonnebeke - Handzame      6 - 0

    Gits - Geluveld    0 - 3

    Ploegsteert - Moorslede    3 - 2

    Hooglede - Veurne   4 - 1

    Westrozebeke - Dikkebus    3 - 0

    Houthulst - Brielen    4 - 2

    De Panne - Comines-Warenton    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Loppem - Nieuwpoort    4 - 0

    Keiem - Westende   12 - 0

    Koekelare - De Haan    3 - 0

    Dar. Brugge - Sint-Kruis     1 - 1

    Moerkerke - Ichtegem    3 - 4

    Ruddervoorde - Snaaskerke   1 - 1

    Lissewege - Steenbrugge   1 - 1

    Jong Male - Zandvoorde   0 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Avelgem - Desselgem    2 - 0

    Zwevezele B - KSV Kortrijk    3 - 0

    Pittem - Luingnois    0 - 1

    Dosko Beveren - Aarsele   2 - 0

    Lendelede - Ardooie    1 - 0

    Kanegem - Moorsele   1 - 5

    Bissegem - Oostrozebeke   2 - 0

    Hulste - Lichtervelde   2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 14

    Passendale - Veurne B     5 - 0

    Bulskamp - Zillebeke    5 - 1

    Lo-Reninge - Langemark-Poelkapelle    1 - 4

    Poperinge B - Reningelst     4 - 1

    Alveringem - Zarren   1 - 1

    Kruiseke - Vleteren   2 - 2

    Hollebeke - Jonkershove   3 - 0

    Elverdinge - Diksmuide B    2 - 0

    Voormezele - Westouter   2 - 3

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Steenbrugge B - Dosko Beveren B   4 - 4

    HO Oedelem - SK Torhout    2 - 3

    Beernem B - Zerkegem    2 - 1

    Doomkerke - Hertsberge   4 - 1

    Wenduine - Aartrijke    3 - 3

    Dudzele - Oostduinkerke B    8 - 2

    E. Brugge - Sint-Joris    1 - 4

    Lombardsijde - Ruiselede    3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  Speeldag 14

    Sint-Eloois-Winkel B - Menen United    3 - 0

    Dottignies B - Marke   5 - 2

    Wervik B - Jong Vijve   1 - 7

    NS Heule - Dadizele B   5 - 0

    Kuurne - Wevelgem B    0 - 2

    Bellegem - Izegem-Ingelmunster B   3 - 2

    Rekkem Sport - Stasegem   0 - 2

    Wikings Kortrijk - Aalbeke    2 - 4

    Ledegem B - Dentergem    1 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    03-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 11 en 12 november 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 11 en 12 november 2017


    LIMBURG : Speeldag 11

    Zonhoven VV - Mechelen aan de Maas    3 - 0

    Racing Peer - Herkol    0 - 0

    Beringen - Helson Hechteren     0 - 1

    Daring Huvo Jeuk - Vlijtingen    1 - 3

    Hoepertingen - Park Houthalen    1 - 2

    Zepperen-Brustem - Herk-de-Stad     0 - 0

    Bregel - Koersel    3 - 2

    Bree-Beek - Melo Zonhoven     2 - 1


    ANTWERPEN :  Speeldag 12

    Vorselaar - Branddonk     2 - 6

    Lille - Sint-Job    2 - 1

    Antonia - Schriek     0 - 1

    Heikant Berlaar - Merksplas     4 - 0

    Berg en Dal - Kontich     1 - 1

    GR Katelijne - Lyra     0 - 3

    Rapid Leest - Oppuurs    0 - 2

    Witgoor Dessel - RC Mechelen    1 - 1



    BRABANT - BVV :  Speeldag 11

    Betekom - Tervuren-Duisburg    4 - 1

    Butsel - Houtem-Oplinter      0 - 7

    Liedekerke - Boka United    5 - 2

    Meise - Melsbroek    2 - 1

    Aarschot - HO Bierbeek    2 - 0

    Borght-Humbeek - Linden      1 - 1

    Bertem-Leefdal - Strombeek    2 - 1

    HO Veltem - Out-Hoegaarden    1 - 0


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 9

    Ixelles - RCS Brainois     2 - 2

    Stade Everois - Lasne-Ohian     1 - 1

    Kosova Schaerbeek - BX Brussels    3 - 1

    Sporting Bruxelles - Ren. Cl. Schaerbeek   7 - 2

    Chastre - Stockel   0 - 6

    Crossing Schaerbeek - Jodoigne    0 - 0

    RSD Jette - Villers la Ville    0 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 12

    Symphorinois - Monceau    4 - 1

    Monkainoise - Soignies   1 - 2

    Albert Quvy-Mons B - Ransart   1 - 0

    Houdeng - Ostiches-Ath   1 - 3

    Gosselies - Pont-A-Celles Buzet    0 - 3

    Parurages - Le Roeulx   3 - 1

    Saint-Ghislian Tertre Hautrage - Antoinien     3 - 2

    Beloeil - Peruwelz FC     1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    30-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 november 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 3, zaterdag 4 en zondag 5 november 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 14


    AA Gent - Standard      1 - 0

    RC Genk - Lokeren    0 - 0

    KV Mechelen - KV Kortrijk    2 - 0

    Sint-Truiden - Eupen     4 - 4

    Waasland-Beveren - Moeskroen    2 - 0

    Antwerp - Charleroi    1 - 3

    Anderlecht - Club Brugge      0 - 0

    KV Oostende - Zulte Waregem    4 - 2




    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 14

    Lierse - Oud-Heverlee Leuven     2 - 1

    Roeselare - Tubeke    1 - 0

    Cercle Brugge - Westerlo    3 - 1

    Union St-Gilloise - Beerschot-Wilrijk    0 - 3

    Beerschot-Wilrijk wint de eerste periodetitel en speelt in maart de finale tegen de winnaar 
    van de tweede periode voor een plaats in de Jupiler Pro League.


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 10

    Dessel Sport - Berchem Sport     3 - 0

    Seraing - Dender    3 - 0

    Oosterzonen - Patro Eisden     3 - 0

    Deinze - KSK Heist    2 - 0

    Virton - KSV Oudenaarde    3 - 1

    VW Hamme - Geel    3 - 1

    Chatelet-Farciennes - Knokke     0 - 2

    Eendracht Aalst - Lommel United    0 - 3



    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 10

    Olsa Brakel - Bornem      2 - 0

    Pepingen-Halle - Harelbeke    0 - 1

    Rupel-Boom - Sparta Petegem    1 - 2

    Sint-Eloois-Winkel - Westhoek    3 - 1

    Temse - Londerzeel     3 - 2

    Sint-Niklaas - Gullegem      3 - 1

    RC Gent - Mandel United Izegem Ingelmunster    2 - 0

    Torhout - Ronse    1 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 10

    Tienen - Bocholt     2 - 2

    Zwarte Leeuw - Hades   1 - 1

    Sint-Lenaarts - Duffel    1 - 4

    Vosselaar - City Pirates Antwerpen     0 - 0

    Tempo Overijse - Spouwen-Mopertingen     1 - 1

    Cappellen - Tessenderlo     5 - 2

    Wijgmaal - Turnhout      1 - 1

    Hasselt - Hoogstraten      0 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 11

    Ol. Charleroi - RFC de Liège     2 - 2

    Waremme - RWD Molenbeek     1 - 4

    Durbuy - RFC Meux    2 - 1

    Walhain - Hamoir     1 - 0

    Acren-Lessines - Solières   2 - 1

    Rebecquoise - Ciney    4 - 1

    La Calamine - la Louvière-Centre    0 - 1

    White Star Brussels - Sprimont-Comblain    UITGESTELD

    Inhaalwedstrijd op 1 november :
    Hamoir - Durbuy       1 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 10

    Eppegem - Melsele     3 - 0

    Wolvertem-Merchtem - Merelbeke    0 - 1

    Wetteren - Mariekerke    2 - 1

    Wingene - Ninove    2 - 0

    Menen - Vlamertinge    3 - 0

    Jong Lede - Grimbergen    3 - 0

    Stekene - Wervik    1 - 3

    Dikkelvenne - Lebbeke    3 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 10

    Esp. Pelt - Termien      3 - 0

    Nijlen - Diegem Sport      3 - 1

    Bilzen-Waltwilder - Sterrebeek     2 - 1

    Leopoldsburg - Diest   4 - 0

    Herentals - Hoeilaart    1 - 2

    Heur-Tongeren - Ternesse    1 - 1

    Kampenhout - Houtvenne   0 - 1

    Woluwe-Zaventem - Wellen    3 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 11

    Racing Jet Wavre - RFC Tournai      3 - 2

    RAAL La Louvière - Albert Quevy-Mons    0 - 0

    Manageoise - Binchoise      4 - 2

    Franc Borains - Stade Brainois     2 - 0

    Léopold FC - Waterloo    1 - 2

    Spy - Couvin-Mariembourg    2 - 3

    Onhaye - Taminoise     3 - 0

    Ganshoren - Solréziènne    2 - 3
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 11

    Bertrix - RFC Huy     0 - 3

    Aischoise - Mormont     2 - 2

    Givry - Cointe-Liège    5 - 0

    Stockay-Warfusée - URSL Visé     2 - 1

    Aywaille - UR Namur   3 - 0

    Habay-La-Neuve - Longlier     0 - 2

    Richelle - Herstal   3 - 3

    Verlaine - FC Tilleur    1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    29-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - zaterdag 4 en zondag 5 november 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Sottegem - Appelterre    1 - 1

    HO Kalken - De Pinte   4 - 3

    Voorde - Elene-Grotenberge    2 - 0

    Berlare - Drongen     2 - 1

    Dendermonde - Zelzate    0 - 2

    Lochristi - KVV Ardennen   1 - 2

    Zele - Robur    1 - 1

    Aalter - Sint-Gillis-Waas     3 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Mariakerke - Maldegem    1 - 2

    Bellem - Kleit   0 - 5

    Merendree - Zomergem    1 - 1

    Lovendegem - Sleidinge    1 - 3

    Belzele - Waarschoot    0 - 1

    Evergem Center - Assenede    1 - 0

    Adegem - Meetjesland   2 - 1

    Poesele - Zeveren    1 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Borsbeke - Burst     3 - 2

    Machelen - Eine    2 - 0

    Denderhoutem - Munkzwalm   1 - 2

    Kluisbergen Sportief - Meerbeke    1 - 4

    Gijzel-Oosterzele - Gavere-Asper    3 - 0

    Edeboys - Windeke   2 - 1

    Geraardsbergen - Winnik    2 - 0

    Bambrugge - Jong Zulte   3 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Heikant - Doorslaar    3 - 4

    Kruibeke - Vrasene    1 - 2

    Buggenhout - Schoonaarde    2 - 1

    Sp. Waasmunster - Haasdonk    1 - 1

    Zaffelare - Grembergen   0 - 4

    Moerbeke - Bazel     1 - 3

    Sinaai - Sint-Gillis    0 - 0

    Meldert - YB Beveren     1 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Ertvelde - Kaprijke-Bentille     2 - 0

    VSV Gent - Hansbeke    4 - 1

    Ursel - Knesselare   1 - 3

    Wachtebeke - Watervliet   3 - 2

    Lembeke - Maria-Aalter    5 - 1

    Vinkt - Muide Gent    1 - 0

    Sint-Kruis-Winkel - Nevele   4 - 2

    Sint-Laureins - DKW Evergem    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Moortsele - Beervelde   1 - 2

    Latem - Laarne-Kalken   0 - 1

    HT Zwijnaarde - Overmere    6 - 2

    Serskamp-Schellebelle - Sint-Denijs   2 - 0

    Massemen - VC Zwijnaarde    1 - 4

    Houtem - Cercle Melle    1 - 1

    Heusden - 9000 Gent    5 - 1

    FC Destelbergen - Zevergem    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Nazareth-Eke - Volkegem   5 - 0

    Olsene - Nokere-Kruishoutem    1 - 2

    Boekel - Oudenhove    0 - 2

    Vurste-Semmerzake - Zingem    4 - 3

    FC Kluisbergen - Sottegem B    2 - 1

    Wortegem - Sint-Goriks    3 - 1

    Bevere - Michelbeke    4 - 2

    Elene-Grotenberge B - Velzeke    1 - 2

    DERDE PROVINCIALE D :

    Deftinge - Mere    0 - 1

    Wieze - Denderleeuw    2 - 3

    Okegem - Bonanza    1 - 1

    Erembodegem - Nederhasselt    3 - 2

    Haaltert - Doggen    3 - 3

    Zandbergen - Kerksken    2 - 6

    Hofstade - Moerbeke-Geraardsbergen   2 - 1

    Gijzegem - Baardegem    1 - 2

    DERDE PROVINCIALE E :

    Eksaarde - Kallo    1 - 2

    Robur B - Hamme-Zogge    4 - 1

    Daknam - SKB Sint-Niklaas    1 - 1

    SVH Waasmunster - Bosdam Beveren    1 - 2

    WB Sint-Niklaas - Oudegem   0 - 0

    Klinge - Kieldrecht    2 - 2

    Opdorp - Melsele B    1 - 2

    Sint-Pauwels - SK Gerda     1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Denijs B - Donk   1 - 0

    Balgerhoeke - VS Destelbergen   2 - 0

    Lotenhulle - Oostakker   2 - 4

    Vinderhoute - Avrasya Gent    4 - 0

    Bassevelde - Poesele B   5 - 0

    Ooidonck-Leerne - Heusden B    1 - 3

    Sint-Amandsberg - Boekhoute   2 - 4

    Muide Gent B - Middelburg    3 - 4

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Munkzwalm B - FC Kluisbergen B   2 - 7

    Huise-Ouwegem - Petegem Schelde   2 - 0

    Eine B - Horebeke     0 - 3

    Maarkedal - Nazareth-Eke B    5 - 0 

    Volkegem B - Mater    1 - 3

    FCLC Ronse - Bevere B    4 - 0

    Zingem B - Boekel B   2 - 0

    Nokere-Kruishoutem B - Kluisbergen Sportief B    3 - 3

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Oudenhove B - Jong Geraardsbergen    6 - 3

    Vlierzele - Ophasselt   4 - 2

    Strijpen - Aaigem   0 - 4

    Opbrakel - Zegelsem   3 - 1

    Neigem - Bavegem    5 - 1

    Bonanza B - Everbeek    1 - 2

    Idegem - Sint-Antelinks    0 - 1

    Michelbeke B - Herzele-Ressegem   1 - 5

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 12

    Gijzel-Oosterzele B - Rangers Merelbeke    2 - 2


    Wichelen - Laarne-Kalken B      6 - 0

    Melsen - Edeboys B    1 - 1

    Moorsel - Jong Lede B   6 - 0

    SK Merelbeke - Smetlede    0 - 2

    Balegem - HO Kalken B   0 - 4

    T. Melle - Nieuwerkerken    1 - 1

    Bottelare - FC Dampoort   2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 12

    Waasmunster B - Lochristi B     1 - 1

    Kemzeke - Meerdonk    2 - 2

    Rupelmonde - Sombeke    0 - 3

    Tielrode - Haasdonk B   3 - 3

    Buggenhout B - PD Kruibeke   1 - 2

    Verrebroek - Zaffelare B   1 - 1

    Baasrode - Stekene B   1 - 2

    Lebbeke B - Zele B    1 - 8


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    28-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - zaterdag 4 en zondag 5 november 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Oostnieuwkerke - Westkapelle     2 - 1

    RC Lauwe - WS Lauwe     0 - 1

    Zwevezele - Boezinge    4 - 1

    RC Waregem - Rumbeke    5 - 1

    Eernegem - Blankenberge     0 - 2

    Oostduinkerke - Poperinge    3 - 1

    Kortemark - Oostkamp   2 - 0

    Varsenare - Wielsbeke    3 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Heist - Diksmuide   0 - 4

    Staden - VV Tielt    1 - 2

    De Ruiter Roeselare - Veldegem    2 - 2

    Beernem - Oudenburg   4 - 1

    Bredene - Meulebeke    1 - 2

    Club Roeselare - Spermalie-Middelkerke   2 - 1

    Zedelgem - Jabbeke     1 - 1

    Damme - Gistel     0 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Geluwe   2 - 2

    Dottignies - Beveren-Leie    2 - 0

    Moen - Heestert    2 - 2

    Otegem - Wevelgem    0 - 1

    Zwevegem - Deerlijk   2 - 1

    Anzegem - Ledegem   1 - 2

    Dadizele - Ingooigem    5 - 0

    Nieuwkerke - Beselare    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Gits     5 - 0

    Brielen - Hooglede   0 - 3

    Handzame - De Panne    2 - 1

    Proven - Ploegseert    1 - 1

    Dikkebus - Moorslede   3 - 0

    Geluveld - Houthulst   4 - 4

    Comines-Warneton - Westrozebeke   1 - 0

    Veurne - Zonnebeke    2 - 3

    DERDE PROVINCIALE B :

    Steenbrugge - Ruddervoorde     3 - 3

    Sint-Kruis - Zandvoorde    3 - 1

    Moerkerke - Jong Male   2 - 3

    Westende - Loppem     2 - 6

    Snaaskerke - Koekelare    0 - 1

    Nieuwpoort - Lissewege    1 - 4

    Ichtegem - Keiem    1 - 3

    De Haan - Dar. Brugge    4 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Aarsele - Avelgem    0 - 2

    Oostrozebeke - Ardooie    1 - 4

    Desselgem - Kanegem   4 - 7

    Lichtervelde - Zwevezele B    2 - 0

    KSV Kortrijk - Pittem    3 - 7

    Luingnois - Dosko Beveren     6 - 3

    Moorsele - Bissegem    1 - 2

    Hulste - Lendelede    2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 13

    Zillebeke - Alveringem    1 - 2

    Lo-Reninge - Voormezele     4 - 1

    Diksmuide B - Hollebeke     0 - 0

    Jonkershove - Kruiseke   4 - 4

    Vleteren - Westouter   3 - 3

    Zarren - Poperinge B    1 - 2

    Langemark-Poelkapelle - Bulskamp    1 - 1

    Reningelst - Passendale   1 - 3

    Veurne B - Elverdinge    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    SK Torhout - Steenbrugge B     11 - 0

    Zerkegem - Dudzele   2 - 2

    Hertsberge - Beernem B   1 - 0

    Doomkerke - Lombardsijde    1 - 3

    Sint-Joris - Ruiselede   3 - 1

    Aartrijke - E. Brugge    1 - 1

    Dosko Beveren B - Wenduine   6 - 1

    Oostduinkerke B - HO Oedelem    0 - 5

    VIERDE PROVINCIALE C :  Speeldag 13 

    Izegem-Ingelmunster B - Dottignies B    1 - 0

    Menen United - Dadizele B   1 - 0

    Dentergem - Rekkem Sport   5 - 0

    Jong Vijve - Kuurne    3 - 2

    Aalbeke - Sint-Eloois-Winkel B    1 - 2

    Stasegem - Wervik B    3 - 1

    Ledegem B - NS Heule   1 - 3

    Marke - Wikings Kortrijk   2 - 5

    Wevelgem B - Bellegem   1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    27-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 4 en 5 november 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 4 en 5 november 2017


    LIMBURG : Speeldag 10

    Park Houthalen - Racing Peer    0 - 2

    Vlijtingen - Zepperen - Brustem     4 - 2

    Mechelen aan de Maas - Bregel    3 - 2

    Melo Zonhoven - Daring Huvo Jeuk   1 - 2

    Herkol - Bree-Beek    3 - 2

    Koersel - Hoepertingen     5 - 1

    Helson Helchteren - Zonhoven VV     1 - 1

    Herk-De-Stad - Beringen     1 - 3


    ANTWERPEN :  Speeldag 11

    Oppuurs - Heikant Berlaar     5 - 2

    Kontich - GR Katelijne    7 - 0

    Lyra - Lille     2 - 1

    RC Mechelen - Rapid Leest     0 - 0

    Schriek - Witgoor Dessel    2 - 3

    Branddonk - Antonia    1 - 1

    Merksplas - Berg en Dal     0 - 5

    Sint-Job - Vorselaar      3 - 1


    BRABANT - BVV :  Speeldag 10

    Houtem-Oplinter - Liedekerke     1 - 1

    Strombeek - Betekom    0 - 1

    HO Bierbeek - Butsel     3 - 0

    Tervuren-Duisburg - Aarschot   1 - 1

    Boka United - Meise    2 - 2

    Linden - Bertem-Leefdal   1 - 0

    Melsbroek - HO Veltem   1 - 3

    Out-Hoegaarden - Borght-Humbeek    1 - 3


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 8

    Stade Everois - Chastre    3 - 2

    Villers La Ville - Sporting Bruxelles    0 - 3

    RCS Brainois - Crossing Schaerbeek    2 - 0

    Ren. Cl. Schaerbeek - Ixelles    0 - 1

    Jodoigne - Kosova Schaerbeek     0 - 3

    BX Brussels - Stockel    3 - 0

    Lasne Ohain - RSD Jette     1 - 1



    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 11

    Ostiches-Ath - Beloeil     4 - 2

    Le Roeulx - Gosselies     1 - 2

    Monceau - Paturages    2 - 1

    Pont-a-Celles Buzet - Houdeng   1 - 3

    Peruwelz FC - Albert Quevy-Mons B    2 - 1

    Soignies - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    2 - 3

    Antoinien - Symphorinois    1 - 1

    Ransart - Montkainoise    2 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    25-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1/8ste finale tot finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen
    Kwartfinales Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen

    Finale op 1 mei 2018
    De finale van de Hofman Cup 2017-2018 wordt op dinsdag 1 mei 2018 afgewerkt.

    Latem - Drongen    1 - 3

    Halve finales op zondag 30 en 31 maart 2018

    Latem - Jong Zulte    4 - 3
    Munkzwalm - Drongen    2 - 5

    Kwartfinales op zaterdag 23 december 2017 om 14.30 uur

    Drongen - Zelzate   2 - 1
    Heusden - Munkzwalm   0 - 3
    Bottelare - Jong Zulte   0 - 5
    Latem - Oudenhove    3 - 1

    1/8ste finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen

    De wedstrijden werden op woensdag 1 november afgewerkt om 14.30 uur

    Donk - Oudenhove    3 - 4
    Bellem - Drongen    1 - 3
    Bottelare - WB Sint-Niklaas    3 - 2
    Munkzwalm - Appelterre     5 - 0
    Gijzel-Oosterzele - Zelzate    1 - 4
    Maarkedal - Latem    1 - 2
    Tielrode - Heusden   2 - 2  (3-4)
    Jong Zulte - HO Kalken   5 - 1



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    24-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/16de finale tot finale
    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - FINALE
    De finale wordt op zaterdag 28 april afgewerkt

    WS Lauwe - Oostkamp     2 - 4

    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - 1/2de finales
    Wedstrijden op 30 december om 14 uur tenzij anders vermeld

    Oostkamp - RC Waregem     0 - 0  (6-5)
    Ploegsteert - WS Lauwe    1 - 2

    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - 1/4de finales
    Wedstrijden op zaterdag 23 december om 14 uur tenzij anders vermeld

    RC Waregem - Oostnieuwkerke    2 - 0
    Pittem - Ploegsteert    1 - 2
    Wevelgem - Oostkamp   3 - 3   (3-4)
    Lendelede - WS Lauwe   0 - 5

    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - 1/8ste finales
    Wedstrijden op Allerheiligen
    Wedstrijden op 1 november om 14 uur tenzij anders vermeld

    RC Lauwe - Lendelede     2 - 2    (3-5)
    WS Lauwe - Lichtervelde     4 - 0
    KVK Avelgem - Oostkamp     0 - 1
    Hooglede - Ploegsteert    1 - 1   (1-4)
    Blankenberge - Wevelgem    2 - 2   (4-5)
    Pittem - KSV Kortrijk    1 - 0
    RC Waregem - Koekelare   6 - 1
    Oostnieuwkerke - Dosko Beveren      2 - 1


    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - 1/16de finales
    Wedstrijden in het weekend van 27 augustus
    Wedstrijden zondag om 17 uur tenzij anders vermeld

    Hooglede - Zwevezele B    3 - 1
    Jabbeke - RC Waregem    1 - 1  (3-4)
    Dar. Brugge - Oostnieuwkerke   2 - 6
    Loppem - KSV Kortrijk    0 - 0   (5-6)
    Ploegsteert - Moorslede     2 - 1
    Aarsele - Lichtervelde   1 - 2
    Nieuwpoort - Wevelgem   1 - 2
    Oostduinkerke - Avelgem    0 - 2
    Damme - Dosko Beveren    2 - 4
    Boezinge - Blankenberge   0 - 1
    RC Lauwe - Dottignies   5 - 1
    Jong Male - Oostkamp    0 - 2
    Ardooie - Pittem   0 - 3
    Koekelare - Proven    2 - 1
    WS Lauwe - Westrozebeke   0 - 0   (6-5)
    Lendelede - Veurne    2 - 0



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    20-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen
    Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen   (2-1)








    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:foto's
    19-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 27, zaterdag 28 en zondag 29 oktober 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 13


    Charleroi - AA Gent      2 - 1

    Eupen - Anderlecht    2 - 3

    Zulte Waregem - KV Mechelen     2 - 1

    Lokeren - KV Oostende      0 - 3

    KV Kortrijk - RC Genk     0 - 0

    Club Brugge - Sint-Truiden     4 - 1

    Standard - Waasland-Beveren    3 - 1

    Moeskroen - Antwerp     2 - 2


    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 13

    Beerschot-Wilrijk - Roeselare     5 - 0

    Westerlo - Lierse     0 - 1

    Oud-Heverlee Leuven - Union St-Gilloise     1 - 0

    Tubeke - Cercle Brugge     1 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 9

    KSV Oudenaarde - Chatelet-Farciennes      3 - 0
     
    Geel - Eendracht Aalst      0 - 1

    Dender - Oosterzonen     1 - 2

    Patro Eisden - Virton   0 - 2

    KSK Heist - VW Hamme    1 - 0

    Lommel United - Seraing     2 - 0

    Berchem Sport - Deinze    1 - 1

    Knokke - Dessel Sport     3 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 9

    Mandel United - Izegem-Ingelmunster - Londerzeel    0 - 1

    Westhoek - Sint-Niklaas      0 - 3

    Sparta Petegem - Olsa Brakel   4 - 1

    Harelbeke - RC Gent   4 - 0

    Sint-Eloois-Winkel - Temse    1 - 1

    Ronse - Pepingen-Halle   1 - 0

    Bornem - Torhout    1 - 0

    Gullegem - Rupel-Boom    3 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 9

    Bocholt - Hasselt    2 - 2

    Hades - Sint-Lenaarts    2 - 1

    Turnhout - City Pirates Antwerpen    3 - 0

    Tessenderlo - Tempo Overijse     4 - 1

    Hoogstraten - Wijgmaal    3 - 3

    Spouwen-Mopertingen - Zwarte Leeuw    1 - 1

    Cappellen - Vosselaar    2 - 2

    Duffel - Tienen   3 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 10

    RFC de Liège - Waremme    1 - 0

    Ciney - Walhain     1 - 1

    La Louvière-Centre - Durbuy    0 - 2

    Hamoir - Solières   1 - 0

    La Calamine - Acren-Lessines    0 - 2

    Sprimont-Comblain - Rebecquoise    2 - 0

    RFC Meux - Ol. Charleroi   1 - 0

    RWD Molenbeek - White Star Brussels    UITGESTELD


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 9

    Ninove - Wetteren     0 - 3

    Lebbeke - Wingene   1 - 0

    Melsele - Wervik   2 - 4

    Grimbergen - Eppegem     0 - 1

    Vlamertinge - Dikkelvenne   0 - 1

    Mariekerke - Jong Lede   2 - 3

    Merelbeke - Menen    0 - 1

    Wolvertem-Merchtem - Stekene    0 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 9

    Nijlen - Herentals   0 - 2

    Diest - Hoeilaart    1 - 0

    Houtvenne - Woluwe-Zaventem   3 - 1

    Ternesse - Bilzen-Waltwilder      4 - 3

    Wellen - Esp. Pelt      3 - 1

    Termien - Heur-Tongeren    0 - 4

    Sterrebeek - Leopoldsburg     2 - 0

    Diegem Sport - Kampenhout     3 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 10

    Manageoise - Ganshoren      2 - 1

    Binchoise - Franc Borains   3 - 0

    Taminoise - Racing Jet Wavre   3 - 4

    Stade Brainois - Onhaye    1 - 0

    Albert Quevy-Mons - Solréziènne   2 - 2

    Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière   2 - 4

    Waterloo - Spy     3 - 0

    RFC Tournai - Léopold FC   1 - 0
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 10

    Herstal - Habay-La-Neuve     4 - 0

    Longlier - Verlaine   4 - 2

    UR Namur - Givry    1 - 1

    Cointe-Liège - Stockay-Warfusée    0 - 4

    FC Tilleur - Mormont   4 - 0

    URSL Visé - Richelle     -

    RFC Huy - Aywaille   5 - 2

    Bertrix - Aischoise    1 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    18-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - zaterdag 28 en zondag 29 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Pinte - Sottegem    4 - 3

    Elene-Grotenberge - HO Kalken    2 - 1

    Appelterre - Lochristi     2 - 1

    KVV Ardennen - Zele   2 - 3

    Robur - Berlare    4 - 2

    Sint-Gillis-Waas - Dendermonde     2 - 2

    Zelzate - Voorde    3 - 0

    Drongen - Aalter   3 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Adegem    1 - 4

    Meetjesland  Evergem Center     3 - 2

    Kleit - Mariakerke    0 - 4

    Assenede - Merendree     2 - 2

    Zomergem - Lovendegem    6 - 1

    Zeveren - Belzele    1 - 1

    Waarschoot - Bellem    1 - 4

    Sleidinge - Poesele    1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Gavere-Asper - Kluisbergen Sportief     1 - 3

    Windeke - Geraardsbergen     1 - 1

    Munkzwalm - Borsbeke    1 - 3

    Burst - Machelen    5 - 4

    Eine - Bambrugge    0 - 2

    Jong Zulte - Edeboys    3 - 1

    Meerbeke - Denderhoutem    2 - 4

    Winnik - Gijzel-Oosterzele    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Sinaai      0 - 2

    YB Beveren - Heikant     1 - 3

    Haasdonk - Buggenhout     0 - 2

    Bazel - Meldert    1 - 4

    Doorslaar - Zaffelare    7 - 1

    Schoonaarde - Kruibeke    0 - 2

    Grembergen - Sp. Waasmunster   0 - 0

    KV Sint-Gillis - Moerbeke    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Lembeke    3 - 0

    Watervliet - Ursel    3 - 1

    Knesselare - VSV Gent    0 - 1

    Hansbeke - Sint-Laureins    0 - 1

    Kaprijke-Bentille - Wachtebeke    2 - 1

    Maria-Aalter - Ertvelde    3 - 4

    Nevele - Vinkt    0 - 1

    DKW Evergem - Sint-Kruis-Winkel    3 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Houtem    0 - 9

    Cercle Melle - Latem     0 - 5

    Laarne-Kalken - Moortsele     3 - 0

    Sint-Denijs - FC Destelbergen   2 - 3

    Zevergem - Massemen   2 - 5

    VC Zwijnaarde - Heusden    1 - 1

    Overmere - Serskamp-Schellebelle    0 - 4

    Beervelde - HT Zwijnaarde    2 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Sottegem B - Wortegem    3 - 2

    Michelbeke - Nazareth-Eke    3 - 7

    Zingem - FC Kluisbergen    1 - 1

    Sint-Goriks - Elene-Grotenberge B    0 - 0

    Velzeke - Bevere   3 - 4

    Volkegem - Olsene    1 - 2

    Oudenhove - Vurste-Semmerzake    4 - 4

    Nokere-Kruishoutem - Boekel     3 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Wieze    4 - 3

    Kerksken - Gijzegem    1 - 3

    Moerbeke-Geraardsbergen - Haaltert   0 - 0

    Nederhasselt - Hofstade    1 - 2

    Mere - Erembodegem    0 - 0

    Denderleeuw - Deftinge    4 - 2

    Doggen - Zandbergen    3 - 0

    Baardegem - Okegem     2 - 0

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Daknam     3 - 0

    SK Gerda - Rangers Opdorp    2 - 0

    Melsele B - WB Sint-Niklaas    0 - 1

    Bosdam Beveren - Klinge     0 - 3

    SKB Sint-Niklaas - Robur B    3 - 1

    Oudegem - SVH Waasmunster    3 - 1

    Kallo - Sint-Pauwels   5 - 1

    Hamme-Zogge - Eksaarde     2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poesele B - Ooidonck-Leerne    0 - 2

    Oostakker - Balgerhoeke    2 - 4

    VS Destelbergen - Sint-Denijs B   1 - 2

    Donk - Muide Gent B    7 - 0

    Middelburg - Bassevelde    2 - 4

    Boekhoute - Vinderhoute    3 - 1

    Avrasya Gent - Lotenhulle    0 - 1

    Heusden B - Sint-Amandsberg    3 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Volkegem B     4 - 0

    Nazareth-Eke B - Eine B    2 - 0

    FC Kluisbergen B - Nokere-Kruishoutem B     1 - 3

    Boekel B - FCLC Ronse     1 - 1

    Mater - Maarkedal   0 - 4

    Kluisbergen Sportief B - Zingem B      4 - 1

    Horebeke - Huise-Ouwegem    3 - 1

    Petegem Schelde - Munkzwalm B    4 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bavegem - Michelbeke B   1 - 2

    Sint-Antelinks - Oudenhove B    1 - 0

    Zegelsem - Idegem   1 - 6

    Everbeek - Opbrakel    3 - 0

    Ophasselt - Bonanza B    2 - 2

    Jong Geraardsbergen - Neigem    0 - 6

    Aaigem - Vlierzele    4 - 1

    Herzele-Ressegem - Strijpen   2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( Speeldag 11 )

    Jong Lede B - Gijzel-Oosterzele B      4 - 5

    FC Dampoort - T. Melle    1 - 1

    Nieuwerkerken - Wichelen   4 - 3

    Herdersem - SK Merelbeke    5 - 0

    Smetlede - Moorsel   3 - 2

    Edeboys B - Bottelare   0 - 3

    HO Kalken B - Melsen   3 - 1

    Rangers Merelbeke - Balegem    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( Speeldag 11 )

    Meerdonk - Tielrode   2 - 4

    Sombeke - Baasrode    0 - 1

    Haasdonk B - Rupelmonde   3 - 2

    Hoogeinde - Kemzeke   0 - 3

    Lebbeke B - Verrebroek   0 - 0

    Stekene B - Buggenhout B   2 - 2

    Zele B - Waasmunster B   2 - 2

    Lochristi B - PD Kruibeke    3 - 3

    Nog dit :  
    Vanaf volgend weekend start het grootste deel van de wedstrijden in Oost-Vlaanderen om 14.30 uur 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (33 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen



    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont
  • E3 Harelbeke - Wolvenberg Volkegem
  • Omloop Het Nieuwsblad - Start Gent
  • Omloop Het Nieuwsblad - Ophaalbrug Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Kattenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Het einde van lokale Radio Brouwer uit Oudenaarde
  • Opening kerstmarkt Oudenaarde
  • Oudenaarde - Aankomst Sinterklaas
  • Oudenaarde - Opening de nieuwe Markt
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross vooraf
  • Roquetas De Mar - Spanje - 1
  • Roquetas De Mar - Spanje - 2
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • Een paar statistieken - deel 1
  • Een paar statistieken - deel 2
  • Een paar statistieken - deel 3

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 49 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • reglement pronostiek 2018-2019
  • klassementen speeldag 10 - PO
  • klassementen speeldag 10 - PO (vervolg)
  • speeldag 10 - PO
  • voorspellingen speeldag 10 - PO

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 08-2010



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!