Aantal bezoekers :

Foto
Beluister Radio Media door op onderstaande afbeelding te klikken.
Foto
Inhoud blog
  • Wim Vermeer HOME
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 4 - 23 en 24 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 23 en 24 september 2017
  • Voetbal in het buitenland
  • Foto's Zulte Waregem - Moeskroen
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 3 - 16 en 17 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 16 en 17 september 2017
  • Foto's Europa League : Zulte Waregem - OGC Nice
  • Speelschema Europa League 2017-2018
  • Speelschema Champions League 2017-2018
  • Foto's Zulte Waregem - KV Kortrijk
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - 9 en 10 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 2 - zaterdag 9 en zondag 10 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 9 en 10 september 2017
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 3, 4, 5, 6 tot aan de finale .....
  • Beker van Belgie - Croky Cup 2017-2018 - Ronde 1 en 2
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 1 - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 2 en 3 september 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 25, 26 en 27 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 18, 19 en 20 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Club Brugge
  • NATIONAAL VOETBAL 11, 12 en 13 augustus 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 4, 5 en 6 augustus 2017
  • Foto's Zulte Waregem - Sint-Truiden
  • NATIONAAL VOETBAL 28, 29 en 30 juli 2017
  • Anderlecht zet dertiende supercup in de kast
  • Oefenwedstrijden eersteklassers
  • Play-offs Champions League - Europa League
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 4 - 26 en 27 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 3 - 19 en 20 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 2 - 12 en 13 augustus 2017
  • Hofman Cup - Beker van Oost-Vlaanderen - Speeldag 1 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - 1/8ste - 1/16de finale - 26 en 27 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 4 - 19 en 20 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 3 - 12 en 13 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 2 - 5 en 6 augustus 2017
  • Indurium Cup - Beker van West-Vlaanderen - Speeldag 1 - 29 en 30 juli 2017
  • EK voetbal voor vrouwen
  • Kalender EERSTE KLASSE A - JUPILER PRO LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE KLASSE B - PROXIMUS LEAGUE : Seizoen 2017-2018
  • Kalender EERSTE AMATEURKLASSE - Seizoen 2017-2018
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2017 - 2018
  • Nederland - KNVB Beker 2017-2018
  • Engeland - Premier League seizoen 2017 - 2018
  • Duistland - Bundesliga seizoen 2017 - 2018
  • Frankrijk - Ligue 1 seizoen 2017 - 2018
  • Spanje - Primeira Division seizoen 2017-2018
  • Italie - Serie A - Seizoen 2017-2018
  • NATIONAAL VOETBAL 29 en 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 5 - 30 september en 1 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017
  • NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017
  • Daar is de zomer !
  • Media Informatief
  • Meer Informatief ....
  • Ook dit nog .....
  • Fata Morgana in Oudenaarde 10 jaar later .....
  • Wat is Skutsjesilen ?
  • Rittenschema Tour de France 2017
  • REEKSINDELING NATIONAAL VOETBAL SEIZOEN 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN : Seizoen 2017-2018
  • REEKSINDELING BRABANT, ANTWERPEN, LIMBURG, HENEGOUWEN
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE en DERDE AMATEURKLASSE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE INTERPROVINCIAAL + EINDRONDE EERSTEPROVINCIALERS
  • NEDERLAND : nacompetitie eredivisie en eerste divisie
  • EINDSTANDEN NATIONAAL SEIZOEN 2016-2017
  • EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2016-2017
  • EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN - SEIZOEN 2016-2017
  • EINDSTANDEN ANDERE EERSTEPROVINCIALERS
  • Champions League van 1/16 tot finale - Europa League van 1/16de tot finale
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • Eurovisiesongfestival 2017 in Kiev
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Nieuws Sporza
  • Van Rossom krijgt dan toch een nieuw contract bij Valencia
  • Westerlo wint een eerste keer tegen 10 Roeselare-spelers
  • VIDEO: Daring is sterker dan Braxgata in het hockey
  • Verzengende hitte en gladde zandstroken: volg straks de WB-cross in Waterloo
  • VIDEO: WK-jury diskwalificeert Moscon omdat hij aan de klink hangt
  • Trump probeert NFL-spelers te tackelen, maar het protest neemt nog toe
  • Van Zandweghe en Brys moeten naar herkansingen op WK roeien
  • Kruipt Standard uit de kelder of wint Maes zijn 200e met Lokeren?
  • "Ik moet eens goed nadenken over hoe de zaken verlopen zijn en nu verlopen"
  • Dit was het WK van de Belgen: goed in blok, geen orgelpunt
    Foto
    Nieuws DeRedactie
    Categorieën
  • Champions League - Europa League (7)
  • Croky Cup - Beker van België (36)
  • Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen (46)
  • Eredivisie Nederland (6)
  • Euro 2016 Frankrijk (6)
  • Fata Morgana - Oudenaarde (3)
  • foto's (100)
  • info (148)
  • Interviews Zulte Waregem (165)
  • KSV Oudenaarde (15)
  • Voetbal nationaal (215)
  • Voetbal Oost Vlaanderen (133)
  • Voetbal West Vlaanderen (121)
  • voetballinks (0)
  • Wie zijn wij ? (1)
  • WK Russia 2018 (8)
  • Foto
    Nieuws Sportwereld
  • De titelverdediger zonder hoofdsponsor en maar liefst zeven coachwissels: vanavond start de nieuwe basketbalcompetitie
  • Roeselare-vedette Tuerlinckx heeft dringende boodschap voor beleidsmakers in volleyballand: "Stop de discussies en hervorm de competitie!"
  • Gigant 'Dynamite' van amper 20 raast nú al als wervelwind door bokssport: "Dit heb ik écht nog nooit gezien
  • Internationaal Paralympisch Comité stelt WK zwemmen en gewichtheffen in Mexico uit door zware aardbeving
  • Internationaal Paralympisch Comité stelt WK zwemmen en gewichtheffen in Mexico uit door zware aardbeving
  • De titelverdediger zonder hoofdsponsor en maar liefst zeven coachwissels: vanavond start de nieuwe basketbalcompetitie
  • Roeselare-vedette Tuerlinckx heeft dringende boodschap voor beleidsmakers in volleyballand: "Stop de discussies en hervorm de competitie!"
  • Gigant 'Dynamite' van amper 20 raast nú al als wervelwind door bokssport: "Dit heb ik écht nog nooit gezien
  • PSV geeft Utrecht en Cyriel Dessers voetballes en scoort zeven (!) keer
  • Dennis Praet pakt met Sampdoria de scalp van AC Milan
    Foto
    Nieuws HLN
  • Van een etentje in een duur restaurant tot een zijden badjas: dit zat er in de goodiebag van de Emmy's
  • Sabine Hagedoren vertelt voor het eerst over dood van haar man: "Af en toe kop in het zand. Zo hou ik het vol"
  • VIDEO: Jean-Marie en Carmen Pfaff in 'Sturm der Liebe': "Ik spreek al vlotter Duits dan vroeger"
  • VIDEO: Kleine buikspreekster en haar pluizige vriendjes zingend naar finale 'America's Got Talent'
  • Magistraten buigen zich over 'Blind Getrouwd': "Programma kan verkeerd beeld geven van huwelijk"
  • De bedgeheimen van Cath Luyten: "Ik denk dat dat het meest emotionele moment in mijn leven geweest is"
  • Meisje dat met buikspreekpoppen monden laat openvallen wint America's Got Talent met deze ongelofelijke act
  • VIDEO: Foo Fighters laten zich gaan in nieuwe Carpool Karaoke (maar zijn ze even goed als deze artiesten?)
  • Multimiljonair Azimi uit 'The Sky Is The Limit' toont cadeautje van "om en bij het half miljoen"
  • "Ik ben 'woordenloos'": Jani geeft joodse metalhead en middeleeuwse deerne flinke make-over
    Foto
    Nieuws Telegraaf (NL)
  • Simone Kleinsma op vleugels bij première
  • Fatale crashes motorrijders
  • Dode in woning Leiden
  • 'Alternatief hogere premie'
  • Volleybalsters met zege naar tussenronde EK
  • Aanhoudingen na vondst dode in woning Leiden
  • Historische nederlaag CSU
  • Van den Brom verbijsterd door schutterend AZ
  • Musical Annie M.G. Schmidt kent lach en traan
  • Federer bezorgt Europa eerste Laver Cup
    Foto
    Nieuws Volkskrant
  • Na Brexit is Nigel ineens niet zo'n populaire naam meer
  • Merkel aan het roer van een rechtser Duitsland na 'verkiezingsbeving'
  • Hartverscheurende beelden van een hulpeloos jochie dat zijn vader mist
  • Fletse zege Merkel kan de Europese politiek voorgoed veranderen
  • 17-jarige Kik Pierie is hard op weg hype te worden bij Heerenveen
  • Moeten we om wat vaart in de formatie te krijgen toch maar Duitse deelstaat worden?
  • Vluchtelingen kiezen vaker voor overtocht onstuimige Zwarte Zee naar Roemenië
  • Merkel aan het roer van een rechtser Duitsland
  • DigiD gaat geld vragen aan gebruikers - dat gaat pensioenfondsen 2 miljoen euro extra kosten
  • Bureaucratie in België: muziekmuseum moet het zonder muziek doen
    Foto
    Nieuws Ned. AD
  • Atalanta Bergamo redt in blessuretijd punt bij Fiorentina
  • Zaza opnieuw de gevierde man bij Valencia
  • Tweede editie Laver Cup volgend jaar in Chicago
  • Federer slaat Team Europa naar eindzege Laver Cup
  • Volleybalsters verslaan Tsjechië en spelen play-offs tegen Kroatië
  • Club Brugge wint Belgische topper bij Charleroi
  • Dubbelvier naar WK-finale in Florida
  • Newcastle United onderuit bij medepromovendus Brighton
  • Joost Luiten twaalfde in Portugal
  • 'McGregor voor de derde keer tegen Nate Diaz'
    Foto
    Foto
    Zoeken in blog

    WIM VERMEER - MEDIA SPORT
    Hier zie je alle nationale,Oost- en West-Vlaamse voetbaluitslagen het eerst! VERTEL HET VERDER!
    13-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 30 september en 1 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 30 september en 1 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 5

    Bree-Beek - Beringen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Racing Peer Zonhoven VV     ( zaterdag 20 uur )

    Zepperen-Brustem - Mechelen aan de Maas   ( zondag 15 uur )

    Vlijtingen - Koersel

    Melo Zonhoven - Park Houthalen

    Herkol - Herk-De-Stad

    Daring Huvo Jeuk - Helson Hechteren

    Hoepertingen - Bregel


    ANTWERPEN :  Speeldag 6

    Oppuurs - Sint-Job    ( zaterdag 19.30 uur )

    Vorselaar - KFC Lille    ( zaterdag 19.30 uur )

    RC Mechelen - Branddonk    ( zaterdag 20 uur )

    Schriek - Merksplas    ( zondag 15 uur )

    Witgoor Dessel - Berg en Dal

    Heikant Berlaar - Lyra

    Rapid Leest - Kontich

    Antonia - GR Katelijne


    BRABANT - BVV :  Speeldag 5

    Linden - Houtem-Oplinter    ( zondag 15 uur )

    Out-Hoegaarden - Boka United

    Melsbroek - Strombeek

    Meise - Aarschot

    Veltem - Betekom

    Borght-Humbeek - Tervuren-Duisburg

    Bertem-Leefdal - HO Bierbeek

    Liedekerke - Butsel


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 4

    Ren. Cl. Schaerbeek - BX Brussels    ( zondag 15 uur )

    RCS Brainois - Jodoigne

    Sporting Bruxelles - Chastre

    RSD Jette - Ixelles

    Stade Evrois - Crossing Schaerbeek

    Lasne - Ohain - Kosova Schaerbeek

    Villers La Ville - Stockel


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 6

    Montkainoise - Paturages   ( zondag 15 uur )

    Albert Quevy-Mons B - Gosselies

    Beloeil - Houdeng

    Symphorinois - Pont-A-Celles Buzet 

    Antoinien - Ostiches-Ath

    Soignies - Peruwelz FC

    Ransart - Monceau

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Le Roeulx 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    12-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 6, 7 en 8 oktober 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 6, zaterdag 7 en zondag 8 oktober 2017

    EERSTE KLASSE A     JUPILER PRO LEAGUE : 


    Geen voetbal door INTERLANDS :

    Bosnië-Herzegovina - België   ( 07/10 ) 
    België - Cyprus    ( 10/10 )



    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 9

    Cercle Brugge - Oud-Heverlee Leuven    ( dinsdag 20.30 uur )

    Tubeke - Beerschot-Wilrijk     ( woensdag 20.30 uur )

    Westerlo - Union St-Gilloise    ( woensdag 20.30 uur )

    Roeselare - Lierse     ( donderdag 20.30 uur )

    EERSTE KLASSE B     PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 10

    Beerschot-Wilrijk - Cercle Brugge   ( zaterdag 20.30 uur )

    Lierse - Tubeke   ( zondag 14.30 uur )

    Roeselare - Union St-Gilloise    ( zondag 14.30 uur )

    Oud-Heverlee Leuven - Westerlo    ( zondag 18 uur )


    EERSTE AMATEURKLASSE :  Speeldag 6

    KSV Oudenaarde - Deinze   ( zaterdag 20 uur )

    Geel - Dessel Sport

    Patro Eisden - Seraing

    Lommel United - Oosterzonen

    Chatelet-Farciennes - Virton   ( zondag 15 uur )

    Berchem Sport - Dender

    Knokke - KSK Heist

    Eendracht Aalst - VW Hamme


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 6

    Torhout - Westhoek   ( zaterdag 19.30 uur )

    Mandel United Izegem-Ingelmunster - Ronse    ( zaterdag 19.30 uur )

    RC Gent - Sparta Petegem    ( zaterdag 20 uur )

    Temse - Harelbeke     ( zondag 15 uur )

    Olsa Brakel - Sint-Eloois-Winkel

    Pepingen-Halle - Gullegem

    Rupel-Boom - Sint-Niklaas

    Londerzeel - Bornem

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 6

    Sint-Lenaarts - Cappellen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Turnhout - Bocholt   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zwarte Leeuw - Overijse   ( zaterdag 19.30 uur )

    City Pirates Antwerpen - Duffel    ( zaterdag 20 uur )

    Hasselt - Spouwen-Mopertingen    ( zaterdag 20 uur )

    Wijgmaal - Hades   ( zondag 15 uur )

    Vosselaar - Hoogstraten

    Tienen - Tessenderlo

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 7

    Ol. Charleroi - Durbuy   ( zaterdag 20 uur )

    White Star Brussels - La Louvière-Centre

    Waremme - La Calamine

    Hamoir - Sprimont-Comblain   ( zondag 15 uur )

    Acren-Lessines - Ciney

    Solières - RWD Molenbeek

    Walhain - RFC de Liège

    Rebecquoise - RFC Meux   


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 6

    Wervik - Ninove    ( zaterdag 18 uur )

    Wetteren - Merelbeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Melsele - Mariekerke    ( zaterdag 20 uur )

    Stekene - Grimbergen    ( zondag 14.30 uur )

    Jong Lede - Vlamertinge     ( zondag 15 uur )

    Wingene - Wolvertem-Merchtem

    Dikkelvenne - Menen

    Eppegem - Lebbeke 

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 6

    Esp. Pelt - Nijlen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bilzen-Waltwilder - Houtvenne   ( zaterdag 19.30 uur )

    Leopoldsburg - Wellen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Diest - Ternesse    ( zaterdag 19.30 uur )

    Woluwe-Zaventem - Kampenhout    ( zondag 15 uur )

    Heur-Tongeren - Diegem Sport 

    Hoeilaart - Termien

    Herentals - Sterrebeek

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 7

    Spy - Stade Brainois    ( zaterdag 19.30 uur )

    Solréziènne - RFC Tournai    ( zaterdag 19.30 uur )

    Racing Jet Wavre - Manageoise   ( zaterdag 19.30 uur )

    Onhaye - Franc Borains   ( zaterdag 20 uur )

    RAAL La Louvière - Taminoise     ( zaterdag 20 uur )

    Albert Quevy-Mons - Waterloo   ( zaterdag 20 uur )

    Ganshoren - Couvin-Mariembourg   ( zondag 15 uur )

    Léopold FC - Binchoise

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 7

    Aischoise - Longlier    ( zaterdag 20 uur )

    Givry - Aywaille    ( zaterdag 20 uur )

    Habay-La-Neuve - UR Namur   ( zondag 15 uur )

    Richelle - RFC Huy

    Stockay-Warfusée - Bertrix

    FC Tilleur - Herstal

    Mormont - URSL Visé 

    Verlaine - Cointe-Liège

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    11-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - zaterdag 7 en zondag 8 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - De Pinte    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem - Sint-Gillis-Waas   ( zaterdag 20 uur )

    HO Kalken - Aalter

    Voorde - Dendermonde

    KVV Ardennen - Drongen

    Zele - Elene-Grotenberge

    Robur - Appelterre

    Lochristi - Zelzate

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Waarschoot    ( zaterdag 19.30 uur )

    Lovendegem - Maldegem    ( zaterdag 20 uur )

    Adegem - Zeveren

    Mariakerke - Poesele

    Bellem - Belzele

    Merendree - Kleit


    Zomergem - Meetjesland

    Assenede - Sleidinge 

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Eine   ( zaterdag 19.30 uur )

    Geraardsbergen - Burst

    Edeboys - Munkzwalm

    Jong Zulte - Winnik

    Denderhoutem - Kluisbergen Sportief


    Borsbeke - Gijzel-Oosterzele

    Bambrugge - Meerbeke

    Machelen- Gavere-Asper 

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    YB Beveren - Grembergen    ( zaterdag 20 uur )

    Kruibeke - Buggenhout


    Heikant - Vrasene


    Doorslaar - Bazel


    Zaffelare - KV Sint-Gillis


    Meldert - Schoonaarde


    Moerbeke - 

    Haasdonk 


    Sinaai - Sp. Waasmunster   ( 16 uur )

    DERDE PROVINCIALE A :

    VSV Gent - Maria-Aalter

    Ursel - Lembeke

    Wachtebeke - Ertvelde

    DKW Evergem - Muide Gent

    Nevele - Hansbeke

    Sint-Kruis-Winkel - Watervliet

    Sint-Laureins - Kaprijke-Bentille

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Laarne-Kalken      ( zaterdag 19.30 uur )

    Latem - Zevergem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Massemen - Beervelde

    FC Destelbergen - Moortsele

    Serskamp-Schellebelle - HT Zwijnaarde 

    Cercle Melle - VC Zwijnaarde

    Houtem - Sint-Denijs

    Heusden - Overmere  

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Nokere-Kruishoutem    ( zaterdag 19 uur )

    Bevere - Zingem     ( zaterdag 19.30 uur )

    Nazareth-Eke - Sottegem B   ( zaterdag 19.30 uur )

    FC Kluisbergen - Vurste-Semmerzake   ( zaterdag 19.30 uur )

    Volkegem - Velzeke 

    Elene-Grotenberge B - Oudenhove

    Olsene - Sint-Goriks

    Wortegem - Boekel

    DERDE PROVINCIALE D :

    Deftinge - Kerksken

    Wieze - Zandbergen

    Okegem - Gijzegem

    Hofstade - Bonanza

    Haaltert - Denderleeuw

    Moerbeke-Geraardsbergen - Mere

    Nederhasselt - Doggen

    Erembodegem - Baardegem 

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Oudegem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Pauwels - Eksaarde    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bosdam Beveren - SKB Sint-Niklaas    ( zaterdag 20 uur )

    Daknam - Melsele B

    SVH Waasmunster - Kallo

    WB Sint-Niklaas - Hamme-Zogge

    Klinge - SK Gerda

    Opdorp - Robur B 

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poesele B - Donk   ( zaterdag 19 uur )

    Muide Gent B - Avrasya Gent   ( zaterdag 19.30 uur )

    Bassevelde - Oostakker   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Denijs B - Boekhoute

    Middelburg - Heusden B

    Balgerhoeke - Sint-Amandsberg

    Ooidonck-Leerne - VS Destelbergen

    Lotenhulle - Vinderhoute

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Maarkedal    ( zaterdag 18.30 uur )

    Munkzwalm B - Mater   ( zaterdag 19.30 uur )

    Boekel B - FC Kluisbergen B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Huise-Ouwegem - Volkegem B

    Kluisbergen Sportief B - Bevere B

    FCLC Ronse - Petegem Schelde

    Zingem B - Horebeke

    Nokere-Kruishoutem B - Nazareth-Eke B 

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Bavegem   ( zaterdag 15 uur )

    Oudenhove B - Ophasselt    ( zaterdag 19 uur )

    Idegem - Aaigem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Vlierzele - Neigem

    Strijpen - Michelbeke B

    Zegelsem - Jong Geraardsbergen

    Sint-Antelinks - Everbeek 

    Opbrakel - Herzele-Ressegem 

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 8 )

    Wichelen - HO Kalken B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Jong Lede B - Herdersem    ( zaterdag 19.30 uur )

    T. Melle - Balegem

    Bottelare - Melsen

    Smetlede - Rangers Merelbeke

    Gijzel-Oosterzele B - Laarne-Kalken B 

    Moorsel - Nieuwerkerken

    SK Merelbeke - FC Dampoort

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 8 )

    Zaffelare B - Meerdonk    ( zaterdag 19 uur )

    Baasrode - Rupelmonde    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sp. Waasmunster B - Kemzeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Haasdonk B - Lochristi B   ( zaterdag 20 uur )

    Sombeke - Zele B

    Buggenhout B - Tielrode

    Hoogeinde - Lebbeke B

    Verrebroek - Stekene B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    10-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - 7 en 8 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 6 - zaterdag 7 en zondag 8 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    RC Lauwe - Zwevezele   ( zaterdag 19.30 uur )

    Oostduinkerke - Boezinge

    Oostnieuwkerke - RC Waregem

    Wielsbeke - Oostkamp

    Blankenberge - Poperinge

    Kortemark - WS Lauwe

    Eernegem - Westkapelle

    Varsenare - Rumbeke

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Damme - Veldegem   ( zaterdag 19 uur )

    Heist - Oudenburg

    Bredene - Beernem

    Staden - De Ruiter Roeselare

    Zedelgem - VV Tielt

    Club Roeselare - Meulebeke


    Jabbeke - Diksmuide


    Gistel - 

    Spermalie-Middelkerke

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Deerlijk   ( zaterdag 18 uur )

    Dottignies - Ledegem    ( zaterdag 19 uur )

    Moen - Anzegem

    Otegem - Zwevegem

    Geluwe - Ingooigem

    Nieuwkerke - Wevelgem


    Dadizele - Heestert

    Beselare - Beveren-Leie 

    DERDE PROVINCIALE A :

    Merkem - De Panne   ( zaterdag 19 uur )

    Brielen - Moorslede

    Veurne - Dikkebus

    Handzame - Comines-Warneton

    Houthulst - Ploegsteert

    Gits - Hooglede

    Proven - Zonnebeke

    Geluveld - Westrozebeke

    DERDE PROVINCIALE B :

    Snaaskerke - De Haan

    Westende - Dar. Brugge

    Ichtegem - Koekelare

    Moerkerke - Ruddervoorde

    Keiem - Lissewege

    Steenbrugge - Sint-Kruis

    Nieuwpoort - Zandvoorde

    Loppem - Jong Male 

    DERDE PROVINCIALE C :

    Aarsele - Oostrozebeke   ( zaterdag 18 uur )

    Luingnois - Ardooie

    Desselgem - Moorsele

    Pittem - Lendelede

    Zwevezele B - Dosko Beveren

    Lichtervelde - Kanegem

    Hulste - Avelgem


    Kortrijk - 

    Bissegem

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 9

    Bulskamp - Poperinge B    ( zaterdag 19 uur )

    Lo-Reninge - Passendale    ( zaterdag 19 uur )

    Zillebeke - Hollebeke    ( zaterdag 19 uur )

    Diksmuide B - Jonkershove    ( zaterdag 19.30 uur )

    Alveringem - Voormezele 


    Reningelst - Westouter

    Zarren - Kruiseke


    Langemark-Poelkapelle - Elverdinge

    Veurne B - Vleteren

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Oostduinkerke B - Ruiselede    ( zondag 14.30 uur )

    SK Torhout - Sint-Joris

    Dosko Beveren B - Aartrijke

    Hertsberge - Wenduine

    Doomkerke - Steenbrugge B

    Beernem B - HO Oedelem


    Dudzele - Lombardsijde


    Zerkegem - 

    E. Brugge 

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 9

    Wevelgem - Dadizele B   ( zaterdag 19 uur )

    Marke - Aalbeke

    Wervik B - NS Heule

    Jong Vijve - Sint-Eloois-Winkel B

    Dentergem - Dottignies B

    Ledegem B - Bellegem


    Rekkem - Kuurne

    Izegem-Ingelmunster B - Menen United

    Stasegem - Wikings Kortrijk


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    09-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 7 en 8 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 7 en 8 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 6

    Park-Houthalen - Vlijtingen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zonhoven VV - Hoepertingen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Beringen - Racing Peer   ( zaterdag 20 uur )

    Mechelen aan de Maas - Daring Huvo Jeuk    ( zaterdag 20 uur )

    Herk-De-Stad - Bregel    ( zondag 14.30 uur )

    Herkol - Melo Zonhoven   ( zondag 15 uur )

    Koersel - Zepperen-Brustem

    Helson Hechteren - Bree-Beek


    ANTWERPEN :  Speeldag 7

    Kontich - Witgoor Dessel     ( zaterdag 20 uur )

    KFC Lille - Merksplas    ( zaterdag 20 uur )

    Sint-Job - Heikant Berlaar   ( zondag 15 uur )

    Branddonk - Oppuurs

    Schriek - RC Mechelen

    GR Katelijne - Vorselaar

    Berg en Dal - Antonia

    Lyra - Rapid Leest


    BRABANT - BVV :  Speeldag 6

    Houtem-Oplinter - Bertem-Leefdal    ( zaterdag 19.30 uur )

    HO Bierbeek - Borght-Humbeek   ( zaterdag 20 uur )

    Betekom - Meise    ( zaterdag 20 uur )

    Tervuren-Duisburg - Veltem    ( zondag 14.30 uur )

    Aarschot - Liedekerke    ( zondag 15 uur )

    Melsbroek - Out-Hoegaarden

    Boka United - Linden

    Strombeek - Butsel


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 5

    Ixelles - Stade Everois    ( zaterdag 20.30 uur )

    Crossing Schaerbeek - Lasne Ohain   ( zondag 15 uur )

    Sporting Bruxelles - RSD Jette

    Kosova Schaerbeek - Villers La Ville

    Stockel - Ren. Cl. Schaerbeek

    BX Brussels - RCS Brainois

    Chastre - Jodoigne


    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 7

    Pont-A-Celles Buzet - Saint-Ghislain Tertre Hautrage    ( zondag 15 uur )

    Ostiches-Ath - Symphorinois

    Monceau - Houdeng

    Le Roeulx - Montkainoise

    Paturages - Albert Quevy-Mons B

    Gosselies - Beloeil

    Ransart - Soignies

    Peruwelz FC - Antoinien 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    08-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 13, 14 en 15 oktober 2017

    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 13, zaterdag 14 en zondag 15 oktober 2017

    EERSTE KLASSE A     JUPILER PRO LEAGUE : Speeldag 10


    KV Mechelen - Anderlecht    ( vrijdag 20.30 uur )

    Charleroi - Eupen    ( zaterdag 18 uur )

    RC Genk - Moeskroen    ( zaterdag 20 uur )

    Lokeren - Sint-Truiden

    AA Gent - Waasland-Beveren   ( zaterdag 20.30 uur )

    Standard - KV Kortrijk   ( zondag 14.30 uur )

    KV Oostende - Club Brugge   ( zondag 18 uur )

    Antwerp - Zulte Waregem   ( zondag 20 uur )


    EERSTE KLASSE B  
       PROXIMUS LEAGUE  : Speeldag 11

    Tubeke - Oud-Heverlee Leuven    ( vrijdag 20.30 uur )

    Cercle Brugge - Roeselare     ( zaterdag 17 uur )

    Westerlo - Beerschot-Wilrijk    ( zondag 16 uur )

    Union St-Gilloise - Lierse     ( maandag 20.30 uur )


    EERSTE AMATEURKLASSE :  Speeldag 7

    Dessel Sport - VW Hamme   ( zaterdag 19.30 uur )

    Geel - Lommel United   ( zaterdag 20 uur )

    Dender - KSV Oudenaarde

    Patro Eisden - Chatelet-Farciennes

    Deinze - Oosterzonen

    KSK Heist - Berchem Sport

    Virton - Seraing

    Knokke - Eendracht Aalst   ( zondag 15 uur )


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 7

    Sint-Niklaas - Temse   ( zaterdag 19.30 uur )

    Gullegem - Torhout    ( zondag 15 uur )

    Sint-Eloois-Winkel - Rupel-Boom

    Bornem - RC Gent

    Harelbeke -  Mandel United Izegem-Ingelmunster

    Westhoek - Olsa Brakel

    Sparta Petegem - Pepingen-Halle

    Ronse - Londerzeel 

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 7

    Bocholt - City Pirates Antwerpen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Tessenderlo - Sint-Lenaarts   ( zaterdag 19.30 uur )

    Hades - Hasselt   ( zaterdag 19.30 uur )

    Cappellen - Zwarte Leeuw  ( zaterdag 20 uur )

    Tempo Overijse - Vosselaar   ( zaterdag 20 uur )

    Hoogstraten - Turnhout    ( zaterdag 20 uur )

    Spouwen-Mopertingen - Tienen   ( zondag 15 uur )

    Duffel - Wijgmaal

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF :  Speeldag 8

    RWD Molenbeek - Walhain   ( zaterdag 20 uur )

    La Louvière-Centre - Waremme

    Sprimont-Comblain - Solieres

    RFC Meux - White Star Brussels

    Durbuy - Acren-Lessines

    Ciney - Hamoir

    La Calamine - Ol. Charleroi

    RFC de Liège - Rebecquoise


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A : Speeldag 7

    Ninove - Eppegem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Lebbeke - Jong Lede    ( zaterdag 20 uur )

    Vlamertinge - Wetteren    ( zondag 15 uur )

    Wolvertem-Merchtem - Dikkelvenne

    Mariekerke - Wervik

    Merelbeke - Wingene

    Menen - Stekene

    Grimbergen - Melsele 

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B :  Speeldag 7

    Houtvenne - Heur-Tongeren    ( zaterdag 19.30 uur )

    Nijlen - Woluwe-Zaventem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Termien - Leopoldsburg   ( zondag 14.30 uur )

    Kampenhout - Herentals    ( zondag 15 uur )

    Ternesse - Hoeliaart

    Diegem Sport - Esp. Pelt

    Wellen - Bilzen-Waltwilder

    Sterrebeek - Diest

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A :  Speeldag 8

    RFC Tournai - RAAL La Louvière      ( zaterdag 20 uur )

    Couvin-Mariembourg - Albert Quevy-Mons    ( zaterdag 20 uur )

    Taminoise - Spy    ( zondag 15 uur )

    Franc Borains - Ganshoren

    Manageoise - Onhaye

    Binchoise - Racing Jet Wavre 

    Stade Brainois - Léopold FC

    Waterloo - Solrézièenne

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 8

    UR Namur - Richelle    ( zaterdag 20 uur )

    Longlier - FC Tilleur

    Bertrix - Givry 

    RFC Huy - Stockay-Warfusée

    Aywaille - Aischoise   ( zondag 15 uur )

    Cointe-Liège - Habay-La-Neuve

    Herstal - Mormont

    URSL Visé - Verlaine 




    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (14 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    07-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - zaterdag 14 en zondag 15 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Pinte - Zele    ( zaterdag 19.30 uur )

    Aalter - Voorde   ( zaterdag 19.30 uur )

    Elene-Grotenberge - Lochristi

    Appelterre - Berlare

    KVV Ardennen - Robur

    Sint-Gillis-Waas - HO Kalken

    Zelzate - Sottegem

    Drongen - Dendermonde

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Merendree    ( zaterdag 19.30 uur )

    Meetjesland - Lovendegem    ( zaterdag 20 uur )

    Kleit - Evergem Center

    Assenede - Zomergem

    Poesele - Bellem

    Zeveren - Mariakerke

    Waarschoot - Adegem

    Sleidinge - Belzele 

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Munkzwalm - Bambrugge

    Burst - Edeboys

    Eine - Geraardsbergen

    Jong Zulte - Windeke

    Gavere-Asper - Borsbeke

    Meerbeke - Machelen

    Winnik - Kluisbergen Sportief


    Gijzel-Oosterzele - Denderhoutem

     

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Meldert    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sp. Waasmunster - Kruibeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Haasdonk - Sinaai    ( zaterdag 20 uur )

    YB Beveren - Doorslaar    ( zaterdag 20 uur )

    Schoonaarde - Moerbeke

    Grembergen - Buggenhout

    Bazel - Zaffelare

    KV Sint-Gillis - Heikant


    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Ertvelde    ( zaterdag 19 uur )

    Watervliet - Sint-Laureins

    Knesselare - Sint-Kruis-Winkel

    Hansbeke - Vinkt

    DKW Evergem - Nevele

    Lembeke - Wachtebeke

    Maria-Aalter - Ursel

    Kaprijke-Bentille - VSV Gent

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Cercle Melle      ( zaterdag 19.30 uur )

    Laarne-Kalken - HT Zwijnaarde   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Denijs - Heusden

    Zevergem - Houtem

    VC Zwijnaarde - Latem

    Moortsele - Serskamp-Schellebelle 

    Beervelde - FC Destelbergen

    Overmere - Massemen

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Volkegem    ( zaterdag 19 uur )

    Boekel - FC Kluisbergen     ( zaterdag 19.30 uur )

    Zingem - Elene-Grotenberge B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem B - Bevere   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Goriks - Nazareth-Eke

    Velzeke - Olsene

    Oudenhove - Wortegem

    Nokere-Kruishoutem - Vurste-Semmerzake

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Erembodegem

    Denderleeuw - Hofstade

    Mere - Haaltert

    Nederhasselt - Moerbeke-Geraardsbergen

    Zandbergen - Okegem

    Kerksken - Wieze

    Baardegem - Deftinge

    Doggen - Gijzegem 

    DERDE PROVINCIALE E :

    Melsele B - Klinge   ( zaterdag 20 uur )

    SK Gerda - SVH Waasmunster  ( zaterdag 20 uur )

    SKB Sint-Niklaas - Eksaarde    ( zaterdag 20 uur )

    Bosdam Beveren - Kieldrecht   ( zaterdag 20 uur )

    Robur B - Sint-Pauwels

    Hamme-Zogge - Rangers Opdorp

    Kallo - WB Sint-Niklaas

    Oudegem - Daknam 

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Oostakker - Muide Gent B

    VS Destelbergen - Bassevelde

    Donk - Ooidonck-Leerne

    Middelburg - Poesele B

    Sint-Amandsberg - Lotenhulle

    Boekhoute - Balgerhoeke

    Avrasya Gent - Sint-Denijs B

    Heusden B - Vinderhoute

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Maarkedal    ( vrijdag 20 uur )

    Volkegem B - Eine B    ( zaterdag 18 uur )

    Nazareth-Eke B - Munkzwalm B  ( zaterdag 19.30 uur )

    FC Kluisbergen B - FCLC Ronse   ( zaterdag 19.30 uur )

    Horebeke - Nokere-Kruishoutem B

    Petegem Schelde - Zingem B

    Mater - Huise-Ouwegem 

    Kluisbergen Sportief B - Boekel B   ( 17 uur ) 

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Aaigem - Opbrakel

    Ophasselt - Idegem

    Everbeek - Oudenhove B

    Zegelsem - Sint-Antelinks

    Neigem - Strijpen

    Herzele-Ressegem - Bonanza B

    Bavegem - Vlierzele

    Jong Geraardsbergen - Michelbeke B

    VIERDE PROVINCIALE D :  ( speeldag 9 )

    Nieuwerkerken - SK Merelbeke

    Laarne-Kalken B - Moorsel

    Herdersem - Gijzel-Oosterzele B

    Smetlede - Jong Lede B

    Edeboys B - Wichelen

    HO Kalken B - T. Melle

    Balegem - Bottelare

    Rangers Merelbeke - Melsen

    VIERDE PROVINCIALE E :  ( speeldag 9 )

    Zaffelare B - Hoogeinde   ( zaterdag 19 uur )

    PD Kruibeke - Verrebroek    ( zaterdag 20 uur )

    Lebbeke B - Kemzeke

    Meerdonk - Rupelmonde

    Haasdonk B - Buggenhout B

    Tielrode - Baasrode

    Lochristi B - Sombeke

    Zele B - Stekene B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (24 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    06-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - 14 en 15 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 7 - zaterdag 14 en zondag 15 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Westkapelle - Varsenare

    WS Lauwe - Eernegem

    Poperinge - Kortemark

    Rumbeke - Oostduinkerke

    Boezinge - RC Lauwe


    Zwevezele - 

    Oostnieuwkerke 

    Wielsbeke - Blankenberge

    Oostkamp - RC Waregem

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Meulebeke - Zedelgem   ( zaterdag 19 uur )

    Diksmuide - Club Roeselare   ( zaterdag 19.30 uur )

    VV Tielt - Damme

    Gistel - Jabbeke

    Beernem - Staden

    Oudenburg - Bredene 

    Veldegem - Heist

    Spermalie-Middelkerke - De Ruiter Roeselare

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Emelgem-Kachtem   ( zaterdag 19 uur )

    Ingooigem - Zwevegem    ( zaterdag 19 uur )

    Heestert - Nieuwkerke

    Beveren-Leie - Dadizele

    Geluwe-Beselare

    Anzegem - 

    Otegem 


    Ledegem - Moen


    Deerlijk - Dottignies 

    DERDE PROVINCIALE A :

    De Panne - Geluveld

    Zonnebeke - Merkem

    Hooglede - Proven

    Houthulst - Gits

    Dikkebus - Handzame

    Moorsele - Veurne

    Westrozebeke - Brielen

    Ploegsteert - Comines-Warneton

    DERDE PROVINCIALE B :

    Ruddervoorde - Ichtegem   ( zaterdag 19 uur )

    Jong Male - De Haan

    Sint-Kruis - Snaaskerke

    Zandvoorde - Steenbrugge

    Dar. Brugge - Nieuwpoort

    Koekelare - Westende


    Lissewege - Moerkerke


    Loppem - Keiem 

     

    DERDE PROVINCIALE C :

    Oostrozebeke - Desselgem  ( zaterdag 18 uur )

    Kanegem - KSV Kortrijk

    Avelgem - Lichtervelde

    Dosko Beveren - Hulste

    Pittem - Zwevezele B

    Ardooie - Aarsele

    Bissegem - Luingnois

    Lendelede - Moorsele

    VIERDE PROVINCIALE A :  speeldag 10

    Hollebeke - Zarren    ( zaterdag 19 uur )

    Passendale - Langemark-Poelkapelle    ( zaterdag 19.30 uur )


    Poperinge B - Lo-Reninge   ( zondag 14 uur )


    Voormezele - Jonkershove

    Kruiseke - Reningelst

    Westouter - Veurne B

    Vleteren - Diksmuide B


    Alveringem - Bulskamp


    Elverdinge - Zillebeke

    VIERDE PROVINCIALE B :

    E. Brugge - Oostduinkerke B

    Ruiselede - SK Torhout

    Sint-Joris - Dosko Beveren B

    Dudzele - Beernem B

    Steenbrugge B - Hertsberge

    Lombardsijde - Aartrijke

    Wenduine - 

    Zerkegem 

    VIERDE PROVINCIALE C :  speeldag 10

    Wikings Kortrijk - Jong Vijve   ( zaterdag 17 uur )

    Sint-Eloois Winkel B - Wevelgem B   ( zaterdag 18 uur )

    Dadizele B - Izegem-Ingelmunster B    ( zaterdag 19 uur )

    NS Heule - Aalbeke

    Bellegem - DEntergem

    Menen United - Marke

    Wervik B - Rekkem Sport

    Kuurne - Ledegem B

    Dottignies B - Stasegem


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (15 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    05-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 14 en 15 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 14 en 15 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 7

    Vlijtingen - Herkol   ( zaterdag 19.30 uur )

    Bree-Beek - Mechelen aan de Maas    ( zaterdag 19.30 uur )

    Bregel - Zonhoven VV    ( zaterdag 19.30 uur )

    Racing Peer - Helson-Helchteren   ( zaterdag 20 uur )

    Daring Huvo Jeuk - Koersel    ( zondag 15 uur )

    Melo Zonhoven - Herk-De-Stad

    Zepperen-Brustem - Park Houthalen

    Hoepertingen - Beringen


    ANTWERPEN :  Speeldag 8

    Antonia - Kontich      ( zaterdag 19.30 uur )

    Vorselaar - Berg en Dal    ( zaterdag 19.30 uur )

    RC Mechelen - Merksplas    ( zaterdag 20 uur )

    Oppuurs - Schriek   ( zondag 15 uur )

    Rapid Leest - Sint-Job

    KFC Lille - GR Katelijne

    Witgoor Dessel - Lyra

    Heikant Berlaar - Branddonk


    BRABANT - BVV :  Speeldag 7

    Bertem-Leefdal - Boka United   ( zondag 15 uur )

    Linden - Melsbroek

    Out-Hoegaarden - Strombeek

    Veltem - HO Bierbeek

    Meise - Tervuren-Duisburg

    Liedekerke - Betekom

    Borght-Humbeek - Houtem-Oplinter

    Butsel - Aarschot    ( 16 uur )


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 6

    Ren. Cl. Schaerbeek - Kosova Schaerbeek    ( zondag 15 uur )

    RCS Brainois - Stockel

    Jodoigne - BX Brussels

    Lasne-Ohain - Ixelles

    Stade Everois - Sporting Bruxelles

    RSD Jette - Chastre

    Villers La Ville - Criossing Schaerbeek



    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 8

    Montkainoise - Pont-A-Celles Buzet    ( zondag 15 uur )

    Albert Quevy-Mons B - Le Roeulx

    Beloeil - Paturages

    Houdeng - Gosselies

    Soignies - Monceau

    Antoinien - Ransart

    Symphorinois - Peruwelz FC

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Ostiches-Ath


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    04-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 20, 21 en 22 oktober 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 20, zaterdag 21 en zondag 22 oktober 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 11


    Moeskroen - Standard   ( vrijdag 20.30 uur )

    Lokeren - Charleroi    ( zaterdag 18 uur )

    Eupen - KV Mechelen    ( zaterdag 20 uur )

    Sint-Truiden - KV Oostende     ( zaterdag 20 uur )

    KV Kortrijk - AA Gent    ( zaterdag 20.30 uur )

    Club Brugge - Antwerp    ( zondag 14.30 uur )

    Anderlecht - RC Genk    ( zondag 18 uur )

    Zulte Waregem - Waasland-Beveren    ( zondag 20 uur )



    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 12

    Beerschot-Wilrijk - Oud-Heverlee Leuven  

    Lierse - Cercle Brugge

    Roeselare - Westerlo

    Union St-Gilloise - Tubeke


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 8

    KSV Oudenaarde - Patro Eisden   ( zaterdag 19.30 uur )

    Seraing - KSK Heist    ( zaterdag 20 uur )

    Oosterzonen - Dessel Sport

    Lommel United - Knokke

    Virton - Geel

    Chatelet-Farciennes - Dender   ( zondag 15 uur )

    VW Hamme - Deinze

    Eendracht Aalst - Berchem Sport


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 8

    Sint-Niklaas - Sint-Eloois-Winkel   ( zaterdag 19.30 uur )

    Torhout - Sparta Petegem    ( zaterdag 19.30 uur )

    RC Gent - Ronse    ( zaterdag 20 uur )

    Temse - Mandel United Izegem-Ingelmunster    ( zaterdag 20 uur )

    Rupel-Boom - Westhoek    ( zondag 15 uur )

    Pepingen-Halle - Bornem

    Olsa Brakel - Gullegem

    Londerzeel - Harelbeke

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 8

    Zwarte Leeuw - Tessenderlo   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Lenaarts - Spouwen-Mopertingen

    Tempo Overijse - Cappellen   ( zaterdag 20 uur )

    City Pirates Antwerpen - Hoogstraten

    Hasselt - Duffel

    Tienen - Hades   ( zondag 15 uur )

    Vosselaar - Turnhout

    Wijgmaal - Bocholt

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 9

    Ol. Charleroi - La Louvière-Centre   ( zaterdag 20 uur )

    White Star Brussels - RFC de Liège

    Waremme - RFC Meux

    Durbuy - La Calamine

    Acren-Lessines - Hamoir    ( zondag 15 uur )

    Solières - Ciney

    Walhain - Sprimont-Comblain

    Rebecquoise - RWD Molenbeek


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 8

    Wetteren - Lebbeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Wervik - Grimbergen   ( zaterdag 20 uur )

    Stekene - Melsele    ( zondag 15 uur )

    Wingene - Vlamertinge

    Dikkelvenne - Merelbeke

    Jong Lede - Ninove

    Menen - Wolvertem-Merchtem

    Eppegem - Mariekerke

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 8

    Bilzen-Waltwilder - Termien   ( zaterdag 19.30 uur )

    Leopoldsburg - Ternesse

    Esp. Pelt - Houtvenne

    Heur-Tongeren - Wellen    ( zaterdag 20 uur )

    Kampenhout - Nijlen    ( zondag 15 uur )

    Hoeilaart - Sterrebeek

    Herentals - Diest

    Woluwe-Zaventem - Diegem Sport

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 9

    Solréziènne - Couvin-Mariembourg    ( zaterdag 19.30 uur )

    Racing Jet Wavre - Stade Brainois

    Onhaye - Binchoise    ( zaterdag 20 uur )

    RAAL La Louvière - Waterloo

    Franc Borains - Manageoise   ( zondag 15 uur )

    Ganshoren - Albert Quevy-Mons

    Léopold FC - Taminoise

    Spy - RFC Tournai
     
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 9

    Aischoise - FC Tilleur    ( zaterdag 20 uur )

    Givry - RFC Huy   

    Habay-La-Neuve - URSL Visé    ( zondag 15 uur )

    Stockay-Warfusée - UR Namur

    Richelle - Cointe-Liège

    Aywaille - Bertrix

    Mormont - Longlier

    Verlaine - Herstal


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    03-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 24, 25 en 26 oktober 2017
    NATIONAAL VOETBAL van dinsdag 24, woensdag 25 en donderdag 26 oktober 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 12


    AA Gent - Eupen   ( dinsdag 20.30 uur )

    KV Oostende - Charleroi   ( dinsdag 20.30 uur )

    KV Mechelen - Lokeren   ( dinsdag 20.30 uur )

    Waasland-Beveren - KV Kortrijk    ( woensdag 20.30 uur )

    RC Genk - Club Brugge   ( woensdag 20.30 uur )

    Anderlecht - Zulte Waregem   ( woensdag 20.30 uur )

    Antwerp - Standard   ( donderdag 20.30 uur )

    Sint-Truiden - Moeskroen     ( donderdag 20.30 uur )






    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    02-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - zaterdag 21 en zondag 22 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    Berlare - KVV Ardennen    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem - Elene-Grotenberge    ( zaterdag 20 uur )

    Voorde - Sint-Gillis-Waas

    Dendermonde - Aalter

    Zele - Appelterre

    Robur - Drongen

    Lochristi - De Pinte

    HO Kalken - Zelzate   ( 16 uur )

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Evergem Center - Maldegem    ( zaterdag 19 uur )

    Lovendegem - Assenede    ( zaterdag 20 uur )

    Adegem - Kleit

    Mariakerke - Waarschoot

    Bellem - Zeveren

    Belzele - Poesele

    Zomergem - Sleidinge

    Merendree - Meetjesland

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Winnik    ( zaterdag 19.30 uur )

    Borsbeke - Meerbeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    Kluisbergen Sportief - Gijzel-Oosterzele    ( zaterdag 19.30 uur )

    Geraardsbergen - Jong Zulte

    Bambrugge - Burst

    Edeboys - Eine

    Denderhoutem - Gavere-Asper

    Machelen - Munkzwalm

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Moerbeke - Vrasene

    Sinaai - Schoonaarde

    Kruibeke - Haasdonk

    Heikant - Bazel

    Zaffelare - YB Beveren

    Doorslaar - Grembergen

    Meldert - KV Sint-Gillis

    Buggenhout - Sp. Waasmunster

    DERDE PROVINCIALE A :

    Ertvelde - Lembeke    ( zaterdag 19.30 uur )

    VSV Gent - Watervliet

    Ursel - Kaprijke-Bentille

    Wachtebeke - Maria-Aalter

    Nevele - Muide Gent

    Vinkt - DKW Evergem

    Sint-Kruis-Winkel - Hansbeke

    Sint-Laureins - Knesselare

    DERDE PROVINCIALE B :

    Cercle Melle - Laarne-Kalken    ( zaterdag 19.30 uur )

    Latem - 9000 Gent    ( zaterdag 19.30 uur )

    Massemen - Sint-Denijs

    FC Destelbergen - Overmere

    Serskamp-Schellebelle - Beervelde

    HT Zwijnaarde - Moortsele

    Houtem - VC Zwijnaarde

    Heusden - Zevergem

    DERDE PROVINCIALE C :

    FC Kluisbergen - Oudenhove    ( zaterdag 19.30 uur )

    Vurste-Semmerzake - Boekel   ( zaterdag 19.30 uur )

    Bevere - Sint-Goriks   ( zaterdag 19.30 uur )

    Nazareth-Eke - Velzeke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Elene-Grotenberge B - Sottegem B

    Wortegem - Zingem

    Volkegem - Nokere-Kruishoutem

    Olsene - Michelbeke

    DERDE PROVINCIALE D :

    Deftinge - Bonanza

    Hofstade - Mere

    Haaltert - Nederhasselt

    Moerbeke-Geraardsbergen - Doggen

    Gijzegem - Zandbergen

    Okegem - Kerksken

    Wieze - Baardegem

    Erembodegem - Denderleeuw

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - SKB Sint-Niklaas    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Pauwels - Hamme-Zogge   ( zaterdag 19.30 uur )

    Daknam - Bosdam Beveren

    Eksaarde - Robur B

    SVH Waasmunster - Melsele B

    WB Sint-Niklaas - SK Gerda

    Klinge - Oudegem

    Rangers Opdorp - Kallo

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poesele B - Heusden B    ( zaterdag 19 uur )

    Vinderhoute - Sint-Amandsberg    ( zaterdag 19 uur )

    Muide Gent B - VS Destelbergen   ( zaterdag 19 uur )

    Bassevelde - Donk   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Denijs B - Oostakker

    Ooidonck-Leerne - Middelburg

    Lotenhulle - Boekhoute

    Balgerhoeke - Avrasya Gent

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Eine B - Mater   ( zaterdag 18.30 uur )

    Munkzwalm B - Horebeke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Boekel B - Bevere B    ( zaterdag 19.30 uur )

    FCLC Ronse - Kluisbergen Sportief B

    Zingem B - FC Kluisbergen B

    Huise-Ouwegem - Nazareth-Eke B

    Nokere-Kruishoutem B - Petegem Schelde

    Maarkedal - Volkegem B

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Bonanza B - Aaigem   ( zaterdag 15 uur )

    Michelbeke B - Neigem    ( zaterdag 19 uur )

    Oudenhove B - Zegelsem   ( zaterdag 19 uur )

    Idegem - Everbeek    ( zaterdag 19.30 uur )

    Vlierzele - Herzele-Ressegem

    Strijpen - Bavegem

    Sint-Antelinks - Jong Geraardsbergen

    Opbrakel - Ophasselt

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Wichelen - FC Dampoort   ( zaterdag 19.30 uur )

    Jong Lede B - Rangers Merelbeke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Moorsel - Herdersem

    Gijzel-Oosterzele B - Smetlede

    SK Merelbeke - Laarne-Kalken B

    Bottelare - HO Kalken B

    T. Melle - Edeboys B

    Melsen - Balegem

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Baasrode - Haasdonk B   ( zaterdag 19.30 uur )

    PD Kruibeke - Zele B    ( zaterdag 20 uur )

    Stekene B - Lochristi B

    Buggenhout B - Sombeke

    Hoogeinde - Meerdonk

    Rupelmonde - Tielrode

    Verrebroek - Waasmunster B

    Kemzeke - Zaffelare B


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (19 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    01-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - 21 en 22 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - zaterdag 21 en zondag 22 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Oostduinkerke - Westkapelle    ( zaterdag 19.30 uur )

    RC Lauwe - Rumbeke   ( zaterdag 19.30 uur )

    Oostnieuwkerke - Boezinge

    Eernegem - Poperinge

    Kortemark - Wielsbeke

    Blankenberge - Oostkamp

    RC Waregem - Zwevezele

    Varsenare - WS Lauwe

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Zedelgem - Diksmuide   ( zaterdag 19.30 uur )

    Damme - Meulebeke   ( zaterdag 20 uur )

    Heist - VV Tielt

    Bredene - Veldegem

    Staden - Oudenburg

    Jabbeke - Spermalie-Middelkerke

    Club Roeselare - Gistel

    De Ruiter Roeselare - Beernem

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Emelgem-Kachtem - Heestert    ( zaterdag 18 uur )

    Dottignies - Wevelgem   ( zaterdag 19 uur )

    Dadizele - Geluwe   ( zaterdag 19 uur )

    Moen - Deerlijk

    Otegem - Ledegem

    Beselare - Ingooigem

    Nieuwkerke - Beveren-Leie

    Zwevegem - Anzegem

    DERDE PROVINCIALE A :

    Veurne - Westrozebeke    ( zaterdag 19 uur )

    Merkem - Hooglede    ( zaterdag 19 uur )

    Brielen - De Panne

    Handzame - Moorslede

    Proven - Houthulst

    Gits - Ploegsteert

    Comines-Warneton - Dikkebus

    Geluveld - Zonnebeke

    DERDE PROVINCIALE B :

    Steenbrugge - Dar. Brugge   ( zaterdag 19.30 uur )

    Westende - Ruddervoorde   ( zaterdag 19.30 uur )

    Nieuwpoort - Koekelare

    Snaaskerke - Zandvoorde

    De Haan - Sint-Kruis

    Keiem - Jong Male

    Moerkerke - Loppem

    Ichtegem - Lissewege

    DERDE PROVINCIALE C :

    Aarsele - Bissegem   ( zaterdag 18 uur )

    Zwevezele B - Lendelede   ( zaterdag 19 uur )

    Luignois - Kanegem

    Desselgem - Ardooie

    Moorsele - Oostrozebeke

    Hulste - Pittem

    Lichtervelde - Dosko Beveren

    KSV Kortrijk - KVK Avelgem

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Lo-Reninge - Alveringem    ( zaterdag 19 uur )

    Zillebeke - Passendale    ( zaterdag 19 uur )

    Diksmuide B - Westouter   ( zaterdag 19.30 uur )

    Veurne B - Kruiseke   ( zondag 14.30 uur )

    Bulskamp - Voormezele

    Zarren - Elveringe

    Reningelst - Hollebeke

    Jonkershove - Vleteren

    Langemark-Poelkapelle - Poperinge B

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Oostduinkerke B - Wenduine    ( zaterdag 19 uur )

    SK Torhout - E. Brugge

    Dosko Beveren B - Ruiselede

    Aartrijke - Sint-Joris

    Beernem B - Lombardsijde

    Doomkerke - Dudzele

    Hertsberge - HO Oedelem

    Zerkegem - Steenbrugge B

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Wevelgem B - Wikings Kortrijk   ( zaterdag 19 uur )

    Marke - Dadizele B

    Aalbeke - Menen United

    Jong Vijve - Dottignies B

    Ledegem B - Wervik B

    Dentergem - Kuurne

    Stasegem - Bellegem

    Izegem-Ingelmunster B - Sint-Eloois-Winkel B

    Rekkem Sport - NS Heule


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    30-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 21 en 22 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 21 en  22 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 8

    Park Houthalen - Daring Huvo Jeuk  ( zaterdag 19.30 uur )

    Beringen - Bregel     ( zaterdag 20 uur )

    Mechelen aan de Maas - Racing Peer   ( zaterdag 20 uur )

    Herk-De-Stad - Zonhoven VV   ( zondag 14.30 uur )

    Helson Helchteren - Hoepertingen    ( zondag 15 uur )

    Koersel - Bree-Beek

    Melo Zonhoven - Vlijtingen

    Herkol - Zepperen Brustem


    ANTWERPEN :  Speeldag 9

    Kontich - Vorselaar   ( zaterdag 20 uur )

    RC Mechelen - Oppuurs     ( zaterdag 20 uur )

    Lyra - Antonia    ( zaterdag 20 uur )

    Merksplas - GR Katelijne   ( zondag 15 uur )

    Berg en dal - KFC Lille

    Schriek - Heikant Berlaar

    Sint-Job - Witgoor Dessel

    Branddonk - Rapid Leest


    BRABANT - BVV :  Speeldag 8

    Houtem-Oplinter - HO Veltem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Betekom - Butsel    ( zaterdag 20 uur )

    HO Bierbeek - Meise    ( zaterdag 20 uur )

    Tervuren-Duisburg - Liedekerke    ( zondag 14.30 uur )

    Boka United - Borght-Humbeek    ( zondag 15 uur )

    Melsbroek - Bertem-Leefdal

    Out-Hoegaarden - Linden

    Strombeek - Aarschot 


    BRABANT - ACFF :  Speeldag 7

    Ixelles - Villers-La-Ville    ( zaterdag 20.30 uur )

    Crossing Schaerbeek - Ren. Cl. Schaerbeek    ( zondag 15 uur )

    Sporting Bruxelles - Lasne-Ohain

    Kosovo Schaerbeek - RCS Brainois

    Stockel - Jodoigne

    RSD Jette - Stade Everois

    Chastre - BX Brussels



    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 9

    Pont-A-Celles Buzet - Albert Quevy-Mons B    ( zondag 15 uur )

    Ostiches-Ath - Montkainoise

    Peruwelz FC - Saint-Ghislain Tertre Hautrage

    Paturages - Houdeng 

    Le Roeulx - Beloeil

    Soignies- Antoinien 

    Ransart - Symphorinois 

    Monceau - Gosselies

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (18 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    29-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONAAL VOETBAL 27, 28 en 29 oktober 2017
    NATIONAAL VOETBAL van vrijdag 27, zaterdag 28 en zondag 29 oktober 2017





    EERSTE KLASSE A :  JUPILER PRO LEAGUE :  Speeldag 13


    Standard - Waasland-Beveren

    KV Kortrijk - RC Genk

    Moeskroen - Antwerp

    Eupen - Anderlecht

    Zulte Waregem - KV Mechelen

    Charleroi - AA Gent

    Club Brugge - Sint-Truiden

    Lokeren - KV Oostende   


    EERSTE KLASSE B : 
       PROXIMUS LEAGUE : Speeldag 13

    Beerschot-Wilrijk - Roeselare  

    Westerlo - Lierse

    Tubeke - Cercle Brugge

    Oud-Heverlee Leuven - Union St-Gilloise 


    EERSTE AMATEURKLASSE : Speeldag 9

    KSV Oudenaarde - Chatelet-Farciennes    ( zaterdag 19.30 uur )
     
    Geel - Eendracht Aalst  ( zaterdag 20 uur )

    Dender - Oosterzonen

    Patro Eisden - Virton

    KSK Heist - VW Hamme

    Lommel United - Seraing

    Berchem Sport - Deinze   ( zondag 15 uur )

    Knokke - Dessel Sport   ( zondag 15 uur )


    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF A :   Speeldag 9

    Mandel United - Izegem-Ingelmunster - Londerzeel   ( zaterdag 19.30 uur )

    Westhoek - Sint-Niklaas    ( zondag 15 uur )

    Sparta Petegem - Olsa Brakel

    Harelbeke - RC Gent

    Sint-Eloois-Winkel - Temse

    Ronse - Pepingen-Halle

    Bornem - Torhout

    Gullegem - Rupel-Boom

    TWEEDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 9

    Bocholt - Hasselt   ( zaterdag 19.30 uur )

    Hades - Sint-Lenaarts

    Turnhout - City Pirates Antwerpen

    Tessenderlo - Tempo Overijse

    Hoogstraten - Wijgmaal   ( zaterdag 20 uur )

    Spouwen-Mopertingen - Zwarte Leeuw  ( zondag 15 uur )

    Cappellen - Vosselaar 

    Duffel - Tienen

    TWEEDE AMATEURKLASSE ACFF : Speeldag 10

    RFC de Liège - Waremme    ( alles zondag 15 uur )

    Hamoir - Solières

    La Calamine - Acren-Lessines

    RWD Molenbeek - White Star Brussels 

    Sprimont-Comblain - Rebecquoise

    Ciney - Walhain

    La Louvière-Centre - Durbuy 

    RFC Meux - Ol. Charleroi


    DERDE AMATEURKLASSE VVF A :  Speeldag 9

    Ninove - Wetteren    ( zaterdag 19.30 uur )

    Lebbeke - Wingene   ( zaterdag 20 uur )

    Melsele - Wervik    ( zaterdag 20 uur )

    Grimbergen - Eppegem    ( zondag 15 uur )

    Vlamertinge - Dikkelvenne

    Mariekerke - Jong Lede

    Wolvertem-Merchtem - Stekene

    Merelbeke - Menen

    DERDE AMATEURKLASSE VVF B : Speeldag 9

    Nijlen - Herentals   ( zaterdag 19.30 uur )

    Diest - Hoeilaart

    Houtvenne - Woluwe-Zaventem

    Termien - Heur-Tongeren   ( zondag 14.30 uur )

    Ternesse - Bilzen-Waltwilder     ( zondag 15 uur )

    Wellen - Esp. Pelt

    Diegem Sport - Kampenhout

    Sterrebeek - Leopoldsburg

    DERDE AMATEURKLASSE ACFF A : Speeldag 10

    Manageoise - Ganshoren    ( alles zondag 15 uur )

    Binchoise - Franc Borains

    Taminoise - Racing Jet Wavre

    Stade Brainois - Onhay

    Albert Quevy-Mons - Solréziènne

    Couvin-Mariembourg - RAAL La Louvière

    Waterloo - Spy

    RFC Tournai - Léopold FC
      
    DERDE AMATEURKLASSE ACFF B :  Speeldag 10

    Cointe-Liège - Stockay-Warfusée     ( alles zondag 15 uur )

    Herstal - Habay-La-Neuve

    FC Tilleur - Mormont

    URSL Visé - Richelle

    Longlier - Verlaine

    RFC Huy - Aywaille

    Bertrix - Aischoise

    UR Namur - Givry


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (12 Stemmen)
    Categorie:Voetbal nationaal
    28-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 8 - zaterdag 28 en zondag 29 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com

    EERSTE PROVINCIALE :

    De Pinte - Sottegem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Elene-Grotenberge - HO Kalken

    Appelterre - Lochristi

    KVV Ardennen - Zele

    Robur - Berlare

    Sint-Gillis-Waas - Dendermonde 

    Zelzate - Voorde

    Drongen - Aalter

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Maldegem - Adegem   ( zaterdag 19.30 uur )

    Meetjesland  Evergem Center   ( zaterdag 20 uur )

    Kleit - Mariakerke

    Assenede - Merendree

    Zomergem - Lovendegem

    Zeveren - Belzele

    Waarschoot - Bellem

    Sleidinge - Poesele

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Windeke - Geraardsbergen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Munkzwalm - Borsbeke 

    Burst - Machelen

    Eine - Bambrugge

    Jong Zulte - Edeboys

    Meerbeke - Denderhoutem

    Gavere-Asper - Kluisbergen Sportief

    Winnik - Gijzel-Oosterzele 

    TWEEDE PROVINCIALE C :

    Vrasene - Sinaai    ( zaterdag 19.30 uur )

    YB Beveren - Heikant    ( zaterdag 20 uur )

    Haasdonk - Buggenhout    ( zaterdag 20 uur )

    Bazel - Meldert

    Doorslaar - Zaffelare

    Schoonaarde - Kruibeke

    Grembergen - Sp. Waasmunster

    KV Sint-Gillis - Moerbeke

    DERDE PROVINCIALE A :

    Muide Gent - Lembeke   ( zaterdag 19 uur )

    Watervliet - Ursel

    Knesselare - VSV Gent

    Hansbeke - Sint-Laureins

    Kaprijke-Bentille - Wachtebeke

    Maria-Aalter - Ertvelde

    Nevele - Vinkt

    DKW Evergem - Sint-Kruis-Winkel

    DERDE PROVINCIALE B :

    9000 Gent - Houtem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Cercle Melle - Latem    ( zaterdag 19.30 uur )

    Laarne-Kalken - Moortsele    ( zaterdag 19.30 uur )

    Sint-Denijs - FC Destelbergen

    Zevergem - Massemen

    VC Zwijnaarde - Heusden

    Overmere - Serskamp-Schellebelle

    Beervelde - HT Zwijnaarde 

    DERDE PROVINCIALE C :

    Michelbeke - Nazareth-Eke    ( zaterdag 19 uur )

    Zingem - FC Kluisbergen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Sottegem B - Wortegem    ( zaterdag 20 uur )

    Sint-Goriks - Elene-Grotenberge B 

    Velzeke - Bevere

    Volkegem - Olsene

    Oudenhove - Vurste-Semmerzake

    Nokere-Kruishoutem - Boekel

    DERDE PROVINCIALE D :

    Bonanza - Wieze

    Kerksken - Gijzegem

    Moerbeke-Geraardsbergen - Haaltert

    Nederhasselt - Hofstade

    Mere - Erembodegem

    Denderleeuw - Deftinge

    Doggen - Zandbergen

    Baardegem - Okegem

    DERDE PROVINCIALE E :

    Kieldrecht - Daknam    ( zaterdag 19.30 uur )

    SK Gerda - Rangers Opdorp    ( zaterdag 20 uur )

    Melsele B - WB Sint-Niklaas    ( zaterdag 20 uur )

    Bosdam Beveren - Klinge    ( zaterdag 20 uur )

    SKB Sint-Niklaas - Robur B   ( zaterdag 20 uur )

    Oudegem - SVH Waasmunster

    Kallo - Sint-Pauwels

    Hamme-Zogge - Eksaarde

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Poesele B - Ooidonck-Leerne   ( zaterdag 19 uur )

    Oostakker - Balgerhoeke

    VS Destelbergen - Sint-Denijs B

    Donk - Muide Gent B 

    Middelburg - Bassevelde 

    Boekhoute - Vinderhoute

    Avrasya Gent - Lotenhulle

    Heusden B - Sint-Amandsberg

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Bevere B - Volkegem B    ( vrijdag 20 uur )

    Nazareth-Eke B - Eine B   ( zaterdag 19 uur )

    FC Kluisbergen B - Nokere-Kruishoutem B   ( zaterdag 19.30 uur )

    Boekel B - FCLC Ronse   ( zaterdag 19.30 uur )

    Mater - Maarkedal

    Kluisbergen Sportief B - Zingem B 

    Horebeke - Huise-Ouwegem 

    Petegem Schelde - Munkzwalm B

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Herzele-Ressegem - Strijpen

    Bavegem - Michelbeke B

    Sint-Antelinks - Oudenhove B

    Zegelsem - Idegem

    Everbeek - Opbrakel

    Ophasselt - Bonanza B 

    Jong Geraardsbergen - Neigem

    Aaigem - Vlierzele 

    VIERDE PROVINCIALE D :

    Jong Lede B - Gijzel-Oosterzele B  ( zaterdag 19.30 uur )

    FC Dampoort - T. Melle

    Nieuwerkerken - Wichelen

    Herdersem - SK Merelbeke   

    Smetlede - Moorsel

    Edeboys B - Bottelare

    HO Kalken B - Melsen

    Rangers Merelbeke - Balegem

    VIERDE PROVINCIALE E :

    Meerdonk - Tielrode

    Sombeke - Baasrode 

    Haasdonk B - Rupelmonde

    Hoogeinde - Kemzeke

    Lebbeke B - Verrebroek

    Stekene B - Buggenhout B

    Zele B - Waasmunster B

    Lochristi B - PD Kruibeke 

    Nog dit :  
    Vanaf volgend weekend start het grootste deel van de wedstrijden in Oost-Vlaanderen om 14.30 uur 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (23 Stemmen)
    Categorie:Voetbal Oost Vlaanderen
    27-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - 28 en 29 oktober 2017

    PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 9 - zaterdag 28 en zondag 29 oktober 2017

    Wedstrijden op zondagmiddag 15 uur tenzij anders vermeld. Uitslag onjuist of onvolledig mail wimvermeer40@gmail.com


    EERSTE PROVINCIALE :

    Oostkamp - Zwevezele    ( zaterdag 19.30 uur )

    Rumbeke - Oostnieuwkerke   ( zaterdag 20 uur )

    Westkapelle - RC Lauwe

    WS Lauwe - Oostduinkerke

    Poperinge - Varsenare

    Wielsbeke - Eernegem

    Blankenberge - Kortemark

    Boezinge - RC Waregem

    TWEEDE PROVINCIALE A :

    Diksmuide - Damme   ( zaterdag 19.30 uur )

    Veldegem - Staden   ( zaterdag 19.30 uur )

    VV Tielt - Bredene

    Meulebeke - Heist

    Gistel - Zedelgem

    Jabbeke - Club Roeselare

    Oudenburg - De Ruiter Roeselare

    Spermalie-Middelkerke - Beernem 

    TWEEDE PROVINCIALE B :

    Wevelgem - Moen    ( zaterdag 19 uur )

    Ingooigem - Anzegem  ( zaterdag 19 uur )

    Heestert - Dottignies

    Beveren-Leie - Emelgem-Kachtem

    Geluwe - Nieuwkerke

    Beselare - Dadizele

    Ledegem - Zwevegem

    Deerlijk - Otegem

    DERDE PROVINCIALE A :

    De Panne - Veurne   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zonnebeke - Brielen

    Hooglede - Geluveld

    Houthulst - Merkem

    Gits - Proven

    Moorslede - Comines-Warneton

    Westrozebeke - Handzame

    Ploegsteert - Dikkebus

    DERDE PROVINCIALE B :

    Ruddervoorde - Nieuwpoort   ( zaterdag 19 uur )

    Lissewege - Westende   ( zaterdag 19.30 uur )

    Jong Male - Sint-Kruis

    Loppem - Ichtegem

    Keiem - Moerkerke

    Zandvoorde - De Haan

    Dar. Brugge - Snaaskerke

    Koekelare - Steenbrugge

    DERDE PROVINCIALE C :

    Avelgem - Luingnois  ( zaterdag 19 uur )

    Zwevezele B - Hulste   ( zaterdag 19 uur )

    Kanegem - Aarsele

    Dosko Beveren - KSV Kortrijk

    Pittem - Lichtervelde

    Ardooie - Moorsele

    Bissegem - Desselgem

    Lendelede - Oostrozebeke

    VIERDE PROVINCIALE A :

    Passendale - Zarren    ( zaterdag 19 uur )

    Bulskamp - Lo-Reninge    ( zaterdag 19 uur )

    Elverdinge - Reningelst   ( zaterdag 19.30 uur )

    Poperinge B - Zillebeke   ( zondag 14 uur )

    Hollebeke - Veurne B

    Alveringem - Langemark-Poelkapelle

    Westouter - Jonkershove

    Voormezele - Vleteren

    Kruiseke - Diksmuide B

    VIERDE PROVINCIALE B :

    Dudzele - Hertsberge    ( zaterdag 19.30 uur )

    Wenduine - SK Torhout 

    Steenbrugge B - Oostduinkerke B

    HO Oedelem - Zerkegem

    Beernem B - Doomkerke

    Ruiselede - Aartrijke

    E. Brugge - Dosko Beveren B

    Lombardsijde - Sint-Joris

    VIERDE PROVINCIALE C :

    Wikings Kortrijk - Izegem-Ingelmunster B   ( zaterdag 17 uur )

    Sint-Eloois-Winkel B - Marke    ( zaterdag 18 uur )

    Dottignies B - Wevelgem B    ( zaterdag 19 uur )

    Bellegem - Jong Vijve

    Kuurne - Stasegem

    Wervik B - Dentergem

    NS Heule - Menen United    

    Dadizele B - Aalbeke

    Rekkem - Ledegem B


    NOG DIT :
    VANAF VOLGEND WEEKEND STARTEN DE MEESTE WEDSTRIJDEN OP ZONDAG OM 14.30 UUR !
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (13 Stemmen)
    Categorie:Voetbal West Vlaanderen
    26-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant en Henegouwen - 28 en 29 oktober 2017

    EERSTE PROVINCIALE Limburg - Antwerpen - Brabant - Henegouwen : 28 en  29 oktober 2017


    LIMBURG :  Speeldag 9

    Vlijtingen - Herk-De-Stad  ( zaterdag 19.30 uur )

    Bregel - Helson Hechteren   ( zaterdag 19.30 uur )

    Bree-Beek - Park Houthalen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zonhoven VV - Beringen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Zepperen Brustem - Melo Zonhoven  ( zondag 15 uur )

    Daring Huvo Jeuk - Herkol

    Hoepertingen - Mechelen aan de Maas

    Racing Peer - Koersel 


    ANTWERPEN :  Speeldag 10

    Vorselaar - Lyra   ( zaterdag 19.30 uur )

    Heikant Berlaar - RC Mechelen   ( zaterdag 19.30 uur )

    Oppuurs - Merksplas    ( zaterdag 19.30 uur )

    KFC Lille - Kontich     ( zaterdag 20 uur )

    GR Katelijne - Berg en Dal   ( zondag 15 uur )

    Rapid Leest - Schriek

    Witgoor Dessel - Branddonk

    Antonia - Sint-Job 


    BRABANT - BVV :  Speeldag 9

    Butsel - Tervuren-Duisburg   ( zondag 14.30 uur )

    Meise - Houtem-Oplinter   ( zondag 15 uur )

    Veltem - Boka United

    Borght-Humbeek - Melsbroek

    Bertem-Leefdal - Out-Hoegaarden

    Linden - Strombeek

    Liedekerke - HO Bierbeek 

    Aarschot - Betekom 


    BRABANT - ACFF :  

    Geen voetbal



    HENEGOUWEN - HAINAUT :  Speeldag 10

    Antoinien - Monceau    ( zaterdag 19 uur )

    Gosselies - Paturages    ( zaterdag 20 uur )

    Montkainoise - Peruwelz FC   ( zondag 15 uur )

    Albert Quevy-Mons B - Ostiches-Ath

    Beloeil - Pont-a-Celles Buzet

    Houdeng - Le Roeulx

    Symphorinois - Soignies

    Saint-Ghislain Tertre Hautrage - Ransart 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    Categorie:Eerste prov Brabant, Antwerpen, Limburg, Henegouwen
    13-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Daar is de zomer !

    Op reis
    Vertrek je binnenkort met het vliegtuig op reis dan heb  
     je hopelijk meer geluk dan mij. Ik wou aan het raam  
     zitten maar mijn zicht werd volledig weggenomen door  
     de vrouwelijke passagier die naast mij zat.   
    Volgende keer hopelijk meer geluk ?

    Muzikale zomer met Parkies Kasteelconcerten in Waregem


    Tijdens de zomermaanden is park Casier in Waregem opnieuw 
    het decor van de Parkies Kasteelconcerten. Iedere 
    maandagavond in juli en augustus kan men er terecht voor 
     steengoede live muziek. De concerten gaan om 20.15 uur  
    van start en de inkom is gratis. 
    Het verdere programma :  
    14 augustus : Bai Kamara Jr. 
    21 augustus : Kate Ryan 
    Eerder waren Clan Hunaerts, Cookies & Cream, 
    Isabelle A, Jan & The Noise, Buscemi ft  
    Squadra Bossa en Gene Thomas er te gast.

    .

    .

    .

    .

    Plan Bier in de Vlaamse Ardennen


    Hou je ook van een lekker biertje na een stevige 
    wandeling of fietstocht ? De gloednieuwe bierkaart 
     'Plan Bier' verzamelt 8 brouwerijen en bijna 100  
    bieren in de Vlaamse Ardennen. Bovendien krijg je een 
     uitgebreid overzicht van de beste, charmantste en  
    gezelligste cafés in Vlaanderens mooiste landschap  
    en zijn alle leuke stops makkelijk bereikbaar met drie 
     kant-en-klare wandelingen en vier ontspannende 
     fietsroutes. www.planbier.be

    Zomerse beiaardconcerten in Oudenaarde


    Tijdens de zomermaanden hoort men van op één van   
    de vele gezellige terrasjes de beiaard spelen.   
    De beiaard in de Sint-Walburgakerk is de oudste van    
    het land en bestaat uit 49 klokken. Het hele jaar   
    door zijn er op zondag beiaardconcerten van 12 tot 13 uur.   
    Tijdens de maanden juli en augustus concerteert   
    stadsbeiaardier Lode Schynkel of een gastmuzikant    
    ook op donderdagavond van 20.30 uur tot 21.30 uur.    
    Iedere donderdagvoormiddag, tijdens de wekelijkse   
    marktdag, weerklinkt het automatisch beiaardspel   
    van 10 uur tot 11 uur. 

    .

    .

    Op naar de Tour 2018


    De Tour 2017 behoort tot het verleden waar de Brit  
    Chris Froome voor een vierde overwinning zorgde. De Tour 
    van 2018 zal van start gaan op de Passage du Gois in 
     het West-Franse departement Vendée. De Passage du  
    Gois is een natuurlijke oversteek, die twee maal per dag  
    overspoeld wordt door zeewater. In de tweede rit trekken 
     de renners van La Roche-sur-Yon naar Mouilleron-Saint  
    Germain ten zuidoosten van de Franse stad Nantes.  
    In oktober wordt het volledige rittenschema bekend  
    gemaakt. In 2019 zal de Tour in Brussel van start gaan.

    Twee meisjes op het strand 


    Op dinsdag 8 en woensdag 9 augustus plant VTM  
    opnames voor het tweede seizoen van'2 meisjes op het strand'.  
    Het podium staat opgesteld aan het klein strand van Oostende.  
    Deze zomerse muziekshow bruist opnieuw van topartiesten.  
    Op 8 augustus wordt de aftrap gegeven door Olga Leyers en  
    Laura Tesoro. Eén dag later , op woensdag 9 augustus,  
    trekken niet twee, maar vier gastvrouwen er het feest op  
    gang. Nathalie Meskens presenteert samen met Ruth Beeckmans  
    en ook Tine Embrechts en Josje Huisman vormen een  
    gelegenheidsduo. Deze 6 meisjes op het strand nodigen zo'n  
    30 topartiesten uit. Op dinsdag 8 augustus komen o.a. Isabelle A,  
    Helmut Lotti, Natalia, Milo Meskens en Christoff. Woensdag  
    9 augustus zijn er optredens van o.a. K3, Niels Destadsbader,  
    Soulsister, Bart Peeters en Gers Pardoel. Vanaf 20.30 uur  
    barst de muziekshow los op het Klein Strand van Oostende.  
    Vanaf 13 uur is het terrein al open. Uitzendingen op vrijdagen  
    18 en 25 augustus en 1 september bij VTM.

    .

    .

    Oudenaarde : De fietsstad !


    Oudenaarde wil de stad en haar deelgemeenten uitbouwen tot 
    'de fietsstad van de streek'. Deze doelstelling is opgenomen 
    in het meerjarenplan van de stad. Los van de aankomst 
    van 'Vlaanderens Mooiste', besteedde Oudenaarde in het 
    verleden al heel wat aandacht aan functioneel fietsverkeer 
    en aan de uitbouw van een degelijk fietspaden-netwerk. 
    Het resultaat is de fietskaart, een gratis kaart met de beste 
    fietsverbindingen. Ook de recreatieve fietser wordt verwend 
    in Oudenaarde. Fietsen in de streek van De Ronde is het 
    geliefkoosde terrein van duizenden wielertoeristen. 
    De routes gaan van 42 tot 181 kilometer. Ook mountainbikers 
    komen aan hun trekken in de talrijke bossen en velden. 
    Voor al dit fietsplezier is het Centrum Ronde van Vlaanderen 
    aan de Markt de ideale startplaats. En geef nu zelf toe, 
    wat is er aangenamer om een fietstocht af te sluiten 
     met een Oudenaards biertje op één van de terrasjes of in 
     de talrijke café's wat de stad van Adriaen Brouwer rijk is.

    In Friesland is er het 'Skûtsjesilen'


    Geen mens in Vlaanderen ligt er waarschijnlijk wakker van.  
    In de Nederlandse provincie Friesland organiseert men elke  
    zomer een zeilwedstrijd op de Friese meren met oude   
    zeilende vrachtschepen. Het 'Skûtsjesilen' werd deze zomer  
    van zaterdag 5 tot en met vrijdag 18 augustus georganiseerd.  
    De zeilwedstrijd ging van start in Grou en na elf zeilwedstrijden 
    kwam men aan op het Sneekermeer in Sneek. Grou won de  
    wedstrijd in 2017. Sneek won de  wedstrijd in 2016.  
    Info : www.skutsjesilen.nl

    Volg vrienden of familie terwijl ze naar hun 
    vakantiebestemming vliegen


    Binnenkort vertrekken ongetwijfeld ook mensen  
    uit je omgeving op vakantie. Via de website 
    www.flightradar24.com kan men het volledige 
     luchtverkeer meevolgen. Thuisblijvers kunnen 
    op deze manier zien wanneer hun vrienden 
    of familie opstijgen of op hun reisbestemming  
    aankomen. Of omgekeerd, wanneer ze het vliegtuig 
    opnieuw huiswaarts nemen. Ook als je aan 
    het genieten bent van de zon en er vliegt een vliegtuig 
    over, kan je via www.flightradar24.com zien 
    wat de bestemming van het toestel is. 
    De app is ook te downloaden voor op je smartphone 
     of tablet.

    Tips voor een veilig barbecue weekend


    Een gezellig feestje aan de BBQ hoeft niet op de  
    spoedafdeling te eindigen. Daarom een paar veilige 
     BBQ-tips : 
    - Plaats de barbecue op een stevige, stabiele,  
    vlakke ondergrond.  
    - Zorg dat de barbecue niet omver gelopen  
    kan worden door spelende kinderen of huisdieren.    
    - Wie bakt is BOB en drinkt dus niet !!    
    - Pas op met licht ontvlambare kleding. In de buurt 
     van een barbecue draag je een speciale  
    barbecueschort en handschoenen. Een zwempak, 
    zwembroek of ontbloot bovenlijf zijn zeker  
    uit den boze. Eet smakelijk !

    Jouw info hier ?

    Wil je jouw zomeractiviteit hier ook gratis zien staan 
    gratis aangekondigd horen in Radio Media Informatief 
    via Radio Media -  107 FM  ?   
    Stuur mij dan een mail via wimvermeer40@gmail.com



    Deze zomer gaat 60% van de Belgen op vakantie. Dit is een forse stijging. Opvallend is wel dat ze minder lang van huis zijn 
    en dus minder geld willen spenderen. Frankrijk, Spanje en eigen land zijn de meest populaire bestemmingen. Frankrijk is met
    32% de populairste vakantiebestemming, Spanje volgt op de tweede plaats met 19%, vakantie in eigen land staat op plaats
    drie met 16% voor Italië met 12%. New York, Rome en Barcelona blijven de meest populaire steden die de
    Belgen willen bezoeken. Dat blijkt uit de jaarlijkse vakantiebarometer van Europ Assistance. Fijne vakantie !


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (188 Stemmen)
    Categorie:info
    12-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Media Informatief
    RADIO MEDIA INFORMATIEF

     In de Scheldegemeenten Avelgem - Kluisbergen is de lokale Radio Media aan zijn 35ste werkjaar toe. 
    Radio Media ging voor het eerst in de ether op 21 januari 1983.
    Elke werkdag brengt Wim Vermeer Radio Media Informatief bij Radio Media tussen 9 en 11 uur via 107 FM.
     
    Het overzicht van de activiteiten staan op deze pagina en op de startpagina van dit blog.
    Jouw info ook in informatief mail wimvermeer40@gmail.com


    Radio Brouwer stopt eind dit jaar


    Het was al eerder aangekondigd maar nu wordt het ook officieel. De oudste lokale radio van Oudenaarde 
    stopt eind dit jaar. Radio Brouwer bestaat 36 jaar maar het nieuwe frequentieplan van minister Sven Gatz is 
    de doodsteek geworden. Radio Brouwer zou naast zijn bestaande frequentie in Oudenaarde ook een zendmast 
    moeten bouwen op de Hotond in Ronse om zo Ronse en Kluisbergen te bereiken, maar dat kostenplaatje zagen  
    de radiomakers van de Wolvenberg niet zitten. Wordt het dan stil op 106.3 FM vanaf 2018 ?  
    Radio Media uit Kluisbergen heeft wel een aanvraag  ingediend voor het frequentiepakket voor Oudenaarde, 
     Kluisbergen en Ronse. Voorzitter Ludo Daelman is er gerust in : 'Wij zijn vanaf 2018 te beluisteren op  
    FM 106.3 in Oudenaarde, FM 105 Ronse en Kluisbergen en de vertrouwde FM 107 in Avelgem.


    Nieuw parcours voor Omloop Het Nieuwsblad
    Op zaterdag 24 februari krijgt de openingsklassieker  van het Belgisch wielerseizoen een nieuw parcours.  
    De start van Omloop Het Nieuwsblad blijft wel in Gent maar de aankomststreep verhuist naar Meerbeke.  
    Vanaf Brakel wordt het oude parcours van de Ronde van Vlaanderen gevolgd met de beklimming   
    van de Muur van Geraardsbergen en de Bosberg. De aankomststreep ligt op exact dezelfde plaats   
    waar de 'oude Ronde van Vlaanderen' finishte.

    Kluisboswandeling
    Natuurpunt Kluisbergen organiseert op zondag 17 september van 9.00 tot 12.00 uur een Kluisboswandeling in
    het Kluisbos. Ben je benieuwd hoe de Kluisberg ontstaan is ? Ken je de geschiedenis van de 'Hel' en de 'Toren',
    de 'grafheuvel', de 'vierschaar' ? Weet je hoe het beukenbos geleidelijk een gemengd bos wordt ?
    Ken je de sage van de kluizenaar ? Dit en nog veel meer kom je te weten tijdens de wandeling onder de
    leiding van Frans De Leersnijder. Verzamelen geblazen op zondag 17 september om 9.00 uur
    aan de Poletsestraat 59 - Kluisbergen. Het Kluisbos is 300 hectare groot en ligt in Kluisbergen in 
    De Vlaamse Ardennen. Het bos ligt vlak op de taalgrens en heeft gevarieerde fauna.


    Expo Sculptour in Kwarement
    De Kwaremontse galerij Phoenix organiseert de ganse zomer haar 16de editie van Sculptour, een tentoonstelling
    deels in open lucht met werk van 24 Belgische en buitenlandse kunstenaars, vooral dan beeldhouwers. 
    Thema dit jaar is Rapture, de verovering van aarde tot hemel. De tentoonstelling loopt tot 24 september.
    Galerij Phoenix - Ronde van Vlaanderenstraat 9 - Kluisbergen-Kwaremont.

    2020 : 50 jaar Kluisbergen
    In 2020 zal de gemeente Kluisbergen een halve eeuw jong zijn. De deelgemeenten Berchem, Kwaremont, Ruien en Zulzeke
    fusioneerden in 1970 tot het nagelnieuwe Kluisbergen. In 1976 gingen er zelfs stemmen op om Kluisbergen uit te breiden
    met Kerkhove, Meerse (deel Melden) en Nukerke. Hier kwam evenwel niets van in huis.
    50 jaar Kluisbergen zal dan ook luisterrijk gevierd worden in 2020.


    Belgisch kampioenschap wielrennen 2020 in Anzegem en 2021 in Waregem


    De stad Waregem zal in 2021 de organisator zijn van het Belgisch kampioenschap wielrennen.  
    Het stadsbestuur van Waregem zal hiervoor samenwerken met 'Waregem Vooruit'   
    die de organisatie van Dwars door Vlaanderen op zich neemt. Het zal de derde keer zijn dat Waregem 
     het BK organiseert. De eerste keer was in 1966 toen Guido Reybrouck won en de tweede keer was in 1989  
    waar Carlo Bomans de tricolore trui mocht aantrekken. Opmerkelijk is dat één jaar eerder,  
    in 2020, het BK in buurgemeente Anzegem zal gereden worden. Er volgen eerst nog BK's in Binche (2018),  
    Gent (2019) en Anzegem (2020).


    Overzichtstentoonstelling Adriaen Brouwer
    Na vele maanden van historisch onderzoek achter de schermen en contacten met de meest prominente
    musea in de wereld, is het nu zeker : Adriaen Brouwer komt naar huis !
    Het MOU, Museum Oudenaarde, plant in het najaar van 2018 namelijk een groot
    tentoonstellingsproject ronde de Oudenaardse schilder Adriaen Brouwer. Ondanks zijn roem in eigen 
    tijd, geniet Brouwer vandaag vreemd genoeg nog niet de bekendheid van tijdgenoten als een Rubens
    of Van Dyck. Hij was nochtans zeer getalenteerd en zijn werk erg gegeerd; onder meer Rubens
    en Rembrandt waren fervente verzamelaars van zijn schilderijen !
    De expositie zal lopen van 15 september 2018 tot en met 16 december 2018 en er zullen
    topstukken van over de hele wereld te zien zijn.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (88 Stemmen)
    Categorie:info





    Foto

    Foto

    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Rome - Deel 1
  • Rome - Deel 2
  • Rome - Deel 3
  • Friesland - Sneek - Heerenveen
  • Friesland - Leeuwarden - Stavoren
  • Pairi Daiza - 1
  • Pairi Daiza - 2
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 1
  • Berchem Bruist : Go-Cart Race - 2
  • Het einde van de elektriciteitscentrale van Ruien
  • Elektriciteitscentrale Kluisbergen - Ruien
  • Ronde van Vlaanderen voor beloften 2017
  • Ronde van Vlaanderen - Rotonde Leupegem en Eikenberg
  • Ronde van Vlaanderen - Koppenberg
  • Ronde van Vlaanderen - aankomst Oudenaarde
  • Ronde van Vlaanderen Cyclo
  • 3-Daagse van De Panne - Koksijde Deinzestraat Oudenaarde-Bevere
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 1
  • E3 Harelbeke - Oude Kwaremont - 2
  • E3 Harelbeke - Scheldebrug Kluisbergen - Kerkhove
  • E3 Harelbeke - Kattenberg Mater
  • Tentoonstelling 'graven onder de markt' Oudenaarde
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Oude Kwaremont
  • Kuurne-Brussel-Kuurne Edelareberg - Oudenaarde
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Omloop Het Nieuwsblad - Wolvenberg
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 1
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 2
  • Start Omloop Het Nieuwsblad - 3
  • Kerstsfeer in Antwerpen
  • Koppenbergcross - 1
  • Koppenbergcross - 2
  • Koppenbergcross - 3
  • Koppenbergcross - 4
  • Tenerife - 1
  • Tenerife - 2
  • Tenerife - 3
  • Tenerife - 4
  • Tenerife - 5
  • Tenerife - 6
  • Gentse Feesten - Bandits en Laura Tesoro
  • Safaripark Beekse Bergen - 1
  • Safaripark Beekse Bergen - 2
  • Safaripark Beekse Bergen - 3
  • Safaripark Beekse Bergen - 4
  • Safaripark Beekse Bergen - 5
  • Ploegfoto's SV Zulte Waregem - Voetbalseizoen 2016-2017
  • Color Run Oostende - 1
  • Color Run Oostende - 2
  • Color Run Oostende - 3

    Hoofdpunten blog mijnpronostiek
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • PUNTENLIJST - WEEK 4 - DEEL 1
  • PUNTENLIJST - WEEK 4 - DEEL 2
  • PUNTENLIJST - WEEK 4 - DEEL 3

    Foto

    Zondag 1 april 2018: De 102de Ronde van Vlaanderen
  • Website Ronde van Vlaanderen

    Foto

    2017 - 2018 en 2019 zijn er 7 Dorpen van de Ronde

    Foto

    In 2017, 2018 en 2019 zullen er telkens 7 dorpen van de
    Ronde zijn tijdens de Ronde van Vlaanderen.
    Sint-Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere,
    Herzele en Zottegem zijn de 7 dorpen. Zij vormen de
    nieuwe aanloopstrook naar de Vlaamse Ardennen.
    Al deze steden hebben een link met de Ronde of
    met de Vlaamse wielergeschiedenis. In
    Sint-Niklaas is de Ronde 20 jaar lang van start gegaan.
    Hamme-Zogge vormt de bakermat van Greg Van Avermaet,
    Berlare is de geboorteplaats van Fred De Bruyne, 
    Aalst is een wielergekke stad, Erpe-Mere is het dorp
    van Lucien Van Impe. Herzele organiseert al 48 jaar
    de Ronde van Vlaanderen voor junioren en in Zottegem
    krijgt men met de Lippenhovestraat en de Paddestraat 
    de eerste hindernissen van de Vlaamse Ardennen.
    De 102e Ronde van Vlaanderen gaat op zondag 1 april 2018
    van start in Antwerpen. De finish ligt tot 2023 zeker
    in Oudenaarde.

    Welke gemeenten waren reeds het 'Dorp van De Ronde' ?

    2000 : Ingelmunster 
    2001 : Kwaremont 
    2002 : Aarsele-Tielt 
    2003 : Eeklo 
    2004 : Lichtervelde 
    2005 : Brakel 
    2006 : Ichtegem 
    2007 : Gavere 
    2008 : Bellegem 
    2009 : Wetteren 
    2010 : Desselgem 
    2011 : Zwalm 
    2012 : Torhout 
    2013 : Rekkem 
    2014 : Heule 
    2015 : Zwevegem 
    2016 : Geen dorp 
    2017 : Sint Niklaas, Hamme-Zogge, Berlare, Aalst, Erpe-Mere, Herzele en Zottegem


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Bezoek ook ...
  • Stad Oudenaarde
  • Adriaen Brouwer Bierfeesten
  • Oudenaarde - Le petit Bruges
  • MOU Oudenaarde
  • Stations uit onze kindertijd
  • Gentse Feesten

    Hoofdpunten blog pronovoetbal
  • voorspellingen speeldag 8
  • voorspellingen speeldag 8 (vervolg)
  • klassementen speeldag 7
  • klassementen speeldag 7 (vervolg)
  • speeldag 7

    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 02-2017
  • 01-2017
  • 12-2016
  • 11-2016
  • 10-2016
  • 09-2016
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 06-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013

    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!