Aantal bezoekers :

Foto
Foto
Inhoud blog
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • 1/2de finales Croky Cup
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 19 - 19 en 20 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 19 en 20 januari 2019
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • Waar gaan de eersteklassers op winterstage ?
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 18 - 12 en 13 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 12 en 13 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 17 - 5 en 6 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 5 en 6 januari 2019
  • AMBIANCE TOP 106.3 van de 21ste eeuw
  • NATIONAAL KERSTVOETBAL 26 en 27 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 16 - 15 en 16 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 december 2018
  • Champions League 1/8e finales en Europa League 1/16e finales
  • Speelschema Champions League 2018-2019
  • Speelschema Europa League 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 15 - 8 en 9 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 december 2018
  • Loting EK-voorronde EURO 2020
  • HALVE FINALES UEFA NATIONS LEAGUE
  • NATIONAAL VOETBAL 30 november, 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 14 - 1 en 2 december 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 december 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 13 - 24 en 25 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 24 en 25 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 16, 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 12 - 17 en 18 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 17 en 18 november 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 5 en 6
  • NATIONAAL VOETBAL 9, 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 11 - 10 en 11 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 10 en 11 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 10 - 3 en 4 november 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 3 en 4 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 30 en 31 oktober en 1 november 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 23, 24 en 26 oktober 2015
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 27 en 28 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 27 en 28 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 20 en 21 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 20 en 21 oktober 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 3 en 4
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 13 en 14 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 6 en 7 oktober 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 oktober 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 29 en 30 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 29 en 30 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 21, 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 22 en 23 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 22 en 23 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 15 en 16 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 15 en 16 september 2018
  • UEFA NATIONS LEAGUE - Speeldag 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 7, 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 8 en 9 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 8 en 9 september 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 31 augustus, 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 1 en 2 september 2018
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 1 en 2 september 2018
  • Rittenschema Tour de France 2019
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 en 10
  • Croky Cup - Beker van België: Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18 en 19 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 augustus 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 juli 2018
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 4, 5, 6, ...
  • HOFMAN SPORT CUP Oost-Vlaanderen - Ronde 2 en 3
  • HOFMAN SPORT CUP OOST-Vlaanderen - Ronde 1 (heen en terug)
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - 1/4de, 1/8ste, 16de finale
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 4
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 3
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 2
  • INDURIUM CUP West-Vlaanderen - Speeldag 1
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Kalender Jupiler Pro League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender Proximus League voetbalseizoen 2018-2019
  • Kalender eerste amateurklasse - Seizoen 2018-2019
  • Play Offs en Tweede en Derde kwalificatieronde Champions League/Europa League
  • Daar is de zomer van 2018 ....
  • Een gesprek met Niels Destadsbader
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - Eerste divisie seizoen 2018-2019
  • Nederland - KNVB Beker - 2018-2019
  • Engeland - Premier League seizoen 2018 - 2019
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2018-2019
  • Duitsland - Bundesliga seizoen 2018 - 2019
  • Spanje - La Liga/Primeira Division seizoen 2018-2019
  • Italië - Serie A - Seizoen 2018-2019
  • Speelschema WK Voetbal 2018 Rusland
  • Oefeninterlands Rode Duivels - WK 2018
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 20 - 26 en 27 januari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 26 en 27 januari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 21 - 2 en 3 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 22 - 9 en 10 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 23 - 16 en 17 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 februari 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 2 en 3 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 2 en 3 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 9 en 10 maart 2019
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Club haalt jonge Portugese verdediger met onmiddellijke ingang naar Brugge
  • “Barcelona troeft PSG af en maakt van Frenkie de Jong de duurste Nederlandse voetballer aller tijden”
  • AUSTRALIAN OPEN. Serena Williams uitgeschakeld na dramatische ommekeer in beslissende set
  • Verdwenen voetballer Emiliano Sala stuurde vanuit vliegtuig nog ongerust WhatsApp-bericht: “Als jullie in anderhalf uur nog niets van me gehoord hebben...”
  • Atletiek blijft Rusland weren van internationale evenementen
  • Boedapest krijgt WK atletiek van 2023 toegewezen
  • Nafi Thiam kan zichzelf opvolgen als Wereldatlete van het Jaar (Borlées zeker van niet-officiële prijs)
  • EK VELDLOPEN. Fransman Gressier verlengt titel, maar doet publiek gieren met pijnlijke viering
  • Nafi Thiam volgt zichzelf niet op als Wereldatlete van het Jaar
  • Internationale Atletiekfederatie houdt als laatste been stijf: Russen nog steeds niet welkom
    Foto
    Nieuws VTM
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (13)
  • Croky Cup - Beker van België (39)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (103)
  • Eredivisie Nederland (10)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • EURO 2020 (1)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (433)
  • info (162)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • UEFA NATIONS LEAGUE (4)
  • Voetbal nationaal (219)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (131)
  • Voetbal West Vlaanderen (125)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (12)
  • ZW 5381 (165)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • Club haalt jonge Portugese verdediger met onmiddellijke ingang naar Brugge
  • “Barcelona troeft PSG af en maakt van Frenkie de Jong de duurste Nederlandse voetballer aller tijden”
  • AUSTRALIAN OPEN. Serena Williams uitgeschakeld na dramatische ommekeer in beslissende set
  • Verdwenen voetballer Emiliano Sala stuurde vanuit vliegtuig nog ongerust WhatsApp-bericht: “Als jullie in anderhalf uur nog niets van me gehoord hebben...”
  • Atletiek blijft Rusland weren van internationale evenementen
  • Boedapest krijgt WK atletiek van 2023 toegewezen
  • Nafi Thiam kan zichzelf opvolgen als Wereldatlete van het Jaar (Borlées zeker van niet-officiële prijs)
  • EK VELDLOPEN. Fransman Gressier verlengt titel, maar doet publiek gieren met pijnlijke viering
  • Nafi Thiam volgt zichzelf niet op als Wereldatlete van het Jaar
  • Internationale Atletiekfederatie houdt als laatste been stijf: Russen nog steeds niet welkom
    Foto
    Nieuws HLN
  • Architect: “Bouwers verlangen altijd net iets meer dan hun budget aankan”
  • De Gorilla op avontuur in Afrika: Greipel start seizoen in... Gabon
  • Jouw smartphone is vatbaar voor kou: zes tips om je apparaten te beschermen
  • Architect merkt op: “Bouwers verlangen altijd net iets meer dan hun budget aankan”
  • Joachim Gérard baalt na vroege exit: “Ik was niet op de afspraak”
  • Sony verhuist Europese zetel naar Nederland
  • Beslissend jaar voor kroonprinses Elisabeth: krijgt zij straks 2.500 euro per dag?
  • Serena geeft in beslissende set 5-1 weg en wringt vier matchballen de nek om tegen Pliskova, die in halve finale Osaka treft
  • Osaka verslaat Svitolina en bereikt halve finale in Melbourne
  • Na tien jaar wordt er weer gebouwd aan vakantieparadijs voor de rijken in Dubai
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT

    01-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 7 en 8 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 6

    Park-Houthalen - Vlijtingen     0 - 1

    Zonhoven VV - Hoepertingen     1 - 0

    Beringen - Racing Peer    1 - 0

    Mechelen aan de Maas - Daring Huvo Jeuk    0 - 1

    Herk-De-Stad - Bregel     2 - 3

    Herkol - Melo Zonhoven    2 - 1

    Koersel - Zepperen-Brustem    1 - 2

    Helson Hechteren - Bree-Beek    2 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 7

    Kontich - Witgoor Dessel     1 - 2

    KFC Lille - Merksplas    0 - 0

    Sint-Job - Heikant Berlaar    2 - 1

    Branddonk - Oppuurs   4 - 2

    Schriek - RC Mechelen    2 - 2

    GR Katelijne - Vorselaar   1 - 3

    Berg en Dal - Antonia    0 - 0

    Lyra - Rapid Leest    2 - 1


    BRABANT - BVV :  Speeldag 6

    Houtem-Oplinter - Bertem-Leefdal     1 - 2

    HO Bierbeek - Borght-Humbeek    2 - 0

    Betekom - Meise     3 - 0

    Tervuren-Duisburg - Veltem     0 - 3

    Aarschot - Liedekerke    1 - 1

    Melsbroek - Out-Hoegaarden    3 - 3

    Boka United - Linden    3 - 3

    Strombeek - Butsel     2 - 0


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 5

    Ixelles - Stade Everois     1 - 2

    Crossing Schaerbeek - Lasne Ohain     2 - 1

    Sporting Bruxelles - RSD Jette   0 - 1

    Kosova Schaerbeek - Villers La Ville    1 - 1

    Stockel - Ren. Cl. Schaerbeek   0 - 1

    BX Brussels - RCS Brainois    1 - 2

    Chastre - Jodoigne   1 - 1


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 7

    Pont-A-Celles Buzet - Saint-Ghislain Tertre Hautrage     2 - 4

    Ostiches-Ath - Symphorinois   1 - 2

    Monceau - Houdeng   2 - 1

    Le Roeulx - Montkainoise   2 - 1

    Paturages - Albert Quevy-Mons B    0 - 0

    Gosselies - Beloeil   1 - 4

    Ransart - Soignies   1 - 2

    Peruwelz FC - Antoinien    0 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    28-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren
    Foto's Zulte Waregem - Sporting Lokeren  (1-3)









    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Categorie:foto's
    27-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 29 en zaterdag 30 september en zondag 1 oktober 2017

    EERSTE KLASSE A     JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 9


    Sint-Truiden - Charleroi       0 - 1

    Eupen - RC Genk     3 - 3

    Waasland-Beveren - Antwerp   3 - 0

    Moeskroen - KV Mechelen    2 - 2

    KV Kortrijk - KV Oostende     1 - 2

    Club Brugge - AA Gent      2 - 1

    Anderlecht - Standard     1 - 0

    Zulte Waregem - Lokeren     1 - 3


    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 8

    Union St-Gilloise - Cercle Brugge      1 - 2

    Oud-Heverlee Leuven - Roeselare   2 - 0

    Tubeke - Westerlo     1 - 2

    Beerschot-Wilrijk - Lierse    4 - 0


    EERSTE AMATEURKLASSE :  Speeldag 5

    Dessel Sport - Virton     1 - 0

    Dender - Knokke       1 - 3

    Seraing - KSV Oudenaarde    1 - 0

    Berchem Sport - Chatelet-Farciennes   3 - 0

    Oosterzonen - Eendracht Aalst    3 - 2

    Deinze - Geel     2 - 1

    KSK Heist - Lommel United    2 - 4

    VW Hamme - Patro Eisden     2 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 5

    Sint-Niklaas - Olsa Brakel     1 - 2

    Ronse - Harelbeke    0 - 0

    Rupel-Boom - Temse     2 - 0

    Gullegem - RC Gent    3 - 1

    Bornem - Mandel United Izegem-Ingelmunster    2 - 3

    Sint-Eloois-Winkel - Torhout   4 - 1

    Westhoek - Pepingen-Halle   2 - 0

    Sparta Petegem - Londerzeel    4 - 3

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 5

    Zwarte Leeuw - Vosselaar    2 - 0

    Tessenderlo - Hasselt    2 - 1

    Overijse - Sint-Lenaarts     1 - 0

    Cappellen - Tienen    0 - 1

    Duffel - Turnhout      2 - 2

    Bocholt - Hoogstraten     2 - 2

    Spouwen-Mopertingen - Wijgmaal     3 - 0

    Hades - City Pirates Antwerpen     0 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 6

    RFC Meux - Walhain     1 - 1

    RWD Molenbeek - Hamoir    4 - 0

    La Louvière-Centre - Rebecquoise    3 - 2

    Ol. Charleroi - Acren-Lessines    2 - 0

    Sprimont-Comblain - Ciney    1 - 0

    Durbuy - Waremme    4 - 2

    RFC de Liège - Solières      3 - 1

    La Calamine - White Star Brussels    FF   5 - 0


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 5

    Ninove - Melsele     1 - 1

    Dikkelvenne - Stekene      2 - 0

    Lebbeke - Wervik     3 - 1

    Wolvertem-Merchtem - Wetteren    2 - 2

    Vlamertinge - Eppegem    1 - 2

    Menen - Wingene     1 - 1

    Merelbeke - Jong Lede     2 - 2

    Mariekerke - Grimbergen     3 - 4

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 5

    Nijlen - Heur-Tongeren     3 - 1

    Houtvenne - Leopoldsburg     3 - 2

    Termien - Diest     1 - 1

    Woluwe-Zaventem - Herentals      2 - 3

    Diegem Sport - Bilzen-Waltwilder   4 - 1

    Kampenhout - Esp. Pelt   2 - 1

    Wellen - Hoeilaart   0 - 1

    Ternesse - Sterrebeek   2 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 6

    Onhaye - Ganshoren    0 - 1

    RFC Tournai - Albert Quevy-Mons    1 - 0

    Taminoise - Solrézienne     1 - 2

    Binchoise - Spy     2 - 1

    Manageoise - Léopold FC    2 - 1

    Franc Borains - Racing Jet Wavre     1 - 1

    Stade Brainois - RAAL La Louvière    1 - 3

    Waterloo - Couvin-Mariembourg   0 - 2

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 6

    UR Namur - Verlaine    1 - 1

    RFC Huy - Habay-La-Neuve   0 - 1

    Bertrix - Richelle   0 - 0

    Givry - Aischoise    1 - 0

    Aywaille - Stockay-Warfusée     1 - 3

    Cointe-Liège - Mormont    0 - 2

    Herstal - Longlier   1 - 1

    URSL Visé - FC Tilleur    2 - 2


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (29 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    26-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - zaterdag 31 september en zondag 1 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Pinte - Robur     3 - 0

    Aalter - Sottegem      5 - 3

    Elene-Grotenberge - Berlare   1 - 1

    Appelterre - KVV Ardennen     1 - 1

    Dendermonde - HO Kalken    1 - 1

    Zelzate - Zele    2 - 2

    Sint-Gillis-Waas - Lochristi    3 - 1

    Drongen - Voorde    0 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Zomergem     0 - 4

    Meetjesland - Assenede    3 - 2

    Kleit - Lovendegem     2 - 1

    Waarschoot - Merendree     2 - 3

    Zeveren - Evergem Center    2 - 0

    Poesele - Adegem      1 - 2

    Belzele - Mariakerke    1 - 2

    Sleidinge - Bellem      7 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Kluisbergen Sportief - Borsbeke     2 - 1

    Eine - Jong Zulte     1 - 3

    Burst - Windeke    2 - 2

    Winnik - Denderhoutem     2 - 4

    Munkzwalm - Geraardsbergen       3 - 3

    Gavere-Asper - Bambrugge    1 - 4

    Meerbeke - Edeboys      1 - 0

    Gijzel-Oosterzele - Machelen     1 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Zaffelare     6 - 1

    Sp. Waasmunster - Moerbeke     3 - 2

    Haasdonk - Meldert     1 - 1

    Buggenhout - Sinaai    0 - 1

    Bazel - YB Beveren    3 - 3

    Schoonaarde - Heikant     1 - 1

    Grembergen - Kruibeke     1 - 0

    KV Sint-Gillis - Doorslaar     1 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Wachtebeke    3 - 0

    Ertvelde - Ursel     3 - 0

    Knesselare - Nevele     1 - 3

    Hansbeke - DKW Evergem    3 - 1

    Lembeke - VSV Gent    1 - 4

    Kaprijke-Bentille - Sint-Kruis-Winkel   3 - 1

    Maria-Aalter - Sint-Laureins    0 - 2

    Watervliet - Vinkt      1 - 2

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - Serskamp-Schellebelle     2 - 2

    Sint-Denijs - Latem    1 - 2

    Zevergem - Cercle Melle    1 - 5

    VC Zwijnaarde - 9000 Gent    6 - 2

    HT Zwijnaarde - FC Destelbergen   1 - 0

    Moortsele - Massemen    1 - 3

    Overmere - Houtem   1 - 4

    Beervelde - Heusden    5 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Vurste-Semmerzake - Wortegem    2 - 1

    Boekel - Elene-Grotenberge B     2 - 2

    Zingem - Nazareth-Eke     3 - 0

    Sottegem B - Olsene   3 - 3

    Sint-Goriks - Volkegem    2 - 1

    Velzeke - Michelbeke     4 - 1

    Nokere-Kruishoutem - FC Kluisbergen   4 - 1

    Oudenhove - Bevere    2 - 1

    DERDE PROVINCIALE D :

    Baardegem - Hofstade    2 - 3

    Bonanza - Haaltert    0 - 0

    Gijzegem - Wieze    4 - 4

    Zandbergen - Deftinge   1 - 3

    Kerksken - Erembodegem    1 - 2

    Mere - Nederhasselt   0 - 0

    Denderleeuw - Moerbeke-Geraardsbergen    1 - 2

    Doggen - Okegem   2 - 0

    DERDE PROVINCIALE E :

    SK Gerda - Daknam     2 - 2

    Melsele B - Kieldrecht    0 - 3

    SKB Sint-Niklaas - Sint-Pauwels    1 - 3

    Oudegem - Bosdam Beveren    1 - 1

    Eksaarde - Opdorp   2 - 0

    Kallo - Klinge    3 - 3

    Hamme-Zogge - SVH Waasmunster    1 - 2

    Robur B - WB Sint-Niklaas     1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Amandsberg - Sint-Denijs B    0 - 5

    Vinderhoute - Balgerhoeke    2 - 1

    Avrasya Gent - Bassevelde     2 - 10

    Boekhoute - Muide Gent B    3 - 1

    Donk - Middelburg    1 - 3

    VS Destelbergen - Poesele B     1 - 2

    Oostakker - Ooidonck-Leerne    6 - 0

    Heusden B - Lotenhulle   0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Eine B      0 - 0

    Volkegem B - Munkzwalm B     2 - 2

    Nazareth-Eke B - Zingem B     1 - 2

    FC Kluisbergen B - Kluisbergen Sportief B     3 - 0

    Mater - Nokere-Kruishoutem B     2 - 5

    Petegem Schelde - Boekel B      2 - 2

    Horebeke - FCLC Ronse     1 - 0

    Maarkedal - Huise-Ouwegem    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke B - Vlierzele     0 - 2

    Aaigem - Oudenhove B    4 - 0

    Ophasselt - Sint-Antelinks    2 - 4

    Everbeek - Zegelsem     0 - 0

    Neigem - Bonanza B    6 - 2

    Herzele-Ressegem - Idegem    3 - 1

    Bavegem - Opbrakel    1 - 3

    Jong Geraardsbergen - Strijpen     1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 7 )

    FC Dampoort - Moorsel    1 - 2

    Nieuwerkerken - Gijzel-Oosterzele B   1 - 0

    Laarne-Kalken B - Jong Lede B   6 - 0

    Herdersem - Smetlede    1 - 2

    Melsen - T. Melle    4 - 1

    Balegem - Wichelen   0 - 3

    Edeboys B - SK Merelbeke   3 - 3

    Rangers Merelbeke - Bottelare    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 7 )

    Zaffelare B - Lebbeke B      10 - 0

    PD Kruibeke - Kemzeke     1 - 2

    Rupelmonde - Buggenhout B   1 - 2

    Lochristi B - Tielrode   2 - 0

    Zele B - Haasdonk B    0 - 2

    Sombeke - Verrebroek     1 - 3

    Meerdonk - Baasrode   3 - 2

    Hoogeinde - Waasmunster B    2 - 5


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (28 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    25-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - zaterdag 30 september en zondag 1 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Rumbeke - Eernegem       1 - 0

    Oostkamp - Oostnieuwkerke     5 - 1

    Boezinge - Varsenare   2 - 1

    Zwevezele - Oostduinkerke   4 - 0

    RC Waregem - RC Lauwe   0 - 5

    Poperinge - Wielsbeke   1 - 5

    WS Lauwe - Blankenberge    5 - 1

    Westkapelle - Kortemark   1 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Jabbeke    3 - 2

    Veldegem - Zedelgem    1 - 1

    VV Tielt - Club Roeselare   2 - 1

    Oudenburg - Damme   2 - 4

    Beernem - Heist    1 - 2

    De Ruiter Roeselare - Bredene   1 - 1

    Spermalie-Middelkerke - Staden    0 - 0

    Diksmuide - Gistel     1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Dadizele    1 - 2

    Deerlijk - Nieuwkerke   2 - 1

    Ledegem - Emelgem-Kachtem    2 - 2

    Anzegem - Dottignies   0 - 2

    Beveren-Leie - Geluwe    1 - 3

    Heestert - Beselare    5 - 3

    Ingooigem - Otegem    1 - 1

    Zwevegem - Moen   1 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Westrozebeke - Merkem     3 - 0

    De Panne - Proven   3 - 2

    Zonnebeke - Gits   7 - 0

    Hooglede - Houthulst    3 - 1

    Moorslede - Geluveld    3 - 0

    Dikkebus - Brielen   2 - 0

    Comines-Warneton - Veurne   1 - 2

    Ploegsteert - Handzame   4 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Dar. Brugge - Ichtegem   6 - 2

    Zandvoorde - Westende   3 - 0

    Sint-Kruis - Nieuwpoort    2 - 2

    De Haan - Steenbrugge   3 - 0

    Koekelare - Moerkerke    0 - 5

    Ruddervoorde - Keiem   0 - 5

    Lissewege - Loppem    4 - 4

    Jong Male - Snaaskerke   1 - 3

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Luingnois    1 - 2

    Avelgem - Zwevezele B     3 - 2

    Ardooie - Kortrijk    8 - 0

    Dosko Beveren - Pittem    2 - 2

    Kanegem - Hulste    4 - 1

    Bissegem - Lichtervelde    4 - 2

    Moorsele - Aarsele    5 - 1

    Lendelede - Desselgem   6 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 8

    Passendale - Bulskamp     1 - 1

    Poperinge B - Alveringem    3 - 2

    Elverdinge - Lo-Reninge   2 - 0

    Voormezele - Diksmuide B   5 - 0

    Jonkershove - Veurne B   4 - 2

    Vleteren - Reningelst   3 - 2

    Westouter - Zarren   5 - 0

    Kruiseke - Zillebeke   7 - 0

    Hollebeke - Langemark-Poelkapelle    0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Wenduine - Doomkerke    1 - 6

    Steenbrugge B - Beernem B   2 - 3

    HO Oedelem - Dudzele    2 - 1

    Aartrijke - SK Torhout   3 - 4

    Sint-Joris - Oostduinkerke B   7 - 0

    Ruiselede - Zerkegem   0 - 5

    E. Brugge - Hertsberge    1 - 3

    Lombardsijde - D. Beveren B   1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 8

    Wikings Kortrijk - Dentergem     2 - 6

    Sint-Eloois-Winkel B - Stasegem    4 - 1

    Dottignies B - Ledegem B     2 - 3

    Heule - Marke   1 - 1

    Aalbeke - Izegem-Ingelmunster B   1 - 4

    Kuurne - Wervik B   3 - 0

    Bellegem - Rekkem   1 - 1

    Dadizele B - Jong Vijve    3 - 0

    Menen United - Wevelgem B   2 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (32 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    24-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 30 september en 1 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 5

    Bree-Beek - Beringen      2 - 2

    Vlijtingen - Koersel       2 - 2

    Racing Peer Zonhoven VV     1 - 3

    Zepperen-Brustem - Mechelen aan de Maas     2 - 2

    Melo Zonhoven - Park Houthalen   2 - 1

    Herkol - Herk-De-Stad   3 - 1

    Daring Huvo Jeuk - Helson Hechteren   0 - 1

    Hoepertingen - Bregel    1 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 6

    Oppuurs - Sint-Job    4 - 5

    Vorselaar - KFC Lille     0 - 3

    Heikant Berlaar - Lyra    1 - 5

    RC Mechelen - Branddonk     0 - 0

    Schriek - Merksplas     3 - 2
     
    Witgoor Dessel - Berg en Dal    0 - 3

    Rapid Leest - Kontich    0 - 0

    Antonia - GR Katelijne   2 - 1


    BRABANT - BVV :  Speeldag 5

    Linden - Houtem-Oplinter      1 - 1

    Out-Hoegaarden - Boka United   3 - 2

    Melsbroek - Strombeek   1 - 1

    Meise - Aarschot   0 - 1

    Veltem - Betekom   0 - 0

    Borght-Humbeek - Tervuren-Duisburg   2 - 2

    Bertem-Leefdal - HO Bierbeek   0 - 1

    Liedekerke - Butsel   2 - 1


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 4

    Ren. Cl. Schaerbeek - BX Brussels      3 - 2

    RCS Brainois - Jodoigne    5 - 1

    Sporting Bruxelles - Chastre    4 - 2

    RSD Jette - Ixelles    0 - 0

    Stade Evrois - Crossing Schaerbeek   2 - 0

    Lasne-Ohain - Kosova Schaerbeek   4 - 2

    Villers La Ville - Stockel   1 - 1


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 6

    Antoinien - Ostiches-Ath     3 - 2

    Montkainoise - Paturages      0 - 2

    Albert Quevy-Mons B - Gosselies   0 - 2

    Beloeil - Houdeng   2 - 3

    Symphorinois - Pont-A-Celles Buzet     3 - 2

    Soignies - Peruwelz FC   2 - 1

    Ransart - Monceau   1 - 1

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Le Roeulx    2 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    18-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 22, zaterdag 23 en zondag 24 september 2017

    EERSTE KLASSE A     JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 8


    Antwerp - KV Kortrijk    3 - 0

    RC Genk - KV Oostende     1 - 1

    Moeskroen - Eupen     3 - 2

    KV Mechelen - Sint-Truiden     2 - 0

    Waasland-Beveren - Anderlecht     1 - 2

    AA Gent - Zulte Waregem    0 - 1

    Charleroi - Club Brugge      1 - 2

    Standard - Lokeren    2 - 1


    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 7

    Cercle Brugge - Tubeke     4 - 0

    Lierse - Union St-Gilloise     2 - 1

    Oud-Heverlee Leuven - Beerschot-Wilrijk    1 - 1

    Westerlo - Roeselare      4 - 0


    EERSTE AMATEURKLASSE :  Speeldag 4

    KSV Oudenaarde - Berchem Sport     3 - 1

    Geel - KSK Heist     1 - 3

    Patro Eisden - Dessel Sport    1 - 3

    Lommel United - Dender    4 - 0

    Virton - Deinze    0 - 3

    Chatelet-Farciennes - Oosterzonen     1 - 1

    Knokke - VW Hamme    0 - 0

    Eendracht Aalst - Seraing    4 - 2



    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 4

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Sparta Petegem     0 - 2

    Torhout - Sint-Niklaas      1 - 1

    RC Gent - Westhoek     2 - 3

    Temse - Ronse     3 - 0

    Harelbeke - Bornem     2 - 0

    Londerzeel - Gullegem     1 - 2

    Olsa Brakel - Rupel-Boom    0 - 4

    Pepingen-Halle - Sint-Eloois-Winkel    1 - 3

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 4

    Sint-Lenaarts - Zwarte Leeuw     1 - 1

    Turnhout - Hades    0 - 1

    Hoogstraten - Duffel     0 - 3

    Hasselt - Cappellen      1 - 4

    City Pirates Antwerpen - Spouwen-Mopertingen     2 - 4

    Vosselaar - Bocholt     2 - 0

    Tienen - Overijse    3 - 0

    Wijgmaal - Tessenderlo       2 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 5

    Ciney - RWD Molenbeek     2 - 2

    Solières - RFC Meux    3 - 1

    Hamoir - RFC de Liège   0 - 3

    Rebecquoise - La Calamine    1 - 0

    Walhain - La Louvière-Centre   3 - 1

    Acren-Lessines - Sprimont-Comblain     1 - 0

    Waremme - Ol. Charleroi      2 - 4

    White Star Brussels - Durbuy    F  0 - 5


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 4

    Wervik - Vlamertinge     1 - 1

    Wetteren - Menen    4 - 2

    Melsele - Lebbeke    1 - 4

    Jong Lede - Wolvertem-Merchtem     0 - 2

    Wingene - Dikkelvenne   1 - 0

    Eppegem - Merelbeke     3 - 1

    Grimbergen - Ninove   2 - 3

    Stekene - Mariekerke      1 - 0

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 4

    Diest - Wellen     0 - 2

    Leopoldsburg - Diegem     3 - 1

    Esp. Pelt - Woluwe-Zaventem    1 - 0

    Heur-Tongeren - Kampenhout     3 - 0

    Bilzen-Waltwilder - Nijlen    3 - 0

    Herentals - Ternesse     2 - 0

    Hoeilaart - Houtvenne     1 - 1

    Sterrebeek - Termien     1 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 5

    Solrézienne - Stade Brainois      1 - 4

    Racing Jet Wavre - Onhaye      4 - 2

    RAAL La Louvière - Binchoise      2 - 0

    Couvin-Mariembourg - RFC Tournai     3 - 1

    Albert Quvey-Mons - Taminoise     1 - 2

    Spy - Manageoise     0 - 4

    Léopold FC - Franc Borains    0 - 5

    Ganshoren - Waterloo   1 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 5

    Mormont - UR Namur       4 - 0

    Aischoise - Herstal     1 - 2

    Longlier - URSL Visé    3 - 3

    FC Tilleur - Cointe-Liège     3 - 1

    Stockay-Warfusée - Givry   2 - 1

    Habay-La-Neuve - Bertrix   2 - 0

    Richelle - Aywaille   0 - 1

    Verlaine - RFC Huy    1 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (21 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    17-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - zaterdag 23 en zondag 24 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - Zelzate     1 - 0

    Sottegem - Dendermonde     4 - 0

    HO Kalken - Voorde   4 - 3

    Appelterre - Drongen   3 - 0

    KVV Ardennen - De Pinte   1 - 3

    Robur - Elene-Grotenberge    2 - 2

    Zele - Sint-Gillis-Waas   2 - 2

    Lochristi - Aalter    2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Poesele     0 - 3

    Mariakerke - Bellem    1 - 2

    Meetjesland - Sleidinge     3 - 3

    Lovendegem - Waarschoot     1 - 2

    Adegem - Belzele    3 - 0

    Assenede - Maldegem    4 - 4

    Zomergem - Kleit   1 - 2

    Merendree - Zeveren    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Munkzwalm      1 - 2

    Eine - Winnik     1 - 3

    Borsbeke - Denderhoutem     4 - 3

    Machelen - Kluisbergen Sportief    3 - 2

    Jong Zulte - Burst   2 - 0

    Geraardsbergen - Meerbeke   1 - 0

    Edeboys - Gavere-Asper   5 - 1

    Bambrugge - Gijzel-Oosterzele    5 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Sinaai - Kruibeke   1 - 1

    Meldert - Sp. Waasmunster   1 - 3

    Heikant - Haasdonk   2 - 3

    Zaffelare - Schoonaarde    0 - 5

    Doorslaar - Vrasene   2 - 1

    Moerbeke - Buggenhout     1 - 0

    YB Beveren - KV Sint-Gillis     1 - 1

    Bazel - Grembergen     2 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    VSV Gent - Ertvelde    6 - 1

    Ursel - Wachtebeke     3 - 4

    Hansbeke - Muide Gent   2 - 1

    DKW Evergem - Knesselare    1 - 0

    Nevele - Watervliet    5 - 0

    Vinkt - Kaprijke-Bentille    3 - 2

    Sint-Kruis-Winkel - Maria-Aalter    2 - 5

    Sint-Laureins - Lembeke     2 - 4

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Zevergem     2 - 2

    Latem - Overmere    6 - 0

    Massemen  - HT Zwijnaarde    1 - 0

    FC Destelbergen - Serskamp-Schellebelle    2 - 2

    VC Zwijnaarde - Laarne-Kalken    2 - 2

    Cercle Melle - Sint-Denijs    1 - 0

    Houtem - Beervelde    2 - 0

    Heusden - Moortsele   2 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Sint-Goriks     1 - 1

    Nazareth-Eke - Oudenhove    2 - 2

    Bevere - Boekel     3 - 3

    Elene-Grotenberge B - Vurste-Semmerzake   4 - 3

    Wortegem - FC Kluisbergen     0 - 3

    Velzeke - Nokere-Kruishoutem     0 - 4

    Volkegem - Sottegem B    0 - 3

    Olsene - Zingem     1 - 4

    DERDE PROVINCIALE D :

    Nederhasselt - Denderleeuw      2 - 4

    Moerbeke-Geraardsbergen - Bonanza     1 - 0

    Deftinge - Gijzegem   2 - 0

    Hofstade - Kerksken    2 - 0

    Haaltert - Baardegem   2 - 3

    Mere - Doggen    0 - 2

    Wieze - Okegem   0 - 1

    Erembodegem - Zandbergen   4 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - SK Gerda     3 - 0

    Bosdam Beveren - Melsele B    0 - 1

    WB Sint-Niklaas - Eksaarde   2 - 0

    Rangers Opdorp - Sint-Pauwels    1 - 4

    Oudegem - SKB Sint-Niklaas   3 - 1

    Daknam - Kallo   0 - 5

    Klinge - Hamme-Zogge    3 - 1

    SVH Waasmunster - Robur B   2 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Denijs B - Vinderhoute     3 - 0

    Muide Gent B - Sint-Amandsberg     5 - 1

    Poesele B  - Oostakker     1 - 5

    Bassevelde - Boekhoute     2 - 0

    Balgerhoeke - Lotenhulle     1 - 2

    Donk - Heusden B    3 - 1

    Ooidonck-Leerne - Avrasya Gent    4 - 0

    Middelburg - VS Destelbergen    9 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Huise-Ouwegem - Eine B      1 - 0

    Munkzwalm B - Maarkedal     0 - 8

    Boekel B - Horebeke     0 - 2

    FC Kluisbergen B - Bevere B     2 - 2

    Zingem B - Mater     3 - 0

    FCLC Ronse - Nazareth-Eke B    3 - 0

    Nokere-Kruishoutem B - Volkegem B     5 - 0

    Kluisbergen Sportief B - Petegem Schelde    2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Michelbeke B      2 - 0

    Oudenhove B - Herzele-Ressegem     1 - 3

    Everbeek - Jong Geraardsbergen    3 - 0

    Idegem - Bavegem     8 - 1

    Zegelsem - Ophasselt    2 - 2

    Sint-Antelinks - Aaigem     2 - 1

    Opbrakel - Neigem    3 - 2

    Vlierzele - Strijpen     2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 6 )

    Wichelen - Melsen     3 - 4

    Jong Lede B - Nieuwerkerken     0 - 3

    Gijzel-Oosterzele B - FC Dampoort    1 - 0

    Smetlede - Laarne-Kalken B    5 - 2

    T. Melle - Bottelare    6 - 3

    SK Merelbeke - HO Kalken B    0 - 8

    Moorsel - Edeboys B    4 - 2

    Herdersem - Rangers Merelbeke    4 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 6 )

    Kemzeke - Stekene B      1 - 0

    Waasmunster B - Zaffelare B     1 - 1

    Tielrode - Zele B    1 - 1

    Rupelmonde - Lochristi B   3 - 3

    Buggenhout B - Baasrode    2 - 1

    Lebbeke B - Meerdonk     0 - 10

    Hoogeinde - PD Kruibeke    1 - 1

    Verrebroek - Haasdonk   2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (54 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    16-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - zaterdag 23 en zondag 24 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Kortemark - Rumbeke      2 - 1

    RC Lauwe - Oostnieuwkerke     1 - 1

    Varsenare - Zwevezele    2 - 4

    Oostduinkerke - RC Waregem   1 - 1

    Eernegem - Boezinge    2 - 2

    Blankenberge - Westkapelle    2 - 2

    Wielsbeke - WS Lauwe    1 - 1

    Poperinge - Oostkamp   0 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Diksmuide - Spermalie-Middelkerke    0 - 0

    Damme - Beernem     2 - 2

    Heist - De Ruiter Roeselare   0 - 2

    Zedelgem - Oudenburg   0 - 0

    Club Roeselare - Veldegem   2 - 3

    Jabbeke - VV Tielt   4 - 1

    Gistel - Meulebeke   0 - 2

    Bredene - Staden    1 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Anzegem      2 - 0

    Dottignies - Zwevegem    0 - 1

    Moen - Otegem   3 - 0

    Dadizele - Deerlijk   1 - 3

    Geluwe - Heestert   1 - 1

    Beveren-Leie - Ingooigem   3 - 2

    Nieuwkerke - Ledegem    2 - 1

    Beselare - Wevelgem   2 - 2

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - Moorslede     2 - 0

    Veurne - Handzame     1 - 1

    Brielen - Comines-Warneton   2 - 4

    Proven - Westrozebeke    1 - 2

    Gits - De Panne   0 - 2

    Houthulst - Zonnebeke   1 - 2

    Hooglede - Ploegsteert   4 - 2

    Geluveld - Dikkebus    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Sint-Kruis    2 - 11

    Lissewege - Jong Male   0 - 0

    Steenbrugge - Snaaskerke   0 - 2

    Ichtegem - Zandvoorde    4 - 1

    Moerkerke - Dar. Brugge   3 - 4

    Keiem - Koekelare   2 - 3

    Loppem - Ruddervoorde   2 - 0

    Nieuwpoort - De Haan   2 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Luingnois - Moorsele    2 - 2

    Hulste - Bissegem    2 - 2

    Zwevezele B - Kanegem      0 - 0

    Dosko Beveren - Lendelede     3 - 0

    Lichtervelde - Ardooie   0 - 1

    Pittem - Avelgem   1 - 1

    Aarsele - Desselgem   2 - 0

    Kortrijk - Oostrozebeke    1 - 3

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 7

    Zillebeke - Westouter     3 - 3

    Lo-Reninge - Hollebeke    2 - 1

    Veurne B - Diksmuide B    0 - 0

    Bulskamp - Elverdinge    0 - 3

    Poperinge B - Voormezele    2 - 2

    Zarren - Vleteren   2 - 1

    Langemark-Poelkapelle - Kruiseke    5 - 3

    Reningelst - Jonkershove    1 - 0

    Alveringem - Passendale    4 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - Steenbrugge B      5 - 0

    Oostduinkerke B - Aartrijke     3 - 7

    Hertsberge - Ruiselede    3 - 0

    Doomkerke - E. Brugge   2 - 0

    Beernem B - Wenduine   2 - 2

    HO Oedelem - Lombardsijde    3 - 4

    SK Torhout - D. Beveren B   5 - 1

    Zerkegem - Sint-Joris   1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 7

    Jong Vijve - Menen United   3 - 0

    Stasegem - Dadizele B   2 - 2

    Dentergem - Sint-Eloois-Winkel B   2 - 0

    Ledegem B - Wikings Kortrijk    2 - 2

    Wevelgem B - Aalbeke   2 - 0

    Wervik B - Bellegem   1 - 8

    Kuurne - Heule   0 - 2

    Izegem-Ingelmunster B - Marke   2 - 0

    Rekkem - Dottignies B    4 - 5


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (16 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    15-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 23 en 24 september 2017


    LIMBURG :  Speeldag 4

    Zonhoven VV - Bree-Beek    1 - 1

    Bregel - Racing Peer    3 - 1

    Park Houthalen - Herkol    0 - 1

    Mechelen aan de Maas - Vlijtingen     2 - 1

    Beringen - Daring Huvo Jeuk     0 - 3

    Herk-De-Stad - Hoepertingen     5 - 0

    Koersel - Melo Zonhoven     2 - 6

    Helson Helchteren - Zepperen-Brustem   3 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 5

    Kontich - Heikant Berlaar    2 - 1

    KFC Lille - Antonia    2 - 3

    Lyra - Oppuurs    2 - 2

    Sint-Job - RC Mechelen     1 - 3

    Branddonk - Schriek   4 - 0

    GR Katelijne - Witgoor Dessel   1 - 1

    Berg en Dal - Rapid Leest   2 - 1

    Merksplas - Vorselaar   3 - 2



    BRABANT - BVV :  Speeldag 4

    Houtem-Oplinter - Out-Hoegaarden     2 - 2

    Bierbeek - Linden      2 - 1

    Betekom - Borght-Humbeek    4 - 0

    Tervuren-Duisburg - Bertem-Leefdal     3 - 2

    Butsel - Meise    3 - 2

    Boka United - Melsbroek     1 - 2

    Aarschot - Veltem   2 - 3

    Strombeek - Liedekerke   0 - 2


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 3

    Ixelles - Sporting Bruxelles     1 - 1

    Crossing Schaerbeek - RSD Jette     0 - 6

    Jodoigne - Ren. Cl. Schaerbeek   1 - 1

    Kosova Schaerbeek - Stade Everois   1 - 1

    Stockel - Lasne-Ohain   2 - 0

    BX Brussels - Villers La Ville   2 - 2

    Chastre - RCS Brainois   3 - 2


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 5

    Pont-A-Celles Buzet - Antoinien     2 - 1

    Houdeng - Albert Quevy-Mons B   2 - 2

    Gosselies - Montkainoise   4 - 1

    Paturages - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    2 - 0

    Le Roeulx - Symphorinois   1 - 1

    Peruwelz FC - Ransart   1 - 0

    Ostiches-Ath - Soignies   3 - 0

    Monceau - Beloeil   2 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    13-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
    Foto's Zulte Waregem - Moeskroen  (2-1)











    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:foto's
    12-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 september 2017

    EERSTE KLASSE A     JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 7


    Club Brugge - KV Mechelen     2 - 0

    KV Kortrijk - Anderlecht    2 - 2

    Charleroi - Waasland-Beveren    2 - 2

    Lokeren - Antwerp    1 - 1

    Sint-Truiden - RC Genk     2 - 1

    Zulte Waregem - Moeskroen     2 - 1

    KV Oostende - AA Gent    0 - 2

    Eupen - Standard    1 - 1

    Nog dit : 
    RSC Anderlecht ontslaat coach René Weiler en KV Oostende ontslaat coach Yves Vanderhaeghe
        


    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 6

    Union St-Gilloise - Oud-Heverlee Leuven       0 - 0

    Beerschot-Wilrijk - Westerlo      2 - 2

    Tubeke - Lierse    2 - 0

    Roeselare - Cercle Brugge      2 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE :  Speeldag 3

    Dessel Sport - KSV Oudenaarde      1 - 0

    Dender - Patro Eisden     1 - 1

    Seraing - Knokke    1 - 1

    Oosterzonen - Geel     3 - 0

    Deinze - Chatelet-Farciennes     2 - 2

    KSK Heist - Eendracht Aalst    2 - 0

    Berchem Sport - Lommel United      0 - 0

    VW Hamme - Virton    0 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 3

    Sint-Niklaas - Pepingen-Halle     4 - 0

    Westhoek - Londerzeel       0 - 7

    Bornem - Ronse     1 - 1

    Sparta Petegem - Harelbeke    4 - 2

    Gullegem - Mandel United Izegem-Ingelmunster    4 - 0

    Rupel-Boom - Torhout    1 - 2

    Olsa Brakel - Temse    0 - 0

    Sint-Eloois-Winkel - RC Gent     5 - 2

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 3

    Sint-Lenaarts - Vosselaar     1 - 4

    Zwarte Leeuw - Tienen     2 - 3

    Tessenderlo - City Pirates Antwerpen     3 - 0

    Hades - Hoogstraten     3 - 1

    Overijse - Hasselt    2 - 2

    Spouwen-Mopertingen - Turnhout       0 - 2

    Cappellen - Wijgmaal   1 - 2

    Duffel - Bocholt    2 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 4

    RFC Meux - Hamoir   1 - 2

    La Louvière-Centre - Solières    2 - 0

    RWD Molenbeek - Sprimont-Comblain    3 - 2

    Waremme - Acren-Lessines     3 - 1

    Durbuy - Rebecquoise    1 - 2

    RFC de Liège - Ciney     4 - 0

    La Calamine - Walhain   2 - 1

    Ol. Charleroi - White Star Brussels     FF   5 - 0

    Inhaalwedstrijd op woensdag 13 september :
    Acren-Lessines - RFC de Liège     1 - 3


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 3

    Ninove - Mariekerke     4 - 1

    Wingene - Stekene    1 - 1

    Dikkelvenne - Wetteren    1 - 2

    Lebbeke - Grimbergen     3 - 0

    Merelbeke - Wervik    2 - 0

    Vlamertinge - Melsele    0 - 1

    Wolvertem-Merchtem - Eppegem    0 - 2

    Menen - Jong Lede    3 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 3

    Houtvenne - Diest     3 - 0

    Nijlen - Leopoldsburg    0 - 1

    Esp. Pelt - Herentals      4 - 2

    Termien - Ternesse       2 - 1

    Diegem - Hoeilaart      2 - 0

    Kampenhout - Bilzen-Waltwilder   3 - 2

    Woluwe-Zaventem - Heur-Tongeren    2 - 3

    Wellen - Sterrebeek   3 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 4

    Racing Jet Wavre - Ganshoren     3 - 0

    RFC Tournai - Waterloo    3 - 0

    Onhaye - Léopold FC    2 - 1

    Franc Borains - Spy      2 - 1

    Binchoise - Solrézienne    1 - 1

    Manageoise - RAAL La Louvière    1 - 1

    Taminoise - Couvin-Mariembourg    1 - 1

    Stade Brainois - Albert Quvey-Mons   0 - 1

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 4

    RFC Huy - Mormont    3 - 1

    Bertrix - Verlaine    0 - 2

    Givry - Richelle   3 - 0

    Aywaille - Habay-La-Neuve      3 - 2

    Stockay-Warfusée - Aischoise   1 - 2

    Cointe-Liège - Longlier    0 - 1

    URSL Visé - Herstal     2 - 2

    UR Namur - FC Tilleur    1 - 10


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    11-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - zaterdag 16 en zondag 17 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Voorde - Sottegem      2 - 1

    De Pinte - Appelterre    2 - 0

    Aalter - Zele    2 - 4

    Dendermonde - Lochristi     2 - 3

    Elene-Grotenberge - KVV Ardennen   4 - 0

    Sint-Gillis-Waas - Berlare   0 - 1

    Zelzate - Robur    4 - 3

    Drongen - HO Kalken    2 - 2

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Poesele - Merendree     2 - 2

    Maldegem - Meetjesland     2 - 5

    Kleit - Assenede   2 - 3

    Bellem - Adegem   1 - 2

    Belzele - Evergem Center   1 - 0

    Zeveren - Lovendegem   4 - 6

    Waarschoot - Zomergem    0 - 3

    Sleidinge - Mariakerke   0 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Kluisbergen Sportief - Bambrugge    0 - 3

    Munkzwalm - Jong Zulte    0 - 2

    Burst - Eine   9 - 3

    Denderhoutem - Machelen    3 - 0

    Gavere-Asper - Geraardsbergen   0 - 2

    Meerbeke - Windeke   2 - 4

    Winnik - Borsbeke    2 - 5

    Gijzel-Oosterzele - Edeboys   3 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - YB Beveren    1 - 2

    Sp. Waasmunster - Heikant     7 - 1

    Haasdonk - Zaffelare     4 - 1

    Kruibeke - Moerbeke   3 - 0

    Buggenhout - Meldert   0 - 3

    Schoonaarde - Doorslaar    0 - 1

    Grembergen - Sinaai    1 - 2

    KV Sint-Gillis - Bazel   1 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Ursel      1 - 1

    Watervliet - DKW Evergem     0 - 2

    Ertvelde - Sint-Laureins     3 - 4

    Knesselare - Hansbeke    0 - 2

    Wachtebeke - VSV Gent   2 - 4

    Kaprijke-Bentille - Nevele    1 - 4

    Maria-Aalter - Vinkt    0 - 4

    Lembeke - Sint-Kruis-Winkel    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE B :

    Laarne-Kalken - FC Destelbergen     2 - 2

    Beervelde - Latem     0 - 1

    Moortsele - Houtem   1 - 2

    HT Zwijnaarde - Heusden   1 - 2

    Serskamp-Schellebelle - Massemen   4 - 1

    Zevergem - VC Zwijnaarde    2 - 2

    Overmere - Cercle Melle    3 - 3

    Sint-Denijs - 9000 Gent    9 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Zingem - Volkegem    4 - 0

    Boekel - Nazareth-Eke     0 - 0

    Vurste-Semmerzake - Bevere     2 - 0

    FC Kluisbergen - Elene-Grotenberge B     1 - 0

    Sottegem B - Michelbeke    4 - 0

    Oudenhove - Olsene    1 - 1

    Nokere-Kruishoutem - Wortegem     1 - 1

    Sint-Goriks - Velzeke    1 - 2

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Nederhasselt    1 - 4

    Denderleeuw - Mere    1 - 0

    Okegem - Deftinge    1 - 3

    Baardegem - Moerbeke-Geraardsbergen   1 - 2

    Kerksken - Haaltert     0 - 2

    Zandbergen - Hofstade   2 - 1

    Gijzegem - Erembodegem   3 - 11

    Doggen - Wieze   3 - 1

    DERDE PROVINCIALE E :

    Sint-Pauwels - WB Sint-Niklaas     0 - 4

    SK Gerda - Bosdam Beveren    4 - 3

    SKB Sint-Niklaas - Rangers Opdorp     2 - 1

    Melsele B - Oudegem     2 - 3

    Robur B - Klinge   4 - 1

    Hamme-Zogge - Daknam    3 - 2

    Kallo - Kieldrecht   1 - 1

    Eksaarde - SVH Waasmunster   2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Boekhoute - Ooidonck-Leerne     6 - 2

    Vinderhoute - Muide Gent B     4 - 1

    Oostakker - Middelburg   3 - 4

    VS Destelbergen - Donk    0 - 4

    Lotenhulle - Sint-Denijs B    2 - 0

    Sint-Amandsberg - Bassevelde    1 - 9

    Avrasya Gent - Poesele B    4 - 2

    Heusden B - Balgerhoeke    1 - 2

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Huise-Ouwegem     3 - 4

    Eine B - Munkzwalm B     0 - 4

    Nazareth-Eke B - Boekel B     2 - 1

    Volkegem B - Zingem B     3 - 1

    Horebeke - Kluisbergen Sportief B   0 - 2

    Petegem Schelde - FC Kluisbergen B    1 - 1

    Maarkedal - Nokere-Kruishoutem B   3 - 2

    Mater - FCLC Ronse    2 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Ophasselt - Everbeek     0 - 4

    Michelbeke B - Opbrakel     1 - 2

    Aaigem - Zegelsem    3 - 1

    Strijpen - Bonanza B    2 - 2

    Neigem - Idegem   5 - 1

    Bavegem - Oudenhove B     1 - 4

    Herzele-Ressegem - Sint-Antelinks   4 - 0

    Jong Geraardsbergen - Vlierzele   1 - 6

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 5 )

    HO Kalken B - Moorsel      2 - 4

    FC Dampoort - Jong Lede B    3 - 2

    Nieuwerkerken - Smetlede   2 - 5

    Laarne-Kalken B - Herdersem    2 - 2

    Rangers Merelbeke - T. Melle   1 - 3

    Balegem - SK Merelbeke    1 - 0

    Edeboys B - Melsen   2 - 5

    Bottelare - Wichelen    4 - 2

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 5 )

    Sombeke - Kemzeke     2 - 2

    PD Kruibeke - Zaffelare B    4 - 1

    Meerdonk - Buggenhout B    6 - 0

    Verrebroek - Tielrode    1 - 7

    Zele B - Rupelmonde    1 - 0

    Stekene B - Hoogeinde    0 - 0

    Lochristi B - Baasrode   3 - 0

    Lebbeke B - Waasmunster B   0 - 3


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (36 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    10-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - zaterdag 16 en zondag 17 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Oostnieuwkerke - Oostduinkerke    0 - 0

    Rumbeke - Blankenberge    1 - 3

    Zwevezele - Eernegem      2 - 0

    Westkapelle - Wielsbeke   1 - 0

    WS Lauwe - Poperinge    4 - 2

    Boezinge - Kortemark    3 - 2

    RC Waregem - Varsenare    2 - 3

    Oostkamp - RC Lauwe    2 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Diksmuide    1 - 1

    Veldegem - Jabbeke   1 - 1

    VV Tielt - Gistel    0 - 1

    Staden - Heist     3 - 1

    De Ruiter Roeselare - Damme   1 - 1

    Beernem - Zedelgem    3 - 0

    Oudenburg - Club Roeselare     1 - 1

    Spermalie-Middelkerke - Bredene    2 - 3

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Geluwe     0 - 2

    Heestert - Beveren-Leie    3 - 0

    Otegem - Dottignies    1 - 6

    Deerlijk - Beselare   6 - 0

    Ledegem - Dadizele    1 - 1

    Anzegem - Nieuwkerke    4 - 3

    Ingooigem - Moen   1 - 2

    Zwevegem - Emelgem-Kachtem    0 - 1

    DERDE PROVINCIALE A :

    De Panne - Houthulst   2 - 1

    Zonnebeke - Hooglede    4 - 3

    Handzame - Brielen    4 - 1

    Westrozebeke - Gits   2 - 1

    Moorslede - Proven    3 - 1

    Dikkebus - Merkem    0 - 3

    Comines-Warneton - Geluveld    0 - 1

    Ploegsteert - Veurne    1 - 3

    DERDE PROVINCIALE B :

    Sint-Kruis - Ichtegem    3 - 1

    Ruddervoorde - Lissewege     0 - 3

    Dar. Brugge - Keiem    1 - 8

    Zandvoorde - Moerkerke    0 - 1

    De Haan - Westende     6 - 1

    Snaaskerke - Nieuwpoort    1 - 3

    Koekelare - Loppem   3 - 0

    Jong Male - Steenbrugge   1 - 2

    DERDE PROVINCIALE C :

    Moorsele - Kortrijk     3 - 2

    Kanegem - Pittem    3 - 3

    Oostrozebeke - Lichtervelde     1 - 0

    Avelgem - Dosko Beveren    3 - 1

    Ardooie - Hulste    4 - 1

    Desselgem - Luingnois    3 - 1

    Bissegem - Zwevezele B    1 - 1

    Lendelede - Aarsele    3 - 1

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 6

    Passendale - Poperinge B     3 - 0

    Hollebeke - Bulskamp     1 - 3

    Elverdinge - Alveringem     2 - 1

    Kruiseke - Lo-Reninge    3 - 0

    Voormezele - Veurne B   3 - 0

    Vleteren - Zillebeke    4 - 1

    Jonkershove - Zarren    3 - 3

    Diksmuide B - Reningelst    2 - 1

    Westouter - Langemark-Poelkapelle    0 - 0

    VIERDE PROVINCIALE B :

    D. Beveren B - Oostduinkerke B    4 - 0

    Wenduine - Dudzele    3 - 5

    Steenbrugge B - HO Oedelem    0 - 5

    E. Brugge - Beernem B   1 - 2

    Ruiselede - Doomkerke    0 - 1

    Sint-Joris - Hertsberge    3 - 1

    Aartrijke - Zerkegem   0 - 2

    Lombardsijde - SK Torhout   0 - 3

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 6

    Dadizele B - Dentergem     3 - 5

    Dottignies B - Wervik B     4 - 1

    Wikings Kortrijk - Rekkem    3 - 7

    Sint-Eloois-Winkel B - Ledegem B    1 - 2

    Heule - Izegem-Ingelmunster B    0 - 0

    Aalbeke - Jong Vijve    0 - 0

    Marke - Wevelgem B    1 - 3

    Bellegem - Kuurne    3 - 2

    Menen United - Stasegem     1 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (25 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    09-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 16 en 17 september 2017


    LIMBURG :  Speeldag 3

    Park Houthalen - Herk-De-Stad     0 - 1

    Racing Peer - Hoepertingen     6 - 0

    Vlijtingen - Helson Helchteren   1 - 1

    Daring Huvo Jeuk - Zonhoven VV       1 - 0

    Zepperen-Brustem - Beringen   0 - 2

    Melo Zonhoven - Mechelen aan de Maas   2 - 3

    Herkol - Koersel   2 - 2

    Bree-Beek - Bregel     1 - 0


    ANTWERPEN :  Speeldag 4

    Oppuurs - Kontich      0 - 5

    Antonia - Vorselaar     7 - 1

    RC Mechelen - Lyra     2 - 1

    Schriek - Sint-Job      2 - 4

    Branddonk - Merksplas    0 - 1

    Witgoor Dessel - KFC Lille    3 - 3

    Rapid Leest - GR Katelijne   4 - 3

    Heikant Berlaar - Berg en Dal    1 - 3



    BRABANT - BVV :  Speeldag 3

    Bertem-Leefdal - Betekom      3 - 0

    Linden - Tervuren-Duisburg    4 - 3

    Out-Hoegaarden - Bierbeek   1 - 6

    Boka United - Strombeek   2 - 0

    Melsbroek - Houtem-Oplinter    2 - 2

    Borght-Humbeek - Aarschot   3 - 1

    Meise - Liedekerke    1 - 2

    Veltem - Butsel   3 - 1


    BRABANT - ACFF :  

    Geen voetbal


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 4

    Antoinien - Le Roeulx     4 - 2

    Montkainoise - Houdeng       0 - 4

    Albert Quevy-Mons B - Beloeil    2 - 1

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Gosselies    1 - 2

    Symphorinois - Paturages    2 - 2

    Soignies - Pont-A-Celles Buzet    2 - 1

    Ransart - Ostiches-Ath   0 - 1

    Peruwelz FC - Monceau     1 - 1

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    08-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
    Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice  (1-5) 







    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:foto's
    05-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
    Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk   (2 - 2)










    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:foto's
    04-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 8, zaterdag 9 en zondag 10 september 2017

    EERSTE KLASSE A      JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 6


    Anderlecht - Lokeren      3 - 2

    Moeskroen - Club Brugge     2 - 1

    Antwerp - Sint-Truiden      1 - 1

    Waasland-Beveren - Eupen    5 - 1

    Zulte Waregem - KV Kortrijk     2 - 2

    AA Gent - RC Genk     1 - 1

    Standard - Charleroi     0 - 0

    KV Mechelen - KV Oostende     1 - 1


    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 5

    Oud-Heverlee Leuven - Tubeke     2 - 0

    Lierse - Westerlo   2 - 2

    Union St-Gilloise - Roeselare     4 - 0

    Cercle Brugge - Beerschot-Wilrijk      0 - 1


    EERSTE AMATEURKLASSE :  Speeldag 2

    Dessel Sport - Eendracht Aalst     2 - 1

    KSV Oudenaarde - Knokke       1 - 2

    Geel - Berchem Sport     3 - 0

    Dender - Deinze    1 - 0

    Patro Eisden - Lommel United     1 - 5

    Oosterzonen - VW Hamme   2 - 2

    Virton - KSK Heist    1 - 2

    Chatelet-Farciennes - Seraing     0 - 0


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 2

    Torhout - Olsa Brakel      0 - 2

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Westhoek     2 - 1

    RC Gent - Sint-Niklaas     3 - 0

    Ronse - Sparta Petegem     0 - 0

    Harelbeke - Gullegem    3 - 1

    Londerzeel - Sint-Eloois-Winkel    2 - 2

    Pepingen-Halle - Rupel-Boom    1 - 4

    Temse - Bornem     4 - 1

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 2

    Bocholt - Hades       2 - 0

    Turnhout - Tessenderlo     1 - 3

    City Pirates Antwerpen - Cappellen     2 - 2

    Hasselt - Zwarte Leeuw     2 - 1

    Hoogstraten - Spouwen-Mopertingen      1 - 1

    Wijgmaal - Overijse      3 - 1

    Tienen - Sint-Lenaarts    2 - 0

    Vosselaar - Duffel    0 - 0

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 3

    Sprimont-Comblain - RFC de Liège     0 - 2

    Ciney - RFC Meux      2 - 4

    Hamoir  - La Louvière-Centre     0 - 3

    Rebequoise - Ol. Charleroi   0 - 3

    Solières - La Calamine     4 - 1

    Walhain - Durbuy    1 - 1

    Acren-Lessines - RWD Molenbeek   0 - 1

    White Star Brussels - Waremme      FF  0 - 5


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 2

    Wervik - Wolvertem-Merchtem     2 - 1

    Melsele - Merelbeke    3 - 0

    Stekene - Ninove     1 - 1

    Mariekerke - Lebbeke      0 - 1

    Grimbergen - Vlamertinge    4 - 1

    Eppegem - Menen    0 - 2

    Jong Lede - Dikkelvenne    0 - 1

    Wetteren - Wingene      1 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 2

    Leopoldsburg - Kampenhout    0 - 0

    Bilzen-Waltwilder - Woluwe-Zaventem     4 - 6

    Diest - Diegem    2 - 0

    Ternesse - Wellen    1 - 3

    Sterrebeek - Houtvenne    4 - 2

    Hoeilaart - Nijlen    3 - 3
     
    Heur-Tongeren - Esp. Pelt    2 - 1

    Herentals - Termien    0 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 3

    Solrézienne - Manageoise     1 - 1

    Couvin-Mariembourg - Stade Brainois     2 - 1

    RAAL La Louvière - Franc Borains      1 - 1

    Albert Quevy-Mons - Binchoise    0 - 1

    Léopold FC - Racing Jet Wavre      1 - 4

    Ganshoren - RFC Tournai   1 - 2

    Spy - Onhaye   2 - 3

    Waterloo - Taminoise   1 - 3

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 3

    FC Tilleur - RFC Huy     0 - 0

    Longlier - UR Namur      1 - 0

    Aischoise - URSL Visé    1 - 1

    Richelle - Stockay-Warfusée     1 - 1

    Habay-La-Neuve - Givry   0 - 2

    Mormont - Bertrix   0 - 1

    Herstal - Cointe-Liège    2 - 2

    Verlaine - Aywaille    1 - 2

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    03-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Pinte - Drongen     1 - 3

    Berlare - Aalter    4 - 2

    Sottegem - HO Kalken    1 - 3

    Appelterre - Elene-Grotenberge    0 - 1

    KVV Ardennen - Zelzate    0 - 1

    Zele - Dendermonde    1 - 1

    Lochristi - Voorde    2 - 1

    Robur - Sint-Gillis-Waas    2 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Bellem      1 - 4

    Maldegem - Sleidinge    2 - 1

    Meetjesland - Kleit      3 - 3

    Lovendegem - Poesele    0 - 4

    Merendree - Belzele    0 - 0

    Assenede - Waarschoot    1 - 3

    Adegem - Mariakerke    2 - 2

    Zomergem - Zeveren    2 - 5

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Gavere-Asper    4 - 3

    Burst - Winnik    0 - 2

    Machelen - Borsbeke    0 - 2

    Edeboys - Kluisbergen Sportief    1 - 2

    Bambrugge - Denderhoutem    3 - 2

    Eine - Munkzwalm   0 - 4

    Geraardsbergen - Gijzel-Oosterzele    2 - 1

    Jong Zulte - Meerbeke     1 - 0

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Bazel - Vrasene    2 - 3

    Moerbeke - Sinaai    0 - 3

    Meldert - Kruibeke    0 - 1

    Zaffelare - Sp. Waasmunster   2 - 3

    Heikant - Buggenhout   3 - 2

    Doorslaar - Haasdonk    2 - 1

    KV Sint-Gillis - Grembergen    2 - 4

    YB Beveren - Schoonaarde    1 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    VSV Gent - Ursel     3 - 1

    Hansbeke - Watervliet    3 - 2

    Knesselare - Muide Gent    1 - 4

    DKW Evergem - Kaprijke-Bentille   4 - 0

    Sint-Laureins - Wachtebeke    3 - 1

    Sint-Kruis-Winkel - Ertvelde    0 - 1

    Vinkt - Lembeke    0 - 1

    Nevele - Maria-Aalter    4 - 4

    DERDE PROVINCIALE B :

    VC Zwijnaarde - Sint-Denijs     5 - 3

    9000 Gent - Overmere     5 - 2

    Massemen - FC Destelbergen    1 - 3

    Cercle Melle - Beervelde     1 - 3

    Latem - Moortsele     3 - 1

    Zevergem - Laarne-Kalken     1 - 1

    Heusden - Serskamp-Schellebelle    2 - 0

    Houtem - HT Zwijnaarde    1 - 1

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Zingem     1 - 3

    Bevere - FC Kluisbergen     0 - 4

    Nazareth-Eke - Vurste-Semmerzake     2 - 0

    Velzeke - Sottegem B    1 - 1

    Sint Goriks - Nokere-Kruishoutem    1 - 2

    Elene-Grotenberge B - Wortegem     1 - 0

    Olsene - Boekel     3 - 1

    Volkegem - Oudenhove    1 - 3

    DERDE PROVINCIALE D :

    Nederhasselt - Baardegem     4 - 4

    Mere - Bonanza    5 - 0

    Haaltert - Zandbergen    3 - 0

    Hofstade - Gijzegem    3 - 3

    Erembodegem - Okegem    3 - 0

    Deftinge - Wieze    0 - 0

    Denderleeuw - Doggen   0 - 4

    Moerbeke-Geraardsbergen - Kerksken    3 - 2

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Hamme-Zogge      2 - 1

    Melsele B - SKB Sint-Niklaas      1 - 0

    Bosdam Beveren - Kallo    3 - 3

    Oudegem - SK Gerda    3 - 0

    WB Sint-Niklaas - Opdorp    1 - 0

    SVH Waasmunster - Sint-Pauwels    1 - 3

    Klinge - Eksaarde   2 - 0

    Daknam - Robur B   1 - 4

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Sint-Denijs B - Balgerhoeke      1 - 0

    Muide Gent B - Lotenhulle    2 - 1

    Poesele B - Boekhoute     0 - 5

    Bassevelde - Vinderhoute     0 - 1

    Donk - Oostakker     3 - 0

    VS Destelbergen - Heusden B   0 - 2

    Ooidonck-Leerne - Sint-Amandsberg    5 - 1

    Middelburg - Avrasya Gent    2 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    FC Kluisbergen B - Horebeke     2 - 3

    Boekel B - Mater    0 - 1

    Munkzwalm B - Huise-Ouwegem     0 - 2

    Kluisbergen Sportief B - Nazareth-Eke B     1 - 1

    Nokere-Kruishoutem B - Eine B    1 - 2

    Zingem B - Maarkedal     0 - 5

    FCLC Ronse - Volkegem B     1 - 3

    Petegem Schelde - Bevere B    5 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Oudenhove B - Neigem     2 - 3

    Bonanza B - Vlierzele       1 - 3

    Ophasselt - Jong Geraardsbergen    3 - 2

    Idegem - Michelbeke B     2 - 0

    Everbeek - Aaigem    1 - 0

    Opbrakel - Strijpen    1 - 2

    Zegelsem - Herzele-Ressegem    0 - 3

    Sint-Antelinks - Bavegem    2 - 0

    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 4 weekend 10 september

    Smetlede - FC Dampoort     7 - 1

    Wichelen - T. Melle    4 - 6

    Jong Lede B - Edeboys B     5 - 2

    Laarne-Kalken B - Rangers Merelbeke    1 - 3

    Herdersem - Nieuwerkerken    4 - 0

    Gijzel-Oosterzele B - HO Kalken B    3 - 5

    SK Merelbeke - Melsen   0 - 10

    Moorsel - Balegem     STOPG.

    VIERDE PROVINCIALE E :  Speeldag 4 weekend 10 september

    Zaffelare B - Stekene B     6 - 2

    Kemzeke - Haasdonk B     1 - 2

    Waasmunster B - Meerdonk     5 - 1

    Baasrode - Zele B    2 - 1

    Hoogeinde - Sombeke    2 - 3

    Lebbeke B - PD Kruibeke    0 - 7

    Verrebroek - Rupelmonde   2 - 4

    Buggenhout B - Lochristi B    5 - 2


    VIERDE PROVINCIALE D :  Speeldag 3 op woensdag 6 september

    HO Kalken B - Jong Lede B       4 - 3

    Balegem - Gijzel-Oosterzele B     1 - 5

    Melsen - Moorsel     2 - 0

    Edeboys B - Smetlede    1 - 3

    Nieuwerkerken - Laarne-Kalken B    1 - 2

    FC Dampoort - Herdersem    1 - 6

    Rangers Merelbeke - Wichelen     0 - 3

    Bottelare - SK Merelbeke     7 - 0

    VIERDE PROVINCIALE E :  Speeldag 3 op woensdag 6 september

    Tielrode - Kemzeke     3 - 1

    Zele B - Buggenhout B     4 - 1

    Lochristi B - Meerdonk     5 - 2

    Sombeke - Zaffelare B     3 - 1

    Haasdonk B - Hoogeinde    1 - 5

    Baasrode - Verrebroek    1 - 2

    Waasmunster B - PD Kruibeke     1 - 2

    Stekene B - Lebbeke B    2 - 1


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (47 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    02-09-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Kortemark - Zwevezele      1 - 1

    Oostduinkerke - RC Lauwe    2 - 2

    WS Lauwe - Oostkamp     2 - 1

    Poperinge - Westkapelle   2 - 1

    Wielsbeke - Rumbeke    4 - 0

    Blankenberge - Boezinge    3 - 2

    Eernegem - RC Waregem   0 - 3

    Varsenare - Oostnieuwkerke    2 - 6

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Spermalie-Middelkerke     4 - 0

    Diksmuide - VV Tielt     2 - 0

    Jabbeke - Oudenburg     0 - 1

    Club Roeselare - Beernem    2 - 3

    Zedelgem - De Ruiter Roeselare     4 - 2

    Damme - Staden    2 - 1

    Gistel - Veldegem   4 - 1

    Heist - Bredene     4 - 1

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Otegem    2 - 4

    Dottignies - Moen   1 - 2

    Beveren-Leie - Wevelgem    0 - 3

    Heestert - Ingooigem    1 - 0

    Nieuwkerke - Zwevegem   5 - 2

    Beselare - Ledegem    0 - 1

    Geluwe - Deerlijk    1 - 1

    Dadizele - Anzegem   2 - 0

    DERDE PROVINCIALE A :

    Gits - Moorslede     0 - 3

    Hooglede - De Panne   3 - 1

    Proven - Dikkebus   3 - 0

    Merkem - Comines-Warneton    0 - 0

    Geluveld - Handzame    0 - 0

    Houthulst - Westrozebeke   5 - 1

    Brielen - Veurne   1 - 1

    Zonnebeke - Ploegsteert    3 - 0

    DERDE PROVINCIALE B :

    Westende - Snaaskerke     0 - 2

    Keiem - Zandvoorde   3 - 3

    Moerkerke - Sint-Kruis    1 - 4

    Ichtegem - De Haan   2 - 2

    Loppem - Dar. Brugge    0 - 0

    Nieuwpoort - Steenbrugge    4 - 2

    Lissewege - Koekelare    1 - 4

    Ruddervoorde - Jong Male    2 - 0

    DERDE PROVINCIALE C :

    Dosko Beveren - Dosko Kanegem   3 - 0

    Avelgem - Lendelede     0 - 0

    Hulste - Oostrozebeke   0 - 0

    Lichtervelde - Moorsele   3 - 2

    Kortrijk - Desselgem    0 - 1

    Pittem - Bissegem   2 - 3

    Luingnois - Aarsele   3 - 2

    Zwevezele B - Ardooie    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 5  ( weekend 10 september )

    Zillebeke - Jonkershove    1 - 3

    Bulskamp - Kruiseke      3 - 1

    Lo-Reininge - Westouter     0 - 2

    Passendale - Voormezele     2 - 2

    Zarren - Diksmuide B    0 - 0

    Reningelst - Veurne B    1 - 0

    Alveringem - Hollebeke    2 - 0

    Langemark-Poelkapelle - Vleteren    0 - 1

    Poperinge B - Elverdinge    1 - 1

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - E. Brugge     4 - 0

    Oostduinkerke B - SK Torhout      0 - 7

    HO Oedelem - Wenduine    3 - 1

    Doomkerke - Sint-Joris   4 - 1

    Hertsberge - Aartrijke    0 - 3

    Zerkegem - D. Beveren B   5 - 1

    Steenbrugge B - Lombardsijde    2 - 4

    Beernem B - Ruiselede    1 - 0

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 5 ( weekend 10 september )

    Dentergem - Menen United      4 - 2

    Wevelgem B - Izegem-Ingelmunster B      4 - 2

    Jong Vijve - Marke   1 - 0

    Bellegem - Heule   2 - 1

    Kuurne - Dottignies B    1 - 0

    Stasegem - Aalbeke   3 - 1

    Rekkem - Sint-Eloois-Winkel B   1 - 0

    Ledegem B - Dadizele B   2 - 3

    Wervik B - Wikings Kortrijk   3 - 2


    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 4  ( woensdag 6 september )

    Diksmuide B - Langemark-Poelkapelle    3 - 1

    Jonkershove - Lo-Reninge     2 - 1

    Vleteren - Bulskamp    1 - 1

    Westouter - Alveringem    4 - 5

    Kruiseke - Poperinge B     1 - 2

    Reningelst - Zarren     0 - 0

    Hollebeke - Passendale    3 - 0

    Voormezele - Elverdinge      4 - 3

    Veurne B - Zillebeke    5 - 2

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 4 ( woensdag 6 september )

    Izegem-Ingelmunster B - Stasegem     0 - 1

    Marke - Dentergem     3 - 3

    Aalbeke - Ledegem B     2 - 0

    Menen United - Rekkem    1 - 2

    Sint-Eloois-Winkel B - Kuurne    1 - 1

    Heule - Dottignies B    0 - 4

    Dadizele B - Wervik B    5 - 3

    Wevelgem B - Jong Vijve     0 - 2

    Wikings Kortrijk - Bellegem      0 - 6


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (30 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen




    Foto


    Foto

    Met enige fierheid kan ik zeggen dat mijn blog
    de lijst aanvoert van alle bloggers uit België.

    Foto

    WK 2018:  Bekijk nog eens alle resultaten van het WK in Rusland door op onderstaande afbeelding te klikken.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Music For Life - De Warmste Week
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 1
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 2
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 3
  • Tentoonstelling Adriaen Brouwer 'Meester van emoties' - 4
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 1
  • Oudenaarde - Herdenking einde WO I - Deel 2
  • Koppenbergcross 2018 - 1
  • Koppenbergcross 2018 - 2
  • Politiek debat Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 1
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 2
  • Adriaen Brouwer en zijn gevolg komen aan in Oudenaarde - 3
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op zaterdag
  • Ronse Opscène - Vlaams podium op vrijdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op zaterdag
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten Oudenaarde op vrijdag
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 1
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 2
  • Militaire taptoe Oudenaarde - 3

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • PUNTENLIJST - WEEK 19 - DEEL 1
  • PUNTENLIJST - WEEK 19 - DEEL 2
  • PUNTENLIJST - WEEK 19 - DEEL 3

    Foto

    Zondag 7 april 2019: De 103de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    Ook in 2019 zullen er net zoals in 2017 en 2018
    7 dorpen van de Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 51 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 103e Ronde van Vlaanderen zal op zondag 7 april 2019
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 - 2018 - 2019 :  
    Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem.


    Yves Lampaert in de Belgische wielertrui

    Foto

    Yves Lampaert mag zich een jaar lang tonen in de Belgische tricolore trui.
    Hij werd in Binche bekroond tot Belgisch kampioen wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Belgisch kampioenschap gereden worden in :
    2019 : Gent
    2020 : Anzegem
    2021 : Waregem
    2022 : Blankenberge
    2023 : Izegem

    Alejandro Valverde Wereldkampioen !

    Foto

    Alejandro Valverde (38) mag een jaar rondrijden in de Regenboogtrui.
    Hij werd in Innsbruck (Oostenrijk) bekroond tot Wereldkampioen Wielrennen 2018.
    De komende jaren zal het Wereldkampioenschap gereden worden in :
    2019 : Harrogate (Engeland)
    2020 : Martigny (Zwitserland)
    2021 : Leuven (België)


    Vergane voetbalglorie
    Bezoek de website www.verganevoetbalglorie.be.
    Je vindt er allerlei foto's en informatie terug van
    verdwenen clubs, oude voetbalstadions, Panini-stickers,
    vergeten shirtsponsors en nog zoveel meer.
    Like op de pagina 'verganevoetbalglorie' op Facebook.
    Alvast veel kijk- en leesplezier.


    Wie helpt de 'Johny Thio' verzamelaar ?
    Luc Condé uit Hooglede, bezoeker van dit blog,
    maar tevens ook verzamelaar van ex-voetballer
    wijlen Johny Thio. Hij verzamelt alles, vooral foto's,
    van Thio die tussen 1963 en 1975 voor Club Brugge 
    voetbalde. Na zijn Club-periode speelde hij nog o.a.
    voor Zottegem en Roeselare en werd hij trainer van
    o.a. Gullegem. Vooral van die periode tussen 1975 en
    1985 kan Luc nog heel wat materiaal gebruiken.
    Neem contact op via conde.luc@telenet.be. Luc dankt je !


    Wist je dat je alle lijsten van de BRT TOP 30 
    kan terugvinden ?
    Via de website www.muziekbank.be krijg je een 
    volledig overzicht van alle hitlijsten vanaf 
    1970 tot op vandaag.
    Welk nummer stond op één op 5 januari 1974 ?
    Wat waren de nieuwkomers op 13 maart 1982 ?
    Wat was de sterkste stijger op 18 juni 1994 ?
    Klik op onderstaande afbeelding en je kan
    er een volledig overzicht terugvinden.

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten
  • Ronse Opscène
  • Zulzeekse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • klassementen speeldag 22
  • klassementen speeldag 22 (vervolg)
  • speeldag 22
  • voorspellingen speeldag 22
  • voorspellingen speeldag 22 (vervolg)

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 11-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013

    Foto

    Nieuws Telegraaf (NL)

    Foto

    Nieuws Volkskrant
  • De hoop is terug in Venezuela en raast met volle kracht door de straten
  • In de voetsporen van vader Michael: Mick Schumacher is een rustige jongen die zich niet gek laat maken
  • Volleybalbondscoach Morrison door sneeuw en dichtgeslibde wegen om zijn spelers niet te missen
  • Dit zijn de Democraten die het in 2020 tegen Trump willen opnemen
  • Eigenzinnig CU-Kamerlid Voordewind speelt hoog spel rond kinderpardon
  • Politici weten: altijd percentages noemen, ook als je uit je nek kletst
  • Noiva do Cordeiro: het dorp in Bolsonaro’s Brazilië waar vrouwen wél gelijk worden behandeld
  • Jong talent moet nog even wachten: fitte Nadal overklast Tiafoe
  • Hij zei het gewoon hardop: ‘Tijdrekken is onderdeel van het spel’
  • Kabinet hard onderuit in race naar Urgenda-doel; klimaatdoelen kunnen niet gehaald worden

    Foto

    Nieuws Ned. AD
  • De Jong op weg naar FC Barcelona, Manchester City wil De Ligt
  • Curlingmannen voor derde keer op rij naar WK
  • ‘Frenkie de Jong voor 90 miljoen euro naar FC Barcelona’
  • Simon Kistemaker is cultureel erfgoed
  • De slechtste 20 seconden voetbal ooit
  • Sala stuurde angstig bericht uit lucht voordat zijn vliegtuig verdween
  • Barcelona betaalt recordbedrag voor De Jong, AC Milan wil Bergwijn
  • PSG krijgt boete wegens racisme
  • Teambaas Renault: Ricciardo is de miljoenen waard
  • AC Milan wil Bergwijn, Balotelli morgen gekeurd door Marseille

    Nieuws Telegraph (UK)


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!