Aantal bezoekers :

Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • 1/16de en loting 1/8ste finales Croky Cup Beker van België
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, ....
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/8ste, 16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Oefeninterlands Rode Duivels - WK 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • Reeksindeling Nationaal seizoen 2018 - 2019
  • Reeksindeling Oost-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Reeksindeling West-Vlaanderen - seizoen 2018-2019
  • Skûtsjesilen van 4 tot en met 17 augustus
  • Eurovision 2018
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
    Foto
    Nieuws VTM
  • WhatsApp komt met stille vakantiemodus
  • Verschillende explosies aan kiesbureaus in Kaboel
  • NMBS wil minder conducteurs inzetten
  • Khashoggi's eindredactrice noemt uitleg "bullshit"
  • Nu ook extreemlinks en extreemrechts op terreurlijst OCAD
  • België zoekt stroomschepen tegen black-out
  • Responsible Young Drivers organiseren Nacht Zonder Ongevallen
  • Hier maak je de mooiste herfstwandelingen
  • Het blijft rustig en droog, maandag kans op lichte regen
  • Groen zet De Wever voor het blok en dient symbooldossiers in
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (12)
  • Croky Cup - Beker van België (39)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (83)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (235)
  • info (161)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (2)
  • Voetbal nationaal (220)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (133)
  • Voetbal West Vlaanderen (127)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (165)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Gulbis en Tsitsipas spelen de finale van ATP-toernooi Stockholm
  • Julia Görges pakt in Luxemburg zesde toernooiwinst
  • Niels Albert wordt ploegleider van Sweeck en Soete
  • Dortmund houdt Bayern op afstand na vlotte zege tegen Stuttgart
  • Kevin De Bruyne is terug en ziet Man City makkelijk winnen, eerste competitieoptreden voor Defour
  • Van gouden marathon naar Gouden Spike: Koen Naert in vijf stappen
  • Eerste Gouden Spike voor Koen Naert, en zesde op rij voor Thiam
  • Gaël Monfils stoot als eerste door naar finale van European Open in Antwerpen
  • Servische vrouwen kronen zich voor het eerst tot wereldkampioen volleybal
  • Onze sportkluns daagde topatleet Koen Naert uit: “Dat doe ik NOOIT meer”
    Foto
    Nieuws HLN
  • Hoe zinvol is het om overuren te maken?
  • Tussen Helmut Lotti en zijn broers heerst geen jaloezie: “We zijn zo opgevoed: ieder moet zijn eigen geluk vinden”
  • Dimitri Vegas & Like Mike op een na beste dj's ter wereld volgens DJ Mag
  • Gezellig kachelen in een nieuwbouw: “We kunnen ons geen leven zonder houtkachel inbeelden”
  • IN KAART. Zo veel kost een woning in jouw gemeente
  • Architecten recupereren oude materialen: “Beschadigd parket schittert nu in dakserre”
  • Bouwtips, creatieve ideeën én professioneel advies? Dat vind je op het bouw- en inspiratiesalon bis
  • “15 tot 50 stiekeme verbruikers in huis”: zo snoei je in je stroomfactuur
  • Ryanair: "Test Aankoop verkoopt onzin, hebben onze voorwaarden niet aangepast"
  • Bobsleebaan Efteling verdwijnt, achtbaan voor kinderen van 4 tot 10 komt in de plaats
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • ’Ik moet het beter gaan uitleggen’
  • Saoedi-Arabië bevestigt dood journalist Khashoggi
  • Bredase heeft als eerste een ’X’ in paspoort: ’Blij’
  • Minister tegen kampers: 'Meer geduld hebben'
  • Doden bij politieactie in Duitsland na aanval met schaar
  • Genderneutraal paspoort: ‘Formeel nu ook mijzelf’
  • Zinkende vissers reddeloos ten onder
  • Water extreem laag: ‘Met halve vracht varen’
  • Honeywell past verwachtingen aan na spin-offs
  • New York blokkeert mogelijk megazorgdeal
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Techniek. redder of boosdoener?
  • Internationale druk op Saoedi-Arabië neemt toe na ‘ongeloofwaardige’ verklaring
  • Ajax zet Heerenveen met speels gemak opzij en blijft in spoor PSV
  • Wim Kok herdacht als zowel ‘architect als aannemer’ van het poldermodel
  • Wim Kok: geen volbloed politicus, maar geknipt bestuurder in een tijd dat politieke strijd op een laag pitje stond
  • Wim Kok: geen volbloed politicus, maar geknipt bestuurder in een tijd dat politieke strijd op een laag pitje stond
  • Er gebeurde iets wat vroeger niet vanzelfsprekend was: het publiek hing aan zijn lippen
  • Wim Kok in 2007: ‘Het kan best zijn dat er behoefte is aan mijn uitspraken, ikzelf heb daar minder behoefte aan’
  • Oud-premier Wim Kok (80) overleden
  • Manchester United laat winst glippen op Stamford Bridge
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • Blikvanger Bekele mikt op parcoursrecord in Amsterdam
  • LA Dodgers opnieuw naar finale World Series
  • LA Dodgers met overmacht naar finale World Series
  • LA Dodgers zijn tegenstander van Boston Red Sox in finale World Series
  • Verstappen laconiek over materiaalpech: ‘Dan maar precies zoals vorig jaar’
  • Alderweireld: PSV heeft net als Oranje grote stappen gezet
  • Hamilton: Er is hier geen ruimte voor fouten
  • Lionel Messi mist El Clásico na breuk in rechterarm
  • Titeljacht Hamilton start van pole, Verstappen na mankement op P13
  • Verstappen na technische malheur morgen van P13, pole voor Hamilton
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    10-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 18 en 19 november 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 18 en 19 november 2017


    LIMBURG : Speeldag 12

    Park Houthalen - Bregel     4 - 2

    Mechelen aan de Maas - Beringen    1 - 1

    Koersel - Zonhoven VV     2 - 0

    Melo Zonhoven - Racing Peer   2 - 0

    Zepperen-Brustem - Daring Huvo Jeuk    1 - 1

    Herk-De-Stad - Helson Helchteren   2 - 4

    Herkol - Hoepertingen   8 - 4

    Vlijtingen - Bree-Beek    1 - 2


    ANTWERPEN :  Speeldag 13

    Oppuurs - Witgoor Dessel    3 - 6

    RC Mechelen - Antonia    3 - 0

    Lyra - Berg en Dal     0 - 0

    Heikant Berlaar - Rapid Leest    4 - 0

    Schriek - Vorselaar   1 - 2

    Branddonk - Lille   0 - 2

    Merksplas - Kontich   0 - 4

    Sint-Job - GR Katelijne    1 - 0



    BRABANT - BVV :  Speeldag 12

    Houtem-Oplinter - Aarschot    1 - 3

    HO Bierbeek - Betekom    0 - 2

    Boka United - Butsel    0 - 5

    Linden - HO Veltem   2 - 1

    Melsbroek - Liedekerke     1 - 1

    Bertem-Leefdal - Borght-Humbeek   1 - 2

    Strombeek - Tervuren-Duisburg   2 - 1

    Out-Hoegaarden - Meise    1 - 5


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 10

    RCS Brainois - Sporting Bruxelles     3 - 1

    Ren. Cl. Schaerbeek - RSD Jette     2 - 1

    Villers La Ville - Stade Everois    0 - 1

    Jodoigne - Ixelles     3 - 1

    BX Brussels - Crossing Schaerbeek   2 - 3

    Lasne-Ohian - Chastre   2 - 1

    Stockel - Kosova Schaerbeek   1 - 2


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 13

    Antoinien - Montkainoise     3 - 0

    Pont-a-Celles Buzet - Paturages    3 - 2

    Symphorinois - Saint-Ghislain Tertre Hautrage   0 - 0

    Peruwelz FC - Houdeng   2 - 0

    Monceau - Le Roeulx    1 - 1

    Soignies - Albert Quevy-Mons B    2 - 0

    Ransart - Beloeil     4 - 2

    Ostiches-Ath - Gosselies     3 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    07-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De potindeling voor de loting van het WK Rusland 2018
    Poule-indeling WK 2018 Rusland

    Nadat alle 32 WK-deelnemers bekend zijn ligt volgende potindeling voor de loting vast.
    De loting zal plaatsvinden op vrijdag 1 december


    WK Russia 2018 - Pot 1
    Rusland
    Duitsland
    Brazilië
    Portugal
    Argentinië
    België
    Polen
    Frankrijk 
    WK Russia 2018 - Pot 2
    Spanje
    Peru
    Zwitserland
    Engeland
    Colombia
    Mexico
    Uruguay
    Kroatië 
    WK Russia 2018 - Pot 3
    Denemarken
    IJsland
    Costa Rica
    Zweden
    Tunesië
    Egypte
    Senegal
    Iran
    WK Russia 2018 - Pot 4
    Sevië
    Nigeria
    Australië
    Japan
    Morokko
    Panama
    Zuid-Korea
    Saudi-Arabië


    Groepindeling WK 2018 :
    Groep A :
    Rusland
    Saoudi-Arabië
    Egypte
    Uruguay

    Groep B :
    Portugal
    Spanje
    Marokko
    Iran

    Groep C :
    Frankrijk
    Australië
    Peru
    Denemarken

    Groep D :
    Argentinië
    IJsland
    Kroatië
    Nigeria

    Groep E :
    Brazilië
    Zwitserland
    Costa Rica
    Servië

    Groep F :
    Duitsland
    Mexico
    Zweden
    Zuid-Korea

    Groep G :
    België
    Panama
    Tunesië
    Engeland

    Groep H :
    Polen
    Senegal
    Colombia
    Japan

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:WK Russia 2018
    06-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 november 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 10, zaterdag 11 en zondag 12 november 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :


    Geen voetbal door vriendschappelijke INTERLANDS :
    België - Mexico  3 - 3
    België - Japan    1 - 0



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 15

    Tubeke - Lierse     1 - 2

    Westerlo - Union St-Gilloise     0 - 1

    Cercle Brugge - Beerschot-Wilrijk     4 - 0

    Oud-Heverlee Leuven - Roeselare     1 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 11

    KSV Oudenaarde - Eendracht Aalst    4 - 0
    Zaterdagavond beleefde KSV Oudenaarde een memorabele avond in het Burgemeester Thienpontstadion. De club 
    won met 4-0 van Eendracht Aalst maar dat was niet het enige wat na afloop te noteren was. Na 20' in de tweede helft, 
    bij een 2-0 stand, bestormden fans van Eendracht Aalst en supporters van het Engelse Grimsby het terrein.  
    De aanhangers van de Engelse club uit de League Two hebben reeds jaren een vriendschappelijke band met Aalst. 
    Scheidsrechter Windels legde de wedstrijd daardoor een tijdje stil maar Oudenaarde maakte achteraf nog twee gaols. 
    Volgens Patrick Reynaert, voorzitter van de supporttersclub KSVO-Panthers, is zelfs een zatte Engelse supporter in de  
    Schelde gesukkeld. Eendracht Aalst veroordeelt het supportersgeweld op hun website.

    Dender - Geel    2 - 2

    Seraing - Deinze    1 - 1

    Patro Eisden - KSK Heist    1 - 2

    Lommel United - VW Hamme     3 - 1

    Chatelet-Farciennes - Dessel Sport     2 - 2

    Berchem Sport - Oosterzonen    4 - 1

    Knokke - Virton   4 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 11

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Pepingen-Halle    5 - 0

    Ronse - Olsa Brakel      2 - 2

    Londerzeel - RC Gent     2 - 0

    Bornem - Rupel-Boom    1 - 4

    Sparta Petegem - Sint-Niklaas     5 - 2

    Westhoek - Temse   3 - 2

    Harelbeke - Torhout   3 - 1

    Gullegem - Sint-Eloois-Winkel     2 - 3

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 11

    Tessenderlo - Vosselaar     1 - 0

    Hades - Tempo Overijse     2 - 3

    Turnhout - Hasselt    0 - 0

    Hoogstraten - Tienen   3 - 0

    City Pirates Antwerpen - Wijgmaal    3 - 2

    Spouwen-Mopertingen - Cappellen      4 - 3

    Bocholt - Sint-Lenaarts    2 - 1

    Duffel - Zwarte Leeuw    3 - 3

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 12

    Sprimont-Comblain - Waremme     3 - 4

    La Louvière-Centre - Acren-Lessines      2 - 2

    RWD Molenbeek - Ol. Charleroi     0 - 1

    Hamoir - Rebecquoise      3 - 1

    Solières Sport - Walhain   2 - 2

    RFC de Liège - Durbuy    3 - 1

    RFC Meux - La Calamine     6 - 1

    Ciney - White Star Brussels   UITGESTELD


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 11

    Wervik - Eppegem      0 - 2

    Ninove - Dikkelvenne     1 - 4

    Melsele - Jong Lede    3 - 0

    FC Lebbeke - Menen    0 - 2

    Merelbeke - Stekene     2 - 2

    Mariekerke - Wingene   0 - 6

    Grimbergen - Wetteren    0 - 2

    Vlamertinge - Wolvertem-Merchtem    1 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 11

    Houtvenne - Nijlen    6 - 0

    Diest - Bilzen-Waltwilder    1 - 1

    Sterrebeek - Heur-Tongeren     0 - 1

    Termien - Woluwe-Zaventem    2 - 1

    Wellen - Kampenhout    3 - 0

    Diegem Sport - Herentals     4 - 2

    Ternesse - Esp. Pelt    2 - 3

    Hoeilaart - Leopoldsburg    1 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 12

    RFC Tournai - Onhaye     1 - 1

    Couvin-Mariembourg - Léopold FC    2 - 0

    Albert Quevy-Mons - Spy    2 - 2

    Stade Brainois - Manageoise     0 - 0

    Binchoise - Ganshoren    2 - 1

    Waterloo - Racing Jet Wavre   2 - 5

    Taminoise - Franc Borains     0 - 4

    Solrézienne - RAAL La Louvière     0 - 2
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 12

    UR Namur - Bertrix    2 - 5

    RFC Huy - Aischoise   0 - 3

    Longlier - Richelle    1 - 0

    Mormont - Verlaine     3 - 1

    Tilleur - Habay-La-Neuve   3 - 3

    Herstal - Stockay-Warfusée   2 - 3

    URSL Visé - Givry    2 - 2

    Cointe-Liège - Aywaille    0 - 1



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    05-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - zaterdag 11 en zondag 12 november 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - Zele     1 - 3

    De Pinte - Voorde    2 - 0

    Drongen - Sint-Gillis-Waas   5 - 1

    Robur - Lochristi    0 - 2

    Appelterre - HO Kalken    1 - 0

    Elene-Grotenberge - Dendermonde    2 - 4

    Zelzate - Aalter   4 - 1

    KVV Ardennen - Sottegem    2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Bellem    3 - 2

    Meetjesland - Mariakerke    0 - 2

    Zomergem - Evergem Center    3 - 1

    Kleit - Belzele     1 - 0

    Assenede - Adegem    1 - 3

    Waarschoot - Poesele    -1 - 1

    Sleidinge - Zeveren    2 - 0

    Lovendegem - Merendree

        1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Bambrugge    4 - 2

    Munkzwalm - Kluisbergen Sportief    3 - 0

    Burst - Denderhoutem    4 - 2

    Eine - Borsbeke    3 - 1

    Meerbeke - Gijzel-Oosterzele    2 - 1

    Geraardsbergen - Edeboys    2 - 1

    Jong Zulte - Machelen    2 - 3

    Winnik - Gavere-Asper     4 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Buggenhout     1 - 2

    YB Beveren - Moerbeke    0 - 1

    Sint-Gillis - Kruibeke    3 - 1

    Doorslaar - Meldert   2 - 0

    Schoonaarde - Sp. Waasmunster    2 - 1

    Grembergen - Haasdonk    1 - 0

    Bazel - Sinaai    1 - 3

    Zaffelare - Heikant    3 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Maria Aalter    1 - 1

    Vinkt - Sint-Kruis-Winkel   4 - 2

    Nevele - Sint-Laureins    0 - 2

    DKW Evergem - VSV Gent    0 - 0

    Hansbeke - Ursel    3 - 3

    Knesselare - Wachtebeke    2 - 1

    Kaprijke-Bentille - Lembeke    0 - 4

    Watervliet - Ertvelde    0 - 3

    DERDE PROVINCIALE B :

    Cercle Melle - Heusden      1 - 1

    Laarne-Kalken - Beervelde     1 - 2

    Latem - Houtem    1 - 2

    9000 Gent - Massemen    2 - 4

    Sint-Denijs - HT Zwijnaarde   5 - 3

    Zevergem - Serskamp-Schellebelle    2 - 1

    VC Zwijnaarde - FC Destelbergen    3 - 1

    Overmere - Moortsele    4 - 3

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Elene-Grotenberge B     1 - 3

    Zingem - Boekel     6 - 0

    Sottegem B - Vurste-Semmerzake    1 - 1

    Sint-Goriks - FC Kluisbergen   2 - 4

    Velzeke - Wortegem    3 - 3

    Olsene - Nazareth-Eke    2 - 2

    Volkegem - Bevere    3 - 3

    Nokere-Kruishoutem - Oudenhove    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Gijzegem    4 - 4

    Denderleeuw - Okegem   6 - 1

    Mere - Wieze    4 - 3

    Baardegem - Zandbergen     1 - 0

    Haaltert - Hofstade   4 - 1

    Moerbeke-Geraardsbergen - Erembodegem     1 - 1

    Nederhasselt - Deftinge   4 - 1

    Doggen - Kerksken    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - SVH Waasmunster    4 - 0

    SKB Sint-Niklaas - Hamme-Zogge    3 - 2

    Bosdam Beveren - WB Sint-Niklaas     3 - 2

    SK Gerda - Eksaarde   3 - 1

    Oudegem - Rangers Opdorp   2 - 2

    Kallo - Robur B   5 - 0

    Daknam - Klinge    2 - 1

    Melsele B - Sint-Pauwels    0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poesele B - Muide Gent B     5 - 2

    Oostakker - Vinderhoute    4 - 2

    VS Destelbergen - Lotenhulle    2 - 1

    Donk - Balgerhoeke   1 - 1

    Avrasya Gent - Sint-Amandsberg    3 - 2

    Ooidonck-Leerne - Bassevelde   1 - 4

    Middelburg - Sint-Denijs B     1 - 0

    Heusden B - Boekhoute   1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Mater     6 - 1

    Nazareth-Eke B - Volkegem B     0 - 3

    FC Kluisbergen B - Huise-Ouwegem    1 - 2

    Boekel B - Nokere-Kruishoutem B     0 - 7

    Horebeke - Maarkedal   1 - 2

    Petegem Schelde - Eine B    4 - 1

    FCLC Ronse - Zingem B    3 - 0

    Kluisbergen Sportief B - Munkzwalm B    7 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Oudenhove B - Idegem     2 - 2

    Jong Geraardsbergen - Bavegem    1 - 3

    Aaigem - Michelbeke B    5 - 2

    Ophasselt - Strijpen    3 - 1

    Everbeek - Vlierzele    1 - 1

    Zegelsem - Bonanza B   2 - 0

    Sint-Antelinks - Opbrakel   4 - 1

    Herzele-Ressegem - Neigem    2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 13

    Jong Lede B - SK Merelbeke    2 - 3

    FC Dampoort - Melsen   1 - 5

    Nieuwerkerken - Bottelare   0 - 4

    Rangers Merelbeke - HO Kalken B   3 - 1

    Herdersem - Wichelen   1 - 2

    Edeboys B - Balegem    3 - 1

    Gijzel-Oosterzele B - Moorsel   FF  0 - 5

    Laarne-Kalken B - T. Melle     2 - 6

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 13

    Waasmunster B - Buggenhout B      3 - 0

    PD Kruibeke - Baasrode    3 - 2

    Stekene B - Rupelmonde   2 - 2

    Lochristi B - Lebbeke B    5 - 1

    Sombeke - Tielrode   3 - 4

    Haasdonk B - Meerdonk    1 - 2

    Zele B - Zaffelare B    3 - 0

    Hoogeinde - Verrebroek    1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (26 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    04-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 11 en 12 november 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - zaterdag 11 en zondag 12 november 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Westkapelle - RC Waregem   1 - 0

    WS Lauwe - Oostnieuwkerke    1 - 2

    Blankenberge - Varsenare    2 - 1

    Wielsbeke - Oostduinkerke    4 - 1

    Rumbeke - Zwevezele    1 - 3

    Kortemark - Eernegem   4 - 1

    Poperinge - RC Lauwe   2 - 2

    Oostkamp - Boezinge    3 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Diksmuide - Bredene     3 - 0

    Spermalie-Middelkerke - Oudenburg    0 - 1

    Club Roeselare - Zedelgem   0 - 1

    Veldegem - Beernem    5 - 2

    Jabbeke - Damme    0 - 0

    Gistel - Heist    0 - 3

    VV Tielt - De Ruiter Roeselare    2 - 0

    Meulebeke - Staden    4 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Zwevegem     1 - 1

    Ingooigem - Ledegem     0 - 4

    Heestert - Otegem    0 - 2

    Beveren-Leie - Moen   0 - 1

    Geluwe - Dottignies    0 - 1

    Dadizele - Nieuwkerke    4 - 0

    Deerlijk - Anzegem   2 - 0

    Beselare - Emelgem-Kachtem    1 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Proven - Merkem      2 - 1

    Zonnebeke - Handzame      6 - 0

    Gits - Geluveld    0 - 3

    Ploegsteert - Moorslede    3 - 2

    Hooglede - Veurne   4 - 1

    Westrozebeke - Dikkebus    3 - 0

    Houthulst - Brielen    4 - 2

    De Panne - Comines-Warenton    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Loppem - Nieuwpoort    4 - 0

    Keiem - Westende   12 - 0

    Koekelare - De Haan    3 - 0

    Dar. Brugge - Sint-Kruis     1 - 1

    Moerkerke - Ichtegem    3 - 4

    Ruddervoorde - Snaaskerke   1 - 1

    Lissewege - Steenbrugge   1 - 1

    Jong Male - Zandvoorde   0 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Avelgem - Desselgem    2 - 0

    Zwevezele B - KSV Kortrijk    3 - 0

    Pittem - Luingnois    0 - 1

    Dosko Beveren - Aarsele   2 - 0

    Lendelede - Ardooie    1 - 0

    Kanegem - Moorsele   1 - 5

    Bissegem - Oostrozebeke   2 - 0

    Hulste - Lichtervelde   2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 14

    Passendale - Veurne B     5 - 0

    Bulskamp - Zillebeke    5 - 1

    Lo-Reninge - Langemark-Poelkapelle    1 - 4

    Poperinge B - Reningelst     4 - 1

    Alveringem - Zarren   1 - 1

    Kruiseke - Vleteren   2 - 2

    Hollebeke - Jonkershove   3 - 0

    Elverdinge - Diksmuide B    2 - 0

    Voormezele - Westouter   2 - 3

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Steenbrugge B - Dosko Beveren B   4 - 4

    HO Oedelem - SK Torhout    2 - 3

    Beernem B - Zerkegem    2 - 1

    Doomkerke - Hertsberge   4 - 1

    Wenduine - Aartrijke    3 - 3

    Dudzele - Oostduinkerke B    8 - 2

    E. Brugge - Sint-Joris    1 - 4

    Lombardsijde - Ruiselede    3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  Speeldag 14

    Sint-Eloois-Winkel B - Menen United    3 - 0

    Dottignies B - Marke   5 - 2

    Wervik B - Jong Vijve   1 - 7

    NS Heule - Dadizele B   5 - 0

    Kuurne - Wevelgem B    0 - 2

    Bellegem - Izegem-Ingelmunster B   3 - 2

    Rekkem Sport - Stasegem   0 - 2

    Wikings Kortrijk - Aalbeke    2 - 4

    Ledegem B - Dentergem    1 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    03-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 11 en 12 november 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 11 en 12 november 2017


    LIMBURG : Speeldag 11

    Zonhoven VV - Mechelen aan de Maas    3 - 0

    Racing Peer - Herkol    0 - 0

    Beringen - Helson Hechteren     0 - 1

    Daring Huvo Jeuk - Vlijtingen    1 - 3

    Hoepertingen - Park Houthalen    1 - 2

    Zepperen-Brustem - Herk-de-Stad     0 - 0

    Bregel - Koersel    3 - 2

    Bree-Beek - Melo Zonhoven     2 - 1


    ANTWERPEN :  Speeldag 12

    Vorselaar - Branddonk     2 - 6

    Lille - Sint-Job    2 - 1

    Antonia - Schriek     0 - 1

    Heikant Berlaar - Merksplas     4 - 0

    Berg en Dal - Kontich     1 - 1

    GR Katelijne - Lyra     0 - 3

    Rapid Leest - Oppuurs    0 - 2

    Witgoor Dessel - RC Mechelen    1 - 1



    BRABANT - BVV :  Speeldag 11

    Betekom - Tervuren-Duisburg    4 - 1

    Butsel - Houtem-Oplinter      0 - 7

    Liedekerke - Boka United    5 - 2

    Meise - Melsbroek    2 - 1

    Aarschot - HO Bierbeek    2 - 0

    Borght-Humbeek - Linden      1 - 1

    Bertem-Leefdal - Strombeek    2 - 1

    HO Veltem - Out-Hoegaarden    1 - 0


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 9

    Ixelles - RCS Brainois     2 - 2

    Stade Everois - Lasne-Ohian     1 - 1

    Kosova Schaerbeek - BX Brussels    3 - 1

    Sporting Bruxelles - Ren. Cl. Schaerbeek   7 - 2

    Chastre - Stockel   0 - 6

    Crossing Schaerbeek - Jodoigne    0 - 0

    RSD Jette - Villers la Ville    0 - 0


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 12

    Symphorinois - Monceau    4 - 1

    Monkainoise - Soignies   1 - 2

    Albert Quvy-Mons B - Ransart   1 - 0

    Houdeng - Ostiches-Ath   1 - 3

    Gosselies - Pont-A-Celles Buzet    0 - 3

    Parurages - Le Roeulx   3 - 1

    Saint-Ghislian Tertre Hautrage - Antoinien     3 - 2

    Beloeil - Peruwelz FC     1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    30-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 november 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 3, zaterdag 4 en zondag 5 november 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 14


    AA Gent - Standard      1 - 0

    RC Genk - Lokeren    0 - 0

    KV Mechelen - KV Kortrijk    2 - 0

    Sint-Truiden - Eupen     4 - 4

    Waasland-Beveren - Moeskroen    2 - 0

    Antwerp - Charleroi    1 - 3

    Anderlecht - Club Brugge      0 - 0

    KV Oostende - Zulte Waregem    4 - 2




    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 14

    Lierse - Oud-Heverlee Leuven     2 - 1

    Roeselare - Tubeke    1 - 0

    Cercle Brugge - Westerlo    3 - 1

    Union St-Gilloise - Beerschot-Wilrijk    0 - 3

    Beerschot-Wilrijk wint de eerste periodetitel en speelt in maart de finale tegen de winnaar 
    van de tweede periode voor een plaats in de Jupiler Pro League.


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 10

    Dessel Sport - Berchem Sport     3 - 0

    Seraing - Dender    3 - 0

    Oosterzonen - Patro Eisden     3 - 0

    Deinze - KSK Heist    2 - 0

    Virton - KSV Oudenaarde    3 - 1

    VW Hamme - Geel    3 - 1

    Chatelet-Farciennes - Knokke     0 - 2

    Eendracht Aalst - Lommel United    0 - 3



    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 10

    Olsa Brakel - Bornem      2 - 0

    Pepingen-Halle - Harelbeke    0 - 1

    Rupel-Boom - Sparta Petegem    1 - 2

    Sint-Eloois-Winkel - Westhoek    3 - 1

    Temse - Londerzeel     3 - 2

    Sint-Niklaas - Gullegem      3 - 1

    RC Gent - Mandel United Izegem Ingelmunster    2 - 0

    Torhout - Ronse    1 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 10

    Tienen - Bocholt     2 - 2

    Zwarte Leeuw - Hades   1 - 1

    Sint-Lenaarts - Duffel    1 - 4

    Vosselaar - City Pirates Antwerpen     0 - 0

    Tempo Overijse - Spouwen-Mopertingen     1 - 1

    Cappellen - Tessenderlo     5 - 2

    Wijgmaal - Turnhout      1 - 1

    Hasselt - Hoogstraten      0 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 11

    Ol. Charleroi - RFC de Liège     2 - 2

    Waremme - RWD Molenbeek     1 - 4

    Durbuy - RFC Meux    2 - 1

    Walhain - Hamoir     1 - 0

    Acren-Lessines - Solières   2 - 1

    Rebecquoise - Ciney    4 - 1

    La Calamine - la Louvière-Centre    0 - 1

    White Star Brussels - Sprimont-Comblain    UITGESTELD

    Inhaalwedstrijd op 1 november :
    Hamoir - Durbuy       1 - 1


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 10

    Eppegem - Melsele     3 - 0

    Wolvertem-Merchtem - Merelbeke    0 - 1

    Wetteren - Mariekerke    2 - 1

    Wingene - Ninove    2 - 0

    Menen - Vlamertinge    3 - 0

    Jong Lede - Grimbergen    3 - 0

    Stekene - Wervik    1 - 3

    Dikkelvenne - Lebbeke    3 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 10

    Esp. Pelt - Termien      3 - 0

    Nijlen - Diegem Sport      3 - 1

    Bilzen-Waltwilder - Sterrebeek     2 - 1

    Leopoldsburg - Diest   4 - 0

    Herentals - Hoeilaart    1 - 2

    Heur-Tongeren - Ternesse    1 - 1

    Kampenhout - Houtvenne   0 - 1

    Woluwe-Zaventem - Wellen    3 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 11

    Racing Jet Wavre - RFC Tournai      3 - 2

    RAAL La Louvière - Albert Quevy-Mons    0 - 0

    Manageoise - Binchoise      4 - 2

    Franc Borains - Stade Brainois     2 - 0

    Léopold FC - Waterloo    1 - 2

    Spy - Couvin-Mariembourg    2 - 3

    Onhaye - Taminoise     3 - 0

    Ganshoren - Solréziènne    2 - 3
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 11

    Bertrix - RFC Huy     0 - 3

    Aischoise - Mormont     2 - 2

    Givry - Cointe-Liège    5 - 0

    Stockay-Warfusée - URSL Visé     2 - 1

    Aywaille - UR Namur   3 - 0

    Habay-La-Neuve - Longlier     0 - 2

    Richelle - Herstal   3 - 3

    Verlaine - FC Tilleur    1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    29-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - zaterdag 4 en zondag 5 november 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Sottegem - Appelterre    1 - 1

    HO Kalken - De Pinte   4 - 3

    Voorde - Elene-Grotenberge    2 - 0

    Berlare - Drongen     2 - 1

    Dendermonde - Zelzate    0 - 2

    Lochristi - KVV Ardennen   1 - 2

    Zele - Robur    1 - 1

    Aalter - Sint-Gillis-Waas     3 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Mariakerke - Maldegem    1 - 2

    Bellem - Kleit   0 - 5

    Merendree - Zomergem    1 - 1

    Lovendegem - Sleidinge    1 - 3

    Belzele - Waarschoot    0 - 1

    Evergem Center - Assenede    1 - 0

    Adegem - Meetjesland   2 - 1

    Poesele - Zeveren    1 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Borsbeke - Burst     3 - 2

    Machelen - Eine    2 - 0

    Denderhoutem - Munkzwalm   1 - 2

    Kluisbergen Sportief - Meerbeke    1 - 4

    Gijzel-Oosterzele - Gavere-Asper    3 - 0

    Edeboys - Windeke   2 - 1

    Geraardsbergen - Winnik    2 - 0

    Bambrugge - Jong Zulte   3 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Heikant - Doorslaar    3 - 4

    Kruibeke - Vrasene    1 - 2

    Buggenhout - Schoonaarde    2 - 1

    Sp. Waasmunster - Haasdonk    1 - 1

    Zaffelare - Grembergen   0 - 4

    Moerbeke - Bazel     1 - 3

    Sinaai - Sint-Gillis    0 - 0

    Meldert - YB Beveren     1 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Ertvelde - Kaprijke-Bentille     2 - 0

    VSV Gent - Hansbeke    4 - 1

    Ursel - Knesselare   1 - 3

    Wachtebeke - Watervliet   3 - 2

    Lembeke - Maria-Aalter    5 - 1

    Vinkt - Muide Gent    1 - 0

    Sint-Kruis-Winkel - Nevele   4 - 2

    Sint-Laureins - DKW Evergem    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Moortsele - Beervelde   1 - 2

    Latem - Laarne-Kalken   0 - 1

    HT Zwijnaarde - Overmere    6 - 2

    Serskamp-Schellebelle - Sint-Denijs   2 - 0

    Massemen - VC Zwijnaarde    1 - 4

    Houtem - Cercle Melle    1 - 1

    Heusden - 9000 Gent    5 - 1

    FC Destelbergen - Zevergem    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Nazareth-Eke - Volkegem   5 - 0

    Olsene - Nokere-Kruishoutem    1 - 2

    Boekel - Oudenhove    0 - 2

    Vurste-Semmerzake - Zingem    4 - 3

    FC Kluisbergen - Sottegem B    2 - 1

    Wortegem - Sint-Goriks    3 - 1

    Bevere - Michelbeke    4 - 2

    Elene-Grotenberge B - Velzeke    1 - 2

    DERDE PROVINCIALE D :

    Deftinge - Mere    0 - 1

    Wieze - Denderleeuw    2 - 3

    Okegem - Bonanza    1 - 1

    Erembodegem - Nederhasselt    3 - 2

    Haaltert - Doggen    3 - 3

    Zandbergen - Kerksken    2 - 6

    Hofstade - Moerbeke-Geraardsbergen   2 - 1

    Gijzegem - Baardegem    1 - 2

    DERDE PROVINCIALE E :

    Eksaarde - Kallo    1 - 2

    Robur B - Hamme-Zogge    4 - 1

    Daknam - SKB Sint-Niklaas    1 - 1

    SVH Waasmunster - Bosdam Beveren    1 - 2

    WB Sint-Niklaas - Oudegem   0 - 0

    Klinge - Kieldrecht    2 - 2

    Opdorp - Melsele B    1 - 2

    Sint-Pauwels - SK Gerda     1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Denijs B - Donk   1 - 0

    Balgerhoeke - VS Destelbergen   2 - 0

    Lotenhulle - Oostakker   2 - 4

    Vinderhoute - Avrasya Gent    4 - 0

    Bassevelde - Poesele B   5 - 0

    Ooidonck-Leerne - Heusden B    1 - 3

    Sint-Amandsberg - Boekhoute   2 - 4

    Muide Gent B - Middelburg    3 - 4

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Munkzwalm B - FC Kluisbergen B   2 - 7

    Huise-Ouwegem - Petegem Schelde   2 - 0

    Eine B - Horebeke     0 - 3

    Maarkedal - Nazareth-Eke B    5 - 0 

    Volkegem B - Mater    1 - 3

    FCLC Ronse - Bevere B    4 - 0

    Zingem B - Boekel B   2 - 0

    Nokere-Kruishoutem B - Kluisbergen Sportief B    3 - 3

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Oudenhove B - Jong Geraardsbergen    6 - 3

    Vlierzele - Ophasselt   4 - 2

    Strijpen - Aaigem   0 - 4

    Opbrakel - Zegelsem   3 - 1

    Neigem - Bavegem    5 - 1

    Bonanza B - Everbeek    1 - 2

    Idegem - Sint-Antelinks    0 - 1

    Michelbeke B - Herzele-Ressegem   1 - 5

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 12

    Gijzel-Oosterzele B - Rangers Merelbeke    2 - 2


    Wichelen - Laarne-Kalken B      6 - 0

    Melsen - Edeboys B    1 - 1

    Moorsel - Jong Lede B   6 - 0

    SK Merelbeke - Smetlede    0 - 2

    Balegem - HO Kalken B   0 - 4

    T. Melle - Nieuwerkerken    1 - 1

    Bottelare - FC Dampoort   2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :   Speeldag 12

    Waasmunster B - Lochristi B     1 - 1

    Kemzeke - Meerdonk    2 - 2

    Rupelmonde - Sombeke    0 - 3

    Tielrode - Haasdonk B   3 - 3

    Buggenhout B - PD Kruibeke   1 - 2

    Verrebroek - Zaffelare B   1 - 1

    Baasrode - Stekene B   1 - 2

    Lebbeke B - Zele B    1 - 8


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (20 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    28-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 4 en 5 november 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - zaterdag 4 en zondag 5 november 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 14.30 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Oostnieuwkerke - Westkapelle     2 - 1

    RC Lauwe - WS Lauwe     0 - 1

    Zwevezele - Boezinge    4 - 1

    RC Waregem - Rumbeke    5 - 1

    Eernegem - Blankenberge     0 - 2

    Oostduinkerke - Poperinge    3 - 1

    Kortemark - Oostkamp   2 - 0

    Varsenare - Wielsbeke    3 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Heist - Diksmuide   0 - 4

    Staden - VV Tielt    1 - 2

    De Ruiter Roeselare - Veldegem    2 - 2

    Beernem - Oudenburg   4 - 1

    Bredene - Meulebeke    1 - 2

    Club Roeselare - Spermalie-Middelkerke   2 - 1

    Zedelgem - Jabbeke     1 - 1

    Damme - Gistel     0 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Geluwe   2 - 2

    Dottignies - Beveren-Leie    2 - 0

    Moen - Heestert    2 - 2

    Otegem - Wevelgem    0 - 1

    Zwevegem - Deerlijk   2 - 1

    Anzegem - Ledegem   1 - 2

    Dadizele - Ingooigem    5 - 0

    Nieuwkerke - Beselare    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Gits     5 - 0

    Brielen - Hooglede   0 - 3

    Handzame - De Panne    2 - 1

    Proven - Ploegseert    1 - 1

    Dikkebus - Moorslede   3 - 0

    Geluveld - Houthulst   4 - 4

    Comines-Warneton - Westrozebeke   1 - 0

    Veurne - Zonnebeke    2 - 3

    DERDE PROVINCIALE B :

    Steenbrugge - Ruddervoorde     3 - 3

    Sint-Kruis - Zandvoorde    3 - 1

    Moerkerke - Jong Male   2 - 3

    Westende - Loppem     2 - 6

    Snaaskerke - Koekelare    0 - 1

    Nieuwpoort - Lissewege    1 - 4

    Ichtegem - Keiem    1 - 3

    De Haan - Dar. Brugge    4 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Aarsele - Avelgem    0 - 2

    Oostrozebeke - Ardooie    1 - 4

    Desselgem - Kanegem   4 - 7

    Lichtervelde - Zwevezele B    2 - 0

    KSV Kortrijk - Pittem    3 - 7

    Luingnois - Dosko Beveren     6 - 3

    Moorsele - Bissegem    1 - 2

    Hulste - Lendelede    2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :  Speeldag 13

    Zillebeke - Alveringem    1 - 2

    Lo-Reninge - Voormezele     4 - 1

    Diksmuide B - Hollebeke     0 - 0

    Jonkershove - Kruiseke   4 - 4

    Vleteren - Westouter   3 - 3

    Zarren - Poperinge B    1 - 2

    Langemark-Poelkapelle - Bulskamp    1 - 1

    Reningelst - Passendale   1 - 3

    Veurne B - Elverdinge    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    SK Torhout - Steenbrugge B     11 - 0

    Zerkegem - Dudzele   2 - 2

    Hertsberge - Beernem B   1 - 0

    Doomkerke - Lombardsijde    1 - 3

    Sint-Joris - Ruiselede   3 - 1

    Aartrijke - E. Brugge    1 - 1

    Dosko Beveren B - Wenduine   6 - 1

    Oostduinkerke B - HO Oedelem    0 - 5

    VIERDE PROVINCIALE C :  Speeldag 13 

    Izegem-Ingelmunster B - Dottignies B    1 - 0

    Menen United - Dadizele B   1 - 0

    Dentergem - Rekkem Sport   5 - 0

    Jong Vijve - Kuurne    3 - 2

    Aalbeke - Sint-Eloois-Winkel B    1 - 2

    Stasegem - Wervik B    3 - 1

    Ledegem B - NS Heule   1 - 3

    Marke - Wikings Kortrijk   2 - 5

    Wevelgem B - Bellegem   1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    27-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 4 en 5 november 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 4 en 5 november 2017


    LIMBURG : Speeldag 10

    Park Houthalen - Racing Peer    0 - 2

    Vlijtingen - Zepperen - Brustem     4 - 2

    Mechelen aan de Maas - Bregel    3 - 2

    Melo Zonhoven - Daring Huvo Jeuk   1 - 2

    Herkol - Bree-Beek    3 - 2

    Koersel - Hoepertingen     5 - 1

    Helson Helchteren - Zonhoven VV     1 - 1

    Herk-De-Stad - Beringen     1 - 3


    ANTWERPEN :  Speeldag 11

    Oppuurs - Heikant Berlaar     5 - 2

    Kontich - GR Katelijne    7 - 0

    Lyra - Lille     2 - 1

    RC Mechelen - Rapid Leest     0 - 0

    Schriek - Witgoor Dessel    2 - 3

    Branddonk - Antonia    1 - 1

    Merksplas - Berg en Dal     0 - 5

    Sint-Job - Vorselaar      3 - 1


    BRABANT - BVV :  Speeldag 10

    Houtem-Oplinter - Liedekerke     1 - 1

    Strombeek - Betekom    0 - 1

    HO Bierbeek - Butsel     3 - 0

    Tervuren-Duisburg - Aarschot   1 - 1

    Boka United - Meise    2 - 2

    Linden - Bertem-Leefdal   1 - 0

    Melsbroek - HO Veltem   1 - 3

    Out-Hoegaarden - Borght-Humbeek    1 - 3


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 8

    Stade Everois - Chastre    3 - 2

    Villers La Ville - Sporting Bruxelles    0 - 3

    RCS Brainois - Crossing Schaerbeek    2 - 0

    Ren. Cl. Schaerbeek - Ixelles    0 - 1

    Jodoigne - Kosova Schaerbeek     0 - 3

    BX Brussels - Stockel    3 - 0

    Lasne Ohain - RSD Jette     1 - 1



    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 11

    Ostiches-Ath - Beloeil     4 - 2

    Le Roeulx - Gosselies     1 - 2

    Monceau - Paturages    2 - 1

    Pont-a-Celles Buzet - Houdeng   1 - 3

    Peruwelz FC - Albert Quevy-Mons B    2 - 1

    Soignies - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    2 - 3

    Antoinien - Symphorinois    1 - 1

    Ransart - Montkainoise    2 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    25-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1/8ste finale tot finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen
    Kwartfinales Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen

    Finale op 1 mei 2018
    De finale van de Hofman Cup 2017-2018 wordt op dinsdag 1 mei 2018 afgewerkt.

    Latem - Drongen    1 - 3

    Halve finales op zondag 30 en 31 maart 2018

    Latem - Jong Zulte    4 - 3
    Munkzwalm - Drongen    2 - 5

    Kwartfinales op zaterdag 23 december 2017 om 14.30 uur

    Drongen - Zelzate   2 - 1
    Heusden - Munkzwalm   0 - 3
    Bottelare - Jong Zulte   0 - 5
    Latem - Oudenhove    3 - 1

    1/8ste finale Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen

    De wedstrijden werden op woensdag 1 november afgewerkt om 14.30 uur

    Donk - Oudenhove    3 - 4
    Bellem - Drongen    1 - 3
    Bottelare - WB Sint-Niklaas    3 - 2
    Munkzwalm - Appelterre     5 - 0
    Gijzel-Oosterzele - Zelzate    1 - 4
    Maarkedal - Latem    1 - 2
    Tielrode - Heusden   2 - 2  (3-4)
    Jong Zulte - HO Kalken   5 - 1



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (8 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    24-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/16de finale tot finale
    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - FINALE
    De finale wordt op zaterdag 28 april afgewerkt

    WS Lauwe - Oostkamp     2 - 4

    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - 1/2de finales
    Wedstrijden op 30 december om 14 uur tenzij anders vermeld

    Oostkamp - RC Waregem     0 - 0  (6-5)
    Ploegsteert - WS Lauwe    1 - 2

    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - 1/4de finales
    Wedstrijden op zaterdag 23 december om 14 uur tenzij anders vermeld

    RC Waregem - Oostnieuwkerke    2 - 0
    Pittem - Ploegsteert    1 - 2
    Wevelgem - Oostkamp   3 - 3   (3-4)
    Lendelede - WS Lauwe   0 - 5

    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - 1/8ste finales
    Wedstrijden op Allerheiligen
    Wedstrijden op 1 november om 14 uur tenzij anders vermeld

    RC Lauwe - Lendelede     2 - 2    (3-5)
    WS Lauwe - Lichtervelde     4 - 0
    KVK Avelgem - Oostkamp     0 - 1
    Hooglede - Ploegsteert    1 - 1   (1-4)
    Blankenberge - Wevelgem    2 - 2   (4-5)
    Pittem - KSV Kortrijk    1 - 0
    RC Waregem - Koekelare   6 - 1
    Oostnieuwkerke - Dosko Beveren      2 - 1


    INDURIUM CUP - BEKER VAN WEST-VLAANDEREN - 1/16de finales
    Wedstrijden in het weekend van 27 augustus
    Wedstrijden zondag om 17 uur tenzij anders vermeld

    Hooglede - Zwevezele B    3 - 1
    Jabbeke - RC Waregem    1 - 1  (3-4)
    Dar. Brugge - Oostnieuwkerke   2 - 6
    Loppem - KSV Kortrijk    0 - 0   (5-6)
    Ploegsteert - Moorslede     2 - 1
    Aarsele - Lichtervelde   1 - 2
    Nieuwpoort - Wevelgem   1 - 2
    Oostduinkerke - Avelgem    0 - 2
    Damme - Dosko Beveren    2 - 4
    Boezinge - Blankenberge   0 - 1
    RC Lauwe - Dottignies   5 - 1
    Jong Male - Oostkamp    0 - 2
    Ardooie - Pittem   0 - 3
    Koekelare - Proven    2 - 1
    WS Lauwe - Westrozebeke   0 - 0   (6-5)
    Lendelede - Veurne    2 - 0



    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    20-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen
    Foto's Zulte Waregem - KV Mechelen   (2-1)








    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:foto's
    19-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 27, zaterdag 28 en zondag 29 oktober 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 13


    Charleroi - AA Gent      2 - 1

    Eupen - Anderlecht    2 - 3

    Zulte Waregem - KV Mechelen     2 - 1

    Lokeren - KV Oostende      0 - 3

    KV Kortrijk - RC Genk     0 - 0

    Club Brugge - Sint-Truiden     4 - 1

    Standard - Waasland-Beveren    3 - 1

    Moeskroen - Antwerp     2 - 2


    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 13

    Beerschot-Wilrijk - Roeselare     5 - 0

    Westerlo - Lierse     0 - 1

    Oud-Heverlee Leuven - Union St-Gilloise     1 - 0

    Tubeke - Cercle Brugge     1 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 9

    KSV Oudenaarde - Chatelet-Farciennes      3 - 0
     
    Geel - Eendracht Aalst      0 - 1

    Dender - Oosterzonen     1 - 2

    Patro Eisden - Virton   0 - 2

    KSK Heist - VW Hamme    1 - 0

    Lommel United - Seraing     2 - 0

    Berchem Sport - Deinze    1 - 1

    Knokke - Dessel Sport     3 - 2


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 9

    Mandel United - Izegem-Ingelmunster - Londerzeel    0 - 1

    Westhoek - Sint-Niklaas      0 - 3

    Sparta Petegem - Olsa Brakel   4 - 1

    Harelbeke - RC Gent   4 - 0

    Sint-Eloois-Winkel - Temse    1 - 1

    Ronse - Pepingen-Halle   1 - 0

    Bornem - Torhout    1 - 0

    Gullegem - Rupel-Boom    3 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 9

    Bocholt - Hasselt    2 - 2

    Hades - Sint-Lenaarts    2 - 1

    Turnhout - City Pirates Antwerpen    3 - 0

    Tessenderlo - Tempo Overijse     4 - 1

    Hoogstraten - Wijgmaal    3 - 3

    Spouwen-Mopertingen - Zwarte Leeuw    1 - 1

    Cappellen - Vosselaar    2 - 2

    Duffel - Tienen   3 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 10

    RFC de Liège - Waremme    1 - 0

    Ciney - Walhain     1 - 1

    La Louvière-Centre - Durbuy    0 - 2

    Hamoir - Solières   1 - 0

    La Calamine - Acren-Lessines    0 - 2

    Sprimont-Comblain - Rebecquoise    2 - 0

    RFC Meux - Ol. Charleroi   1 - 0

    RWD Molenbeek - White Star Brussels    UITGESTELD


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 9

    Ninove - Wetteren     0 - 3

    Lebbeke - Wingene   1 - 0

    Melsele - Wervik   2 - 4

    Grimbergen - Eppegem     0 - 1

    Vlamertinge - Dikkelvenne   0 - 1

    Mariekerke - Jong Lede   2 - 3

    Merelbeke - Menen    0 - 1

    Wolvertem-Merchtem - Stekene    0 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 9

    Nijlen - Herentals   0 - 2

    Diest - Hoeilaart    1 - 0

    Houtvenne - Woluwe-Zaventem   3 - 1

    Ternesse - Bilzen-Waltwilder      4 - 3

    Wellen - Esp. Pelt      3 - 1

    Termien - Heur-Tongeren    0 - 4

    Sterrebeek - Leopoldsburg     2 - 0

    Diegem Sport - Kampenhout     3 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 10

    Manageoise - Ganshoren      2 - 1

    Binchoise - Franc Borains   3 - 0

    Taminoise - Racing Jet Wavre   3 - 4

    Stade Brainois - Onhaye    1 - 0

    Albert Quevy-Mons - Solréziènne   2 - 2

    Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière   2 - 4

    Waterloo - Spy     3 - 0

    RFC Tournai - Léopold FC   1 - 0
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 10

    Herstal - Habay-La-Neuve     4 - 0

    Longlier - Verlaine   4 - 2

    UR Namur - Givry    1 - 1

    Cointe-Liège - Stockay-Warfusée    0 - 4

    FC Tilleur - Mormont   4 - 0

    URSL Visé - Richelle     -

    RFC Huy - Aywaille   5 - 2

    Bertrix - Aischoise    1 - 0


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    18-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - zaterdag 28 en zondag 29 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Pinte - Sottegem    4 - 3

    Elene-Grotenberge - HO Kalken    2 - 1

    Appelterre - Lochristi     2 - 1

    KVV Ardennen - Zele   2 - 3

    Robur - Berlare    4 - 2

    Sint-Gillis-Waas - Dendermonde     2 - 2

    Zelzate - Voorde    3 - 0

    Drongen - Aalter   3 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Adegem    1 - 4

    Meetjesland  Evergem Center     3 - 2

    Kleit - Mariakerke    0 - 4

    Assenede - Merendree     2 - 2

    Zomergem - Lovendegem    6 - 1

    Zeveren - Belzele    1 - 1

    Waarschoot - Bellem    1 - 4

    Sleidinge - Poesele    1 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Gavere-Asper - Kluisbergen Sportief     1 - 3

    Windeke - Geraardsbergen     1 - 1

    Munkzwalm - Borsbeke    1 - 3

    Burst - Machelen    5 - 4

    Eine - Bambrugge    0 - 2

    Jong Zulte - Edeboys    3 - 1

    Meerbeke - Denderhoutem    2 - 4

    Winnik - Gijzel-Oosterzele    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Sinaai      0 - 2

    YB Beveren - Heikant     1 - 3

    Haasdonk - Buggenhout     0 - 2

    Bazel - Meldert    1 - 4

    Doorslaar - Zaffelare    7 - 1

    Schoonaarde - Kruibeke    0 - 2

    Grembergen - Sp. Waasmunster   0 - 0

    KV Sint-Gillis - Moerbeke    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Lembeke    3 - 0

    Watervliet - Ursel    3 - 1

    Knesselare - VSV Gent    0 - 1

    Hansbeke - Sint-Laureins    0 - 1

    Kaprijke-Bentille - Wachtebeke    2 - 1

    Maria-Aalter - Ertvelde    3 - 4

    Nevele - Vinkt    0 - 1

    DKW Evergem - Sint-Kruis-Winkel    3 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Houtem    0 - 9

    Cercle Melle - Latem     0 - 5

    Laarne-Kalken - Moortsele     3 - 0

    Sint-Denijs - FC Destelbergen   2 - 3

    Zevergem - Massemen   2 - 5

    VC Zwijnaarde - Heusden    1 - 1

    Overmere - Serskamp-Schellebelle    0 - 4

    Beervelde - HT Zwijnaarde    2 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Sottegem B - Wortegem    3 - 2

    Michelbeke - Nazareth-Eke    3 - 7

    Zingem - FC Kluisbergen    1 - 1

    Sint-Goriks - Elene-Grotenberge B    0 - 0

    Velzeke - Bevere   3 - 4

    Volkegem - Olsene    1 - 2

    Oudenhove - Vurste-Semmerzake    4 - 4

    Nokere-Kruishoutem - Boekel     3 - 0

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Wieze    4 - 3

    Kerksken - Gijzegem    1 - 3

    Moerbeke-Geraardsbergen - Haaltert   0 - 0

    Nederhasselt - Hofstade    1 - 2

    Mere - Erembodegem    0 - 0

    Denderleeuw - Deftinge    4 - 2

    Doggen - Zandbergen    3 - 0

    Baardegem - Okegem     2 - 0

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Daknam     3 - 0

    SK Gerda - Rangers Opdorp    2 - 0

    Melsele B - WB Sint-Niklaas    0 - 1

    Bosdam Beveren - Klinge     0 - 3

    SKB Sint-Niklaas - Robur B    3 - 1

    Oudegem - SVH Waasmunster    3 - 1

    Kallo - Sint-Pauwels   5 - 1

    Hamme-Zogge - Eksaarde     2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poesele B - Ooidonck-Leerne    0 - 2

    Oostakker - Balgerhoeke    2 - 4

    VS Destelbergen - Sint-Denijs B   1 - 2

    Donk - Muide Gent B    7 - 0

    Middelburg - Bassevelde    2 - 4

    Boekhoute - Vinderhoute    3 - 1

    Avrasya Gent - Lotenhulle    0 - 1

    Heusden B - Sint-Amandsberg    3 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Volkegem B     4 - 0

    Nazareth-Eke B - Eine B    2 - 0

    FC Kluisbergen B - Nokere-Kruishoutem B     1 - 3

    Boekel B - FCLC Ronse     1 - 1

    Mater - Maarkedal   0 - 4

    Kluisbergen Sportief B - Zingem B      4 - 1

    Horebeke - Huise-Ouwegem    3 - 1

    Petegem Schelde - Munkzwalm B    4 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bavegem - Michelbeke B   1 - 2

    Sint-Antelinks - Oudenhove B    1 - 0

    Zegelsem - Idegem   1 - 6

    Everbeek - Opbrakel    3 - 0

    Ophasselt - Bonanza B    2 - 2

    Jong Geraardsbergen - Neigem    0 - 6

    Aaigem - Vlierzele    4 - 1

    Herzele-Ressegem - Strijpen   2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( Speeldag 11 )

    Jong Lede B - Gijzel-Oosterzele B      4 - 5

    FC Dampoort - T. Melle    1 - 1

    Nieuwerkerken - Wichelen   4 - 3

    Herdersem - SK Merelbeke    5 - 0

    Smetlede - Moorsel   3 - 2

    Edeboys B - Bottelare   0 - 3

    HO Kalken B - Melsen   3 - 1

    Rangers Merelbeke - Balegem    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( Speeldag 11 )

    Meerdonk - Tielrode   2 - 4

    Sombeke - Baasrode    0 - 1

    Haasdonk B - Rupelmonde   3 - 2

    Hoogeinde - Kemzeke   0 - 3

    Lebbeke B - Verrebroek   0 - 0

    Stekene B - Buggenhout B   2 - 2

    Zele B - Waasmunster B   2 - 2

    Lochristi B - PD Kruibeke    3 - 3

    Nog dit :  
    Vanaf volgend weekend start het grootste deel van de wedstrijden in Oost-Vlaanderen om 14.30 uur 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (33 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    17-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - zaterdag 28 en zondag 29 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Oostkamp - Zwevezele     1 - 2

    Rumbeke - Oostnieuwkerke   2 - 4

    Westkapelle - RC Lauwe   2 - 2

    WS Lauwe - Oostduinkerke   1 - 2

    Poperinge - Varsenare   1 - 2

    Wielsbeke - Eernegem    4 - 0

    Blankenberge - Kortemark   3 - 1

    Boezinge - RC Waregem    4 - 4

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Diksmuide - Damme    0 - 2

    Veldegem - Staden    3 - 0

    VV Tielt - Bredene   1 - 1

    Meulebeke - Heist   3 - 0

    Gistel - Zedelgem    3 - 2

    Jabbeke - Club Roeselare    1 - 0

    Oudenburg - De Ruiter Roeselare   1 - 0

    Spermalie-Middelkerke - Beernem    4 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Moen      3 - 1

    Ingooigem - Anzegem    2 - 2

    Heestert - Dottignies    0 - 0

    Beveren-Leie - Emelgem-Kachtem   3 - 0

    Geluwe - Nieuwkerke   0 - 1

    Beselare - Dadizele    1 - 1

    Ledegem - Zwevegem    3 - 0

    Deerlijk - Otegem    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    De Panne - Veurne     2 - 2

    Zonnebeke - Brielen    5 - 2

    Hooglede - Geluveld    0 - 1

    Houthulst - Merkem    0 - 2

    Gits - Proven    2 - 2

    Moorslede - Comines-Warneton   1 - 2

    Westrozebeke - Handzame    4 - 2

    Ploegsteert - Dikkebus   6 - 3

    DERDE PROVINCIALE B :

    Ruddervoorde - Nieuwpoort     3 - 2

    Lissewege - Westende    7 - 1

    Jong Male - Sint-Kruis   3 - 3

    Loppem - Ichtegem   2 - 0

    Keiem - Moerkerke    1 - 1

    Dar. Brugge - Snaaskerke   2 - 0

    Koekelare - Steenbrugge    0 - 1

    Zandvoorde - De Haan    1 - 6

    DERDE PROVINCIALE C :

    Avelgem - Luingnois      2 - 0

    Zwevezele B - Hulste    2 - 2

    Kanegem - Aarsele   3 - 2

    Dosko Beveren - KSV Kortrijk     1 - 1

    Pittem - Lichtervelde   0 - 4

    Ardooie - Moorsele   0 - 2

    Bissegem - Desselgem   7 - 2

    Lendelede - Oostrozebeke   4 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :  ( Speeldag 12 )

    Passendale - Zarren     2 - 2

    Bulskamp - Lo-Reninge     0 - 0

    Elverdinge - Reningelst    1 - 0

    Poperinge B - Zillebeke     4 - 1

    Hollebeke - Veurne B    0 - 0

    Alveringem - Langemark-Poelkapelle   2 - 1

    Westouter - Jonkershove    3 - 2

    Voormezele - Vleteren    1 - 1

    Kruiseke - Diksmuide B   2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - Hertsberge    2 - 5

    Wenduine - SK Torhout    2 - 6

    Steenbrugge B - Oostduinkerke B   2 - 2

    HO Oedelem - Zerkegem    4 - 0

    Beernem B - Doomkerke    0 - 0

    Ruiselede - Aartrijke    3 - 3

    E. Brugge - Dosko Beveren B   0 - 3

    Lombardsijde - Sint-Joris    3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  ( Speeldag 12 )

    Wikings Kortrijk - Izegem-Ingelmunster B    1 - 8

    Sint-Eloois-Winkel B - Marke    0 - 1

    Dottignies B - Wevelgem B      2 - 1

    Dadizele B - Aalbeke    5 - 3

    Bellegem - Jong Vijve   5 - 1

    Kuurne - Stasegem   1 - 3

    Wervik B - Dentergem   0 - 2

    NS Heule - Menen United     6 - 1

    Rekkem - Ledegem B   1 - 2


    NOG DIT :
    VANAF VOLGEND WEEKEND STARTEN DE MEESTE WEDSTRIJDEN OP ZONDAG OM 14.30 UUR !


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    16-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 28 en  29 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 9

    Vlijtingen - Herk-De-Stad     1 - 2

    Bregel - Helson Hechteren     1 - 1

    Zonhoven VV - Beringen      0 - 0

    Bree-Beek - Park Houthalen     1 - 0

    Zepperen Brustem - Melo Zonhoven     1 - 5

    Daring Huvo Jeuk - Herkol    1 - 3

    Hoepertingen - Mechelen aan de Maas   1 - 1

    Racing Peer - Koersel    3 - 1


    ANTWERPEN :  Speeldag 10

    Vorselaar - Lyra     1 - 3

    Heikant Berlaar - RC Mechelen     2 - 3

    Oppuurs - Merksplas      3 - 1

    KFC Lille - Kontich     2 - 1

    GR Katelijne - Berg en Dal       1 - 2

    Rapid Leest - Schriek    1 - 0

    Witgoor Dessel - Branddonk    4 - 1

    Antonia - Sint-Job    2 - 1


    BRABANT - BVV :  Speeldag 9

    Borght-Humbeek - Melsbroek    2 - 2

    Butsel - Tervuren-Duisburg     2 - 3

    Meise - Houtem-Oplinter     2 - 2

    Veltem - Boka United   5 - 1

    Bertem-Leefdal - Out-Hoegaarden    2 - 2

    Linden - Strombeek   2 - 0

    Aarschot - Betekom    0 - 1

    Liedekerke - HO Bierbeek    0 - 1


    BRABANT - ACFF :  

    Geen voetbal



    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 10

    Antoinien - Monceau      5 - 4

    Montkainoise - Peruwelz FC     1 - 2

    Albert Quevy-Mons B - Ostiches-Ath   0 - 4

    Beloeil - Pont-a-Celles Buzet   0 - 1

    Houdeng - Le Roeulx   6 - 0

    Symphorinois - Soignies     ( 17/12)

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Ransart    0 - 1

    Gosselies - Paturages      1 - 0

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    15-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
    NATIONAAL VOETBAL van dinsdag 24, woensdag 25 en donderdag 26 oktober 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 12


    AA Gent - Eupen      3 - 0

    KV Oostende - Charleroi      3 - 0

    KV Mechelen - Lokeren       0 - 2

    Waasland-Beveren - KV Kortrijk     2 - 1

    RC Genk - Club Brugge     2 - 0

    Anderlecht - Zulte Waregem     2 - 0

    Antwerp - Standard     0 - 0

    Sint-Truiden - Moeskroen     1 - 0






    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (17 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    14-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren
    Foto's Zulte Waregem - Waasland Beveren  (2-5)








    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:foto's
    13-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 20, zaterdag 21 en zondag 22 oktober 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 11


    Moeskroen - Standard      1 - 3

    Lokeren - Charleroi     1 - 1

    Eupen - KV Mechelen     4 - 1

    Sint-Truiden - KV Oostende    1 - 0

    KV Kortrijk - AA Gent     1 - 1

    Club Brugge - Antwerp     1 - 0

    Anderlecht - RC Genk    0 - 1

    Zulte Waregem - Waasland-Beveren     2 - 5



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 12

    Lierse - Cercle Brugge     3 - 2

    Roeselare - Westerlo    0 - 0

    Beerschot-Wilrijk - Oud-Heverlee Leuven    2 - 2

    Union St-Gilloise - Tubeke       1 - 2


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 8

    KSV Oudenaarde - Patro Eisden     4 - 0

    Seraing - KSK Heist       1 - 1

    Oosterzonen - Dessel Sport    1 - 1

    Lommel United - Knokke    1 - 1

    Virton - Geel    0 - 2

    Chatelet-Farciennes - Dender     1 - 2

    VW Hamme - Deinze    0 - 1

    Eendracht Aalst - Berchem Sport    1 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 8

    Sint-Niklaas - Sint-Eloois-Winkel    0 - 2

    Torhout - Sparta Petegem    2 - 2

    RC Gent - Ronse     3 - 2

    Temse - Mandel United Izegem-Ingelmunster    1 - 1

    Olsa Brakel - Gullegem     1 - 1

    Rupel-Boom - Westhoek     3 - 1

    Pepingen-Halle - Bornem    1 - 1

    Londerzeel - Harelbeke    0 - 4

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 8

    Zwarte Leeuw - Tessenderlo     1 - 1

    Sint-Lenaarts - Spouwen-Mopertingen    3 - 0

    Tempo Overijse - Cappellen     2 - 1

    City Pirates Antwerpen - Hoogstraten   3 - 0

    Hasselt - Duffel     0 - 2

    Tienen - Hades     1 - 3

    Vosselaar - Turnhout   1 - 1

    Wijgmaal - Bocholt    1 - 3

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 9

    Ol. Charleroi - La Louvière-Centre     1 - 2

    Waremme - RFC Meux    2 - 1

    Durbuy - La Calamine    2 - 0

    Solières - Ciney      1 - 1

    Walhain - Sprimont-Comblain    0 - 0

    Rebecquoise - RWD Molenbeek    0 - 3

    Acren-Lessines - Hamoir     4 - 2

    White Star Brussels - RFC de Liège   UITGESTELD


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 8

    Wetteren - Lebbeke    3 - 1

    Dikkelvenne - Merelbeke      4 - 1

    Wervik - Grimbergen     1 - 1

    Stekene - Melsele     2 - 1

    Wingene - Vlamertinge    2 - 0

    Jong Lede - Ninove    3 - 2

    Menen - Wolvertem-Merchtem     3 - 0

    Eppegem - Mariekerke    1 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 8

    Bilzen-Waltwilder - Termien     0 - 4

    Leopoldsburg - Ternesse    3 - 0

    Esp. Pelt - Houtvenne     4 - 1

    Heur-Tongeren - Wellen    2 - 0

    Kampenhout - Nijlen      1 - 4

    Hoeilaart - Sterrebeek    2 - 1

    Herentals - Diest   3 - 0

    Woluwe-Zaventem - Diegem Sport    3 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 9

    Racing Jet Wavre - Stade Brainois     3 - 3

    Onhaye - Binchoise    3 - 4

    RAAL La Louvière - Waterloo    4 - 3

    Franc Borains - Manageoise      2 - 2

    Solréziènne - Couvin-Mariembourg     2 - 2

    Ganshoren - Albert Quevy-Mons    0 - 2

    Léopold FC - Taminoise    1 - 1

    Spy - RFC Tournai   1 - 5
     
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 9

    Aischoise - FC Tilleur    2 - 1

    Givry - RFC Huy    6 - 3

    Habay-La-Neuve - URSL Visé    1 - 2

    Stockay-Warfusée - UR Namur    1 - 2

    Richelle - Cointe-Liège   4 - 0

    Aywaille - Bertrix    5 - 1

    Mormont - Longlier   2 - 1

    Verlaine - Herstal     1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal



    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2018
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 1
  • Ronde van Vlaanderen 2018 - 2
  • Ronde van Vlaanderen cyclo - Oude Kwaremont, Paterberg en Oudenaarde
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont
  • E3 Harelbeke - Wolvenberg Volkegem
  • Omloop Het Nieuwsblad - Start Gent
  • Omloop Het Nieuwsblad - Ophaalbrug Oudenaarde

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • PUNTENLIJST - WEEK 8 - DEEL 1
  • PUNTENLIJST - WEEK 8 - DEEL 2
  • PUNTENLIJST - WEEK 8 - DEEL 3

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 zullen er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 49 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • voorspellingen speeldag 11
  • voorspellingen speeldag 11 (vervolg)
  • klassementen speeldag 10
  • klassementen speeldag 10 (vervolg)
  • speeldag 10

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 08-2013



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!